Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,51(+0,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, Bøler IF18.07.022-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
8,56(+1,5)Jan Byrkjeland, IL Koll01.02.024-fi Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,56(+0,3)Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.021Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
8,61(+1,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1Asker, Askerlekene 201507.06.15
8,61(+0,4)Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,63(+0,8)Jacob Christiansen Kresz, Lambertseter IF24.11.022-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
8,79(+0,9)Herman Dahl, Lambertseter IF03.05.022Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
9,13(+0,4)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
9,27(-0,8)Andreas Driot, IL i BUL07.06.021Oslo/Bi, Åpent klubbmesterskap17.06.15
9,43(-0,8)Emil Skare Orgeret, IL i BUL17.11.022Oslo/Bi, Åpent klubbmesterskap17.06.15
-----10--------------------
9,53(+0,4)Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.024Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
9,55(+0,5)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.026-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
9,62(+0,8)Filip Meo, IL Koll19.03.027-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
9,63(-0,6)Storm Kleiva, IL i BUL30.08.025-h1Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,6(+0,6)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1 (G-11/13)Oslo/NIH, Kretsstevne05.05.15
8,8(+0,6)Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.022-h1 (G-11/13)Oslo/NIH, Kretsstevne05.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16(+3,3)Filip Meo, IL Koll19.03.023-h2Asker, Askerlekene 201507.06.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,3Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,3Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,7Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.023-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,35(-0,5)Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021-h1 (G-11/13)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
11,40(-0,5)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-h1 (G-11/13)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
11,85(-1,8)Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.024Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
11,89(-1,8)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.025Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
12,41(-1,8)Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.026Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,33(+0,5)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap, dag 106.10.15
13,41(+0,9)Jan Byrkjeland, IL Koll01.02.021-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,98(-0,8)Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.022-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
14,00(-0,8)Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.023-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
14,04(-0,1)Theodore Einar Fremstad-Waldron, Bøler IF18.07.023-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
14,41(+0,5)Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.022-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap, dag 106.10.15
15,82(-0,1)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.027-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,33(+0,6)Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.022-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
23,19(+0,6)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.024-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
23,83(+0,6)Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.025-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,80(+1,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
27,97(+0,6)Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.021Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
28,27(+1,7)Theodore Einar Fremstad-Waldron, Bøler IF18.07.022Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
28,48(+1,7)Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.023Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
28,51(-0,3)Jan Byrkjeland, IL Koll01.02.022-h1Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
29,92(-1,7)Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.021Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
30,40(+1,7)Andreas Driot, IL i BUL07.06.024Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
30,41(+0,2)Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.022-h1 (G-12/13)Oslo/NIH, Kretsstevne26.05.15
31,02(-1,6)Simen Undseth, IL Koll30.07.027-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
31,26(-1,7)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.023Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
-----10--------------------
31,57(-2,9)Jacob Christiansen Kresz, Lambertseter IF24.11.025-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
32,09(+0,5)Storm Kleiva, IL i BUL30.08.024-h1Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
32,25(-3,0)Filip Meo, IL Koll19.03.022-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
32,68(-1,7)Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.024Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
33,24(-3,0)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.024-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,02Markus Edberg, IL i BUL023-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,25Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.023-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
49,86Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.024-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
52,26Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.023-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,40Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene 201525.05.15
1,40,77Roderick Duodu, IL i BUL30.03.021Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
1,42,10Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.021Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
1,44,63Filip Meo, IL Koll19.03.022-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,45,99Georg Moe, Lyn Ski20.03.023-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,56,06Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.022Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
2,23,04Sanjay Satkunananthan, Høybråten og Stovner IL23.08.021Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,23Harald Horn, IL Koll07.07.024-h1 (G-14)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
2,32,87Georg Moe, Lyn Ski20.03.021Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,47,69Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.024Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
4,49,23Filip Meo, IL Koll19.03.023Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
4,52,06Harald Horn, IL Koll07.07.025 (G-14)Asker, Askerlekene 201506.06.15
4,52,32Roderick Duodu, IL i BUL30.03.022Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,58,30Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.027Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
5,08,66Georg Moe, Lyn Ski20.03.029Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,89(-0,6)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bækkelaget, KM Oslo 11-14 Hekkeøvelsene10.09.15
11,79(-3,3)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.026-fi Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
12,19(-2,4)Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.026-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,05(+0,0)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bækkelaget, KM Oslo 11-14 Hekkeøvelsene10.09.15
35,19(+0,0)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Bækkelaget, KM Oslo 11-14 Hekkeøvelsene10.09.15

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,01,10Filip Meo, IL Koll19.03.022Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,62Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
1,40Filip Meo, IL Koll19.03.023Asker, Askerlekene 201507.06.15
1,30Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.021Oslo/NIH, Kretsstevne05.05.15
1,30Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.023Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
1,28Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,17(+0,3)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
4,56(+0,0)Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.026Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
4,52(+0,5)Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
4,38(+1,1)Herman Dahl, Lambertseter IF03.05.022Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
4,22(-1,0)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
4,21(+0,9)Filip Meo, IL Koll19.03.024Asker, Askerlekene 201506.06.15
4,21(-1,3)Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.022Oslo/NIH, Klubbmesterskap, dag 106.10.15
4,17(+1,9)Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.025Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
4,15(+0,1)Simen Undseth, IL Koll30.07.025Asker, Askerlekene 201506.06.15
4,07(+1,7)Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.026Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
-----10--------------------
4,02(+1,0)Andreas Driot, IL i BUL07.06.021Oslo/Bi, Åpent klubbmesterskap17.06.15
4,00(+0,2)Jacob Christiansen Kresz, Lambertseter IF24.11.023Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
3,99(-0,5)Georg Moe, Lyn Ski20.03.021Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,62(+3,2)Theodore Einar Fremstad-Waldron, Bøler IF18.07.028Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
4,43(+2,6)Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.0213Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,56(+0,2)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
9,20(+1,7)Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.026Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
9,00(+1,4)Filip Meo, IL Koll19.03.028Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,61(+5,2)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,68Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
9,06Filip Meo, IL Koll19.03.028Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
8,21Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
7,97Herman Dahl, Lambertseter IF03.05.022Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
7,45Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.022 (G-12/13)Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 213.10.15
6,79Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
6,76Simen Undseth, IL Koll30.07.025Asker, Askerlekene 201506.06.15
6,31Jacob Christiansen Kresz, Lambertseter IF24.11.023Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
6,00Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.022Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
5,66Sanjay Satkunananthan, Høybråten og Stovner IL23.08.021Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
-----10--------------------

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,24Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
21,26Maximillian Vangen Dalen, Høybråten og Stovner IL23.03.029Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
18,51Filip Meo, IL Koll19.03.023Asker, Askerlekene 201507.06.15
18,04Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.022Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
16,75Sanjay Satkunananthan, Høybråten og Stovner IL23.08.022Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,86Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.021Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
9,50Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.022Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,08Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
27,19Filip Meo, IL Koll19.03.026Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
23,80Andreas Støwer-Rohdin, Lambertseter IF10.08.022Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
22,89Andreas Driot, IL i BUL07.06.021Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
20,03Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.0212Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
17,00Magnus Rabben Wessmann, Lambertseter IF15.02.021Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
15,85Ferdinand Aspaas, Lambertseter IF28.05.021Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,60Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
39,21Storm Kleiva, IL i BUL30.08.023Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
34,32Magnus Rabben Bautz-Holter, IL Koll17.05.022Oslo/Bi, KM dag 217.09.15

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5162Sander Aae Skotheim, IL Koll
8,68(+0,9)-5,14(+0,4)-9,68-10,17(+1,1)-1,50-1,40,83
31.05.021Bækkelaget, Mangekampstevne 201529.08.15

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46(+0,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
7,60(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
7,85(+0,2)Philip Jason Omollo, Høybråten og Stovner IL29.01.017-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
7,86(+1,3)Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.013-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
7,90(+1,5)Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
8,09(+0,6)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.014-fi-BLillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,27(+1,1)Torgrim Frilseth Rød, IL i BUL08.01.012Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,35(+1,5)Christian Bjørnstad, Bækkelagets SK01.01.013Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
8,51(+0,9)Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.016-fi Asker, Askerlekene 201507.06.15
8,79(-4,8)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015-h1Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
-----10--------------------
8,97(-0,6)Magnus Laundal, IL i BUL01.12.016-h4Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
9,54(-1,0)Iver Sande, IL i BUL10.09.017-h3Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
9,57(+1,5)Sankeethan Sivachandran, Lambertseter IF12.04.015Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,3(-0,3)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
7,5(-0,3)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
7,7(+0,4)Torgrim Frilseth Rød, IL i BUL08.01.011-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
7,8(-0,3)Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.013-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,0(-0,3)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.015-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,1(+0,4)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.012-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,1(+0,4)Bastian Gunnson Brauer, IL i BUL13.11.012-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,3(+0,4)Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.014-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,3(+0,4)David Phan, IL i BUL27.07.014-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,3(+0,4)Sigbjørn H Sætesdal, IL i BUL07.09.014-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,42(+2,3)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
8,38(+4,3)Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.014-h2Asker, Askerlekene 201507.06.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011Løten, Nasjonalt15.08.15

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,63(+0,3)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.015-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
10,76(-1,3)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.014-h2Gøteborg/SWE, Sävedalsspelen06.06.15
11,59(-2,3)Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.013Brandbu, Mohagen Bil Cup 203.06.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,75(+1,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-fi-A (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
12,29(-0,8)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
12,34(+1,6)Philip Jason Omollo, Høybråten og Stovner IL29.01.013-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,44(+0,2)Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
12,62(-0,4)Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.012-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
12,94(-0,4)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.014-fi Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
12,99(-0,4)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015-fi Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
13,72(+0,2)Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.016-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
14,15(+0,4)Frederik Lunde, IL i BUL26.01.015-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
14,73(+1,8)Iver Sande, IL i BUL10.09.017-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,35(+2,2)Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.013-h1 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,86(+1,4)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
23,83(+1,4)Sankeethan Sivachandran, Lambertseter IF12.04.014-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,79(+1,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
24,85(+0,5)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
25,14(+0,5)Philip Jason Omollo, Høybråten og Stovner IL29.01.013Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
25,35(+1,8)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
25,44(+0,6)Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
25,49(+0,4)Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.014-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
25,88(+0,4)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
27,01(+0,8)Jacob Ellis, Høybråten og Stovner IL17.05.014-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
27,83(+0,9)Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.011-h1Asker, Askerlekene 201506.06.15
29,33(+1,8)Frederik Lunde, IL i BUL26.01.017-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,76(+2,3)Philip Jason Omollo, Høybråten og Stovner IL29.01.014-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
24,80(+2,3)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.015-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,85Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
1,35,59Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011Bækkelaget, Mangekampstevne 201529.08.15
1,36,92Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.013Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
1,38,04Noah Houck, IK Tjalve26.11.014Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
1,41,18Jacob Ellis, Høybråten og Stovner IL17.05.014-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
1,41,42Brage Hogstad, IL i BUL19.05.014Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
1,41,80Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
1,42,38Jacob Grønseth Olsson, Rustad IL08.07.015-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
1,45,44Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.015Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,42Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.011Lillehammer, GD-lekene12.09.15
2,21,22Brage Hogstad, IL i BUL19.05.016Gøteborg/SWE, Sävedalsspelen06.06.15
2,21,72Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.011Bækkelaget, KM Oslo 11-14 Hekkeøvelsene10.09.15
2,28,00Jacob Ellis, Høybråten og Stovner IL17.05.017-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,26Noah Houck, IK Tjalve26.11.013 (G-14/17)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,38,57Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.013Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
4,46,88Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.011Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
4,47,42Jacob Grønseth Olsson, Rustad IL08.07.017Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
4,48,86Olaf Talmo, IL Koll01.06.012Asker, Askerlekene 201506.06.15
5,26,83Christopher Bjørge, Rustad IL01.01.017Asker, Askerlekene 201506.06.15

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,33,10Olaf Talmo, IL Koll01.06.017 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,04(+0,2)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15

80 meter hekk (84,0cm/8,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,05(-0,9)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.017-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,20(+0,0)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011Bækkelaget, KM Oslo 11-14 Hekkeøvelsene10.09.15

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,95Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,39,66Iver Sande, IL i BUL10.09.012Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011Asker, Askerlekene 201506.06.15
1,51Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27Brage Hogstad, IL i BUL19.05.012Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,68(+0,4)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
5,29(+0,3)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.012Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
5,23(-0,2)Philip Jason Omollo, Høybråten og Stovner IL29.01.01Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
4,98(-3,7)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
4,25(+0,8)Iver Sande, IL i BUL10.09.0116Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
4,24(+0,4)Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.0117Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
3,57(+0,8)Magnus Laundal, IL i BUL01.12.0123Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,58(+0,4)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
11,41(+2,0)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.012Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,32Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011Løten, Nasjonalt15.08.15
9,51Philip Jason Omollo, Høybråten og Stovner IL29.01.011Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
9,06Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.014Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
7,92Brage Hogstad, IL i BUL19.05.017Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
7,74Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.018Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,63Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.01Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
31,26Philip Jason Omollo, Høybråten og Stovner IL29.01.011Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,42Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
16,03Sankeethan Sivachandran, Lambertseter IF12.04.013Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
75,80Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011Løten, Nasjonalt15.08.15

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5498Markus Rooth, Lambertseter IF
8,17(+0,9)-5,63(+1,6)-11,80-12,30(-1,1)-1,55-1,35,59
22.12.011Bækkelaget, Mangekampstevne 201529.08.15

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-80mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5378Markus Rooth, Lambertseter IF
8,28(-0,4)-5,32(+0,2)-12,04-12,49(+0,0)-1,60-1,37,52
22.12.011Larvik, Sommerstevne m/ innlagt mangekamp01.08.15

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87(-0,3)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.001Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,03(-0,3)Kristian Alveid, Lambertseter IF03.03.002Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,07(-0,3)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,35(-0,8)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003-h1Ås, Åpningsstevne03.05.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,66(+0,4)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-fi Lillestrøm, UM 201511.09.15
11,89(+0,0)Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
12,01(+0,8)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
12,05(+1,8)Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.006-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
12,39(+1,6)Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.005-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,44(-0,7)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00MNittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
12,74(+0,8)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
13,09(+0,0)Marcus Solheim, Bøler IF29.08.005-h1Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,23(+2,2)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-h1 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
12,58(+2,2)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.005-h1 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,69(+1,9)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h4 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,73(-0,1)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
24,11(-0,1)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
24,32(+0,4)Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
24,41(-0,6)Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.004-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
25,29(-0,3)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005-h1 (MS)Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
25,64(+0,2)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h1 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
27,49(+0,4)Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.004-h2Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
27,49(+1,0)Andreas Botterli Erstad, Høybråten og Stovner IL23.12.007-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,57(+2,1)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
25,13(+2,4)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
25,76(+2,6)Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.002-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,57Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
39,68Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001Ås, Åpningsstevne03.05.15
43,40Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004-h4 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,08Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h2Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
53,44Luca Thompson, IL i BUL24.11.005-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
55,87Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Nittedal, Åpent klubbmesterskap19.09.15
1,02,52Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.005-h1Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,48Marcus Solheim, Bøler IF29.08.002Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
1,33,46Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.001Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,39,44Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.002Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,42,44Iver Wang Johansen, Sportsklubben Vidar18.02.003Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,45,23David Thorvik, Sportsklubben Vidar06.04.004Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,48,12Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,48,61Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.006Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,50,06Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.007Nittedal, Treningsstevne18.05.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04,38Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.004-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
2,04,47Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,06,89Marcus Solheim, Bøler IF29.08.004-h2Lillestrøm, UM 201512.09.15
2,09,48Sander Uv, Rustad IL28.12.001-h1Lillestrøm, UM 201512.09.15
2,13,44Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.001-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,19,91Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.009Gøteborg/SWE, Sävedalsspelen06.06.15
2,20,14Halvor Melsom, Sportsklubben Vidar19.12.008Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
2,20,91Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.003-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,29,63Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.008-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,31,60Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.009Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
-----10--------------------
2,35,04Petter Østreng, Sportsklubben Vidar18.04.009-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,03,87Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00MNittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,46Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.002Asker, Askerlekene 201506.06.15
4,43,92Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004Asker, Askerlekene 201506.06.15
4,47,21Marcus Solheim, Bøler IF29.08.0010 (MS)Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,05,06Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.007-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
6,10,31Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.0011Lillestrøm, UM 201513.09.15
6,24,61Sander Uv, Rustad IL28.12.005Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
6,34,39Marcus Solheim, Bøler IF29.08.003Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
6,39,62Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
7,14,52Petter Østreng, Sportsklubben Vidar18.04.0015Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
7,27,77Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.006Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
8,03,01Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.007Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,99(-2,0)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,60(+1,0)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
15,54(+0,9)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.005Lillestrøm, UM 201512.09.15

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,78(+1,0)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
29,94(+1,0)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002Lambertseter, Kretsstevne16.06.15

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,50Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h1Lillestrøm, UM 201511.09.15
41,91Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,29Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.007-h1Lillestrøm, UM 201511.09.15

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,47Luca Thompson, IL i BUL24.11.004 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,12,82Tobias Lømo, IL Koll13.05.002Lillestrøm, UM 201512.09.15

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,38,4Tobias Lømo, IL Koll13.05.002Fana, Seriestevne25.04.15

