Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,63Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.093-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,15Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.095-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,39Eugene Robert Løvmo Rønning, Bækkelagets SK27.07.094-h3Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,47Louis Bergheim Langhoff, Bækkelagets SK20.08.096-h4Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,47Emil Holm Benjaminsen, Bækkelagets SK03.07.097-h4Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,71Elijah Dupont Dam, Bækkelagets SK06.05.095-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,74Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.095-h1 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,81Andreas Sunde, IL Koll17.11.095-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
10,26Rasmus Holm-Adolfsen, Bækkelagets SK21.12.096-h3 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----10--------------------
10,79Mons Røtzer, Bækkelagets SK19.07.098-h3Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,63William Christophe Jeremy Peurton (FRA), Bækkelagets SK20.02.093-h1 (G-14)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,71Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
28,40Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.091-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
30,23Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.093-h3Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
32,01Louis Bergheim Langhoff, Bækkelagets SK20.08.095-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
32,61Emil Holm Benjaminsen, Bækkelagets SK03.07.095-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
35,68Mons Røtzer, Bækkelagets SK19.07.094-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,93Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092Hvam, Norgeslekene22.01.22
1,50,84Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.097-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
2,01,44Andreas Hjortaas Christensen, Lambertseter IF27.10.092-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
2,02,58Emil Holm Benjaminsen, Bækkelagets SK03.07.094-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
2,08,85Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.099 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
2,11,17Mons Røtzer, Bækkelagets SK19.07.096-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
12,47Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.094Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
14,17Mons Røtzer, Bækkelagets SK19.07.095Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.091Ski, Kretsstevne15.02.22

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,32Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.091Drammen, KM22.03.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,34William Christophe Jeremy Peurton (FRA), Bækkelagets SK20.02.095 (G-14)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,64Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091 (G-12)Hvam, Låvefesten04.12.21
4,51Eirik Eikeland Furulund, Lambertseter IF03.02.096Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,63Eugene Robert Løvmo Rønning, Bækkelagets SK27.07.0916Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,24Rasmus Holm-Adolfsen, Bækkelagets SK21.12.0916 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,39Elias Solbu Grøttumsbraaten, Sørkedalens IF21.05.091Ski, Kretsstevne15.02.22

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,77Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.093Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,80Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.095Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
7,39Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.096Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
5,89Rasmus Holm-Adolfsen, Bækkelagets SK21.12.0911 (G-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19Even Nørjordet, IL Koll12.05.084-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,47Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083-fi Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,69Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,80Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084-h3Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,95Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083-h1 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,00Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.084-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,34August Hoff Eikeset, Bækkelagets SK30.07.085-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,35Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,39Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.085-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,52Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.086-h3Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----10--------------------
9,60Alexander Jernberg, Lambertseter IF21.08.086Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
9,89Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.087-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,57Even Nørjordet, IL Koll12.05.082-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,64Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,63Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.082-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
28,44Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.082-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
29,00Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.084-h3 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
29,55Arvin Karlsson Engstad, Bækkelagets SK11.08.083-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
29,70Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.084-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
30,79Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.085-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
30,82August Hoff Eikeset, Bækkelagets SK30.07.084-h3Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
30,86Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.085-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
-----10--------------------
30,95Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.085-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
31,90Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
33,22Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.085-h1 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
33,43Alexander Jernberg, Lambertseter IF21.08.085-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,34,75Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.082Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,42,11Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.082 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,42,84Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,44,19Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,54,84Mino Ridar-Aasen, IL i BUL18.09.087 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,57,10Arvin Karlsson Engstad, Bækkelagets SK11.08.082-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
2,01,79Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.088 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
2,04,12Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97Even Nørjordet, IL Koll12.05.082Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
13,12Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082Hvam, Norgeslekene23.01.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,63Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.081 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,45Even Nørjordet, IL Koll12.05.084Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,35Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.083 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,30Leo Mathias Alexandre Laborde-Røren, IL i BUL21.08.085 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,30Marcus Hoen, IL i BUL02.09.085 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,30Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,30Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.085Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,25Mino Ridar-Aasen, IL i BUL18.09.088 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,20Alexander Jernberg, Lambertseter IF21.08.089 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,20Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0811 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----10--------------------

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.0810 (G-13/15)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,55Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,44Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.084Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,31Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,00Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.088Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,91Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.0810Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,83Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.0813Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,62Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0814Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,29Alexander Jernberg, Lambertseter IF21.08.085Hvam, Norgeslekene23.01.22

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,03Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
4,56Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.084 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,85Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.084 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,81Leo Mathias Alexandre Laborde-Røren, IL i BUL21.08.086 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,07Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.082 (G-13)Hvam, Låvefesten04.12.21
7,03Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.087 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
6,95Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.089 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
6,75Oliver Pedersen Næstby, Bækkelagets SK19.04.0810 (G-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
6,21Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.084Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
6,19Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.085Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
6,14Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.086Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
6,06Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.087Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
4,35Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0812Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,52Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.072-h2 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,96Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.077-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,06Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.073-h1 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,12Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.071-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,12Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,18Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.072-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,34Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.075-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,49Simen Furuseth, Bøler IF11.03.076-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,57Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,68Erling Brekke, Bøler IF15.05.076-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----10--------------------

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,74Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.073-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
25,39Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,12Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.073-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,61Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,53Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h3 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
28,07Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.074-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
28,22Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.075-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,36,88Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,37,34Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,41,46Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.076 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,41,53Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,41,96Erling Brekke, Bøler IF15.05.073-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,42,06Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.074-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,44,52Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.075-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,85Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.076-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,14,57Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,18,21Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,19,04Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.075-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,22,18Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.076-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,34,04Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25,70Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.075Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,54,57Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.072 (MS)Hvam, Norgeslekene23.01.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,13Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.074Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,46Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,40Simen Furuseth, Bøler IF11.03.077 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-14)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.077 (G-13/15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,50Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,34Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,06Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.073 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
4,74Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
4,53Markus Nordviken, Bøler IF24.10.077Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,41Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-14)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,09Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.074Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
9,96Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.071 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,28Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,36Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.073 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,10Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2652Edvin Rooth, Lambertseter IF
8,16-4,74-8,81-1,46-10,15-1,50-2,34,04
06.01.072Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,31Gabriel Sanders, IL i BUL11.07.061 (G-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,35Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,43Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,64Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.064-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,05Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,06Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
23,16Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
24,01Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.063-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
28,13Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.065-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,65Vilmer Heidum Hasvoll, Sportsklubben Vidar23.03.066Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,30,88Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.069Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061-fo (G-15)Bærum, Nasjonalt stevne korthekk26.08.21

