Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,46Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,54Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,57Jacob Barrow, Høybråten og Stovner IL09.05.034-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,69Simen Nordheim Berg, Høybråten og Stovner IL26.03.033-fi Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,79Patrick Østerby Nilsen, Sportsklubben Vidar03.05.034-fi Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,94Augustin Carteron, IL i BUL17.09.033-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,95Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.037-h3 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,10Benjamin Aas, Bækkelagets SK20.11.035-h2 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,20Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.034-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,23Jørgen Bergh, IL Koll29.12.035-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----10--------------------
9,30Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.035-h4Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,37Buster Murray, IL i BUL02.12.036-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,53Kristoffer Hval, Bækkelagets SK22.01.032-h1 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,72Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.035-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,92Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.033-h1 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,96Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.038-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,67Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033-h4Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,04Jacob Barrow, Høybråten og Stovner IL09.05.033-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
28,53Patrick Østerby Nilsen, Sportsklubben Vidar03.05.032-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
29,11Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
29,62Augustin Carteron, IL i BUL17.09.032-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
30,47Buster Murray, IL i BUL02.12.031-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
30,49Benjamin Aas, Bækkelagets SK20.11.034-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
30,79Simen Nordheim Berg, Høybråten og Stovner IL26.03.033-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
30,83Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.032-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
31,11Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.035-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----10--------------------
32,51Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.036-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
32,95Oscar Sørland, Bækkelagets SK12.03.035-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
33,43Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.033-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,85Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,44,13Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.031 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,44,55Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.033 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,47,54Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,49,92Kristoffer Hval, Bækkelagets SK22.01.036 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,56,70Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.035-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
2,14,15Simen Nordheim Berg, Høybråten og Stovner IL26.03.036Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,37Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031-h1Hvam, Indoor Games02.03.16
2,27,93Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games28.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17,36Kristoffer Hval, Bækkelagets SK22.01.031Bærum, Indoor Games18.01.16

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,83Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032-fi Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games27.02.16
10,74Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
11,88Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.034-h2Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games27.02.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games28.02.16
1,46Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.034Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games28.02.16
1,25Benjamin Aas, Bækkelagets SK20.11.038Bærum, Julestevnet05.12.15
1,25Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.038Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,20Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.0311Stange, Bamselekene 201613.03.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,05Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.032Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
0,95Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.033Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
0,80Theodor Røshol Johnsen, Lambertseter IF19.08.031Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031Bærum, Indoor Games18.01.16
1,90Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032Bærum, Indoor Games18.01.16

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,99Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,84Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
4,74Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.033Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
4,32Simen Nordheim Berg, Høybråten og Stovner IL26.03.036Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,22Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
4,09Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.039Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,06Augustin Carteron, IL i BUL17.09.0311Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,90Kristoffer Hval, Bækkelagets SK22.01.0314 (G-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
3,81Benjamin Aas, Bækkelagets SK20.11.0320Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,80Buster Murray, IL i BUL02.12.037Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
-----10--------------------
3,80Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.0314Stange, Bamselekene 201612.03.16
3,58Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.0310Bærum, Indoor Games18.01.16
3,55Oscar Sørland, Bækkelagets SK12.03.0311Bærum, Indoor Games18.01.16
3,49Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.0323Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,74Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.039Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,22Jørgen Bergh, IL Koll29.12.031Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,18Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.035 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,11Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,04Augustin Carteron, IL i BUL17.09.0314 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,98Theodor Røshol Johnsen, Lambertseter IF19.08.031Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
1,95Benjamin Aas, Bækkelagets SK20.11.0320 (G-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,92Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.033Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,85Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.034Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,41Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031Hvam, Indoor Games02.03.16
10,15Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032Hvam, Indoor Games02.03.16
8,83Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.037Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
8,34Benjamin Aas, Bækkelagets SK20.11.038Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
7,78Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.034Hvam, Indoor Games02.03.16

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,23Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games27.02.16
8,71Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
6,05Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.0318Stange, Bamselekene 201613.03.16
5,80Oscar Sørland, Bækkelagets SK12.03.0320Stange, Bamselekene 201613.03.16
5,74Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.0321Stange, Bamselekene 201613.03.16

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,29Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,31Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.025-fi Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,53Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.025-fi Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,66Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.025-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,67Andreas Driot, IL i BUL07.06.022-h1 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,79Jacob Christiansen Kresz, Lambertseter IF24.11.026-h2 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,06Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.024-h1 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,42Storm Kleiva, IL i BUL30.08.026-h1 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,60Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.024-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,37Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
27,06Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
27,56Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.023Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
28,15Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.025-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
30,49Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.024-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,36,27Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,37,01Roderick Duodu, IL i BUL30.03.022Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,40,28Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.023 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,49,48Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.023Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
1,50,38Andreas Driot, IL i BUL07.06.025 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,08Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Hvam, Indoor Games02.03.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04,65Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.021Bærum, Indoor Games18.01.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
1,00Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
0,95Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.023Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
4,79Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,59Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.024Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,33Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.025Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,00Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.0210Stange, Bamselekene 201612.03.16
3,77Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.0217Stange, Bamselekene 201612.03.16

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,60Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.023 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,43Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
2,43Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,22Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
1,98Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.023Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,64Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Hvam, Indoor Games02.03.16
10,60Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,71Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.023 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,39Andreas Driot, IL i BUL07.06.025 (G-13)Bærum, Julestevnet05.12.15

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,22Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022Hvam, Indoor Games02.03.16
8,35Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.025Stange, Bamselekene 201613.03.16

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,44Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,47Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.016-fi Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,54Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-sf1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,76Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.014-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,85Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,85Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,91Bastian Gunnson Brauer, IL i BUL13.11.011-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,98Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,22David Phan, IL i BUL27.07.014-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,40Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.015-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----10--------------------

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,54Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.013-h2Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,66Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,68Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
23,82Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h1Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,64Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.011-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,90Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,25Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.014-h2Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,87Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h2Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
25,96Bastian Gunnson Brauer, IL i BUL13.11.012-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
26,97Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.011-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,34,96Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012Stange, Bamselekene 201612.03.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,16Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.012-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,19,43Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.01HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,33,75Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.014-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,98Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011-fi Gøteborg/SWE, HäcXksan14.02.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011Stange, Bamselekene 201613.03.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,60Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013 (MS)Hvam, Stavstevne18.02.16
2,40Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.01HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,68Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.013Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,27Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,14Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.0110Stange, Bamselekene 201612.03.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,68Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,57Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,52Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
10,80Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.016Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,76Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.014Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
8,08Withuran Wimalarasan, Høybråten og Stovner IL06.12.014 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3789Markus Rooth, Lambertseter IF
8,06-5,52-12,66-1,69-9,12-2,40-2,19,43
22.12.012Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,43Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,66Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,73Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,88Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.006-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,73Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,33Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,20Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,60Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,73Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.001Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,53Mats Tokstad, IL i BUL22.01.004-h1 (MS)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,29,56Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.006-h2 (MS)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,34,45Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,39,59Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,39,81Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.006 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,44,21Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.007 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,91Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.007-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,10,91Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.003Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,17,47Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,19,20Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,21,66Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.008Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,28,55Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.009Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,42,05Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.006Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,07,20Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.009Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,82Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
9,11Luca Thompson, IL i BUL24.11.004-fi Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
9,18Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,30Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,16Luca Thompson, IL i BUL24.11.001Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,73Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,70Luca Thompson, IL i BUL24.11.001Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,63Filip Omarsson, IL i BUL14.09.004Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,67Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,82Luca Thompson, IL i BUL24.11.001Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,80Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,36Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.996-fi Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,47William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.997-sf1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,52Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.991Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,67Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.995-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
7,68Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.994Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,83Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.998Stange, Bamselekene 201612.03.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,26Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.993-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,50William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,76Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,10Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.991-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,48Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.995-h1Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,52Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.993-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,91Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.994-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,68Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.995-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,15William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h2Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,19Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.992Stange, Bamselekene 201612.03.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,16,17Birk Hogstad, IL i BUL16.10.993-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,13Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h6Winston-Salem/NC/USA, David Oliver Classic05.02.16

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,29,96Michael Mørk, IK Tjalve15.10.998-h3 (MS)Winston-Salem/NC/USA, UCS Invitational20.02.16

1600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,90Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h1Winston-Salem/NC/USA, Mighty Explorers Challenge 601.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,76Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.991Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.983-fi Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,33Erik Lund, IL i BUL26.04.971Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,41Sivert Eikrem, IL Koll14.08.974-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,46Odin Hallquist, IL Koll01.10.972Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,48Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.975-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,49Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,18Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.985 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,80Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,04Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,70Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,12Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,72Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.984-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,78Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984-h3 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
52,76Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.971-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
53,07Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.982-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,01Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,13Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,70Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.983 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,74Noah R Wicken, IL i BUL12.10.984 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,49Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984-h3Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,06,04Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.982 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,85Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.975-h1 (MS)Stockholm/SWE, Globen Galan17.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,29,20Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.985Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,43,15Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.972Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,63Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (MJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.981 (MS)Hvam, Stavstevne18.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,86Erik Lund, IL i BUL26.04.971Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,63Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,58Johannes Bergh, IL Koll08.02.972Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,45Odin Hallquist, IL Koll01.10.9710Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.986Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,96Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,95Erik Lund, IL i BUL26.04.971Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,70Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.983Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,66Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,66Johannes Bergh, IL Koll08.02.974Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,62Odin Hallquist, IL Koll01.10.977Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,81Erik Lund, IL i BUL26.04.972 (MS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,30Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,03Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.985 (MS)Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,85Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.982 (G-19)Växjö/SWE, Kasttävling13.02.16

Gutter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,98Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h2 (MS)Bærum, Julestevnet05.12.15
6,99Colin Eriksen, IK Tjalve17.05.945-fi-A (MS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
7,11Sondre Mulongo Nystrøm, Sportsklubben Vidar21.06.945-fi (MS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,18Eivind Kleven Hagen, Sportsklubben Vidar03.10.963-h1 (MS)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,31Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.965-fi-A (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
7,31Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.945-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,49Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94H (MS)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,53Erik Langø, IL i BUL09.04.956-h2 (MS)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,62Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.967-h1 (MS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,66Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.956-h5 (MS)Newham/GBR, Newham Athletics Network 60m Open Series27.01.16
-----10--------------------
8,26Kristian Berg, IL i BUL23.04.946-h3Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,38Tummas Napoleon Arge (FRO), IK Tjalve07.09.951-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,96Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h1 (MS)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,94Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,26Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.943-h1 (MS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
23,52Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964-h3Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,92Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962-h5 (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,95Sondre Mulongo Nystrøm, Sportsklubben Vidar21.06.941-h1 (MS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
51,40Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.944-h3 (MS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
52,61Kristian Berg, IL i BUL23.04.944-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14,19Håvard Irgens, IK Tjalve24.04.966-h1 (MS)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,06,74Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94H (MS)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,76Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.944-h2 (MS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11,60Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.957-h1 (MS)Fayetteville/AR/USA, SEC Indoor Track & Field Championships26.02.16

