Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,85(+1,7)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
8,28(+1,7)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.055-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
8,35(+0,3)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.052-fi Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
8,45(+0,3)Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.053-fi Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
8,54(+0,6)Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.053-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
8,60(+0,9)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
8,63(-0,7)Halyn Yalley, IL i BUL14.07.052Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
8,63(+1,5)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.054-h2Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,85(-0,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
8,98(+1,5)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.055-h2Asker, Askerlekene 201810.06.18
-----10--------------------
9,04(-0,9)Benjamin Peters, Sportsklubben Vidar25.11.055Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
9,05(-1,2)Vetle Skagmo, IL Koll08.03.054-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
9,19(-2,5)Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.054-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
9,31(-0,8)Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.058-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
9,34(+1,7)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.056-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
9,49(+1,6)Abel Khan-Østrem, IL i BUL07.03.056-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
9,54(-2,2)Lars Sparrevik, IL Koll16.08.056-h6Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
9,74(-0,7)Jonas Johansen Hicken, IL Koll07.05.055Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
9,86(+1,6)August Aschehoug, IL i BUL06.12.057-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
10,04(-0,9)Gustav Morthens, IL i BUL29.05.056Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
-----20--------------------
10,32(-2,2)Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.058-h6Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
10,54(-0,9)Neil Engedal Sharma, Sportsklubben Vidar03.10.057Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,37(+2,1)Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.051-h1Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,76(+0,9)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1 (G-14)Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,70(+0,7)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
13,89(+1,1)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.051Nesøya, Nesøyalekene 201801.09.18
14,02(+0,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 124.09.18
14,59(-0,7)Vetle Skagmo, IL Koll08.03.055Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
14,76(-0,7)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
15,37(+0,0)Lars Sparrevik, IL Koll16.08.053-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 124.09.18
15,72(-3,1)Nikolai Wik Håland, IL Koll13.08.054-h1Oslo/NIH, Kretsstevne26.06.18
15,77(-0,7)Gustav Morthens, IL i BUL29.05.058Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
15,97(+0,0)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.051Arna, Seriestevne11.07.18
15,99(-0,4)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
-----10--------------------

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,73(+1,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18
23,96(+1,0)Gustav Morthens, IL i BUL29.05.053 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,64(-1,3)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h3Hamar, Lerøylekene08.09.18
27,39(-1,1)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.053-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
27,93(-2,0)Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.052-h1Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
28,41(-2,9)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.052-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
28,62(-2,0)Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.053-h1Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
28,91(-0,3)Sander Amrud Pedersen, Bøler IF21.03.052-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
29,55(-1,1)Vetle Skagmo, IL Koll08.03.051-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
29,64(-0,9)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.055-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
29,75(-0,3)Halyn Yalley, IL i BUL14.07.053-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
30,03(-1,1)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
-----10--------------------
30,26(-0,9)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.056-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
30,83(-2,0)Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.054-h1Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
31,23(-2,2)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.057-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
32,71(-1,1)Lars Sparrevik, IL Koll16.08.055-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
35,46(-1,1)Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.056-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,69(+2,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,12,02Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,36,37Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,39,75Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.056-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,41,21Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.052-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,41,84Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.057-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,42,02Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
1,42,83Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.056Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
1,43,20Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.057Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
1,45,19Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,45,67Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.052-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
1,46,45Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.055-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
-----10--------------------
1,47,96Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,50,19Vetle Skagmo, IL Koll08.03.058-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
1,51,00Nikolai Burkow Myhre, Sportsklubben Vidar24.10.055-h1Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,52,69Jonas Johansen Hicken, IL Koll07.05.054Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
1,53,07Birk Elias Moeng Jensen, IL Koll08.04.054-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,53,22William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
1,54,80Aleksander Ellingsen Gotaas, Sportsklubben Vidar13.07.0511Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
1,56,34Simen Fritsvold, IL Koll12.05.055-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,56,74Gustav Morthens, IL i BUL29.05.056-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,59,22Abel Khan-Østrem, IL i BUL07.03.057-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
-----20--------------------
2,02,50Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.058-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
2,03,37Neil Engedal Sharma, Sportsklubben Vidar03.10.054Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
2,03,69Lars Sparrevik, IL Koll16.08.058-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,03,97Benjamin Peters, Sportsklubben Vidar25.11.055Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
2,13,45Filip August Solli Holm-Hansen, IL i BUL04.06.059-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,16,81Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.051-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
2,23,26Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.052Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
2,26,21Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.055Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
2,32,05Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
2,36,4Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
2,38,2Lars Wold Møller, IL Koll30.06.052Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
2,39,79Nikolai Wik Håland, IL Koll13.08.051-h1Oslo/NIH, Kretsstevne26.06.18
2,43,5Simen Fritsvold, IL Koll12.05.053Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
2,51,7Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.055Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,42,54Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.057-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
4,45,27Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.057Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,47,76Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.058Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,58,11Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
5,07,62Nikolai Burkow Myhre, Sportsklubben Vidar24.10.0510Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
5,22,67Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.0514Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,37,20Nikolai Burkow Myhre, Sportsklubben Vidar24.10.051Asker, Kretsstevne 227.08.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,95(+0,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
10,06(-0,7)Trygve Ilseng, Bøler IF22.03.052-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
10,67(-1,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.056-fi Hamar, Lerøylekene08.09.18
10,70(+0,8)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.055-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,24(-0,8)Vetle Skagmo, IL Koll08.03.051-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,86(+0,0)Lars Sparrevik, IL Koll16.08.054-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
12,82(-0,8)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.054-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,56(+3,6)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,79(-0,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
32,10(-0,6)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
34,57(+1,3)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.051Arna, Seriestevne11.07.18
35,76(+0,6)Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.053-h1Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,67(+3,7)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.052-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,17,21Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.051Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
6,42,57Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.053Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
1,40Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.053Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
1,37Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
1,35Simen Fritsvold, IL Koll12.05.053Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
1,35Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.053Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
1,25Lars Sparrevik, IL Koll16.08.0515Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
1,10Lars Wold Møller, IL Koll30.06.052Nesøya, Nesøyalekene 201801.09.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,60Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.051Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,01(+1,7)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-14)Oslo/NIH, Treningsstevne07.08.18

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,95(+0,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201831.08.18
4,93(+1,6)Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.058Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
4,82(+1,4)Halyn Yalley, IL i BUL14.07.051Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
4,66(+1,7)Vetle Skagmo, IL Koll08.03.053Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
4,52(+1,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
4,44(+0,7)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.056Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
4,43(+0,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 124.09.18
4,32(+0,9)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.0516Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
4,29(+1,5)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
4,20(+1,4)Lars Sparrevik, IL Koll16.08.0518Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
-----10--------------------
4,09(-1,4)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.0541Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
3,97(+0,6)Gustav Morthens, IL i BUL29.05.0511Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
3,61(+1,0)August Aschehoug, IL i BUL06.12.0512Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
3,55(+1,1)Abel Khan-Østrem, IL i BUL07.03.0528Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,78(+0,8)Robin Jenssen-Sæther, IL i BUL22.05.056Hamar, Lerøylekene09.09.18
9,77(+1,5)Vetle Skagmo, IL Koll08.03.057Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
9,40(+0,0)Lars Sparrevik, IL Koll16.08.055Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
9,39(+1,2)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.058Hamar, Lerøylekene09.09.18
8,98(+1,1)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.059Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
8,59(+1,5)Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.059Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,14Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
10,30Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
8,21Simen Fritsvold, IL Koll12.05.051Nesøya, Nesøyalekene 201801.09.18
7,96Lars Sparrevik, IL Koll16.08.052Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 124.09.18
7,93Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.058Hamar, Lerøylekene08.09.18
7,26Vetle Skagmo, IL Koll08.03.053Oslo/NIH, Kretsstevne26.06.18
6,92William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201831.08.18
6,44Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.058Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
6,42Lars Wold Møller, IL Koll30.06.052Nesøya, Nesøyalekene 201801.09.18
6,27August Aschehoug, IL i BUL06.12.054Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
-----10--------------------
5,63Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.056Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
5,58Gustav Morthens, IL i BUL29.05.057Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,16Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053 (G-14)Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,10Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
24,92Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051Nittedal, Treningsstevne04.05.18
22,61Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.054Hamar, Lerøylekene08.09.18
15,57Vetle Skagmo, IL Koll08.03.056Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
12,78Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll24.06.054Asker, Askerlekene 201809.06.18

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,40Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
11,63Markus Jensen Sales, IL i BUL27.11.055Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,01Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
20,79William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.058Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
19,26Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,41Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051 (G-15)Nadderud, Tyrvings høstserie - kast og lengde18.09.18

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5217Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL
8,09(+1,0)-4,95-9,78-9,95(+0,1)-1,37-1,42,02
03.03.052Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
4085William Schjerve Moe, Lambertseter IF
8,87(+1,0)-4,39-6,92-10,93(+0,1)-1,40-1,53,22
11.11.053Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
2832Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IL Koll
9,49(+1,0)-NM-5,12-11,06(+0,1)-1,31-1,52,19
24.06.054Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49(+1,8)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
7,93(+1,1)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
7,95(+1,1)Simon Stornes, Sportsklubben Vidar14.07.045Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
8,15(+0,7)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
8,41(-0,9)Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.044-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
8,57(-0,2)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
8,77(-1,5)Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h3Hamar, Lerøylekene09.09.18
8,83(+0,7)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.045Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
9,01(-0,2)Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.042Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
9,03(+1,1)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,98(+2,2)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046Jessheim, Norgeslekene11.08.18
8,25(+2,4)Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.046Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,65(+1,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,77(+1,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h1Drammen, Elvelekene 201826.08.18
12,70(-1,5)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043-h1Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
12,91(+0,7)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
14,11(-0,6)Leonard Gjernes, IL i BUL27.03.045 (G-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
14,68(+0,2)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.042Nesøya, Nesøyalekene 201801.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,33(+3,0)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046-h2 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,61(+1,8)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
25,29(+1,2)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043-h2Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
25,81(+0,8)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
26,11(+0,8)Simon Stornes, Sportsklubben Vidar14.07.042-h1Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
27,46(-1,2)Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.043-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
28,53(+1,8)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044-h1Asker, Askerlekene 201809.06.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,09Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,52Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
1,14,76Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.041Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,82Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,38,82Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
1,39,05Magnus Eriksen Sletvold, IL Heming03.02.043-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
1,39,28Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,41,08Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.041Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
1,41,17Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.042Askim, Sparebanklekene13.05.18
1,42,40Elias Mokhlis, IL i BUL29.11.042 (G-13)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
1,47,99Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.048-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11,19Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
2,18,56Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
2,19,00Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
2,19,52Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.042Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
2,19,93Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.046-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
2,29,14Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.046Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
2,32,99Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.047Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,39,95Anass Safiani, IL i BUL17.11.047Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,41,61Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.049Hamar, Lerøylekene09.09.18
4,50,57Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.042Asker, Askerlekene 201809.06.18
5,06,30Rudolf Ugelstad, Sportsklubben Vidar23.09.0412Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,27,97Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,71(-0,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
16,10(1,5)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,52(+4,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,84(-0,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
30,28(-0,7)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
33,30(-0,3)Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.044-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,47(+3,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
33,12(+3,7)Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.046Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,28Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.046-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19,99Anass Safiani, IL i BUL17.11.042Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.044Hamar, Lerøylekene09.09.18
1,25Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,04(+0,8)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
5,29(+1,0)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
4,40(+1,5)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
4,29(+0,5)Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.041Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
3,72(+0,7)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
3,51(+1,6)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,91(+3,4)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.048Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,55(+1,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
10,76(-2,2)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,96Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,44Sondre Jahren, IL i BUL02.02.041Nittedal, Treningsstevne04.05.18
8,83Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
7,94Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.042Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
7,13Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
7,07Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
6,42André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
30,16Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Røyken, Spikkestad Open10.08.18

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,82Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Lillestrøm, Åpent Klubbmesterskap 201830.09.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,95Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
20,13Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.0410Hamar, Lerøylekene09.09.18

Kast 4 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1340Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL
29,70-6,59-23,47-18,43
26.11.041Asker, Kast-mangekampen 201823.09.18

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66(+2,0)Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
7,84(-2,4)Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.031 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
7,96(+2,0)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,27(+1,5)Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.032Lillestrøm, Åpent Klubbmesterskap 201830.09.18
12,46(+0,9)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.035-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
12,69(+0,4)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
13,48(-0,6)Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.034 (G-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,37(+0,7)Gershon Ndacal (SWE), IL i BUL04.05.031-h1Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,65(+3,7)Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.037-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,40(+0,7)Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.032Lillestrøm, Åpent Klubbmesterskap 201830.09.18
26,49(+0,3)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.035Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,33(+0,3)Gershon Ndacal (SWE), IL i BUL04.05.034Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,94Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.032 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,59Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.031 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
58,76Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
1,02,36Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.036-h1 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30,69Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,30Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.037-h3Overhalla, UM 201801.09.18
2,08,57Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.033-h2Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
2,13,61Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
2,18,50Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,23,28Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.035-h1Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,66Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032-h3Overhalla, UM 201801.09.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,13,58Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03MGeithus, NM og UM i mangekamp27.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,56Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (G-15/17)Sandefjord, Vestfold Karusellen05.09.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17,3Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.031Ski, Kretsstevne19.09.18
4,28,69Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
4,36,25Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.031Asker, Askerlekene 201809.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,29Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.0319-h3 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,01,99Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.037Overhalla, UM 201802.09.18
6,34,08Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.0316Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
6,49,17Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.0321Overhalla, UM 201802.09.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36,22Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031Overhalla, UM 201802.09.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49,02Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,12,82Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.039 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,21(+2,0)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,70(+0,9)Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032Overhalla, UM 201801.09.18
14,77(+0,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03MGeithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,27(+3,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,53Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032-h2Overhalla, UM 201831.08.18

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40,31Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.032Overhalla, UM 201831.08.18

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,23,37Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.034Overhalla, UM 201801.09.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,49,61Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.032 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,88Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
1,65Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031Asker, Askerlekene 201809.06.18
1,65Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
1,60Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033Asker, Askerlekene 201809.06.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,70Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03MGeithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,27(+1,2)Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033Overhalla, UM 201801.09.18
6,10(+1,6)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033-kv (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
5,36(+1,8)Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
5,28(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
4,51(-0,1)Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032Asker, Askerlekene 201810.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,31(+3,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033-kv (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,61Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.031Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,96(+1,2)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,32Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03MGeithus, NM og UM i mangekamp26.05.18
11,19Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
9,38Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.031Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,40Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
29,97Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.0310Overhalla, UM 201831.08.18

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,11Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.035Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
13,93Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,52Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031Overhalla, UM 201801.09.18
49,48Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18

9 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4771Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll
12,66(-0,8)-5,78(+3,2)-12,32-1,70-14,77(+0,5)-32,74-2,70-41,38-3,13,58
11.02.033Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66(+2,0)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
8,02(-2,1)Felix Christensen, IL i BUL20.04.022-h1Asker, Askerlekene 201810.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,90(+2,5)Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,71(+1,9)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
11,88(+0,7)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
12,12(+0,9)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.024Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
12,50(+1,3)Felix Christensen, IL i BUL20.04.027-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
12,52(+0,9)Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.026Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
12,91(+0,4)Andreas Driot, IL i BUL07.06.024Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
12,92(+0,4)Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.025Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
13,29(+0,4)Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.026Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,93(-0,3)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.024-h2Overhalla, UM 201801.09.18
24,05(+1,5)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
24,43(+0,2)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.024Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
25,46(+0,2)Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.026Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
25,65(+0,4)Felix Christensen, IL i BUL20.04.025Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
27,21(+1,8)Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.022 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,24(+3,7)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
25,44(+2,5)Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h1Asker, Askerlekene 201809.06.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,53Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.021 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,68Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, NM og UM i mangekamp26.05.18
59,61Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.025-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
1,00,70Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.027-h2 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,06Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,41Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022Overhalla, UM 201801.09.18
2,01,49Roderick Duodu, IL i BUL30.03.026Overhalla, UM 201801.09.18
2,11,46Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,08,34Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0212-h1 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
4,12,31Roderick Duodu, IL i BUL30.03.027 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
4,30,05Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.027-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
4,37,62Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,51,77Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022Overhalla, UM 201802.09.18
8,52,03Roderick Duodu, IL i BUL30.03.023Overhalla, UM 201802.09.18
9,31,47Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.0212Overhalla, UM 201802.09.18
10,14,20Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.0212 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,32,21Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0214 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,94(+0,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022Overhalla, UM 201801.09.18
14,84(+1,3)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
14,94(+1,8)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.021Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,19(+1,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.024-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,83Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h2Overhalla, UM 201831.08.18
42,89Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
49,73Felix Christensen, IL i BUL20.04.021Nesodden, Løpsstevne16.08.18

