Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,20Philip Jason Omollo, Stovnerkameratene29.01.012-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
8,27Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
8,57Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,85Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012-h2Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
8,86Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.012-h5Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,98Tinius Wilhelmsen, Sportsklubben Vidar18.10.012-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,00Nils Kristian Bjøro, IL Koll23.12.013-h3 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,17Ivar Elgsæther Haugland, Lambertseter IF25.08.012-h2 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,20Magnus Laundal, IL i BUL01.12.014-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,39Sverre Engebretsen, Sportsklubben Vidar18.02.015-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----10--------------------
9,41Vetle Brattabø Svenssen, Lambertseter IF20.05.013-h2Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
9,77Jonas Petrusson Finsrud, Lambertseter IF07.11.013-h1Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
9,86Benjamin Sanne, IL i BUL013-h1 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,92Benjamin Sanne Ryen, IL i BUL18.02.012-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
9,94Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.016-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
10,09Christopher Bjørge, Lambertseter IF01.01.014-h1 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
10,15Torvald Ullestad, Sportsklubben Vidar31.08.015-h1 (G-12)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
10,40Henning Strandå, Lambertseter IF016-h1 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
11,55Jacob Wilhelmsen, Sportsklubben Vidar07.04.017-h5Stange, Bamselekene 201422.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,67Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,86Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.015-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,03Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.013-h2 (G-14)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,98Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
27,01Philip Jason Omollo, Stovnerkameratene29.01.011-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
28,00Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
28,28Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.012-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
28,33Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.014-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
30,07Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.014-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
30,92Magnus Laundal, IL i BUL01.12.014-h4Stange, Bamselekene 201423.03.14
33,64Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.015-h5Stange, Bamselekene 201423.03.14
33,81Benjamin Sanne Ryen, IL i BUL18.02.014-h6Stange, Bamselekene 201423.03.14
35,46Jonas Petrusson Finsrud, Lambertseter IF07.11.014-h2Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
-----10--------------------

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,98Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,54,34Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.011-h1 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,54,49Torvald Ullestad, Sportsklubben Vidar31.08.013-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,56,94Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.014 (G-12)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
2,00,93Christopher Bjørge, Lambertseter IF01.01.013-h1 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
2,01,62Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.012Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
2,08,08Magnus Laundal, IL i BUL01.12.015-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,09,84Vetle Brattabø Svenssen, Lambertseter IF20.05.012Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
2,13,72Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.018-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,63Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.013Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.012Stange, Bamselekene 201423.03.14
1,25Vetle Brattabø Svenssen, Lambertseter IF20.05.011Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
1,25Sverre Engebretsen, Sportsklubben Vidar18.02.0110Stange, Bamselekene 201423.03.14
1,20Jonas Petrusson Finsrud, Lambertseter IF07.11.014Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
1,20Tinius Wilhelmsen, Sportsklubben Vidar18.10.0113Stange, Bamselekene 201423.03.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.011Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,84Philip Jason Omollo, Stovnerkameratene29.01.012Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,53Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.014Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,24Brage Hogstad, IL i BUL19.05.017Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,22Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.018Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
3,76Magnus Laundal, IL i BUL01.12.0114Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,75Sverre Engebretsen, Sportsklubben Vidar18.02.0115Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,71Tinius Wilhelmsen, Sportsklubben Vidar18.10.0118Stange, Bamselekene 201422.03.14
3,62Torvald Ullestad, Sportsklubben Vidar31.08.018 (G-12)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
3,40Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.0123Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,88Benjamin Sanne Ryen, IL i BUL18.02.0129Stange, Bamselekene 201422.03.14
-----10--------------------
2,63Jacob Wilhelmsen, Sportsklubben Vidar07.04.0133Stange, Bamselekene 201422.03.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,85Philip Jason Omollo, Stovnerkameratene29.01.013Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,61Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.013Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
4,59Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.014 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
4,43Nils Kristian Bjøro, IL Koll23.12.015 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
4,26Brage Hogstad, IL i BUL19.05.017 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
4,21Jonas Petrusson Finsrud, Lambertseter IF07.11.015Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
4,08Vetle Brattabø Svenssen, Lambertseter IF20.05.019 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
3,95Ivar Elgsæther Haugland, Lambertseter IF25.08.0112 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
3,42Christopher Bjørge, Lambertseter IF01.01.0115 (G-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.011Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.011Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
6,56Jonas Petrusson Finsrud, Lambertseter IF07.11.012Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
5,79Benjamin Sanne Ryen, IL i BUL18.02.013Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
5,78Christopher Bjørge, Lambertseter IF01.01.014Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,32Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,43Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h1Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
8,54Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-fi Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
8,59Abel Skancke Aarflot, Sportsklubben Vidar02.04.001 (G-13)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
8,79Theodor Gjelsten, IL i BUL05.03.005-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,03Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
9,03Adrian Nasir Fauske, Bøler IF07.02.004-h1Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
9,13Andreas Botterli Erstad, Høybråten og Stovner IL23.12.006-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
9,27Tolga Olcay, Bøler IF17.01.001-h2 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,43Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.004-h2 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
-----10--------------------
9,43Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.005-h2Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
9,44Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.002-h1 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,52Marcus Alexander Karmi-September, Bøler IF20.04.003-h1 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,68Martin Bjugn, IL i BUL26.06.004-h1 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
10,00Ole Isak Kjærstad, Sportsklubben Vidar15.10.005-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,44Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.004-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,08Andreas Botterli Erstad, Høybråten og Stovner IL23.12.006-h4Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,49Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
27,62Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
27,63Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
28,94Theodor Gjelsten, IL i BUL05.03.003-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
29,12Adrian Nasir Fauske, Bøler IF07.02.001-h1Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
29,50Abel Skancke Aarflot, Sportsklubben Vidar02.04.001-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
29,52Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.002-h1Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
30,23Andreas Botterli Erstad, Høybråten og Stovner IL23.12.005-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
30,31Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.004-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
30,49Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.005-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
-----10--------------------
31,03Carl Philip Dybwad, Bækkelagets SK03.11.002-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
31,45Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.003-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,78Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.001-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,90Abel Skancke Aarflot, Sportsklubben Vidar02.04.001 (G-13)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
1,48,46Tobias Lømo, IL Koll13.05.005-h2 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,50,76Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
1,53,05Tolga Olcay, Bøler IF17.01.001-h1 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,54,76Theodor Gjelsten, IL i BUL05.03.004-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,55,11Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,56,06Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.002-h1 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,14Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.005-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,94Luca Thompson, IL i BUL24.11.003Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
10,27Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
10,32Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.005Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
12,01Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.006Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,57Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,71Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.002-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
1,30Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.004Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,15Luca Thompson, IL i BUL24.11.002Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,10Axel Halvorsen, Bækkelagets SK14.04.003Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,25Luca Thompson, IL i BUL24.11.001Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,70Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.007Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,47Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.008Stange, Bamselekene 201422.03.14
4,42Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,15Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.009Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,89Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.006Oslo/Bi, Treningsstevne31.01.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,71Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
4,56Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
3,99Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.006Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
5,00Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.002Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-13)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40Luca Thompson, IL i BUL24.11.001Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,35Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,02Axel Halvorsen, Bækkelagets SK14.04.003Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,61Luca Thompson, IL i BUL24.11.002 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,56Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-13)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
7,38Martin Bjugn, IL i BUL26.06.003 (G-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,57Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
5,62Ole Isak Kjærstad, Sportsklubben Vidar15.10.002Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,78Karl Josef Georgsen, IL i BUL30.01.996-sf1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,20William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.996-h3 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,32Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.992-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
8,60Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994-h1 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,85Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.992-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,01William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.995-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,63William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.994-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
26,44Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.993-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
27,04Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.995-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,36Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.993-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,42William S. Rodahl, IK Tjalve20.05.993-h7 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39,26Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,45,76Sigurd Berre, Bøler IF07.04.993 (G-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
2,13,16Oscar Giverin, IK Tjalve26.12.996 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,83Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,47Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.995-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,56Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.995Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
1,41Vetle Solodden Lier, IL Koll16.10.993Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.999Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.994Oslo/Bi, Treningsstevne31.01.14
4,85William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.9911Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,31Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.998Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,91Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.996 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
5,44Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,62Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
2,48Aksel W Danielsen, Bækkelagets SK24.03.992Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,33Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.993Stange, Bamselekene 201423.03.14

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,30Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.982-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,51Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.984-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,59Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
7,68Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.982 (G-15)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
7,76Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
7,86Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,44Elias Helgeland, IL i BUL13.07.986-h2 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,28Fredrik Oseth Nordby, Bøler IF24.05.985-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,30Bartek Sakowski (POL), Sportsklubben Vidar03.07.983-fi Gøteborg/SWE, Julklappsjakten07.12.13
8,10Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,47Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,51Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,85Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,55Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,81Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,56Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.982-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
24,73Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
25,98Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
26,54Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.982-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
28,04Elias Helgeland, IL i BUL13.07.983-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,66Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,37Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.982Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,32,02Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,39,79Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,41,42Noah R Wicken, IL i BUL12.10.986 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,45,72Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.987 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,45,83Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.984 (G-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,75Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.982-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,09,30Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.987Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,13,73Magnus Wiik Eckhoff, Sportsklubben Vidar09.06.986-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,29,80Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,08,76Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,23,34Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984 (G-17)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games02.03.14
4,44,64Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.984 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.989 (MS)Gøteborg/SWE, Stavhoppskarnevalen 201418.01.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,31Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,39Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.983Oslo/Bi, Treningsstevne31.01.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,60Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,32Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-14/15)Århus/DEN, Indestævne07.12.13

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,34Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.982 (G-17)Växjö/SWE, World Indoor Throwing 201423.03.14

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,33Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.984 (G-17)Växjö/SWE, World Indoor Throwing 201423.03.14

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,23Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.971-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,54Odin Hallquist, IL Koll01.10.975-sf2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,58Sivert Eikrem, IL Koll14.08.978-sf1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,72Johannes Bergh, IL Koll08.02.975-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,78Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.976-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,79Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
7,80Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.975-h2 (G-16)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
7,95Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.975 (MS)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49Odin Hallquist, IL Koll01.10.973-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,56Marius Kristoffersen, IK Tjalve27.01.971-fi-C (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
7,56Sivert Eikrem, IL Koll14.08.973-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,62Johannes Bergh, IL Koll08.02.975-h5Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,71Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.977-h4Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,74Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.975-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,78Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.977-h5Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,82Even Weiglin, IL Koll22.06.976-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,54Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.974-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,96Odin Hallquist, IL Koll01.10.971-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,16Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.971-h5Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,53Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,99Odin Hallquist, IL Koll01.10.972-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,75Johannes Bergh, IL Koll08.02.973-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
24,77Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.973-h5Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
25,26Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
26,54Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.973 (MS)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,26Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971 (G-16)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,37,77Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.972 (G-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,97Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,41Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.972-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,59,82Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.973-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,61Johannes Bergh, IL Koll08.02.972Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14
1,60Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,70Johannes Bergh, IL Koll08.02.972Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,43Odin Hallquist, IL Koll01.10.972Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,84Johannes Bergh, IL Koll08.02.975Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,48Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.9710Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,44Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.9711Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,22Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.9713Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,88Johannes Bergh, IL Koll08.02.971 (G-16)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
5,65Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.972Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
5,25Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972 (G-18/19)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,53Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,74Even Weiglin, IL Koll22.06.975Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,03Yobe Najar, IL i BUL09.11.964-sf2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,08Ousman Touray, IL i BUL13.01.957-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,24Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.963-fi-B (MS)Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
7,28Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.952-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,32Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,35Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.953-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,45Erik Langø, IL i BUL09.04.954-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,53Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.957-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,93Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.968-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,15Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,40Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.951-h1 (MJ)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,28Yobe Najar, IL i BUL09.11.961-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,38Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,87Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,20Erik Langø, IL i BUL09.04.952-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,90Ousman Touray, IL i BUL13.01.953-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
22,40Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,23Yobe Najar, IL i BUL09.11.962-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,41Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.953-h4 (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
23,44Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.953-h5Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,77Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962-h2 (MS)Gøteborg/SWE, RödBlå Vinter15.02.14
24,63William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.962Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
24,87Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,32Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h5 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
24,17Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.953-h1 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,80Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
55,97Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.964Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,26Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h4Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
52,30Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.953-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,30William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.961Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,01Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.963-h4Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,04,16Endre Wigaard, IL i BUL25.01.966-h3Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,06,39Osama Zariouh, Sportsklubben Vidar04.09.951Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,07,41Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.962Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,77Mohamed Isak (SWE), IL i BUL08.11.955Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,09,80Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.967-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,17,04Endre Wigaard, IL i BUL25.01.968-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,20,68Osama Zariouh, Sportsklubben Vidar04.09.954-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,27,50Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.968-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58,36Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,00,16Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.951-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22,65Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951-h2 (MS)Stange, NM innendørs 201402.02.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,71Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,04Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.963Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,82Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.966 (MJ)Stange, NM innendørs 201401.02.14

