Statistikk
Velg Klubb: Velg Klasse:
Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs

Gutter 13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,76Amund Sæther Arntsen, Nittedal IL23.01.074Jessheim, 1500 Elite04.06.20

Gutter 14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,20,7Benjamin Røssum Jensen, Nittedal IL20.03.061Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,07,7Truls von der Lippe, Nittedal IL13.11.062Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,08,8Mats Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.063Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,09,9Anders Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.064Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,21,8Erik Tveit Ødegård, Nittedal IL26.10.065Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
13,52,1Filip Cyren, Nittedal IL06.08.067Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Gutter 15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31,89Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.056 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,42,21Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.058 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,52Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.056-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,13,88Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.057-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,33,31Alexander Nyhus, Nittedal IL29.07.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,08,02Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,35,07Filip Skari, Nittedal IL06.02.051Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,35,57Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.052Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56,71Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051 (MS)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
9,34,3Filip Skari, Nittedal IL06.02.053 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,48,84Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.056-h2 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
10,24,1Henrik Omland, Nittedal IL11.10.056 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,46,2Pelle Sunde, Nittedal IL14.04.059 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,5Elias Stangvik, Nittedal IL29.06.0511 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,8Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.0512 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,28,7Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.0513 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,48,9Markus Hannestad, Nittedal IL26.04.056 (G-14)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,10,0Philip Larsen, Nittedal IL30.01.0515 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
-----10--------------------
12,18,6Sigurd Høisæter Brattlien, Nittedal IL20.07.0516 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,57,0Henrik Hansen Andersen, Nittedal IL06.08.0517 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,16,00Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.052-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

Gutter 16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,28(-3,2)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.044 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,39,6Ola Skaar, Nittedal IL03.06.048 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Gutter 17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,87(+0,5)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031-h7 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,40Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.032-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,57Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.031Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,04,0Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.031 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,22,6Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.032 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,16(+1,0)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.037 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,72(-0,4)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (MS)Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Gutter 18/19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,52(-0,2)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012-h1 (MS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,41,21Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.014-h1 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
9,40,7Sondre Selberg, Nittedal IL24.04.014 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Gutter 20/22

Menn Junior 15-19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,87(+0,5)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031-h7 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,09(+5,6)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
12,78(+5,6)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.045 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,52(-0,2)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012-h1 (MS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,28(-3,2)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.044 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31,89Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.056 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,42,21Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.058 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,52Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.056-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,02,40Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.032-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,13,88Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.057-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,33,31Alexander Nyhus, Nittedal IL29.07.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,57Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.031 (G-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,08,02Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,35,07Filip Skari, Nittedal IL06.02.051 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,35,57Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.052 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,41,21Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.014-h1 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,56,71Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051 (MS)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
9,04,0Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.031 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,22,6Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.032 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,34,3Filip Skari, Nittedal IL06.02.053 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,40,7Sondre Selberg, Nittedal IL24.04.014 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,48,84Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.056-h2 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
10,24,1Henrik Omland, Nittedal IL11.10.056 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,39,6Ola Skaar, Nittedal IL03.06.048 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,46,2Pelle Sunde, Nittedal IL14.04.059 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
-----10--------------------
11,03,5Elias Stangvik, Nittedal IL29.06.0511 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,8Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.0512 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,28,7Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.0513 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,48,9Markus Hannestad, Nittedal IL26.04.056 (G-14)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,10,0Philip Larsen, Nittedal IL30.01.0515 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,18,6Sigurd Høisæter Brattlien, Nittedal IL20.07.0516 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,57,0Henrik Hansen Andersen, Nittedal IL06.08.0517 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,16,00Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.052-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,16(+1,0)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.037 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,72(-0,4)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (MS)Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Menn Junior 15-22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,87(+0,5)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031-h7 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,4(-0,4)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991 (MS)Nittedal, Treningsstevne23.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,09(+5,6)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
12,78(+5,6)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.045 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,52(-0,2)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012-h1 (MS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,28(-3,2)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.044 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31,89Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.056 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,42,21Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.058 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,52Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.056-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,02,40Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.032-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,13,88Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.057-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,33,31Alexander Nyhus, Nittedal IL29.07.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,57Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.031 (G-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,08,02Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,35,07Filip Skari, Nittedal IL06.02.051 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,35,57Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.052 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,41,21Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.014-h1 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,56,71Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051 (MS)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
9,04,0Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.031 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,22,6Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.032 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,34,3Filip Skari, Nittedal IL06.02.053 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,40,7Sondre Selberg, Nittedal IL24.04.014 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,48,84Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.056-h2 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
10,24,1Henrik Omland, Nittedal IL11.10.056 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,39,6Ola Skaar, Nittedal IL03.06.048 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,46,2Pelle Sunde, Nittedal IL14.04.059 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
-----10--------------------
11,03,5Elias Stangvik, Nittedal IL29.06.0511 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,8Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.0512 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,28,7Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.0513 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,48,9Markus Hannestad, Nittedal IL26.04.056 (G-14)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,10,0Philip Larsen, Nittedal IL30.01.0515 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,18,6Sigurd Høisæter Brattlien, Nittedal IL20.07.0516 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,57,0Henrik Hansen Andersen, Nittedal IL06.08.0517 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,16,00Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.052-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,16(+1,0)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.037 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,72(-0,4)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (MS)Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Menn Senior