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57,38Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.027Overhalla, UM 201831.08.18

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,56,20Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021 (G-18/19)Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,97Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201807.07.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,70Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,73(+1,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023-fi (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
5,84(+0,9)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
4,99(+1,7)Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.022Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,85(+2,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201807.07.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,30Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,71(+1,3)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.024 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,30Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
8,71Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.024Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
6,79Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.021Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,99Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18
36,01Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.021Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
21,21Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.024Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,74Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.021Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,81Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Overhalla, UM 201831.08.18
20,46Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6921Sander Aae Skotheim, IL Koll
11,84(+2,0)-6,85(+2,8)-13,04-1,97-53,08-15,39(+2,9)-39,99-3,70-53,39-4,37,62
31.05.0215 (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,60(-2,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011Asker, Askerlekene 201810.06.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,16(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.016-fi-A (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
11,18(+1,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
11,27(+1,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,31(+1,9)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
11,41(+0,6)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-h2 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
11,53(+1,6)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.018-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,76(-0,6)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
11,76(+1,6)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,82(+1,6)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,51(+2,1)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,31(+1,9)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.013-hNat (MS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
22,69(+1,8)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
22,83(+1,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
22,85(+1,1)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011Asker, Askerlekene 201809.06.18
23,05(-0,7)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
23,42(+1,8)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
24,08(+1,8)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.016Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,90Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,33Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
53,73Jonathan Holen, IL i BUL14.07.014-h2 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
53,86Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
54,29Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.013-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,55Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h1 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
2,21,99Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.013Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,06,56Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-h1 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
4,59,81Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships10.06.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,30,32Bastian Karlsen Antonsen, Lyn Ski24.01.013Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,39(+1,9)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,84Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012Overhalla, UM 201801.09.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,03(-0,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
6,42(+1,8)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
6,42(+1,2)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.019Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
5,70(+1,3)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.011Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,29(-2,0)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.016Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,03Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201807.07.18

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,99Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,17Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011Arvika/SWE, Stjärnspelen 201828.07.18

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
66,06Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011Overhalla, UM 201801.09.18

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,45Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7253Markus Rooth, IK Tjalve
11,33(+3,4)-6,95(+2,6)-15,03-1,79-51,83-14,44(+1,6)-41,92-4,20-57,65-5,06,87
22.12.017 (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18

Gutter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,88(+1,1)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.993-fi-A (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,25(+1,6)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,31(-0,7)Luca Thompson, IL i BUL24.11.005-fi Overhalla, UM 201831.08.18
11,43(+1,6)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
12,56(-1,1)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002 (MS)Ås, Kretsstevne17.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,68(+3,0)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-sf2 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
10,96(+3,3)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.003-h4 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,35(+2,4)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992-h1 (MS)Berlin/GER, Berlin 2018 World Para Athletics European Championships23.08.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,11(+1,6)Luca Thompson, IL i BUL24.11.003-fi Overhalla, UM 201802.09.18
22,89(+1,4)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.996-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene12.08.18
23,89(+0,4)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
24,70(+0,4)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.007Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,9(+4,5)Luca Thompson, IL i BUL24.11.003 (MS)Nittedal, Løpsstevne16.05.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,86Luca Thompson, IL i BUL24.11.003 (MS)Fana, Trond Mohn Games 201822.08.18
41,79Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002 (MS)Ås, Kretsstevne17.09.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,04Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-fi (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
50,52Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h3 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
52,98Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.996-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
53,02Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.003-h1Overhalla, UM 201831.08.18
53,32Marcus Solheim, Bøler IF29.08.004-h1Overhalla, UM 201831.08.18
56,13Rafael Oversand, IL i BUL14.02.003-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,67Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi-D (MS)Karlstad/SWE, Karlstad Grand Prix25.07.18
1,56,33Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
1,56,7Michael Mørk, IK Tjalve15.10.991High Point/NC/USA, Southwest Guilford Home Meet25.04.18
1,57,99Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.003-h2 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,58,63Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.001-h1Overhalla, UM 201802.09.18
1,59,48Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.9915 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
2,00,47Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004-h1Overhalla, UM 201802.09.18
2,00,83Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.0011-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
2,00,93Marcus Solheim, Bøler IF29.08.006-h1Overhalla, UM 201802.09.18
2,06,11Herman Foss, IL i BUL12.10.998-h1 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
-----10--------------------
2,07,07Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.008-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,07,91Theodor Raaberg, Bøler IF09.11.993-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,59,36Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.005-h3 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,02,19Michael Mørk, IK Tjalve15.10.9912-h1 (MS)High Point/NC/USA, High Point VertKlasse06.04.18
4,04,95Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.001-h4 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,11,99Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.002 (MS)Nadderud, Høstserien 311.09.18
4,12,72Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.0012-h4 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,16,48Henrik Bjørnstad Koppang, IK Tjalve11.10.9911-h5 (MS)Karlsruhe/GER, Lange Laufnacht 201819.05.18
4,19,74Herman Foss, IL i BUL12.10.9920-h4 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,22,25Marcus Solheim, Bøler IF29.08.0016-h1 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
4,27,63Rafael Oversand, IL i BUL14.02.0026-h4 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,63Michael Mørk, IK Tjalve15.10.994Nashville/TN/USA, 16th Annual Music City Distance Carnival02.06.18

1600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,16,39Michael Mørk, IK Tjalve15.10.991Greensboro/NC/USA, NCHSAA 3A Midwest Regional11.05.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48,10Elias Jonsson, Nydalens SK13.03.991 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
8,54,60Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.007Overhalla, UM 201831.08.18
9,07,89Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.0014-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,10,05Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.991-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
9,19,85Herman Foss, IL i BUL12.10.9918-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,20,71Marcus Solheim, Bøler IF29.08.0020-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,21,27Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.0021-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
10,05,60Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9913-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,39,87Marcus Solheim, Bøler IF29.08.003Overhalla, UM 201801.09.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,01,76Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,43,81Tobias Lømo, IL Koll13.05.001Os, Søftelands avslutningsstevne20.10.18

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,01,79Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (MS)Bergen/La, NM Kappgang09.06.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24(+0,4)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
5,80(-1,1)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992 (MS)Berlin/GER, Berlin Open Grand Prix Athletics 201801.07.18
4,91(+1,7)Herbert Astrup Hansen Hagen, Bækkelagets SK14.07.001Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,29(+2,5)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.004Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
5,99(+2,5)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.998Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,59Herbert Astrup Hansen Hagen, Bækkelagets SK14.07.003 (MS)Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18

Gutter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,94(+0,8)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.987-fi-B (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
11,08(+2,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-h2 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,13(+0,7)Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.971-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
11,19(+0,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961 (MS)Ulvik, Ulvikaleikane 201801.07.18
11,59(+1,3)Mathias Narum, IL i BUL19.09.978-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
11,88(+1,9)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,90(+1,9)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,39(+0,7)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
22,40(+0,5)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-fi (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
22,67(+0,7)Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.975-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
22,72(-0,1)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961 (MS)Ulvik, Ulvikaleikane 201801.07.18
24,25(+0,5)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,26(+7,0)Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.971-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
22,31(+2,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.971-h6 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,02Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.975 (MS)Oslo/Bi, OFIKs løpsstevne 201811.07.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,29Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.963-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
1,56,04Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.984 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
2,00,25Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9620 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
2,00,84Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.977-h2 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,58Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.969-hNat (MS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
3,51,92Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
4,00,82Endre Wigaard, IL i BUL25.01.969-h2 (MS)Sioux Falls/SD/USA, Dakota Relays05.05.18
4,02,47Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.9718-h2 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05,86Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.967 (MS)Fana, Trond Mohn Games 201822.08.18
8,57,14Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.9719-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,28,81Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.965 (MS)Byrkjelo, NM 201817.08.18
14,57,23Albert Didriksen, Oslostudentenes IK Friidrett07.10.9615 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
15,43,23Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9622 (MS)Winona/MN/USA, NSIC Outdoor Track & Field Championships12.05.18
17,23,53Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.971-h1 (MS)Oslo/NIH, Kretsstevne26.06.18

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,52(+1,3)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.961 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,40Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.981 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,15(+1,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965 (MS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
6,43(+1,9)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.964 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19(+3,6)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965 (MS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,23(+2,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
13,60(+1,0)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.964 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,82Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (MS)Byrkjelo, NM 201819.08.18
12,95Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,97Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.961Geithus, Kastkarusell27.06.18

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,60(-2,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011 (G-17)Asker, Askerlekene 201810.06.18
7,66(+2,0)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021 (G-16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
7,66(+2,0)Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
7,84(-2,4)Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.031 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
7,96(+2,0)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
8,02(-2,1)Felix Christensen, IL i BUL20.04.022-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201810.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,90(+2,5)Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,88(+1,1)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.993-fi-A (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,16(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.016-fi-A (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
11,18(+1,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
11,25(+1,6)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,27(+1,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,31(+1,9)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
11,31(-0,7)Luca Thompson, IL i BUL24.11.005-fi (G-18/19)Overhalla, UM 201831.08.18
11,41(+0,6)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-h2 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
11,43(+1,6)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,53(+1,6)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.018-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
-----10--------------------
11,71(+1,9)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
11,76(-0,6)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012 (G-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
11,76(+1,6)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,82(+1,6)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,88(+0,7)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
12,12(+0,9)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.024 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
12,27(+1,5)Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.032 (G-15)Lillestrøm, Åpent Klubbmesterskap 201830.09.18
12,46(+0,9)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.035-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
12,50(+1,3)Felix Christensen, IL i BUL20.04.027-h5 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
12,52(+0,9)Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.026 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
-----20--------------------
12,56(-1,1)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002 (MS)Ås, Kretsstevne17.09.18
12,69(+0,4)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
12,91(+0,4)Andreas Driot, IL i BUL07.06.024 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
12,92(+0,4)Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.025 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
13,29(+0,4)Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.026 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
13,48(-0,6)Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.034 (G-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,37(+0,7)Gershon Ndacal (SWE), IL i BUL04.05.031-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,68(+3,0)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-sf2 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
10,96(+3,3)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.003-h4 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,35(+2,4)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992-h1 (MS)Berlin/GER, Berlin 2018 World Para Athletics European Championships23.08.18
11,51(+2,1)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
14,65(+3,7)Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.037-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,31(+1,9)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.013-hNat (MS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
22,11(+1,6)Luca Thompson, IL i BUL24.11.003-fi (G-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
22,69(+1,8)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
22,83(+1,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
22,85(+1,1)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011 (G-17)Asker, Askerlekene 201809.06.18
22,89(+1,4)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.996-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene12.08.18
23,05(-0,7)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
23,42(+1,8)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
23,89(+0,4)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
23,93(-0,3)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.024-h2 (G-16)Overhalla, UM 201801.09.18
-----10--------------------
24,05(+1,5)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
24,08(+1,8)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.016 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
24,40(+0,7)Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.032 (G-15)Lillestrøm, Åpent Klubbmesterskap 201830.09.18
24,43(+0,2)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.024 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
24,70(+0,4)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.007 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
25,46(+0,2)Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.026 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
25,65(+0,4)Felix Christensen, IL i BUL20.04.025 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
26,49(+0,3)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.035 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
27,21(+1,8)Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.022 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,33(+0,3)Gershon Ndacal (SWE), IL i BUL04.05.034 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,9(+4,5)Luca Thompson, IL i BUL24.11.003 (MS)Nittedal, Løpsstevne16.05.18
24,24(+3,7)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
25,44(+2,5)Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201809.06.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,86Luca Thompson, IL i BUL24.11.003 (MS)Fana, Trond Mohn Games 201822.08.18
37,90Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18
41,79Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002 (MS)Ås, Kretsstevne17.09.18
42,53Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.021 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
42,94Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.032 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,04Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-fi (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
50,52Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h3 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
51,33Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
52,68Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, NM og UM i mangekamp26.05.18
52,98Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.996-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
53,02Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.003-h1 (G-18/19)Overhalla, UM 201831.08.18
53,32Marcus Solheim, Bøler IF29.08.004-h1 (G-18/19)Overhalla, UM 201831.08.18
53,73Jonathan Holen, IL i BUL14.07.014-h2 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
53,86Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h2 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
54,29Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.013-h1 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
-----10--------------------
54,59Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.031 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
56,13Rafael Oversand, IL i BUL14.02.003-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
58,76Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
59,61Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.025-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
1,00,70Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.027-h2 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
1,02,36Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.036-h1 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,06Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021 (G-16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
1,30,69Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,67Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi-D (MS)Karlstad/SWE, Karlstad Grand Prix25.07.18
1,56,33Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
1,56,7Michael Mørk, IK Tjalve15.10.991 (G-18/19)High Point/NC/USA, Southwest Guilford Home Meet25.04.18
1,57,41Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022 (G-16)Overhalla, UM 201801.09.18
1,57,99Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.003-h2 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,58,63Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.001-h1 (G-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
1,59,48Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.9915 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
1,59,55Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h1 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
2,00,47Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004-h1 (G-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
2,00,83Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.0011-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
-----10--------------------
2,00,93Marcus Solheim, Bøler IF29.08.006-h1 (G-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
2,01,49Roderick Duodu, IL i BUL30.03.026 (G-16)Overhalla, UM 201801.09.18
2,03,30Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.037-h3 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
2,06,11Herman Foss, IL i BUL12.10.998-h1 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
2,07,07Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.008-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,07,91Theodor Raaberg, Bøler IF09.11.993-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
2,08,57Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.033-h2 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
2,11,46Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
2,13,61Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031 (G-15)Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
2,18,50Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
-----20--------------------
2,21,99Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.013 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
2,23,28Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.035-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,66Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032-h3 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,13,58Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03M (G-15)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,56Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (G-15/17)Sandefjord, Vestfold Karusellen05.09.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,59,36Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.005-h3 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,02,19Michael Mørk, IK Tjalve15.10.9912-h1 (MS)High Point/NC/USA, High Point VertKlasse06.04.18
4,04,95Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.001-h4 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,06,56Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-h1 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
4,08,34Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0212-h1 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
4,11,99Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.002 (MS)Nadderud, Høstserien 311.09.18
4,12,31Roderick Duodu, IL i BUL30.03.027 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
4,12,72Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.0012-h4 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,16,48Henrik Bjørnstad Koppang, IK Tjalve11.10.9911-h5 (MS)Karlsruhe/GER, Lange Laufnacht 201819.05.18
4,17,3Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.031 (G-15)Ski, Kretsstevne19.09.18
-----10--------------------
4,19,74Herman Foss, IL i BUL12.10.9920-h4 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,22,25Marcus Solheim, Bøler IF29.08.0016-h1 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
4,27,63Rafael Oversand, IL i BUL14.02.0026-h4 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,28,69Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
4,30,05Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.027-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
4,36,25Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.031 (G-15)Asker, Askerlekene 201809.06.18
4,37,62Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18
4,59,81Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships10.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,29Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.0319-h3 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,63Michael Mørk, IK Tjalve15.10.994 (G-18/19)Nashville/TN/USA, 16th Annual Music City Distance Carnival02.06.18