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,03,3Tobias Lømo, IL Koll13.05.002Os, Seriestevne i kappgang31.10.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
1,55Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002Lambertseter, Kretsstevne16.06.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,40Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00MNittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,39(-2,0)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.00Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
5,25(-0,5)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
5,13(-6,4)Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.002Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
5,01(+0,8)Kristian Alveid, Lambertseter IF03.03.002Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
4,95(+1,0)Marcus Solheim, Bøler IF29.08.004Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,43(+2,4)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00MNittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
5,42(+2,7)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.001Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,89(+0,0)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002 (MS)Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet24.05.15
10,76(+0,2)Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.001Oslo/NIH, Kretsstevne26.05.15

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,76Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
8,91Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.001Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,53Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
27,87Marcus Solheim, Bøler IF29.08.007Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,29Fabio Mattioli Bjerg (DEN), Lambertseter IF18.02.002Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,00Marcus Solheim, Bøler IF29.08.005Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
23,64Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.007Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,88Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Lillestrøm, UM 201512.09.15
50,09Filip Omarsson, IL i BUL14.09.001Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
40,64Marcus Solheim, Bøler IF29.08.008Lillestrøm, UM 201512.09.15
38,87Sigurd Høystad Stavem, IL i BUL26.02.002Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,82Fabio Mattioli Bjerg (DEN), Lambertseter IF18.02.004Lillestrøm, UM 201512.09.15

9 Kamp (100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-100m-Lengde-Kule-Høyde-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4917Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
14,88(+0,8)-33,48-3,40-48,43-12,44(-0,7)-5,43(+2,4)-11,20-1,55-3,03,87
10.12.002Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,56(-0,3)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
7,78(-0,1)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992 (MS)Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,59(+2,0)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
11,67(+1,5)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992Varazdin/CRO, European Para Youth Games 201517.07.15
12,16(+1,5)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.994-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,19(+0,6)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.997-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
13,12(-0,3)Abdi Majid Omar, IL i BUL25.10.995-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,64(+0,6)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.997-h1Lillestrøm, UM 201511.09.15

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,14Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.992Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,92(+1,8)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h5 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
18,01(+0,9)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.994-h3 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,44(+1,7)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
24,21(+1,2)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.998-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,24(+2,0)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.992Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
24,30(+0,7)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994Asker, Askerlekene 201506.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,84(+1,7)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,23(+2,2)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.992-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,30William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h4 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
41,92Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.994-h3 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,42William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h2Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,30Michael Mørk, IK Tjalve15.10.998Greensboro/NC/USA, NCHSAA 4A Midwest Regional02.05.15
2,14,65Birk Hogstad, IL i BUL16.10.996-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Sävedalsspelen06.06.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.994Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,08(+1,2)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
5,43(+1,9)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
5,37(+0,0)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,07(-0,8)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.997Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,76(-0,3)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75(+2,6)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981Asker, Askerlekene 201507.06.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,38(+0,2)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
11,63(+0,2)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.982-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
11,81(+0,2)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
12,31(+0,1)Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.982-h3 (MS)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
12,46(-0,4)Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.985-h4 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
12,74(+0,3)Jonatan Hjelseth Mæhlum, IL i BUL22.12.987-h3 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
12,95(-1,4)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
13,22(+0,2)Peder Halvorsen, Ready27.02.986-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
13,68(-0,8)Håkon Bjørkum, Ready13.07.986-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,75(-0,8)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.986-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,79(+1,6)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h1 (MS)Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
23,48(+1,6)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.983-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
23,76(+1,2)Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
24,03(+1,8)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
24,65(+0,5)Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.986-h1Lillestrøm, UM 201512.09.15
26,06(+0,6)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983 (MS)Lillehammer, LIF-stevnet21.07.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,46(+2,6)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,57Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
39,25Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.985-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
39,77Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981Ås, Åpningsstevne03.05.15
45,37Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.982Ås, Åpningsstevne03.05.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,29Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
51,70Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.982Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
52,40Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.981-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
52,77Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.982-h1 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
52,95Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983-h2Lillestrøm, UM 201511.09.15
54,01Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.983-h2Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
54,77Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1 (MS)Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet23.05.15
55,17Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.984-h1Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
1,00,18Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.988-h1 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,18Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.985-fi-C (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
2,01,56Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.984-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,04,23Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.981-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,05,56Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.985-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,10,29Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988-h1Lillestrøm, UM 201513.09.15
2,13,08Yann Kieffer, IL i BUL09.09.984-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,16,16Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.981Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
2,16,36Jesper Hofgaard, IL i BUL10.12.982Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
2,24,73Peder Halvorsen, Ready27.02.986-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,25,94Håkon Bjørkum, Ready13.07.987-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
-----10--------------------
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,97Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981 (G-14/17)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
2,10,00Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (G-14/17)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,56,15Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.9813-h1 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,29,43Noah R Wicken, IL i BUL12.10.984 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,38,35Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.9817-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,43,64Yann Kieffer, IL i BUL09.09.986 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,47,03Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.987 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,33,86Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.986-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
9,14,31Eirik Sørgård Anderssen, Lillomarka Skiklubb03.04.9810Lillestrøm, UM 201511.09.15
9,35,67Noah R Wicken, IL i BUL12.10.986Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
9,47,35Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.9811 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
9,48,16Christopher Christophersen Grindhaug, IL Heming23.02.985Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
10,05,64Yann Kieffer, IL i BUL09.09.988Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
10,06,61Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.989Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
10,21,81Simen Myhre, IL Koll15.08.986Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,56,56Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
16,58,00Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.982 (MS)Lillehammer, LIF-stevnet21.07.15

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,30Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49,30Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (MS)Gøteborg/SWE, Bannister Running Night #129.06.15

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,10,80Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982 (G-U20)Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships29.08.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,60Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.982 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44(+1,6)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.989Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,71Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Lillestrøm, UM 201511.09.15

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,68Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-U20)Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships29.08.15

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,67Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-16/17)Hvidovre/DEN, DMU22.08.15

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,36Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.983 (MJ)Leiria/POR, European Champion Clubs Cup–Juniores Group B19.09.15

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,39(-0,1)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.971 (MS)Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,12(+0,8)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-sf2Lillestrøm, UM 201511.09.15
11,36(+0,8)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
11,48(+0,9)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.965-h2 (MS)Lillehammer, LIF-stevnet21.07.15
11,49(+0,1)Erik Lund, IL i BUL26.04.971Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
11,67(+0,3)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.974-h3 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
11,71(+0,1)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,87(+0,7)Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.976-h3Lillestrøm, UM 201511.09.15
12,36(-2,0)Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
12,81(+0,0)Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.974-h1Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,7(-0,8)Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.975 (MS)Nadderud, Løpsstevne07.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,22(+4,3)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962-fi-C (MS)Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201522.07.15
11,61(+2,2)Odin Hallquist, IL Koll01.10.976-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,20(+0,9)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.963-h3 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
17,64(-0,2)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.971-h1 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,64(+2,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
22,79(+1,2)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.966-sf2 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
23,13(+2,0)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-fi-E (MS)Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201522.07.15
23,68(+0,7)Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.977-h1 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
24,28(+1,5)Odin Hallquist, IL Koll01.10.976-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,08Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962-h3 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
52,73Sivert Eikrem, IL Koll14.08.975-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
54,31Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.964-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
56,25Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,47Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.967-fi-A (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,55,58Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.965-h3 (MS)Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
2,00,50Endre Wigaard, IL i BUL25.01.968-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
2,02,62Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.963-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,03,50Sivert Eikrem, IL Koll14.08.975Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,05,25Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.973-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,62Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.974-fi-A (MS)Lokeren/BEL, Grote Prijs Stad Lokeren25.05.15

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,25Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.974 (MS)Umeå/SWE, Folksam Challange16.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,46,95Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.962-fi-B (MS)Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix25.06.15
4,01,23Endre Wigaard, IL i BUL25.01.964-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,08,71Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.9613-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,12,32Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.964-fi (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
4,13,20Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.972 (MS)Los Realejos/ESP, XII Campeonato De Canarias Absoluto De Pista De Invierno31.01.15
4,26,79Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.9617-fi-C (MS)Jessheim, Eliteheat UKI-karusellen04.06.15
5,12,45Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,47,28Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.977-hNat1 (MS)Stockholm/SWE, Diamond League - BAUHAUS Athletics30.07.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45,22Endre Wigaard, IL i BUL25.01.965-h1 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,46,33Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.965Lillestrøm, UM 201511.09.15
8,54,73Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.9712-h1 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
9,05,40Simen Thune Rolfsen, Lyn Ski06.06.971Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
9,09,76Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9713 (MS)Trondheim, Sommerstevne16.07.15
9,18,77Vetle Skeime Kostøl, Lillomarka Skiklubb12.06.973-fi-C (MS)Hamar, Norwegian Grand Prix23.05.15
9,18,86Magnus Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.972 (MS)Los Realejos/ESP, XII Campeonato De Canarias Absoluto De Pista De Invierno31.01.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,15,67Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.966-fi-B (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
15,51,52Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9711 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
15,57,02Magnus Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9712 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
16,49,90Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.9717 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,04,30Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9721-fi-C (MS)Huelva/ESP, Campeonato de España(Trofeo Iberico)11.04.15
33,18,16Magnus Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9722-fi-C (MS)Huelva/ESP, Campeonato de España(Trofeo Iberico)11.04.15

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,07(+1,4)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
17,30(-1,8)Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,06(+2,2)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.971Oslo/NIH, Kretsstevne05.05.15
1,79Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,01Johannes Bergh, IL Koll08.02.972Lillestrøm, UM 201512.09.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,65(+1,2)Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (MS)Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet23.05.15
6,24(-0,4)Odin Hallquist, IL Koll01.10.971Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
6,22(-1,6)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.9613 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
5,87(+1,9)Johannes Bergh, IL Koll08.02.972Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
5,79(+0,6)Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.972Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
5,33(+0,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,47(+2,1)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.975 (MS)Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
6,27(+2,3)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.961Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,61(+0,5)Erik Lund, IL i BUL26.04.972Lillestrøm, UM 201512.09.15
12,91(-1,0)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.961 (MS)Arvika/SWE, Stjärnspelen 201526.07.15

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,78Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,83Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,30Even Weiglin, IL Koll22.06.971Asker, Askerlekene 201506.06.15
49,60Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.962Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
36,61Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5002Johannes Bergh, IL Koll
12,36(-2,0)-5,78(-1,8)-8,78-1,79-56,25-17,30(-1,8)-17,83-3,90-36,61-5,12,45
08.02.972 (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Gutter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,83(+0,6)Ousman Touray, IL i BUL13.01.953-fi-A (MS)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,04(+2,0)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.944-h7 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
11,12(+1,4)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.931-h2 (MS)Sundsvall/SWE, Wind Sprint26.07.15
11,14(+1,1)Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.947-fi-B (MS)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,40(+0,0)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
11,42(+0,3)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.935-h1 (MS)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,51(+0,2)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.956-h2 (MS)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,62(-0,6)Kristian Berg, IL i BUL23.04.946-h3 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
11,63(+0,0)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,89(+0,8)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.933-h2 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,13(+2,1)Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h1 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,37(+0,6)Ousman Touray, IL i BUL13.01.952-fi (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201516.08.15
21,95(+1,9)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.934-h4 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
22,20(+1,8)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.941-h1 (MS)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 201511.07.15
22,78(+1,9)Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.945-h5 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
22,87(+0,4)Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h2 (MS)Asker, Askerlekene 201506.06.15
23,26(+0,4)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934-h2 (MS)Asker, Askerlekene 201506.06.15
23,36(+1,3)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.954-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,42(-0,3)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931-h1 (MS)Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,71(+2,8)Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.956-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,72Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.942-h1 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
35,13Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h2 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
36,01Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.931-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
36,90Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.944-h2 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
37,69Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.951-h4 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,24Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.941-h3 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
49,47Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.931 (MS)Lyngdal, Lyngdalslekene 201502.05.15
50,19Kristian Berg, IL i BUL23.04.942-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
51,47Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.932-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
52,69Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.956-h3 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
52,76Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.942-h1 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
52,77Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
53,77Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
1,08,97Ousman Touray, IL i BUL13.01.955-h2 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,17Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.935-fi-A (MS)Hamar, Norwegian Grand Prix23.05.15
1,50,71Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.931-fi-B (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,51,75Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.941-fi (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201516.08.15
1,52,30Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.942-fi-B (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,52,68Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.953-fi-B (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,57,44Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.945-h3 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,58,54Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.944-h2 (MS)Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
2,03,06August Magnus Flø, Sportsklubben Vidar28.09.954-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,43,63Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.931-nat3 (MS)Heusden-Zolder/BEL, KBC-Nacht18.07.15
3,44,89Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.948-hNat (MS)Oslo/Bi, Diamond League 2015 - Bislett Games11.06.15
3,46,49Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.938-h1 (MS)Gøteborg/SWE, FGP Challenge14.08.15
3,47,89Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.941 (MS)Porsgrunn, Kjølneslekene31.05.15
3,48,25Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.954-fi-B (MS)Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix25.06.15
4,07,88Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.946-fi-C (MS)Jessheim, Eliteheat UKI-karusellen04.06.15
5,09,11Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,39,25Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.952-fi-A (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
3,46,96Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.953-fi-B (MS)Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix25.06.15
3,51,33Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.937-fi-B (MS)Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix25.06.15

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,77Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951 (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club16.09.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,01,99Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.942-fi-A (MS)Hamar, Norwegian Grand Prix23.05.15
8,04,56Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.934-fi-A (MS)Hamar, Norwegian Grand Prix23.05.15
8,06,73Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.941 (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
8,37,93August Magnus Flø, Sportsklubben Vidar28.09.958 (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
9,08,31Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.93 (KS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48,50Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951 (MS)Gøteborg/SWE, Folksam Grand Prix 201505.09.15
8,02,35Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.933-fi-A (MS)Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201522.07.15
8,03,84Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.953-fi-A (MS)Hamar, Norwegian Grand Prix23.05.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,29,78Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.941 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
15,19,74August Magnus Flø, Sportsklubben Vidar28.09.954 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,43,48Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951-fi-A (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
13,54,77Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.932-fi-A (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
14,26,90Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.958-fi-A (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,34,06Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.944 (MS)Haugesund, NM 201502.08.15

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,94(+0,5)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934 (MS)Haugesund, NM 201531.07.15
16,88(-1,4)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

300 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,35Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.941 (MS)Greveskogen, Kristinalekene31.05.15

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,51Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.943-fi-A (MS)Gøteborg/SWE, Kvilles Vårtävling12.06.15
54,07Kristian Berg, IL i BUL23.04.942-fi-B (MS)Gøteborg/SWE, Kvilles Vårtävling12.06.15

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16,30Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.941 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201516.08.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.933 (MS)Asker, Askerlekene 201506.06.15
1,84Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.941 (MS)Trondheim, Strindheimlekene23.08.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.949 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
3,80Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,90(+0,7)Ousman Touray, IL i BUL13.01.951 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
6,65(+0,3)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.9416 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
6,56(-0,7)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
6,55(+0,0)Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.941 (MS)Fana, Gneistspelen 201522.08.15

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,21Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93D (G-U23)Tårnby/DEN, Nordic Junior Championships in Combined Events13.06.15
11,49Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,44Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.943 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
38,06Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934 (MS)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,37Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201516.08.15
59,61Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.937 (MS)Haugesund, NM 201501.08.15

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6199Rasmus Stene, IK Tjalve
11,63(+0,0)-6,53(+2,1)-11,49-1,79-53,77-16,88(-1,4)-29,28-4,30-52,78-5,09,11
13.11.942 (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
5470Jostein André Kvikstad, IK Tjalve
11,40(+0,0)-6,56(-0,7)-12,91-1,88-52,77-15,55(-1,4)-36,33-3,80-NM-DNF
31.12.933 (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,39(-0,1)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.971 (MS)Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
7,56(-0,3)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991 (G-16)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
7,78(-0,1)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992 (MS)Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
7,87(-0,3)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.001 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,03(-0,3)Kristian Alveid, Lambertseter IF03.03.002 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,76(-0,3)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981 (G-17)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,07(-0,3)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75(+2,6)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981 (G-17)Asker, Askerlekene 201507.06.15

