Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,57Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,63Adam Remøy, Sportsklubben Vidar09.07.022-h4Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,99Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.023-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,02Fredrik Gullerud Kaufmann, Bøler IF27.03.021Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
9,10Jacob Christiansen Kresz, Lambertseter IF24.11.022 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,19Andreas Driot, IL i BUL07.06.023Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
9,21Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.024-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
9,80Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.026Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
9,82Storm Kleiva, IL i BUL30.08.025 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,14Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
28,56Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.021Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
28,65Adam Remøy, Sportsklubben Vidar09.07.021-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,85Andreas Driot, IL i BUL07.06.022Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
33,99Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.026-h3 (G-12)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,62Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
1,42,11Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
1,49,66Georg Moe, Lyn Ski20.03.0210-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31,22Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.021Askim, Askimlekene 201518.01.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.024Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,30Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.022Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,25Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
1,10Andreas Driot, IL i BUL07.06.023Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
1,00Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
4,26Fredrik Gullerud Kaufmann, Bøler IF27.03.021Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,19Andreas Driot, IL i BUL07.06.024 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,10Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.025 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
3,80Storm Kleiva, IL i BUL30.08.027 (G-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,07Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,94Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.025Stange, Bamselekene 201522.03.15
7,54Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,65Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
7,85Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011 (G-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,85Philip Jason Omollo, Stovnerkameratene29.01.012 (G-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,98Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.013 (G-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,12Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,12Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.011-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,24Brage Hogstad, IL i BUL19.05.012-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,50Jacob Ellis, Høybråten og Stovner IL17.05.014-h5Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,62Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.013-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,94Magnus Laundal, IL i BUL01.12.017-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----10--------------------
9,57Iver Sande, IL i BUL10.09.017-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,67Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.018-h5Stange, Bamselekene 201521.03.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,26Philip Jason Omollo, Høybråten og Stovner IL29.01.011-h6Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,42Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h1Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
25,46Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h1Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
25,53Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.012-h5Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,03Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,05Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.011-h4Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,16Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.012-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,96Jacob Ellis, Høybråten og Stovner IL17.05.013-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,98Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.013-h6Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,67Magnus Laundal, IL i BUL01.12.015-h6Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----10--------------------
31,92Iver Sande, IL i BUL10.09.015-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
32,61Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.016-h4Stange, Bamselekene 201522.03.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,97Brage Hogstad, IL i BUL19.05.016-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,46,45Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.011Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
1,50,11Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.013-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,53,83Jacob Ellis, Høybråten og Stovner IL17.05.014Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
2,03,16Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.017-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,61Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.013Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.011Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,40Brage Hogstad, IL i BUL19.05.016Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,10Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.0110Stange, Bamselekene 201522.03.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,95Sankeethan Sivachandran, Lambertseter IF12.04.011Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.011Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,87Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,32Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.0110Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,24Magnus Laundal, IL i BUL01.12.0112Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,09Iver Sande, IL i BUL10.09.0118Stange, Bamselekene 201521.03.15
3,73Kasper A. Adolfsen, IL i BUL19.10.0123Stange, Bamselekene 201521.03.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,52Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.011Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,37Markus Rooth, Bækkelagets SK22.12.012Stange, Bamselekene 201522.03.15
7,64Brage Hogstad, IL i BUL19.05.019Stange, Bamselekene 201522.03.15

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,70Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,72Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.002-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,75Per Tinius Fremstad-Waldron, Bøler IF25.09.001-h2 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,83Luca Thompson, IL i BUL24.11.002 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
7,98Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.004-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,00Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.005-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,14Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004-h2Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games22.02.15
8,50Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
8,84Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.004-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,34Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.002-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,50Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.002-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,87Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,15Mats Tokstad, IL i BUL22.01.004-h2Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
26,09Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
26,29Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004-h2Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
26,72Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.003-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
27,94Carl Philip Dybwad, Bækkelagets SK03.11.005-h2 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
28,06Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.003-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
28,18Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.001-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
29,26Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.005-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----10--------------------
29,62Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.004-h1 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,32Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.004-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
28,46Frederic Maiwald (GER), IK Tjalve19.07.002-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,48Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,72Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,31,69Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,42,12Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.007-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,44,03Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,45,61Tobias Lømo, IL Koll13.05.007 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,51,02Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.008 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,08Frederic Maiwald (GER), IK Tjalve19.07.009 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,48Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.003-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,17,57Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.005-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,18,04Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.006-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,26,42Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.004-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,34,11Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.006-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,36,94Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.007-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31,59Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.004-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,51,03Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.003-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,54,05Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,34Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-fi Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
9,39Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40,7Tobias Lømo, IL Koll13.05.001Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,51,91Tobias Lømo, IL Koll13.05.001Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003Stange, Bamselekene 201522.03.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,36Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,60Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Bærum, Treningstevne26.01.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
5,14Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
4,77Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,32Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.009 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.001Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,60Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,97Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,41Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games22.02.15

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,61William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,70Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.996-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,71Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,71Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.993-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,10Jean-Luc Tshona, IL i BUL13.05.994-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,13Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,79Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,58William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
24,59Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.991-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,22Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.994-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,24Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.993-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,43Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.994-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
27,01Gustav Daniel Breivik, Lambertseter IF31.01.996-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,44Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,36,89Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,37,11Birk Hogstad, IL i BUL16.10.991 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,57Martinius Enzell Tangen, IK Tjalve17.04.991-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,18,19Birk Hogstad, IL i BUL16.10.993-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,07Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
5,40Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.997Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,36Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.992Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,79Gustav Daniel Breivik, Lambertseter IF31.01.996Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,87Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996Stange, Bamselekene 201521.03.15

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,87Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,44Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.993 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,24Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-sf1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,25Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.982-fi (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,32Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.984-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,75Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,85Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,04Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h5Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,34Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,93Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.984-h8 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
24,75Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,93Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.983-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
27,60Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.984-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,97Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,63Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
55,40Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.981Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
55,90Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,80Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,37,02Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,38,52Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,42,19Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.983-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,62Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,12,44Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.987Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,13,76Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
2,16,34Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,20,57Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.984-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,39,52Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.985Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,43,1Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,52,3Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.983Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.984 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.9810 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,96Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Århus/DEN, Vestdanske Ungdomsmesterskaber31.01.15

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,22Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.964-h7 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,31Erik Lund, IL i BUL26.04.974-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,41Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.972-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,42Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,42Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,44Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,61Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.976-h2 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,63Henrik Tanner John, IL i BUL28.10.972-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,64Johannes Bergh, IL Koll08.02.973-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,68Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.974-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
-----10--------------------

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,96Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.961-h4 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,50Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.971-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,57Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,76Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
24,15Odin Hallquist, IL Koll01.10.971-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,45Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.973Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,42Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.972-h5 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
53,55Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
54,38Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.962-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
55,21Endre Wigaard, IL i BUL25.01.962-h1 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,11Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.97-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,61Sivert Eikrem, IL Koll14.08.972 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,37,15Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.975 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,00Endre Wigaard, IL i BUL25.01.963-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,03,23Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.961-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,07,13Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,01Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.976-fi-B (MS)Stockholm/SWE, XL Galan 201519.02.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,54,59Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.965-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
4,03,39Endre Wigaard, IL i BUL25.01.962-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,21,49Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.963-h2 (MS)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201524.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,96Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.976-h1 (MS)Stockholm/SWE, Raka Spåret 201531.01.15

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.963Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
9,13Johannes Bergh, IL Koll08.02.977Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,80Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.972Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.972 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,35Johannes Bergh, IL Koll08.02.973 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,80Johannes Bergh, IL Koll08.02.971Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,81Erik Lund, IL i BUL26.04.971Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
6,43Odin Hallquist, IL Koll01.10.973Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
6,18Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.964Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
5,79Johannes Bergh, IL Koll08.02.976Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,86Erik Lund, IL i BUL26.04.974 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,85Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.961Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,84Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.965 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,79Johannes Bergh, IL Koll08.02.976 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,70Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.977 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,58Erik Lund, IL i BUL26.04.971Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
13,52Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

