Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19(+0,3)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.073-h4Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,24(+0,7)Casper Fossen Brustad, Sportsklubben Vidar18.09.071-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,44(+1,7)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.072-h2 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,59(+1,2)Viktor Rokne, Bøler IF14.04.072-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
8,81(+0,6)Filip Mellum Wesenberg, Lambertseter IF18.01.071-h1 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,97(+1,2)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
9,00(+1,2)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.074-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
9,14(+1,3)Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.077Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
9,17(+1,2)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.075-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
9,17(+1,2)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.076-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
-----10--------------------
10,57(+0,1)Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.071Oslo/St, Internstevne 224.06.20
10,89(+1,2)Paul da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.078-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22(+2,1)Casper Fossen Brustad, Sportsklubben Vidar18.09.071Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
8,93(+2,1)Nicolai Eckhoff, Bækkelagets SK02.08.072Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
9,16(+2,1)Borgar Mæland, Sportsklubben Vidar12.12.073Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
9,21(+2,1)Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.074Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
9,21(+2,7)Henrik Krohn Lund, Sportsklubben Vidar09.07.075-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,28(+2,1)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.075Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,54Henrik Kveen, Sportsklubben Vidar06.06.071Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,11(-2,1)Viktor Rokne, Bøler IF14.04.076Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
14,28(-2,1)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.077Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
14,71(-0,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.07 (G-14)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
15,06(-3,8)Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.079Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
15,11(-0,4)Albert Wiesener Haga, IL Koll25.07.071Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
15,39(+1,0)Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.073Nittedal, Løpsstevne15.05.20
15,53(+1,0)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.074Nittedal, Løpsstevne15.05.20
15,57(-0,4)Sander Idsøe Refsnes, IL Koll19.03.072Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
17,83(+0,0)Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.071Oslo/St, Internstevne 122.06.20
18,66(+0,0)Paul da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.072Oslo/St, Internstevne 122.06.20
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,39(+4,6)Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.077Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,13(+0,3)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.071-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
21,06(+0,3)Viktor Rokne, Bøler IF14.04.072-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
21,64(+0,2)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.074-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
21,94(+0,3)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h1 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
22,28(+0,2)Vinjar Tveito, Lambertseter IF12.08.075-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
26,21(+1,8)Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.071Oslo/St, Internstevne 224.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,36(+1,3)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.072Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
26,44(+1,2)Casper Fossen Brustad, Sportsklubben Vidar18.09.071-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
28,36(+1,3)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.076Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
28,64(+1,2)Viktor Rokne, Bøler IF14.04.074-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
29,65(+1,1)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
29,87(-2,1)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.076Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
30,11(+1,2)Henrik Krohn Lund, Sportsklubben Vidar09.07.072-h3Rjukan, Lerøylekene05.09.20
30,21(+0,0)Borgar Mæland, Sportsklubben Vidar12.12.072Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
30,69(+0,0)Nicolai Eckhoff, Bækkelagets SK02.08.073Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
31,43(+0,0)Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.074Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
-----10--------------------
31,62(-0,5)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073-h2Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
32,76(+0,0)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.075Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
34,17(-0,5)Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.074-h2Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
35,56(+1,2)Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.071Oslo/St, Internstevne 122.06.20
35,92(+1,8)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073Nittedal, Løpsstevne15.05.20
39,65(+1,2)Paul da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.072Oslo/St, Internstevne 122.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,17(+2,7)Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.073Jessheim, Norgeslekene08.08.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,71Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.073Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
49,41Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.072 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
50,44Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.073 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,59Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.077Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
1,09,81Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.072Nittedal, Løpsstevne15.05.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,12Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071 (G-13/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20
1,32,50Casper Fossen Brustad, Sportsklubben Vidar18.09.072Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,39,91Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.073Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,45,22Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.076Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
1,45,47Sverre Amundsen Klungland, Sportsklubben Vidar14.03.074Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,45,75Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.075Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,45,84Henrik Krohn Lund, Sportsklubben Vidar09.07.071Rjukan, Løpegalla13.09.20
1,46,40Markus Mykkeltvedt, Lyn Ski02.09.077-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
1,49,70Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.076Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
2,02,80Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.077Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
-----10--------------------
2,04,11Leo Padoin, Lambertseter IF04.12.073 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
2,20,05Eilif August Blekkerud, Bækkelagets SK01.07.075 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,2Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071-h2Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,22,11Emil August Longva, Rustad IL31.10.072Nittedal, Løpsstevne13.06.20
2,30,72Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.075Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,34,02Jacob Bergene, IL Koll28.10.071Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
2,39,08Fredrik Bull, IL Heming26.03.076Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,44,86Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071 (G-13/14)Trysil, Innlandet løpsserie Trysil27.09.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,18,75Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071Rjukan, Lerøylekene06.09.20
4,40,83Casper Fossen Brustad, Sportsklubben Vidar18.09.073Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,59,13Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.072Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
5,08,85Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.074Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
5,09,19Henrik Krohn Lund, Sportsklubben Vidar09.07.079Rjukan, Lerøylekene06.09.20
5,09,88Sverre Amundsen Klungland, Sportsklubben Vidar14.03.075Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,56,25Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071 (G-15)Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,30(+0,3)Filip Mellum Wesenberg, Lambertseter IF18.01.071-h3Rjukan, Lerøylekene05.09.20
10,69(+0,1)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.073Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
11,29(+1,8)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
12,01(+0,5)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
12,62(+0,1)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.074Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,94Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.072 (G-12/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,32(-0,6)Filip Mellum Wesenberg, Lambertseter IF18.01.072 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
32,72(-0,7)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
35,18(+1,4)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
36,23(+1,4)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37Filip Mellum Wesenberg, Lambertseter IF18.01.071 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
1,30Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,29Albert Wiesener Haga, IL Koll25.07.071Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
1,25Markus Nordviken, Bøler IF24.10.073Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071Oslo/NIH, Fly High Pole Vault Challenge11.08.20

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,86(+0,9)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.072Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
4,38(+0,6)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.072Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,33(+1,7)Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.073Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,06(+0,0)Sander Idsøe Refsnes, IL Koll19.03.071Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
4,00(-1,3)Nicolai Eckhoff, Bækkelagets SK02.08.071Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
3,99(-0,3)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.072Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
3,98(-1,4)Albert Wiesener Haga, IL Koll25.07.072Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
3,94(+0,2)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
3,08(+1,1)Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.077Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
2,98(+1,0)Paul da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.078Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40(+2,4)Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.074Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,52Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.071 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
3,62Leo Padoin, Lambertseter IF04.12.074 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
3,20Eilif August Blekkerud, Bækkelagets SK01.07.077 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,86(+0,8)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.072Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,11Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Asker, Askerlekene 202026.09.20
10,55Filip Mellum Wesenberg, Lambertseter IF18.01.071 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,29Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.072 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
7,40Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.076Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
7,40Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.074Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
6,63Markus Nordviken, Bøler IF24.10.078Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
6,47Albert Wiesener Haga, IL Koll25.07.071Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
6,25Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.079Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
5,37Eilif August Blekkerud, Bækkelagets SK01.07.075 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
4,74Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.071Oslo/St, Internstevne 224.06.20
-----10--------------------
4,57Paul da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.0711Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
4,39Leo Padoin, Lambertseter IF04.12.078 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,26Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Rjukan, Lerøylekene05.09.20
28,66Filip Mellum Wesenberg, Lambertseter IF18.01.072Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,91Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Greveskogen, Seriestevne24.10.20
15,22Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.073Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
13,13Markus Nordviken, Bøler IF24.10.074Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,12Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,24Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071 (G-14)Moss, Treningsstevne18.10.20

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,15Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.071Rjukan, Lerøylekene06.09.20
22,21Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.073Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
20,91Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.0710Rjukan, Lerøylekene06.09.20
19,71Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
19,65Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071 (G-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
19,01Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20
15,41Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,9Albert Wiesener Haga, IL Koll25.07.071Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,19Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,70(+1,9)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.062Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
7,84(+1,8)Aleksandar Vukicevic, Sportsklubben Vidar12.10.062Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
8,12(+1,9)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.066Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
8,32(-0,3)Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Internstevne 122.06.20
8,53(-0,4)Philip Reed, Lambertseter IF28.09.062 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,65(+1,9)Theo Werge Nilsen, IL i BUL07.03.067Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
8,87(+0,0)Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.061Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
8,92(-0,4)Marius Wilson Skjellum Ocran, Lambertseter IF11.05.063 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
9,38(+1,7)Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.065-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,43(+0,0)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
-----10--------------------
11,48(+0,0)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.063Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,81(-0,3)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
13,53(+0,1)Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Internstevne 122.06.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,18(+0,2)Philip Reed, Lambertseter IF28.09.063-h2 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,07(+0,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
25,78(+0,4)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.066Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
27,57(+0,4)Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Internstevne 122.06.20
27,97(+0,2)Alfred Oscar Foss, Kjelsås IL07.03.062Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
28,25(+0,2)Alexander Haug Almaas, Bøler IF08.01.063Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,17(+3,8)Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.065-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,81Philip Reed, Lambertseter IF28.09.061 (G-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30,60Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
1,35,21Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.063-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,37,43Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062 (G-13/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20
1,40,44Torjus Brusveen-Jensen, Lyn Ski18.09.062-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,43,83Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.061Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,44,99Alfred Oscar Foss, Kjelsås IL07.03.062Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,46,44Vilmer Heidum Hasvoll, Sportsklubben Vidar23.03.065 (G-13/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20
1,46,74Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.066-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,50,15Alexander Haug Almaas, Bøler IF08.01.064Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,8Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.061 (G-15)Larvik, Bøkeskoglekene 202030.08.20
2,15,80Torjus Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar18.09.063Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,33,98Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.061Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,37,91Torjus Brusveen-Jensen, Sportsklubben Vidar18.09.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
5,01,31Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.068Rjukan, Lerøylekene06.09.20
5,01,75Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
5,07,82Sigurd Andreas Leikanger, Sportsklubben Vidar12.11.064Jessheim, 1500 Elite04.06.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,16(+1,7)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
32,47(+1,7)Theo Werge Nilsen, IL i BUL07.03.062Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57,06Torjus Brusveen-Jensen, Lyn Ski18.09.064Rjukan, Lerøylekene05.09.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Alexander Haug Almaas, Bøler IF08.01.061Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,30Vilmer Heidum Hasvoll, Sportsklubben Vidar23.03.062 (G-12/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20
1,25Marius Wilson Skjellum Ocran, Lambertseter IF11.05.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,45(+1,0)Alexander Haug Almaas, Bøler IF08.01.061Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
4,42(+0,0)Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.061Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
4,24(+0,6)Theo Werge Nilsen, IL i BUL07.03.062Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
3,76(-1,0)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
3,65(-1,6)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.063Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31Philip Reed, Lambertseter IF28.09.062 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,32Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
8,92Alexander Haug Almaas, Bøler IF08.01.063Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
7,65Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
7,53Marius Wilson Skjellum Ocran, Lambertseter IF11.05.061Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
7,15Philip Reed, Lambertseter IF28.09.062Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,00Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061Asker, Askerlekene 202026.09.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,55Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,84Alan Lee Graadahl, Sportsklubben Vidar28.05.06Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
37,96Alan Lie Graadal, Sportsklubben Vidar28.05.062Geithus, Treningsstevne16.05.20
17,44Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.068Rjukan, Lerøylekene06.09.20