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,87(+0,5)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031-h7Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,4(-0,4)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991Nittedal, Treningsstevne23.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,09(+5,6)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011Nittedal, Løpsstevne13.06.20
12,78(+5,6)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.045Nittedal, Løpsstevne13.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,52(-0,2)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,28(-3,2)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.044Nittedal, Løpsstevne13.06.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31,89Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.056Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,42,21Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.058Jessheim, Muliglekene24.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,52Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.056-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,02,40Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.032-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,13,88Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.057-h2Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,33,31Alexander Nyhus, Nittedal IL29.07.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,57Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.031 (G-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,08,02Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,35,07Filip Skari, Nittedal IL06.02.051 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,35,57Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.052 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,41,21Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.014-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,56,71Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.051Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
9,04,0Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.031Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,22,6Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.032Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,34,3Filip Skari, Nittedal IL06.02.053Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,40,7Sondre Selberg, Nittedal IL24.04.014Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,48,84Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.056-h2Nittedal, Løpsstevne13.06.20
9,54,9Knut Nystad, Nittedal IL09.06.705Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,24,1Henrik Omland, Nittedal IL11.10.056Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,24,9Helge Mikkelsen Olsen, Nittedal IL01.02.857Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
-----10--------------------
10,39,6Ola Skaar, Nittedal IL03.06.048Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,46,2Pelle Sunde, Nittedal IL14.04.059Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,00,9Ulf Dobloug, Nittedal IL01.07.6810Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,5Elias Stangvik, Nittedal IL29.06.0511Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,8Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.0512Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,28,7Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.0513Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,48,9Markus Hannestad, Nittedal IL26.04.056 (G-14)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,10,0Philip Larsen, Nittedal IL30.01.0515Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,18,6Sigurd Høisæter Brattlien, Nittedal IL20.07.0516Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,57,0Henrik Hansen Andersen, Nittedal IL06.08.0517Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
-----20--------------------

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,16,00Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.052-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,16(+1,0)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.037Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,88(+3,0)Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.971Nittedal, Hoppstevne27.05.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,72(-0,4)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,57Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Treningsstevne09.07.20
11,68Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.972Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,07Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Treningsstevne09.07.20
31,64Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.972Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,27Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Treningsstevne09.07.20