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,35(-0,8)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevne03.05.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,12(+0,8)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-sf2 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201511.09.15
11,36(+0,8)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
11,38(+0,2)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
11,48(+0,9)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.965-h2 (MS)Lillehammer, LIF-stevnet21.07.15
11,49(+0,1)Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
11,59(+2,0)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
11,63(+0,2)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.982-h3 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
11,66(+0,4)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-fi (G-15)Lillestrøm, UM 201511.09.15
11,67(+0,3)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.974-h3 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
11,67(+1,5)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992 (G-16)Varazdin/CRO, European Para Youth Games 201517.07.15
-----10--------------------
11,71(+0,1)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,81(+0,2)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,87(+0,7)Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.976-h3 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201511.09.15
11,89(+0,0)Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
12,01(+0,8)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
12,05(+1,8)Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.006-fi-A (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
12,16(+1,5)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.994-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,19(+0,6)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.997-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,31(+0,1)Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.982-h3 (MS)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
12,36(-2,0)Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
-----20--------------------
12,39(+1,6)Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.005-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,44(-0,7)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00M (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
12,46(-0,4)Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.985-h4 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
12,74(+0,8)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,74(+0,3)Jonatan Hjelseth Mæhlum, IL i BUL22.12.987-h3 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
12,81(+0,0)Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.974-h1 (G-18/19)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
12,95(-1,4)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983 (G-17)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
13,09(+0,0)Marcus Solheim, Bøler IF29.08.005-h1 (G-15)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
13,12(-0,3)Abdi Majid Omar, IL i BUL25.10.995-h1 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
13,22(+0,2)Peder Halvorsen, Ready27.02.986-h3 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
-----30--------------------
13,68(-0,8)Håkon Bjørkum, Ready13.07.986-h4 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,64(+0,6)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.997-h1 (G-16)Lillestrøm, UM 201511.09.15
12,75(-0,8)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.986-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,7(-0,8)Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.975 (MS)Nadderud, Løpsstevne07.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,22(+4,3)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962-fi-C (MS)Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201522.07.15
11,61(+2,2)Odin Hallquist, IL Koll01.10.976-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
12,23(+2,2)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-h1 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
12,58(+2,2)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.005-h1 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,14Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.992 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,20(+0,9)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.963-h3 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
17,64(-0,2)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.971-h1 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
17,92(+1,8)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h5 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
18,01(+0,9)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.994-h3 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
18,69(+1,9)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h4 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,64(+2,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
22,79(+1,6)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h1 (MS)Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
22,79(+1,2)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.966-sf2Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
23,13(+2,0)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-fi-E (MS)Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201522.07.15
23,44(+1,7)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
23,48(+1,6)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.983-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
23,68(+0,7)Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.977-h1Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
23,73(-0,1)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
23,76(+1,2)Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h2 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
24,03(+1,8)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
-----10--------------------
24,11(-0,1)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
24,21(+1,2)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.998-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,24(+2,0)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.992 (G-16)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
24,28(+1,5)Odin Hallquist, IL Koll01.10.976-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
24,30(+0,7)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994 (G-16)Asker, Askerlekene 201506.06.15
24,32(+0,4)Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
24,41(-0,6)Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.004-h2 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
24,65(+0,5)Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.986-h1 (G-17)Lillestrøm, UM 201512.09.15
25,29(-0,3)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005-h1 (MS)Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
25,64(+0,2)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h1 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
-----20--------------------
26,06(+0,6)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983 (MS)Lillehammer, LIF-stevnet21.07.15
27,49(+0,4)Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.004-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
27,49(+1,0)Andreas Botterli Erstad, Høybråten og Stovner IL23.12.007-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,84(+1,7)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,57(+2,1)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
24,23(+2,2)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.992-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
25,13(+2,4)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
25,46(+2,6)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983 (G-17)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
25,76(+2,6)Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.002-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,57Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
39,25Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.985-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
39,57Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
39,68Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001 (G-15)Ås, Åpningsstevne03.05.15
39,77Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981 (G-17)Ås, Åpningsstevne03.05.15
40,30William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h4 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
41,92Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.994-h3 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
43,40Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004-h4 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
45,37Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.982 (G-17)Ås, Åpningsstevne03.05.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,29Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
51,08Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962-h3Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
51,42William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
51,70Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.982 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
52,40Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.981-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
52,73Sivert Eikrem, IL Koll14.08.975-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
52,77Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.982-h1 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
52,95Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983-h2 (G-17)Lillestrøm, UM 201511.09.15
53,08Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
53,44Luca Thompson, IL i BUL24.11.005-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
-----10--------------------
54,01Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.983-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
54,31Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.964-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
54,77Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1 (MS)Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet23.05.15
55,17Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.984-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
55,87Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Nittedal, Åpent klubbmesterskap19.09.15
56,25Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
1,00,18Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.988-h1 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
1,02,52Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.005-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,48Marcus Solheim, Bøler IF29.08.002 (G-15)Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
1,33,46Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.001 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,39,44Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.002 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,42,44Iver Wang Johansen, Sportsklubben Vidar18.02.003 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,45,23David Thorvik, Sportsklubben Vidar06.04.004 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,48,12Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,48,61Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.006 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,50,06Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.007 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,47Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.967-fi-A (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,55,58Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.965-h3 (MS)Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
1,57,18Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.985-fi-C (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
2,00,50Endre Wigaard, IL i BUL25.01.968-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
2,01,56Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.984-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,02,30Michael Mørk, IK Tjalve15.10.998 (G-16)Greensboro/NC/USA, NCHSAA 4A Midwest Regional02.05.15
2,02,62Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.963-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,03,50Sivert Eikrem, IL Koll14.08.975 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,04,23Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.981-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,04,38Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.004-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
-----10--------------------
2,04,47Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,05,25Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.973-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
2,05,56Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.985-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,06,89Marcus Solheim, Bøler IF29.08.004-h2 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15
2,09,48Sander Uv, Rustad IL28.12.001-h1 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15
2,10,29Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988-h1 (G-17)Lillestrøm, UM 201513.09.15
2,13,08Yann Kieffer, IL i BUL09.09.984-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,13,44Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.001-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,14,65Birk Hogstad, IL i BUL16.10.996-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Sävedalsspelen06.06.15
2,16,16Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.981 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
-----20--------------------
2,16,36Jesper Hofgaard, IL i BUL10.12.982 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
2,19,91Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.009 (G-15)Gøteborg/SWE, Sävedalsspelen06.06.15
2,20,14Halvor Melsom, Sportsklubben Vidar19.12.008 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
2,20,91Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.003-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,24,73Peder Halvorsen, Ready27.02.986-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,25,94Håkon Bjørkum, Ready13.07.987-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,29,63Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.008-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,31,60Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.009 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
2,35,04Petter Østreng, Sportsklubben Vidar18.04.009-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,97Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981 (G-14/17)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
2,10,00Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (G-14/17)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,62Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.974-fi-A (MS)Lokeren/BEL, Grote Prijs Stad Lokeren25.05.15

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,03,87Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00M (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,25Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.974 (MS)Umeå/SWE, Folksam Challange16.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,46,95Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.962-fi-B (MS)Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix25.06.15
3,56,15Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.9813-h1 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,01,23Endre Wigaard, IL i BUL25.01.964-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,08,71Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.9613-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,12,32Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.964-fi Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
4,13,20Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.972 (MS)Los Realejos/ESP, XII Campeonato De Canarias Absoluto De Pista De Invierno31.01.15
4,26,79Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.9617-fi-C (MS)Jessheim, Eliteheat UKI-karusellen04.06.15
4,27,46Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.002 (G-15)Asker, Askerlekene 201506.06.15
4,29,43Noah R Wicken, IL i BUL12.10.984 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,38,35Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.9817-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
-----10--------------------
4,43,64Yann Kieffer, IL i BUL09.09.986 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,43,92Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004 (G-15)Asker, Askerlekene 201506.06.15
4,47,03Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.987 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,47,21Marcus Solheim, Bøler IF29.08.0010 (MS)Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
5,12,45Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,47,28Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.977-hNat1 (MS)Stockholm/SWE, Diamond League - BAUHAUS Athletics30.07.15

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,05,06Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.007-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
6,10,31Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.0011 (G-15)Lillestrøm, UM 201513.09.15
6,24,61Sander Uv, Rustad IL28.12.005 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
6,34,39Marcus Solheim, Bøler IF29.08.003 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
6,39,62Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
7,14,52Petter Østreng, Sportsklubben Vidar18.04.0015 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
7,27,77Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.006 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
8,03,01Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.007 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,33,86Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.986-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
8,45,22Endre Wigaard, IL i BUL25.01.965-h1 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,46,33Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.965 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201511.09.15
8,54,73Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.9712-h1 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
9,05,40Simen Thune Rolfsen, Lyn Ski06.06.971 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
9,09,76Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9713 (MS)Trondheim, Sommerstevne16.07.15
9,14,31Eirik Sørgård Anderssen, Lillomarka Skiklubb03.04.9810 (G-17)Lillestrøm, UM 201511.09.15
9,18,77Vetle Skeime Kostøl, Lillomarka Skiklubb12.06.973-fi-C (MS)Hamar, Norwegian Grand Prix23.05.15
9,18,86Magnus Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.972 (MS)Los Realejos/ESP, XII Campeonato De Canarias Absoluto De Pista De Invierno31.01.15
9,35,67Noah R Wicken, IL i BUL12.10.986 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
-----10--------------------
9,47,35Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.9811 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
9,48,16Christopher Christophersen Grindhaug, IL Heming23.02.985 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
10,05,64Yann Kieffer, IL i BUL09.09.988 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
10,06,61Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.989 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
10,21,81Simen Myhre, IL Koll15.08.986 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,56,56Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
15,15,67Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.966-fi-B (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
15,51,52Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9711Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
15,57,02Magnus Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9712Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
16,49,90Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.9717Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
16,58,00Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.982 (MS)Lillehammer, LIF-stevnet21.07.15

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,04,30Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9721-fi-C (MS)Huelva/ESP, Campeonato de España(Trofeo Iberico)11.04.15
33,18,16Magnus Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9722-fi-C (MS)Huelva/ESP, Campeonato de España(Trofeo Iberico)11.04.15

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,99(-2,0)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002 (G-15)Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,60(+1,0)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
15,54(+0,9)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.005 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,07(+1,4)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
17,30(-1,8)Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,06(+2,2)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,78(+1,0)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
29,94(+1,0)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002 (G-15)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,50Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h1 (G-15)Lillestrøm, UM 201511.09.15
41,91Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,29Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.007-h1 (G-15)Lillestrøm, UM 201511.09.15

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,30Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981 (G-17)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,47Luca Thompson, IL i BUL24.11.004Byrkjelo, NM junior 201515.08.15

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49,30Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (MS)Gøteborg/SWE, Bannister Running Night #129.06.15

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,10,80Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982 (G-U20)Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships29.08.15

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,12,82Tobias Lømo, IL Koll13.05.002 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,38,4Tobias Lømo, IL Koll13.05.002 (G-15)Fana, Seriestevne25.04.15

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,03,3Tobias Lømo, IL Koll13.05.002 (G-15)Os, Seriestevne i kappgang31.10.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.971 (G-18/19)Oslo/NIH, Kretsstevne05.05.15
1,79Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
1,65Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
1,55Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002 (G-15)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.994 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,60Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.982Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
4,01Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201512.09.15
3,40Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00M (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,65(+1,2)Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (MS)Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet23.05.15
6,24(-0,4)Odin Hallquist, IL Koll01.10.971 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
6,22(-1,6)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.9613 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
6,08(+1,2)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
5,87(+1,9)Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
5,79(+0,6)Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.972 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
5,43(+1,9)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991 (G-16)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
5,39(-2,0)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.00 (G-15)Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
5,37(+0,0)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991 (G-16)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
5,33(+0,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972 (G-18/19)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
-----10--------------------
5,25(-0,5)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
5,13(-6,4)Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.002 (G-15)Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
5,01(+0,8)Kristian Alveid, Lambertseter IF03.03.002 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
4,95(+1,0)Marcus Solheim, Bøler IF29.08.004 (G-15)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44(+1,6)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.989 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
5,07(-0,8)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.997 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,47(+2,1)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.975 (MS)Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
6,27(+2,3)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.961 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
5,43(+2,4)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00M (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
5,42(+2,7)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.001 (G-15)Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,61(+0,5)Erik Lund, IL i BUL26.04.972 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201512.09.15
12,91(-1,0)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.961 (MS)Arvika/SWE, Stjärnspelen 201526.07.15
12,89(+0,0)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002 (MS)Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet24.05.15
10,76(+0,2)Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.001 (G-15)Oslo/NIH, Kretsstevne26.05.15

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,76Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
8,91Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.001 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,71Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-17)Lillestrøm, UM 201511.09.15

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,68Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-U20)Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships29.08.15
8,78Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,53Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
27,87Marcus Solheim, Bøler IF29.08.007 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,29Fabio Mattioli Bjerg (DEN), Lambertseter IF18.02.002 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,67Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-16/17)Hvidovre/DEN, DMU22.08.15

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,36Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.983 (MJ)Leiria/POR, European Champion Clubs Cup–Juniores Group B19.09.15
17,83Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,00Marcus Solheim, Bøler IF29.08.005 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
23,64Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.007 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,88Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15
50,09Filip Omarsson, IL i BUL14.09.001 (G-15)Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
40,64Marcus Solheim, Bøler IF29.08.008 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15
38,87Sigurd Høystad Stavem, IL i BUL26.02.002 (G-15)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,82Fabio Mattioli Bjerg (DEN), Lambertseter IF18.02.004 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,30Even Weiglin, IL Koll22.06.971 (G-18/19)Asker, Askerlekene 201506.06.15
49,60Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.962 (G-18/19)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
36,61Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

9 Kamp (100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-100m-Lengde-Kule-Høyde-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4917Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
14,88(+0,8)-33,48-3,40-48,43-12,44(-0,7)-5,43(+2,4)-11,20-1,55-3,03,87
10.12.002 (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5002Johannes Bergh, IL Koll
12,36(-2,0)-5,78(-1,8)-8,78-1,79-56,25-17,30(-1,8)-17,83-3,90-36,61-5,12,45
08.02.972 (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,39(-0,1)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.971 (MS)Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
7,56(-0,3)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991 (G-16)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
7,78(-0,1)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992 (MS)Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
7,87(-0,3)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.001 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,03(-0,3)Kristian Alveid, Lambertseter IF03.03.002 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,76(-0,3)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981 (G-17)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,07(-0,3)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75(+2,6)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981 (G-17)Asker, Askerlekene 201507.06.15

