Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,71(+0,8)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,59(+0,6)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,84(+1,8)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.084-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.21
8,93(+1,9)Jonas Knutsen Breen, IL i BUL19.03.081Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
8,96(+0,5)Mikkel Engen Stenerud, Lyn Ski21.03.083-h3Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
9,05(+1,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp 202104.09.21
9,09(-0,7)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
9,13(+1,9)Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.082Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
9,18(+0,5)Leo Winge Aas, IL Koll31.01.086-h3Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
9,24(+1,9)Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.083Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
-----10--------------------
9,25(+0,6)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,37(+0,6)Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.084-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,57(-0,3)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
9,60(+1,9)Aksel Jakob Hamran Falkenberg, IL i BUL13.11.084Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
9,69(+1,9)Eric Johan Bannerman, IL i BUL03.08.085Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
9,88(-0,4)Leo Mathias Alexandre Laborde-Røren, IL i BUL21.08.083-h1 (G-13/14)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
9,89(+0,1)Alexander Jernberg, Lambertseter IF21.08.084-h4Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,98(+1,9)Carl Louis Mathiesen, IL i BUL13.07.086Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
10,36(-0,4)Nicolai Buflod Furesund, IL i BUL28.01.085-h1 (G-13/14)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,90(+2,2)Even Nørjordet, IL Koll12.05.084Arna, Askokarusellen05.07.21
8,92(+2,1)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082-h2Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
9,23(+2,1)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083-h2Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
9,35(+2,1)Axel Wold Møller, IL Koll15.04.085-h1Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
9,39(+3,0)Didrik Hestenes, Bækkelagets SK21.02.081-h1Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
9,46(+2,1)Lars Rynning Borander, Bækkelagets SK19.10.084-h2Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
9,70(+2,1)Arvin Karlsson Engstad, Bækkelagets SK11.08.085-h2Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
10,78(+3,0)Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.082-h1Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,62(-3,5)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.085Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
15,84(-3,5)Leo Winge Aas, IL Koll31.01.086Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
15,94(-3,5)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.088Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,15(+2,8)Even Nørjordet, IL Koll12.05.082Arna, Askokarusellen05.07.21
14,29(+2,9)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
14,33(+2,9)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
15,32(+2,9)Didrik Hestenes, Bækkelagets SK21.02.084Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
15,45(+2,9)Arvin Karlsson Engstad, Bækkelagets SK11.08.085Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,11(+0,3)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
27,82(-0,6)Even Nørjordet, IL Koll12.05.081-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
28,25(+1,5)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083-h2Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
28,90(+0,1)Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.082-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
29,31(+0,8)Philip Solberg Flo, IL Koll16.09.082-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
29,64(-0,6)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.084-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
30,44(+0,8)Leo Winge Aas, IL Koll31.01.087-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
31,99(+0,9)Karl Felix Glaser, Groruddalen Friidrettsklubb19.12.084-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
32,27(+0,3)Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.082Lyngdal, Sommerstevne06.07.21
33,13(+0,8)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
-----10--------------------

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,1(+0,0)Philip Solberg Flo, IL Koll16.09.081Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
29,2(+0,0)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
30,3(+0,0)Oscar Harbo-Lervik, IL Koll12.06.083Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,4(+3,2)Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,24Even Nørjordet, IL Koll12.05.083Arna, Askokarusellen05.07.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,37Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
1,03,52Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
1,08,01Leo Winge Aas, IL Koll31.01.083Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
1,09,55Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,14,74Didrik Hestenes, Bækkelagets SK21.02.083Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,14,79Lars Rynning Borander, Bækkelagets SK19.10.084Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,17,36Arvin Karlsson Engstad, Bækkelagets SK11.08.085Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,22,60Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,38,7Axel Wold Møller, IL Koll15.04.081 (G-13/14)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
1,39,26Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.084-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,39,68Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,41,73Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.085-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,44,25Jonas Knutsen Breen, IL i BUL19.03.081Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,44,80Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.082Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,45,50Even Nørjordet, IL Koll12.05.085Jessheim, Norgeslekene07.08.21
1,46,43Leo Winge Aas, IL Koll31.01.083-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
1,47,49August Bruland, IL Koll22.07.083-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,47,75Fredrik Fyksen Aas, Sportsklubben Vidar08.12.083Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
-----10--------------------
1,50,5Jonatan Karlson Ertresvåg, IL Koll25.10.085 (G-13/14)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
1,54,0Nils Erlend Soldal Ursin, IL Koll22.11.087 (G-13/14)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
1,56,20Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.0814Jessheim, Norgeslekene07.08.21
2,00,58Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.08MHamar, UM og veteran-NM mangekamp22.08.21
2,02,20Aksel Jakob Hamran Falkenberg, IL i BUL13.11.083Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
2,03,66Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.082Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
2,05,35Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.088-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
2,07,40Carl Louis Mathiesen, IL i BUL13.07.083Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
2,11,03Nicolai Buflod Furesund, IL i BUL28.01.084Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
2,12,72Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.085Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
-----20--------------------

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,66Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,23,98Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.084Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,26,89Trym Gjedebo-Skarpeteig, Bøler IF20.08.085Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,43,86Axel Wold Møller, IL Koll15.04.085 (G-13/14)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,48,86Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.083Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,56,77August Bruland, IL Koll22.07.086-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
5,10,41Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.089-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,49(-1,5)Even Nørjordet, IL Koll12.05.084Jessheim, Norgeslekene07.08.21
11,61(+0,0)Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.085-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
12,05(-0,1)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.08MHamar, UM og veteran-NM mangekamp22.08.21
12,43(+0,8)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
12,65(+0,8)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp 202104.09.21
12,75(+0,0)Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.085-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,88(-0,3)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
34,23(+0,1)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,29,90Tellef Emil Thorkildsen, IL Koll31.07.082Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Even Nørjordet, IL Koll12.05.081Oslo/NIH, Koll klubbstevne 229.05.21
1,31Philip Solberg Flo, IL Koll16.09.088Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,27Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp 202104.09.21
1,25Marcus Hoen, IL i BUL02.09.084Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,23Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.081Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
1,23Leo Mathias Alexandre Laborde-Røren, IL i BUL21.08.082Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
1,21Alexander Jernberg, Lambertseter IF21.08.0812Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,15Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.08MHamar, UM og veteran-NM mangekamp22.08.21
1,10Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.087Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,10Carl Louis Mathiesen, IL i BUL13.07.083Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
-----10--------------------
1,10Nicolai Buflod Furesund, IL i BUL28.01.084Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
1,00Leo Winge Aas, IL Koll31.01.082Oslo/NIH, Koll klubbstevne 529.06.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,86(-0,4)Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.08MHamar, UM og veteran-NM mangekamp21.08.21

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,62(+0,0)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
4,59(+1,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
4,51(+0,7)Even Nørjordet, IL Koll12.05.085Jessheim, Norgeslekene07.08.21
4,50(+0,1)Philip Solberg Flo, IL Koll16.09.083Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
4,39(+0,0)Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.08MBækkelaget, Mangekamp 202104.09.21
4,31(+0,0)Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
4,30(+0,0)Mikkel Engen Stenerud, Lyn Ski21.03.083Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
4,28(+1,9)Henrik Bøe Johannessen, IL i BUL22.08.081Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
4,18(+1,1)Leo Winge Aas, IL Koll31.01.083Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
4,15(+0,0)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.0811Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
-----10--------------------
4,15(+0,0)Oscar Harbo-Lervik, IL Koll12.06.084Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
4,09(+1,5)Axel Wold Møller, IL Koll15.04.082Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21
3,86(+1,9)Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.084Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
3,85(+1,8)Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
3,76(+1,8)Jonas Knutsen Breen, IL i BUL19.03.083Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
3,65(+0,3)Mats Hafnor Kjellstadli, Lambertseter IF30.04.0819Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
3,63(-0,4)Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.089Jessheim, Norgeslekene07.08.21
3,47(+0,0)Lars Rynning Borander, Bækkelagets SK19.10.085Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
3,46(+0,0)Alexander Jernberg, Lambertseter IF21.08.0820Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
3,27(+0,4)Aksel Jakob Hamran Falkenberg, IL i BUL13.11.084Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
-----20--------------------
3,07(+1,3)Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.086Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,73(+1,5)Oliver Pedersen Næstby, Bækkelagets SK19.04.087Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,01(+2,5)Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.082Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
3,66(+2,5)Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.082Lyngdal, Sommerstevne06.07.21

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,23(+0,0)Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.081Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,60(+0,0)Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,25(-0,5)Oscar Harbo-Lervik, IL Koll12.06.081Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
8,89(+0,0)Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.088Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
7,81(+0,0)August Bruland, IL Koll22.07.0814Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,70Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.081Oslo/NIH, Koll klubbstevne 619.08.21
7,95Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.081Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
7,57Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.081Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
7,48Oscar Harbo-Lervik, IL Koll12.06.082Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
7,39Karl Felix Glaser, Groruddalen Friidrettsklubb19.12.082Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
7,35Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.086Jessheim, Norgeslekene08.08.21
6,99Philip Solberg Flo, IL Koll16.09.0817Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
6,67Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.081Kristiansand, Treningsstevne09.07.21
6,66Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
6,39Tellef Emil Thorkildsen, IL Koll31.07.082Oslo/NIH, Koll klubbstevne 619.08.21
-----10--------------------
6,35Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
6,35Carl Louis Mathiesen, IL i BUL13.07.082Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
6,32Leo Mathias Alexandre Laborde-Røren, IL i BUL21.08.083Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
6,19Even Nørjordet, IL Koll12.05.082Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
5,76Oliver Pedersen Næstby, Bækkelagets SK19.04.084Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
5,30Leo Winge Aas, IL Koll31.01.084Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,25Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.082Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
18,85Alexander Jernberg, Lambertseter IF21.08.087Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,05Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
20,96Karl Felix Glaser, Groruddalen Friidrettsklubb19.12.083Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
15,99Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.089Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
14,79Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
10,90Tellef Emil Thorkildsen, IL Koll31.07.0811Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,14Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.081Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
29,68Philip Solberg Flo, IL Koll16.09.082Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
16,86Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
16,08Karl Felix Glaser, Groruddalen Friidrettsklubb19.12.084Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,56Philip Solberg Flo, IL Koll16.09.081Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
39,79Oscar Harbo-Lervik, IL Koll12.06.083Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3294Erlend Murud Ege, Lambertseter IF
9,33(+0,0)-3,86(-0,4)-7,18-12,05(-0,1)-1,15-2,00,58
11.02.081Hamar, UM og veteran-NM mangekamp22.08.21
3094Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK
9,05(+1,0)-4,39(+0,0)-6,55-12,65(+0,8)-1,27-2,11,06
09.03.081Bækkelaget, Mangekamp 202104.09.21

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,60(-0,7)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.21
8,18(-0,4)Herman Røe, IL i BUL05.10.071-h1 (G-13/14)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
8,26(+0,2)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.074-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,48(+0,0)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.075-h4Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,75(+0,6)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.074-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,88(+0,2)Viktor Rokne, Bøler IF14.04.076-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,07(-0,8)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.075-h3Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,65(+1,7)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073Arvika/SWE, Stjärnspelen27.07.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,45(+0,5)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
12,96(+0,5)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.073Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
13,19(+0,5)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.074Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
13,74(-0,1)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
16,03(-2,5)Viktor Rokne, Bøler IF14.04.076Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
16,11(+1,2)Hans Kumar Westberg, IL i BUL13.10.072Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,86(+0,5)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.072-h5Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
27,16(+0,0)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.073-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
27,32(+0,0)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.071Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
27,80(+0,4)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073 (G-14/15)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
28,25(+0,4)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.074 (G-14/15)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
28,29(+0,1)Henrik Krohn Lund, Sportsklubben Vidar09.07.072-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
28,65(+0,1)Viktor Rokne, Bøler IF14.04.074-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
30,39(+0,3)Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.073-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
30,51(+0,1)Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.075-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,7(+0,0)Njål Leopold Hein-Gutierrez, IL Koll20.02.071Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,1(+3,2)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.072Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,46Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.072Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
1,01,07Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.074Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
1,04,01Alexander Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK06.10.072 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,84Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,35,83Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,37,22Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.073-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,39,25Henrik Krohn Lund, Sportsklubben Vidar09.07.073-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,40,85Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.077-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,44,83Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.076Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
1,45,25Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.075-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,45,31Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,45,39Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.077-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,48,06August Kirkeby Husebø, Sportsklubben Vidar27.07.077Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
-----10--------------------
1,50,50Benjamin Antonio Maiquez Sem-Jacobsen, IL i BUL24.03.075 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,52,5Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.076 (G-13/14)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
1,52,80Hans Kumar Westberg, IL i BUL13.10.076 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,56,04Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.079-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
2,01,00Benjamin Maiquez, IL i BUL24.03.071 (G-13)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,57Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.072 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,16,20Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,17,3Emil August Longva, Sportsklubben Vidar31.10.074-h1 (G-14/19)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
2,24,15Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.078-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,03Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
4,32,01Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.077Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,45,92Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076 (G-13/14)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,52,26Håkon Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar12.08.077 (G-13/14)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,54,99Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.074-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
4,56,26Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.0711-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
4,56,39Henrik Krohn Lund, Sportsklubben Vidar09.07.075-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
5,03,20Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.077-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,42,48Sondre Strande Omland, Sportsklubben Vidar25.04.071 (G-15)Jessheim, Norgeslekene08.08.21

