Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40(-0,8)Casper Fossen Brustad, Sportsklubben Vidar18.09.073Ås, Kretsstevne22.06.20
9,09(+0,3)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
9,14(+1,3)Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.077Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
10,57(+0,1)Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.071Oslo/St, Internstevne 224.06.20
11,13(-0,1)Paul da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.072Oslo/St, Internstevne 122.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22(+2,1)Casper Fossen Brustad, Sportsklubben Vidar18.09.071Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
8,93(+2,1)Nicolai Eckhoff, Bækkelagets SK02.08.072Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
9,16(+2,1)Borgar Mæland, Sportsklubben Vidar12.12.073Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
9,21(+2,1)Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.074Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
9,28(+2,1)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.075Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,54Henrik Kveen, Sportsklubben Vidar06.06.071Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,71(-0,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.07 (G-14)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
15,39(+1,0)Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.073Nittedal, Løpsstevne15.05.20
15,53(+1,0)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.074Nittedal, Løpsstevne15.05.20
17,83(+0,0)Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.071Oslo/St, Internstevne 122.06.20
18,66(+0,0)Paul da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.072Oslo/St, Internstevne 122.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,39(+4,6)Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.077Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,21(+1,8)Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.071Oslo/St, Internstevne 224.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,12(+0,0)Casper Fossen Brustad, Sportsklubben Vidar18.09.071Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
29,65(+1,1)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
30,21(+0,0)Borgar Mæland, Sportsklubben Vidar12.12.072Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
30,69(+0,0)Nicolai Eckhoff, Bækkelagets SK02.08.073Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
31,43(+0,0)Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.074Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
32,76(+0,0)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.075Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
35,56(+1,2)Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.071Oslo/St, Internstevne 122.06.20
35,92(+1,8)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073Nittedal, Løpsstevne15.05.20
39,65(+1,2)Paul da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.072Oslo/St, Internstevne 122.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,71Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.073Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,09,81Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.072Nittedal, Løpsstevne15.05.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,50Casper Fossen Brustad, Sportsklubben Vidar18.09.072Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,32,82Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.074Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,47,26Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.078Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,48,23Sverre Amundsen Klungland, Sportsklubben Vidar14.03.079Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,2Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071-h2Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,22,11Emil August Longva, Rustad IL31.10.072Nittedal, Løpsstevne13.06.20
2,32,81Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.074Nittedal, Løpsstevne13.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25,91Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.072 (G-14)Greveskogen, Treningsstevne løp27.06.20
4,40,83Casper Fossen Brustad, Sportsklubben Vidar18.09.073Jessheim, 1500 Elite04.06.20

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00(-1,3)Nicolai Eckhoff, Bækkelagets SK02.08.071Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
3,99(-0,3)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.072Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
3,87(+0,0)Albert Wiesener Haga, IL Koll25.07.072Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,86Paul da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.071Oslo/St, Internstevne 122.06.20
2,86Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.072Oslo/St, Internstevne 122.06.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,19Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
4,74Pierre da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb29.10.071Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,15Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Nittedal, Treningsstevne03.08.20

Slegge 3,0Kg (119cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,26Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Greveskogen, Seriestevne28.07.20

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,68Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.071Moss, Treningsstevne12.06.20

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,9Albert Wiesener Haga, IL Koll25.07.071Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,84(+1,8)Aleksandar Vukicevic, Sportsklubben Vidar12.10.062Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
8,32(-0,3)Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Internstevne 122.06.20
8,87(+0,0)Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.061Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
9,43(+0,0)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
11,48(+0,0)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.063Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,53(+0,1)Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Internstevne 122.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,57(+0,4)Daniel Fikreyesus Debesay, Groruddalen Friidrettsklubb29.01.061Oslo/St, Internstevne 122.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,27Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.062 (MJ)Larvik, Sommerstevne05.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,33,98Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.061Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,07,82Sigurd Andreas Leikanger, Sportsklubben Vidar12.11.064Jessheim, 1500 Elite04.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25(-1,1)Marius Hildonen Madsen, Bækkelagets SK18.12.061Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
3,76(-1,0)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
3,65(-1,6)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.063Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,20Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,94Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.062Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,84Alan Lee Graadahl, Sportsklubben Vidar28.05.06Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
37,96Alan Lie Graadal, Sportsklubben Vidar28.05.062Geithus, Treningsstevne16.05.20

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,85(+2,0)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.056-h1 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,10(+1.2)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.052-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,14(+1,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.057-h6 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,15(+0,0)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
12,21(+0,1)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,52(+0,3)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.052-h1 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
12,63(+0,0)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
13,09(+0,9)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,83(+2,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,90(+5,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
14,49(+3,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (MS)Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,69(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,17(+1,2)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h2 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,23(+1,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,96(+0,4)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,01(+0,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.055-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,30(+1,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,46(-1,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
24,81(+1,6)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
25,32(+0,7)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
25,74(-1,9)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.053 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
26,28(+1,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.057 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
30,06(+0,5)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.054-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,94(+2,4)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,86Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053 (MS)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,80Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
59,65Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
1,02,20Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,19Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,28,32Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,93Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,01,85Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h4 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,06,85Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,08,70Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.055-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,09,9Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h2Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,25,2Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051-h1Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,27,5Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.052-h1Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,31,6Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11,45Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.059-fi-B (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,13,31Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.054 (MS)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,23,21Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.059-fi-C (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,23,31Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,36,63Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,57,19Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.059-h1 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
9,30,62Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,28,29Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.057-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,61(+1,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
15,03(+0,1)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051Ås, Kretsstevne18.06.20
15,36(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
19,02(+0,0)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,89(+2,6)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,63(+1,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,44Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053Gausdal, Innlandet løp-serie 202004.07.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
1,40Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,20Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,41(-0,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,33(+0,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053 (MS)Ås, Kretsstevne18.06.20
4,86(+0,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57(+2,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,94Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051Nittedal, Treningsstevne03.08.20
19,68Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053Moss, Treningsstevne31.07.20

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,60Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051 (G-16)Moss, Treningsstevne12.06.20

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,05(+0,8)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,57(+1,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
11,74(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h4 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,46(+0,9)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.046-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,68(+1,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,22(+0,9)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.044-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,70(+2,4)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,40(-0,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,46(+0,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,23(+1,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,50(+1,0)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
19,24(+2,0)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,56(+1,9)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,82(+1,6)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
25,36(-1,9)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
25,49(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.046-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,89(+1.2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.046-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
38,55Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,07Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,31André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
41,45Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,25Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,27Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
55,77Anass Safiani, IL i BUL17.11.045-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
57,51André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,94Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.043-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,01Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.041-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,10,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.046-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,21,07André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,25,03Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,25,83Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.045-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
5,11,63André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,47,00Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.044-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,15(-0,1)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,00André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,26(+0,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.046 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,78(+1,6)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,20André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,81Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
7,57André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,79Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042 (G-16/17)Heggedal, Kastkarusell 216.06.20
20,73André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,84André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3818André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb
12,68(+1,2)-4,78(+1,6)-8,20-1,55-57,51-20,15(-0,1)-20,73-3,00-20,84-5,11,63
18.12.042 (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08(+0,8)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,51(+0,0)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,53(+0.4)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.034-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,72(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DOslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
12,82(+0,1)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (MS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,14(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,66(+2,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,44(+1.2)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,52Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,22Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DOslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,66Gard Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.033-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,34,40Gard Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,44,50Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.039-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,37,36Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.0311-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,50,21Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,15(-0,1)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DOslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,98(+1,6)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033 (MJ)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DOslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,75Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
1,75Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,60Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,71(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DOslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
5,24(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (MS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,56(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,20Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DOslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,31Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,40Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DOslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,80Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03DOslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Gutter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03(+0,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,22(+1,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,43(+0,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,46(+0,1)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.012-h5 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,64(-0,9)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,75(+0,0)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
12,34(+0,9)Felix Christensen, IL i BUL20.04.025-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,10(+5,5)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011 (MS)Porsgrunn, Treningsstevne26.07.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,98(+0,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,57(+0,0)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.014-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,74(-0,2)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.013-h1 (MS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,89(+1,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,39(+0,4)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.028-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
25,55(+1,4)Felix Christensen, IL i BUL20.04.027-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,62(+4,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h3 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,43Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
36,61Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
37,03Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
42,37Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,99Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.023-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,56Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,51Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,81Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.026-fi-A (MS)Hvidovre/DEN, Copenhagen Games01.08.20
52,86Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
57,98Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.026-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20,58Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,25,45Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,53Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h8 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,56,53Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012-h6 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,00,31Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.023-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,08,83Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,12,77Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.024-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14,25Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.026-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,52,34Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-fi-A (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
3,59,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012 (MS)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,35,60Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,39,79Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5,00,24Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,47,55Isak Sören Jonsson, Nydalens SK04.08.013-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,57,64Filip Meo, IL i BUL19.03.026-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,46,93Filip Meo, IL i BUL19.03.0210-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,18(+1,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
14,58(+1,6)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (MJ)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
15,18(+1,4)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,97Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne16.06.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,21Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.014 (MS)Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
5,00Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (MS)Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
4,65Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,53(+0,6)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
7,09(+1,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,78(+1,4)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
5,34(+0,9)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.011 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,81Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
14,17Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20
11,85Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (MJ)Nittedal, Treningsstevne20.05.20
45,92Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20
34,76Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (MS)Røyken, Spikkestad Open25.07.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,80Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
57,24Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
56,42Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
56,40Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne09.06.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8238Markus Rooth, IK Tjalve
11,03(+0,0)-7,53(+0,6)-15,81-1,97-49,56-14,18(+1,5)-46,07-4,75-59,80-4,39,79
22.12.011 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
7839Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
11,43(+0,0)-7,09(+1,4)-14,16-2,03-50,51-14,61(+1,5)-45,85-4,65-56,42-4,35,60
31.05.022 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
6826Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar
11,75(+0,0)-6,78(+1,4)-11,85-1,76-52,86-15,74(+1,5)-34,76-5,15-54,09-5,00,24
19.01.013 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Gutter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,23(-1,3)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h6 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,42(+1,1)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981Farsund, Treningsstevne08.06.20
11,86(+1,3)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.007-h5 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,19(+1.2)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,84(-0,2)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h1 (MS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
25,24(+1,4)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18,14Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,11Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h5 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,53,49Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h4 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,55,00Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.005-h4 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,56,01Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983-h8 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,40Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.991-h6 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,59,71Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.985-h6 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,00,55Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.987-h6 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,79Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.998-h5 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
3,53,26Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.0011-h5 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,08,60Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.984-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
6,52,37Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.993 (MS)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14,78Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.992-h4 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,43,80Håvard Moseby, Kjelsås IL28.07.992-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,52,71Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.008-h4 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,53,86Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.0010-h4 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,56,65Iver Tildheim Andersen, Rustad IL29.09.005-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,00,97Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.999-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,05,55Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.004-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,08,00Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.981-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,29,96Anders Kristiansen Roberg, Kjelsås IL23.12.998-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,32,24Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.998-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----10--------------------
9,35,01Ola Trommald Straumsheim, Lyn Ski29.05.999-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
10,35,34Kristian Fliflet Sollie, Kjelsås IL17.05.9912-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,45,51Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.002-h6 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,41,77Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.008-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,44,66Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.989-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,45,84Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.9913-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,19,86Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0010-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,25,09Ole-Jørgen Knoph, Kjelsås IL28.06.0012-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,03,54Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9913-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,05,74Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.003-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
35,12,01Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9910-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26,2Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (MS)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,21,26Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (MS)Haugesund, Kretsstevne17.06.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,65Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991 (MS)Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,96(-0,2)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,03Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (MS)Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
13,15Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.982 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,76Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (MJ22)Ski, Kretsstevne09.06.20
10,09Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.983 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,20Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981 (MJ)Heggedal, Kaststevne 201.08.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,84Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981 (MS)Brandbu, Mohagen bil cup 203.06.20
31,24Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006 (MS)Røyken, Spikkestad Open25.07.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
71,03Kasper Sagen, Bækkelagets SK19.04.991 (MS)Nittedal, Treningsstevne03.08.20