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,67Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-17)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,84Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.967Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Gutter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,10Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-fi-C (MS)Florø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
7,10Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,13Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.944-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,19Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.922-h2 (MS)Sandnes, KM inne 201425.01.14
7,19Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h1 (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
7,29Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.935-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,53Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.946-h4Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,76Peter Edwardes, IL i BUL11.09.945-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,92Abdirahman Mohamed Ali (SOM), IL i BUL24.02.933 (MS)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-fi-C (MS)Florø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,05Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
22,53Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
22,62Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.921-h2 (MS)Sandnes, KM inne 201425.01.14
22,70Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.931-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
22,99Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h3 (MS)Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
23,14Erik Rømcke, IL i BUL02.04.942-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,77Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944-h2Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,76Peter Edwardes, IL i BUL11.09.943-h2 (MS)Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,63Abdirahman Mohamed Ali (SOM), IL i BUL24.02.932 (MS)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,13Erik Rømcke, IL i BUL02.04.941-h1 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,51Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.947 (MS)Stange, Bamselekene 201422.03.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,20Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.943-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,59,76Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.932-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,30,08Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.934-h2 (MS)Stange, NM innendørs 201402.02.14

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,85Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.943 (MS)Stange, NM innendørs 201402.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,83Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.943Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,84Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.945Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.931Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,68Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.931 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,80Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944 (MS)Ranheim, Stavstevne09.01.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,48Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.923Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
6,43Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,09Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.925 (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
2,81Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.925 (MS)Sandnes, Lagmesterskap31.10.13
2,78Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.9411 (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,85Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.933 (MS)Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,74Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.927 (MS)Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,08Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,03Yobe Najar, IL i BUL09.11.964-sf2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,08Ousman Touray, IL i BUL13.01.957-fi (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,23Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.971-fi (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,24Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.963-fi-B (MS)Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
7,28Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.952-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,30Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.982-fi (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,32Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-fi (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,35Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.953-h3 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,45Erik Langø, IL i BUL09.04.954-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,51Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.984-fi (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
-----10--------------------
7,53Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.957-h2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,54Odin Hallquist, IL Koll01.10.975-sf2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,58Sivert Eikrem, IL Koll14.08.978-sf1 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,59Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
7,68Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.982 (G-15)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
7,72Johannes Bergh, IL Koll08.02.975-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,76Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201422.03.14
7,78Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.976-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,78Karl Josef Georgsen, IL i BUL30.01.996-sf1 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,79Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972 (G-17)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
-----20--------------------
7,80Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.975-h2 (G-16)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
7,86Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
7,93Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.968-h1 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,95Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.975 (MS)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
8,20William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.996-h3 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,32Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.992-h1 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
8,44Elias Helgeland, IL i BUL13.07.986-h2 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,60Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994-h1 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,28Fredrik Oseth Nordby, Bøler IF24.05.985-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,30Bartek Sakowski (POL), Sportsklubben Vidar03.07.983-fi (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten07.12.13
7,85Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.992-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,10Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,15Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,40Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.951-h1 (MJ)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,47Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-fi (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,49Odin Hallquist, IL Koll01.10.973-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,51Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-fi (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,56Marius Kristoffersen, IK Tjalve27.01.971-fi-C (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
7,56Sivert Eikrem, IL Koll14.08.973-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,62Johannes Bergh, IL Koll08.02.975-h5 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,71Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.977-h4 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,74Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.975-h1 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,78Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.977-h5 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,82Even Weiglin, IL Koll22.06.976-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,01William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.995-h3 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,28Yobe Najar, IL i BUL09.11.961-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,38Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,54Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.974-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,85Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,87Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,96Odin Hallquist, IL Koll01.10.971-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,20Erik Langø, IL i BUL09.04.952-h2 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,55Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,81Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,90Ousman Touray, IL i BUL13.01.953-fi (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
22,40Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,16Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.971-h5 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,23Yobe Najar, IL i BUL09.11.962-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,41Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.953-h4 (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
23,44Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.953-h5 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,53Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,56Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.982-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,77Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962-h2 (MS)Gøteborg/SWE, RödBlå Vinter15.02.14
23,99Odin Hallquist, IL Koll01.10.972-h1 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
-----10--------------------
24,63William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.962 (G-18/19)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
24,73Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201423.03.14
24,75Johannes Bergh, IL Koll08.02.973-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
24,77Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.973-h5 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,87Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
25,26Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
25,63William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.994-h2 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
25,98Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981-h1 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
26,44Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.993-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201423.03.14
26,54Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.982-h1 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
-----20--------------------
26,54Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.973 (MS)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
27,04Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.995-h1 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
28,04Elias Helgeland, IL i BUL13.07.983-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,36Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.993-h3 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
26,66Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h3 (G-16)Stange, Bamselekene 201423.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,32Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h5 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
24,17Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.953-h1 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
25,42William S. Rodahl, IK Tjalve20.05.993-h7 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,80Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
55,97Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.964 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,26Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h4 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
52,30Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.953-h3 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
52,57Sivert Eikrem, IL Koll14.08.973-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
59,31William S. Rodahl, IK Tjalve20.05.992-h4 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
59,81Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h1 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,30William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.961 (G-18/19)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
1,29,26Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971 (G-16)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,29,37Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.982 (G-16)Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,32,02Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,37,77Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.972 (G-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
1,39,26Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996 (G-15)Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,39,79Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,41,42Noah R Wicken, IL i BUL12.10.986 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,45,72Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.987 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,45,76Sigurd Berre, Bøler IF07.04.993 (G-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
-----10--------------------
1,45,83Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.984 (G-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
2,13,16Oscar Giverin, IK Tjalve26.12.996 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,83Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,01Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.963-h4 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,00,97Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,04,16Endre Wigaard, IL i BUL25.01.966-h3 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,05,75Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.982-h2 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,06,39Osama Zariouh, Sportsklubben Vidar04.09.951 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,07,41Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.962 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,09,30Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.987 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,13,73Magnus Wiik Eckhoff, Sportsklubben Vidar09.06.986-h1 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,23,47Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.995-h1 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,29,80Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,41Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.972-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,10,77Mohamed Isak (SWE), IL i BUL08.11.955 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,18,56Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.995 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,08,76Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,09,80Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.967-h2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,17,04Endre Wigaard, IL i BUL25.01.968-h2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,20,68Osama Zariouh, Sportsklubben Vidar04.09.954-h1 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,23,34Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984 (G-17)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games02.03.14
4,27,50Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.968-h1 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,44,64Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58,36Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
3,59,82Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.973-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,00,16Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.951-h2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22,65Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951-h2 (MS)Stange, NM innendørs 201402.02.14

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87Johannes Bergh, IL Koll08.02.974 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,61Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-17)Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14
1,60Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
1,55Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.984 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,55Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
1,41Vetle Solodden Lier, IL Koll16.10.993 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.999 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-17)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,35Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991 (G-15)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,30Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981 (G-16)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.989 (MS)Gøteborg/SWE, Stavhoppskarnevalen 201418.01.14
3,70Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,43Odin Hallquist, IL Koll01.10.972 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,84Johannes Bergh, IL Koll08.02.975 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,71Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
5,48Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.9710 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,44Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.9711 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,31Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
5,22Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.9713 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,02Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.994 (G-15)Oslo/Bi, Treningsstevne31.01.14
4,85William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.9911 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,39Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.983 (G-16)Oslo/Bi, Treningsstevne31.01.14
5,31Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.998 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,04Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.963 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
5,88Johannes Bergh, IL Koll08.02.971 (G-16)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
5,65Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.972 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
5,25Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972 (G-18/19)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
4,91Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.996 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
5,44Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,82Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.966 (MJ)Stange, NM innendørs 201401.02.14
2,62Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
2,60Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981 (G-16)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,53Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-17)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,48Aksel W Danielsen, Bækkelagets SK24.03.992 (G-15)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,32Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-14/15)Århus/DEN, Indestævne07.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,33Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.993 (G-15)Stange, Bamselekene 201423.03.14

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,34Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.982 (G-17)Växjö/SWE, World Indoor Throwing 201423.03.14
10,74Even Weiglin, IL Koll22.06.975 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,67Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-17)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,84Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.967 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,33Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.984 (G-17)Växjö/SWE, World Indoor Throwing 201423.03.14

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,03Yobe Najar, IL i BUL09.11.964-sf2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,08Ousman Touray, IL i BUL13.01.957-fi (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,10Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-fi-C (MS)Florø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
7,10Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942-h1 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,13Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.944-h1 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,19Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.922-h2 (MS)Sandnes, KM inne 201425.01.14
7,19Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h1 (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
7,23Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.971-fi (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,24Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.963-fi-B (MS)Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
7,28Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.952-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
-----10--------------------
7,29Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.935-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,30Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.982-fi (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,32Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-fi (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,35Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.953-h3 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,45Erik Langø, IL i BUL09.04.954-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,51Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.984-fi (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,53Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.946-h4 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,53Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.957-h2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,54Odin Hallquist, IL Koll01.10.975-sf2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,58Sivert Eikrem, IL Koll14.08.978-sf1 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
-----20--------------------
7,59Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
7,68Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.982 (G-15)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
7,72Johannes Bergh, IL Koll08.02.975-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,76Peter Edwardes, IL i BUL11.09.945-h1 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,76Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201422.03.14
7,78Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.976-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,78Karl Josef Georgsen, IL i BUL30.01.996-sf1 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,79Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972 (G-17)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
7,80Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.975-h2 (G-16)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
7,86Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
-----30--------------------
7,93Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.968-h1 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,95Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.975 (MS)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
8,20William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.996-h3 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,32Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.992-h1 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
8,44Elias Helgeland, IL i BUL13.07.986-h2 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,60Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994-h1 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,28Fredrik Oseth Nordby, Bøler IF24.05.985-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,30Bartek Sakowski (POL), Sportsklubben Vidar03.07.983-fi (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten07.12.13
7,85Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.992-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,92Abdirahman Mohamed Ali (SOM), IL i BUL24.02.933 (MS)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
8,10Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,15Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,40Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.951-h1 (MJ)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,47Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-fi (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,49Odin Hallquist, IL Koll01.10.973-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,51Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-fi (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,56Marius Kristoffersen, IK Tjalve27.01.971-fi-C (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
7,56Sivert Eikrem, IL Koll14.08.973-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,62Johannes Bergh, IL Koll08.02.975-h5 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,71Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.977-h4 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,74Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.975-h1 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,78Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.977-h5 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,82Even Weiglin, IL Koll22.06.976-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,01William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.995-h3 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-fi-C (MS)Florø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
11,28Yobe Najar, IL i BUL09.11.961-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,38Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,54Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.974-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,85Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,87Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,96Odin Hallquist, IL Koll01.10.971-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,20Erik Langø, IL i BUL09.04.952-h2 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,55Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,81Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
-----10--------------------