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,12(+0,0)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.074-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
14,32(+0,1)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,79(+2,5)Filip Mellum Wesenberg, Lambertseter IF18.01.072Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,85(-0,4)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.072Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
31,78(+0,0)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.071-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
32,82(+0,1)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.073Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,35Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.071Oslo/NIH, Koll klubbstevne 229.05.21
1,26Markus Nordviken, Bøler IF24.10.0711Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,15Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071Oslo/NIH, Koll klubbstevne 529.06.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,29(+0,7)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF07.06.071Jessheim, Norgeslekene07.08.21
4,65(+1,3)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.0710 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
4,26(+0,0)Njål Leopold Hein-Gutierrez, IL Koll20.02.071Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
4,17(+0,0)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.0713Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,06(+2,1)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.071Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,40(-0,2)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.078Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,71Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
8,53Adrian Sandholtbråten, Bøler IF18.05.078Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
7,96Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.079Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
7,20Markus Nordviken, Bøler IF24.10.071Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
6,90Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.072Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
6,21Viktor Rokne, Bøler IF14.04.0715Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
5,85Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.071Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,69Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Nittedal, Treningsstevne06.09.21

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,03Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.072 (G-16)Løten, Treningsstevne09.10.21

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,07Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Løten, Midtsommerstevne24.06.21
11,92Viktor Rokne, Bøler IF14.04.0712Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,28Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.071Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21
25,72Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.071Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
23,65Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.078Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
21,03Markus Nordviken, Bøler IF24.10.0711Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
16,66Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.0713Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,99Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.071Oppegård, Oppegård Open19.06.21

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,61(-0,6)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063 (MS)Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25(+2,2)Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.062 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,65(+2,2)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.063 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,74(+2,2)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.064 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,30(+1,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.065-h5 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
11,56(+1,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.064-fi Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,27(+0,7)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.066-h2Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,96(+1,0)Max Skjerpen Huseby, Nydalens SK17.06.067-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,88(+2,9)Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.061 (G-13)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,72(-2,4)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (MS)Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,70(+1,1)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,14(+1,2)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062-h1Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
25,76(-0,9)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.067-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
25,78(+1,5)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (MJ)Arna, Askokarusellen11.08.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,80Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061-h1 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
54,25Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.21
56,35Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h1 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
1,04,49Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.063 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,05,32Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.064 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31,81Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,39,11Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.064 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,77Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.064-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
2,06,70Kristian Bråthen Børve, Sportsklubben Vidar08.12.065 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,09,70Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h1Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,10,69Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
2,12,16Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.063-h1 (G-15/17)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19,33Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.061-h1 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,30,03Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.065 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
4,47,90Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.066Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,67(+0,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,97Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061-h2Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
42,60Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
47,05Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.064-h1Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061Oslo/NIH, Koll klubbstevne 405.06.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,71(+1,6)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.066Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
5,68(+1,8)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.065 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,65Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.065Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
12,18Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.061 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,35Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.062 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,34Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.064Jessheim, Norgeslekene08.08.21

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,30Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.063Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,46Alan Lee Graadahl, Sportsklubben Vidar28.05.062Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
23,04Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.061 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
19,24Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

Gutter 16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,73(+1,1)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.054-h1Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,90(+1,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h3Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,05(+2,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,26(+2,0)Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,29(+0,5)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052Nadderud, Treningsstevne07.06.21
12,36(+2,0)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,65(+2,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.057-fi Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,28(+2,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h1 (MS)Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,71(+0,7)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,86(+0,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
24,19(+1,8)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
24,68(+1,3)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051Lillehammer, Løpsstevne05.06.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,72Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051 (MS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,27Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
55,86Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
56,95Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
57,21Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,04Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.055 (MS)Nesodden, QA 600 m19.08.21
1,28,98Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,41Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.055-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
1,57,22Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
2,01,31Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056-h2Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,01,53Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.053 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,04,13Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,04,28Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.055-h2 (MS)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
2,07,60Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,48,39Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052-h6 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,04,49Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.059-h5 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,09,52Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,14,33Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054-h2 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,29,59Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.058-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,12,82Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.0519-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,33,75Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.052 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
8,37,32Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
9,05,15Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.059Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
9,17,15Lars Wold Møller, IL Koll30.06.0510Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,19,06Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1 (MS)Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,53(+1,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.055-fi Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,83William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053-h2Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
43,27Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,62Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051Oslo/NIH, Koll klubbstevne 529.06.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,10Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.055Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51(+0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap11.09.21
5,25(-0,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.0511 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,60(+3,1)Thai Drager, IL i BUL16.07.054 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,08(+0,8)Thai Drager, IL i BUL16.07.051Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,66Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21

Gutter 17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,17(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-fi Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,40(+1,5)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045-fi Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,57(+2,0)Simon Stornes, IL i BUL14.07.042 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,00(+1,6)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,54(+2,0)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,56(+3,5)Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-fi-C (MS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,31(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045 (MS)Lambertseter, Koronasprinten07.05.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,56(+1,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-sf2Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,60(+1,0)Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h4Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
24,04(-0,9)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
24,56(+0,5)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.047-h1Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,13(+1,2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,08Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,57Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,55Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,07,28Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.045 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,12,74Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.047 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,32Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2 (MS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,12,64Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.046-h1 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,22,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.047-h3 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,25,67Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.042-h1 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,16,20Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.042 (MS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,21(+1,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,43(+1,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Lambertseter, Koronasprinten07.05.21

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,11Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,57(+2,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,59(+2,8)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,67(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045 (G-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Greveskogen, Seriestevne16.10.21

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,95Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Greveskogen, Seriestevne16.10.21

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,43Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.048 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,26Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041Løten, Treningsstevne09.10.21

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,56Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
22,42Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

Gutter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,73(+1,7)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.032-fi Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,06(+1,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-fi-B (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
11,27(+0,5)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
11,41(+1,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h6 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
11,42(+0,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
11,64(+0,9)Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-15/19)Asker, Kretsstevne 3 - løp23.08.21
12,35(+1,1)Jørgen Bergh, IL Koll29.12.038-h3Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,36(+2,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022 (MS)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,37(+1,9)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.033 (MS)Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
22,88(+0,7)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h3 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
23,07(+0,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,11(+2,7)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h2 (G-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,18Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
49,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
50,66Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships17.07.21
51,75Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h1 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15,79Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,46Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.022-fi-A (MS)Halluin/FRA, Meeting National à thème d'Halluin01.09.21
1,54,42Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h2Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
1,58,58Roderick Duodu, IL i BUL30.03.021-h2 (MS)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
2,03,95Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (G-U20)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
2,09,39Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021Fredrikstad, Treningsstevne16.06.21
2,19,31Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,51,08Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.036-h2 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,06,88Filip Meo, IL i BUL19.03.021-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
4,08,62Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-h3 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,34,89Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.0310-h1 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,35,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
4,53,02Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,23,84Filip Meo, IL i BUL19.03.0213-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,24,56Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h2Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
8,34,28Roderick Duodu, IL i BUL30.03.026 (MS)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
10,11,30Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.033 (MS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,38,67Filip Meo, IL i BUL19.03.024-h2 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
14,45,91Roderick Duodu, IL i BUL30.03.023 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,54,21Filip Meo, IL i BUL19.03.0217-h1 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,31(+0,7)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
14,54(+0,2)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,07,57Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,41,70Felix Christensen, IL i BUL20.04.022Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
2,08Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.032 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
1,83Jørgen Bergh, IL Koll29.12.031 (MS)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
1,65Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,01Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021Oslo/NIH, Koll klubbstevne 529.06.21
4,90Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,55(+1,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships17.07.21
7,37(+0,7)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
6,09(+0,0)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
5,31(-0,2)Jørgen Bergh, IK Tjalve29.12.038 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,57(+2,8)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,19Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (G-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
13,74Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,70Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MJ)Oslo/NIH, Diskos på NIH08.07.21
44,08Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.036 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,47Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022Bækkelaget, Spydstevne - juniorlandslaget08.05.21
57,25Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8012Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
11,31(-1,2)-7,55(+1,0)-14,63-1,91-49,03-14,54(+0,2)-44,85-4,80-56,96-4,35,03
31.05.022 (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
7535Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve
11,42(+0,5)-7,23(+1,3)-13,74-2,04-53,63-14,48(+1,4)-39,02-4,75-57,25-4,53,02
11.02.031 (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21

Gutter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+0,5)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-sf1 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
10,76(+1,3)Edem Agbo, IL i BUL01.12.993 (MS)Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
10,98(+0,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Götzis/AUT, Hypomeeting #4629.05.21
11,06(+1,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h5 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
11,10(+1,1)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.015-h4 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
11,16(+1,3)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-fi (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
11,24(+1,3)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-fi (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
11,27(+1,6)Per Ellef Ryen Aalerud, IK Tjalve15.01.008-fi (G-U23)Ravnanger, Junior NM30.07.21
11,29(+1,1)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h2 (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,42(+0,9)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h1 (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
-----10--------------------
11,81(-2,3)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
11,99(+0,4)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.011-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,32(+2,8)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011 (MS)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,74(+0,0)Luca Thompson, IK Tjalve24.11.003 (MS)Lambertseter, Koronasprinten07.05.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,11(+1,3)Luca Thompson, IK Tjalve24.11.004-h5 (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,33(-0,8)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h2 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
22,58(+1,9)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-fi (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
22,60(+1,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.015-fi (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
22,85(-0,7)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
23,09(-0,8)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.006-h1 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
23,11(+0,7)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h2 (MS)Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21
23,60(+0,7)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h2 (MS)Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,59(+2,4)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2 (G-U23)Ravnanger, Junior NM31.07.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,96Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002 (MS)Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21
35,38Luca Thompson, IK Tjalve24.11.003-h2 (MS)Lambertseter, Koronasprinten07.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,18Luca Thompson, IK Tjalve24.11.003-h1 (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
49,11Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
49,46Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships10.07.21
50,00Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.018 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,17,68Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002 (MS)Nesodden, QA 600 m19.08.21
1,18,25Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.014 (MS)Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,05Luca Thompson, IK Tjalve24.11.005-fi-A (MS)Fana, Trond Mohn Games 202118.09.21
1,51,06Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.006-h2 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
1,52,95Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.017-fi (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
1,55,30Martin Mæle, IL i BUL14.03.003 (MS)Trondheim, Trondheimslekene15.08.21
1,59,70Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.009-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
2,00,75Christian André Falkum Olsen, IL i BUL18.10.016-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,46,66Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.994-h4 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,48,49Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.018-h4 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,00,37Martin Mæle, IL i BUL14.03.005-fi-A (MS)Trondheim, Mellom- og langdistanse aften18.08.21
4,00,72Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
4,07,84Christian André Falkum Olsen, IL i BUL18.10.017 (MS)Málaga/ESP, IV Control Aire Libre Málaga23.05.21
4,15,45Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.21
4,36,30Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08,62Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.0114-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,12,02Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.9918-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,37,24Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011 (MS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
9,01,60Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0013-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,03,42Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.999-h2 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,20,24Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.012-h2 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
14,35,94Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.005-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
15,06,87Isak Sören Jonsson, Nydalens SK04.08.011-h2 (MS)Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
15,28,75Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.0012 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,47,93Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.995-fi-A (MS)Kristiansand, Stadionmila26.06.21
30,00,00Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.0011-fi-A (MS)Kristiansand, Stadionmila26.06.21
32,59,54Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.008-h1 (MS)Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
34,28,63Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9919 (MS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
34,32,32Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0011-h1 (MS)Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
34,55,96Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.9921 (MS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,61(-0,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,35(+3,2)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,97Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Götzis/AUT, Hypomeeting #4629.05.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,81Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991 (MS)Chula Vista/CA/USA, Chula Vista High Performance #430.05.21
5,62Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MS)Ski, Ski PV Elite11.08.21
4,90Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21
3,80Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (MS)Bækkelaget, Stavhopp på Oslos tak 212.06.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,43(+1,8)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-U23)Ravnanger, Junior NM30.07.21
6,76(+0,5)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.001 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,88(+2,3)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.001 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,97(+0,5)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
13,18(+2,0)Per Ellef Ryen Aalerud, IK Tjalve15.01.001 (MS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,01Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Götzis/AUT, Hypomeeting #4629.05.21

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,31Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,65Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
58,20Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012 (MS)Bækkelaget, Spydstevne - juniorlandslaget08.05.21