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,85(+2,0)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.056-h1 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,05(+0,8)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
8,08(+0,8)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03(+0,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,22(+1,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,43(+0,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,46(+0,1)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.012-h5 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,51(+0,0)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,53(+0.4)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.034-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,57(+1,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
11,64(-0,9)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,72(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,74(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h4 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----10--------------------
11,75(+0,0)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
12,10(+1.2)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.052-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,14(+1,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.057-h6 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,15(+0,0)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
12,21(+0,1)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,34(+0,9)Felix Christensen, IL i BUL20.04.025-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,46(+0,9)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.046-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,52(+0,3)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.052-h1 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
12,63(+0,0)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
12,68(+1,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
-----20--------------------
12,82(+0,1)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (MS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
13,09(+0,9)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,22(+0,9)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.044-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,10(+5,5)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011 (MS)Porsgrunn, Treningsstevne26.07.20
11,70(+2,4)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,83(+2,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,90(+5,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
14,49(+3,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (MS)Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,98(+0,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,14(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,40(-0,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,46(+0,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,57(+0,0)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.014-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
17,69(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,17(+1,2)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h2 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,23(+1,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,23(+1,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,50(+1,0)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----10--------------------
18,66(+2,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
18,96(+0,4)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,01(+0,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.055-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,24(+2,0)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,74(-0,2)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.013-h1 (MS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,89(+1,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,39(+0,4)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.028-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
23,44(+1.2)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,56(+1,9)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,82(+1,6)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,30(+1,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,46(-1,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
24,81(+1,6)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
25,32(+0,7)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
-----10--------------------
25,36(-1,9)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
25,49(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.046-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
25,55(+1,4)Felix Christensen, IL i BUL20.04.027-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
25,74(-1,9)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.053 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
26,28(+1,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.057 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
30,06(+0,5)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.054-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,89(+1.2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.046-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,62(+4,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h3 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,94(+2,4)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
36,43Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
36,61Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
37,03Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
38,55Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,86Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053 (MS)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
41,07Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,31André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
41,45Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
42,37Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----10--------------------
43,52Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,25Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,99Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.023-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,56Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,51Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,81Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.026-fi-A (MS)Hvidovre/DEN, Copenhagen Games01.08.20
52,27Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
52,86Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
54,22Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
55,77Anass Safiani, IL i BUL17.11.045-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
57,51André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
57,80Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
57,98Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.026-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----10--------------------
59,65Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
1,02,20Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,94Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.043-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20,58Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,25,45Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,28,19Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,28,32Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,53Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h8 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,56,53Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012-h6 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,58,93Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,00,31Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.023-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,01,85Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h4 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,06,85Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,07,66Gard Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.033-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,08,70Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.055-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,08,83Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,09,9Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h2 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
-----10--------------------
2,10,01Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.041-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,10,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.046-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,12,77Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.024-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,21,07André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,25,2Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,27,5Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.052-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,31,6Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14,25Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.026-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,52,34Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-fi-A (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
3,59,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012 (MS)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,11,45Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.059-fi-B (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,13,31Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.054 (MS)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,23,21Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.059-fi-C (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,23,31Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,25,03Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,25,83Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.045-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,34,40Gard Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,35,60Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
-----10--------------------
4,36,63Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,39,79Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,44,50Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.039-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
5,00,24Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5,11,63André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,47,55Isak Sören Jonsson, Nydalens SK04.08.013-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,57,19Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.059-h1 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,57,64Filip Meo, IL i BUL19.03.026-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,30,62Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,37,36Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.0311-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,50,21Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031 (G-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,28,29Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.057-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,46,93Filip Meo, IL i BUL19.03.0210-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,47,00Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.044-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,61(+1,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051 (G-15)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
15,03(+0,1)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-15)Ås, Kretsstevne18.06.20
15,36(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053 (G-15)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
19,02(+0,0)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,89(+2,6)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,15(-0,1)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
20,15(-0,1)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,18(+1,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
14,58(+1,6)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (MJ)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
14,98(+1,6)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033 (MJ)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
15,18(+1,4)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (G-18/19)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,63(+1,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,44Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Gausdal, Innlandet løp-serie 202004.07.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
2,00Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,97Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Ski, Kretsstevne16.06.20
1,75Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
1,75Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032 (G-17)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,55Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
1,55André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,40Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,21Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.014 (MS)Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
5,00Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (MS)Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
4,65Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
3,60Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20
3,20Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-15)Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20
3,00André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,53(+0,6)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
7,09(+1,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,78(+1,4)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,71(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,26(+0,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.046 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
5,41(-0,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,34(+0,9)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.011 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
5,33(+0,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053 (MS)Ås, Kretsstevne18.06.20
5,24(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (MS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
4,86(+0,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (G-15)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
-----10--------------------
4,78(+1,6)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57(+2,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,56(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,20Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
8,20André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,81Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
14,17Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20
11,85Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,81Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
7,57André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
7,31Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,40Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
27,79Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042 (G-16/17)Heggedal, Kastkarusell 216.06.20
20,73André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (MJ)Nittedal, Treningsstevne20.05.20
45,92Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20
34,76Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (MS)Røyken, Spikkestad Open25.07.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,94Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051 (G-15)Nittedal, Treningsstevne03.08.20
19,68Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Moss, Treningsstevne31.07.20

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,80Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
51,60Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051 (G-16)Moss, Treningsstevne12.06.20
20,84André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,80Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
57,24Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
56,42Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
56,40Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Ski, Kretsstevne09.06.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8238Markus Rooth, IK Tjalve
11,03(+0,0)-7,53(+0,6)-15,81-1,97-49,56-14,18(+1,5)-46,07-4,75-59,80-4,39,79
22.12.011 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
7839Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
11,43(+0,0)-7,09(+1,4)-14,16-2,03-50,51-14,61(+1,5)-45,85-4,65-56,42-4,35,60
31.05.022 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
6826Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar
11,75(+0,0)-6,78(+1,4)-11,85-1,76-52,86-15,74(+1,5)-34,76-5,15-54,09-5,00,24
19.01.013 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3818André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb
12,68(+1,2)-4,78(+1,6)-8,20-1,55-57,51-20,15(-0,1)-20,73-3,00-20,84-5,11,63
18.12.042 (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,85(+2,0)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.056-h1 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,05(+0,8)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
8,08(+0,8)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,26(+2,9)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (G-20/22)Farsund, Treningsstevne25.05.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03(+0,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,22(+1,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,23(-1,3)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h6 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,42(+1,1)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (G-20/22)Farsund, Treningsstevne08.06.20
11,43(+0,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,46(+0,1)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.012-h5 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,51(+0,0)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,53(+0.4)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.034-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,57(+1,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
11,64(-0,9)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----10--------------------
11,72(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,74(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h4 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,75(+0,0)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,86(+1,3)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.007-h5 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,10(+1.2)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.052-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,14(+1,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.057-h6 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,15(+0,0)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
12,19(+1.2)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,21(+0,1)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,34(+0,9)Felix Christensen, IL i BUL20.04.025-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----20--------------------
12,46(+0,9)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.046-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,52(+0,3)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.052-h1 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
12,63(+0,0)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
12,68(+1,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
12,82(+0,1)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (MS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
13,09(+0,9)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,22(+0,9)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.044-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,10(+5,5)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011 (MS)Porsgrunn, Treningsstevne26.07.20
11,70(+2,4)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,83(+2,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,90(+5,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
14,49(+3,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (MS)Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,98(+0,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,14(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,40(-0,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,46(+0,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,57(+0,0)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.014-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
17,69(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,17(+1,2)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h2 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,23(+1,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,23(+1,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,50(+1,0)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----10--------------------
18,66(+2,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
18,96(+0,4)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,01(+0,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.055-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,24(+2,0)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,74(-0,2)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.013-h1 (MS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,84(-0,2)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h1 (MS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,89(+1,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,39(+0,4)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.028-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
23,44(+1.2)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,56(+1,9)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,82(+1,6)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,30(+1,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,46(-1,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
24,81(+1,6)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
-----10--------------------
25,24(+1,4)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
25,32(+0,7)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
25,36(-1,9)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
25,49(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.046-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
25,55(+1,4)Felix Christensen, IL i BUL20.04.027-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
25,74(-1,9)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.053 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
26,28(+1,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.057 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
30,06(+0,5)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.054-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,89(+1.2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.046-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,62(+4,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h3 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,94(+2,4)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h4 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
36,43Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
36,61Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
37,03Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
38,55Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,86Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053 (MS)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
41,07Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,31André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
41,45Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
42,37Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----10--------------------
43,52Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,25Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,99Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.023-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,56Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,51Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,81Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.026-fi-A (MS)Hvidovre/DEN, Copenhagen Games01.08.20
52,27Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
52,86Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
54,22Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
55,77Anass Safiani, IL i BUL17.11.045-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
57,51André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
57,80Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
57,98Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.026-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----10--------------------
59,65Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
1,02,20Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,94Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.043-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18,14Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,20,58Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h2 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,25,45Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,28,19Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h1 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,28,32Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,53Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h8 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,51,11Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h5 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,53,49Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h4 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,55,00Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.005-h4 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,56,01Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983-h8 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,40Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.991-h6 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,53Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012-h6 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,58,93Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,59,71Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.985-h6 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,00,31Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.023-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----10--------------------
2,00,55Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.987-h6 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,01,85Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h4 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,06,85Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,07,66Gard Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.033-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,08,70Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.055-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,08,83Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,09,9Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h2 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,10,01Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.041-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,10,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.046-h2 (MS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,12,77Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.024-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----20--------------------
2,21,07André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,25,2Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,27,5Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.052-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,31,6Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14,25Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.026-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,79Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.998-h5 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
3,52,34Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-fi-A (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
3,53,26Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.0011-h5 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
3,59,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012 (MS)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,08,60Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.984-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,11,45Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.059-fi-B (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,13,31Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.054 (MS)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,23,21Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.059-fi-C (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,23,31Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,25,03Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
-----10--------------------
4,25,83Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.045-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,34,40Gard Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,35,60Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,36,63Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-fi-E (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,39,79Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,44,50Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.039-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
5,00,24Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5,11,63André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
6,52,37Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.993 (MS)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14,78Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.992-h4 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,43,80Håvard Moseby, Kjelsås IL28.07.992-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,47,55Isak Sören Jonsson, Nydalens SK04.08.013-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,52,71Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.008-h4 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,53,86Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.0010-h4 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,56,65Iver Tildheim Andersen, Rustad IL29.09.005-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,57,19Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.059-h1 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,57,64Filip Meo, IL i BUL19.03.026-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,00,97Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.999-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,05,55Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.004-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----10--------------------
9,08,00Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.981-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,29,96Anders Kristiansen Roberg, Kjelsås IL23.12.998-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,30,62Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,32,24Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.998-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,35,01Ola Trommald Straumsheim, Lyn Ski29.05.999-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,37,36Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.0311-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,50,21Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031 (G-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
10,35,34Kristian Fliflet Sollie, Kjelsås IL17.05.9912-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,45,51Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.002-h6 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,28,29Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.057-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,41,77Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.008-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,44,66Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.989-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,45,84Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.9913-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,46,93Filip Meo, IL i BUL19.03.0210-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,19,86Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0010-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,25,09Ole-Jørgen Knoph, Kjelsås IL28.06.0012-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,47,00Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.044-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,03,54Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9913-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----10--------------------