Gutter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,00Ousman Touray, IL i BUL13.01.952-fi (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,13Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,25Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.953-fi-B (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,28Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.944-h3 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,30Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.935-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,40Kristian Berg, IL i BUL23.04.945-h1 (MS)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
7,45Erik Langø, IL i BUL09.04.955-h3 (MS)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,58Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.947-h1 (MS)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,73Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h4 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
22,43Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,12Kristian Berg, IL i BUL23.04.941-h3 (MS)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
23,12Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.951-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,28Erik Rømcke, IL i BUL02.04.944-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,45Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.942-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,40Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
53,98Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.943-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,45Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.932-h3 (MS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
2,01,37Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.942-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,04,49Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94H (MS)Leikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,45,73Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.942 (MS)Bærum, Nordic Match 201514.02.15
3,47,71Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.935 (MS)Bærum, Nordic Match 201514.02.15
4,17,5Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.944 (MS)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,55,04Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.956-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,09,04Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.941-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,33,15Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.935-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22,89Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.934-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,33Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.931 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,81Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.946 (MS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,83Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94H (MS)Leikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.931 (MS)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,80Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.953 (MS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
4,30Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.942 (MS)Ranheim, Stavstevne02.02.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,36Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.943 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,30Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.931 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
11,35Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94H (MS)Leikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4564Rasmus Stene, IK Tjalve
7,61-6,24-11,35-1,83-8,87-4,05-3,04,49
13.11.944 (MS)Leikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,22Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.964-h7 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,24Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-sf1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,25Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.982-fi (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,31Erik Lund, IL i BUL26.04.974-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,32Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.984-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,41Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.972-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,42Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,42Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,44Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,61William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----10--------------------
7,61Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.976-h2 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,63Henrik Tanner John, IL i BUL28.10.972-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,64Johannes Bergh, IL Koll08.02.973-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,68Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.974-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,70Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.996-h2 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,70Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,71Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994-fi (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,71Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.993-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,72Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.002-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,75Per Tinius Fremstad-Waldron, Bøler IF25.09.001-h2 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----20--------------------
7,75Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,83Luca Thompson, IL i BUL24.11.002 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
7,98Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.004-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,00Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.005-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,10Jean-Luc Tshona, IL i BUL13.05.994-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,13Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,14Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games22.02.15
8,50Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
8,84Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.004-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,79Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-16)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
7,85Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
8,34Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.002-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,96Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.961-h4 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,04Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h5 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,34Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,50Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.971-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,57Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,76Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,93Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.984-h8 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
24,15Odin Hallquist, IL Koll01.10.971-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
24,50Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.002-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,58William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----10--------------------
24,59Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.991-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,75Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,87Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,15Mats Tokstad, IL i BUL22.01.004-h2 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,22Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.994-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,24Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.993-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,43Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.994-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,45Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.973 (G-18/19)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,93Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.983-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
26,09Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----20--------------------
26,29Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
26,72Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.003-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
27,01Gustav Daniel Breivik, Lambertseter IF31.01.996-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
27,60Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.984-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
27,94Carl Philip Dybwad, Bækkelagets SK03.11.005-h2 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
28,06Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.003-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
28,18Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.001-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
29,26Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.005-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
29,62Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.004-h1 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,44Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-16)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,97Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,32Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.004-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
28,46Frederic Maiwald (GER), IK Tjalve19.07.002-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,42Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.972-h5 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
53,55Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
53,63Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
54,38Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.962-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
55,21Endre Wigaard, IL i BUL25.01.962-h1 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
55,40Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.981 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
55,48Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
55,90Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,11Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.97-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,72Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,29,61Sivert Eikrem, IL Koll14.08.972 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,31,69Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,35,80Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,36,89Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,37,02Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983 (G-17)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,37,11Birk Hogstad, IL i BUL16.10.991 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,37,15Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.975 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,38,52Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,42,12Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.007-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----10--------------------
1,42,19Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.983-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,44,03Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,45,61Tobias Lømo, IL Koll13.05.007 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,51,02Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.008 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,08Frederic Maiwald (GER), IK Tjalve19.07.009 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,00Endre Wigaard, IL i BUL25.01.963-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,02,62Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,03,23Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.961-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,07,13Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,10,48Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.003-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,12,44Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.987 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,13,57Martinius Enzell Tangen, IK Tjalve17.04.991-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,13,76Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
2,16,34Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,17,57Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.005-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----10--------------------
2,18,04Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.006-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,18,19Birk Hogstad, IL i BUL16.10.993-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,20,57Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.984-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,26,42Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.004-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,34,11Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.006-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,36,94Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.007-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,01Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.976-fi-B (MS)Stockholm/SWE, XL Galan 201519.02.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,54,59Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.965-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
4,03,39Endre Wigaard, IL i BUL25.01.962-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,21,49Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.963-h2 (MS)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201524.01.15
4,31,59Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.004-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,39,52Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.985 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,43,1Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,51,03Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.003-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,52,3Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.983 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,54,05Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,96Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.976-h1 (MS)Stockholm/SWE, Raka Spåret 201531.01.15

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,34Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-fi (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
9,39Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.963 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
9,13Johannes Bergh, IL Koll08.02.977 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40,7Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,51,91Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,80Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.972 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
1,70Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,45Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.972 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,36Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
1,35Johannes Bergh, IL Koll08.02.973 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.984 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
3,80Johannes Bergh, IL Koll08.02.971 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,60Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (G-15)Bærum, Treningstevne26.01.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,81Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
6,43Odin Hallquist, IL Koll01.10.973 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
6,18Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.964 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
6,07Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
5,79Johannes Bergh, IL Koll08.02.976 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
5,40Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.997 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,36Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.992 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
5,19Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006 (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
5,14Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
4,79Gustav Daniel Breivik, Lambertseter IF31.01.996 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----10--------------------
4,77Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,32Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.009 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
5,12Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.001 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,87Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,87Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,86Erik Lund, IL i BUL26.04.974 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,85Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.961 (G-18/19)Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,84Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.965 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,79Johannes Bergh, IL Koll08.02.976 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,70Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.977 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,60Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,37Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.9810 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,58Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
13,52Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,97Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,41Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004 (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games22.02.15
9,44Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.993 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,96Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-17)Århus/DEN, Vestdanske Ungdomsmesterskaber31.01.15

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,00Ousman Touray, IL i BUL13.01.952-fi (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,13Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,22Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.964-h7 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,24Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-sf1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,25Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.982-fi (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,25Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.953-fi-B (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,28Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.944-h3 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,30Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.935-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,31Erik Lund, IL i BUL26.04.974-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,32Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.984-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----10--------------------
7,40Kristian Berg, IL i BUL23.04.945-h1 (MS)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
7,41Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.972-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,42Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,42Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,44Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,45Erik Langø, IL i BUL09.04.955-h3 (MS)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,58Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.947-h1 (MS)Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
7,61William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,61Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.976-h2 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,63Henrik Tanner John, IL i BUL28.10.972-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----20--------------------
7,64Johannes Bergh, IL Koll08.02.973-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,68Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.974-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,70Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.996-h2 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,70Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,71Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994-fi (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,71Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.993-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,72Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.002-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,75Per Tinius Fremstad-Waldron, Bøler IF25.09.001-h2 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,75Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,83Luca Thompson, IL i BUL24.11.002 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
-----30--------------------
7,98Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.004-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,00Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.005-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,10Jean-Luc Tshona, IL i BUL13.05.994-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,13Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,14Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games22.02.15
8,50Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
8,84Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.004-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,79Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-16)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
7,85Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
8,34Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.002-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,73Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h4 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
22,43Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
22,96Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.961-h4 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,04Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h5 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,12Kristian Berg, IL i BUL23.04.941-h3 (MS)Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
23,12Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.951-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,28Erik Rømcke, IL i BUL02.04.944-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,34Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,50Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.971-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,57Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----10--------------------
23,76Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,93Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.984-h8 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
24,15Odin Hallquist, IL Koll01.10.971-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
24,45Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.942-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
24,50Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.002-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,58William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
24,59Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.991-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,75Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,87Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,15Mats Tokstad, IL i BUL22.01.004-h2 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
-----20--------------------
25,22Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.994-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,24Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.993-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,43Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.994-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,45Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.973 (G-18/19)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,93Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.983-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
26,09Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
26,29Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
26,72Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.003-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
27,01Gustav Daniel Breivik, Lambertseter IF31.01.996-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
27,60Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.984-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----30--------------------
27,94Carl Philip Dybwad, Bækkelagets SK03.11.005-h2 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
28,06Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.003-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
28,18Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.001-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
29,26Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.005-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
29,62Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.004-h1 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,44Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-16)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,97Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,32Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.004-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
28,46Frederic Maiwald (GER), IK Tjalve19.07.002-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,40Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
52,42Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.972-h5 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
53,55Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
53,63Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
53,98Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.943-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
54,38Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.962-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
55,21Endre Wigaard, IL i BUL25.01.962-h1 (MS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
55,40Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.981 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
55,48Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
55,90Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,11Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.97-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,72Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,29,61Sivert Eikrem, IL Koll14.08.972 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,31,69Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,35,80Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,36,89Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,37,02Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983 (G-17)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,37,11Birk Hogstad, IL i BUL16.10.991 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,37,15Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.975 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,38,52Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,42,12Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.007-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----10--------------------
1,42,19Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.983-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,44,03Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,45,61Tobias Lømo, IL Koll13.05.007 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,51,02Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.008 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,08Frederic Maiwald (GER), IK Tjalve19.07.009 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,45Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.932-h3 (MS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,58,00Endre Wigaard, IL i BUL25.01.963-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,01,37Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.942-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,02,62Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,03,23Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.961-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,07,13Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,10,48Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.003-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,12,44Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.987 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,13,57Martinius Enzell Tangen, IK Tjalve17.04.991-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,13,76Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (MS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
-----10--------------------
2,16,34Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,17,57Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.005-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,18,04Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.006-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,18,19Birk Hogstad, IL i BUL16.10.993-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,20,57Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.984-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,26,42Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.004-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,34,11Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.006-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,36,94Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.007-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,01Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.976-fi-B (MS)Stockholm/SWE, XL Galan 201519.02.15