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,35(-0,8)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevne03.05.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,83(+0,6)Ousman Touray, IL i BUL13.01.953-fi-A (MS)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,04(+2,0)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.944-h7 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
11,12(+1,4)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.931-h2 (MS)Sundsvall/SWE, Wind Sprint26.07.15
11,12(+0,8)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-sf2 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201511.09.15
11,14(+1,1)Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.947-fi-B (MS)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,36(+0,8)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
11,38(+0,2)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
11,40(+0,0)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
11,42(+0,3)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.935-h1 (MS)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,48(+0,9)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.965-h2 (MS)Lillehammer, LIF-stevnet21.07.15
-----10--------------------
11,49(+0,1)Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
11,51(+0,2)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.956-h2 (MS)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,59(+2,0)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
11,62(-0,6)Kristian Berg, IL i BUL23.04.946-h3 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
11,63(+0,0)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
11,63(+0,2)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.982-h3 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
11,66(+0,4)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-fi (G-15)Lillestrøm, UM 201511.09.15
11,67(+0,3)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.974-h3 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
11,67(+1,5)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992 (G-16)Varazdin/CRO, European Para Youth Games 201517.07.15
11,71(+0,1)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
-----20--------------------
11,81(+0,2)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,87(+0,7)Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.976-h3 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201511.09.15
11,89(+0,0)Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
12,01(+0,8)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
12,05(+1,8)Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.006-fi-A (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
12,16(+1,5)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.994-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,19(+0,6)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.997-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,31(+0,1)Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.982-h3 (MS)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
12,36(-2,0)Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
12,39(+1,6)Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.005-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
-----30--------------------
12,44(-0,7)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00M (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
12,46(-0,4)Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.985-h4 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
12,74(+0,8)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,74(+0,3)Jonatan Hjelseth Mæhlum, IL i BUL22.12.987-h3 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
12,81(+0,0)Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.974-h1 (G-18/19)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
12,95(-1,4)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983 (G-17)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
13,09(+0,0)Marcus Solheim, Bøler IF29.08.005-h1 (G-15)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
13,12(-0,3)Abdi Majid Omar, IL i BUL25.10.995-h1 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
13,22(+0,2)Peder Halvorsen, Ready27.02.986-h3 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
13,68(-0,8)Håkon Bjørkum, Ready13.07.986-h4 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
-----40--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,64(+0,6)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.997-h1 (G-16)Lillestrøm, UM 201511.09.15
12,75(-0,8)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.986-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,7(-0,8)Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.975 (MS)Nadderud, Løpsstevne07.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,22(+4,3)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962-fi-C (MS)Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201522.07.15
11,61(+2,2)Odin Hallquist, IL Koll01.10.976-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
12,23(+2,2)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-h1 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
12,58(+2,2)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.005-h1 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,14Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.992 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,89(+0,8)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.933-h2 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
17,20(+0,9)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.963-h3 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
17,64(-0,2)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.971-h1 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
17,92(+1,8)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h5 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
18,01(+0,9)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.994-h3 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
18,69(+1,9)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h4 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,13(+2,1)Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h1 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,37(+0,6)Ousman Touray, IL i BUL13.01.952-fi (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201516.08.15
21,95(+1,9)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.934-h4 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
22,20(+1,8)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.941-h1 (MS)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 201511.07.15
22,64(+2,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
22,78(+1,9)Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.945-h5 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
22,79(+1,6)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h1 (MS)Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
22,79(+1,2)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.966-sf2 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
22,87(+0,4)Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h2 (MS)Asker, Askerlekene 201506.06.15
23,13(+2,0)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-fi-E (MS)Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201522.07.15
23,26(+0,4)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934-h2 (MS)Asker, Askerlekene 201506.06.15
-----10--------------------
23,36(+1,3)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.954-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
23,44(+1,7)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
23,48(+1,6)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.983-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
23,68(+0,7)Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.977-h1 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
23,73(-0,1)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
23,76(+1,2)Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h2 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
24,03(+1,8)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
24,11(-0,1)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
24,21(+1,2)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.998-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,24(+2,0)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.992 (G-16)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
-----20--------------------
24,28(+1,5)Odin Hallquist, IL Koll01.10.976-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
24,30(+0,7)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994 (G-16)Asker, Askerlekene 201506.06.15
24,32(+0,4)Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
24,41(-0,6)Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.004-h2 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
24,42(-0,3)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931-h1 (MS)Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
24,65(+0,5)Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.986-h1 (G-17)Lillestrøm, UM 201512.09.15
25,29(-0,3)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005-h1 (MS)Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
25,64(+0,2)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h1 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
26,06(+0,6)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983 (MS)Lillehammer, LIF-stevnet21.07.15
27,49(+0,4)Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.004-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
-----30--------------------
27,49(+1,0)Andreas Botterli Erstad, Høybråten og Stovner IL23.12.007-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,84(+1,7)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,57(+2,1)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
23,71(+2,8)Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.956-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
24,23(+2,2)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.992-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
25,13(+2,4)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
25,46(+2,6)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983 (G-17)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
25,76(+2,6)Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.002-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,72Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.942-h1 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
35,13Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h2 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
36,01Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.931-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
36,90Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.944-h2 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
37,69Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.951-h4 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
38,57Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
39,25Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.985-h1 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
39,57Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
39,68Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001 (G-15)Ås, Åpningsstevne03.05.15
39,77Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981 (G-17)Ås, Åpningsstevne03.05.15
-----10--------------------
40,30William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h4 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
41,92Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.994-h3 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
43,40Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004-h4 (MS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
45,37Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.982 (G-17)Ås, Åpningsstevne03.05.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,24Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.941-h3 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
49,47Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.931 (MS)Lyngdal, Lyngdalslekene 201502.05.15
50,19Kristian Berg, IL i BUL23.04.942-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
50,29Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
51,08Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962-h3 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
51,42William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
51,47Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.932-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
51,70Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.982 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
52,40Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.981-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
52,69Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.956-h3 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
-----10--------------------
52,73Sivert Eikrem, IL Koll14.08.975-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
52,76Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.942-h1 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
52,77Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
52,77Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.982-h1 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
52,95Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983-h2 (G-17)Lillestrøm, UM 201511.09.15
53,08Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
53,44Luca Thompson, IL i BUL24.11.005-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
53,77Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
54,01Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.983-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
54,31Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.964-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
-----20--------------------
54,77Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1 (MS)Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet23.05.15
55,17Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.984-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
55,87Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Nittedal, Åpent klubbmesterskap19.09.15
56,25Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
1,00,18Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.988-h1 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
1,02,52Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.005-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
1,08,97Ousman Touray, IL i BUL13.01.955-h2 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,48Marcus Solheim, Bøler IF29.08.002 (G-15)Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
1,33,46Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.001 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,39,44Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.002 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,42,44Iver Wang Johansen, Sportsklubben Vidar18.02.003 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,45,23David Thorvik, Sportsklubben Vidar06.04.004 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,48,12Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,48,61Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.006 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,50,06Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.007 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,17Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.935-fi-A (MS)Hamar, Norwegian Grand Prix23.05.15
1,50,47Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.967-fi-A (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,50,71Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.931-fi-B (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,51,75Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.941-fi (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201516.08.15
1,52,30Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.942-fi-B (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,52,68Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.953-fi-B (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,55,58Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.965-h3 (MS)Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
1,57,18Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.985-fi-C (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,57,44Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.945-h3 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,58,54Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.944-h2 (MS)Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
-----10--------------------
2,00,50Endre Wigaard, IL i BUL25.01.968-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
2,01,56Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.984-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,02,30Michael Mørk, IK Tjalve15.10.998 (G-16)Greensboro/NC/USA, NCHSAA 4A Midwest Regional02.05.15
2,02,62Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.963-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,03,06August Magnus Flø, Sportsklubben Vidar28.09.954-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,03,50Sivert Eikrem, IL Koll14.08.975 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,04,23Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.981-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,04,38Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.004-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
2,04,47Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,05,25Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.973-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
-----20--------------------
2,05,56Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.985-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,06,89Marcus Solheim, Bøler IF29.08.004-h2 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15
2,09,48Sander Uv, Rustad IL28.12.001-h1 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15
2,10,29Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988-h1 (G-17)Lillestrøm, UM 201513.09.15
2,13,08Yann Kieffer, IL i BUL09.09.984-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,13,44Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.001-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,14,65Birk Hogstad, IL i BUL16.10.996-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Sävedalsspelen06.06.15
2,16,16Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.981 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
2,16,36Jesper Hofgaard, IL i BUL10.12.982 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
2,19,91Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.009 (G-15)Gøteborg/SWE, Sävedalsspelen06.06.15
-----30--------------------
2,20,14Halvor Melsom, Sportsklubben Vidar19.12.008 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
2,20,91Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.003-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,24,73Peder Halvorsen, Ready27.02.986-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,25,94Håkon Bjørkum, Ready13.07.987-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,29,63Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.008-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,31,60Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.009 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
2,35,04Petter Østreng, Sportsklubben Vidar18.04.009-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,97Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981 (G-14/17)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
2,10,00Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (G-14/17)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,62Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.974-fi-A (MS)Lokeren/BEL, Grote Prijs Stad Lokeren25.05.15

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,03,87Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00M (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,25Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.974 (MS)Umeå/SWE, Folksam Challange16.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,43,63Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.931-nat3 (MS)Heusden-Zolder/BEL, KBC-Nacht18.07.15
3,44,89Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.948-hNat (MS)Oslo/Bi, Diamond League 2015 - Bislett Games11.06.15
3,46,49Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.938-h1 (MS)Gøteborg/SWE, FGP Challenge14.08.15
3,46,95Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.962-fi-B (MS)Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix25.06.15
3,47,89Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.941 (MS)Porsgrunn, Kjølneslekene31.05.15
3,48,25Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.954-fi-B (MS)Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix25.06.15
3,56,15Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.9813-h1 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,01,23Endre Wigaard, IL i BUL25.01.964-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,07,88Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.946-fi-C (MS)Jessheim, Eliteheat UKI-karusellen04.06.15
4,08,71Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.9613-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
-----10--------------------
4,12,32Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.964-fi (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
4,13,20Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.972 (MS)Los Realejos/ESP, XII Campeonato De Canarias Absoluto De Pista De Invierno31.01.15
4,26,79Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.9617-fi-C (MS)Jessheim, Eliteheat UKI-karusellen04.06.15
4,27,46Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.002 (G-15)Asker, Askerlekene 201506.06.15
4,29,43Noah R Wicken, IL i BUL12.10.984 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,38,35Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.9817-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,43,64Yann Kieffer, IL i BUL09.09.986 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,43,92Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004 (G-15)Asker, Askerlekene 201506.06.15
4,47,03Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.987 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,47,21Marcus Solheim, Bøler IF29.08.0010 (MS)Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
-----20--------------------
5,09,11Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
5,12,45Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,39,25Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.952-fi-A (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
3,46,96Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.953-fi-B (MS)Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix25.06.15
3,47,28Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.977-hNat1 (MS)Stockholm/SWE, Diamond League - BAUHAUS Athletics30.07.15
3,51,33Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.937-fi-B (MS)Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix25.06.15

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,77Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951 (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club16.09.15

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,05,06Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.007-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
6,10,31Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.0011 (G-15)Lillestrøm, UM 201513.09.15
6,24,61Sander Uv, Rustad IL28.12.005 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
6,34,39Marcus Solheim, Bøler IF29.08.003 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
6,39,62Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
7,14,52Petter Østreng, Sportsklubben Vidar18.04.0015 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
7,27,77Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.006 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
8,03,01Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.007 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,01,99Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.942-fi-A (MS)Hamar, Norwegian Grand Prix23.05.15
8,04,56Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.934-fi-A (MS)Hamar, Norwegian Grand Prix23.05.15
8,06,73Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.941 (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
8,33,86Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.986-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
8,37,93August Magnus Flø, Sportsklubben Vidar28.09.958 (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
8,45,22Endre Wigaard, IL i BUL25.01.965-h1 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,46,33Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.965 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201511.09.15
8,54,73Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.9712-h1 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
9,05,40Simen Thune Rolfsen, Lyn Ski06.06.971 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
9,08,31Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.93 (KS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
-----10--------------------
9,09,76Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9713 (MS)Trondheim, Sommerstevne16.07.15
9,14,31Eirik Sørgård Anderssen, Lillomarka Skiklubb03.04.9810 (G-17)Lillestrøm, UM 201511.09.15
9,18,77Vetle Skeime Kostøl, Lillomarka Skiklubb12.06.973-fi-C (MS)Hamar, Norwegian Grand Prix23.05.15
9,18,86Magnus Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.972 (MS)Los Realejos/ESP, XII Campeonato De Canarias Absoluto De Pista De Invierno31.01.15
9,35,67Noah R Wicken, IL i BUL12.10.986 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
9,47,35Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.9811 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
9,48,16Christopher Christophersen Grindhaug, IL Heming23.02.985 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
10,05,64Yann Kieffer, IL i BUL09.09.988 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
10,06,61Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.989 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
10,21,81Simen Myhre, IL Koll15.08.986 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48,50Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951 (MS)Gøteborg/SWE, Folksam Grand Prix 201505.09.15
8,02,35Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.933-fi-A (MS)Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201522.07.15
8,03,84Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.953-fi-A (MS)Hamar, Norwegian Grand Prix23.05.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,29,78Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.941 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
14,56,56Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
15,15,67Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.966-fi-B (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
15,19,74August Magnus Flø, Sportsklubben Vidar28.09.954 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
15,51,52Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9711 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
15,57,02Magnus Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9712 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
16,49,90Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.9717 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
16,58,00Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.982 (MS)Lillehammer, LIF-stevnet21.07.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,43,48Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951-fi-A (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
13,54,77Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.932-fi-A (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
14,26,90Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.958-fi-A (MS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,34,06Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.944 (MS)Haugesund, NM 201502.08.15
33,04,30Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9721-fi-C (MS)Huelva/ESP, Campeonato de España(Trofeo Iberico)11.04.15
33,18,16Magnus Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9722-fi-C (MS)Huelva/ESP, Campeonato de España(Trofeo Iberico)11.04.15

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,99(-2,0)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002 (G-15)Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,60(+1,0)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
15,54(+0,9)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.005 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,07(+1,4)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
17,30(-1,8)Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,06(+2,2)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,94(+0,5)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934 (MS)Haugesund, NM 201531.07.15
16,88(-1,4)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,78(+1,0)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
29,94(+1,0)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002 (G-15)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,50Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h1 (G-15)Lillestrøm, UM 201511.09.15
41,91Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,29Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.007-h1 (G-15)Lillestrøm, UM 201511.09.15

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,30Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981 (G-17)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15

300 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,35Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.941 (MS)Greveskogen, Kristinalekene31.05.15

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,51Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.943-fi-A (MS)Gøteborg/SWE, Kvilles Vårtävling12.06.15
54,07Kristian Berg, IL i BUL23.04.942-fi-B (MS)Gøteborg/SWE, Kvilles Vårtävling12.06.15
1,01,47Luca Thompson, IL i BUL24.11.004 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49,30Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (MS)Gøteborg/SWE, Bannister Running Night #129.06.15

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,10,80Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982 (G-U20)Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships29.08.15
9,16,30Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.941 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201516.08.15

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,12,82Tobias Lømo, IL Koll13.05.002 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,38,4Tobias Lømo, IL Koll13.05.002 (G-15)Fana, Seriestevne25.04.15

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,03,3Tobias Lømo, IL Koll13.05.002 (G-15)Os, Seriestevne i kappgang31.10.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.933 (MS)Asker, Askerlekene 201506.06.15
1,85Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.971 (G-18/19)Oslo/NIH, Kretsstevne05.05.15
1,84Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.941 (MS)Trondheim, Strindheimlekene23.08.15
1,79Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
1,65Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
1,55Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002 (G-15)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.994 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,60Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.982 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
4,46Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.949 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
4,01Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201512.09.15
3,80Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
3,40Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00M (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,90(+0,7)Ousman Touray, IL i BUL13.01.951 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
6,65(+1,2)Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (MS)Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet23.05.15
6,65(+0,3)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.9416 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
6,56(-0,7)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
6,55(+0,0)Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.941 (MS)Fana, Gneistspelen 201522.08.15
6,24(-0,4)Odin Hallquist, IL Koll01.10.971 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
6,22(-1,6)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.9613 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
6,08(+1,2)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
5,87(+1,9)Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
5,79(+0,6)Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.972 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
-----10--------------------
5,43(+1,9)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991 (G-16)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
5,39(-2,0)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.00 (G-15)Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
5,37(+0,0)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991 (G-16)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
5,33(+0,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972 (G-18/19)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
5,25(-0,5)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
5,13(-6,4)Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.002 (G-15)Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
5,01(+0,8)Kristian Alveid, Lambertseter IF03.03.002 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
4,95(+1,0)Marcus Solheim, Bøler IF29.08.004 (G-15)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44(+1,6)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.989 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
5,07(-0,8)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.997 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,47(+2,1)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.975 (MS)Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
6,27(+2,3)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.961 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
5,43(+2,4)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00M (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
5,42(+2,7)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.001 (G-15)Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,61(+0,5)Erik Lund, IL i BUL26.04.972 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201512.09.15
12,91(-1,0)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.961 (MS)Arvika/SWE, Stjärnspelen 201526.07.15
12,89(+0,0)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002 (MS)Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet24.05.15
10,76(+0,2)Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.001 (G-15)Oslo/NIH, Kretsstevne26.05.15

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,76Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
8,91Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.001 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,71Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-17)Lillestrøm, UM 201511.09.15

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,68Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-U20)Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships29.08.15
8,78Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,21Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93D (G-U23)Tårnby/DEN, Nordic Junior Championships in Combined Events13.06.15
11,49Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,53Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
27,87Marcus Solheim, Bøler IF29.08.007 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,29Fabio Mattioli Bjerg (DEN), Lambertseter IF18.02.002 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,67Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (G-16/17)Hvidovre/DEN, DMU22.08.15

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,36Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.983 (MJ)Leiria/POR, European Champion Clubs Cup–Juniores Group B19.09.15
17,83Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,44Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.943 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
38,06Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934 (MS)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,00Marcus Solheim, Bøler IF29.08.005 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
23,64Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.007 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,88Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15
50,09Filip Omarsson, IL i BUL14.09.001 (G-15)Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
40,64Marcus Solheim, Bøler IF29.08.008 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15
38,87Sigurd Høystad Stavem, IL i BUL26.02.002 (G-15)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,82Fabio Mattioli Bjerg (DEN), Lambertseter IF18.02.004 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,37Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201516.08.15
59,61Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.937 (MS)Haugesund, NM 201501.08.15
56,30Even Weiglin, IL Koll22.06.971 (G-18/19)Asker, Askerlekene 201506.06.15
49,60Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.962 (G-18/19)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
36,61Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

9 Kamp (100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-100m-Lengde-Kule-Høyde-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4917Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
14,88(+0,8)-33,48-3,40-48,43-12,44(-0,7)-5,43(+2,4)-11,20-1,55-3,03,87
10.12.002 (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5002Johannes Bergh, IL Koll
12,36(-2,0)-5,78(-1,8)-8,78-1,79-56,25-17,30(-1,8)-17,83-3,90-36,61-5,12,45
08.02.972 (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6199Rasmus Stene, IK Tjalve
11,63(+0,0)-6,53(+2,1)-11,49-1,79-53,77-16,88(-1,4)-29,28-4,30-52,78-5,09,11
13.11.942 (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
5470Jostein André Kvikstad, IK Tjalve
11,40(+0,0)-6,56(-0,7)-12,91-1,88-52,77-15,55(-1,4)-36,33-3,80-NM-DNF
31.12.933 (MS)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,95(+1,8)Anders Erlend Idås, Sportsklubben Vidar14.02.902Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
7,07(+1,8)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.895Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
7,39(-0,1)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.971Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
7,56(-0,3)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991 (G-16)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
7,78(-0,1)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
7,87(-0,3)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.001 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,03(-0,3)Kristian Alveid, Lambertseter IF03.03.002 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,90(-0,1)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Bækkelaget, Banerekordstevne15.06.15
9,87(-0,1)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352Bækkelaget, Banerekordstevne15.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,76(-0,3)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981 (G-17)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,07(-0,3)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,05(+2,3)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.892-fi Asker, Askerlekene 201507.06.15
7,32(+2,1)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.783-h1Asker, Askerlekene 201507.06.15
7,75(+2,6)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981 (G-17)Asker, Askerlekene 201507.06.15

