Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h4Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,43Simen Fritsvold, IL Koll12.05.055-fi Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,52Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.054-h2Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,59Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.052-h4Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,73Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
8,82Halyn Yalley, IL i BUL14.07.052-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,87Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.058-h3 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
8,92Sander Amrud Pedersen, Bøler IF21.03.053-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
9,01William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053-h4Stange, Bamselekene 201817.03.18
9,08Vetle Skagmo, IL Koll08.03.055-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----10--------------------
9,09Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.053-h2 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,13Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053-h1Bærum, NMs Ungdomsleker 201803.02.18
9,13Ariand Shegani, Bøler IF26.08.054-h5Stange, Bamselekene 201817.03.18
9,15Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.054-h4 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,19Martin Solli, IL i BUL04.09.054-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,39Benjamin Peters, Sportsklubben Vidar25.11.055-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,41Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,63Conrad Boland Akre, IL i BUL02.01.057-h2 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,71Abel Khan-Østrem, IL i BUL07.03.054-h1 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,79Gustav Morthens, IL i BUL29.05.055-h1 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
-----20--------------------
10,38Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.057-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,86Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h1 (G-14)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,75Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.051-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,83Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,03Simen Fritsvold, IL Koll12.05.053-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,15Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h4Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,25Sander Amrud Pedersen, Bøler IF21.03.052-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,73Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.053-h4Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,16Halyn Yalley, IL i BUL14.07.051-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,44Vetle Skagmo, IL Koll08.03.052-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,70Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,90Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.055-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----10--------------------
32,79Ariand Shegani, Bøler IF26.08.054-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
32,97Gustav Morthens, IL i BUL29.05.054-h6Stange, Bamselekene 201818.03.18
34,53Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.055-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,98Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.051-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,45,52Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.055-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,47,07Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.051Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
1,47,15Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.054-h2 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
1,49,87Sander Amrud Pedersen, Bøler IF21.03.051-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,50,14Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.055-h3Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,50,58Martin Solli, IL i BUL04.09.058-h2 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
1,51,17Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,54,38Lars Wold Møller, IL Koll30.06.052-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,55,06Simen Fritsvold, IL Koll12.05.056-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----10--------------------
1,55,20William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,55,53Kristoffer Aarflot, IL Koll17.07.052-h1 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
1,57,41Nils Christian Wimmer, Bøler IF24.08.058-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,00,38Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
2,02,33Gustav Morthens, IL i BUL29.05.056-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,06,99Neil Engedal Sharma, Sportsklubben Vidar03.10.057-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,09,16Abel Khan-Østrem, IL i BUL07.03.057-h1 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
2,09,37Ariand Shegani, Bøler IF26.08.057-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,13,66Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.058-h1 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,19,31Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.051-h2Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
2,27,52Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.052-h2Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
2,38,41Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
2,38,63Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.055Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,52,25Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,01,79Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.052-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
5,01,90Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
5,13,05Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.055-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
5,25,16Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
5,41,53Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.058-h2Bærum, Indoor Games106.01.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,33Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.053-fi Stange, Bamselekene 201816.03.18
10,74Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.052-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
11,06William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052-h2Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
11,09Vetle Skagmo, IL Koll08.03.055-fi Stange, Bamselekene 201816.03.18
11,17Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
13,18Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.055Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
14,26Lars Wold Møller, IL Koll30.06.055-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Simen Fritsvold, IL Koll12.05.052 (G-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
1,35Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
1,35Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.055Bærum, Indoor Games106.01.18
1,35Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
1,25Vetle Skagmo, IL Koll08.03.0513Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,20Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.0514Bærum, Indoor Games106.01.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,99Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.054Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
0,95William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-12)Bærum, Romjulsspretten27.12.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,86Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.051Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,74Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.051Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
4,49Vetle Skagmo, IL Koll08.03.056Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,48Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
4,42Halyn Yalley, IL i BUL14.07.053-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,26Martin Solli, IL i BUL04.09.054-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4.16Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.0512 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
4,14Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.0513 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
4,14Sander Amrud Pedersen, Bøler IF21.03.0512Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,10Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.0514 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
4,04Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
-----10--------------------
4,01Simen Fritsvold, IL Koll12.05.0517 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
3,97Gustav Morthens, IL i BUL29.05.0519 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
3,93Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.0520 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
3,81Conrad Boland Akre, IL i BUL02.01.0521 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
3,81Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.0517Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,58Abel Khan-Østrem, IL i BUL07.03.0526 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
3,54Ariand Shegani, Bøler IF26.08.0521Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,19Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.0525Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,06Neil Engedal Sharma, Sportsklubben Vidar03.10.0517-grp2 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,98Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.051Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
4,81Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,18Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056Drammen, Dialoglekene 201807.01.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13Vetle Skagmo, IL Koll08.03.053Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,07Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,86William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
1,84Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.056Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,66Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.055Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
8,42Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.054Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
7,89Lars Wold Møller, IL Koll30.06.0511Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051Ski, Kretsstevne20.03.18
8,85Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053Stange, Bamselekene 201818.03.18
8,28Simen Fritsvold, IL Koll12.05.057Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,08Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.054Bærum, Indoor Games106.01.18
6,53Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.0510Bærum, Indoor Games106.01.18
5,61Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.0512 (G-12)Bærum, Julestemne02.12.17
5,42Gustav Morthens, IL i BUL29.05.0517Stange, Bamselekene 201818.03.18
5,41Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.055Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
4,32Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.0520Stange, Bamselekene 201818.03.18

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,55Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-fi Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,19Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,30Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.043-h5Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,49Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h1Bærum, Indoor Games106.01.18
8,53Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.045-h4Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,63Anass Safiani, IL i BUL17.11.045-h5Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,92Ivan Aleksandar Hristov, IL i BUL24.05.045-h3Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,14Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044-h2Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,51Leonard Gjernes, IL i BUL27.03.045-h1Bærum, Julestemne02.12.17
9,76Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.047-h4Stange, Bamselekene 201816.03.18
-----10--------------------

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,02Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2Drammen, Dialoglekene 201807.01.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,04Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,06Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,91Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
27,28Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.043-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,32Anass Safiani, IL i BUL17.11.044-h5Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,91Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.044-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,91Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.045-h4Stange, Bamselekene 201818.03.18
32,28Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.046-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,34,18Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,40,72Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.041 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
1,41,82Anass Safiani, IL i BUL17.11.041Bærum, NMs Ungdomsleker 201803.02.18
1,41,85Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.042Bærum, NMs Ungdomsleker 201803.02.18
1,46,32Jonas Nilsen Fagerhaug, Sportsklubben Vidar12.04.045 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
1,57,63Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.041-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,02,18Fredrik Melbye Michelsen, Sportsklubben Vidar13.11.046 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17
2,03,96Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,33,50Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041-h2Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59,50Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041-h2Bærum, Indoor Games106.01.18

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,37Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.042Stange, Bamselekene 201818.03.18
1,45Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043Stange, Bamselekene 201818.03.18
1,30Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.047 (G-13)Bærum, Julestemne02.12.17

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,61Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,90Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,77Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.048Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,32Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.0410Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,49Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.0426Stange, Bamselekene 201817.03.18
3,41Ivan Aleksandar Hristov, IL i BUL24.05.0428Stange, Bamselekene 201817.03.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,15Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.045Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,23Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,16Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,05Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.0411Stange, Bamselekene 201816.03.18
7,09Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044Bærum, Indoor Games106.01.18
6,75Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.045Bærum, Indoor Games106.01.18
6,47Anass Safiani, IL i BUL17.11.0412 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,96Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.0421Stange, Bamselekene 201816.03.18
5,89Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.0422Stange, Bamselekene 201816.03.18

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033-h2Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,03Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,31Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h1Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,49Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
8,66Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,67Abraham Rossinow, Ready26.12.035-h3 (G-14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,70Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.032-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,91Andreas Tvete, Sportsklubben Vidar19.08.038-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,44Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.034-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,85Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.034-h2Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,91Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
27,10Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,87Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,52Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.035-h4 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
29,12Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.034-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
33,12Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.035-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,78Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.033-h3Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,91Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.038 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,43,78Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.033-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,45,14Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,50Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,11Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,29,51Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,36,34Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.036-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06,99Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,56,94Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46,38Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05,94Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.037Steinkjer, UM Innendørs11.03.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10,06Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,82Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031-h2Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
9,56Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03HSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
10,40Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
11,47Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035-h1Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44,51Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.033Drammen, Dialoglekene 201807.01.18

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21,62Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.032Steinkjer, UM Innendørs09.03.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,80Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
1,61Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.035Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,45Jørgen Bergh, IL Koll29.12.035Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,00Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.031Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,90Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,06Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03HSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
5,61Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,33Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,84Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
4,06Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.0314Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,04Jørgen Bergh, IL Koll29.12.0315Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
3,85Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,44Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,41Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,34Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.031Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,20Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.032Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,16Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.034Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
10,72Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
7,45Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.039Stange, Bamselekene 201818.03.18

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3902Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll
11.02.032Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,53Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
8,04Andreas Driot, IL i BUL07.06.026-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,05Felix Christensen, IL i BUL20.04.021-h1 (MS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
8,20Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.025Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,38Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.024-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,74Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h2Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,02Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h2 (MS)Bærum, Indoor Games106.01.18
26,11Felix Christensen, IL i BUL20.04.023-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,44Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.023-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,45Andreas Driot, IL i BUL07.06.025-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,91Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.024-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,60Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.023-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
27,64Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.024-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,57Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027-h2 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
1,44,34Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.023Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,47,28Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,73Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,07,93Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50,10Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027 (MS)Bærum, Indoor Games106.01.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22,13Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.024Steinkjer, UM Innendørs11.03.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17,09Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.024 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,63Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Steinkjer, UM Innendørs09.03.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,95Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,47Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,54Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
5,64Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,88Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.0213Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,61Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.022Stange, Bamselekene 201816.03.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06Felix Christensen, IL i BUL20.04.029 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,08Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
11,88Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (MS)Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,42Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.021 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,64Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
10,59Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.026Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
9,52Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.022Stange, Bamselekene 201818.03.18

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4756Sander Aae Skotheim, IL Koll
7,53-6,54-12,64-1,93-8,82-3,10-2,07,93
31.05.021Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,17Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,21Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h2Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,22Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,32Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,33Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h1 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
7,52Brage Hogstad, IL i BUL19.05.014-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,66Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.015-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,73Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
22,77Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
22,95Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
23,47Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,92Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013-h7 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
24,84Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,25Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
53,85Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.013-h2Steinkjer, UM Innendørs09.03.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,83Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012-h1 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,84Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.014-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,08,37Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,10,13Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,49,79Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012 (MS)Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18
2,51,30Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h1 (MS)Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,16Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.014Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,38,66Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.018Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013Steinkjer, UM Innendørs09.03.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,78Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-16)Bærum, Romjulsspretten27.12.17

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,75Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,42Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
6,18Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
5,56Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.016Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.011Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,02Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014 (MJ)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,56Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,56Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,35Jonathan Holen, IL i BUL14.07.017 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,04Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011Steinkjer, UM Innendørs09.03.18

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,65Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012Malmø/SWE, Pallas Spelen 201827.01.18
9,01Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.017Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5115Markus Rooth, IK Tjalve
7,40-6,58-13,96-1,78-8,18-4,00-2,10,13
22.12.011Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,24Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,34Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-fi-A (G-17)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
8,29Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.003-h2 (MS)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,37Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h5 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,91Mohamed Akli, IL i BUL08.09.005-h2 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
1,31,35Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.006-h1 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,37Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.991-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,05,54Herman Foss, IL i BUL12.10.992-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,06,05Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.008Steinkjer, UM Innendørs10.03.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,36,7Michael Mørk, IK Tjalve15.10.991Winston-Salem/NC/USA, Reagan Last Chance Polar Bear01.02.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25,19Herman Foss, IL i BUL12.10.9910-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,26,08Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006Steinkjer, UM Innendørs11.03.18

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26,16Michael Mørk, IK Tjalve15.10.996Winston-Salem/NC/USA, RHFitPro HS Elite Invitational27.01.18