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7967Markus Rooth, IK Tjalve
11,19(-0,4)-7,25(+2,0)-13,00-1,93-49,46-14,61(-0,5)-47,31-4,90-59,53-4,36,30
22.12.013 (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,61(-0,6)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063 (MS)Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27(+2,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,25(+2,2)Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.062 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,65(+2,2)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.063 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,74(+2,2)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.064 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,73(+1,7)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.032-fi (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,06(+1,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-fi-B (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
11,17(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,27(+0,5)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
11,30(+1,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.065-h5 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
11,40(+1,5)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,41(+1,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h6 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
11,42(+0,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
11,56(+1,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.064-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,57(+2,0)Simon Stornes, IL i BUL14.07.042 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
-----10--------------------
11,64(+0,9)Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-15/19)Asker, Kretsstevne 3 - løp23.08.21
11,73(+1,1)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.054-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,90(+1,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h3 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,00(+1,6)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
12,05(+2,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,26(+2,0)Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,27(+0,7)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.066-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,29(+0,5)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052 (G-16)Nadderud, Treningsstevne07.06.21
12,35(+1,1)Jørgen Bergh, IL Koll29.12.038-h3 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,36(+2,0)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
-----20--------------------
12,96(+1,0)Max Skjerpen Huseby, Nydalens SK17.06.067-h1 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,54(+2,0)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,36(+2,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022 (MS)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,56(+3,5)Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-fi-C (MS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
11,65(+2,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.057-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,28(+2,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h1 (MS)Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
12,88(+2,9)Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.061 (G-13)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,31(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045 (MS)Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
17,72(-2,4)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (MS)Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,37(+1,9)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.033 (MS)Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
22,56(+1,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-sf2 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
22,70(+1,1)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,88(+0,7)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h3 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
23,07(+0,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
23,14(+1,2)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,60(+1,0)Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h4 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,71(+0,7)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,86(+0,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
24,04(-0,9)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
-----10--------------------
24,19(+1,8)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
24,56(+0,5)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.047-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
24,68(+1,3)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051 (G-16)Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
25,76(-0,9)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.067-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
25,78(+1,5)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (MJ)Arna, Askokarusellen11.08.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,13(+1,2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,11(+2,7)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h2 (G-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,72Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051 (MS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,18Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
49,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
49,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
50,66Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships17.07.21
51,75Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h1 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
51,80Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061-h1 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
54,25Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.21
54,27Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
55,86Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
56,35Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h1 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
-----10--------------------
56,95Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
57,21Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
1,04,49Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.063 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,05,32Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.064 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,08Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15,79Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
1,23,04Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.055 (MS)Nesodden, QA 600 m19.08.21
1,28,98Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,31,81Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,39,11Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.064 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,57Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,46Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.022-fi-A (MS)Halluin/FRA, Meeting National à thème d'Halluin01.09.21
1,53,41Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.055-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
1,54,42Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
1,57,22Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
1,58,58Roderick Duodu, IL i BUL30.03.021-h2 (MS)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
2,01,31Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,01,53Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.053 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,02,77Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.064-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
2,03,95Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (G-U20)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
2,04,13Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
-----10--------------------
2,04,28Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.055-h2 (MS)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
2,05,55Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,06,70Kristian Bråthen Børve, Sportsklubben Vidar08.12.065 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,07,28Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.045 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,07,60Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,09,39Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.21
2,09,70Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,10,69Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
2,12,16Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.063-h1 (G-15/17)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
2,12,74Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.047 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
-----20--------------------
2,19,31Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,32Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2 (MS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,48,39Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052-h6 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,51,08Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.036-h2 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,04,49Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.059-h5 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,06,88Filip Meo, IL i BUL19.03.021-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
4,08,62Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-h3 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,09,52Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,12,64Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.046-h1 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,14,33Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054-h2 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,19,33Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.061-h1 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,22,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.047-h3 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
-----10--------------------
4,25,67Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.042-h1 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,29,59Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.058-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
4,30,03Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.065 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
4,34,89Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.0310-h1 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,35,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
4,47,90Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.066 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,53,02Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,12,82Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.0519-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,23,84Filip Meo, IL i BUL19.03.0213-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,24,56Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
8,33,75Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.052 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
8,34,28Roderick Duodu, IL i BUL30.03.026 (MS)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
8,37,32Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
9,05,15Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.059 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
9,16,20Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.042 (MS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
9,17,15Lars Wold Møller, IL Koll30.06.0510 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
10,11,30Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.033 (MS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
-----10--------------------

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,38,67Filip Meo, IL i BUL19.03.024-h2 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
14,45,91Roderick Duodu, IL i BUL30.03.023 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
16,19,06Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1 (MS)Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,54,21Filip Meo, IL i BUL19.03.0217-h1 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,67(+0,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,53(+1,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.055-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,21(+1,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,31(+0,7)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
14,54(+0,2)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,43(+1,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Lambertseter, Koronasprinten07.05.21

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,97Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
42,60Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
47,05Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.064-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,11Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
41,83William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
43,27Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,07,57Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,41,70Felix Christensen, IL i BUL20.04.022 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
2,08Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.032 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
1,83Jørgen Bergh, IL Koll29.12.031 (MS)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
1,65Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
1,62Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-16)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 529.06.21
1,56Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 405.06.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,01Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 529.06.21
4,90Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
3,10Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.055 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,55(+1,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships17.07.21
7,37(+0,7)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
6,57(+2,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
6,09(+0,0)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
5,71(+1,6)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.066 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
5,68(+1,8)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.065 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
5,51(+0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap11.09.21
5,31(-0,2)Jørgen Bergh, IK Tjalve29.12.038 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.21
5,25(-0,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.0511 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,57(+2,8)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
6,59(+2,8)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
5,60(+3,1)Thai Drager, IL i BUL16.07.054 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,67(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045 (G-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
12,08(+0,8)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,65Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.065 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
12,18Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.061 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,35Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.062 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-17)Greveskogen, Seriestevne16.10.21

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,19Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (G-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
13,74Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,34Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.064 (G-15)Jessheim, Norgeslekene08.08.21

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,95Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-17)Greveskogen, Seriestevne16.10.21

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,70Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MJ)Oslo/NIH, Diskos på NIH08.07.21
44,08Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.036 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
42,43Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.048 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,30Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.063 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,26Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-17)Løten, Treningsstevne09.10.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,46Alan Lee Graadahl, Sportsklubben Vidar28.05.062 (G-15)Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
23,04Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.061 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
19,24Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,56Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
58,66Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051 (G-16)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
22,42Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,47Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022 (G-18/19)Bækkelaget, Spydstevne - juniorlandslaget08.05.21
57,25Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8012Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
11,31(-1,2)-7,55(+1,0)-14,63-1,91-49,03-14,54(+0,2)-44,85-4,80-56,96-4,35,03
31.05.022 (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
7535Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve
11,42(+0,5)-7,23(+1,3)-13,74-2,04-53,63-14,48(+1,4)-39,02-4,75-57,25-4,53,02
11.02.031 (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,61(-0,6)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063 (MS)Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27(+2,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,25(+2,2)Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.062 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,65(+2,2)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.063 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,74(+2,2)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.064 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+0,5)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-sf1 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
10,73(+1,7)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.032-fi (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
10,76(+1,3)Edem Agbo, IL i BUL01.12.993 (MS)Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
10,98(+0,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Götzis/AUT, Hypomeeting #4629.05.21
11,06(+1,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-fi-B (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
11,06(+1,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h5 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
11,10(+1,1)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.015-h4 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
11,16(+1,3)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-fi (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
11,17(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,24(+1,3)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-fi (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
-----10--------------------
11,27(+0,5)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
11,27(+1,6)Per Ellef Ryen Aalerud, IK Tjalve15.01.008-fi (G-U23)Ravnanger, Junior NM30.07.21
11,29(+1,1)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h2 (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,30(+1,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.065-h5 (MS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
11,40(+1,5)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,41(+1,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h6 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
11,42(+0,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
11,42(+0,9)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h1 (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,56(+1,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.064-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,57(+2,0)Simon Stornes, IL i BUL14.07.042 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
-----20--------------------
11,64(+0,9)Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-15/19)Asker, Kretsstevne 3 - løp23.08.21
11,73(+1,1)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.054-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,81(-2,3)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013 (MS)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
11,90(+1,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h3 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,99(+0,4)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.011-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
12,00(+1,6)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043-h1 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
12,05(+2,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,26(+2,0)Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,27(+0,7)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.066-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,29(+0,5)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052 (G-16)Nadderud, Treningsstevne07.06.21
-----30--------------------
12,35(+1,1)Jørgen Bergh, IL Koll29.12.038-h3 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,36(+2,0)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,96(+1,0)Max Skjerpen Huseby, Nydalens SK17.06.067-h1 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,54(+2,0)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,32(+2,8)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011 (MS)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,36(+2,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022 (MS)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,56(+3,5)Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-fi-C (MS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
11,65(+2,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.057-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,28(+2,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h1 (MS)Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
12,88(+2,9)Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.061 (G-13)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,74(+0,0)Luca Thompson, IK Tjalve24.11.003 (MS)Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
17,31(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045 (MS)Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
17,72(-2,4)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (MS)Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,37(+1,9)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.033 (MS)Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
22,11(+1,3)Luca Thompson, IK Tjalve24.11.004-h5 (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,33(-0,8)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h2 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
22,56(+1,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-sf2 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
22,58(+1,9)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-fi (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
22,60(+1,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.015-fi (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
22,70(+1,1)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,85(-0,7)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
22,88(+0,7)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h3 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
23,07(+0,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
-----10--------------------
23,09(-0,8)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.006-h1 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
23,11(+0,7)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h2 (MS)Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21
23,14(+1,2)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,60(+1,0)Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h4 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,60(+0,7)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h2 (MS)Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21
23,71(+0,7)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,86(+0,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
24,04(-0,9)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
24,19(+1,8)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
24,56(+0,5)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.047-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
-----20--------------------
24,68(+1,3)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051 (G-16)Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
25,76(-0,9)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.067-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
25,78(+1,5)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (MJ)Arna, Askokarusellen11.08.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,13(+1,2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,59(+2,4)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2 (G-U23)Ravnanger, Junior NM31.07.21
23,11(+2,7)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h2 (G-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,96Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002 (MS)Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21
35,38Luca Thompson, IK Tjalve24.11.003-h2 (MS)Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
40,72Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051 (MS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,18Luca Thompson, IK Tjalve24.11.003-h1 (MS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
48,18Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
49,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
49,11Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
49,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
49,46Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships10.07.21
50,00Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.018 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
50,66Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships17.07.21
51,75Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h1 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
51,80Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061-h1 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
-----10--------------------
54,25Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.21
54,27Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
55,86Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
56,35Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h1 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
56,95Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
57,21Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
1,04,49Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.063 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,05,32Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.064 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,08Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15,79Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021 (MS)Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
1,17,68Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002 (MS)Nesodden, QA 600 m19.08.21
1,18,25Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.014 (MS)Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
1,23,04Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.055 (MS)Nesodden, QA 600 m19.08.21
1,28,98Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,31,81Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,39,11Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.064 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,57Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,46Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.022-fi-A (MS)Halluin/FRA, Meeting National à thème d'Halluin01.09.21
1,49,05Luca Thompson, IK Tjalve24.11.005-fi-A (MS)Fana, Trond Mohn Games 202118.09.21
1,51,06Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.006-h2 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
1,52,95Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.017-fi (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
1,53,41Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.055-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
1,54,42Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
1,55,30Martin Mæle, IL i BUL14.03.003 (MS)Trondheim, Trondheimslekene15.08.21
1,57,22Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2 (MS)Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
1,58,58Roderick Duodu, IL i BUL30.03.021-h2 (MS)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
1,59,70Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.009-h1 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
-----10--------------------
2,00,75Christian André Falkum Olsen, IL i BUL18.10.016-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
2,01,31Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,01,53Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.053 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,02,77Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.064-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
2,03,95Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (G-U20)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
2,04,13Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,04,28Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.055-h2 (MS)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
2,05,55Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,06,70Kristian Bråthen Børve, Sportsklubben Vidar08.12.065 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,07,28Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.045 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
-----20--------------------
2,07,60Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,09,39Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.21
2,09,70Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,10,69Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
2,12,16Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.063-h1 (G-15/17)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
2,12,74Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.047 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,19,31Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,32Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2 (MS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,46,66Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.994-h4 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,48,39Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052-h6 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,48,49Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.018-h4 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,51,08Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.036-h2 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,00,37Martin Mæle, IL i BUL14.03.005-fi-A (MS)Trondheim, Mellom- og langdistanse aften18.08.21
4,00,72Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
4,04,49Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.059-h5 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,06,88Filip Meo, IL i BUL19.03.021-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
4,07,84Christian André Falkum Olsen, IL i BUL18.10.017 (MS)Málaga/ESP, IV Control Aire Libre Málaga23.05.21
4,08,62Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-h3 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
-----10--------------------
4,09,52Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,12,64Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.046-h1 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,14,33Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054-h2 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,15,45Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.21
4,19,33Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.061-h1 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,22,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.047-h3 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,25,67Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.042-h1 (MS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,29,59Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.058-h1 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
4,30,03Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.065 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
4,34,89Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.0310-h1 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
-----20--------------------
4,35,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
4,36,30Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21
4,47,90Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.066 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,53,02Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08,62Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.0114-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,12,02Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.9918-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,12,82Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.0519-h3 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,23,84Filip Meo, IL i BUL19.03.0213-h2 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,24,56Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
8,33,75Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.052 (MS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
8,34,28Roderick Duodu, IL i BUL30.03.026 (MS)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
8,37,24Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011 (MS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
8,37,32Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
9,01,60Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0013-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
-----10--------------------
9,05,15Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.059 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
9,16,20Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.042 (MS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
9,17,15Lars Wold Møller, IL Koll30.06.0510 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
10,11,30Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.033 (MS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,03,42Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.999-h2 (MS)Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,20,24Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.012-h2 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
14,35,94Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.005-h2 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
14,38,67Filip Meo, IL i BUL19.03.024-h2 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
14,45,91Roderick Duodu, IL i BUL30.03.023 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
15,06,87Isak Sören Jonsson, Nydalens SK04.08.011-h2 (MS)Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
15,28,75Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.0012 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
16,19,06Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1 (MS)Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,47,93Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.995-fi-A (MS)Kristiansand, Stadionmila26.06.21
30,00,00Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.0011-fi-A (MS)Kristiansand, Stadionmila26.06.21
30,54,21Filip Meo, IL i BUL19.03.0217-h1 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
32,59,54Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.008-h1 (MS)Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
34,28,63Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9919 (MS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
34,32,32Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0011-h1 (MS)Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
34,55,96Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.9921 (MS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,67(+0,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,53(+1,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.055-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,21(+1,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,31(+0,7)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
14,54(+0,2)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,61(-0,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,35(+3,2)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,43(+1,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (MS)Lambertseter, Koronasprinten07.05.21