Jenter 13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05(+0,3)Linnea Bratteng, Nittedal IL23.04.071Nittedal, Løpsstevne15.05.20
16,97(-1,6)Maren Haave Harstad, Nittedal IL07.05.075Nittedal, Løpsstevne15.05.20
17,01(-1,6)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.076Nittedal, Løpsstevne15.05.20
18,44(+0,3)Vilde Måseide, Nittedal IL31.07.077Nittedal, Løpsstevne15.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,60(+1,2)Linnea Bratteng, Nittedal IL23.04.071Nittedal, Løpsstevne15.05.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,51Eline Skaar, Nittedal IL01.01.071Nittedal, Løpsstevne15.05.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,7Eline Skaar, Nittedal IL01.01.071Nittedal, Treningsstevne01.07.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39,6Eline Skaar, Nittedal IL01.01.073-h2Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,50Eline Skaar, Nittedal IL01.01.072Nittedal, Løpsstevne13.06.20
2,34,06Oda Skari, Nittedal IL18.03.073Nittedal, Løpsstevne13.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,56,19Eline Skaar, Nittedal IL01.01.073Jessheim, 1500 Elite04.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33Linnea Bratteng, Nittedal IL23.04.072Nittedal, Hoppstevne03.06.20

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,45(+1,6)Alma Owrehagen, Nittedal IL20.11.071Nittedal, Hoppstevne27.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,37(+4,0)Maren Haave Harstad, Nittedal IL07.05.072Nittedal, Hoppstevne27.05.20

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45(+1,5)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.062Jessheim, Muliglekene24.05.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,96(+1,3)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,44(+0,8)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.062Nittedal, Løpsstevne13.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,56(+1,0)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.062Nittedal, Løpsstevne15.05.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,04Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.062Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,54,8Mathea Andersen, Nittedal IL28.03.061Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,10,7Tuva Grasbekk Pedersen, Nittedal IL07.10.062Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,03,2Liva Lynghammar, Nittedal IL05.05.063Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,03,3Kristin Helen Nystad, Nittedal IL23.02.064Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,28(+0,3)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Nittedal, Løpsstevne15.05.20

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,13(+1,5)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061 (J-15)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,95(+0,7)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Nittedal, Hoppstevne10.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97(+0,8)Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Nittedal, Hoppstevne13.05.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,68Cassandra Ødegård Nilsen, Nittedal IL08.01.061Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20

Jenter 15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,00(-0,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.053 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,56(-1,1)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.052-h1 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,39,83Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.052 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,26,4Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.056 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,81(+1,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.051Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Jenter 16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,17Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.041-h2 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59,62Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.044 (KS)Greveskogen, Per Halle Invitational30.05.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,08,2Johanne Jarbeaux, Nittedal IL25.01.044 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Jenter 17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,54(-0,2)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.034 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,82(-1,1)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.031-h2 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,74Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.031 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,25,25Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.031Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,12,7Synne Selberg, Nittedal IL30.09.031 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,23,4Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,00,7Lea Sofie Bratland, Nittedal IL04.04.033 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,00Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.032Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,83Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.032Løten, Kaststevne20.06.20
11,65Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.033 (KS)Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,33Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031Løten, Kaststevne20.06.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,68Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.032 (J-18/19)Brandbu, Mohagen bil cup 203.06.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,49Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.033 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20

Jenter 18/19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,21,2Maria Vestengen, Nittedal IL26.04.025 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Jenter 20/22

Kvinner Junior 15-19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,00(-0,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.053 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
13,54(-0,2)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.034 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,56(-1,1)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.052-h1 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
27,82(-1,1)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.031-h2 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,17Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.041-h2 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,34,74Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.031 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
2,39,83Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.052 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59,62Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.044 (KS)Greveskogen, Per Halle Invitational30.05.20
5,25,25Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.031 (J-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,12,7Synne Selberg, Nittedal IL30.09.031 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,23,4Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,00,7Lea Sofie Bratland, Nittedal IL04.04.033 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,08,2Johanne Jarbeaux, Nittedal IL25.01.044 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,21,2Maria Vestengen, Nittedal IL26.04.025 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,26,4Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.056 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,81(+1,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.051 (J-15)Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,00Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.032 (J-17)Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,83Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.032 (J-17)Løten, Kaststevne20.06.20
11,65Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.033 (KS)Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,33Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-17)Løten, Kaststevne20.06.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,68Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.032 (J-18/19)Brandbu, Mohagen bil cup 203.06.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,49Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.033 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20