Ikke godkjente resultater
Innendørs bane større enn 200 meter/Indoors oversized track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11,24Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.957-h4 (MS)Ames/IA/USA, Iowa State Classic13.02.16

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14,95Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.943 (MS)Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
8,24,08Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.946 (MS)Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
8,30,92Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.956-h1 (MS)Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitational30.01.16
8,36,85August Magnus Flø, Sportsklubben Vidar28.09.952-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
10,10,68Håvard Irgens, IK Tjalve24.04.967-h1 (MS)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,02,21Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951 (MS)Gøteborg/SWE, Scandinavian Milers Club30.01.16

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35Eivind Kleven Hagen, Sportsklubben Vidar03.10.967 (MS)Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
8,72Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944 (MS)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,96Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.942Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
1,80Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.963 (MS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,80Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.954 (MS)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
4,40Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.948 (MS)Bærum, NM innendørs 201606.03.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,27Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94H (MS)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
5,95Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.961 (MS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,78Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962 (MS)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,82Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.961 (MS)Bærum, Treningsstevne Kast09.01.16
11,98Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.942Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
10,93Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.961 (MS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4583Rasmus Stene, IK Tjalve
7,49-6,27-11,52-1,76-8,73-4,10-3,06,74
13.11.942 (MS)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.983-fi (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,33Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,36Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.996-fi (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,41Sivert Eikrem, IL Koll14.08.974-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,43Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,44Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h1 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,46Odin Hallquist, IL Koll01.10.972 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,47Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.016-fi (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,47William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.997-sf1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,48Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.975-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----10--------------------
7,49Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,52Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.991 (G-17)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,54Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-sf1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,66Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,67Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.995-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
7,68Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.994 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,73Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,76Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.014-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,83Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.998 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,85Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----20--------------------
7,85Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,91Bastian Gunnson Brauer, IL i BUL13.11.011-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,98Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013 (G-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,18Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.985 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,22David Phan, IL i BUL27.07.014-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,40Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.015-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,80Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,88Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.006-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,73Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
11,86Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,04Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,26Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.993-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,54Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.013-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,33Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,50William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,66Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,68Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
23,70Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,76Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
23,82Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,10Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.991-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,12Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,20Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----10--------------------
24,48Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.995-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,52Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.993-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,60Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,64Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.011-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,90Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,91Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.994-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,25Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.014-h2 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,68Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.995-h4 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,72Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.984-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,87Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h2 (G-15)Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
-----20--------------------
25,96Bastian Gunnson Brauer, IL i BUL13.11.012-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
26,97Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.011-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,73Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.001 (G-16)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,78Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984-h3 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
52,76Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.971-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
53,07Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.982-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
53,15William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,53Mats Tokstad, IL i BUL22.01.004-h1 (MS)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,29,56Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.006-h2 (MS)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,32,19Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.992 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,34,45Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,34,96Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,35,01Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,13Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,70Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.983 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,74Noah R Wicken, IL i BUL12.10.984 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,39,59Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----10--------------------
1,39,81Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.006 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,44,21Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.007 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,49Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,06,04Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.982 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
2,09,91Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.007-h2 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,10,91Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.003 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,16,17Birk Hogstad, IL i BUL16.10.993-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,17,16Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.012-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,17,47Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,19,20Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,19,43Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.01H (G-15)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,21,66Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.008 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----10--------------------
2,28,55Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.009 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,33,75Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.014-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,85Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.975-h1 (MS)Stockholm/SWE, Globen Galan17.02.16

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,13Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h6 (G-17)Winston-Salem/NC/USA, David Oliver Classic05.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,29,20Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.985 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,42,05Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.006 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,07,20Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.009 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,29,96Michael Mørk, IK Tjalve15.10.998-h3 (MS)Winston-Salem/NC/USA, UCS Invitational20.02.16

1600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,90Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h1 (G-17)Winston-Salem/NC/USA, Mighty Explorers Challenge 601.02.16

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,43,15Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,98Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011-fi (G-15)Gøteborg/SWE, HäcXksan14.02.16

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,82Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
9,11Luca Thompson, IL i BUL24.11.004-fi (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
9,18Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.972 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,70Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,63Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (MJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,25Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.981 (MS)Hvam, Stavstevne18.02.16
3,30Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,60Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013 (MS)Hvam, Stavstevne18.02.16
2,40Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.01H (G-15)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,86Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
6,16Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,76Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.991 (G-17)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,68Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.013 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,63Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,58Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,45Odin Hallquist, IL Koll01.10.9710 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
5,27Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,14Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.0110 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.986 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,96Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,95Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,73Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001 (G-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,70Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-16)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,70Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.983 (G-18/19)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,68Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011 (G-15)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,66Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,66Johannes Bergh, IL Koll08.02.974 (G-18/19)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,63Filip Omarsson, IL i BUL14.09.004 (G-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,62Odin Hallquist, IL Koll01.10.977 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
-----10--------------------
2,57Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-15)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,67Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003 (G-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,81Erik Lund, IL i BUL26.04.972 (MS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
13,82Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
11,52Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
10,80Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.016 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,80Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
12,76Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.014 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
8,08Withuran Wimalarasan, Høybråten og Stovner IL06.12.014 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,30Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,03Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.985 (MS)Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,85Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.982 (G-19)Växjö/SWE, Kasttävling13.02.16

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3789Markus Rooth, Lambertseter IF
8,06-5,52-12,66-1,69-9,12-2,40-2,19,43
22.12.012 (G-15)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,98Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h2 (MS)Bærum, Julestevnet05.12.15
6,99Colin Eriksen, IK Tjalve17.05.945-fi-A (MS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
7,11Sondre Mulongo Nystrøm, Sportsklubben Vidar21.06.945-fi (MS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,18Eivind Kleven Hagen, Sportsklubben Vidar03.10.963-h1 (MS)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,19Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.983-fi (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,31Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.965-fi-A (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
7,31Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.945-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,33Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,36Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.996-fi (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,41Sivert Eikrem, IL Koll14.08.974-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----10--------------------
7,43Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,44Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h1 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,46Odin Hallquist, IL Koll01.10.972 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,47Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.016-fi (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,47William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.997-sf1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,48Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.975-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,49Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,49Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94H (MS)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,52Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.991 (G-17)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,53Erik Langø, IL i BUL09.04.956-h2 (MS)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
-----20--------------------
7,54Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-sf1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,62Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.967-h1 (MS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,66Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.956-h5 (MS)Newham/GBR, Newham Athletics Network 60m Open Series27.01.16
7,66Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,67Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.995-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
7,68Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.994 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,73Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,76Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.014-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,83Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.998 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,85Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----30--------------------
7,85Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,91Bastian Gunnson Brauer, IL i BUL13.11.011-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,98Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013 (G-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,18Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.985 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,22David Phan, IL i BUL27.07.014-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,26Kristian Berg, IL i BUL23.04.946-h3 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,40Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.015-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,38Tummas Napoleon Arge (FRO), IK Tjalve07.09.951-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
7,80Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,88Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.006-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,96Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h1 (MS)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
11,73Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
11,86Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,04Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,26Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.993-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,54Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.013-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,94Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,26Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.943-h1 (MS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
23,33Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,50William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,52Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964-h3 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,66Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,68Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
23,70Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,76Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
23,82Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
-----10--------------------
23,92Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962-h5 (MS)Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
24,10Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.991-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,12Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,20Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,48Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.995-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,52Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.993-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,60Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,64Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.011-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,90Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,91Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.994-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----20--------------------
25,25Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.014-h2 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,68Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.995-h4 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,72Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.984-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,87Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h2 (G-15)Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
25,96Bastian Gunnson Brauer, IL i BUL13.11.012-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
26,97Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.011-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,73Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.001 (G-16)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,95Sondre Mulongo Nystrøm, Sportsklubben Vidar21.06.941-h1 (MS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
51,40Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.944-h3 (MS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
51,78Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984-h3 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
52,61Kristian Berg, IL i BUL23.04.944-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
52,76Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.971-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
53,07Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.982-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
53,15William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,53Mats Tokstad, IL i BUL22.01.004-h1 (MS)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,29,56Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.006-h2 (MS)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,32,19Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.992 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,34,45Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,34,96Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,35,01Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,13Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,70Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.983 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,74Noah R Wicken, IL i BUL12.10.984 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,39,59Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----10--------------------
1,39,81Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.006 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,44,21Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.007 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,49Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,06,04Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.982 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
2,09,91Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.007-h2 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,10,91Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.003 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,14,19Håvard Irgens, IK Tjalve24.04.966-h1 (MS)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,16,17Birk Hogstad, IL i BUL16.10.993-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,17,16Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.012-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,17,47Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,19,20Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,19,43Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.01H (G-15)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
-----10--------------------
2,21,66Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.008 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,28,55Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.009 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,33,75Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.014-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,85Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.975-h1 (MS)Stockholm/SWE, Globen Galan17.02.16

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,13Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h6 (G-17)Winston-Salem/NC/USA, David Oliver Classic05.02.16
3,06,74Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94H (MS)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,76Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.944-h2 (MS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
4,29,20Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.985 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,42,05Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.006 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,07,20Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.009 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11,60Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.957-h1 (MS)Fayetteville/AR/USA, SEC Indoor Track & Field Championships26.02.16
4,29,96Michael Mørk, IK Tjalve15.10.998-h3 (MS)Winston-Salem/NC/USA, UCS Invitational20.02.16

Ikke godkjente resultater
Innendørs bane større enn 200 meter/Indoors oversized track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11,24Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.957-h4 (MS)Ames/IA/USA, Iowa State Classic13.02.16

1600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,90Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h1 (G-17)Winston-Salem/NC/USA, Mighty Explorers Challenge 601.02.16

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14,95Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.943 (MS)Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
8,24,08Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.946 (MS)Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
8,30,92Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.956-h1 (MS)Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitational30.01.16
8,36,85August Magnus Flø, Sportsklubben Vidar28.09.952-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
9,43,15Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
10,10,68Håvard Irgens, IK Tjalve24.04.967-h1 (MS)Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,02,21Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951 (MS)Gøteborg/SWE, Scandinavian Milers Club30.01.16

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,98Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011-fi (G-15)Gøteborg/SWE, HäcXksan14.02.16