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,97Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
42,60Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
47,05Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.064-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,11Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
41,83William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
43,27Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,07,57Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,41,70Felix Christensen, IL i BUL20.04.022 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
2,08Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.032 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
1,97Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Götzis/AUT, Hypomeeting #4629.05.21
1,83Jørgen Bergh, IL Koll29.12.031 (MS)Greveskogen, Seriestevne19.07.21
1,65Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
1,62Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-16)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 529.06.21
1,56Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 405.06.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,81Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991 (MS)Chula Vista/CA/USA, Chula Vista High Performance #430.05.21
5,62Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MS)Ski, Ski PV Elite11.08.21
5,01Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 529.06.21
4,90Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21
4,90Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
3,80Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002 (MS)Bækkelaget, Stavhopp på Oslos tak 212.06.21
3,10Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.055 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,55(+1,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships17.07.21
7,43(+1,8)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-U23)Ravnanger, Junior NM30.07.21
7,37(+0,7)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
6,76(+0,5)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.001 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
6,57(+2,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
6,09(+0,0)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
5,71(+1,6)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.066 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
5,68(+1,8)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.065 (MS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
5,51(+0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap11.09.21
5,31(-0,2)Jørgen Bergh, IK Tjalve29.12.038 (MS)Jessheim, Norgeslekene07.08.21
-----10--------------------
5,25(-0,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.0511 (MS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,57(+2,8)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
6,88(+2,3)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.001 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
6,59(+2,8)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
5,60(+3,1)Thai Drager, IL i BUL16.07.054 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,97(+0,5)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002 (MS)Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
13,67(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045 (G-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
13,18(+2,0)Per Ellef Ryen Aalerud, IK Tjalve15.01.001 (MS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
12,08(+0,8)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,65Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.065 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
12,18Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.061 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,35Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.062 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-17)Greveskogen, Seriestevne16.10.21

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,19Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (G-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
13,74Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,01Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (MS)Götzis/AUT, Hypomeeting #4629.05.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,34Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.064 (G-15)Jessheim, Norgeslekene08.08.21

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,95Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-17)Greveskogen, Seriestevne16.10.21

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,70Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (MJ)Oslo/NIH, Diskos på NIH08.07.21
44,08Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.036 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
42,43Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.048 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,31Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,30Sakarias Eirik Fjell Walhovd, IL Koll16.10.063 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,26Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.041 (G-17)Løten, Treningsstevne09.10.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,46Alan Lee Graadahl, Sportsklubben Vidar28.05.062 (G-15)Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
23,04Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.061 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
19,24Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.062 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,56Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
58,66Eric Christopher Becklund, IL i BUL17.05.051 (G-16)Moss, KM og Mangekamp 2021 Østfold03.07.21
22,42Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,65Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
61,47Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022 (G-18/19)Bækkelaget, Spydstevne - juniorlandslaget08.05.21
58,20Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012 (MS)Bækkelaget, Spydstevne - juniorlandslaget08.05.21
57,25Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8012Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
11,31(-1,2)-7,55(+1,0)-14,63-1,91-49,03-14,54(+0,2)-44,85-4,80-56,96-4,35,03
31.05.022 (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
7535Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve
11,42(+0,5)-7,23(+1,3)-13,74-2,04-53,63-14,48(+1,4)-39,02-4,75-57,25-4,53,02
11.02.031 (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7967Markus Rooth, IK Tjalve
11,19(-0,4)-7,25(+2,0)-13,00-1,93-49,46-14,61(-0,5)-47,31-4,90-59,53-4,36,30
22.12.013 (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,61(-0,6)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,7(+0,0)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21
9,7(ok)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Fet, OBIK og Veteraner21.09.21
10,7(-1,4)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Fet, OBIK Veteraner07.09.21
11,5(-0,5)Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Fet, OBIK Veteraner07.09.21
12,0(-0,5)Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.442 (MV75)Fet, OBIK Veteraner07.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27(+2,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,25(+2,2)Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.062 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,65(+2,2)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.063 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,74(+2,2)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.064 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,8Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21
9,1Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21
13,4John Broholt, Stovnerkameratene17.09.341 (MV85)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+0,5)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-sf1Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
10,73(+1,7)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.032-fi (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
10,76(+1,3)Edem Agbo, IL i BUL01.12.993Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
10,98(+0,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGötzis/AUT, Hypomeeting #4629.05.21
11,03(+1,6)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.957-h6Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,05(+1,5)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931-fi-BJessheim, Norgeslekene08.08.21
11,06(+1,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-fi-BJessheim, Norgeslekene08.08.21
11,06(+1,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h5Jessheim, Norgeslekene08.08.21
11,10(+1,1)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.015-h4Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
11,16(+1,3)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
-----10--------------------
11,17(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,24(+1,3)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
11,24(+1,1)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h5Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,27(+0,5)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
11,27(+1,6)Per Ellef Ryen Aalerud, IK Tjalve15.01.008-fi (G-U23)Ravnanger, Junior NM30.07.21
11,29(+1,1)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,30(+1,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.065-h5Jessheim, Norgeslekene08.08.21
11,35(+1,3)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
11,40(+1,5)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,41(+1,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h6 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
-----20--------------------
11,42(+0,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
11,42(+0,9)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
11,42(+1,3)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.977Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
11,56(+1,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.064-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,57(+2,0)Simon Stornes, IL i BUL14.07.042 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,64(+0,9)Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-15/19)Asker, Kretsstevne 3 - løp23.08.21
11,66(+1,5)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.765-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,73(+1,1)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.054-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,81(-2,3)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
11,90(+1,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h3 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
-----30--------------------
11,99(+0,4)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.011-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
12,00(+1,6)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043-h1Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
12,05(+2,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,26(+2,0)Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,27(+0,7)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.066-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,29(+0,5)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052 (G-16)Nadderud, Treningsstevne07.06.21
12,35(+1,1)Jørgen Bergh, IL Koll29.12.038-h3 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,36(+2,0)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,43(+0,7)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
12,96(+1,0)Max Skjerpen Huseby, Nydalens SK17.06.067-h1 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
-----40--------------------
13,54(+0,3)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.965 (MS-Para)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
14,13(+0,7)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.986-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
17,36(-0,7)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Førde, NM Veteran25.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,54(+2,0)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,0(+0,0)Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
15,1(+0,0)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
15,8(-0,1)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
18,5(+0,5)Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
18,6(+0,5)Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.462 (MV75)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,21(+2,4)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-fi-BOslo/St, Groruddalslekene14.08.21
11,32(+2,8)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,36(+2,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,56(+2,8)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,56(+3,5)Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-fi-COslo/St, Groruddalslekene14.08.21
11,65(+2,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.057-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,16(+2,1)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.21
12,28(+2,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h1Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21
12,88(+2,9)Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.061 (G-13)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,6Terje Myhre, IL i BUL10.04.621 (MV60)Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21
16,1Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,55(+0,0)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.952Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
16,74(+0,0)Luca Thompson, IK Tjalve24.11.003Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
17,31(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
17,72(-2,4)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,37(+1,9)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.033Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
22,11(+1,3)Luca Thompson, IK Tjalve24.11.004-h5Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,25(+1,3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.955-h5Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,33(-0,8)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
22,56(+1,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-sf2 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
22,58(+1,9)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-fi (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
22,60(+1,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.015-fi (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
22,70(+1,1)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,85(-0,7)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
22,88(+0,7)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h3Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
-----10--------------------
23,07(+0,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
23,09(-0,8)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.006-h1Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
23,11(+0,7)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h2Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21
23,14(+1,2)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,19(+0,4)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.972Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
23,21(+1,3)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.874-h4Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
23,60(+1,0)Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h4 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,60(+0,7)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-h2Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21
23,71(+0,7)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,71(-1,3)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.936-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
-----20--------------------
23,86(+0,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,88(+0,7)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.766-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
24,04(-0,9)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
24,19(+1,8)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
24,56(+0,5)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.047-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
24,68(+1,3)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051 (G-16)Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
25,00(+0,7)Bård Knudsen, IL i BUL07.02.741 (MV45)Førde, NM Veteran26.06.21
25,76(-0,9)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.067-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
25,78(+1,5)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (MJ)Arna, Askokarusellen11.08.21
26,14(-0,3)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV55)Førde, NM Veteran26.06.21
-----30--------------------
26,18(-0,6)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
27,58(+0,9)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.964-h1Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
28,89(+0,6)Sturla Henriksen, Stovnerkameratene21.08.561 (MV65)Førde, NM Veteran26.06.21
30,14(+0,6)Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV65)Førde, NM Veteran26.06.21
38,80(-0,5)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Førde, NM Veteran26.06.21
40,46(+0,9)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.985-h1Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,13(+1,2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,5(+0,3)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, Bedriftsfriidrettsstevne28.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,59(+2,4)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2 (G-U23)Ravnanger, Junior NM31.07.21
23,11(+2,7)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h2 (G-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,4Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21
42,0Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,96Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21
35,38Luca Thompson, IK Tjalve24.11.003-h2Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
40,72Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,18Luca Thompson, IK Tjalve24.11.003-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
48,18Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
49,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
49,11Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
49,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
49,46Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships10.07.21
50,00Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.018Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
50,66Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships17.07.21
51,75Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h1 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
51,80Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
-----10--------------------
53,08Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.973-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
53,19Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.954-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
54,25Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.21
54,27Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
55,14Bård Knudsen, IL i BUL07.02.741 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
55,86Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
56,35Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
56,95Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
57,21Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
59,91Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV55)Førde, NM Veteran27.06.21
-----20--------------------
1,04,49Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.063 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,05,32Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.064 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,07,94Sturla Henriksen, Stovnerkameratene21.08.561 (MV65)Førde, NM Veteran27.06.21
1,12,04Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV65)Førde, NM Veteran27.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,08Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15,79Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
1,16,07Markus Einan, IL i BUL04.02.972Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
1,17,68Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002Nesodden, QA 600 m19.08.21
1,18,25Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.014Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
1,23,04Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.055Nesodden, QA 600 m19.08.21
1,28,98Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,31,81Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,39,11Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.064 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,57Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,46Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.022-fi-AHalluin/FRA, Meeting National à thème d'Halluin01.09.21
1,47,34Markus Einan, IL i BUL04.02.971Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
1,49,05Luca Thompson, IK Tjalve24.11.005-fi-AFana, Trond Mohn Games 202118.09.21
1,51,06Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.006-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
1,52,95Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.017-fi Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
1,53,41Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.055-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
1,54,42Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
1,55,30Martin Mæle, IL i BUL14.03.003Trondheim, Trondheimslekene15.08.21
1,57,22Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
1,58,58Roderick Duodu, IL i BUL30.03.021-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
-----10--------------------
1,58,82Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.984-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
1,59,70Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.009-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
2,00,75Christian André Falkum Olsen, IL i BUL18.10.016-h3Jessheim, Norgeslekene06.08.21
2,01,31Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,01,53Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.053 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,02,73Axel Wollan, Oslostudentenes IK Friidrett19.02.933Osterøy, HTB karusell 228.06.21
2,02,77Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.064-h2Jessheim, Norgeslekene06.08.21
2,03,66Henrik Velle, IK Tjalve28.11.916Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
2,03,95Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (G-U20)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
2,04,09Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.944-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
-----20--------------------
2,04,13Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,04,28Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.055-h2Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
2,05,55Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,06,70Kristian Bråthen Børve, Sportsklubben Vidar08.12.065 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,06,79Emil Martin Ahlbäck, IK Tjalve24.02.936-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,07,28Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.045 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,07,32Hauk Are Fjeld, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.947-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,07,60Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,09,39Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.21
2,09,70Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
-----30--------------------
2,10,69Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
2,12,16Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.063-h1 (G-15/17)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
2,12,74Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.047 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,19,31Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
2,19,37Geir Holmsen, Stovnerkameratene01.10.671 (MV50)Jessheim, UKI Karusellen 5. løp09.09.21
2,38,1Ole Kristian Sørland, Bækkelagets SK20.12.681 (MV)Bækkelaget, Veteran 3000m04.10.21
2,58,38Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.541 (MV65)Førde, NM Veteran26.06.21
3,04,6Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.611 (MV60)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21
3,07,8Arne Olav Sunde, Bækkelagets SK09.06.662 (MV)Bækkelaget, Veteran 3000m04.10.21
3,11,24Bjørn Knudsen, Stovnerkameratene11.01.523 (MV65)Jessheim, UKI Karusellen 5. løp09.09.21
-----40--------------------
3,16,8Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21
3,19,0Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Fet, OBIK og Veteraner21.09.21
4,31,4Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
4,35,9Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
4,38,36Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.442 (MV75)Jessheim, UKI Karusellen 5. løp09.09.21
5,55,2Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
6,35,3Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Fet, OBIK Veteraner07.09.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,32Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,8Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
4,28,8Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,37,98+Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.938Oslo/Bi, Wanda Diamond League01.07.21
3,46,66Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.994-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,48,39Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052-h6Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,48,49Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.018-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,51,08Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.036-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
3,57,08Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.9011-h1Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
3,59,24Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.882-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,00,37Martin Mæle, IL i BUL14.03.005-fi-ATrondheim, Mellom- og langdistanse aften18.08.21
4,00,72Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
4,04,49Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.059-h5Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
-----10--------------------
4,06,36Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.871-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,06,88Filip Meo, IL i BUL19.03.021-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
4,07,33Henrik Velle, IK Tjalve28.11.912-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,07,84Christian André Falkum Olsen, IL i BUL18.10.017Málaga/ESP, IV Control Aire Libre Málaga23.05.21
4,08,51Endre Wigaard, IL i BUL25.06.963Jessheim, Norgeslekene07.08.21
4,08,62Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,09,52Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,09,64Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.942-h2Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,11,17Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.775-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,12,64Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.046-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
-----20--------------------
4,14,33Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054-h2Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,15,45Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006Jessheim, Norgeslekene07.08.21
4,19,33Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.061-h1Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,21,13Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.9813-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,22,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.047-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,25,67Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.042-h1Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,29,59Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.058-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
4,30,03Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.065 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
4,34,89Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.0310-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,35,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
-----30--------------------
4,36,30Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21
4,42,17Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.8417Jessheim, Norgeslekene07.08.21
4,47,90Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.066 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,53,02Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21
5,17,90Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.611 (MV)Bækkelaget, Veteran 1500m23.09.21
5,57,14Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.982 (MS-Para)Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
6,02,43Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.9611-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
6,11,5Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.481 (MV70)Oslo/St, KM 1 Veteraner Oslo/Akershus31.08.21
6,41,6Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21
6,51,0Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21
-----40--------------------

