Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21Jonas Emmanuel Zibell, Sportsklubben Vidar05.11.112-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,65Storm Faye-Schjøll, Bækkelagets SK16.02.115-fi Stange, Bamselekene16.03.24
8,73Olav Daniel Dybvik Haugse, IL i BUL02.01.111-h1 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,76Jacob Landmark Sahlin, Bækkelagets SK24.01.114-h2Stange, Bamselekene16.03.24
8,84Filip Bøe Johannessen, IL i BUL31.03.115-h2Stange, Bamselekene16.03.24
9,19Gustav Refvem Kolderup, IL Koll12.05.113-h4 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,26Indy Nicolas Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL28.04.112-h1Bærum, JG-Games07.01.24
9,28Herman Refvem Kolderup, IL Koll12.05.112-h2 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,36Jens Endre Tobias Kveen, Sportsklubben Vidar06.07.114-h4 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,70Magnus Nymoen Rundgren, Sportsklubben Vidar07.10.114-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
-----10--------------------
9,73Henrik Henne-Madsen, IL Koll30.01.115-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,76Noah Hovet Øverjordet, Bækkelagets SK17.09.115-h4 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,96Elias Viksaas Biermann, IL i BUL17.04.114-h1 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
10,08Marius Wilhelm Ruland, Lambertseter IF09.08.118-h1Stange, Bamselekene16.03.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,02Jonas Emmanuel Zibell, Sportsklubben Vidar05.11.112-fi-AKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
28,49Kristian Engh-Kristoffersen, Lambertseter IF23.03.111-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
28,92Filip Bøe Johannessen, IL i BUL31.03.113-h2Stange, Bamselekene17.03.24
29,91Jacob Landmark Sahlin, Bækkelagets SK24.01.113-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
30,69Indy Nicolas Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL28.04.114-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
30,83Olav Daniel Dybvik Haugse, IL i BUL02.01.113-fi-BKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
31,42Herman Refvem Kolderup, IL Koll12.05.113-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
31,80Jens Endre Tobias Kveen, Sportsklubben Vidar06.07.115-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
32,18Magnus Nymoen Rundgren, Sportsklubben Vidar07.10.116-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
32,24Henrik Henne-Madsen, IL Koll30.01.112-h2Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
-----10--------------------
33,28Marius Wilhelm Ruland, Lambertseter IF09.08.113-h1 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42,07Christopher Wiig, Sportsklubben Vidar02.10.112-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,42,94Filip Bøe Johannessen, IL i BUL31.03.114Stange, Bamselekene16.03.24
1,47,26Herman Refvem Kolderup, IL Koll12.05.119Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,50,30Magnus Nymoen Rundgren, Sportsklubben Vidar07.10.116Stange, Bamselekene16.03.24
1,56,35Indy Nicolas Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL28.04.1112Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,56,62Marius Wilhelm Ruland, Lambertseter IF09.08.118Stange, Bamselekene16.03.24
2,02,84Henrik Henne-Madsen, IL Koll30.01.11MBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,73Filip Bøe Johannessen, IL i BUL31.03.113Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
2,25,80Christopher Wiig, Sportsklubben Vidar02.10.114Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36Kristian Engh-Kristoffersen, Lambertseter IF23.03.112-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
11,22Storm Faye-Schjøll, Bækkelagets SK16.02.112-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
11,24Jacob Landmark Sahlin, Bækkelagets SK24.01.112Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
12,14Henrik Henne-Madsen, IL Koll30.01.114Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
12,97Magnus Nymoen Rundgren, Sportsklubben Vidar07.10.115-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Filip Bøe Johannessen, IL i BUL31.03.114Stange, Bamselekene17.03.24
1,40Storm Faye-Schjøll, Bækkelagets SK16.02.115Stange, Bamselekene17.03.24
1,25Sigve Lindberg Asdøl, Bøler IF03.07.113Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
1,20Gustav Refvem Kolderup, IL Koll12.05.1111Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,20Herman Refvem Kolderup, IL Koll12.05.1115Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,20Jacob Landmark Sahlin, Bækkelagets SK24.01.1115Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,15Magnus Nymoen Rundgren, Sportsklubben Vidar07.10.1117Stange, Bamselekene17.03.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10Storm Faye-Schjøll, Bækkelagets SK16.02.111Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
0,95Jacob Landmark Sahlin, Bækkelagets SK24.01.112Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53Storm Faye-Schjøll, Bækkelagets SK16.02.114Stange, Bamselekene16.03.24
4,38Filip Bøe Johannessen, IL i BUL31.03.117Stange, Bamselekene16.03.24
4,23Jacob Landmark Sahlin, Bækkelagets SK24.01.1116Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,22Indy Nicolas Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL28.04.1117Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,11Henrik Henne-Madsen, IL Koll30.01.117Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
4,01Olav Daniel Dybvik Haugse, IL i BUL02.01.1113 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,91Noah Hovet Øverjordet, Bækkelagets SK17.09.1114 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,84Magnus Nymoen Rundgren, Sportsklubben Vidar07.10.1121Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,81Jens Endre Tobias Kveen, Sportsklubben Vidar06.07.1115 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,77Gustav Refvem Kolderup, IL Koll12.05.1122Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----10--------------------
3,64Elias Viksaas Biermann, IL i BUL17.04.1122 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,52Herman Refvem Kolderup, IL Koll12.05.1128Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,40Marius Wilhelm Ruland, Lambertseter IF09.08.1117Stange, Bamselekene16.03.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,29Storm Faye-Schjøll, Bækkelagets SK16.02.111Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,19Jacob Landmark Sahlin, Bækkelagets SK24.01.112Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,26Sigve Lindberg Asdøl, Bøler IF03.07.112Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,12Indy Nicolas Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL28.04.112Bærum, JG-Games07.01.24
8,01Storm Faye-Schjøll, Bækkelagets SK16.02.113Stange, Bamselekene17.03.24
6,77Jacob Landmark Sahlin, Bækkelagets SK24.01.115Stange, Bamselekene17.03.24
6,63Henrik Henne-Madsen, IL Koll30.01.118 (G-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
6,27Noah Hovet Øverjordet, Bækkelagets SK17.09.116 (G-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
6,01Magnus Nymoen Rundgren, Sportsklubben Vidar07.10.117Stange, Bamselekene17.03.24
4,42Marius Wilhelm Ruland, Lambertseter IF09.08.1111Stange, Bamselekene17.03.24

4 Kamp (60mhekk-Lengde-Kule-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1733Henrik Henne-Madsen, IL Koll
12,52-3,83-6,47-2,02,84
30.01.113Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,11Vetle Lier, IL Koll05.02.101-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,26Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.101-h5Stange, Bamselekene16.03.24
8,51Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.103-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,51Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.103-h5Stange, Bamselekene16.03.24
8,69Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.106-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,71Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.103-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,76Arne Landmark, IL Koll11.11.104-h3Stange, Bamselekene16.03.24
8,84Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.102-h1 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,20Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.102-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
9,22Hans Ludvig Wang Bjørge, Sportsklubben Vidar22.02.102-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
-----10--------------------
9,26Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.102-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
9,28Emrik Guldvog, Bækkelagets SK30.09.106-h4Stange, Bamselekene16.03.24
9,53Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.104-h1 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,58Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.104-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,74Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll01.02.103-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
9,89Alexander Weider Bore, Sportsklubben Vidar27.12.106-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
9,89Even Ask Johnsen, Sportsklubben Vidar14.10.107-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,88Vetle Lier, IL Koll05.02.102-fi-B (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
26,84Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.101-h1Stange, Bamselekene17.03.24
27,15Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.102-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
27,32Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.103-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
27,75Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.103-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
28,97Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.104-h3Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
29,58Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.103-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
30,20Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.105-h3 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
30,83Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.106-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
31,26Simen Slungaard Bakke, IL Koll26.05.103-h2 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----10--------------------
31,32Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.105-h6Stange, Bamselekene17.03.24
31,46Emrik Guldvog, Bækkelagets SK30.09.106-h1Stange, Bamselekene17.03.24
31,47Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.105-h4Stange, Bamselekene17.03.24
31,52Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll01.02.106-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
31,70Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.103-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
31,91Hans Ludvig Wang Bjørge, Sportsklubben Vidar22.02.104-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
33,75Even Ask Johnsen, Sportsklubben Vidar14.10.105-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,69Jonas Røstum, IL Koll08.05.102-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,40,59Fredrik Ness Evensmo, IL i BUL06.07.106-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,40,71Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.107-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,40,74Vetle Lier, IL Koll05.02.10MBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,40,93Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.10MBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,46,82Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.109-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,51,30Hans Ludvig Wang Bjørge, Sportsklubben Vidar22.02.107-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,51,73Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.104-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,55,23Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.103-h1Stange, Bamselekene16.03.24
1,57,10Arne Landmark, IL Koll11.11.104-h1Stange, Bamselekene16.03.24
-----10--------------------
1,59,14Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.1010-h2Stange, Bamselekene16.03.24
2,09,63Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.106-h1Stange, Bamselekene16.03.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,23,82Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.1011 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,00Vetle Lier, IL Koll05.02.101 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
10,65Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.102 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
10,91Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.103 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
11,16Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.104 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,62Vetle Lier, IL Koll05.02.101-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,44Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.102Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
10,70Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.103Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
10,86Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.107-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
11,79Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll01.02.103-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
12,38Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.103-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
12,57Arne Landmark, IL Koll11.11.105-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
12,67Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.106-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,45Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.105Stange, Bamselekene17.03.24
1,40Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.103 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,40Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.105Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
1,35Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.106 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,35Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.106Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,35Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.106Stange, Bamselekene17.03.24
1,20Emrik Guldvog, Bækkelagets SK30.09.109Stange, Bamselekene17.03.24
1,20Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.1010Stange, Bamselekene17.03.24
1,10Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.1011Stange, Bamselekene17.03.24
-----10--------------------

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,11Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.101 (G-13)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,10Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.101Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,10Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.102Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,10Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.103Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,05Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.104Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,05Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.105Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
0,95Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.106Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.102Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,31Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.101Bærum, Lerøy stavstevne 13-14 år02.05.24
2,20Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102 (G-11/14)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
2,10Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.103 (G-11/14)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
2,01Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.102Bærum, Lerøy stavstevne 13-14 år02.05.24
1,90Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.104 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,70Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.108 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,99Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102Stange, Bamselekene16.03.24
4,77Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.109 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
4,54Vetle Lier, IL Koll05.02.10MBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
4,46Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.103Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
4,44Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.1010 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
4,36Arne Landmark, IL Koll11.11.109Stange, Bamselekene16.03.24
4,31Simen Slungaard Bakke, IL Koll26.05.105Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,23Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.105Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
4,23Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.1012Stange, Bamselekene16.03.24
4,00Nicholas von Jakitsch Garvik, IL i BUL25.11.1020Stange, Bamselekene16.03.24
-----10--------------------
3,95Jesper Høigjelle-Briseid, IL Koll01.02.1018Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,86Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.109Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
3,74Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.1023Stange, Bamselekene16.03.24
3,72Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.1024Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,56Emrik Guldvog, Bækkelagets SK30.09.1024Stange, Bamselekene16.03.24

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,70Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
4,60Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.103 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
4,29Sondre Hanshus Hjelm, Lambertseter IF14.10.104 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
3,59Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.106 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,32Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.101 (G-13)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,30Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.101Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,29Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.102Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,28Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.103Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,27Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.104Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,09Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.105Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,00Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.106Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,41Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.106 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,51Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.101 (G-13)Bærum, Hopp u/t11.10.23
6,24Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102 (G-13)Bærum, Hopp u/t11.10.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,67Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.102 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
9,37Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.104 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,07Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.105 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,50Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.105 (G-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
7,20Vetle Lier, IL Koll05.02.106 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,01Tarjei Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK23.03.107 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
6,38Oskar Gram Amundsen, Bækkelagets SK08.02.108 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,31Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.109 (G-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,68Åsmund Gjone-Sandnes, Bækkelagets SK14.05.101Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,92Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK06.05.104Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
7,94Aleksander Christian Moen, IL i BUL11.04.109Stange, Bamselekene17.03.24
7,33Audun Uberg-Carlsen, Bækkelagets SK02.09.104Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,20Vetle Lier, IL Koll05.02.10MBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
6,22Arne Landmark, IL Koll11.11.1013Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,12Morten Halmøy, Bækkelagets SK13.08.1016Stange, Bamselekene17.03.24
5,11Alexander Sæbø, Sportsklubben Vidar22.10.1015Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,43Jakob Slettebakken, Sportsklubben Vidar10.07.1018Stange, Bamselekene17.03.24

4 Kamp (60mhekk-Lengde-Kule-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2919Vetle Lier, IL Koll
9,86-4,54-7,20-1,40,74
05.02.101Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
2780Noah Alexander Schibbye, Bækkelagets SK
11,10-4,62-8,02-1,40,93
06.05.102Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092-fi Stange, Bamselekene16.03.24
8,01Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094-fi-AKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,02Jonas Osa Vittring, Sportsklubben Vidar26.11.091-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,11Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.093-h1Stange, Bamselekene16.03.24
8,84Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093Hvam, Norgeslekene inne03.02.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,67Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
25,51Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.091-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
26,15Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.093-h2Stange, Bamselekene17.03.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,62Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,51Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
2,09,09Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,31Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,14,42Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.094-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,54,35Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41,96Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.091-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,27Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091 (G-14)Hvam, Låvefesten02.12.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,61Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.095Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,50Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.093Stange, Bamselekene17.03.24

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,85Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.0910Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,60Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.096 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,40Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093Hvam, Norgeslekene inne03.02.24