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,82Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
9,11Luca Thompson, IL i BUL24.11.004-fi (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
9,18Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35Eivind Kleven Hagen, Sportsklubben Vidar03.10.967 (MS)Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
8,72Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944 (MS)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,96Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.972 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,85Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.942 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
1,80Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.963 (MS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
1,70Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,63Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (MJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,25Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,80Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.954 (MS)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
4,55Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.981 (MS)Hvam, Stavstevne18.02.16
4,40Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.948 (MS)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
3,30Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,60Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013 (MS)Hvam, Stavstevne18.02.16
2,40Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.01H (G-15)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,86Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
6,27Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94H (MS)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
6,16Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,95Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.961 (MS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,76Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.991 (G-17)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,68Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.013 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,63Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,58Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,45Odin Hallquist, IL Koll01.10.9710 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
5,27Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----10--------------------
4,14Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.0110 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.986 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,96Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,95Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,78Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962 (MS)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,73Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001 (G-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,70Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-16)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,70Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.983 (G-18/19)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,68Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011 (G-15)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,66Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,66Johannes Bergh, IL Koll08.02.974 (G-18/19)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,63Filip Omarsson, IL i BUL14.09.004 (G-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
-----10--------------------
2,62Odin Hallquist, IL Koll01.10.977 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,57Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-15)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,67Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003 (G-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,81Erik Lund, IL i BUL26.04.972 (MS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
13,82Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
11,52Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
10,80Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.016 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,80Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
12,76Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.014 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
8,08Withuran Wimalarasan, Høybråten og Stovner IL06.12.014 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,30Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,03Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.985 (MS)Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
13,82Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.961 (MS)Bærum, Treningsstevne Kast09.01.16
11,98Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.942 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
10,93Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.961 (MS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,85Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.982 (G-19)Växjö/SWE, Kasttävling13.02.16

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4583Rasmus Stene, IK Tjalve
7,49-6,27-11,52-1,76-8,73-4,10-3,06,74
13.11.942 (MS)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3789Markus Rooth, Lambertseter IF
8,06-5,52-12,66-1,69-9,12-2,40-2,19,43
22.12.012 (G-15)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,76Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi-AFlorø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16
6,85Kristoffer Buhagen, IL i BUL04.02.921-h4Bærum, NM innendørs 201605.03.16
6,98Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h2Bærum, Julestevnet05.12.15
6,99Colin Eriksen, IK Tjalve17.05.945-fi-ABærum, Bassen Sprint13.02.16
7,06Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.893-h4Bærum, Bassen Sprint13.02.16
7,08Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.875-sf3Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,09Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.934-h6Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,10Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.914-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,11Sondre Mulongo Nystrøm, Sportsklubben Vidar21.06.945-fi Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,14Mickey Joe, IL i BUL14.08.912-h2Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
-----10--------------------
7,17Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.924-h3Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
7,18Eivind Kleven Hagen, Sportsklubben Vidar03.10.963-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,18Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.924-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,19Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.983-fi (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,27Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.873-fi-BLeikvang, Nornalekene 201624.01.16
7,31Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.965-fi-ARanheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
7,31Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.945-h1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,33Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,33Nils-Paul Skåra, IL i BUL26.03.875-h3Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,36Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.996-fi (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----20--------------------
7,41Sivert Eikrem, IL Koll14.08.974-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,43Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,44Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h1 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,45Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782-fi-CBærum, Bassen Sprint13.02.16
7,46Odin Hallquist, IL Koll01.10.972 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,47Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.016-fi (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,47William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.997-sf1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,48Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.975-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,49Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,49Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
-----30--------------------
7,52Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.991 (G-17)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,53Erik Langø, IL i BUL09.04.956-h2Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,54Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-sf1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,62Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.967-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,66Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.956-h5Newham/GBR, Newham Athletics Network 60m Open Series27.01.16
7,66Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,67Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.995-fi-CBærum, Bassen Sprint13.02.16
7,68Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.994 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,73Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,76Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.014-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----40--------------------
7,83Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.998 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,85Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,85Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,91Bastian Gunnson Brauer, IL i BUL13.11.011-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,98Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013 (G-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,18Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.985 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,22David Phan, IL i BUL27.07.014-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,26Kristian Berg, IL i BUL23.04.946-h3 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,40Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.015-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,21Terje Myhre, IL i BUL10.04.625 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
-----50--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,38Tummas Napoleon Arge (FRO), IK Tjalve07.09.951-fi-CBærum, Bassen Sprint13.02.16
7,80Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,88Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.006-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,23Emmanuel Fretelliere (FRA), Oslostudentenes IK Friidrett30.05.907-h1Bærum, Julestevnet05.12.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,49Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi-AFlorø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16
10,96Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
11,73Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
11,86Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,04Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,26Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.993-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,54Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.013-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,01Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932-h3Bærum, Bassen Sprint13.02.16
22,06Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
22,94Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,00Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.874-h8Bærum, NM innendørs 201605.03.16
23,26Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.943-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
23,33Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,50William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,52Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964-h3 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,66Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,68Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----10--------------------
23,70Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,76Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
23,82Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h1 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,92Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962-h5Ranheim, Ranheim Sprintstevne24.01.16
24,10Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.991-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,12Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,20Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,21Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
24,48Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.995-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,52Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.993-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----20--------------------
24,60Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,64Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.011-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,90Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,91Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.994-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,25Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.014-h2 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,68Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.995-h4 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
25,72Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.984-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,87Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h2 (G-15)Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
25,90Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661-fi (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
25,96Bastian Gunnson Brauer, IL i BUL13.11.012-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----30--------------------
26,97Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.011-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
30,15Terje Myhre, IL i BUL10.04.624-fi (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,73Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.001 (G-16)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,95Sondre Mulongo Nystrøm, Sportsklubben Vidar21.06.941-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
51,40Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.944-h3Bærum, NM innendørs 201605.03.16
51,78Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
52,61Kristian Berg, IL i BUL23.04.944-h3Bærum, Bassen Sprint13.02.16
52,76Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.971-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
53,07Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.982-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
53,15William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,24Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.875Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,29,53Mats Tokstad, IL i BUL22.01.004-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
1,29,56Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.006-h2Bærum, Julestevnet05.12.15
1,32,19Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.992 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,34,45Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,34,96Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,35,01Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,13Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,70Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.983 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,74Noah R Wicken, IL i BUL12.10.984 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----10--------------------
1,39,59Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,39,81Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.006 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,44,21Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.007 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54,72Håvard Hildeskor, IL i BUL14.09.921-h2Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
2,00,49Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984-h3 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,03,40Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.864-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
2,06,04Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.982Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
2,09,91Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.007-h2 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,10,91Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.003 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,10,96Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,11,49Leif-Andre Trøhaugen, Bøler IF25.07.801 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,14,19Håvard Irgens, IK Tjalve24.04.966-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,16,17Birk Hogstad, IL i BUL16.10.993-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----10--------------------
2,17,16Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.012-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,17,47Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,19,20Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,19,43Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.01H (G-15)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
2,21,66Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.008 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,28,55Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.009 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,33,75Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.014-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,85Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.975-h1Stockholm/SWE, Globen Galan17.02.16

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,13Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h6 (G-17)Winston-Salem/NC/USA, David Oliver Classic05.02.16
3,06,74Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
3,39,49Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78P (MV35)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,35Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.934-h1Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
3,53,76Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.944-h2Bærum, NM innendørs 201605.03.16
4,07,76Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.902-h1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
4,29,20Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.985 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,32,77Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721 (MV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
4,34,31Kimme Arnesen, IL Heming04.12.682 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
4,42,05Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.006 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,07,20Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.009 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11,60Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.957-h1Fayetteville/AR/USA, SEC Indoor Track & Field Championships26.02.16
4,29,96Michael Mørk, IK Tjalve15.10.998-h3Winston-Salem/NC/USA, UCS Invitational20.02.16

Ikke godkjente resultater
Innendørs bane større enn 200 meter/Indoors oversized track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11,24Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.957-h4Ames/IA/USA, Iowa State Classic13.02.16

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14,95Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.943Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
8,16,35Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.893-h2Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,24,08Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.946Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
8,30,92Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.956-h1Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitational30.01.16
8,36,85August Magnus Flø, Sportsklubben Vidar28.09.952-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,43,60Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.884-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
9,17,16Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.908Gøteborg/SWE, Scandinavian Milers Club30.01.16
9,43,15Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
10,10,68Håvard Irgens, IK Tjalve24.04.967-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,02,21Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951Gøteborg/SWE, Scandinavian Milers Club30.01.16