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,04,49Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94H (MS)Leikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,45,73Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.942 (MS)Bærum, Nordic Match 201514.02.15
3,47,71Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.935 (MS)Bærum, Nordic Match 201514.02.15
3,54,59Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.965-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
4,03,39Endre Wigaard, IL i BUL25.01.962-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,17,5Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.944 (MS)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,21,49Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.963-h2 (MS)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201524.01.15
4,31,59Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.004-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,39,52Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.985 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,43,1Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,51,03Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.003-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----10--------------------
4,52,3Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.983 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,54,05Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,96Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.976-h1 (MS)Stockholm/SWE, Raka Spåret 201531.01.15
3,55,04Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.956-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,09,04Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.941-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,33,15Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.935-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22,89Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.934-h2 (MS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,34Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-fi (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
9,39Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.963 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
9,13Johannes Bergh, IL Koll08.02.977 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,33Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.931 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,81Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.946 (MS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40,7Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,51,91Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,83Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94H (MS)Leikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15
1,80Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.972 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
1,70Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,45Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.931 (MS)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
1,75Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.972 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,36Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
1,35Johannes Bergh, IL Koll08.02.973 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,80Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.953 (MS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
4,50Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.984 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
4,30Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.942 (MS)Ranheim, Stavstevne02.02.15
3,80Johannes Bergh, IL Koll08.02.971 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,60Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (G-15)Bærum, Treningstevne26.01.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,81Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
6,43Odin Hallquist, IL Koll01.10.973 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
6,36Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.943 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
6,18Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.964 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
6,07Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
5,79Johannes Bergh, IL Koll08.02.976 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
5,40Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.997 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,36Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.992 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
5,19Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006 (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
5,14Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
-----10--------------------
4,79Gustav Daniel Breivik, Lambertseter IF31.01.996 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,77Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,32Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.009 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
5,12Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.001 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,87Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,87Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,86Erik Lund, IL i BUL26.04.974 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,85Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.961 (G-18/19)Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,84Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.965 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,79Johannes Bergh, IL Koll08.02.976 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,70Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.977 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,60Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,37Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.9810 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,58Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
13,52Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,97Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,41Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004 (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games22.02.15
9,44Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.993 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,96Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-17)Århus/DEN, Vestdanske Ungdomsmesterskaber31.01.15

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,30Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.931 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
11,35Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94H (MS)Leikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4564Rasmus Stene, IK Tjalve
7,61-6,24-11,35-1,83-8,87-4,05-3,04,49
13.11.944 (MS)Leikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,61Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-h1Gent/BEL, IFAM Indoors07.02.15
6,94Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.893-sf2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,00Ousman Touray, IL i BUL13.01.952-fi (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,02Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.874-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,02Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.893-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,06Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.865-fi Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
7,10Mickey Joe, IL i BUL14.08.914-h4Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,13Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934-h3Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,22Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.964-h7Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,23Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.923-h2Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
-----10--------------------
7,24Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-sf1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,25Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.982-fi (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,25Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.953-fi-BBærum, Bassen Sprint28.02.15
7,26Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.922-h3Sandnes, Innandørsstevne 324.02.15
7,28Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.944-h3Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,30Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.935-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,31Erik Lund, IL i BUL26.04.974-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,32Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.984-fi (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
7,38Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782-h2Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,40Kristian Berg, IL i BUL23.04.945-h1Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
-----20--------------------
7,41Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.972-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,42Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,42Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,44Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-fi-CBærum, Bassen Sprint28.02.15
7,45Erik Langø, IL i BUL09.04.955-h3Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,53Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.923-h2Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,58Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.947-h1Ranheim, Nyttårsstevnet18.01.15
7,61William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,61Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.976-h2 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,63Henrik Tanner John, IL i BUL28.10.972-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----30--------------------
7,64Johannes Bergh, IL Koll08.02.973-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,68Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.974-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,70Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.996-h2 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
7,70Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,71Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994-fi (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,71Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.993-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,71Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,72Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.002-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,75Per Tinius Fremstad-Waldron, Bøler IF25.09.001-h2 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,75Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----40--------------------
7,77Alexander Hagen Huse, Oslostudentenes IK Friidrett30.08.916-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,79Svein Stormyr, Sportsklubben Vidar28.03.902-h1Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,83Luca Thompson, IL i BUL24.11.002Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
7,98Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.004-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,00Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.005-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,10Jean-Luc Tshona, IL i BUL13.05.994-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,13Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,14Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games22.02.15
8,48Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.576-h3 (MV55)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor24.03.15
8,50Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
-----50--------------------
8,84Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.004-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,79Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-16)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
7,85Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
8,34Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.002-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841Florø, Fjord 1 Indoor Florø 201531.01.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,73Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h4Steinkjer, NM innendørs07.02.15
22,06Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861-h6Bærum, Bassen Sprint28.02.15
22,35Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.891-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
22,43Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
22,85Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h3Steinkjer, NM innendørs07.02.15
22,96Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.961-h4Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,04Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h5 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,12Kristian Berg, IL i BUL23.04.941-h3Leikvang, NornaLekene 201524.01.15
23,12Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.951-h3Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,15Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.923-h2Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
-----10--------------------
23,28Erik Rømcke, IL i BUL02.04.944-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,34Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,50Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.971-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,57Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,76Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,93Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.984-h8Steinkjer, NM innendørs07.02.15
24,15Odin Hallquist, IL Koll01.10.971-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
24,20Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
24,45Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.942-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
24,50Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.002-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----20--------------------
24,58William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
24,59Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.991-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,75Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
24,76Svein Stormyr, Sportsklubben Vidar28.03.903Bærum, BUL julestevne06.12.14
24,87Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,95Vegard Lie, IK Tjalve23.01.863-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
25,15Mats Tokstad, IL i BUL22.01.004-h2 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,19Alexander Hagen Huse, Oslostudentenes IK Friidrett30.08.914Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,22Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.994-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,24Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.993-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----30--------------------
25,43Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.994-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,45Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.973 (G-18/19)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,93Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.983-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
26,09Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
26,29Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
26,72Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.003-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
27,01Gustav Daniel Breivik, Lambertseter IF31.01.996-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
27,60Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.984-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
27,94Carl Philip Dybwad, Bækkelagets SK03.11.005-h2 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
28,06Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.003-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----40--------------------
28,18Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.001-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
29,26Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.005-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
29,62Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.004-h1Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,44Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-16)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,97Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,32Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.004-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
28,46Frederic Maiwald (GER), IK Tjalve19.07.002-h1 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,40Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
51,67Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.864-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
52,02Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.871Bærum, BUL julestevne06.12.14
52,42Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.972-h5Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
53,55Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
53,63Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h2 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
53,98Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.943-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
54,38Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.962-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
55,21Endre Wigaard, IL i BUL25.01.962-h1Bærum, Bassen Sprint28.02.15
55,40Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.981 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
-----10--------------------
55,48Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
55,90Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
55,97Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.873-h11Malmø/SWE, Pallas Spelen 201524.01.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,11Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.97-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,26,61Einar Haakon Christian Rose, Sportsklubben Vidar16.05.912Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,28,72Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,29,61Sivert Eikrem, IL Koll14.08.972 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,31,69Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,35,80Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,36,89Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,37,02Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983 (G-17)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,37,11Birk Hogstad, IL i BUL16.10.991 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,37,15Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.975 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,38,52Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----10--------------------
1,42,12Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.007-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,42,19Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.983-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,44,03Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,45,61Tobias Lømo, IL Koll13.05.007 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,51,02Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.008 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,08Frederic Maiwald (GER), IK Tjalve19.07.009 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,45Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.932-h3Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,56,20Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.862-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
1,58,00Endre Wigaard, IL i BUL25.01.963-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,01,37Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.942-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,02,50Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h1Steinkjer, NM innendørs08.02.15
2,02,62Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,03,23Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.961-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,07,13Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,07,88Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.781 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
2,10,25Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.862Tromsø, Seriestevne 810.12.14
-----10--------------------
2,10,48Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.003-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,12,44Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.987 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,13,57Martinius Enzell Tangen, IK Tjalve17.04.991-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,13,76Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
2,16,34Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,17,57Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.005-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,18,04Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.006-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,18,19Birk Hogstad, IL i BUL16.10.993-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,20,57Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.984-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,26,42Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.004-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----20--------------------
2,34,11Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.006-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,36,94Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.007-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,01Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.976-fi-BStockholm/SWE, XL Galan 201519.02.15

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,04,49Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,45,73Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.942Bærum, Nordic Match 201514.02.15
3,47,71Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.935Bærum, Nordic Match 201514.02.15
3,54,59Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.965-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
4,03,39Endre Wigaard, IL i BUL25.01.962-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,17,5Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.944Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,21,49Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.963-h2Malmø/SWE, Pallas Spelen 201524.01.15
4,22,25Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.878-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
4,31,59Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.004-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,39,52Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.985 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,43,1Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
-----10--------------------
4,51,03Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.003-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,52,3Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.983 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,54,05Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,96Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.976-h1Stockholm/SWE, Raka Spåret 201531.01.15
3,55,04Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.956-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08,55Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.893Bærum, Nordic Match 201514.02.15
8,09,04Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.941-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,12,54Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.911Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
8,33,15Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.935-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22,89Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.934-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,33Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.931 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,81Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.946Steinkjer, NM innendørs08.02.15

