Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,68Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

Gutter 16

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,56,86Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,20,79Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,52,35Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.057 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MS)Ås, Kretsstevne07.10.20

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,43Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,42Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,32Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14,74Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,57Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.035-fi-A (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,21Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,28Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,32Scott Ygård, Sportsklubben Vidar06.01.034-fo (MS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,36Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,86Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40,58Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,55,52Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14,21Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,21Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,40Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,29Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,24Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,68Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,83Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
13,00Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6015Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,21-7,29-13,83-2,12-8,03-4,80-2,40,58
31.05.021 (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
5469Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve
7,28-7,24-13,00-1,97-8,21-4,40-2,55,52
11.02.032 (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Gutter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,15Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,45Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,50Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.007-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,56,43Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,48,73Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,12,79Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,02Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,89Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,74Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,55Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,74Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991 (MS)Kalmar/SWE, Stavhoppstouren 306.02.21
5,48Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MS)Uppsala/SWE, Stavhoppstouren #216.01.21
4,00Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,24Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
6,24Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
5,67Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991 (MS)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
2,82Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,64Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.001 (MS)Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,21Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
12,08Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,20Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4561Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
7,45-6,24-11,20-1,74-9,02-4,00-2,56,43
10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.035-fi-A (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,21Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,28Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,32Scott Ygård, Sportsklubben Vidar06.01.034-fo (MS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,43Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,36Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
24,42Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,32Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,86Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40,58Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,55,52Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,56,86Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,14,21Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (G-18/19)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,14,74Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041 (G-17)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,20,79Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,52,35Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.057 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,21Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,40Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,29Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,24Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
6,57Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MS)Ås, Kretsstevne07.10.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,68Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,83Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
13,00Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6015Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,21-7,29-13,83-2,12-8,03-4,80-2,40,58
31.05.021 (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
5469Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve
7,28-7,24-13,00-1,97-8,21-4,40-2,55,52
11.02.032 (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,09Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.035-fi-A (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,15Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,21Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,28Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,32Scott Ygård, Sportsklubben Vidar06.01.034-fo (MS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,43Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,45Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,50Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.007-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
-----10--------------------

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,36Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-h1 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
24,42Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h2 (MS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,32Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Stange, Treningsstevne Elite13.03.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,86Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40,58Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,55,52Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,56,43Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,48,73Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
3,56,86Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,14,21Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (G-18/19)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,14,74Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041 (G-17)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,20,79Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,12,79Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,52,35Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.057 (MS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,21Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,02Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,89Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,74Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,55Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002 (MS)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,74Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991 (MS)Kalmar/SWE, Stavhoppstouren 306.02.21
5,48Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MS)Uppsala/SWE, Stavhoppstouren #216.01.21
4,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,40Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,00Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,29Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,24Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,24Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
6,57Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
6,24Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
5,67Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991 (MS)Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
2,82Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
2,46Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MS)Ås, Kretsstevne07.10.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,68Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
14,64Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.001 (MS)Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003 (MS)Leikvang, Førjulsspretten19.12.20