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,90Ousman Touray, IL i BUL13.01.953-fi (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
22,05Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
22,40Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
22,53Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h2 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
22,62Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.921-h2 (MS)Sandnes, KM inne 201425.01.14
22,70Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.931-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
22,99Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h3 (MS)Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
23,14Erik Rømcke, IL i BUL02.04.942-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,16Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.971-h5 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,23Yobe Najar, IL i BUL09.11.962-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
-----10--------------------
23,41Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.953-h4 (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
23,44Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.953-h5 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,53Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,56Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.982-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,77Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962-h2 (MS)Gøteborg/SWE, RödBlå Vinter15.02.14
23,77Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944-h2 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,99Odin Hallquist, IL Koll01.10.972-h1 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,63William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.962 (G-18/19)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
24,73Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201423.03.14
24,75Johannes Bergh, IL Koll08.02.973-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
-----20--------------------
24,76Peter Edwardes, IL i BUL11.09.943-h2 (MS)Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
24,77Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.973-h5 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,87Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
25,26Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
25,63William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.994-h2 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
25,98Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981-h1 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
26,44Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.993-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201423.03.14
26,54Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.982-h1 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
26,54Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.973 (MS)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
27,04Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.995-h1 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
-----30--------------------
28,04Elias Helgeland, IL i BUL13.07.983-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,36Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.993-h3 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
25,63Abdirahman Mohamed Ali (SOM), IL i BUL24.02.932 (MS)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
26,66Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h3 (G-16)Stange, Bamselekene 201423.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,32Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h5 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
23,13Erik Rømcke, IL i BUL02.04.941-h1 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
24,17Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.953-h1 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
25,42William S. Rodahl, IK Tjalve20.05.993-h7 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,80Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
55,97Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.964 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,94Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-h2 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
50,26Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h4 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
51,22Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.941-h3 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
52,30Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.953-h3 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
52,57Sivert Eikrem, IL Koll14.08.973-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
52,68Erik Rømcke, IL i BUL02.04.941-h2 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
55,30Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.943-h1 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
59,31William S. Rodahl, IK Tjalve20.05.992-h4 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
59,81Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h1 (MS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,30William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.961 (G-18/19)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
1,29,26Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971 (G-16)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,29,37Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.982 (G-16)Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,32,02Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,32,51Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.947 (MS)Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,37,77Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.972 (G-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
1,39,26Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996 (G-15)Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,39,79Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,41,42Noah R Wicken, IL i BUL12.10.986 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,45,72Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.987 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
-----10--------------------
1,45,76Sigurd Berre, Bøler IF07.04.993 (G-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
1,45,83Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.984 (G-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
2,13,16Oscar Giverin, IK Tjalve26.12.996 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,83Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,01Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.963-h4 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,00,97Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,04,16Endre Wigaard, IL i BUL25.01.966-h3 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,05,75Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.982-h2 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,06,39Osama Zariouh, Sportsklubben Vidar04.09.951 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,07,41Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.962 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,08,20Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.943-h1 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,09,30Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.987 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,13,73Magnus Wiik Eckhoff, Sportsklubben Vidar09.06.986-h1 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,23,47Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.995-h1 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
-----10--------------------
2,29,80Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,41Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.972-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,10,77Mohamed Isak (SWE), IL i BUL08.11.955 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,18,56Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.995 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,08,76Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,09,80Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.967-h2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,17,04Endre Wigaard, IL i BUL25.01.968-h2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,20,68Osama Zariouh, Sportsklubben Vidar04.09.954-h1 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,23,34Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984 (G-17)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games02.03.14
4,27,50Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.968-h1 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,44,64Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58,36Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
3,59,76Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.932-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
3,59,82Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.973-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,00,16Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.951-h2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22,65Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951-h2 (MS)Stange, NM innendørs 201402.02.14
8,30,08Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.934-h2 (MS)Stange, NM innendørs 201402.02.14

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87Johannes Bergh, IL Koll08.02.974 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,85Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.943 (MS)Stange, NM innendørs 201402.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,83Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.943 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,84Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.945 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
1,61Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-17)Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14
1,60Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
1,55Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.984 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,55Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
1,41Vetle Solodden Lier, IL Koll16.10.993 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.931 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
1,65Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.999 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-17)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,35Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991 (G-15)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,30Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981 (G-16)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,68Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.931 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.989 (MS)Gøteborg/SWE, Stavhoppskarnevalen 201418.01.14
3,80Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944 (MS)Ranheim, Stavstevne09.01.14
3,70Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,48Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.923 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
6,43Odin Hallquist, IL Koll01.10.972 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
6,43Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
5,84Johannes Bergh, IL Koll08.02.975 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,71Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
5,48Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.9710 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,44Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.9711 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,31Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
5,22Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.9713 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,02Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.994 (G-15)Oslo/Bi, Treningsstevne31.01.14
-----10--------------------
4,85William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.9911 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,39Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.983 (G-16)Oslo/Bi, Treningsstevne31.01.14
5,31Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.998 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,04Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.963 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
5,88Johannes Bergh, IL Koll08.02.971 (G-16)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
5,65Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.972 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
5,25Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972 (G-18/19)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
4,91Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.996 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
5,44Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,09Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.925 (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
2,82Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.966 (MJ)Stange, NM innendørs 201401.02.14
2,81Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.925 (MS)Sandnes, Lagmesterskap31.10.13
2,78Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.9411 (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
2,62Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
2,60Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981 (G-16)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,53Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-17)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,48Aksel W Danielsen, Bækkelagets SK24.03.992 (G-15)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,85Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.933 (MS)Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,74Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.927 (MS)Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,32Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-14/15)Århus/DEN, Indestævne07.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,33Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.993 (G-15)Stange, Bamselekene 201423.03.14

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,34Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.982 (G-17)Växjö/SWE, World Indoor Throwing 201423.03.14
10,74Even Weiglin, IL Koll22.06.975 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,67Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-17)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,84Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.967 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,08Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,33Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.984 (G-17)Växjö/SWE, World Indoor Throwing 201423.03.14

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,65Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi Gent/BEL, Flanders Indoors09.02.14
6,94Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.862-fi Stange, NM innendørs 201401.02.14
7,02Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.892-hB2Florø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
7,03Yobe Najar, IL i BUL09.11.964-sf2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,04Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.913-h3Stange, NM innendørs 201401.02.14
7,05Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,08Ousman Touray, IL i BUL13.01.957-fi (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,10Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.894-h2Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
7,10Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-fi-CFlorø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
7,10Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942-h1 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
-----10--------------------
7,12Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.914-hB2Florø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
7,13Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.944-h1 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,17Kristian Iverin, IK Tjalve11.04.914-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,19Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.922-h2Sandnes, KM inne 201425.01.14
7,19Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h1Stange, NM innendørs 201401.02.14
7,20Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.865-h5Stange, NM innendørs 201401.02.14
7,23Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.971-fi (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,24Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.963-fi-BStange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
7,28Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.952-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,29Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.935-h4Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
-----20--------------------
7,30Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.982-fi (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,32Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-fi (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,35Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.953-h3 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,39Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
7,45Erik Langø, IL i BUL09.04.954-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,48Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.865-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,51Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.984-fi (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,53Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.946-h4 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,53Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.957-h2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,54Odin Hallquist, IL Koll01.10.975-sf2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
-----30--------------------
7,58Sivert Eikrem, IL Koll14.08.978-sf1 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,59Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
7,65Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.893Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
7,68Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.982 (G-15)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
7,69Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV45)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14
7,72Johannes Bergh, IL Koll08.02.975-h2 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,76Anders Riiber, IL i BUL07.04.722 (MV40)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14
7,76Peter Edwardes, IL i BUL11.09.945-h1 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,76Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201422.03.14
7,78Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.976-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
-----40--------------------
7,78Karl Josef Georgsen, IL i BUL30.01.996-sf1 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,79Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972 (G-17)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
7,80Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.975-h2 (G-16)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
7,86Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
7,93Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.968-h1 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,95Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.975Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
8,20William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.996-h3 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,32Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.992-h1 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
8,44Elias Helgeland, IL i BUL13.07.986-h2 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,60Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994-h1 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
-----50--------------------
9,28Fredrik Oseth Nordby, Bøler IF24.05.985-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,92Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,30Bartek Sakowski (POL), Sportsklubben Vidar03.07.983-fi (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten07.12.13
7,85Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.992-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,92Abdirahman Mohamed Ali (SOM), IL i BUL24.02.933Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
8,07Emmanuel Fretelliere (FRA), Oslostudentenes IK Friidrett30.05.907-h4Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,10Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,94Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
6,98Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h1Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
7,05Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.894-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,11Kristian Iverin, IK Tjalve11.04.914-h1Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
7,15Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,40Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.951-h1 (MJ)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,47Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-fi (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,49Odin Hallquist, IL Koll01.10.973-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,51Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-fi (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,56Marius Kristoffersen, IK Tjalve27.01.971-fi-CBærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
7,56Sivert Eikrem, IL Koll14.08.973-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,62Johannes Bergh, IL Koll08.02.975-h5 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,71Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.977-h4 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,74Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.975-h1 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,78Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.977-h5 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,82Even Weiglin, IL Koll22.06.976-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,01William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.995-h3 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,19Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi-AFlorø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
10,93Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891-fi-BFlorø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
10,95Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-fi-BFlorø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
11,03Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-fi-CFlorø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
11,28Yobe Najar, IL i BUL09.11.961-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,31Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,38Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,54Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.974-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,81Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.783-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,85Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
-----10--------------------
11,87Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,96Odin Hallquist, IL Koll01.10.971-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,20Erik Langø, IL i BUL09.04.952-h2 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,23Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,55Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,81Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,90Ousman Touray, IL i BUL13.01.953-fi (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
21,99Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-fi Stange, NM innendørs 201402.02.14
22,05Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-h4Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
22,10Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.862-h1Steinkjer, Innendørsstevne25.01.14
22,19Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.892-sf2Stange, NM innendørs 201402.02.14
22,23Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.862-h6Stange, NM innendørs 201401.02.14
22,40Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
22,53Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h2 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
22,62Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.921-h2Sandnes, KM inne 201425.01.14
22,70Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.931-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
-----10--------------------
22,77Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.891-h2Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
22,87Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
22,89Kristian Iverin, IK Tjalve11.04.914-h3Stange, NM innendørs 201401.02.14
22,99Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h3Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
23,14Erik Rømcke, IL i BUL02.04.942-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,16Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.971-h5 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,23Yobe Najar, IL i BUL09.11.962-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,41Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.953-h4Stange, NM innendørs 201401.02.14
23,44Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.953-h5 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,53Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
-----20--------------------
23,56Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.982-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,77Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962-h2Gøteborg/SWE, RödBlå Vinter15.02.14
23,77Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944-h2 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,99Odin Hallquist, IL Koll01.10.972-h1 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,33Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
24,57Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14
24,63William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.962 (G-18/19)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
24,63Tobias Flood, Sportsklubben Vidar26.05.883-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
24,73Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201423.03.14
24,75Johannes Bergh, IL Koll08.02.973-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
-----30--------------------
24,76Peter Edwardes, IL i BUL11.09.943-h2Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
24,77Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.973-h5 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,87Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
24,88Anders Riiber, IL i BUL07.04.722 (MV40)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14
25,26Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
25,63William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.994-h2 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
25,98Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981-h1 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
26,44Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.993-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201423.03.14
26,54Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.982-h1 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
26,54Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.973Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
-----40--------------------
27,04Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.995-h1 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
28,04Elias Helgeland, IL i BUL13.07.983-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,04Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.916Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,36Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.993-h3 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
25,63Abdirahman Mohamed Ali (SOM), IL i BUL24.02.932Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
26,66Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h3 (G-16)Stange, Bamselekene 201423.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,85Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h7Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
21,85Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h7Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
22,32Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h5Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
23,13Erik Rømcke, IL i BUL02.04.941-h1Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
24,17Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.953-h1Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
25,42William S. Rodahl, IK Tjalve20.05.993-h7Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,80Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
52,31Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Tromsø, NNM inne 201423.02.14
54,22Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-sf3 (MV45)Budapest/HUN, 2014 WMA World Indoor Championships29.03.14
55,97Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.964 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
58,05Anders Riiber, IL i BUL07.04.721-h2 (MV40)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201409.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,94Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-h2 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
50,26Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h4 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
51,22Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.941-h3Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
52,30Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.953-h3 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
52,57Sivert Eikrem, IL Koll14.08.973-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
52,68Erik Rømcke, IL i BUL02.04.941-h2Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
55,30Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.943-h1Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
59,31William S. Rodahl, IK Tjalve20.05.992-h4Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
59,81Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h1Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,30William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.961 (G-18/19)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
1,29,26Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971 (G-16)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,29,27Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.875Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,29,37Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.982 (G-16)Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,32,02Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,32,51Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.947Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,37,77Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.972 (G-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
1,39,26Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996 (G-15)Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,39,79Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,41,42Noah R Wicken, IL i BUL12.10.986 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
-----10--------------------
1,45,72Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.987 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,45,76Sigurd Berre, Bøler IF07.04.993 (G-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
1,45,83Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.984 (G-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
2,13,16Oscar Giverin, IK Tjalve26.12.996 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,83Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,01Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.963-h4 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,00,97Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,04,16Endre Wigaard, IL i BUL25.01.966-h3 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,05,39Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.877Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,05,75Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.982-h2 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,06,39Osama Zariouh, Sportsklubben Vidar04.09.951 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,07,41Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.962 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,08,20Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.943-h1 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,08,52Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.722 (MV40)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14
2,09,30Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.987 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
-----10--------------------
2,13,73Magnus Wiik Eckhoff, Sportsklubben Vidar09.06.986-h1 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,15,82Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.865Tromsø, Seriestevne 911.12.13
2,23,47Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.995-h1 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,23,75Hassan Bouka, IL i BUL30.04.695 (MV45)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14
2,29,80Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,41Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.972-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,10,77Mohamed Isak (SWE), IL i BUL08.11.955 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,18,56Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.995 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55,13Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.863-h1Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201412.01.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,08,76Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,09,80Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.967-h2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,17,04Endre Wigaard, IL i BUL25.01.968-h2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,19,21Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.723 (MV40)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201409.03.14
4,20,68Osama Zariouh, Sportsklubben Vidar04.09.954-h1 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,23,34Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984 (G-17)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games02.03.14
4,27,50Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.968-h1 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,44,64Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,54,30Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.863Tromsø, Seriestevne 813.11.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58,36Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
3,59,76Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.932-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
3,59,82Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.973-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,00,16Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.951-h2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,24,8Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.911Ranheim, Vinterkarusellen løp 413.01.14
9,25,73Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.887-h1Stange, NM innendørs 201402.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22,65Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951-h2Stange, NM innendørs 201402.02.14
8,30,08Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.934-h2Stange, NM innendørs 201402.02.14