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084-sf1Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,52Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.083-h4Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,53Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,64Lucas Nande Eggen, IK Tjalve08.07.085-hG (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,81Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.087-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,01Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083-fi Stange, Bamselekene16.03.24
8,06Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087-h2 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,12Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.087-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,33Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083-h1Stange, Bamselekene16.03.24
8,34Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.081-hJ (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----10--------------------
8,39Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,52Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.085-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,94Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,33Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.082-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,52Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.082-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,60Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
24,79Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
25,35Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.083-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,60Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.084-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,66Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
25,68Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,41Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
-----10--------------------
27,12Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
27,69Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.081-h2Bærum, JG-Games07.01.24
27,70Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,58Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.082-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
54,66Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.083-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
55,43Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23
56,97Jakob Refvem Kolderup, IK Tjalve14.03.083-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,04,78Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31,11Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,33,44Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,37,70Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.086 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,38,32Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085Stange, Bamselekene16.03.24
1,39,23Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,44,17Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.088 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,51,03Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086Stange, Bamselekene16.03.24
1,55,18Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.089 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04,62Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.086-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,07,30Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.084-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,16,55Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,17,73Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,22,27Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.083-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,27,88Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15,46Axel Wold Møller, IL Koll15.04.086 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
4,19,23Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.087-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,45,38Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.088 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,97Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,75Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083-fi Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,26Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
9,90Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.082Bærum, JG-Games07.01.24
10,99Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.086-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,22Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.086Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,67Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,55Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084Stange, Bamselekene17.03.24
1,52Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,46Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.084 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,21Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.082 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,20Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,20Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.088 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,72Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,32Mats Klungland, IL Koll05.06.084Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,45Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,35Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,84Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084Sandnes, UM inne 202410.03.24
5,44Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
5,31Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.081Stange, Bamselekene16.03.24
5,19Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082Stange, Bamselekene16.03.24
4,84Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
4,80Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.086Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,62Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,55Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.088 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,54Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.089 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,34Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.084 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,25Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.0810 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,62Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,34Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
10,59Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.081Bærum, JG-Games07.01.24

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,66Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,41Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.085 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,05Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
8,03Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.087 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,98Mats Klungland, IL Koll05.06.085Sandnes, UM inne 202410.03.24
8,80Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083Stange, Bamselekene17.03.24
8,33Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,53Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,36Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08HBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3965Even Bogen Nørjordet, IL Koll
7,62-5,68-8,33-1,67-9,04-3,55-2,17,73
12.05.082Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3482Mikael Girma Worku, IL i BUL
7,53-5,44-7,53-1,52-9,26-2,45-2,16,55
12.01.085Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2976Radin Kalbasi, IL i BUL
7,86-5,10-7,36-1,46-9,90-2,35-2,27,88
22.09.088Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,02Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-fi-B (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,24Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-C (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
7,28Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.072-fi-C (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
7,30Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.073-fi Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,40Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,46Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.073-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,48Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,69Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,77Markus Nordviken, Bøler IF24.10.071-h1 (G-16)Hvam, Låvefesten02.12.23
7,85Noah Ruben, IL i BUL16.04.072-hH (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----10--------------------
7,98Erling Brekke, Bøler IF15.05.078-h4Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,00Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.078-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,02Simen Furuseth, Bøler IF03.11.071-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,07Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072-fi-E (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,45Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-fi-AKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
22,68Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.071-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
22,80Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.071-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,60Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.071-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
24,17Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
24,43Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,10Markus Nordviken, Bøler IF24.10.072-h1 (G-16)Hvam, Låvefesten02.12.23
25,26Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072Bærum, JG-Games07.01.24
25,34Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.072-h5Sandnes, UM inne 202410.03.24
25,67Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073Bærum, JG-Games07.01.24
-----10--------------------
25,95Noah Ruben, IL i BUL16.04.071-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
26,05Erling Brekke, Bøler IF15.05.074-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,46Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h5 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
57,29Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,31Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,37,85Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.078 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,99Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h3Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,02,45Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,07,59Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.071-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23
2,07,61Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.072-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,08,10Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,12,04Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.073-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23
2,20,04Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,97Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,28,95Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.073-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,31,45Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.074-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,61Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
9,92Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,80Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,70Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.073Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,60Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.079Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.075 (G-U20)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
1,50Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,46Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,36Zion Ramirez, IL i BUL15.05.073 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,10Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.079 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,41Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
5,76Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.075 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
5,18Simen Furuseth, Bøler IF03.11.077Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,00Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,90Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,86Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,84Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,58Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.077 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,56Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.073Bærum, Hoppstevne 19.03.24
2,50Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.079 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,35Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071Sandnes, UM inne 202408.03.24

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
8,53Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,41Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.072Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
12,19Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,18Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.0710Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
10,09Markus Nordviken, Bøler IF24.10.074Sandnes, UM inne 202410.03.24
9,99Erling Brekke, Bøler IF15.05.072Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,10Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,34Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,97Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,08Christian Wright, IL i BUL17.03.063-fi (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,15Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-sf1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,16Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053-sf3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,19Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.063-fi-D (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,23Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.065-h4 (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
7,30Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3 (MS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,38Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.065-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,72Thai Drager, IL i BUL16.07.056-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,93Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.066-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----10--------------------
8,09Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.056-h2 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,34Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.065-fi-C (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,92Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
21,96Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h2 (MS)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
22,35Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h2 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,38Christian Wright, IL i BUL17.03.062-h1 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
23,19Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Stange, Bamselekene17.03.24
25,07Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.064-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,31Thai Drager, IL i BUL16.07.053-h3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,95Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,99Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h7 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
49,06Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h5 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
50,54Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35,24Adam Abdikarem Jama, IL i BUL14.11.067 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,30Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.053-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,00,03Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,44,19Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02,44Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.053-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,82Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,27Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.063 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,12Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.053-fi (MS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,73Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,60Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053Stange, Bamselekene17.03.24
1,50Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054Stange, Bamselekene17.03.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,81Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Ariand Shegani, IL i BUL26.08.055 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,20Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.061Bærum, Hoppstevne 19.03.24

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,70Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IK Tjalve24.06.055 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborg inomhus03.02.24
4,45Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,83Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
5,94Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.061Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,48Thai Drager, IL i BUL16.07.0510 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
5,47Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Stange, Bamselekene16.03.24
5,10Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053Stange, Bamselekene16.03.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,75Christian Wright, IL i BUL17.03.062 (G-17)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,74Ariand Shegani, IL i BUL26.08.054 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,67Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.062 (G-17)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
2,66Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.055 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,83Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064Bærum, Hoppstevne 19.03.24

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062Bærum, Hoppstevne 19.03.24

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,97Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062 (G-17)Bærum, Julestemne 202325.11.23

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,47Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
13,95Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
9,28Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.067Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
8,51Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053Stange, Bamselekene17.03.24
8,18Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054Stange, Bamselekene17.03.24

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5620Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar
6,97-6,83-15,47-1,73-7,96-4,45-2,44,19
28.07.051 (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24

Gutter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,91Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
6,99Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi-B (MS)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,02Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Tallinn/EST, World Athletics Combined Events Tour03.02.24
7,02Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.035-sf2 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
7,19Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-fi-C (MS)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,24Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.035-h1 (MS)Gainesville/FL/USA, Jimmy Carnes Invitational12.01.24
7,24Stefan Skrede, IL i BUL10.11.046-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,31Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-fi-E (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,32Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,38Sondre Audahl Vik, IL i BUL26.01.043-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----10--------------------
7,38Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h3 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,40William Eidissen, IL i BUL05.01.041-h5 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,53Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.036-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,99Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.047-h1 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,62Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-h9 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,00Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031-h5 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,45Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,58Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,61Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2 (MS)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
22,89Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.032-h5 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,99Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.031-hK (MS)Gainesville/FL/USA, Florida Collegiate Invitational26.01.24
23,57Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h5 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,55Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021-h8 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
49,69Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-h7 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
50,14Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,90Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.021-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,33,23Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Glasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,79Vetle Farbu-Solbakken, IL i BUL25.09.031-h3 (MS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
3,59,58Sebastian van der Veen, IL i BUL06.08.026-h3 (MS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08,02Abdullahi Dahir Rabi, IL i BUL27.03.031-h3 (MS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,23,95Vetle Farbu-Solbakken, IL i BUL25.09.0310-h3 (MS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,93Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (MS)Bærum, Nordic Match 202411.02.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.024 (MS)Bærum, Nordic Match 202411.02.24

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,11Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,83Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Tallinn/EST, World Athletics Combined Events Tour03.02.24
6,18Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.042 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,80Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.027 (MS)Bærum, Hopp u/t11.10.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,33Sondre Audahl Vik, IL i BUL26.01.042 (G-U23)Sandnes, UM inne 202408.03.24

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,58Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Glasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships02.03.24
10,66Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.041 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24
8,22Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6407Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,06-7,75-14,58-2,13-8,05-5,10-2,33,23
31.05.022 (MS)Glasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,97Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,02Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-fi-B (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,08Christian Wright, IL i BUL17.03.063-fi (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,15Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-sf1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,16Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053-sf3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,19Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.063-fi-D (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,23Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.065-h4 (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
7,24Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-C (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
7,28Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.072-fi-C (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
7,30Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3 (MS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
-----10--------------------
7,30Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.073-fi (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,38Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.065-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,40Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,46Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.073-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,46Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084-sf1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,48Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,52Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.083-h4 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,53Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,64Lucas Nande Eggen, IK Tjalve08.07.085-hG (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,69Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----20--------------------
7,72Thai Drager, IL i BUL16.07.056-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,77Markus Nordviken, Bøler IF24.10.071-h1 (G-16)Hvam, Låvefesten02.12.23
7,81Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.087-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,85Noah Ruben, IL i BUL16.04.072-hH (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,89Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092-fi (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
7,93Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.066-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,98Erling Brekke, Bøler IF15.05.078-h4 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,00Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.078-h3 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,01Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094-fi-A (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,01Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083-h2 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
-----30--------------------
8,02Simen Furuseth, Bøler IF03.11.071-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,02Jonas Osa Vittring, Sportsklubben Vidar26.11.091-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,06Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087-h2 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,07Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072-fi-E (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
8,09Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.056-h2 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,11Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.093-h1 (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
8,12Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.087-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,33Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083-h1 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
8,34Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.081-hJ (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,39Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----40--------------------
8,52Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.085-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,84Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093 (G-15)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,34Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.065-fi-C (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,92Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h5 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
21,96Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h2 (MS)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
22,35Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h2 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,38Christian Wright, IL i BUL17.03.062-h1 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,45Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-fi-A (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
22,68Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.071-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
22,80Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.071-h6 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
23,19Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
23,60Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.071-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
23,94Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----10--------------------
24,17Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
24,33Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.082-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,43Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,52Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.082-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,60Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
24,67Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
24,79Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
25,07Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.064-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,10Markus Nordviken, Bøler IF24.10.072-h1 (G-16)Hvam, Låvefesten02.12.23
25,26Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072 (G-17)Bærum, JG-Games07.01.24
-----20--------------------
25,31Thai Drager, IL i BUL16.07.053-h3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
25,34Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.072-h5 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
25,35Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.083-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,51Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.091-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
25,60Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.084-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,66Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
25,67Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073 (G-17)Bærum, JG-Games07.01.24
25,68Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,95Noah Ruben, IL i BUL16.04.071-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
26,05Erling Brekke, Bøler IF15.05.074-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----30--------------------
26,15Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.093-h2 (G-15)Stange, Bamselekene17.03.24
26,41Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
27,12Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
27,69Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.081-h2 (G-16)Bærum, JG-Games07.01.24
27,70Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,95Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,99Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h7 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
49,06Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h5 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
50,46Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h5 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
50,54Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23
54,58Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.082-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
54,62Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
54,66Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.083-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
55,43Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23
56,97Jakob Refvem Kolderup, IK Tjalve14.03.083-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
57,29Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----10--------------------
1,04,78Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,31Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,29,51Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,31,11Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,33,44Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,35,24Adam Abdikarem Jama, IL i BUL14.11.067 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,37,70Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.086 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,37,85Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.078 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,38,32Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,39,23Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,44,17Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.088 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----10--------------------
1,51,03Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,55,18Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.089 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
2,09,09Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,99Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h3 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,58,30Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.053-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,00,03Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,02,31Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,02,45Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,04,62Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.086-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,07,30Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.084-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,07,59Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.071-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23
2,07,61Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.072-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,08,10Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----10--------------------
2,12,04Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.073-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23
2,14,42Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.094-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,16,55Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,17,73Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,20,04Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,22,27Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.083-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,27,88Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,44,19Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,54,35Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02,44Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.053-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,10,97Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,15,46Axel Wold Møller, IL Koll15.04.086 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
4,19,23Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.087-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,28,95Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.073-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,31,45Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.074-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,41,96Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.091-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,45,38Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.088 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,97Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
9,27Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091 (G-14)Hvam, Låvefesten02.12.23

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,61Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
8,75Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083-fi (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,26Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
9,90Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.082 (G-16)Bærum, JG-Games07.01.24
9,92Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072-h1 (G-17)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
10,99Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.086-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,22Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.086 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,82Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h2 (G-18/19)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,27Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-h2 (G-18/19)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.063 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,12Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.053-fi (MS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,80Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,73Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,70Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.073 (G-17)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,67Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,61Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.095 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,60Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.079 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,60Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
1,55Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084 (G-16)Stange, Bamselekene17.03.24
1,52Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,50Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.093 (G-15)Stange, Bamselekene17.03.24
-----10--------------------
1,50Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
1,46Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,81Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.075 (G-U20)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
1,50Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,46Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,36Zion Ramirez, IL i BUL15.05.073 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,30Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.084 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,25Ariand Shegani, IL i BUL26.08.055 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,21Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.082 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,20Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,20Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,20Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.088 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
-----10--------------------
1,10Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.079 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.061 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,70Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IK Tjalve24.06.055 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborg inomhus03.02.24
4,45Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,72Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,32Mats Klungland, IL Koll05.06.084 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,45Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,35Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,83Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
6,41Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
5,94Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.061 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,84Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-16)Sandnes, UM inne 202410.03.24
5,76Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.075 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
5,48Thai Drager, IL i BUL16.07.0510 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
5,47Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-18/19)Stange, Bamselekene16.03.24
5,44Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
5,31Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.081 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
5,19Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
-----10--------------------
5,18Simen Furuseth, Bøler IF03.11.077 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,10Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene16.03.24
4,84Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
4,80Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.086 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,00Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,90Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,86Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,84Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,75Christian Wright, IL i BUL17.03.062 (G-17)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,74Ariand Shegani, IL i BUL26.08.054 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,67Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.062 (G-17)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
2,66Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.055 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,62Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,58Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.077 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
-----10--------------------
2,56Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.073 (G-17)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
2,55Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.088 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,54Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.089 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,50Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.079 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,34Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.084 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,25Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.0810 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,83Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,35Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
12,62Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,34Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
10,59Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.081 (G-16)Bærum, JG-Games07.01.24