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,50Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,60Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062 (G-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,02Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.065Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
9,17Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,33Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,35Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,66Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,69William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,70Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,36Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,04Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,55Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
24,57William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053-h2 (G-16/17)Bærum, Julestemne 202127.11.21
25,98Ariand Shegani, IL i BUL26.08.054-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
27,44Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,45Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20,86Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,24Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,90Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051Bærum, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,76Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
5,44Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,35William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.057 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
4,86Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,59Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (G-16)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,23Thai Drager, IL i BUL16.07.054Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,58William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-16)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,01Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.033-fi-A (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,01Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.031-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,14Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-fi-B (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,25Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,29Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,45Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,59Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,70Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,92Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.043Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,45Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.045Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.048-h2 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,78Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
22,15Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.032-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,47Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
23,16Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,69Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,78Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
24,15Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,25Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h5Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,15Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
56,11Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,25Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.041Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,14Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,64Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
5,93Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
4,97Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.041Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,87Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.042Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,86Jørgen Bergh, IL Koll29.12.034 (MS)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
2,77Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,64Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,53Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,45Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-17)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,19Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.049Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
6,96Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Brandbu, Innendørsstevne20.02.22

Gutter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,93Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-h1 (MS)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
7,10Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
7,17Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,19Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,33Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,58Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.012-fi-E (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,29Filip Brevig, Bækkelagets SK31.12.027-h1 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,52Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,77Luca Thompson, IK Tjalve24.11.002-h4Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,02Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,39Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,98Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,63Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001 (MS)Hvam, Norgeslekene22.01.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,38Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,56,41Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
1,58,75Tobias Skog, Sportsklubben Vidar29.09.021-h2 (MS)Hvam, Norgeslekene23.01.22
2,02,20Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.012Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,91Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,57,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
3,57,86Luca Thompson, IK Tjalve24.11.002Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,08,88Filip Meo, IL i BUL19.03.0211 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,32,60Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-fi-B (MS)Sollentuna/SWE, Vinthundsvintern29.01.22
8,58,31Filip Meo, IL i BUL19.03.0212 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,29Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,61Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012 (MS)Reno/NV/USA, National Pole Vault Summit14.01.22
4,85Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Bærum, Pole vault meeting29.01.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,50Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
6,16Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,24Joachim Skjønhaug, Bækkelagets SK28.05.002 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
2,82Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.005 (MS)Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
2,67Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012 (MS)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,84Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
14,95Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.006 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,14Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (MS)Bærum, Kulestevne26.03.22
13,63Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5965Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,10-7,40-13,63-2,09-8,29-4,70-2,38,91
31.05.021 (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,01Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.033-fi-A (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,01Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.031-fi (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,14Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-fi-B (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,25Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,29Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,31Gabriel Sanders, IL i BUL11.07.061 (G-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,33Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,35Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,35Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,43Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-fi (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----10--------------------
7,45Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,52Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.072-h2 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,59Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h2 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,64Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.064-h3 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,66Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,69William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,70Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,70Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h4 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,92Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.043 (G-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,96Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.077-fi (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----20--------------------
8,05Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,06Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.073-h1 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,12Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.071-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,12Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h2 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,18Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.072-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,34Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.075-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,36Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054 (G-17)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,45Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.045 (G-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,49Simen Furuseth, Bøler IF11.03.076-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,57Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075-h2 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----30--------------------
8,68Erling Brekke, Bøler IF15.05.076-h2 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.048-h2 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,78Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
22,15Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.032-fi (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,47Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
23,04Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h4 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,06Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
23,16Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-h5 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,16Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,55Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,69Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h3 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,74Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.073-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
-----10--------------------
23,78Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
24,01Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.063-h4 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,15Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044-h3 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,25Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h5 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,57William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053-h2 (G-16/17)Bærum, Julestemne 202127.11.21
25,39Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
25,98Ariand Shegani, IL i BUL26.08.054-h1 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
26,12Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.073-h4 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,61Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073-h5 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,44Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (G-17)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
-----20--------------------
27,53Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h3 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
28,07Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.074-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
28,13Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.065-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
28,22Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.075-h2 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,15Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
56,11Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,36,88Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074-h2 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,37,34Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h2 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,41,46Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.076 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,41,53Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,41,96Erling Brekke, Bøler IF15.05.073-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,42,06Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.074-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,43,25Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.041 (G-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,44,52Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.075-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,45Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053-h2 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,07,85Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.076-h2 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,14,57Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074-h1 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,18,21Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,18,65Vilmer Heidum Hasvoll, Sportsklubben Vidar23.03.066 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,19,04Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.075-h1 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,22,18Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.076-h1 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,30,88Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.069 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,34,04Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07H (G-15)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20,86Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,25,70Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.075 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,54,57Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.072 (MS)Hvam, Norgeslekene23.01.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061-fo (G-15)Bærum, Nasjonalt stevne korthekk26.08.21
10,13Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.074 (G-15)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,24Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,40Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-fi (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,60Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,46Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07H (G-15)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,40Simen Furuseth, Bøler IF11.03.077 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-14)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
1,14Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-18/19)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,90Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-17)Bærum, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,30Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.077 (G-13/15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,50Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07H (G-15)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,64Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
5,93Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
5,76Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
5,50Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,44Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-17)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,35William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.057 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
5,34Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,06Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.073 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
4,97Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.041 (G-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,86Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (G-17)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----10--------------------
4,74Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07H (G-15)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
4,53Markus Nordviken, Bøler IF24.10.077 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
3,87Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.042 (G-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,86Jørgen Bergh, IL Koll29.12.034 (MS)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
2,77Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-18/19)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,64Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,59Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (G-16)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,53Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-18/19)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,45Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-17)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,41Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-14)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,23Thai Drager, IL i BUL16.07.054 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,60Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062 (G-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
11,09Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.074 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
9,96Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.071 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,28Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,36Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.073 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,10Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,02Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.065 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
9,17Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
8,58William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-16)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,19Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.049 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
6,96Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-18/19)Brandbu, Innendørsstevne20.02.22