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,05,74Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.003-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
35,12,01Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9910-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,61(+1,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051 (G-15)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
15,03(+0,1)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-15)Ås, Kretsstevne18.06.20
15,36(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053 (G-15)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
19,02(+0,0)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,89(+2,6)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,15(-0,1)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
20,15(-0,1)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,18(+1,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
14,58(+1,6)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (MJ)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
14,98(+1,6)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033 (MJ)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
15,18(+1,4)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (G-18/19)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,63(+1,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,44Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Gausdal, Innlandet løp-serie 202004.07.20

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26,2Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (MS)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,21,26Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001 (MS)Haugesund, Kretsstevne17.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
2,00Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,97Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne16.06.20
1,75Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031 (MS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
1,75Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032 (G-17)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,55Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
1,55André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,40Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,65Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991 (MS)Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
5,21Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.014 (MS)Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
5,00Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (MS)Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
4,65Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
3,60Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20
3,20Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-15)Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20
3,00André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,53(+0,6)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
7,09(+1,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,96(-0,2)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
6,78(+1,4)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,71(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,26(+0,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.046 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
5,41(-0,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,34(+0,9)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.011 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
5,33(+0,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053 (MS)Ås, Kretsstevne18.06.20
5,24(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (MS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
-----10--------------------
4,86(+0,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (G-15)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
4,78(+1,6)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57(+2,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,56(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (MS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,20Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
8,20André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,81Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
14,17Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20
11,85Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,03Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981 (MS)Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
13,15Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.982 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,76Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (MJ22)Ski, Kretsstevne09.06.20
10,81Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
10,09Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.983 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
7,57André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
7,31Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (MS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,40Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
27,79Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042 (G-16/17)Heggedal, Kastkarusell 216.06.20
20,73André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (MJ)Nittedal, Treningsstevne20.05.20
48,20Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981 (MJ)Heggedal, Kaststevne 201.08.20
45,92Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20
34,76Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,84Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981 (MS)Brandbu, Mohagen bil cup 203.06.20
43,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (MS)Røyken, Spikkestad Open25.07.20
31,24Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006 (MS)Røyken, Spikkestad Open25.07.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,94Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051 (G-15)Nittedal, Treningsstevne03.08.20
19,68Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Moss, Treningsstevne31.07.20

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,80Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
51,60Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051 (G-16)Moss, Treningsstevne12.06.20
20,84André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
71,03Kasper Sagen, Bækkelagets SK19.04.991 (MS)Nittedal, Treningsstevne03.08.20
59,80Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
57,24Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
56,42Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
56,40Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne09.06.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8238Markus Rooth, IK Tjalve
11,03(+0,0)-7,53(+0,6)-15,81-1,97-49,56-14,18(+1,5)-46,07-4,75-59,80-4,39,79
22.12.011 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
7839Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
11,43(+0,0)-7,09(+1,4)-14,16-2,03-50,51-14,61(+1,5)-45,85-4,65-56,42-4,35,60
31.05.022 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
6826Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar
11,75(+0,0)-6,78(+1,4)-11,85-1,76-52,86-15,74(+1,5)-34,76-5,15-54,09-5,00,24
19.01.013 (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Ung