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40,7Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Marius Eriksrud, IL i BUL23.09.897Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,83Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15
1,81Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,80Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.972 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
1,70Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,45Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,29Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.931Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
1,75Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,56Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.972Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,40Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.721Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
1,36Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
1,35Johannes Bergh, IL Koll08.02.973Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,20Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
1,15Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
1,05Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,80Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.953Steinkjer, NM innendørs08.02.15
4,50Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.984Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
4,30Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.942Ranheim, Stavstevne02.02.15
3,80Johannes Bergh, IL Koll08.02.971 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,60Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (G-15)Bærum, Treningstevne26.01.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,81Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
6,43Odin Hallquist, IL Koll01.10.973 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
6,36Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.943 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
6,32Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
6,18Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.964 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
6,14Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.926Steinkjer, NM innendørs08.02.15
6,07Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
5,79Johannes Bergh, IL Koll08.02.976 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
5,40Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.997 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,36Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.992 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----10--------------------
5,19Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006 (G-15)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
5,14Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
4,79Gustav Daniel Breivik, Lambertseter IF31.01.996 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,77Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,32Samuel Mukunga Bakke, IL Koll17.03.009 (G-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
5,12Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.001 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,87Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,87Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,22Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.874Steinkjer, NM innendørs08.02.15
3,18Dag Storm Wergeland, IL i BUL24.05.891Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
3,17Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.772Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
3,06Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
3,03Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.927Steinkjer, NM innendørs08.02.15
2,86Erik Lund, IL i BUL26.04.974Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,85Vegard Rooth, Bækkelagets SK29.07.631Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,85Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.961 (G-18/19)Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,84Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.965Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,79Johannes Bergh, IL Koll08.02.976Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
-----10--------------------
2,70Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.977Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,60Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,52Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,46Per Gammelgård, Bækkelagets SK05.01.543Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,37Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.9810Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,30Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,25Willy Bjørndal, Sportsklubben Vidar07.02.432 (MV70)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,09Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,88Christoffer Adielsson, IL i BUL21.12.892Stavanger, Kretsstevne04.09.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,76Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.873Bærum, Nordic Match 201514.02.15
14,58Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
14,29Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.923Steinkjer, NM innendørs07.02.15
13,52Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
12,11Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
8,15Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,97Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,30Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.931 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
11,35Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94HLeikvang, Nasjonalt mangekampstevne28.02.15
10,93Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.821Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
10,10Vegard Rooth, Bækkelagets SK29.07.631Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
8,25Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Stange, Bamselekene 201522.03.15
7,61Olav Egeland, IK Tjalve16.01.451 (MV65)Bærum, Veteranstevne29.10.14

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4564Rasmus Stene, IK Tjalve
7,61-6,24-11,35-1,83-8,87-4,05-3,04,49
13.11.944Leikvang, Nasjonalt mangekampstevne01.03.15

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,26Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,40Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.021-h3 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,57Andrea Rooth, Bækkelagets SK06.03.022-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,81Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.023-h2Askim, Askimlekene 201518.01.15
8,95Sara Furnes, IL i BUL06.05.021-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,05Hilde Berntsen, Bøler IF13.06.023-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,07Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.025-h3 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,07Thea Sofie Kanestrøm, Lambertseter IF29.04.025-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
9,20Mathuya Nakulan, Høybråten og Stovner IL22.04.024-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
9,21Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.022-h2 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----10--------------------
9,27Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.025-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
9,28Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.022-h1 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,32Marie-Louise Unnerud, Bækkelagets SK03.07.024-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,42Pia Bakk Solheim, IL i BUL18.03.024-h1 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,49Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.023-h1Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
9,59Sunniva Isabel Cook, IL Koll16.05.024-h1Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
9,61Jenny Kjerschow, Sportsklubben Vidar02.07.022-h1 (J-12)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
9,84Åse Stefansen, IL i BUL23.01.025-h1 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,85Elin Littmann, Bækkelagets SK29.11.026-h4Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,90Emilie Marie Marceliussen-Dahl, Sportsklubben Vidar13.10.026-h1 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----20--------------------

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,71Sara Furnes, IL i BUL06.05.024-h1 (J-14)Drammen, Dialoglekene 201511.01.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,20Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
27,35Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.021-h9Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,74Andrea Rooth, Bækkelagets SK06.03.021-h7Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,57Sara Furnes, IL i BUL06.05.021-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,19Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.022-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,32Thea Sofie Kanestrøm, Lambertseter IF29.04.022-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
31,75Karen Seierstad, Bækkelagets SK01.06.022-h1Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
31,86Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.024-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
32,10Mathuya Nakulan, Høybråten og Stovner IL22.04.023-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
32,29Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.026-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----10--------------------
32,59Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.024-h7Stange, Bamselekene 201522.03.15
32,76Elin Littmann, Bækkelagets SK29.11.026-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
32,77Sunniva Isabel Cook, IL Koll16.05.022-h1Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
32,93Marie-Louise Unnerud, Bækkelagets SK03.07.025-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
35,27Luna Synnøve Henry, IL i BUL22.08.025-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,30Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.021-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,53,57Sara Furnes, IL i BUL06.05.025-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,55,49Pia Bakk Solheim, IL i BUL18.03.021-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
2,01,44Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.024 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
2,01,74Andrea Rooth, Bækkelagets SK06.03.024Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
2,03,05Emilie Marie Marceliussen-Dahl, Sportsklubben Vidar13.10.026 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
2,03,50Sunniva Isabel Cook, IL Koll16.05.021Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
2,03,99Andrea Schneider, IL Koll20.08.027 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
2,07,29Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.029 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
2,11,47Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.027Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
-----10--------------------

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,57,76Pia Bakk Solheim, IL i BUL18.03.021Askim, Askimlekene 201518.01.15

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,75Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.021-h5Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
10,50Andrea Rooth, Bækkelagets SK06.03.024-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
10,56Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021-h4Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
11,48Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.022-h4Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
11,53Karen Seierstad, Bækkelagets SK01.06.022Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
13,48Luna Synnøve Henry, IL i BUL22.08.024-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
13,99Mathuya Nakulan, Høybråten og Stovner IL22.04.022-h3Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.021Askim, Askimlekene 201518.01.15
1,46Andrea Rooth, Bækkelagets SK06.03.021Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
1,45Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.022Askim, Askimlekene 201518.01.15
1,35Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.023Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
1,25Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.026Askim, Askimlekene 201518.01.15
1,20Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.028Askim, Askimlekene 201518.01.15
1,15Miriam Elise Havåg, Lambertseter IF03.06.0213Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,10Marie-Louise Unnerud, Bækkelagets SK03.07.0230Stange, Bamselekene 201521.03.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
1,10Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.021Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
1,10Andrea Rooth, Bækkelagets SK06.03.022Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
1,10Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.022Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
1,05Miriam Thanke Helling, Bækkelagets SK30.08.024Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
0,95Maria Almaas Vold, Bækkelagets SK19.06.025Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,11Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.021 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,71Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.022 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,63Andrea Rooth, Bækkelagets SK06.03.022Stange, Bamselekene 201522.03.15
4,47Sara Furnes, IL i BUL06.05.023 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,33Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
4,04Mathuya Nakulan, Stovnerkameratene22.04.0211 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,00Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.0212 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,00Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.0218Stange, Bamselekene 201522.03.15
3,94Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.027Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
3,93Thea Sofie Kanestrøm, Lambertseter IF29.04.0213Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
-----10--------------------
3,90Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.0220Stange, Bamselekene 201522.03.15
3,87Pia Bakk Solheim, IL i BUL18.03.0216 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
3,65Andrea Schneider, IL Koll20.08.0219 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
3,52Jenny Kjerschow, Sportsklubben Vidar02.07.0214 (J-12)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.021Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,24Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,16Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.022Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,05Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.023Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,04Miriam Elise Havåg, Lambertseter IF03.06.025Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,00Miriam Thanke Helling, Bækkelagets SK30.08.024Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
1,92Maria Almaas Vold, Bækkelagets SK19.06.025Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
1,72Sigrid Auno, Bækkelagets SK07.10.026Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,61Thea Sofie Kanestrøm, Lambertseter IF29.04.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
9,51Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.022Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,03Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.024Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,64Mathuya Nakulan, Høybråten og Stovner IL22.04.025Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
8,38Andrea Rooth, Bækkelagets SK06.03.026Askim, Askimlekene 201518.01.15
8,38Miriam Elise Havåg, Lambertseter IF03.06.025Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,69Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.026 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,41Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.023Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
7,25Sunniva Isabel Cook, IL Koll16.05.022Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
6,81Sara Furnes, IL i BUL06.05.027Drammen, Dialoglekene 201511.01.15
-----10--------------------
6,75Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.0215Stange, Bamselekene 201521.03.15
6,25Pia Bakk Solheim, IL i BUL18.03.0212 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
6,11Judith Sandhya Gregory, Høybråten og Stovner IL26.06.0225Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,88Elin Littmann, Bækkelagets SK29.11.0228Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,58Andrea Schneider, IL Koll20.08.0215 (J-12)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,13Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.0236Stange, Bamselekene 201521.03.15