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2652Edvin Rooth, Lambertseter IF
8,16-4,74-8,81-1,46-10,15-1,50-2,34,04
06.01.072 (G-15)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,93Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-h1 (MS)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
7,01Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.033-fi-A (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,01Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.031-fi (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,10Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
7,14Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-fi-B (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,17Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,19Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,25Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,29Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,31Gabriel Sanders, IL i BUL11.07.061 (G-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----10--------------------
7,33Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,33Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,35Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,35Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,43Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-fi (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,45Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,52Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.072-h2 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,58Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.012-fi-E (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,59Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h2 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,64Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.064-h3 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
-----20--------------------
7,66Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,69William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,70Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-fi-F (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,70Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h4 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,92Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.043 (G-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,96Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.077-fi (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,05Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,06Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.073-h1 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,12Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.071-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,12Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h2 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----30--------------------
8,18Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.072-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,29Filip Brevig, Bækkelagets SK31.12.027-h1 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,34Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.075-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,36Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054 (G-17)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,45Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.045 (G-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,49Simen Furuseth, Bøler IF11.03.076-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,57Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075-h2 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,68Erling Brekke, Bøler IF15.05.076-h2 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.048-h2 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,78Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
22,15Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.032-fi (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,47Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
22,52Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h2 (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,77Luca Thompson, IK Tjalve24.11.002-h4 (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,02Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,04Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h4 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,06Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
23,16Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-h5 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,16Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
-----10--------------------
23,39Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,55Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,69Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h3 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,74Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.073-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
23,78Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
24,01Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.063-h4 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,15Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044-h3 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,25Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h5 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,57William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053-h2 (G-16/17)Bærum, Julestemne 202127.11.21
25,39Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
-----20--------------------
25,98Ariand Shegani, IL i BUL26.08.054-h1 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
26,12Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.073-h4 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,61Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073-h5 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,44Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (G-17)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
27,53Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h3 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
28,07Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.074-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
28,13Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.065-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
28,22Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.075-h2 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,15Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
49,98Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
56,11Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,63Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001 (MS)Hvam, Norgeslekene22.01.22
1,36,88Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074-h2 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,37,34Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h2 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,41,46Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.076 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,41,53Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,41,96Erling Brekke, Bøler IF15.05.073-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,42,06Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.074-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,43,25Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.041 (G-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,44,52Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.075-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,38Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,56,41Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
1,58,75Tobias Skog, Sportsklubben Vidar29.09.021-h2 (MS)Hvam, Norgeslekene23.01.22
2,02,20Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.012 (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,02,45Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053-h2 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,07,85Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.076-h2 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,14,57Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074-h1 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,18,21Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,18,65Vilmer Heidum Hasvoll, Sportsklubben Vidar23.03.066 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,19,04Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.075-h1 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
-----10--------------------
2,22,18Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.076-h1 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,30,88Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.069 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,34,04Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07H (G-15)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,91Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,57,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
3,57,86Luca Thompson, IK Tjalve24.11.002 (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,08,88Filip Meo, IL i BUL19.03.0211 (MS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
4,20,86Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,25,70Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.075 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,32,60Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-fi-B (MS)Sollentuna/SWE, Vinthundsvintern29.01.22
8,58,31Filip Meo, IL i BUL19.03.0212 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
9,54,57Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.072 (MS)Hvam, Norgeslekene23.01.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061-fo (G-15)Bærum, Nasjonalt stevne korthekk26.08.21
10,13Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.074 (G-15)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,24Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,40Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-fi (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,29Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
1,75Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,60Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,46Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07H (G-15)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,40Simen Furuseth, Bøler IF11.03.077 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-14)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
1,14Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-18/19)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,61Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012 (MS)Reno/NV/USA, National Pole Vault Summit14.01.22
4,85Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Bærum, Pole vault meeting29.01.22
3,90Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-17)Bærum, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,30Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.077 (G-13/15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,50Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07H (G-15)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,50Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
6,64Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
6,16Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002 (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
5,93Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
5,76Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
5,50Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,44Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-17)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,35William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.057 (MS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
5,34Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,06Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.073 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----10--------------------
4,97Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.041 (G-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,86Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (G-17)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,74Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07H (G-15)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
4,53Markus Nordviken, Bøler IF24.10.077 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
3,87Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.042 (G-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,24Joachim Skjønhaug, Bækkelagets SK28.05.002 (MS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
2,86Jørgen Bergh, IL Koll29.12.034 (MS)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
2,82Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.005 (MS)Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
2,77Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-18/19)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,67Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012 (MS)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,64Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,59Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (G-16)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,53Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-18/19)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,45Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-17)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,41Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-14)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
-----10--------------------

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,84Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
14,95Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.006 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
12,23Thai Drager, IL i BUL16.07.054 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,60Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062 (G-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
11,09Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.074 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
9,96Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.071 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,28Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,36Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.073 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,10Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,02Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.065 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
9,17Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
8,58William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-16)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,19Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.049 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
6,96Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-18/19)Brandbu, Innendørsstevne20.02.22

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,14Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (MS)Bærum, Kulestevne26.03.22
13,63Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5965Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,10-7,40-13,63-2,09-8,29-4,70-2,38,91
31.05.021 (MS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2652Edvin Rooth, Lambertseter IF
8,16-4,74-8,81-1,46-10,15-1,50-2,34,04
06.01.072 (G-15)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,87Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-fi-ALeikvang, Nornalekene 202220.02.22
6,93Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-h1Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
7,01Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.033-fi-ABærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,01Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.031-fi (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,10Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
7,14Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-fi-BBærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,17Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,19Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,24Tor-Junor Kringstad Vedde, IL i BUL07.06.977-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,25Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h3 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----10--------------------
7,29Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,31Gabriel Sanders, IL i BUL11.07.061 (G-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,33Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,33Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,35Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,35Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,37Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Steinkjer, Steinkjer Indoor22.01.22
7,43Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-fi (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,45Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,52Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.072-h2 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----20--------------------
7,58Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.012-fi-EBærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,59Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h2 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,64Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.064-h3 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,66Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-fi-FBærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,69William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,70Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-fi-FBærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,70Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h4 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,92Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.043 (G-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,96Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.077-fi (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,02Mikkel Aas, IL i BUL09.03.721 (MV50)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22
-----30--------------------
8,05Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,06Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.073-h1 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,12Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.071-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,12Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h2 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,18Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.072-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,29Filip Brevig, Bækkelagets SK31.12.027-h1Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,34Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.075-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,36Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054 (G-17)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,38Bård Knudsen, IL i BUL07.02.742 (MV45)Hvam, Veteran Inne24.10.21
8,41Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----40--------------------
8,45Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.045 (G-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,49Simen Furuseth, Bøler IF11.03.076-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,57Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075-h2 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,68Erling Brekke, Bøler IF15.05.076-h2 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,03Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.966-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,12Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.636 (MV55)Hvam, Veteran Inne24.10.21
10,74Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Hvam, Veteran Inne24.10.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.048-h2Bærum, Julestemne 202127.11.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,4Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22
10,2Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.02.22
10,5Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.02.22
11,4Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.02.22
12,0Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.442 (MV75)Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,78Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
22,15Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.032-fi (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,47Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
22,52Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h2 (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,53Tor-Junor Kringstad Vedde, IL i BUL07.06.972-h8Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
22,77Luca Thompson, IK Tjalve24.11.002-h4 (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,02Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,04Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h4 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,06Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
23,16Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-h5 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
-----10--------------------
23,16Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,39Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,55Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
23,69Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h3 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,74Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.073-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
23,78Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
24,01Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.063-h4 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,15Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044-h3 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,25Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h5 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,57William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053-h2 (G-16/17)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----20--------------------
25,39Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
25,98Ariand Shegani, IL i BUL26.08.054-h1 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
26,09Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661-fi (MV55)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
26,12Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.073-h4 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,61Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073-h5 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,44Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (G-17)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
27,53Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h3 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
27,68Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.964-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
28,07Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.074-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
28,13Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.065-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
-----30--------------------
28,22Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.075-h2 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
30,91Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543-fi (MV65)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
41,62Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352-fi (MV85)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,15Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
49,29Tor-Junor Kringstad Vedde, IL i BUL07.06.972-h1Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
49,98Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
50,03Markus Einan, IL i BUL04.02.974-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
56,11Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,63Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001Hvam, Norgeslekene22.01.22
1,36,88Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074-h2 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,37,34Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h2 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,41,46Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.076 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,41,53Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,41,96Erling Brekke, Bøler IF15.05.073-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,42,06Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.074-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,43,25Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.041 (G-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,44,52Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.075-h1 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,38Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,56,41Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
1,58,75Tobias Skog, Sportsklubben Vidar29.09.021-h2Hvam, Norgeslekene23.01.22
2,02,20Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.012 (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,02,45Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053-h2 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,07,85Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.076-h2 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,14,57Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074-h1 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,18,21Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,18,65Vilmer Heidum Hasvoll, Sportsklubben Vidar23.03.066 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,19,04Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.075-h1 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
-----10--------------------
2,22,18Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.076-h1 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,26,44Frode Saugestad, Sportsklubben Vidar02.04.741 (MV45)Hvam, Veteran Inne24.10.21
2,30,88Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.069 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,34,04Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07H (G-15)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,91Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,37,39Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.933Ostrava/CZE, Czech Indoor Gala03.02.22
3,57,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
3,57,86Luca Thompson, IK Tjalve24.11.002 (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,08,88Filip Meo, IL i BUL19.03.0211Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
4,20,86Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,25,70Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.075 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,27,53Frode Saugestad, Sportsklubben Vidar02.04.742 (MV45)Hvam, Veteran Inne23.10.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46,92Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.936Karlsruhe/GER, INIT Indoor Meeting28.01.22
8,32,60Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-fi-BSollentuna/SWE, Vinthundsvintern29.01.22
8,58,31Filip Meo, IL i BUL19.03.0212Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
9,54,57Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.072Hvam, Norgeslekene23.01.22
9,59,78Frode Saugestad, Sportsklubben Vidar02.04.741 (MV45)Hvam, Veteran Inne24.10.21
12,54,58Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.481 (MV70)Hvam, Veteran Inne24.10.21