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3818André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb
12,68(+1,2)-4,78(+1,6)-8,20-1,55-57,51-20,15(-0,1)-20,73-3,00-20,84-5,11,63
18.12.042 (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,85(+2,0)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.056-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,05(+0,8)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, Internstevne 224.06.20
8,08(+0,8)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,26(+2,9)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (G-20/22)Farsund, Treningsstevne25.05.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03(+0,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,04(+1.5)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.875-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,08(+1,3)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911-h2Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
11,22(+1,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,23(-1,3)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,32(-1,3)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.915-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,34(+1.5)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.937-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,42(+1,1)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (G-20/22)Farsund, Treningsstevne08.06.20
11,43(+0,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,45(+1,0)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.857-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----10--------------------
11,46(+0,1)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.012-h5Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,51(+0,0)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,52(+0,1)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965-h5Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,53(+0.4)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.034-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,57(+1,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
11,64(-0,9)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,66(+1.2)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.921-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,72(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,74(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,75(+0,0)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
-----20--------------------
11,78(+1,2)Dennis Obeng Yeboah, IL i BUL08.03.931-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,79(+1,2)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.762-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,86(+1,3)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.007-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,10(+1.2)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.052-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,14(+1,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.057-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,15(+0,0)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
12,18(+0,9)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.863-h8Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,19(+1.2)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,21(+0,1)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,34(+0,9)Felix Christensen, IL i BUL20.04.025-h8Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----30--------------------
12,46(+0,9)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.046-h8Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,49(+1,3)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,52(+0,3)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.052-h1 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
12,62(+1,3)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,63(+0,0)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
12,68(+1,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
12,82(+0,1)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032Oslo/St, Internstevne 122.06.20
13,09(+0,9)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h8Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,61(-0,3)Anders Stokvold, IL i BUL25.07.725-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
14,35(-0,3)Terje Myhre, IL i BUL10.04.627-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----40--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,91(+1,2)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.873-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,99(+0,5)Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.882-h7Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,22(+0,9)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.044-h8Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,10(+5,5)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011Porsgrunn, Treningsstevne26.07.20
11,25(+5,6)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.852Nittedal, Løpsstevne13.06.20
11,38(+2,6)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964-h4Jessheim, Muliglekene24.05.20
11,70(+2,4)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,83(+2,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,90(+5,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054Nittedal, Løpsstevne13.06.20
14,49(+3,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,61(+1,6)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
16,71(+1,6)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
16,98(+0,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,14(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,24(-0,4)Mickey Joe, IL i BUL14.08.911-h2Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
17,40(+0,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,40(-0,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,46(+0,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,57(+0,0)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.014-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
17,69(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----10--------------------
18,17(+1,2)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,23(+1,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,23(+1,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,50(+1,0)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,59(+0,7)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,66(+2,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032Oslo/St, Internstevne 224.06.20
18,96(+0,4)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,01(+0,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.055-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,24(+2,0)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043Oslo/St, Internstevne 224.06.20
21,59(+1,0)Terje Myhre, IL i BUL10.04.628-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----20--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,22(+2,2)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961-h5 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,52(+1.3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.953-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
21,83(+0,9)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961-h2Trondheim, Seriestevne13.06.20
22,44(-0,2)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,74(-0,2)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.013-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,77(+1.3)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
22,84(-0,2)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,89(+1,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,33(+0,4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.857-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
23,39(+0,4)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.028-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
23,44(+1.2)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----10--------------------
23,56(+1,9)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,57(+1.3)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.936-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,82(+1,6)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,22(-0,3)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
24,30(+1,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,46(-1,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
24,75(-0,3)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
24,81(+1,6)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
25,24(+1,4)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
25,32(+0,7)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
-----20--------------------
25,36(-1,9)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
25,38(+1.4)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,49(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.046-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
25,55(+1,4)Felix Christensen, IL i BUL20.04.027-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
25,74(-1,9)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.053Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
26,28(+1,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.057Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
30,06(+0,5)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.054-h1Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,44(-0,3)Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.885-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
24,89(+1.2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.046-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
24,93(+1.2)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.877-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,62(+4,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,94(+2,4)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
36,43Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
36,61Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
37,03Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
38,55Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,37Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,86Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
41,07Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,31André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, Internstevne 224.06.20
41,45Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----10--------------------
42,37Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
43,21Anders Stokvold, IL i BUL25.07.726-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
43,52Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Internstevne 224.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,25Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,99Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.023-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,47Markus Einan, IL i BUL04.02.975-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
49,56Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,51Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,81Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.026-fi-AHvidovre/DEN, Copenhagen Games01.08.20
51,93Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.921-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
52,27Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
52,67Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.855-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
52,86Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
54,22Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
54,26Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.764-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----10--------------------
55,77Anass Safiani, IL i BUL17.11.045-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
56,61Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
57,51André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
57,80Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
57,98Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.026-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
59,65Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
1,02,20Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,94Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.043-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
55,38Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.887-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18,14Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,20,58Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h2Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,25,45Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,28,19Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h1Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,28,32Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052Jessheim, Muliglekene24.05.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,09Markus Einan, IL i BUL04.02.976-h10Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,50,53Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h8Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,51,11Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h5Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,53,49Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,55,00Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.005-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,56,01Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,40Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.991-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,53Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,58,93Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,59,06Jørgen Hågensen, IK Tjalve09.05.962-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----10--------------------
1,59,71Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.985-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,00,31Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.023-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,00,55Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.987-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,01,85Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,06,85Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,07,66Gard Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.033-h2Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,08,70Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.055-h2Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,08,83Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,09,9Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h2 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,10,01Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.041-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----20--------------------
2,10,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.046-h2Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,12,77Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.024-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,21,07André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,25,2Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,27,5Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.052-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,31,6Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14,25Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.026-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,79Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.998-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
3,52,34Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-fi-AJessheim, 1500 Elite04.06.20
3,53,26Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.0011-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
3,59,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,01,65Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.887-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,03,51Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.963-fi-BJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,07,35Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.9714-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,08,60Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.984-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,11,45Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.059-fi-BJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,13,30Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.893Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
-----10--------------------
4,13,31Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.054Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,17,67Jørgen Hågensen, IK Tjalve09.05.9613-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,19,58Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.776-fi-DJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,23,21Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.059-fi-CJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,23,31Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,25,03Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,25,83Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.045-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,34,40Gard Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,35,60Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,36,63Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
-----20--------------------
4,39,79Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,44,12Eivind Larsen, Oslostudentenes IK Friidrett03.07.868-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,44,50Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.039-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
5,00,24Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5,11,63André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
6,52,37Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.993Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,90Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.956-fi-AJessheim, 1500 Elite04.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,07,53Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.961-h5Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,14,78Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.992-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,20,01Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.975-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,23,65Karl Fremstad, IK Tjalve09.11.966-h5Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,33,57Hans Christer Holund, Lyn Ski25.02.891-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,35,45Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.882-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,43,67Eivind Klokkehaug, Oslostudentenes IK Friidrett27.07.915-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,43,69Anders Jerpstad, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.952-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,43,80Håvard Moseby, Kjelsås IL28.07.992-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,45,35Magnus Grøttum Erstad, Kamp/Vestheim IF08.09.884-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----10--------------------
8,45,70Simen Østensen, IL i BUL04.08.847-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,47,34Fredrik Schwencke, Kamp/Vestheim IF11.05.927-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,47,55Isak Sören Jonsson, Nydalens SK04.08.013-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,48,25Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.909-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,51,63Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.906-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,52,71Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.008-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,53,86Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.0010-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,54,27Anders Mølmen Høst, Lyn Ski09.06.914-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,56,65Iver Tildheim Andersen, Rustad IL29.09.005-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,56,80Jørgen Hågensen, IK Tjalve09.05.968-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
-----20--------------------
8,57,19Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.059-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,57,64Filip Meo, IL i BUL19.03.026-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,59,66Sondre Fylling, Oslostudentenes IK Friidrett17.02.898-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,00,96Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.951-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,00,97Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.999-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,05,55Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.004-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,07,95Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.776-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,08,00Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.981-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,10,89Espen Persen, Lyn Ski02.06.963-h2Nittedal, Løpsstevne13.06.20
9,24,22Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.864-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----30--------------------
9,29,96Anders Kristiansen Roberg, Kjelsås IL23.12.998-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,30,62Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,32,24Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.998-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,34,86Tore Bjelland, IL i BUL27.08.879-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,35,01Ola Trommald Straumsheim, Lyn Ski29.05.999-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,37,36Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.0311-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,50,21Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031 (G-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
9,55,63Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.979-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
10,35,34Kristian Fliflet Sollie, Kjelsås IL17.05.9912-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
10,53,18Jon Andreas Landsnes, Oslostudentenes IK Friidrett09.12.905Notodden, Klubbstevne 620.07.20
-----40--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19,84Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.9512-h5Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,41,31Henry David Feaver Mcnulty (AUS), Bækkelagets SK16.10.962-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,46,83Alan Cherry (GBR), Nydalens SK21.05.916-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,05,73Bojan Blumenstein (GER), Nydalens SK11.02.9311-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,42,96Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.915-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
13,46,22Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.931Greveskogen, Per Halle Invitational30.05.20
14,02,39Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.968-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,39,49Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.971-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,45,06Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.883-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,45,51Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.002-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,51,46Markus Borge Harbo, Oslostudentenes IK Friidrett07.04.964-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,54,88Fredrik Sætran, Oslostudentenes IK Friidrett30.06.935-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,56,60Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.8510-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,06,26Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.9213-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----10--------------------
15,07,20Eivind Klokkehaug, Oslostudentenes IK Friidrett27.07.918-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,15,29Magnus Grøttum Erstad, Kamp/Vestheim IF08.09.881-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,22,79Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.903-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,28,29Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.057-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,28,80Anders Jerpstad, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.9510-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,32,25Magnus Warvik, Oslostudentenes IK Friidrett29.07.949-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,34,24Ulrik Moen Ødegård, Oslostudentenes IK Friidrett22.05.871-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,41,77Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.008-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,44,66Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.989-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,45,84Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.9913-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----20--------------------
15,46,93Filip Meo, IL i BUL19.03.0210-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,52,42Jørgen Håvåg Korum, Oslostudentenes IK Friidrett13.01.8714-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,52,43Sondre Fylling, Oslostudentenes IK Friidrett17.02.893-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,03,09Erlend Berger, Oslostudentenes IK Friidrett25.10.935-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,07,17Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.778-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,19,86Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0010-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,24,89Alexander Owren, Sportsklubben Vidar30.04.902-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,25,09Ole-Jørgen Knoph, Kjelsås IL28.06.0012-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,33,26Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.8611-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,34,26Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.903-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----30--------------------
16,37,27Ole Petter Kursetgjerde Schmedling, Oslostudentenes IK Friidrett05.02.873-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,47,00Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.044-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,54,02Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.975-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,58,99Mats Kristoffersen, Sportsklubben Vidar31.03.926-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,03,54Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9913-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,32,63Sean David Monaghan (GBR), Oslostudentenes IK Friidrett13.05.902-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,25,55Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.912-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
29,49,26Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.934-h2Trondheim, Persestevnet23.06.20
30,34,53Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.856-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
31,19,63Magnus Grøttum Erstad, IF Kamp-Vestheim08.09.888-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
31,21,00Fredrik Schwencke, IF Kamp-Vestheim11.05.929-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
31,40,07Eivind Klokkehaug, Oslostudentenes IK Friidrett27.07.9113-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
31,42,47Fredrik Sætran, Oslostudentenes IK Friidrett30.06.9316-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
32,13,62Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.904-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
33,23,34Erlend Berger, Oslostudentenes IK Friidrett25.10.9310-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
33,27,30David Andre Aasen Arnevåg, Oslo Politis IL19.09.8912-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----10--------------------
33,33,29Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.9513-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
34,05,74Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.003-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
34,23,88Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.904-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
34,33,73Thomas Arnulf, IF Kamp-Vestheim01.05.886-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
34,40,89Lars Vincent Andersen, Oslostudentenes IK Friidrett02.01.937-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
35,12,01Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9910-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
36,25,39Axel Wollan, Oslostudentenes IK Friidrett19.02.9311-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,14,01Simen Wästlund (SWE), Bækkelagets SK05.01.942Notodden, Klubbstevne 506.06.20
34,25,02Sean David Monaghan (GBR), Oslostudentenes IK Friidrett13.05.905-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,65(+0,4)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911Espoo/FIN, Motonet GP05.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,48(+2,6)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911Espoo/FIN, Motonet GP05.08.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,63(+1,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
30,77(+1,2)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.663-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26,2Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,21,26Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001Haugesund, Kretsstevne17.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
2,00Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,97Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne16.06.20
1,75Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
1,75Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032 (G-17)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,55Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
1,55André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,40Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,65Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
5,21Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.014Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
5,00Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
4,65Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,20Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.952Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
3,60Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20
3,20Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.051 (G-15)Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20
3,00André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,68(+1,9)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
7,53(+0,6)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
7,09(+1,4)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,96(-0,2)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
6,78(+1,4)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,71(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,55(+1,9)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
6,26(+0,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.046Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
5,41(-0,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,34(+0,9)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.011Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
-----10--------------------
5,33(+0,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053Ås, Kretsstevne18.06.20
5,24(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032Oslo/St, Internstevne 122.06.20
4,86(+0,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (G-15)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
4,78(+1,6)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,62(+2,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962Jessheim, Muliglekene24.05.20
5,57(+2,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,56(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,03Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
13,15Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.982Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,76Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (MJ22)Ski, Kretsstevne09.06.20
10,81Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, Internstevne 224.06.20
10,09Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.983Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
9,87Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.954Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
8,95Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
7,57André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, Internstevne 224.06.20
7,31Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,90Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962Røyken, Spikkestad Open27.06.20
48,84Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981Brandbu, Mohagen bil cup 203.06.20
43,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012Røyken, Spikkestad Open25.07.20
31,62Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Løten, Kaststevne23.05.20
31,24Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006Røyken, Spikkestad Open25.07.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
76,13Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.902Espoo/FIN, Motonet GP05.08.20
30,42Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Heggedal, Kaststevne04.06.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
71,03Kasper Sagen, Bækkelagets SK19.04.991Nittedal, Treningsstevne03.08.20
59,80Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
57,24Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012Jessheim, Muliglekene24.05.20
56,42Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
56,40Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne09.06.20

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56(+2,0)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.071Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
8,57(+0,0)Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.071 (J-13/14)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
9,52(+1,8)Hanna Baraki, Groruddalen Friidrettsklubb07.01.071Oslo/St, Internstevne 224.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,06(+0,3)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072Nittedal, Løpsstevne15.05.20
15,61(+0,3)Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.074Nittedal, Løpsstevne15.05.20
15,82(+0,5)Hanna Baraki, Groruddalen Friidrettsklubb07.01.071Oslo/St, Internstevne 122.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,98(+0,0)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.071-h1 (J-12/14)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
32,14(+1,2)Hanna Baraki, Groruddalen Friidrettsklubb07.01.071Oslo/St, Internstevne 122.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,05Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.071Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,38,6Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.071-h2Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
1,41,8Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.074-h2Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
1,44,47Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.071Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,49,98Luisa Luna Galteland, IL Koll15.03.076Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
1,50,6Marte Kristine Kollerød Høidalen, Lyn Ski21.10.071-h1Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
1,51,3Ada Stenseth, Lyn Ski18.05.072-h1Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
1,53,7Stella Holm Christensen, IL i BUL17.09.073-h1Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,49Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.071Nittedal, Løpsstevne13.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,49,13Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.071Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,50,84Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.072Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,23,70Stella Holm Christensen, IL i BUL17.09.077Jessheim, 1500 Elite04.06.20