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,42Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.938Oslo/Bi, Wanda Diamond League01.07.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,45,52Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.931-h3Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,08,62Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.0114-h3Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,12,02Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.9918-h3Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,12,82Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.0519-h3Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,23,84Filip Meo, IL i BUL19.03.0213-h2Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,24,56Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
8,24,71Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.903-h2Trondheim, 3000m i flomlys28.09.21
8,26,42Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.8816-h2Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,29,78Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.924Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
8,33,35Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.931Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
-----10--------------------
8,33,75Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.052Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
8,34,28Roderick Duodu, IL i BUL30.03.026Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
8,37,24Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
8,37,32Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
8,41,33Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.981-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,41,91Endre Wigaard, IL i BUL25.06.962-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,41,93Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.966-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
8,43,34Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.987-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
8,46,55Emil Martin Ahlbäck, IK Tjalve24.02.938-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
8,47,27Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.909-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
-----20--------------------
8,54,51Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.959-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,58,64Lars Maukon Muren, IL Heming22.02.9314Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
8,59,49Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.9416Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
9,01,60Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0013-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
9,05,15Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.059 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
9,06,64Henrik Velle, IK Tjalve28.11.9118Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
9,12,29Erlend Berger, Oslostudentenes IK Friidrett25.10.933-h1 (Mix)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
9,13,27Axel Wollan, Oslostudentenes IK Friidrett19.02.936-h2Arna, Askokarusellen05.07.21
9,15,88Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.985-h1 (Mix)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
9,16,20Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.042Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
-----30--------------------
9,17,15Lars Wold Møller, IL Koll30.06.0510 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
9,18,58Christian Hannestad, IL i BUL02.03.921Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
9,19,97Anders Jerpstad, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.9515-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
9,29,98Ole Petter Kursetgjerde Schmedling, Oslostudentenes IK Friidrett05.02.8710-h1 (Mix)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
10,06,0Arne Olav Sunde, Bækkelagets SK09.06.661 (MV)Bækkelaget, Veteran 3000m04.10.21
10,11,30Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.033Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
10,36,1Ole Kristian Sørland, Bækkelagets SK20.12.682 (MV)Bækkelaget, Veteran 3000m04.10.21
12,50,9Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.481 (MV70)Oslo/St, Bedriftsfriidrettsstevne28.09.21
14,27,5Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Oslo/St, Bedriftsfriidrettsstevne28.09.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,39,23Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.932-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,03,42Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.999-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,13,07Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9311-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,20,24Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.012-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
14,28,31Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.882Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
14,35,22Fredrik Schwencke, Kamp/Vestheim IF11.05.929-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
14,35,94Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.005-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
14,36,63Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.923-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
14,38,67Filip Meo, IL i BUL19.03.024-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
14,45,91Roderick Duodu, IL i BUL30.03.023Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
-----10--------------------
14,50,02Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.968-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
14,53,40Andreas Biørnstad Schwencke, Kamp/Vestheim IF28.08.8811-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
14,59,31Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.9813-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
15,00,94Fredrik Sætran, Oslostudentenes IK Friidrett30.06.939Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
15,03,32Eivind Klokkehaug, Oslostudentenes IK Friidrett27.07.915-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
15,05,94Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.9811-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,06,87Isak Sören Jonsson, Nydalens SK04.08.011-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
15,10,77Emil Martin Ahlbäck, IK Tjalve24.02.937-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
15,11,56Magnus Sirnes Hjellum, Oslostudentenes IK Friidrett03.02.949-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
15,15,29Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.912-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
-----20--------------------
15,15,96Endre Wigaard, IL i BUL25.06.9615-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
15,17,14Jørgen Håvåg Korum, Oslostudentenes IK Friidrett13.01.874-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
15,17,87Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.973Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
15,18,46Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.9015-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,24,86Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.946-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
15,25,55Asbjørn Slagtern Fjellvåg, Oslostudentenes IK Friidrett921Ås, Kretsstevne13.10.21
15,26,02Halvard Cartfjord Bech, Oslostudentenes IK Friidrett25.10.9217-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,28,75Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.0012Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
15,49,16Harald Ihlebæk, Bækkelagets SK22.05.9611-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
15,56,67Henrik Velle, IK Tjalve28.11.911Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
-----30--------------------
16,01,10Ole Viktor Ravna, Oslostudentenes IK Friidrett9514Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
16,05,87Gustav Rauø Vasdal, Oslostudentenes IK Friidrett07.04.918-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
16,17,74Axel Wollan, Oslostudentenes IK Friidrett19.02.937-h1Arna, Askokarusellen09.06.21
16,19,06Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
16,31,58Ole Petter Kursetgjerde Schmedling, Oslostudentenes IK Friidrett05.02.8716Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
17,12,36Bakr Ettayebi, Oslostudentenes IK Friidrett22.04.976-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
17,21,79Jan Schneider, Oslostudentenes IK Friidrett22.01.917-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
19,33,44Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.613Ås, Kretsstevne13.10.21
19,34,42Bjørn Torjus Hanssen, Adamstuen Løpeklubb30.05.7517-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
22,24,9Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.481 (MV70)Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21
-----40--------------------
24,32,9Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,37,28Alan Cherry (GBR), Nydalens SK21.05.917-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,47,93Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.995-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
30,00,00Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.0011-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
30,07,12Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.8413-fi-AKristiansand, Stadionmila26.06.21
30,30,78Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9311-h1Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
30,43,05Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.921-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
30,50,35Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.882-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
30,52,36Weldu Negash Gebretsadik, IL i BUL12.11.8615-h1Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
30,53,58Magnus Grøttum Erstad, IF Kamp-Vestheim08.09.881Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
30,54,21Filip Meo, IL i BUL19.03.0217-h1Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
31,02,00Magnus Sirnes Hjellum, Oslostudentenes IK Friidrett03.02.944-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
-----10--------------------
31,22,49Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.983Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
31,36,01Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.906-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
31,38,04Andreas Biørnstad Schwencke, Kamp/Vestheim IF28.08.887-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
31,41,29Endre Wigaard, IL i BUL25.06.962Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
31,47,12Ulrik Moen Ødegård, Oslostudentenes IK Friidrett22.05.871Jessheim, Norgeslekene06.08.21
31,47,75Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.985-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
31,50,17Halvard Cartfjord Bech, Oslostudentenes IK Friidrett25.10.926-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
31,51,13Kristoffer Kipperberg Tollås, IL Koll21.02.854Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
31,52,38Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.904-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
31,52,91Johan-Jørgen Lindgaard-Strømberg, Sportsklubben Vidar09.10.744Jessheim, Norgeslekene06.08.21
-----20--------------------
31,53,52Fredrik Schwencke, IF Kamp-Vestheim11.05.923-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
31,54,68Ola Matre, Oslostudentenes IK Friidrett31.12.895-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
32,04,23Knut Jonny Hjertvik, Oslostudentenes IK Friidrett25.05.901Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
32,14,73Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.946Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
32,48,12Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.917-fi-BKristiansand, Stadionmila26.06.21
32,57,50Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.956-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
32,59,54Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.008-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
33,11,40Martin Kjäll-Ohlsson, Sportsklubben Vidar12.06.784Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
33,58,12Petter Skrove, Oslostudentenes IK Friidrett04.02.979-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
34,00,22Henrik Velle, IK Tjalve28.11.9116-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
-----30--------------------
34,28,63Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9919Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
34,32,32Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0011-h1Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
34,55,96Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.9921Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
43,12,19Bjørn Torjus Hanssen, Adamstuen Løpeklubb30.05.7525Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,21,79Magnus Højen (DEN), Oslostudentenes IK Friidrett15.08.932-h2Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
32,15,99Michael Tesfamichael (ERI), IL i BUL24.09.905Jessheim, Norgeslekene06.08.21

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,42(+1,7)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-h2La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint International14.08.21
14,61(-0,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21
14,62(+0,0)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.951Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,35(+3,2)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
14,58(+2,3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.951-h1Sandnes, Vindsprint Sandnes 202104.07.21

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,43(+1,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Lambertseter, Koronasprinten07.05.21

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,07,57Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,41,70Felix Christensen, IL i BUL20.04.022 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
2,08Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.032Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
1,97Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGötzis/AUT, Hypomeeting #4629.05.21
1,83Jørgen Bergh, IL Koll29.12.031Greveskogen, Seriestevne19.07.21
1,65Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
1,62Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-16)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 529.06.21
1,56Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 405.06.21
1,22Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
1,15Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
1,00Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21
-----10--------------------
1,00Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,81Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Chula Vista/CA/USA, Chula Vista High Performance #430.05.21
5,62Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Ski, Ski PV Elite11.08.21
5,01Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-18/19)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 529.06.21
4,90Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21
4,90Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
4,70Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.955Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
3,80Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Bækkelaget, Stavhopp på Oslos tak 212.06.21
3,10Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.055 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89(+0,8)Ingar Bratseth-Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.962Karlsruhe/GER, Karlsruhe springt04.09.21
7,55(+1,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships17.07.21
7,43(+1,8)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-U23)Ravnanger, Junior NM30.07.21
7,37(+0,7)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
6,76(+0,5)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.001Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
6,57(+2,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
6,09(+0,0)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
5,71(+1,6)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.066 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
5,68(+1,8)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.065Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
5,51(+0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap11.09.21
-----10--------------------
5,31(-0,2)Jørgen Bergh, IK Tjalve29.12.038Jessheim, Norgeslekene07.08.21
5,25(-0,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.0511Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,77(+0,0)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, Bedriftsfriidrettsstevne28.09.21
3,69(+0,5)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV45)Førde, NM Veteran25.06.21
2,50(-0,8)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, KM 1 Veteraner Oslo/Akershus31.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,57(+2,8)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
6,88(+2,3)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.001Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
6,59(+2,8)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
5,60(+3,1)Thai Drager, IL i BUL16.07.054 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,51(+1,2)Ingar Bratseth-Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
14,97(+0,5)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
13,67(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045 (G-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
13,18(+2,0)Per Ellef Ryen Aalerud, IK Tjalve15.01.001Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
12,08(+0,8)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
8,07(-0,5)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
7,21(+0,5)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,96Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Helsingborg/SWE, Victor Svanesohn Memorial22.05.21
15,47Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
14,01Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGötzis/AUT, Hypomeeting #4629.05.21
13,88Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.984Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
10,33Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.77P (MV40)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21
8,66Michael Cruz, Oslo Politis IL08.01.781 (MV40)Oslo/St, Bedriftsfriidrettsstevne28.09.21
8,54Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Greveskogen, Seriestevne18.07.21
6,56Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Nittedal, Treningsstevne02.08.21
6,08Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,41Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.902Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
49,30Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.985Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
48,16Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.966Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
47,31Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21
37,76Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.821 (MV35)Førde, NM Veteran26.06.21
31,84Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.77P (MV40)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21
29,42Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Nesodden, QA Diskos stevne06.06.21
19,69Michael Cruz, Oslo Politis IL08.01.781 (MV40)Oslo/St, Bedriftsfriidrettsstevne28.09.21
18,65Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Nittedal, Treningsstevne02.08.21
15,33Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
-----10--------------------