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,35Eivind Kleven Hagen, Sportsklubben Vidar03.10.967Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
8,72Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,96Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11Ivan Kristoffer Nilsen, IL i BUL28.03.891Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,95Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.922Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
1,85Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.972 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,85Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.942 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
1,80Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78P (MV35)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
1,80Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.963Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
1,70Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011 (G-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
1,30Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,64Kristoffer Buhagen, IL i BUL04.02.924Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,63Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (MJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,53Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,50Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,45Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,45Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.693Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,35Henning Dahl Holti, IK Tjalve15.11.891Nesseby, Romjulshopp28.12.15
1,31Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Oslo/Ek, KM Oslo hut 201605.04.16
1,30Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.774Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,30Frode Urdal, Lambertseter IF01.06.901Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
-----10--------------------
1,25Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
1,20Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.645Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,20Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,20Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631 (MV50)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
1,15Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.626Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,10Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,80Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.954Bærum, NM innendørs 201606.03.16
4,55Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.981Hvam, Stavstevne18.02.16
4,40Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.948Bærum, NM innendørs 201606.03.16
3,30Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,60Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013Hvam, Stavstevne18.02.16
2,40Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.01H (G-15)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,86Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
6,27Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78P (MV35)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
6,27Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
6,16Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,95Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.961Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,76Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.991 (G-17)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,68Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.013 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,63Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,58Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,45Odin Hallquist, IL Koll01.10.9710 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----10--------------------
5,27Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,14Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.0110 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.986 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,14Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
3,09Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.893Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
3,08Anders Erlend Idås, Sportsklubben Vidar14.02.904Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
3,08Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
3,06Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934Bærum, NM innendørs 201606.03.16
3,06Dag Storm Wergeland, IL i BUL24.05.892Oslo/Ek, KM Oslo hut 201605.04.16
3,05Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.925Bærum, NM innendørs 201606.03.16
3,01Henning Dahl Holti, IK Tjalve15.11.891Nesseby, Romjulshopp28.12.15
2,96Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,95Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
-----10--------------------
2,87Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.692Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,85Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.773Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,83Mickey Joe, IL i BUL14.08.916Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
2,82Frode Urdal, Lambertseter IF01.06.901Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
2,81Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.634Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,78Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,73Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001 (G-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,70Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-16)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,70Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.983 (G-18/19)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,68Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011 (G-15)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
-----20--------------------
2,66Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,66Johannes Bergh, IL Koll08.02.974 (G-18/19)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,63Filip Omarsson, IL i BUL14.09.004 (G-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,62Odin Hallquist, IL Koll01.10.977 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,57Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-15)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,47Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.624Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,44Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.645Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,31Kristian Aas, Bækkelagets SK04.05.739Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,29Thor Gjesdal, IL Koll17.04.6210Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,28Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
-----30--------------------
2,27Per Gammelgård, Bækkelagets SK05.01.546Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,23Shahid Aasmund Skar, Lambertseter IF21.06.751 (MV40)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
2,22Jostein Amlien, IL Koll02.07.6111Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,13Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.356Oslo/Ek, KM Oslo hut 201605.04.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,67Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003 (G-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,73Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.872Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
15,11Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.921Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
14,81Erik Lund, IL i BUL26.04.972Bærum, NM innendørs 201605.03.16
13,82Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
11,92Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
11,52Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
10,80Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.016 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,79Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,03Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.985Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
13,82Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.961Bærum, Treningsstevne Kast09.01.16
11,98Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.942 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
10,93Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.961Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
8,60Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
8,39Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78P (MV35)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4583Rasmus Stene, IK Tjalve
7,49-6,27-11,52-1,76-8,73-4,10-3,06,74
13.11.942Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,52Kajsa Rooth, Lambertseter IF23.09.033-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,63Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.031-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,77Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031-h8Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,82Ida Abrahamsen, Lambertseter IF07.04.031-h3Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,96Dina Verdal Haakonsen, IL i BUL01.01.034-fi Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,00Cornelia Maria Usler, Bækkelagets SK23.05.031-h3 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,00Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.035-h4Bærum, Indoor Games18.01.16
9,05Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.033-h2Hvam, Indoor Games02.03.16
9,11Shamsa Blay, IL i BUL28.08.032-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,21Jenny Magnus, Sportsklubben Vidar28.12.033-h1Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
-----10--------------------
9,25Julie Bøe-Ludvigsen, Bækkelagets SK20.12.035-h1Hvam, Indoor Games02.03.16
9,25Jenny Wahl, Bækkelagets SK28.01.033-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,26Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032-h4Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,27Caroline Sanness, Bækkelagets SK05.04.034-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,28Nora Ervik, Sportsklubben Vidar06.06.034-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,31Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.033-h4 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,35Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.035-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,40Sudarine Suresh, IL i BUL20.08.034-h3Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,42Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.032-h3Bærum, Indoor Games18.01.16
9,44Maya Rostoft, IL Koll07.02.033-h1Bærum, Indoor Games18.01.16
-----20--------------------
9,45Filippa Wiese, Bækkelagets SK24.06.034-h6Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,56Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.037-h8Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,63Menuya Vasantha Saravanan, Høybråten og Stovner IL14.11.033-h5Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
9,74Karoline Grimstad, Sportsklubben Vidar16.04.038-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,83Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.036-h3Bærum, Indoor Games18.01.16
9,86Julie Lund-Sørnes, IL i BUL13.05.036-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,90Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.037-h6Stange, Bamselekene 201612.03.16
10,05Lisa Nakamoto Byberg, Sportsklubben Vidar08.04.035-h1 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
10,15Tuva Anine Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar30.10.037-h4Bærum, Indoor Games18.01.16
10,36Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.037-h9Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----30--------------------
10,96Hannah Espedal Wathne, Sportsklubben Vidar21.05.038-h8Stange, Bamselekene 201612.03.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,97Menuya Vasantha Saravanan, Høybråten og Stovner IL14.11.033-h1 (J-14)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,15Kajsa Rooth, Lambertseter IF23.09.031-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,72Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031-h3Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,89Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.032-h8Stange, Bamselekene 201613.03.16
29,28Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.033-h8Stange, Bamselekene 201613.03.16
29,54Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.031-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
30,10Ida Abrahamsen, Lambertseter IF07.04.031-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
31,02Julie Bøe-Ludvigsen, Bækkelagets SK20.12.033-h9Stange, Bamselekene 201613.03.16
31,36Filippa Wiese, Bækkelagets SK24.06.033-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
31,39Jenny Wahl, Bækkelagets SK28.01.034-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16
31,43Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.033-h10Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----10--------------------
31,56Nora Ervik, Sportsklubben Vidar06.06.034-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
31,84Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.034-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
32,25Anna Bakk Solheim, IL i BUL02.11.034-h6Stange, Bamselekene 201613.03.16
32,38Lisa Nakamoto Byberg, Sportsklubben Vidar08.04.033-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
32,88Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.036-h9Stange, Bamselekene 201613.03.16
33,34Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.036-h4Stange, Bamselekene 201613.03.16
34,03Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.035-h3Stange, Bamselekene 201613.03.16
34,71Mona Hassan, IL i BUL16.08.034-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
35,58Karoline Grimstad, Sportsklubben Vidar16.04.035-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
37,31Hannah Espedal Wathne, Sportsklubben Vidar21.05.036-h8Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----20--------------------

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,40Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.032-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,49,84Cornelia Maria Usler, Bækkelagets SK23.05.032-h2 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,49,95Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.033-h2 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,56,25Dina Verdal Haakonsen, IL i BUL01.01.032Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
1,59,29Caroline Sanness, Bækkelagets SK05.04.031-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,00,35Tuva Anine Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar30.10.037-h2 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
2,00,35Anna Bakk Solheim, IL i BUL02.11.033Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
2,01,96Julie Bøe-Ludvigsen, Bækkelagets SK20.12.032-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
2,06,62Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.033-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
2,06,86Lisa Nakamoto Byberg, Sportsklubben Vidar08.04.039-h2 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----10--------------------
2,07,17Jenny Wahl, Bækkelagets SK28.01.0310-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
2,11,61Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.036-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,11,95Sudarine Suresh, IL i BUL20.08.035Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
2,11,97Filippa Wiese, Bækkelagets SK24.06.038-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
2,13,00Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.037Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
2,20,81Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.039-h1 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
2,22,22Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.0310-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
2,28,93Hannah Espedal Wathne, Sportsklubben Vidar21.05.0311-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,28,1Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.031-h2Hvam, Indoor Games02.03.16
2,30,1Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.032-h2Hvam, Indoor Games02.03.16
2,47,6Kajsa Rooth, Lambertseter IF23.09.033-h2Hvam, Indoor Games02.03.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,18,70Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.031Bærum, Indoor Games18.01.16
5,34,07Tuva Anine Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar30.10.032Bærum, Indoor Games18.01.16
5,42,79Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.037Bærum, Indoor Games18.01.16

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,87Kajsa Rooth, Lambertseter IF23.09.031-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
10,87Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.034-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
11,31Nora Ervik, Sportsklubben Vidar06.06.037-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
13,00Ida Abrahamsen, Lambertseter IF07.04.034-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
13,06Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032-h4Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
13,41Karoline Grimstad, Sportsklubben Vidar16.04.033-h4Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44Kajsa Rooth, Lambertseter IF23.09.031Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,30Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.036Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
1,25Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.0321Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,10Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.0332Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,10Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.0335Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,10Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.0337Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,05Hannah Espedal Wathne, Sportsklubben Vidar21.05.0340Stange, Bamselekene 201612.03.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.031Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,20Kajsa Rooth, Lambertseter IF23.09.031Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
1,05Julie Bøe-Ludvigsen, Bækkelagets SK20.12.032Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,05Ida Abrahamsen, Lambertseter IF07.04.032Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
1,00Caroline Sanness, Bækkelagets SK05.04.033Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,00Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
1,00Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.035Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
0,95Jenny Wahl, Bækkelagets SK28.01.034Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
0,95Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.035Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
0,95Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.036Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
-----10--------------------
0,95Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.037Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,75Kajsa Rooth, Lambertseter IF23.09.031 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,21Ida Abrahamsen, Lambertseter IF07.04.033Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
4,18Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.033Bærum, Indoor Games18.01.16
4,12Julie Bøe-Ludvigsen, Bækkelagets SK20.12.038 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,08Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.035Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
4,08Jenny Wahl, Bækkelagets SK28.01.039Stange, Bamselekene 201613.03.16
3,99Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.036Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
3,97Cornelia Maria Usler, Bækkelagets SK23.05.0311 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
3,94Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.0317Stange, Bamselekene 201613.03.16
3,88Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.038Bærum, Indoor Games18.01.16
-----10--------------------
3,84Dina Verdal Haakonsen, IL i BUL01.01.0315 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
3,83Maya Rostoft, IL Koll07.02.039Bærum, Indoor Games18.01.16
3,82Sudarine Suresh, IL i BUL20.08.0316 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
3,79Jenny Magnus, Sportsklubben Vidar28.12.033Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
3,77Iben Aass, Bækkelagets SK05.04.0318Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,66Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.0325Stange, Bamselekene 201613.03.16
3,53Filippa Wiese, Bækkelagets SK24.06.0323 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
3,46Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.0334Stange, Bamselekene 201613.03.16
3,46Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.0335Stange, Bamselekene 201613.03.16
3,44Solveig Kjerschow-Samuelsen, IL i BUL21.12.0326 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----20--------------------
3,36Caroline Sanness, Bækkelagets SK05.04.0332Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,34Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.0333Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,07Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.0334 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
2,80Hannah Espedal Wathne, Sportsklubben Vidar21.05.0351Stange, Bamselekene 201613.03.16