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,77(+0,3)Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.072Nittedal, Løpsstevne15.05.20

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,56Petra Helene Bell, IL Koll20.11.071Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20
4,35Hanna Baraki, Groruddalen Friidrettsklubb07.01.071Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,14Petra Helene Bell, IL Koll20.11.071Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,92(+0,0)Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.062Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
9,53(+0,0)Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.063Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
10,04(+0,0)Thu-Dang Sophie Ly, Bækkelagets SK19.09.065Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,70(+2,6)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.063Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,93(+0,2)Jhordan-Konadu Mensah, Bækkelagets SK24.03.062Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
31,98(+0,2)Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.063Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,08Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.066Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,10,44Ingrid Solheim, Sportsklubben Vidar25.01.068Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,23,79Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.067Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19(+0,0)Selma Wahl, Bækkelagets SK17.06.061Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
3,18(-1,7)Thu-Dang Sophie Ly, Bækkelagets SK19.09.062Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,23(-0,2)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.055-h4 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,60(-1,4)Anna Sande, IL Koll04.01.05Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
9,52(-1,5)Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.055 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,04(+1,6)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.054-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,76(+0,5)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.054 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
13,88(+0,2)Mina Mikkelsen Sørensen, IK Tjalve14.02.055-h5 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
14,11(+0,4)Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.053 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
15,16(+0,3)Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.055 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,03(+2,4)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.052-h6 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,73(+0,3)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,83(+3,4)Anna Sande, IK Tjalve04.01.054-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,58(+1,6)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h1 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
28,38(-0,5)Anna Sande, IL Koll04.01.05Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
28,65(+1,0)Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.053 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
29,21(+1,0)Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.054 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
29,38(+0,2)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,97Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
44,83Telma Rostoft Kristjansson, IK Tjalve08.08.056-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
47,56Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.055Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,85Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.053-h1 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,06,10Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.052Kristiansand, Treningsstevne09.07.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,09Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.052-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,58,61Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.056-fi-C (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,86(+1,5)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
12,88(+1,5)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.053Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,43(+2,0)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.054-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,61Telma Rostoft Kristjansson, IK Tjalve08.08.054 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,78(+0,0)Anna Sande, IL Koll04.01.051Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
4,75(+0,7)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.051 (J-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,37(+0,4)Anna Sande, IL Koll04.01.05Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,66Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.053Ski, Kretsstevne09.06.20

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,97Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.052Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,66(-1,5)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
9,03(-1,5)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,40(+0,5)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.048-h3 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,45(+0,5)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
13,72(+0,5)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.043 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
13,89(+0,3)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
14,92(+0,3)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
15,92(-1,0)Celia Schmidt-Cisternas, IK Tjalve08.11.042-h6 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,69(+2,3)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.047-h4 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,46(+1,2)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,80(+0,3)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.046-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,87(+0,2)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
28,31(+0,7)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,42Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.048-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30,20Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.044-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,42,40Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.048-fi-B (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,23,63Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.0412-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15,52Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.041 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,54,72Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.048-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,29(+0,2)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,27(+2,0)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.042-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.041Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,86(+0,7)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.044 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,73(-0,4)Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.042 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
4,48(-1,7)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.043 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
4,39(+0,0)Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.041Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
4,02(+0,6)Celia Schmidt-Cisternas, IK Tjalve08.11.047 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,48(-0,9)Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.046 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,69Celia Schmidt-Cisternas, IK Tjalve08.11.041 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,42(-0,1)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033-h3 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,56(+0,2)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.036-h6 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,70(+1.3)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-h2 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
13,15(+1,6)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.035-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,43(+0,2)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032 (KS)Moss, Treningsstevne12.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,63(+2,7)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.035-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,30(+4,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h5 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
13,33(+2,3)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h4 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,81(+0,3)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.034-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
20,13(+1,7)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
20,28(+1,2)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,13(+1,0)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
27,83(+0,1)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031 (KS)Ås, Kretsstevne18.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,99Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.034-fi-C (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,15,57Victoria Nitteberg, IL i BUL30.07.039-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49,25Victoria Nitteberg, IL i BUL30.07.031 (KS)Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,32(+0,2)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031Moss, Treningsstevne12.06.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,58(+0,3)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031-fi (KJ)Ås, Kretsstevne18.06.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,61(+2,0)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
33,06(+2,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,48Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (KS)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.035 (KS)Moss, Treningsstevne12.06.20
1,15Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.036 (KS)Moss, Treningsstevne12.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59(+0,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032 (KS)Ås, Kretsstevne18.06.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031Moss, Treningsstevne04.07.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,50Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032 (KS)Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,78Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032Moss, Treningsstevne12.06.20
25,65Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033Moss, Treningsstevne12.06.20

Jenter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66(-0,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h4 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,18(-0,5)Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
8,66(-1,5)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
8,74(+1,8)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,40(+1.2)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h3 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,41(+1,1)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,50(+1,1)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.023-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,59(-0,1)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.026-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,60(+1,6)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.011-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,61(+1,1)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.015-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,64(+1,1)Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.016-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,74(+0,8)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.013-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,63(-0,5)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
14,25(+0,3)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
-----10--------------------
14,27(+0,3)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
14,30(+0,4)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
14,33(-1,0)Sara Furnes, IL i BUL06.05.021-h6 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,76(+3,3)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.023-h9 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,28(+2,6)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h4 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,41(+2,6)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.022-h3 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,62(+2,7)Solveig B Gran, IL i BUL02.03.024-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,81(+2,6)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.013-h3 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,59(+1,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h8 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,48(+1,2)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,73(+1,2)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.022-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,90(+0,2)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.027-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,99(-0,4)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.014-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,48(+3,4)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
21,25(+2,5)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
21,82(+3,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.025-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,08(+1,0)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h9 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,90(-0,8)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h1 (KS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
25,16(+1.6)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h3 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,30(+1.6)Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.013-h3 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,45(+1,3)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.013 (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
25,58(+1,3)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.024 (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
29,84(-1,1)Sara Furnes, IL i BUL06.05.023-h2 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,30Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
39,67Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (KS)Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
40,00Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.026-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,10Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.013-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
49,46Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,36Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012-h2 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
57,26Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.013-fi-A (KS)Hvidovre/DEN, Copenhagen Games01.08.20
58,38Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,09Maybel Boateng, IL i BUL15.12.021 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,94Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.021 (KS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,09,83Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.026-h5 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,12,14Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.015 (KS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,13,15Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KJ19)Moss, Mangekampstevne05.07.20
2,49,18Maybel Boateng, IL i BUL15.12.026-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31,51Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.019-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,55,17Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.019-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,66(+0,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (J-18)Moss, Treningsstevne12.06.20
14,09(+0,4)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.013-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
14,48(+1,6)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.011-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
14,91(+1,6)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,84(+0,5)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
29,37(+0,5)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,58Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KS)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20
1,00,75Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.014-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,64Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KJ19)Moss, Mangekampstevne04.07.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,87(+1,4)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.025 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
5,82(+1,8)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,67(-1,5)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
5,65(-0,3)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.022 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
4,42(+0,0)Sara Furnes, IL i BUL06.05.021Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,91(-0,2)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
9,12(+0,0)Sara Furnes, IL i BUL06.05.027 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,92(+2,8)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,26Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KJ19)Moss, Mangekampstevne04.07.20
7,19Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,59Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
31,83Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KJ19)Moss, Mangekampstevne05.07.20

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5416Andrea Rooth, Lambertseter IF
13,66(+2,4)-1,64-10,26-24,63(+0,1)-5,53(+0,3)-31,83-2,13,15
06.03.022 (KJ19)Moss, Mangekampstevne05.07.20