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
8,53Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,66Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,41Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.085 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,05Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
8,85Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.0910 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,60Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.096 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,40Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093 (G-15)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,03Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.087 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,97Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062 (G-17)Bærum, Julestemne 202325.11.23
12,41Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.072 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
12,19Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,18Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.0710 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
10,09Markus Nordviken, Bøler IF24.10.074 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
9,99Erling Brekke, Bøler IF15.05.072 (G-17)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,10Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-17)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,98Mats Klungland, IL Koll05.06.085 (G-16)Sandnes, UM inne 202410.03.24
8,80Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-16)Stange, Bamselekene17.03.24
8,33Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----10--------------------
7,53Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,36Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,34Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,47Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
13,95Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
9,28Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.067 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
8,51Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
8,18Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5620Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar
6,97-6,83-15,47-1,73-7,96-4,45-2,44,19
28.07.051 (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3965Even Bogen Nørjordet, IL Koll
7,62-5,68-8,33-1,67-9,04-3,55-2,17,73
12.05.082 (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3482Mikael Girma Worku, IL i BUL
7,53-5,44-7,53-1,52-9,26-2,45-2,16,55
12.01.085 (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2976Radin Kalbasi, IL i BUL
7,86-5,10-7,36-1,46-9,90-2,35-2,27,88
22.09.088 (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,91Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
6,97Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
6,99Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi-B (MS)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,02Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-fi-B (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,02Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Tallinn/EST, World Athletics Combined Events Tour03.02.24
7,02Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.035-sf2 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
7,08Christian Wright, IL i BUL17.03.063-fi (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,15Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-sf1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,16Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053-sf3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,19Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.063-fi-D (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----10--------------------
7,19Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-fi-C (MS)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,23Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.065-h4 (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
7,24Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-C (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
7,24Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.035-h1 (MS)Gainesville/FL/USA, Jimmy Carnes Invitational12.01.24
7,24Stefan Skrede, IL i BUL10.11.046-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,28Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.072-fi-C (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
7,30Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3 (MS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,30Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.073-fi (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,31Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-fi-E (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,32Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----20--------------------
7,38Sondre Audahl Vik, IL i BUL26.01.043-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,38Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.065-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,38Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h3 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,40Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073-h5 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,40William Eidissen, IL i BUL05.01.041-h5 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,46Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.073-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,46Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084-sf1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,48Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,52Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.083-h4 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,53Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----30--------------------
7,53Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.036-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,64Lucas Nande Eggen, IK Tjalve08.07.085-hG (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,69Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,72Thai Drager, IL i BUL16.07.056-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,77Markus Nordviken, Bøler IF24.10.071-h1 (G-16)Hvam, Låvefesten02.12.23
7,81Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.087-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,85Noah Ruben, IL i BUL16.04.072-hH (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,89Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092-fi (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
7,93Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.066-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,98Erling Brekke, Bøler IF15.05.078-h4 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----40--------------------
7,99Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.047-h1 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,00Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.078-h3 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,01Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094-fi-A (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,01Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083-h2 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
8,02Simen Furuseth, Bøler IF03.11.071-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,02Jonas Osa Vittring, Sportsklubben Vidar26.11.091-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,06Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087-h2 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,07Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072-fi-E (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
8,09Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.056-h2 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,11Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.093-h1 (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
-----50--------------------
8,12Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.087-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,33Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083-h1 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
8,34Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.081-hJ (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,39Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,52Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.085-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,84Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093 (G-15)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,34Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.065-fi-C (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,62Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-h9 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
21,92Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h5 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
21,96Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h2 (MS)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
22,00Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031-h5 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,35Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h2 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,38Christian Wright, IL i BUL17.03.062-h1 (MS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,45Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-fi-A (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
22,45Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,58Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-h3 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,61Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2 (MS)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
-----10--------------------
22,68Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.071-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
22,80Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.071-h6 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,89Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.032-h5 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,99Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.031-hK (MS)Gainesville/FL/USA, Florida Collegiate Invitational26.01.24
23,19Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
23,57Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h5 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,60Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.071-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
23,94Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,17Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
24,33Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.082-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----20--------------------
24,43Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,52Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.082-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,60Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
24,67Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
24,79Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
25,07Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.064-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,10Markus Nordviken, Bøler IF24.10.072-h1 (G-16)Hvam, Låvefesten02.12.23
25,26Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072 (G-17)Bærum, JG-Games07.01.24
25,31Thai Drager, IL i BUL16.07.053-h3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
25,34Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.072-h5 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
-----30--------------------
25,35Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.083-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,51Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.091-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
25,60Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.084-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,66Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
25,67Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073 (G-17)Bærum, JG-Games07.01.24
25,68Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,95Noah Ruben, IL i BUL16.04.071-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
26,05Erling Brekke, Bøler IF15.05.074-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,15Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.093-h2 (G-15)Stange, Bamselekene17.03.24
26,41Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
-----40--------------------
27,12Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
27,69Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.081-h2 (G-16)Bærum, JG-Games07.01.24
27,70Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,95Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,55Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021-h8 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
48,99Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h7 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
49,06Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h5 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
49,69Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-h7 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
50,14Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h4 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
50,46Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h5 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
50,54Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23
54,58Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.082-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
54,62Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094-h1 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
54,66Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.083-h2 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----10--------------------
55,43Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23
56,97Jakob Refvem Kolderup, IK Tjalve14.03.083-h4 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
57,29Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
1,04,78Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083-h1 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,31Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,29,51Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,31,11Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,33,44Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,35,24Adam Abdikarem Jama, IL i BUL14.11.067 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,37,70Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.086 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,37,85Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.078 (MS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,38,32Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,39,23Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,44,17Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.088 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----10--------------------
1,51,03Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,55,18Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.089 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
2,09,09Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,90Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.021-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
1,55,99Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h3 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,58,30Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.053-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,00,03Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,02,31Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,02,45Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h1 (MS)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,04,62Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.086-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,07,30Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.084-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,07,59Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.071-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23
2,07,61Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.072-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----10--------------------
2,08,10Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,12,04Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.073-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23
2,14,42Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.094-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,16,55Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,17,73Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,20,04Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,22,27Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.083-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,27,88Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,33,23Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Glasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24
2,44,19Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,54,35Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,79Vetle Farbu-Solbakken, IL i BUL25.09.031-h3 (MS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
3,59,58Sebastian van der Veen, IL i BUL06.08.026-h3 (MS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,02,44Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.053-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,10,97Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,15,46Axel Wold Møller, IL Koll15.04.086 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
4,19,23Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.087-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,28,95Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.073-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,31,45Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.074-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,41,96Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.091-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,45,38Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.088 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
-----10--------------------

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08,02Abdullahi Dahir Rabi, IL i BUL27.03.031-h3 (MS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,23,95Vetle Farbu-Solbakken, IL i BUL25.09.0310-h3 (MS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,97Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
9,27Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091 (G-14)Hvam, Låvefesten02.12.23

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,61Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-17)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
8,75Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083-fi (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,26Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
9,90Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.082 (G-16)Bærum, JG-Games07.01.24
9,92Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072-h1 (G-17)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
10,99Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.086-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,22Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.086 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,82Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h2 (G-18/19)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,27Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.062-h2 (G-18/19)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.063 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,93Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (MS)Bærum, Nordic Match 202411.02.24
8,12Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.053-fi (MS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.024 (MS)Bærum, Nordic Match 202411.02.24
1,80Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,73Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,70Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.073 (G-17)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,67Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,61Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.095 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,60Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.079 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,60Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
1,55Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084 (G-16)Stange, Bamselekene17.03.24
1,52Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----10--------------------
1,50Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.093 (G-15)Stange, Bamselekene17.03.24
1,50Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
1,46Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,81Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.075 (G-U20)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
1,50Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,46Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,36Zion Ramirez, IL i BUL15.05.073 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,30Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.084 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,25Ariand Shegani, IL i BUL26.08.055 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,21Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.082 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,20Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,20Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,20Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.088 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
-----10--------------------
1,10Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.079 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.061 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,11Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
4,70Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IK Tjalve24.06.055 (MS)Gøteborg/SWE, Göteborg inomhus03.02.24
4,45Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,72Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,32Mats Klungland, IL Koll05.06.084 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,45Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,35Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,83Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Tallinn/EST, World Athletics Combined Events Tour03.02.24
6,83Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
6,41Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
6,18Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.042 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
5,94Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.061 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,84Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-16)Sandnes, UM inne 202410.03.24
5,76Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.075 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
5,48Thai Drager, IL i BUL16.07.0510 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
5,47Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-18/19)Stange, Bamselekene16.03.24
5,44Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----10--------------------
5,31Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.081 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
5,19Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
5,18Simen Furuseth, Bøler IF03.11.077 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,10Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene16.03.24
4,84Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
4,80Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.086 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,00Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,90Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,86Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,84Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,80Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.027 (MS)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,75Christian Wright, IL i BUL17.03.062 (G-17)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,74Ariand Shegani, IL i BUL26.08.054 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,67Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.062 (G-17)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
2,66Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.055 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,62Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
-----10--------------------
2,58Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.077 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,56Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.073 (G-17)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
2,55Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.088 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,54Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.089 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,50Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.079 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,34Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.084 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,25Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.0810 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,83Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,35Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
12,62Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,34Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
11,33Sondre Audahl Vik, IL i BUL26.01.042 (G-U23)Sandnes, UM inne 202408.03.24
10,59Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.081 (G-16)Bærum, JG-Games07.01.24

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
8,53Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,66Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,41Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.085 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,05Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
8,85Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.0910 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,60Johannes Martin Walhovd Fjell, IL Koll03.12.096 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,40Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093 (G-15)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,03Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.087 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,97Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062 (G-17)Bærum, Julestemne 202325.11.23
12,41Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.072 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
12,19Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,18Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.0710 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
10,09Markus Nordviken, Bøler IF24.10.074 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
9,99Erling Brekke, Bøler IF15.05.072 (G-17)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,10Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073 (G-17)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,98Mats Klungland, IL Koll05.06.085 (G-16)Sandnes, UM inne 202410.03.24
8,80Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-16)Stange, Bamselekene17.03.24
8,33Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
-----10--------------------
7,53Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,36Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,34Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,47Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
13,95Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
9,28Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.067 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
8,51Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
8,18Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,58Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MS)Glasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships02.03.24
10,66Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.041 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24
8,22Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6407Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,06-7,75-14,58-2,13-8,05-5,10-2,33,23
31.05.022 (MS)Glasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5620Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar
6,97-6,83-15,47-1,73-7,96-4,45-2,44,19
28.07.051 (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3965Even Bogen Nørjordet, IL Koll
7,62-5,68-8,33-1,67-9,04-3,55-2,17,73
12.05.082 (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3482Mikael Girma Worku, IL i BUL
7,53-5,44-7,53-1,52-9,26-2,45-2,16,55
12.01.085 (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2976Radin Kalbasi, IL i BUL
7,86-5,10-7,36-1,46-9,90-2,35-2,27,88
22.09.088 (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,74Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
6,82Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.993-fi-ABærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
6,90Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-fi-ABærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
6,91Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
6,95Even Pettersen, IK Tjalve12.10.935-h5Bærum, Sprintstevne11.01.24
6,97Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
6,99Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi-BBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,02Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-fi-BBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,02Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HTallinn/EST, World Athletics Combined Events Tour03.02.24
7,02Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.035-sf2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
-----10--------------------
7,05Erik Hagen, IL i BUL27.12.952-h8Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
7,07Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-fi Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,08Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships02.03.24
7,08Christian Wright, IL i BUL17.03.063-fi (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,09Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013-fi-BBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,15Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-sf1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,16Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053-sf3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,19Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.063-fi-DBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,19Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-fi-CBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,23Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.065-h4Bærum, Sprintstevne11.01.24
-----20--------------------
7,24Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-CBærum, Sprintstevne11.01.24
7,24Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.035-h1Gainesville/FL/USA, Jimmy Carnes Invitational12.01.24
7,24Stefan Skrede, IL i BUL10.11.046-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,28Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.072-fi-CBærum, Sprintstevne11.01.24
7,30Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-fi-FBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,30Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,30Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.073-fi (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,31Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-fi-EBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,32Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,38Sondre Audahl Vik, IL i BUL26.01.043-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----30--------------------
7,38Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.065-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,38Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h3 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,40Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,40William Eidissen, IL i BUL05.01.041-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,46Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.073-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,46Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084-sf1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,48Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,52Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.083-h4 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,53Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,53Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.036-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----40--------------------
7,64Lucas Nande Eggen, IK Tjalve08.07.085-hGBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,69Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,72Thai Drager, IL i BUL16.07.056-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,77Markus Nordviken, Bøler IF24.10.071-h1 (G-16)Hvam, Låvefesten02.12.23
7,81Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.087-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,84Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,85Noah Ruben, IL i BUL16.04.072-hHBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,89Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092-fi (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
7,93Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.066-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,98Erling Brekke, Bøler IF15.05.078-h4 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----50--------------------
7,99Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.047-h1 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,00Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.078-h3 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,01Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094-fi-A (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,01Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083-h2 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
8,02Simen Furuseth, Bøler IF03.11.071-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,02Jonas Osa Vittring, Sportsklubben Vidar26.11.091-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,06Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087-h2 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,07Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072-fi-EBærum, Sprintstevne11.01.24
8,09Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.056-h2Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,11Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.093-h1 (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
-----60--------------------
8,12Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.087-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,25Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.965-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,25Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.986-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,25Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
8,33Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083-h1 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
8,34Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.081-hJBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,39Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,52Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.085-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,84Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093 (G-15)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,55Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.726 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----70--------------------
11,57Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
12,18Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.444 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,28Daniel Thomas Ryan (IRL), IK Tjalve05.06.993-h3Bærum, Sprintstevne11.01.24
7,34Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.065-fi-CBærum, Sprintstevne11.01.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,0Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner16.01.24
9,0Michael Winnem Fuglesang, IL i BUL19.02.782 (MV45)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
11,2Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV80)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
11,4Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,50Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h10Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
21,62Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-h9Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
21,92Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h5 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
21,96Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h2Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
22,00Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031-h5Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,35Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,37Even Pettersen, IK Tjalve12.10.932-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
22,38Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,38Christian Wright, IL i BUL17.03.062-h1Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,45Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-fi-A (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
-----10--------------------
22,45Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,58Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,61Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
22,68Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.071-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
22,80Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.071-h6 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,89Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002-h4Bærum, Sprintstevne11.01.24
22,89Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.032-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,99Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.031-hKGainesville/FL/USA, Florida Collegiate Invitational26.01.24
23,04Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
23,19Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
-----20--------------------
23,57Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h5 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,60Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.071-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
23,94Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,17Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
24,33Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.082-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,43Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,52Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.082-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,60Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
24,67Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
24,79Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----30--------------------
25,07Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.064-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,10Markus Nordviken, Bøler IF24.10.072-h1 (G-16)Hvam, Låvefesten02.12.23
25,26Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072 (G-17)Bærum, JG-Games07.01.24
25,31Thai Drager, IL i BUL16.07.053-h3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
25,34Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.072-h5 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
25,35Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.083-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,51Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.091-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
25,60Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.084-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,64Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.734-h7Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,66Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----40--------------------
25,67Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073 (G-17)Bærum, JG-Games07.01.24
25,68Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,71Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,74Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.964-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
25,83Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.981 (MSPara)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
25,95Noah Ruben, IL i BUL16.04.071-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
26,05Erling Brekke, Bøler IF15.05.074-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,15Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.093-h2 (G-15)Stange, Bamselekene17.03.24
26,41Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
27,01Asle Offerdal, IL i BUL30.04.663-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----50--------------------
27,12Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
27,69Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.081-h2 (G-16)Bærum, JG-Games07.01.24
27,70Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,95Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,55Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021-h8Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
47,77Andreas Ofstad Kulseng, IK Tjalve19.05.012-h8Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
48,90Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h8Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
48,99Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h7Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
49,06Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
49,69Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-h7Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
50,14Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
50,46Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
50,54Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
52,27Eirik Sørgård Anderssen, Lillomarka Skiklubb03.04.984-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----10--------------------
54,58Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.082-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
54,62Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
54,66Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.083-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
55,43Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
56,97Jakob Refvem Kolderup, IK Tjalve14.03.083-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
57,29Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
1,04,78Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,31Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,29,51Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,31,11Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,33,44Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,35,24Adam Abdikarem Jama, IL i BUL14.11.067Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,37,70Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.086 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,37,85Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.078Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,38,32Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,39,23Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,44,17Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.088 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----10--------------------
1,51,03Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,55,18Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.089 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
2,09,09Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,90Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.021-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
1,55,99Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h3 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,58,30Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.053-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,00,03Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,01,04Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.998-h2Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,02,31Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,02,45Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,04,62Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.086-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,05,34Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.974Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,07,30Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.084-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----10--------------------
2,07,59Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.071-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
2,07,61Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.072-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,08,10Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,12,04Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.073-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
2,14,42Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.094-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,16,55Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,17,73Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,20,04Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,22,27Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.083-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,27,88Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
-----20--------------------
3,41,8Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV60)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
5,50,0Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,33,23Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24
2,44,19Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,54,35Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
4,34,2Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
5,00,5Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV60)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,79Vetle Farbu-Solbakken, IL i BUL25.09.031-h3Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
3,57,07Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
3,59,58Sebastian van der Veen, IL i BUL06.08.026-h3Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,01,06Endre Wigaard, IL i BUL25.01.966-h2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
4,02,44Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.053-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,07,93Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.948Hvam, Januarstevne18.01.24
4,10,97Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,15,46Axel Wold Møller, IL Koll15.04.086 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
4,19,23Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.087-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,28,95Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.073-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----10--------------------
4,31,45Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.074-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,41,96Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.091-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,45,38Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.088 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,03,41Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.936Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas-de-Calais10.02.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08,02Abdullahi Dahir Rabi, IL i BUL27.03.031-h3Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,23,65Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-h3Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,23,95Vetle Farbu-Solbakken, IL i BUL25.09.0310-h3Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,40,06Joakim Skjæggestad Mohn, Sportsklubben Vidar29.10.932Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
8,40,48Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.881Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
8,51,20Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.942-h1Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,53,72Steinar Bøe, Sportsklubben Vidar20.07.973Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,00,69Mathias Møller, Sportsklubben Vidar22.07.947Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,01,16Erlend Berger, Sportsklubben Vidar25.10.934Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
9,04,60Knut Jonny Hjertvik, Sportsklubben Vidar25.05.9010Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----10--------------------
9,04,71Jørgen Røkkum Vevang, Sportsklubben Vidar28.03.966Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
9,05,43Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.9911Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,16,00Ulrik Moen Ødegård, Sportsklubben Vidar22.05.872-h1Hvam, Januarstevne18.01.24
9,26,41Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.922-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,34,60Henry David Feaver Mcnulty (AUS), Sportsklubben Vidar16.10.961-h1Hvam, Januarstevne18.01.24
9,02,53Ruairi Timothy Long (IRL), Oslostudentenes IK Friidrett23.01.999Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,93Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022Bærum, Nordic Match 202411.02.24
8,01Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24
8,12Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.053-fi Steinkjer, NM Innendørs18.02.24

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,50,73Kåre Sandvik, Bøler IF25.06.541 (MV70)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.024Bærum, Nordic Match 202411.02.24
1,98Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships02.03.24
1,80Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,73Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,70Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.073 (G-17)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,67Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,61Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.095 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,60Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.079 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,60Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
1,55Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084 (G-16)Stange, Bamselekene17.03.24
-----10--------------------
1,52Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,50Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.093 (G-15)Stange, Bamselekene17.03.24
1,50Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
1,46Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,40Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.591 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,40Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.632 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,81Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
1,75Kenneth Hoffmann (USA), Sportsklubben Vidar26.06.732Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.075 (G-U20)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
1,50Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,46Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,36Zion Ramirez, IL i BUL15.05.073 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,31Jan Hermann Hordvik, IL i BUL13.09.661 (MV55)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,30Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.084 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,25Ariand Shegani, IL i BUL26.08.055 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,21Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.082 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,20Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,20Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
-----10--------------------
1,20Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.088 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,10Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
1,10Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.59 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,10Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.079 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
0,93Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.061 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,82Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Norrköping, Surbullespelen26.08.23
5,11Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
5,10Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24
4,70Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IK Tjalve24.06.055Gøteborg/SWE, Göteborg inomhus03.02.24
4,45Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,72Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,32Mats Klungland, IL Koll05.06.084 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,45Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,35Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,83Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HTallinn/EST, World Athletics Combined Events Tour03.02.24
7,68Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships02.03.24
7,39Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
6,83Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
6,41Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
6,18Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.042 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
5,94Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.061 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,84Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-16)Sandnes, UM inne 202410.03.24
5,76Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.075 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
5,49Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.962Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
-----10--------------------
5,48Thai Drager, IL i BUL16.07.0510 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
5,47Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-18/19)Stange, Bamselekene16.03.24
5,44Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
5,31Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.081 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
5,19Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
5,18Simen Furuseth, Bøler IF03.11.077 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,10Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene16.03.24
4,84Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
4,80Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.086 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
4,08Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
-----20--------------------
4,01Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.633 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
3,61Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
2,87Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.443 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
2,83Luc Moise Mensah, Oslostudentenes IK Friidrett15.08.583 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
2,20Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,12Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991Bærum, Hopp u/t11.10.23
3,00Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,97Kasper Sagen, IL i BUL19.04.992Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,94Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,92Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV45)Bækkelaget, Treningsstevne28.09.23
2,90Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,86Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,84Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,82Dag Storm Wergeland, IL i BUL24.05.895Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,80Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.006Bærum, Hopp u/t11.10.23
-----10--------------------
2,80Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.027Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,75Christian Wright, IL i BUL17.03.062 (G-17)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,74Ariand Shegani, IL i BUL26.08.054 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,67Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.062 (G-17)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
2,66Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.055 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,64Jan Hermann Hordvik, IL i BUL13.09.661 (MV55)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,62Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,58Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.077 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,56Thomas Graftås, IL i BUL10.09.018Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,56Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.073 (G-17)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
-----20--------------------
2,55Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.088 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,54Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.089 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,50Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.079 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,49Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.592 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,38Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
2,37Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.635 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,34Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.084 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,25Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.0810 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,25Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
2,24Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV50)Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23
-----30--------------------
1,98Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.724 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,96Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23
1,84Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
1,69Arvin Patel, IL i BUL12.01.673 (MV55)Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23
1,16Marino Øien, Stovnerkameratene29.04.553 (MV65)Gol, Post-NM i friidrett25.08.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,83Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,35Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
12,62Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,34Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
11,33Sondre Audahl Vik, IL i BUL26.01.042 (G-U23)Sandnes, UM inne 202408.03.24
10,59Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.081 (G-16)Bærum, JG-Games07.01.24
7,93Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
5,09Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
8,53Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
6,25Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Fet, Oslo og Akershus Veteran og bedrift04.10.23
5,45Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Oslo/St, Oslo og Akershus Veteran og bedrift05.09.23
4,59Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, Oslo og Akershus Veteran og bedrift05.09.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,52Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships02.03.24
14,58Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships02.03.24
10,66Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.041 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24
8,22Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6407Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,06-7,75-14,58-2,13-8,05-5,10-2,33,23
31.05.022Glasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,80Ane Pauline Gram Amundsen, Bækkelagets SK03.08.113-fi Stange, Bamselekene16.03.24
8,81Eir Bergendal Nordby, Bækkelagets SK10.12.111-h2Stange, Bamselekene16.03.24
8,89Mathilde Brekke Aamodt, Lambertseter IF16.07.111-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,91Chebet Hidayah Sabilla, IL i BUL09.09.116-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,98Ingrid Louise Wadahl Sweetman, IL Koll07.10.113-h3 (J-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
9,08Hedda Amalie Brandstadmoen, Bækkelagets SK28.03.113-h4Stange, Bamselekene16.03.24
9,32Henny Frølich, Bækkelagets SK30.09.113-h3Stange, Bamselekene16.03.24
9,40Thea Miranda Falkman Myklebust, Lambertseter IF13.10.116-h3 (J-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
9,47Alva Madeleine Aamodt, Bækkelagets SK19.08.114-h2Stange, Bamselekene16.03.24
9,53Linnea Magnolia Reiersen, Lambertseter IF16.08.115-h3Stange, Bamselekene16.03.24
-----10--------------------
9,56Rukundo Elisa Ochieng Akello, IL i BUL17.10.114-h1 (J-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,57Ellen Sjølett-Eklund, Lambertseter IF02.12.115-h1 (J-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,70Helena Husum Heggem, IL Koll18.02.115-h2Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,76Olivia Torske Liabø, Sportsklubben Vidar09.03.116-h2Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,82Iris Uppström Barre, Lambertseter IF30.10.117-h4Stange, Bamselekene16.03.24
10,29Anna Cornelia Harborg Thorn, Sportsklubben Vidar31.03.116-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
10,32Marie Solvang-Valde, Bækkelagets SK12.12.116-h2Stange, Bamselekene16.03.24
10,67Vårin Skolem Follesø, Lambertseter IF30.12.117-h2 (J-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,31Ane Pauline Gram Amundsen, Bækkelagets SK03.08.111-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
29,46Mathilde Brekke Aamodt, Lambertseter IF16.07.113-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
29,78Chebet Hidayah Sabilla, IL i BUL09.09.113-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
29,78Eir Bergendal Nordby, Bækkelagets SK10.12.112-h3Stange, Bamselekene17.03.24
29,90Hedda Amalie Brandstadmoen, Bækkelagets SK28.03.111-h1Stange, Bamselekene17.03.24
30,31Ingrid Louise Wadahl Sweetman, IL Koll07.10.111-h4 (J-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
31,40Linnea Magnolia Reiersen, Lambertseter IF16.08.111-h3Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
31,79Thea Miranda Falkman Myklebust, Lambertseter IF13.10.114-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
32,34Olivia Torske Liabø, Sportsklubben Vidar09.03.112-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
34,60Helena Husum Heggem, IL Koll18.02.114-h3Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
-----10--------------------
34,88Rukundo Elisa Ochieng Akello, IL i BUL17.10.115-h4Bærum, Julestemne 202325.11.23
35,02Iris Uppström Barre, Lambertseter IF30.10.115-h3Stange, Bamselekene17.03.24
35,07Anna Cornelia Harborg Thorn, Sportsklubben Vidar31.03.114-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
35,36Vårin Skolem Follesø, Lambertseter IF30.12.114-h5Stange, Bamselekene17.03.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,20Celine Marie Nedberg Bjelland, IL i BUL07.05.113Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,53,25Ingrid Louise Wadahl Sweetman, IL Koll07.10.112-h1 (J-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
1,55,85Maroua Ghanem, IL i BUL13.04.112-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
1,57,45Mathilde Brekke Aamodt, Lambertseter IF16.07.113-h2Stange, Bamselekene16.03.24
2,00,20Linnea Magnolia Reiersen, Lambertseter IF16.08.115-h2Stange, Bamselekene16.03.24
2,02,71Vårin Skolem Follesø, Lambertseter IF30.12.111-h1Stange, Bamselekene16.03.24
2,11,16Rukundo Elisa Ochieng Akello, IL i BUL17.10.117 (J-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
2,26,36Iris Uppström Barre, Lambertseter IF30.10.117-h1Stange, Bamselekene16.03.24
2,32,40Helena Husum Heggem, IL Koll18.02.11MBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24