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,85Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.943Stange, NM innendørs 201402.02.14
9,75Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.867Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,83Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.943 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,21Ivan Kristoffer Nilsen, IL i BUL28.03.891Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14
2,02Marius Eriksrud, IL i BUL23.09.893Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
1,95Eskil Brennmo, IK Tjalve25.04.911Steinkjer, Innendørsstevne01.03.14
1,84Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.945 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
1,61Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-17)Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14
1,60Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
1,58Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712 (MV40)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14
1,55Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.984 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,55Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
1,55Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.864Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201411.01.14
-----10--------------------
1,41Vetle Solodden Lier, IL Koll16.10.993 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14
1,28Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442 (MV70)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.931 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
1,65Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.999 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14
1,50Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.721 (MV40)Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14
1,40Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-17)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,35Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991 (G-15)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,30Vegard Rooth, Bækkelagets SK29.07.631 (MV50)Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14
1,30Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981 (G-16)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,25Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14
1,25Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712 (MV40)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14
1,20Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV50)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
1,13Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,68Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.931Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.989Gøteborg/SWE, Stavhoppskarnevalen 201418.01.14
3,80Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944Ranheim, Stavstevne09.01.14
3,70Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
2,30Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.863Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201412.01.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,48Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.923 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
6,43Odin Hallquist, IL Koll01.10.972 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
6,43Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
6,20Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
5,84Johannes Bergh, IL Koll08.02.975 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,71Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
5,48Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.9710 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,44Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.9711 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,42Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.864Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201411.01.14
5,31Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
-----10--------------------
5,22Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.9713 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,02Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.994 (G-15)Oslo/Bi, Treningsstevne31.01.14
4,85William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.9911 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
3,56Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442 (MV70)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201409.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,39Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.983 (G-16)Oslo/Bi, Treningsstevne31.01.14
5,35Emmanuel Fretelliere (FRA), Oslostudentenes IK Friidrett30.05.903Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
5,31Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.998 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,04Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.963 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
5,88Johannes Bergh, IL Koll08.02.971 (G-16)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
5,65Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.972 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
5,25Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972 (G-18/19)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
4,91Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.996 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
5,44Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,27Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.872Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
3,27Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV35)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
3,11Christoffer Muri Stokke, Bækkelagets SK06.10.861Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14
3,09Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.925Stange, NM innendørs 201401.02.14
3,05Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Tromsø, NNM inne 201421.02.14
3,05Dag Storm Wergeland, IL i BUL24.05.892Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14
3,00Håkon Särnblom, IL i BUL03.03.666Stange, NM innendørs 201401.02.14
2,94Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14
2,82Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.966 (MJ)Stange, NM innendørs 201401.02.14
2,81Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.925Sandnes, Lagmesterskap31.10.13
-----10--------------------
2,78Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.9411Stange, NM innendørs 201401.02.14
2,71Vegard Rooth, Bækkelagets SK29.07.631 (MV50)Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14
2,62Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
2,60Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981 (G-16)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,53Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV50)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
2,53Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-17)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,49Sture Marrot, Bækkelagets SK01.05.701 (MV40)Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14
2,48Aksel W Danielsen, Bækkelagets SK24.03.992 (G-15)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,39Per Gammelgård, Bækkelagets SK05.01.541 (MV60)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
2,36Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV40)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14
-----20--------------------
2,27Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14
2,27Jan Tore Bergh, IL Koll05.09.633 (MV50)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
2,17Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV75)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,85Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.933Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,07Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.871Ranheim, Nyttårsstevne18.01.14
14,74Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.927Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14
12,55Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14
8,25Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,34Stian Andersen, IK Tjalve01.02.885Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14
10,08Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
9,79Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.864Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201411.01.14
8,46Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.715Stange, Bamselekene 201423.03.14

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,53Magnus Røsholm Aunevik-Berntsen, Sportsklubben Vidar19.10.895Växjö/SWE, World Indoor Throwing 201422.03.14

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3609Henrik Johnsen, IK Tjalve
6,95-5,42-9,79-1,55-10,60-2,30-2,55,13
07.02.863Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201412.01.14

Jenter 13

40 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,15Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.012Arendal, Grane Games 201415.03.14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,36Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,40Anniken Tufte Jacobsen, Bækkelagets SK07.06.013-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,46Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h7Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,58Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.012-h5Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,80Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.015-fi Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
9,06Therese Bjerkan, IL i BUL23.04.013-h4 (J-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,10Victoria Høgvard, Bækkelagets SK28.08.014-h3Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
9,13Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.013-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
9,14Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.013-h4Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
9,21Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.012-h2Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
-----10--------------------
9,40Inger Sofie Larsen-Christensen, Bækkelagets SK25.05.015-h2Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
9,51Embla Schei Carlsson, Bækkelagets SK16.03.011-h2 (J-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,55Hennie Christie Lidsheim, Bækkelagets SK016-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,74Helene S. Berge, IL i BUL06.05.017-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,77Andrea Elvrum Handal, Bækkelagets SK30.05.013-h1 (J-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,87Julie Hansen, Bækkelagets SK05.07.016-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
10,80Nina Bergkvam Jenssen, Sportsklubben Vidar018-h5Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,01Therese Bjerkan, IL i BUL23.04.012-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,32Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011-h8Stange, Bamselekene 201423.03.14
27,81Anniken Tufte Jacobsen, Bækkelagets SK07.06.011-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
27,85Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-h8Stange, Bamselekene 201423.03.14
28,87Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.011-h7Stange, Bamselekene 201423.03.14
30,59Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.011-h5Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
30,76Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.014-h7Stange, Bamselekene 201423.03.14
31,03Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.014-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
31,63Andrea Elvrum Handal, Bækkelagets SK30.05.014-h9Stange, Bamselekene 201423.03.14
31,80Charlotte Lunde, IL i BUL26.01.014-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
32,23Embla Schei Carlsson, Bækkelagets SK16.03.013-h3Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
-----10--------------------
33,68Inger Sofie Larsen-Christensen, Bækkelagets SK25.05.012-h2Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,84Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,52,47Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
1,54,33Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.013Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
1,55,83Jenny Haakstad, IL Koll03.07.015-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,57,51Andrea Elvrum Handal, Bækkelagets SK30.05.016-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,57,95Therese Bjerkan, IL i BUL23.04.012Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
1,58,01Charlotte Lunde, IL i BUL26.01.018-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,17,08Nina Bergkvam Jenssen, Sportsklubben Vidar018 (J-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
2,18,49Madeleine Leyland, IL i BUL015-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,43,8Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.011Askim, Askimlekene 201419.01.14