Jenter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,07(+1.1)Vilde Aasmo, IK Tjalve10.10.984-h4 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,27(+1.1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.007-h4 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
13,54(+0,2)Udoka C. Madu, IL i BUL06.04.981-h5 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,39(+0,2)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.004-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,90(+1.1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.006-h4 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,85Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.005-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11,49Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.991 (KS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,20,01Kristin Fagerli, IL i BUL08.01.001-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,29,09Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.006-h1 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,18,34Malin Edland, IK Tjalve31.03.992 (KS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17,79Malin Edland, IK Tjalve31.03.993 (KS)Greveskogen, Per Halle Invitational30.05.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,36,61Malin Edland, IK Tjalve31.03.994-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,89(-1,9)Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.003 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
10,73(+0,1)Marte Mina Gravdal, Bækkelagets SK30.07.994 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66(-0,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h4 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,18(-0,5)Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021 (J-18/19)Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
8,23(-0,2)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.055-h4 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,42(-0,1)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033-h3 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,56(+0,2)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.036-h6 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,60(-1,4)Anna Sande, IL Koll04.01.05 (J-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
8,66(-1,5)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
8,66(-1,5)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
8,74(+1,8)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
9,03(-1,5)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
-----10--------------------
9,52(-1,5)Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.055 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,40(+1.2)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h3 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,41(+1,1)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,50(+1,1)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.023-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,59(-0,1)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.026-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,60(+1,6)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.011-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,61(+1,1)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.015-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,64(+1,1)Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.016-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,70(+1.3)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-h2 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,74(+0,8)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.013-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,04(+1,6)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.054-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----10--------------------
13,15(+1,6)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.035-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,40(+0,5)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.048-h3 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,43(+0,2)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032 (KS)Moss, Treningsstevne12.06.20
13,45(+0,5)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
13,63(-0,5)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,72(+0,5)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.043 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
13,76(+0,5)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.054 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
13,88(+0,2)Mina Mikkelsen Sørensen, IK Tjalve14.02.055-h5 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,89(+0,3)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
14,11(+0,4)Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.053 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
-----20--------------------
14,25(+0,3)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
14,27(+0,3)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
14,30(+0,4)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
14,33(-1,0)Sara Furnes, IL i BUL06.05.021-h6 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
14,92(+0,3)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
15,16(+0,3)Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.055 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
15,92(-1,0)Celia Schmidt-Cisternas, IK Tjalve08.11.042-h6 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,76(+3,3)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.023-h9 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,28(+2,6)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h4 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,41(+2,6)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.022-h3 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,62(+2,7)Solveig B Gran, IL i BUL02.03.024-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,63(+2,7)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.035-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,81(+2,6)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.013-h3 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
13,03(+2,4)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.052-h6 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
13,30(+4,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h5 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
13,33(+2,3)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h4 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,69(+2,3)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.047-h4 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,59(+1,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h8 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,48(+1,2)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,73(+1,2)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.022-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,90(+0,2)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.027-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,99(-0,4)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.014-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,73(+0,3)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
19,81(+0,3)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.034-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
20,13(+1,7)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
20,28(+1,2)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
21,46(+1,2)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,80(+0,3)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.046-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,48(+3,4)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
20,83(+3,4)Anna Sande, IK Tjalve04.01.054-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
21,25(+2,5)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
21,82(+3,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.025-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,08(+1,0)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h9 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,90(-0,8)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h1 (KS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
25,16(+1.6)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h3 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,30(+1.6)Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.013-h3 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,45(+1,3)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.013 (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
25,58(+1,3)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.024 (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
26,58(+1,6)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h1 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
27,13(+1,0)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
27,83(+0,1)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031 (KS)Ås, Kretsstevne18.06.20
27,87(+0,2)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
-----10--------------------
28,31(+0,7)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
28,38(-0,5)Anna Sande, IL Koll04.01.05 (J-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
28,65(+1,0)Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.053 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
29,21(+1,0)Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.054 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
29,38(+0,2)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
29,84(-1,1)Sara Furnes, IL i BUL06.05.023-h2 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,30Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
39,67Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (KS)Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
40,00Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.026-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,10Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.013-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
42,97Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
44,83Telma Rostoft Kristjansson, IK Tjalve08.08.056-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
47,42Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.048-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
47,56Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.055 (J-15)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
49,46Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,36Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012-h2 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
57,26Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.013-fi-A (KS)Hvidovre/DEN, Copenhagen Games01.08.20
58,38Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
1,04,85Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.053-h1 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,06,10Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.052 (J-15)Kristiansand, Treningsstevne09.07.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,09Maybel Boateng, IL i BUL15.12.021 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,94Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.021 (KS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,09,83Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.026-h5 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,12,14Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.015 (KS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,13,15Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021Moss, Mangekampstevne05.07.20
2,25,09Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.052-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,30,20Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.044-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,49,18Maybel Boateng, IL i BUL15.12.026-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31,51Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.019-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,42,40Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.048-fi-B (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,53,99Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.034-fi-C (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,58,61Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.056-fi-C (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,15,57Victoria Nitteberg, IL i BUL30.07.039-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
5,23,63Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.0412-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49,25Victoria Nitteberg, IL i BUL30.07.031 (KS)Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15,52Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.041 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,54,72Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.048-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,55,17Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.019-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,29(+0,2)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041 (J-16)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,86(+1,5)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052 (J-15)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
12,88(+1,5)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.053 (J-15)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,32(+0,2)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-17)Moss, Treningsstevne12.06.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,66(+0,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (J-18)Moss, Treningsstevne12.06.20
14,09(+0,4)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.013-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
14,48(+1,6)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.011-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
14,91(+1,6)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
16,58(+0,3)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031-fi (KJ)Ås, Kretsstevne18.06.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,84(+0,5)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
29,37(+0,5)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
30,61(+2,0)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
32,27(+2,0)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.042-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
33,06(+2,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
33,43(+2,0)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.054-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,48Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (KS)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,58Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KS)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20
1,00,75Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.014-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,64Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022Moss, Mangekampstevne04.07.20
1,61Telma Rostoft Kristjansson, IK Tjalve08.08.054 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,50Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.041 (J-16)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,45Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.035 (KS)Moss, Treningsstevne12.06.20
1,15Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.036 (KS)Moss, Treningsstevne12.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,87(+1,4)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.025 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
5,82(+1,8)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,67(-1,5)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
5,65(-0,3)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.022 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
4,86(+0,7)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.044 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,78(+0,0)Anna Sande, IL Koll04.01.051 (J-15)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
4,75(+0,7)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.051 (J-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
4,73(-0,4)Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.042 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
4,59(+0,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032 (KS)Ås, Kretsstevne18.06.20
4,48(-1,7)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.043 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
-----10--------------------
4,42(+0,0)Sara Furnes, IL i BUL06.05.021 (J-18/19)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
4,39(+0,0)Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.041 (J-16)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
4,02(+0,6)Celia Schmidt-Cisternas, IK Tjalve08.11.047 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,91(-0,2)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
10,37(+0,4)Anna Sande, IL Koll04.01.05 (J-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
9,12(+0,0)Sara Furnes, IL i BUL06.05.027 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,48(-0,9)Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.046 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,92(+2,8)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031 (J-17)Moss, Treningsstevne04.07.20
8,66Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.053 (J-15)Ski, Kretsstevne09.06.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,26Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022Moss, Mangekampstevne04.07.20
7,19Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
6,69Celia Schmidt-Cisternas, IK Tjalve08.11.041 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,97Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.052 (J-15)Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,50Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032 (KS)Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,78Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032 (J-17)Moss, Treningsstevne12.06.20
25,65Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033 (J-17)Moss, Treningsstevne12.06.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,59Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
31,83Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022Moss, Mangekampstevne05.07.20

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5416Andrea Rooth, Lambertseter IF
13,66(+2,4)-1,64-10,26-24,63(+0,1)-5,53(+0,3)-31,83-2,13,15
06.03.022Moss, Mangekampstevne05.07.20

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66(-0,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h4 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,18(-0,5)Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021 (J-18/19)Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
8,23(-0,2)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.055-h4 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,42(-0,1)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033-h3 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,56(+0,2)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.036-h6 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,60(-1,4)Anna Sande, IL Koll04.01.05 (J-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
8,66(-1,5)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
8,66(-1,5)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
8,74(+1,8)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
9,03(-1,5)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
-----10--------------------
9,52(-1,5)Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.055 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,07(+1.1)Vilde Aasmo, IK Tjalve10.10.984-h4 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,27(+1.1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.007-h4 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,40(+1.2)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h3 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,41(+1,1)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,50(+1,1)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.023-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,59(-0,1)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.026-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,60(+1,6)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.011-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,61(+1,1)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.015-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,64(+1,1)Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.016-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,70(+1.3)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-h2 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----10--------------------
12,74(+0,8)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.013-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,04(+1,6)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.054-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,15(+1,6)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.035-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,40(+0,5)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.048-h3 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,43(+0,2)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032 (KS)Moss, Treningsstevne12.06.20
13,45(+0,5)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
13,54(+0,2)Udoka C. Madu, IL i BUL06.04.981-h5 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,63(-0,5)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,72(+0,5)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.043 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
13,76(+0,5)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.054 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
-----20--------------------
13,88(+0,2)Mina Mikkelsen Sørensen, IK Tjalve14.02.055-h5 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,89(+0,3)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
14,11(+0,4)Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.053 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
14,25(+0,3)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
14,27(+0,3)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
14,30(+0,4)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
14,33(-1,0)Sara Furnes, IL i BUL06.05.021-h6 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
14,92(+0,3)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
15,16(+0,3)Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.055 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
15,92(-1,0)Celia Schmidt-Cisternas, IK Tjalve08.11.042-h6 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----30--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,76(+3,3)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.023-h9 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,28(+2,6)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h4 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,41(+2,6)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.022-h3 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,62(+2,7)Solveig B Gran, IL i BUL02.03.024-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,63(+2,7)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.035-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,81(+2,6)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.013-h3 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
13,03(+2,4)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.052-h6 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
13,30(+4,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h5 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
13,33(+2,3)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h4 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,69(+2,3)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.047-h4 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,59(+1,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h8 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,39(+0,2)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.004-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,48(+1,2)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,73(+1,2)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.022-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,90(+0,2)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.027-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,99(-0,4)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.014-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,73(+0,3)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
19,81(+0,3)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.034-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
20,13(+1,7)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
20,28(+1,2)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
-----10--------------------
21,46(+1,2)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,80(+0,3)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.046-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,48(+3,4)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
20,83(+3,4)Anna Sande, IK Tjalve04.01.054-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
21,25(+2,5)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
21,82(+3,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.025-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,08(+1,0)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h9 (KS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,90(-0,8)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h1 (KS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
24,90(+1.1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.006-h4 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,16(+1.6)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h3 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,30(+1.6)Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.013-h3 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,45(+1,3)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.013 (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
25,58(+1,3)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.024 (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
26,58(+1,6)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h1 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
27,13(+1,0)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
27,83(+0,1)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031 (KS)Ås, Kretsstevne18.06.20
-----10--------------------
27,87(+0,2)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
28,31(+0,7)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041 (KS)Oslo/St, Internstevne 122.06.20
28,38(-0,5)Anna Sande, IL Koll04.01.05 (J-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
28,65(+1,0)Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.053 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
29,21(+1,0)Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.054 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
29,38(+0,2)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
29,84(-1,1)Sara Furnes, IL i BUL06.05.023-h2 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,30Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011 (KS)Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
39,67Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (KS)Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
39,85Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.005-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,00Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.026-h3 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,10Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.013-h2 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
42,97Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
44,83Telma Rostoft Kristjansson, IK Tjalve08.08.056-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
47,42Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.048-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
47,56Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.055 (J-15)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
49,46Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
-----10--------------------

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,36Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012-h2 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
57,26Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.013-fi-A (KS)Hvidovre/DEN, Copenhagen Games01.08.20
58,38Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
1,04,85Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.053-h1 (KS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,06,10Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.052 (J-15)Kristiansand, Treningsstevne09.07.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,09Maybel Boateng, IL i BUL15.12.021 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08,94Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.021 (KS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,09,83Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.026-h5 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,11,49Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.991 (KS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,12,14Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.015 (KS)Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,13,15Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KJ19)Moss, Mangekampstevne05.07.20
2,20,01Kristin Fagerli, IL i BUL08.01.001-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,25,09Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.052-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,29,09Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.006-h1 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,30,20Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.044-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,49,18Maybel Boateng, IL i BUL15.12.026-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----10--------------------