1600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,16,39Michael Mørk, IK Tjalve15.10.991 (G-18/19)Greensboro/NC/USA, NCHSAA 3A Midwest Regional11.05.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,01,99Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.037 (G-15)Overhalla, UM 201802.09.18
6,34,08Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.0316 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
6,49,17Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.0321 (G-15)Overhalla, UM 201802.09.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36,22Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (G-15)Overhalla, UM 201802.09.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48,10Elias Jonsson, Nydalens SK13.03.991 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
8,51,77Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022 (G-16)Overhalla, UM 201802.09.18
8,52,03Roderick Duodu, IL i BUL30.03.023 (G-16)Overhalla, UM 201802.09.18
8,54,60Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.007 (G-18/19)Overhalla, UM 201831.08.18
9,07,89Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.0014-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,10,05Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.991-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
9,19,85Herman Foss, IL i BUL12.10.9918-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,20,71Marcus Solheim, Bøler IF29.08.0020-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,21,27Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.0021-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,30,32Bastian Karlsen Antonsen, Lyn Ski24.01.013 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
-----10--------------------
9,31,47Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.0212 (G-16)Overhalla, UM 201802.09.18
10,05,60Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9913-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
10,14,20Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.0212 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49,02Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,32,21Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0214 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,12,82Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.039 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,21(+2,0)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036-fi (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,70(+0,9)Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
14,77(+0,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03M (G-15)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,27(+3,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,94(+0,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022 (G-16)Overhalla, UM 201801.09.18
14,84(+1,3)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
14,94(+1,8)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.021 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,39(+1,9)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
15,19(+1,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.024-fi (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,53Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032-h2 (G-15)Overhalla, UM 201831.08.18

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,83Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h2 (G-16)Overhalla, UM 201831.08.18
42,89Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
49,73Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-16)Nesodden, Løpsstevne16.08.18

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40,31Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.032 (G-15)Overhalla, UM 201831.08.18
4,57,38Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.027 (G-16)Overhalla, UM 201831.08.18

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,39,87Marcus Solheim, Bøler IF29.08.003 (G-18/19)Overhalla, UM 201801.09.18
6,56,20Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021 (G-18/19)Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,23,37Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.034 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,01,76Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
17,49,61Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.032 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,43,81Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Os, Søftelands avslutningsstevne20.10.18

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,01,79Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (MS)Bergen/La, NM Kappgang09.06.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,97Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201807.07.18
1,88Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
1,84Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-17)Overhalla, UM 201801.09.18
1,65Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031 (G-15)Asker, Askerlekene 201809.06.18
1,65Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
1,60Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033 (G-15)Asker, Askerlekene 201809.06.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
3,70Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18
2,70Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03M (G-15)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,03(-0,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
6,73(+1,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023-fi (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
6,42(+1,8)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
6,42(+1,2)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.019 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
6,27(+1,2)Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
6,24(+0,4)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
6,10(+1,6)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033-kv (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
5,84(+0,9)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
5,80(-1,1)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992 (MS)Berlin/GER, Berlin Open Grand Prix Athletics 201801.07.18
5,70(+1,3)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.011 (G-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
-----10--------------------
5,36(+1,8)Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031 (G-15)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
5,28(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
4,99(+1,7)Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.022 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
4,91(+1,7)Herbert Astrup Hansen Hagen, Bækkelagets SK14.07.001 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
4,51(-0,1)Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032 (G-15)Asker, Askerlekene 201810.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,85(+2,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201807.07.18
6,31(+3,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033-kv (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
6,29(+2,5)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.004 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
5,99(+2,5)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.998 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,30Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021 (G-16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
4,61Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.031 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,71(+1,3)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.024 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
13,29(-2,0)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.016 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
10,96(+1,2)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,28(+3,4)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,32Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03M (G-15)Geithus, NM og UM i mangekamp26.05.18
11,19Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031 (G-15)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
9,38Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.031 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,03Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201807.07.18
13,30Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
8,71Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.024 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
6,79Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.021 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,99Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,40Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
29,97Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.0310 (G-15)Overhalla, UM 201831.08.18

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,17Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Arvika/SWE, Stjärnspelen 201828.07.18
39,99Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18
36,01Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.021 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
21,21Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.024 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,11Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.035 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
13,93Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,74Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.021 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,52Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
49,48Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
66,06Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Overhalla, UM 201801.09.18
57,81Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Overhalla, UM 201831.08.18
20,46Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021 (G-16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,45Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
38,59Herbert Astrup Hansen Hagen, Bækkelagets SK14.07.003 (MS)Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18

9 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4771Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll
12,66(-0,8)-5,78(+3,2)-12,32-1,70-14,77(+0,5)-32,74-2,70-41,38-3,13,58
11.02.033 (G-15)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7253Markus Rooth, IK Tjalve
11,33(+3,4)-6,95(+2,6)-15,03-1,79-51,83-14,44(+1,6)-41,92-4,20-57,65-5,06,87
22.12.017 (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18
6921Sander Aae Skotheim, IL Koll
11,84(+2,0)-6,85(+2,8)-13,04-1,97-53,08-15,39(+2,9)-39,99-3,70-53,39-4,37,62
31.05.0215 (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,60(-2,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011 (G-17)Asker, Askerlekene 201810.06.18
7,66(+2,0)Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
7,66(+2,0)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021 (G-16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
7,84(-2,4)Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.031 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
7,96(+2,0)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
8,02(-2,1)Felix Christensen, IL i BUL20.04.022-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201810.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,90(+2,5)Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,88(+1,1)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.993-fi-A (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
10,94(+0,8)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.987-fi-B (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
11,08(+2,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-h2 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,13(+0,7)Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.971-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
11,16(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.016-fi-A (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
11,18(+1,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
11,19(+0,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961 (MS)Ulvik, Ulvikaleikane 201801.07.18
11,25(+1,6)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,27(+1,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,31(+1,9)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
-----10--------------------
11,31(-0,7)Luca Thompson, IL i BUL24.11.005-fi (G-18/19)Overhalla, UM 201831.08.18
11,41(+0,6)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-h2 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
11,43(+1,6)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,53(+1,6)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.018-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,59(+1,3)Mathias Narum, IL i BUL19.09.978-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
11,71(+1,9)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
11,76(-0,6)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012 (G-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
11,76(+1,6)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,82(+1,6)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,88(+0,7)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
-----20--------------------
11,88(+1,9)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,90(+1,9)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
12,12(+0,9)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.024 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
12,27(+1,5)Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.032 (G-15)Lillestrøm, Åpent Klubbmesterskap 201830.09.18
12,46(+0,9)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.035-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
12,50(+1,3)Felix Christensen, IL i BUL20.04.027-h5 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
12,52(+0,9)Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.026 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
12,56(-1,1)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002 (MS)Ås, Kretsstevne17.09.18
12,69(+0,4)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
12,91(+0,4)Andreas Driot, IL i BUL07.06.024 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
-----30--------------------
12,92(+0,4)Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.025 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
13,29(+0,4)Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.026 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
13,48(-0,6)Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.034 (G-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,37(+0,7)Gershon Ndacal (SWE), IL i BUL04.05.031-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,68(+3,0)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-sf2 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
10,96(+3,3)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.003-h4 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,35(+2,4)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992-h1 (MS)Berlin/GER, Berlin 2018 World Para Athletics European Championships23.08.18
11,51(+2,1)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
14,65(+3,7)Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.037-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,31(+1,9)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.013-hNat (MS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
22,11(+1,6)Luca Thompson, IL i BUL24.11.003-fi (G-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
22,39(+0,7)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
22,40(+0,5)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-fi (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
22,67(+0,7)Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.975-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
22,69(+1,8)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
22,72(-0,1)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961 (MS)Ulvik, Ulvikaleikane 201801.07.18
22,83(+1,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
22,85(+1,1)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011 (G-17)Asker, Askerlekene 201809.06.18
22,89(+1,4)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.996-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene12.08.18
-----10--------------------
23,05(-0,7)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
23,42(+1,8)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
23,89(+0,4)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
23,93(-0,3)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.024-h2 (G-16)Overhalla, UM 201801.09.18
24,05(+1,5)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
24,08(+1,8)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.016 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
24,25(+0,5)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
24,40(+0,7)Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.032 (G-15)Lillestrøm, Åpent Klubbmesterskap 201830.09.18
24,43(+0,2)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.024 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
24,70(+0,4)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.007 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
-----20--------------------
25,46(+0,2)Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.026 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
25,65(+0,4)Felix Christensen, IL i BUL20.04.025 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
26,49(+0,3)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.035 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
27,21(+1,8)Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.022 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,33(+0,3)Gershon Ndacal (SWE), IL i BUL04.05.034 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,9(+4,5)Luca Thompson, IL i BUL24.11.003 (MS)Nittedal, Løpsstevne16.05.18
22,26(+7,0)Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.971-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
22,31(+2,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.971-h6 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
24,24(+3,7)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
25,44(+2,5)Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201809.06.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,86Luca Thompson, IL i BUL24.11.003 (MS)Fana, Trond Mohn Games 201822.08.18
37,90Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18
41,79Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002 (MS)Ås, Kretsstevne17.09.18
42,53Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.021 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
42,94Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.032 (MS)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,04Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-fi (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
50,52Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h3 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
51,02Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.975 (MS)Oslo/Bi, OFIKs løpsstevne 201811.07.18
51,33Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
52,68Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, NM og UM i mangekamp26.05.18
52,98Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.996-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
53,02Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.003-h1 (G-18/19)Overhalla, UM 201831.08.18
53,32Marcus Solheim, Bøler IF29.08.004-h1 (G-18/19)Overhalla, UM 201831.08.18
53,73Jonathan Holen, IL i BUL14.07.014-h2 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
53,86Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h2 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
-----10--------------------
54,29Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.013-h1 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
54,59Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.031 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
56,13Rafael Oversand, IL i BUL14.02.003-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
58,76Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
59,61Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.025-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
1,00,70Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.027-h2 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
1,02,36Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.036-h1 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,06Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021 (G-16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
1,30,69Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,67Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi-D (MS)Karlstad/SWE, Karlstad Grand Prix25.07.18
1,55,29Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.963-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
1,56,04Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.984 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
1,56,33Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
1,56,7Michael Mørk, IK Tjalve15.10.991 (G-18/19)High Point/NC/USA, Southwest Guilford Home Meet25.04.18
1,57,41Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022 (G-16)Overhalla, UM 201801.09.18
1,57,99Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.003-h2 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,58,63Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.001-h1 (G-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
1,59,48Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.9915 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
1,59,55Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h1 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
-----10--------------------
2,00,25Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9620 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
2,00,47Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004-h1 (G-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
2,00,83Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.0011-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
2,00,84Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.977-h2 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
2,00,93Marcus Solheim, Bøler IF29.08.006-h1 (G-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
2,01,49Roderick Duodu, IL i BUL30.03.026 (G-16)Overhalla, UM 201801.09.18
2,03,30Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.037-h3 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
2,06,11Herman Foss, IL i BUL12.10.998-h1 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
2,07,07Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.008-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,07,91Theodor Raaberg, Bøler IF09.11.993-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
-----20--------------------
2,08,57Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.033-h2 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
2,11,46Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
2,13,61Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031 (G-15)Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
2,18,50Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,21,99Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.013 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
2,23,28Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.035-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,66Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032-h3 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,13,58Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03M (G-15)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,56Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (G-15/17)Sandefjord, Vestfold Karusellen05.09.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,58Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.969-hNat (MS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
3,51,92Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
3,59,36Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.005-h3 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,00,82Endre Wigaard, IL i BUL25.01.969-h2 (MS)Sioux Falls/SD/USA, Dakota Relays05.05.18
4,02,19Michael Mørk, IK Tjalve15.10.9912-h1 (MS)High Point/NC/USA, High Point VertKlasse06.04.18
4,02,47Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.9718-h2 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,04,95Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.001-h4 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,06,56Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-h1 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
4,08,34Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0212-h1 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
4,11,99Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.002 (MS)Nadderud, Høstserien 311.09.18
-----10--------------------
4,12,31Roderick Duodu, IL i BUL30.03.027 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
4,12,72Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.0012-h4 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,16,48Henrik Bjørnstad Koppang, IK Tjalve11.10.9911-h5 (MS)Karlsruhe/GER, Lange Laufnacht 201819.05.18
4,17,3Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.031 (G-15)Ski, Kretsstevne19.09.18
4,19,74Herman Foss, IL i BUL12.10.9920-h4 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,22,25Marcus Solheim, Bøler IF29.08.0016-h1 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
4,27,63Rafael Oversand, IL i BUL14.02.0026-h4 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,28,69Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
4,30,05Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.027-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
4,36,25Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.031 (G-15)Asker, Askerlekene 201809.06.18
-----20--------------------
4,37,62Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18
4,59,81Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships10.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,29Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.0319-h3 (MS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,63Michael Mørk, IK Tjalve15.10.994 (G-18/19)Nashville/TN/USA, 16th Annual Music City Distance Carnival02.06.18

1600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,16,39Michael Mørk, IK Tjalve15.10.991 (G-18/19)Greensboro/NC/USA, NCHSAA 3A Midwest Regional11.05.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,01,99Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.037 (G-15)Overhalla, UM 201802.09.18
6,34,08Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.0316 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
6,49,17Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.0321 (G-15)Overhalla, UM 201802.09.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36,22Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (G-15)Overhalla, UM 201802.09.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05,86Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.967 (MS)Fana, Trond Mohn Games 201822.08.18
8,48,10Elias Jonsson, Nydalens SK13.03.991 (MS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
8,51,77Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022 (G-16)Overhalla, UM 201802.09.18
8,52,03Roderick Duodu, IL i BUL30.03.023 (G-16)Overhalla, UM 201802.09.18
8,54,60Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.007 (G-18/19)Overhalla, UM 201831.08.18
8,57,14Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.9719-h2 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,07,89Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.0014-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,10,05Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.991-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
9,19,85Herman Foss, IL i BUL12.10.9918-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,20,71Marcus Solheim, Bøler IF29.08.0020-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
-----10--------------------
9,21,27Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.0021-h1 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,30,32Bastian Karlsen Antonsen, Lyn Ski24.01.013 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,31,47Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.0212 (G-16)Overhalla, UM 201802.09.18
10,05,60Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9913-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
10,14,20Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.0212 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49,02Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,28,81Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.965 (MS)Byrkjelo, NM 201817.08.18
14,57,23Albert Didriksen, Oslostudentenes IK Friidrett07.10.9615 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
15,32,21Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0214 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
15,43,23Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9622 (MS)Winona/MN/USA, NSIC Outdoor Track & Field Championships12.05.18
17,23,53Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.971-h1 (MS)Oslo/NIH, Kretsstevne26.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,12,82Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.039 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,21(+2,0)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036-fi (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,70(+0,9)Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
14,77(+0,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03M (G-15)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,27(+3,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,94(+0,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022 (G-16)Overhalla, UM 201801.09.18
14,84(+1,3)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
14,94(+1,8)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.021 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,39(+1,9)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
15,19(+1,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.024-fi (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,52(+1,3)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.961 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,53Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032-h2 (G-15)Overhalla, UM 201831.08.18

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,83Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h2 (G-16)Overhalla, UM 201831.08.18
42,89Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
49,73Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-16)Nesodden, Løpsstevne16.08.18

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,40Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40,31Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.032 (G-15)Overhalla, UM 201831.08.18
4,57,38Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.027 (G-16)Overhalla, UM 201831.08.18