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,35(-0,8)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevne03.05.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,20(+1,7)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.842-fi-AKortrijk/BEL, Guldensporenmeeting11.07.15
10,75(+1,4)Anders Erlend Idås, Sportsklubben Vidar14.02.904-h3Gøteborg/SWE, FGP Challenge14.08.15
10,81(+1,1)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.892-h4Haugesund, NM 201501.08.15
10,81(+1,1)Mickey Joe, IL i BUL14.08.911-fi-BOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
10,83(+0,6)Ousman Touray, IL i BUL13.01.953-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
10,85(+1,1)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.875-fi-BLillehammer, Veidekkelekene21.06.15
10,88(+0,9)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
11,04(+2,0)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.944-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
11,12(+1,4)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.931-h2Sundsvall/SWE, Wind Sprint26.07.15
11,12(+0,8)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-sf2 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201511.09.15
-----10--------------------
11,14(+1,1)Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.947-fi-BOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,27(+1,2)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.922-h1Sandnes, Sommarstevne29.06.15
11,36(+0,8)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
11,38(+0,2)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
11,40(+0,0)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93DNittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
11,42(+0,3)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.935-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,48(+0,9)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.965-h2Lillehammer, LIF-stevnet21.07.15
11,49(+0,1)Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
11,51(+1,1)Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.926-h4Haugesund, NM 201501.08.15
11,51(+0,2)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.956-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
-----20--------------------
11,54(-2,0)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Finnsnes, Åpningsstevne 201507.06.15
11,59(+2,0)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
11,62(-0,6)Kristian Berg, IL i BUL23.04.946-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
11,63(+0,0)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94DNittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
11,63(-1,3)Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.863-h1Larvik, NM Stafetter Ekstraheat 100m30.05.15
11,63(+0,2)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.982-h3 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
11,66(+0,4)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-fi (G-15)Lillestrøm, UM 201511.09.15
11,67(+0,3)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.974-h3Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
11,67(+1,5)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992 (G-16)Varazdin/CRO, European Para Youth Games 201517.07.15
11,70(+0,2)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.784-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
-----30--------------------
11,71(+0,1)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,81(+0,2)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
11,87(+0,7)Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.976-h3 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201511.09.15
11,89(+0,0)Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
11,96(-0,4)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.923-h4Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
12,01(+0,8)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
12,04(+0,2)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.865-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
12,05(+1,8)Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.006-fi-A (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
12,16(+1,5)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.994-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,19(+0,6)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.997-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
-----40--------------------
12,31(+0,1)Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.982-h3Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
12,36(-2,0)Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
12,38(-0,3)Alexander Hagen Huse, Oslostudentenes IK Friidrett30.08.914-h1Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
12,39(+1,6)Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.005-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,44(-0,7)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00M (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
12,44(+1,0)Anders Riiber, IL i BUL07.04.724-fi (MV40)Stockholm/SWE, EUROGAMES06.08.15
12,46(-0,4)Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.985-h4Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
12,74(+0,8)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,74(+0,3)Jonatan Hjelseth Mæhlum, IL i BUL22.12.987-h3Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
12,81(+0,0)Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.974-h1 (G-18/19)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
-----50--------------------
12,95(-1,4)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983 (G-17)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
13,09(+0,0)Marcus Solheim, Bøler IF29.08.005-h1 (G-15)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
13,12(-0,3)Abdi Majid Omar, IL i BUL25.10.995-h1 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
13,22(+0,2)Peder Halvorsen, Ready27.02.986-h3 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
13,68(-0,8)Håkon Bjørkum, Ready13.07.986-h4 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
13,96(-1,4)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.571 (MV55)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus10.06.15
14,35(+0,5)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64D (MV50)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
14,55(-2,3)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV40)Finnsnes, Veteran NM 201526.06.15
16,22(-1,4)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus10.06.15
17,71(-1,4)Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.441 (MV70)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus10.06.15
-----60--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,64(+0,6)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.997-h1 (G-16)Lillestrøm, UM 201511.09.15
12,75(-0,8)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.986-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,9(-0,7)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.925Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
11,5(+1,9)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.923Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
11,7(+0,0)Christian Settemsli Mogstad, IK Tjalve15.03.852Notodden, Åpningssstevne ny bane26.08.15
11,7(-0,8)Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.975Nadderud, Løpsstevne07.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,74(+2,1)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.896-sf1Haugesund, NM 201501.08.15
10,74(+2,4)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.892-fi-CSkara/SWE, 2015 Skarakampen+DM29.08.15
11,22(+4,3)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962-fi-CKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201522.07.15
11,31(+2,1)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.865-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
11,61(+2,2)Odin Hallquist, IL Koll01.10.976-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
12,23(+2,2)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002-h1 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
12,58(+2,2)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.005-h1 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,03Vegard Lie, IK Tjalve23.01.861Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
12,14Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.992 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,59(+0,0)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h2Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
16,59(+0,0)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.893-h2Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
16,86(+0,9)Mickey Joe, IL i BUL14.08.911-h3Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
16,89(+0,8)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.933-h2Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
17,20(+0,9)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.963-h3Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
17,55(+1,9)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782-h4Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
17,64(-0,2)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.971-h1Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
17,92(+1,8)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h5Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
18,01(+0,9)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.994-h3Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
18,39(+1,8)Alexander Hagen Huse, Oslostudentenes IK Friidrett30.08.913-h5Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
-----10--------------------
18,69(+1,9)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h4Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,13(+2,1)Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h1Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
18,13(+2,1)Svein Stormyr, Sportsklubben Vidar28.03.903-h1Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,97(-1,2)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.847Oslo/Bi, Diamond League 2015 - Bislett Games11.06.15
21,37(+0,6)Ousman Touray, IL i BUL13.01.952-fi (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201516.08.15
21,45(+1,9)Anders Erlend Idås, Sportsklubben Vidar14.02.901-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
21,95(+1,9)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.934-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
21,98(+0,9)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
22,20(+1,8)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.941-h1Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 201511.07.15
22,48(+1,2)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.874-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
22,64(+1,3)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.923-h3Stavanger, Skjalgstevne 107.05.15
22,64(+0,4)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.891-h2Asker, Askerlekene 201506.06.15
22,64(+2,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
-----10--------------------
22,71(+0,7)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Tromsø, Seriestevne 524.06.15
22,78(+1,9)Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.945-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
22,79(+1,6)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h1Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
22,79(+1,2)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.966-sf2 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
22,87(+0,4)Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h2Asker, Askerlekene 201506.06.15
23,13(+2,0)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-fi-EKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201522.07.15
23,19(+1,2)Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.927-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
23,21(+1,1)Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.862-h1Asker, Askerlekene 201506.06.15
23,26(+0,4)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934-h2Asker, Askerlekene 201506.06.15
23,36(+1,3)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.954-h2Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
-----20--------------------
23,44(+1,7)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
23,48(+1,6)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.983-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
23,68(+0,7)Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.977-h1 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
23,73(-0,1)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
23,76(+1,2)Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h2 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
24,03(+1,8)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
24,11(-0,1)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
24,18(+0,4)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15
24,21(+1,2)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.998-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
24,24(+2,0)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.992 (G-16)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
-----30--------------------
24,28(+1,5)Odin Hallquist, IL Koll01.10.976-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
24,30(+0,7)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994 (G-16)Asker, Askerlekene 201506.06.15
24,32(+0,4)Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
24,37(+2,0)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.861Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
24,41(-0,6)Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.004-h2 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
24,42(-0,3)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931-h1Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
24,65(+0,5)Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.986-h1 (G-17)Lillestrøm, UM 201512.09.15
24,97(-0,3)Alexander Hagen Huse, Oslostudentenes IK Friidrett30.08.914-h1Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
25,29(-0,3)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005-h1Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
25,45(+1,6)Anders Riiber, IL i BUL07.04.722-fi (MV40)Stockholm/SWE, EUROGAMES07.08.15
-----40--------------------
25,64(+0,2)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h1 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
26,06(+0,6)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983Lillehammer, LIF-stevnet21.07.15
26,23(-2,0)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.666-h2Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
27,49(+0,4)Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.004-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
27,49(+1,0)Andreas Botterli Erstad, Høybråten og Stovner IL23.12.007-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
29,96(+0,4)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,84(+1,7)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,5(-4,8)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353-h2 (MV80)Oslo/St, KM veteraner20.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,14(+3,1)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.866-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
22,72(+2,8)Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.922-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
23,57(+2,1)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
23,71(+2,8)Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.956-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
24,23(+2,2)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.992-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
24,32(+2,3)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.865-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
25,13(+2,4)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
25,46(+2,6)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983 (G-17)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
25,76(+2,6)Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.002-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,72Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.942-h1Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
35,13Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
35,39Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Tromsø, Seriestevne 420.05.15
36,01Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.931-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
36,69Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.923-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
36,90Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.944-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
37,10Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.861-h3Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
37,69Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.951-h4Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
37,76Mickey Joe, IL i BUL14.08.913-h2Nadderud, Kretsstevne løp04.05.15
37,84Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.783-h2Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
-----10--------------------
38,33Svein Stormyr, Sportsklubben Vidar28.03.902-h4Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
38,33Alexander Hagen Huse, Oslostudentenes IK Friidrett30.08.914-h2Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
38,41Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.895-h2Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
38,57Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
39,25Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.985-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
39,57Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
39,68Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001 (G-15)Ås, Åpningsstevne03.05.15
39,77Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981 (G-17)Ås, Åpningsstevne03.05.15
40,30William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h4Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
41,92Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.994-h3Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
-----20--------------------
43,40Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004-h4Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
45,37Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.982 (G-17)Ås, Åpningsstevne03.05.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,24Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.941-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
49,47Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.931Lyngdal, Lyngdalslekene 201502.05.15
50,19Kristian Berg, IL i BUL23.04.942-h2Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
50,29Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
50,57Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.924-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
50,87Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.866-h2Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
51,08Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962-h3 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
51,42William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
51,47Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.932-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
51,70Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.982 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
-----10--------------------
51,72Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Finnsnes, Åpningsstevne 201507.06.15
51,93Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.876-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
52,19Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.861Moss, Mosselekene 201528.06.15
52,40Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.981-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
52,69Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.956-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
52,73Sivert Eikrem, IL Koll14.08.975-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
52,76Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.942-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
52,77Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93DNittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
52,77Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.982-h1Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
52,95Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983-h2 (G-17)Lillestrøm, UM 201511.09.15
-----20--------------------
53,08Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
53,44Luca Thompson, IL i BUL24.11.005-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
53,77Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94DNittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
54,01Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.983-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
54,31Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.964-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
54,42Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.786-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
54,64Alexander Hagen Huse, Oslostudentenes IK Friidrett30.08.913-h1Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
54,77Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet23.05.15
55,17Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.984-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
55,20Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.877-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
-----30--------------------
55,87Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Nittedal, Åpent klubbmesterskap19.09.15
56,25Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
58,72Anders Riiber, IL i BUL07.04.722-fi (MV40)Stockholm/SWE, EUROGAMES08.08.15
1,00,18Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.988-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
1,02,52Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.005-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
1,05,66Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64D (MV50)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
1,08,97Ousman Touray, IL i BUL13.01.955-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
1,15,59Per Husan, Oslo Politis IL30.04.732Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201504.09.15
1,17,68Per Magnus Holt, Oslo Politis IL10.02.523Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201504.09.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,50Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.872Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
1,32,48Marcus Solheim, Bøler IF29.08.002 (G-15)Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
1,33,46Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.001 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,39,44Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.002 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,42,44Iver Wang Johansen, Sportsklubben Vidar18.02.003 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,45,23David Thorvik, Sportsklubben Vidar06.04.004 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,48,12Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,48,61Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.006 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,50,06Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.007 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,17Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.935-fi-AHamar, Norwegian Grand Prix23.05.15
1,50,47Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.967-fi-AOslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,50,71Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.931-fi-BOslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,51,75Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.941-fi (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201516.08.15
1,52,30Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.942-fi-BOslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,52,68Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.953-fi-BOslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,53,23Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.895-fi-AOslo/Bi, Norwegian Milers Club16.09.15
1,53,65Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.879-fi-AWatford/GBR, BMC Gold Standard Races15.07.15
1,54,64Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.866-fi-BOslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,55,58Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.965-h3Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
-----10--------------------
1,57,18Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.985-fi-COslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,57,31Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.894Kristiansand, 16. mai stevne16.05.15
1,57,44Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.945-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,57,61Einar Haakon Christian Rose, Sportsklubben Vidar16.05.917-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,58,24Gullbrand Julius Aas, Oslostudentenes IK Friidrett28.07.874Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
1,58,54Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.944-h2Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
2,00,50Endre Wigaard, IL i BUL25.01.968-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
2,00,67Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.875-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
2,01,22Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.862-h1Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
2,01,56Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.984-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
-----20--------------------
2,02,30Michael Mørk, IK Tjalve15.10.998 (G-16)Greensboro/NC/USA, NCHSAA 4A Midwest Regional02.05.15
2,02,62Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.963-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,03,06August Magnus Flø, Sportsklubben Vidar28.09.954-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,03,50Sivert Eikrem, IL Koll14.08.975 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,04,23Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.981-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,04,38Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.004-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
2,04,47Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,05,25Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.973-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
2,05,56Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.985-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,06,89Marcus Solheim, Bøler IF29.08.004-h2 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15
-----30--------------------
2,09,48Sander Uv, Rustad IL28.12.001-h1 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15
2,10,29Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988-h1 (G-17)Lillestrøm, UM 201513.09.15
2,11,89Anders Omholt-Jensen, IL i BUL24.05.876-h9Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
2,13,08Yann Kieffer, IL i BUL09.09.984-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,13,44Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.001-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,14,65Birk Hogstad, IL i BUL16.10.996-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Sävedalsspelen06.06.15
2,16,16Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.981 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
2,16,36Jesper Hofgaard, IL i BUL10.12.982 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
2,19,91Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.009 (G-15)Gøteborg/SWE, Sävedalsspelen06.06.15
2,20,14Halvor Melsom, Sportsklubben Vidar19.12.008 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
-----40--------------------
2,20,91Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.003-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,24,73Peder Halvorsen, Ready27.02.986-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,25,94Håkon Bjørkum, Ready13.07.987-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,29,63Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.008-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,31,60Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.009 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
2,33,65Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.6110-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,35,04Petter Østreng, Sportsklubben Vidar18.04.009-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,41,19Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV50)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus10.06.15
3,06,1Bjørn Knudsen, Stovnerkameratene11.01.522 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen03.10.15
3,14,5Aage Sjøberg, Stovnerkameratene17.03.497 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen03.10.15
-----50--------------------
4,13,6Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.444 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen03.10.15
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,97Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981 (G-14/17)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
2,10,00Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (G-14/17)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,62Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.974-fi-ALokeren/BEL, Grote Prijs Stad Lokeren25.05.15

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,03,87Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00M (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,25Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.974Umeå/SWE, Folksam Challange16.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,43,63Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.931-nat3Heusden-Zolder/BEL, KBC-Nacht18.07.15
3,44,67Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.897-hNatOslo/Bi, Diamond League 2015 - Bislett Games11.06.15
3,44,89Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.948-hNatOslo/Bi, Diamond League 2015 - Bislett Games11.06.15
3,46,49Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.938-h1Gøteborg/SWE, FGP Challenge14.08.15
3,46,77Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.898-h3Gwangju/KOR, Universiade Gwangju 201508.07.15
3,46,95Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.962-fi-BSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix25.06.15
3,47,89Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.941Porsgrunn, Kjølneslekene31.05.15
3,48,25Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.954-fi-BSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix25.06.15
3,50,17Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.844-h2Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
3,56,15Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.9813-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
-----10--------------------
3,59,54Einar Haakon Christian Rose, Sportsklubben Vidar16.05.915Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
4,00,94Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.867Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
4,01,23Endre Wigaard, IL i BUL25.01.964-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,01,97Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.8711-fi-BJessheim, Eliteheat UKI-karusellen04.06.15
4,02,16Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.889-h1Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
4,02,58Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.905Trondheim, NM kvalifisering20.07.15
4,07,88Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.946-fi-CJessheim, Eliteheat UKI-karusellen04.06.15
4,08,71Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.9613-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,12,32Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.964-fi (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
4,13,20Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.972Los Realejos/ESP, XII Campeonato De Canarias Absoluto De Pista De Invierno31.01.15
-----20--------------------
4,14,80Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.8710-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,21,21Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.8811-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,25,04Lennart Garnes, Sportsklubben Vidar12.10.783Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,26,79Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.9617-fi-CJessheim, Eliteheat UKI-karusellen04.06.15
4,27,46Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.002 (G-15)Asker, Askerlekene 201506.06.15
4,29,43Noah R Wicken, IL i BUL12.10.984Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,32,51Mohamed Hussein, IL i BUL8917-h1Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
4,35,97David Andre Aasen, Oslo Politis IL19.09.892Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
4,38,35Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.9817-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,40,60Frode Siljehaug, Oslo Politis IL05.06.873Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
-----30--------------------
4,41,33Anders Omholt-Jensen, IL i BUL24.05.8715-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,43,64Yann Kieffer, IL i BUL09.09.986Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,43,92Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004 (G-15)Asker, Askerlekene 201506.06.15
4,47,03Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.987Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,47,21Marcus Solheim, Bøler IF29.08.0010Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
4,59,39Ove Kristian Jødal, Bækkelagets SK15.03.633 (MV50)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
5,09,11Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94DNittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
5,12,45Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
5,33,3Geir Holmsen, Stovnerkameratene01.10.675 (MV45)Jessheim, UKI-karusellen04.06.15
5,42,16Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.612 (MV50)Finnsnes, Veteran NM 201528.06.15
-----40--------------------
5,46,09Ola Aasaaren, Oslo Politis IL18.01.836Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
6,10,8Bjørn Knudsen, Stovnerkameratene11.01.523 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen04.06.15
6,14,78Per Magnus Holt, Oslo Politis IL10.02.527Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
6,19,72Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64D (MV50)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
7,45,8Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.4410 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen04.06.15
7,55,3Aage Sjøberg, Stovnerkameratene17.03.4914 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen04.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,39,25Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.952-fi-AOslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
3,46,96Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.953-fi-BSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix25.06.15
3,47,28Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.977-hNat1Stockholm/SWE, Diamond League - BAUHAUS Athletics30.07.15
3,51,33Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.937-fi-BSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix25.06.15

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,78Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.893Oslo/Bi, Norwegian Milers Club16.09.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,77Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951Oslo/Bi, Norwegian Milers Club16.09.15