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,18,34Malin Edland, IK Tjalve31.03.992 (KS)Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
4,31,51Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.019-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,42,40Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.048-fi-B (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,53,99Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.034-fi-C (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
4,58,61Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.056-fi-C (KS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20
5,15,57Victoria Nitteberg, IL i BUL30.07.039-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
5,23,63Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.0412-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49,25Victoria Nitteberg, IL i BUL30.07.031 (KS)Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17,79Malin Edland, IK Tjalve31.03.993 (KS)Greveskogen, Per Halle Invitational30.05.20
10,15,52Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.041 (KS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,36,61Malin Edland, IK Tjalve31.03.994-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,54,72Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.048-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,55,17Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.019-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,29(+0,2)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041 (J-16)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,86(+1,5)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052 (J-15)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
12,88(+1,5)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.053 (J-15)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,32(+0,2)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (J-17)Moss, Treningsstevne12.06.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,66(+0,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (J-18)Moss, Treningsstevne12.06.20
14,09(+0,4)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.013-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
14,48(+1,6)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.011-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
14,91(+1,6)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-h2 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
16,58(+0,3)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031-fi (KJ)Ås, Kretsstevne18.06.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,84(+0,5)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
29,37(+0,5)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-h2 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
30,61(+2,0)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
32,27(+2,0)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.042-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
33,06(+2,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
33,43(+2,0)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.054-h1 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,48Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031 (KS)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,58Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KS)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20
1,00,75Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.014-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,64Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KJ19)Moss, Mangekampstevne04.07.20
1,61Telma Rostoft Kristjansson, IK Tjalve08.08.054 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,50Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.041 (J-16)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,45Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.035 (KS)Moss, Treningsstevne12.06.20
1,15Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.036 (KS)Moss, Treningsstevne12.06.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,87(+1,4)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.025 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
5,82(+1,8)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,67(-1,5)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
5,65(-0,3)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.022 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
4,86(+0,7)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.044 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,78(+0,0)Anna Sande, IL Koll04.01.051 (J-15)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
4,75(+0,7)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.051 (J-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
4,73(-0,4)Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.042 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
4,59(+0,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032 (KS)Ås, Kretsstevne18.06.20
4,48(-1,7)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.043 (KS)Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
-----10--------------------
4,42(+0,0)Sara Furnes, IL i BUL06.05.021 (J-18/19)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
4,39(+0,0)Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.041 (J-16)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
4,02(+0,6)Celia Schmidt-Cisternas, IK Tjalve08.11.047 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,91(-0,2)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
10,89(-1,9)Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.003 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
10,73(+0,1)Marte Mina Gravdal, Bækkelagets SK30.07.994 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
10,37(+0,4)Anna Sande, IL Koll04.01.05 (J-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
9,12(+0,0)Sara Furnes, IL i BUL06.05.027 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,48(-0,9)Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.046 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,92(+2,8)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (KS)Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031 (J-17)Moss, Treningsstevne04.07.20
8,66Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.053 (J-15)Ski, Kretsstevne09.06.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,26Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KJ19)Moss, Mangekampstevne04.07.20
7,19Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021 (KS)Oslo/St, Internstevne 224.06.20
6,69Celia Schmidt-Cisternas, IK Tjalve08.11.041 (KS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,97Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.052 (J-15)Oslo/NIH, Kaststevne18.06.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,50Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032 (KS)Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,78Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.032 (J-17)Moss, Treningsstevne12.06.20
25,65Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033 (J-17)Moss, Treningsstevne12.06.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,59Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
31,83Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KJ19)Moss, Mangekampstevne05.07.20

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5416Andrea Rooth, Lambertseter IF
13,66(+2,4)-1,64-10,26-24,63(+0,1)-5,53(+0,3)-31,83-2,13,15
06.03.022 (KJ19)Moss, Mangekampstevne05.07.20

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,66(-0,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,18(-0,5)Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021 (J-18/19)Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
8,23(-0,2)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.055-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,42(-0,1)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,56(+0,2)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.036-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,60(-1,4)Anna Sande, IL Koll04.01.05 (J-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
8,66(-1,5)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041Oslo/St, Internstevne 122.06.20
8,66(-1,5)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022Oslo/St, Internstevne 122.06.20
8,74(+1,8)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021Oslo/St, Internstevne 224.06.20
9,03(-1,5)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044Oslo/St, Internstevne 122.06.20
-----10--------------------
9,52(-1,5)Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.055Oslo/St, Internstevne 122.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,07(+1.1)Vilde Aasmo, IK Tjalve10.10.984-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,27(+1.1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.007-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,40(+1.2)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,41(+1,1)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,50(+1,1)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.023-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,59(-0,1)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.026-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,60(+1,6)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.011-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,61(+1,1)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.015-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,64(+1,1)Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.016-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,70(+1.3)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----10--------------------
12,74(+0,8)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.013-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,77(+1.3)Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.974-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
13,04(+1,6)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.054-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,15(+1,6)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.035-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,40(+0,5)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.048-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,43(+0,2)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032Moss, Treningsstevne12.06.20
13,45(+0,5)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.042Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
13,54(+0,2)Udoka C. Madu, IL i BUL06.04.981-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,63(-0,5)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.011-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,72(+0,5)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.043Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
-----20--------------------
13,76(+0,5)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.054Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
13,88(+0,2)Mina Mikkelsen Sørensen, IK Tjalve14.02.055-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,89(+0,3)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041Oslo/St, Internstevne 122.06.20
14,11(+0,4)Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.053 (KJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
14,25(+0,3)Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022Oslo/St, Internstevne 122.06.20
14,27(+0,3)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.023Oslo/St, Internstevne 122.06.20
14,30(+0,4)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
14,33(-1,0)Sara Furnes, IL i BUL06.05.021-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
14,92(+0,3)Theebika Kulendran, Groruddalen Friidrettsklubb18.09.044Oslo/St, Internstevne 122.06.20
15,16(+0,3)Visali Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb24.02.055Oslo/St, Internstevne 122.06.20
-----30--------------------
15,92(-1,0)Celia Schmidt-Cisternas, IK Tjalve08.11.042-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,76(+3,3)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.023-h9Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,28(+2,6)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h4Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,41(+2,6)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.022-h3Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,58(+2,7)Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.972-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,62(+2,7)Solveig B Gran, IL i BUL02.03.024-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,63(+2,7)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.035-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,81(+2,6)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.013-h3Jessheim, Muliglekene24.05.20
13,03(+2,4)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.052-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
13,30(+4,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.034-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
13,33(+2,3)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,69(+2,3)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.047-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,59(+1,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h8Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,70(-0,4)Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,39(+0,2)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.004-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,44(+0,2)Sara Dorthea Jensen, IK Tjalve15.03.965-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,48(+1,2)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,73(+1,2)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.022-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,90(+0,2)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.027-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,99(-0,4)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.014-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,73(+0,3)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
19,81(+0,3)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.034-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----10--------------------
20,13(+1,7)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
20,28(+1,2)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.034-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
21,46(+1,2)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.045-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,80(+0,3)Wiktoria Sochal (POL), IL i BUL05.02.046-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,48(+3,4)Daniella Boateema, IL i BUL03.10.012-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
20,83(+3,4)Anna Sande, IK Tjalve04.01.054-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
21,25(+2,5)Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021Oslo/St, Internstevne 224.06.20
21,82(+3,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.025-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,53A(+1,2)Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901Potchefstroom/RSA, ACNW Track & Field Championship13.03.20
24,08(+1,0)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h9Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,90(-0,8)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
24,90(+1.1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.006-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,02(+1.1)Sara Dorthea Jensen, IK Tjalve15.03.967-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,16(+1.6)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.022-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,30(+1.6)Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.013-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,45(+1,3)Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.013Jessheim, 1500 Elite04.06.20
25,58(+1,3)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.024Jessheim, 1500 Elite04.06.20
26,58(+1,6)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h1Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
-----10--------------------
27,13(+1,0)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
27,83(+0,1)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.031Ås, Kretsstevne18.06.20
27,87(+0,2)Amalie Lerøen Kallevik, Bækkelagets SK16.11.041Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
28,31(+0,7)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.041Oslo/St, Internstevne 122.06.20
28,38(-0,5)Anna Sande, IL Koll04.01.05 (J-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
28,65(+1,0)Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.053Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
29,21(+1,0)Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.054Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
29,38(+0,2)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
29,84(-1,1)Sara Furnes, IL i BUL06.05.023-h2Nittedal, Løpsstevne13.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,66Sara Dorthea Jensen, IK Tjalve15.03.962-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
39,30Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.011Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
39,67Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
39,85Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.005-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,00Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.026-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,10Frida Røe Tærum, Sportsklubben Vidar18.04.013-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
42,97Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
44,83Telma Rostoft Kristjansson, IK Tjalve08.08.056-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
47,42Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.048-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
47,56Tuva Marcussen, IL i BUL16.06.055 (J-15)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
-----10--------------------
49,46Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021Oslo/St, Internstevne 224.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,43ALine Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901Potchefstroom/RSA, ACNW Track & Field Championship14.03.20
55,44Sara Dorthea Jensen, IK Tjalve15.03.962Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
56,36Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.012-h2Jessheim, Muliglekene24.05.20
57,26Line Maltun Helland, IK Tjalve03.03.013-fi-AHvidovre/DEN, Copenhagen Games01.08.20
58,38Solveig B Gran, IL i BUL02.03.021-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
1,04,85Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.053-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,06,10Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.052 (J-15)Kristiansand, Treningsstevne09.07.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,42Hedda Hynne, IK Tjalve13.03.901Trondheim, Persestevnet23.06.20
2,02,09Maybel Boateng, IL i BUL15.12.021Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,94Hedda Hynne, IK Tjalve13.03.903Trieste/ITA, 13th Triveneto International Meeting01.08.20
2,08,94Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.021Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,09,83Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.026-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,11,49Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.991Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,12,14Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.015Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,13,15Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KJ19)Moss, Mangekampstevne05.07.20
2,19,98Veronica Undseth, IL i BUL01.04.943-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,20,01Kristin Fagerli, IL i BUL08.01.001-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,25,09Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.052-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,29,09Marie Fiedler Amlien, IK Tjalve27.06.006-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----10--------------------
2,30,20Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.044-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,49,18Maybel Boateng, IL i BUL15.12.026-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,18,34Malin Edland, IK Tjalve31.03.992Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
4,23,77Sigrid Jervell Våg, IK Tjalve06.06.921-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,31,51Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.019-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,35,40ALive Solheimdal, Sportsklubben Vidar23.09.961Potchefstroom/RSA, ACNW Track & Field Championship13.03.20
4,42,40Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.048-fi-BJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,47,65Emilie Fossumstuen Grøterud, IK Tjalve01.04.971Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
4,53,99Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.034-fi-CJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,58,61Stella Stavrum, Sportsklubben Vidar14.03.056-fi-CJessheim, 1500 Elite04.06.20
5,03,24Lone Brochmann, IL i BUL27.05.864-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
5,15,57Victoria Nitteberg, IL i BUL30.07.039-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----10--------------------
5,22,86Viktoria Gundersen, IL i BUL25.09.9511-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
5,23,63Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.0412-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49,25Victoria Nitteberg, IL i BUL30.07.031Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,17,79Malin Edland, IK Tjalve31.03.993Greveskogen, Per Halle Invitational30.05.20
9,58,42Sylvia Thorson Nordskar, Oslostudentenes IK Friidrett19.06.931-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
10,15,52Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.041Nittedal, Løpsstevne13.06.20
10,24,43Emilie Fossumstuen Grøterud, IK Tjalve01.04.974-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
10,29,14Anne Hansen, IL i BUL29.11.918Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
11,07,90Lone Brochmann, IL i BUL27.05.869-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,14,53Delphine Poirot (FRA), IL i BUL07.01.955Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,04,94mxSigrid Jervell Våg, IK Tjalve06.06.923-h1Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
16,36,61Malin Edland, IK Tjalve31.03.994-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,53,77Kristine Eikrem Engeset, IK Tjalve15.11.887-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,54,72Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.048-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,55,17Emilie Mo, Sportsklubben Vidar25.12.019-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
18,21,97Anne Hansen, IL i BUL29.11.9111-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
18,45,10Vilde Obel Vigerust, IL i BUL20.09.8912-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
19,06,97Lone Brochmann, IL i BUL27.05.8613-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,56,35Delphine Poirot (FRA), IL i BUL07.01.9510-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,66(+0,2)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (J-18)Moss, Treningsstevne12.06.20
14,09(+0,4)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.013-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
14,48(+1,6)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.011-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
14,91(+1,6)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
16,58(+0,3)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031-fi (KJ)Ås, Kretsstevne18.06.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,11(-0,9)Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
26,84(+0,5)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
28,11(-0,9)Isabelle Pedersen, IL i BUL27.01.924Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
29,37(+0,5)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
30,61(+2,0)Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
32,27(+2,0)Iris Noelle Mellum Wesenberg, Lambertseter IF13.05.042-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
33,06(+2,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.033-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
33,43(+2,0)Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.054-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,44Amalie Hammild Iuel, IK Tjalve17.04.942Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
47,48Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.031Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,96Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901Espoo/FIN, Motonet GP05.08.20
58,58Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20
1,00,75Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.014-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,64Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KJ19)Moss, Mangekampstevne04.07.20
1,61Telma Rostoft Kristjansson, IK Tjalve08.08.054Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,50Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.041 (J-16)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,45Emma Sophie Gjerland, Lambertseter IF22.03.035Moss, Treningsstevne12.06.20
1,15Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.036Moss, Treningsstevne12.06.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20Lene O. Retzius, IL i BUL04.01.961Bern/SUI, Citius Champs24.07.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,87(+1,4)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.025Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
5,82(+1,8)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,67(-1,5)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
5,65(-0,3)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.022Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
4,86(+0,7)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.044Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,78(+0,0)Anna Sande, IL Koll04.01.051 (J-15)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
4,75(+0,7)Kisha Ugland, IL i BUL16.05.051 (J-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
4,73(-0,4)Hannah Dobbing, Bækkelagets SK22.05.042Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
4,69(+0,6)Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.965Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,59(+0,0)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.032Ås, Kretsstevne18.06.20
-----10--------------------
4,48(-1,7)Hanna Holmeide, Bækkelagets SK14.08.043Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
4,42(+0,0)Sara Furnes, IL i BUL06.05.021 (J-18/19)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
4,39(+0,0)Eirin Aae Skotheim, IL Koll11.12.041 (J-16)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
4,02(+0,6)Celia Schmidt-Cisternas, IK Tjalve08.11.047Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,91(-0,2)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,00(+1,2)Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.962Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
10,89(-1,9)Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.003Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
10,73(+0,1)Marte Mina Gravdal, Bækkelagets SK30.07.994Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
10,37(+0,4)Anna Sande, IL Koll04.01.05 (J-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
9,12(+0,0)Sara Furnes, IL i BUL06.05.027Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,48(-0,9)Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.046Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,92(+2,8)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
12,03(+2,3)Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.962Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,26Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KJ19)Moss, Mangekampstevne04.07.20
7,19Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021Oslo/St, Internstevne 224.06.20
6,69Celia Schmidt-Cisternas, IK Tjalve08.11.041Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,79Vilde Indseth Holten, IK Tjalve22.01.971Nittedal, Seriedugnad17.06.20
27,50Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032Nittedal, Treningsstevne20.05.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,59Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
31,83Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KJ19)Moss, Mangekampstevne05.07.20