60 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,67Ane Pauline Gram Amundsen, Bækkelagets SK03.08.115-fi-AKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
11,91Thea Miranda Falkman Myklebust, Lambertseter IF13.10.114-fi-BKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,81Ane Pauline Gram Amundsen, Bækkelagets SK03.08.114-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
11,96Linnea Magnolia Reiersen, Lambertseter IF16.08.113-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
12,10Thea Miranda Falkman Myklebust, Lambertseter IF13.10.114-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
12,74Helena Husum Heggem, IL Koll18.02.11MBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Ingrid Louise Wadahl Sweetman, IL Koll07.10.112 (J-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
1,30Thea Miranda Falkman Myklebust, Lambertseter IF13.10.114 (J-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
1,30Ellen Sjølett-Eklund, Lambertseter IF02.12.112Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
1,30Ane Pauline Gram Amundsen, Bækkelagets SK03.08.115Stange, Bamselekene16.03.24
1,25Helena Husum Heggem, IL Koll18.02.117Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,20Linnea Magnolia Reiersen, Lambertseter IF16.08.1112Stange, Bamselekene16.03.24
1,05Iris Uppström Barre, Lambertseter IF30.10.1116Stange, Bamselekene16.03.24
1,00Mathilde Brekke Aamodt, Lambertseter IF16.07.1118Stange, Bamselekene16.03.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,95Eir Bergendal Nordby, Bækkelagets SK10.12.111Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
0,90Henny Frølich, Bækkelagets SK30.09.112Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,42Ingrid Louise Wadahl Sweetman, IL Koll07.10.112 (J-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
4,29Thea Miranda Falkman Myklebust, Lambertseter IF13.10.116Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,13Mathilde Brekke Aamodt, Lambertseter IF16.07.116 (J-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,03Ellen Sjølett-Eklund, Lambertseter IF02.12.118 (J-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,87Eir Bergendal Nordby, Bækkelagets SK10.12.118Stange, Bamselekene17.03.24
3,80Ane Pauline Gram Amundsen, Bækkelagets SK03.08.1110 (J-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,69Linnea Magnolia Reiersen, Lambertseter IF16.08.1119Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,66Hedda Amalie Brandstadmoen, Bækkelagets SK28.03.1110Stange, Bamselekene17.03.24
3,61Henny Frølich, Bækkelagets SK30.09.1112Stange, Bamselekene17.03.24
3,48Helena Husum Heggem, IL Koll18.02.1112Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
-----10--------------------
3,40Rukundo Elisa Ochieng Akello, IL i BUL17.10.1115 (J-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,20Alva Madeleine Aamodt, Bækkelagets SK19.08.1119Stange, Bamselekene17.03.24
3,11Vårin Skolem Follesø, Lambertseter IF30.12.1117 (J-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,08Iris Uppström Barre, Lambertseter IF30.10.1120Stange, Bamselekene17.03.24
2,94Marie Solvang-Valde, Bækkelagets SK12.12.1124Stange, Bamselekene17.03.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03Eir Bergendal Nordby, Bækkelagets SK10.12.111Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,99Henny Frølich, Bækkelagets SK30.09.112Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75Helena Husum Heggem, IL Koll18.02.1110Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
7,55Ingrid Louise Wadahl Sweetman, IL Koll07.10.115 (J-12)Hvam, Låvefesten02.12.23
7,31Mathilde Brekke Aamodt, Lambertseter IF16.07.119Stange, Bamselekene16.03.24
7,25Ane Pauline Gram Amundsen, Bækkelagets SK03.08.1110Stange, Bamselekene16.03.24
6,87Alva Madeleine Aamodt, Bækkelagets SK19.08.1114Stange, Bamselekene16.03.24
6,11Henny Frølich, Bækkelagets SK30.09.1119Stange, Bamselekene16.03.24
6,09Hedda Amalie Brandstadmoen, Bækkelagets SK28.03.1120Stange, Bamselekene16.03.24
6,00Linnea Magnolia Reiersen, Lambertseter IF16.08.1122Stange, Bamselekene16.03.24
5,44Vårin Skolem Follesø, Lambertseter IF30.12.1125Stange, Bamselekene16.03.24
4,80Marie Solvang-Valde, Bækkelagets SK12.12.1126Stange, Bamselekene16.03.24
-----10--------------------
4,27Iris Uppström Barre, Lambertseter IF30.10.1127Stange, Bamselekene16.03.24

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,91Helena Husum Heggem, IL Koll18.02.118 (J-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
5,50Ane Pauline Gram Amundsen, Bækkelagets SK03.08.1112 (J-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
5,09Ellen Sjølett-Eklund, Lambertseter IF02.12.1114 (J-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
5,09Mathilde Brekke Aamodt, Lambertseter IF16.07.1115 (J-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,31Linnea Magnolia Reiersen, Lambertseter IF16.08.1118 (J-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,98Vårin Skolem Follesø, Lambertseter IF30.12.1119 (J-12)Bærum, Julestemne 202325.11.23

4 Kamp (60mhekk-Lengde-Kule-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2100Linnea Magnolia Reiersen, Lambertseter IF
12,96-3,66-5,49-2,03,71
16.08.114Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1814Helena Husum Heggem, IL Koll
12,74-3,20-7,54-2,32,40
18.02.115Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,57Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.102-fi Stange, Bamselekene16.03.24
8,62Oline Grace Ombeni, Groruddalen Friidrettsklubb24.01.102Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,64Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.103-fi Stange, Bamselekene16.03.24
8,73Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.105-h2 (J-13)Hvam, Låvefesten02.12.23
8,87Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.107-fi Stange, Bamselekene16.03.24
9,04Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.106-h3Stange, Bamselekene16.03.24
9,06Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.105-h2 (J-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,11Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.102-h2Stange, Bamselekene16.03.24
9,18Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK06.09.104-h1Stange, Bamselekene16.03.24
9,20Mathilda Finborud Reigstad, IL Koll17.06.102-h1 (J-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----10--------------------
9,34Lotte Sofie Oklum Andersen, IL i BUL18.05.103-h1 (J-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,49Kajsa Brevik, IL Koll07.06.105-h3 (J-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
9,58Shahitya Senthilnathan, Groruddalen Friidrettsklubb19.05.106-h1Stange, Bamselekene16.03.24
9,63Agnes Selene Rrushi, Sportsklubben Vidar21.12.106Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,63Johanne Guldvog, Bækkelagets SK30.09.107-h1Stange, Bamselekene16.03.24
9,80Mary Angelina Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb26.01.106-h3 (J-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
10,33Idunn Halsvik Lillealtern, Groruddalen Friidrettsklubb10.05.108Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
10,42Clémentine Nicole France Lundh Gazzotti, Sportsklubben Vidar01.08.107-h3 (J-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
10,62Jeyani Sivanendran, Groruddalen Friidrettsklubb08.11.107-h2Stange, Bamselekene16.03.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,02Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.101-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
29,31Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.103-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
29,37Oline Grace Ombeni, Groruddalen Friidrettsklubb24.01.102-h2Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
29,86Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.103-h3Stange, Bamselekene17.03.24
29,94Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.103-h2Stange, Bamselekene17.03.24
30,15Mathilda Finborud Reigstad, IL Koll17.06.101-h1 (J-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
30,44Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.103-h4Stange, Bamselekene17.03.24
30,71Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.103-h2 (J-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
32,47Shahitya Senthilnathan, Groruddalen Friidrettsklubb19.05.102-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
32,57Agnes Selene Rrushi, Sportsklubben Vidar21.12.103-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
-----10--------------------
32,74Johanne Guldvog, Bækkelagets SK30.09.104-h1Stange, Bamselekene17.03.24
33,96Idunn Halsvik Lillealtern, Groruddalen Friidrettsklubb10.05.104-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
35,14Clémentine Nicole France Lundh Gazzotti, Sportsklubben Vidar01.08.105-h2Stange, Bamselekene17.03.24
37,85Jeyani Sivanendran, Groruddalen Friidrettsklubb08.11.106-h1Stange, Bamselekene17.03.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,16Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.105-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,53,81Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.101-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,54,26Kristine Grimstad, IL i BUL30.01.106-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
1,54,38Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.107-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,01,77Lotte Sofie Oklum Andersen, IL i BUL18.05.106 (J-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
2,04,74Clémentine Nicole France Lundh Gazzotti, Sportsklubben Vidar01.08.107Stange, Bamselekene16.03.24
2,06,82Agnes Selene Rrushi, Sportsklubben Vidar21.12.103-h1Hvam, Norgeslekene inne03.02.24

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,95Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.103-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
11,32Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.105-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
11,54Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.106 (J-13)Hvam, Låvefesten02.12.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.103 (J-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,30Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.103Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
1,20Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.107Stange, Bamselekene16.03.24
1,20Johanne Guldvog, Bækkelagets SK30.09.108Stange, Bamselekene16.03.24
1,20Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK06.09.109Stange, Bamselekene16.03.24
1,10Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.1010Stange, Bamselekene16.03.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.101Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,00Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.102Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
0,90Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK06.09.103Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
0,90Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.103Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,51Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.102Bærum, Lerøy stavstevne 13-14 år02.05.24
2,15Mathilda Finborud Reigstad, IL Koll17.06.104Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
1,91Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.105Bærum, Lerøy stavstevne 13-14 år02.05.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,06Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.106Stange, Bamselekene17.03.24
4,05Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.104Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
3,98Shahitya Senthilnathan, Groruddalen Friidrettsklubb19.05.105Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
3,90Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.108Stange, Bamselekene17.03.24
3,69Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK06.09.1010Stange, Bamselekene17.03.24
3,51Idunn Halsvik Lillealtern, Groruddalen Friidrettsklubb10.05.106Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,91Clémentine Nicole France Lundh Gazzotti, Sportsklubben Vidar01.08.1014Stange, Bamselekene17.03.24
2,64Jeyani Sivanendran, Groruddalen Friidrettsklubb08.11.1015Stange, Bamselekene17.03.24

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,43Selma Torheim, Bækkelagets SK17.01.104 (J-13)Hvam, Låvefesten02.12.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.101Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,95Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.102Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,94Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK06.09.103Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,93Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.104Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,92Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.104 (J-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
6,84Mary Angelina Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb26.01.107 (J-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23
6,21Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.109 (J-13)Bærum, Julestemne 202325.11.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,13Ellen Herzog Mate, IL Koll14.04.103Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
9,05Oline Grace Ombeni, Groruddalen Friidrettsklubb24.01.102Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
8,02Emilie Lindstad, Bækkelagets SK15.04.104Stange, Bamselekene16.03.24
6,39Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb20.02.103Bærum, JG-Games07.01.24
6,34Olivia Elde Paulsen, Bækkelagets SK06.09.107Stange, Bamselekene16.03.24
6,22Mary Angelina Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb26.01.108Stange, Bamselekene16.03.24
5,92Mathea Sofie Borgaas Sørlie, Bækkelagets SK22.10.104Bærum, JG-Games07.01.24
5,86Helena Skepetaris Melleby, Lambertseter IF20.02.1010Stange, Bamselekene16.03.24
5,83Milla Mariko Overgaard Lodden, Bækkelagets SK19.09.1011Stange, Bamselekene16.03.24
5,00Idunn Halsvik Lillealtern, Groruddalen Friidrettsklubb10.05.104Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
-----10--------------------
4,29Shahitya Senthilnathan, Groruddalen Friidrettsklubb19.05.1014Stange, Bamselekene16.03.24
3,70Jeyani Sivanendran, Groruddalen Friidrettsklubb08.11.1015Stange, Bamselekene16.03.24

4 Kamp (60mhekk-Lengde-Kule-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2504Anna Mørkedal Walger, Groruddalen Friidrettsklubb
11,43-4,02-5,97-1,59,01
20.02.106Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.091-fi-AKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,21Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.093-sf2Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,35Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.094-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,53Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.098-sf1Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,57Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.097-sf2Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,60Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.095-h2 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,62Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.096-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,82Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.096-h4Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,83Linnea Skjelvik Kristoffersen, IL i BUL03.06.092-h1 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,90Martine Rooth, IK Tjalve25.07.095-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----10--------------------
8,94Ane Tyssø Lie, IL i BUL16.04.091-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
9,39Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.095-h1Stange, Bamselekene16.03.24
9,45Naomi Elias Asfaha, Bøler IF09.05.097-h1 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
9,45Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.097Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,67Hennie Strand-Omreng, IK Tjalve21.08.093-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,75Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
26,95Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.093-fi-AKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
27,49Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.092-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
27,65Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.092-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
27,84Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
29,24Linnea Skjelvik Kristoffersen, IL i BUL03.06.094-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
29,45Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.093-h3Stange, Bamselekene17.03.24
29,64Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.094-h2Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
29,82Adina Kjørmo-Aakernes, Bøler IF31.10.092-h1 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
29,87Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.091-h1 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----10--------------------
31,07Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.094-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
31,12Ane Tyssø Lie, IL i BUL16.04.095-h6Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
31,91Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.094-h3Stange, Bamselekene17.03.24
32,38Naomi Elias Asfaha, Bøler IF09.05.094-h1 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,13Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.092Stange, Bamselekene16.03.24
1,55,53Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.091Bærum, JG-Games07.01.24
1,59,37Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.094Bærum, JG-Games07.01.24
2,03,66Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.09PBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,05,65Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.096Stange, Bamselekene16.03.24

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,28,84Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.091-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,39,32Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.092-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,51,86Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.096-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,54,67Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.096-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,09,38Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.0911-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,18,45Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.094Sandnes, UM inne 202408.03.24
5,30,16Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.097Sandnes, UM inne 202408.03.24

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,45,87Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.097Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,73Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,81Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.094-h1Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,85Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.093-fi-BKarlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
10,36Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.096-h2Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,24Adina Kjørmo-Aakernes, Bøler IF31.10.093 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,02,17Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.093Sandnes, UM inne 202408.03.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.097Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,40Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.0910Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,37Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.09PBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
1,36Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.0914Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,51Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.096Sandnes, UM inne 202410.03.24
2,32Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.093Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,78Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.094Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,73Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
4,69Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.094-grp1 Sandnes, UM inne 202409.03.24
4,20Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.0911Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,14Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.092Bærum, JG-Games07.01.24
4,13Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.0914Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,07Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.0912 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,05Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.095Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
3,69Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.096Stange, Bamselekene17.03.24
3,63Leah Bangsund, Sportsklubben Vidar13.01.0915 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----10--------------------

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,14Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.093Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
10,09Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.095Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
9,70Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.096 (KS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,41Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.098Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
9,32Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.0910Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,80Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.0914Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,28Martine Rooth, IK Tjalve25.07.093Sandnes, UM inne 202409.03.24
10,07Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.091 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,97Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.097Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,66Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.095Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,02Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.092Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,76Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.0910Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,75Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.092Stange, Bamselekene16.03.24
7,69Melisa Zogaj, Lambertseter IF02.10.096 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,45Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.094 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
7,40Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.09PBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
-----10--------------------
7,09Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.093Bærum, JG-Games07.01.24
6,89Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.095Hvam, Norgeslekene inne03.02.24

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2291Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF
10,86-1,37-7,40-4,52-2,03,66
29.06.093Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03Oda Lier, IL Koll14.01.083-fi Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,31Mathilde Falck, IL i BUL08.01.082-h2 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,44Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.083-h2 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,57Margot Ottestad Eltervåg, IK Tjalve21.11.081-fi-E (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,80Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082-h2 (KS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
8,99Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.081-fi-F (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
9,14Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.086-h4Sandnes, UM inne 202409.03.24
9,70Maja Kaminska, Groruddalen Friidrettsklubb05.09.085Stange, Bamselekene16.03.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,39Oda Lier, IK Tjalve14.01.081-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
28,27Margot Ottestad Eltervåg, IK Tjalve21.11.084-h7 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
29,13Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.081-h1 (J-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
29,62Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.084-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
30,13Maja Ottestad Ljosland, IL Koll14.07.084-h4 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
30,39Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.083Stange, Bamselekene17.03.24
32,10Maja Kaminska, Groruddalen Friidrettsklubb05.09.086Stange, Bamselekene17.03.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,67Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.081-h1 (KS)Hvam, Låvefesten02.12.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,49Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,55,06Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.081Stange, Bamselekene16.03.24
1,58,52Oda Lier, IL Koll14.01.08PBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
1,58,89Maja Kaminska, Groruddalen Friidrettsklubb05.09.082Stange, Bamselekene16.03.24
2,04,66Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.084 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,66Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.082-h2Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,32,23Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,37,21Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.084-h1Sandnes, UM inne 202409.03.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,38,33Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.082Sandnes, UM inne 202408.03.24
5,38,16Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.086Sandnes, UM inne 202408.03.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55,86Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.081 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87Oda Lier, IL Koll14.01.08PBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
11,38Antzela Gkiona, IL Koll25.05.086-fi-B (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43Oda Lier, IL Koll14.01.08PBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
1,40Antzela Gkiona, IL Koll25.05.085 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Mathilde Falck, IL i BUL08.01.081 (KJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,68Oda Lier, IL Koll14.01.082 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
3,86Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.084 (J-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
3,76Antzela Gkiona, IL Koll25.05.0812 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
3,47Malin Mikkelsen Sørensen, IL Koll25.07.084Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,37Maja Kaminska, Groruddalen Friidrettsklubb05.09.084Stange, Bamselekene16.03.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,33Mathilde Falck, IL i BUL08.01.082 (KJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,27Antzela Gkiona, IL Koll25.05.085Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,69Oda Lier, IL Koll14.01.08PBærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
6,34Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.088Sandnes, UM inne 202409.03.24

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3008Oda Lier, IL Koll
8,87-1,43-7,69-5,21-1,58,52
14.01.082Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.072-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,07Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.074-h5 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,94Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.071-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,54Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,79Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.072-h3 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,54,27Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.072Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.074Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,45Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.079Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,11Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.073 (KS)Bærum, Hopp u/t11.10.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.073 (KS)Bærum, Hopp u/t11.10.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,59Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.071Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.0710Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

Jenter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,94Nora Proctor, IL i BUL22.02.061-h5 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,02Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.053-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,24Cassandra Ødegård Nilsen, Sportsklubben Vidar08.01.062-fi-A (KS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
8,40Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.056-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,30Nora Proctor, IL i BUL22.02.064-h3 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
26,60Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.052-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,86Cassandra Ødegård Nilsen, Sportsklubben Vidar08.01.062-h3 (KS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
27,61Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053-h6 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,66Sara Yasmin Abid, IK Tjalve06.06.062 (J-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,25,12Sara Yasmin Abid, IK Tjalve06.06.062 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,59,17Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.051-h2 (KS)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,05Cassandra Ødegård Nilsen, Sportsklubben Vidar08.01.063Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
9,49Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.056Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,78Telma Rostoft Kristjansson, IK Tjalve08.08.051 (KS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,16Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.052 (KS)Bærum, Hopp u/t11.10.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,71Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.052 (KS)Bærum, Stavhopp.no Invitational25.02.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051 (KS)Bærum, Julestemne 202325.11.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,49Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051 (KJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,27Nora Proctor, IL i BUL22.02.064 (J-U20)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,95Cassandra Ødegård Nilsen, Sportsklubben Vidar08.01.061Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

Jenter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,77Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.023-h6 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,01Laura Tietje Johanna Van Der Veen, IK Tjalve25.01.037-h6 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,01Edel Halle, IL i BUL25.04.034-h2 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,02Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032-fi (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,05Guro Navelsaker Hjeltnes, Bækkelagets SK24.04.045-fi (KS)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
8,31Hanna Hagevik Bakke, IL i BUL20.04.037-h5 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,68Ida Andrea Breigan, IK Tjalve22.07.042-fi-E (KS)Houston/TX/USA, Robert Platt Invitational27.01.24
25,31Sigrid Kongssund Amlie, IK Tjalve01.01.022-h2 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,32Laura Tietje Johanna Van Der Veen, IK Tjalve25.01.032-h9 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,09Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h3 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
55,93Laura Tietje Johanna Van Der Veen, IK Tjalve25.01.032-h2 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
56,84Sigrid Kongssund Amlie, IK Tjalve01.01.023-h1 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
58,14Hanna Hagevik Bakke, IL i BUL20.04.034-h3 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,08Anne Gine Løvnes, IK Tjalve14.03.036-h2 (KS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,43,47Anne Gine Løvnes, IK Tjalve14.03.031 (KS)Wroclaw/POL, Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląskiego U18 i U20 - Mityng DZLA28.01.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,79Ingeborg Østgård, IK Tjalve05.10.033 (KS)Bærum, Nordic Match 202411.02.24
4,18,57Anne Gine Løvnes, IK Tjalve14.03.033 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
4,30,34Maiken Homlung Prøitz, IK Tjalve16.06.042 (KS)Gøteborg/SWE, Bannister Winter Classic10.02.24
4,31,43Mari Roligheten Ruud, IL i BUL02.09.028 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29,18Mari Roligheten Ruud, IL i BUL02.09.025 (KS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.023-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,58Ida Andrea Breigan, IK Tjalve22.07.041 (KS)Birmingham/AL/USA, American Athletic Conference Indoor Track & Field Championships24.02.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,72Mathilde Sofie Klokseth, IK Tjalve15.03.031 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
2,56Edel Halle, IL i BUL25.04.032 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,79Mathilde Sofie Klokseth, IK Tjalve15.03.031 (J-U23)Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,49Guro Navelsaker Hjeltnes, Bækkelagets SK24.04.043 (KS)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,72Elisabeth Thon Rosvold, IK Tjalve13.11.0214 (KS)Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitaitonal27.01.24

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,50Freja Charlotte Olofsson, IK Tjalve01.12.0211 (KS)Växjö/SWE, Växjö Inomhuskast03.02.24

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,93Elisabeth Thon Rosvold, IK Tjalve13.11.024 (KS)Ames/IA/USA, ISU Holiday Invitational08.12.23
13,46Freja Charlotte Olofsson, IK Tjalve01.12.023 (KS)Växjö/SWE, Växjö Inomhuskast03.02.24

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.072-fi (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,94Nora Proctor, IL i BUL22.02.061-h5 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,02Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.053-h1 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,03Oda Lier, IL Koll14.01.083-fi (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,07Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.074-h5 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,15Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.091-fi-A (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,21Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.093-sf2 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,24Cassandra Ødegård Nilsen, Sportsklubben Vidar08.01.062-fi-A (KS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
8,31Mathilde Falck, IL i BUL08.01.082-h2 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,35Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.094-h5 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
-----10--------------------
8,40Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.056-h1 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,44Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.083-h2 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,53Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.098-sf1 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,57Margot Ottestad Eltervåg, IK Tjalve21.11.081-fi-E (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,57Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.097-sf2 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,60Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.095-h2 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,62Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.096-h4 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,80Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082-h2 (KS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
8,82Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.096-h4 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,83Linnea Skjelvik Kristoffersen, IL i BUL03.06.092-h1 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----20--------------------
8,90Martine Rooth, IK Tjalve25.07.095-h1 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,94Ane Tyssø Lie, IL i BUL16.04.091-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,99Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.081-fi-F (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
9,14Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.086-h4 (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
9,39Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.095-h1 (J-15)Stange, Bamselekene16.03.24
9,45Naomi Elias Asfaha, Bøler IF09.05.097-h1 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
9,45Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.097 (J-15)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,67Hennie Strand-Omreng, IK Tjalve21.08.093-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
9,70Maja Kaminska, Groruddalen Friidrettsklubb05.09.085 (J-16)Stange, Bamselekene16.03.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,94Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.071-h4 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,30Nora Proctor, IL i BUL22.02.064-h3 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
26,39Oda Lier, IK Tjalve14.01.081-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
26,54Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
26,60Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.052-h2 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,75Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091-h6 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
26,86Cassandra Ødegård Nilsen, Sportsklubben Vidar08.01.062-h3 (KS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
26,95Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.093-fi-A (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
27,49Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.092-h4 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
27,61Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053-h6 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----10--------------------
27,65Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.092-h2 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
27,84Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
28,27Margot Ottestad Eltervåg, IK Tjalve21.11.084-h7 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
29,13Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.081-h1 (J-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
29,24Linnea Skjelvik Kristoffersen, IL i BUL03.06.094-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
29,45Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.093-h3 (J-15)Stange, Bamselekene17.03.24
29,62Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.084-h2 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
29,64Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.094-h2 (J-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
29,82Adina Kjørmo-Aakernes, Bøler IF31.10.092-h1 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
29,87Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.091-h1 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----20--------------------
30,13Maja Ottestad Ljosland, IL Koll14.07.084-h4 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
30,39Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.083 (J-16)Stange, Bamselekene17.03.24
31,07Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.094-h3 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
31,12Ane Tyssø Lie, IL i BUL16.04.095-h6 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
31,91Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.094-h3 (J-15)Stange, Bamselekene17.03.24
32,10Maja Kaminska, Groruddalen Friidrettsklubb05.09.086 (J-16)Stange, Bamselekene17.03.24
32,38Naomi Elias Asfaha, Bøler IF09.05.094-h1 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,79Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.072-h3 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
1,06,67Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.081-h1 (KS)Hvam, Låvefesten02.12.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,49Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,49,13Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.092 (J-15)Stange, Bamselekene16.03.24
1,55,06Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.081 (J-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,55,53Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.091 (J-15)Bærum, JG-Games07.01.24
1,58,52Oda Lier, IL Koll14.01.08P (J-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
1,58,89Maja Kaminska, Groruddalen Friidrettsklubb05.09.082 (J-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,59,37Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.094 (J-15)Bærum, JG-Games07.01.24
2,03,66Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.09P (J-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,04,66Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.084 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
2,05,65Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.096 (J-15)Stange, Bamselekene16.03.24
-----10--------------------

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,66Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.082-h2 (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,28,84Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.091-h2 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,32,23Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082-h1 (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,37,21Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.084-h1 (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,39,32Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.092-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,51,86Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.096-h1 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,54,67Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.096-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,09,38Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.0911-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,38,33Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.082 (J-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,53,66Sara Yasmin Abid, IK Tjalve06.06.062 (J-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,54,27Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.072 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
5,18,45Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.094 (J-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
5,30,16Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.097 (J-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
5,38,16Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.086 (J-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,45,87Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.097 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,55,86Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.081 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,25,12Sara Yasmin Abid, IK Tjalve06.06.062 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,59,17Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.051-h2 (KS)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87Oda Lier, IL Koll14.01.08P (J-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
9,73Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092-h2 (J-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,81Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.094-h1 (J-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,85Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.093-fi-B (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
10,36Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.096-h2 (J-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,24Adina Kjørmo-Aakernes, Bøler IF31.10.093 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
11,38Antzela Gkiona, IL Koll25.05.086-fi-B (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,05Cassandra Ødegård Nilsen, Sportsklubben Vidar08.01.063 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
9,49Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.056 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,02,17Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.093 (J-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,78Telma Rostoft Kristjansson, IK Tjalve08.08.051 (KS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
1,58Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.074 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,45Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.097 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,45Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.079 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,43Oda Lier, IL Koll14.01.08P (J-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
1,40Antzela Gkiona, IL Koll25.05.085 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,40Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.0910 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,37Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.09P (J-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
1,36Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.0914 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Mathilde Falck, IL i BUL08.01.081 (KJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,16Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.052 (KS)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,11Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.073 (KS)Bærum, Hopp u/t11.10.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,71Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.052 (KS)Bærum, Stavhopp.no Invitational25.02.24
2,51Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.096 (J-15)Sandnes, UM inne 202410.03.24
2,32Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.093 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,68Oda Lier, IL Koll14.01.082 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
5,05Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051 (KS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,78Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.094 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,73Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
4,69Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.094-grp1 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
4,20Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.0911 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,14Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.092 (J-15)Bærum, JG-Games07.01.24
4,13Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.0914 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,07Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.0912 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,05Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.095 (J-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
-----10--------------------
3,86Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.084 (J-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
3,76Antzela Gkiona, IL Koll25.05.0812 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
3,69Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.096 (J-15)Stange, Bamselekene17.03.24
3,63Leah Bangsund, Sportsklubben Vidar13.01.0915 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,47Malin Mikkelsen Sørensen, IL Koll25.07.084 (J-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,37Maja Kaminska, Groruddalen Friidrettsklubb05.09.084 (J-16)Stange, Bamselekene16.03.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,49Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051 (KJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,33Mathilde Falck, IL i BUL08.01.082 (KJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,27Nora Proctor, IL i BUL22.02.064 (J-U20)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,07Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.073 (KS)Bærum, Hopp u/t11.10.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,59Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.071 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
10,14Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.093 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
10,09Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.095 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
9,70Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.096 (KS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,41Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.098 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
9,32Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.0910 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,80Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.0914 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,28Martine Rooth, IK Tjalve25.07.093 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
10,27Antzela Gkiona, IL Koll25.05.085 (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
10,07Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.091 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,97Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.097 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,66Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.095 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,19Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.0710 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,02Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.092 (J-15)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,76Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.0910 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,75Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.092 (J-15)Stange, Bamselekene16.03.24
7,69Melisa Zogaj, Lambertseter IF02.10.096 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----10--------------------
7,69Oda Lier, IL Koll14.01.08P (J-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
7,45Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.094 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
7,40Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.09P (J-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
7,09Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.093 (J-15)Bærum, JG-Games07.01.24
6,89Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.095 (J-15)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
6,34Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.088 (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,95Cassandra Ødegård Nilsen, Sportsklubben Vidar08.01.061 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3008Oda Lier, IL Koll
8,87-1,43-7,69-5,21-1,58,52
14.01.082 (J-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2291Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF
10,86-1,37-7,40-4,52-2,03,66
29.06.093 (J-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,77Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.023-h6 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,89Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.072-fi (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,94Nora Proctor, IL i BUL22.02.061-h5 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,01Laura Tietje Johanna Van Der Veen, IK Tjalve25.01.037-h6 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,01Edel Halle, IL i BUL25.04.034-h2 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,02Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032-fi (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,02Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.053-h1 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,03Oda Lier, IL Koll14.01.083-fi (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,05Guro Navelsaker Hjeltnes, Bækkelagets SK24.04.045-fi (KS)Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
8,07Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.074-h5 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----10--------------------
8,15Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.091-fi-A (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,21Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.093-sf2 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,24Cassandra Ødegård Nilsen, Sportsklubben Vidar08.01.062-fi-A (KS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
8,31Mathilde Falck, IL i BUL08.01.082-h2 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,31Hanna Hagevik Bakke, IL i BUL20.04.037-h5 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,35Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.094-h5 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,40Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.056-h1 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,44Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.083-h2 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,53Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.098-sf1 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,57Margot Ottestad Eltervåg, IK Tjalve21.11.081-fi-E (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----20--------------------
8,57Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.097-sf2 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,60Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.095-h2 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,62Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.096-h4 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,80Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082-h2 (KS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
8,82Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.096-h4 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,83Linnea Skjelvik Kristoffersen, IL i BUL03.06.092-h1 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,90Martine Rooth, IK Tjalve25.07.095-h1 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,94Ane Tyssø Lie, IL i BUL16.04.091-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,99Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.081-fi-F (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
9,14Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.086-h4 (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----30--------------------
9,39Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.095-h1 (J-15)Stange, Bamselekene16.03.24
9,45Naomi Elias Asfaha, Bøler IF09.05.097-h1 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
9,45Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.097 (J-15)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,67Hennie Strand-Omreng, IK Tjalve21.08.093-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
9,70Maja Kaminska, Groruddalen Friidrettsklubb05.09.085 (J-16)Stange, Bamselekene16.03.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,68Ida Andrea Breigan, IK Tjalve22.07.042-fi-E (KS)Houston/TX/USA, Robert Platt Invitational27.01.24
24,94Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.071-h4 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,31Sigrid Kongssund Amlie, IK Tjalve01.01.022-h2 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,32Laura Tietje Johanna Van Der Veen, IK Tjalve25.01.032-h9 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
26,30Nora Proctor, IL i BUL22.02.064-h3 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
26,39Oda Lier, IK Tjalve14.01.081-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
26,54Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-h2 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
26,60Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.052-h2 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,75Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091-h6 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
26,86Cassandra Ødegård Nilsen, Sportsklubben Vidar08.01.062-h3 (KS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
-----10--------------------
26,95Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.093-fi-A (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
27,49Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.092-h4 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
27,61Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053-h6 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
27,65Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.092-h2 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
27,84Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
28,27Margot Ottestad Eltervåg, IK Tjalve21.11.084-h7 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
29,13Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.081-h1 (J-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
29,24Linnea Skjelvik Kristoffersen, IL i BUL03.06.094-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
29,45Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.093-h3 (J-15)Stange, Bamselekene17.03.24
29,62Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.084-h2 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----20--------------------
29,64Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.094-h2 (J-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
29,82Adina Kjørmo-Aakernes, Bøler IF31.10.092-h1 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
29,87Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.091-h1 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
30,13Maja Ottestad Ljosland, IL Koll14.07.084-h4 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
30,39Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.083 (J-16)Stange, Bamselekene17.03.24
31,07Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.094-h3 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
31,12Ane Tyssø Lie, IL i BUL16.04.095-h6 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
31,91Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.094-h3 (J-15)Stange, Bamselekene17.03.24
32,10Maja Kaminska, Groruddalen Friidrettsklubb05.09.086 (J-16)Stange, Bamselekene17.03.24
32,38Naomi Elias Asfaha, Bøler IF09.05.094-h1 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
-----30--------------------