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,39,87Marcus Solheim, Bøler IF29.08.003 (G-18/19)Overhalla, UM 201801.09.18
6,56,20Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021 (G-18/19)Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,23,37Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.034 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,01,76Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
17,49,61Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.032 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,43,81Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Os, Søftelands avslutningsstevne20.10.18

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,01,79Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (MS)Bergen/La, NM Kappgang09.06.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,97Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201807.07.18
1,88Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
1,84Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-17)Overhalla, UM 201801.09.18
1,65Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031 (G-15)Asker, Askerlekene 201809.06.18
1,65Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
1,60Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033 (G-15)Asker, Askerlekene 201809.06.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.981 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
4,20Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
3,70Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18
2,70Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03M (G-15)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,15(+1,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965 (MS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
7,03(-0,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
6,73(+1,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023-fi (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
6,43(+1,9)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.964 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
6,42(+1,8)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
6,42(+1,2)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.019 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
6,27(+1,2)Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
6,24(+0,4)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
6,10(+1,6)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033-kv (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
5,84(+0,9)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
-----10--------------------
5,80(-1,1)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992 (MS)Berlin/GER, Berlin Open Grand Prix Athletics 201801.07.18
5,70(+1,3)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.011 (G-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
5,36(+1,8)Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031 (G-15)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
5,28(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
4,99(+1,7)Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.022 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
4,91(+1,7)Herbert Astrup Hansen Hagen, Bækkelagets SK14.07.001 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
4,51(-0,1)Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032 (G-15)Asker, Askerlekene 201810.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19(+3,6)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965 (MS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
6,85(+2,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201807.07.18
6,31(+3,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033-kv (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
6,29(+2,5)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.004 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
5,99(+2,5)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.998 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,30Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021 (G-16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
4,61Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.031 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,23(+2,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
13,71(+1,3)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.024 (MS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
13,60(+1,0)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.964 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
13,29(-2,0)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.016 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
10,96(+1,2)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,28(+3,4)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,32Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03M (G-15)Geithus, NM og UM i mangekamp26.05.18
11,19Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031 (G-15)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
9,38Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.031 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,03Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201807.07.18
13,30Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
8,71Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.024 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
6,79Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.021 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,99Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,82Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (MS)Byrkjelo, NM 201819.08.18
12,95Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,40Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
29,97Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.0310 (G-15)Overhalla, UM 201831.08.18

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,17Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Arvika/SWE, Stjärnspelen 201828.07.18
39,99Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18
36,01Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.021 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
21,21Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.024 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,97Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.961 (G-20/22)Geithus, Kastkarusell27.06.18

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,11Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.035 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
13,93Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,74Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.021 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,52Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
49,48Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
66,06Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Overhalla, UM 201801.09.18
57,81Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Overhalla, UM 201831.08.18
20,46Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021 (G-16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,45Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
38,59Herbert Astrup Hansen Hagen, Bækkelagets SK14.07.003 (MS)Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18

9 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4771Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll
12,66(-0,8)-5,78(+3,2)-12,32-1,70-14,77(+0,5)-32,74-2,70-41,38-3,13,58
11.02.033 (G-15)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7253Markus Rooth, IK Tjalve
11,33(+3,4)-6,95(+2,6)-15,03-1,79-51,83-14,44(+1,6)-41,92-4,20-57,65-5,06,87
22.12.017 (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18
6921Sander Aae Skotheim, IL Koll
11,84(+2,0)-6,85(+2,8)-13,04-1,97-53,08-15,39(+2,9)-39,99-3,70-53,39-4,37,62
31.05.0215 (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,03(+0,7)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911Asker, Kretsstevne 410.09.18
7,06(+0,7)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873Asker, Kretsstevne 410.09.18
7,60(-2,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011 (G-17)Asker, Askerlekene 201810.06.18
7,66(+2,0)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021 (G-16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
7,66(+2,0)Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
7,84(-2,4)Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.031Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
7,96(+2,0)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
8,02(-2,1)Felix Christensen, IL i BUL20.04.022-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201810.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,90(+2,5)Felix Christensen, IL i BUL20.04.021Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,76Marius Rooth, Lambertseter IF19.01.661 (MV50)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
9,57Tormod Guldvog, Lambertseter IF22.11.701 (MV45)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,76(+0,4)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
10,88(+1,1)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.993-fi-AJessheim, Norgeslekene11.08.18
10,92(+1,5)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.876-hNatOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
10,94(+0,8)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.987-fi-BOslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
10,99(+0,8)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.938-fi-BOslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
11,08(+2,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,13(+0,7)Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.971-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
11,16(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.016-fi-ANadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
11,18(+1,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
11,19(+0,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Ulvik, Ulvikaleikane 201801.07.18
-----10--------------------
11,25(+1,6)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,27(+1,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,31(+1,9)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
11,31(-0,7)Luca Thompson, IL i BUL24.11.005-fi (G-18/19)Overhalla, UM 201831.08.18
11,41(+0,6)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-h2 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
11,43(+1,6)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,44(+1,2)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.854-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,53(+1,6)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.018-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,59(+1,3)Mathias Narum, IL i BUL19.09.978-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
11,71(+1,9)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
-----20--------------------
11,76(-0,6)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012 (G-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
11,76(+1,6)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,82(+1,6)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,88(+0,7)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
11,88(+1,9)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,90(+1,9)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.18
12,04(+0,4)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.783 (MV40)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18
12,10(+1,9)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.765-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.18
12,12(+0,9)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.024 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
12,20(+1,6)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.921Sandefjord, Politimesterskapet 201812.06.18
-----30--------------------
12,26(+0,1)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.863Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
12,27(+1,5)Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.032 (G-15)Lillestrøm, Åpent Klubbmesterskap 201830.09.18
12,29(+0,3)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-fi-A (MV50)Paris/FRA, Gay Games08.08.18
12,41(-0,4)Anders Riiber, IL i BUL07.04.722 (MV45)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18
12,46(+0,9)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.035-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
12,50(+1,3)Felix Christensen, IL i BUL20.04.027-h5 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
12,52(+0,9)Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.026 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
12,56(-1,1)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002Ås, Kretsstevne17.09.18
12,69(+0,4)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
12,91(+0,4)Andreas Driot, IL i BUL07.06.024 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
-----40--------------------
12,92(+0,4)Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.025 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
13,16(+0,4)Michael Winnem Fuglesang, Røa IL19.02.783-h1Larvik, Sommerstevne03.08.18
13,29(+0,4)Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.026 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
13,31(+0,4)Dag-Eirik Strømstad, Groruddalen Friidrettsklubb21.09.755 (MV40)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18
13,48(-0,6)Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.034 (G-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
14,50(-0,4)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.725 (MV45)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18
14,52(-2,2)Gunnar Bell, IL Koll14.08.772-h1Oslo/NIH, Kretsstevne26.06.18
15,98(-0,2)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18
19,06(+0,8)Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.441 (MV70)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus06.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,37(+0,7)Gershon Ndacal (SWE), IL i BUL04.05.031-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
12,52(-2,2)David Scheuer (GER), IL i BUL04.05.841-h1Oslo/NIH, Kretsstevne26.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,68(+3,0)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-sf2 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
10,96(+2,5)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
10,96(+3,3)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.003-h4Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,35(+2,4)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992-h1Berlin/GER, Berlin 2018 World Para Athletics European Championships23.08.18
11,51(+2,1)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
14,65(+3,7)Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.037-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.18

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,33(+0,9)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,31(+1,9)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.013-hNatOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
21,99(-0,2)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911Asker, Kretsstevne 410.09.18
22,11(+1,6)Luca Thompson, IL i BUL24.11.003-fi (G-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
22,34(+1,2)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h1Hønefoss, Sparebank1 lekene 201801.09.18
22,39(+0,7)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
22,40(+0,5)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-fi (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
22,67(+0,7)Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.975-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
22,69(+1,8)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
22,72(-0,1)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Ulvik, Ulvikaleikane 201801.07.18
22,83(+1,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
-----10--------------------
22,85(+1,1)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011 (G-17)Asker, Askerlekene 201809.06.18
22,89(+1,4)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.996-h2Jessheim, Norgeslekene12.08.18
22,92(+0,7)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.936-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
23,05(-0,7)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
23,18(+1,7)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.852-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
23,42(+1,8)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
23,89(+0,4)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
23,93(-0,3)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.024-h2 (G-16)Overhalla, UM 201801.09.18
24,05(+1,5)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
24,08(+1,8)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.016 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
-----20--------------------
24,25(+0,5)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
24,40(+0,7)Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.032 (G-15)Lillestrøm, Åpent Klubbmesterskap 201830.09.18
24,42(-1,8)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h6 (MV40)Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships07.09.18
24,43(+0,2)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.024 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
24,68(+0,7)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.861-h1Geithus, Furumolekene 201815.09.18
24,70(+0,4)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.007 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
25,00(+0,0)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.784 (MV40)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
25,09(+0,3)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV50)Borås/SWE, NMACS 201807.07.18
25,46(+0,2)Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.026 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
25,64(-0,6)Anders Riiber, IL i BUL07.04.722 (MV45)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
-----30--------------------
25,65(+0,4)Felix Christensen, IL i BUL20.04.025 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
26,49(+0,3)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.035 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
26,74(-0,1)Anders Stokvold, IL i BUL25.07.727 (MV45)Borås/SWE, NMACS 201807.07.18
26,83(+1,3)Michael Winnem Fuglesang, Røa IL19.02.783-h1Larvik, Sommerstevne03.08.18
27,21(+1,8)Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.022Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
31,05(+0,0)Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543 (MV60)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
31,48(-0,6)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.724 (MV45)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
34,35(+0,4)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV80)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,33(+0,3)Gershon Ndacal (SWE), IL i BUL04.05.034 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,9(+4,5)Luca Thompson, IL i BUL24.11.003Nittedal, Løpsstevne16.05.18
22,26(+7,0)Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.971-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
22,31(+2,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.971-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
24,24(+3,7)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
24,89(+4,7)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.666-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
25,44(+2,5)Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201809.06.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,86Luca Thompson, IL i BUL24.11.003Fana, Trond Mohn Games 201822.08.18
37,90Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18
41,79Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002Ås, Kretsstevne17.09.18
42,53Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.021Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
42,94Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.032Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,04Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-fi (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
50,52Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h3 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
51,02Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.975Oslo/Bi, OFIKs løpsstevne 201811.07.18
51,33Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
51,73Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.852-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
52,19Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.865-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
52,68Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, NM og UM i mangekamp26.05.18
52,98Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.996-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
53,02Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.003-h1 (G-18/19)Overhalla, UM 201831.08.18
53,32Marcus Solheim, Bøler IF29.08.004-h1 (G-18/19)Overhalla, UM 201831.08.18
-----10--------------------
53,61Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h9 (MV40)Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships11.09.18
53,73Jonathan Holen, IL i BUL14.07.014-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
53,86Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h2 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
54,29Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.013-h1 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
54,59Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.031Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
55,52Asle Offerdal, IL i BUL30.04.663-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
56,13Rafael Oversand, IL i BUL14.02.003-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
58,35Anders Riiber, IL i BUL07.04.722 (MV45)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18
58,44Anders Stokvold, IL i BUL25.07.723 (MV45)Borås/SWE, NMACS 201808.07.18
58,76Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
-----20--------------------
59,61Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.025-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
1,00,49Michael Winnem Fuglesang, Røa IL19.02.784Hønefoss, Sparebank1 lekene 201801.09.18
1,00,70Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.027-h2Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
1,02,36Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.036-h1 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,09,87Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543 (MV60)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,11,0Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV50)Oslo/St, KM1 Veteraner Oslo og Akershus30.05.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,24,55Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.862Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
1,27,17Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.873Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
1,28,06Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021 (G-16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
1,30,69Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,67Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi-DKarlstad/SWE, Karlstad Grand Prix25.07.18
1,55,29Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.963-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
1,56,04Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.984 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
1,56,33Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
1,56,7Michael Mørk, IK Tjalve15.10.991 (G-18/19)High Point/NC/USA, Southwest Guilford Home Meet25.04.18
1,56,98Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.8610Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
1,57,41Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022 (G-16)Overhalla, UM 201801.09.18
1,57,93Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.946Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
1,57,99Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.003-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
1,58,63Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.001-h1 (G-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
-----10--------------------
1,59,48Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.9915Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
1,59,55Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h1Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
2,00,25Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9620Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
2,00,47Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004-h1 (G-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
2,00,83Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.0011-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
2,00,84Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.977-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
2,00,93Marcus Solheim, Bøler IF29.08.006-h1 (G-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
2,01,33Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
2,01,49Roderick Duodu, IL i BUL30.03.026 (G-16)Overhalla, UM 201801.09.18
2,03,30Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.037-h3 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
-----20--------------------
2,06,11Herman Foss, IL i BUL12.10.998-h1Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
2,07,07Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.008-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,07,84Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.883-h1Jessheim, Norgeslekene12.08.18
2,07,91Theodor Raaberg, Bøler IF09.11.993-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
2,08,57Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.033-h2 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
2,11,46Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
2,13,61Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031 (G-15)Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
2,18,50Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,21,99Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.013 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
2,23,28Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.035-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
-----30--------------------
2,28,70Lars Johan L'abee-Lund, Bækkelagets SK26.04.781 (MV40)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus06.06.18
2,29,2Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.611Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,46,61Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.615 (MV55)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
2,51,66Tormod Bønes, IL i BUL09.04.423-fi (MV75)Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships11.09.18
2,54,5Torstein Brox, IL i BUL11.06.592 (MV)Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
3,00,27Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV50)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus06.06.18
4,27,04Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.449 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen27.09.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,66Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032-h3 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,13,58Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03M (G-15)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,56Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (G-15/17)Sandefjord, Vestfold Karusellen05.09.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,38,64Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.938-h1Heusden-Zolder/BEL, NACHT van de Atletiek21.07.18
3,47,80Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.954-h1Gainesville/FL/USA, Tom Jones Memorial13.04.18
3,50,58Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.969-hNatOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
3,51,92Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
3,52,79Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.8417-h1Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
3,57,14Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.947-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
3,59,36Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.005-h3Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,00,82Endre Wigaard, IL i BUL25.01.969-h2Sioux Falls/SD/USA, Dakota Relays05.05.18
4,02,19Michael Mørk, IK Tjalve15.10.9912-h1High Point/NC/USA, High Point VertKlasse06.04.18
4,02,47Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.9718-h2Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
-----10--------------------
4,04,55Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.9418-h1Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,04,95Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.001-h4Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,06,56Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-h1 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
4,08,34Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0212-h1 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
4,08,98Dag Einar Bøtun, Oslostudentenes IK Friidrett06.01.9213-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
4,11,56Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.8814-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
4,11,99Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.002Nadderud, Høstserien 311.09.18
4,12,31Roderick Duodu, IL i BUL30.03.027Jessheim, Norgeslekene11.08.18
4,12,72Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.0012-h4Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,16,48Henrik Bjørnstad Koppang, IK Tjalve11.10.9911-h5Karlsruhe/GER, Lange Laufnacht 201819.05.18
-----20--------------------
4,16,63Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.8815-h4Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,17,02Samuel Hafsahl, Sportsklubben Vidar13.05.7716-h4Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,17,3Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.031 (G-15)Ski, Kretsstevne19.09.18
4,19,74Herman Foss, IL i BUL12.10.9920-h4Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,22,25Marcus Solheim, Bøler IF29.08.0016-h1 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
4,27,63Rafael Oversand, IL i BUL14.02.0026-h4Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,28,69Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
4,30,05Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.027-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
4,35,90Rachid Bendriss, Frognerparken Idrettslag06.03.691 (MV45)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18
4,36,25Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.031 (G-15)Asker, Askerlekene 201809.06.18
-----30--------------------
4,37,62Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18
4,56,0Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.611Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
4,59,81Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships10.06.18
5,05,23Espen Jensehaugen, Oslo Politis IL03.07.741Sandefjord, Politimesterskapet 201812.06.18
5,31,80Geir Holmsen, Stovnerkameratene01.10.672 (MV50)Jessheim, UKI-karusellen31.05.18
5,32,0Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.613Ås, Kretsstevne10.10.18
5,55,44Tormod Bønes, IL i BUL09.04.423-fi (MV75)Málaga/ESP, XXIII World Masters Athletics Championships16.09.18
5,58,22Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.481 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen31.05.18
6,20,56Bjørn Knudsen, Stovnerkameratene11.01.522 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen31.05.18
6,41,67Aage Sjøberg, Stovnerkameratene17.03.493 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen31.05.18
-----40--------------------
7,55,7Dag Erichsrud, IL i BUL08.11.492 (MV65)Oslo/St, KM1 Veteraner Oslo og Akershus30.05.18
9,12,10Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.449 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen31.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,29Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.0319-h3Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,27,72Bo Engdahl (SWE), IL Koll15.11.6327-h4Jessheim, 1500 m Elite31.05.18