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
81,58Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.902-fi Tokyo/JPN, XXXII Olympic Games 202004.08.21
33,66Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.98PHeggedal, Kastmangekamp26.09.21
28,97Bjørn Harald Olstad, Stovnerkameratene16.11.74P (MV45)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21
28,94Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Greveskogen, Seriestevne18.07.21
27,39Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.77P (MV40)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21
15,65Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21
14,90Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.72P (MV45)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
61,65Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
61,47Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022 (G-18/19)Bækkelaget, Spydstevne - juniorlandslaget08.05.21
58,20Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012Bækkelaget, Spydstevne - juniorlandslaget08.05.21
57,25Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21
54,85Dag Wergeland, IL i BUL24.05.891Ski, Klubbstevne24.08.21
42,86Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.77P (MV40)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21
36,21Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.98PAsker, Kastmangekamp26.09.21
22,73Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21
22,32Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Nittedal, Treningsstevne02.08.21

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,01Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.98PAsker, Kastmangekamp26.09.21
9,41Bjørn Harald Olstad, Stovnerkameratene16.11.74P (MV45)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21
8,84Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.77P (MV40)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21
4,60Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.72P (MV45)Oslo/St, OBIK friidrett31.08.21

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7967Markus Rooth, IK Tjalve
11,19(-0,4)-7,25(+2,0)-13,00-1,93-49,46-14,61(-0,5)-47,31-4,90-59,53-4,36,30
22.12.013 (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2834Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve
33,66-12,45-48,51-36,21-12,01
13.11.981Asker, Kastmangekamp26.09.21

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,44(+2,0)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
8,48(-0,7)Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.082-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,76(-0,6)Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.082-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,91(-1,4)Hennie Rooth, Lambertseter IF06.11.084-h6Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,97(-0,2)Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.082 (J-13/14)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
9,12(+0,1)Victoria Skjeldal, IL Koll28.07.084-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,19(-0,2)Zaida Victoria Kvernmo, IL i BUL07.09.083 (J-13/14)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
9,20(+1,7)Sara Louise el Houssaini, IL i BUL23.09.081 (J-12/13)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
9,27(-0,8)Astrid Sandnes Vesseler, Sportsklubben Vidar14.02.082-h4Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
9,48(+2,0)Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.086Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
-----10--------------------
9,62(-0,2)Dhiviyajothy Shankkar, IL i BUL22.10.085 (J-13/14)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
9,87(-0,2)Malin Mikkelsen Sørensen, IL i BUL25.07.087 (J-13/14)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
9,89(-0,8)Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.085-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
10,10(-1,0)Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.087-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
10,12(-0,6)Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.084-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
10,33(-0,2)Stella Alicia Flagstad Terjesen, IL i BUL25.05.088 (J-13/14)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,33(+2,8)Anniken Brun Larsson, Bækkelagets SK22.10.082Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
9,74(+2,8)Lotta Pernille Hjarne, Bækkelagets SK08.02.085Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,56(-1,1)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
13,65(-1,1)Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.082Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
14,45(+0,0)Hennie Rooth, Lambertseter IF06.11.081Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,27(+1,5)Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.081Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
28,30(+1,5)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.082Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
29,06(+0,1)Hennie Rooth, Lambertseter IF06.11.081-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
29,77(+1,5)Victoria Skjeldal, IL Koll28.07.081-h1Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
30,02(+0,0)Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.082-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
31,60(+0,0)Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.083-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
32,27(+1,5)Antzela Gkiona, IL Koll25.05.083-h1Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
32,29(+0,0)Sara Louise el Houssaini, IL i BUL23.09.084-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
33,47(+0,1)Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.085-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
34,16(+1,3)Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.083-h2Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
-----10--------------------

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,2(+0,0)Victoria Skjeldal, IL Koll28.07.081-h1Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
29,5(+0,0)Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.082-h1Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
31,2(+0,7)Antzela Gkiona, IL Koll25.05.081-h2Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
31,4(+0,7)Maja Ottestad Ljosland, IL Koll14.07.082-h2Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
32,4(+0,0)Alva Rygnestad Haugerud, IL Koll083-h1Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
33,1(+0,0)Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.082-h3Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
34,5(+0,0)Emma Stueflotten, IL Koll083-h3Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,6(+3,6)Victoria Skjeldal, IL Koll28.07.081Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21
31,0(+3,6)Antzela Gkiona, IL Koll25.05.082Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,08,01Victoria Skjeldal, IL Koll28.07.082Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
1,13,64Antzela Gkiona, IL Koll25.05.083Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,26Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.081-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,54,9Antzela Gkiona, IL Koll25.05.082Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
1,55,33Victoria Skjeldal, IL Koll28.07.084-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
2,03,22Venus Abraham Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb07.04.083Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
2,08,14Sara Louise el Houssaini, IL i BUL23.09.081Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
2,09,42Dhiviyajothy Shankkar, IL i BUL22.10.082Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
2,11,05Stella Alicia Flagstad Terjesen, IL i BUL25.05.083Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
2,11,56Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.085 (G-13)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
2,13,30Mia Johanne Ruland, Lambertseter IF19.07.087Jessheim, Norgeslekene07.08.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12,63Sienna Fosstenløkken Dankworth, Sportsklubben Vidar29.01.083-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
5,39,81Victoria Skjeldal, IL Koll28.07.087-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
5,56,88Maja Ottestad Ljosland, IL Koll14.07.089-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
6,11,68Antzela Gkiona, IL Koll25.05.0810-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
6,22,01Sara Louise el Houssaini, IL i BUL23.09.0811-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,07(+0,2)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,66(+0,9)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.083-h2 (J-12/13)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
37,65(+0,9)Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.084-h2 (J-12/13)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,59,39Maja Ottestad Ljosland, IL Koll14.07.081Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
6,36,23Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.088Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31Oda Marie Jagerstrand Tveiten, IL Koll08.02.086Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,30Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.085Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
1,23Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.081 (J-13/14)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
1,21Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.0810Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
1,15Stella Alicia Flagstad Terjesen, IL i BUL25.05.083 (J-13/14)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
1,10Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.085Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,92Oda Marie Jagerstrand Tveiten, IL Koll08.02.081Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,52Anita Queiroz Amundsen, IL Koll16.01.085Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,50Elise Frausing Wiborg, IL Koll07.10.081Oslo/NIH, Stavstevne nybegynnere03.07.21

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,25(+0,0)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
4,47(+0,0)Hennie Rooth, Lambertseter IF06.11.083Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
4,19(+1,8)Antzela Gkiona, IL Koll25.05.081Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21
4,12(+0,0)Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.0810Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
3,98(+0,5)Sara Louise el Houssaini, IL i BUL23.09.082Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
3,85(+0,0)Alva Rygnestad Haugerud, IL Koll082Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
3,79(+0,0)Margot Ottestad Eltervåg, IL Koll21.11.0820Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
3,71(+0,0)Maja Ottestad Ljosland, IL Koll14.07.084Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
3,56(+1,9)Victoria Skjeldal, IL Koll28.07.082Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21
3,52(-1,3)Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.0817Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
-----10--------------------
3,39(+0,5)Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.0811Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
3,22(+0,5)Emma Stueflotten, IL Koll085Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,34(+2,1)Malin Mikkelsen Sørensen, IL i BUL25.07.083Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,57(+0,0)Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,32(-0,2)Elfi Stene Dyrhaug, IL i BUL29.02.085Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,12(-0,5)Maja Ottestad Ljosland, IL Koll14.07.0812Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,23Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.082Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
8,57Alva Rygnestad Haugerud, IL Koll081Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
8,18Maja Ottestad Ljosland, IL Koll14.07.087Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
7,49Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.085Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
7,35Antzela Gkiona, IL Koll25.05.086Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
6,94Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.0810Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
6,90Sara Louise el Houssaini, IL i BUL23.09.081Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
6,58Emma Stueflotten, IL Koll084Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
5,72Stella Alicia Flagstad Terjesen, IL i BUL25.05.082Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,86Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.081Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
15,15Emilie Helland Solhaug, IL Koll20.11.087Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,94Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.081Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
27,15Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.081Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
25,50Antzela Gkiona, IL Koll25.05.083Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,94Oda Lier, Groruddalen Friidrettsklubb14.01.083Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
14,44Mathea Moen Aarø, Groruddalen Friidrettsklubb17.03.084Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25(+0,2)Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.071-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,47(+0,2)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072-fi Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
8,86(-1,2)Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.072-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,31(-0,9)Vilde-Augusta Wergeland, Sportsklubben Vidar07.08.075-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
9,33(-0,2)Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.077Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
9,68(-1,2)Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.075-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21
9,70(-0,2)Tea Obradovic, IL i BUL28.05.076 (J-13/14)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,79(+0,8)Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.071 (J-15)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,31(+1,1)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.072Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
15,04(+1,1)Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.077Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
15,53(+0,3)Tea Obradovic, IL i BUL28.05.071Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
15,57(+0,3)Nora Johanne Aden Løvseth, IL i BUL12.07.072Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,38(+0,4)Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.071-h3Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
27,82(+1,9)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.071Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
28,74(-1,2)Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.071-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.21
31,15(+1,9)Ida Charlotte Blegen, IL Koll28.01.076Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
31,25(+1,5)Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.073-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
32,62(-1,6)Vilde-Augusta Wergeland, Sportsklubben Vidar07.08.077-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,0(+3,6)Ingeborg Myhren, IL Koll23.05.071Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21
31,7(+3,6)Petra Helene Bell, IL Koll20.11.072Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21
32,3(+3,6)Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.073Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,49Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.071 (J-17)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,36,35Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.071-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
1,42,27Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.071 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
1,45,73Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.077Jessheim, Norgeslekene07.08.21
1,57,12Adeline Sponnich, Sportsklubben Vidar24.03.074-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,35Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.072Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40,60Aurora Langbakk, IL i BUL07.08.072Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,45,52Ida Marie Sirevåg Nordengen, Sportsklubben Vidar09.03.071Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,91(+0,1)Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.075-h2Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,59(+0,0)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.071-h1Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,42,6Petra Helene Bell, IL Koll20.11.071Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23Tea Obradovic, IL i BUL28.05.072 (J-13/14)Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46(+0,0)Lilje Lopes Patey, IL i BUL15.02.074Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21
4,22(-1,2)Mari Thelle Vegsund, IL Koll02.10.074Lillestrøm, Romerikslekene 202128.08.21
3,81(+1,8)Petra Helene Bell, IL Koll20.11.071Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21
3,69(+0,9)Ida Charlotte Blegen, IL Koll28.01.072Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
3,13(+0,0)Laura Koubova Tangen, Sportsklubben Vidar30.01.0718Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02(+2,8)Vilde-Augusta Wergeland, Sportsklubben Vidar07.08.0714Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
3,93(+2,6)Petra Helene Bell, IL Koll20.11.071Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21
3,40(+2,8)Ingeborg Myhren, IL Koll23.05.073Oslo/NIH, Koll klubbstevne 124.05.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,46Petra Helene Bell, IL Koll20.11.072Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
6,15Tea Obradovic, IL i BUL28.05.071Oslo/Bi, Klubbstemne høst29.09.21
6,13Ida Charlotte Blegen, IL Koll28.01.072Oslo/NIH, Koll klubbmesterskap21.09.21
4,71Eilidh Macleod, Sportsklubben Vidar13.12.0714Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202111.09.21

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,00Petra Helene Bell, IL Koll20.11.071Oslo/NIH, Koll klubbstevne 619.08.21

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,91Petra Helene Bell, IL Koll20.11.071Oppegård, Oppegårdlekene 202122.08.21

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,17Petra Helene Bell, IL Koll20.11.0711Rjukan, Lerøylekene Østlandet 202112.09.21

Jenter 15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,95(+0,3)Nora Proctor, IL i BUL22.02.062-h2 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
13,19(+1,7)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
13,62(+0,8)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.063Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,68(+1,7)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.065-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
13,84(+0,8)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.064Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,68(+3,3)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.063-h1 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,63(-0,4)Nora Proctor, IL i BUL22.02.061-h2 (KS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
27,97(-0,1)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.066-h1 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
28,02(-0,1)Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.067-h1 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
28,29(-0,2)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.064-h1 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
28,40(+1,3)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.064-h1 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,39(+3,4)Nora Proctor, IL i BUL22.02.064-h2 (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
27,97(+2,2)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.062-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,53Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.063 (KS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,21Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.064 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,37,03Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.067-h1 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,63Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