Kvinner Junior 15-22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,00(-0,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.053 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
13,54(-0,2)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.034 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,56(-1,1)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.052-h1 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
27,82(-1,1)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.031-h2 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,17Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.041-h2 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,34,74Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.031 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
2,39,83Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.052 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59,62Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.044 (KS)Greveskogen, Per Halle Invitational30.05.20
5,25,25Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.031 (J-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,12,7Synne Selberg, Nittedal IL30.09.031 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,23,4Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,00,7Lea Sofie Bratland, Nittedal IL04.04.033 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,08,2Johanne Jarbeaux, Nittedal IL25.01.044 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,21,2Maria Vestengen, Nittedal IL26.04.025 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,26,4Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.056 (KS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,81(+1,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.051 (J-15)Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,00Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.032 (J-17)Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,83Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.032 (J-17)Løten, Kaststevne20.06.20
11,65Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.033 (KS)Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,33Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-17)Løten, Kaststevne20.06.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,68Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.032 (J-18/19)Brandbu, Mohagen bil cup 203.06.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,49Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.033 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20

Kvinner Senior

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,00(-0,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.053Nittedal, Løpsstevne13.06.20
13,54(-0,2)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.034Nittedal, Løpsstevne13.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,56(-1,1)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.052-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
27,82(-1,1)Tracie Duodu, Nittedal IL11.03.031-h2Nittedal, Løpsstevne13.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,17Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.041-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,34,74Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.031 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
2,39,83Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.052 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59,62Marthe Johanne Hjelmeset, Nittedal IL25.02.044Greveskogen, Per Halle Invitational30.05.20
5,25,25Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.031 (J-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,12,7Synne Selberg, Nittedal IL30.09.031Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,23,4Vilde Martinsen, Nittedal IL10.06.032Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,00,7Lea Sofie Bratland, Nittedal IL04.04.033Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,08,2Johanne Jarbeaux, Nittedal IL25.01.044Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,21,2Maria Vestengen, Nittedal IL26.04.025Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
12,26,4Ida Madeleine Fuglset, Nittedal IL22.09.056Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,81(+1,2)Emma Reshane, Nittedal IL17.11.051 (J-15)Nittedal, Treningsstevne01.07.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,83Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.032 (J-17)Løten, Kaststevne20.06.20
11,65Ella Engebretsen, Nittedal IL13.10.033Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,68Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.032 (J-18/19)Brandbu, Mohagen bil cup 203.06.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,49Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.033Jessheim, Muliglekene24.05.20

Menn veteran 30-34

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,57Paul Redford, Nittedal IL07.05.901 (MS)Nittedal, Treningsstevne09.07.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,07Paul Redford, Nittedal IL07.05.901 (MS)Nittedal, Treningsstevne09.07.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,27Paul Redford, Nittedal IL07.05.901 (MS)Nittedal, Treningsstevne09.07.20

Menn veteran 35-39

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,24,9Helge Mikkelsen Olsen, Nittedal IL01.02.857 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Menn veteran 40-44

Menn veteran 45-49

Menn veteran 50-54

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,54,9Knut Nystad, Nittedal IL09.06.705 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,00,9Ulf Dobloug, Nittedal IL01.07.6810 (MS)Nittedal, Treningsstevne 220.06.20

Menn veteran 55-59

Menn veteran 60-64

Menn veteran 65-69

Menn veteran 70-74

Menn veteran 75-79

Menn veteran 80-84

Menn veteran 85-89

Menn veteran 90-94

Menn veteran 95-99

Kvinner veteran 30-34

Kvinner veteran 35-39

Kvinner veteran 40-44

Kvinner veteran 45-49

Kvinner veteran 50-54

Kvinner veteran 55-59

Kvinner veteran 60-64

Kvinner veteran 65-69

Kvinner veteran 70-74

Kvinner veteran 75-79

Kvinner veteran 80-84

Kvinner veteran 85-89

Kvinner veteran 90-94

Kvinner veteran 95-99

Total requesttime: 52.821449995041 seconds