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,63Michael Mørk, IK Tjalve15.10.994 (G-18/19)Nashville/TN/USA, 16th Annual Music City Distance Carnival02.06.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,01,99Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.037 (G-15)Overhalla, UM 201802.09.18
6,34,08Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.0316 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
6,49,17Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.0321 (G-15)Overhalla, UM 201802.09.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36,22Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (G-15)Overhalla, UM 201802.09.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05,86Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.967Fana, Trond Mohn Games 201822.08.18
8,16,54Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.944-h2Fana, Arne Risa 3000m Classic09.05.18
8,22,70Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.841Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
8,35,43Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.947-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
8,41,55Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.951Gainesville/FL/USA, Tom Jones Memorial13.04.18
8,48,10Elias Jonsson, Nydalens SK13.03.991Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
8,51,73Fredrik Schwencke, Kamp/Vestheim IF11.05.927-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
8,51,77Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022 (G-16)Overhalla, UM 201802.09.18
8,51,81Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.888-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
8,52,03Roderick Duodu, IL i BUL30.03.023 (G-16)Overhalla, UM 201802.09.18
-----10--------------------
8,54,60Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.007 (G-18/19)Overhalla, UM 201831.08.18
8,56,71Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.8810-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
8,57,14Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.9719-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
8,57,18Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.9011-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,04,60Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.909-fi-CGøteborg/SWE, Göteborg Friidrott GP 18.08.18
9,07,89Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.0014-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,10,05Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.991-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
9,19,85Herman Foss, IL i BUL12.10.9918-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,20,71Marcus Solheim, Bøler IF29.08.0020-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,21,27Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.0021-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
-----20--------------------
9,26,54Øyvind Mehus Sjursen, Bøler IF08.03.754-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
9,30,32Bastian Karlsen Antonsen, Lyn Ski24.01.013 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,31,47Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.0212 (G-16)Overhalla, UM 201802.09.18
9,32,43Victor Borge Svendsen, Sportsklubben Vidar02.12.9514Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
9,33,04Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.953Lillehammer, Strandtorget-stevnet22.05.18
10,05,60Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9913-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
10,13,02Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.8615-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
10,14,20Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.0212Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
10,20,59Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.615Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
15,41,67Dag Erichsrud, IL i BUL08.11.492 (MV65)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus06.06.18
-----30--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49,02Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,42,60Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.9110-h1Oordegem/BEL, IFAM26.05.18
14,23,41Weldu Negash Gebretsadik, IL i BUL12.11.865Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
14,28,81Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.965Byrkjelo, NM 201817.08.18
14,46,46Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.9514-h1Gainesville/FL/USA, Pepsi Florida Relays29.03.18
14,57,23Albert Didriksen, Oslostudentenes IK Friidrett07.10.9615Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
15,32,21Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0214 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
15,43,23Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9622Winona/MN/USA, NSIC Outdoor Track & Field Championships12.05.18
15,46,97Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.8822Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
16,07,77Anders Jerpstad, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.953Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
16,24,43Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.944Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
-----10--------------------
16,27,03Tony Gjerde, Bøler IF14.09.832 (MV35)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18
17,23,53Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.971-h1Oslo/NIH, Kretsstevne26.06.18
17,39,39Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.611 (MV55)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus06.06.18
22,18,4Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.617Ås, Kretsstevne10.10.18
27,33,7Dag Erichsrud, IL i BUL08.11.498Ås, Kretsstevne10.10.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,01,07Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.932Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
14,54,56Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.9511Byrkjelo, NM 201817.08.18
15,12,82Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.039 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,37,92Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.915Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
29,21,23Weldu Negash Gebretsadik, IL i BUL12.11.867Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
31,52,90Fredrik Schwencke, Kamp/Vestheim IF11.05.926Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
32,37,11Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.9012Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
33,35,41Tony Gjerde, Bøler IF14.09.831 (MV35)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18
33,38,18Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.8819Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
34,16,14Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.9025Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
43,50,86Kristian Muggerud, Oslo IL29.02.8812-h2Lillehammer, Fjellpulkenmila07.10.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,34,99Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.931Byrkjelo, NM 201819.08.18
33,25,24Martin Kjäll-Ohlsson (SWE), Sportsklubben Vidar12.06.781Uddevalla/SWE, DM 10000m11.09.18

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,58(+0,9)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911-fi Ninove/BEL, 28th Memorial Rasschaert28.07.18
16,52(+1,3)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.961 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,40Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.962 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,39,87Marcus Solheim, Bøler IF29.08.003 (G-18/19)Overhalla, UM 201801.09.18
6,56,20Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021 (G-18/19)Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,23,37Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.034 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,01,76Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
17,49,61Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.032Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,43,81Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Os, Søftelands avslutningsstevne20.10.18

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,01,79Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001Bergen/La, NM Kappgang09.06.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,97Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201807.07.18
1,90Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.921Sandefjord, Politimesterskapet 201813.06.18
1,88Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
1,84Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-17)Overhalla, UM 201801.09.18
1,70Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.721Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
1,65Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031 (G-15)Asker, Askerlekene 201809.06.18
1,65Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
1,63Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV40)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
1,62Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712 (MV45)Borås/SWE, NMACS 201807.07.18
1,60Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033 (G-15)Asker, Askerlekene 201809.06.18
-----10--------------------
1,30Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV50)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus06.06.18
1,28Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV45)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.9511Chiari/ITA, Gara di Salto con l’Asta in Piazza04.09.18
4,35Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.981Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
4,20Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
3,70Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201808.07.18
2,70Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03M (G-15)Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,15(+1,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
7,03(-0,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
6,83(+1,2)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.921Sandefjord, Politimesterskapet 201812.06.18
6,73(+1,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023-fi (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
6,43(+1,9)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.964 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
6,42(+1,8)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011 (G-17)Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
6,42(+1,2)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.019 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
6,27(+1,2)Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
6,24(+0,4)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
6,18(-1,6)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV40)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18
-----10--------------------
6,10(+1,6)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033-kv (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
5,98(+1,1)Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.951Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
5,84(+0,9)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
5,80(-1,1)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992Berlin/GER, Berlin Open Grand Prix Athletics 201801.07.18
5,70(+1,3)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.011 (G-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
5,36(+1,8)Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031 (G-15)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
5,28(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
4,99(+1,7)Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.022 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
4,91(+1,7)Herbert Astrup Hansen Hagen, Bækkelagets SK14.07.001 (G-18/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
4,82(+0,1)Dag-Eirik Strømstad, Groruddalen Friidrettsklubb21.09.752 (MV40)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18
-----20--------------------
4,51(-0,1)Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032 (G-15)Asker, Askerlekene 201810.06.18
4,05(ok)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV50)Oslo/St, KM1 Veteraner Oslo og Akershus30.05.18
3,73(-1,2)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV45)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18
3,07(ok)John Broholt, Stovnerkameratene17.09.342 (MV80)Oslo/St, KM1 Veteraner Oslo og Akershus30.05.18
2,66(ok)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV80)Oslo/St, KM1 Veteraner Oslo og Akershus30.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19(+3,6)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
6,85(+2,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Györ/HUN, European U-18 Championships 201807.07.18
6,31(+3,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033-kv (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
6,29(+2,5)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.004 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
5,99(+2,5)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.998 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,30Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021 (G-16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
4,61Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.031 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
3,74Tormod Guldvog, Lambertseter IF22.11.701 (MV45)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
3,68Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631 (MV55)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
3,40Marius Rooth, Lambertseter IF19.01.661 (MV50)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,60(+1,3)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.921Jessheim, Norgeslekene11.08.18
14,23(+2,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
13,71(+1,3)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.024Jessheim, Norgeslekene11.08.18
13,60(+1,0)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.964 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
13,29(-2,0)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.016 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
10,96(+1,2)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
8,40(+1,0)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV45)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18
8,19(ok)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV50)Oslo/St, KM1 Veteraner Oslo og Akershus30.05.18
7,00(ok)John Broholt, Stovnerkameratene17.09.342 (MV80)Oslo/St, KM1 Veteraner Oslo og Akershus30.05.18
5,72(ok)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV80)Oslo/St, KM1 Veteraner Oslo og Akershus30.05.18
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,70(+2,7)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.922Byrkjelo, NM 201818.08.18
14,65(+3,9)Sindre Almsengen, IK Tjalve16.02.853Byrkjelo, NM 201818.08.18
12,28(+3,4)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,82Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Byrkjelo, NM 201819.08.18
15,09Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Nittedal, Seriedugnad22.09.18
12,95Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962 (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
12,03Thomas Rosvold, IK Tjalve21.07.671Heggedal, Kastkarusell04.10.18
10,87Anders Martin Fjell, IL Koll17.04.742Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
10,68Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
9,33Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.772Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
8,92Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.715Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
8,81Marius Rooth, Lambertseter IF19.01.661 (MV50)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
7,70Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Nittedal, Treningsstevne04.05.18
-----10--------------------

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,46Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Nittedal, Treningsstevne03.09.18
51,97Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.961 (G-20/22)Geithus, Kastkarusell27.06.18
43,46Thomas Rosvold, IK Tjalve21.07.671Heggedal, Kastkarusell 327.09.18
39,60Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.821 (MV35)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
35,62Oddmund Heir, Torodd IF04.06.712 (MV45)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
31,73Bjørn Arne Kristiansen, IK Tjalve27.06.682Heggedal, Kastkarusell 327.09.18
31,60Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Oppegård, Kaststevne19.08.18
31,58Sindre Henriksen, Bjørndal IL10.11.935Oslo/NIH, Einar Brynemo Memorial16.09.18
31,18Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
30,09Dag-Eirik Strømstad, Groruddalen Friidrettsklubb21.09.751 (MV40)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
-----10--------------------
28,88Jo Anders Heir, Torodd IF09.05.752 (MV40)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
24,26Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Nittedal, Treningsstevne04.05.18
23,46Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.772Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
21,04Espen Jensehaugen, Oslo Politis IL03.07.742Sandefjord, Politimesterskapet 201812.06.18
14,45Knut Alme, Oslo Politis IL09.06.464Sandefjord, Politimesterskapet 201812.06.18

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
76,86Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.905-fi Berlin/GER, European Athletics Championships 201807.08.18
45,85Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.601Fana, Kaststevne-406.05.18
36,14Sindre Henriksen, Bjørndal IL10.11.933Oslo/NIH, Einar Brynemo Memorial16.09.18
29,51Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Heggedal, Kastkarusell 116.05.18

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,45Markus Rooth, IK Tjalve22.12.014 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
49,47Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.90PAsker, Kast-mangekampen 201823.09.18
46,16Bjørn Arne Kristiansen, IK Tjalve27.06.682Nittedal, Treningsstevne06.08.18
42,82Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
41,86Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
38,76Oddmund Heir, Torodd IF04.06.713 (MV45)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18
38,59Herbert Astrup Hansen Hagen, Bækkelagets SK14.07.003Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
28,02Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.624Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
26,94Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Løten, Løtenstevnet vår 201821.05.18
25,37Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
-----10--------------------
25,26Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Nittedal, Treningsstevne04.05.18
23,76Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.924Sandefjord, Politimesterskapet 201813.06.18
21,76Øystein Helleren, Bækkelagets SK04.03.776Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
21,21Tormod Guldvog, Lambertseter IF22.11.701 (MV45)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
20,40Knut Alme, Oslo Politis IL09.06.465Sandefjord, Politimesterskapet 201813.06.18

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,04Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.90PAsker, Kast-mangekampen 201823.09.18
11,90Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.601 (MV55)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1220.10.18
8,12Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.71PAsker, Kast-mangekampen 201823.09.18

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4313Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve
71,74-14,37-49,37-49,47-21,04
14.09.901Asker, Kast-mangekampen 201823.09.18
1738Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF
25,88-8,69-29,31-26,29-8,12
23.08.713Asker, Kast-mangekampen 201823.09.18