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,55Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.0326Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
3,31Menuya Vasantha Saravanan, Høybråten og Stovner IL14.11.0333Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23Iben Aass, Bækkelagets SK05.04.036 (J-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,19Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.031Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,18Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,11Kajsa Rooth, Lambertseter IF23.09.031Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
2,05Jenny Wahl, Bækkelagets SK28.01.032Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,05Ida Abrahamsen, Lambertseter IF07.04.034Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
1,98Julie Bøe-Ludvigsen, Bækkelagets SK20.12.033Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,94Caroline Sanness, Bækkelagets SK05.04.034Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,88Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.036Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
1,87Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.037Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
-----10--------------------
1,84Filippa Wiese, Bækkelagets SK24.06.035Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,83Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.036Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,78Nora Ervik, Sportsklubben Vidar06.06.0331 (J-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,74Karoline Grimstad, Sportsklubben Vidar16.04.0336 (J-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,60Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.037Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,59Mandana Amirimehr, Bækkelagets SK30.01.038Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,79Kajsa Rooth, Lambertseter IF23.09.032Hvam, Indoor Games02.03.16
9,54Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.035Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
8,52Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
8,18Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,01Kajsa Rooth, Lambertseter IF23.09.032Hvam, Indoor Games02.03.16
8,37Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,07Menuya Vasantha Saravanan, Høybråten og Stovner IL14.11.037Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,87Maya Rostoft, IL Koll07.02.035Bærum, Indoor Games18.01.16
7,83Tuva Anine Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar30.10.036Bærum, Indoor Games18.01.16
7,77Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.0314Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
7,76Ida Abrahamsen, Lambertseter IF07.04.038Hvam, Indoor Games02.03.16
7,47Julie Bøe-Ludvigsen, Bækkelagets SK20.12.039Hvam, Indoor Games02.03.16
7,47Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.0316Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,30Julie Lund-Sørnes, IL i BUL13.05.037Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
-----10--------------------
6,54Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.039Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
6,49Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.0311Bærum, Indoor Games18.01.16
6,26Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.0312Hvam, Indoor Games02.03.16
6,00Solveig Kjerschow-Samuelsen, IL i BUL21.12.0313 (J-12)Bærum, Julestevnet05.12.15
6,00Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.0334Stange, Bamselekene 201612.03.16
5,76Hannah Espedal Wathne, Sportsklubben Vidar21.05.0336Stange, Bamselekene 201612.03.16

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,01Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.021-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,10Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h3 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,11Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,46Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.022Hvam, Indoor Games02.03.16
8,59Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h1 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,73Marthe Dragsund Nilsen, Bækkelagets SK07.03.022-fi Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,75Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.022-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,80Sara Furnes, IL i BUL06.05.024-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,83Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.022-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
8,91Karen Seierstad, Bækkelagets SK01.06.024-h2Bærum, Indoor Games18.01.16
-----10--------------------
8,96Jenny Kjerschow, Sportsklubben Vidar02.07.025-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,05June Meili Christensen Steihaug, Sportsklubben Vidar27.06.024-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,07Marie-Louise Unnerud, Bækkelagets SK03.07.023-h1 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,09Helene Valen, Bækkelagets SK12.02.024-h1 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,11Elin Littmann, Bækkelagets SK29.11.027-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,13Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.026-h4Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,14Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.024-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,18Judith Sandhya Gregory, Høybråten og Stovner IL26.06.026-h2Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
9,18Yme Seglsten Thompson, Bækkelagets SK12.04.023-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,18Vilde Marie Tinglev, Høybråten og Stovner IL07.08.023-h6Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----20--------------------
9,23Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.025-h2 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,30Mathuya Nakulan, Høybråten og Stovner IL22.04.026-h2 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,30Maybel Boateng, IL i BUL15.12.027-fi Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,36Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.027-h3Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,66Alannah C Patel, IL i BUL18.12.026-h1 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,83Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.027-h1 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,94Vinoosha Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL30.12.028-h5Stange, Bamselekene 201612.03.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,76Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.022-h3Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
14,61Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.025-h3Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
15,13Mathuya Nakulan, Høybråten og Stovner IL22.04.022-h2Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
15,18Judith Sandhya Gregory, Høybråten og Stovner IL26.06.023-h2Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,20Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.021-h8Stange, Bamselekene 201613.03.16
26,25Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
27,09Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h8Stange, Bamselekene 201613.03.16
29,09Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.021-h3Stange, Bamselekene 201613.03.16
29,21Marthe Dragsund Nilsen, Bækkelagets SK07.03.021-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
29,24Sara Furnes, IL i BUL06.05.021-h2Bærum, Julestevnet05.12.15
29,36Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
29,87June Meili Christensen Steihaug, Sportsklubben Vidar27.06.023-h5Stange, Bamselekene 201613.03.16
30,40Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.023-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
30,66Yme Seglsten Thompson, Bækkelagets SK12.04.024-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
-----10--------------------
30,68Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.023-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
30,88Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.023-h6Stange, Bamselekene 201613.03.16
31,01Judith Sandhya Gregory, Høybråten og Stovner IL26.06.024-h3Stange, Bamselekene 201613.03.16
31,09Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.025-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
31,45Elin Littmann, Bækkelagets SK29.11.025-h3Stange, Bamselekene 201613.03.16
31,64Maybel Boateng, IL i BUL15.12.025-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
32,01Vilde Marie Tinglev, Høybråten og Stovner IL07.08.024-h7Stange, Bamselekene 201613.03.16
32,29Mathuya Nakulan, Høybråten og Stovner IL22.04.024-h5Stange, Bamselekene 201613.03.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,09Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
1,55,26Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.023 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,58,71Maybel Boateng, IL i BUL15.12.023Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
2,02,65Yme Seglsten Thompson, Bækkelagets SK12.04.024Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
2,11,94Vilde Marie Tinglev, Høybråten og Stovner IL07.08.027Stange, Bamselekene 201612.03.16
2,14,58Amalie Vangen, Sportsklubben Vidar12.07.028Stange, Bamselekene 201612.03.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31,81Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021Hvam, Indoor Games02.03.16
2,56,74Pia Bakk Solheim, IL i BUL18.03.022Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.021-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
9,26Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games28.02.16
10,28Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.026-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
10,66Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.021-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.023Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,43Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.024Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,43Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.025Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,35Helene Valen, Bækkelagets SK12.02.021 (J-13)Bærum, Hoppstevne01.09.15
1,35Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.024Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,25Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.024 (J-13)Bærum, Hoppstevne01.09.15
1,25Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023Stange, Indoor Games 2016 del 213.02.16
1,20Elin Littmann, Bækkelagets SK29.11.0217Stange, Bamselekene 201612.03.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
1,20Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
1,15Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.021Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,15Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.022Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
1,10Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.023Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
1,05Karen Seierstad, Bækkelagets SK01.06.023Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,00Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.024Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
0,95Elin Littmann, Bækkelagets SK29.11.025Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,16Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.021Stange, Bamselekene 201613.03.16
4,87Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021Bærum, Indoor Games18.01.16
4,81Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
4,55Sara Furnes, IL i BUL06.05.024Stange, Bamselekene 201613.03.16
4,50Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.0212Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Ind, Games27.02.16
4,28Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.021Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
4,16Karen Seierstad, Bækkelagets SK01.06.024Bærum, Indoor Games18.01.16
4,14Marthe Dragsund Nilsen, Bækkelagets SK07.03.021Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
3,98Judith Sandhya Gregory, Høybråten og Stovner IL26.06.027Bærum, Julestevnet05.12.15
3,96Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.0218Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----10--------------------
3,82Mathuya Nakulan, Høybråten og Stovner IL22.04.024Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
3,79Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.0225Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
3,77Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.0222Stange, Bamselekene 201613.03.16
3,06Vinoosha Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL30.12.0232Stange, Bamselekene 201613.03.16

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,21Judith Sandhya Gregory, Høybråten og Stovner IL26.06.027 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
4,09Mathuya Nakulan, Høybråten og Stovner IL22.04.029 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,88Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.021 (J-13)Bærum, Hoppstevne01.09.15
3,59Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.022 (J-13)Bærum, Hoppstevne01.09.15

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,36Karen Seierstad, Bækkelagets SK01.06.021Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,33Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,29Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.022Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,24Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,22Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.023Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,16Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.029 (J-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,16Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.024Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,15Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.023Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,04Elin Littmann, Bækkelagets SK29.11.025Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,98Sara Furnes, IL i BUL06.05.0217 (J-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----10--------------------
1,96Marthe Dragsund Nilsen, Bækkelagets SK07.03.0219 (J-11/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,04Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021Hvam, Indoor Games02.03.16
8,70Marthe Dragsund Nilsen, Bækkelagets SK07.03.021Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,48Helene Valen, Bækkelagets SK12.02.021 (J-13)Bærum, Hoppstevne01.09.15
8,98Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.022 (J-13)Bærum, Hoppstevne01.09.15

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,09Mathuya Nakulan, Høybråten og Stovner IL22.04.021 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,22Judith Sandhya Gregory, Høybråten og Stovner IL26.06.022 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15
6,51Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.023 (J-13)Bærum, Julestevnet05.12.15

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,41Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
8,76Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,63Mathuya Nakulan, Høybråten og Stovner IL22.04.024Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,45Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.023Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,06Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.026Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
6,89Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024Hvam, Indoor Games02.03.16
6,44Vinoosha Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL30.12.027Stange, Bamselekene 201612.03.16
6,08Judith Sandhya Gregory, Høybråten og Stovner IL26.06.029Stange, Bamselekene 201612.03.16
5,99Karen Seierstad, Bækkelagets SK01.06.024Bærum, Indoor Games18.01.16
5,63Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.0211Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----10--------------------
5,39Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.0212Stange, Bamselekene 201612.03.16
5,25Elin Littmann, Bækkelagets SK29.11.0214Stange, Bamselekene 201612.03.16

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,12Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-h1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,21Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h3 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,34Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.012-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,52Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.016-fi Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,57Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.013-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,60Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.014-h3Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,62Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.013-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,71Kemi Akinyemi, IL i BUL09.03.012-h1 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,71Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.015-h4Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,77Daniella Boateema, IL i BUL03.10.014-h2 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----10--------------------
9,08Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.016-h2Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,09Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.017-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-h3Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,76Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.011-h2Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,99Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.016-h3Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
15,11Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.015-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,95Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-fi Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
26,92Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
28,31Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.012-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,36Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.013-h7Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,40Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.012-h3Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,80Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.011-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
29,50Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.016-h1Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
29,58Daniella Boateema, IL i BUL03.10.013-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
29,72Helene S. Berge, IL i BUL06.05.014-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
30,64Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.015-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----10--------------------
31,51Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.015-h4Stange, Bamselekene 201613.03.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,17Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,07,45Helene S. Berge, IL i BUL06.05.013 (KS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,88Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.011 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,53,30Helene S. Berge, IL i BUL06.05.013 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,54,31Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.014 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
2,07,15Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,96Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012 (KS)Ulsteinvik, Dimna Games30.01.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,01,05Hermine Nadine Wiik, Sportsklubben Vidar08.05.018 (KS)Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,35Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.015Stange, Bamselekene 201612.03.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014 (KJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,00Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.011Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.012Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,01Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.013Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,38Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.0111Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
4,22Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.0116Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
4,20Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.0118Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
4,13Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.013Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
3,45Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.0113Stange, Bamselekene 201613.03.16