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911-foBærum, Nasjonalt stevne korthekk26.08.21
8,29Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
8,56Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.952-foBærum, Nasjonalt stevne korthekk26.08.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
1,75Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-16)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,60Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,46Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07H (G-15)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,40Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.634 (MV55)Hvam, Veteran Inne24.10.21
1,40Simen Furuseth, Bøler IF11.03.077Bærum, Julestemne 202127.11.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Torben Lindstad, Bækkelagets SK13.05.781 (MV40)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
1,32Kåre Morten Høstland, Bækkelagets SK17.09.581 (MV60)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
1,30Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.691 (MV)Bækkelaget, Veteran 1500m23.09.21
1,25Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Brandbu, Innendørsstevne20.02.22
1,20Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-14)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
1,18Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
1,14Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-18/19)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
1,10Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Fet, OBIK Veteraner07.09.21
1,05Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Fet, OBIK Veteraner07.09.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,82Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Fayetteville/AR/USA, Tyson Invitational12.02.22
5,61Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012Reno/NV/USA, National Pole Vault Summit14.01.22
4,85Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021Bærum, Pole vault meeting29.01.22
4,70Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.953Växjö/SWE, Quality Hotel Games22.01.22
3,90Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-17)Bærum, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,30Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.077 (G-13/15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
1,50Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07H (G-15)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,59Ingar Bratseth-Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.962Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
7,50Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
7,28Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
6,64Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
6,16Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002 (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
5,93Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034Bærum, Julestemne 202127.11.21
5,76Thai Drager, IL i BUL16.07.055Bærum, Julestemne 202127.11.21
5,50Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,44Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-17)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,35William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.057Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----10--------------------
5,34Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071 (G-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,06Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.073 (G-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
4,97Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.041 (G-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,86Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (G-17)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,74Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.07H (G-15)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
4,53Markus Nordviken, Bøler IF24.10.077 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
4,29Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.633 (MV55)Hvam, Veteran Inne23.10.21
3,87Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.042 (G-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,24Joachim Skjønhaug, Bækkelagets SK28.05.002Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
3,16Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
2,86Jørgen Bergh, IL Koll29.12.034Greveskogen, Seriestevne19.07.21
2,83Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV)Bækkelaget, Veteran 1500m23.09.21
2,82Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.005Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
2,77Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-18/19)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,76Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.692 (MV)Bækkelaget, Veteran 1500m23.09.21
2,68Thomas Schibbye, Bækkelagets SK28.07.793 (MV)Bækkelaget, Veteran 1500m23.09.21
2,67Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,64Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044 (G-15/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----10--------------------
2,59Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (G-16)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,55Torben Lindstad, Bækkelagets SK13.05.781 (MV40)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,53Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-18/19)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,50Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.634 (MV55)Hvam, Veteran Inne23.10.21
2,45Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-17)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,43Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21
2,41Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-14)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,30Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.541 (MV65)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
2,27Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Fet, OBIK og Veteraner21.09.21
2,22Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.714Brandbu, Innendørsstevne20.02.22
-----20--------------------
2,11Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,08Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Fet, Treningsstevne17.01.22
2,03Kolbjørn Engebretsen, IK Tjalve30.08.684Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,97Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Fet, OBIK Veteraner07.09.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,84Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
14,95Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.006Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
14,61Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
12,23Thai Drager, IL i BUL16.07.054 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
7,59Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Hvam, Veteran Inne24.10.21
5,81Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV85)Hvam, Veteran Inne24.10.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,71Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21
6,10Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Fet, Treningsstevne17.01.22
6,01Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21
5,74Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21
5,02Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21
4,58Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.441 (MV75)Fet, OBIK og Veteraner21.09.21
4,49John Broholt, Stovnerkameratene17.09.341 (MV85)Fet, OBIK og Veteraner21.09.21

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,14Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011Bærum, Kulestevne26.03.22
13,63Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
8,24Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Brandbu, Innendørsstevne20.02.22

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,75Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.903Uppsala/SWE, Nordenkampen12.02.22

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5965Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,10-7,40-13,63-2,09-8,29-4,70-2,38,91
31.05.021Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.091-fi Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,54Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.091-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,65Maia Melgård, IL Koll21.03.091-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,79Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.094-fi Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,91Leonora Steimler, Bækkelagets SK07.06.096-fi Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,93Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.092 (J-12)Hvam, Låvefesten04.12.21
8,94Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.092-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,99Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.093-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
9,09Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.093-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,21Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.092-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----10--------------------
9,28Leia Moqvist, Lambertseter IF12.03.095-h2 (J-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,35Ella Solie, Bækkelagets SK29.08.094-h4Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,48Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb02.07.095-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,67Melisa Zogaj, Lambertseter IF10.02.095-h5Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
10,03Astrid Wulfsberg-Gamre, Bækkelagets SK08.08.096-h5Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
11,43Ingrid Ruud, Bækkelagets SK11.12.097-h5Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,02Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.091-h8Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
28,34Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.092-h8Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
29,24Maia Melgård, IL Koll21.03.091-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
30,27Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.092-h5Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
30,37Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
30,98Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.091-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
31,33Leonora Steimler, Bækkelagets SK07.06.094-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
31,42Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.093-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
31,52Ella Solie, Bækkelagets SK29.08.093-h5Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
31,53Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.093-h3Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
-----10--------------------
33,08Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb02.07.095-h8Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
33,68Melisa Zogaj, Lambertseter IF10.02.094-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
34,12Astrid Wulfsberg-Gamre, Bækkelagets SK08.08.094-h3Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04,53Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.093-h2 (J-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
2,06,27Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb02.07.094-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
2,06,64Leia Moqvist, Lambertseter IF12.03.091-h1 (J-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
2,10,60Mathilde Berdal, IL i BUL25.02.095-h2 (J-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
2,14,80Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.096-h1 (J-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
2,24,93Melisa Zogaj, Lambertseter IF10.02.099-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,65Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.091Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
10,74Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.094-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
11,16Maia Melgård, IL Koll21.03.092Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
11,34Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.091-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
11,56Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.095Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
11,85Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.094Hvam, Norgeslekene23.01.22
12,12Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.097-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
12,90Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.096Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
13,40Melisa Zogaj, Lambertseter IF10.02.095-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.092Hvam, Norgeslekene23.01.22
1,30Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.099Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,20Martine Rooth, IK Tjalve25.07.094Hvam, Norgeslekene23.01.22
1,20Leia Moqvist, Lambertseter IF12.03.099Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,15Melisa Zogaj, Lambertseter IF10.02.0917Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.092Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
4,56Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.091 (J-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
4,49Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.093 (J-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
4,44Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.094Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
4,35Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.091 (J-12)Hvam, Låvefesten04.12.21
3,85Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb02.07.0918Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
3,74Ella Solie, Bækkelagets SK29.08.0924Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
3,68Melisa Zogaj, Lambertseter IF10.02.0926Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
3,60Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.0918 (J-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
3,33Astrid Wulfsberg-Gamre, Bækkelagets SK08.08.0935Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
-----10--------------------

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,00Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.091Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
9,48Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.093Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,60Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.097Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,37Leia Moqvist, Lambertseter IF12.03.099Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
7,91Melisa Zogaj, Lambertseter IF10.02.0911Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,25Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.092Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,60Leia Moqvist, Lambertseter IF12.03.096Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,16Melisa Zogaj, Lambertseter IF10.02.098Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,03Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092 (J-12)Hvam, Låvefesten04.12.21
7,78Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.096Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,62Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.095 (J-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,20Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.0911Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
7,08Mari Helene Brandstadmoen, Bækkelagets SK29.06.098 (J-12)Bærum, Julestemne 202127.11.21
6,13Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb02.07.0917Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,24Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,63Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.082-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,69Hennie Rooth, Lambertseter IF11.05.083-h1 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,75Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.082-fi Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,00Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.086-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,03Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL07.09.084-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,08Anniken Brun Larsson, Bækkelagets SK22.10.084-h1 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,14Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.082-h2Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,42Lotta Pernille Hjarne, Bækkelagets SK08.02.085-h2 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,45Astrid Sandnes Vesseler, Sportsklubben Vidar14.02.086-h2 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----10--------------------
9,62Antzela Gkiona, IL Koll25.05.085-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
9,68Eva Brørs-Larsen, IL Koll16.10.086-h1 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,75Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.088-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
10,09Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.087-h2 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
10,14Sonya Amir Abdulla Doski, Bækkelagets SK05.04.087-h1Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,97Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081-h3Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
29,06Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.081-h1 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
29,69Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.082-h3Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
29,94Hennie Rooth, Lambertseter IF11.05.084-h3 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
30,10Victoria Skjeldal, IL Koll28.07.084-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
30,81Astrid Sandnes Vesseler, Sportsklubben Vidar14.02.082-h1 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
31,02Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.084-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
32,15Antzela Gkiona, IL Koll25.05.083-h2 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
32,69Mathilde Rekkertbø Koren, IL Koll25.03.084-h1 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
35,15Sonya Amir Abdulla Doski, Bækkelagets SK05.04.085-h1Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
-----10--------------------

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,35Antzela Gkiona, IL Koll25.05.086Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,59,15Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.087Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
1,59,69Mathilde Rekkertbø Koren, IL Koll25.03.082 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
2,00,86Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.088Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
2,01,55Astrid Sandnes Vesseler, Sportsklubben Vidar14.02.083 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
2,10,58Sonya Amir Abdulla Doski, Bækkelagets SK05.04.089Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,81Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.082Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,40Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.083Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,93Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
3,83Antzela Gkiona, IL Koll25.05.089Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,57Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.089Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
3,47Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.0810Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
3,29Sonya Amir Abdulla Doski, Bækkelagets SK05.04.0813Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,08Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.083 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,41Antzela Gkiona, IL Koll25.05.087 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,11Hennie Rooth, Lambertseter IF11.05.088 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21
7,02Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.089 (J-13)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,78Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.081Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
7,58Antzela Gkiona, IL Koll25.05.086Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
7,03Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.086Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
6,83Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.088Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,46Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.0812Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,35Sonya Amir Abdulla Doski, Bækkelagets SK05.04.0813Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,32Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-fi Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
9,01Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.077-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,14Vilde Augusta Jespersen Wergeland, Sportsklubben Vidar08.07.075-h1 (J-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,28Ingrid Sindre-Aas, IL Koll08.07.072-h2 (J-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,49Nora Johanne Aden Løvseth, IL i BUL12.07.076-h1 (J-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,63Alana Grace Rognli, Bækkelagets SK06.08.075-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.071 (J-15/16)Bærum, Julestemne 202127.11.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,74Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
33,09Alana Grace Rognli, Bækkelagets SK06.08.075-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,87Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.071-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,33,97Petra Helene Bell, IL Koll20.11.071Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,36Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.0711Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,63Vilde Augusta Jespersen Wergeland, Sportsklubben Vidar08.07.077 (J-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
3,32Alana Grace Rognli, Bækkelagets SK06.08.0720Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.072 (J-14)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,26Nora Proctor, IL i BUL22.02.063-sf2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,33Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,41Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.063-fi-E (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,84Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.063-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
9,15Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.066-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,59Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.062-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,60Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.063-h2Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
27,88Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.063 (J-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
29,37Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.065-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
30,61Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.065-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,27Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.065 (J-14/15)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.064 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,78Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,65Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.064Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,06Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h3 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,22Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.055-fi-D (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,44Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053-h2Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,64Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.054-h3Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,85Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.053-fi-F (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,29Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.052-h7 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
26,48Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
9,40Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.054Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,45Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.051Bærum, Vårspretten13.05.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,99Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.052Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,89Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.054Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,39Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.055Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,56Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051 (J-16)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,18Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.053Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.054Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,86Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.055Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Jenter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034-fi-B (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,96Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,33Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.044Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,37Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.045Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,64Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.046Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,79Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,90Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042-h2 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,22Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.031-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
1,02,67Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,29Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.031Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,32,05Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31,07Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.031 (KS)Hvam, Distanselørdag12.03.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
9,17Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
1,50Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,11Saveetha Satkunananthan, IL i BUL02.02.041 (J-17)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,41Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
4,91Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.043Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
3,70Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.0412Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,29Saveetha Satkunananthan, IL i BUL02.02.041 (J-17)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,18Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.045Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,89Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
7,20Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3532Kajsa Rooth, IK Tjalve
8,62-1,55-9,89-5,41-2,32,05
23.09.032 (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Jenter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,47Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h6 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,67Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h5 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,73Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.007-h6 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,73Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,76Thea Aase Pedersen, IL i BUL03.04.003-fi Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,79Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.025-sf2 (KS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
7,79Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012-h1 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,00Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.022-fi-C (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,02Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.013-h1 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,18Emilie Sandberg, IK Tjalve12.02.004-fi-D (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
-----10--------------------
8,53Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012-h2 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,70Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.026-h1 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,13Sara Furnes, IL i BUL06.05.025-h1 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,90Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h4 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
24,41Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h1 (KS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
24,46Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h4 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
24,82Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h5 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
25,01Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022-h1Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
28,42Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011-h1 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
28,68Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.023 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
29,64Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.022-h1 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
30,17Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023-h1 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
30,46Sara Furnes, IL i BUL06.05.024-h1 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----10--------------------

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,06Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022 (KS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
54,16Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h3 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
54,83Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003 (KS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
56,43Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h4 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
1,10,12Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.024-h2 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,32Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.022 (KS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
2,15,50Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (KS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,37,48Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.016 (KS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,50Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.023-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,54Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,82Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.017-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,99Emilie Sandberg, IK Tjalve12.02.004 (KS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KS)Sandnes, Toppidrettstevne15.01.22
1,50Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,82Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (KS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
5,56Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.024-kv (KS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
4,32Sara Furnes, IL i BUL06.05.027 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.021 (J-18/19)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,30Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,18Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.022 (J-18/19)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,15Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (KS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
11,01Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.002Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
9,27Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,84Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KS)Sandnes, Toppidrettstevne15.01.22
9,66Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,22Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4096Andrea Rooth, Lambertseter IF
8,28-1,64-10,56-5,82-2,15,50
06.03.021 (KS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034-fi-B (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,96Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-h3 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,06Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h3 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,22Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.055-fi-D (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,26Nora Proctor, IL i BUL22.02.063-sf2 (J-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,32Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-fi (J-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,33Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061 (J-16)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,33Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.044 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,37Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.045 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,41Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.063-fi-E (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
-----10--------------------
8,44Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053-h2 (J-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,64Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.054-h3 (J-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,64Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.046 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,84Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.063-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,85Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.053-fi-F (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
9,01Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.077-h3 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,14Vilde Augusta Jespersen Wergeland, Sportsklubben Vidar08.07.075-h1 (J-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,15Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.066-h1 (J-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
9,28Ingrid Sindre-Aas, IL Koll08.07.072-h2 (J-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,49Nora Johanne Aden Løvseth, IL i BUL12.07.076-h1 (J-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----20--------------------
9,63Alana Grace Rognli, Bækkelagets SK06.08.075-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.071 (J-15/16)Bærum, Julestemne 202127.11.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,79Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-h2 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,29Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.052-h7 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
26,48Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051-h1 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,90Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042-h2 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
27,59Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.062-h2 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,60Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.063-h2 (J-16)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
27,74Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-h2 (J-15)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
27,88Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.063 (J-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
29,37Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.065-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
30,61Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.065-h2 (J-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
-----10--------------------
33,09Alana Grace Rognli, Bækkelagets SK06.08.075-h2 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,87Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.071-h4 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,22Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.031-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
1,02,67Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041-h1 (J-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,27Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.065 (J-14/15)Bærum, Julestemne 202127.11.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,29Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.031 (J-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,32,05Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31,07Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.031 (KS)Hvam, Distanselørdag12.03.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052 (J-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
9,40Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.054 (J-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
9,17Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,33,97Petra Helene Bell, IL Koll20.11.071 (J-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,55Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
1,50Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,45Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.064 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,11Saveetha Satkunananthan, IL i BUL02.02.041 (J-17)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,45Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.051 (J-17)Bærum, Vårspretten13.05.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,41Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
4,99Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.052 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,91Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.043 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,89Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.054 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,78Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061 (J-16)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,39Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.055 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,36Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.0711 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,70Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.0412 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,63Vilde Augusta Jespersen Wergeland, Sportsklubben Vidar08.07.077 (J-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
3,32Alana Grace Rognli, Bækkelagets SK06.08.0720 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----10--------------------