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,09Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h3 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
55,79Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.072-h3 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
55,93Laura Tietje Johanna Van Der Veen, IK Tjalve25.01.032-h2 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
56,84Sigrid Kongssund Amlie, IK Tjalve01.01.023-h1 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
58,14Hanna Hagevik Bakke, IL i BUL20.04.034-h3 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
1,06,67Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.081-h1 (KS)Hvam, Låvefesten02.12.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,49Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,49,13Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.092 (J-15)Stange, Bamselekene16.03.24
1,55,06Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.081 (J-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,55,53Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.091 (J-15)Bærum, JG-Games07.01.24
1,58,52Oda Lier, IL Koll14.01.08P (J-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
1,58,89Maja Kaminska, Groruddalen Friidrettsklubb05.09.082 (J-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,59,37Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.094 (J-15)Bærum, JG-Games07.01.24
2,03,66Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.09P (J-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,04,66Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.084 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
2,05,65Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.096 (J-15)Stange, Bamselekene16.03.24
-----10--------------------

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,08Anne Gine Løvnes, IK Tjalve14.03.036-h2 (KS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,17,66Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.082-h2 (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,28,84Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.091-h2 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,32,23Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082-h1 (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,37,21Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.084-h1 (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,39,32Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.092-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,51,86Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.096-h1 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,54,67Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.096-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,09,38Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.0911-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,43,47Anne Gine Løvnes, IK Tjalve14.03.031 (KS)Wroclaw/POL, Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląskiego U18 i U20 - Mityng DZLA28.01.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,79Ingeborg Østgård, IK Tjalve05.10.033 (KS)Bærum, Nordic Match 202411.02.24
4,18,57Anne Gine Løvnes, IK Tjalve14.03.033 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
4,30,34Maiken Homlung Prøitz, IK Tjalve16.06.042 (KS)Gøteborg/SWE, Bannister Winter Classic10.02.24
4,31,43Mari Roligheten Ruud, IL i BUL02.09.028 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
4,38,33Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.082 (J-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,53,66Sara Yasmin Abid, IK Tjalve06.06.062 (J-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,54,27Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.072 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
5,18,45Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.094 (J-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
5,30,16Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.097 (J-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
5,38,16Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.086 (J-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----10--------------------

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,45,87Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.097 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29,18Mari Roligheten Ruud, IL i BUL02.09.025 (KS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
9,55,86Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.081 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,25,12Sara Yasmin Abid, IK Tjalve06.06.062 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,59,17Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.051-h2 (KS)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87Oda Lier, IL Koll14.01.08P (J-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
9,73Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092-h2 (J-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,81Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.094-h1 (J-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
9,85Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.093-fi-B (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
10,36Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.096-h2 (J-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,24Adina Kjørmo-Aakernes, Bøler IF31.10.093 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
11,38Antzela Gkiona, IL Koll25.05.086-fi-B (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.023-h1 (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
9,05Cassandra Ødegård Nilsen, Sportsklubben Vidar08.01.063 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
9,49Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.056 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,02,17Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.093 (J-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,78Telma Rostoft Kristjansson, IK Tjalve08.08.051 (KS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
1,58Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.074 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,45Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.097 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,45Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.079 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,43Oda Lier, IL Koll14.01.08P (J-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
1,40Antzela Gkiona, IL Koll25.05.085 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,40Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.0910 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,37Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.09P (J-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
1,36Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.0914 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.23

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Mathilde Falck, IL i BUL08.01.081 (KJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,16Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.052 (KS)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,11Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.073 (KS)Bærum, Hopp u/t11.10.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,71Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.052 (KS)Bærum, Stavhopp.no Invitational25.02.24
2,51Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.096 (J-15)Sandnes, UM inne 202410.03.24
2,32Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.093 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,58Ida Andrea Breigan, IK Tjalve22.07.041 (KS)Birmingham/AL/USA, American Athletic Conference Indoor Track & Field Championships24.02.24
5,68Oda Lier, IL Koll14.01.082 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
5,05Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051 (KS)Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,78Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.094 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,73Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
4,69Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.094-grp1 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
4,20Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.0911 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,14Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.092 (J-15)Bærum, JG-Games07.01.24
4,13Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.0914 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,07Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.0912 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----10--------------------
4,05Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.095 (J-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
3,86Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.084 (J-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
3,76Antzela Gkiona, IL Koll25.05.0812 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
3,69Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.096 (J-15)Stange, Bamselekene17.03.24
3,63Leah Bangsund, Sportsklubben Vidar13.01.0915 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,47Malin Mikkelsen Sørensen, IL Koll25.07.084 (J-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,37Maja Kaminska, Groruddalen Friidrettsklubb05.09.084 (J-16)Stange, Bamselekene16.03.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,72Mathilde Sofie Klokseth, IK Tjalve15.03.031 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
2,56Edel Halle, IL i BUL25.04.032 (KS)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
2,49Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051 (KJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,33Mathilde Falck, IL i BUL08.01.082 (KJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,27Nora Proctor, IL i BUL22.02.064 (J-U20)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,07Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.073 (KS)Bærum, Hopp u/t11.10.23

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,79Mathilde Sofie Klokseth, IK Tjalve15.03.031 (J-U23)Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,49Guro Navelsaker Hjeltnes, Bækkelagets SK24.04.043 (KS)Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
10,59Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.071 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
10,14Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.093 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
10,09Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.095 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
9,70Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.096 (KS)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,41Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.098 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
9,32Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.0910 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,80Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.0914 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,28Martine Rooth, IK Tjalve25.07.093 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
10,27Antzela Gkiona, IL Koll25.05.085 (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
10,07Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.091 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,97Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.097 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,66Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.095 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,19Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.0710 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,02Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.092 (J-15)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,76Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.0910 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,75Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.092 (J-15)Stange, Bamselekene16.03.24
7,69Melisa Zogaj, Lambertseter IF02.10.096 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----10--------------------
7,69Oda Lier, IL Koll14.01.08P (J-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
7,45Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.094 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
7,40Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.09P (J-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
7,09Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.093 (J-15)Bærum, JG-Games07.01.24
6,89Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.095 (J-15)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
6,34Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.088 (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,72Elisabeth Thon Rosvold, IK Tjalve13.11.0214 (KS)Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitaitonal27.01.24
10,95Cassandra Ødegård Nilsen, Sportsklubben Vidar08.01.061 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,50Freja Charlotte Olofsson, IK Tjalve01.12.0211 (KS)Växjö/SWE, Växjö Inomhuskast03.02.24

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,93Elisabeth Thon Rosvold, IK Tjalve13.11.024 (KS)Ames/IA/USA, ISU Holiday Invitational08.12.23
13,46Freja Charlotte Olofsson, IK Tjalve01.12.023 (KS)Växjö/SWE, Växjö Inomhuskast03.02.24

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3008Oda Lier, IL Koll
8,87-1,43-7,69-5,21-1,58,52
14.01.082 (J-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2291Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF
10,86-1,37-7,40-4,52-2,03,66
29.06.093 (J-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,45Vilde Humstad Aasmo, IK Tjalve10.10.982-fi-ABærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,64Marte Pettersen, IK Tjalve30.04.971-fi Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,75Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014-fi Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
7,77Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.023-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,83Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.016-fi-ABærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,89Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.072-fi (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,94Nora Proctor, IL i BUL22.02.061-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,96Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.972-h3Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
8,01Laura Tietje Johanna Van Der Veen, IK Tjalve25.01.037-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,01Edel Halle, IL i BUL25.04.034-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----10--------------------
8,02Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,02Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.053-h1 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,03Oda Lier, IL Koll14.01.083-fi (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,05Guro Navelsaker Hjeltnes, Bækkelagets SK24.04.045-fi Leikvang, Nornalekene 202421.01.24
8,07Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.074-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,12Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.933-fi-BBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,13Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.976-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,15Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.091-fi-A (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,21Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.093-sf2 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,24Cassandra Ødegård Nilsen, Sportsklubben Vidar08.01.062-fi-ABærum, Sprintstevne11.01.24
-----20--------------------
8,31Mathilde Falck, IL i BUL08.01.082-h2 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,31Hanna Hagevik Bakke, IL i BUL20.04.037-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,35Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.094-h5 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,37Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.985-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,40Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.056-h1 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,44Sara Ceesay Hattestad, Bækkelagets SK19.01.083-h2 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,53Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.098-sf1 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,57Margot Ottestad Eltervåg, IK Tjalve21.11.081-fi-EBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,57Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.097-sf2 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,60Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.095-h2 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----30--------------------
8,62Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.096-h4 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,80Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082-h2Bærum, Sprintstevne11.01.24
8,82Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.096-h4 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,83Linnea Skjelvik Kristoffersen, IL i BUL03.06.092-h1 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,90Martine Rooth, IK Tjalve25.07.095-h1 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,94Ane Tyssø Lie, IL i BUL16.04.091-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,99Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.081-fi-FBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
9,14Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.086-h4 (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
9,39Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.095-h1 (J-15)Stange, Bamselekene16.03.24
9,45Naomi Elias Asfaha, Bøler IF09.05.097-h1 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
-----40--------------------
9,45Morisha Roxan, Groruddalen Friidrettsklubb22.08.097 (J-15)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,67Hennie Strand-Omreng, IK Tjalve21.08.093-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
9,70Maja Kaminska, Groruddalen Friidrettsklubb05.09.085 (J-16)Stange, Bamselekene16.03.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,92Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.912-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,3Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531 (KV70)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
12,2Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
13,5Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431 (KV80)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,16Marte Pettersen, IK Tjalve30.04.972-fi Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
24,28Vilde Humstad Aasmo, IK Tjalve10.10.981-h2Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
24,51Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012-h2Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
24,68Ida Andrea Breigan, IK Tjalve22.07.042-fi-EHouston/TX/USA, Robert Platt Invitational27.01.24
24,94Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.071-h4 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,31Sigrid Kongssund Amlie, IK Tjalve01.01.022-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,32Laura Tietje Johanna Van Der Veen, IK Tjalve25.01.032-h9Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
26,30Nora Proctor, IL i BUL22.02.064-h3Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
26,39Oda Lier, IK Tjalve14.01.081-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
26,54Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----10--------------------
26,60Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.052-h2 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,75Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091-h6 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
26,86Cassandra Ødegård Nilsen, Sportsklubben Vidar08.01.062-h3Bærum, Sprintstevne11.01.24
26,92Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.932-h6Bærum, Sprintstevne11.01.24
26,95Lotte Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar13.06.093-fi-A (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
27,49Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.092-h4 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
27,59Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.973-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
27,61Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
27,65Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.092-h2 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
27,84Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.092-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----20--------------------
28,27Margot Ottestad Eltervåg, IK Tjalve21.11.084-h7Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
28,30Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.984-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
29,13Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.081-h1 (J-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
29,24Linnea Skjelvik Kristoffersen, IL i BUL03.06.094-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
29,45Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.093-h3 (J-15)Stange, Bamselekene17.03.24
29,62Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.084-h2 (J-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
29,64Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.094-h2 (J-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
29,82Adina Kjørmo-Aakernes, Bøler IF31.10.092-h1 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
29,87Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.091-h1 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
30,13Maja Ottestad Ljosland, IL Koll14.07.084-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----30--------------------
30,39Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.083 (J-16)Stange, Bamselekene17.03.24
31,07Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.094-h3 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
31,12Ane Tyssø Lie, IL i BUL16.04.095-h6 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
31,91Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.094-h3 (J-15)Stange, Bamselekene17.03.24
32,10Maja Kaminska, Groruddalen Friidrettsklubb05.09.086 (J-16)Stange, Bamselekene17.03.24
32,38Naomi Elias Asfaha, Bøler IF09.05.094-h1 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,57Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.913-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,09Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h3Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
55,76Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.971-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
55,79Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.072-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
55,93Laura Tietje Johanna Van Der Veen, IK Tjalve25.01.032-h2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
56,84Sigrid Kongssund Amlie, IK Tjalve01.01.023-h1Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
58,14Hanna Hagevik Bakke, IL i BUL20.04.034-h3Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
58,48Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.991-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
1,06,67Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.081-h1Hvam, Låvefesten02.12.23