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,27Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011Bærum, Hopp uten tilløp stevne14.03.16
2,26Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,01Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.011Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,99Daniella Boateema, IL i BUL03.10.0110 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,97Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.0111 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,97Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.0112 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,95Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.0113 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,81Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,95Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.012Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,70Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
9,29Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.014Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
7,91Nora Julianne Soot, Bækkelagets SK07.01.018Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,23Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.019Stange, Bamselekene 201612.03.16
6,71Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.0112 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,17Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.005-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,24Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.005-sf1Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,38Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h2 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,45Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001-h1 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,77Caroline Solum, IL i BUL22.04.007Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,92Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.006-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,07Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.006-h2 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,96Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.007-h1Stange, Bamselekene 201612.03.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,44Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003-h2Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
14,48Caroline Solum, IL i BUL22.04.004-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
14,55Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.005-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,52Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h3Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
26,82Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h3 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
28,51Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.004-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,74Cathrine Emilie Becklund, IK Tjalve13.03.002-h2 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
29,66Caroline Solum, IL i BUL22.04.004-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
30,30Victoria Buun Nygaard, IL i BUL11.09.004-h2Stange, Bamselekene 201613.03.16
34,50Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.003-h1Stange, Bamselekene 201613.03.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,20Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.004-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,09,68Maria Abelvik Danielsen, Sportsklubben Vidar28.11.004-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,46Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.001 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,45,90Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,51,32Christine Grønbech, IL i BUL16.02.005 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
2,00,57Selin Steinkjer Inci, IL i BUL16.09.006 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,92Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.004-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,31,23Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.008-h2Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,40,08Christine Grønbech, IL i BUL16.02.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57,64Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.003Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,34Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.004Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.003 (KJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.002Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,83Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.004Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,60Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.006Bærum, Julestevnet05.12.15
4,31Maria Garder, Ready16.05.0010Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
3,28Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.008Stange, Bamselekene 201612.03.16

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,67Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.005Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,43Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.001Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,34Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,27Caroline Solum, IL i BUL22.04.001Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,24Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.008 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,01Rebecca Henrichsen, IL i BUL23.04.004Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,69Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.005Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,28Caroline Solum, IL i BUL22.04.006Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,13Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.007Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,88Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.993-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,35Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993-fi Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,38Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.997-h3 (KS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17Kendra Killmer (GHA), Lambertseter IF23.05.995-h1 (J-16)Bærum, Julestevnet05.12.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,54Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,69Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.991-h1Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
28,02Rachael Eide, IL i BUL06.04.994-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,12Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993Stange, Bamselekene 201613.03.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,12,25Mariken S Lund, Sportsklubben Vidar04.10.995-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,72Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994 (J-16)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,33Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.991Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.991Stange, Bamselekene 201612.03.16

Jenter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,98Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.982-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,37Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.978-h4 (KS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
8,56Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.986-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,63Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.982-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,65Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.982 (KS)Ulsteinvik, Dimna Games30.01.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.9811St. Cloud/MN/USA, CMC Indoor Meet29.03.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,36Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.986St. Cloud/MN/USA, CMC Indoor Meet29.03.16

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,35Linn Louise W. Kvaale, IL Koll07.04.981Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Jenter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.942-fi-A (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,96Maren Sofie Hoel Andersen, Sportsklubben Vidar05.04.945-h2 (KS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
8,01Vilde Gjesbakk, IK Tjalve03.06.968-fi Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,12Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.966-fi (KS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
8,28Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.945 (KS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,33Lene Barstad, Oslostudentenes IK Friidrett23.06.957-h1 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,82Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.942-h6 (KS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
26,00Maren Sofie Hoel Andersen, Sportsklubben Vidar05.04.942-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
27,44Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.945-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
29,65Hedda Korsæth, IL i BUL20.11.944-h1 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,09Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.942-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,02,20Amalie Lekva, Sportsklubben Vidar17.08.965-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,06,39Hedda Korsæth, IL i BUL20.11.942 (KS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,63Helene Melsom, Sportsklubben Vidar29.02.964 (KS)Bærum, Julestevnet05.12.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,82Amalie Lekva, Sportsklubben Vidar17.08.961-h1 (KS)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,27,53Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.941 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
2,42,10Hedda Korsæth, IL i BUL20.11.946-h2 (KS)Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,58,52Amalie Lekva, Sportsklubben Vidar17.08.967 (KS)Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,31,91Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.965 (KS)Winston-Salem/NC/USA, UNCG Spartans Team Challenge24.01.16

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,14,52Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.967 (KS)Johnson City/TN/USA, ETSU Track & Field Invitational16.01.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.964 (KS)Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,37Nadia Akpana Assa, IL i BUL22.12.951 (KS)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
5,75Phylis Boateng, IL i BUL30.04.941 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,35Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.963 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,75Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.962 (KS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.961 (KS)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,53Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.963 (KS)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
2,23Marie-Therese Obst, IK Tjalve07.01.963 (KS)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,08Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.964 (KS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,98Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.982-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,05Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.993-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,12Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-h1 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,17Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.005-fi (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,21Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h3 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,24Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.005-sf1 (J-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,34Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.012-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,35Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993-fi (J-17)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,37Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.978-h4 (KS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
8,38Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h2 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----10--------------------
8,38Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.997-h3 (KS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
8,45Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001-h1 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,52Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.016-fi (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,56Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.986-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,57Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.013-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,60Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.014-h3 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,62Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.013-h4 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,71Kemi Akinyemi, IL i BUL09.03.012-h1 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,71Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.015-h4 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,77Daniella Boateema, IL i BUL03.10.014-h2 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----20--------------------
8,77Caroline Solum, IL i BUL22.04.007 (J-16)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,92Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.006-h1 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,07Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.006-h2 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,08Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.016-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
9,09Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.017-h4 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,96Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.007-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17Kendra Killmer (GHA), Lambertseter IF23.05.995-h1 (J-16)Bærum, Julestevnet05.12.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-h3 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,44Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003-h2 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,54Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993-h1 (J-17)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,76Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.011-h2 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,99Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.016-h3 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
14,48Caroline Solum, IL i BUL22.04.004-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
14,55Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.005-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
15,11Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.015-h1 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,69Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.991-h1 (J-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,95Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-fi (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
26,52Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h3 (J-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
26,63Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.982-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
26,82Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h3 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
26,92Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h2 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
28,02Rachael Eide, IL i BUL06.04.994-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,12Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993 (J-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,31Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.012-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,36Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.013-h7 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----10--------------------
28,40Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.012-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,51Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.004-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,74Cathrine Emilie Becklund, IK Tjalve13.03.002-h2 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
28,80Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.011-h1 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
29,50Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.016-h1 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
29,58Daniella Boateema, IL i BUL03.10.013-h1 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
29,66Caroline Solum, IL i BUL22.04.004-h2 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
29,72Helene S. Berge, IL i BUL06.05.014-h1 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
30,30Victoria Buun Nygaard, IL i BUL11.09.004-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201613.03.16
30,64Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.015-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----20--------------------
31,51Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.015-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
34,50Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.003-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201613.03.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,17Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,02,20Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.004-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,02,65Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.982 (KS)Ulsteinvik, Dimna Games30.01.16
1,07,45Helene S. Berge, IL i BUL06.05.013 (KS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
1,09,68Maria Abelvik Danielsen, Sportsklubben Vidar28.11.004-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,12,25Mariken S Lund, Sportsklubben Vidar04.10.995-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,46Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.001 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,45,88Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.011 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,45,90Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,51,32Christine Grønbech, IL i BUL16.02.005 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,53,30Helene S. Berge, IL i BUL06.05.013 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,54,31Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.014 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
2,00,57Selin Steinkjer Inci, IL i BUL16.09.006 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
2,07,15Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,92Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.004-h2 (J-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,25,96Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012 (KS)Ulsteinvik, Dimna Games30.01.16
2,31,23Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.008-h2 (J-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,40,08Christine Grønbech, IL i BUL16.02.002 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57,64Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.003 (J-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
5,01,05Hermine Nadine Wiik, Sportsklubben Vidar08.05.018 (KS)Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,34Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.004 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,55Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,42Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.9811 (J-18/19)St. Cloud/MN/USA, CMC Indoor Meet29.03.16
1,35Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.015 (J-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.003 (KJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,30Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014 (KJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,00Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.011 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.012 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,20Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.002 (J-16)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,01Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.013 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,83Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.004 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,72Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994 (J-16)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,60Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.006 (J-16)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,38Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.0111 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
4,36Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.986 (J-18/19)St. Cloud/MN/USA, CMC Indoor Meet29.03.16
4,33Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.991 (J-17)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
4,31Maria Garder, Ready16.05.0010 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,22Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.0116 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
4,20Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.0118 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----10--------------------
4,13Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.013 (J-15)Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
3,45Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.0113 (J-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
3,28Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.008 (J-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,27Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
4,67Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.005 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,43Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.001 (J-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,40Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011 (J-15)Bærum, Hopp uten tilløp stevne14.03.16
2,34Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001 (J-16)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,27Caroline Solum, IL i BUL22.04.001 (J-16)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,26Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-15)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,24Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.008 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,01Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.011 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,01Rebecca Henrichsen, IL i BUL23.04.004 (J-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
1,99Daniella Boateema, IL i BUL03.10.0110 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,97Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.0111 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----10--------------------
1,97Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.0112 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,95Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.0113 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,81Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,69Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.005 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,28Caroline Solum, IL i BUL22.04.006 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,13Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.007 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,95Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.012 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,70Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
9,88Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
9,29Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.014 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
7,91Nora Julianne Soot, Bækkelagets SK07.01.018 (J-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,23Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.019 (J-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,19Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.991 (J-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
6,71Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.0112 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15

Ikke godkjente resultater
Ikke approbert øvelse
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,38Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.991 (J-17)Bærum, Treningsstevne Kast09.01.16

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,35Linn Louise W. Kvaale, IL Koll07.04.981 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.942-fi-A (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,96Maren Sofie Hoel Andersen, Sportsklubben Vidar05.04.945-h2 (KS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,98Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.982-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,01Vilde Gjesbakk, IK Tjalve03.06.968-fi (J-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,05Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.993-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,12Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.966-fi (KS)Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
8,12Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-h1 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,17Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.005-fi (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,21Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h3 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,24Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.005-sf1 (J-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----10--------------------
8,28Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.945 (KS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,33Lene Barstad, Oslostudentenes IK Friidrett23.06.957-h1 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,34Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.012-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,35Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993-fi (J-17)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,37Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.978-h4 (KS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
8,38Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h2 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,38Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.997-h3 (KS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
8,45Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001-h1 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,52Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.016-fi (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,56Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.986-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----20--------------------
8,57Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.013-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,60Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.014-h3 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,62Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.013-h4 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,71Kemi Akinyemi, IL i BUL09.03.012-h1 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,71Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.015-h4 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,77Daniella Boateema, IL i BUL03.10.014-h2 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,77Caroline Solum, IL i BUL22.04.007 (J-16)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,92Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.006-h1 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,07Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.006-h2 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,08Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.016-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----30--------------------
9,09Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.017-h4 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,96Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.007-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17Kendra Killmer (GHA), Lambertseter IF23.05.995-h1 (J-16)Bærum, Julestevnet05.12.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-h3 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,44Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003-h2 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,54Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993-h1 (J-17)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,76Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.011-h2 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,99Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.016-h3 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
14,48Caroline Solum, IL i BUL22.04.004-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
14,55Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.005-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
15,11Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.015-h1 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,82Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.942-h6 (KS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
25,69Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.991-h1 (J-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,95Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-fi (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
26,00Maren Sofie Hoel Andersen, Sportsklubben Vidar05.04.942-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
26,52Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h3 (J-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
26,63Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.982-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
26,82Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h3 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
26,92Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h2 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
27,44Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.945-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
28,02Rachael Eide, IL i BUL06.04.994-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----10--------------------
28,12Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993 (J-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,31Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.012-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,36Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.013-h7 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,40Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.012-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,51Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.004-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,74Cathrine Emilie Becklund, IK Tjalve13.03.002-h2 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
28,80Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.011-h1 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
29,50Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.016-h1 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
29,58Daniella Boateema, IL i BUL03.10.013-h1 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
29,65Hedda Korsæth, IL i BUL20.11.944-h1 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
-----20--------------------
29,66Caroline Solum, IL i BUL22.04.004-h2 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
29,72Helene S. Berge, IL i BUL06.05.014-h1 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
30,30Victoria Buun Nygaard, IL i BUL11.09.004-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201613.03.16
30,64Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.015-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
31,51Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.015-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
34,50Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.003-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201613.03.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,17Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,00,09Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.942-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,02,20Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.004-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,02,20Amalie Lekva, Sportsklubben Vidar17.08.965-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,02,65Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.982 (KS)Ulsteinvik, Dimna Games30.01.16
1,06,39Hedda Korsæth, IL i BUL20.11.942 (KS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
1,07,45Helene S. Berge, IL i BUL06.05.013 (KS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
1,09,68Maria Abelvik Danielsen, Sportsklubben Vidar28.11.004-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,12,25Mariken S Lund, Sportsklubben Vidar04.10.995-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,46Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.001 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,45,88Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.011 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,45,90Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,50,63Helene Melsom, Sportsklubben Vidar29.02.964 (KS)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,51,32Christine Grønbech, IL i BUL16.02.005 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,53,30Helene S. Berge, IL i BUL06.05.013 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,54,31Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.014 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
2,00,57Selin Steinkjer Inci, IL i BUL16.09.006 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
2,07,15Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,92Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.004-h2 (J-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,23,82Amalie Lekva, Sportsklubben Vidar17.08.961-h1 (KS)Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,25,96Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012 (KS)Ulsteinvik, Dimna Games30.01.16
2,27,53Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.941 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
2,31,23Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.008-h2 (J-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,40,08Christine Grønbech, IL i BUL16.02.002 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,42,10Hedda Korsæth, IL i BUL20.11.946-h2 (KS)Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57,64Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.003 (J-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,58,52Amalie Lekva, Sportsklubben Vidar17.08.967 (KS)Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
5,01,05Hermine Nadine Wiik, Sportsklubben Vidar08.05.018 (KS)Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,31,91Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.965 (KS)Winston-Salem/NC/USA, UNCG Spartans Team Challenge24.01.16

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,14,52Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.967 (KS)Johnson City/TN/USA, ETSU Track & Field Invitational16.01.16

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
9,34Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.004 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,55Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,42Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.9811 (J-18/19)St. Cloud/MN/USA, CMC Indoor Meet29.03.16
1,35Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.015 (J-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.003 (KJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,30Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014 (KJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,00Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.011 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.964 (KS)Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
2,30Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.012 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,20Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.002 (J-16)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,37Nadia Akpana Assa, IL i BUL22.12.951 (KS)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
5,75Phylis Boateng, IL i BUL30.04.941 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,35Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.963 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,01Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.013 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,83Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.004 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,75Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.962 (KS)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
4,72Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994 (J-16)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,60Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.006 (J-16)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,38Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.0111 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
4,36Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.986 (J-18/19)St. Cloud/MN/USA, CMC Indoor Meet29.03.16
-----10--------------------
4,33Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.991 (J-17)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
4,31Maria Garder, Ready16.05.0010 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,22Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.0116 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
4,20Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.0118 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
4,13Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.013 (J-15)Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
3,45Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.0113 (J-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
3,28Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.008 (J-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.961 (KS)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
5,27Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
4,67Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.005 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,53Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.963 (KS)Bærum, NM innendørs 201606.03.16
2,43Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.001 (J-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,40Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011 (J-15)Bærum, Hopp uten tilløp stevne14.03.16
2,34Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001 (J-16)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,27Caroline Solum, IL i BUL22.04.001 (J-16)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,26Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-15)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,24Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.008 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,23Marie-Therese Obst, IK Tjalve07.01.963 (KS)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,01Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.011 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,01Rebecca Henrichsen, IL i BUL23.04.004 (J-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
-----10--------------------
1,99Daniella Boateema, IL i BUL03.10.0110 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,97Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.0111 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,97Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.0112 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,95Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.0113 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,08Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.964 (KS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
10,81Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,69Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.005 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,28Caroline Solum, IL i BUL22.04.006 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,13Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.007 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,95Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.012 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,70Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
9,88Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
9,29Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.014 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
7,91Nora Julianne Soot, Bækkelagets SK07.01.018 (J-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,23Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.019 (J-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,19Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.991 (J-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
6,71Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.0112 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15

Ikke godkjente resultater
Ikke approbert øvelse
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,38Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.991 (J-17)Bærum, Treningsstevne Kast09.01.16

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,35Linn Louise W. Kvaale, IL Koll07.04.981 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,17Ezinne Okparaebo, IL i BUL03.03.881-fi Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,49Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.942-fi-ABærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,78Karin Busch, Sportsklubben Vidar12.07.925-sf1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,82Benedicte Hauge, IK Tjalve19.01.891-h2Bærum, Bassen Sprint13.02.16
7,96Alvilde Grønneberg, IK Tjalve05.01.922-fi Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,96Maren Sofie Hoel Andersen, Sportsklubben Vidar05.04.945-h2Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,98Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.982-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,99Karoline Eskeland, Sportsklubben Vidar26.10.925-h1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
8,01Vilde Gjesbakk, IK Tjalve03.06.968-fi (J-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,05Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.993-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----10--------------------
8,08Thale Kristine Fannemel Espeli, Bækkelagets SK16.03.894-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,08Marit Aarvaag Storaker, Sportsklubben Vidar14.12.885-h4Bærum, NM innendørs 201605.03.16
8,12Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.966-fi Sandnes, Sørvestmesterskap 201616.01.16
8,12Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-h1 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,17Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.005-fi (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,21Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h3 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,23Ingvild Hjortnæs Larsen, Bækkelagets SK22.04.925-fi-BBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,24Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.934Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,24Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.005-sf1 (J-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,28Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.945Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
-----20--------------------
8,33Lene Barstad, Oslostudentenes IK Friidrett23.06.957-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,34Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.012-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,35Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993-fi (J-17)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,37Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.978-h4Bærum, NM innendørs 201605.03.16
8,38Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h2 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,38Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.997-h3Bærum, NM innendørs 201605.03.16
8,45Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001-h1 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,52Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.016-fi (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
8,56Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.986-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,57Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.013-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----30--------------------
8,60Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.014-h3 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,62Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.013-h4 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,71Kemi Akinyemi, IL i BUL09.03.012-h1 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,71Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.015-h4 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
8,77Daniella Boateema, IL i BUL03.10.014-h2 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
8,77Caroline Solum, IL i BUL22.04.007 (J-16)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
8,92Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.006-h1 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,96Ingebjørg Før Gjermundsen, Oslostudentenes IK Friidrett12.05.834Bærum, Julestevnet05.12.15
9,07Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.006-h2 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
9,08Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.016-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
-----40--------------------
9,09Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.017-h4 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,96Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.007-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16
11,83Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431 (KV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,93Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.911-h3Birmingham/GBR, Midland Counties Open Series20.03.16
9,17Kendra Killmer (GHA), Lambertseter IF23.05.995-h1 (J-16)Bærum, Julestevnet05.12.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-h3 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,44Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003-h2 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,54Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993-h1 (J-17)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,76Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.011-h2 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
13,99Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.016-h3 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
14,48Caroline Solum, IL i BUL22.04.004-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
14,55Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.005-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
15,11Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.015-h1 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,60Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.912-h1Birmingham/GBR, Midland Counties Open Series20.03.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,82Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.942-h6Bærum, NM innendørs 201605.03.16
25,41Karin Busch, Sportsklubben Vidar12.07.922-h3Bærum, NM innendørs 201605.03.16
25,69Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.991-h1 (J-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
25,95Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-fi (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
26,00Maren Sofie Hoel Andersen, Sportsklubben Vidar05.04.942-h2Bærum, Bassen Sprint13.02.16
26,38Thale Kristine Fannemel Espeli, Bækkelagets SK16.03.892-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
26,52Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h3 (J-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
26,63Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.982-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
26,82Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h3 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
26,89Karoline Eskeland, Sportsklubben Vidar26.10.925Ulsteinvik, Dimna Games30.01.16
-----10--------------------
26,92Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h2 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
27,44Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.945-h2Bærum, Bassen Sprint13.02.16
27,76Ingvild Hjortnæs Larsen, Bækkelagets SK22.04.925-h1Bærum, Bassen Sprint13.02.16
28,02Rachael Eide, IL i BUL06.04.994-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,12Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993 (J-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,31Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.012-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,36Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.013-h7 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,40Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.012-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
28,51Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.004-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
28,74Cathrine Emilie Becklund, IK Tjalve13.03.002-h2 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----20--------------------
28,80Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.011-h1 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
29,50Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.016-h1 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
29,58Daniella Boateema, IL i BUL03.10.013-h1 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
29,65Hedda Korsæth, IL i BUL20.11.944-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
29,66Caroline Solum, IL i BUL22.04.004-h2 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
29,72Helene S. Berge, IL i BUL06.05.014-h1 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
30,30Victoria Buun Nygaard, IL i BUL11.09.004-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201613.03.16
30,64Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.015-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
31,51Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.015-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
34,50Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.003-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201613.03.16
-----30--------------------
41,15Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.432 (KV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,56Martine Eikemo Borge, Sportsklubben Vidar08.03.903-h3Bærum, Bassen Sprint13.02.16
58,79Karin Busch, Sportsklubben Vidar12.07.921-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
59,01Karoline Eskeland, Sportsklubben Vidar26.10.925-h3Bærum, Bassen Sprint13.02.16
59,17Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h2Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,00,09Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.942-h2Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,02,20Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.004-h2Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,02,20Amalie Lekva, Sportsklubben Vidar17.08.965-h2Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,02,65Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.982Ulsteinvik, Dimna Games30.01.16
1,04,21Ingebjørg Før Gjermundsen, Oslostudentenes IK Friidrett12.05.832-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
1,06,39Hedda Korsæth, IL i BUL20.11.942Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
-----10--------------------
1,07,45Helene S. Berge, IL i BUL06.05.013Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
1,09,68Maria Abelvik Danielsen, Sportsklubben Vidar28.11.004-h1Bærum, Bassen Sprint13.02.16
1,12,25Mariken S Lund, Sportsklubben Vidar04.10.995-h1Bærum, Bassen Sprint13.02.16

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,46Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.001 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,45,88Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.011 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,45,90Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,50,63Helene Melsom, Sportsklubben Vidar29.02.964Bærum, Julestevnet05.12.15
1,51,32Christine Grønbech, IL i BUL16.02.005 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,53,30Helene S. Berge, IL i BUL06.05.013 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,54,31Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.014 (J-14)Bærum, Julestevnet05.12.15
2,00,57Selin Steinkjer Inci, IL i BUL16.09.006 (J-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
2,07,15Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,60Martine Eikemo Borge, Sportsklubben Vidar08.03.902-h1Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
2,13,93Christina Maria Toogood, IK Tjalve23.01.892Sandnes, Sørvestmesterskap 201617.01.16
2,14,47Anniken Johansen, IL i BUL17.05.885-h1Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
2,20,92Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.004-h2 (J-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,23,82Amalie Lekva, Sportsklubben Vidar17.08.961-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,25,96Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012Ulsteinvik, Dimna Games30.01.16
2,25,97Siri Rostoft, IL i BUL09.01.741 (KV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,27,53Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.941Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
2,30,80Sofie Kjos Bergum, IL i BUL09.03.901-h2Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
2,31,23Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.008-h2 (J-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----10--------------------
2,40,08Christine Grønbech, IL i BUL16.02.002 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,42,10Hedda Korsæth, IL i BUL20.11.946-h2Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
3,55,84Eva Carlsen, Ready04.10.402 (KV75)Ancona/ITA, 11th European Masters Athletics Championships Indoor31.03.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26,68Kristine Eikrem Engeset, Sportsklubben Vidar15.11.883Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
4,29,63Silje Fjørtoft, Sportsklubben Vidar23.06.874Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
4,37,93Christina Maria Toogood, IK Tjalve23.01.891Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
4,45,02Anniken Johansen, IL i BUL17.05.883Bærum, NM innendørs 201605.03.16
4,57,64Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.003 (J-16)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
4,58,52Amalie Lekva, Sportsklubben Vidar17.08.967Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
5,01,05Hermine Nadine Wiik, Sportsklubben Vidar08.05.018Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
5,13,16Siri Rostoft, IL i BUL09.01.741 (KV40)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
7,56,04Eva Carlsen, Ready04.10.401 (KV75)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,31,91Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.965Winston-Salem/NC/USA, UNCG Spartans Team Challenge24.01.16

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,21,48Kristine Eikrem Engeset, Sportsklubben Vidar15.11.882Gøteborg/SWE, Scandinavian Milers Club30.01.16
9,32,88Ingeborg Løvnes, Sportsklubben Vidar05.09.929-h2Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitational30.01.16
9,47,04Silje Fjørtoft, Sportsklubben Vidar23.06.875Gøteborg/SWE, Scandinavian Milers Club30.01.16
10,33,67Lene Sandem, IL i BUL28.11.888Bærum, NM innendørs 201606.03.16
17,02,63Eva Carlsen, Ready04.10.404 (KV75)Ancona/ITA, 11th European Masters Athletics Championships Indoor30.03.16
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,14,52Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.967Johnson City/TN/USA, ETSU Track & Field Invitational16.01.16

Ikke godkjente resultater
Innendørs bane større enn 200 meter/Indoors oversized track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,18,11Ingeborg Løvnes, Sportsklubben Vidar05.09.9213-h3Seattle/WA/USA, Husky Classic13.02.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,68Linn Vikan, IL i BUL27.05.911Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,55Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,55Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
1,42Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.9811 (J-18/19)St. Cloud/MN/USA, CMC Indoor Meet29.03.16
1,35Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.015 (J-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.003 (KJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,30Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014 (KJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,00Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.011 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.964Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
4,00Cathrine Larsåsen, IL i BUL05.12.862Bærum, NM innendørs 201605.03.16
2,30Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.012 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,20Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.002 (J-16)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,37Nadia Akpana Assa, IL i BUL22.12.951Bærum, NM innendørs 201606.03.16
6,11Margrethe Renstrøm, IK Tjalve21.03.853Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16
5,75Phylis Boateng, IL i BUL30.04.941Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,63Chiamaka Okparaebo, IL i BUL26.02.923Bærum, NM innendørs 201606.03.16
5,35Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.963Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
5,01Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.013 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,83Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.004 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,75Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.962Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
4,72Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994 (J-16)Bærum, Julestevnet05.12.15
4,60Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.006 (J-16)Bærum, Julestevnet05.12.15
-----10--------------------
4,38Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.0111 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
4,36Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.986 (J-18/19)St. Cloud/MN/USA, CMC Indoor Meet29.03.16
4,33Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.991 (J-17)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
4,31Maria Garder, Ready16.05.0010 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
4,22Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.0116 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
4,20Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.0118 (J-15)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
4,13Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.013 (J-15)Hvam, Låvefest - Åpningsstevne16.01.16
3,45Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.0113 (J-15)Stange, Bamselekene 201613.03.16
3,28Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.008 (J-16)Stange, Bamselekene 201612.03.16

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.961Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
5,27Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
4,67Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.005 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,53Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.963Bærum, NM innendørs 201606.03.16
2,43Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.001 (J-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,41Mari Strange Øya, IK Tjalve17.02.90Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16
2,40Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011 (J-15)Bærum, Hopp uten tilløp stevne14.03.16
2,34Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001 (J-16)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,27Caroline Solum, IL i BUL22.04.001 (J-16)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,27Kristina Kristianslund, Bækkelagets SK25.06.932Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,26Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-15)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,24Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.008 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,23Marie-Therese Obst, IK Tjalve07.01.963Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
-----10--------------------
2,01Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.011 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,01Rebecca Henrichsen, IL i BUL23.04.004 (J-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
1,99Daniella Boateema, IL i BUL03.10.0110 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,97Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.0111 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,97Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.0112 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
1,95Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.0113 (J-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,88Chiamaka Okparaebo, IL i BUL26.02.921Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
12,08Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.964Bærum, NM innendørs 201605.03.16
10,81Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,69Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.005 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,28Caroline Solum, IL i BUL22.04.006 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,13Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.007 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
8,95Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.012 (J-15)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19Mari Strange Øya, IK Tjalve17.02.90Porsgrunn, KM inne Telemark13.02.16

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,35Linn Louise W. Kvaale, IL Koll07.04.981 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,85Katja Vangsnes, Sportsklubben Vidar16.11.9120Roxbury/MA/USA, ACC Championships25.02.16

Menn veteran 30-34

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,76Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi-A (MS)Florø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,49Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi-A (MS)Florø, Fjord 1 Indoor Florø06.02.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,40Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.864-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201606.03.16

Menn veteran 35-39

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,45Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint13.02.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,21Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11,49Leif-Andre Trøhaugen, Bøler IF25.07.801Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,39,49Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78PSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,07Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,80Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78PSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,50Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
1,30Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.774 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,27Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78PSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,14Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
3,08Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
2,85Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.773 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,92Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78PSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-1000m) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2820Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett
9,26-1,80-8,39-6,27-3,39,49
25.09.781Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16

Menn veteran 40-44

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,96Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,32,77Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31Kristian Aas, Bækkelagets SK04.05.739 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,23Shahid Aasmund Skar, Lambertseter IF21.06.751Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16

Menn veteran 45-49

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,34,31Kimme Arnesen, IL Heming04.12.682Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.693 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,31Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MS)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201605.04.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,87Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.692 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,60Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MS)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16

Menn veteran 50-54

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,21Terje Myhre, IL i BUL10.04.625Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,90Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661-fi Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
30,15Terje Myhre, IL i BUL10.04.624-fi Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.645 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,20Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
1,15Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.626 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,81Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.634 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,47Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.624 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,44Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.645 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,29Thor Gjesdal, IL Koll17.04.6210 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Menn veteran 55-59

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22Jostein Amlien, IL Koll02.07.6111 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16

Menn veteran 60-64

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27Per Gammelgård, Bækkelagets SK05.01.546 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16

Menn veteran 70-74

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,28Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,79Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,64Olav Egeland, IK Tjalve16.01.452Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16

Menn veteran 80-84

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.356 (MS)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201605.04.16

Kvinner veteran 30-34

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,96Ingebjørg Før Gjermundsen, Oslostudentenes IK Friidrett12.05.834 (KS)Bærum, Julestevnet05.12.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,21Ingebjørg Før Gjermundsen, Oslostudentenes IK Friidrett12.05.832-h1 (KS)Bærum, Julestevnet05.12.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00Cathrine Larsåsen, IL i BUL05.12.862 (KS)Bærum, NM innendørs 201605.03.16

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,11Margrethe Renstrøm, IK Tjalve21.03.853 (KS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus06.02.16

Kvinner veteran 40-44

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,97Siri Rostoft, IL i BUL09.01.741Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,13,16Siri Rostoft, IL i BUL09.01.741Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16

Kvinner veteran 70-74

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,83Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,15Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.432Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,19Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16

Kvinner veteran 75-79

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,55,84Eva Carlsen, Ready04.10.402Ancona/ITA, 11th European Masters Athletics Championships Indoor31.03.16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,56,04Eva Carlsen, Ready04.10.401Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,02,63Eva Carlsen, Ready04.10.404Ancona/ITA, 11th European Masters Athletics Championships Indoor30.03.16

Total requesttime: 137.45766615868 seconds