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,17(+1,9)Synne Jiang Sølvsberg Wikborg, IL i BUL13.02.051-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
8,52(+0,8)Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.053-fi Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
8,71(+2,0)Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.053-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
8,77(+1,9)Anna Sande, IL Koll04.01.053-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
8,87(+0,4)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
8,89(+0,2)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.052-fi Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,89(+0,8)Camilla Haugan, Bækkelagets SK25.02.052-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
8,91(+1,5)Milla G. Andreassen, Bækkelagets SK04.08.052-h1Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
8,93(+0,8)Olivia Vigtel, Bøler IF15.10.051-h1Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
8,94(+1,9)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.054-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
-----10--------------------
8,96(+0,4)Elise Halvorsen, Bækkelagets SK26.08.054-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
9,05(+0,6)Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.055-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
9,11(+0,6)Elida Lilleberg, IL Koll15.12.056-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
9,24(+2,0)Celine Ulvevadet, Oppsal IF28.12.052-h2Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
9,26(+0,6)Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.057-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
9,28(-0,2)Selma Steen Skråning, Bækkelagets SK05.02.054-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
9,35(+0,5)Selma Røe Tærum, Sportsklubben Vidar05.05.054Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
9,40(+0,5)Karoline Johanne Jebsen, IL Heming11.01.055Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
9,44(+0,8)Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.057-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
9,50(-0,6)Thadhishaa Krishnapalan, Groruddalen Friidrettsklubb21.11.055-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
-----20--------------------
9,55(-1,1)Sofia Steen Skråning, Bækkelagets SK05.02.055-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
9,56(+0,9)Bertine Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar26.01.056-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
9,60(+0,5)Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.057Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
9,66(+2,0)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.057-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
9,68(-0,2)Emma Lenander, Ready23.01.056-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
9,68(-0,6)Tora Grieg-Cappelen, Sportsklubben Vidar31.05.057-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
9,88(+2,0)Maxime Jacobsen, IL i BUL31.01.058-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
9,96(-0,8)Selma Skar Magnussen, Lambertseter IF30.12.053-h3Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
10,06(-0,8)Thea Slettbakken Naglestad, Bækkelagets SK25.08.054-h3Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
10,38(-0,8)Nora Nordlie, Bækkelagets SK22.09.055-h3Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
-----30--------------------
10,41(-0,6)Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.055Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
10,46(-0,8)Elida Borg Larsen, Bækkelagets SK27.10.056-h3Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,79(+2,3)Milla G. Andreassen, Bækkelagets SK04.08.055-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.18
9,60(+2,9)Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.056-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
10,01(+2,5)Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.052-h1Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
10,09(+2,7)Karoline Longva, Rustad IL28.05.056Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
10,62(+2,5)Delina Abraham, Lambertseter IF19.12.053-h1Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,45Emma Lenander, Ready23.01.052-h1Asker, Askerlekene 201810.06.18
9,99Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.054-h2Asker, Askerlekene 201810.06.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,93(+1,6)Anna Sande, IL Koll04.01.052-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
14,01(-0,6)Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.053-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
14,15(-0,4)Milla G. Andreassen, Bækkelagets SK04.08.051-h4 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
14,16(+1,6)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.053Moss, Mosselekene 201830.06.18
14,25(-0,4)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052-h4 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
14,46(+1,0)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
14,80(-0,6)Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.058-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
14,82(+1,6)Selma Røe Tærum, Sportsklubben Vidar05.05.056 (J-14)Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
15,38(+1,3)Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.054-h3 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
15,52(+1,1)Emma Lenander, Ready23.01.053-h1 (J-14)Asker, Askerlekene 201808.06.18
-----10--------------------
15,52(+0,5)Selma Steen Skråning, Bækkelagets SK05.02.052-h2 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
15,54(+0,4)Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.051-h2Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 124.09.18
15,61(+1,6)Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.057-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
15,69(+0,5)Sofia Steen Skråning, Bækkelagets SK05.02.053-h2 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
15,95(-0,4)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.057-h1Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
16,55(+0,5)Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.055-h2 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,11(+0,6)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.055 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18
24,43(+0,6)Selma Skar Magnussen, Lambertseter IF30.12.056 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,03(+0,3)Milla G. Andreassen, Bækkelagets SK04.08.051-h2 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
29,38(-1,1)Anna Sande, IL Koll04.01.052-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
29,50(-1,0)Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.052-h3Hamar, Lerøylekene08.09.18
29,86(-0,4)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.055-h3Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
29,89(-0,6)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.051Moss, Mosselekene 201830.06.18
29,98(-3,2)Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.051-h10Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
30,02(-0,5)Olivia Vigtel, Bøler IF15.10.051-h2Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
30,25(-0,9)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
30,82(+1,8)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051-h1Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
31,30(-0,9)Selma Røe Tærum, Sportsklubben Vidar05.05.057-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
-----10--------------------
31,51(+0,0)Thadhishaa Krishnapalan, Groruddalen Friidrettsklubb21.11.053-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
31,87(+1,4)Ellen Lundstein, Rustad IL02.08.052-h1Arvika/SWE, Stjärnspelen 201829.07.18
32,44(-0,9)Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.053-h1Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
33,36(+1,8)Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.052-h1 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
35,00(+1,8)Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.053-h1 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,02(+2,1)Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.052Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
32,26(+3,1)Karoline Longva, Rustad IL28.05.055Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
33,35(+2,1)Selma Skar Magnussen, Lambertseter IF30.12.055Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,33Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.053 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42,34Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.053-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,46,75Anna Sande, IL Koll04.01.053Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
1,49,27Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.055-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,50,48Milla G. Andreassen, Bækkelagets SK04.08.051Asker, Askerlekene 201809.06.18
1,52,56Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.056Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
1,53,46Ellen Lundstein, Rustad IL02.08.055Arvika/SWE, Stjärnspelen 201829.07.18
1,54,44Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.053-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,55,31Karoline Longva, Rustad IL28.05.054-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,57,40Sigrid Alida Jakobsen, Sportsklubben Vidar20.10.054Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
1,57,41Karoline Johanne Jebsen, IL Heming11.01.055Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
-----10--------------------
1,57,63Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.052-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
1,58,02Thadhishaa Krishnapalan, Groruddalen Friidrettsklubb21.11.053-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,09,89Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.053Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
2,11,70Celine Ulvevadet, Oppsal IF28.12.051Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
2,15,89Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052Larvik, Bøkeskoglekene 201826.08.18
2,21,40Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.052Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
2,26,67Selma Skar Magnussen, Lambertseter IF30.12.053Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30,04Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.051Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
2,36,5Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
2,36,7Anna Sande, IL Koll04.01.052Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
2,41,7Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.053Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
3,18,9Kaja Walberg, IL Koll02.06.054Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,22,80Dina Gaupås Aas, Sportsklubben Vidar01.04.054Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
5,29,62Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.051Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
5,31,92Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.053Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
5,44,58Tora Grieg-Cappelen, Sportsklubben Vidar31.05.054Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
6,11,60Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.0511Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
6,25,59Thadhishaa Krishnapalan, Groruddalen Friidrettsklubb21.11.057Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18

60 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,38(-0,8)Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.053-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
10,55(+1,3)Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.054-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,23(-0,7)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.051-fi Hamar, Lerøylekene08.09.18
10,50(+0,9)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
10,53(+1,5)Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.051Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
10,68(+0,1)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
11,10(+0,2)Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.052-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
13,42(+0,0)Selma Skar Magnussen, Lambertseter IF30.12.053Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
14,70(+0,0)Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.058-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,69(-1,0)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
34,46(+0,3)Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.052-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18
34,55(-0,1)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.054-h3Hamar, Lerøylekene09.09.18
37,59(+0,3)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.056-h2Hamar, Lerøylekene09.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,97(+3,2)Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.051-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,39Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.056 (J-14)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,26,87Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.052 (J-14)Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
7,01,40Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.055 (J-14)Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,58,02Tora Grieg-Cappelen, Sportsklubben Vidar31.05.052Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
6,57,90Thadhishaa Krishnapalan, Groruddalen Friidrettsklubb21.11.054Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
7,04,27Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.055Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
1,42Amanda Sørland, Bækkelagets SK28.03.051Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
1,40Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.051Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
1,35Elise Halvorsen, Bækkelagets SK26.08.052Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
1,35Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.053Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
1,30Anna Sande, IL Koll04.01.052Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
1,30Camilla Haugan, Bækkelagets SK25.02.058Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
1,28Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.052Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
1,25Milla G. Andreassen, Bækkelagets SK04.08.052Asker, Askerlekene 201810.06.18
1,20Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.0519Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
-----10--------------------
1,20Selma Skar Magnussen, Lambertseter IF30.12.052Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,62Aurelia Fremnesvik, IL i BUL05.04.053Måndalen, Lerøylekene08.09.18
1,42Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.057Hamar, Lerøylekene08.09.18

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,72(+0,8)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.054Hamar, Lerøylekene08.09.18
4,69(+1,2)Anna Sande, IL Koll04.01.051Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
4,51(-0,1)Camilla Haugan, Bækkelagets SK25.02.057-grp2 Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
4,40(+0,8)Milla G. Andreassen, Bækkelagets SK04.08.051Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
4,31(-0,3)Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.0563Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
4,30(+1,3)Elise Halvorsen, Bækkelagets SK26.08.052Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
4,26(-2,5)Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.054-grp1 Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
4,25(+1,0)Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.052Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
4,24(+1,9)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.056Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
4,21(-0,9)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.055Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
-----10--------------------
4,17(+1,2)Olivia Vigtel, Bøler IF15.10.055Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
4,15(-0,3)Amanda Sørland, Bækkelagets SK28.03.0515Hamar, Lerøylekene08.09.18
+4,14(+0,6)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.057Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
4,06(+2,0)Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.053Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
4,02(-1,3)Tora Grieg-Cappelen, Sportsklubben Vidar31.05.0515-grp2 Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
3,94(+1,6)Ethel Katarina Tyssvang, Bækkelagets SK26.01.054Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
3,84(+1,4)Thadhishaa Krishnapalan, Groruddalen Friidrettsklubb21.11.0510Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
3,83(+1,6)Ellinor Harrison Sæterdal, IL i BUL29.01.0514Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
3,82(+0,0)Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.0518-grp1 Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
3,68(+2,0)Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.055Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
-----20--------------------
3,48(+1,4)Selma Skar Magnussen, Lambertseter IF30.12.0516Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
3,46(+1,4)Aswina Vasan, Groruddalen Friidrettsklubb26.08.056Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
3,28(+1,8)Thea Slettbakken Naglestad, Bækkelagets SK25.08.0514Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
3,23(+1,6)Elida Borg Larsen, Bækkelagets SK27.10.056Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17(+2,8)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.057Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
3,59(+4,4)Aswina Vasan, Groruddalen Friidrettsklubb26.08.056Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
3,55(+2,2)Selma Skar Magnussen, Lambertseter IF30.12.055Fagernes, Gjensidigelekene18.05.18
3,36(+2,1)Thea Slettbakken Naglestad, Bækkelagets SK25.08.0514Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,37Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.051Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
4,00Ellen Lundstein, Rustad IL02.08.058Arvika/SWE, Stjärnspelen 201828.07.18
3,96Celine Ulvevadet, Oppsal IF28.12.052Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
3,38Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.053Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
3,25Delina Abraham, Lambertseter IF19.12.054Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,71(+0,0)Anna Sande, IL Koll04.01.051Oslo/NIH, Treningsstevne29.08.18
9,19(+0,6)Amanda Sørland, Bækkelagets SK28.03.058Hamar, Lerøylekene09.09.18
8,95(+0,0)Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.053Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
8,62(+0,9)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.0516Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
8,43(+0,4)Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.052Oslo/NIH, Treningsstevne29.08.18
7,64(+0,0)Thadhishaa Krishnapalan, Groruddalen Friidrettsklubb21.11.057Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
6,78(+0,3)Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.0519Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,75(+2,3)Anna Sande, IL Koll04.01.051Oslo/NIH, Treningsstevne29.08.18

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,11Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.052Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201831.08.18
9,48Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.052Jessheim, Norgeslekene11.08.18
8,48Milla G. Andreassen, Bækkelagets SK04.08.053Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
8,01Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.051Fagernes, Gjensidigelekene18.05.18
7,81Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.055Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
7,73Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.057Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
7,49Camilla Haugan, Bækkelagets SK25.02.051Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
7,27Aurelia Fremnesvik, IL i BUL05.04.058Måndalen, Lerøylekene09.09.18
7,20Celine Ulvevadet, Oppsal IF28.12.052Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
7,01Thadhishaa Krishnapalan, Groruddalen Friidrettsklubb21.11.0520Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
-----10--------------------
6,97Anna Sande, IL Koll04.01.052Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
6,94Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.059Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
6,76Thea Slettbakken Naglestad, Bækkelagets SK25.08.057Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
6,01Martine Malde Schmidt, Bækkelagets SK21.12.055Asker, Askerlekene 201810.06.18
6,01Delina Abraham, Lambertseter IF19.12.054Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
5,91Selma Skar Magnussen, Lambertseter IF30.12.052Fagernes, Gjensidigelekene18.05.18
5,36Elida Borg Larsen, Bækkelagets SK27.10.053Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,46Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.059Hamar, Lerøylekene08.09.18
13,98Selma Skar Magnussen, Lambertseter IF30.12.0514Hamar, Lerøylekene08.09.18

Slegge 2,0kg/110cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,81Aurelia Fremnesvik, IL i BUL05.04.052Måndalen, Lerøylekene08.09.18
21,10Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.0510Hamar, Lerøylekene09.09.18

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,17Sofie Rooth, Lambertseter IF02.04.055Hamar, Lerøylekene09.09.18
18,48Aurelia Fremnesvik, IL i BUL05.04.057Måndalen, Lerøylekene08.09.18
14,77Signe Støwer-Rohdin, Lambertseter IF08.08.051Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
14,08Maxime Jacobsen, IL i BUL31.01.054Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
13,21Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.051Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
13,13Selma Skar Magnussen, Lambertseter IF30.12.053Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4641Sofie Rooth, Lambertseter IF
8,88(+2,7)-4,23-10,11-10,90(+0,1)-1,28-2,09,89
02.04.052Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,09(+1,3)Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
8,16(+0,8)Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041-h2Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
8,24(+0,8)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-h2Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
8,68(+2,0)Emily Tallerås, IL i BUL11.04.042-h2Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,75(+0,2)Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.043-h1Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
8,75(+0,5)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201831.08.18
8,82(+1,5)Ella Holmen Legernes, Ready09.04.045-h1Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,85(-0,8)Anna Maria Kristiansen, Ready11.01.045-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
8,87(+1,6)Sofie Skar Magnussen, Lambertseter IF14.06.041Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
8,88(-1,9)Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.043-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
-----10--------------------
8,91(+1,6)Linnea Wessel-Berger, Lambertseter IF20.04.042Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
8,98(+2,0)Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.044-h2Asker, Askerlekene 201810.06.18
9,00(-3,0)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.041Fagernes, Gjensidigelekene18.05.18
9,07(+0,7)Shvappnika Siva, Groruddalen Friidrettsklubb20.12.042-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
9,08(+0,7)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.043-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
9,27(-0,1)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.046-h1Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
9,29(+1,4)Sofie Lae, IL i BUL10.10.045-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
9,29(+0,2)Yousra El Majjouti, Bækkelagets SK05.12.043Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
9,45(+0,2)Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.044Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
9,48(+0,9)Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.045-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
-----20--------------------
9,57(+0,5)Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.044Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201831.08.18
9,59(+0,7)Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.045-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
9,80(+1,6)Sofie Løken Pettersen, Lambertseter IF07.11.043Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,37(+0,8)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.047-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
8,97(+0,2)Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.042Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,20(+2,2)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.18

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,13(-0,8)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.043-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,22(+0,8)Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.043-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,90(-0,8)Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.045-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
12,01(+1,7)Sofie Skar Magnussen, Lambertseter IF14.06.046-h9Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,40(+2,5)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,91(+1,1)Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,07(+1,2)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041-fi (J-17)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
13,95(+1,3)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041-h3 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
14,03(+0,8)Ella Holmen Legernes, Ready09.04.043-h3Asker, Askerlekene 201808.06.18
14,04(-0,9)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.047-fi Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
14,11(+1,2)Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.041-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 124.09.18
14,26(+1,6)Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.044Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
14,41(-1,1)Emily Tallerås, IL i BUL11.04.043-h3Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
14,59(+1,2)Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.042-h1Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 124.09.18
15,00(+1,3)Yousra El Majjouti, Bækkelagets SK05.12.043-h3 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
-----10--------------------
15,46(-1,1)Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.046-h3Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
15,54(+0,4)Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.041-h2Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 124.09.18
15,74(+0,5)Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.044-h2 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,51(-0,9)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.043-fi Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
14,74(+1,3)Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.042-h3 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,05(+3,0)Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041Moss, Mosselekene 201830.06.18
13,94(+3,0)Emily Tallerås, IL i BUL11.04.042Moss, Mosselekene 201830.06.18
14,01(+3,0)Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.043Moss, Mosselekene 201830.06.18
14,77(+3,0)Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.045Moss, Mosselekene 201830.06.18

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,47(+0,6)Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.043 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,80(-1,3)Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041-h1Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
27,08(+1,1)Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
27,37(+1,7)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042Jessheim, Norgeslekene12.08.18
28,54(-0,5)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18
28,58(+0,8)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.041Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
29,08(+1,3)Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.042-h1Asker, Askerlekene 201809.06.18
29,13(+1,3)Emily Tallerås, IL i BUL11.04.043-h1Asker, Askerlekene 201809.06.18
29,25(-0,5)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
29,56(-0,6)Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.044-h1Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
29,85(-2,3)Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.045-h3Hamar, Lerøylekene08.09.18
-----10--------------------
30,09(+1,6)Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.041-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
30,39(-0,7)Sofie Lae, IL i BUL10.10.046-h2Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
31,01(-1,3)Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.041-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
31,03(-1,3)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
31,13(-1,3)Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.043-h2Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
32,03(-0,3)Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.042-h3 (J-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,93(+1,3)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041-h1Asker, Askerlekene 201809.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,86(+2,9)Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.043-h6Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
26,88(+2,1)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-h2Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
28,37(+3,4)Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.042-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,59Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.044-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
47,20Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.044-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
50,12Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.042 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,83Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.043-h1 (J-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
1,07,19Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
1,12,92Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.042Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,14,99Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42,18Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.047-h3Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,47,95Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.042Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
1,48,60Aurora Wilkens Jernberg, IL Koll19.02.041-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,51,01Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.043-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,52,81Sofie Lae, IL i BUL10.10.044-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
1,54,54Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
1,54,65Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.041Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
1,59,15Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.042Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
2,00,07Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.043Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
2,04,88Emily Tallerås, IL i BUL11.04.044Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,27Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.043-h2Hamar, Lerøylekene08.09.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,24,87Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.042Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
2,35,75Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.043-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
2,37,39Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.045Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
2,40,99Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.042Moss, Mosselekene 201830.06.18
2,54,23Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.049Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40,30Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.042Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,43,03Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.042Hamar, Lerøylekene09.09.18
5,02,58Aurora Wilkens Jernberg, IL Koll19.02.048Hamar, Lerøylekene09.09.18
5,36,56Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.0418Hamar, Lerøylekene09.09.18
5,39,08Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.042Asker, Askerlekene 201809.06.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,29,69Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.044-h1 (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,16,17Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.041Asker, Kretsstevne 1 - løp28.05.18