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,49Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,49,13Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.092 (J-15)Stange, Bamselekene16.03.24
1,55,06Silje Dønheim, Bækkelagets SK26.08.081 (J-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,55,53Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.091 (J-15)Bærum, JG-Games07.01.24
1,58,52Oda Lier, IL Koll14.01.08P (J-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
1,58,89Maja Kaminska, Groruddalen Friidrettsklubb05.09.082 (J-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,59,37Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.094 (J-15)Bærum, JG-Games07.01.24
2,03,66Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.09P (J-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,04,66Eiril Bukkemoen Rødsrud, Bækkelagets SK07.03.084 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
2,05,65Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.096 (J-15)Stange, Bamselekene16.03.24
-----10--------------------

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04,66Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.971Bærum, Nordic Match 202411.02.24
2,07,92Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.995-h2Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,10,08Anne Gine Løvnes, IK Tjalve14.03.036-h2Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,16,00Hanna Kristine Gunlaugsdatter Larsen, Sportsklubben Vidar01.07.995Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,17,66Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.082-h2 (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,28,84Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.091-h2 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,32,23Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.082-h1 (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,37,21Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.084-h1 (J-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,39,32Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.092-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,51,86Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.096-h1 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----10--------------------
2,54,67Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.096-h1 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,09,38Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.0911-h1 (J-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,43,47Anne Gine Løvnes, IK Tjalve14.03.031Wroclaw/POL, Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląskiego U18 i U20 - Mityng DZLA28.01.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,79Ingeborg Østgård, IK Tjalve05.10.033Bærum, Nordic Match 202411.02.24
4,18,57Anne Gine Løvnes, IK Tjalve14.03.033Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
4,30,34Maiken Homlung Prøitz, IK Tjalve16.06.042Gøteborg/SWE, Bannister Winter Classic10.02.24
4,31,43Mari Roligheten Ruud, IL i BUL02.09.028Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
4,38,33Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.082 (J-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,53,66Sara Yasmin Abid, IK Tjalve06.06.062 (J-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,54,27Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.072 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
5,18,45Agnes Blehr Almlid, IL Koll24.10.094 (J-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
5,30,16Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.097 (J-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
5,38,16Caroline Marie Wiig, Sportsklubben Vidar30.09.086 (J-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----10--------------------

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,45,87Fride Engen Eliassen, IL Koll12.03.097 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29,18Mari Roligheten Ruud, IL i BUL02.09.025Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
9,55,86Aurora Kanutte Brandt Sande, IL Koll30.06.081Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,25,12Sara Yasmin Abid, IK Tjalve06.06.062Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
10,59,17Inger Johanne Russnes, IL i BUL12.12.051-h2Hvam, Norgeslekene inne04.02.24

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31Ida Eikeng, IK Tjalve25.06.99PTallinn/EST, World Athletics Combined Events Tour04.02.24
8,45Elea Jørstad Bock, Sportsklubben Vidar04.11.023-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,55Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012-h1Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
9,05Cassandra Ødegård Nilsen, Sportsklubben Vidar08.01.063 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
9,49Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.056 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,78Telma Rostoft Kristjansson, IK Tjalve08.08.051Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
1,73Ida Eikeng, IK Tjalve25.06.99PTallinn/EST, World Athletics Combined Events Tour04.02.24
1,58Liv Kulle Andreassen, IL Koll01.02.074 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,45Vilma Andersen Rooth, Bækkelagets SK15.01.097 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,45Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.079 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,43Oda Lier, IL Koll14.01.08P (J-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
1,40Antzela Gkiona, IL Koll25.05.085 (J-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,40Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.0910 (J-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,37Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.09P (J-15)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
1,36Alexandra Belda-Torp, Bøler IF31.10.0914 (J-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.23
-----10--------------------

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Mathilde Falck, IL i BUL08.01.081 (KJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,16Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.052Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,11Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.073Bærum, Hopp u/t11.10.23
0,98Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531 (KV70)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
0,92Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.663 (KV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.961Bærum, Nordic Match 202411.02.24
3,71Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.052Bærum, Stavhopp.no Invitational25.02.24
2,51Alma Auk-Emblem, IL Koll15.01.096 (J-15)Sandnes, UM inne 202410.03.24
2,32Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.093 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,58Ida Andrea Breigan, IK Tjalve22.07.041Birmingham/AL/USA, American Athletic Conference Indoor Track & Field Championships24.02.24
5,92Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.018Bærum, Nordic Match 202411.02.24
5,82Ida Eikeng, IK Tjalve25.06.99PTallinn/EST, World Athletics Combined Events Tour04.02.24
5,68Oda Lier, IL Koll14.01.082 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
5,54Nora Pauline Helm, IK Tjalve17.02.991Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,05Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,78Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.094 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,73Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.091 (J-14)Hvam, Låvefesten02.12.23
4,69Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.094-grp1 (J-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
4,20Alexandra Maria Mazik-Berg, Lambertseter IF01.02.0911 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----10--------------------
4,14Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.092 (J-15)Bærum, JG-Games07.01.24
4,13Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.0914 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
4,07Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.0912 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
4,05Neya Pope Hamilton, Groruddalen Friidrettsklubb07.02.095 (J-15)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
3,86Ava Viktoria Sætnan Valio, IL Koll23.02.084 (J-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
3,76Antzela Gkiona, IL Koll25.05.0812 (J-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
3,69Maria Vintervold Aicher, Lambertseter IF18.07.096 (J-15)Stange, Bamselekene17.03.24
3,63Leah Bangsund, Sportsklubben Vidar13.01.0915 (J-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,47Malin Mikkelsen Sørensen, IL Koll25.07.084 (J-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
3,37Maja Kaminska, Groruddalen Friidrettsklubb05.09.084 (J-16)Stange, Bamselekene16.03.24
-----20--------------------
2,61Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,72Mathilde Sofie Klokseth, IK Tjalve15.03.031Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
2,56Edel Halle, IL i BUL25.04.032Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
2,51Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,49Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051 (KJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,36Margit Katrine Mcadam Strand, Bækkelagets SK22.01.781 (KV45)Bækkelaget, Treningsstevne28.09.23
2,33Mathilde Falck, IL i BUL08.01.082 (KJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,27Nora Proctor, IL i BUL22.02.064 (J-U20)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,07Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.073Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,02Marit Bergheim, Oslo Politis IL20.02.781 (KV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,96Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531 (KV70)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
-----10--------------------
1,58Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.666 (KV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,79Mathilde Sofie Klokseth, IK Tjalve15.03.031 (J-U23)Sandnes, UM inne 202408.03.24
12,30Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.972Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
11,49Guro Navelsaker Hjeltnes, Bækkelagets SK24.04.043Leikvang, Nornalekene 202420.01.24
10,59Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.071 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
10,14Vilje Elida Blekkerud, Lambertseter IF27.06.093 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
10,09Mari Helene Brandstadmoen, Lambertseter IF29.06.095 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
9,70Ingrid Akosua Larssen Taggart, Lambertseter IF03.05.096Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,41Frida Johanna Valstad Elsness, IL Koll12.12.098 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
9,32Hennie Strand-Omreng, IL Koll21.08.0910 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
8,80Leia Moqvist, Lambertseter IF03.12.0914 (J-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----10--------------------
5,57Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.662 (KV55)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,73Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531 (KV70)Oslo/St, Oslo og Akershus Veteran og bedrift05.09.23

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,72Elisabeth Thon Rosvold, IK Tjalve13.11.0214Fayetteville/AR/USA, Razorback Invitaitonal27.01.24
14,13Ida Eikeng, IK Tjalve25.06.99PTallinn/EST, World Athletics Combined Events Tour04.02.24
13,37Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.998Lynchburg/VA/USA, Conference USA Indoor Track & Field Championships24.02.24
10,95Cassandra Ødegård Nilsen, Sportsklubben Vidar08.01.061 (J-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
7,08Marit Bergheim, Oslo Politis IL20.02.782 (KV45)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,50Freja Charlotte Olofsson, IK Tjalve01.12.0211Växjö/SWE, Växjö Inomhuskast03.02.24

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,93Elisabeth Thon Rosvold, IK Tjalve13.11.024Ames/IA/USA, ISU Holiday Invitational08.12.23
13,46Freja Charlotte Olofsson, IK Tjalve01.12.023Växjö/SWE, Växjö Inomhuskast03.02.24

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3548Ida Eikeng, IK Tjalve
8,31-1,73-14,13-5,82-DQ
25.06.9923Tallinn/EST, World Athletics Combined Events Tour04.02.24

Menn veteran 30-34

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,95Even Pettersen, IK Tjalve12.10.935-h5 (MS)Bærum, Sprintstevne11.01.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,37Even Pettersen, IK Tjalve12.10.932-h6 (MS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,93Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.948 (MS)Hvam, Januarstevne18.01.24

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,03,41Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.936 (MS)Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas-de-Calais10.02.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40,06Joakim Skjæggestad Mohn, Sportsklubben Vidar29.10.932 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
8,51,20Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.942-h1 (MS)Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
9,00,69Mathias Møller, Sportsklubben Vidar22.07.947 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,01,16Erlend Berger, Sportsklubben Vidar25.10.934 (MS)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
9,04,60Knut Jonny Hjertvik, Sportsklubben Vidar25.05.9010 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,26,41Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.922-h1 (MS)Hvam, Låvefesten02.12.23

Menn veteran 35-39

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40,48Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.881 (MS)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
9,16,00Ulrik Moen Ødegård, Sportsklubben Vidar22.05.872-h1 (MS)Hvam, Januarstevne18.01.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,82Dag Storm Wergeland, IL i BUL24.05.895 (MS)Bærum, Hopp u/t11.10.23

Menn veteran 40-44

60 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15Bjørn Sigurd Sommerfeldt, IL i BUL29.05.834-fi (J-13)Gøteborg/SWE, MAIK Indoor03.03.24

Menn veteran 45-49

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,92Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Treningsstevne28.09.23

Menn veteran 50-54

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
9,55Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.726Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,64Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.734-h7 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,34,2Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Kenneth Hoffmann (USA), Sportsklubben Vidar26.06.732 (MS)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,61Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,24Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23
1,98Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.724Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,93Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,35Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24

Menn veteran 55-59

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,01Asle Offerdal, IL i BUL30.04.663-h5 (MS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31Jan Hermann Hordvik, IL i BUL13.09.661Bærum, Hopp u/t11.10.23

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,64Jan Hermann Hordvik, IL i BUL13.09.661Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,69Arvin Patel, IL i BUL12.01.673Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23

Menn veteran 60-64

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,41,8Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,00,5Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.632Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,08Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
4,01Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.633Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
2,37Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.635Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,25Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Fet, Oslo og Akershus Veteran og bedrift04.10.23

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,58Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24

Menn veteran 65-69

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.591Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.59Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,83Luc Moise Mensah, Oslostudentenes IK Friidrett15.08.583Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,49Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.592Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,25Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
1,16Marino Øien, Stovnerkameratene29.04.553Gol, Post-NM i friidrett25.08.23

Menn veteran 70-74

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,50,73Kåre Sandvik, Bøler IF25.06.541Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Menn veteran 75-79

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,34Knut Alme, Oslo Politis IL09.06.461Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24

Menn veteran 80-84

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,18Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.444Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,2Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,87Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.443Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,96Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Oslo/St, Oslo og Akershus Veteran og bedrift05.09.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,12Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.441Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
7,82Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24

Menn veteran 85-89

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,57Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,4Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,50,0Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,93Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,84Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,09Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Oslo/St, Oslo og Akershus Veteran og bedrift05.09.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,13Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24

Kvinner veteran 30-34

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,12Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.933-fi-B (KS)Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,92Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.912-h1 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,92Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.932-h6 (KS)Bærum, Sprintstevne11.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,57Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.913-h3 (KS)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

Kvinner veteran 45-49

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,36Margit Katrine Mcadam Strand, Bækkelagets SK22.01.781Bækkelaget, Treningsstevne28.09.23
2,02Marit Bergheim, Oslo Politis IL20.02.781Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,08Marit Bergheim, Oslo Politis IL20.02.782Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Kvinner veteran 55-59

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,92Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.663Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,61Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.666Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.662Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,82Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.663Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Kvinner veteran 70-74

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,98Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,96Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,73Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531Oslo/St, Oslo og Akershus Veteran og bedrift05.09.23

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,12Anne Grete Taugbøl, Bækkelagets SK18.02.531Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24

Kvinner veteran 80-84

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,59Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24

Total requesttime: 17.935802936554 seconds