1600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,23,91Michael Mørk, IK Tjalve15.10.994-h2Winston-Salem/NC/USA, NCHSAA 3A Indoor State Championship Meet10.02.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55,42Jørgen Enkerud, Sportsklubben Vidar24.11.009 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,90Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30,36Tobias Lømo, IL Koll13.05.001Drammen, Dialoglekene 201807.01.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,15,34Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.002 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,92Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991 (G-19)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,22Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Gutter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,08Mathias Narum, IL i BUL19.09.971-fi-B (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,23Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-h2 (MS)Bærum, Indoor Games106.01.18
7,26Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.967-fi (MS)Bærum, Indoor Games106.01.18
7,52Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964-h3 (G-U23)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,67Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.986-h3 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,69Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.986-h2 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,29Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h2 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
23,83Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h1 (G-U23)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,26,14Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.981-h2 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,31Bendik Lillemoen Skaalerud, Oslostudentenes IK Friidrett03.09.983-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03,04Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.961 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
8,42,39Karl Fremstad, IK Tjalve09.11.966-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
9,11,16Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9615-h1 (MS)Mankato/MN/USA, Ted Nelson Classic03.02.18
9,26,82Ulrik Astrup Arnesen, IL Heming28.01.9715-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,77Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.963 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Storm Koksvik, IK Tjalve20.08.982 (MS)Bærum, Hoppstevne19.01.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09Erik Lund, IL i BUL26.04.972 (MS)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
6,69Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962 (G-U23)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,86Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962 (MS)Bærum, Hoppstevne 208.11.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,22Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,47Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-18/19)Ballerup/DEN, Julestævne27.12.17

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,67Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,17Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,21Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h2 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,22Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,24Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,32Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,33Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h1 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
7,34Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-fi-A (G-17)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
7,52Brage Hogstad, IL i BUL19.05.014-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,53Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
7,66Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.015-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----10--------------------
7,75Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033-h2 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,03Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,04Andreas Driot, IL i BUL07.06.026-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,05Felix Christensen, IL i BUL20.04.021-h1 (MS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
8,20Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.025 (G-16)Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,29Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.003-h2 (MS)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,31Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h1 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,38Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.024-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
8,49Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
8,66Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
-----20--------------------
8,67Abraham Rossinow, Ready26.12.035-h3 (G-14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,70Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.032-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,91Andreas Tvete, Sportsklubben Vidar19.08.038-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,44Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.034-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,37Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h5 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
22,73Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
22,77Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
22,95Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
23,47Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,74Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h2 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
23,92Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013-h7 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
24,84Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
25,02Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h2 (MS)Bærum, Indoor Games106.01.18
25,85Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.034-h2 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
-----10--------------------
25,91Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,11Felix Christensen, IL i BUL20.04.023-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,44Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.023-h3 (G-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,45Andreas Driot, IL i BUL07.06.025-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,91Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.024-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,10Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,60Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.023-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
27,64Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.024-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
27,87Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,52Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.035-h4 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
-----20--------------------
29,12Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.034-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
33,12Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.035-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,78Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.033-h3 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,25Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
53,85Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.013-h2 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,91Mohamed Akli, IL i BUL08.09.005-h2 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
1,28,83Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012-h1 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
1,31,35Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.006-h1 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
1,32,57Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027-h2 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
1,41,91Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.038 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,43,78Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.033-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,44,34Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.023 (G-16)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,45,14Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,47,28Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,50Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,37Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.991-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,05,54Herman Foss, IL i BUL12.10.992-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,05,73Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,05,84Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.014-h2 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,06,05Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.008 (G-18/19)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,07,93Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2,08,37Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016-h2 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,10,13Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2,18,11Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,29,51Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----10--------------------
2,36,34Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.036-h1 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06,99Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,36,7Michael Mørk, IK Tjalve15.10.991 (G-18/19)Winston-Salem/NC/USA, Reagan Last Chance Polar Bear01.02.18
2,49,79Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012 (MS)Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18
2,50,10Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027 (MS)Bærum, Indoor Games106.01.18
2,51,30Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h1 (MS)Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
2,56,94Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46,38Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22,13Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.024 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,25,19Herman Foss, IL i BUL12.10.9910-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,26,08Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006 (G-18/19)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,27,16Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.014 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,38,66Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.018 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,05,94Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.037 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26,16Michael Mørk, IK Tjalve15.10.996 (G-18/19)Winston-Salem/NC/USA, RHFitPro HS Elite Invitational27.01.18

1600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,23,91Michael Mørk, IK Tjalve15.10.994-h2 (G-18/19)Winston-Salem/NC/USA, NCHSAA 3A Indoor State Championship Meet10.02.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10,06Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17,09Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.024 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,55,42Jørgen Enkerud, Sportsklubben Vidar24.11.009 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,82Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031-h2 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
9,56Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03H (G-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
10,40Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
11,47Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035-h1 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
8,63Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,90Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30,36Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
5,44,51Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.033 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21,62Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.032 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,15,34Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.002 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,95Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,80Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
1,78Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
1,61Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.035 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,45Jørgen Bergh, IL Koll29.12.035 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-16)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
1,28Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031 (G-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,00Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.031 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,47Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,90Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,75Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,54Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
6,42Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
6,18Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
6,06Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03H (G-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
5,64Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,61Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,56Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.016 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,33Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (G-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,88Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.0213 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
-----10--------------------
4,84Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
4,61Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.022 (G-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,06Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.0314 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,04Jørgen Bergh, IL Koll29.12.0315 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
3,85Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.011 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,02Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014 (MJ)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,92Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991 (G-19)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,56Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,56Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,44Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032 (G-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,41Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,35Jonathan Holen, IL i BUL14.07.017 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,34Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.031 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,20Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.032 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,06Felix Christensen, IL i BUL20.04.029 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----10--------------------

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,08Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
13,04Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
11,88Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (MS)Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,16Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.034 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
10,72Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
8,42Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.021 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
7,45Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.039 (G-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,65Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201827.01.18
12,64Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
10,59Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.026 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
9,52Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.022 (G-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
9,01Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.017 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,22Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5115Markus Rooth, IK Tjalve
7,40-6,58-13,96-1,78-8,18-4,00-2,10,13
22.12.011 (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
4756Sander Aae Skotheim, IL Koll
7,53-6,54-12,64-1,93-8,82-3,10-2,07,93
31.05.021 (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
3902Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll
11.02.032 (G-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,08Mathias Narum, IL i BUL19.09.971-fi-B (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,17Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,21Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h2 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,22Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,23Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-h2 (MS)Bærum, Indoor Games106.01.18
7,24Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,26Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.967-fi (MS)Bærum, Indoor Games106.01.18
7,32Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,33Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h1 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
7,34Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-fi-A (G-17)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
-----10--------------------
7,52Brage Hogstad, IL i BUL19.05.014-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,52Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964-h3 (G-U23)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,53Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
7,66Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.015-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,67Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.986-h3 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,69Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.986-h2 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
7,75Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033-h2 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,03Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,04Andreas Driot, IL i BUL07.06.026-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,05Felix Christensen, IL i BUL20.04.021-h1 (MS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
-----20--------------------
8,20Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.025 (G-16)Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,29Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.003-h2 (MS)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,31Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h1 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,38Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.024-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
8,49Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
8,66Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,67Abraham Rossinow, Ready26.12.035-h3 (G-14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,70Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.032-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,91Andreas Tvete, Sportsklubben Vidar19.08.038-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,44Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.034-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
-----30--------------------

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,37Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h5 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
22,73Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
22,77Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
22,95Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
23,29Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h2 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
23,47Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,74Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h2 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
23,83Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h1 (G-U23)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
23,92Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013-h7 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
24,84Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----10--------------------
25,02Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h2 (MS)Bærum, Indoor Games106.01.18
25,85Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.034-h2 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,91Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,11Felix Christensen, IL i BUL20.04.023-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,44Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.023-h3 (G-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,45Andreas Driot, IL i BUL07.06.025-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,91Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.024-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,10Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,60Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.023-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
27,64Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.024-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
-----20--------------------
27,87Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,52Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.035-h4 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
29,12Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.034-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
33,12Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.035-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,78Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.033-h3 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,25Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
53,85Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.013-h2 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,26,14Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.981-h2 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
1,27,91Mohamed Akli, IL i BUL08.09.005-h2 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
1,28,83Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012-h1 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
1,31,35Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.006-h1 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
1,32,57Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027-h2 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
1,41,91Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.038 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,43,78Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.033-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,44,34Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.023 (G-16)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,45,14Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,47,28Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,50Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,31Bendik Lillemoen Skaalerud, Oslostudentenes IK Friidrett03.09.983-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,05,37Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.991-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,05,54Herman Foss, IL i BUL12.10.992-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,05,73Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,05,84Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.014-h2 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,06,05Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.008 (G-18/19)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,07,93Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2,08,37Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016-h2 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,10,13Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2,18,11Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----10--------------------
2,29,51Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,36,34Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.036-h1 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06,99Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,36,7Michael Mørk, IK Tjalve15.10.991 (G-18/19)Winston-Salem/NC/USA, Reagan Last Chance Polar Bear01.02.18
2,49,79Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012 (MS)Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18
2,50,10Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027 (MS)Bærum, Indoor Games106.01.18
2,51,30Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h1 (MS)Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
2,56,94Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46,38Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22,13Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.024 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,25,19Herman Foss, IL i BUL12.10.9910-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,26,08Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006 (G-18/19)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,27,16Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.014 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,38,66Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.018 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,05,94Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.037 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26,16Michael Mørk, IK Tjalve15.10.996 (G-18/19)Winston-Salem/NC/USA, RHFitPro HS Elite Invitational27.01.18