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,92(-0,4)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
10,45(-0,4)Emily Tallerås, IL i BUL11.04.044-h1Hamar, Lerøylekene08.09.18
10,54(-0,4)Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
10,72(ok)Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.042Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
11,78(ok)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.043Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
13,45(ok)Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.044Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,89(-1,1)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.043Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,59(+1,9)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.045-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
35,82(-0,3)Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.042Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
36,06(-0,9)Emily Tallerås, IL i BUL11.04.042-h1Hamar, Lerøylekene09.09.18
38,06(-0,3)Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.043Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,29(+4,7)Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.044-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,10Emily Tallerås, IL i BUL11.04.044Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
57,67Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.045Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05,99Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.042 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
6,27,57Ifunanya Chidinma Deborah Olisa, IL i BUL04.09.043Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,32,45Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.044Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,27,79Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.041Hamar, Lerøylekene08.09.18
5,39,45Aurora Wilkens Jernberg, IL Koll19.02.042Hamar, Lerøylekene08.09.18

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,03,3Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.043Os, ER-ANs åpningsstevne17.03.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,07,56Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.043Os, Søftelands avslutningsstevne20.10.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041Moss, Mosselekene 201830.06.18
1,51Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.042Hamar, Lerøylekene09.09.18
1,40Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.043Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
1,35Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.041Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
1,31Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.043Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
1,25Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.044Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
1,15Yousra El Majjouti, Bækkelagets SK05.12.042Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
1,10Jenny Sørland, Bækkelagets SK18.06.044Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.041Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,72Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.047Hamar, Lerøylekene08.09.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,16(-1,0)Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041-grp1 Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
5,05(+0,0)Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.041Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201831.08.18
4,82(+0,0)Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.042Hamar, Lerøylekene08.09.18
4,78(+1,8)Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.041Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
4,66(+0,3)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041Jessheim, Norgeslekene12.08.18
4,56(+2,0)Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.042Oslo/NIH, Treningsstevne07.08.18
4,48(-0,2)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.045Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
4,21(+1,2)Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.046Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
4,12(+0,6)Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.049Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
4,06(+0,8)Shvappnika Siva, Groruddalen Friidrettsklubb20.12.0410Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
-----10--------------------
4,06(+0,9)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
4,01(+2,0)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.0411Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
3,91(+0,0)Ella Holmen Legernes, Ready09.04.047Asker, Askerlekene 201810.06.18
3,67(+0,6)Yousra El Majjouti, Bækkelagets SK05.12.043Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
3,55(+0,0)Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.044Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201831.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13(+1,1)Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.041Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,69(+2,4)Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.045Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
4,04(+3,4)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.041Fagernes, Gjensidigelekene18.05.18
3,84(+3,0)Yousra El Majjouti, Bækkelagets SK05.12.043Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07Sofie Skar Magnussen, Lambertseter IF14.06.041Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
3,73Sofie Løken Pettersen, Lambertseter IF07.11.042Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
2,82Linnea Wessel-Berger, Lambertseter IF20.04.043Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,85(+0,0)Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
10,46(+0,9)Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.044Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
9,51(+0,0)Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.042Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
8,89(+1,4)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041Oslo/NIH, Treningsstevne29.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,72(+0,2)Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.042 (J-11/14)Bækkelaget, Seriestevne27.09.18

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,42Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.043Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
7,87Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.043Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
7,64Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.041Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 226.09.18
7,57Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
7,48Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.043Asker, Askerlekene 201809.06.18
7,11Sarah Ejisi, IL i BUL26.02.043Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201831.08.18
7,10Sofie Skar Magnussen, Lambertseter IF14.06.041Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
7,00Sofie Lae, IL i BUL10.10.0413Hamar, Lerøylekene08.09.18
6,78Sofie Løken Pettersen, Lambertseter IF07.11.041Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
6,75Linnea Wessel-Berger, Lambertseter IF20.04.042Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
-----10--------------------
6,21Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.044Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201831.08.18
5,58Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.046Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,45Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.043Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
20,75Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18
15,72Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.0410Hamar, Lerøylekene08.09.18
15,57Sofie Skar Magnussen, Lambertseter IF14.06.045Nittedal, KM Oslo/Akershus 201815.09.18

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,80Sofie Skar Magnussen, Lambertseter IF14.06.048Hamar, Lerøylekene09.09.18
20,38Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.042Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
14,98Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.043Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
14,35Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.0412Hamar, Lerøylekene09.09.18

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,74Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.041Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
26,32Sofie Lae, IL i BUL10.10.044Hamar, Lerøylekene09.09.18
24,48Sofie Skar Magnussen, Lambertseter IF14.06.041Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
23,49Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.043Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
17,14Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.049Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
16,87Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.045Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
12,39Celia Schmidt-Cisternas, IL Koll08.11.046Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
12,38Helena Jensen Sales, IL i BUL06.04.0413Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4971Sarah Ejisi, IL i BUL
8,20(+0,5)-5,05-7,11-10,72(ok)-1,40-1,54,92
26.02.041Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
4066Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK
8,75(+0,5)-4,05-6,21-11,78(ok)-1,25-2,00,07
16.11.043Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18
3640Helena Jensen Sales, IL i BUL
9,57(+0,5)-3,55-7,46-13,45(ok)-1,31-1,59,15
06.04.044Bækkelaget, Mangekampstevne KM 10-14år 201801.09.18

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,27(+1,2)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,35(+2,0)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
8,54(+2,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
9,95(-2,7)Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.033 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
10,31(+2,0)Aurora Løken Pettersen, Lambertseter IF10.04.033Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,38(+2,5)Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.031-h1 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
8,90(+2,5)Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.033-h1 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
9,76(+2,5)Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.034-h1 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,53(+1,3)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.039-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
10,79(+1,8)Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.034-h9Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
10,99(+0,7)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,04(+0,8)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,38(+0,8)Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.038-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,45(+3,6)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,19(+2,8)Celine Becklund, IK Tjalve17.01.035-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,93(+1,1)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.036-h4 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
13,26(+1,7)Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.032-fi-BLillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,43(+2,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
13,49(-1,5)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
13,60(+0,0)Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.032Lyngdal, Sommerstevne10.07.18
13,62(+0,1)Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.034-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,86(-0,2)Celine Becklund, IK Tjalve17.01.034Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
13,96(+2,0)Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.034-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
14,58(+2,0)Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.035-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
15,07(+2,0)Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.036-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
-----10--------------------
15,12(-5,2)Helle Fossøy Bjørkum, Sportsklubben Vidar06.05.031 (KS)Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
15,48(-1,5)Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.034Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,86(+1,3)Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.037-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,87(+1,2)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,50(+0,8)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
27,79(-0,5)Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.032-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
28,10(+1,7)Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.033-h2Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
28,16(+0,8)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032Fagernes, Gjensidigelekene19.05.18
29,64(+1,4)Maya Rostoft, IL Koll07.02.035-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
29,94(-0,5)Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.035-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,95(-0,5)Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.036-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,15(+2,8)Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.032-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
27,25(+3,0)Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.032-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
29,39(+6,0)Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
30,32(+2,5)Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.035-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
32,26(+3,2)Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,63Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.031-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
46,84Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,25Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.037-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,20Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.033-h3 (J-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
1,02,09Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.034-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
1,02,28Christina Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar30.03.031-h1 (KJ)Larvik, Sommerstevne03.08.18
1,04,11Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.035-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
1,06,58Maya Rostoft, IL Koll07.02.037-h2 (J-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
1,07,92Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.034-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
1,15,79Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.035-h1 (J-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,09,99Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.034-h1 (J-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,36,63Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.031Nesodden, Løpsstevne16.08.18
1,37,61Iris Engeness, IL Koll20.01.032Nesodden, Løpsstevne16.08.18
1,39,75Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.033Nesodden, Løpsstevne16.08.18
1,45,31Victoria Nitteberg, IL i BUL30.07.034Nesodden, Løpsstevne16.08.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,15,94Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.033-h3Overhalla, UM 201801.09.18
2,18,01Iris Engeness, IL Koll20.01.033 (KS)Nadderud, Tyrvings høststevne20.08.18
2,20,24Christina Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar30.03.035-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,21,93Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.033Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
2,24,46Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.036-h2Overhalla, UM 201801.09.18
2,33,34Tuva Anine Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar30.10.039-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,35,23Maya Rostoft, IL Koll07.02.031-h2 (KS)Singapore/SGP, SAA Track and Field Series 317.03.18
2,35,61Regine Gotaas, Sportsklubben Vidar04.06.037Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
2,38,57Cornelia Maria Usler, Bækkelagets SK23.05.031Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
2,41,09Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.039Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
-----10--------------------
2,50,57Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03HGeithus, NM og UM i mangekamp27.05.18
2,59,49Anna Felicia Solli Holm-Hansen, IL i BUL27.09.0310-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,44,73Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.039-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,03,13Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.031 (KJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.18
3,27,73Tuva Anine Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar30.10.037 (KJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,45,29Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.032 (KS)Milton Keynes/GBR, BMC PB Classic02.06.18
5,07,39Victoria Nitteberg, IL i BUL30.07.0312-h2 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,35,53Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.035Overhalla, UM 201802.09.18
6,49,14Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.036Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
6,51,40Iris Engeness, IL Koll20.01.0310Overhalla, UM 201802.09.18
7,26,84Cornelia Maria Usler, Bækkelagets SK23.05.036Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,96(+0,2)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-fi Overhalla, UM 201801.09.18
12,91(+1,7)Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.033-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.18
13,34(+0,6)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
14,17(-0,5)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,72Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.031Jessheim, Norgeslekene12.08.18
46,89Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.034-h2Overhalla, UM 201831.08.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,39,3+Iris Engeness, IL Koll20.01.03Os, ER-ANs åpningsstevne17.03.18

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,20,0Iris Engeness, IL Koll20.01.031Os, ER-ANs åpningsstevne17.03.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.0312Overhalla, UM 201801.09.18
1,45Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03HGeithus, NM og UM i mangekamp26.05.18
1,40Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
1,36Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.03HGeithus, NM og UM i mangekamp26.05.18
1,35Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.032 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,96(+0,0)Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.032Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
4,81(-0,3)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.0327-kv Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
4,81(+1,6)Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.031Oslo/NIH, Treningsstevne07.08.18
4,62(-1,6)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.0343-kv Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
4,20(+1,3)Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.035Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
4,17(+0,0)Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.032Lyngdal, Sommerstevne10.07.18
4,14(+1,3)Maya Rostoft, IL Koll07.02.032Oslo/NIH, Treningsstevne07.08.18
3,92(+1,7)Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.037Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
3,62(+0,0)Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.035 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,22(+2,8)Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033-grp2 Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
4,42(+2,2)Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.0313Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
4,30(+2,5)Maya Rostoft, IL Koll07.02.032Oslo/NIH, Treningsstevne07.08.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,94Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.031Starnberg/GER, ISST Track & Field Championships 201824.05.18
3,37Aurora Løken Pettersen, Lambertseter IF10.04.032Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.032 (J-17)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
9,65Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.0311Overhalla, UM 201802.09.18
9,50Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.0320Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
8,66Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.032Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
7,88Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03HGeithus, NM og UM i mangekamp26.05.18
4,94Aurora Løken Pettersen, Lambertseter IF10.04.031Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,50Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.031Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
17,17Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,20Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.033Lillestrøm, Åpent Klubbmesterskap 201830.09.18
16,80Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.032Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
15,20Vanessa Agnete Yttergård, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.033Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
12,36Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.034Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
11,89Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,63Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.032 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,08Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.03HGeithus, NM og UM i mangekamp27.05.18
18,92Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.03HGeithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,59Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031Jessheim, Norgeslekene11.08.18
24,55Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
20,00Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
17,72Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.032Jessheim, Norgeslekene11.08.18

7 Kamp (80mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3662Anna Mathilde Blegen, IL Koll
13,01(-0,7)-1,36-8,47-28,41(+1,5)-4,68(+0,5)-18,92-2,26,79
07.03.033Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18
3309Emily Guldvog, Lambertseter IF
14,45(-0,6)-1,45-7,88-28,22(+1,5)-4,45(-0,2)-24,08-2,50,57
05.07.035Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,76(+0,5)Sara Furnes, IL i BUL06.05.024-fi Asker, Askerlekene 201810.06.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,1(+1,1)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021 (J-15+)Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18
8,5(+1,1)Sara Furnes, IL i BUL06.05.024 (J-15+)Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,70(+3,8)Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-h1Asker, Askerlekene 201810.06.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,66(+1,7)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023-h6 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
12,69(-0,1)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
12,84(+0,0)Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.023-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
13,24(-0,1)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.024-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,65(+0,7)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
13,78(+1,5)Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.025-h1Jessheim, Norgeslekene11.08.18
13,79(-0,1)Sara Furnes, IL i BUL06.05.024Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
14,19(-0,9)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.026-h1Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
14,24(+0,7)Vilde Marie Tinglev, Groruddalen Friidrettsklubb07.08.025 (J-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,61(+2,1)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
12,66(+2,8)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.023-h2 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,81(+1,2)Sara Furnes, IL i BUL06.05.024 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,85(+0,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi Overhalla, UM 201802.09.18
25,67(+1,7)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.026-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
25,85(+0,9)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h2Asker, Askerlekene 201809.06.18
27,03(+0,4)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02HGeithus, NM og UM i mangekamp26.05.18
27,14(+0,4)Vilde Marstein, IL Koll05.06.02HGeithus, NM og UM i mangekamp26.05.18
28,30(-0,5)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.022-h2Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
28,30(+0,2)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.023-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
28,34(+0,7)Ulrikke Lervik Olsen, Sportsklubben Vidar02.10.024-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
28,47(+0,7)Sara Furnes, IL i BUL06.05.025-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
28,66(-0,7)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.025-h1 (J-16/17)Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18
-----10--------------------
30,44(-0,5)Vilde Marie Tinglev, Groruddalen Friidrettsklubb07.08.026-h2Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
30,46(+0,7)Nenneh Janko, IL i BUL08.05.027-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,91(+0,2)Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.024-h1Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,72(+3,5)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02H (J-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
28,09(+2,1)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.022-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,95Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18
47,45Sara Furnes, IL i BUL06.05.023 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,33Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h1 (KS)Larvik, Sommerstevne03.08.18
59,48Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.025-h2 (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
1,00,37Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h1 (KS)Asker, Askerlekene 201810.06.18
1,10,79Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.025Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52,8Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.029 (KS)Nadderud, Løpsstevne02.05.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,15,37Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.023-h2 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
2,22,95Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (J-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships10.06.18
2,35,09Solveig Gauslaa, IL i BUL01.07.022Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
2,38,26Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02HGeithus, NM og UM i mangekamp27.05.18
2,39,11Cordelia Hellstrand, IL i BUL24.04.026Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,42,41Åsne Omland, IL i BUL26.04.027Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
2,49,00Vilde Marstein, IL Koll05.06.02HGeithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,12,82Tora Estelle Hayler, Sportsklubben Vidar08.09.024 (KJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,60Tyra Sortåsløkken, Sportsklubben Vidar20.12.029-h2 (KS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,42(+1,0)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021Overhalla, UM 201801.09.18
12,09(+1,0)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.022Overhalla, UM 201801.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,88(+4,4)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,09(-0,4)Vilde Marstein, IL Koll05.06.021 (J-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
14,81(+0,8)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (J-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
14,87(-0,9)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.022 (J-17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,89(-3,8)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,6(+0,1)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021 (J-15+)Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18
41,0(+0,1)Sara Furnes, IL i BUL06.05.024 (J-15+)Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,21Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2Overhalla, UM 201831.08.18
45,20Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021 (J-15+)Nesodden, Løpsstevne16.08.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,87Amelia Mysiara (POL), Groruddalen Friidrettsklubb28.12.022Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,30Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.023 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.02HGeithus, NM og UM i mangekamp26.05.18
1,56Vilde Marstein, IL Koll05.06.02HGeithus, NM og UM i mangekamp26.05.18
1,54Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.0213Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
1,50Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.021Asker, Askerlekene 201809.06.18
1,43Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (J-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
1,40Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021Lillestrøm, Åpent Klubbmesterskap 201830.09.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45(+0,3)Vilde Marstein, IL Koll05.06.021Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
5,31(+0,7)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.023Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
5,27(+1,8)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
4,89(+0,2)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.023 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
4,79(+0,3)Sara Furnes, IL i BUL06.05.023 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
4,69(+1,6)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.024Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
4,59(+1,1)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.024Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55(+2,1)Vilde Marstein, IL Koll05.06.021Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,94(+1,3)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.022 (KS)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
9,32(+1,1)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.021Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,14(+2,2)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.022 (KS)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,05Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
9,03Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (J-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18
8,61Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.0211Overhalla, UM 201801.09.18
8,59Vilde Marstein, IL Koll05.06.02HGeithus, NM og UM i mangekamp26.05.18
8,46Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18
7,88Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
7,38Sara Furnes, IL i BUL06.05.023Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,07Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022 (J-18/19)Lillestrøm, Åpent Klubbmesterskap 201830.09.18