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,28Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h3 (J-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,28Anniken Tufte Jacobsen, Bækkelagets SK07.06.013-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,63Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.014-h3 (J-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,77Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.013-h5Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,85Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.015-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,85Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.013-h4Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,86Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.014-h4Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,91Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.012-h4Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,96Selma Flo-Munch, IL i BUL13.02.014-h3Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
-----10--------------------
9,04Helene S. Berge, IL i BUL06.05.014-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,06Embla Schei Carlsson, Bækkelagets SK16.03.013-h2 (J-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,18Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.014-h2 (J-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,30Inger Sofie Larsen-Christensen, Bækkelagets SK25.05.014-h3Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,30Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.015-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,84Alexandra Angell, IL i BUL17.08.018-h6Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,87Niveetha Niles, Høybråten og Stovner IL01.09.016-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,92Mathilde My Wold Bergersen, IL i BUL27.02.016-h1 (J-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
10,34Celina Affa, Høybråten og Stovner IL29.08.017-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
10,48Hedda Gutvik Einarsen, Bækkelagets SK10.04.017-h3Stange, Bamselekene 201521.03.15
-----20--------------------
10,51Sara-Sofie Løvlie Hansen, Høybråten og Stovner IL20.09.017-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,12Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h7Stange, Bamselekene 201522.03.15
27,38Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h7Stange, Bamselekene 201522.03.15
28,63Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.012-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,25Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.013-h8Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,39Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.013-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
29,48Helene S. Berge, IL i BUL06.05.013-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,56Embla Schei Carlsson, Bækkelagets SK16.03.011-h2Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
30,37Charlotte Lunde, IL i BUL26.01.015-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,70Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.013-h5Stange, Bamselekene 201522.03.15
32,75Inger Sofie Larsen-Christensen, Bækkelagets SK25.05.013-h1Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
-----10--------------------
34,34Celina Affa, Høybråten og Stovner IL29.08.014-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
38,61Celine Helen Kirkeby-Garstad, Høybråten og Stovner IL09.04.015-h4Stange, Bamselekene 201522.03.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,67Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.014-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,45,54Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011 (J-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,53,07Charlotte Lunde, IL i BUL26.01.016-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,54,74Andrea Elvrum Handal, Bækkelagets SK30.05.0110-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,58,24Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.012Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
2,15,66Hedda Gutvik Einarsen, Bækkelagets SK10.04.019-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15
2,15,81Celine Helen Kirkeby-Garstad, Høybråten og Stovner IL09.04.0110-h1Stange, Bamselekene 201521.03.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,27Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.011Askim, Askimlekene 201518.01.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,26,3Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.012 (J-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,76Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011-h4Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,87Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
9,89Anniken Tufte Jacobsen, Bækkelagets SK07.06.012-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.013Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,50Maria Olsen Tollisen, IL i BUL12.02.014Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,45Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (J-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,45Embla Schei Carlsson, Bækkelagets SK16.03.013 (J-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,30Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.0115Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,25Celina Affa, Høybråten og Stovner IL29.08.0116Stange, Bamselekene 201521.03.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
1,05Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.012Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
1,05Embla Schei Carlsson, Bækkelagets SK16.03.012Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
0,90Andrea Elvrum Handal, Bækkelagets SK30.05.013Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.011Oslo/NIH, Stavstevne06.02.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,94Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,53Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.014Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,30Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.013Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
4,24Selma Flo-Munch, IL i BUL13.02.016Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
4,13Maria Olsen Tollisen, IL i BUL12.02.0112Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,04Embla Schei Carlsson, Bækkelagets SK16.03.017Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
3,95Inger Sofie Larsen-Christensen, Bækkelagets SK25.05.0110Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
3,63Niveetha Niles, Høybråten og Stovner IL01.09.0127Stange, Bamselekene 201522.03.15
3,35Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.0133Stange, Bamselekene 201522.03.15
2,87Alexandra Angell, IL i BUL17.08.0136Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----10--------------------

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.013 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,19Anna Jodalen, Bækkelagets SK20.08.012Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,04Embla Schei Carlsson, Bækkelagets SK16.03.012Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,02Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.013Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
1,96Andrea Elvrum Handal, Bækkelagets SK30.05.013Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,13Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.013 (J-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
10,01Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014 (J-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,07Inger Sofie Larsen-Christensen, Bækkelagets SK25.05.017 (J-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,92Nora Julianne Soot, Bækkelagets SK07.01.018 (J-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,67Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.0110 (J-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,49Embla Schei Carlsson, Bækkelagets SK16.03.0111 (J-13)Bærum, BUL julestevne06.12.14

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.012Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
8,14Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.013Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,76Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.018Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,22Nora Julianne Soot, Bækkelagets SK07.01.0114Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,11Inger Sofie Larsen-Christensen, Bækkelagets SK25.05.0116Stange, Bamselekene 201521.03.15
6,68Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.0119Stange, Bamselekene 201521.03.15
6,42Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.0121Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,87Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.0113Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,27Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h4Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,32Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.001-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,46Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001-h2Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,49Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h4 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,65Rebecca Henrichsen, IL i BUL23.04.003Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
8,69Josefine Loe, IK Tjalve15.06.001-h3 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,73Julie Vaage, IL i BUL23.03.002-h3 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,76Leah Gabrielle Løchen Dybwad, Bækkelagets SK05.10.001-h2 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,78Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.005-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,86Silje Grieg-Halvorsen, IK Tjalve12.01.002-h2 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----10--------------------
8,93Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.005-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,03Cassandra Dionne Brown, IL i BUL04.08.002-h1 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,07Una Westvold, IK Tjalve09.02.004-h5Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,22Selin Steinkjer Inci, IL i BUL16.09.005-h3Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,82Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.007-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,89Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
27,29Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
28,24Rebecca Henrichsen, IL i BUL23.04.002-h3 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
28,83Julie Vaage, IL i BUL23.03.005-h3 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
29,54Silje Grieg-Halvorsen, IK Tjalve12.01.004-h2 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
29,92Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.004-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
30,27Christine Grønbech, IL i BUL16.02.001-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,27Selin Steinkjer Inci, IL i BUL16.09.004-h3Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,46Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.003-h1 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
30,63Heidi Maier, Sportsklubben Vidar15.11.003-h4Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----10--------------------
31,33Una Westvold, IK Tjalve09.02.005-h1 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
33,85Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.003-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,23Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.002Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,47,90Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,53,23Christine Grønbech, IL i BUL16.02.007 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
2,12,66Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.0011Stange, Bamselekene 201521.03.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,74Sanne Njaastad, Sportsklubben Vidar16.04.001 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,25,91Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.001-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,28,79Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
3,05,46Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.008-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04,61Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.005Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,62Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.006-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
10,08Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h2Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
10,33Josefine Loe, IK Tjalve15.06.006-h2Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
10,39Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.007-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002Bærum, BUL julestevne06.12.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,45Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.001Oslo/NIH, Stavstevne23.03.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,48Josefine Loe, IK Tjalve15.06.007 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,43Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.004Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
4,36Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.009 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,35Christine Grønbech, IL i BUL16.02.004Stange, Bamselekene 201522.03.15
3,96Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.0015 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
3,51Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.0013-grp2 Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
3,43Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.0014Stange, Bamselekene 201522.03.15
3,31Selin Steinkjer Inci, IL i BUL16.09.0022 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,23Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.0011Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
3,91Una Westvold, IK Tjalve09.02.0012Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,38Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.002Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,10Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.003Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,10Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.006 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
6,86Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.005Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
6,66Una Westvold, IK Tjalve09.02.007Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
5,90Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.0010Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,55Silje Grieg-Halvorsen, IK Tjalve12.01.009Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,06Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-fi-A (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
8,11Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.992-h1 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,69Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.996-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,74Rachael Eide, IL i BUL06.04.996-h1 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,85Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.997-h1 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,01Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.994-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,96Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
26,52Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.993-h5Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
28,19Rachael Eide, IL i BUL06.04.992-h1 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
28,27Thale Solodden Lier, IK Tjalve16.10.992-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
28,86Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994-h1Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,81Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.995-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
30,01Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.995-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,55Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,70Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.993Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,55,52Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.995Stange, Bamselekene 201521.03.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,18Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.994-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,42,09Thale Solodden Lier, IL Koll16.10.997-h1Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,36Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.994-fi Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.992Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,84Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,21Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.9920Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,38Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.994Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,73Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.993Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
6,36Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993Stange, Bamselekene 201521.03.15
4,68Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.994Stange, Bamselekene 201521.03.15

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.981Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
8,53Henriette Foss, IL Koll25.11.981 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,78Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.985-h4Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
8,82Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.982 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,92Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.981-h4 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
28,62Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.985-h3Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
30,88Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.981 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,95Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.984-h3 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,56Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.982 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,22Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.983Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Henriette Foss, IL Koll25.11.983Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,10Henriette Foss, IL Koll25.11.982Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,70Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.987Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,89Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.982Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,42Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.981 (KS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,70Linn Louise W. Kvaale, IL Koll07.04.982Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
11,28Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.982Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,26Henriette Foss, IL Koll25.11.985Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,33Linn Louise W. Kvaale, IK Tjalve07.04.983 (KS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15

Jenter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.961Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,45Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.971 (KS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
8,94Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.962Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,35Anne Xiu Heide Hoff, IL Koll23.10.962Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,21,11Anne Xiu Heide Hoff, IL Koll23.10.967Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,06,99Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.965-h1 (KS)Winston-Salem/NC/USA, High Point Panthers Team Challenge12.02.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,24,00Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.9622 (KS)Winston-Salem/NC/USA, Hilton Garden Invitational30.01.15
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31,59Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.966 (KS)Johnson City/TN/USA, Niswonger Invitational17.01.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.961 (KS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,14Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.964Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,47Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.961Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,63Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.961 (KJ)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
2,38Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.972 (KS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,68Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.963Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

Jenter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,53Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.942-fi (KS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,81Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.952-fi (KS)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,87Maren Sofie Hoel Andersen, Sportsklubben Vidar05.04.943-fi (KS)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,30Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.932 (KS)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,33Emilie Søgnesand, IL i BUL21.06.941-fi-B (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
8,36Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.942-fi-B (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,94Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.942-h2 (KS)Bærum, Nordic Match 201514.02.15
25,17Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.951-h3 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,77Maren Sofie Hoel Andersen, Sportsklubben Vidar05.04.942 (KS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
27,35Emilie Søgnesand, IL i BUL21.06.942-h4 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
27,47Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.944-h2 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,86Vilde Svortevik, IK Tjalve18.05.942-h1 (KS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
1,01,28Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.944 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,16,53Caroline Ziesler, IK Tjalve09.12.952 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,24,90Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.944 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,29,29Marie Synnøve Qvale, IK Tjalve05.07.942 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
2,40,77Eileen Kolberg, IK Tjalve07.12.954 (KS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41,33Caroline Ziesler, IK Tjalve09.12.951 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,88Sidsel Bjørgo Adam, Sportsklubben Vidar04.04.952-h1 (KS)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,90Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.952-h1 (KS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,80Julie Farseth Berg, IL i BUL17.08.941 (KS)Oslo/NIH, Stavstevne06.02.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,36Nadia Akpana Assa, IL i BUL22.12.954 (KS)Stockholm/SWE, XL Galan 201519.02.15
5,54Phylis Boateng, IL i BUL30.04.945 (KS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,65Karoline Klemp Petersen, IL i BUL22.01.957 (KS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,06Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-fi-A (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
8,11Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.992-h1 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,14Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.981 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
8,19Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.961 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,27Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h4 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,32Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.001-fi (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,45Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.971 (KS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
8,46Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,49Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h4 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,53Henriette Foss, IL Koll25.11.981 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----10--------------------
8,65Rebecca Henrichsen, IL i BUL23.04.003 (J-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
8,69Josefine Loe, IK Tjalve15.06.001-h3 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,69Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.996-fi (J-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,73Julie Vaage, IL i BUL23.03.002-h3 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,74Rachael Eide, IL i BUL06.04.996-h1 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,76Leah Gabrielle Løchen Dybwad, Bækkelagets SK05.10.001-h2 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,78Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.005-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,78Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.985-h4 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
8,82Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.982 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,85Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.997-h1 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----20--------------------
8,86Silje Grieg-Halvorsen, IK Tjalve12.01.002-h2 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,93Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.005-h1 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,94Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.962 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,01Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.994-h1 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,03Cassandra Dionne Brown, IL i BUL04.08.002-h1 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,07Una Westvold, IK Tjalve09.02.004-h5 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,22Selin Steinkjer Inci, IL i BUL16.09.005-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,82Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.007-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,96Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-fi (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
26,52Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.993-h5 (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
26,89Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h1 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
26,92Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.981-h4 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
27,29Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h4 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
28,19Rachael Eide, IL i BUL06.04.992-h1 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
28,24Rebecca Henrichsen, IL i BUL23.04.002-h3 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
28,27Thale Solodden Lier, IK Tjalve16.10.992-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
28,62Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.985-h3 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
28,83Julie Vaage, IL i BUL23.03.005-h3 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----10--------------------
28,86Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,54Silje Grieg-Halvorsen, IK Tjalve12.01.004-h2 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
29,81Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.995-h2 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
29,92Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.004-h6 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
30,01Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.995-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,27Christine Grønbech, IL i BUL16.02.001-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,27Selin Steinkjer Inci, IL i BUL16.09.004-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,46Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.003-h1 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
30,63Heidi Maier, Sportsklubben Vidar15.11.003-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,88Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.981 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----20--------------------
31,33Una Westvold, IK Tjalve09.02.005-h1 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
33,85Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.003-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,95Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.984-h3 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,55Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992 (J-16)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,23Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.002 (J-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,44,70Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.993 (J-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,47,90Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,53,23Christine Grønbech, IL i BUL16.02.007 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,55,52Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.995 (J-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
2,12,66Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.0011 (J-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,56Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.982 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,35Anne Xiu Heide Hoff, IL Koll23.10.962 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,25,74Sanne Njaastad, Sportsklubben Vidar16.04.001 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,25,91Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.001-h1 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,28,79Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,37,18Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.994-h1 (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,42,09Thale Solodden Lier, IL Koll16.10.997-h1 (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
3,05,46Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.008-h1 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04,61Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.005 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
5,21,11Anne Xiu Heide Hoff, IL Koll23.10.967 (J-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,06,99Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.965-h1 (KS)Winston-Salem/NC/USA, High Point Panthers Team Challenge12.02.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,24,00Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.9622 (KS)Winston-Salem/NC/USA, Hilton Garden Invitational30.01.15
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31,59Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.966 (KS)Johnson City/TN/USA, Niswonger Invitational17.01.15

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,36Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.994-fi (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
9,62Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.006-fi (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
10,08Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h2 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
10,22Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.983 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
10,33Josefine Loe, IK Tjalve15.06.006-h2 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
10,39Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.007-h1 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,55Henriette Foss, IL Koll25.11.983 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,45Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.992 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.961 (KS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
3,10Henriette Foss, IL Koll25.11.982 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
2,45Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.001 (J-15)Oslo/NIH, Stavstevne23.03.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,14Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.964 (J-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,84Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,70Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.987 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,48Josefine Loe, IK Tjalve15.06.007 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,43Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.004 (J-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
4,36Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.009 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,35Christine Grønbech, IL i BUL16.02.004 (J-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
4,21Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.9920 (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
3,96Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.0015 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
3,51Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.0013-grp2 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----10--------------------
3,43Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.0014 (J-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
3,31Selin Steinkjer Inci, IL i BUL16.09.0022 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,47Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.961 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
4,89Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.982 (J-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
4,38Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.994 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
4,23Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.0011 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
3,91Una Westvold, IK Tjalve09.02.0012 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,63Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.961 (KJ)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
2,42Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.981 (KS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,38Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,38Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.002 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,38Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.972 (KS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,10Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.003 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,68Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.963 (J-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
10,10Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,70Linn Louise W. Kvaale, IL Koll07.04.982 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
11,28Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.982 (J-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,26Henriette Foss, IL Koll25.11.985 (J-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,19Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.006 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
6,86Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.005 (J-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
6,73Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.993 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
6,66Una Westvold, IK Tjalve09.02.007 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
6,36Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993 (J-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,90Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.0010 (J-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,55Silje Grieg-Halvorsen, IK Tjalve12.01.009 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
-----10--------------------
4,68Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.994 (J-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,33Linn Louise W. Kvaale, IK Tjalve07.04.983 (KS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,53Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.942-fi (KS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,81Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.952-fi (KS)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,87Maren Sofie Hoel Andersen, Sportsklubben Vidar05.04.943-fi (KS)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,06Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-fi-A (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
8,11Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.992-h1 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,14Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.981 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
8,19Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.961 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,27Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h4 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,30Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.932 (KS)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,32Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.001-fi (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
-----10--------------------
8,33Emilie Søgnesand, IL i BUL21.06.941-fi-B (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
8,36Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.942-fi-B (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
8,45Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.971 (KS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
8,46Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,49Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h4 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,53Henriette Foss, IL Koll25.11.981 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,65Rebecca Henrichsen, IL i BUL23.04.003 (J-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
8,69Josefine Loe, IK Tjalve15.06.001-h3 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,69Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.996-fi (J-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,73Julie Vaage, IL i BUL23.03.002-h3 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----20--------------------
8,74Rachael Eide, IL i BUL06.04.996-h1 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,76Leah Gabrielle Løchen Dybwad, Bækkelagets SK05.10.001-h2 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,78Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.005-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,78Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.985-h4 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
8,82Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.982 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,85Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.997-h1 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,86Silje Grieg-Halvorsen, IK Tjalve12.01.002-h2 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,93Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.005-h1 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,94Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.962 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,01Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.994-h1 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
-----30--------------------
9,03Cassandra Dionne Brown, IL i BUL04.08.002-h1 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
9,07Una Westvold, IK Tjalve09.02.004-h5 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,22Selin Steinkjer Inci, IL i BUL16.09.005-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,82Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.007-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,94Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.942-h2 (KS)Bærum, Nordic Match 201514.02.15
25,17Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.951-h3 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,77Maren Sofie Hoel Andersen, Sportsklubben Vidar05.04.942 (KS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
25,96Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-fi (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
26,52Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.993-h5 (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
26,89Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h1 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
26,92Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.981-h4 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
27,29Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h4 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
27,35Emilie Søgnesand, IL i BUL21.06.942-h4 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
27,47Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.944-h2 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
-----10--------------------
28,19Rachael Eide, IL i BUL06.04.992-h1 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
28,24Rebecca Henrichsen, IL i BUL23.04.002-h3 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
28,27Thale Solodden Lier, IK Tjalve16.10.992-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
28,62Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.985-h3 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
28,83Julie Vaage, IL i BUL23.03.005-h3 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
28,86Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,54Silje Grieg-Halvorsen, IK Tjalve12.01.004-h2 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
29,81Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.995-h2 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
29,92Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.004-h6 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
30,01Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.995-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----20--------------------
30,27Christine Grønbech, IL i BUL16.02.001-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,27Selin Steinkjer Inci, IL i BUL16.09.004-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,46Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.003-h1 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
30,63Heidi Maier, Sportsklubben Vidar15.11.003-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,88Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.981 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
31,33Una Westvold, IK Tjalve09.02.005-h1 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
33,85Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.003-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,95Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.984-h3 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,86Vilde Svortevik, IK Tjalve18.05.942-h1 (KS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
1,01,28Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.944 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
1,03,55Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992 (J-16)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,23Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.002 (J-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,44,70Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.993 (J-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,47,90Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,53,23Christine Grønbech, IL i BUL16.02.007 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,55,52Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.995 (J-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
2,12,66Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.0011 (J-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,56Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.982 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,16,53Caroline Ziesler, IK Tjalve09.12.952 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,24,90Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.944 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,25,35Anne Xiu Heide Hoff, IL Koll23.10.962 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,25,74Sanne Njaastad, Sportsklubben Vidar16.04.001 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,25,91Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.001-h1 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,28,79Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,29,29Marie Synnøve Qvale, IK Tjalve05.07.942 (KS)Bærum, Bassen Sprint28.02.15
2,37,18Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.994-h1 (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,40,77Eileen Kolberg, IK Tjalve07.12.954 (KS)Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
2,42,09Thale Solodden Lier, IL Koll16.10.997-h1 (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----10--------------------
3,05,46Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.008-h1 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41,33Caroline Ziesler, IK Tjalve09.12.951 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
5,04,61Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.005 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
5,21,11Anne Xiu Heide Hoff, IL Koll23.10.967 (J-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,06,99Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.965-h1 (KS)Winston-Salem/NC/USA, High Point Panthers Team Challenge12.02.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,24,00Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.9622 (KS)Winston-Salem/NC/USA, Hilton Garden Invitational30.01.15
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31,59Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.966 (KS)Johnson City/TN/USA, Niswonger Invitational17.01.15

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,36Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.994-fi (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
9,62Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.006-fi (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
10,08Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h2 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
10,22Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.983 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
10,33Josefine Loe, IK Tjalve15.06.006-h2 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
10,39Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.007-h1 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,88Sidsel Bjørgo Adam, Sportsklubben Vidar04.04.952-h1 (KS)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,90Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.952-h1 (KS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,55Henriette Foss, IL Koll25.11.983 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,45Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.992 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.961 (KS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
3,10Henriette Foss, IL Koll25.11.982 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
2,80Julie Farseth Berg, IL i BUL17.08.941 (KS)Oslo/NIH, Stavstevne06.02.15
2,45Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.001 (J-15)Oslo/NIH, Stavstevne23.03.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,36Nadia Akpana Assa, IL i BUL22.12.954 (KS)Stockholm/SWE, XL Galan 201519.02.15
5,54Phylis Boateng, IL i BUL30.04.945 (KS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
5,14Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.964 (J-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,84Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,70Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.987 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,48Josefine Loe, IK Tjalve15.06.007 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,43Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.004 (J-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
4,36Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.009 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,35Christine Grønbech, IL i BUL16.02.004 (J-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
4,21Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.9920 (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
-----10--------------------
3,96Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.0015 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
3,51Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.0013-grp2 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
3,43Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.0014 (J-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
3,31Selin Steinkjer Inci, IL i BUL16.09.0022 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,47Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.961 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
4,89Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.982 (J-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
4,38Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.994 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
4,23Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.0011 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
3,91Una Westvold, IK Tjalve09.02.0012 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,63Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.961 (KJ)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
2,42Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.981 (KS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,38Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,38Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.002 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,38Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.972 (KS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,10Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.003 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,68Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.963 (J-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
10,65Karoline Klemp Petersen, IL i BUL22.01.957 (KS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15
10,10Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,70Linn Louise W. Kvaale, IL Koll07.04.982 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
11,28Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.982 (J-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,26Henriette Foss, IL Koll25.11.985 (J-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,19Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.006 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
6,86Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.005 (J-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
6,73Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.993 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
6,66Una Westvold, IK Tjalve09.02.007 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
6,36Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993 (J-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,90Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.0010 (J-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
5,55Silje Grieg-Halvorsen, IK Tjalve12.01.009 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
-----10--------------------
4,68Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.994 (J-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,33Linn Louise W. Kvaale, IK Tjalve07.04.983 (KS)Steinkjer, NM innendørs07.02.15

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,10Ezinne Okparaebo, IL i BUL03.03.884-fi Praha/CZE, European Athletics Indoor Championships08.03.15
7,53Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.942-fi Steinkjer, NM innendørs07.02.15
7,65Isabelle Pedersen, IL i BUL27.01.921-h5Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,77Alvilde Grønneberg, IK Tjalve05.01.921-h2Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games21.02.15
7,78Karin Busch, Sportsklubben Vidar12.07.921-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,81Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.952-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,87Maren Sofie Hoel Andersen, Sportsklubben Vidar05.04.943-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,04Marit Aarvaag Storaker, Sportsklubben Vidar14.12.882-fi-ABærum, Bassen Sprint28.02.15
8,06Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-fi-ABærum, Bassen Sprint28.02.15
8,07Thale Kristine Fannemel Espeli, Bækkelagets SK16.03.894-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
-----10--------------------
8,11Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.992-h1 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,13Karoline Eskeland, IL i BUL26.10.925-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,14Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.981 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
8,19Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.961 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,25Ingvild Hjortnæs Larsen, Bækkelagets SK22.04.921-h1Stange, KM Hedmark og Oppland 201517.01.15
8,27Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h4 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,30Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.932Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,32Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.001-fi (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,33Emilie Søgnesand, IL i BUL21.06.941-fi-BBærum, Bassen Sprint28.02.15
8,36Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.942-fi-BBærum, Bassen Sprint28.02.15
-----20--------------------
8,45Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.971Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
8,46Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,49Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h4 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,53Henriette Foss, IL Koll25.11.981 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,53Erla Oladottir, Oslostudentenes IK Friidrett09.09.907-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,65Rebecca Henrichsen, IL i BUL23.04.003 (J-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
8,69Josefine Loe, IK Tjalve15.06.001-h3 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,69Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.996-fi (J-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
8,73Julie Vaage, IL i BUL23.03.002-h3 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,74Rachael Eide, IL i BUL06.04.996-h1 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----30--------------------
8,76Leah Gabrielle Løchen Dybwad, Bækkelagets SK05.10.001-h2 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,78Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.005-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
8,78Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.985-h4 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
8,82Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.982 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,85Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.997-h1 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,86Silje Grieg-Halvorsen, IK Tjalve12.01.002-h2 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,93Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.005-h1 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,94Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.962 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,01Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.994-h1 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,03Cassandra Dionne Brown, IL i BUL04.08.002-h1 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----40--------------------
9,07Una Westvold, IK Tjalve09.02.004-h5 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
9,22Selin Steinkjer Inci, IL i BUL16.09.005-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
9,82Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.007-h1Bærum, Bassen Sprint28.02.15
11,73Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.432 (KV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,94Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.942-h2Bærum, Nordic Match 201514.02.15
24,30Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.902-fi Steinkjer, NM innendørs08.02.15
25,17Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.951-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,61Karin Busch, Sportsklubben Vidar12.07.922-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
25,75Alvilde Grønneberg, IK Tjalve05.01.923-h3Steinkjer, NM innendørs07.02.15
25,77Maren Sofie Hoel Andersen, Sportsklubben Vidar05.04.942Steinkjer, NM innendørs08.02.15
25,96Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-fi (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
26,27Thale Kristine Fannemel Espeli, Bækkelagets SK16.03.892-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
26,52Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.993-h5 (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
26,89Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h1 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
-----10--------------------
26,92Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.981-h4Bærum, Bassen Sprint28.02.15
27,12Ingvild Hjortnæs Larsen, Bækkelagets SK22.04.923-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
27,29Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h4 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
27,35Emilie Søgnesand, IL i BUL21.06.942-h4Bærum, Bassen Sprint28.02.15
27,47Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.944-h2 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
28,19Rachael Eide, IL i BUL06.04.992-h1 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
28,24Rebecca Henrichsen, IL i BUL23.04.002-h3 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
28,27Thale Solodden Lier, IK Tjalve16.10.992-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
28,62Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK10.04.985-h3 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
28,83Julie Vaage, IL i BUL23.03.005-h3 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----20--------------------
28,86Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201522.03.15
29,54Silje Grieg-Halvorsen, IK Tjalve12.01.004-h2 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
29,81Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.995-h2 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
29,92Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.004-h6 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
30,01Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.995-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,27Christine Grønbech, IL i BUL16.02.001-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,27Selin Steinkjer Inci, IL i BUL16.09.004-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,46Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.003-h1 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
30,63Heidi Maier, Sportsklubben Vidar15.11.003-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
30,88Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.981 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----30--------------------
31,33Una Westvold, IK Tjalve09.02.005-h1 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
33,85Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.003-h1Bærum, Bassen Sprint28.02.15
40,97Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.432 (KV70)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,95Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.984-h3Bærum, Bassen Sprint28.02.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,41Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.902-h1Wien/AUT, Indoor Track & Field Vienna 201531.01.15
56,86Vilde Svortevik, IK Tjalve18.05.942-h1Steinkjer, NM innendørs07.02.15
58,08Stine Meland Tomb, Sportsklubben Vidar27.06.864-h1Stockholm/SWE, Raka Spåret 201531.01.15
1,01,28Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.944 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
1,03,55Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992 (J-16)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,23Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.002 (J-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,44,70Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.993 (J-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,47,90Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,53,23Christine Grønbech, IL i BUL16.02.007 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,55,52Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.995 (J-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
2,12,66Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.0011 (J-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,56Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.982 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11,78Christina Maria Toogood, IK Tjalve23.01.892-h1Sandnes, Sørvestmesterskap 201518.01.15
2,16,53Caroline Ziesler, IK Tjalve09.12.952 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,17,48Solveig Emilie Olsen, IK Tjalve01.04.911Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
2,24,90Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.944Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,25,35Anne Xiu Heide Hoff, IL Koll23.10.962 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,25,74Sanne Njaastad, Sportsklubben Vidar16.04.001 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,25,81Maren Vigerust Graff, IK Tjalve29.03.922Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
2,25,91Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.001-h1 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,28,79Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,29,29Marie Synnøve Qvale, IK Tjalve05.07.942Bærum, Bassen Sprint28.02.15
-----10--------------------
2,37,18Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.994-h1 (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,40,77Eileen Kolberg, IK Tjalve07.12.954Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
2,42,09Thale Solodden Lier, IL Koll16.10.997-h1 (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
3,05,46Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.008-h1 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
3,48,28Eva Carlsen, Ready04.10.402 (KV70)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor26.03.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,21,28Agnes Erlingsdottir (ISL), IK Tjalve17.06.908Steinkjer, NM innendørs08.02.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,28,63Christina Maria Toogood, IK Tjalve23.01.896Bærum, Nordic Match 201514.02.15
4,41,33Caroline Ziesler, IK Tjalve09.12.951 (J-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
5,04,61Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.005 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
5,21,11Anne Xiu Heide Hoff, IL Koll23.10.967 (J-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,06,99Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.965-h1Winston-Salem/NC/USA, High Point Panthers Team Challenge12.02.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,13,92Lisbeth Pedersen, IK Tjalve20.11.754Steinkjer, NM innendørs08.02.15
10,24,00Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.9622Winston-Salem/NC/USA, Hilton Garden Invitational30.01.15
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31,59Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.966Johnson City/TN/USA, Niswonger Invitational17.01.15

Ikke godkjente resultater
Innendørs bane større enn 200 meter/Indoors oversized track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,27,36Ingeborg Løvnes, Sportsklubben Vidar05.09.925-h2Ames/IA/USA, Big 12 Indoor Championships28.02.15

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,95Isabelle Pedersen, IL i BUL27.01.923-sf1Praha/CZE, European Athletics Indoor Championships06.03.15
8,59Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901-fi Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,88Sidsel Bjørgo Adam, Sportsklubben Vidar04.04.952-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
8,90Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.952-h1Steinkjer, NM innendørs08.02.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,66Linn Vikan, IL i BUL27.05.911Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
1,55Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (J-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,55Henriette Foss, IL Koll25.11.983 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,45Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.992 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.961Steinkjer, NM innendørs07.02.15
3,10Henriette Foss, IL Koll25.11.982 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
2,80Julie Farseth Berg, IL i BUL17.08.941Oslo/NIH, Stavstevne06.02.15
2,45Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.001 (J-15)Oslo/NIH, Stavstevne23.03.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,36Nadia Akpana Assa, IL i BUL22.12.954Stockholm/SWE, XL Galan 201519.02.15
5,90Chiamaka Okparaebo, IL i BUL26.02.922Jonesboro/AK/USA, ASU Invitational31.01.15
5,54Phylis Boateng, IL i BUL30.04.945Steinkjer, NM innendørs08.02.15
5,31Hedda Utsi Onstad, IK Tjalve21.06.927Steinkjer, NM innendørs08.02.15
5,26Ingvild Tvare, IL i BUL31.05.912Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
5,14Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.964 (J-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,84Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992 (J-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,70Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.987 (J-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,48Josefine Loe, IK Tjalve15.06.007 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,43Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.004 (J-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
-----10--------------------
4,36Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.009 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,35Christine Grønbech, IL i BUL16.02.004 (J-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
4,21Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.9920 (J-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
3,96Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.0015 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14
3,51Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.0013-grp2 (J-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
3,43Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.0014 (J-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
3,31Selin Steinkjer Inci, IL i BUL16.09.0022 (J-14)Bærum, BUL julestevne06.12.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,47Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.961 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
5,44Ingvild Tvare, IL i BUL31.05.911Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
4,89Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.982 (J-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
4,38Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.994 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
4,23Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.0011 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
3,91Una Westvold, IK Tjalve09.02.0012 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,63Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.961 (KJ)Steinkjer, NM innendørs08.02.15
2,46Hedda Utsi Onstad, IK Tjalve21.06.926Steinkjer, NM innendørs08.02.15
2,42Mari Strange Øya, IK Tjalve17.02.901Porsgrunn, Romjulsstevne29.12.14
2,42Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.981Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,38Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,38Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.002 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,38Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.972Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,10Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.003 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,67Chiamaka Okparaebo, IL i BUL26.02.923Nashville/TN/USA, Commodor Invitational17.01.15
11,84Hedda Utsi Onstad, IK Tjalve21.06.924Steinkjer, NM innendørs07.02.15
11,68Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.963 (J-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
11,57Ingvild Tvare, IL i BUL31.05.911Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
10,65Karoline Klemp Petersen, IL i BUL22.01.957Steinkjer, NM innendørs07.02.15
10,10Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,05Mari Strange Øya, IK Tjalve17.02.901Porsgrunn, Romjulsstevne29.12.14

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,33Linn Louise W. Kvaale, IK Tjalve07.04.983Steinkjer, NM innendørs07.02.15
11,45Grete Etholm, IK Tjalve25.01.761Notodden, Treningsstevne02.03.15

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,91Katja Vangsnes, Sportsklubben Vidar16.11.9116Blacksburg/VA/USA, Doc Hale VT Elite06.02.15

Menn veteran 30-34

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,61Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-h1 (MS)Gent/BEL, IFAM Indoors07.02.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841 (MS)Florø, Fjord 1 Indoor Florø 201531.01.15

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,93Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.821 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15

Menn veteran 35-39

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,38Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782-h2 (MS)Bærum, BUL julestevne06.12.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,20Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,88Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.781Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,84Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,81Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,32Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,17Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.772 (MS)Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
3,06Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,11Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15

Menn veteran 40-44

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.721 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712 (MS)Stange, Bamselekene 201522.03.15

Menn veteran 50-54

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,85Vegard Rooth, Bækkelagets SK29.07.631 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,52Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,10Vegard Rooth, Bækkelagets SK29.07.631 (MS)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15

Menn veteran 55-59

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.576-h3Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor24.03.15

Menn veteran 60-64

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46Per Gammelgård, Bækkelagets SK05.01.543 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15

Menn veteran 70-74

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,25Willy Bjørndal, Sportsklubben Vidar07.02.432Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,85Olav Egeland, IK Tjalve16.01.451Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,61Olav Egeland, IK Tjalve16.01.451 (MV65)Bærum, Veteranstevne29.10.14

Menn veteran 80-84

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15

Kvinner veteran 35-39

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,45Grete Etholm, IK Tjalve25.01.761 (KS)Notodden, Treningsstevne02.03.15

Kvinner veteran 40-44

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,13,92Lisbeth Pedersen, IK Tjalve20.11.754 (KS)Steinkjer, NM innendørs08.02.15

Kvinner veteran 70-74

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,73Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.432Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,97Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.432Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,23Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15

Kvinner veteran 75-79

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,48,28Eva Carlsen, Ready04.10.402 (KV70)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor26.03.15

Total requesttime: 102.86528682709 seconds