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,85(+2,0)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.056-h1 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,96(+0,7)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
11,99(+1,2)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,99(+0,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.058-fi Jessheim, UM 202028.08.20
12,21(+0,1)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,31(+0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (MJ)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
12,40(+0,6)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.054Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,51(+0,6)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.055Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,63(+0,0)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
12,93(+1,6)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
12,99(+1,6)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
-----10--------------------
13,09(+0,9)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,67(+1,6)Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
15,16(-1,4)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05MFagernes, NM Mangekamp08.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,83(+2,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,90(+5,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
14,49(+3,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (MS)Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,69(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,17(+1,2)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h2 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,23(+1,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,96(+0,4)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,01(+0,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.055-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,82(+0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,30(+1,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,81(+1,6)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,85(+0,6)Thai Drager, IL i BUL16.07.055Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
25,01(-0,5)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.055-h3Jessheim, UM 202029.08.20
25,63(+0,6)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.056Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
25,74(-1,9)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.053 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
26,61(+0,2)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h1Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
27,48(+0,2)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052-h1Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
29,38(+0,3)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053Asker, Askerlekene 202026.09.20
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,94(+2,4)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,27Thai Drager, IL i BUL16.07.053-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,86Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053 (MS)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,79Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
55,05Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.056-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
57,80Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
59,65Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
1,02,20Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,26Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,25,12Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.054-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,35,23Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,35,9Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h2Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20
1,44,7Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053-h2Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,72Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,58,07Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
2,06,00Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.054 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,06,60Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,07,80Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.055-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,11,29Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.055 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
2,15,00Thai Drager, IL i BUL16.07.051Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
2,25,2Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051-h1Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,27,5Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.052-h1Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,31,6Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
-----10--------------------

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,18,93Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05MFagernes, NM Mangekamp09.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,56,26Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
4,08,79Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.055 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
4,11,49Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,23,31Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,25,21Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,38,59Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.056-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36,54Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051-h2Jessheim, UM 202030.08.20
5,48,09Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2Jessheim, UM 202030.08.20
5,50,98Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.054-h2Jessheim, UM 202030.08.20
6,09,17Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.059-h2Jessheim, UM 202030.08.20
6,12,04Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.0512-h2Jessheim, UM 202030.08.20
6,20,35Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056-h1Jessheim, UM 202030.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,49,85Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.0513-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,30,62Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,26,33Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.0518-h2 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,48(+0,5)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h1Jessheim, UM 202029.08.20
14,51(+0,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.055-fi Jessheim, UM 202029.08.20
15,03(+0,1)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Ås, Kretsstevne18.06.20
18,06(+0,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05MFagernes, NM Mangekamp09.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,89(+2,6)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,63(+1,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,53Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,45Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,40Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,21Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053Oslo/NIH, Fly High Pole Vault Challenge11.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,71(+0,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051Asker, Askerlekene 202026.09.20
5,41(-0,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,33(+0,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053 (MS)Ås, Kretsstevne18.06.20
4,93(+0,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
4,33(+0,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053Asker, Askerlekene 202026.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57(+2,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86(-0,3)Thai Drager, IL i BUL16.07.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
8,83(-0,2)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
6,14Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,54Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
15,17Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05MFagernes, NM Mangekamp09.08.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,88Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,94Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051Nittedal, Treningsstevne03.08.20
37,75Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
19,68Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053Moss, Treningsstevne31.07.20

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,60Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051 (G-16)Moss, Treningsstevne12.06.20

9 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2540Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll
15,16(-1,4)-4,21(-1,4)-6,03-1,40-18,06(+0,1)-15,17-3,10-17,05-3,18,93
24.06.056Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,94(-0,4)Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,05(+0,8)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,42(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-fi Jessheim, UM 202028.08.20
11,57(+1,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
11,90(+1,5)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
12,38(+0,7)Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.043 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
12,42(+0,2)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.046Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,57(+1,1)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,12(+0,2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.045Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,40(-0,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,46(+0,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,23(+1,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,50(+1,0)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,63(+0,1)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
19,24(+2,0)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,57(+1,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-fi Jessheim, UM 202030.08.20
23,82(+1,6)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,82(+1,6)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
25,11(+1,6)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.045Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
27,25(+1,2)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
27,76(+0,4)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.045-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
28,73(+0,4)Jostein Bogdan Wakounig, Bøler IF28.04.046-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,87(+0,8)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.046-h2Jessheim, UM 202029.08.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
38,55Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,14Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
41,07Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,31André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
41,45Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,25Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,57Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
55,14André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
55,77Anass Safiani, IL i BUL17.11.045-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
56,85Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
57,57Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045 (MS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,04Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,19Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.048 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,10,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.046-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,21,07André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,27Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25,03Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,25,83Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.045-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
5,11,63André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,35,75Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.044-h1Jessheim, UM 202030.08.20
10,08,50Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,47,00Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.044-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,29,34Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0449-h2 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,64(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
17,51(+0,0)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,74(+2,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044Jessheim, UM 202029.08.20

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,15(-0,1)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,53Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2Jessheim, UM 202028.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,13Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,64André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,30André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04DFagernes, NM Mangekamp09.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,38(+1,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Jessheim, UM 202030.08.20
5,15(-1,4)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,24Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,52(+1,4)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Jessheim, UM 202029.08.20

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,86Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
8,98André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
7,12Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,81Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
7,57André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,79Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042 (G-16/17)Heggedal, Kastkarusell 216.06.20
26,22Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
23,01André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,12Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20
22,04André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
21,02Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,95Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
34,13Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
21,66André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
17,19Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,07Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3818André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb
12,68(+1,2)-4,78(+1,6)-8,20-1,55-57,51-20,15(-0,1)-20,73-3,00-20,84-5,11,63
18.12.042 (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-100mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4084André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb
12,98(-1,1)-5,15(-1,4)-8,98-1,64-56,80-17,51(+0,0)-20,74-3,30-20,48-5,23,86
18.12.046Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08(+0,8)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,19(+1,2)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h2Jessheim, UM 202028.08.20
11,28(+1,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-fi-B (MS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,72(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DOslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
12,36(+1,3)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h1 (MS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
12,37(-0,5)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,14(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,66(+2,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
18,80(+0,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,34(+1,8)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h1Jessheim, UM 202029.08.20
23,44(+1.2)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
24,88(-2,2)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,94(-2,2)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,26(+2,8)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.032-fi Jessheim, UM 202030.08.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,52Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,95Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.034 (MS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
54,08Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
56,09Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
58,28Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,81Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56,29Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
2,07,13Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (MS)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,57,63Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
4,34,40Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,42,83Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.0311-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,58,00Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DFagernes, NM Mangekamp09.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,41,11Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h2Jessheim, UM 202028.08.20
9,37,36Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.0311-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,50,21Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,04,54Anselm Reichenbach (GER), Oppsal IF30.08.039-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,71(-2,0)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032Jessheim, UM 202028.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,46(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DFagernes, NM Mangekamp09.08.20

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,98(+1,6)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033 (MJ)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,75Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
1,75Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,55Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,30Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,60Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,03(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031Jessheim, UM 202029.08.20
5,86(+0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
5,75(+0,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.033Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
5,24(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (MS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,03(+1,4)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034Jessheim, UM 202028.08.20

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,42Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DFagernes, NM Mangekamp08.08.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,31Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,40Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DOslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
23,42Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
19,22Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.032Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,40Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031Jessheim, UM 202029.08.20
52,80Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DOslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
18,06Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6062Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll
11,75(-0,2)-6,65(+1,9)-13,42-2,03-54,08-14,46(+2,2)-NM-3,60-42,13-4,58,00
11.02.032Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Gutter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03(+0,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,19(+0,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-fi (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
11,29(+0,9)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011Asker, Askerlekene 202025.09.20
11,43(+0,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,46(+0,1)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h5 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,64(-0,9)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,75(+0,0)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
12,03(+1,9)Felix Christensen, IL i BUL20.04.025-h2 (MS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
13,22(+1,4)Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.022Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,10(+5,5)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011 (MS)Porsgrunn, Treningsstevne26.07.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,98(+0,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,57(+0,0)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,74(-0,2)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.013-h1 (MS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,89(+1,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,04(-1,5)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h2 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
23,07(+0,2)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h2 (MS)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
23,10(+0,2)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013-h2 (MS)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
24,97(+0,3)Felix Christensen, IL i BUL20.04.023-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,62(+4,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h3 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,43Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
36,61Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
37,03Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
42,35Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.023-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,99Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.023-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,56Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,51Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,81Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.026-fi-A (MS)Hvidovre/DEN, Copenhagen Games01.08.20
52,86Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
54,79Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
57,98Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.026-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18,65Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-h2 (MS)Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,25,45Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,33,79Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,53Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h8 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,56,53Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012-h6 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,00,31Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.023-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,07,70Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,07,81Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.021 (MS)Lillestrøm, Høststevne19.09.20
2,21,80Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,21,83Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,22,69Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,33,65Felix Christensen, IL i BUL20.04.027Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14,25Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.026-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,52,34Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-fi-A (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
3,59,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012 (MS)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,33,34Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.023 (MS)Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,35,60Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,39,79Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5,00,24Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,47,55Isak Sören Jonsson, Nydalens SK04.08.013-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,57,64Filip Meo, IL i BUL19.03.026-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,05,37Bastian Karlsen Antonsen, Lyn Ski24.01.012-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,22,38Viktor Olsen Juklestad, Lyn Ski15.04.016-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,53,28Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.028-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,46,93Filip Meo, IL i BUL19.03.0210-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,18(+1,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
14,43(-0,2)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
15,18(+1,4)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,31(+2,2)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MJ)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
1,97Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne16.06.20
1,45Felix Christensen, IL i BUL20.04.022Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
5,00Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (MS)Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
4,65Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,53(+0,6)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
7,38(+1,9)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MJ)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
6,78(+1,4)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
5,34(+0,9)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,94(+1,1)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
10,38(+0,2)Felix Christensen, IL i BUL20.04.021Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,02(+2,1)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,81Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
14,17Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20
11,85Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,94Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.021Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,16Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,94Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (MJ)Nittedal, Treningstevne07.09.20
45,92Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20
34,76Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
19,11Felix Christensen, IL i BUL20.04.021Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (MS)Røyken, Spikkestad Open25.07.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,90Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012 (MS)Nittedal, Treningstevne07.09.20
59,80Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
56,42Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
56,40Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne09.06.20
25,91Felix Christensen, IL i BUL20.04.021Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8238Markus Rooth, IK Tjalve
11,03(+0,0)-7,53(+0,6)-15,81-1,97-49,56-14,18(+1,5)-46,07-4,75-59,80-4,39,79
22.12.011 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
7839Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
11,43(+0,0)-7,09(+1,4)-14,16-2,03-50,51-14,61(+1,5)-45,85-4,65-56,42-4,35,60
31.05.022 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
6826Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar
11,75(+0,0)-6,78(+1,4)-11,85-1,76-52,86-15,74(+1,5)-34,76-5,15-54,09-5,00,24
19.01.013 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Gutter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,83(+1,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1 (MS)Greveskogen, Seriestevne01.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,26(+2,9)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981Vanse, Treningsstevne25.05.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,21(-1,1)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
11,23(-1,3)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h6 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,30(+1,4)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-h1 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
11,42(+1,1)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981Vanse, Treningsstevne08.06.20
12,15(+1,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
12,29(+0,7)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003-h3 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
14,37(-0,1)Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.995-h1 (MS-Para)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,40(+0,1)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,84(-0,2)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h1 (MS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
23,41(-0,6)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-h2 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
25,24(+1,4)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,24(+3,5)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
24,91(+3,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,46Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,95Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
50,01Luca Thompson, IL i BUL24.11.003-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
50,04Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
52,94Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003 (MS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18,14Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,11Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h5 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,53,49Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h4 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,55,00Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.005-h4 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,56,01Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983-h8 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,40Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.991-h6 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,59,71Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.985-h6 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,00,55Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.987-h6 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,79Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.998-h5 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
3,52,42Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,01,24Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.002 (MS)Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
4,02,60Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.9811 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
4,33,61Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.998-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
6,36,91Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.9911-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03,64Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.9910-h4 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,27,65Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.003-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,43,80Håvard Moseby, Kjelsås IL28.07.992-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,52,71Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.008-h4 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,53,86Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.0010-h4 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,56,65Iver Tildheim Andersen, Rustad IL29.09.005-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,00,97Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.999-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,02,99Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.986-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,05,55Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.004-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,17,58Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.9812-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
-----10--------------------
9,22,49Simen Munch Wahl, Bækkelagets SK18.02.988-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
9,29,96Anders Kristiansen Roberg, Kjelsås IL23.12.998-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,32,24Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.998-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,35,01Ola Trommald Straumsheim, Lyn Ski29.05.999-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
10,35,34Kristian Fliflet Sollie, Kjelsås IL17.05.9912-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,15,41Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.991-h3 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
14,29,74Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.009-h3 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
15,41,77Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.008-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,44,66Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.989-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,45,84Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.9913-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,19,86Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0010-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,25,09Ole-Jørgen Knoph, Kjelsås IL28.06.0012-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,58,06Eirik Ophus, Bækkelagets SK23.11.001 (MS)Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
17,03,54Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9913-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,05,74Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.003-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
34,32,3Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.985-h7 (MS)Kristiansand, Stadionmila07.08.20
35,12,01Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9910-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26,2Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (MS)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,50,79Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,21,26Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (MS)Haugesund, Kretsstevne17.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,67Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,65Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991 (MS)Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,96(-0,2)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
6,59(-1,8)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
6,35(-0,1)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.009 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,04(+1,3)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002 (MS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,03Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (MS)Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
13,15Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.982 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,85Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
11,30Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991 (MJ22)Ski, Kretsstevne26.09.20
10,09Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.983 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,50Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981Røyken, Spikkestad Open05.09.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,78Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981 (MS)Heggedal, Kastkarusell 4 - Diskos08.09.20
36,37Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Brandbu, Gast-stevnet13.09.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,62Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.983 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
79,90Kasper Sagen, Bækkelagets SK19.04.991 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,85(+2,0)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.056-h1 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,94(-0,4)Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,05(+0,8)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
8,08(+0,8)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03(+0,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,19(+0,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-fi (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
11,19(+1,2)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,28(+1,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-fi-B (MS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,29(+0,9)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202025.09.20
11,42(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-fi (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
11,43(+0,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,46(+0,1)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h5 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,57(+1,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
11,64(-0,9)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----10--------------------
11,72(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,75(+0,0)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,90(+1,5)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
11,96(+0,7)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
11,99(+1,2)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,99(+0,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.058-fi (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
12,03(+1,9)Felix Christensen, IL i BUL20.04.025-h2 (MS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
12,21(+0,1)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,31(+0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (MJ)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
12,36(+1,3)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h1 (MS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
-----20--------------------
12,37(-0,5)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,38(+0,7)Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.043 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
12,40(+0,6)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.054 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,42(+0,2)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.046 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,51(+0,6)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.055 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,57(+1,1)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
12,63(+0,0)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
12,93(+1,6)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
12,99(+1,6)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
13,09(+0,9)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----30--------------------
13,22(+1,4)Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.022 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
13,67(+1,6)Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
15,16(-1,4)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,12(+0,2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.045 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,10(+5,5)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011 (MS)Porsgrunn, Treningsstevne26.07.20
11,83(+2,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,90(+5,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
14,49(+3,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (MS)Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,98(+0,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,14(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,40(-0,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,46(+0,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,57(+0,0)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
17,69(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,17(+1,2)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h2 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,23(+1,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,23(+1,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,50(+1,0)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----10--------------------
18,63(+0,1)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,66(+2,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
18,80(+0,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,96(+0,4)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,01(+0,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.055-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,24(+2,0)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,34(+1,8)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h1 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
22,57(+1,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-fi (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
22,74(-0,2)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.013-h1 (MS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,89(+1,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,04(-1,5)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h2 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
23,07(+0,2)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h2 (MS)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
23,10(+0,2)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013-h2 (MS)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
23,44(+1.2)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,82(+1,6)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,82(+0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----10--------------------
24,30(+1,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,81(+1,6)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,82(+1,6)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
24,85(+0,6)Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,88(-2,2)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,94(-2,2)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,97(+0,3)Felix Christensen, IL i BUL20.04.023-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
25,01(-0,5)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.055-h3 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
25,11(+1,6)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.045 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
25,63(+0,6)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.056 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----20--------------------
25,74(-1,9)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.053 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
26,61(+0,2)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
27,25(+1,2)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042-h2 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
27,48(+0,2)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
27,76(+0,4)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.045-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
28,73(+0,4)Jostein Bogdan Wakounig, Bøler IF28.04.046-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
29,38(+0,3)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Asker, Askerlekene 202026.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,87(+0,8)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.046-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,26(+2,8)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.032-fi (G-17)Jessheim, UM 202030.08.20
22,62(+4,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h3 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,94(+2,4)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
36,43Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
36,61Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
37,03Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
38,55Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,14Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,27Thai Drager, IL i BUL16.07.053-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,86Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053 (MS)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
41,07Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,31André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
-----10--------------------
41,45Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
42,35Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.023-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
43,52Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,25Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,99Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.023-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,56Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,51Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,57Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
50,81Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.026-fi-A (MS)Hvidovre/DEN, Copenhagen Games01.08.20
52,86Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
53,79Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
53,95Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.034 (MS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
54,08Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
54,79Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021-h2 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
55,05Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.056-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
-----10--------------------
55,14André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
55,77Anass Safiani, IL i BUL17.11.045-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
56,09Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031-h1 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
56,85Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
57,57Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045 (MS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
57,80Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
57,98Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.026-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
58,28Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
59,65Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
1,02,20Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,04Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18,65Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-h2 (MS)Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,23,26Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,23,81Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,25,12Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.054-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,25,45Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,33,79Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,35,23Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,35,9Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h2 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20
1,44,7Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053-h2 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,53Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h8 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,55,72Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,56,29Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,56,53Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012-h6 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,58,07Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
2,00,31Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.023-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,06,00Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.054 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,06,60Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,07,13Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (MS)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,07,70Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----10--------------------
2,07,80Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.055-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,07,81Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.021 (MS)Lillestrøm, Høststevne19.09.20
2,08,19Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.048 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,10,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.046-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,11,29Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.055 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
2,15,00Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
2,21,07André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,21,80Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,21,83Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,22,69Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----20--------------------
2,25,2Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,27,5Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.052-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,31,6Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,33,65Felix Christensen, IL i BUL20.04.027 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,27Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,14,25Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.026-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,18,93Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,52,34Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-fi-A (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
3,56,26Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
3,57,63Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
3,59,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012 (MS)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,08,79Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.055 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
4,11,49Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,23,31Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,25,03Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,25,21Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,25,83Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.045-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----10--------------------
4,33,34Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.023 (MS)Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,34,40Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,35,60Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,38,59Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.056-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,39,79Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,42,83Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.0311-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,58,00Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
5,00,24Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5,11,63André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36,54Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
5,48,09Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
5,50,98Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.054-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,09,17Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.059-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,12,04Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.0512-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,20,35Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,41,11Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
8,47,55Isak Sören Jonsson, Nydalens SK04.08.013-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,49,85Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.0513-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,57,64Filip Meo, IL i BUL19.03.026-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,05,37Bastian Karlsen Antonsen, Lyn Ski24.01.012-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,22,38Viktor Olsen Juklestad, Lyn Ski15.04.016-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,30,62Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,35,75Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.044-h1 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
9,37,36Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.0311-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,50,21Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031 (G-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
-----10--------------------
9,53,28Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.028-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
10,08,50Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,04,54Anselm Reichenbach (GER), Oppsal IF30.08.039-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,26,33Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.0518-h2 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
15,46,93Filip Meo, IL i BUL19.03.0210-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,47,00Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.044-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,29,34Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0449-h2 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,48(+0,5)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h1 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
14,51(+0,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.055-fi (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
15,03(+0,1)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-15)Ås, Kretsstevne18.06.20
18,06(+0,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,89(+2,6)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,64(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
17,51(+0,0)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,74(+2,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,71(-2,0)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
20,15(-0,1)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,46(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,18(+1,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
14,43(-0,2)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
14,98(+1,6)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033 (MJ)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
15,18(+1,4)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (G-18/19)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,31(+2,2)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MJ)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,63(+1,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,53Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,53Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,13Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
2,03Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,97Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Ski, Kretsstevne16.06.20
1,75Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
1,75Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032 (G-17)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,64André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,58Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,55Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,45Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----10--------------------
1,45Felix Christensen, IL i BUL20.04.022 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,40Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,30Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
5,00Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (MS)Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
4,65Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
3,60Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20
3,30André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
3,21Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Oslo/NIH, Fly High Pole Vault Challenge11.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,53(+0,6)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
7,38(+1,9)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MJ)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
7,03(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
6,78(+1,4)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,38(+1,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
5,86(+0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
5,75(+0,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.033 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
5,71(+0,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Asker, Askerlekene 202026.09.20
5,41(-0,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,34(+0,9)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
-----10--------------------
5,33(+0,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053 (MS)Ås, Kretsstevne18.06.20
5,24(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (MS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
5,15(-1,4)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
4,93(+0,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
4,33(+0,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Asker, Askerlekene 202026.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57(+2,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,24Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,94(+1,1)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
13,52(+1,4)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
13,03(+1,4)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,86(-0,3)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
10,38(+0,2)Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
8,83(-0,2)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,02(+2,1)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
6,14Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,42Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
10,86Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
8,98André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
7,12Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-16)Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,81Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
14,17Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20
11,85Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,94Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,16Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
10,81Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
7,57André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
7,31Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,54Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
15,17Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,40Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
27,79Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042 (G-16/17)Heggedal, Kastkarusell 216.06.20
26,22Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
23,42Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
23,01André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
19,22Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.032 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,94Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (MJ)Nittedal, Treningstevne07.09.20
45,92Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20
34,76Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
19,11Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (MS)Røyken, Spikkestad Open25.07.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,88Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,12Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-16)Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20
22,04André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
21,02Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,94Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051 (G-15)Nittedal, Treningsstevne03.08.20
37,75Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
19,68Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Moss, Treningsstevne31.07.20

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,40Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
52,80Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
51,95Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
51,60Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051 (G-16)Moss, Treningsstevne12.06.20
34,13Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041 (G-16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
21,66André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
18,06Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
17,19Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-16)Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,90Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012 (MS)Nittedal, Treningstevne07.09.20
59,80Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
56,42Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
56,40Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Ski, Kretsstevne09.06.20
25,91Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,07Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-16)Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20

9 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2540Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll
15,16(-1,4)-4,21(-1,4)-6,03-1,40-18,06(+0,1)-15,17-3,10-17,05-3,18,93
24.06.056 (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6062Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll
11,75(-0,2)-6,65(+1,9)-13,42-2,03-54,08-14,46(+2,2)-NM-3,60-42,13-4,58,00
11.02.032 (G-17)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
3818André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb
12,68(+1,2)-4,78(+1,6)-8,20-1,55-57,51-20,15(-0,1)-20,73-3,00-20,84-5,11,63
18.12.042 (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8238Markus Rooth, IK Tjalve
11,03(+0,0)-7,53(+0,6)-15,81-1,97-49,56-14,18(+1,5)-46,07-4,75-59,80-4,39,79
22.12.011 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
7839Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
11,43(+0,0)-7,09(+1,4)-14,16-2,03-50,51-14,61(+1,5)-45,85-4,65-56,42-4,35,60
31.05.022 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
6826Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar
11,75(+0,0)-6,78(+1,4)-11,85-1,76-52,86-15,74(+1,5)-34,76-5,15-54,09-5,00,24
19.01.013 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-100mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4084André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb
12,98(-1,1)-5,15(-1,4)-8,98-1,64-56,80-17,51(+0,0)-20,74-3,30-20,48-5,23,86
18.12.046 (G-16)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,83(+1,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1 (MS)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,85(+2,0)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.056-h1 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,94(-0,4)Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,05(+0,8)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
8,08(+0,8)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,26(+2,9)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (G-20/22)Vanse, Treningsstevne25.05.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03(+0,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,19(+0,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-fi (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
11,19(+1,2)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,21(-1,1)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
11,23(-1,3)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h6 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,28(+1,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-fi-B (MS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,29(+0,9)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202025.09.20
11,30(+1,4)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-h1 (MS)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
11,42(+1,1)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (G-20/22)Vanse, Treningsstevne08.06.20
11,42(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-fi (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
-----10--------------------
11,43(+0,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,46(+0,1)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h5 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,57(+1,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
11,64(-0,9)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,72(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,75(+0,0)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,90(+1,5)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
11,96(+0,7)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
11,99(+1,2)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,99(+0,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.058-fi (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
-----20--------------------
12,03(+1,9)Felix Christensen, IL i BUL20.04.025-h2 (MS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
12,15(+1,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
12,21(+0,1)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,29(+0,7)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003-h3 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
12,31(+0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (MJ)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
12,36(+1,3)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h1 (MS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
12,37(-0,5)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,38(+0,7)Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.043 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
12,40(+0,6)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.054 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,42(+0,2)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.046 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
-----30--------------------
12,51(+0,6)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.055 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,57(+1,1)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
12,63(+0,0)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
12,93(+1,6)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
12,99(+1,6)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
13,09(+0,9)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,22(+1,4)Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.022 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
13,67(+1,6)Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
14,37(-0,1)Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.995-h1 (MS-Para)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
15,16(-1,4)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
-----40--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,12(+0,2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.045 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,10(+5,5)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011 (MS)Porsgrunn, Treningsstevne26.07.20
11,83(+2,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,90(+5,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
14,49(+3,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (MS)Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,98(+0,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,14(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,40(-0,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,46(+0,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,57(+0,0)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
17,69(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,17(+1,2)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h2 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,23(+1,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,23(+1,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,40(+0,1)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
-----10--------------------
18,50(+1,0)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,63(+0,1)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,66(+2,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
18,80(+0,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,96(+0,4)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,01(+0,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.055-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,24(+2,0)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,34(+1,8)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h1 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
22,57(+1,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-fi (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
22,74(-0,2)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.013-h1 (MS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,84(-0,2)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h1 (MS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,89(+1,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,04(-1,5)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h2 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
23,07(+0,2)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h2 (MS)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
23,10(+0,2)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013-h2 (MS)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
23,41(-0,6)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-h2 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
23,44(+1.2)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----10--------------------
23,82(+1,6)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,82(+0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,30(+1,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,81(+1,6)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,82(+1,6)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
24,85(+0,6)Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,88(-2,2)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,94(-2,2)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,97(+0,3)Felix Christensen, IL i BUL20.04.023-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
25,01(-0,5)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.055-h3 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
-----20--------------------
25,11(+1,6)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.045 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
25,24(+1,4)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
25,63(+0,6)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.056 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
25,74(-1,9)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.053 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
26,61(+0,2)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
27,25(+1,2)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042-h2 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
27,48(+0,2)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
27,76(+0,4)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.045-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
28,73(+0,4)Jostein Bogdan Wakounig, Bøler IF28.04.046-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
29,38(+0,3)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Asker, Askerlekene 202026.09.20
-----30--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,87(+0,8)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.046-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,26(+2,8)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.032-fi (G-17)Jessheim, UM 202030.08.20
22,62(+4,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h3 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,24(+3,5)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
24,91(+3,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
24,94(+2,4)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
36,43Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
36,61Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
37,03Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
38,55Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,14Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,27Thai Drager, IL i BUL16.07.053-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,46Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h2 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,86Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053 (MS)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
41,07Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----10--------------------
41,31André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
41,45Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
42,35Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.023-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
43,52Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,25Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,99Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.023-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,95Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
49,56Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,01Luca Thompson, IL i BUL24.11.003-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
50,04Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
50,51Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,57Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
50,81Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.026-fi-A (MS)Hvidovre/DEN, Copenhagen Games01.08.20
52,86Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
52,94Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003 (MS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
53,79Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (MS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
-----10--------------------
53,95Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.034 (MS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
54,08Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
54,79Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021-h2 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
55,05Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.056-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
55,14André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
55,77Anass Safiani, IL i BUL17.11.045-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
56,09Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031-h1 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
56,85Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
57,57Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045 (MS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
57,80Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
-----20--------------------
57,98Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.026-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
58,28Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
59,65Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
1,02,20Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,04Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18,14Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,18,65Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-h2 (MS)Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,23,26Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,23,81Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,25,12Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.054-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,25,45Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,33,79Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,35,23Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,35,9Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h2 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20
1,44,7Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053-h2 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20
-----10--------------------

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,53Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h8 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,51,11Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h5 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,53,49Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h4 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,55,00Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.005-h4 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,55,72Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,56,01Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983-h8 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,29Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,56,40Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.991-h6 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,53Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012-h6 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,58,07Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
-----10--------------------
1,59,71Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.985-h6 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,00,31Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.023-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,00,55Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.987-h6 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,06,00Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.054 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,06,60Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,07,13Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (MS)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,07,70Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,07,80Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.055-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,07,81Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.021 (MS)Lillestrøm, Høststevne19.09.20
2,08,19Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.048 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
-----20--------------------
2,10,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.046-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,11,29Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.055 (MS)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
2,15,00Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
2,21,07André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,21,80Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,21,83Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,22,69Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,25,2Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,27,5Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.052-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,31,6Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
-----30--------------------
2,33,65Felix Christensen, IL i BUL20.04.027 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,27Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,14,25Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.026-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,18,93Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,79Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.998-h5 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
3,52,34Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-fi-A (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
3,52,42Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
3,56,26Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
3,57,63Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
3,59,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012 (MS)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,01,24Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.002 (MS)Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
4,02,60Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.9811 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
4,08,79Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.055 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
4,11,49Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
-----10--------------------
4,23,31Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,25,03Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,25,21Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,25,83Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.045-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,33,34Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.023 (MS)Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,33,61Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.998-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,34,40Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,35,60Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,38,59Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.056-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,39,79Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
-----20--------------------
4,42,83Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.0311-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,58,00Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
5,00,24Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5,11,63André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
6,36,91Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.9911-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36,54Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
5,48,09Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
5,50,98Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.054-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,09,17Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.059-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,12,04Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.0512-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,20,35Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03,64Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.9910-h4 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,27,65Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.003-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,41,11Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
8,43,80Håvard Moseby, Kjelsås IL28.07.992-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,47,55Isak Sören Jonsson, Nydalens SK04.08.013-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,49,85Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.0513-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,52,71Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.008-h4 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,53,86Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.0010-h4 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,56,65Iver Tildheim Andersen, Rustad IL29.09.005-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,57,64Filip Meo, IL i BUL19.03.026-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----10--------------------
9,00,97Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.999-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,02,99Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.986-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,05,37Bastian Karlsen Antonsen, Lyn Ski24.01.012-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,05,55Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.004-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,17,58Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.9812-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,22,38Viktor Olsen Juklestad, Lyn Ski15.04.016-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,22,49Simen Munch Wahl, Bækkelagets SK18.02.988-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
9,29,96Anders Kristiansen Roberg, Kjelsås IL23.12.998-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,30,62Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,32,24Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.998-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----20--------------------
9,35,01Ola Trommald Straumsheim, Lyn Ski29.05.999-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,35,75Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.044-h1 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
9,37,36Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.0311-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,50,21Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031 (G-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
9,53,28Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.028-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
10,08,50Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
10,35,34Kristian Fliflet Sollie, Kjelsås IL17.05.9912-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,04,54Anselm Reichenbach (GER), Oppsal IF30.08.039-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,15,41Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.991-h3 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
14,29,74Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.009-h3 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
15,26,33Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.0518-h2 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
15,41,77Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.008-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,44,66Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.989-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,45,84Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.9913-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,46,93Filip Meo, IL i BUL19.03.0210-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,19,86Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0010-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,25,09Ole-Jørgen Knoph, Kjelsås IL28.06.0012-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,47,00Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.044-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----10--------------------
16,58,06Eirik Ophus, Bækkelagets SK23.11.001 (MS)Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
17,03,54Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9913-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,29,34Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0449-h2 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,05,74Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.003-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
34,32,3Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.985-h7 (MS)Kristiansand, Stadionmila07.08.20
35,12,01Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9910-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,48(+0,5)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h1 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
14,51(+0,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.055-fi (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
15,03(+0,1)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-15)Ås, Kretsstevne18.06.20
18,06(+0,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,89(+2,6)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,64(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
17,51(+0,0)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,74(+2,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,71(-2,0)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
20,15(-0,1)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,46(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,18(+1,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
14,43(-0,2)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
14,98(+1,6)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033 (MJ)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
15,18(+1,4)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (G-18/19)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,31(+2,2)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MJ)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,63(+1,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,53Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,53Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,13Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26,2Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (MS)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,50,79Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,21,26Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (MS)Haugesund, Kretsstevne17.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
2,03Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,97Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne16.06.20
1,75Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
1,75Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032 (G-17)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,67Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,64André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,58Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,55Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----10--------------------
1,45Felix Christensen, IL i BUL20.04.022 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,45Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,40Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,30Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,65Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991 (MS)Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
5,45Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
5,00Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (MS)Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
4,65Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
3,60Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20
3,30André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
3,21Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Oslo/NIH, Fly High Pole Vault Challenge11.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,53(+0,6)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
7,38(+1,9)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MJ)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
7,03(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
6,96(-0,2)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
6,78(+1,4)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,59(-1,8)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
6,38(+1,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
6,35(-0,1)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.009 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
5,86(+0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
5,75(+0,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.033 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
-----10--------------------
5,71(+0,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Asker, Askerlekene 202026.09.20
5,41(-0,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,34(+0,9)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
5,33(+0,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053 (MS)Ås, Kretsstevne18.06.20
5,24(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (MS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
5,15(-1,4)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
4,93(+0,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
4,33(+0,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Asker, Askerlekene 202026.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57(+2,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,24Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,94(+1,1)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
14,04(+1,3)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002 (MS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
13,52(+1,4)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
13,03(+1,4)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,86(-0,3)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
10,38(+0,2)Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
8,83(-0,2)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,02(+2,1)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
6,14Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,42Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
10,86Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
8,98André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
7,12Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-16)Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,81Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
14,17Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20
11,85Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,94Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,03Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (MS)Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
13,16Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
13,15Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.982 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,85Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
11,30Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991 (MJ22)Ski, Kretsstevne26.09.20
10,81Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
10,09Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.983 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
7,57André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
7,31Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,54Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
15,17Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,40Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
27,79Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042 (G-16/17)Heggedal, Kastkarusell 216.06.20
26,22Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
23,42Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
23,01André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
19,22Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.032 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,94Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (MJ)Nittedal, Treningstevne07.09.20
49,50Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981 (G-20/22)Røyken, Spikkestad Open05.09.20
45,92Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20
34,76Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
19,11Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,78Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981 (MS)Heggedal, Kastkarusell 4 - Diskos08.09.20
43,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (MS)Røyken, Spikkestad Open25.07.20
36,37Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (MS)Brandbu, Gast-stevnet13.09.20

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,88Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,12Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-16)Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20
22,04André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
21,02Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,62Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.983 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,94Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051 (G-15)Nittedal, Treningsstevne03.08.20
37,75Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
19,68Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Moss, Treningsstevne31.07.20

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,40Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
52,80Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
51,95Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
51,60Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051 (G-16)Moss, Treningsstevne12.06.20
34,13Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041 (G-16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
21,66André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
18,06Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
17,19Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-16)Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
79,90Kasper Sagen, Bækkelagets SK19.04.991 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
60,90Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012 (MS)Nittedal, Treningstevne07.09.20
59,80Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
56,42Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
56,40Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne09.06.20
25,91Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,07Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-16)Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20

9 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2540Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll
15,16(-1,4)-4,21(-1,4)-6,03-1,40-18,06(+0,1)-15,17-3,10-17,05-3,18,93
24.06.056 (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6062Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll
11,75(-0,2)-6,65(+1,9)-13,42-2,03-54,08-14,46(+2,2)-NM-3,60-42,13-4,58,00
11.02.032 (G-17)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
3818André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb
12,68(+1,2)-4,78(+1,6)-8,20-1,55-57,51-20,15(-0,1)-20,73-3,00-20,84-5,11,63
18.12.042 (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8238Markus Rooth, IK Tjalve
11,03(+0,0)-7,53(+0,6)-15,81-1,97-49,56-14,18(+1,5)-46,07-4,75-59,80-4,39,79
22.12.011 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
7839Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
11,43(+0,0)-7,09(+1,4)-14,16-2,03-50,51-14,61(+1,5)-45,85-4,65-56,42-4,35,60
31.05.022 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
6826Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar
11,75(+0,0)-6,78(+1,4)-11,85-1,76-52,86-15,74(+1,5)-34,76-5,15-54,09-5,00,24
19.01.013 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-100mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4084André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb
12,98(-1,1)-5,15(-1,4)-8,98-1,64-56,80-17,51(+0,0)-20,74-3,30-20,48-5,23,86
18.12.046 (G-16)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,50(+1,5)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h1Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,83(+1,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,85(+2,0)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.056-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,94(-0,4)Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,05(+0,8)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, Internstevne 224.06.20
8,08(+0,8)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,9(-0,6)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Bækkelaget, Veteran Sprint01.12.20
11,0(+0,0)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Bækkelaget, Veteran Sprint01.12.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,26(+2,9)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (G-20/22)Vanse, Treningsstevne25.05.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,7Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK/Veteraner28.09.20
10,4Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,84(+1,0)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.962-h1Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
11,03(+0,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,04(+1.5)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.875-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,08(+1,3)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911-h2Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
11,14(+1,7)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931-fi-BOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,19(+0,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-fi Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
11,19(+1,2)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,21(-1,1)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
11,21(+1,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965-fi-AOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,23(-1,3)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----10--------------------
11,24(+1,4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.852-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
11,28(+1,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-fi-BOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,29(+0,9)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202025.09.20
11,30(+1,4)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
11,32(-1,3)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.915-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,42(+1,1)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (G-20/22)Vanse, Treningsstevne08.06.20
11,42(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-fi (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
11,43(+0,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,46(+0,1)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h5Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,57(+1,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
-----20--------------------
11,59(+1,7)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.766-fi-BOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,63(+0,0)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.973-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,64(-0,9)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,66(+1.2)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.921-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,72(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,75(+0,0)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,78(+1,2)Dennis Obeng Yeboah, IL i BUL08.03.931-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,90(+1,5)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
11,96(+0,7)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
11,99(+1,2)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
-----30--------------------
11,99(+0,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.058-fi (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
12,03(+1,9)Felix Christensen, IL i BUL20.04.025-h2Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
12,15(+1,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
12,18(+0,9)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.863-h8Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,21(+0,1)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,29(+0,7)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003-h3Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
12,31(+0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (MJ)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
12,36(+1,3)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h1Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
12,37(-0,5)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,38(+0,7)Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.043Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
-----40--------------------
12,40(+0,6)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.054 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,42(+0,2)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.046 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,49(+1,3)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,51(+0,6)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.055 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,57(+1,1)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
12,62(+1,3)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,63(+0,0)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
12,93(+1,6)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
12,99(+1,6)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
13,08(+1,5)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.826-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
-----50--------------------
13,09(+0,9)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h8Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,22(+1,4)Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.022 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
13,61(-0,3)Anders Stokvold, IL i BUL25.07.725-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,67(+1,6)Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
13,71(+1,0)Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.761 (MV40)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
14,35(-0,3)Terje Myhre, IL i BUL10.04.627-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
14,37(-0,1)Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.995-h1 (MS-Para)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
15,16(-1,4)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,70(+1,4)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.871-fi-COslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,92(+2,0)Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.884-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
12,12(+0,2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.045 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,9(+0,0)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Bækkelaget, Veteran Sprint01.12.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,66(+4,4)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.962Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
11,10(+5,5)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011Porsgrunn, Treningsstevne26.07.20
11,83(+2,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,90(+5,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054Nittedal, Løpsstevne13.06.20
14,49(+3,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,2Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20
15,2Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20
17,2Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,61(+1,6)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
16,71(+1,6)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
16,98(+0,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,14(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,24(-0,4)Mickey Joe, IL i BUL14.08.911-h2Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
17,40(+0,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,40(-0,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,46(+0,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,57(+0,0)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
17,69(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----10--------------------
18,17(+1,2)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,23(+1,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,23(+1,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,40(+0,1)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,50(+1,0)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,59(+0,7)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,63(+0,1)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,66(+2,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032Oslo/St, Internstevne 224.06.20
18,80(+0,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,96(+0,4)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
-----20--------------------
19,01(+0,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.055-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,24(+2,0)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043Oslo/St, Internstevne 224.06.20
21,59(+1,0)Terje Myhre, IL i BUL10.04.628-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,22(+2,2)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961-h5 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,52(+1.3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.953-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
21,83(+0,9)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961-h2Trondheim, Seriestevne13.06.20
22,34(+1,8)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h1 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
22,44(-0,2)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,57(+1,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-fi (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
22,66(+1,7)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
22,74(-0,2)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.013-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,77(+1.3)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
22,81(+0,1)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
22,84(-0,2)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
-----10--------------------
22,89(+1,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,04(-1,5)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h2 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
23,07(+0,2)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h2Greveskogen, Seriestevne01.08.20
23,10(+0,2)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013-h2Greveskogen, Seriestevne01.08.20
23,33(+0,4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.857-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
23,41(-0,6)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-h2Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
23,44(+1.2)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,58(+0,3)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.761-h1Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
23,82(+1,6)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,82(+0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----20--------------------
24,03(-1,6)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.978-h3Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
24,30(+1,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,75(-0,3)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
24,81(+1,6)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,82(+1,6)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
24,85(+0,6)Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,88(-2,2)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,94(-2,2)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,97(+0,3)Felix Christensen, IL i BUL20.04.023-h1Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
25,01(-0,5)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.055-h3 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
-----30--------------------
25,11(+1,6)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.045 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
25,24(+1,4)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
25,38(+1.4)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,63(+0,6)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.056 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
25,74(-1,9)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.053Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
26,49(-1,4)Morten Nørjordet, IL Koll18.01.735Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
26,61(+0,2)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
27,25(+1,2)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042-h2 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
27,48(+0,2)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
27,76(+0,4)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.045-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----40--------------------
28,73(+0,4)Jostein Bogdan Wakounig, Bøler IF28.04.046-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
29,38(+0,3)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Asker, Askerlekene 202026.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,87(+0,8)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.046-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
24,44(-0,3)Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.885-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
24,93(+1.2)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.877-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,3(+0,0)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Bækkelaget, Veteran Sprint01.12.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,26(+2,8)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.032-fi (G-17)Jessheim, UM 202030.08.20
22,62(+4,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,24(+3,5)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20
23,67(+2,6)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.925-h3Jessheim, Norgeslekene07.08.20
24,91(+3,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20
24,94(+2,4)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
25,05(+3,5)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
36,43Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
36,61Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
37,03Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
37,91Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.951-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
38,55Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
39,81Bård Knudsen, IL i BUL07.02.741-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,14Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,27Thai Drager, IL i BUL16.07.053-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,37Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----10--------------------
40,46Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,86Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
41,07Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,31André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, Internstevne 224.06.20
41,45Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
42,35Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.023-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
43,07Anders Stokvold, IL i BUL25.07.724-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
43,52Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Internstevne 224.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,25Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,99Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.023-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,95Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
49,26Markus Einan, IL i BUL04.02.972Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
49,56Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,01Luca Thompson, IL i BUL24.11.003-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
50,04Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
50,51Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,57Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
50,81Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.026-fi-AHvidovre/DEN, Copenhagen Games01.08.20
51,93Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.921-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
52,11Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.952-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
-----10--------------------
52,63Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.972Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
52,67Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.855-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
52,86Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
52,94Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
53,67Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
53,79Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
53,95Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.034Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
54,08Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
54,79Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021-h2 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
55,05Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.056-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
-----20--------------------
55,14André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
55,77Anass Safiani, IL i BUL17.11.045-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
56,09Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031-h1 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
56,23Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
56,85Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
57,57Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
57,80Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
57,98Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.026-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
58,28Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
59,65Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
-----30--------------------
59,95Anders Stokvold, IL i BUL25.07.724-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
1,02,20Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,04Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
53,75Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.881-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18,14Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,18,65Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-h2Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,23,26Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,23,81Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,25,12Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.054-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,25,45Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,31,29Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.941Førde, Treningstemne24.08.20
1,33,79Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,35,23Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,35,9Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h2 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20
-----10--------------------
1,44,7Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053-h2 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,34Markus Einan, IL i BUL04.02.971-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
1,50,53Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h8Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,51,11Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h5Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,53,49Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,55,00Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.005-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,55,72Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,56,01Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,29Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,56,40Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.991-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,53Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----10--------------------
1,58,07Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,59,06Jørgen Hågensen, IK Tjalve09.05.962-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,59,71Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.985-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,00,31Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.023-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,00,55Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.987-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,01,75Jens Nikolai Kortner, Oslostudentenes IK Friidrett19.12.863-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
2,06,00Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.054 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,06,60Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h2Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,07,13Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,07,70Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----20--------------------
2,07,80Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.055-h2Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,07,81Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.021Lillestrøm, Høststevne19.09.20
2,08,19Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.048 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,10,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.046-h2Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,11,29Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.055Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
2,15,00Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
2,21,07André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,21,80Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,21,83Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,22,69Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----30--------------------
2,25,2Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,27,5Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.052-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,31,6Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,33,65Felix Christensen, IL i BUL20.04.027 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,37,67Arne Olav Sunde, Bækkelagets SK09.06.661 (MV50)Bækkelaget, Seriestevne29.10.20
2,40,28Ole Kristian Sørland, Bækkelagets SK20.12.682 (MV50)Bækkelaget, Seriestevne29.10.20
3,18,0Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK/Veteraner28.09.20
4,33,27Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.442 (MV75)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,27Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,14,25Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.026-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,18,93Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
4,13,0Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV45)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,47,14Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.962-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
3,50,79Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.998-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
3,52,34Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-fi-AJessheim, 1500 Elite04.06.20
3,52,42Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-h3Jessheim, Norgeslekene08.08.20
3,54,53Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.974Greveskogen, Treningsstevne29.09.20
3,54,94Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.9011-fi Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
3,56,26Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
3,57,63Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
3,59,27Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9311-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
3,59,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
-----10--------------------
4,01,24Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.002Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
4,01,65Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.887-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,02,60Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.9811 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
4,03,51Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.963-fi-BJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,07,35Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.9714-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,08,75Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.941-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,08,79Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.055 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
4,11,49Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,12,02Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.779-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,13,30Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.893Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
-----20--------------------
4,13,71Jens Nikolai Kortner, Oslostudentenes IK Friidrett19.12.864Oslo/Bi, Sommerløp04.08.20
4,17,67Jørgen Hågensen, IK Tjalve09.05.9613-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,23,31Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,25,03Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,25,21Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,25,83Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.045-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,33,34Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.023Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,33,41Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.847-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
4,33,61Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.998-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,34,40Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
-----30--------------------
4,35,14Sveinung Brenno Flæthe, Oslostudentenes IK Friidrett08.12.908-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
4,35,60Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,38,59Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.056-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,39,79Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,42,83Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.0311-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,44,12Eivind Larsen, Oslostudentenes IK Friidrett03.07.868-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,58,00Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
5,00,24Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5,02,18Stian Eliassen, IL Koll06.11.771 (MV40)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
5,11,63André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
-----40--------------------
5,21,53Espen Juel Hoven, IL Koll25.11.751 (MV45)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
5,27,78Øystein Os Simonsen, IL Koll11.06.681 (MV50)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
5,31,91Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.762 (MV40)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
6,36,91Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.9911-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
6,39,6Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,90Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.956-fi-AJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,36,32Thomas Patey (DEN), Sportsklubben Vidar04.09.7311-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36,54Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
5,48,09Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
5,50,98Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.054-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,09,17Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.059-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,12,04Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.0512-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,20,35Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,54,29Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.931-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
7,54,31Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.962-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,03,64Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.9910-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,05,39Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9311-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,20,01Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.975-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,23,65Karl Fremstad, IK Tjalve09.11.966-h5Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,25,57Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.901-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,25,99Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.907-h8Trondheim, 3000m for alle02.09.20
8,26,22Fredrik Schwencke, IF Kamp-Vestheim11.05.922-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,27,65Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.003-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
-----10--------------------
8,28,90Markus Borge Harbo, Oslostudentenes IK Friidrett07.04.965-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,30,36Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.886-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,33,57Hans Christer Holund, Lyn Ski25.02.891-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,41,11Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
8,43,67Eivind Klokkehaug, Oslostudentenes IK Friidrett27.07.915-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,43,69Anders Jerpstad, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.952-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,43,80Håvard Moseby, Kjelsås IL28.07.992-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,45,35Magnus Grøttum Erstad, Kamp/Vestheim IF08.09.884-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,45,70Simen Østensen, IL i BUL04.08.847-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,47,55Isak Sören Jonsson, Nydalens SK04.08.013-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----20--------------------
8,48,25Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.909-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,48,35Jørgen Hågensen, IK Tjalve09.05.964-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
8,48,64Fredrik Sætran, Oslostudentenes IK Friidrett30.06.931Tromsø, Løpestevne 122.07.20
8,48,76Albert Didriksen, Oslostudentenes IK Friidrett07.10.961-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,49,85Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.0513-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,52,71Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.008-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,53,86Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.0010-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,54,27Anders Mølmen Høst, Lyn Ski09.06.914-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,56,65Iver Tildheim Andersen, Rustad IL29.09.005-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,57,64Filip Meo, IL i BUL19.03.026-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----30--------------------
8,59,66Sondre Fylling, Oslostudentenes IK Friidrett17.02.898-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,00,12Lars Maukon Muren, IL Heming22.02.933-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,00,96Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.951-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,00,97Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.999-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,01,51Jørgen Håvåg Korum, Oslostudentenes IK Friidrett13.01.875-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,02,99Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.986-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,03,80Jens Nikolai Kortner, Oslostudentenes IK Friidrett19.12.8611-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,05,37Bastian Karlsen Antonsen, Lyn Ski24.01.012-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,05,55Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.004-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,07,95Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.776-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----40--------------------
9,10,89Espen Persen, Lyn Ski02.06.963-h2Nittedal, Løpsstevne13.06.20
9,17,58Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.9812-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,22,38Viktor Olsen Juklestad, Lyn Ski15.04.016-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,22,49Simen Munch Wahl, Bækkelagets SK18.02.988-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
9,24,22Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.864-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,29,96Anders Kristiansen Roberg, Kjelsås IL23.12.998-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,30,62Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,32,24Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.998-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,33,31Axel Wollan, Oslostudentenes IK Friidrett19.02.938-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,34,86Tore Bjelland, IL i BUL27.08.879-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----50--------------------
9,35,01Ola Trommald Straumsheim, Lyn Ski29.05.999-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,35,75Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.044-h1 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
9,36,67Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.909-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,37,36Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.0311-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,50,21Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031 (G-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
9,50,46Lars Vincent Andersen, Oslostudentenes IK Friidrett02.01.935-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,51,93Lennart Garnes, Sportsklubben Vidar12.10.787-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,53,28Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.028-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,55,63Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.979-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
10,08,50Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
-----60--------------------
10,10,75Arne Olav Sunde, Bækkelagets SK09.06.661 (MV50)Bækkelaget, Seriestevne29.10.20
10,17,93Ole Kristian Sørland, Bækkelagets SK20.12.682 (MV50)Bækkelaget, Seriestevne29.10.20
10,35,34Kristian Fliflet Sollie, Kjelsås IL17.05.9912-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
10,53,18Jon Andreas Landsnes, Oslostudentenes IK Friidrett09.12.905Notodden, Klubbstevne 620.07.20
11,35,51Erik Lund, Sportsklubben Vidar17.10.681 (MV)Rjukan, Løpegalla13.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19,84Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.9512-h5Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,41,31Henry David Feaver Mcnulty (AUS), Bækkelagets SK16.10.962-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,46,83Alan Cherry (GBR), Nydalens SK21.05.916-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,04,54Anselm Reichenbach (GER), Oppsal IF30.08.039-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,05,73Bojan Blumenstein (GER), Nydalens SK11.02.9311-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,42,96Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.915-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
13,46,22Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.931Greveskogen, Per Halle Invitational30.05.20
14,02,39Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.968-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,07,03Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.932-fi-AOslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
14,15,41Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.991-h3Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
14,22,19Weldu Negash Gebretsadik, IL i BUL12.11.866-h3Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
14,29,74Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.009-h3Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
14,39,49Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.971-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,40,67Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.974-h2Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
14,45,06Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.883-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----10--------------------
14,51,46Markus Borge Harbo, Oslostudentenes IK Friidrett07.04.964-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,54,88Fredrik Sætran, Oslostudentenes IK Friidrett30.06.935-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,56,60Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.8510-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,01,11Eivind Klokkehaug, Oslostudentenes IK Friidrett27.07.9111-h2Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
15,05,28Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.9013-fi-AOslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
15,06,26Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.9213-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,15,29Magnus Grøttum Erstad, Kamp/Vestheim IF08.09.881-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,22,79Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.903-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,26,33Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.0518-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
15,28,80Anders Jerpstad, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.9510-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----20--------------------
15,32,25Magnus Warvik, Oslostudentenes IK Friidrett29.07.949-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,34,24Ulrik Moen Ødegård, Oslostudentenes IK Friidrett22.05.871-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,41,77Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.008-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,44,66Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.989-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,45,84Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.9913-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,46,93Filip Meo, IL i BUL19.03.0210-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,48,45Andreas Biørnstad Schwencke, Kamp/Vestheim IF28.08.8821-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
15,52,42Jørgen Håvåg Korum, Oslostudentenes IK Friidrett13.01.8714-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,52,43Sondre Fylling, Oslostudentenes IK Friidrett17.02.893-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,00,59Thomas Arnulf, Kamp/Vestheim IF01.05.8827-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
-----30--------------------
16,03,09Erlend Berger, Oslostudentenes IK Friidrett25.10.935-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,07,17Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.778-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,09,28Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.9028-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
16,19,86Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0010-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,24,89Alexander Owren, Sportsklubben Vidar30.04.902-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,25,09Ole-Jørgen Knoph, Kjelsås IL28.06.0012-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,33,26Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.8611-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,37,27Ole Petter Kursetgjerde Schmedling, Oslostudentenes IK Friidrett05.02.873-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,47,00Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.044-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,54,02Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.975-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----40--------------------
16,58,06Eirik Ophus, Bækkelagets SK23.11.001Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
16,58,99Mats Kristoffersen, Sportsklubben Vidar31.03.926-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,03,54Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9913-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,29,34Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0449-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
18,04,4Tore Bjelland, IL i BUL27.08.872Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,32,63Sean David Monaghan (GBR), Oslostudentenes IK Friidrett13.05.902-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,25,55Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.912-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
28,39,97Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.963-fi-AKristiansand, Stadionmila07.08.20
29,21,23Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.936-h3Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
29,31,93Weldu Negash Gebretsadik, IL i BUL12.11.8611-h3Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
30,34,53Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.856-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
31,11,43Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.884-h1Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
31,16,60Fredrik Sætran, Oslostudentenes IK Friidrett30.06.937-h1Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
31,19,16Albert Didriksen, Oslostudentenes IK Friidrett07.10.961Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
31,19,63Magnus Grøttum Erstad, IF Kamp-Vestheim08.09.888-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
31,21,00Fredrik Schwencke, IF Kamp-Vestheim11.05.929-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----10--------------------
31,40,07Eivind Klokkehaug, Oslostudentenes IK Friidrett27.07.9113-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
31,47,05Magnus Warvik, Oslostudentenes IK Friidrett29.07.9410-h2Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
32,13,62Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.904-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
32,38,66Johan-Jørgen Lindgaard-Strømberg, Sportsklubben Vidar09.10.7413-h8Kristiansand, Stadionmila07.08.20
33,23,34Erlend Berger, Oslostudentenes IK Friidrett25.10.9310-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
33,27,30David Andre Aasen Arnevåg, Oslo Politis IL19.09.8912-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
33,33,29Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.9513-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
34,05,74Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.003-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
34,23,88Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.904-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
34,32,3Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.985-h7Kristiansand, Stadionmila07.08.20
-----20--------------------
34,33,73Thomas Arnulf, IF Kamp-Vestheim01.05.886-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
34,40,89Lars Vincent Andersen, Oslostudentenes IK Friidrett02.01.937-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
35,12,01Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9910-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
36,25,39Axel Wollan, Oslostudentenes IK Friidrett19.02.9311-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
43,14,1Jørgen Håland, Blatchford Sør17.12.8420-h4Kristiansand, Stadionmila07.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,38,10Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.958-fi-AKristiansand, Stadionmila07.08.20
32,14,01Simen Wästlund (SWE), Bækkelagets SK05.01.942Notodden, Klubbstevne 506.06.20
32,41,03Michael Tesfamichael (ERI), IL i BUL24.09.904Fana, Gneistspelen 202021.08.20
32,41,15Timothée Jung (FRA), IK Tjalve10.12.889-h3Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
32,46,44Martin Kjäll-Ohlsson (SWE), Sportsklubben Vidar12.06.782-h3Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
34,25,02Sean David Monaghan (GBR), Oslostudentenes IK Friidrett13.05.905-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

20000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,51,60Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.911Kristiansand, Stadionmila07.08.20

1 times løp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21131mSondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.911Kristiansand, Stadionmila07.08.20

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,53(+0,9)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-fi-BSzékesfehérvár/HUN, István Gyulai Memorial19.08.20
14,67(-1,3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.952Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,48(+2,6)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911Espoo/FIN, Motonet GP05.08.20
14,77(+2,4)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
15,52(+2,4)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00DFagernes, NM Mangekamp09.08.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,63(+1,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
30,77(+1,2)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.663-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,58Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.955Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26,2Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,50,79Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,21,26Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001Haugesund, Kretsstevne17.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
2,03Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,97Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne16.06.20
1,75Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
1,75Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032 (G-17)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,67Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,65Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV40)Bækkelaget, Seriestevne29.10.20
1,64André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,58Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
-----10--------------------
1,55Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,45Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,45Felix Christensen, IL i BUL20.04.022 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,40Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,30Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,20Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,65Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
5,45Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
5,01Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.953Oslo/NIH, Fly High Pole Vault Challenge11.08.20
5,00Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
4,65Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
3,60Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20
3,30André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
3,21Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Oslo/NIH, Fly High Pole Vault Challenge11.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,68(+1,9)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
7,53(+0,6)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
7,38(+1,9)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MJ)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
7,03(+1,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Jessheim, Norgeslekene08.08.20
7,03(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
6,96(-0,2)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
6,78(+1,4)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,59(-1,8)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
6,38(+1,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
6,35(-0,1)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.009Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
-----10--------------------
5,86(+0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
5,75(+0,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.033 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
5,71(+0,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Asker, Askerlekene 202026.09.20
5,41(-0,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,34(+0,9)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
5,33(+0,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053Ås, Kretsstevne18.06.20
5,24(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032Oslo/St, Internstevne 122.06.20
5,15(-1,4)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
4,93(+0,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
4,33(+0,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Asker, Askerlekene 202026.09.20
-----20--------------------
4,27(+1,2)Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.761 (MV40)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,18(+3,7)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Jessheim, Norgeslekene08.08.20
5,57(+2,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,24Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,65(+0,9)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.962Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
14,94(+1,1)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
14,73(+1,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.966Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
14,04(+1,3)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
13,52(+1,4)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
13,03(+1,4)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,86(-0,3)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
10,38(+0,2)Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
8,83(-0,2)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,02(+2,1)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
14,75(+2,4)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.966Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,03Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
13,16Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
13,15Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.982Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,85Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
11,30Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991 (MJ22)Ski, Kretsstevne26.09.20
10,81Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, Internstevne 224.06.20
10,12Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV40)Bækkelaget, Seriestevne29.10.20
10,09Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.983Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
9,87Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.954Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
8,95Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
-----10--------------------
7,57André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, Internstevne 224.06.20
7,31Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Internstevne 224.06.20
6,91Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.761 (MV40)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
5,89Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.72P (MV45)Oslo/St, Kastfemkamp Veteraner08.09.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,83Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.903Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
50,90Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962Røyken, Spikkestad Open27.06.20
50,78Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981Heggedal, Kastkarusell 4 - Diskos08.09.20
43,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012Røyken, Spikkestad Open25.07.20
37,21Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.821 (MV35)Røyken, Spikkestad Open05.09.20
36,37Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Brandbu, Gast-stevnet13.09.20
32,35Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV40)Bækkelaget, Seriestevne29.10.20
31,62Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Løten, Kaststevne23.05.20
15,08Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.72P (MV45)Oslo/St, Kastfemkamp Veteraner08.09.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
76,40Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
35,62Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.983 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
30,42Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Heggedal, Kaststevne04.06.20
15,81Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.72P (MV45)Oslo/St, Kastfemkamp Veteraner08.09.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
79,90Kasper Sagen, Bækkelagets SK19.04.991Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
60,90Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012Nittedal, Treningstevne07.09.20
59,80Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
56,42Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
56,40Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne09.06.20
55,40Dag Storm Wergeland, IL i BUL24.05.893Nittedal, Treningstevne07.09.20
27,45Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20
25,91Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
23,55Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,00Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.601Bergen, Skansemyren kastkarusell 1531.10.20
7,75Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20
4,88Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.72P (MV45)Oslo/St, Kastfemkamp Veteraner08.09.20

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
917Torbjørn Moe, Stovnerkameratene
15,81-5,89-15,08-22,47-4,88
01.09.72Oslo/St, Kastfemkamp Veteraner08.09.20

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40(+1,1)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-fi Rjukan, Lerøylekene06.09.20
9,52(+1,8)Hanna Baraki, Groruddalen Friidrettsklubb07.01.071Oslo/St, Internstevne 224.06.20
9,60(+0,7)Julie Eriksrud Berge, Lambertseter IF01.03.072 (J-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
10,72(+0,2)Kathinka Taksdal Vikne, IL Koll16.04.077Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,37(+1,1)Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.071-fi Rjukan, Lerøylekene06.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,06(+0,3)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072Nittedal, Løpsstevne15.05.20
14,73(+1,6)Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.071Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
15,61(+0,3)Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.074Nittedal, Løpsstevne15.05.20
15,82(+0,5)Hanna Baraki, Groruddalen Friidrettsklubb07.01.071Oslo/St, Internstevne 122.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,4(+0,3)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072Asker, Askerlekene 202025.09.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,98(-0,2)Julie Eriksrud Berge, Lambertseter IF01.03.072 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,37(+2,5)Hanna Baraki, Groruddalen Friidrettsklubb07.01.071Oslo/St, Internstevne 224.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,18(+1,2)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.074Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
31,45(+1,0)Hanna Baraki, Groruddalen Friidrettsklubb07.01.076Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
32,41(+1,2)Ida Charlotte Blegen, IL Koll28.01.075Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,75(+1,5)Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.071 (J-14)Greveskogen, Seriestevne01.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,11(+3,1)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072Jessheim, Norgeslekene08.08.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,05Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.071Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,07Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.071Oslo/Bi, 400m Bislett26.10.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,38,6Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.071-h2Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
1,42,24Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.073-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,49,98Luisa Luna Galteland, IL Koll15.03.076Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,50,6Marte Kristine Kollerød Høidalen, Lyn Ski21.10.071-h1Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
1,51,3Ada Stenseth, Lyn Ski18.05.072-h1Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
1,51,34Hedda Njå Bjørkmann, Sportsklubben Vidar13.01.072 (J-12/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20
1,51,46Adeline Sponnich, Sportsklubben Vidar24.03.073 (J-12/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20
1,52,46Kari Moen Pedersen, Sportsklubben Vidar19.05.074 (J-12/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20
1,53,7Stella Holm Christensen, IL i BUL17.09.073-h1Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,09,13Vilde-Augusta Wergeland, Sportsklubben Vidar07.08.076 (J-12/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20
-----10--------------------
2,16,00Filippa Viola Spørkel Wexelsen, Sportsklubben Vidar23.04.078 (J-12/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,8Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.074-h2Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,27Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.072Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,23,49Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.071Nittedal, Løpsstevne13.06.20
2,34,72Kari Moen Pedersen, Sportsklubben Vidar19.05.078Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,36,45Hedda Njå Bjørkmann, Sportsklubben Vidar13.01.079Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,37,56Adeline Sponnich, Sportsklubben Vidar24.03.0710Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,48,72Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.071Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
4,50,84Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.072Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,12,99Kari Moen Pedersen, Sportsklubben Vidar19.05.072Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
5,22,16Hedda Njå Bjørkmann, Sportsklubben Vidar13.01.073Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
5,23,70Stella Holm Christensen, IL i BUL17.09.077Jessheim, 1500 Elite04.06.20

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,33(+1,1)Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.073-h1Rjukan, Lerøylekene05.09.20
12,81(+1,2)Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.075-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
13,14(+0,1)Hanna Baraki, Groruddalen Friidrettsklubb07.01.073Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,57Ada Røhrt, Sportsklubben Vidar27.06.071 (G-12/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,89(+0,5)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.073-h3Rjukan, Lerøylekene06.09.20
38,05(+0,6)Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.073-h1Rjukan, Lerøylekene06.09.20

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,28,0Petra Helene Bell, IL Koll20.11.071Rjukan, Lerøylekene05.09.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Ada Røhrt, Sportsklubben Vidar27.06.071 (G-12/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20
1,21Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.0711Rjukan, Lerøylekene06.09.20

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,16(+1,0)Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.071Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
4,01(+0,3)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.0711Rjukan, Lerøylekene05.09.20
3,55(-0,3)Kathinka Taksdal Vikne, IL Koll16.04.072Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
3,51(-0,8)Hanna Baraki, Groruddalen Friidrettsklubb07.01.076Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,24(+0,0)Lilje Lopes Patey (DEN), IL i BUL15.02.076Rjukan, Lerøylekene05.09.20

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,70Julie Eriksrud Berge, Lambertseter IF01.03.072 (J-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,74Petra Helene Bell, IL Koll20.11.071Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
6,88Julie Eriksrud Berge, Lambertseter IF01.03.071 (J-12/13)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
6,60Kathinka Taksdal Vikne, IL Koll16.04.072Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
5,30Hanna Baraki, Groruddalen Friidrettsklubb07.01.078Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
5,00Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.0713Rjukan, Lerøylekene05.09.20

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,92Petra Helene Bell, IL Koll20.11.071Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,61Petra Helene Bell, IL Koll20.11.076Rjukan, Lerøylekene06.09.20
19,84Hanna Baraki, Groruddalen Friidrettsklubb07.01.076Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,72Kathinka Taksdal Vikne, IL Koll16.04.072Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
15,17Petra Helene Bell, IL Koll20.11.079Rjukan, Lerøylekene06.09.20

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,38(+1,0)Nora Proctor, IL i BUL22.02.061-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
8,56(+0,4)Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.063-h2Rjukan, Lerøylekene06.09.20
8,70(+1,0)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.062-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
8,83(+1,0)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.063-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
8,95(+1,0)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.064-h2Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
9,53(+0,0)Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.063Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
10,04(+0,0)Thu-Dang Sophie Ly, Bækkelagets SK19.09.065Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,70(+2,6)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.063Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,55(-3,7)Nora Proctor, IL i BUL22.02.062Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
14,01(-2,1)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061Tvedestrand, Tvedestrandslekene05.09.20
14,15(+0,2)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.062Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
14,26(-3,8)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.064Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
14,56(+0,2)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.063Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,39(-0,2)Signe Blomfeldt, Lambertseter IF24.07.061 (J-13/14)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,43(+0,6)Nora Proctor, IL i BUL22.02.061-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
28,13(+0,6)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.062-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
29,05(+0,6)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.064-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
29,43(+0,4)Signe Blomfeldt, Lambertseter IF24.07.063-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
29,50(+0,4)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.064-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
29,93(+0,2)Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.062Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
31,98(+0,2)Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.063Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,31(+2,9)Nora Proctor, IL i BUL22.02.062Jessheim, Norgeslekene08.08.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,30Constance Maria Usler, Rustad IL12.05.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
1,47,33Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.061-h2Rjukan, Lerøylekene05.09.20
1,48,4Emilie Owe, Kjelsås IL04.08.064-h2Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20
1,52,37Signe Blomfeldt, Lambertseter IF24.07.062Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
1,52,67Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.063Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,10,44Ingrid Solheim, Sportsklubben Vidar25.01.068Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,23,79Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.067Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,50,67Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.067Rjukan, Lerøylekene05.09.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,12Angelina Victoria Johannessen, Sportsklubben Vidar04.09.061 (J-10/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20
1,05Selma Matheis, Sportsklubben Vidar23.03.063 (J-10/14)Oslo/Bi, BULs barnestevne23.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,43(+1,9)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.063Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,19(+0,0)Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.061Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
4,09(+0,8)Nora Proctor, IL i BUL22.02.062Jessheim, Norgeslekene08.08.20
3,18(-1,7)Thu-Dang Sophie Ly, Bækkelagets SK19.09.062Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,52(+2,3)Nora Proctor, IL i BUL22.02.062Jessheim, Norgeslekene08.08.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,34(+0,2)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.061Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,48(+2,5)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.061Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,74Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061Tvedestrand, Tvedestrandslekene05.09.20
6,70Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.0615Rjukan, Lerøylekene05.09.20

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,36Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.068Rjukan, Lerøylekene06.09.20

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,92Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.0615Rjukan, Lerøylekene06.09.20

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22(-0,5)Synne Jiang Sølvsberg Wikborg, IL i BUL13.02.051Asker, Askerlekene 202027.09.20
8,23(-0,2)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.055-h4 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,60(-1,4)Anna Sande, IL Koll04.01.05Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
9,04(+1,2)Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.053Greveskogen, Seriestevne01.08.20
9,52(-1,5)Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.055 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
9,75(+0,8)Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.055-h1 (J-14/17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
10,61(+0,8)Erle Madsen, Lambertseter IF22.09.056-h1 (J-14/17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,04(+1,6)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.054-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,50(-0,3)Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
13,57(-0,3)Synne Jiang Sølvsberg Wikborg, IL i BUL13.02.052Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
13,76(+0,5)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.054 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
13,76(+1,8)Anna Sande, IL Koll04.01.057-h3Jessheim, UM 202028.08.20
14,11(+0,4)Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.053 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
14,71(+0,4)Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.057Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,14(-0,3)Patricia Fernando Clemente (ANG), IL i BUL12.03.053Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,03(+2,4)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.052-h6 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,73(+0,3)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,83(+3,4)Anna Sande, IK Tjalve04.01.054-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,58(+1,6)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h1 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
28,38(-0,5)Anna Sande, IL Koll04.01.05Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
28,65(+1,0)Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.053 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
28,94(-0,1)Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.053Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
29,38(+0,2)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
29,77(+0,5)Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
30,72(-0,1)Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.056Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,97Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
44,83Telma Rostoft Kristjansson, IK Tjalve08.08.056-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
46,18Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.052 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
47,56Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.055Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
50,74Karen Nakamoto Byberg, IL i BUL08.08.054 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,85Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.053-h1 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,06,10Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.052Kristiansand, Treningsstevne09.07.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,11Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.054-h3Jessheim, UM 202029.08.20
2,24,97Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.052 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
3,11,16Kaja Walberg, IL Koll02.06.051Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,58,61Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.056-fi-C (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,16,28Tora Grieg-Cappelen, IL i BUL31.05.052Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
7,32,32Julia Tøsse Pihlstrøm, IL i BUL14.09.053Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,40(+1,0)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.054-fi Jessheim, UM 202029.08.20
12,88(+1,5)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.053Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,43(+2,0)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.054-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,38Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.055-h2Jessheim, UM 202028.08.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,62Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051Jessheim, UM 202029.08.20
1,20Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.052 (J-15/17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,94(+1,3)Anna Sande, IL Koll04.01.052Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
4,75(+0,7)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.051 (J-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,62(+0,8)Patricia Fernando Clemente (ANG), IL i BUL12.03.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,37(+0,4)Anna Sande, IL Koll04.01.05Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
8,93(-1,0)Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.052Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,58(+1,3)Patricia Fernando Clemente (ANG), IL i BUL12.03.056 (KS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,67(+2,5)Patricia Fernando Clemente (ANG), IL i BUL12.03.056 (KS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,28Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.051Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20
8,08Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.052 (J-15/17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
7,07Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.054Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,97Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.052Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20
12,08Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,69Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.053Heggedal, Askerlekene 202025.09.20

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,02Kristin Emilie Holck Storås, IL Koll31.10.051Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,24Erle Madsen, Lambertseter IF22.09.053 (J-15/17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,66(-1,5)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
8,87(+0,8)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.044-h1 (J-14/17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
9,03(-1,5)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,76(-0,1)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
13,27(-0,1)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
13,47(+0,3)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
13,58(-0,1)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.044Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
14,31(+0,3)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.045Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
15,92(-1,0)Celia Schmidt-Cisternas, IK Tjalve08.11.042-h6 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,47(+1,9)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.044-h3Jessheim, UM 202028.08.20
13,61(+0,3)Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.043Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,46(+1,2)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,75(-1,4)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.042-h1 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,10(+0,5)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
26,86(+1,7)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.044-h1Jessheim, UM 202029.08.20
27,50(+1,3)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.045-h3Jessheim, UM 202029.08.20
28,47(+1,3)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.043 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
29,67(+0,8)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045-h2Jessheim, UM 202029.08.20
30,21(+0,3)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.045Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,84(+1,3)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.046-h3Jessheim, UM 202029.08.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,42Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.048-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,67Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,51Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
1,06,12Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.045Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,24Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,18Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.042 (KJ)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,21,42Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.041-h1 (KS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,29,23Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.045-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,42,40Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.048-fi-B (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,22,65Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.041Asker, Askerlekene 202026.09.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,03,42Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.041Jessheim, UM 202030.08.20
11,38,31Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.042Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,54,72Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.048-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,92(+1,2)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-fi Jessheim, UM 202029.08.20
13,88(+1,2)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.046-h2Jessheim, UM 202029.08.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,27(+2,0)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.042-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,38Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.042Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,29Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.041Jessheim, UM 202028.08.20
5,59,53mxCathrine Grønbech, IL i BUL27.02.046 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20

3000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,42,24Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.046 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.043Jessheim, UM 202028.08.20
1,20Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.043 (J-15/17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,10(+1,5)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
4,73(-0,4)Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.042 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
4,73(+1,6)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.043Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
4,60(+1,0)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.045Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
4,39(+0,0)Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.041Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
4,02(+0,6)Celia Schmidt-Cisternas, IK Tjalve08.11.047 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,11(+2,3)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.044Jessheim, UM 202030.08.20
4,64(+2,1)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.045Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,48(-0,9)Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.046 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,71Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
7,69Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.041Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,69Celia Schmidt-Cisternas, IK Tjalve08.11.041 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,06Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
22,72Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.042 (J-15/17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,30(+0,8)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032-h1 (J-14/17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,42(-0,1)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033-h3 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,56(+0,2)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.036-h6 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,70(+1.3)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-h2 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
13,15(+1,6)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.035-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,43(+0,2)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032 (KS)Moss, Treningsstevne12.06.20
13,55(-0,2)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.036-h3Jessheim, UM 202028.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,54(+4,3)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
13,30(+4,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h5 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
13,33(+2,3)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h4 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,81(+0,3)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.034-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
20,13(+1,7)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
20,28(+1,2)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,23(+1,8)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.034-h3Jessheim, UM 202029.08.20
27,83(+0,1)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031 (KS)Ås, Kretsstevne18.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,60Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,36,7Johanna Ågesen Tofte, IL Koll19.07.032-h2Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,52Johanna Ågesen Tofte, IK Tjalve19.07.032-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
2,32,55Victoria Nitteberg, IL i BUL30.07.036-h1 (KS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,99Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.034-fi-C (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,15,57Victoria Nitteberg, IL i BUL30.07.039-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49,25Victoria Nitteberg, IL i BUL30.07.031 (KS)Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,11(+0,6)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034Jessheim, UM 202028.08.20
15,32(+0,2)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031Moss, Treningsstevne12.06.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,58(+0,3)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031-fi (KJ)Ås, Kretsstevne18.06.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,61(+2,0)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
33,06(+2,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,48Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (KS)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55,01Victoria Nitteberg, IL i BUL30.07.032 (J-15)Jessheim, Norgeslekene08.08.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.035 (KS)Moss, Treningsstevne12.06.20
1,15Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.036 (KS)Moss, Treningsstevne12.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59(+0,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032 (KS)Ås, Kretsstevne18.06.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,61Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
9,53Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.031Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
8,34Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-15/17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
6,61Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.032Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,00Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034 (KS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,50Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032 (KS)Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,78Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032Moss, Treningsstevne12.06.20
25,65Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033Moss, Treningsstevne12.06.20
12,31Akshayah Vijai, Groruddalen Friidrettsklubb11.06.031Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,45Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034 (KS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20

Jenter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66(-0,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h4 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,18(-0,5)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
8,66(-1,5)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
8,74(+1,8)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,16(-1,9)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-U20)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
12,35(+1,0)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012-fi (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
12,40(+1.2)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h3 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,50(+1,1)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.023-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,51(+1,7)Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.012-h2 (KS)Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
12,58(+1,1)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012-h2 (KS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
12,59(-0,1)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.026-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,60(+1,6)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.011-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,63(+1,8)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h1 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
12,65(+1,8)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.012-h1 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
-----10--------------------
12,93(+1,8)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.014-h1 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
13,63(-0,5)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,79(+1,4)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.022Asker, Askerlekene 202025.09.20
14,00(+0,5)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.025 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
14,04(+0,5)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.026 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
14,16(+1,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.023Asker, Askerlekene 202025.09.20
14,30(+0,4)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,76(+3,3)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.023-h9 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,21(+2,8)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023-h2 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
12,28(+2,6)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h4 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,41(+2,6)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.022-h3 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,62(+2,7)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.024-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,81(+2,6)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.013-h3 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,59(+1,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h8 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,48(+1,2)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,65(+0,8)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.023-h2 (KS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,90(+0,2)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.027-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,99(-0,4)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.014-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,48(+3,4)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
21,25(+2,5)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
21,82(+3,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.025-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,08(+1,0)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h9 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,90(-0,8)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h1 (KS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
25,16(+1.6)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h3 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,30(+1.6)Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.013-h3 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,45(+1,3)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.013 (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
25,58(+1,3)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.024 (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
25,93(+1,0)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022-h2 (KS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
26,29(+1,0)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.013-h2 (KS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
28,96(+0,3)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.021-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
29,28(+0,1)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.022 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
-----10--------------------
29,36(+0,3)Sara Furnes, IL i BUL06.05.022-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
30,27(+0,5)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.022Asker, Askerlekene 202026.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,53(+2,5)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.013-h3 (KS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
25,09(+3,4)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h2 (KS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
26,13(+3,4)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.016-h2 (KS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20
26,13(+2,5)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.012-h1 (KS)Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
28,42(+3,6)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.014-h1 (KS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,30Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
39,67Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (KS)Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
40,00Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.026-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,10Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar29.04.013-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
49,46Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,96Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
54,30Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
54,57Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.023 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
56,71Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.012 (KS)Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
58,38Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,09Maybel Boateng, IL i BUL15.12.021 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,94Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.021 (KS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,09,10Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
2,09,83Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.026-h5 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,12,14Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.015 (KS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,13,15Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KJ19)Moss, Mangekampstevne05.07.20
2,49,18Maybel Boateng, IL i BUL15.12.026-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31,51Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.019-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,41,58Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.018 (KS)Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,55,59Tora Estelle Hayler, Sportsklubben Vidar08.09.027 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
4,59,01Maya Arnesen, Sportsklubben Vidar12.03.023 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,07,96Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.014 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
10,36,73Tora Estelle Hayler, Sportsklubben Vidar08.09.027 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
10,44,91Maya Arnesen, IL Heming12.03.028 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,55,17Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.019-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,50(-0,6)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
13,97(-0,6)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012-fi (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
14,48(+1,6)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.011-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
14,91(+1,6)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
15,26(+1,4)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.015 (KS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,29(+2,7)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KJ19)Moss, KM 2020 Østfold12.09.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,84(+0,5)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
29,37(+0,5)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
35,95(-0,5)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.021 (KS)Ås, Kretsstevne07.10.20

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,95Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-fi (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
1,00,75Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.014-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,71Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KJ)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,50Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
1,50Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,87(+1,4)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.025 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
5,82(+1,8)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,67(-1,5)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
5,65(-0,3)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.022 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,00(+0,4)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
4,56(-0,1)Sara Furnes, IL i BUL06.05.022Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
4,54(+1,6)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
4,35(+1,3)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.024 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
4,21(-1,7)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04(+3,6)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
4,66(+2,3)Sara Furnes, IL i BUL06.05.021Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,38(+3,1)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,91(-0,2)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,23(+1,3)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.015 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
10,91(+0,2)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
9,86(+1,3)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023 (KS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
9,21(+1,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.027 (KS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,92(+2,8)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
10,01(+2,6)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023 (KS)Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,78Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (KS)Jessheim, Norgeslekene09.08.20
10,26Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KJ19)Moss, Mangekampstevne04.07.20
9,83Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.023 (KS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
8,49Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.016 (KS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
8,19Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
7,79Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.027 (KS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
7,77Sara Furnes, IL i BUL06.05.022Asker, Askerlekene 202026.09.20
7,37Sunniva Moratiwa Greger Mathe, IK Tjalve04.09.028 (KS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
7,19Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,06Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,59Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
31,83Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KJ19)Moss, Mangekampstevne05.07.20
30,88Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.023 (KS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
25,33Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
20,04Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.026 (KS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
18,27Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.023Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
16,72Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
15,83Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.024Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,35Sara Furnes, IL i BUL06.05.025Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5416Andrea Rooth, Lambertseter IF
13,66(+2,4)-1,64-10,26-24,63(+0,1)-5,53(+0,3)-31,83-2,13,15
06.03.022 (KJ19)Moss, Mangekampstevne05.07.20

Jenter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,07(+1.1)Vilde Aasmo, IK Tjalve10.10.984-h4 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,27(+1.1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.007-h4 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,60(-0,3)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.995-h3 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
13,54(+0,2)Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.981-h5 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
14,20(-1,6)Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.004 (KS)Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,26(+2,8)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.004-h2 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,39(+0,2)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.004-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,90(+1.1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.006-h4 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,55(-1,4)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.997-sf2 (KS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,85(+2,5)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.005-h3 (KS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,85Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.005-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,05Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.003 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
60,72Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.997 (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,73Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.991-h2 (KS)Kristiansand, Stadionmila07.08.20
2,12,21Malin Edland, IK Tjalve31.03.995-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
2,17,48Kristin Fagerli, IL i BUL08.01.005-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
2,26,18Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.002-h1 (KS)Jessheim, Norgeslekene07.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,18,34Malin Edland, IK Tjalve31.03.992 (KS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17,79Malin Edland, IK Tjalve31.03.993 (KS)Greveskogen, Per Halle Invitational30.05.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,36,61Malin Edland, IK Tjalve31.03.994-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
19,29,50mxLene Heimdal, IK Tjalve08.09.0014-h1 (KS)Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,07Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.992 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,72(+1,8)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.992 (KS)Jessheim, Norgeslekene09.08.20
11,00(+1,3)Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.003 (KS)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
10,73(+0,1)Marte Mina Gravdal, Bækkelagets SK30.07.994 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,74(+2,1)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202016.08.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,92Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.005 (KS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
6,67Ingrid Færøvik Mork, IK Tjalve12.05.9910 (KS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,67Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.007 (KS)Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66(-0,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h4 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,18(-0,5)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021 (J-18/19)Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
8,22(-0,5)Synne Jiang Sølvsberg Wikborg, IL i BUL13.02.051 (J-15)Asker, Askerlekene 202027.09.20
8,23(-0,2)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.055-h4 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,30(+0,8)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032-h1 (J-14/17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,42(-0,1)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033-h3 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,56(+0,2)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.036-h6 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,60(-1,4)Anna Sande, IL Koll04.01.05 (J-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
8,66(-1,5)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
8,66(-1,5)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
-----10--------------------
8,74(+1,8)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
8,87(+0,8)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.044-h1 (J-14/17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
9,03(-1,5)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
9,04(+1,2)Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.053 (J-15)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
9,52(-1,5)Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.055 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
9,75(+0,8)Margit Kvile Nordstoga, Lambertseter IF26.04.055-h1 (J-14/17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
10,61(+0,8)Erle Madsen, Lambertseter IF22.09.056-h1 (J-14/17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,16(-1,9)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-U20)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
12,35(+1,0)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012-fi (KS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
12,40(+1.2)Astri Ayo Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h3 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,50(+1,1)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.023-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,51(+1,7)Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.012-h2 (KS)Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
12,58(+1,1)