1600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,23,91Michael Mørk, IK Tjalve15.10.994-h2 (G-18/19)Winston-Salem/NC/USA, NCHSAA 3A Indoor State Championship Meet10.02.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10,06Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03,04Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.961 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
8,42,39Karl Fremstad, IK Tjalve09.11.966-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
9,11,16Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9615-h1 (MS)Mankato/MN/USA, Ted Nelson Classic03.02.18
9,17,09Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.024 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,26,82Ulrik Astrup Arnesen, IL Heming28.01.9715-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
9,55,42Jørgen Enkerud, Sportsklubben Vidar24.11.009 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,82Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031-h2 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
9,56Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03H (G-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
10,40Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
11,47Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035-h1 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
8,63Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,90Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,77Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.963 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30,36Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
5,44,51Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.033 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21,62Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.032 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,15,34Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.002 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,95Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,90Storm Koksvik, IK Tjalve20.08.982 (MS)Bærum, Hoppstevne19.01.18
1,80Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
1,78Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
1,61Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.035 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,45Jørgen Bergh, IL Koll29.12.035 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-16)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
1,28Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031 (G-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,00Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.031 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,47Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,90Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09Erik Lund, IL i BUL26.04.972 (MS)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
6,75Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,69Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962 (G-U23)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
6,54Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
6,42Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
6,18Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
6,06Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03H (G-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
5,64Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,61Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,56Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.016 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----10--------------------
5,33Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (G-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,88Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.0213 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,84Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
4,61Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.022 (G-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,06Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.0314 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,04Jørgen Bergh, IL Koll29.12.0315 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
3,85Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.011 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,02Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014 (MJ)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,92Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991 (G-19)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,86Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962 (MS)Bærum, Hoppstevne 208.11.17
2,56Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,56Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,44Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032 (G-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,41Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,35Jonathan Holen, IL i BUL14.07.017 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,34Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.031 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,20Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.032 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
-----10--------------------
2,06Felix Christensen, IL i BUL20.04.029 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,22Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
13,08Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
13,04Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
11,88Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (MS)Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,16Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.034 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
10,72Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
8,42Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.021 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
7,45Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.039 (G-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,65Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201827.01.18
12,64Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
10,59Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.026 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
9,52Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.022 (G-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
9,01Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.017 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,47Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-18/19)Ballerup/DEN, Julestævne27.12.17
11,22Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,67Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5115Markus Rooth, IK Tjalve
7,40-6,58-13,96-1,78-8,18-4,00-2,10,13
22.12.011 (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
4756Sander Aae Skotheim, IL Koll
7,53-6,54-12,64-1,93-8,82-3,10-2,07,93
31.05.021 (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
3902Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll
11.02.032 (G-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,90Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,07Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.933-h5Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,08Mathias Narum, IL i BUL19.09.971-fi-BBærum, Bassen Sprint20.01.18
7,12Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-fi-BBærum, Bassen Sprint20.01.18
7,17Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,21Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h2 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,22Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.935-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
7,22Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,23Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
7,24Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi-CBærum, Bassen Sprint20.01.18
-----10--------------------
7,26Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.967-fi Bærum, Indoor Games106.01.18
7,28Mickey Joe, IL i BUL14.08.917-h4Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,32Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,33Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h1 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
7,34Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-fi-A (G-17)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
7,52Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.853-h1Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
7,52Brage Hogstad, IL i BUL19.05.014-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,52Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964-h3 (G-U23)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,53Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
7,66Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.015-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----20--------------------
7,67Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.986-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,69Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.986-h2Bærum, Julestemne02.12.17
7,75Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033-h2 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,82Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.881-h1Bærum, Julestemne02.12.17
7,84Rune Bråten Liholt, IK Tjalve13.11.762-h1Bærum, Julestemne02.12.17
8,03Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,04Andreas Driot, IL i BUL07.06.026-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,05Felix Christensen, IL i BUL20.04.021-h1Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
8,20Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.025 (G-16)Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,29Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.003-h2Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
-----30--------------------
8,31Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h1 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,38Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.024-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
8,49Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-fi-EBærum, Bassen Sprint20.01.18
8,66Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,67Abraham Rossinow, Ready26.12.035-h3 (G-14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,70Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.032-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,91Andreas Tvete, Sportsklubben Vidar19.08.038-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,44Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.034-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,96Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,37Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h5Bærum, Bassen Sprint20.01.18
22,58Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.933-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
22,73Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
22,77Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
22,95Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h2Bærum, Bassen Sprint20.01.18
23,01Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h2Bærum, Bassen Sprint20.01.18
23,29Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h2Bærum, Julestemne02.12.17
23,47Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,73Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.854-h4Bærum, NM innendørs 201803.02.18
23,74Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h2 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
-----10--------------------
23,83Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h1 (G-U23)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
23,92Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013-h7Bærum, Bassen Sprint20.01.18
24,34Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.783-fi (MV40)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
24,84Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,85Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h7 (MV40)Madrid/ESP, 12th European Masters Athletics Championships Indoor22.03.18
24,96Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h5Bærum, Bassen Sprint20.01.18
25,02Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
25,14Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.881-h1Bærum, Julestemne02.12.17
25,85Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.034-h2 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,91Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----20--------------------
26,11Felix Christensen, IL i BUL20.04.023-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,44Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.023-h3 (G-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,45Andreas Driot, IL i BUL07.06.025-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,91Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.024-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,10Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,26Anders Stokvold, IL i BUL25.07.723 (MV45)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
27,60Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.023-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
27,64Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.024-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
27,87Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,52Janaann Jay Johanraj, IL i BUL09.05.035-h4 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
-----30--------------------
29,12Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.034-h2 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
30,66Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV60)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
33,12Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.035-h1 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
36,17Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353-fi (MV80)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,78Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.033-h3 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,25Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
53,85Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.013-h2 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
55,74Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1Bærum, Bassen Sprint20.01.18
59,01Anders Stokvold, IL i BUL25.07.724-h1Bærum, Bassen Sprint20.01.18
59,01Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.885-h1Bærum, Bassen Sprint20.01.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,26,14Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.981-h2Bærum, Julestemne02.12.17
1,27,34Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2Bærum, Julestemne02.12.17
1,27,91Mohamed Akli, IL i BUL08.09.005-h2Bærum, Julestemne02.12.17
1,28,83Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012-h1Bærum, Julestemne02.12.17
1,31,35Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.006-h1Bærum, Julestemne02.12.17
1,32,57Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027-h2Bærum, Julestemne02.12.17
1,41,91Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.038 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,43,78Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.033-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,44,34Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.023 (G-16)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,45,14Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----10--------------------
1,47,28Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,50Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,40,52+Mariusz Wozniak (POL), Sportsklubben Vidar08.04.883Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,65Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,03,31Bendik Lillemoen Skaalerud, Oslostudentenes IK Friidrett03.09.983-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,05,37Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.991-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,05,54Herman Foss, IL i BUL12.10.992-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,05,73Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,05,84Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.014-h2 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,06,05Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.008 (G-18/19)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,07,93Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2,08,37Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016-h2 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,10,13Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
-----10--------------------
2,10,84Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.943-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,18,11Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,29,51Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,36,34Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.036-h1 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06,99Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,21,66+Mariusz Wozniak (POL), Sportsklubben Vidar08.04.883Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,36,7Michael Mørk, IK Tjalve15.10.991 (G-18/19)Winston-Salem/NC/USA, Reagan Last Chance Polar Bear01.02.18
2,49,79Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18
2,50,10Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027Bærum, Indoor Games106.01.18
2,51,30Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h1Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
2,56,94Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
3,27,01Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78P (MV40)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46,38Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
3,05,11Mariusz Wozniak (POL), Sportsklubben Vidar08.04.883Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,54,87Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.847-h3Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,16,92Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.878-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,22,13Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.024 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,25,19Herman Foss, IL i BUL12.10.9910-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,26,08Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006 (G-18/19)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,27,16Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.014 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,38,66Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.018 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
5,05,94Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.037 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26,16Michael Mørk, IK Tjalve15.10.996 (G-18/19)Winston-Salem/NC/USA, RHFitPro HS Elite Invitational27.01.18
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14,10Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.954-h1Nashville/TN/USA, Commodore Invitational13.01.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10,06Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03,04Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.961Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
8,17,30Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.9511-h2College Station/TX/USA, SEC Indoor Championships24.02.18
8,21,08Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.847-h2Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,42,39Karl Fremstad, IK Tjalve09.11.966-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,54,09Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.8811-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
9,11,16Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9615-h1Mankato/MN/USA, Ted Nelson Classic03.02.18
9,14,82Dag Einar Bøtun, Oslostudentenes IK Friidrett06.01.923Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,17,09Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.024Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,22,38Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.945Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,26,82Ulrik Astrup Arnesen, IL Heming28.01.9715-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
-----10--------------------
9,55,42Jørgen Enkerud, Sportsklubben Vidar24.11.009Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-h1Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas de Calais13.02.18
8,77Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.963Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30,36Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
5,44,51Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.033 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,15,34Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.002Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,95Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,90Storm Koksvik, IK Tjalve20.08.982Bærum, Hoppstevne19.01.18
1,80Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
1,78Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
1,73Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78P (MV40)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
1,63Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18
1,61Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.035 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,45Jørgen Bergh, IL Koll29.12.035 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-16)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
1,44Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.951Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,42Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV40)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
1,32Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,32Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631 (MV55)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,28Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031 (G-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,10Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
1,06Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
1,05Tormod Guldvog, Lambertseter IF22.11.701 (MV40)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
1,00Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.031 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
-----10--------------------
0,95Shahid Aasmund Skar, Lambertseter IF21.06.752 (MV40)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,80Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.954Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,30Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,47Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,90Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09Erik Lund, IL i BUL26.04.972Bærum, NM innendørs 201803.02.18
6,75Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
6,69Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962 (G-U23)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
6,54Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
6,42Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
6,18Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
6,06Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03H (G-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
5,64Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,62Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV40)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
5,61Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
-----10--------------------
5,56Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.016 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,33Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (G-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,88Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.0213 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,84Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17
4,61Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.022 (G-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,06Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.0314 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,04Jørgen Bergh, IL Koll29.12.0315 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
3,85Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036 (G-14)Bærum, Julestemne02.12.17

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.011 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,10Ousman Touray, IL i BUL13.01.952Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
3,05Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV40)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
3,02Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014 (MJ)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,99Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Bærum, Hoppstevne 208.11.17
2,98Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.9213Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,92Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991 (G-19)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,86Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962Bærum, Hoppstevne 208.11.17
2,84Anders Stokvold, IL i BUL25.07.721 (MV45)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
2,79Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.771Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,76Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.953Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
-----10--------------------
2,74Lars Ødegård, Bækkelagets SK30.07.762Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,68Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631 (MV50)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
2,56Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,56Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,44Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032 (G-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,41Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,40Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,38Tormod Guldvog, Lambertseter IF22.11.701 (MV40)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
2,35Jonathan Holen, IL i BUL14.07.017 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,34Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.031 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
-----20--------------------
2,30Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV60)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
2,20Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.032 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,10Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.354Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,10Shahid Aasmund Skar, Lambertseter IF21.06.752 (MV40)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
2,06Felix Christensen, IL i BUL20.04.029 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,22Erik Lund, IL i BUL26.04.971Bærum, NM innendørs 201804.02.18
14,48Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.924Bærum, NM innendørs 201804.02.18
13,08Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
13,04Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
11,88Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
6,22Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV80)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,67Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
9,24Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78P (MV40)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
8,30Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712 (MV45)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,36Synne Jiang Sølvsberg Wikborg, IL i BUL13.02.053-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,69Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.054-h3Bærum, Indoor Games106.01.18
8,72Milla G. Andreassen, Bækkelagets SK04.08.054-h1Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,81Anna Sande, IL Koll04.01.053-h2 (J-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
8,83Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,95Elise Halvorsen, Bækkelagets SK26.08.051-h1Bærum, NMs Ungdomsleker 201803.02.18
9,02Elida Lilleberg, IL Koll15.12.058-h4 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,08Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.052-h3 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,16Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.053-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,20Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h4Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----10--------------------
9,26Kisha Ugland, IL i BUL16.05.055-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,33Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.052-h1 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,34Selma Røe Tærum, Sportsklubben Vidar05.05.055-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,49Sanna Vantland, Sportsklubben Vidar24.06.054-h7Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,56Tora Grieg-Cappelen, Sportsklubben Vidar31.05.057-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,60Helene Solberg Wester, Bækkelagets SK25.09.054-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
9,67Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.054-h1 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,68Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.056-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
9,71Iben Vestergaard Larsen, Lambertseter IF07.03.056-h1 (J-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
9,79Emma Lenander, Ready23.01.058-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----20--------------------
9,82Maxime Jacobsen, IL i BUL31.01.057-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,96Thea Slettbakken Naglestad, Bækkelagets SK25.08.057-h3Stange, Bamselekene 201817.03.18
9,98Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.058-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
10,12Ingvill Aspehjell Eikeland, Bækkelagets SK13.08.055-h5Stange, Bamselekene 201817.03.18
10,30Maja Skog-Hauge Pedersen, Bækkelagets SK07.03.056-h7Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
10,46Ada Sofie Daae-Harstad, IL i BUL25.01.055-h2 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
10,52Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.058-h4Stange, Bamselekene 201817.03.18
10,61Hanna Bache, IL i BUL11.05.057-h8Stange, Bamselekene 201817.03.18
10,83Tara Todorovic, Sportsklubben Vidar31.10.057-h7Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
10,83Elida Borg Larsen, Bækkelagets SK27.10.056-h6Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----30--------------------
10,88Arta Radin, IL i BUL28.04.057-h6Stange, Bamselekene 201817.03.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,11Synne Jiang Sølvsberg Wikborg, IL i BUL13.02.051-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
29,22Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.051-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
29,47Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.051-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
29,63Milla G. Andreassen, Bækkelagets SK04.08.051-h2Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
29,98Anna Sande, IL Koll04.01.053-h2 (J-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
30,53Elise Halvorsen, Bækkelagets SK26.08.053-h7Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,76Selma Røe Tærum, Sportsklubben Vidar05.05.052-h2Bærum, Julestemne02.12.17
30,99Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.054-h3Bærum, Julestemne02.12.17
30,99Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
31,81Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.053-h8Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----10--------------------
32,30Sanna Vantland, Sportsklubben Vidar24.06.054-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
32,37Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.054-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
32,65Sigrid Alida Jakobsen, Sportsklubben Vidar20.10.053-h2Bærum, Julestemne02.12.17
33,45Iben Vestergaard Larsen, Lambertseter IF07.03.053-h1 (J-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
34,73Ingvill Aspehjell Eikeland, Bækkelagets SK13.08.055-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
35,70Hanna Bache, IL i BUL11.05.056-h5Stange, Bamselekene 201818.03.18
35,88Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.055-h4Stange, Bamselekene 201818.03.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,13Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.052-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,51,25Anna Sande, IL Koll04.01.052Bærum, NMs Ungdomsleker 201803.02.18
1,53,51Milla G. Andreassen, Bækkelagets SK04.08.055-h3Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,02,86Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.055-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,03,07Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.055 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
2,04,21Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.058-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,05,62Sigrid Alida Jakobsen, Sportsklubben Vidar20.10.056 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
2,06,90Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.052Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
2,07,29Tora Grieg-Cappelen, Sportsklubben Vidar31.05.0510-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,08,74Iben Vestergaard Larsen, Lambertseter IF07.03.058 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
-----10--------------------
2,12,39Sanna Vantland, Sportsklubben Vidar24.06.0510 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
2,14,40Thea Slettbakken Naglestad, Bækkelagets SK25.08.056-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,20,85Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.054Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,39,59Anna Sande, IL Koll04.01.055Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,46,59Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.0511Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51,37Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051Bærum, Indoor Games106.01.18
6,00,92Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.052Bærum, Indoor Games106.01.18