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,27Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,31Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.021Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
30,93Vilde Marstein, IL Koll05.06.023Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
27,64Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.024Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
26,08Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021Jessheim, Norgeslekene11.08.18
16,85Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022Grimstad, Grimstadlekene 201812.05.18

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4432Andrea Rooth, Lambertseter IF
14,81(+0,8)-1,43-25,75(+2,2)-9,03-4,92(+2,0)-26,68-2,22,95
06.03.02 (J-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships10.06.18
4396Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll
15,22(-1,1)-1,56-9,58-27,03(+0,4)-5,12(-0,3)-31,12-2,38,26
25.07.021Geithus, NM og UM i mangekamp27.05.18

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,27(-2,7)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,3(+1,1)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.013 (J-15+)Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,45(+2,0)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.013-h2 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
12,68(+1,9)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011-h3Helsingborg/SWE, Öresundsspelen08.07.18
13,17(+1,2)Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.013-h1 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
13,90(+0,7)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.014Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
14,57(+0,7)Stella Miras, IL i BUL25.12.016Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
14,80(-0,8)Hannah Matthews Celius, IL i BUL21.01.016-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,34(+3,5)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h1Drammen, Åpningsstevne 201810.05.18
12,55(+2,9)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-fi-AHelsingborg/SWE, Öresundsspelen08.07.18
12,95(+3,0)Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011Lillehammer, Eidsiva-stevnet14.08.18
13,01(+2,4)Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.013-h2 (KS)Nesodden, Norgesmesterskap stafett 201819.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,10(-0,4)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h1Overhalla, UM 201801.09.18
28,37(-0,7)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.013-h1 (J-16/17)Oslo/Bi, Bislettlekene 201812.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,05(+2,7)Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.011-h1 (KS)Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
26,45(+4,4)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
26,78(+2,7)Sigrid Leseth Føyen, Sportsklubben Vidar23.08.014-h1 (KS)Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
27,16(+2,1)Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011Lillehammer, Eidsiva-stevnet14.08.18

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,73Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011Nesodden, Løpsstevne16.08.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,90Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011 (KS)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
57,30Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.011-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
58,67Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.013-h2 (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
58,98Sigrid Leseth Føyen, Sportsklubben Vidar23.08.016-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,4Helene S. Berge, IL i BUL06.05.018 (KS)Nadderud, Løpsstevne02.05.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11,79Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.014-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
2,49,17Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.01H (J-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships10.06.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,07,18Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.013 (KJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,47,25Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.012 (KS)Jessheim, Norgeslekene11.08.18
4,47,96Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.012-h2 (KS)Jessheim, 1500 m Elite31.05.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,59,11Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.012Overhalla, UM 201831.08.18
10,33,95Runa Ulvang, Kjelsås IL21.10.013Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,72(+0,7)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.01H (J-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships09.06.18

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,69(-3,8)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,61Sigrid Leseth Føyen, Sportsklubben Vidar23.08.011-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,58Sigrid Leseth Føyen, Sportsklubben Vidar23.08.011-h1 (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,74(+0,0)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
5,57(+0,3)Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011Ski, Kretsstevne22.08.18
3,85(+0,1)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.015 (J-15+)Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,57(+1,2)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014-fi (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,50Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
9,85Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011Ski, Kretsstevne22.08.18
5,19Daniella Boateema, IL i BUL03.10.015Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,62Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,88Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,12Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.01H (J-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships10.06.18
28,69Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011Lillehammer, Eidsiva-stevnet14.08.18

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4627Iben Carnhed, Bækkelagets SK
14,72(+0,7)-1,55-26,74(+2,2)-11,36-5,53(+3,9)-33,12-2,49,17
03.09.01 (J-U18)Jessheim, Nordic Junior Championships10.06.18

Jenter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22(+1,0)Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.003-h2 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
8,85(-2,7)Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8.80(+2,5)Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.004Asker, Askerlekene 201810.06.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,13(+0,9)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-fi-A (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
12,62(+1,1)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.994-h4 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
12,81(+1,7)Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.005-h6 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
13,48(-0,2)Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.006-h2 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
13,57(-0,2)Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.004Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
13,90(-1,1)Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001-h1Oslo/NIH, Kretsstevne26.06.18
14,27(+0,5)Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.003Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,95(+4,4)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.007-h2 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
12,56(+2,6)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.997-sf1 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
13,34(+2,4)Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.005-h2 (KS)Nesodden, Norgesmesterskap stafett 201819.05.18

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,23(-1,2)Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.002 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,71(+1,2)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.005-hNat (KS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
25,95(+0,3)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-h1Overhalla, UM 201801.09.18
26,69(+0,9)Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.004-h1 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
27,34(+1,9)Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.005-h4 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
27,46(-0,4)Rachael Eide, IL i BUL06.04.997-h2 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
27,90(+1,6)Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.003Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
27,95(+1,9)Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.008-h4 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
28,50(+1,8)Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.996Asker, Askerlekene 201809.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,75(+4,5)Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,71Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h1 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
58,31Sanne Njaastad, Sportsklubben Vidar16.04.001-h2 (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
1,00,38Rachael Eide, IL i BUL06.04.994-h2 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
1,01,09Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.991 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
1,01,59Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.005 (KS)Oslo/Bi, OFIKs løpsstevne 201811.07.18
1,02,00Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.997-h2 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
1,04,44Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.003 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,0Kristin Fagerli, IL i BUL08.01.002 (KS)Nadderud, Løpsstevne02.05.18
1,46,5Christine Grønbech, IL i BUL16.02.007 (KS)Nadderud, Løpsstevne02.05.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,32Sanne Njaastad, Sportsklubben Vidar16.04.002-fi-B (KS)Oordegem/BEL, Memorial Leon Buyle02.06.18
2,18,85Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.995-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
2,19,36Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
2,21,38Nora Sanness, Sportsklubben Vidar27.03.009 (KS)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
2,21,86Kristin Fagerli, IL i BUL08.01.005 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,03,35Nora Sanness, Sportsklubben Vidar27.03.002 (KJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35,29Nora Sanness, Sportsklubben Vidar27.03.006 (KS)Drammen, Hellas-stevne24.06.18
5,02,97Kristin Fagerli, IL i BUL08.01.007 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,52,47Nora Sanness, Sportsklubben Vidar27.03.004-h1 (KS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201829.06.18
11,00,00Hannah Elena Casteel, IL i BUL12.07.003Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
11,21,11Kristin Fagerli, IL i BUL08.01.005Overhalla, UM 201831.08.18
12,07,08Lene Heimdal, IL Koll08.09.004Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,03,48Lene Heimdal, IL Koll08.09.001-h1Oslo/NIH, Kretsstevne26.06.18

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,24(+1,1)Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.003-h1 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
16,96(+1,4)Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,79(-3,8)Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.003 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,57Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.001Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,07,47Marie Fiedler Amlien, IL Koll27.06.002Overhalla, UM 201801.09.18
1,07,72Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL20.04.993Overhalla, UM 201801.09.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
1,47Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK28.02.002Whittier/CA/USA, Pioneer Valley-Arroyo Grande-Atascadero Dual Meet07.03.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,89Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK28.02.002 (KS)San Luis Obispo/CA/USA, SLO County Meet21.04.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,93(+1,5)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.992 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
4,58(+1,1)Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,97(+0,1)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.992 (KS)Bækkelaget, Seriestevne27.09.18
9,95(+0,0)Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.003 (KS)Bækkelaget, Seriestevne27.09.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,69Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.003 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,28Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.005 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,32Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.004 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,71Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.001Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
19,09Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002Asker, Askerlekene 201810.06.18

Jenter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,20(+1,0)Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.972-h2 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
8,75(+1,0)Ingrid Aalberg, IK Tjalve11.10.966-h2 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,16(+2,0)Vilde Gjesbakk, IK Tjalve03.06.961-h2 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
12,79(+1,1)Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.973-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
12,90(+1,1)Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.964-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
12,99(-0,7)Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.975-h1 (KS)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
13,05(+0,9)Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.986-fi-B (KS)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,14(-1,3)Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.976-h1 (KS)Byrkjelo, NM 201817.08.18
13,79(-0,9)Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.985-h2 (KS)Richmond/VA/USA, VCU RAM Invite17.03.18
13,94(+0,9)Ingrid Aalberg, IK Tjalve11.10.966-h1 (KS)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,60(+2,5)Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.972-h1 (J-U23)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
12,80(+2,5)Kristin Færøvik Mork, IK Tjalve17.01.973-h1 (J-U23)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
12,89(+2,1)Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.972-h1 (KS)Nesodden, Norgesmesterskap stafett 201819.05.18

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,59(+0,7)Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.971-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
27,35(-0,4)Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.985-h2 (KS)Emmitsburg/MD/USA, Northeast Conference Championship05.05.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,03(+4,8)Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.976-h2 (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,02Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.981-h5 (KS)Stony Brook/NY/USA, Wolfie Invitational21.04.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,86Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.973 (KS)Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
58,42Elisabeth Angell Bergh, IK Tjalve21.03.962-h2 (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
1,03,22Amalie Lekva, Sportsklubben Vidar17.08.963-h1 (KS)Fana, Framolekene 201803.06.18
1,03,67Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.984-h3 (KS)Piscataway/NJ/USA, Mets Outdoor Track & Field Championships14.04.18

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,63Elisabeth Angell Bergh, IK Tjalve21.03.963-hNat (KS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
2,21,11Amalie Lekva, Sportsklubben Vidar17.08.962-h1 (KS)Fana, Framolekene 201801.06.18
2,25,21Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.961-h3 (KS)Charlotte/NC/USA, Charlotte Invitational14.04.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19,71Elisabeth Angell Bergh, IK Tjalve21.03.965-h1 (KS)Gainesville/FL/USA, Pepsi Florida Relays30.03.18
5,03,60Amalie Lekva, Sportsklubben Vidar17.08.962 (J-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
5,06,52Hannah Mørk, IK Tjalve01.05.9612-h1 (KS)Myrtle Beach/SC/USA, Coastal Carolina Invitational10.03.18

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,13,33Elisabeth Angell Bergh, IK Tjalve21.03.9619 (KS)Knoxville/TN/USA, SEC Outdoor Track and Field Championship13.05.18

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,39Anna Worpvik, IL i BUL09.03.982 (J-15+)Nesodden, Løpsstevne16.08.18

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,13,50Helle Forseth, Sportsklubben Vidar17.07.984 (KS)Richmond/VA/USA, VCU RAM Invite17.03.18

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,66Elin Forsberg Dale, IK Tjalve08.12.962 (J-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
1,55Kristin Færøvik Mork, IK Tjalve17.01.971 (KS)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.961 (KS)Lambertseter, Clean Air Games30.05.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40(+0,0)Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.962 (KS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival17.06.18
5,28(+1,5)Kristin Færøvik Mork, IK Tjalve17.01.972 (J-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
5,22(+0,2)Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.962 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
5,03(-0,5)Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.974 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,35(+1,5)Sofie Olsholt, IK Tjalve08.02.969 (KS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
12,34(+1,4)Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.961 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
12,04(-0,2)Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.974 (J-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,48Vilde Indseth Holten, IK Tjalve22.01.971Røyken, Spikkestad Open30.06.18

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,70Vilde Indseth Holten, IK Tjalve22.01.971 (J-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,54Marie-Therese Obst, IK Tjalve07.01.9615 (KS)Eugene/OR/USA, NCAA Division I Championships07.06.18

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22(+1,0)Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.003-h2 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
8,27(+1,2)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033 (J-15)Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,27(-2,7)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
8,35(+2,0)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
8,54(+2,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032 (J-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
8,76(+0,5)Sara Furnes, IL i BUL06.05.024-fi (J-16)Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,85(-2,7)Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
9,95(-2,7)Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.033 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
10,31(+2,0)Aurora Løken Pettersen, Lambertseter IF10.04.033 (J-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,1(+1,1)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021 (J-15+)Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18
8,3(+1,1)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.013 (J-15+)Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18
8,5(+1,1)Sara Furnes, IL i BUL06.05.024 (J-15+)Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,38(+2,5)Maria Bakken, Bækkelagets SK13.01.031-h1 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
8,70(+3,8)Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-h1 (J-16)Asker, Askerlekene 201810.06.18
8.80(+2,5)Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.004 (J-18/19)Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,90(+2,5)Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.033-h1 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
9,76(+2,5)Silje Eide Nygård, Bækkelagets SK16.10.034-h1 (KS)Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,53(+1,3)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.039-fi-A (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
10,79(+1,8)Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.034-h9 (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
10,99(+0,7)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h8 (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,04(+0,8)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h6 (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,38(+0,8)Natalie Dalman (SWE), Groruddalen Friidrettsklubb08.02.038-h6 (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,45(+3,6)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-h7 (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
11,19(+2,8)Celine Becklund, IK Tjalve17.01.035-h3 (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,13(+0,9)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-fi-A (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
12,45(+2,0)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.013-h2 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
12,62(+1,1)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.994-h4 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
12,66(+1,7)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023-h6 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
12,68(+1,9)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011-h3 (J-17)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen08.07.18
12,69(-0,1)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021 (J-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
12,81(+1,7)Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.005-h6 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
12,84(+0,0)Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.023-fi-B (J-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
12,93(+1,1)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.036-h4 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
13,17(+1,2)Ingrid Østensen Noss, IL i BUL11.08.013-h1 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
-----10--------------------
13,24(-0,1)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.024-h2 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,26(+1,7)Mina Williams, Groruddalen Friidrettsklubb01.05.032-fi-B (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201824.06.18
13,43(+2,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033-h1 (J-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
13,48(-0,2)Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.006-h2 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201830.06.18
13,49(-1,5)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032 (J-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
13,57(-0,2)Katinka Schumann, IK Tjalve08.03.004 (J-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
13,60(+0,0)Rebekka Roheim, Bækkelagets SK22.05.0