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5416Andrea Rooth, Lambertseter IF
13,66(+2,4)-1,64-10,26-24,63(+0,1)-5,53(+0,3)-31,83-2,13,15
06.03.022 (KJ19)Moss, Mangekampstevne05.07.20

Menn veteran 30-34

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,04(+1.5)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.875-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,18(+0,9)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.863-h8 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,91(+1,2)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.873-h6 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,99(+0,5)Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.882-h7 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,71(+1,6)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,77(+1.3)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
24,75(-0,3)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,44(-0,3)Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.885-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
24,93(+1.2)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.877-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,38Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.887-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,01,65Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.887-h4 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,13,30Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.893 (MS)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,44,12Eivind Larsen, Oslostudentenes IK Friidrett03.07.868-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,33,57Hans Christer Holund, Lyn Ski25.02.891-h1 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,35,45Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.882-h4 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,45,35Magnus Grøttum Erstad, Kamp/Vestheim IF08.09.884-h4 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,48,25Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.909-h4 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,51,63Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.906-h1 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,59,66Sondre Fylling, Oslostudentenes IK Friidrett17.02.898-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,24,22Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.864-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,34,86Tore Bjelland, IL i BUL27.08.879-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
10,53,18Jon Andreas Landsnes, Oslostudentenes IK Friidrett09.12.905 (MS)Notodden, Klubbstevne 620.07.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,45,06Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.883-h7 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,15,29Magnus Grøttum Erstad, Kamp/Vestheim IF08.09.881-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,22,79Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.903-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,34,24Ulrik Moen Ødegård, Oslostudentenes IK Friidrett22.05.871-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,52,42Jørgen Håvåg Korum, Oslostudentenes IK Friidrett13.01.8714-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,52,43Sondre Fylling, Oslostudentenes IK Friidrett17.02.893-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,24,89Alexander Owren, Sportsklubben Vidar30.04.902-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,33,26Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.8611-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,34,26Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.903-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,37,27Ole Petter Kursetgjerde Schmedling, Oslostudentenes IK Friidrett05.02.873-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,32,63Sean David Monaghan (GBR), Oslostudentenes IK Friidrett13.05.902-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,19,63Magnus Grøttum Erstad, IF Kamp-Vestheim08.09.888-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
32,13,62Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.904-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
33,27,30David Andre Aasen Arnevåg, Oslo Politis IL19.09.8912-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
34,23,88Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.904-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
34,33,73Thomas Arnulf, IF Kamp-Vestheim01.05.886-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,25,02Sean David Monaghan (GBR), Oslostudentenes IK Friidrett13.05.905-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
76,13Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.902 (MS)Espoo/FIN, Motonet GP05.08.20

Menn veteran 35-39

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,45(+1,0)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.857-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,25(+5,6)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.852 (MS)Nittedal, Løpsstevne13.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,33(+0,4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.857-h3 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,67Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.855-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45,70Simen Østensen, IL i BUL04.08.847-h4 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,56,60Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.8510-h7 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,34,53Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.856-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

Menn veteran 40-44

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,79(+1,2)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.762-h6 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,22(-0,3)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,26Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.764-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19,58Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.776-fi-D (MS)Jessheim, 1500 Elite04.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,07,95Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.776-h2 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,07,17Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.778-h3 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

Menn veteran 45-49

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,62(+1,3)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722-h1 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20
13,61(-0,3)Anders Stokvold, IL i BUL25.07.725-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,21Anders Stokvold, IL i BUL25.07.726-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,95Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,62Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MS)Løten, Kaststevne23.05.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,42Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Heggedal, Kaststevne04.06.20

Menn veteran 50-54

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,49(+1,3)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661-h1 (MS)Jessheim, Muliglekene24.05.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,59(+0,7)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h2 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,38(+1.4)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,37Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,61Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,77(+1,2)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.663-h1 (MS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,53Ole Bjørn Kvaale, IL Koll16.05.671Røyken, Spikkestad Open06.06.20

Menn veteran 55-59

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,35(-0,3)Terje Myhre, IL i BUL10.04.627-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,59(+1,0)Terje Myhre, IL i BUL10.04.628-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Menn veteran 75-79

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,78Olav Egeland, IK Tjalve16.01.451Ski, Kretsstevne09.06.20

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,67Olav Egeland, IK Tjalve16.01.451Ski, Kretsstevne09.06.20

Kvinner veteran 30-34

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,70(-0,4)Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901-h3 (KS)Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,53A(+1,2)Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901 (KS)Potchefstroom/RSA, ACNW Track & Field Championship13.03.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,43ALine Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901 (KS)Potchefstroom/RSA, ACNW Track & Field Championship14.03.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,42Hedda Hynne, IK Tjalve13.03.901 (KS)Trondheim, Persestevnet23.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,94Hedda Hynne, IK Tjalve13.03.903 (KS)Trieste/ITA, 13th Triveneto International Meeting01.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,03,24Lone Brochmann, IL i BUL27.05.864-h1 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,07,90Lone Brochmann, IL i BUL27.05.869-h1 (KS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,53,77Kristine Eikrem Engeset, IK Tjalve15.11.887-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
18,45,10Vilde Obel Vigerust, IL i BUL20.09.8912-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
19,06,97Lone Brochmann, IL i BUL27.05.8613-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,11(-0,9)Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901 (KS)Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,96Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901 (KS)Espoo/FIN, Motonet GP05.08.20

Total requesttime: 142.54971194267 seconds