60 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,50Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.051-h1Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
10,85Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.052-h2Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,83Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051Bærum, NMs Ungdomsleker 201803.02.18
10,86Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.051Stange, KM Hedmark/Oppland og indoor games20.01.18
11,29Kisha Ugland, IL i BUL16.05.053-fi Stange, Bamselekene 201816.03.18
12,22Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.057-fi Stange, Bamselekene 201816.03.18
13,30Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.055-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.055Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,40Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.053Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,30Camilla Haugan, Bækkelagets SK25.02.058Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,30Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.059Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,25Thea Slettbakken Naglestad, Bækkelagets SK25.08.0510Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,25Tora Grieg-Cappelen, Sportsklubben Vidar31.05.0511Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,15Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.0516Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,10Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.0521Stange, Bamselekene 201817.03.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,26Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.051Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,20Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.051Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
1,11Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.053Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,10Amanda Sørland, Bækkelagets SK28.03.052Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
1,05Thea Slettbakken Naglestad, Bækkelagets SK25.08.053Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
0,96Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.054Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
0,95Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.054Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
0,95Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.055Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
0,95Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.052Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
0,95Delina Abraham, Lambertseter IF19.12.052Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
-----10--------------------
0,85Elida Borg Larsen, Bækkelagets SK27.10.056Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,60Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,47Anna Sande, IL Koll04.01.056Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,67Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.051Bærum, Indoor Games106.01.18
4,47Anna Sande, IL Koll04.01.052 (J-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
4,22Elise Halvorsen, Bækkelagets SK26.08.058Stange, Bamselekene 201818.03.18
4,18Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.055 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
4,12Tora Grieg-Cappelen, Sportsklubben Vidar31.05.056-grp2 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,07Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.059Bærum, Indoor Games106.01.18
4,00Kisha Ugland, IL i BUL16.05.0514Stange, Bamselekene 201818.03.18
3,93Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.0510 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
3,92Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.0518Stange, Bamselekene 201818.03.18
3,91Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.0510-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----10--------------------
3,91Amanda Sørland, Bækkelagets SK28.03.0511-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,89Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.0512 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
3,86Selma Røe Tærum, Sportsklubben Vidar05.05.0513 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
3,77Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.0515 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
3,75Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.0516 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
3,72Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.0523Stange, Bamselekene 201818.03.18
3,62Maxime Jacobsen, IL i BUL31.01.0520-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,54Helene Solberg Wester, Bækkelagets SK25.09.0528Stange, Bamselekene 201818.03.18
3,48Iben Vestergaard Larsen, Lambertseter IF07.03.058 (J-12)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
3,44Thea Slettbakken Naglestad, Bækkelagets SK25.08.0533Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----20--------------------
3,35Ingvill Aspehjell Eikeland, Bækkelagets SK13.08.0537Stange, Bamselekene 201818.03.18
3,26Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.0541Stange, Bamselekene 201818.03.18
3,24Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.0542Stange, Bamselekene 201818.03.18
3,19Arta Radin, IL i BUL28.04.0543Stange, Bamselekene 201818.03.18
3,12Hanna Bache, IL i BUL11.05.0545Stange, Bamselekene 201818.03.18
3,09Maja Skog-Hauge Pedersen, Bækkelagets SK07.03.0546Stange, Bamselekene 201818.03.18
3,07Ada Sofie Daae-Harstad, IL i BUL25.01.0523 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
2,79Elida Borg Larsen, Bækkelagets SK27.10.0551Stange, Bamselekene 201818.03.18

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,62Anna Sande, IL Koll04.01.053Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,40Camilla Haugan, Bækkelagets SK25.02.056Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
3,99Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.0510Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
3,98Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.0512Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
3,66Maxime Jacobsen, IL i BUL31.01.0514Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.051Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
2,34Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.051Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,17Elise Halvorsen, Bækkelagets SK26.08.052Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,16Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.053Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,08Amanda Sørland, Bækkelagets SK28.03.052Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,05Thea Slettbakken Naglestad, Bækkelagets SK25.08.053Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
1,97Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.058 (J-10/14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,97Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.054Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
1,93Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.055Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
1,89Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.055Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
-----10--------------------
1,84Delina Abraham, Lambertseter IF19.12.052Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
1,83Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.053Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
1,59Elida Borg Larsen, Bækkelagets SK27.10.056Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,18Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,20Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.054 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
9,10Helene Solberg Wester, Bækkelagets SK25.09.057Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,58Camilla Haugan, Bækkelagets SK25.02.058Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,20Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
7,89Milla G. Andreassen, Bækkelagets SK04.08.0510Stange, Bamselekene 201817.03.18
7,87Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.0511Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
7,70Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.053Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
7,69Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.054Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
7,65Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.0512Stange, Bamselekene 201817.03.18
7,61Maxime Jacobsen, IL i BUL31.01.0510Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
-----10--------------------
7,22Maja Skog-Hauge Pedersen, Bækkelagets SK07.03.0519Stange, Bamselekene 201817.03.18
6,84Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.0513Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
6,73Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.0523Stange, Bamselekene 201817.03.18
6,16Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.057Bærum, Indoor Games106.01.18
6,08Hanna Bache, IL i BUL11.05.0513 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
5,99Arta Radin, IL i BUL28.04.0530Stange, Bamselekene 201817.03.18
5,89Ada Sofie Daae-Harstad, IL i BUL25.01.0514 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
5,67Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.0536Stange, Bamselekene 201817.03.18
5,27Ingvill Aspehjell Eikeland, Bækkelagets SK13.08.0537Stange, Bamselekene 201817.03.18
4,08Iben Vestergaard Larsen, Lambertseter IF07.03.0516 (J-12)Bærum, Julestemne02.12.17
-----20--------------------

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,36Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042-fi Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,62Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041-h1 (J-13)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
8,63Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.043-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,75Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.043-h6Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,84Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.044-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,88Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.045-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,93Emily Tallerås, IL i BUL11.04.046-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,95Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.041-h2 (J-13)Bærum, Julestemne02.12.17
8,98Ella Holmen Legernes, Ready09.04.046-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,98Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045-h3Stange, Bamselekene 201816.03.18
-----10--------------------
9,02Anna Maria Kristiansen, Ready11.01.046-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,11Elsa Døvigen-Ousdal, IL i BUL18.04.042-h1 (J-13)Bærum, Julestemne02.12.17
9,14Elise Egge Einbu, Lambertseter IF02.06.045-h4Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,17Sofie Lae, IL i BUL10.10.041-h1Bærum, NMs Ungdomsleker 201803.02.18
9,20Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.042-h1Bærum, NMs Ungdomsleker 201803.02.18
9,31Kaja Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1Bærum, Indoor Games106.01.18
9,39Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.045-h2 (J-13)Bærum, Julestemne02.12.17
9,74Olivia Eckbo-Lie, IL i BUL11.02.044-h1Bærum, Indoor Games106.01.18
9,78Yousra El Majjouti, Bækkelagets SK05.12.045-h1Bærum, Indoor Games106.01.18
9,80Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.048-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
-----20--------------------
9,82Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.046-h6Stange, Bamselekene 201816.03.18
10,28Eva Christine Sønderland, Bækkelagets SK10.12.048-h2Stange, Bamselekene 201816.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,86Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.044-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,89Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042-h8Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,44Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.041-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,90Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041-h5Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,16Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.043-h6Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,60Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.043-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,86Sofie Lae, IL i BUL10.10.045-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,37Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,60Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.045-h8Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,86Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.045-h4 (J-13)Bærum, Julestemne02.12.17
30,90Emily Tallerås, IL i BUL11.04.045-h4Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----10--------------------
32,10Kaja Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044-h1 (J-13)Bærum, Julestemne02.12.17
32,64Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.044-h5Stange, Bamselekene 201818.03.18
33,01Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.045-h5Stange, Bamselekene 201818.03.18
35,32Sunniva Maske Dysthe, IL i BUL27.04.045-h1 (J-13)Bærum, Julestemne02.12.17
36,32Eva Christine Sønderland, Bækkelagets SK10.12.045-h7Stange, Bamselekene 201818.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,26Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.043-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54,56Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.047-h3Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,55,43Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,55,88Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.042-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,56,77Sofie Lae, IL i BUL10.10.044-h2Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,58,24Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.042-h1 (J-13)Bærum, Julestemne02.12.17
1,59,04Kaja Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1 (J-13)Bærum, Julestemne02.12.17
1,59,37Olivia Eckbo-Lie, IL i BUL11.02.045-h1 (J-13)Bærum, Julestemne02.12.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,49Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.046-h1Stange, Bamselekene 201817.03.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,49,10Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.041-h1Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,05,27Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.044 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,00,71Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.041Bærum, Indoor Games106.01.18
5,52,45Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043Bærum, Indoor Games106.01.18
6,01,70Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.044Bærum, Indoor Games106.01.18
6,48,04Yousra El Majjouti, Bækkelagets SK05.12.045Bærum, Indoor Games106.01.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,68Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042 (J-13)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
10,80Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.048-fi Stange, Bamselekene 201816.03.18
11,18Elise Egge Einbu, Lambertseter IF02.06.044-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
12,14Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.042-h2Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
12,69Tuva Moe Melgalvis, Bøler IF08.07.047-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
13,22Emily Tallerås, IL i BUL11.04.048-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,08Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.046-h2Stange, Bamselekene 201816.03.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.044Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
1,30Elise Egge Einbu, Lambertseter IF02.06.0410Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,20Sofie Lae, IL i BUL10.10.0411 (J-13)Bærum, Julestemne02.12.17
1,20Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.0412 (J-13)Bærum, Julestemne02.12.17
1,10Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.0416Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,05Eva Christine Sønderland, Bækkelagets SK10.12.0417Stange, Bamselekene 201817.03.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041 (J-13)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
1,17Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.042Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,05Yousra El Majjouti, Bækkelagets SK05.12.041Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
1,05Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
0,90Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.044Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,82Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042-grp1 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,49Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.047Stange, Bamselekene 201818.03.18
4,39Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.045-grp2 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,38Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.049 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,22Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.048-grp2 Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
4,09Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
4,00Anna Maria Kristiansen, Ready11.01.0411Bærum, Indoor Games106.01.18
3,96Kaja Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.0413Bærum, Indoor Games106.01.18
3,86Ella Holmen Legernes, Ready09.04.0415Bærum, Indoor Games106.01.18
3,86Elise Egge Einbu, Lambertseter IF02.06.0420Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----10--------------------
3,62Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.0426Stange, Bamselekene 201818.03.18
3,62Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.0427Stange, Bamselekene 201818.03.18
3,59Sofie Lae, IL i BUL10.10.0430Stange, Bamselekene 201818.03.18
3,42Emily Tallerås, IL i BUL11.04.0437Stange, Bamselekene 201818.03.18
3,28Tuva Moe Melgalvis, Bøler IF08.07.0443Stange, Bamselekene 201818.03.18
3,12Eva Christine Sønderland, Bækkelagets SK10.12.0444Stange, Bamselekene 201818.03.18
3,03Sunniva Maske Dysthe, IL i BUL27.04.0419Bærum, Indoor Games106.01.18
2,99Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.0420Bærum, Indoor Games106.01.18
2,84Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.0447Stange, Bamselekene 201818.03.18
2,64Hedda Emilie Vekve-Granum, Bøler IF25.12.0448Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,63Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.0425Stange, Bamselekene 201818.03.18

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,98Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,56Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.046Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,63Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.044 (J-13)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
4,16Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.047 (J-13)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,10Yousra El Majjouti, Bækkelagets SK05.12.042Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,07Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,01Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.043Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
1,81Fatima Holmen, Bækkelagets SK045Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
1,75Eva Christine Sønderland, Bækkelagets SK10.12.049Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,91Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.044Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,82Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.046Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,36Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.049Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,64Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.043 (J-13)Bærum, Julestemne02.12.17
7,67Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.047 (J-13)Bærum, Julestemne02.12.17
6,86Kaja Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.0410 (J-13)Bærum, Julestemne02.12.17
6,56Sunniva Maske Dysthe, IL i BUL27.04.0411 (J-13)Bærum, Julestemne02.12.17
5,36Olivia Eckbo-Lie, IL i BUL11.02.0412 (J-13)Bærum, Julestemne02.12.17

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,75Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,18Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.046Stange, Bamselekene 201816.03.18
6,74Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.0413Stange, Bamselekene 201816.03.18
6,67Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.045Bærum, Indoor Games106.01.18
6,61Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.046Bærum, Indoor Games106.01.18
6,54Elise Egge Einbu, Lambertseter IF02.06.0416Stange, Bamselekene 201816.03.18
6,07Hedda Emilie Vekve-Granum, Bøler IF25.12.0419Stange, Bamselekene 201816.03.18
5,76Kaja Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.0410Bærum, Indoor Games106.01.18
5,60Eva Christine Sønderland, Bækkelagets SK10.12.0423Stange, Bamselekene 201816.03.18
5,27Sunniva Maske Dysthe, IL i BUL27.04.0412Bærum, Indoor Games106.01.18
-----10--------------------
4,64Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.0426Stange, Bamselekene 201816.03.18

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,02Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.033-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,06Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,18Elina Løken Dahl, IK Tjalve24.09.032-h1Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,39Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032-h1Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
8,41Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,45Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.032-fi Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,47Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.034-h4 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,58Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.032-h3 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,62Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.032-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,79Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.035-h3 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
-----10--------------------
8,82Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.034-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,90Maya Rostoft, IL Koll07.02.037-h3 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,19Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.035-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,47Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.035-h3Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,49Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.034-h1 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,56Julie Lund-Sørnes, IL i BUL13.05.035-h2 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,58Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.035-h1 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,75Solveig Kjerschow-Samuelsen, IL i BUL21.12.036-h1 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,89Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.036-h3Stange, Bamselekene 201816.03.18
10,19Julie Tanem, IL i BUL19.05.036-h2 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,99Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.036-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,97Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.035-h3Drammen, Dialoglekene 201807.01.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,58Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,17Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.032-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,19Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-h4Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
27,67Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.031-h3 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
28,05Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,12Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,37Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.033-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
29,40Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.033-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,39Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.034-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
31,44Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.036-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----10--------------------
32,92Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
33,49Julie Tanem, IL i BUL19.05.035-h4Stange, Bamselekene 201818.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,52Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.033-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,82Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.031 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,43,84Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.031-h1 (J-14)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
1,44,29Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.033 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,49,22Maya Rostoft, IL Koll07.02.036 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,50,11Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,54,19Tuva Anine Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar30.10.037 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,55,36Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,58,91Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.035Stange, Bamselekene 201817.03.18
2,00,94Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2,03,93Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.038 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
-----10--------------------
2,24,24Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.038Stange, Bamselekene 201817.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,99Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.035 (KS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,90Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.034-h1 (J-16)London/GBR, London U13 / U15 / U17 Games20.01.18
2,19,09Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.033-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,19,39Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.034-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,24,76Iris Engeness, IL Koll20.01.035-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,55,99Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.037-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,48,68Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.035-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,02,51Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.032Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,51,46Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.032Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,55,74Iris Engeness, IL Koll20.01.034Steinkjer, UM Innendørs11.03.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,93Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
8,99Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031-h2Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
9,46Elina Løken Dahl, IK Tjalve24.09.031-h1Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
9,79Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032-h2Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
9,82Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.031-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
10,42Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031-h1Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19,15Iris Engeness, IL Koll20.01.031Steinkjer, UM Innendørs09.03.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,33,41Iris Engeness, IK Tjalve20.01.034 (KS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.038Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,41Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.039Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,35Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031 (J-14)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
1,35Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.036Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
1,35Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.0315Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
1,04Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.033 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,95Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,94Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,86Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,64Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.033 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
4,62Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.034 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
4,62Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.037Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,36Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.039Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,29Jenny Wahl, Bækkelagets SK28.01.0312Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,20Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.0314Stange, Bamselekene 201816.03.18
3,84Maya Rostoft, IL Koll07.02.0314 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
-----10--------------------
3,78Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.0319Stange, Bamselekene 201816.03.18
3,69Solveig Kjerschow-Samuelsen, IL i BUL21.12.0317 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
3,63Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.0327Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
3,56Julie Lund-Sørnes, IL i BUL13.05.0318 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
3,44Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.0324Stange, Bamselekene 201816.03.18
2,71Julie Tanem, IL i BUL19.05.0328Stange, Bamselekene 201816.03.18

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,87Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.032Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,79Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,01Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.038Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,48Jenny Wahl, Bækkelagets SK28.01.031Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,26Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.032Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,21Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
2,20Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.033Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,07Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
2,06Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.035Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,86Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.0313Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,99Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
8,94Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.036 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,25Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.037 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
7,99Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.0314Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,47Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
7,25Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.036Stange, Bamselekene 201817.03.18
6,50Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.039Stange, Bamselekene 201817.03.18
6,23Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.0311Stange, Bamselekene 201817.03.18

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3044Kajsa Rooth, IK Tjalve
9,29-1,44-9,91-4,75-1,50,11
23.09.033Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2548Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF
9,99-1,35-7,47-4,68-1,55,36
22.03.034Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2231Emily Guldvog, Lambertseter IF
10,96-1,35-7,43-4,45-2,00,94
05.07.038Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87Vilde Marstein, IL Koll05.06.021-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,12Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h3Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,15Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021-fi-D (KS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
8,51Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.024-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,54Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.024-h2Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,56Sara Furnes, IL i BUL06.05.023 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
8,57Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.024-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,01Nenneh Janko, IL i BUL08.05.025 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
9,13Vilde Marie Tinglev, Groruddalen Friidrettsklubb07.08.027-h1Stange, Bamselekene 201816.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,78Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.025Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,83Sara Furnes, IL i BUL06.05.023-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,55Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
26,19Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022-h4Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
26,29Vilde Marstein, IL Koll05.06.022-h3Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
27,90Sara Furnes, IL i BUL06.05.024 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
28,42Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,78Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.022-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,77Nenneh Janko, IL i BUL08.05.023-h2Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,02Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.023-h3Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,79Vilde Marie Tinglev, Groruddalen Friidrettsklubb07.08.024-h1Stange, Bamselekene 201818.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,89Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.023-h2 (KS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,46Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39,89Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,52,05Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,52,35Vilde Marstein, IL Koll05.06.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,53,09Solveig Gauslaa, IL i BUL01.07.022 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,53,54Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.023 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,59,60Anniken Qvam Strand, IL i BUL11.01.024 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
2,04,55Maybel Boateng, IL i BUL15.12.021Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
2,05,34Åsne Omland, IL i BUL26.04.025 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
2,08,57Hanne Bangstad, IL i BUL27.10.026 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,58,50Maybel Boateng, IL i BUL15.12.024Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62Vilde Marstein, IL Koll05.06.021-h2 (J-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,84Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
8,92Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.022 (J-17)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,79Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.021Stange, Bamselekene 201816.03.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,62Vilde Marstein, IL Koll05.06.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,56Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,55Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,50Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.022 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.022Stange, Bamselekene 201818.03.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,16Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,47Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
5,42Vilde Marstein, IL Koll05.06.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,98Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
4,81Sara Furnes, IL i BUL06.05.029 (J-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,60Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.0213Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
4,18Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023Stange, Bamselekene 201816.03.18

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,13Sara Furnes, IL i BUL06.05.021Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,88Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,40Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,23Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,29Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,10Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,58Vilde Marstein, IL Koll05.06.026Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,24Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
8,18Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,07Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3464Vilde Marstein, IL Koll
8,62-1,62-9,33-5,30-1,52,35
05.06.021Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
3301Andrea Rooth, Lambertseter IF
9,05-1,44-9,24-4,98-1,39,89
06.03.022Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
3278Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll
9,41-1,56-9,28-5,47-1,52,05
25.07.023Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,06Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h1Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,40Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.015-h1Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,50Daniella Boateema, IL i BUL03.10.016-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,60Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.015-h2Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,62Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.017-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,04Jenny Lian Strøm, IL i BUL18.05.016 (J-16)Bærum, Julestemne02.12.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,18Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-fi Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
26,53Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,04Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.014-h1Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
28,77Daniella Boateema, IL i BUL03.10.013-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
30,79Jenny Lian Strøm, IL i BUL18.05.014 (J-16)Bærum, Julestemne02.12.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,79Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h2Steinkjer, UM Innendørs09.03.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.015-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.011Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,48Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.012Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,43Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Jenter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,83Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,00Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991-fi-C (KS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
8,05Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.003-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,26Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.004-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,31Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.007-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,72Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.008-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,09Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-fi Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
26,30Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
26,64Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.002-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,39Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,20Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,77Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.004 (KS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,32,72Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.005Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,43,11Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,12Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
9,82Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.004-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001-grp1 (KS)Bærum, Hoppstevne19.01.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (KJ)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
1,15Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001 (J-17)Bærum, Romjulsspretten27.12.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,98Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,25Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.008Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,25Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.008 (KS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,76Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,66Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001 (J-18)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,38Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.001 (J-18)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,27Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002 (J-18)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,73Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002 (KS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,03Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3144Caroline Haugan, Bækkelagets SK
9,12-1,57-9,03-4,98-2,43,11
17.06.004 (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Jenter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,77Vilde Gjesbakk, IK Tjalve03.06.964-fi (J-U23)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,89Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.972-fi-B (KS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,99Thanya Panchalingam, IL i BUL14.10.983-h2 (J-U23)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,09Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.974-h5 (KS)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
8,29Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.981-h5 (KS)Staten Island/NY/USA, Seahawk Shootout08.12.17
8,34Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.982-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
8,51Ingrid Aalberg, IK Tjalve11.10.964 (KS)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,42Vilde Gjesbakk, IK Tjalve03.06.963-fi (J-U23)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,59Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.971-h1 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,59Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.983-h20 (KS)Boston/MA/USA, John Thomas Terrier Classic26.01.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,23Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.981-h7 (KS)Staten Island/NY/USA, Seahawk Shootout08.12.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,49Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.973-h3 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,01,93Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.983-h2 (KS)Staten Island/NY/USA, NEC Indoor Track & Field Championships16.02.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,95Elisabeth Angell Bergh, IK Tjalve21.03.962-h4 (KS)Clemson/SC/USA, Tiger Paw Invite10.02.18

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46,12Elisabeth Angell Bergh, IK Tjalve21.03.964-fi (KS)College Station/TX/USA, SEC Indoor Championships25.02.18
5,30,09Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.963-h1 (KS)Winston-Salem/NC/USA, JDL College Dual Meet Madness28.01.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,47,75Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.965 (KS)Winston-Salem/NC/USA, JDL College Team Challenge08.02.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Elin Forsberg Dale, IK Tjalve08.12.961 (KS)Bærum, Høydestevne26.01.18
1,55Kristin Færøvik Mork, IK Tjalve17.01.972-grp1 (KS)Bærum, Hoppstevne19.01.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.961 (KS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,45Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.977 (KS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,37Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.979 (KS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,36Vilde Indseth Holten, IK Tjalve22.01.9710 (KS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,31Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.962 (KS)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201827.01.18
11,75Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.967 (KS)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
11,47Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.974 (KS)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,97Vilde Indseth Holten, IK Tjalve22.01.978 (KS)Växjö/SWE, Växjö Inomhuskast03.02.18