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,17Anniken Tufte Jacobsen, Bækkelagets SK07.06.012Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
10,60Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.013Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,05,22Therese Bjerkan, IL i BUL23.04.011Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
6,09,25Charlotte Lunde, IL i BUL26.01.012Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Maria Olsen Tollisen, IL i BUL12.02.013Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,45Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
1,40Embla Schei Carlsson, Bækkelagets SK16.03.011Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
1,35Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.0111Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,25Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.0113Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,10Anniken Tufte Jacobsen, Bækkelagets SK07.06.012Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
1,05Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.013Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
0,90Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.014Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
0,90Andrea Elvrum Handal, Bækkelagets SK30.05.015Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,92Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.016Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,78Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Stange, Bamselekene 201423.03.14
4,73Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.012Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,31Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.018Stange, Bamselekene 201423.03.14
3,85Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.016Arendal, Grane Games 201415.03.14
3,71Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.0135Stange, Bamselekene 201423.03.14
3,67Maria Olsen Tollisen, IL i BUL12.02.0141Stange, Bamselekene 201423.03.14
3,57Andrea Elvrum Handal, Bækkelagets SK30.05.0145Stange, Bamselekene 201423.03.14
3,44Helene S. Berge, IL i BUL06.05.0151Stange, Bamselekene 201423.03.14
3,38Nora Julianne Soot, Bækkelagets SK07.01.0152Stange, Bamselekene 201423.03.14
3,13Madeleine Leyland, IL i BUL0157Stange, Bamselekene 201423.03.14
-----10--------------------

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,97Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
4,74Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.011 (J-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
4,27Victoria Høgvard, Bækkelagets SK28.08.013Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
4,03Embla Schei Carlsson, Bækkelagets SK16.03.0112 (J-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
4,02Inger Sofie Larsen-Christensen, Bækkelagets SK25.05.017Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
3,93Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.019Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
3,76Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.0123Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
3,76Andrea Elvrum Handal, Bækkelagets SK30.05.0110Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
3,72Julie Hansen, Bækkelagets SK05.07.0113 (J-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
3,59Helene S. Berge, IL i BUL06.05.0114 (J-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
-----10--------------------
3,56Nora Julianne Soot, Bækkelagets SK07.01.0115 (J-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,26Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
2,21Anniken Tufte Jacobsen, Bækkelagets SK07.06.013Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,09Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.014Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,02Inger Sofie Larsen-Christensen, Bækkelagets SK25.05.013Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
1,93Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.014Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
1,81Andrea Elvrum Handal, Bækkelagets SK30.05.015Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
1,71Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.016Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,57Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
8,77Anniken Tufte Jacobsen, Bækkelagets SK07.06.015Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,74Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.014Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
8,06Victoria Høgvard, Bækkelagets SK28.08.018Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
7,80Nora Julianne Soot, Bækkelagets SK07.01.0118Stange, Bamselekene 201422.03.14
7,75Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.0119Stange, Bamselekene 201422.03.14
7,43Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.019 (J-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
7,42Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.0122Stange, Bamselekene 201422.03.14
6,96Julie Hansen, Bækkelagets SK05.07.014Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
6,78Inger Sofie Larsen-Christensen, Bækkelagets SK25.05.014 (J-12)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
-----10--------------------
6,36Andrea Elvrum Handal, Bækkelagets SK30.05.0115Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
5,75Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.0116 (J-12)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,36Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,55Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.004-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,56Rebecca Henrichsen, IL i BUL23.04.005-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,69Josefine Loe, IK Tjalve15.06.001-h4 (J-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,73Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,76Julie Vaage, IL i BUL23.03.003-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,79Cathrine Emilie Becklund, IK Tjalve13.03.003-h5 (J-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,82Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002-h2Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games01.03.14
8,99Nora Katla, IL i BUL26.01.006-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
9,02Susanne Harr Haga, Bækkelagets SK13.04.003-h3 (J-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
-----10--------------------
9,18Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.004-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,23Christine Grønbech, IL i BUL16.02.004-h5Stange, Bamselekene 201422.03.14
9,35Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK28.02.006-h3 (J-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,51Ella Margrethe Gangnes, Bøler IF11.11.002-h1 (J-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,56Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.005-h2Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
10,05Nora Frølich, Sportsklubben Vidar04.04.008-h6Stange, Bamselekene 201422.03.14
10,91Helle Stige, Sportsklubben Vidar10.08.007-h5Stange, Bamselekene 201422.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,00Esther Dulac (FRA), IL i BUL27.01.005-fi Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,75Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001-h3Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
9,18Christine Grønbech, IL i BUL16.02.003-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,25Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
14,42Cathrine Emilie Becklund, IK Tjalve13.03.002-h3Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,85Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h5Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
28,59Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.001-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
28,62Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
28,71Rebecca Henrichsen, IL i BUL23.04.002-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
28,92Julie Vaage, IL i BUL23.03.002-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14
29,60Christine Grønbech, IL i BUL16.02.002-h3Stange, Bamselekene 201423.03.14
29,72Nora Katla, IL i BUL26.01.003-h8Stange, Bamselekene 201423.03.14
29,75Cathrine Emilie Becklund, IK Tjalve13.03.001-h3Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
29,75Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003-h6Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
30,87Susanne Harr Haga, Bækkelagets SK13.04.002-h2Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
-----10--------------------
31,18Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK28.02.003-h2Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
31,46Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.006-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
32,06Celine Mitchell, Bækkelagets SK01.01.003-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
32,85Ella Margrethe Gangnes, Bøler IF11.11.003-h2Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
35,14Nora Frølich, Sportsklubben Vidar04.04.005-h6Stange, Bamselekene 201423.03.14
38,35Helle Stige, Sportsklubben Vidar10.08.006-h4Stange, Bamselekene 201423.03.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,75Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003-h3Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,51,60Nora Katla, IL i BUL26.01.005-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
1,51,98Cathrine Emilie Becklund, IK Tjalve13.03.002Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
1,52,73Christine Grønbech, IL i BUL16.02.001-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,59,02Julie Vaage, IL i BUL23.03.004 (J-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,59,25Mathea Stensæth Josefsen, IL i BUL25.10.006-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
1,59,65Celine Mitchell, Bækkelagets SK01.01.003Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,42,1Cathrine Emilie Becklund, IK Tjalve13.03.002Askim, Askimlekene 201419.01.14

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,04Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002-h1Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games02.03.14
10,09Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
10,73Josefine Loe, IK Tjalve15.06.006-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
11,50Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK28.02.006Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,44Cathrine Emilie Becklund, IK Tjalve13.03.001-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001 (J-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,35Christine Grønbech, IL i BUL16.02.005Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,31Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.005Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14
1,30Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK28.02.006 (J-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,10Celine Mitchell, Bækkelagets SK01.01.002Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
1,05Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,00Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK28.02.003Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
0,90Loubna Ustad, Bækkelagets SK17.04.003Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,45Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK28.02.001 (J-13)Bærum, Stavstevne20.12.13
2,30Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.002 (J-13)Bærum, Stavstevne20.12.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,60Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001Fredrikstad, Coca Cola Lekene02.02.14
4,52Rebecca Henrichsen, IL i BUL23.04.002Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,41Josefine Loe, IK Tjalve15.06.005Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
4,40Christine Grønbech, IL i BUL16.02.004Oslo/Bi, Treningsstevne31.01.14
3,59Mathea Stensæth Josefsen, IL i BUL25.10.0028Stange, Bamselekene 201423.03.14
2,64Nora Frølich, Sportsklubben Vidar04.04.0040Stange, Bamselekene 201423.03.14
2,40Helle Stige, Sportsklubben Vidar10.08.0041Stange, Bamselekene 201423.03.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,71Rebecca Henrichsen, IL i BUL23.04.001Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
4,56Christine Grønbech, IL i BUL16.02.003Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,29Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK28.02.004Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
4,24Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.005Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,08Susanne Harr Haga, Bækkelagets SK13.04.005Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
3,73Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.0011Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,29Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.001Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
2,26Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,20Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK28.02.002Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,20Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,14Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.003Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
2,06Loubna Ustad, Bækkelagets SK17.04.004Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,92Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.003 (J-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
7,77Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.007 (J-13)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,09Cathrine Emilie Becklund, IK Tjalve13.03.002Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
8,48Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.004Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
6,54Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.006Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
6,52Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK28.02.003Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,09Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,71Rachael Eide, IL i BUL06.04.994-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,74Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.993-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,79Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.995-h4Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,80Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.996-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
9,08Kimberly Nana Omane Brobbey, IL i BUL10.12.993-h1 (J-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,55Ebba Lindbæck, IL i BUL02.01.994-h1 (J-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,69Rachael Eide, IL i BUL06.04.994-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,78Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,93Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.996-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,56Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.994-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,38Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991-h1 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
28,39Rachael Eide, IL i BUL06.04.993-h2 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
28,68Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992-h2Stange, Bamselekene 201423.03.14
29,07Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.993-h1 (KS)Bærum, Kvalifiseringsstevne for UM25.02.14
30,23Tuva Thomassen Fagerbakke, Bøler IF06.05.993 (J-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
32,09Victoria Øygard, Lambertseter IF18.02.993-h1 (J-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
32,12Ebba Lindbæck, IL i BUL02.01.995-h1Stange, Bamselekene 201423.03.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,46Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.993-h2Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,00,85Ebba Lindbæck, IL i BUL02.01.997-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,03,75Victoria Øygard, Lambertseter IF18.02.993 (J-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,36,37Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,64Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.996-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,43Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,21Frida Mjøs, IL Koll02.06.996Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,44Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.998Stange, Bamselekene 201423.03.14
4,32Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.9911-kv Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
4,26Thale Solodden Lier, IL Koll16.10.9913-kv Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
3,96Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.9916-kv Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,65Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,37Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.996Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,10Kimberly Nana Omane Brobbey, IL i BUL10.12.998Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,89Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.993Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
9,63Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,08Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.991Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
7,71Kimberly Nana Omane Brobbey, IL i BUL10.12.996Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
6,78Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.997Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
6,61Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.998Stange, Bamselekene 201422.03.14

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,04Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.982-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,40Thanya Panchalingam, IL i BUL14.10.983-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,73Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.985-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,74Oda Sporsheim, IL i BUL13.01.982Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
9,07Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.981-h1 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,45Nanna C.G. Nilssen, IL i BUL29.11.983 (J-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
9,74Anna Skogheim Sønstebø, IL i BUL18.05.986 (J-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,01Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.986-h1Stange, Bamselekene 201422.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,64Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.985-h5Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
9,70Anna Skogheim Sønstebø, IL i BUL18.05.985-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,87Thanya Panchalingam, IL i BUL14.10.981-h2Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
28,92Oda Sporsheim, IL i BUL13.01.982-h1 (KS)Bærum, Kvalifiseringsstevne for UM25.02.14
29,16Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.982 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,07Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.982-h2Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,4Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.982-h1Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,01Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.982 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,50,13Oda Sporsheim, IL i BUL13.01.985Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,53,14Ina Høie, Bøler IF01.01.983 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,72Eloise Elisdotter Kask (EST), Sportsklubben Vidar24.07.986Stange, Bamselekene 201422.03.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Elida Brekke, IL Koll25.02.982 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,45Henriette Foss, IL Koll25.11.983 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55Henriette Foss, IL Koll25.11.983Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,40Elida Brekke, IL Koll25.02.984Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,30Celine I A Santamaria, IL i BUL26.10.982Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,28Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.983 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,98Kaja Dons Petrusson, IL i BUL21.02.971Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
9,73Lucy Mester, IL i BUL14.06.975 (J-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,20,04Johanne Lægran, Sportsklubben Vidar10.10.977Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Jenter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,71Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.953-fi (KS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,93Christina Tabelon Olsen, IL i BUL16.03.951-h1 (KJ)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,35Anne Xiu Heide Hoff, IL Koll23.10.961-h1 (J-17)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52,36Ida Moldskred Steinstad, IL i BUL26.03.961 (J-17)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,33,45Helene Melsom, Sportsklubben Vidar29.02.963Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,41,29Ida Moldskred Steinstad, IL i BUL26.03.969-h1Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,19,58Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.968-h3 (J-17)Winston-Salem/NC/USA, NC Runners Elite Holiday Invitational21.12.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12,96Helene Melsom, Sportsklubben Vidar29.02.96 (J-17)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games01.03.14

1600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,26,70Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.963Winston-Salem/NC/USA, JDL High School Mini Meet 117.01.14

3200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,51,94Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.961Winston-Salem/NC/USA, Forsyth County Meet 307.01.14

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,88Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.955-fi (KS)Stange, NM innendørs 201402.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.951-h1 (KS)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49,34Ida Moldskred Steinstad, IL i BUL26.03.961Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,20Kaisa Bovollen Rokne, IL i BUL30.01.953Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,21Nadia Akpana Assa, IL i BUL22.12.951Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,91Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.967Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,54Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.963 (KS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,18Marie-Therese Obst, IK Tjalve07.01.963Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,55Rebekka Engen, IL i BUL28.02.961 (J-19)Växjö/SWE, World Indoor Throwing 201422.03.14

Jenter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,64Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.941-h2 (KS)Sandnes, Innandørsstevne 403.03.14
7,72Alvilde Grønneberg, IK Tjalve05.01.925-fi (KS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
7,79Karin Busch, Sportsklubben Vidar12.07.922-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,96Maren Sofie Hoel Andersen, IK Tjalve05.04.944-h3 (KS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
8,21Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.931 (KS)Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,26Betina Jeanine Nilssen, IK Tjalve17.05.924-h2 (KS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,33Ingvild Hjortnæs Larsen, IK Tjalve22.04.928-h1 (KS)Stange, NM innendørs 201401.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.941-fi-A (KS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
7,68Alvilde Grønneberg, IK Tjalve05.01.921-h1 (KS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,50Alvilde Grønneberg, IK Tjalve05.01.924-fi-A (KS)Florø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
12,76Maren Sofie Hoel Andersen, IK Tjalve05.04.943-h1 (KS)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
13,29Betina Jeanine Nilssen, IK Tjalve17.05.925-h1 (KS)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
13,55Ingvild Hjortnæs Larsen, IK Tjalve22.04.923-h2 (KS)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,62Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.941-h2 (KS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
25,70Karin Busch, Sportsklubben Vidar12.07.923-fi Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
26,61Betina Jeanine Nilssen, IK Tjalve17.05.924-h3 (KS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
27,98Ingvild Hjortnæs Larsen, IK Tjalve22.04.924 (KS)Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,50Alvilde Grønneberg, IK Tjalve05.01.923-h5 (KS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
28,93Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.943-h2 (KS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,05Ingeborg Løvnes, Sportsklubben Vidar05.09.921Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,29,62Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.948Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31,53Ingeborg Løvnes, Sportsklubben Vidar05.09.924 (KS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,28,12Ingeborg Løvnes, Sportsklubben Vidar05.09.925 (KS)Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32,01Kristine Helle, IK Tjalve29.03.945-h1 (KS)Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitational01.02.14
9,53,06Ingvild Vedde, IK Tjalve29.02.923 (KS)Stange, NM innendørs 201402.02.14
10,41,70Marit Haslie, IK Tjalve02.08.9311 (KS)Stange, NM innendørs 201402.02.14
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,13,08Ingvild Vedde, IK Tjalve29.02.927 (KS)Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50Julie Farseth Berg, IL i BUL17.08.941Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,70Phylis Boateng, IL i BUL30.04.942 (KS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
5,47Hedda Utsi Onstad, IK Tjalve21.06.922Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55Hedda Utsi Onstad, IK Tjalve21.06.923 (KS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
2,37Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.942 (KS)Oslo/Bi, Kretsstevne28.10.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,12Chiamaka Okparaebo, IL i BUL26.02.921 (KS)Gøteborg/SWE, RödBlå Vinter15.02.14
11,02Tora Spangen Normann, IL i BUL25.08.942 (KS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,71Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.953-fi (KS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,04Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.982-h1 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,09Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-fi (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,40Thanya Panchalingam, IL i BUL14.10.983-h2 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,71Rachael Eide, IL i BUL06.04.994-h2 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,73Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.985-h2 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,74Oda Sporsheim, IL i BUL13.01.982 (J-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
8,74Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.993-h3 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,79Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.995-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,80Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.996-h3 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
-----10--------------------
8,98Kaja Dons Petrusson, IL i BUL21.02.971 (J-17)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
9,07Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.981-h1 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,08Kimberly Nana Omane Brobbey, IL i BUL10.12.993-h1 (J-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,45Nanna C.G. Nilssen, IL i BUL29.11.983 (J-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
9,55Ebba Lindbæck, IL i BUL02.01.994-h1 (J-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,73Lucy Mester, IL i BUL14.06.975 (J-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
9,74Anna Skogheim Sønstebø, IL i BUL18.05.986 (J-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,01Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.986-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201422.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,64Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.985-h5 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,69Rachael Eide, IL i BUL06.04.994-h1 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,78Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994-h1 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,93Christina Tabelon Olsen, IL i BUL16.03.951-h1 (KJ)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,93Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.996-h1 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
9,70Anna Skogheim Sønstebø, IL i BUL18.05.985-h1 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,56Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.994-h1 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,38Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991-h1 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
27,87Thanya Panchalingam, IL i BUL14.10.981-h2 (J-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
28,39Rachael Eide, IL i BUL06.04.993-h2 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
28,68Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201423.03.14
28,92Oda Sporsheim, IL i BUL13.01.982-h1 (KS)Bærum, Kvalifiseringsstevne for UM25.02.14
29,07Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.993-h1 (KS)Bærum, Kvalifiseringsstevne for UM25.02.14
29,16Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.982 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
29,35Anne Xiu Heide Hoff, IL Koll23.10.961-h1 (J-17)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
30,23Tuva Thomassen Fagerbakke, Bøler IF06.05.993 (J-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
32,09Victoria Øygard, Lambertseter IF18.02.993-h1 (J-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
-----10--------------------
32,12Ebba Lindbæck, IL i BUL02.01.995-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201423.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,07Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.982-h2 (J-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,4Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.982-h1 (J-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,46Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.993-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,50,01Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.982 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,50,13Oda Sporsheim, IL i BUL13.01.985 (J-16)Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,52,36Ida Moldskred Steinstad, IL i BUL26.03.961 (J-17)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,53,14Ina Høie, Bøler IF01.01.983 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
2,00,85Ebba Lindbæck, IL i BUL02.01.997-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,03,75Victoria Øygard, Lambertseter IF18.02.993 (J-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,72Eloise Elisdotter Kask (EST), Sportsklubben Vidar24.07.986 (J-16)Stange, Bamselekene 201422.03.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,33,45Helene Melsom, Sportsklubben Vidar29.02.963 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,36,37Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992-h1 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,41,29Ida Moldskred Steinstad, IL i BUL26.03.969-h1 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,19,58Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.968-h3 (J-17)Winston-Salem/NC/USA, NC Runners Elite Holiday Invitational21.12.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12,96Helene Melsom, Sportsklubben Vidar29.02.96 (J-17)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games01.03.14
5,20,04Johanne Lægran, Sportsklubben Vidar10.10.977 (J-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

1600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,26,70Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.963 (J-18/19)Winston-Salem/NC/USA, JDL High School Mini Meet 117.01.14

3200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,51,94Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.961 (J-18/19)Winston-Salem/NC/USA, Forsyth County Meet 307.01.14

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,64Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.996-h2 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,43Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-fi (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,88Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.955-fi (KS)Stange, NM innendørs 201402.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.951-h1 (KS)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49,34Ida Moldskred Steinstad, IL i BUL26.03.961 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Elida Brekke, IL Koll25.02.982 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,45Henriette Foss, IL Koll25.11.983 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,21Frida Mjøs, IL Koll02.06.996 (J-15)Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,20Kaisa Bovollen Rokne, IL i BUL30.01.953 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,55Henriette Foss, IL Koll25.11.983 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,40Elida Brekke, IL Koll25.02.984 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,21Nadia Akpana Assa, IL i BUL22.12.951 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,91Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.967 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,44Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.998 (J-15)Stange, Bamselekene 201423.03.14
4,32Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.9911-kv (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
4,26Thale Solodden Lier, IL Koll16.10.9913-kv (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
3,96Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.9916-kv (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,65Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,37Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.996 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,29Kaja Dons Petrusson, IL i BUL21.02.971 (J-18/19)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
4,24Celine I A Santamaria, IL i BUL26.10.985 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,10Kimberly Nana Omane Brobbey, IL i BUL10.12.998 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,16Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.986 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,54Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.963 (KS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
9,89Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.993 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
9,63Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,08Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.991 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
9,30Celine I A Santamaria, IL i BUL26.10.982 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
7,71Kimberly Nana Omane Brobbey, IL i BUL10.12.996 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
6,78Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.997 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
6,61Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.998 (J-15)Stange, Bamselekene 201422.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,28Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.983 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,18Marie-Therese Obst, IK Tjalve07.01.963 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,55Rebekka Engen, IL i BUL28.02.961 (J-19)Växjö/SWE, World Indoor Throwing 201422.03.14