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,56Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051 (J-16)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,29Saveetha Satkunananthan, IL i BUL02.02.041 (J-17)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.072 (J-14)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,18Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.053 (J-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
9,18Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.045 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.054 (J-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,86Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.055 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
6,65Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.064 (J-16)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,89Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
7,20Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3532Kajsa Rooth, IK Tjalve
8,62-1,55-9,89-5,41-2,32,05
23.09.032 (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,47Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h6 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,67Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h5 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,73Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.007-h6 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,73Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-fi (J-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,76Thea Aase Pedersen, IL i BUL03.04.003-fi (J-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,79Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.025-sf2 (KS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
7,79Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012-h1 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,87Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034-fi-B (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,96Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-h3 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,00Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.022-fi-C (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
-----10--------------------
8,02Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.013-h1 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,06Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h3 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,18Emilie Sandberg, IK Tjalve12.02.004-fi-D (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,22Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.055-fi-D (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,26Nora Proctor, IL i BUL22.02.063-sf2 (J-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,32Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-fi (J-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,33Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061 (J-16)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,33Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.044 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,37Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.045 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,41Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.063-fi-E (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
-----20--------------------
8,44Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053-h2 (J-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,53Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012-h2 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,64Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.054-h3 (J-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,64Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.046 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,70Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.026-h1 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,84Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.063-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,85Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.053-fi-F (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
9,01Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.077-h3 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,13Sara Furnes, IL i BUL06.05.025-h1 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,14Vilde Augusta Jespersen Wergeland, Sportsklubben Vidar08.07.075-h1 (J-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----30--------------------
9,15Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.066-h1 (J-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
9,28Ingrid Sindre-Aas, IL Koll08.07.072-h2 (J-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,49Nora Johanne Aden Løvseth, IL i BUL12.07.076-h1 (J-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,63Alana Grace Rognli, Bækkelagets SK06.08.075-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.071 (J-15/16)Bærum, Julestemne 202127.11.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,90Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h4 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
24,41Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h1 (KS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
24,46Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h4 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
24,82Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h5 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
25,01Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022-h1 (J-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
25,79Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-h2 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,29Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.052-h7 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
26,48Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051-h1 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,90Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042-h2 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
27,59Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.062-h2 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
-----10--------------------
27,60Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.063-h2 (J-16)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
27,74Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-h2 (J-15)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
27,88Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.063 (J-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
28,42Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011-h1 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
28,68Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.023 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
29,37Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.065-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
29,64Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.022-h1 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
30,17Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023-h1 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
30,46Sara Furnes, IL i BUL06.05.024-h1 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
30,61Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.065-h2 (J-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
-----20--------------------
33,09Alana Grace Rognli, Bækkelagets SK06.08.075-h2 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,87Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.071-h4 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,06Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022 (KS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
54,16Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h3 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
54,83Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003 (KS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
56,43Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h4 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
58,22Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.031-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
1,02,67Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041-h1 (J-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
1,10,12Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.024-h2 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,27Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.065 (J-14/15)Bærum, Julestemne 202127.11.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,32Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.022 (KS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
2,10,29Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.031 (J-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,15,50Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (KS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
2,32,05Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31,07Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.031 (KS)Hvam, Distanselørdag12.03.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,37,48Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.016 (KS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052 (J-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
9,40Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.054 (J-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,50Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.023-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,54Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,62Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
8,82Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.017-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,99Emilie Sandberg, IK Tjalve12.02.004 (KS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
9,17Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,33,97Petra Helene Bell, IL Koll20.11.071 (J-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KS)Sandnes, Toppidrettstevne15.01.22
1,65Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,55Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
1,50Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022 (J-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,50Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,45Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.064 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,11Saveetha Satkunananthan, IL i BUL02.02.041 (J-17)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,45Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.051 (J-17)Bærum, Vårspretten13.05.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,82Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02P (KS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
5,56Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.024-kv (KS)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
5,41Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
4,99Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.052 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,91Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.043 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,89Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.054 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,78Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061 (J-16)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,39Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.055 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,36Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.0711 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,32Sara Furnes, IL i BUL06.05.027 (KS)Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----10--------------------
3,70Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.0412 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,63Vilde Augusta Jespersen Wergeland, Sportsklubben Vidar08.07.077 (J-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
3,32Alana Grace Rognli, Bækkelagets SK06.08.0720 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,56Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051 (J-16)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,37Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.021 (J-18/19)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,30Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,29Saveetha Satkunananthan, IL i BUL02.02.041 (J-17)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,18Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.022 (J-18/19)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.072 (J-14)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,15Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (KS)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
11,01Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.002 (J-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
10,18Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.053 (J-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
9,27Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
9,18Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.045 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.054 (J-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,86Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.055 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
6,65Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.064 (J-16)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,84Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KS)Sandnes, Toppidrettstevne15.01.22
9,89Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
9,66Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003 (J-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,22Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024 (J-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,20Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4096Andrea Rooth, Lambertseter IF
8,28-1,64-10,56-5,82-2,15,50
06.03.021 (KS)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
3532Kajsa Rooth, IK Tjalve
8,62-1,55-9,89-5,41-2,32,05
23.09.032 (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,47Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,49Vilde Aasmo, IK Tjalve10.10.987Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
7,67Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,73Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.007-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,73Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-fi (J-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,76Thea Aase Pedersen, IL i BUL03.04.003-fi (J-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,79Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.025-sf2Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
7,79Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,87Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034-fi-BBærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
7,92Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.937-sf1Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
-----10--------------------
7,96Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.972-fi-ALeikvang, Nornamesterskapet22.01.22
7,96Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-h3 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,00Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.022-fi-CBærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,02Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.013-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,06Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,08Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.978-fi-CBærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,18Emilie Sandberg, IK Tjalve12.02.004-fi-DBærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,22Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.055-fi-DBærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,26Nora Proctor, IL i BUL22.02.063-sf2 (J-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,32Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-fi (J-15)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
-----20--------------------
8,33Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061 (J-16)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,33Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.044 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,37Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.045 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,41Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.063-fi-EBærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,44Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053-h2 (J-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,53Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012-h2Bærum, Julestemne 202127.11.21
8,64Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.054-h3 (J-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,64Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.046 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
8,70Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.026-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,84Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.063-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
-----30--------------------
8,85Thadhishaa Krishnapalan, IL i BUL21.11.053-fi-FBærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
9,01Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.077-h3 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,13Sara Furnes, IL i BUL06.05.025-h1Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,14Vilde Augusta Jespersen Wergeland, Sportsklubben Vidar08.07.075-h1 (J-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,15Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.066-h1 (J-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
9,28Ingrid Sindre-Aas, IL Koll08.07.072-h2 (J-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,49Nora Johanne Aden Løvseth, IL i BUL12.07.076-h1 (J-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
9,63Alana Grace Rognli, Bækkelagets SK06.08.075-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
11,39Katrine Heimdal, Bækkelagets SK12.12.732 (KV45)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22
13,73Stine Aamodt, Bækkelagets SK19.05.877-h2 (J-11)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
-----40--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,99Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.918-h7Sheffield/GBR, Run Jump Throw Series Sheffield22.01.22
8,15Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.071 (J-15/16)Bærum, Julestemne 202127.11.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,7Ida McAdam Eriksen, Bækkelagets SK04.03.821 (KV40)Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22
11,5Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.532 (KV65)Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22
11,8Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22
13,9Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431 (KV75)Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,90Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.001-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
24,41Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
24,46Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
24,82Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
25,01Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022-h1 (J-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
25,79Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-h2 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,26Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.931-h2Bærum, Julestemne 202127.11.21
26,29Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.052-h7Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
26,48Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051-h1 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
26,90Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042-h2Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----10--------------------
27,59Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.062-h2 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
27,60Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.063-h2 (J-16)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
27,74Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-h2 (J-15)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
27,88Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.063 (J-15)Bærum, Julestemne 202127.11.21
28,42Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011-h1Bærum, Julestemne 202127.11.21
28,68Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.023Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
29,37Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.065-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
29,47Margit Katrine Mcadam Strand, Bækkelagets SK22.01.781 (KV40)Hvam, Veteran Inne23.10.21
29,64Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.022-h1Bærum, Julestemne 202127.11.21
30,17Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023-h1Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----20--------------------
30,46Sara Furnes, IL i BUL06.05.024-h1Bærum, Julestemne 202127.11.21
30,61Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.065-h2 (J-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
32,07Solveig Sahr Bergheim, Oslo Politis IL27.07.871 (KV35)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
33,09Alana Grace Rognli, Bækkelagets SK06.08.075-h2 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
37,51Katrine Heimdal, Bækkelagets SK12.12.732 (KV45)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,87Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.071-h4 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,06Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
54,16Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
54,83Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
56,43Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
57,16Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.974-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
58,22Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.031-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
1,02,67Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041-h1 (J-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
1,10,12Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.024-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,27Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.065 (J-14/15)Bærum, Julestemne 202127.11.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,05Hedda Hynne, IK Tjalve13.03.908Birmingham/GBR, Müller Indoor Grand Prix19.02.22
2,07,68Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.971Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
2,09,32Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.022Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
2,10,02Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.994Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
2,10,29Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.031 (J-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,15,50Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02PBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
2,32,05Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
3,25,99Katrine Heimdal, Bækkelagets SK12.12.731 (KV45)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31,07Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.031Hvam, Distanselørdag12.03.22
4,31,68Ingeborg Løvnes, IK Tjalve05.09.922Hvam, Distanselørdag12.03.22
4,33,01Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.995Ulsteinvik, NM Inne05.02.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,18,80Sigrid Jervell Våg, IK Tjalve06.06.922Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
9,37,48Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.016Ulsteinvik, NM Inne06.02.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,50Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.023-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,54Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
8,62Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
8,82Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.017-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
8,99Emilie Sandberg, IK Tjalve12.02.004Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
9,17Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021Sandnes, Toppidrettstevne15.01.22
1,65Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
1,55Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
1,50Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022 (J-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,50Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22
1,45Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.064Bærum, Julestemne 202127.11.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,11Saveetha Satkunananthan, IL i BUL02.02.041 (J-17)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
0,95Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,32Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.963Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
3,45Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.051 (J-17)Bærum, Vårspretten13.05.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,82Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02PBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
5,56Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.024-kv Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
5,41Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
4,99Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.052 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,91Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.043 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,89Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.054 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,78Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061 (J-16)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
4,39Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.055 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,36Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.0711 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
4,32Sara Furnes, IL i BUL06.05.027Bærum, Julestemne 202127.11.21
-----10--------------------
3,70Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.0412 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,63Vilde Augusta Jespersen Wergeland, Sportsklubben Vidar08.07.077 (J-14)Bærum, Julestemne 202127.11.21
3,32Alana Grace Rognli, Bækkelagets SK06.08.0720 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
3,22Katrine Heimdal, Bækkelagets SK12.12.731 (KV45)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
2,72Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,56Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051 (J-16)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,56Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.965Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
2,41Ida McAdam Eriksen, Bækkelagets SK04.03.821 (KV40)Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22
2,37Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.021 (J-18/19)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,33Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.9711Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
2,30Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
2,29Saveetha Satkunananthan, IL i BUL02.02.041 (J-17)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
2,18Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.022 (J-18/19)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21
1,90Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.532 (KV65)Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22
1,72Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Fet, OBIK Veteraner07.09.21
-----10--------------------
0,97Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431 (KV75)Fet, OBIK Veteraner07.09.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.072 (J-14)Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,15Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
12,35Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.974Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
11,01Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.002 (J-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
10,18Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.053 (J-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
9,27Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
9,18Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.045 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,84Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022Sandnes, Toppidrettstevne15.01.22
9,89Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.03P (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
9,66Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003 (J-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
8,56Ida McAdam Eriksen, Bækkelagets SK04.03.821 (KV40)Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22
8,22Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024 (J-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,20Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042 (J-18/19)Stange, Gjensidige Bamselekene12.03.22
5,98Katrine Heimdal, Bækkelagets SK12.12.731 (KV45)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4096Andrea Rooth, Lambertseter IF
8,28-1,64-10,56-5,82-2,15,50
06.03.021Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
3532Kajsa Rooth, IK Tjalve
8,62-1,55-9,89-5,41-2,32,05
23.09.032 (J-U20)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Menn veteran 30-34