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,83Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003-fi (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,87Vilde Marstein, IL Koll05.06.021-fi (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,00Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991-fi-C (KS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
8,02Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.033-fi (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,05Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,05Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.003-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,06Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h1 (J-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,06Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034-fi (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,12Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h3 (J-16)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,15Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021-fi-D (KS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
-----10--------------------
8,18Elina Løken Dahl, IK Tjalve24.09.032-h1 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,26Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.004-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,31Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.007-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,39Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
8,40Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.015-h1 (J-17)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,41Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,45Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.032-fi (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,47Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.034-h4 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,50Daniella Boateema, IL i BUL03.10.016-h3 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,51Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.024-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----20--------------------
8,54Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.024-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,56Sara Furnes, IL i BUL06.05.023 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
8,57Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.024-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,58Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.032-h3 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,60Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.015-h2 (J-17)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,62Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.017-h1 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,62Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.032-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,72Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.008-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,79Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.035-h3 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,82Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.034-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----30--------------------
8,90Maya Rostoft, IL Koll07.02.037-h3 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,01Nenneh Janko, IL i BUL08.05.025 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
9,04Jenny Lian Strøm, IL i BUL18.05.016 (J-16)Bærum, Julestemne02.12.17
9,13Vilde Marie Tinglev, Groruddalen Friidrettsklubb07.08.027-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,19Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.035-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,47Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.035-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,49Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.034-h1 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,56Julie Lund-Sørnes, IL i BUL13.05.035-h2 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,58Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.035-h1 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,75Solveig Kjerschow-Samuelsen, IL i BUL21.12.036-h1 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
-----40--------------------
9,89Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.036-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
10,19Julie Tanem, IL i BUL19.05.036-h2 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,78Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.025 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,99Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.036-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,83Sara Furnes, IL i BUL06.05.023-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
13,97Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.035-h3 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,09Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-fi (J-18/19)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,18Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-fi (J-17)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,55Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
26,19Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022-h4 (J-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
26,29Vilde Marstein, IL Koll05.06.022-h3 (J-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
26,30Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
26,53Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,58Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-h5 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,64Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.002-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,17Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.032-h5 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----10--------------------
27,19Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-h4 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
27,39Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,67Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.031-h3 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
27,90Sara Furnes, IL i BUL06.05.024 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
28,04Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.014-h1 (J-17)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
28,05Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,12Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,20Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,37Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.033-h6 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,42Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----20--------------------
28,77Daniella Boateema, IL i BUL03.10.013-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,78Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.022-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,40Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.033-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,77Nenneh Janko, IL i BUL08.05.023-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,02Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.023-h3 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,39Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.034-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,79Jenny Lian Strøm, IL i BUL18.05.014 (J-16)Bærum, Julestemne02.12.17
30,79Vilde Marie Tinglev, Groruddalen Friidrettsklubb07.08.024-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
31,44Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.036-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
32,92Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034-h6 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----30--------------------
33,49Julie Tanem, IL i BUL19.05.035-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,89Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.023-h2 (KS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
29,52Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.033-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,79Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h2 (J-17)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
1,06,46Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39,89Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,41,82Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.031 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,43,84Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.031-h1 (J-14)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
1,44,29Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.033 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,47,77Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.004 (KS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
1,49,22Maya Rostoft, IL Koll07.02.036 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,50,11Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,52,05Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,52,35Vilde Marstein, IL Koll05.06.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,53,09Solveig Gauslaa, IL i BUL01.07.022 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
-----10--------------------
1,53,54Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.023 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,54,19Tuva Anine Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar30.10.037 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,55,36Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,58,91Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.035 (J-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,59,60Anniken Qvam Strand, IL i BUL11.01.024 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
2,00,94Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2,03,93Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.038 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
2,04,55Maybel Boateng, IL i BUL15.12.021 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
2,05,34Åsne Omland, IL i BUL26.04.025 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
2,08,57Hanne Bangstad, IL i BUL27.10.026 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
-----20--------------------
2,24,24Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.038 (J-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,99Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.035 (KS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,90Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.034-h1 (J-16)London/GBR, London U13 / U15 / U17 Games20.01.18
2,19,09Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.033-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,19,39Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.034-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,24,76Iris Engeness, IL Koll20.01.035-h2 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,32,72Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.005 (J-18/19)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,43,11Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.00PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2,55,99Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.037-h1 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,58,50Maybel Boateng, IL i BUL15.12.024 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,48,68Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.035-h1 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,02,51Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.032 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,51,46Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.032 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,55,74Iris Engeness, IL Koll20.01.034 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62Vilde Marstein, IL Koll05.06.021-h2 (J-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,84Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-16)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
8,92Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.022 (J-17)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
8,93Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
8,99Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031-h2 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
9,29Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.015-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,46Elina Løken Dahl, IK Tjalve24.09.031-h1 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
9,79Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032-h2 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
9,82Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.031-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
10,42Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031-h1 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,79Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.021 (J-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,12Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.00PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
9,82Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.004-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19,15Iris Engeness, IL Koll20.01.031 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,33,41Iris Engeness, IK Tjalve20.01.034 (KS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,62Vilde Marstein, IL Koll05.06.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,60Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001-grp1 (KS)Bærum, Hoppstevne19.01.18
1,56Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,55Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,50Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.022 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,45Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.038 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,41Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.039 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,35Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031 (J-14)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
1,35Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.036 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
1,35Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.0315 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.022 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (KJ)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
1,25Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-17)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
1,16Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (J-16)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,15Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001 (J-17)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
1,15Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-15)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
1,04Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032 (J-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.011 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,20Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.033 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,47Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
5,42Vilde Marstein, IL Koll05.06.021 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,98Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,98Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
4,95Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,94Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,86Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,81Sara Furnes, IL i BUL06.05.029 (J-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,64Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.033 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
4,62Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.034 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
-----10--------------------
4,62Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.037 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,60Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.0213 (J-16)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
4,36Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.039 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,29Jenny Wahl, Bækkelagets SK28.01.0312 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,25Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.008 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,25Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.008 (KS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
4,20Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.0314 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,18Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (J-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
3,84Maya Rostoft, IL Koll07.02.0314 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
3,78Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.0319 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
-----20--------------------
3,69Solveig Kjerschow-Samuelsen, IL i BUL21.12.0317 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
3,63Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.0327 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
3,56Julie Lund-Sørnes, IL i BUL13.05.0318 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
3,44Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.0324 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
2,71Julie Tanem, IL i BUL19.05.0328 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,13Sara Furnes, IL i BUL06.05.021 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,88Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,87Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.032 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,79Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,76Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,66Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,40Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,01Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.038 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001 (J-18)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,48Jenny Wahl, Bækkelagets SK28.01.031 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,48Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.012 (J-17)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,43Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-17)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,38Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.001 (J-18)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,27Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002 (J-18)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,27Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021 (J-16)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,26Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.032 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,23Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (J-16)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,21Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-15)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
-----10--------------------
2,20Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.033 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,07Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032 (J-15)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
2,06Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.035 (J-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,29Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,73Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002 (KS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
7,86Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.0313 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
10,10Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.023 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,99Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
9,58Vilde Marstein, IL Koll05.06.026 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,24Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
8,94Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.036 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,25Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.037 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,18Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (J-16)Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,07Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
7,99Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.0314 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
-----10--------------------
7,47Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
7,25Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.036 (J-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
6,50Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.039 (J-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
6,23Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.0311 (J-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,03Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.00PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3464Vilde Marstein, IL Koll
8,62-1,62-9,33-5,30-1,52,35
05.06.021 (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
3301Andrea Rooth, Lambertseter IF
9,05-1,44-9,24-4,98-1,39,89
06.03.022 (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
3278Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll
9,41-1,56-9,28-5,47-1,52,05
25.07.023 (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3144Caroline Haugan, Bækkelagets SK
9,12-1,57-9,03-4,98-2,43,11
17.06.004Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3044Kajsa Rooth, IK Tjalve
9,29-1,44-9,91-4,75-1,50,11
23.09.033 (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2548Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF
9,99-1,35-7,47-4,68-1,55,36
22.03.034 (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2231Emily Guldvog, Lambertseter IF
10,96-1,35-7,43-4,45-2,00,94
05.07.038 (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,77Vilde Gjesbakk, IK Tjalve03.06.964-fi (J-U23)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,83Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003-fi (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,87Vilde Marstein, IL Koll05.06.021-fi (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,89Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.972-fi-B (KS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,99Thanya Panchalingam, IL i BUL14.10.983-h2 (J-U23)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,00Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991-fi-C (KS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
8,02Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.033-fi (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,05Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,05Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.003-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,06Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h1 (J-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
-----10--------------------
8,06Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034-fi (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,09Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.974-h5 (KS)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
8,12Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h3 (J-16)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,15Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021-fi-D (KS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
8,18Elina Løken Dahl, IK Tjalve24.09.032-h1 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,26Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.004-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,29Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.981-h5 (KS)Staten Island/NY/USA, Seahawk Shootout08.12.17
8,31Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.007-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,34Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.982-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
8,39Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
-----20--------------------
8,40Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.015-h1 (J-17)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,41Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,45Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.032-fi (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,47Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.034-h4 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,50Daniella Boateema, IL i BUL03.10.016-h3 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,51Ingrid Aalberg, IK Tjalve11.10.964 (KS)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,51Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.024-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,54Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.024-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,56Sara Furnes, IL i BUL06.05.023 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
8,57Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.024-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
-----30--------------------
8,58Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.032-h3 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,60Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.015-h2 (J-17)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,62Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.017-h1 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,62Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.032-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,72Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.008-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,79Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.035-h3 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,82Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.034-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,90Maya Rostoft, IL Koll07.02.037-h3 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,01Nenneh Janko, IL i BUL08.05.025 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
9,04Jenny Lian Strøm, IL i BUL18.05.016 (J-16)Bærum, Julestemne02.12.17
-----40--------------------
9,13Vilde Marie Tinglev, Groruddalen Friidrettsklubb07.08.027-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,19Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.035-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,47Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.035-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,49Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.034-h1 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,56Julie Lund-Sørnes, IL i BUL13.05.035-h2 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,58Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.035-h1 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,75Solveig Kjerschow-Samuelsen, IL i BUL21.12.036-h1 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,89Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.036-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
10,19Julie Tanem, IL i BUL19.05.036-h2 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,78Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.025 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,99Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.036-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,83Sara Furnes, IL i BUL06.05.023-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
13,97Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.035-h3 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,09Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-fi (J-18/19)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,18Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-fi (J-17)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,42Vilde Gjesbakk, IK Tjalve03.06.963-fi (J-U23)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,55Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,59Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.971-h1 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,19Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022-h4 (J-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
26,29Vilde Marstein, IL Koll05.06.022-h3 (J-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
26,30Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
26,53Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,58Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-h5 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----10--------------------
26,64Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.002-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,17Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.032-h5 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,19Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-h4 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
27,39Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,59Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.983-h20 (KS)Boston/MA/USA, John Thomas Terrier Classic26.01.18
27,67Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.031-h3 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
27,90Sara Furnes, IL i BUL06.05.024 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
28,04Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.014-h1 (J-17)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
28,05Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,12Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----20--------------------
28,20Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,37Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.033-h6 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,42Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,77Daniella Boateema, IL i BUL03.10.013-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,78Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.022-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,40Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.033-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,77Nenneh Janko, IL i BUL08.05.023-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,02Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.023-h3 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,39Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.034-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,79Jenny Lian Strøm, IL i BUL18.05.014 (J-16)Bærum, Julestemne02.12.17
-----30--------------------
30,79Vilde Marie Tinglev, Groruddalen Friidrettsklubb07.08.024-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
31,44Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.036-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
32,92Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034-h6 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
33,49Julie Tanem, IL i BUL19.05.035-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,89Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.023-h2 (KS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
29,52Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.033-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,23Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.981-h7 (KS)Staten Island/NY/USA, Seahawk Shootout08.12.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,49Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.973-h3 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
57,79Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h2 (J-17)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
1,01,93Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.983-h2 (KS)Staten Island/NY/USA, NEC Indoor Track & Field Championships16.02.18
1,06,46Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39,89Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,41,82Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.031 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,43,84Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.031-h1 (J-14)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
1,44,29Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.033 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,47,77Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.004 (KS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
1,49,22Maya Rostoft, IL Koll07.02.036 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,50,11Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,52,05Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,52,35Vilde Marstein, IL Koll05.06.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,53,09Solveig Gauslaa, IL i BUL01.07.022 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
-----10--------------------
1,53,54Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.023 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,54,19Tuva Anine Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar30.10.037 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,55,36Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,58,91Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.035 (J-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,59,60Anniken Qvam Strand, IL i BUL11.01.024 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
2,00,94Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2,03,93Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.038 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
2,04,55Maybel Boateng, IL i BUL15.12.021 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
2,05,34Åsne Omland, IL i BUL26.04.025 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
2,08,57Hanne Bangstad, IL i BUL27.10.026 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
-----20--------------------
2,24,24Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.038 (J-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,99Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.035 (KS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,95Elisabeth Angell Bergh, IK Tjalve21.03.962-h4 (KS)Clemson/SC/USA, Tiger Paw Invite10.02.18
2,17,90Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.034-h1 (J-16)London/GBR, London U13 / U15 / U17 Games20.01.18
2,19,09Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.033-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,19,39Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.034-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,24,76Iris Engeness, IL Koll20.01.035-h2 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,32,72Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.005 (J-18/19)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,43,11Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2,55,99Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.037-h1 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,58,50Maybel Boateng, IL i BUL15.12.024 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,48,68Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.035-h1 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,02,51Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.032 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,51,46Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.032 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,55,74Iris Engeness, IL Koll20.01.034 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46,12Elisabeth Angell Bergh, IK Tjalve21.03.964-fi (KS)College Station/TX/USA, SEC Indoor Championships25.02.18
5,30,09Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.963-h1 (KS)Winston-Salem/NC/USA, JDL College Dual Meet Madness28.01.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,47,75Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.965 (KS)Winston-Salem/NC/USA, JDL College Team Challenge08.02.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62Vilde Marstein, IL Koll05.06.021-h2 (J-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,84Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-16)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
8,92Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.022 (J-17)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
8,93Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
8,99Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031-h2 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
9,29Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.015-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,46Elina Løken Dahl, IK Tjalve24.09.031-h1 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
9,79Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032-h2 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
9,82Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.031-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
10,42Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031-h1 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,79Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.021 (J-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,12Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
9,82Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.004-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19,15Iris Engeness, IL Koll20.01.031 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,33,41Iris Engeness, IK Tjalve20.01.034 (KS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Elin Forsberg Dale, IK Tjalve08.12.961 (KS)Bærum, Høydestevne26.01.18
1,62Vilde Marstein, IL Koll05.06.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,60Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001-grp1 (KS)Bærum, Hoppstevne19.01.18
1,56Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,55Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,55Kristin Færøvik Mork, IK Tjalve17.01.972-grp1 (KS)Bærum, Hoppstevne19.01.18
1,50Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.022 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,45Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.038 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,41Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.039 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,35Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031 (J-14)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
-----10--------------------
1,35Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.036 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
1,35Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.0315 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.022 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (KJ)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
1,25Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-17)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
1,16Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (J-16)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,15Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001 (J-17)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
1,15Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-15)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
1,04Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032 (J-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.961 (KS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,50Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.011 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,20Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.033 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,47Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
5,42Vilde Marstein, IL Koll05.06.021 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,98Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,98Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
4,95Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,94Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,86Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,81Sara Furnes, IL i BUL06.05.029 (J-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,64Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.033 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
4,62Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.034 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
-----10--------------------
4,62Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.037 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,60Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.0213 (J-16)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
4,36Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.039 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,29Jenny Wahl, Bækkelagets SK28.01.0312 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,25Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.008 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,25Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.008 (KS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
4,20Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.0314 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,18Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (J-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
3,84Maya Rostoft, IL Koll07.02.0314 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
3,78Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.0319 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
-----20--------------------
3,69Solveig Kjerschow-Samuelsen, IL i BUL21.12.0317 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
3,63Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.0327 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
3,56Julie Lund-Sørnes, IL i BUL13.05.0318 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
3,44Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.0324 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
2,71Julie Tanem, IL i BUL19.05.0328 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,13Sara Furnes, IL i BUL06.05.021 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,88Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,87Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.032 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,79Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,76Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,66Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,40Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,01Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.038 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001 (J-18)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,48Jenny Wahl, Bækkelagets SK28.01.031 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,48Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.012 (J-17)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,45Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.977 (KS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,43Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-17)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,38Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.001 (J-18)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,37Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.979 (KS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,36Vilde Indseth Holten, IK Tjalve22.01.9710 (KS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,27Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002 (J-18)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,27Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021 (J-16)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
-----10--------------------
2,26Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.032 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,23Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (J-16)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,21Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-15)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
2,20Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.033 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,07Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032 (J-15)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
2,06Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.035 (J-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,31Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.962 (KS)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201827.01.18
12,29Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
11,75Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.967 (KS)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
11,47Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.974 (KS)Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
9,73Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002 (KS)Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
7,86Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.0313 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
10,10Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.023 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,99Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
9,58Vilde Marstein, IL Koll05.06.026 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
9,24Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
8,94Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.036 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,25Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.037 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,18Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (J-16)Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,07Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
7,99Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.0314 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
-----10--------------------
7,47Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
7,25Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.036 (J-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
6,50Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.039 (J-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
6,23Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.0311 (J-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,03Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,97Vilde Indseth Holten, IK Tjalve22.01.978 (KS)Växjö/SWE, Växjö Inomhuskast03.02.18