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,64Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.941-h2 (KS)Sandnes, Innandørsstevne 403.03.14
7,71Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.953-fi (KS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,72Alvilde Grønneberg, IK Tjalve05.01.925-fi (KS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
7,79Karin Busch, Sportsklubben Vidar12.07.922-fi (J-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,96Maren Sofie Hoel Andersen, IK Tjalve05.04.944-h3 (KS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
8,04Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.982-h1 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,09Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-fi (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,21Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.931 (KS)Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,26Betina Jeanine Nilssen, IK Tjalve17.05.924-h2 (KS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,33Ingvild Hjortnæs Larsen, IK Tjalve22.04.928-h1 (KS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
-----10--------------------
8,40Thanya Panchalingam, IL i BUL14.10.983-h2 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,71Rachael Eide, IL i BUL06.04.994-h2 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,73Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.985-h2 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,74Oda Sporsheim, IL i BUL13.01.982 (J-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
8,74Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.993-h3 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,79Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.995-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,80Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.996-h3 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,98Kaja Dons Petrusson, IL i BUL21.02.971 (J-17)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
9,07Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.981-h1 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,08Kimberly Nana Omane Brobbey, IL i BUL10.12.993-h1 (J-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
-----20--------------------
9,45Nanna C.G. Nilssen, IL i BUL29.11.983 (J-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
9,55Ebba Lindbæck, IL i BUL02.01.994-h1 (J-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,73Lucy Mester, IL i BUL14.06.975 (J-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
9,74Anna Skogheim Sønstebø, IL i BUL18.05.986 (J-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,01Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.986-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201422.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.941-fi-A (KS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
7,68Alvilde Grønneberg, IK Tjalve05.01.921-h1 (KS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
8,64Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.985-h5 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,69Rachael Eide, IL i BUL06.04.994-h1 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,78Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994-h1 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,93Christina Tabelon Olsen, IL i BUL16.03.951-h1 (KJ)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,93Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.996-h1 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
9,70Anna Skogheim Sønstebø, IL i BUL18.05.985-h1 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,50Alvilde Grønneberg, IK Tjalve05.01.924-fi-A (KS)Florø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
12,76Maren Sofie Hoel Andersen, IK Tjalve05.04.943-h1 (KS)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
13,29Betina Jeanine Nilssen, IK Tjalve17.05.925-h1 (KS)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
13,55Ingvild Hjortnæs Larsen, IK Tjalve22.04.923-h2 (KS)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
14,56Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.994-h1 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,62Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.941-h2 (KS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
25,70Karin Busch, Sportsklubben Vidar12.07.923-fi (J-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
26,38Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991-h1 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
26,61Betina Jeanine Nilssen, IK Tjalve17.05.924-h3 (KS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
27,87Thanya Panchalingam, IL i BUL14.10.981-h2 (J-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
27,98Ingvild Hjortnæs Larsen, IK Tjalve22.04.924 (KS)Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
28,39Rachael Eide, IL i BUL06.04.993-h2 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
28,68Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201423.03.14
28,92Oda Sporsheim, IL i BUL13.01.982-h1 (KS)Bærum, Kvalifiseringsstevne for UM25.02.14
29,07Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.993-h1 (KS)Bærum, Kvalifiseringsstevne for UM25.02.14
-----10--------------------
29,16Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.982 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
29,35Anne Xiu Heide Hoff, IL Koll23.10.961-h1 (J-17)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
30,23Tuva Thomassen Fagerbakke, Bøler IF06.05.993 (J-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
32,09Victoria Øygard, Lambertseter IF18.02.993-h1 (J-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
32,12Ebba Lindbæck, IL i BUL02.01.995-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201423.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,07Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.982-h2 (J-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,4Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.982-h1 (J-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,50Alvilde Grønneberg, IK Tjalve05.01.923-h5 (KS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
28,93Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.943-h2 (KS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,46Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.993-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,50,01Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.982 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,50,13Oda Sporsheim, IL i BUL13.01.985 (J-16)Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,52,36Ida Moldskred Steinstad, IL i BUL26.03.961 (J-17)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,53,14Ina Høie, Bøler IF01.01.983 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
2,00,85Ebba Lindbæck, IL i BUL02.01.997-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,03,75Victoria Øygard, Lambertseter IF18.02.993 (J-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,72Eloise Elisdotter Kask (EST), Sportsklubben Vidar24.07.986 (J-16)Stange, Bamselekene 201422.03.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,05Ingeborg Løvnes, Sportsklubben Vidar05.09.921 (J-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,29,62Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.948 (J-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,33,45Helene Melsom, Sportsklubben Vidar29.02.963 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,36,37Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992-h1 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,41,29Ida Moldskred Steinstad, IL i BUL26.03.969-h1 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,19,58Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.968-h3 (J-17)Winston-Salem/NC/USA, NC Runners Elite Holiday Invitational21.12.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31,53Ingeborg Løvnes, Sportsklubben Vidar05.09.924 (KS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
5,12,96Helene Melsom, Sportsklubben Vidar29.02.96 (J-17)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games01.03.14
5,20,04Johanne Lægran, Sportsklubben Vidar10.10.977 (J-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,28,12Ingeborg Løvnes, Sportsklubben Vidar05.09.925 (KS)Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14

1600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,26,70Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.963 (J-18/19)Winston-Salem/NC/USA, JDL High School Mini Meet 117.01.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32,01Kristine Helle, IK Tjalve29.03.945-h1 (KS)Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitational01.02.14
9,53,06Ingvild Vedde, IK Tjalve29.02.923 (KS)Stange, NM innendørs 201402.02.14
10,41,70Marit Haslie, IK Tjalve02.08.9311 (KS)Stange, NM innendørs 201402.02.14
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,13,08Ingvild Vedde, IK Tjalve29.02.927 (KS)Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14

3200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,51,94Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.961 (J-18/19)Winston-Salem/NC/USA, Forsyth County Meet 307.01.14

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,64Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.996-h2 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,43Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-fi (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,88Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.955-fi (KS)Stange, NM innendørs 201402.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.951-h1 (KS)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49,34Ida Moldskred Steinstad, IL i BUL26.03.961 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Elida Brekke, IL Koll25.02.982 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,45Henriette Foss, IL Koll25.11.983 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,21Frida Mjøs, IL Koll02.06.996 (J-15)Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50Julie Farseth Berg, IL i BUL17.08.941 (J-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
3,20Kaisa Bovollen Rokne, IL i BUL30.01.953 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,55Henriette Foss, IL Koll25.11.983 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,40Elida Brekke, IL Koll25.02.984 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,21Nadia Akpana Assa, IL i BUL22.12.951 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
5,70Phylis Boateng, IL i BUL30.04.942 (KS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
5,47Hedda Utsi Onstad, IK Tjalve21.06.922 (J-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,91Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.967 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,44Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.998 (J-15)Stange, Bamselekene 201423.03.14
4,32Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.9911-kv (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
4,26Thale Solodden Lier, IL Koll16.10.9913-kv (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
3,96Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.9916-kv (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,65Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,37Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.996 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,29Kaja Dons Petrusson, IL i BUL21.02.971 (J-18/19)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
4,24Celine I A Santamaria, IL i BUL26.10.985 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,10Kimberly Nana Omane Brobbey, IL i BUL10.12.998 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,16Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.986 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55Hedda Utsi Onstad, IK Tjalve21.06.923 (KS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
2,37Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.942 (KS)Oslo/Bi, Kretsstevne28.10.13
2,34Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,12Chiamaka Okparaebo, IL i BUL26.02.921 (KS)Gøteborg/SWE, RödBlå Vinter15.02.14
11,54Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.963 (KS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
11,02Tora Spangen Normann, IL i BUL25.08.942 (KS)Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
9,89Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.993 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
9,63Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,08Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.991 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
9,30Celine I A Santamaria, IL i BUL26.10.982 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
7,71Kimberly Nana Omane Brobbey, IL i BUL10.12.996 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
6,78Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.997 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
6,61Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.998 (J-15)Stange, Bamselekene 201422.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,28Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.983 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,18Marie-Therese Obst, IK Tjalve07.01.963 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,55Rebekka Engen, IL i BUL28.02.961 (J-19)Växjö/SWE, World Indoor Throwing 201422.03.14

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,18Ezinne Okparaebo, IL i BUL03.03.883-fi Karlsruhe/GER, Indoor Meeting01.02.14
7,64Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.941-h2Sandnes, Innandørsstevne 403.03.14
7,71Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.953-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,72Alvilde Grønneberg, IK Tjalve05.01.925-fi Stange, NM innendørs 201401.02.14
7,79Karin Busch, Sportsklubben Vidar12.07.922-fi (J-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,96Maren Sofie Hoel Andersen, IK Tjalve05.04.944-h3Stange, NM innendørs 201401.02.14
7,98Marit Aarvaag Storaker, Sportsklubben Vidar14.12.884-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,04Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.982-h1 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,09Silje Aukrust, IK Tjalve06.06.903-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,09Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-fi (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
-----10--------------------
8,17Mari Wedde Engesvoll, IK Tjalve27.06.893-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,21Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.931Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,26Betina Jeanine Nilssen, IK Tjalve17.05.924-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,27Thale Kristine Fannemel Espeli, IK Tjalve16.03.896-h4Stange, NM innendørs 201401.02.14
8,33Ingvild Hjortnæs Larsen, IK Tjalve22.04.928-h1Stange, NM innendørs 201401.02.14
8,40Thanya Panchalingam, IL i BUL14.10.983-h2 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,71Rachael Eide, IL i BUL06.04.994-h2 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,73Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.985-h2 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,74Oda Sporsheim, IL i BUL13.01.982 (J-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
8,74Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.993-h3 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
-----20--------------------
8,75Mireille-Mëlanie Kamanda, IL i BUL26.02.895-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,79Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.995-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201422.03.14
8,80Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.996-h3 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
8,98Kaja Dons Petrusson, IL i BUL21.02.971 (J-17)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
9,07Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.981-h1 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,08Kimberly Nana Omane Brobbey, IL i BUL10.12.993-h1 (J-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,45Nanna C.G. Nilssen, IL i BUL29.11.983 (J-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
9,55Ebba Lindbæck, IL i BUL02.01.994-h1 (J-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,73Lucy Mester, IL i BUL14.06.975 (J-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
9,74Anna Skogheim Sønstebø, IL i BUL18.05.986 (J-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
-----30--------------------
10,04Kate Alnes, Stovnerkameratene03.03.612 (KV50)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14
11,75Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.432 (KV70)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,62Caroline Lundahl (SWE), Sportsklubben Vidar16.10.911-fi Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,90Emma Fatu Suhonen (FIN), IK Tjalve28.01.915-fi Gøteborg/SWE, RödBlå Vinter15.02.14
8,25Agnes Erlingsdottir (ISL), IK Tjalve17.06.904-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
9,01Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.986-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201422.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.941-fi-ABærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
7,68Alvilde Grønneberg, IK Tjalve05.01.921-h1Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
8,18Thale Kristine Fannemel Espeli, IK Tjalve16.03.894-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,64Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.985-h5 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,69Rachael Eide, IL i BUL06.04.994-h1 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,73Mireille-Mëlanie Kamanda, IL i BUL26.02.894-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,78Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994-h1 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,93Christina Tabelon Olsen, IL i BUL16.03.951-h1 (KJ)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
8,93Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.996-h1 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
9,70Anna Skogheim Sønstebø, IL i BUL18.05.985-h1 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,50Alvilde Grønneberg, IK Tjalve05.01.924-fi-AFlorø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
12,76Maren Sofie Hoel Andersen, IK Tjalve05.04.943-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,78Silje Aukrust, IK Tjalve06.06.904-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
13,29Betina Jeanine Nilssen, IK Tjalve17.05.925-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
13,48Mari Wedde Engesvoll, IK Tjalve27.06.896-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
13,55Ingvild Hjortnæs Larsen, IK Tjalve22.04.923-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
14,56Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.994-h1 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,74Emma Fatu Suhonen (FIN), IK Tjalve28.01.912-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
13,30Agnes Erlingsdottir (ISL), IK Tjalve17.06.901-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,62Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.941-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
25,36Silje Aukrust, IK Tjalve06.06.901-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
25,70Karin Busch, Sportsklubben Vidar12.07.923-fi (J-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
26,38Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991-h1 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
26,50Mari Wedde Engesvoll, IK Tjalve27.06.893-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
26,61Betina Jeanine Nilssen, IK Tjalve17.05.924-h3Stange, NM innendørs 201401.02.14
26,80Marit Aarvaag Storaker, Sportsklubben Vidar14.12.882-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
27,87Thanya Panchalingam, IL i BUL14.10.981-h2 (J-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
27,98Ingvild Hjortnæs Larsen, IK Tjalve22.04.924Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
28,39Rachael Eide, IL i BUL06.04.993-h2 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
-----10--------------------
28,63Mireille-Mëlanie Kamanda, IL i BUL26.02.893-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
28,68Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201423.03.14
28,92Oda Sporsheim, IL i BUL13.01.982-h1Bærum, Kvalifiseringsstevne for UM25.02.14
29,07Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.993-h1Bærum, Kvalifiseringsstevne for UM25.02.14
29,16Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.982 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
29,35Anne Xiu Heide Hoff, IL Koll23.10.961-h1 (J-17)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
30,23Tuva Thomassen Fagerbakke, Bøler IF06.05.993 (J-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
32,09Victoria Øygard, Lambertseter IF18.02.993-h1 (J-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
32,12Ebba Lindbæck, IL i BUL02.01.995-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201423.03.14
39,54Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.432 (KV70)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,74Agnes Erlingsdottir (ISL), IK Tjalve17.06.902-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
26,48Emma Fatu Suhonen (FIN), IK Tjalve28.01.911-h3Gøteborg/SWE, RödBlå Vinter15.02.14
30,07Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.982-h2 (J-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,4Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.982-h1 (J-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,50Alvilde Grønneberg, IK Tjalve05.01.923-h5Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
28,93Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.943-h2Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,37Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.432 (KV70)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201409.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,48Agnes Erlingsdottir (ISL), IK Tjalve17.06.902-h2Stange, NM innendørs 201401.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,58Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.942-h1 (J-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,46Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.993-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,50,01Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.982 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,50,13Oda Sporsheim, IL i BUL13.01.985 (J-16)Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,52,36Ida Moldskred Steinstad, IL i BUL26.03.961 (J-17)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,53,14Ina Høie, Bøler IF01.01.983 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
2,00,85Ebba Lindbæck, IL i BUL02.01.997-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201422.03.14
2,03,75Victoria Øygard, Lambertseter IF18.02.993 (J-14)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,72Eloise Elisdotter Kask (EST), Sportsklubben Vidar24.07.986 (J-16)Stange, Bamselekene 201422.03.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,24Christina Maria Toogood, IK Tjalve23.01.892-h3Winston-Salem/NC/USA, NCAA Division II Indoor National Championships14.03.14
2,18,05Ingeborg Løvnes, Sportsklubben Vidar05.09.921 (J-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,19,61Stine Meland Tomb, Sportsklubben Vidar27.06.861Växjö/SWE, ISM Mångkamp 201409.02.14
2,29,62Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.948 (J-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,33,45Helene Melsom, Sportsklubben Vidar29.02.963 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,36,37Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992-h1 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,41,29Ida Moldskred Steinstad, IL i BUL26.03.969-h1 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
3,39,13Eva Carlsen, Ready04.10.403 (KV70)Budapest/HUN, 2014 WMA World Indoor Championships30.03.14