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,05,06Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.007-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
6,10,31Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.0011 (G-15)Lillestrøm, UM 201513.09.15
6,24,61Sander Uv, Rustad IL28.12.005 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
6,34,39Marcus Solheim, Bøler IF29.08.003 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
6,39,62Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
7,14,52Petter Østreng, Sportsklubben Vidar18.04.0015 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
7,27,77Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.006 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
8,03,01Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.007 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,50,72Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.897Rieti/ITA, Rieti Meeting13.09.15
8,01,99Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.942-fi-AHamar, Norwegian Grand Prix23.05.15
8,04,56Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.934-fi-AHamar, Norwegian Grand Prix23.05.15
8,06,17Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.911Florø, 16. maistevne16.05.15
8,06,73Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.941Oslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
8,12,34Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.848-fi-AKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201522.07.15
8,33,86Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.986-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
8,37,93August Magnus Flø, Sportsklubben Vidar28.09.958Oslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
8,38,75Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.889Oslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
8,45,22Endre Wigaard, IL i BUL25.01.965-h1Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
-----10--------------------
8,46,33Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.965 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201511.09.15
8,50,85John Christian Fuhr, IL i BUL29.07.7319-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
8,51,86Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.9011Oslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
8,54,73Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.9712-h1Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
9,05,40Simen Thune Rolfsen, Lyn Ski06.06.971 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
9,08,31Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.93 (KS)Oslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
9,09,76Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9713Trondheim, Sommerstevne16.07.15
9,14,31Eirik Sørgård Anderssen, Lillomarka Skiklubb03.04.9810 (G-17)Lillestrøm, UM 201511.09.15
9,18,77Vetle Skeime Kostøl, Lillomarka Skiklubb12.06.973-fi-CHamar, Norwegian Grand Prix23.05.15
9,18,86Magnus Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.972Los Realejos/ESP, XII Campeonato De Canarias Absoluto De Pista De Invierno31.01.15
-----20--------------------
9,19,44Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.886Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
9,27,07Lennart Garnes, Sportsklubben Vidar12.10.7817Oslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
9,35,67Noah R Wicken, IL i BUL12.10.986 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
9,47,35Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.9811Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
9,48,16Christopher Christophersen Grindhaug, IL Heming23.02.985 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
10,01,15Mohamed Hussein, IL i BUL8915-fi-BKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201522.07.15
10,05,43Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.611Ås, Kretsstevne14.09.15
10,05,64Yann Kieffer, IL i BUL09.09.988 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
10,06,61Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.989 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
10,21,19Anders Omholt-Jensen, IL i BUL24.05.8718Oslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
-----30--------------------
10,21,81Simen Myhre, IL Koll15.08.986 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
14,06,16Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV50)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus10.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48,50Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951Gøteborg/SWE, Folksam Grand Prix 201505.09.15
8,02,35Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.933-fi-AKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201522.07.15
8,03,84Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.953-fi-AHamar, Norwegian Grand Prix23.05.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,11,96Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.8911-fi-AHeusden-Zolder/BEL, KBC-Nacht18.07.15
13,42,89Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.9115-fi-AOordegem/BEL, IFAM outdoor23.05.15
14,18,31Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.846-fi-AOslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
14,29,78Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.941 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
14,42,69Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.899-h1Gwangju/KOR, Universiade Gwangju 201510.07.15
14,48,52Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.8815Haugesund, NM 201531.07.15
14,56,56Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
15,15,67Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.966-fi-BOslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
15,19,74August Magnus Flø, Sportsklubben Vidar28.09.954 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
15,22,46Jan Christian Kaltenborn, IK Tjalve05.04.801Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
-----10--------------------
15,51,52Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9711 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
15,57,02Magnus Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9712 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
16,00,75Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.889-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
16,49,90Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.9717 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
16,58,00Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.982Lillehammer, LIF-stevnet21.07.15
17,44,02Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.614Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
18,17,47Anders Omholt-Jensen, IL i BUL24.05.875Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
21,05,33Per Husan, Oslo Politis IL30.04.732Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201504.09.15
23,28,05Per Magnus Holt, Oslo Politis IL10.02.523Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201504.09.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,43,48Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951-fi-AOslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
13,54,77Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.932-fi-AOslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
14,26,90Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.958-fi-AOslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
14,53,23Rolf Steier (USA), Sportsklubben Vidar07.06.8412-fi-AOslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15

Ikke godkjente resultater
Ikke brukt startpistol/No gun
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,24,1Rune Solli, Sportsklubben Vidar07.11.923Viby/DEN, Baneturneringen 201.05.15

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,25,23Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.913-h2Palo Alto/CA/USA, Payton Jordan Invitational02.05.15
29,23,11Audun Nordtveit, IK Tjalve08.06.8810London/GBR, Highgate Harriers Night of 10000m PBs16.05.15
30,12,22Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.841Kristiansand, Stadionmila06.06.15
30,18,63Dadafo Tesama Dhaqabi, Sportsklubben Vidar02.09.8917Aarhus/DEN, Nordic Challenge 10.000 meter23.05.15
30,34,06Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.944Haugesund, NM 201502.08.15
31,16,09Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.8816Haugesund, NM 201502.08.15
32,28,56John Christian Fuhr, IL i BUL29.07.739-fi-AStockholm/SWE, Långlöparnas Kväll16.06.15
32,48,27Arild Christophersen, Sportsklubben Vidar22.12.696Lillehammer, LIF-stevnet21.07.15
33,04,30Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9721-fi-CHuelva/ESP, Campeonato de España(Trofeo Iberico)11.04.15
33,18,16Magnus Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9722-fi-CHuelva/ESP, Campeonato de España(Trofeo Iberico)11.04.15
-----10--------------------
34,02,87Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.905Trondheim, Selsbakk Invitational04.07.15
34,16,0Eirik Johannessen, Sportsklubben Vidar20.01.842Greveskogen, Seriestevne31.10.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,46,70Rolf Steier (USA), Sportsklubben Vidar07.06.8410Haugesund, NM 201502.08.15
32,44,12Christoph Deppe (GER), IK Tjalve14.02.901Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet24.05.15

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,73(+0,6)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911-fi-BWarszawa/POL, Warszawski Memorial13.09.15
14,94(+0,5)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934Haugesund, NM 201531.07.15
16,88(-1,4)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94DNittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,72(+2,3)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911Skara/SWE, 2015 Skarakampen+DM29.08.15

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,78(+1,0)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
29,94(+1,0)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002 (G-15)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15

300 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,35Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.941Greveskogen, Kristinalekene31.05.15

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,81Anders Erlend Idås, Sportsklubben Vidar14.02.901-fi-AGøteborg/SWE, Kvilles Vårtävling12.06.15
53,51Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.943-fi-AGøteborg/SWE, Kvilles Vårtävling12.06.15
54,07Kristian Berg, IL i BUL23.04.942-fi-BGøteborg/SWE, Kvilles Vårtävling12.06.15
56,25Andreas Bratland Totsås, Sportsklubben Vidar01.07.813Motala/SWE, Lag SM Kval 330.05.15
1,01,47Luca Thompson, IL i BUL24.11.004 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15
1,02,03Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49,30Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981Gøteborg/SWE, Bannister Running Night #129.06.15

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,10,80Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982 (G-U20)Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships29.08.15
9,16,30Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.941 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201516.08.15

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,12,82Tobias Lømo, IL Koll13.05.002 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,38,4Tobias Lømo, IL Koll13.05.002 (G-15)Fana, Seriestevne25.04.15

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,03,3Tobias Lømo, IL Koll13.05.002 (G-15)Os, Seriestevne i kappgang31.10.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,15Ivan Kristoffer Nilsen, IL i BUL28.03.896-kv Gwangju/KOR, Universiade Gwangju 201508.07.15
1,90Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.933Asker, Askerlekene 201506.06.15
1,86Marius Eriksrud, IL i BUL23.09.895Vik, Høgdegalla23.05.15
1,85Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.971 (G-18/19)Oslo/NIH, Kretsstevne05.05.15
1,84Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.941Trondheim, Strindheimlekene23.08.15
1,79Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
1,72Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15
1,68Christian Eriksrud, IL i BUL25.04.871Drammen, Treningsstevne20.08.15
1,65Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
1,55Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002 (G-15)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
-----10--------------------
1,34Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64D (MV50)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
1,30Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV40)Finnsnes, Veteran NM 201527.06.15
1,00Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus10.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.994 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,60Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.982 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
4,46Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.949Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
4,01Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201512.09.15
3,80Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93DNittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
3,40Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00M (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
3,00Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.721Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
2,00Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64D (MV50)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,16(+1,0)Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.87Haugesund, NM 201501.08.15
6,90(+0,7)Ousman Touray, IL i BUL13.01.951Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
6,79(+0,7)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.923Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
6,65(+1,2)Erik Lund, IL i BUL26.04.971Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet23.05.15
6,65(+0,3)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.9416Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
6,56(-0,7)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93DNittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
6,55(+0,0)Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.941Fana, Gneistspelen 201522.08.15
6,24(-0,4)Odin Hallquist, IL Koll01.10.971 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
6,22(-1,6)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.9613 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
6,17(+1,6)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Finnsnes, Veteran NM 201526.06.15
-----10--------------------
6,08(+1,2)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
5,87(+1,9)Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
5,79(+0,6)Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.972 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
5,43(+1,9)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991 (G-16)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
5,39(-2,0)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.00 (G-15)Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
5,37(+0,0)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991 (G-16)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
5,33(+0,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972 (G-18/19)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
5,25(-0,5)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.004 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
5,13(-6,4)Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.002 (G-15)Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
5,01(+0,8)Kristian Alveid, Lambertseter IF03.03.002 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
-----20--------------------
4,95(+1,0)Marcus Solheim, Bøler IF29.08.004 (G-15)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
4,66(+1,6)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64D (MV50)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
4,52(+1,5)Frode Siljehaug, Oslo Politis IL05.06.873Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
4,08(+1,8)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Finnsnes, Veteran NM 201526.06.15
3,84(+1,0)Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631 (MV50)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
3,54(+1,8)Per Husan, Oslo Politis IL30.04.735Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
3,49(+0,8)Ola Aasaaren, Oslo Politis IL18.01.836Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
2,89(-1,0)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Oslo/St, KM veteraner20.05.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44(+1,6)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.989 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
5,07(-0,8)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.997 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,41(+6,0)Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.873Haugesund, NM 201501.08.15
6,47(+2,1)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.975Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
6,27(+2,3)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.961 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
5,43(+2,4)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00M (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
5,42(+2,7)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.001 (G-15)Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,91(+0,3)Sindre Almsengen, IK Tjalve16.02.851Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
15,51(+1,1)Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.872Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
15,00(+1,1)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.923Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
13,61(+0,5)Erik Lund, IL i BUL26.04.972 (G-18/19)Lillestrøm, UM 201512.09.15
12,91(-1,0)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.961Arvika/SWE, Stjärnspelen 201526.07.15
12,89(+0,0)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet24.05.15
12,17(+0,0)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Finnsnes, Veteran NM 201528.06.15
10,76(+0,2)Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.001 (G-15)Oslo/NIH, Kretsstevne26.05.15
8,20(-1,7)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Finnsnes, Veteran NM 201528.06.15
7,33(+0,0)John Broholt, Oslo IL17.09.341 (MV80)Oslo/St, KM veteraner20.05.15
-----10--------------------
6,05(+0,0)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV80)Oslo/St, KM veteraner20.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,53(+2,5)Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.872Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,32Stian Andersen, IK Tjalve01.02.881Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
13,21Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93D (G-U23)Tårnby/DEN, Nordic Junior Championships in Combined Events13.06.15
12,59Thomas Rosvold, IK Tjalve21.07.671Notodden, Seriestevne 103.10.15
11,49Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94DNittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
9,94Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.632Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
9,41Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Finnsnes, Veteran NM 201526.06.15
9,17Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.71PLøten, Kast-5-Kamp26.09.15
8,44Olav Egeland, IK Tjalve16.01.451 (MV70)Ski, Kretsstevne03.10.15
8,28Frode Siljehaug, Oslo Politis IL05.06.873Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
7,85Ola Aasaaren, Oslo Politis IL18.01.835Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
-----10--------------------
7,53Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Nittedal, Treningsstevne26.09.15
6,96Per Husan, Oslo Politis IL30.04.736Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
5,60Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV40)Oslo/St, Nasjonalt stevne m/OBIK16.09.15

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,70Magnus Røsholm Aunevik-Berntsen, Sportsklubben Vidar19.10.892Växjö/SWE, Kastkväll29.06.15
46,41Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.903Røyken, Spikkestad Open29.08.15
44,64Thomas Rosvold, IK Tjalve21.07.671 (MV45)Heggedal, Treningsstevne kast06.09.15
40,35Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.821Molde, Møreaksencup og Treningsstevne11.08.15
39,53Vegard Henriksen, IK Tjalve08.06.883Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
38,44Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.943 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
38,06Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
30,47Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Løten, Nasjonalt15.08.15
29,44Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.721Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
26,76Stian Flo, IK Tjalve04.03.851Grimstad, Klubbmesterskap 201520.08.15
-----10--------------------
23,12Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Nittedal, Treningsstevne26.09.15
22,63Olav Egeland, IK Tjalve16.01.452Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
20,68Frode Siljehaug, Oslo Politis IL05.06.872Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
19,69Per Husan, Oslo Politis IL30.04.733Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
15,67Ola Aasaaren, Oslo Politis IL18.01.835Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
13,80Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV40)Oslo/St, Nasjonalt stevne m/OBIK16.09.15

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
71,84Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Greveskogen, Kristinalekene31.05.15
47,05Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.601 (MV55)Fana, Kaststevne25.10.15
42,32Thomas Rosvold, IK Tjalve21.07.671Notodden, Seriestevne 103.10.15
39,08Ole Johan Heir, Oslo Politis IL28.06.681Oslo/St, Politimesterskapet i friidrett 201504.09.15
26,55Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.71PLøten, Kast-5-Kamp26.09.15
19,33Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.632Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
15,74Knut Alme, Oslo Politis IL09.06.464Oslo/St, Politimesterskapet i friidrett 201504.09.15
13,90Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV40)Oslo/St, Nasjonalt stevne m/OBIK16.09.15

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
62,63Dag Storm Wergeland, IL i BUL24.05.894Haugesund, NM 201501.08.15
60,37Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944 (MJ22)Byrkjelo, NM junior 201516.08.15
59,61Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.937Haugesund, NM 201501.08.15
56,30Even Weiglin, IL Koll22.06.971 (G-18/19)Asker, Askerlekene 201506.06.15
54,01Bjørn Arne Kristiansen, IK Tjalve27.06.681 (MV45)Greveskogen, Seriestevne03.10.15
49,60Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.962 (G-18/19)Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
43,21Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.723Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
36,62Håvard Torsteinson Hasås, IL i BUL14.07.874Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
36,61Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
34,25Olav Egeland, IK Tjalve16.01.451 (MV70)Ski, Kretsstevne03.10.15
-----10--------------------
28,05Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
27,15Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Nittedal, Treningsstevne26.09.15
26,75Per Husan, Oslo Politis IL30.04.733Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201504.09.15
24,14Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.632Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
21,29Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Oslo/St, Nasjonalt stevne m/OBIK16.09.15
19,82Knut Alme, Oslo Politis IL09.06.464Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201504.09.15

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,98Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.71PLøten, Kast-5-Kamp26.09.15

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6199Rasmus Stene, IK Tjalve
11,63(+0,0)-6,53(+2,1)-11,49-1,79-53,77-16,88(-1,4)-29,28-4,30-52,78-5,09,11
13.11.942Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
5470Jostein André Kvikstad, IK Tjalve
11,40(+0,0)-6,56(-0,7)-12,91-1,88-52,77-15,55(-1,4)-36,33-3,80-NM-DNF
31.12.933Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1774Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF
26,55-9,17-29,21-26,80-7,98
23.08.717Løten, Kast-5-Kamp26.09.15