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3464Vilde Marstein, IL Koll
8,62-1,62-9,33-5,30-1,52,35
05.06.021 (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
3301Andrea Rooth, Lambertseter IF
9,05-1,44-9,24-4,98-1,39,89
06.03.022 (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
3278Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll
9,41-1,56-9,28-5,47-1,52,05
25.07.023 (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3144Caroline Haugan, Bækkelagets SK
9,12-1,57-9,03-4,98-2,43,11
17.06.004 (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3044Kajsa Rooth, IK Tjalve
9,29-1,44-9,91-4,75-1,50,11
23.09.033 (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2548Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF
9,99-1,35-7,47-4,68-1,55,36
22.03.034 (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2231Emily Guldvog, Lambertseter IF
10,96-1,35-7,43-4,45-2,00,94
05.07.038 (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,77Vilde Gjesbakk, IK Tjalve03.06.964-fi (J-U23)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
7,83Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003-fi (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,84Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.936-fi-ABærum, Bassen Sprint20.01.18
7,87Vilde Marstein, IL Koll05.06.021-fi (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,89Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.972-fi-BBærum, Bassen Sprint20.01.18
7,96Marit Aarvaag Storaker, Sportsklubben Vidar14.12.881Lillehammer, Romjulssprinten26.12.17
7,99Thanya Panchalingam, IL i BUL14.10.983-h2 (J-U23)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,00Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991-fi-CBærum, Bassen Sprint20.01.18
8,02Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.033-fi (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,04Charlotte Lund Abrahamsen, IK Tjalve22.08.874-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
-----10--------------------
8,05Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,05Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.003-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,06Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h1 (J-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,06Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034-fi (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,09Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.974-h5Bærum, NM innendørs 201803.02.18
8,12Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h3 (J-16)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,15Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021-fi-DBærum, Bassen Sprint20.01.18
8,18Elina Løken Dahl, IK Tjalve24.09.032-h1 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
8,21Ingvild Hjortnæs Larsen, Bækkelagets SK22.04.922Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,26Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.004-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
-----20--------------------
8,29Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.981-h5Staten Island/NY/USA, Seahawk Shootout08.12.17
8,31Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.007-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,34Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.982-fi-EBærum, Bassen Sprint20.01.18
8,39Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
8,40Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.015-h1 (J-17)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,41Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,45Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.032-fi (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,47Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.034-h4 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,50Daniella Boateema, IL i BUL03.10.016-h3 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,51Ingrid Aalberg, IK Tjalve11.10.964Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
-----30--------------------
8,51Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.024-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,54Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.024-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,56Sara Furnes, IL i BUL06.05.023 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
8,57Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.024-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,58Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.032-h3 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
8,60Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.015-h2 (J-17)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
8,62Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.017-h1 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,62Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.032-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
8,72Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.008-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,79Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.035-h3 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
-----40--------------------
8,82Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.034-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,90Maya Rostoft, IL Koll07.02.037-h3 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,01Nenneh Janko, IL i BUL08.05.025 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
9,04Jenny Lian Strøm, IL i BUL18.05.016 (J-16)Bærum, Julestemne02.12.17
9,13Vilde Marie Tinglev, Groruddalen Friidrettsklubb07.08.027-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,19Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.035-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,47Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.035-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
9,49Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.034-h1 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,56Julie Lund-Sørnes, IL i BUL13.05.035-h2 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,58Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.035-h1 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
-----50--------------------
9,75Solveig Kjerschow-Samuelsen, IL i BUL21.12.036-h1 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
9,89Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.036-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
10,19Julie Tanem, IL i BUL19.05.036-h2 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
11,68Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.432 (KV75)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,76Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.915-h9London/GBR, Lee Valley New Year Open01.01.18
8,78Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.025 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
8,99Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.036-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,65Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.931-h1Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
13,83Sara Furnes, IL i BUL06.05.023-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
13,97Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.035-h3 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,52Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.902-h2Wien/AUT, Indoor Track & Field Vienna27.01.18
24,75Isabelle Pedersen, IL i BUL27.01.924-h1Birmingham/AL/USA, UAB Vulcan Invitational13.01.18
25,09Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-fi (J-18/19)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,18Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-fi (J-17)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,42Vilde Gjesbakk, IK Tjalve03.06.963-fi (J-U23)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,55Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,59Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.971-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
25,62Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.931-h4Bærum, Bassen Sprint20.01.18
26,19Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022-h4 (J-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
26,29Vilde Marstein, IL Koll05.06.022-h3 (J-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
-----10--------------------
26,30Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-h5Bærum, Bassen Sprint20.01.18
26,53Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,58Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-h5 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
26,64Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.002-h2 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,17Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.032-h5 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,19Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-h4 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
27,39Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
27,59Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.983-h20Boston/MA/USA, John Thomas Terrier Classic26.01.18
27,67Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.031-h3 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
27,73Ingvild Hjortnæs Larsen, Bækkelagets SK22.04.923-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----20--------------------
27,90Sara Furnes, IL i BUL06.05.024 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
28,04Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.014-h1 (J-17)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
28,05Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,12Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,20Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,37Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.033-h6 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,42Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
28,77Daniella Boateema, IL i BUL03.10.013-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
28,78Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.022-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
29,40Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.033-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
-----30--------------------
29,77Nenneh Janko, IL i BUL08.05.023-h2 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,02Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.023-h3 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,39Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.034-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
30,79Jenny Lian Strøm, IL i BUL18.05.014 (J-16)Bærum, Julestemne02.12.17
30,79Vilde Marie Tinglev, Groruddalen Friidrettsklubb07.08.024-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
31,44Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.036-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
32,92Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034-h6 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
33,49Julie Tanem, IL i BUL19.05.035-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18
41,01Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.432 (KV75)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,85Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.914-h6Helsinki/FIN, Finsk innendørsmesterskap17.02.18
28,89Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.023-h2Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
29,52Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.033-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201818.03.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,23Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.981-h7Staten Island/NY/USA, Seahawk Shootout08.12.17
45,38Imani Diane Modahl, IL i BUL08.10.954-h13Manchester/GBR, Sale Harriers Open Series07.01.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,29Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901-fi Bærum, NM innendørs 201803.02.18
57,49Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.973-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
57,79Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h2 (J-17)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
1,01,93Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.983-h2Staten Island/NY/USA, NEC Indoor Track & Field Championships16.02.18
1,03,43Imani Diane Modahl, IL i BUL08.10.954-h1Sheffield/GBR, Northern Athletics Senior Championships13.01.18
1,06,46Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-h1Bærum, Bassen Sprint20.01.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39,89Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,41,82Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.031 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,43,84Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.031-h1 (J-14)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
1,44,29Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.033 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,45,87xImani Diane Modahl, IL i BUL08.10.954-h6Manchester/GBR, Sale Harriers Open Series04.02.18
1,47,77Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.004Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
1,49,22Maya Rostoft, IL Koll07.02.036 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,50,11Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,52,05Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,52,35Vilde Marstein, IL Koll05.06.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
-----10--------------------
1,53,09Solveig Gauslaa, IL i BUL01.07.022 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,53,54Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.023 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,54,19Tuva Anine Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar30.10.037 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
1,55,36Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,58,91Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.035 (J-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,59,60Anniken Qvam Strand, IL i BUL11.01.024 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
2,00,94Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2,03,93Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.038 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
2,04,55Maybel Boateng, IL i BUL15.12.021 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
2,05,34Åsne Omland, IL i BUL26.04.025 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
-----20--------------------
2,08,57Hanne Bangstad, IL i BUL27.10.026 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
2,24,24Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.038 (J-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,99Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.035Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,95Elisabeth Angell Bergh, IK Tjalve21.03.962-h4Clemson/SC/USA, Tiger Paw Invite10.02.18
2,15,06Ingrid Emilsen Kristiansen, IL i BUL19.12.926Bærum, NM innendørs 201803.02.18
2,17,90Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.034-h1 (J-16)London/GBR, London U13 / U15 / U17 Games20.01.18
2,19,09Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.033-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,19,39Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.034-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,24,76Iris Engeness, IL Koll20.01.035-h2 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,29,92Imani Diane Modahl, IL i BUL08.10.955-h1Sheffield/GBR, Northern Athletics Senior Championships14.01.18
2,32,10Charlotte Lund Abrahamsen, IK Tjalve22.08.87PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
2,32,72Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.005 (J-18/19)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,43,11Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
-----10--------------------
2,55,99Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.037-h1 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,58,50Maybel Boateng, IL i BUL15.12.024 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
3,10,80Katrine Heimdal, Bækkelagets SK12.12.732 (KV45)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18
4,00,02Eva Carlsen, Ready04.10.402 (KV75)Madrid/ESP, 12th European Masters Athletics Championships Indoor22.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,48,68Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.035-h1 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,02,51Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.032 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20,41Sigrid Jervell Våg, IL i BUL06.06.922-h2Bærum, NM innendørs 201804.02.18
4,51,46Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.032 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,55,74Iris Engeness, IL Koll20.01.034 (J-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
8,06,64Eva Carlsen, Ready04.10.402 (KV75)Madrid/ESP, 12th European Masters Athletics Championships Indoor23.03.18