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911-fo (MS)Bærum, Nasjonalt stevne korthekk26.08.21

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,75Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.903 (MS)Uppsala/SWE, Nordenkampen12.02.22

Menn veteran 40-44

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Torben Lindstad, Bækkelagets SK13.05.781Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,68Thomas Schibbye, Bækkelagets SK28.07.793 (MV)Bækkelaget, Veteran 1500m23.09.21
2,55Torben Lindstad, Bækkelagets SK13.05.781Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Menn veteran 45-49

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,38Bård Knudsen, IL i BUL07.02.742Hvam, Veteran Inne24.10.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,26,44Frode Saugestad, Sportsklubben Vidar02.04.741Hvam, Veteran Inne24.10.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,53Frode Saugestad, Sportsklubben Vidar02.04.742Hvam, Veteran Inne23.10.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,59,78Frode Saugestad, Sportsklubben Vidar02.04.741Hvam, Veteran Inne24.10.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,83Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV)Bækkelaget, Veteran 1500m23.09.21

Menn veteran 50-54

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,02Mikkel Aas, IL i BUL09.03.721Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.691 (MV)Bækkelaget, Veteran 1500m23.09.21
1,25Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MS)Brandbu, Innendørsstevne20.02.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,76Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.692 (MV)Bækkelaget, Veteran 1500m23.09.21
2,22Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.714 (MS)Brandbu, Innendørsstevne20.02.22
2,08Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721Fet, Treningsstevne17.01.22
2,03Kolbjørn Engebretsen, IK Tjalve30.08.684 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,59Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Hvam, Veteran Inne24.10.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721Fet, Treningsstevne17.01.22

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,52Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,24Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MS)Brandbu, Innendørsstevne20.02.22

Menn veteran 55-59

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,41Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
9,12Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.636Hvam, Veteran Inne24.10.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,2Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.02.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,09Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661-fi Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.634Hvam, Veteran Inne24.10.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Fet, OBIK Veteraner07.09.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,29Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.633Hvam, Veteran Inne23.10.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.634Hvam, Veteran Inne23.10.21
2,27Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Fet, OBIK og Veteraner21.09.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,01Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,42Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22

Menn veteran 60-64

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32Kåre Morten Høstland, Bækkelagets SK17.09.581Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Menn veteran 65-69

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,91Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543-fi Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,43Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21
2,30Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.541Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,71Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,58Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.552Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22

Menn veteran 70-74

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,54,58Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.481Hvam, Veteran Inne24.10.21

Menn veteran 75-79

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441Bærum, KM Oslo/Akershus Hopp u/t11.11.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,74Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21
4,58Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.441Fet, OBIK og Veteraner21.09.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.441Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.02.22
7,69Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.02.22

Menn veteran 85-89

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,74Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Hvam, Veteran Inne24.10.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,5Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.02.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,62Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352-fi Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22

60 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,93Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Hvam, Veteran Inne23.10.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Fet, OBIK Veteraner07.09.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,97Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Fet, OBIK Veteraner07.09.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,81Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352Hvam, Veteran Inne24.10.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21
4,49John Broholt, Stovnerkameratene17.09.341Fet, OBIK og Veteraner21.09.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,24Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22

Kvinner veteran 30-34

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,99Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.918-h7 (KS)Sheffield/GBR, Run Jump Throw Series Sheffield22.01.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,05Hedda Hynne, IK Tjalve13.03.908 (KS)Birmingham/GBR, Müller Indoor Grand Prix19.02.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31,68Ingeborg Løvnes, IK Tjalve05.09.922 (KS)Hvam, Distanselørdag12.03.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,18,80Sigrid Jervell Våg, IK Tjalve06.06.922 (KS)Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22

Kvinner veteran 35-39

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,73Stine Aamodt, Bækkelagets SK19.05.877-h2 (J-11)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,07Solveig Sahr Bergheim, Oslo Politis IL27.07.871Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,04Stine Aamodt, Bækkelagets SK19.05.8712 (J-11)Stange, Gjensidige Bamselekene13.03.22

Kvinner veteran 40-44

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,47Margit Katrine Mcadam Strand, Bækkelagets SK22.01.781Hvam, Veteran Inne23.10.21

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,41Ida McAdam Eriksen, Bækkelagets SK04.03.821Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56Ida McAdam Eriksen, Bækkelagets SK04.03.821Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22

Kvinner veteran 45-49

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,39Katrine Heimdal, Bækkelagets SK12.12.732Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,51Katrine Heimdal, Bækkelagets SK12.12.732Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,25,99Katrine Heimdal, Bækkelagets SK12.12.731Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,22Katrine Heimdal, Bækkelagets SK12.12.731Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,98Katrine Heimdal, Bækkelagets SK12.12.731Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22

Kvinner veteran 55-59

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,95Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,72Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,72Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661Fet, OBIK Veteraner07.09.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661Hvam, Veteran Inne24.10.21

Kvinner veteran 65-69

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.532Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,51Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.532Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22

Kvinner veteran 75-79

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,97Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431Fet, OBIK Veteraner07.09.21

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,43Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431Oslo/Ek, OAFIK og OABIK friidrett05.04.22

Total requesttime: 87.390426874161 seconds