Jenter 16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,76(+1,9)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.054-fi-B (KS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
13,25(+0,3)Synne Jiang Sølvsberg Wikborg, IL i BUL13.02.057-h2 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
13,30(-1,6)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.052-h1 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
13,43(+1,7)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
13,75(+1,9)Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.052-fi-B (KS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,58(+2,3)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.051-fi Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
13,15(+3,0)Synne Jiang Sølvsberg Wikborg, IL i BUL13.02.053-h2 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
13,25(+2,4)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.053 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,85(+0,1)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.051-h1Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
26,86(+0,9)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051-h2 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,90Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.052 (KS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,47Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h1 (KJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46,87Erle Madsen, Lambertseter IF22.09.053 (J-15/17)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,41(+2,0)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,96Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.052 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,66Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,30Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.054 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50(+0,4)Anna Sande, IL Koll04.01.053 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
4,21(+1,0)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.05 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,54(+3,0)Anna Sande, IL Koll04.01.053 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
4,32(+2,5)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.054 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,71(+1,5)Anna Sande, IK Tjalve04.01.056 (KS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,64Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.051Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,65Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.051Oslo/NIH, Koll klubbstevne 619.08.21

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,40Aurelia Fremnesvik, IL i BUL05.04.051Lenangen, Kastfemkamp09.10.21
22,71Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.055Jessheim, Norgeslekene08.08.21

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1537Aurelia Fremnesvik, IL i BUL
NM-8,85-19,75-24,93-8,95
05.04.051Lenangen, Kastfemkamp09.10.21

Jenter 17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,68(+1,5)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-fi Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,97(+1,5)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.044-fi Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
14,20(+0,1)Saveetha Satkunanthan, IL i BUL02.02.045-h2 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,19(-0,9)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.044-fi Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
26,89(+1,1)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.043-h2Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,90(+2,2)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
26,32(+2,2)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042-h2Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,02Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,15Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.041 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,05Anisa Buras, IK Tjalve24.05.045Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,43,55Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.049-h3 (KS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
5,04,01Anisa Buras, IK Tjalve24.05.041Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,43,54Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.0414-h1 (KS)Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,15,66Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.048 (KS)Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59,25Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.042 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,48,43Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.042Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

3000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31,62Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.044 (KS)Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.041Oslo/NIH, Koll klubbstevne 229.05.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,97(+0,5)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.043Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
4,68(+0,2)Saveetha Satkunanthan, IL i BUL02.02.041 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,86(+0,4)Saveetha Satkunanthan, IL i BUL02.02.046 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97Saveetha Satkunanthan, IL i BUL02.02.042 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
9,01Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.044Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

Jenter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,01(+1,0)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,11(+1,5)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,15(+0,5)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h4 (KS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,26(+0,7)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031-h2Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,31(+0,3)Hedda Ekrem Johansen, Sportsklubben Vidar03.01.034-sf3 (KS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
12,32(-1,0)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-sf3 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,34(+1,6)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.024-fi-B (KS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,70(+0,7)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031-h3 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
13,71(+1,7)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.025-h2 (KS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
13,97(+0,1)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
-----10--------------------
14,40(-1,6)Sara Furnes, IL i BUL06.05.021-h1 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
14,85(-1,6)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.024-h1 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,05(+3,3)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.024-fi (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
12,06(+3,0)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.025-h2 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
12,69(+2,4)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,53(+2,4)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.024 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
14,15(+2,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.025 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
14,22(+2,4)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.026 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,39(-0,5)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (J-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
24,73(+1,2)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024-h4 (KS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
24,80(+0,7)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h3 (KS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
25,45(-1,6)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.021-h4 (KS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
25,74(+1,5)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031-h4 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
26,54(-2,5)Hedda Ekrem Johansen, Sportsklubben Vidar03.01.034-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
28,61(-1,1)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023-h1 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
29,00(-0,9)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,28(+3,4)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.032-h2 (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,82Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KS)Lambertseter, Koronasprinten07.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,24Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023-h3 (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala03.07.21
55,63Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h3Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
56,20Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h2 (KS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
59,60Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
1,00,36Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.033 (KS)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,04,41Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.033-h1Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
1,05,37Iris Engeness, IL Koll20.01.034-h1Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,49Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.027 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,58Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.021 (KS)Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
2,10,04Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.027-fi (KS)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
2,13,18Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge13.06.21
2,19,41Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.035-h2 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,22,70Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.028-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
2,23,00Iris Engeness, IL Koll20.01.039Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
2,23,87Maya Arnesen, Sportsklubben Vidar12.03.024 (KS)Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
2,25,67Anna Mathilde Blegen, IK Tjalve07.03.036 (KS)Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,47,43Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.034-h1 (KS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,52,53Maya Arnesen, Sportsklubben Vidar12.03.022 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,57,49Maya Arnesen, Sportsklubben Vidar12.03.022 (KS)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,11(+0,4)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi-A (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala03.07.21
13,69(+1,5)Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
13,79(+1,5)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.022-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
13,94(-0,1)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.021-fi-B (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala03.07.21
14,04(+1,6)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-fi (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,93(+2,3)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.024-h4 (J-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships16.07.21

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,68(+1,5)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KS)Lambertseter, Koronasprinten07.05.21

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,77Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,16Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
1,15,09Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,09Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.023-h1 (J-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships16.07.21

3000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,18,54Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.033 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,72Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge12.06.21
1,50Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.025 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,03(+1,8)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge13.06.21
5,76(+1,1)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021-kv (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
5,71(-1,5)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.022-kv (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
5,42(+1,1)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
4,99(+0,4)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.028-kv (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
4,57(+1,4)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.022 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
4,52(+1,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.023 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,96(+2,9)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.021-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
5,82(+4,5)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.023-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,33(+0,9)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala03.07.21
10,51(-0,6)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
9,78(-0,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.025 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,74Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge12.06.21
10,45Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.023Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
9,74Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
8,14Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.029Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
7,54Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.0223-kv (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
6,94Sara Furnes, IL i BUL06.05.023 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
6,72Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,81Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge13.06.21
21,45Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.026 (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5727Andrea Rooth, Lambertseter IF
13,38(+2,3)-1,72-10,74-24,51(-1,1)-6,03(+1,8)-30,81-2,13,18
06.03.022 (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge13.06.21

Jenter 20/22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87(-0,4)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,89(+1,2)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h1 (KS)Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
12,16(+0,6)Thea Aase Pedersen, IL i BUL03.04.003-fi (J-U23)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,44(+0,1)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-h1 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
12,52(+0,6)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.016-fi (J-U23)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,52(+0,3)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011-fi (KS)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
12,83(+1,1)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.013-h1 (KS)Bækkelaget, Sprint på Oslos tak18.06.21
12,84(+0,5)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.016-h4 (KS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,31(+3,3)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.995-fi (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,01(+1,1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002 (KS)Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
24,80(+0,3)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.014-sf1 (KS)Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
25,74(+2,0)Thea Aase Pedersen, IL i BUL03.04.004-h2 (J-U23)Ravnanger, Junior NM31.07.21
25,87(-1,5)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.011-h3 (KS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
26,07(-1,2)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (KS)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,8Mari Andreassen Rud, Sportsklubben Vidar01.11.011 (KS)Askim, Treningsstevne14.06.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,33Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.004-h1 (KS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
56,56Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.013 (J-U23)Ravnanger, Junior NM31.07.21
1,01,76Mari Andreassen Rud, Sportsklubben Vidar01.11.012 (KS)Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,34,21Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.992 (KS)Sem, Sems mai stevne 202112.05.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06,51Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.9910-fi-A (KS)Watford/GBR, Watford Open Graded Meeting11.08.21
2,09,11Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.014 (KS)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,39,23Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002 (KS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22,01Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.017-h2 (J-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships08.07.21
4,25,10Malin Edland, IK Tjalve31.03.995-h2 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,25,36Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.992-h3 (KS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,28,98Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.017 (KS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,83(-1,1)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.016-h4 (J-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships09.07.21
14,59(-0,3)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.016-fi (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
15,19(-0,3)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.017-fi (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,32(+2,5)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.013 (J-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,05Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.006-h2 (J-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships08.07.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,15(+1,7)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
10,98(+0,3)Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.004 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
9,83(+1,1)Marte Mina Gravdal, Bækkelagets SK30.07.996 (J-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,96(+4,1)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.992 (J-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
11,18(+2,5)Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.004 (J-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,13Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.992 (KS)Gainesville/FL/USA, Tom Jones Memorial16.04.21

Kvinner Junior 15-19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,01(+1,0)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,11(+1,5)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,15(+0,5)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h4 (KS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,26(+0,7)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031-h2 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,31(+0,3)Hedda Ekrem Johansen, Sportsklubben Vidar03.01.034-sf3 (KS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
12,32(-1,0)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-sf3 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,34(+1,6)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.024-fi-B (KS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,68(+1,5)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-fi (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,70(+0,7)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031-h3 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
12,76(+1,9)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.054-fi-B (KS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
-----10--------------------
12,95(+0,3)Nora Proctor, IL i BUL22.02.062-h2 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
12,97(+1,5)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.044-fi (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
13,19(+1,7)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
13,25(+0,3)Synne Jiang Sølvsberg Wikborg, IL i BUL13.02.057-h2 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
13,30(-1,6)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.052-h1 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
13,43(+1,7)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
13,62(+0,8)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.063 (J-15)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,68(+1,7)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.065-h2 (J-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
13,71(+1,7)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.025-h2 (KS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
13,75(+1,9)Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.052-fi-B (KS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
-----20--------------------
13,84(+0,8)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.064 (J-15)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,97(+0,1)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035-h1 (J-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
14,20(+0,1)Saveetha Satkunanthan, IL i BUL02.02.045-h2 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
14,40(-1,6)Sara Furnes, IL i BUL06.05.021-h1 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
14,85(-1,6)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.024-h1 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,05(+3,3)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.024-fi (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
12,06(+3,0)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.025-h2 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
12,58(+2,3)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.051-fi (J-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,69(+2,4)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,15(+3,0)Synne Jiang Sølvsberg Wikborg, IL i BUL13.02.053-h2 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
13,25(+2,4)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.053 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,53(+2,4)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.024 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,68(+3,3)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.063-h1 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
14,15(+2,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.025 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
14,22(+2,4)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.026 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,39(-0,5)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (J-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
24,73(+1,2)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024-h4 (KS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
24,80(+0,7)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h3 (KS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
25,45(-1,6)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.021-h4 (KS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
25,74(+1,5)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031-h4 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
25,85(+0,1)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.051-h1 (J-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
26,19(-0,9)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.044-fi (J-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
26,54(-2,5)Hedda Ekrem Johansen, Sportsklubben Vidar03.01.034-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
26,63(-0,4)Nora Proctor, IL i BUL22.02.061-h2 (KS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
26,86(+0,9)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051-h2 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
-----10--------------------
26,89(+1,1)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.043-h2 (J-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
27,97(-0,1)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.066-h1 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
28,02(-0,1)Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.067-h1 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
28,29(-0,2)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.064-h1 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
28,40(+1,3)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.064-h1 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
28,61(-1,1)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023-h1 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
29,00(-0,9)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035 (J-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,28(+3,4)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.032-h2 (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
25,90(+2,2)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041-h2 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
26,32(+2,2)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042-h2 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
26,39(+3,4)Nora Proctor, IL i BUL22.02.064-h2 (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
27,97(+2,2)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.062-h2 (J-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,82Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KS)Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
41,90Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.052 (KS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
45,53Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.063 (KS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,24Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023-h3 (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala03.07.21
55,63Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h3 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
56,20Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h2 (KS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
59,47Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h1 (KJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
59,60Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
1,00,36Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.033 (KS)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,02,02Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
1,04,41Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.033-h1 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
1,05,21Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.064 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
1,05,37Iris Engeness, IL Koll20.01.034-h1 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,15Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.041 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,49Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.027 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,58Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.021 (KS)Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
2,10,04Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.027-fi (KS)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
2,13,18Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge13.06.21
2,19,41Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.035-h2 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,22,70Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.028-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
2,23,00Iris Engeness, IL Koll20.01.039 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
2,23,87Maya Arnesen, Sportsklubben Vidar12.03.024 (KS)Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
2,25,67Anna Mathilde Blegen, IK Tjalve07.03.036 (KS)Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
2,27,05Anisa Buras, IK Tjalve24.05.045 (J-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
2,37,03Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.067-h1 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
-----10--------------------
2,46,87Erle Madsen, Lambertseter IF22.09.053 (J-15/17)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,43,55Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.049-h3 (KS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,47,43Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.034-h1 (KS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,52,53Maya Arnesen, Sportsklubben Vidar12.03.022 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
5,04,01Anisa Buras, IK Tjalve24.05.041 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,43,54Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.0414-h1 (KS)Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
10,57,49Maya Arnesen, Sportsklubben Vidar12.03.022 (KS)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,15,66Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.048 (KS)Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,41(+2,0)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052 (J-16)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,96Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.052 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,11(+0,4)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi-A (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala03.07.21
13,69(+1,5)Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
13,79(+1,5)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.022-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
13,94(-0,1)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.021-fi-B (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala03.07.21
14,04(+1,6)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-fi (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,93(+2,3)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.024-h4 (J-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships16.07.21