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46,12Elisabeth Angell Bergh, IK Tjalve21.03.964-fi College Station/TX/USA, SEC Indoor Championships25.02.18
5,30,09Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.963-h1Winston-Salem/NC/USA, JDL College Dual Meet Madness28.01.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,10,49Marie Synnøve Qvale, IK Tjalve05.07.948Bærum, NM innendørs 201803.02.18
10,46,67Lene Sandem, IL i BUL28.11.8815Bærum, NM innendørs 201803.02.18
10,47,75Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.965Winston-Salem/NC/USA, JDL College Team Challenge08.02.18
17,17,01Eva Carlsen, Ready04.10.401 (KV75)Madrid/ESP, 12th European Masters Athletics Championships Indoor19.03.18

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,86Isabelle Pedersen, IL i BUL27.01.923-sf3Birmingham/GBR, IAAF World Indoor Championships03.03.18
8,99Charlotte Lund Abrahamsen, IK Tjalve22.08.87PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
9,12Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
9,82Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.004-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,33,41Iris Engeness, IK Tjalve20.01.034Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,89Tonje Angelsen, IK Tjalve17.01.903Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
1,77Charlotte Lund Abrahamsen, IK Tjalve22.08.87PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,70Elin Forsberg Dale, IK Tjalve08.12.961Bærum, Høydestevne26.01.18
1,62Vilde Marstein, IL Koll05.06.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,60Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001-grp1 Bærum, Hoppstevne19.01.18
1,56Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
1,55Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,55Kristin Færøvik Mork, IK Tjalve17.01.972-grp1 Bærum, Hoppstevne19.01.18
1,50Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.022 (J-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,45Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.038 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
-----10--------------------
1,41Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.039 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,35Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031 (J-14)Hvam, Låvefest - Desember 201709.12.17
1,35Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.036 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18
1,35Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.0315 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
1,15Katrine Heimdal, Bækkelagets SK12.12.731 (KV45)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.022 (J-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (KJ)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
1,25Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-17)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
1,16Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (J-16)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,15Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001 (J-17)Bærum, Romjulsspretten27.12.17
1,15Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-15)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
1,04Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032 (J-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.961Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,50Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.011 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,20Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.033 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,47Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
5,42Vilde Marstein, IL Koll05.06.021 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,98Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,98Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
4,95Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034 (J-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,94Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,86Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,81Sara Furnes, IL i BUL06.05.029 (J-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,64Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.033 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
4,62Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.034 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
-----10--------------------
4,62Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.037 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,60Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.0213 (J-16)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
4,36Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.039 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,29Jenny Wahl, Bækkelagets SK28.01.0312 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,25Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.008 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,25Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.008Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
4,20Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.0314 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,18Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (J-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
3,84Maya Rostoft, IL Koll07.02.0314 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
3,78Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.0319 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
-----20--------------------
3,69Solveig Kjerschow-Samuelsen, IL i BUL21.12.0317 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
3,63Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.0327 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
3,56Julie Lund-Sørnes, IL i BUL13.05.0318 (J-14)Bærum, Julestemne02.12.17
3,44Davina Rennesund, Bækkelagets SK04.05.0324 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18
2,71Julie Tanem, IL i BUL19.05.0328 (J-15)Stange, Bamselekene 201816.03.18

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,13Sara Furnes, IL i BUL06.05.021 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,88Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,87Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.032 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,79Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,76Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,66Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003 (J-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,40Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
4,01Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.038 (J-15)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001 (J-18)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,48Jenny Wahl, Bækkelagets SK28.01.031 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,48Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.012 (J-17)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,45Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.977Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,43Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-17)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,38Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.001 (J-18)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,37Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.979Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,36Vilde Indseth Holten, IK Tjalve22.01.9710Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,27Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002 (J-18)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,27Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021 (J-16)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
-----10--------------------
2,26Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.032 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,23Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (J-16)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,21Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-15)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
2,20Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.033 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,09Kristine Bækken, Bækkelagets SK06.09.741Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,07Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032 (J-15)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
2,06Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.035 (J-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,31Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.962Malmø/SWE, Pallas Spelen 201827.01.18
12,29Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
11,75Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.967Bærum, NM innendørs 201803.02.18
11,47Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.974Leikvang, Horisont Norna-lekene20.01.18
9,73Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002Bærum, Nasjonalt stevne27.02.18
7,86Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.0313 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,54Charlotte Lund Abrahamsen, IK Tjalve22.08.87PSandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
9,03Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.00P (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,97Vilde Indseth Holten, IK Tjalve22.01.978Växjö/SWE, Växjö Inomhuskast03.02.18

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3350Charlotte Lund Abrahamsen, IK Tjalve
8,99-1,77-14,54-NM-2,32,10
22.08.872Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18
3144Caroline Haugan, Bækkelagets SK
9,12-1,57-9,03-4,98-2,43,11
17.06.004 (KJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Menn veteran 30-34

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,12Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-fi-B (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,52Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.853-h1 (MS)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
7,82Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.881-h1 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,01Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18
23,73Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.854-h4 (MS)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
25,14Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.881-h1 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,01Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.885-h1 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,34Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40,52+Mariusz Wozniak (POL), Sportsklubben Vidar08.04.883 (MS)Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,65Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,21,66+Mariusz Wozniak (POL), Sportsklubben Vidar08.04.883 (MS)Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,05,11Mariusz Wozniak (POL), Sportsklubben Vidar08.04.883 (MS)Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,54,87Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.847-h3 (MS)Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,16,92Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.878-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201803.02.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21,08Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.847-h2 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,54,09Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.8811-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 201804.02.18

Menn veteran 40-44

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,84Rune Bråten Liholt, IK Tjalve13.11.762-h1 (MS)Bærum, Julestemne02.12.17

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,34Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.783-fi Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
24,85Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h7Madrid/ESP, 12th European Masters Athletics Championships Indoor22.03.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,27,01Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78PSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,27Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78PSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,73Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78PSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
0,95Shahid Aasmund Skar, Lambertseter IF21.06.752Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,62Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,05Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
2,79Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.771 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,74Lars Ødegård, Bækkelagets SK30.07.762 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,10Shahid Aasmund Skar, Lambertseter IF21.06.752Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,24Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78PSandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-1000m) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3031Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett
9,27-5,54-9,24-1,73-3,27,01
25.09.781Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18

Menn veteran 45-49

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,26Anders Stokvold, IL i BUL25.07.723Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,01Anders Stokvold, IL i BUL25.07.724-h1 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,63Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,05Tormod Guldvog, Lambertseter IF22.11.701 (MV40)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,84Anders Stokvold, IL i BUL25.07.721Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
2,38Tormod Guldvog, Lambertseter IF22.11.701 (MV40)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,30Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18

Menn veteran 50-54

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,96Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h5 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,74Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1 (MS)Bærum, Bassen Sprint20.01.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18

Menn veteran 55-59

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,68Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631 (MV50)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18

Menn veteran 60-64

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,66Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18

Menn veteran 80-84

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,96Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,17Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353-fi Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18

60 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,91Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.354 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,22Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18

Kvinner veteran 30-34

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,96Marit Aarvaag Storaker, Sportsklubben Vidar14.12.881 (KS)Lillehammer, Romjulssprinten26.12.17
8,04Charlotte Lund Abrahamsen, IK Tjalve22.08.874-h2 (KS)Bærum, Indoor Games106.01.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,32,10Charlotte Lund Abrahamsen, IK Tjalve22.08.87P (KS)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,46,67Lene Sandem, IL i BUL28.11.8815 (KS)Bærum, NM innendørs 201803.02.18

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,99Charlotte Lund Abrahamsen, IK Tjalve22.08.87P (KS)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,77Charlotte Lund Abrahamsen, IK Tjalve22.08.87P (KS)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,54Charlotte Lund Abrahamsen, IK Tjalve22.08.87P (KS)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3350Charlotte Lund Abrahamsen, IK Tjalve
8,99-1,77-14,54-NM-2,32,10
22.08.872 (KS)Sandnes, NM Mangekamp inne 201804.03.18

Kvinner veteran 40-44

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09Kristine Bækken, Bækkelagets SK06.09.741 (KS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18

Kvinner veteran 45-49

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,10,80Katrine Heimdal, Bækkelagets SK12.12.732Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15Katrine Heimdal, Bækkelagets SK12.12.731Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18

Kvinner veteran 75-79

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,68Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.432Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,01Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.432Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00,02Eva Carlsen, Ready04.10.402Madrid/ESP, 12th European Masters Athletics Championships Indoor22.03.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,06,64Eva Carlsen, Ready04.10.402Madrid/ESP, 12th European Masters Athletics Championships Indoor23.03.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,17,01Eva Carlsen, Ready04.10.401Madrid/ESP, 12th European Masters Athletics Championships Indoor19.03.18

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,20Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18

Total requesttime: 20.63885807991 seconds