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,11(+1,7)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
8,17(+0,9)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
8,20(+0,9)Kristin Maltun Helland, IL Koll01.05.023-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
8,23(+0,0)Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.022Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,55(+0,2)Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
9,02(+0,3)Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.023Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
9,05(+0,2)Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.023Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
9,10(+1,6)Sara Furnes, IL i BUL06.05.024-h4Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
9,21(-0,6)Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.021-h1 (J-14)Bækkelaget, Banerekordstevne15.06.15
9,23(+0,2)Judith Sandhya Gregory, Høybråten og Stovner IL26.06.024Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
-----10--------------------
9,25(+0,3)Karen Seierstad, Bækkelagets SK01.06.024Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
9,27(-1,3)Vilde Opedal, Sportsklubben Vidar29.06.021-h1Larvik, Bøkeskoglekene 201530.08.15
9,31(+0,3)Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.023-h8Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
9,34(-1,2)Mathuya Nakulan, Høybråten og Stovner IL22.04.027-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
9,39(+1,3)Elin Littmann, Bækkelagets SK29.11.024-h2Asker, Askerlekene 201507.06.15
9,44(+0,7)Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.026-h7Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
9,58(-1,2)Marie-Louise Unnerud, Bækkelagets SK03.07.021-h3 (J-14)Bækkelaget, Banerekordstevne15.06.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,9(+0,1)Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.021-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
7,9(+0,1)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,1(+0,1)Kristin Maltun Helland, IL Koll01.05.023-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,4(+0,1)Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.024-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,8(+0,1)Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.021-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,8(+0,1)Lea Trong-Johansen, IL Koll25.09.025-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,9(+0,1)Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.026-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
9,0(+0,1)Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.022-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
9,1(+0,1)Judith Sandhya Gregory, Høybråten og Stovner IL26.06.023-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
9,1(+0,1)Solveig Gauslaa, IL Koll01.07.023-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
-----10--------------------
9,3(+0,1)Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.025-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,64(-1,1)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h1Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
10,91(-1,1)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h1Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
11,08(-1,1)Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021-h2 (J-11/13)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
11,14(-1,1)Kristin Maltun Helland, IL Koll01.05.023-h1Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
11,77(-1,1)Lea Trong-Johansen, IL Koll25.09.022-h2 (J-11/13)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
11,83(-0,2)Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-h1Ås, Åpningsstevne03.05.15
13,09(-1,1)Kari Kulild Dragesund, IL Koll30.03.024-h2 (J-11/13)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,05(+0,2)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,38(-0,2)Kristin Maltun Helland, IL Koll01.05.021-fi Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
13,58(+0,2)Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.022-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
14,05(+1,6)Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.022Moss, Mosselekene 201528.06.15
14,52(+0,0)Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-h1Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
14,69(+0,4)Helene Valen, Bækkelagets SK12.02.025-h3Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
14,81(+0,2)Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.025-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,98(+4,2)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-fi-ALillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,50(+4,2)Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.022-fi-ALillehammer, Veidekkelekene21.06.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,64(+1,4)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
19,71(+1,4)Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.022-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
19,83(+1,4)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.023-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
21,07(+0,8)Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.024-h2 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
21,30(+1,4)Kristin Maltun Helland, IL Koll01.05.022-h3 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
21,78(+1,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.023-h3 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
23,40(+1,4)Bergljot Walby, IL Koll22.09.024-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,20(+0,9)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
26,51(+0,6)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023-h3 (J-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
27,07(-0,3)Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.022-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
28,61(-0,5)Kristin Maltun Helland, IL Koll01.05.026-h8Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
28,74(+1,0)Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.021Moss, Mosselekene 201528.06.15
28,91(-0,3)Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.026-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
29,30(-0,1)Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
31,07(-1,0)Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.024-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
31,21(+1,7)Solveig Gauslaa, IL Koll01.07.023-h2Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
31,58(-0,1)Sunniva Isabel Cook, IL Koll16.05.028-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
-----10--------------------
31,61(+0,2)Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.026-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
31,65(-1,0)Andrea Schneider, IL i BUL20.08.026-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
31,89(+0)Judith Sandhya Gregory, Høybråten og Stovner IL26.06.023Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
33,86(-3,8)Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.027-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,91Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
43,14Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
46,09Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.024-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
46,13Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.021Nadderud, Kretsstevne løp04.05.15
48,31Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.022-h2 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
49,61Sara Furnes, IL i BUL06.05.024-h2 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,31Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.021-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
1,39,89Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
1,43,43Kristin Maltun Helland, IL Koll01.05.025-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,47,51Vilde Opedal, Sportsklubben Vidar29.06.023Larvik, Bøkeskoglekene 201530.08.15
1,48,05Oda Scheele, IL Koll12.11.025Asker, Askerlekene 201506.06.15
1,51,22Karen Seierstad, Bækkelagets SK01.06.025Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
1,53,54Pia Bakk Solheim, IL i BUL18.03.021Oslo/Bi, Åpent klubbmesterskap17.06.15
1,53,85Solveig Gauslaa, IL Koll01.07.022Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
1,54,04Sunniva Isabel Cook, IL Koll16.05.027-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
1,54,68Sara Furnes, IL i BUL06.05.023Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
-----10--------------------
1,55,54Pernille E. Lyssand, Sportsklubben Vidar19.08.0210-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
1,57,31Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.028-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
1,59,78Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.025Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
1,59,8Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021Bækkelaget, Mangekampstevne 201529.08.15
2,01,40Andrea Schneider, IL i BUL20.08.026Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31,50Vilde Opedal, Sportsklubben Vidar29.06.021Nittedal, Treningsstevne18.05.15
2,37,9Oda Scheele, IL Koll12.11.022 (J-13/15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 213.10.15
2,48,5Sunniva Isabel Cook, IL Koll16.05.024 (J-13/15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 213.10.15

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08,56Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.021Ski, Kretsstevne19.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46,65Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.023 (J-14)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
5,06,36Oda Scheele, IL Koll12.11.023Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
5,16,23Vilde Opedal, Sportsklubben Vidar29.06.024Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
5,58,26Andrea Schneider, IL i BUL20.08.0211Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15

60 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,07(+0,6)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,47(-0,4)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (J-14)Bækkelaget, KM Oslo 11-14 Hekkeøvelsene10.09.15
9,60(-3,4)Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.021-fi Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
10,03(+1,3)Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.022Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
10,23(-0,3)Kristin Maltun Helland, IL Koll01.05.024Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
11,07(+0,2)Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.021-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
11,61(+0,3)Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.024-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
15,85(+0,2)Karen Seierstad, Bækkelagets SK01.06.025Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,25(+2,1)Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.022-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,84(+2,1)Andrea Schneider, IL i BUL20.08.026-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,29(+1,5)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
34,57(+0,4)Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.022-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,35(-0,1)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (J-14)Bækkelaget, KM Oslo 11-14 Hekkeøvelsene10.09.15

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,44,85Sara Furnes, IL i BUL06.05.022Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58Kristin Maltun Helland, IL Koll01.05.021Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
1,50Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.021Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
1,43Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.0225Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
1,42Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.021Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
1,40Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
1,35Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.0210Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
1,35Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
1,30Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.0214Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
1,25Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.024Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
1,25Helene Valen, Bækkelagets SK12.02.024Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
-----10--------------------
0,95Caroline Næstad Steen, IL Koll07.08.021Oslo/NIH, Kretsstevne26.05.15
0,95Ingeborg Lundamo Lien, IL Koll08.08.022Oslo/NIH, Kretsstevne26.05.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,64Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.021Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
1,50Helene Valen, Bækkelagets SK12.02.023Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19(-2,0)Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.021Larvik, Sommerstevne m/ innlagt mangekamp31.07.15
5,11(+0,5)Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
5,06(+1,9)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
5,06(-0,4)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.025Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
4,77(+1,5)Sara Furnes, IL i BUL06.05.026Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
4,50(-0,9)Lea Trong-Johansen, IL Koll25.09.022Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
4,18(-0,6)Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.021Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
4,06(-1,7)Mathuya Nakulan, Høybråten og Stovner IL22.04.025Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
4,04(+0,0)Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.02Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
4,02(+0,3)Judith Sandhya Gregory, Høybråten og Stovner IL26.06.022Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
-----10--------------------
4,00(+0,0)Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.023Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
3,97(-0,2)Karen Seierstad, Bækkelagets SK01.06.025Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
3,94(-1,4)Vilde Opedal, Sportsklubben Vidar29.06.024Larvik, Sommerstevne m/ innlagt mangekamp31.07.15
3,83(-1,0)Jenny Harlem, Bækkelagets SK31.12.02Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
3,62(-0,9)Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.0224-grp1 Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
3,57(+0,6)Helene Valen, Bækkelagets SK12.02.026Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
3,38(+1,7)Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.0225Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
3,28(+0,4)Philippa Taube, IL Koll17.08.022Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 213.10.15
3,10(+0,0)Sigrid Auno, Bækkelagets SK07.10.028Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
2,97(+0,2)Vinoosha Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL30.12.023Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
-----20--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,18(+2,5)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
4,07(+2,1)Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.0220Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,75(-1,3)Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.02Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
7,47(-1,0)Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.02Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,56(-1,0)Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021Oslo/NIH, Kretsstevne26.05.15
9,72(+0,4)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
9,22(+1,1)Sara Furnes, IL i BUL06.05.028Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
9,02(-0,6)Sunniva Isabel Cook, IL Koll16.05.0224Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
8,59(-0,3)Lea Trong-Johansen, IL Koll25.09.021 (J-11/13)Oslo/NIH, Treningsstevne09.10.15
7,96(-0,9)Caroline Næstad Steen, IL Koll07.08.026Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,22(+7,1)Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
9,49(+2,2)Sara Furnes, IL i BUL06.05.023Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
8,70(+4,8)Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.0212Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,51Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
10,03Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
9,95Mathuya Nakulan, Høybråten og Stovner IL22.04.027Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
9,17Vilde Marstein, Lambertseter IF05.06.023Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,88Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.022Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
8,56Helene Valen, Bækkelagets SK12.02.021Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
8,07Miriam Elise Havåg, Lambertseter IF03.06.0212Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
7,65Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.025Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
7,62Lea Trong-Johansen, IL Koll25.09.022Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
7,40Vinoosha Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL30.12.021Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
-----10--------------------
7,24Sara Furnes, IL i BUL06.05.021Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
7,15Karen Seierstad, Bækkelagets SK01.06.026Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
6,99Judith Sandhya Gregory, Høybråten og Stovner IL26.06.022Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
6,14Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.022Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
5,76Elin Littmann, Bækkelagets SK29.11.0228Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,23Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15

Slegge 2,0kg/110cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,10Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.022Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,32Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.024Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
28,10Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.023Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
25,17Thea Sofie Kanestrøm, Lambertseter IF29.04.022Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
24,37Kristin Maltun Helland, IL Koll01.05.021Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
22,23Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
20,15Helene Valen, Bækkelagets SK12.02.023Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
15,85Gaaviga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL04.06.02Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
14,53Miriam Elise Havåg, Lambertseter IF03.06.023Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
13,95Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024Lambertseter, Kretsstevne16.06.15
13,93Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.0213Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
-----10--------------------

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,90Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF25.07.021Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
38,46Cecilie Haugan, Bækkelagets SK06.08.022Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
33,83Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.023Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
24,78Anna Sofie Løken, Bækkelagets SK18.03.024Oslo/Bi, KM dag 217.09.15

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5332Hedda Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF
8,62(+0,2)-4,85(-0,5)-10,51-10,19(+1,1)-1,40-1,59,8
25.07.021Bækkelaget, Mangekampstevne 201529.08.15

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13(+1,6)Line Maltun Helland, IL Koll03.03.011-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
8,18(+1,3)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
8,21(+1,6)Selma Løchen Engdahl, IL Koll20.12.012-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
8,36(+0,6)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.014Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
8,45(+0,8)Emilie Brandvold Laastad, IL Koll12.09.014-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
8,45(+0,9)Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.012-h3Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
8,53(+1,3)Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.013-h1Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
8,61(-0,5)Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.011Oslo/Bi, Åpent klubbmesterskap17.06.15
8,66(-0,5)Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.012Oslo/Bi, Åpent klubbmesterskap17.06.15
8,69(+0,8)Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.014-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
-----10--------------------
8,71(-0,5)Nadia Ryan Pinto, IL i BUL23.09.013Oslo/Bi, Åpent klubbmesterskap17.06.15
8,79(+0,8)Oda Solodden Lier, IL Koll30.07.011-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
8,86(+0,0)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,92(+0,6)Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.015Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
9,08(-0,3)Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.012 (J-15)Bækkelaget, Banerekordstevne15.06.15
9,09(+1,4)Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.014-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
9,13(-0,5)Kemi Akinyemi, IL i BUL09.03.015Oslo/Bi, Åpent klubbmesterskap17.06.15
9,37(+0,8)Inger Sofie Larsen-Christensen, Bækkelagets SK25.05.015-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
9,43(-1,3)Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.016-h2Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
9,54(+0,6)Niveetha Niles, Høybråten og Stovner IL01.09.018Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
-----20--------------------
12,27(-0,5)Helene S. Berge, IL i BUL06.05.016Oslo/Bi, Åpent klubbmesterskap17.06.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,7(+0,9)Line Maltun Helland, IL Koll03.03.011-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
7,9(+0,9)Selma Løchen Engdahl, IL Koll20.12.012-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
7,9(+0,9)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,0(+0,9)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.014-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,2(+0,9)Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.015-h2Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,3(+0,5)Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.011-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,6(+0,5)Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.012-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,6(+0,5)Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.012-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
8,7(+1,1)Oda Solodden Lier, IL Koll30.07.011-h3 (J-11/14)Oslo/NIH, Kretsstevne05.05.15
8,8(+0,5)Kemi Akinyemi, IL i BUL09.03.014-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
-----10--------------------
9,3(+0,5)Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.015-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
9,8(+0,5)Wala Alrady, IL i BUL06.05.016-h1Oslo/Bi, KM dag 217.09.15

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,70(-4,1)Line Maltun Helland, IL Koll03.03.012Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
10,81(+1,1)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011-h10Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
10,99(-4,1)Selma Løchen Engdahl, IL Koll20.12.013Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
11,17(+0,7)Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.016-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
11,29(-4,1)Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.014Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
11,75(-4,1)Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.015Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
11,95(+1,5)Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.016-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,07(+1,0)Selma Løchen Engdahl, IL Koll20.12.011-h1Drammen, Elvelekene23.08.15
13,32(-0,6)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
13,38(-0,2)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h5Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
13,63(+0,8)Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.013-h3 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
13,81(+1,0)Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.012-h1 (KS)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
13,84(-0,6)Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.013-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
13,86(-0,6)Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.014-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
13,98(+0,5)Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.012-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap, dag 106.10.15
14,83(-0,6)Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.016-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
14,96(-0,7)Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.014-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
-----10--------------------
15,50(+0,4)Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.013 (J-15)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
15,56(+0,4)Niveetha Niles, Høybråten og Stovner IL01.09.014 (J-15)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,51(+2,2)Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.013Moss, Mosselekene 201528.06.15
13,78(+2,2)Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.015Moss, Mosselekene 201528.06.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,92(+1,4)Selma Løchen Engdahl, IL Koll20.12.011-h3 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
19,98(+0,8)Line Maltun Helland, IL Koll03.03.011-h2 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
20,88(+0,8)Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.012-h2 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
21,05(+0,8)Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.013-h2 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,29(+0,7)Selma Løchen Engdahl, IL Koll20.12.011Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
26,59(+0,7)Line Maltun Helland, IL Koll03.03.012Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
26,86(+1,9)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.017-h8Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
26,92(+0,6)Sigrid Leseth Føyen, Sportsklubben Vidar23.08.015-h3 (J-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
26,94(+0,7)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.013Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
27,85(+0,7)Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.015Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
28,44(+0,7)Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.013-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
28,51(+1,7)Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.011-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
28,67(+0,4)Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.012-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
28,85(+0,6)Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.011-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
-----10--------------------
29,01(+0,4)Helene S. Berge, IL i BUL06.05.014-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
29,14(+0,4)Elise Østensen Noss, IL i BUL11.08.016-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
30,07(+0,6)Charlotte Lunde, IL i BUL26.01.015-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
30,33(+0,6)Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.016-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
30,70(+1,9)Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.015-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
32,66(+0,7)Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.017-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,53(+3,2)Sigrid Leseth Føyen, Sportsklubben Vidar23.08.012-h7Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
26,88(+3,2)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.013-h7Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
28,02(+3,1)Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.012-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
28,39(+4,6)Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.012-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
28,51(+3,1)Helene S. Berge, IL i BUL06.05.015-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,77Selma Løchen Engdahl, IL Koll20.12.013-h1 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
44,72Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
47,45Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.011-h2 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
48,27Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.017-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
48,91Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.013-h2 (J-13/14)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
49,99Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.016-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,16Helene S. Berge, IL i BUL06.05.016-h3 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
1,06,23Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.014-h2 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40,02Sigrid Leseth Føyen, Sportsklubben Vidar23.08.011Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
1,41,27Line Maltun Helland, IL Koll03.03.011Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
1,43,61Ane Uglem Mobakken, Sportsklubben Vidar24.02.013Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
1,44,34Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.011Larvik, Sommerstevne m/ innlagt mangekamp01.08.15
1,47,21Lina Eikenes Hvamstad, Sportsklubben Vidar21.07.0110-h2Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
1,47,37Selma Løchen Engdahl, IL Koll20.12.011-h1Drammen, Elvelekene23.08.15
1,48,38Helene S. Berge, IL i BUL06.05.019Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
1,48,40Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
1,49,58Carmen Usler, Bækkelagets SK05.07.013Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
1,49,58Runa Ulvang, Sportsklubben Vidar21.10.019-h1Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
-----10--------------------
1,51,67Charlotte Lunde, IL i BUL26.01.015Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
1,52,96Andrea Elvrum Handal, Bækkelagets SK30.05.016Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
2,02,73Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.017Bækkelaget, Mangekampstevne 201529.08.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,10Ane Uglem Mobakken, Sportsklubben Vidar24.02.015-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
2,23,65Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.018-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
2,24,75Line Maltun Helland, IL Koll03.03.011-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
2,25,70Lina Eikenes Hvamstad, Sportsklubben Vidar21.07.016-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
2,28,19Runa Ulvang, Sportsklubben Vidar21.10.016-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
2,36,87Carmen Usler, Bækkelagets SK05.07.019-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
2,48,86Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.012Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
3,17,55Elin Ruste Flø, Høybråten og Stovner IL02.11.0112-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,07,56Ane Uglem Mobakken, Sportsklubben Vidar24.02.011Ski, Kretsstevne19.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46,18Ane Uglem Mobakken, Sportsklubben Vidar24.02.012Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
5,00,74Lina Eikenes Hvamstad, Sportsklubben Vidar21.07.012Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
5,02,85Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.013Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
5,03,11Runa Ulvang, Sportsklubben Vidar21.10.014Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
5,30,20Carmen Usler, Bækkelagets SK05.07.015Asker, Askerlekene 201506.06.15
6,48,01Elin Ruste Flø, Høybråten og Stovner IL02.11.0112Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,30,53Ane Uglem Mobakken, Sportsklubben Vidar24.02.013-h1 (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
6,50,54Lina Eikenes Hvamstad, Sportsklubben Vidar21.07.018-h1 (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
6,50,95Hermine Nadine Wiik, Bækkelagets SK08.05.019-h1 (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
6,55,95Runa Ulvang, Sportsklubben Vidar21.10.013 (J-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,43(+0,6)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Bækkelaget, Mangekampstevne 201529.08.15
9,68(+0,1)Selma Løchen Engdahl, IL Koll20.12.013-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
10,63(+0,6)Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.016Bækkelaget, Mangekampstevne 201529.08.15