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,21Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
13,83Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
13,00Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
12,08Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,20Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6015Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,21-7,29-13,83-2,12-8,03-4,80-2,40,58
31.05.021 (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
5469Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve
7,28-7,24-13,00-1,97-8,21-4,40-2,55,52
11.02.032 (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4561Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
7,45-6,24-11,20-1,74-9,02-4,00-2,56,43
10.12.001 (MS)Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,09Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.035-fi-ABærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,12Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981-fi Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,15Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001-h1Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,21Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,28Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,32Scott Ygård, Sportsklubben Vidar06.01.034-foBærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h1Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,43Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,45Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
-----10--------------------
7,50Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.007-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,36Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-h1Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
24,42Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,32Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Stange, Treningsstevne Elite13.03.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,86Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40,58Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,55,52Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,56,43Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,48,73Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
3,56,86Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,14,21Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (G-18/19)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,14,74Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041 (G-17)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,20,79Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,12,79Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,51,19Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.966Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,52,35Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.057Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-fi Kirchberg/LUX, CMCM indoor meeting13.02.21
8,29Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.951-fi Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
9,02Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,89Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,74Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,55Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV60)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21
1,00Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20
0,92Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV)Fet, Fet mesterskap, OBIK og veteran18.02.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,74Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Kalmar/SWE, Stavhoppstouren 306.02.21
5,48Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Uppsala/SWE, Stavhoppstouren #216.01.21
4,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,40Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,00Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,29Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,24Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,24Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
6,69Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.982Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
6,57Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
6,24Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
5,67Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
2,82Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
2,53Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
2,46Thai Drager, IL i BUL16.07.051Ås, Kretsstevne07.10.20
2,04Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV)Fet, Fet mesterskap, OBIK og veteran18.02.21
1,50John Broholt, Stovnerkameratene17.09.341 (MV85)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,68Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
14,64Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.001Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
5,98Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV)Fet, Fet mesterskap, OBIK og veteran18.02.21
4,74Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20
4,47John Broholt, Stovnerkameratene17.09.342 (MV85)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,09Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Växjö/SWE, Kultävling01.02.21
11,20Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4561Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
7,45-6,24-11,20-1,74-9,02-4,00-2,56,43
10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08Isabella Alida Indrebø, IK Tjalve16.07.044-h2 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,00Isabella Alida Indrebø, IK Tjalve16.07.041 (KS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21

Jenter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h1 (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,79Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-fi (KS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,82Hedda Ekrem Johansen, Sportsklubben Vidar03.01.034-h1 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,83Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.022-h2 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,85Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-fi (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,08Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.025-h1 (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,25Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
24,64Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h3 (KS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
26,01Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,79Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,28Johanna Ågesen Tofte, IK Tjalve19.07.033 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h1 (KS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
8,66Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-fi (KS)Bærum, Vintersprinten 202106.02.21
8,80Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.02P (KS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KS)Stange, Treningsstevne17.02.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,26Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (KS)Sandnes, Hoppstevne 223.07.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,10Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (KS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

Jenter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,80Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h1 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,83Thea Aase Pedersen, IL i BUL03.04.001-h2 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,85Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.014-h2 (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
8,12Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.016-fi (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,27Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.013 (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
24,72Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h2 (KS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
26,23Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.013 (KS)Bærum, Vintersprinten 227.02.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,33Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
55,66Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012 (KS)Bærum, Vintersprinten 202106.02.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,34Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.991 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,18,10Malin Edland, IK Tjalve31.03.991 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
4,31,64Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.017 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.013-h1 (KS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
8,94Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.015 (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h1 (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,79Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-fi (KS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,82Hedda Ekrem Johansen, Sportsklubben Vidar03.01.034-h1 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,83Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.022-h2 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,85Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-fi (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,08Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.025-h1 (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
8,08Isabella Alida Indrebø, IK Tjalve16.07.044-h2 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,25Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
24,64Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h3 (KS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
26,00Isabella Alida Indrebø, IK Tjalve16.07.041 (KS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
26,01Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,79Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,28Johanna Ågesen Tofte, IK Tjalve19.07.033 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h1 (KS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
8,66Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-fi (KS)Bærum, Vintersprinten 202106.02.21
8,80Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.02P (KS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KS)Stange, Treningsstevne17.02.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,26Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (KS)Sandnes, Hoppstevne 223.07.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,10Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (KS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h1 (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,79Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-fi (KS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,80Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h1 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,82Hedda Ekrem Johansen, Sportsklubben Vidar03.01.034-h1 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,83Thea Aase Pedersen, IL i BUL03.04.001-h2 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,83Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.022-h2 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,85Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.014-h2 (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,85Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-fi (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,08Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.025-h1 (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
8,08Isabella Alida Indrebø, IK Tjalve16.07.044-h2 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
-----10--------------------
8,12Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.016-fi (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,25Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
24,27Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.013 (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
24,64Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h3 (KS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
24,72Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h2 (KS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
26,00Isabella Alida Indrebø, IK Tjalve16.07.041 (KS)Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
26,01Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
26,23Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.013 (KS)Bærum, Vintersprinten 227.02.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,79Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
55,33Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
55,66Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012 (KS)Bærum, Vintersprinten 202106.02.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,34Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.991 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
2,12,28Johanna Ågesen Tofte, IK Tjalve19.07.033 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,18,10Malin Edland, IK Tjalve31.03.991 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
4,31,64Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.017 (KS)Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h1 (KS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
8,48Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.013-h1 (KS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
8,66Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-fi (KS)Bærum, Vintersprinten 202106.02.21
8,80Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.02P (KS)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,94Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.015 (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KS)Stange, Treningsstevne17.02.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,26Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (KS)Sandnes, Hoppstevne 223.07.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,10Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (KS)Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,62Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901-h2Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,66Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h1Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,69Vilde Aasmo, IK Tjalve10.10.981-h1Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,79Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-fi Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,80Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h1Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,82Hedda Ekrem Johansen, Sportsklubben Vidar03.01.034-h1Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,83Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.973-fi Bærum, Vintersprinten 202106.02.21
7,83Thea Aase Pedersen, IL i BUL03.04.001-h2Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,83Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.022-h2Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,85Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.014-h2Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
-----10--------------------
7,85Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-fi Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,95Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.971-h1Leikvang, Nornamesterskapet06.02.21
8,08Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.025-h1Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
8,08Isabella Alida Indrebø, IK Tjalve16.07.044-h2Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,12Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.016-fi Bærum, Nyttårssprinten16.01.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,25Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
24,27Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.013Bærum, Nyttårssprinten16.01.21
24,64Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h3Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
24,72Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
25,61Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.973-h1Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
26,00Isabella Alida Indrebø, IK Tjalve16.07.041Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
26,01Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
26,23Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.013Bærum, Vintersprinten 227.02.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,71Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901Bærum, Vintersprinten 202106.02.21
54,79Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
55,33Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
55,66Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012Bærum, Vintersprinten 202106.02.21
56,22Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.974Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,92Hedda Hynne, IK Tjalve13.03.903Liévin/FRA, Meeting Hauts-De-France Pas-De-Calais09.02.21
2,10,34Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.991Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
2,12,28Johanna Ågesen Tofte, IK Tjalve19.07.033Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,18,10Malin Edland, IK Tjalve31.03.991Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
4,31,64Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.017Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,27Isabelle Pedersen, IL i BUL27.01.923-h1Fayetteville/AR/USA, American Track League 124.01.21
8,28Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h1Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
8,48Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.013-h1Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
8,66Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-fi Bærum, Vintersprinten 202106.02.21
8,80Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.02PBærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
8,94Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.015Bærum, Nyttårssprinten16.01.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021Stange, Treningsstevne17.02.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,47Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.975Leikvang, Nornaraketten10.01.21
2,27Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.974Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
2,26Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031Sandnes, Hoppstevne 223.07.20
1,60Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV50)Fet, OBIK/Veteraner28.09.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,10Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
12,08Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.973Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,22Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.971Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
4,36Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV50)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20

Menn veteran 30-34

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-fi (MS)Kirchberg/LUX, CMCM indoor meeting13.02.21

Menn veteran 45-49

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,92Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV)Fet, Fet mesterskap, OBIK og veteran18.02.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV)Fet, Fet mesterskap, OBIK og veteran18.02.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,98Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV)Fet, Fet mesterskap, OBIK og veteran18.02.21

Menn veteran 65-69

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV60)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,53Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21

Menn veteran 85-89

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50John Broholt, Stovnerkameratene17.09.341Fet, OBIK og Veteraner22.06.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,74Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20
4,47John Broholt, Stovnerkameratene17.09.342Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20

Kvinner veteran 30-34

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,62Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901-h2 (KS)Bærum, Nyttårssprinten16.01.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,71Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901 (KS)Bærum, Vintersprinten 202106.02.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,92Hedda Hynne, IK Tjalve13.03.903 (KS)Liévin/FRA, Meeting Hauts-De-France Pas-De-Calais09.02.21

Kvinner veteran 55-59

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV50)Fet, OBIK/Veteraner28.09.20

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,36Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV50)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20

Total requesttime: 22.02551317215 seconds