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,19,58Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.968-h3 (J-17)Winston-Salem/NC/USA, NC Runners Elite Holiday Invitational21.12.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26,34Kristine Eikrem Engeset, Sportsklubben Vidar15.09.881Stange, NM innendørs 201401.02.14
4,27,91Silje Fjørtoft, Sportsklubben Vidar23.06.873Stange, NM innendørs 201401.02.14
4,31,53Ingeborg Løvnes, Sportsklubben Vidar05.09.924Stange, NM innendørs 201401.02.14
5,12,96Helene Melsom, Sportsklubben Vidar29.02.96 (J-17)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games01.03.14
5,20,04Johanne Lægran, Sportsklubben Vidar10.10.977 (J-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
7,33,30Eva Carlsen, Ready04.10.402 (KV70)Budapest/HUN, 2014 WMA World Indoor Championships29.03.14
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,28,12Ingeborg Løvnes, Sportsklubben Vidar05.09.925Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,03,29Christina Maria Toogood, IK Tjalve23.01.891-h2Menomonie/WI/USA, Stout Open25.01.14

Ikke godkjente resultater
Innendørs bane større enn 200 meter/Indoors oversized track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,56,49Christina Maria Toogood, IK Tjalve23.01.892-h2Allendale/MI/USA, GVSU Big Meet Invite14.02.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,21,66Kristine Eikrem Engeset, Sportsklubben Vidar15.09.881Stange, NM innendørs 201402.02.14
9,32,01Kristine Helle, IK Tjalve29.03.945-h1Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitational01.02.14
9,35,46Silje Fjørtoft, Sportsklubben Vidar23.06.872Stange, NM innendørs 201402.02.14
9,53,06Ingvild Vedde, IK Tjalve29.02.923Stange, NM innendørs 201402.02.14
10,41,70Marit Haslie, IK Tjalve02.08.9311Stange, NM innendørs 201402.02.14
16,42,00Eva Carlsen, Ready04.10.402 (KV70)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,20,70Kristine Eikrem Engeset, Sportsklubben Vidar15.09.881Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14
10,13,08Ingvild Vedde, IK Tjalve29.02.927Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,61Stine Meland Tomb, Sportsklubben Vidar27.06.866-h1Gøteborg/SWE, ISM23.02.14
8,88Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.955-fi Stange, NM innendørs 201402.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62Caroline Lundahl (SWE), Sportsklubben Vidar16.10.912-fi Stange, NM innendørs 201402.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.951-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Elida Brekke, IL Koll25.02.982 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,46Stine Meland Tomb, Sportsklubben Vidar27.06.865Växjö/SWE, ISM Mångkamp 201409.02.14
1,45Henriette Foss, IL Koll25.11.983 (J-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,21Frida Mjøs, IL Koll02.06.996 (J-15)Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14
1,08Kate Alnes, Stovnerkameratene03.03.611 (KV50)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201409.03.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,92Kate Alnes, Stovnerkameratene03.03.612 (KV50)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30Cathrine Larsåsen, IL i BUL05.12.861Gøteborg/SWE, RödBlå Vinter15.02.14
3,50Julie Farseth Berg, IL i BUL17.08.941 (J-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
3,20Kaisa Bovollen Rokne, IL i BUL30.01.953 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,55Henriette Foss, IL Koll25.11.983 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,40Elida Brekke, IL Koll25.02.984 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,21Nadia Akpana Assa, IL i BUL22.12.951 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
5,94Oda Utsi Onstad, IK Tjalve12.05.904Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14
5,70Phylis Boateng, IL i BUL30.04.942Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
5,47Hedda Utsi Onstad, IK Tjalve21.06.922 (J-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
5,34Stine Meland Tomb, Sportsklubben Vidar27.06.864Växjö/SWE, ISM Mångkamp 201409.02.14
4,94Ingvild Tvare, IL i BUL31.05.911Tromsø, NNM inne 201423.02.14
4,91Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.967 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,44Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.998 (J-15)Stange, Bamselekene 201423.03.14
4,32Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.9911-kv (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
4,26Thale Solodden Lier, IL Koll16.10.9913-kv (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
-----10--------------------
3,96Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.9916-kv (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
3,35Kate Alnes, Stovnerkameratene03.03.612 (KV50)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,65Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,37Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.996 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,29Kaja Dons Petrusson, IL i BUL21.02.971 (J-18/19)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
4,24Celine I A Santamaria, IL i BUL26.10.985 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,10Kimberly Nana Omane Brobbey, IL i BUL10.12.998 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
3,45Kate Alnes, Stovnerkameratene03.03.611Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
4,16Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.986 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,85Oda Utsi Onstad, IK Tjalve12.05.901Stange, NM innendørs 201401.02.14
2,55Hedda Utsi Onstad, IK Tjalve21.06.923Stange, NM innendørs 201401.02.14
2,37Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.942Oslo/Bi, Kretsstevne28.10.13
2,34Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
2,24Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.903Oslo/Bi, Kretsstevne28.10.13
2,02Kate Alnes, Stovnerkameratene03.03.611 (KV50)Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,12Chiamaka Okparaebo, IL i BUL26.02.921Gøteborg/SWE, RödBlå Vinter15.02.14
13,08Inger-Anne Frøysedal, IK Tjalve25.04.892Gøteborg/SWE, RödBlå Vinter15.02.14
12,81Oda Utsi Onstad, IK Tjalve12.05.905Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14
11,54Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.963Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
11,02Tora Spangen Normann, IL i BUL25.08.942Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
9,89Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.993 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
9,63Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,97Kate Alnes, Stovnerkameratene03.03.611 (KV50)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,18Marie-Therese Obst, IK Tjalve07.01.963 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
9,06Stine Meland Tomb, Sportsklubben Vidar27.06.865Växjö/SWE, ISM Mångkamp 201409.02.14

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,55Rebekka Engen, IL i BUL28.02.961 (J-19)Växjö/SWE, World Indoor Throwing 201422.03.14

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,46Katja Vangsnes, Sportsklubben Vidar16.11.9119Clemson/SC/USA, ACC Indoor Championships28.02.14

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3453Stine Meland Tomb, Sportsklubben Vidar
8,93(925)-1,46(577)-9,06(468)-5,34(654)-2,19,61(829)
27.06.863Växjö/SWE, ISM Mångkamp 201409.02.14

Menn veteran 30-34

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,65Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi (MS)Gent/BEL, Flanders Indoors09.02.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,19Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi-A (MS)Florø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14

Menn veteran 35-39

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,39Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782 (MS)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,81Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.783-h1 (MS)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,57Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201409.03.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,20Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,27Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
2,94Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,55Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14

Menn veteran 40-44

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,76Anders Riiber, IL i BUL07.04.722Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,88Anders Riiber, IL i BUL07.04.722Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,05Anders Riiber, IL i BUL07.04.721-h2Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201409.03.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,52Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.722Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19,21Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.723Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201409.03.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.721Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14
1,25Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,49Sture Marrot, Bækkelagets SK01.05.701Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14
2,36Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,46Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.715 (MS)Stange, Bamselekene 201423.03.14

Menn veteran 45-49

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,69Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,23Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661-h2 (MS)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,33Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662 (MS)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,22Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-sf3Budapest/HUN, 2014 WMA World Indoor Championships29.03.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,75Hassan Bouka, IL i BUL30.04.695Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,00Håkon Särnblom, IL i BUL03.03.666 (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14

Menn veteran 50-54

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Vegard Rooth, Bækkelagets SK29.07.631Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14
1,20Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,71Vegard Rooth, Bækkelagets SK29.07.631Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14
2,53Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
2,27Jan Tore Bergh, IL Koll05.09.633Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14

Menn veteran 60-64

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,39Per Gammelgård, Bækkelagets SK05.01.541Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14

Menn veteran 70-74

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,56Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201409.03.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14

Menn veteran 75-79

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,92Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,68Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201409.03.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,13Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14

Kvinner veteran 50-54

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,04Kate Alnes, Stovnerkameratene03.03.612Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,08Kate Alnes, Stovnerkameratene03.03.611Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201409.03.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,92Kate Alnes, Stovnerkameratene03.03.612Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,35Kate Alnes, Stovnerkameratene03.03.612Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,45Kate Alnes, Stovnerkameratene03.03.611 (KS)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02Kate Alnes, Stovnerkameratene03.03.611Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,97Kate Alnes, Stovnerkameratene03.03.611Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,39Kate Alnes, Stovnerkameratene03.03.611Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14

Kvinner veteran 70-74

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,75Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.432Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,54Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.432Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,37Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.432Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201409.03.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,39,13Eva Carlsen, Ready04.10.403Budapest/HUN, 2014 WMA World Indoor Championships30.03.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,33,30Eva Carlsen, Ready04.10.402Budapest/HUN, 2014 WMA World Indoor Championships29.03.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,42,00Eva Carlsen, Ready04.10.402Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,51Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14

Total requesttime: 91.310406923294 seconds