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,20(-1,3)Selma Løchen Engdahl, IL Koll20.12.011Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
13,48(+1,0)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.013-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,11(-0,1)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Bækkelaget, KM Oslo 11-14 Hekkeøvelsene10.09.15
31,40(-0,1)Selma Løchen Engdahl, IL Koll20.12.013Bækkelaget, KM Oslo 11-14 Hekkeøvelsene10.09.15

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,10,52Charlotte Lunde, IL i BUL26.01.011Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,38,4Charlotte Lunde, IL i BUL26.01.011Fana, Seriestevne25.04.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
1,50Maria Olsen Tollisen, IL i BUL12.02.011Oslo/Bi, KM dag 3 201524.09.15
1,30Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.016Bækkelaget, Mangekampstevne 201529.08.15
1,20Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.015Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Lea Leivestad Scharff, IL Koll09.04.011Oslo/NIH, Kretsstevne26.05.15
1,90Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,23(+1,6)Selma Løchen Engdahl, IL Koll20.12.012Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
5,08(-0,1)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
4,78(+0,8)Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.012Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
4,57(+0,3)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
4,54(+0,5)Maria Olsen Tollisen, IL i BUL12.02.014Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
4,19(-0,4)Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.01Asker, Askerlekene 201507.06.15
4,10(-0,8)Nadia Ryan Pinto, IL i BUL23.09.011Oslo/Bi, Åpent klubbmesterskap17.06.15
3,79(-1,6)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
3,72(+0,0)Niveetha Niles, Høybråten og Stovner IL01.09.013Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
3,72(+0,0)Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.014Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
-----10--------------------
3,66(+0,3)Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.015Oslo/Bi, KM dag 217.09.15
3,55(+1,1)Tirill Solodden Lier, IL Koll30.07.0112Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
3,50(+0,0)Oda Solodden Lier, IL Koll30.07.0113Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
3,43(-1,2)Inger Sofie Larsen-Christensen, Bækkelagets SK25.05.0114Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,36(+2,5)Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.017Asker, Askerlekene 201507.06.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36(+0,0)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
10,00(-3,6)Selma Løchen Engdahl, IL Koll20.12.012Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
9,28(+0,3)Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.011Oslo/NIH, Kretsstevne26.05.15

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,48Nadia Ryan Pinto, IL i BUL23.09.011Ski, Kretsstevne03.10.15
9,95Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
8,99Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.014Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
7,86Nora Julianne Soot, Bækkelagets SK07.01.014Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
7,06Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.012Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
6,85Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.019Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
6,58Inger Sofie Larsen-Christensen, Bækkelagets SK25.05.016Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
6,57Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF21.10.015Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
6,47Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.0110Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
6,36Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
-----10--------------------

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,00Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.011Asker, Askerlekene 201507.06.15
20,86Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
19,97Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.011Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
19,69Nora Julianne Soot, Bækkelagets SK07.01.019Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15
17,51Malin Andresen Borkenhagen, Høybråten og Stovner IL03.11.016Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
16,15Nadia Ryan Pinto, IL i BUL23.09.0112Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,63Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15
21,55Nora Julianne Soot, Bækkelagets SK07.01.011Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
20,50Nadia Ryan Pinto, IL i BUL23.09.018Jessheim, Bendit-lekene 201505.09.15
20,38Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.012Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
18,82Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.015Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,92Vilde Marsteinstredet, Sportsklubben Vidar21.12.011Asker, Kretsstevne07.09.15
31,97Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
29,14Nadia Ryan Pinto, IL i BUL23.09.013Ski, Kretsstevne03.10.15
20,98Nora Julianne Soot, Bækkelagets SK07.01.012Oppegård, Oppegårdlekene29.08.15
20,88Sabrina Hellum, Bækkelagets SK22.04.012Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
15,77Andrea Elise Soot, Bækkelagets SK07.01.0117Jessheim, Bendit-lekene 201506.09.15

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,85Vilde Marsteinstredet, Sportsklubben Vidar21.12.013 (J-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,46Nadia Ryan Pinto, IL i BUL23.09.011Oslo/Bi, Åpent klubbmesterskap17.06.15

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5475Iben Carnhed, Bækkelagets SK
8,29(-1,2)-4,69(+1,2)-9,16-9,43(+0,6)-1,50-1,52,04
03.09.012Bækkelaget, Mangekampstevne 201529.08.15
4493Sofie Ahsan Edvardsen, Lambertseter IF
8,61(-1,2)-4,78(+0,8)-6,57-10,63(+0,6)-1,30-2,02,73
21.10.016Bækkelaget, Mangekampstevne 201529.08.15

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,57(-0,5)Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.006 (KS)Bækkelaget, Banerekordstevne15.06.15
8,82(-0,3)Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.001Bækkelaget, Banerekordstevne15.06.15
9,04(+0,5)Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.004-h2Asker, Askerlekene 201507.06.15

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,68(-2,5)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15
10,79(+1,0)Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
11,09(+1,0)Josefine Loe, IK Tjalve15.06.005-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
11,68(+0,8)Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.008-h11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,70(+1,1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-fi Lillestrøm, UM 201511.09.15
13,01(+1,4)Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.005-fi-ALillehammer, Veidekkelekene21.06.15
13,52(+0,6)Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.005-h3Lillestrøm, UM 201511.09.15
13,58(+0,4)Josefine Loe, IK Tjalve15.06.004-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
14,05(+0,4)Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.001Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
14,28(+1,0)Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.006-h7Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
14,32(-0,1)Christine Grønbech, IL i BUL16.02.006-h8Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
14,36(+0,6)Maria Garder, Ready16.05.002Moss, Mosselekene 201528.06.15
14,62(-0,5)Cassandra Dionne Brown, IL i BUL04.08.006 (J-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
16,08(+0,4)Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.005Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
-----10--------------------
17,16(+0,4)Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.006Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
18,01(+0,4)Shanuka Kandeeban, Høybråten og Stovner IL20.01.007Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,83(+0,9)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003-h2 (KS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
20,30(+1,3)Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003-h3 (KS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
21,04(+0,8)Josefine Loe, IK Tjalve15.06.004-h4 (KS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
21,45(+0,9)Silje Grieg-Halvorsen, IK Tjalve12.01.005-h2 (KS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,48(-0,1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
27,16(-0,1)Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.004-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
28,32(+1,1)Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.007-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
28,73(+1,8)Josefine Loe, IK Tjalve15.06.004-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
28,79(+1,8)Cathrine Emilie Becklund, IK Tjalve13.03.005-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
29,03(+1,2)Christine Grønbech, IL i BUL16.02.003-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
29,69(+1,1)Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.003Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
29,71(+0,6)Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.003-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
36,45(+0,1)Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.003Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
38,15(+0,1)Shanuka Kandeeban, Høybråten og Stovner IL20.01.004Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
-----10--------------------

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,77Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
43,37Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,42Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h3Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,83Christine Grønbech, IL i BUL16.02.004Ås, Åpningsstevne03.05.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,25Nora Sanness, Sportsklubben Vidar27.03.004-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
2,20,67Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.001Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
2,25,31Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
2,32,36Maria Norheim Morken, Sportsklubben Vidar05.11.004-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,33,64Christine Grønbech, IL i BUL16.02.006-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,36,00Maria Garder, Ready16.05.003Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
2,38,0Cathrine Emilie Becklund, IK Tjalve13.03.003 (J-13/15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 213.10.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,56,97Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.002Asker, Askerlekene 201506.06.15
5,10,84Maria Norheim Morken, Sportsklubben Vidar05.11.004Asker, Askerlekene 201506.06.15

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,36,83Nora Sanness, Sportsklubben Vidar27.03.004-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
6,48,53Kaia Eide, Bækkelagets SK04.05.002Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
7,09,63Maria Norheim Morken, Sportsklubben Vidar05.11.009Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
7,26,36Karianne Olsvik Dengerud, Sportsklubben Vidar20.06.0010Lillestrøm, UM 201513.09.15
7,26,75Ingrid Leuckfeld Pedersen, Sportsklubben Vidar13.09.0011Lillestrøm, UM 201513.09.15

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,67(+0,2)Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.003-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
13,26(+0,4)Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
13,72(+1,1)Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.004-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
16,62(+1,4)Christine Grønbech, IL i BUL16.02.00HNittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,95(-0,3)Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001Lambertseter, Kretsstevne16.06.15

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,74Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15
57,28Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.005Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
1,30Christine Grønbech, IL i BUL16.02.005Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
1,20Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.005Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,41Inga Charlotte Bergh, IL Koll31.12.003Lillestrøm, UM 201511.09.15
1,80Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.004Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,87(+1,6)Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
4,87(+1,6)Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.004Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
4,53(+0,0)Christine Grønbech, IL i BUL16.02.001Ås, Åpningsstevne03.05.15
4,51(+0,8)Josefine Loe, IK Tjalve15.06.007Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
4,34(+0,7)Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.004Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
4,14(-2,4)Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.006Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
3,51(+0,1)Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.0010Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
2,96(+0,1)Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.002Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,70(+2,3)Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.007Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31(-0,3)Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.0011Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
9,45(+0,3)Christine Grønbech, IL i BUL16.02.005 (J-19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
9,38(+0,7)Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.003Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
8,82(-1,5)Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.0046Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,54Cathrine Emilie Becklund, IK Tjalve13.03.001Oppegård, Kretsstevne kast26.04.15
7,24Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.003Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
6,54Christine Grønbech, IL i BUL16.02.003Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
6,45Eleonora Patrono, Høybråten og Stovner IL04.03.004Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
5,59Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.001Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
5,20Shanuka Kandeeban, Høybråten og Stovner IL20.01.002Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,93Anna Dietrichson, Høybråten og Stovner IL07.11.002Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
10,90Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.001Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,95Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.004Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,50Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
29,19Cathrine Emilie Becklund, IK Tjalve13.03.001Oppegård, Kretsstevne kast26.04.15
21,35Christine Grønbech, IL i BUL16.02.00HNittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
9,56Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002Lambertseter, Kaststevne, Kretsmesterskap i Oslo 11/14 år22.09.15

7 Kamp (80mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2707Christine Grønbech, IL i BUL
16,62(+1,4)-1,30-6,31-30,02(-1,9)-4,26(+2,2)-21,35-2,39,69
16.02.006Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,30(+1,3)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991Asker, Askerlekene 201507.06.15
8,54(+1,3)Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993Asker, Askerlekene 201507.06.15
8,85(+1,3)Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.995Asker, Askerlekene 201507.06.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,70(+1,8)Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.999-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
13,09(+1,6)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.997-h3 (KS)Haugesund, NM 201501.08.15
13,29(+0,4)Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.992Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
14,08(+0,0)Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.995-h1Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
14,29(-1,0)Rachael Eide, IL i BUL06.04.994-h3 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
14,92(-1,1)Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.998Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,61(+2,5)Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.992-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,14(+0,9)Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.991-h2 (KS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
20,83(+0,9)Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.994-h2 (KS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,07(+0,8)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.996-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
26,14(+1,0)Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.994-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
28,12(-0,5)Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
29,03(-1,4)Rachael Eide, IL i BUL06.04.996-h1 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
29,53(-1,1)Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.99HNittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
31,06(-0,3)Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.994Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,36(+2,6)Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.995-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
29,83(+2,6)Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.995-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,19Lea-Celin Conteh, IK Tjalve20.04.991-h1 (KS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
45,06Ida Ahlsand, IK Tjalve27.04.993-h2 (KS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,08Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.994-h1 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
1,07,41Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.993-h5 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,24,86Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
2,28,29Selma Horn, IL Koll05.10.992-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
2,28,70Ane Granne Kvale, Høybråten og Stovner IL17.03.994Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,76(+1,4)Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.99HNittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.99HNittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,81(+1,6)Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
4,49(+1,8)Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.9940-kv Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201503.07.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,06(+1,6)Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.991Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,63Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.991Lillestrøm, UM 201512.09.15
7,24Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.99HNittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
6,52Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.992Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,30Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.991 (KJ19)Ski, Kretsstevne03.10.15

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,92Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.991 (KJ19)Ski, Kretsstevne03.10.15

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,28Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.99HNittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,69Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.991 (J-17)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
22,63Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.992Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
11,12Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.992Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,36Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.995 (KJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3151Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL
17,76(+1,4)-1,33-7,24-29,53(-1,1)-4,69(+1,0)-17,28-2,36,10
20.04.998Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15

Jenter 17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,10(+0,0)Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.984-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,82(+0,1)Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.986-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,84(+1,3)Henriette Foss, IL Koll25.11.985-h3 (KS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,99(+1,7)Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.983-h1Asker, Askerlekene 201506.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,81(+1,9)Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.984-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,44Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.985-h1 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,72Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.985-h1Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
1,08,69Eloise Elisdotter Kask (EST), Sportsklubben Vidar24.07.988-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,35,49Ina Høie, Bøler IF01.01.982Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,34Josephine Isabelle Blanc (FRA), IL i BUL16.12.982Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,14,15Ina Høie, Bøler IF01.01.982Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Henriette Foss, IL Koll25.11.983Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,20Henriette Foss, IL Koll25.11.981Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55(-0,1)Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.981Kil/SWE, Stefan Holm-spelen07.06.15

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,27Linn Louise W. Kvaale, IL Koll07.04.981Drammen, Åpningsstevne 201514.05.15
10,32Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.981Oslo/NIH, Treningstevne08.06.15

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,03Linn Louise W. Kvaale, IK Tjalve07.04.981 (KS)Oslo/NIH, Treningstevne08.06.15

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,29Linn Louise W. Kvaale, IL Koll07.04.983Lillestrøm, UM 201512.09.15

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,03Ebba Sophie Reimers, IK Tjalve07.04.981Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15

Jenter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,91(-1,0)Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.972-h3 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,15,47Anne Xiu Heide Hoff, IK Tjalve23.10.962-h1 (KS)Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,56,48Johanne Lægran, Sportsklubben Vidar10.10.973-h2 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
5,00,51Helene Melsom, Sportsklubben Vidar29.02.968-h2 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36,65Johanne Lægran, Sportsklubben Vidar10.10.975 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
10,41,51Helene Melsom, Sportsklubben Vidar29.02.967 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
11,10,75Ine Bakken, Sportsklubben Vidar28.05.968 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.961 (J-U20)Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships29.08.15

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,42(+1,2)Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.961Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
5,34(+2,0)Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.96 (KS)Haugesund, NM 201502.08.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55(+2,2)Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.967 (KS)Haugesund, NM 201502.08.15

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,61(+0,6)Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.963-fi (KJ19)Byrkjelo, NM junior 201515.08.15

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,98Marie-Therese Obst, IK Tjalve07.01.961 (J-U20)Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships29.08.15
46,39Rebekka Engen, IL i BUL28.02.961Lillestrøm, UM 201512.09.15

Jenter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25(-0,5)Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.933 (KS)Bækkelaget, Banerekordstevne15.06.15
8,32(+1,8)Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.941 (KS)Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,1Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.931 (KS)Løten, Nasjonalt15.08.15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,91(+1,0)Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.942-fi-A (KS)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
12,42(+1,8)Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.958-fi-A (KS)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
12,42(+1,9)Sidsel Bjørgo Adam, Sportsklubben Vidar04.04.954-h4 (KS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
12,83(-0,3)Katrine Askim Vatne, IL i BUL28.05.944 (KS)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
13,01(+1,0)Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.945-fi-A (KS)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
13,13(+1,0)Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.931-h1 (KS)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
13,17(+0,4)Maren Sofie Hoel Andersen, Sportsklubben Vidar05.04.945-h1 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,76(+4,6)Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.941-sf2 (KS)Haugesund, NM 201501.08.15

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,54(+0,7)Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.941-h1 (KS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
19,92(+1,3)Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.941-h3 (KS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,31(+0,9)Astrid Mangen Cederkvist, Sportsklubben Vidar23.03.944-fi-A (KS)Hamar, Norwegian Grand Prix23.05.15
25,49(+2,0)Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.956-h3 (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
26,61(-0,5)Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.947-fi (KJ22)Byrkjelo, NM junior 201516.08.15
26,82(-1,4)Katrine Askim Vatne, IL i BUL28.05.941-h1 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
27,28(+1,0)Annika Tollefsen, IK Tjalve05.01.935-h1 (KS)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,25Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.942-h1 (KS)Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,58Caroline Kuvaas, Sportsklubben Vidar20.01.953 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
1,00,30Tina Helen Bergem, IK Tjalve30.06.942-fi-B (KS)Sollentuna/SWE, SAYO 201505.06.15
1,03,16Annika Tollefsen, IK Tjalve05.01.935-h1 (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene