Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,10Gabriel Sanders, Lambertseter IF11.07.062-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,30Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061-h3Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,42Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.062-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,92Keven Hoksnes, Lambertseter IF04.05.062-h1 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
8,93Brooklyn Jenssen-Sæther, IL i BUL02.11.065-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,97Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.063-h4Stange, Bamselekene 201923.03.19
9,82Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.068-h3 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,59Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.063-h2 (G-14)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,54Gabriel Sanders, Lambertseter IF11.07.061-h5Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,31Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.062-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,06Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.063-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
30,59Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.063-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,75Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,46,47Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.061-h2 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
1,48,79Torjus Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar18.09.063-h2 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
1,50,40Gard Gallefoss Tillung, Ready02.06.066-h2 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,28,11Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.061-h2Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
2,37,46Torjus Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar18.09.062-h1Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,03Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061-h1Gøteborg/SWE, MAIK indoor23.02.19
12,18Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.065-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,35Gabriel Sanders, Lambertseter IF11.07.066Stange, Bamselekene 201924.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,90Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.061Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
0,80Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,75Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.064Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,33Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.064 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
4,31Keven Hoksnes, Lambertseter IF04.05.065 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18
3,53Gabriel Sanders, Lambertseter IF11.07.0618 (G-12)Bærum, Julestemne01.12.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.061Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,76Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061Brandbu, Innendørsstevne Hopp u/t + kule23.02.19
1,74Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.062Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,52Gabriel Sanders, Lambertseter IF11.07.063Stange, Bamselekene 201924.03.19
8,40Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061Brandbu, Innendørsstevne Hopp u/t + kule23.02.19

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,05Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,26Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,32Simen Fritsvold, IL Koll12.05.054-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,36Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.055-fi Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,52Sigve Lind, IL i BUL10.10.052-h2 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
8,73William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.055-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,77Halyn Yalley, IL i BUL14.07.052Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
8,87Lars Wold Møller, IL Koll30.06.055-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,96Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.055-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
-----10--------------------
9,63Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.055-h3Stange, Bamselekene 201922.03.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,60Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,88Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
26,09Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051-h2 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
26,79Simen Fritsvold, IL Koll12.05.052-h2 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
27,12Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,37Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,13William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,94Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,25Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.051-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,41Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052-h1 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
33,73Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.055-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----10--------------------

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,82Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,41,91Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.058-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,45,95Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,49,67Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.055-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,56,80Ulrik Woxholt, Sportsklubben Vidar03.09.057-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,57,00Simen Fritsvold, IL Koll12.05.057 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
2,02,46Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.058-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
2,07,45Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.059-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,54,72Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052-h2 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40,12Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,30,86Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.054 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
6,40,98Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.056 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,43Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
9,87Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.055 (G-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,45Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.052-h1 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
10,17Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
10,55William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.056-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
11,82Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.056-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Simen Fritsvold, IL Koll12.05.054Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,40William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.057Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,65Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-13)Bærum, Romjulsspretten-II30.12.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.055Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,36Halyn Yalley, IL i BUL14.07.057Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,27Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.058Stange, Bamselekene 201923.03.19
4,17William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.059Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,12Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
3,68Simen Fritsvold, IL Koll12.05.055Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,66Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.053 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
10,63Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
8,75Simen Fritsvold, IL Koll12.05.056 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18
7,07Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.0510 (G-13)Bærum, Julestemne01.12.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,73Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,89Simen Fritsvold, IL Koll12.05.056Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,13Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.059Stange, Bamselekene 201922.03.19

Gutter 15

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-fi-D (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,51Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi-D (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,79Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043-h4Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,83Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046-sf2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,15Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.044-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,18Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.044-h3Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,30Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.046-h2Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,32André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.045-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,32Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.047-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,77Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.048-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,05Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.048-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----10--------------------

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,78Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,66Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,52André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,65Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.044-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,19Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,86Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,02Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,30Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041-h1 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
26,92André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h3Gøteborg/SWE, MAIK indoor23.02.19
27,11Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h5Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,68Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.045-h6Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,90Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,58Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.044-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
31,54Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.044-h5Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----10--------------------
32,92Marius Holm Tveit, Sportsklubben Vidar29.12.045-h2 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,72Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
57,36Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30,51Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,36,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,36,95Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,37,51Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,45,37Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.046-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,48,43André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,52,44Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.049-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14,75Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,16,39Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,02,11Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,32,09Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.045Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,98Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Stange, Bamselekene 201922.03.19
10,04Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.047-fi Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
11,60André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044Stange, Bamselekene 201922.03.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.041Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,50André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,45Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,30Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,30Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.047Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,25Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.048Stange, Bamselekene 201924.03.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,28Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,30Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,06Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
4,27Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
4,14André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.049Stange, Bamselekene 201922.03.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,61Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
11,10Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.045Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,84Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,97Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
7,29Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.049Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,10André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.045Gøteborg/SWE, MAIK indoor24.02.19
6,32Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.0413Stange, Bamselekene 201924.03.19
5,70Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.044Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,81Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

Gutter 16

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,43Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,67Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.036-h7 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,64Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,70Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-h2 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
7,75Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.034-fi Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,85Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037-fi Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,01Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.035-h2Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,07Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,12Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.037-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,95Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.034-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,32Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,20Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,43Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,58Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,09Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,19Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,25Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.033-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,89Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,26,07Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.038-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,45,15Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.039-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,67Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,59Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.037Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,89Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
1,65Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,60Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,45Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,38Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,78Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,43Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,23Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.039Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,08Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036Stange, Bamselekene 201922.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,48Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,35Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.031Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,34Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.033Bærum, KM hopp u/t02.04.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,01Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,18Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,35Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.035Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
9,37Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.034 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
9,10Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.036Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

Gutter 17

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.027-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,60Andreas Driot, IL i BUL07.06.026-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,71Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.027-h6 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,47Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.027-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,65Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,70Andreas Driot, IL i BUL07.06.024-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,89Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,08Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.026-h6 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,03Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,14Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022-h3Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
24,37Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
24,54Andreas Driot, IL i BUL07.06.023-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,63Marlon Rustad, Lambertseter IF05.04.024-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,70Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,21Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.023-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,82Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,04,50Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,24Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021-h1 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,19,66Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49,26Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Ranheim, Treningsstevne09.12.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,54Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
5,72Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,90Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,59Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021Bærum, KM hopp u/t02.04.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,29Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,02Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5239Sander Aae Skotheim, IL Koll
7,52-6,54-12,33-1,94-8,30-4,10-2,00,82
31.05.021Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

Gutter 18/19

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h5 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,26Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-fi-B (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,30Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,40Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012-h6 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,08Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h5 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,18Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,20Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,20Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-fi Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,28Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.016-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,47Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
7,74Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.003-h1 (MS)Bærum, Julestemne01.12.18
7,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,31Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012-fi Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,51Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h5Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,63Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,93Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.015-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,08Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.001-h2 (MS)Bærum, Julestemne01.12.18
1,28,64Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.015-h2 (MS)Bærum, Julestemne01.12.18
1,35,75Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005-h1 (MS)Bærum, Julestemne01.12.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,83Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,13,58Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.003-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55,26Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,02,21Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,02,99Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,44Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
8,40Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003-fi Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,70Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013-h2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,02Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013-fi (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,37,50Tobias Lømo, IL Koll13.05.001Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,76Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,70Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,15Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Reno/NV/USA, National Pole Vault Summit19.01.19
4,70Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,90Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,98Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,25Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,25Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
5,95Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.0010Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,94Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,82Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,69Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,43Herbert Astrup Hansen Hagen, Bækkelagets SK14.07.003 (MS)Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,64Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.004Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,87Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
12,87Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
11,22Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5506Markus Rooth, IK Tjalve
7,20-6,98-14,87-1,88-8,15-4,70-3,02,21
22.12.011 (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4760Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar
7,80-6,25-11,22-1,76-8,88-5,10-3,02,99
19.01.013 (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4699Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
7,22-6,25-12,87-1,67-8,64-3,70-2,55,26
10.12.004 (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

Gutter 20/22

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.982-fi-B (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,48Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

55 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,91Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994-h4 (MS)New Haven/CT/USA, Elm City Challenge08.12.18

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,23Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985-h3 (MS)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
7,62Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.998-h6 (MS)Staten Island/NY/USA, NYC Gotham Cup18.01.19
7,66Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,79Jhony Renteria (COL), IL i BUL26.03.971 (MS)Stange, Bamselekene 201923.03.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,23Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1 (MS)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,74Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,64Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992-h10 (MS)New Haven/CT/USA, Elm City Challenge08.12.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06,13Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.997-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,13,76Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.993-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15,11Michael Mørk, IK Tjalve15.10.994-h2 (MS)Clemson/SC/USA, Bob Pollock Invitational25.01.19

Ikke godkjente resultater
Innendørs bane større enn 200 meter/Indoors oversized track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,26Michael Mørk, IK Tjalve15.10.995-h1 (MS)Ames/IA/USA, Iowa State Classic09.02.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,42,87Ole Kasper Harlem Fosser, IL Heming21.04.991 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.996-fi (MS)Albuquerque/NM/USA, New Mexico Classic02.02.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,73Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991 (MS)Albuquerque/NM/USA, Don Kirby Elite Invitational08.02.19
4,40Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.982 (MS)Ranheim, Adventstevnet02.12.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,85Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
6,12Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.9910 (MS)Staten Island/NY/USA, ECC Indoor Track and Field Championship16.02.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,58Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (MS)Bærum, Kulestevne05.01.19

Menn Junior 15-19

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h5 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,26Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-fi-B (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,30Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,35Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.027-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,40Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012-h6 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,40Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-fi-D (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,43Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,60Andreas Driot, IL i BUL07.06.026-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,67Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.036-h7 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,71Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.027-h6 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----10--------------------

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,08Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h5 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,18Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,20Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,20Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,28Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.016-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,47Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.027-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,47Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
7,51Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi-D (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,64Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,65Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----10--------------------
7,70Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-h2 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
7,70Andreas Driot, IL i BUL07.06.024-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,74Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.003-h1 (MS)Bærum, Julestemne01.12.18
7,75Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.034-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,79Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043-h4 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,83Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046-sf2 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,85Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,89Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,01Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.035-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----20--------------------
8,07Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,08Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.026-h6 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,12Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.037-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,15Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.044-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,18Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.044-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,30Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.046-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,32André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.045-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,32Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.047-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,77Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.048-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,95Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.034-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
-----30--------------------
9,05Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.048-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,78Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,32Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,66Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,52André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,65Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.044-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,31Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,51Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h5 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,03Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,19Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h5 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,63Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,14Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022-h3 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
24,37Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
24,54Andreas Driot, IL i BUL07.06.023-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,86Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,02Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----10--------------------
25,20Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034-h4 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,43Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,58Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,63Marlon Rustad, Lambertseter IF05.04.024-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,70Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,09Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,19Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,21Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.023-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
26,25Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.033-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,30Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041-h1 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
-----20--------------------
26,92André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, MAIK indoor23.02.19
27,11Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h5 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,68Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.045-h6 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,90Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,58Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.044-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
31,54Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.044-h5 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,92Marius Holm Tveit, Sportsklubben Vidar29.12.045-h2 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,72Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
53,93Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.015-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
57,36Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,08Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.001-h2 (MS)Bærum, Julestemne01.12.18
1,28,64Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.015-h2 (MS)Bærum, Julestemne01.12.18
1,30,51Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,35,75Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005-h1 (MS)Bærum, Julestemne01.12.18
1,36,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,36,95Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,37,51Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,37,89Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,45,37Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.046-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,48,43André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----10--------------------
1,52,44Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.049-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,82Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,00,83Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,04,50Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,13,58Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.003-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,14,75Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,16,39Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,26,07Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.038-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,45,15Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.039-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55,26Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00HSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,02,11Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
3,02,21Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,02,99Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01HSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,24Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021-h1 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,13,44Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,19,66Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,32,09Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.045 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49,26Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,98Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
10,04Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.047-fi (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
11,60André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,67Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,59Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.037 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
8,40Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,70Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,02Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013-fi (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,37,50Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,90Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,89Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
1,76Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,70Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,65Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,60Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,55Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.041 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,50André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,45Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
-----10--------------------
1,45Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,30Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,30Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.047 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,25Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.048 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,50Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,15Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (G-18/19)Reno/NV/USA, National Pole Vault Summit19.01.19
4,70Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4,20Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
3,90Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,98Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,54Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,38Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
6,28Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
6,25Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,25Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
5,95Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.0010 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,78Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,72Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
5,43Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----10--------------------
5,30Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,23Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.039 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,08Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,06Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
4,27Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
4,14André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.049 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,94Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,90Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,82Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002 (G-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,69Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013 (G-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,59Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-17)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,50Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,48Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,43Herbert Astrup Hansen Hagen, Bækkelagets SK14.07.003 (MS)Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,35Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.031 (G-16)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,34Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.033 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
-----10--------------------

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,29Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
12,64Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.004 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
12,61Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
12,01Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,10Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.045 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,84Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,18Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
9,97Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
7,29Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.049 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,10André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.045 (G-15)Gøteborg/SWE, MAIK indoor24.02.19
6,32Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.0413 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
5,70Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.044 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,02Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
10,35Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.035 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
9,81Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
9,37Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.034 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
9,10Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.036 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,87Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
12,87Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
11,22Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5506Markus Rooth, IK Tjalve
7,20-6,98-14,87-1,88-8,15-4,70-3,02,21
22.12.011Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4760Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar
7,80-6,25-11,22-1,76-8,88-5,10-3,02,99
19.01.013Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4699Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
7,22-6,25-12,87-1,67-8,64-3,70-2,55,26
10.12.004Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5239Sander Aae Skotheim, IL Koll
7,52-6,54-12,33-1,94-8,30-4,10-2,00,82
31.05.021 (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

Menn Junior 15-22

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h5 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,22Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.982-fi-B (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,26Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-fi-B (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,30Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-fi-C (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,35Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.027-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,40Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012-h6 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,40Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-fi-D (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,43Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,48Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,60Andreas Driot, IL i BUL07.06.026-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----10--------------------
4,67Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.036-h7 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,71Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.027-h6 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

55 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,91Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994-h4 (MS)New Haven/CT/USA, Elm City Challenge08.12.18

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,08Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h5 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,18Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,20Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,20Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,23Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985-h3 (MS)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
7,28Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.016-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,47Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.027-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,47Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
7,51Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi-D (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,62Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.998-h6 (MS)Staten Island/NY/USA, NYC Gotham Cup18.01.19
-----10--------------------
7,64Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,65Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,66Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-fi-E (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,70Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-h2 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
7,70Andreas Driot, IL i BUL07.06.024-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,74Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.003-h1 (MS)Bærum, Julestemne01.12.18
7,75Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.034-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,79Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043-h4 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,83Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046-sf2 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----20--------------------
7,85Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,89Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,01Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.035-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,07Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,08Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.026-h6 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,12Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.037-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,15Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.044-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,18Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.044-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,30Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.046-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,32André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.045-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----30--------------------
8,32Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.047-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,77Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.048-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,95Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.034-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
9,05Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.048-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,79Jhony Renteria (COL), IL i BUL26.03.971 (MS)Stange, Bamselekene 201923.03.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,78Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,23Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1 (MS)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,32Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,66Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,52André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,65Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.044-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,31Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,51Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h5 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,03Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,19Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h5 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,63Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,14Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022-h3 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
24,37Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
24,54Andreas Driot, IL i BUL07.06.023-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,74Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,86Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----10--------------------
25,02Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,20Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034-h4 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,43Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,58Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,63Marlon Rustad, Lambertseter IF05.04.024-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,70Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,09Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,19Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,21Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.023-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
26,25Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.033-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----20--------------------
26,30Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041-h1 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
26,92André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, MAIK indoor23.02.19
27,11Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h5 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,68Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.045-h6 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,90Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,58Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.044-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
31,54Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.044-h5 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,92Marius Holm Tveit, Sportsklubben Vidar29.12.045-h2 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,64Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992-h10 (MS)New Haven/CT/USA, Elm City Challenge08.12.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,72Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
53,93Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.015-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
57,36Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h3 (MS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,08Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.001-h2 (MS)Bærum, Julestemne01.12.18
1,28,64Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.015-h2 (MS)Bærum, Julestemne01.12.18
1,30,51Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,35,75Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005-h1 (MS)Bærum, Julestemne01.12.18
1,36,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,36,95Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,37,51Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,37,89Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,45,37Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.046-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,48,43André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----10--------------------
1,52,44Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.049-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,82Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,00,83Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,04,50Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,06,13Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.997-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,13,58Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.003-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,13,76Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.993-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
2,14,75Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,16,39Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,26,07Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.038-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,45,15Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.039-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----10--------------------

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55,26Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,02,11Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
3,02,21Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,02,99Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,24Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021-h1 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,13,44Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,19,66Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15,11Michael Mørk, IK Tjalve15.10.994-h2 (MS)Clemson/SC/USA, Bob Pollock Invitational25.01.19

Ikke godkjente resultater
Innendørs bane større enn 200 meter/Indoors oversized track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,26Michael Mørk, IK Tjalve15.10.995-h1 (MS)Ames/IA/USA, Iowa State Classic09.02.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,32,09Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.045 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,42,87Ole Kasper Harlem Fosser, IL Heming21.04.991 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
8,49,26Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,98Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
10,04Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.047-fi (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
11,60André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,67Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,59Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.037 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
8,40Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,70Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.996-fi (MS)Albuquerque/NM/USA, New Mexico Classic02.02.19
9,02Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013-fi (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,37,50Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,90Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,89Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
1,76Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,70Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,65Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,60Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,55Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.041 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,50André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,45Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
-----10--------------------
1,45Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,30Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,30Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.047 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,25Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.048 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,50Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,73Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991 (MS)Albuquerque/NM/USA, Don Kirby Elite Invitational08.02.19
5,15Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (G-18/19)Reno/NV/USA, National Pole Vault Summit19.01.19
4,70Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4,40Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.982 (MS)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
4,20Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
3,90Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,98Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,85Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
6,54Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,38Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
6,28Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
6,25Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,25Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,12Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.9910 (MS)Staten Island/NY/USA, ECC Indoor Track and Field Championship16.02.19
5,95Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.0010 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,78Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
-----10--------------------
5,72Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
5,43Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,30Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,23Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.039 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,08Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,06Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
4,27Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
4,14André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.049 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,94Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,90Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,82Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002 (G-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,69Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013 (G-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,59Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-17)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,50Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,48Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,43Herbert Astrup Hansen Hagen, Bækkelagets SK14.07.003 (MS)Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,35Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.031 (G-16)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,34Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.033 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
-----10--------------------

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,29Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
12,64Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.004 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
12,61Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
12,01Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,10Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.045 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,84Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,18Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
9,97Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
7,29Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.049 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,10André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.045 (G-15)Gøteborg/SWE, MAIK indoor24.02.19
6,32Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.0413 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
5,70Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.044 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,02Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
10,35Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.035 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
9,81Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
9,37Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.034 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
9,10Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.036 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,87Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
12,87Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
11,22Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,58Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (MS)Bærum, Kulestevne05.01.19

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5506Markus Rooth, IK Tjalve
7,20-6,98-14,87-1,88-8,15-4,70-3,02,21
22.12.011 (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4760Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar
7,80-6,25-11,22-1,76-8,88-5,10-3,02,99
19.01.013 (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4699Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
7,22-6,25-12,87-1,67-8,64-3,70-2,55,26
10.12.004 (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5239Sander Aae Skotheim, IL Koll
7,52-6,54-12,33-1,94-8,30-4,10-2,00,82
31.05.021 (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,95Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.913-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,03Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,08Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h5Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,10Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.957-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,15Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.934-h5Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,18Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,20Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,20Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,23Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985-h3Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
7,23Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----10--------------------
7,28Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.016-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,47Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.027-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,47Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
7,51Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi-DBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,52Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.856-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,62Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.998-h6Staten Island/NY/USA, NYC Gotham Cup18.01.19
7,64Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-EBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,64Eivind Nyberg Sagli, IK Tjalve05.04.916-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,65Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,66Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-fi-EBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----20--------------------
7,70Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-h2 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
7,70Andreas Driot, IL i BUL07.06.024-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,74Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.003-h1Bærum, Julestemne01.12.18
7,75Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.034-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,79Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043-h4 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,83Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046-sf2 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,85Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,87Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.765-h6 (MV40)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor25.03.19
7,89Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----30--------------------
8,01Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.035-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,07Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,08Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.026-h6Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,12Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.037-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,15Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.044-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,18Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.044-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,25Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.821-h1 (MV35)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,30Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.046-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,32André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.045-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,32Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.047-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----40--------------------
8,48Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.684-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,77Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.048-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,95Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.034-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
8,96Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.646-fi-A (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,05Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.048-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
10,20Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351-h1 (MV80)Hvam, Veteran-NM10.03.19
11,20Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.442-h1 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,79Jhony Renteria (COL), IL i BUL26.03.971Stange, Bamselekene 201923.03.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,78Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,23Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,32Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,66Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,52André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,65Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.044-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,92Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.951-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
22,31Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,51Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h5 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,56Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.931-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
23,03Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,19Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h5 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,63Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,88Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.853-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,14Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022-h3 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
24,37Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
-----10--------------------
24,54Andreas Driot, IL i BUL07.06.023-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,74Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,80Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.764-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,86Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,02Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,20Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034-h4 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,43Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,58Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,63Marlon Rustad, Lambertseter IF05.04.024-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,70Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----20--------------------
25,93Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.822-h1 (MV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
26,09Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,19Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,21Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.023-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
26,25Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.033-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,30Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041-h1 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
26,92André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, MAIK indoor23.02.19
27,11Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h5 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,68Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.045-h6 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,90Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----30--------------------
29,58Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.044-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,90Terje Myhre, IL i BUL10.04.622-h2 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
30,68Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
31,54Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.044-h5 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,92Marius Holm Tveit, Sportsklubben Vidar29.12.045-h2 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
36,87Per Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett09.06.341-h1 (MV85)Hvam, Veteran-NM09.03.19
39,36Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351-h1 (MV80)Hvam, Veteran-NM09.03.19
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,64Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992-h10New Haven/CT/USA, Elm City Challenge08.12.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,21Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.956Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
51,98Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.954-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
53,72Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
53,93Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.015-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
54,87Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.761-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
57,36Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,08Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.001-h2Bærum, Julestemne01.12.18
1,28,31Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2Bærum, Julestemne01.12.18
1,28,64Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.015-h2Bærum, Julestemne01.12.18
1,30,51Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,35,75Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005-h1Bærum, Julestemne01.12.18
1,36,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,36,95Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,37,51Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,37,89Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,45,37Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.046-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----10--------------------
1,48,43André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,52,44Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.049-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,26Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.952-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,00,82Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,00,83Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,03,50Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,04,50Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,06,13Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.997-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,13,00Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,13,58Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.003-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,13,76Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.993-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
2,14,75Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----10--------------------
2,16,39Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,16,91Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.841-h1 (MV35)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,21,37Iacob Mathiesen, IL i BUL23.11.663-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,26,07Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.038-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,45,15Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.039-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
4,14,55Dag Erichsrud, IL i BUL08.11.495-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,36Thomas Patey (DEN), Sportsklubben Vidar04.09.732-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55,26Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,02,11Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
3,02,21Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,02,99Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,33,58Endre Wigaard, IL i BUL25.06.962Brookings/SD/USA, SDSU Last Chance15.02.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,51,43Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.939-h3Glasgow/GBR, European Athletics Indoor Championships01.03.19
3,54,34Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.965Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
4,07,24Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,12,36Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.873-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,13,44Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,19,66Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,39,28Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
6,15,61Tormod Bønes, IL i BUL09.04.421-h1 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
7,56,77Dag Erichsrud, IL i BUL08.11.495-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,78Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.954-h1Fayetteville/AR/USA, SEC Indoor Championships22.02.19
4,15,11Michael Mørk, IK Tjalve15.10.994-h2Clemson/SC/USA, Bob Pollock Invitational25.01.19
4,27,47Endre Wigaard, IL i BUL25.06.961-h2 (KS)Mankato/MN/USA, Ted Nelson Classic02.02.19
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22,43Endre Wigaard, IL i BUL25.06.965-h4Brookings/SD/USA, SDSU Indoor Classic09.02.19

Ikke godkjente resultater
Innendørs bane større enn 200 meter/Indoors oversized track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,02Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.952Ames/IA/USA, Iowa State Classic09.02.19
4,13,26Michael Mørk, IK Tjalve15.10.995-h1Ames/IA/USA, Iowa State Classic09.02.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,32,09Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.045 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,12,42Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.963-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
8,23,04Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.956-h1Fayetteville/AR/USA, SEC Indoor Championships23.02.19
8,42,87Ole Kasper Harlem Fosser, IL Heming21.04.991Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
8,49,26Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.912Bærum, Nordenkampen10.02.19
8,39Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.996-fi Albuquerque/NM/USA, New Mexico Classic02.02.19
9,02Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,50,80Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,90Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,89Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
1,76Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,70Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,65Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,60Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,55Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.041 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,50André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,45Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
-----10--------------------
1,45Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,35Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,30Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,30Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.047 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,25Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.048 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
1,50Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,50Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,45Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
1,31Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.694 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,30Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.772Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,16Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,10Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.624Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
1,06Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Hvam, Veteran-NM09.03.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,73Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Albuquerque/NM/USA, Don Kirby Elite Invitational08.02.19
5,15Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (G-18/19)Reno/NV/USA, National Pole Vault Summit19.01.19
4,70Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4,40Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.982Ranheim, Adventstevnet02.12.18
4,20Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
3,90Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,90Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,35Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
6,98Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,85Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
6,54Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,38Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
6,28Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
6,25Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,25Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,12Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.9910Staten Island/NY/USA, ECC Indoor Track and Field Championship16.02.19
5,95Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.0010 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----10--------------------
5,78Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,72Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
5,43Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,30Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,23Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.039 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,08Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,06Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
4,84Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.821 (MV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,30Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,27Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----20--------------------
4,14André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.049 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
3,02Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.443 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,03Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,94Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,90Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,85Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.772Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,82Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002 (G-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,75Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.693Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,69Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013 (G-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,60Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,59Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-17)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,56Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.635 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----10--------------------
2,51Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,51Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.686 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,50Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,48Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,43Herbert Astrup Hansen Hagen, Bækkelagets SK14.07.003Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,35Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.624Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,35Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.031 (G-16)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,34Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.033 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,29Bjørn Arne Kristiansen, IK Tjalve27.06.681 (MV50)Jessheim, Åpent stevne18.10.18
2,26Øystein Helleren, Bækkelagets SK04.03.776Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
-----20--------------------
2,22Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,16Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.443 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,07Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,04Willy Bjørndal, Sportsklubben Vidar07.02.433 (MV)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,88Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.444 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,66Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
14,29Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
12,64Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.004 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
12,61Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
12,01Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,10Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.045 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
8,85Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
7,17Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,58Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Bærum, Kulestevne05.01.19
10,96Anders Martin Fjell, IL Koll17.04.741Brandbu, Innendørsstevne Hopp u/t + kule23.02.19
9,92Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,33Nora Proctor, IL i BUL22.02.061-h4 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
8,33Mona Godtfredsen, Lambertseter IF12.01.062-h4 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
8,37Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061-fi Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,75Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.065-fi Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,89Maria Schjølberg, Sportsklubben Vidar14.10.061-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
9,01Hedda Stampe, IL i BUL23.01.061-h2 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
9,06Johanne Branting Haugseng, Bøler IF26.04.061-h5Stange, Bamselekene 201923.03.19
9,08Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.061-h1 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
9,10Josefine Falck, IL i BUL25.04.062-h3 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
9,10Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.062-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----10--------------------
9,13Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.064-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,29Ingrid Solheim, Sportsklubben Vidar25.01.062-h1 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
9,29Signe Blomfeldt, Lambertseter IF24.07.067-h4 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
9,35Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.063-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
9,44Catharina Kongsli Staubo, Sportsklubben Vidar24.11.066-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,57Embla Wright Mehlum, IL i BUL12.07.064-h2 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
9,67Thu-Dang Sophie Ly, Bækkelagets SK19.09.066-h6Stange, Bamselekene 201923.03.19
9,72Ingeborg Harbo-Lervik, Lyn Ski12.01.065-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,73Emma Dreier Roaldset, Sportsklubben Vidar20.11.066-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,82Marie Elvira Larsen Graasvoll, IL i BUL18.02.068-h3 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
-----20--------------------
9,86Amalie Reim, Sportsklubben Vidar11.06.064-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,91Oline Holmen, Bækkelagets SK12.04.067-h2 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
9,91Oda Hegg Pettersen, Bøler IF07.04.067-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
10,09Ylva Sundbye Lundestad, Bækkelagets SK22.10.065-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
10,10Marit Wormstrand, Bækkelagets SK19.10.068-h4Stange, Bamselekene 201923.03.19
10,16Linnea Lindahl Moberg, IL i BUL21.10.065-h1 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
10,22Stine Eide Nygård, Bækkelagets SK02.05.068-h1 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
10,23Stine Åkerholm, Bøler IF06.12.067-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,57Angela Grenaae Gallardo, Bøler IF26.11.067-h5Stange, Bamselekene 201923.03.19
10,72Elise Kolberg, Bækkelagets SK18.09.067-h3Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----30--------------------

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,25Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061-h6Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,26Nora Proctor, IL i BUL22.02.061-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,42Mona Godtfredsen, Lambertseter IF12.01.062-h1 (J-12)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
28,58Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.062-h5Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,19Maria Schjølberg, Sportsklubben Vidar14.10.061-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
29,73Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.061-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,89Ingrid Solheim, Sportsklubben Vidar25.01.062-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,15Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.062-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,24Johanne Branting Haugseng, Bøler IF26.04.062-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,36Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.061-h1Bærum, Julestemne01.12.18
-----10--------------------
30,49Hedda Stampe, IL i BUL23.01.062-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
31,03Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.064-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
32,65Thu-Dang Sophie Ly, Bækkelagets SK19.09.064-h5Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,84Emma Dreier Roaldset, Sportsklubben Vidar20.11.064-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
33,01Isabel C. Lindaas-Throndsen, Sportsklubben Vidar13.03.064-h7Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
33,09Amalie Reim, Sportsklubben Vidar11.06.065-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
33,98Oda Hegg Pettersen, Bøler IF07.04.064-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
34,52Stine Åkerholm, Bøler IF06.12.065-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
36,65Angela Grenaae Gallardo, Bøler IF26.11.065-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,79Ingrid Solheim, Sportsklubben Vidar25.01.065-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,51,66Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.064-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,53,91Christine Harlem, Frognerparken Idrettslag09.09.061-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,54,74Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.066-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,55,18Maria Schjølberg, Sportsklubben Vidar14.10.062-h1 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
1,57,94Hedda Stampe, IL i BUL23.01.063-h2 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
2,06,06Signe Blomfeldt, Lambertseter IF24.07.064-h2 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
2,06,29Oda Hegg Pettersen, Bøler IF07.04.068-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
2,08,20Marie Elvira Larsen Graasvoll, IL i BUL18.02.065-h2 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
2,08,26Embla Wright Mehlum, IL i BUL12.07.066-h2 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
-----10--------------------
2,11,62Stine Åkerholm, Bøler IF06.12.0613-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
2,12,54Emma Dreier Roaldset, Sportsklubben Vidar20.11.067-h1 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
2,12,91Marie Moe, Bøler IF30.01.0614-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
2,13,37Amalie Reim, Sportsklubben Vidar11.06.068-h1 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
2,24,36Angela Grenaae Gallardo, Bøler IF26.11.0612-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,41,63Ingrid Solheim, Sportsklubben Vidar25.01.063-h1Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,02Mona Godtfredsen, Lambertseter IF12.01.062-h2Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
13,50Ylva Sundbye Lundestad, Bækkelagets SK22.10.063-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19
14,39Elise Kolberg, Bækkelagets SK18.09.068-fi Stange, Bamselekene 201922.03.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Marit Wormstrand, Bækkelagets SK19.10.0613Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,20Elise Kolberg, Bækkelagets SK18.09.0615Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,05Oda Hegg Pettersen, Bøler IF07.04.0618Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,05Ylva Sundbye Lundestad, Bækkelagets SK22.10.0618Stange, Bamselekene 201923.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,98Lisa Hjellbrekke Stensby, Lambertseter IF25.05.062Bærum, KM hopp u/t02.04.19
0,95Marit Wormstrand, Bækkelagets SK19.10.061Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,69Mona Godtfredsen, Lambertseter IF12.01.062 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
4,48Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.064Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,46Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.062Stange, Bamselekene 201924.03.19
4,36Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.066Stange, Bamselekene 201924.03.19
4,25Maria Schjølberg, Sportsklubben Vidar14.10.066 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
4,08Hedda Stampe, IL i BUL23.01.069 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
3,87Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.0610 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
3,87Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.0613Stange, Bamselekene 201924.03.19
3,71Ylva Sundbye Lundestad, Bækkelagets SK22.10.0616Stange, Bamselekene 201924.03.19
3,64Johanne Branting Haugseng, Bøler IF26.04.0619Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----10--------------------
3,59Stine Eide Nygård, Bækkelagets SK02.05.0616 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
3,54Oline Holmen, Bækkelagets SK12.04.0618 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
3,47Marit Wormstrand, Bækkelagets SK19.10.0621Stange, Bamselekene 201924.03.19
3,16Isabel C. Lindaas-Throndsen, Sportsklubben Vidar13.03.0622Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
3,16Elise Kolberg, Bækkelagets SK18.09.0625Stange, Bamselekene 201924.03.19
3,05Oda Hegg Pettersen, Bøler IF07.04.0629Stange, Bamselekene 201924.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.063Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,94Marit Wormstrand, Bækkelagets SK19.10.061Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,90Elise Kolberg, Bækkelagets SK18.09.062Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,88Lisa Hjellbrekke Stensby, Lambertseter IF25.05.064Bærum, KM hopp u/t02.04.19

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,52Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.066Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
8,10Johanne Branting Haugseng, Bøler IF26.04.0613Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,67Marit Wormstrand, Bækkelagets SK19.10.0615Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,38Stine Eide Nygård, Bækkelagets SK02.05.069 (J-12)Bærum, Julestemne01.12.18
7,29Marie Moe, Bøler IF30.01.0616Stange, Bamselekene 201923.03.19
6,74Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.0618Stange, Bamselekene 201923.03.19
6,08Oda Hegg Pettersen, Bøler IF07.04.0621Stange, Bamselekene 201923.03.19
5,77Angela Grenaae Gallardo, Bøler IF26.11.0623Stange, Bamselekene 201923.03.19

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25Synne Jiang Sølvsberg Wikborg, IL i BUL13.02.052-h4 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
8,42Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052-fi Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,60Anna Sande, IL Koll04.01.051-h2Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,63Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.054-h4 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
8,66Kisha Ugland, IL i BUL16.05.055-h4 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
8,76Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,77Elise Halvorsen, Bækkelagets SK26.08.053-h5Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,96Camilla Haugan, Bækkelagets SK25.02.058-h4 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
8,98Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.055-h3 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
9,03Thadhishaa Krishnapalan, Groruddalen Friidrettsklubb21.11.054-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----10--------------------
9,06Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.052-h2 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
9,18Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.055-h3Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,30Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.055-h4Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,34Sanna Vantland, IL i BUL24.06.053-h1 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
9,43Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.056-h3Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,61Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.056-h5Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,62Thea Slettbakken Naglestad, Bækkelagets SK25.08.057-h5Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,64Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.057-h2Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,77Adele Kristiansen, Bækkelagets SK22.07.056-h4Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,78Maxime Jacobsen, IL i BUL31.01.057-h4Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----20--------------------

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,27Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,61Thadhishaa Krishnapalan, Groruddalen Friidrettsklubb21.11.053-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,49Anna Sande, IL Koll04.01.052-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,51Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.051-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,65Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,22Kisha Ugland, IL i BUL16.05.052-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,36Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.052-h3 (J-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
29,47Elise Halvorsen, Bækkelagets SK26.08.053-h8Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,82Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.053-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
30,31Ana Victoria Ramirez, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.054-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,33Thadhishaa Krishnapalan, Groruddalen Friidrettsklubb21.11.054-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
30,77Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.054-h5Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----10--------------------
30,95Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.052-h1 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
31,80Sanna Vantland, IL i BUL24.06.054-h1 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
32,25Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.055-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,64Julia Tøsse Pihlstrøm, IL i BUL14.09.055-h3 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
36,34Camille M Urbye, Bækkelagets SK30.05.056-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,49Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.053-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,45,13Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051-h1 (J-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
1,47,26Anna Sande, IL Koll04.01.053-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,49,51Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.054-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,49,72Dina Gaupås Aas, Sportsklubben Vidar01.04.051-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,51,50Milla G. Andreassen, IL i BUL04.08.0510-h2Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,53,81Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.055-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,58,54Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.056-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,59,48Julia Tøsse Pihlstrøm, IL i BUL14.09.056 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40,45Dina Gaupås Aas, Sportsklubben Vidar01.04.053-h2 (J-13)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,27,99Anna Sande, IL Koll04.01.052-h1 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
3,32,86Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.054-h2 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,01,80Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.056 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,74Kisha Ugland, IL i BUL16.05.051-h3 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
9,84Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052-fi Stange, Bamselekene 201922.03.19
10,36Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.052-h1 (J-13)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
13,77Camille M Urbye, Bækkelagets SK30.05.055-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,09,34Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.052Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Amanda Sørland, Bækkelagets SK28.03.054Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,45Andrea Røkenes, Bækkelagets SK02.07.055Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,40Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.053 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
1,30Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.059Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,30Elise Halvorsen, Bækkelagets SK26.08.058Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,25Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.058 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
1,20Thea Slettbakken Naglestad, Bækkelagets SK25.08.0510 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
1,15Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.0515Stange, Bamselekene 201923.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.051Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,16Andrea Røkenes, Bækkelagets SK02.07.051Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,10Thea Slettbakken Naglestad, Bækkelagets SK25.08.052Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,69Anna Sande, IL Koll04.01.051Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
4,62Kisha Ugland, IL i BUL16.05.054Stange, Bamselekene 201924.03.19
4,48Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.056Bærum, Julestemne01.12.18
4,15Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.055Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
3,99Camilla Haugan, Bækkelagets SK25.02.0510Bærum, Julestemne01.12.18
3,78Elise Halvorsen, Bækkelagets SK26.08.0516Stange, Bamselekene 201924.03.19
3,74Andrea Røkenes, Bækkelagets SK02.07.0517Stange, Bamselekene 201924.03.19
3,62Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.058Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
3,60Maxime Jacobsen, IL i BUL31.01.0520Stange, Bamselekene 201924.03.19
3,53Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.0529Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----10--------------------
3,48Thea Slettbakken Naglestad, Bækkelagets SK25.08.0522Stange, Bamselekene 201924.03.19
3,47Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.0523Stange, Bamselekene 201924.03.19
3,42Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.0524Stange, Bamselekene 201924.03.19
3,22Ana Victoria Ramirez, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.0529Stange, Bamselekene 201924.03.19
3,12Camille M Urbye, Bækkelagets SK30.05.0531Stange, Bamselekene 201924.03.19
3,00Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.0532Stange, Bamselekene 201924.03.19
2,76Elida Borg Larsen, Bækkelagets SK27.10.0536Stange, Bamselekene 201924.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,45Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.051Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,17Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.051Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,12Elise Halvorsen, Bækkelagets SK26.08.052Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,11Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.053Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,02Thea Slettbakken Naglestad, Bækkelagets SK25.08.052Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,81Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.054Bærum, KM hopp u/t02.04.19

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,92Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.052 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
8,14Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.055 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
7,80Camilla Haugan, Bækkelagets SK25.02.056 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
7,01Amanda Sørland, Bækkelagets SK28.03.057 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
6,59Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.058 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18
6,45Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.059 (J-13)Bærum, Julestemne01.12.18

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.056Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,38Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.058Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,00Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.059Stange, Bamselekene 201922.03.19
6,89Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.0511Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
6,70Maxime Jacobsen, IL i BUL31.01.0511Stange, Bamselekene 201922.03.19
6,49Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.0512Stange, Bamselekene 201922.03.19
6,48Andrea Røkenes, Bækkelagets SK02.07.0513Stange, Bamselekene 201922.03.19
6,06Thadhishaa Krishnapalan, Groruddalen Friidrettsklubb21.11.054Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
6,00Camille M Urbye, Bækkelagets SK30.05.0517Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,93Amanda Sørland, Bækkelagets SK28.03.0518Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----10--------------------
5,87Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.0519Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,64Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.055Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
5,61Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.0517Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
5,38Elida Borg Larsen, Bækkelagets SK27.10.0521Stange, Bamselekene 201922.03.19

Jenter 15

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,73Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.044-h3 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,88Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
5,01Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.047-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,88Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.041-fi-F (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,07Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041-h4 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,33Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,38Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042-h2Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,42Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.041-h1 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,54Emily Tallerås, IL i BUL11.04.042-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,67Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.044-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,81Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.044-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,91Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.047-h4Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,96Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.044-h1 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,99Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.046-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
-----10--------------------
9,01Sofie Skar Magnussen, Lambertseter IF14.06.046-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,02Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.045-h5Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
9,08Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.046-h3Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,15Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.047-h2Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,47Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.048-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041-h4Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,51Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,75Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,10Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.043-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,29Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.042-h2Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,97Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041-h7Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,28Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,75Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.043-h6Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,39Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.043-h7Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,84Emily Tallerås, IL i BUL11.04.043-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
28,90Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.044-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,31Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.043-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,32Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.043-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
29,43Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044-h5Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,92Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042-h6Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
-----10--------------------
30,04Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.045-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,40Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.045-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,72Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.045-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,80Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.042-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
30,84Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.045-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
31,39Malou A. Lindaas-Throndsen, Sportsklubben Vidar26.04.045-h8Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,08Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,58Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043-h4Stange, Bamselekene 201924.03.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,07,06Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,20Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.044-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,56Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.044 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
1,48,91Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.041-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,51,16Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.046 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
1,51,46Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.042-h1Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,53,91Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.043-h1 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52,25Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041-h1 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40,52Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,50,04Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.048-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,52,38Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,54,30Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.044Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,54,32Malou A. Lindaas-Throndsen, Sportsklubben Vidar26.04.045Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,96Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042-h1Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
10,43Emily Tallerås, IL i BUL11.04.041-h1 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
10,88Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045Stange, Bamselekene 201922.03.19
11,81Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.046-h3Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
12,45Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.046-h1Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.042Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,30Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.045Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,25Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.046Stange, Bamselekene 201923.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.047Stange, Bamselekene 201923.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,22Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.042Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,10Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,10Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.042Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,00Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.044Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.041Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,93Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,70Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.046Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,64Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.044Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,56Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.043 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
4,51Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.046Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,48Ella Holmen Legernes, Ready09.04.046Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,32Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.0413Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,19Anna Maria Kristiansen, Ready11.01.0416Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,11Kaja Moen-Kristiansen, Ready28.04.0418Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----10--------------------
4,08Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.0442Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
3,74Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.0411Stange, Bamselekene 201922.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,47Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.041Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,25Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,14Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,13Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.044Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,33Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.047Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,70Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.043Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,07Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.046Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,04Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.043Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
7,44Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.0410Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,04Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.0411Stange, Bamselekene 201923.03.19
6,15Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.0416Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,63Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.0413Stange, Bamselekene 201923.03.19

Jenter 16

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,77Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-fi-D (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,79Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.036-fi-C (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,94Emma Celina Pytte Sagli, IK Tjalve14.07.033-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,19Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.033-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,22Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033-h4Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,35Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h4Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,37Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.032-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,42Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,46Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.033-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,58Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.035-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,62Emma Celina Pytte Sagli, IK Tjalve14.07.033-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
9,02Dina Verdal Haakonsen, IL i BUL01.01.033Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
-----10--------------------
9,57Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.035-h1Stange, Bamselekene 201922.03.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,20Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,96Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032-h2Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
27,17Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,77Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h3Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
27,94Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,00Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.035-h1 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
29,65Dina Verdal Haakonsen, IL i BUL01.01.034-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
32,02Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.036-h1 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
32,84Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034-h3Stange, Bamselekene 201924.03.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,24Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-hH (KS)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,11Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,52,78Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,56,80Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,59,10Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,25Regine Gotaas, Sportsklubben Vidar04.06.034Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,83Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-fi Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,91Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
9,62Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
9,94Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
10,77Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,50Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,41Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,40Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.038 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,35Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,19Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,07Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033Bærum, KM hopp u/t02.04.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,08Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,08Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,01Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.034Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,76Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,59Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,81Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.031Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,18Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.032Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,17Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.033Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,01Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035Bærum, KM hopp u/t02.04.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,44Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
8,44Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
8,20Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
7,88Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
7,13Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.035Stange, Bamselekene 201923.03.19

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3256Kajsa Rooth, IK Tjalve
8,96-1,50-9,79-5,08-1,52,78
23.09.032Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2957Johanna Ågesen Tofte, IL Koll
9,94-1,50-8,20-4,59-1,45,11
19.07.035Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2811Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF
9,62-1,35-8,44-5,08-1,56,80
22.03.036Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2420Emily Guldvog, Lambertseter IF
10,77-1,41-7,88-4,42-1,59,10
05.07.037Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

Jenter 17

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024-fi-A (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,63Vilde Marstein, IL Koll05.06.023-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,67Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.026-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,84Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.024-fi-D (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,94June Meili Christensen Steihaug, IK Tjalve27.06.025-h4 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,98Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-fi-F (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,71Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,82Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024-fi-A (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,95Vilde Marstein, IL Koll05.06.022-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
7,95Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,20Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.023-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,28Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,45Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.025-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,57June Meili Christensen Steihaug, IL Koll27.06.025-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,63Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
8,71Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-fi-F (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----10--------------------
8,75Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.024Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,94Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.027-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,21Sara Furnes, IL i BUL06.05.024-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,73Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
24,83Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,93June Meili Christensen Steihaug, IL Koll27.06.022-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,07Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.021-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,71Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
28,80Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.022-h2Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,39Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
30,49Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.024-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,86Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.024 (KS)Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,91Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,73Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,36,12Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,53,37Solveig Gauslaa, IL i BUL01.07.023-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
1,59,06Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.024-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,45,49Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,41Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,83Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.022Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,95Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.023Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
9,43Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.025Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,66Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,60Vilde Marstein, IL Koll05.06.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
1,57Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,51Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,45Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.021Bærum, Julestemne01.12.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,27Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,22Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,06Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4,66Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.027Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,52Sara Furnes, IL i BUL06.05.028Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,36Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023Stange, Bamselekene 201922.03.19

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,69Sara Furnes, IL i BUL06.05.021 (J-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.021Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,12Sara Furnes, IL i BUL06.05.022Bærum, KM hopp u/t02.04.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,98Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,53Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
11,32Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
9,47Vilde Marstein, IL Koll05.06.022Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
9,23Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
8,58Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023Stange, Bamselekene 201923.03.19
6,33Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.024Stange, Bamselekene 201923.03.19

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3960Andrea Rooth, Lambertseter IF
8,57-1,66-11,32-5,22-1,36,12
06.03.021Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3514Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve
9,46-1,57-8,90-5,06-1,33,73
28.03.022Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

Jenter 18/19

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,58Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-fi-B (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,64Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003-h3 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,75Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.014-fi-C (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,78Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,79Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-fi-D (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,81Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,82Embla Amanda Bi Granly, IL i BUL23.09.013-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,79Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,90Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-fi-B (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,07Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.018-fi Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,09Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,17Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,30Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,36Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,39Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-fi-D (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,44Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,51Embla Amanda Bi Granly, IL i BUL23.09.014-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----10--------------------
8,82Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002-h1 (KS)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,73Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,97Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
25,72Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.012-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
27,54Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.003-h1 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
27,73Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,11Lea Leivestad Scharff, IK Tjalve09.04.013-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
28,85Daniella Boateema, IL i BUL03.10.014-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,66Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.013 (KS)Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,74Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-h2 (KS)Bærum, Nordenkampen10.02.19
1,00,99Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,06,91Elizabeth Pettersen Turk, IL i BUL12.08.015-h1 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,38,25Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h1 (KS)Bærum, Julestemne01.12.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,58Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,26,66Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.011-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46,04Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.014Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.013-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,22Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.007-fi (KS)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,85Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.004Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,25Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.005 (KJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,65Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,69Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.001 (KS)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,45Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,10Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012Bærum, KM hopp u/t02.04.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,39Embla Amanda Bi Granly, IL i BUL23.09.014Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,21Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-17)Bærum, Julestemne01.12.18

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,53Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
8,69Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,48Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.012Stange, Bamselekene 201923.03.19

Jenter 20/22

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,58Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.971-fi-B (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,63Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.973-fi-B (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,63Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.994-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,92Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.995-h2 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,97Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.975-fi (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,99Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.971-h1 (KS)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,03Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.977-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,28Kristin Færøvik Mork, IK Tjalve17.01.975-h2 (KS)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
8,88Iselin Ween Rustad, IL i BUL16.06.997-h1 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,79Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991-h1 (KS)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,63Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-h1 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,01Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.971-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
27,46Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.972-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
27,71Anna Worpvik, IL i BUL09.03.983-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,94Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.995 (KS)Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,72Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.991-h2 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
58,62Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.973-h3 (KS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,01,67Anna Worpvik, IL i BUL09.03.982 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,02,13Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.993 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,46Sara Aarsvoll Svarstad, Sportsklubben Vidar16.01.972-h1 (KS)Bærum, Julestemne01.12.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,76Sara Aarsvoll Svarstad, Sportsklubben Vidar16.01.976 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,24,94Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.991-h1 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97Iselin Ween Rustad, IL i BUL16.06.994 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,21Kristin Færøvik Mork, IK Tjalve17.01.972 (KS)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,91Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.973 (KS)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19

Kvinner Junior 15-19

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024-fi-A (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,58Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-fi-B (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,63Vilde Marstein, IL Koll05.06.023-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,64Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003-h3 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,67Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.026-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,73Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.044-h3 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,75Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.014-fi-C (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,77Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-fi-D (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,78Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,79Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-fi-D (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----10--------------------
4,79Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.036-fi-C (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,81Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,82Embla Amanda Bi Granly, IL i BUL23.09.013-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,84Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.024-fi-D (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,88Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,94Emma Celina Pytte Sagli, IK Tjalve14.07.033-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,94June Meili Christensen Steihaug, IK Tjalve27.06.025-h4 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,98Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-fi-F (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
5,01Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.047-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,88Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.041-fi-F (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,71Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,79Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-fi (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,82Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024-fi-A (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,90Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-fi-B (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,95Vilde Marstein, IL Koll05.06.022-h1 (J-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
7,95Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-fi (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,07Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041-h4 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,07Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.018-fi (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,09Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,13Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031-h1 (J-16)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----10--------------------
8,17Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011 (J-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,19Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.033-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,20Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.023-h1 (J-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,22Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033-h4 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,28Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,30Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,33Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,35Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h4 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,36Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002-h1 (J-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,37Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.032-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
-----20--------------------
8,38Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,39Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-fi-D (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,42Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.041-h1 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,42Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h1 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,44Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,45Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.025-h3 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,46Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.033-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,51Embla Amanda Bi Granly, IL i BUL23.09.014-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,54Emily Tallerås, IL i BUL11.04.042-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,57June Meili Christensen Steihaug, IL Koll27.06.025-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----30--------------------
8,58Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.035-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,62Emma Celina Pytte Sagli, IK Tjalve14.07.033-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,63Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
8,67Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.044-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,71Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-fi-F (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,75Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.024 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,81Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.044-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,82Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002-h1 (KS)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,91Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.047-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,94Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.027-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----40--------------------
8,96Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.044-h1 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,99Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.046-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
9,01Sofie Skar Magnussen, Lambertseter IF14.06.046-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,02Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.045-h5 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
9,02Dina Verdal Haakonsen, IL i BUL01.01.033 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
9,08Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.046-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,15Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.047-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,47Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.048-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,57Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.035-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,51Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,20Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,75Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042-h1 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,10Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.043-h1 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,21Sara Furnes, IL i BUL06.05.024-h1 (J-17)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,29Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.042-h2 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,73Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h4 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,73Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
24,83Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h4 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,97Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h2 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
25,72Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.012-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
25,97Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041-h7 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,96Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032-h2 (J-16)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
27,17Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033-h1 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,28Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,54Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.003-h1 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----10--------------------
27,73Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,75Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.043-h6 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,77Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h3 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
27,93June Meili Christensen Steihaug, IL Koll27.06.022-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,94Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h1 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,07Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.021-h1 (J-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,11Lea Leivestad Scharff, IK Tjalve09.04.013-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
28,39Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.043-h7 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,71Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
28,80Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.022-h2 (J-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----20--------------------
28,84Emily Tallerås, IL i BUL11.04.043-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
28,85Daniella Boateema, IL i BUL03.10.014-h4 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,90Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.044-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,00Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.035-h1 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
29,31Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.043-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,32Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.043-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
29,39Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
29,43Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044-h5 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,65Dina Verdal Haakonsen, IL i BUL01.01.034-h4 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,92Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042-h6 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
-----30--------------------
30,04Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.045-h4 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,40Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.045-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,49Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.024-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,72Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.045-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,80Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.042-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
30,84Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.045-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
31,39Malou A. Lindaas-Throndsen, Sportsklubben Vidar26.04.045-h8 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
32,02Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.036-h1 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
32,84Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034-h3 (J-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,08Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,58Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,66Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.013 (KS)Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
40,86Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.024 (KS)Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,74Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-h2 (KS)Bærum, Nordenkampen10.02.19
56,91Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,00,99Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,04,24Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-hH (KS)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
1,06,91Elizabeth Pettersen Turk, IL i BUL12.08.015-h1 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,07,06Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,20Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.044-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,73Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,36,12Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,38,25Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h1 (KS)Bærum, Julestemne01.12.18
1,45,11Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,46,56Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.044 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
1,48,91Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.041-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,51,16Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.046 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
1,51,46Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.042-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,52,78Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,53,37Solveig Gauslaa, IL i BUL01.07.023-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
-----10--------------------
1,53,91Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.043-h1 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
1,56,80Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,59,06Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.024-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
1,59,10Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52,25Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041-h1 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,58Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,26,66Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.011-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,38,25Regine Gotaas, Sportsklubben Vidar04.06.034 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,40,52Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,45,49Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.023 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,50,04Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.048-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46,04Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.014 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,52,38Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,54,30Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.044 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,54,32Malou A. Lindaas-Throndsen, Sportsklubben Vidar26.04.045 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,41Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,83Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.022 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,83Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-fi (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,91Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,95Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.023 (J-17)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
9,43Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.025 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
9,62Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
9,94Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
9,96Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042-h1 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
10,43Emily Tallerås, IL i BUL11.04.041-h1 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
-----10--------------------
10,77Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
10,88Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
11,81Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.046-h3 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
12,45Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.046-h1 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.013-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,22Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.007-fi (KS)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,85Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.004 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,66Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,60Vilde Marstein, IL Koll05.06.021 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
1,57Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,51Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,50Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,50Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,50Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.042 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,45Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.021 (J-17)Bærum, Julestemne01.12.18
1,41Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,40Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.038 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
-----10--------------------
1,35Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,30Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.045 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,25Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.046 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.047 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-18/19)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,25Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.005 (KJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,22Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.042 (J-15)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,19Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,10Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.042 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,10Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,07Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,00Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.044 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.041 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,65Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011 (J-18/19)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,27Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,22Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,08Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,08Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,06Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,05Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
5,01Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.034 (J-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,93Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,76Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
-----10--------------------
4,70Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.046 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,69Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.001 (KS)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
4,66Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.027 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,64Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.044 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,59Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4,56Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.043 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
4,52Sara Furnes, IL i BUL06.05.028 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,51Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.046 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,48Ella Holmen Legernes, Ready09.04.046 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,36Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (J-17)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----20--------------------
4,32Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.0413 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,19Anna Maria Kristiansen, Ready11.01.0416 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,11Kaja Moen-Kristiansen, Ready28.04.0418 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,08Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.0442 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
3,81Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034 (J-16)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
3,74Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.0411 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,69Sara Furnes, IL i BUL06.05.021 (J-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,47Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.041 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,45Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-18/19)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,27Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.021 (J-17)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,25Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,20Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.031 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,18Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.032 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,17Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.033 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,14Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045 (J-15)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,13Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.044 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,12Sara Furnes, IL i BUL06.05.022 (J-17)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
-----10--------------------
2,10Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012 (J-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,01Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,98Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,69Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,39Embla Amanda Bi Granly, IL i BUL23.09.014 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,33Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.047 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,53Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
11,32Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
11,21Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-17)Bærum, Julestemne01.12.18
10,44Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
9,70Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.043 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
9,47Vilde Marstein, IL Koll05.06.022 (J-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
9,23Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
8,58Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,44Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
8,20Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
-----10--------------------
8,07Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.046 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,04Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.043 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
7,88Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
7,44Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.0410 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,13Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.035 (J-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,04Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.0411 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
6,33Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.024 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
6,15Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.0416 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,63Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.0413 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,53Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
8,69Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (J-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,48Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.012 (J-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3960Andrea Rooth, Lambertseter IF
8,57-1,66-11,32-5,22-1,36,12
06.03.021 (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3514Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve
9,46-1,57-8,90-5,06-1,33,73
28.03.022 (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3256Kajsa Rooth, IK Tjalve
8,96-1,50-9,79-5,08-1,52,78
23.09.032 (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2957Johanna Ågesen Tofte, IL Koll
9,94-1,50-8,20-4,59-1,45,11
19.07.035 (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2811Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF
9,62-1,35-8,44-5,08-1,56,80
22.03.036 (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2420Emily Guldvog, Lambertseter IF
10,77-1,41-7,88-4,42-1,59,10
05.07.037 (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

Kvinner Junior 15-22

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024-fi-A (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,58Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.971-fi-B (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,58Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-fi-B (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,63Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.973-fi-B (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,63Vilde Marstein, IL Koll05.06.023-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,63Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.994-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,64Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003-h3 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,67Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.026-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,73Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.044-h3 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,75Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.014-fi-C (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----10--------------------
4,77Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-fi-D (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,78Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,79Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-fi-D (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,79Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.036-fi-C (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,81Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,82Embla Amanda Bi Granly, IL i BUL23.09.013-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,84Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.024-fi-D (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,88Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,94Emma Celina Pytte Sagli, IK Tjalve14.07.033-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
4,94June Meili Christensen Steihaug, IK Tjalve27.06.025-h4 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----20--------------------
4,98Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-fi-F (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
5,01Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.047-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,88Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.041-fi-F (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,71Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,79Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-fi (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,82Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024-fi-A (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,90Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-fi-B (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,92Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.995-h2 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,95Vilde Marstein, IL Koll05.06.022-h1 (J-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
7,95Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-fi (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,97Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.975-fi (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,99Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.971-h1 (KS)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,03Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.977-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----10--------------------
8,07Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041-h4 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,07Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.018-fi (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,09Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,13Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031-h1 (J-16)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,17Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011 (J-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,19Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.033-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,20Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.023-h1 (J-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,22Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033-h4 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,28Kristin Færøvik Mork, IK Tjalve17.01.975-h2 (KS)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
8,28Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----20--------------------
8,30Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,33Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,35Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h4 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,36Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002-h1 (J-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,37Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.032-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,38Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,39Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-fi-D (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,42Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.041-h1 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,42Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h1 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,44Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----30--------------------
8,45Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.025-h3 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,46Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.033-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,51Embla Amanda Bi Granly, IL i BUL23.09.014-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,54Emily Tallerås, IL i BUL11.04.042-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,57June Meili Christensen Steihaug, IL Koll27.06.025-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,58Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.035-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,62Emma Celina Pytte Sagli, IK Tjalve14.07.033-fi-E (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,63Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
8,67Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.044-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,71Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-fi-F (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----40--------------------
8,75Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.024 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,81Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.044-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,82Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002-h1 (KS)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,88Iselin Ween Rustad, IL i BUL16.06.997-h1 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,91Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.047-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,94Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.027-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,96Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.044-h1 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,99Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.046-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
9,01Sofie Skar Magnussen, Lambertseter IF14.06.046-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,02Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.045-h5 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
-----50--------------------
9,02Dina Verdal Haakonsen, IL i BUL01.01.033 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
9,08Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.046-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,15Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.047-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,47Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.048-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,57Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.035-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,51Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,79Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991-h1 (KS)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,20Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,75Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042-h1 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,10Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.043-h1 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,21Sara Furnes, IL i BUL06.05.024-h1 (J-17)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,29Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.042-h2 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,73Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h4 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,73Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
24,83Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h4 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,97Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h2 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
25,63Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-h1 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,72Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.012-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
25,97Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041-h7 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,01Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.971-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
26,96Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032-h2 (J-16)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
27,17Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033-h1 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----10--------------------
27,28Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,46Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.972-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
27,54Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.003-h1 (KS)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
27,71Anna Worpvik, IL i BUL09.03.983-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
27,73Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,75Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.043-h6 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,77Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h3 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
27,93June Meili Christensen Steihaug, IL Koll27.06.022-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,94Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h1 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,07Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.021-h1 (J-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----20--------------------
28,11Lea Leivestad Scharff, IK Tjalve09.04.013-h5 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
28,39Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.043-h7 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,71Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
28,80Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.022-h2 (J-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,84Emily Tallerås, IL i BUL11.04.043-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
28,85Daniella Boateema, IL i BUL03.10.014-h4 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,90Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.044-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,00Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.035-h1 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
29,31Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.043-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,32Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.043-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
-----30--------------------
29,39Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
29,43Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044-h5 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,65Dina Verdal Haakonsen, IL i BUL01.01.034-h4 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,92Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042-h6 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
30,04Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.045-h4 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,40Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.045-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,49Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.024-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,72Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.045-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,80Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.042-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
30,84Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.045-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
-----40--------------------
31,39Malou A. Lindaas-Throndsen, Sportsklubben Vidar26.04.045-h8 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
32,02Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.036-h1 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
32,84Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034-h3 (J-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,08Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,58Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,66Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.013 (KS)Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
40,86Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.024 (KS)Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
40,94Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.995 (KS)Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,74Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-h2 (KS)Bærum, Nordenkampen10.02.19
56,72Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.991-h2 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
56,91Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
58,62Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.973-h3 (KS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,00,99Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,01,67Anna Worpvik, IL i BUL09.03.982 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,02,13Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.993 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,04,24Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-hH (KS)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
1,06,91Elizabeth Pettersen Turk, IL i BUL12.08.015-h1 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,07,06Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043-h1 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,20Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.044-h2 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,73Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,36,12Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,38,25Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h1 (KS)Bærum, Julestemne01.12.18
1,43,46Sara Aarsvoll Svarstad, Sportsklubben Vidar16.01.972-h1 (KS)Bærum, Julestemne01.12.18
1,45,11Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,46,56Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.044 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
1,48,91Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.041-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,51,16Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.046 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
1,51,46Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.042-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,52,78Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
-----10--------------------
1,53,37Solveig Gauslaa, IL i BUL01.07.023-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
1,53,91Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.043-h1 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
1,56,80Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,59,06Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.024-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
1,59,10Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52,25Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041-h1 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,58Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,23,76Sara Aarsvoll Svarstad, Sportsklubben Vidar16.01.976 (KS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,24,94Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.991-h1 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,26,66Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.011-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,38,25Regine Gotaas, Sportsklubben Vidar04.06.034 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,40,52Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,45,49Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.023 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,50,04Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.048-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46,04Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.014 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,52,38Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,54,30Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.044 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,54,32Malou A. Lindaas-Throndsen, Sportsklubben Vidar26.04.045 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,41Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,83Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.022 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,83Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-fi (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,91Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,95Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.023 (J-17)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
9,43Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.025 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
9,62Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
9,94Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
9,96Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042-h1 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
10,43Emily Tallerås, IL i BUL11.04.041-h1 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
-----10--------------------
10,77Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
10,88Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
11,81Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.046-h3 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
12,45Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.046-h1 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.013-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,22Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.007-fi (KS)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,85Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.004 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
9,97Iselin Ween Rustad, IL i BUL16.06.994 (KS)Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,66Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,60Vilde Marstein, IL Koll05.06.021 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
1,57Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,51Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,50Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,50Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,50Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.042 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,45Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.021 (J-17)Bærum, Julestemne01.12.18
1,41Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,40Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.038 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
-----10--------------------
1,35Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,30Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.045 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,25Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.046 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.047 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-18/19)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,25Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.005 (KJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,22Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.042 (J-15)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,19Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,10Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,10Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.042 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,07Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,00Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.044 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.041 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,65Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011 (J-18/19)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,27Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,22Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,21Kristin Færøvik Mork, IK Tjalve17.01.972 (KS)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,08Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,08Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,06Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,05Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
5,01Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.034 (J-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,93Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----10--------------------
4,76Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,70Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.046 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,69Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.001 (KS)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
4,66Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.027 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,64Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.044 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,59Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4,56Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.043 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
4,52Sara Furnes, IL i BUL06.05.028 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,51Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.046 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,48Ella Holmen Legernes, Ready09.04.046 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----20--------------------
4,36Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (J-17)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,32Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.0413 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,19Anna Maria Kristiansen, Ready11.01.0416 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,11Kaja Moen-Kristiansen, Ready28.04.0418 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,08Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.0442 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
3,81Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034 (J-16)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
3,74Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.0411 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,69Sara Furnes, IL i BUL06.05.021 (J-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,47Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.041 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,45Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-18/19)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,27Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.021 (J-17)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,25Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,20Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.031 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,18Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.032 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,17Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.033 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,14Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045 (J-15)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,13Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.044 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,12Sara Furnes, IL i BUL06.05.022 (J-17)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
-----10--------------------
2,10Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012 (J-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,01Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,91Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.973 (KS)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
10,98Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,69Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,39Embla Amanda Bi Granly, IL i BUL23.09.014 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,33Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.047 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,53Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
11,32Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
11,21Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-17)Bærum, Julestemne01.12.18
10,44Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
9,70Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.043 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
9,47Vilde Marstein, IL Koll05.06.022 (J-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
9,23Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
8,58Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,44Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
8,20Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
-----10--------------------
8,07Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.046 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,04Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.043 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
7,88Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
7,44Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.0410 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,13Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.035 (J-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,04Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.0411 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
6,33Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.024 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
6,15Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.0416 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,63Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.0413 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,53Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
8,69Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (J-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,48Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.012 (J-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3960Andrea Rooth, Lambertseter IF
8,57-1,66-11,32-5,22-1,36,12
06.03.021 (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3514Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve
9,46-1,57-8,90-5,06-1,33,73
28.03.022 (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3256Kajsa Rooth, IK Tjalve
8,96-1,50-9,79-5,08-1,52,78
23.09.032 (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2957Johanna Ågesen Tofte, IL Koll
9,94-1,50-8,20-4,59-1,45,11
19.07.035 (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2811Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF
9,62-1,35-8,44-5,08-1,56,80
22.03.036 (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2420Emily Guldvog, Lambertseter IF
10,77-1,41-7,88-4,42-1,59,10
05.07.037 (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,65Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.902-sf3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,71Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,79Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-fi (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,82Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024-fi-ABærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,84Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.931-fi Canton/NY/USA, St Lawrence Saint Indoor Holiday Relays01.12.18
7,90Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-fi-BBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,92Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.995-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,93Vilde Gjesbakk, IK Tjalve03.06.963-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,95Vilde Marstein, IL Koll05.06.022-h1 (J-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
7,95Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-fi (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----10--------------------
7,97Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.975-fi (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,99Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.971-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,03Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.977-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,07Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041-h4 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,07Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.018-fi (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,09Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,13Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031-h1 (J-16)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,17Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011 (J-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,19Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.033-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,20Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.023-h1 (J-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----20--------------------
8,22Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033-h4 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,28Kristin Færøvik Mork, IK Tjalve17.01.975-h2Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
8,28Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,30Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h5Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,33Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,35Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h4 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,36Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002-h1 (J-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,37Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.032-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,38Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,39Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-fi-DBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----30--------------------
8,42Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.041-h1 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,42Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h1 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,44Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011-fi-EBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,45Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.025-h3 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,46Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.033-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,51Embla Amanda Bi Granly, IL i BUL23.09.014-h5Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,54Emily Tallerås, IL i BUL11.04.042-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,57June Meili Christensen Steihaug, IL Koll27.06.025-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,58Maren Sofie Rafaelsen, Bækkelagets SK05.09.035-h1 (J-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,62Emma Celina Pytte Sagli, IK Tjalve14.07.033-fi-EBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----40--------------------
8,63Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
8,67Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.044-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,71Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-fi-FBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,75Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.024 (J-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
8,81Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.044-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,82Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002-h1Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,88Iselin Ween Rustad, IL i BUL16.06.997-h1 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,91Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.047-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,94Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.027-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,96Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.044-h1 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
-----50--------------------
8,99Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.046-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
9,01Sofie Skar Magnussen, Lambertseter IF14.06.046-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,02Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.045-h5 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
9,02Dina Verdal Haakonsen, IL i BUL01.01.033 (J-16)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
9,08Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.046-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,15Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.047-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,47Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.048-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,54Maria Birgitte Nerdrum, Torodd IF15.06.661-h1 (KV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,57Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.035-h1 (J-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
11,85Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431-h1 (KV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----60--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,76Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.913-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,19Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,51Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,79Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,20Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-h1 (J-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,75Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042-h1 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,10Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.043-h1 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,21Sara Furnes, IL i BUL06.05.024-h1 (J-17)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,29Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.042-h2 (J-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,73Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h4 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,73Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
24,83Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h4 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,97Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h2 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
25,63Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,72Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.012-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
25,86Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.931-h12Boston/MA/USA, Bruce Lehane Scarlet and White Invitational02.02.19
25,97Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041-h7 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,01Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.971-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
26,96Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032-h2 (J-16)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----10--------------------
27,17Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033-h1 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,28Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,46Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.972-h5Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
27,54Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.003-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
27,71Anna Worpvik, IL i BUL09.03.983-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
27,73Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003-h1 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,75Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.043-h6 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,77Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h3 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
27,93June Meili Christensen Steihaug, IL Koll27.06.022-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,94Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h1 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----20--------------------
28,07Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.021-h1 (J-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,11Lea Leivestad Scharff, IK Tjalve09.04.013-h5Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
28,39Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.043-h7 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,71Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
28,80Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.022-h2 (J-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,84Emily Tallerås, IL i BUL11.04.043-h3 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
28,85Daniella Boateema, IL i BUL03.10.014-h4 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
28,90Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.044-h2 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,00Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.035-h1 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
29,31Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.043-h3 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----30--------------------
29,32Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.043-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
29,39Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
29,43Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044-h5 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,65Dina Verdal Haakonsen, IL i BUL01.01.034-h4 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,92Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042-h6 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.18
30,04Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.045-h4 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,40Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.045-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,49Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.024-h2 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
30,72Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.045-h3 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,80Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.042-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----40--------------------
30,84Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.045-h2 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
31,39Malou A. Lindaas-Throndsen, Sportsklubben Vidar26.04.045-h8 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
32,02Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.036-h1 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
32,84Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034-h3 (J-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
41,19Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431-h1 (KV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,68Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.913-h5Kuopio/FIN, Finsk mesterskap17.02.19
26,06Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.931Ottawa/CAN, Piper Challenge01.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,20Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.912-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,08Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,58Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043-h4 (J-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,04Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.902-fi-BMetz/FRA, Meeting Metz Moselle Athlélor10.02.19
40,66Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.013Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
40,86Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.024Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
40,94Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.995Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
41,93Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.931-h1Ithaca/NY/USA, Cornell Sunday Invitational10.02.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,74Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.012-h2Bærum, Nordenkampen10.02.19
56,72Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.991-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
56,91Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
58,62Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.973-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,00,99Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,01,67Anna Worpvik, IL i BUL09.03.982 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,02,13Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.993 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
1,04,24Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-hHMalmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
1,06,91Elizabeth Pettersen Turk, IL i BUL12.08.015-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,07,06Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,20Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.044-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,73Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,36,12Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,38,25Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h1Bærum, Julestemne01.12.18
1,43,46Sara Aarsvoll Svarstad, Sportsklubben Vidar16.01.972-h1Bærum, Julestemne01.12.18
1,45,11Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,46,56Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.044 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
1,48,91Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.041-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,51,16Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.046 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
1,51,46Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.042-h1 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,52,78Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
-----10--------------------
1,53,37Solveig Gauslaa, IL i BUL01.07.023-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
1,53,91Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.043-h1 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
1,56,80Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,59,06Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.024-h1 (J-16)Bærum, Julestemne01.12.18
1,59,10Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52,25Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041-h1 (J-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,45Hedda Hynne, IK Tjalve13.03.904Sabadell/ESP, Miting Internacional de Catalunya06.02.19
2,06,83Yngvild Elvemo, IL i BUL28.05.905Bærum, Nordenkampen10.02.19
2,13,10Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,13,77Sigrid Jervell Våg, IL i BUL06.06.922-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,22,58Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,23,76Sara Aarsvoll Svarstad, Sportsklubben Vidar16.01.976Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,24,94Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.991-h1 (J-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,26,66Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.011-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,38,25Regine Gotaas, Sportsklubben Vidar04.06.034 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,38,85Siri Rostoft, IL i BUL09.01.741-h1 (KV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----10--------------------
2,40,52Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043-h1 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,45,49Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.023 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,50,04Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.048-h2 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
4,21,75Eva Carlsen, Ready04.10.403 (KV75)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor28.03.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,23,46Sigrid Jervell Våg, IL i BUL06.06.922Bærum, Nordenkampen10.02.19
4,46,04Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.014 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
8,45,47Eva Carlsen, Ready04.10.404 (KV75)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor30.03.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,52,38Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,54,30Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.044 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,54,32Malou A. Lindaas-Throndsen, Sportsklubben Vidar26.04.045 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,44,68Karoline Bjerkeli Grøvdal, IK Tjalve14.06.901Bærum, Nordenkampen10.02.19
18,55,34Eva Carlsen, Ready04.10.406 (KV75)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor24.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31,12Delphine Poirot (FRA), IL i BUL07.01.959-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,24Isabelle Pedersen, IL i BUL27.01.923New York/NY/USA, Millrose Games09.02.19
9,16Summer Thalya Steinsrud, Sportsklubben Vidar03.07.013-h1 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,22Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.007-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,85Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.004 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
9,97Iselin Ween Rustad, IL i BUL16.06.994Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Tonje Angelsen, IK Tjalve17.01.901Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
1,66Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,60Vilde Marstein, IL Koll05.06.021 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
1,57Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,51Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,50Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,50Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,50Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.042 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,45Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.021 (J-17)Bærum, Julestemne01.12.18
1,41Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
-----10--------------------
1,40Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.038 (J-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,35Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,30Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.045 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,25Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.046 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,06Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.662 (KV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.047 (J-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Ida McAdam Lium, Bækkelagets SK04.03.821Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,30Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-18/19)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,25Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.005 (KJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,22Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.042 (J-15)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,19Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,10Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.042 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,10Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,07Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,00Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.044 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
0,94Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.662 (KV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.041 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.961 (J-U23)Gävle/SWE, Nordisk U23 mesterskap12.08.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,65Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011 (J-18/19)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,27Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,22Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,21Kristin Færøvik Mork, IK Tjalve17.01.972Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,08Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,08Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,07Margit Katrine Mcadam Strand, Bækkelagets SK22.01.781 (KV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,06Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02P (J-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
5,05Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
5,01Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.034 (J-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----10--------------------
4,93Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,76Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,70Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.046 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,69Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.001Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
4,66Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.027 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,66Tina Cecilie Stilson, Tøyen Sportsklubb11.09.812 (KV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,64Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.044 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,59Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.03P (J-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4,56Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.043 (J-14)Bærum, Julestemne01.12.18
4,52Sara Furnes, IL i BUL06.05.028 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----20--------------------
4,51Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.046 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,48Ella Holmen Legernes, Ready09.04.046 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,36Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (J-17)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,32Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.0413 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,29Ida McAdam Lium, Bækkelagets SK04.03.823 (KV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,19Anna Maria Kristiansen, Ready11.01.0416 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,11Kaja Moen-Kristiansen, Ready28.04.0418 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,08Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.0442 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
3,81Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034 (J-16)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
3,74Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.0411 (J-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----30--------------------
2,92Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.662 (KV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,69Sara Furnes, IL i BUL06.05.021 (J-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,52Tina Cecilie Stilson, Tøyen Sportsklubb11.09.811 (KV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,47Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.041 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,45Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (J-18/19)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,42Margit Katrine Mcadam Strand, Bækkelagets SK22.01.781 (KV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,36Ida McAdam Lium, Bækkelagets SK04.03.822 (KV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,35Margit Strand McAdam, Bækkelagets SK22.01.781Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,27Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.021 (J-17)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,25Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,20Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.031 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,18Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.032 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
-----10--------------------
2,17Maria Birgitte Nerdrum, Torodd IF15.06.661 (KV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,17Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.033 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,14Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045 (J-15)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,13Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.044 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,12Sara Furnes, IL i BUL06.05.022 (J-17)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,10Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012 (J-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,01Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035 (J-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,71Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.663 (KV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043 (J-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,30Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.964Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
11,91Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.973Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
10,98Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021 (J-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,69Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,39Embla Amanda Bi Granly, IL i BUL23.09.014 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,33Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.047 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,53Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
8,69Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (J-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,48Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.012 (J-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19

Menn veteran 30-34

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,03Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h2 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,52Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.856-h3 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,88Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.853-h3 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,31Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2 (MS)Bærum, Julestemne01.12.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,50Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,12,36Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.873-h1 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19

Menn veteran 35-39

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.821-h1Hvam, Veteran-NM10.03.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,93Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.822-h1Hvam, Veteran-NM09.03.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,16,91Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.841-h1Hvam, Veteran-NM10.03.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,84Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.821Hvam, Veteran-NM09.03.19

Menn veteran 40-44

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.765-h6Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor25.03.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,80Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.764-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,87Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.761-h1 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MS)Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
1,30Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.772 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,03Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,85Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.772 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,26Øystein Helleren, Bækkelagets SK04.03.776 (MS)Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18

Menn veteran 45-49

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,00Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721-h1Hvam, Veteran-NM10.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,36Thomas Patey (DEN), Sportsklubben Vidar04.09.732-h1Hvam, Veteran-NM10.03.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,39,28Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721-h1Hvam, Veteran-NM09.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722 (MS)Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,60Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722 (MS)Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,96Anders Martin Fjell, IL Koll17.04.741 (MS)Brandbu, Innendørsstevne Hopp u/t + kule23.02.19
9,92Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

Menn veteran 50-54

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.684-h1Hvam, Veteran-NM10.03.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,21,37Iacob Mathiesen, IL i BUL23.11.663-h1Hvam, Veteran-NM10.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.694Hvam, Veteran-NM09.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,75Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.693 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,51Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.686Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,29Bjørn Arne Kristiansen, IK Tjalve27.06.681Jessheim, Åpent stevne18.10.18

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,52Ole Bjørn Kvaale, IL Koll16.05.672Hvam, Veteran-NM10.03.19

Menn veteran 55-59

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,96Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.646-fi-AHvam, Veteran-NM10.03.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,90Terje Myhre, IL i BUL10.04.622-h2Hvam, Veteran-NM09.03.19

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,03Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643-h1Hvam, Veteran-NM09.03.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,50,80Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643Hvam, Veteran-NM09.03.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644Hvam, Veteran-NM10.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,16Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,10Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.624 (MS)Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Hvam, Veteran-NM09.03.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643Hvam, Veteran-NM09.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,56Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.635Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,51Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644 (MS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,35Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.624 (MS)Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,85Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643Hvam, Veteran-NM10.03.19

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.646Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,60Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.637Hvam, Veteran-NM10.03.19

Menn veteran 65-69

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,68Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543-h1Hvam, Veteran-NM09.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543Hvam, Veteran-NM09.03.19

Menn veteran 70-74

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14,55Dag Erichsrud, IL i BUL08.11.495-h1Hvam, Veteran-NM10.03.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,56,77Dag Erichsrud, IL i BUL08.11.495-h1Hvam, Veteran-NM09.03.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,41Olav Egeland, IK Tjalve16.01.455Hvam, Veteran-NM10.03.19

Menn veteran 75-79

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,20Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.442-h1Hvam, Veteran-NM10.03.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,15,61Tormod Bønes, IL i BUL09.04.421-h1Hvam, Veteran-NM09.03.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,02Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.443Hvam, Veteran-NM09.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,16Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.443Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,04Willy Bjørndal, Sportsklubben Vidar07.02.433 (MV)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,88Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.444Hvam, Veteran-NM09.03.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,17Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442Hvam, Veteran-NM10.03.19

Menn veteran 80-84

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,20Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351-h1Hvam, Veteran-NM10.03.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,36Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351-h1Hvam, Veteran-NM09.03.19

60 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,83Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351-h1Hvam, Veteran-NM09.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Hvam, Veteran-NM09.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Hvam, Veteran-NM09.03.19

Menn veteran 85-89

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,87Per Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett09.06.341-h1Hvam, Veteran-NM09.03.19

Kvinner veteran 35-39

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Ida McAdam Lium, Bækkelagets SK04.03.821 (KS)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,66Tina Cecilie Stilson, Tøyen Sportsklubb11.09.812Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,29Ida McAdam Lium, Bækkelagets SK04.03.823Hvam, Veteran-NM09.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,52Tina Cecilie Stilson, Tøyen Sportsklubb11.09.811Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,36Ida McAdam Lium, Bækkelagets SK04.03.822Hvam, Veteran-NM09.03.19

Kvinner veteran 40-44

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,07Margit Katrine Mcadam Strand, Bækkelagets SK22.01.781Hvam, Veteran-NM09.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,42Margit Katrine Mcadam Strand, Bækkelagets SK22.01.781Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,35Margit Strand McAdam, Bækkelagets SK22.01.781 (KS)Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18

Kvinner veteran 45-49

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,85Siri Rostoft, IL i BUL09.01.741-h1Hvam, Veteran-NM10.03.19

Kvinner veteran 50-54

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,54Maria Birgitte Nerdrum, Torodd IF15.06.661-h1Hvam, Veteran-NM10.03.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,15Maria Birgitte Nerdrum, Torodd IF15.06.661-h1Hvam, Veteran-NM09.03.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.662Hvam, Veteran-NM10.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,94Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.662Hvam, Veteran-NM09.03.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,92Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.662Hvam, Veteran-NM09.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17Maria Birgitte Nerdrum, Torodd IF15.06.661Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,71Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.663Hvam, Veteran-NM09.03.19

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,70Maria Birgitte Nerdrum, Torodd IF15.06.661Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,83Gro Berger Lappegård, Oslo Politis IL13.09.693Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,24Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.666Hvam, Veteran-NM10.03.19

Kvinner veteran 75-79

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,85Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431-h1Hvam, Veteran-NM10.03.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,19Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431-h1Hvam, Veteran-NM09.03.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,21,75Eva Carlsen, Ready04.10.403Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor28.03.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45,47Eva Carlsen, Ready04.10.404Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor30.03.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,55,34Eva Carlsen, Ready04.10.406Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor24.03.19

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,62Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.433Hvam, Veteran-NM10.03.19

Total requesttime: 67.118948936462 seconds