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,68(+1,5)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KS)Lambertseter, Koronasprinten07.05.21

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,77Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,16Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
1,15,09Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,09Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.023-h1 (J-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships16.07.21

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59,25Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.042 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,48,43Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.042 (J-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

3000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31,62Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.044 (KS)Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
11,18,54Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.033 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,72Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge12.06.21
1,66Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051 (J-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
1,60Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.041 (J-17)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 229.05.21
1,50Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.025 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,30Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.054 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,03(+1,8)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge13.06.21
5,76(+1,1)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021-kv (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
5,71(-1,5)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.022-kv (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
5,42(+1,1)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032 (J-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
4,99(+0,4)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.028-kv (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
4,97(+0,5)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.043 (J-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
4,68(+0,2)Saveetha Satkunanthan, IL i BUL02.02.041 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
4,57(+1,4)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.022 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
4,52(+1,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.023 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
4,50(+0,4)Anna Sande, IL Koll04.01.053 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
-----10--------------------
4,21(+1,0)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.05 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,96(+2,9)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.021-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
5,82(+4,5)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.023-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
4,54(+3,0)Anna Sande, IL Koll04.01.053 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
4,32(+2,5)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.054 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,33(+0,9)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala03.07.21
10,86(+0,4)Saveetha Satkunanthan, IL i BUL02.02.046 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
10,51(-0,6)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
9,78(-0,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.025 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
9,71(+1,5)Anna Sande, IK Tjalve04.01.056 (KS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97Saveetha Satkunanthan, IL i BUL02.02.042 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
9,64Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.051 (J-16)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
9,01Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.044 (J-17)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,74Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge12.06.21
10,45Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.023 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
9,74Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034 (J-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
8,14Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.029 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
7,54Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.0223-kv (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
6,94Sara Furnes, IL i BUL06.05.023 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
6,72Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,65Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.051 (J-16)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 619.08.21

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,40Aurelia Fremnesvik, IL i BUL05.04.051 (J-16)Lenangen, Kastfemkamp09.10.21
22,71Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.055 (J-16)Jessheim, Norgeslekene08.08.21

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,63Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,81Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge13.06.21
21,45Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.026 (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5727Andrea Rooth, Lambertseter IF
13,38(+2,3)-1,72-10,74-24,51(-1,1)-6,03(+1,8)-30,81-2,13,18
06.03.022 (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge13.06.21

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1537Aurelia Fremnesvik, IL i BUL
NM-8,85-19,75-24,93-8,95
05.04.051 (J-16)Lenangen, Kastfemkamp09.10.21

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87(-0,4)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,89(+1,2)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h1 (KS)Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
12,01(+1,0)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,11(+1,5)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,15(+0,5)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h4 (KS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,16(+0,6)Thea Aase Pedersen, IL i BUL03.04.003-fi (J-U23)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,26(+0,7)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031-h2 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,31(+0,3)Hedda Ekrem Johansen, Sportsklubben Vidar03.01.034-sf3 (KS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
12,32(-1,0)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-sf3 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,34(+1,6)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.024-fi-B (KS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,44(+0,1)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-h1 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
-----10--------------------
12,52(+0,6)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.016-fi (J-U23)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,52(+0,3)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011-fi (KS)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
12,68(+1,5)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-fi (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,70(+0,7)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031-h3 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
12,76(+1,9)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.054-fi-B (KS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
12,83(+1,1)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.013-h1 (KS)Bækkelaget, Sprint på Oslos tak18.06.21
12,84(+0,5)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.016-h4 (KS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,95(+0,3)Nora Proctor, IL i BUL22.02.062-h2 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
12,97(+1,5)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.044-fi (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
13,19(+1,7)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
-----20--------------------
13,25(+0,3)Synne Jiang Sølvsberg Wikborg, IL i BUL13.02.057-h2 (KS)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
13,30(-1,6)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.052-h1 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
13,43(+1,7)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
13,62(+0,8)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.063 (J-15)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,68(+1,7)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.065-h2 (J-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
13,71(+1,7)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.025-h2 (KS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21
13,75(+1,9)Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.052-fi-B (KS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
13,84(+0,8)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.064 (J-15)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,97(+0,1)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035-h1 (J-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
14,20(+0,1)Saveetha Satkunanthan, IL i BUL02.02.045-h2 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
-----30--------------------
14,40(-1,6)Sara Furnes, IL i BUL06.05.021-h1 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
14,85(-1,6)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.024-h1 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,05(+3,3)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.024-fi (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
12,06(+3,0)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.025-h2 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
12,31(+3,3)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.995-fi (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
12,58(+2,3)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.051-fi (J-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,69(+2,4)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,15(+3,0)Synne Jiang Sølvsberg Wikborg, IL i BUL13.02.053-h2 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
13,25(+2,4)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.053 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,53(+2,4)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.024 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,68(+3,3)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.063-h1 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
14,15(+2,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.025 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
14,22(+2,4)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.026 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,01(+1,1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002 (KS)Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
24,39(-0,5)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (J-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
24,73(+1,2)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024-h4 (KS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
24,80(+0,7)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h3 (KS)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
24,80(+0,3)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.014-sf1 (KS)Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
25,45(-1,6)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.021-h4 (KS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
25,74(+1,5)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031-h4 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
25,74(+2,0)Thea Aase Pedersen, IL i BUL03.04.004-h2 (J-U23)Ravnanger, Junior NM31.07.21
25,85(+0,1)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.051-h1 (J-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
25,87(-1,5)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.011-h3 (KS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
-----10--------------------
26,07(-1,2)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012 (KS)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
26,19(-0,9)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.044-fi (J-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
26,54(-2,5)Hedda Ekrem Johansen, Sportsklubben Vidar03.01.034-h1 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
26,63(-0,4)Nora Proctor, IL i BUL22.02.061-h2 (KS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
26,86(+0,9)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051-h2 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
26,89(+1,1)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.043-h2 (J-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
27,97(-0,1)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.066-h1 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
28,02(-0,1)Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.067-h1 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
28,29(-0,2)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.064-h1 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
28,40(+1,3)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.064-h1 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
-----20--------------------
28,61(-1,1)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023-h1 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
29,00(-0,9)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035 (J-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,28(+3,4)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.032-h2 (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
25,90(+2,2)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041-h2 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
26,32(+2,2)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042-h2 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
26,39(+3,4)Nora Proctor, IL i BUL22.02.064-h2 (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
27,97(+2,2)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.062-h2 (J-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,8Mari Andreassen Rud, Sportsklubben Vidar01.11.011 (KS)Askim, Treningsstevne14.06.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,82Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KS)Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
41,90Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.052 (KS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
45,53Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.063 (KS)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,24Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023-h3 (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala03.07.21
54,33Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.004-h1 (KS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
55,63Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h3 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
56,20Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h2 (KS)Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
56,56Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.013 (J-U23)Ravnanger, Junior NM31.07.21
59,47Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h1 (KJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
59,60Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
1,00,36Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.033 (KS)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,01,76Mari Andreassen Rud, Sportsklubben Vidar01.11.012 (KS)Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
1,02,02Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
-----10--------------------
1,04,41Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.033-h1 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
1,05,21Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.064 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
1,05,37Iris Engeness, IL Koll20.01.034-h1 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,15Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.041 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,34,21Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.992 (KS)Sem, Sems mai stevne 202112.05.21
1,55,49Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.027 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,58Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.021 (KS)Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
2,06,51Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.9910-fi-A (KS)Watford/GBR, Watford Open Graded Meeting11.08.21
2,09,11Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.014 (KS)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,10,04Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.027-fi (KS)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
2,13,18Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge13.06.21
2,19,41Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.035-h2 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,22,70Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.028-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
2,23,00Iris Engeness, IL Koll20.01.039 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
2,23,87Maya Arnesen, Sportsklubben Vidar12.03.024 (KS)Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
2,25,67Anna Mathilde Blegen, IK Tjalve07.03.036 (KS)Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
-----10--------------------
2,27,05Anisa Buras, IK Tjalve24.05.045 (J-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
2,37,03Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.067-h1 (KS)Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,39,23Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002 (KS)Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
2,46,87Erle Madsen, Lambertseter IF22.09.053 (J-15/17)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22,01Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.017-h2 (J-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships08.07.21
4,25,10Malin Edland, IK Tjalve31.03.995-h2 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,25,36Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.992-h3 (KS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,43,55Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.049-h3 (KS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,47,43Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.034-h1 (KS)Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,52,53Maya Arnesen, Sportsklubben Vidar12.03.022 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
5,04,01Anisa Buras, IK Tjalve24.05.041 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,28,98Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.017 (KS)Jessheim, Norgeslekene06.08.21
9,43,54Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.0414-h1 (KS)Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
10,57,49Maya Arnesen, Sportsklubben Vidar12.03.022 (KS)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,15,66Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.048 (KS)Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,41(+2,0)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052 (J-16)Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,96Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.052 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,11(+0,4)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi-A (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala03.07.21
13,69(+1,5)Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
13,79(+1,5)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.022-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
13,83(-1,1)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.016-h4 (J-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships09.07.21
13,94(-0,1)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.021-fi-B (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala03.07.21
14,04(+1,6)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-fi (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
14,59(-0,3)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.016-fi (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
15,19(-0,3)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.017-fi (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,93(+2,3)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.024-h4 (J-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships16.07.21
14,32(+2,5)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.013 (J-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,68(+1,5)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (KS)Lambertseter, Koronasprinten07.05.21

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,77Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,16Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
1,00,05Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.006-h2 (J-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships08.07.21
1,15,09Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023 (KS)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,09Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.023-h1 (J-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships16.07.21

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59,25Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.042 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,48,43Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.042 (J-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

3000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31,62Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.044 (KS)Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
11,18,54Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.033 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,72Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge12.06.21
1,66Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051 (J-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
1,60Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.041 (J-17)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 229.05.21
1,50Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.025 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,30Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.054 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,03(+1,8)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge13.06.21
5,76(+1,1)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021-kv (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
5,71(-1,5)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.022-kv (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
5,42(+1,1)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032 (J-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
4,99(+0,4)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.028-kv (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
4,97(+0,5)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.043 (J-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
4,68(+0,2)Saveetha Satkunanthan, IL i BUL02.02.041 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
4,57(+1,4)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.022 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
4,52(+1,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.023 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
4,50(+0,4)Anna Sande, IL Koll04.01.053 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
-----10--------------------
4,21(+1,0)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.05 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,96(+2,9)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.021-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
5,82(+4,5)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.023-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
4,54(+3,0)Anna Sande, IL Koll04.01.053 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
4,32(+2,5)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.054 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,33(+0,9)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala03.07.21
12,15(+1,7)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011 (KS)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
10,98(+0,3)Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.004 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
10,86(+0,4)Saveetha Satkunanthan, IL i BUL02.02.046 (KS)Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
10,51(-0,6)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
9,83(+1,1)Marte Mina Gravdal, Bækkelagets SK30.07.996 (J-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
9,78(-0,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.025 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
9,71(+1,5)Anna Sande, IK Tjalve04.01.056 (KS)Jessheim, Norgeslekene08.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,96(+4,1)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.992 (J-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
11,18(+2,5)Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.004 (J-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97Saveetha Satkunanthan, IL i BUL02.02.042 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
9,64Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.051 (J-16)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 301.06.21
9,01Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.044 (J-17)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,74Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge12.06.21
10,45Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.023 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
9,74Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034 (J-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
8,14Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.029 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
7,54Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.0223-kv (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
6,94Sara Furnes, IL i BUL06.05.023 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
6,72Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,65Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.051 (J-16)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 619.08.21

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,40Aurelia Fremnesvik, IL i BUL05.04.051 (J-16)Lenangen, Kastfemkamp09.10.21
22,71Ebba Jakobine Bell, IL Koll24.05.055 (J-16)Jessheim, Norgeslekene08.08.21

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,63Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,13Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.992 (KS)Gainesville/FL/USA, Tom Jones Memorial16.04.21
30,81Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge13.06.21
21,45Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.026 (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5727Andrea Rooth, Lambertseter IF
13,38(+2,3)-1,72-10,74-24,51(-1,1)-6,03(+1,8)-30,81-2,13,18
06.03.022 (KS)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge13.06.21

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1537Aurelia Fremnesvik, IL i BUL
NM-8,85-19,75-24,93-8,95
05.04.051 (J-16)Lenangen, Kastfemkamp09.10.21

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87(-0,4)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21
7,99(-0,4)Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.932Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,6(+0,0)Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21
13,7(-0,9)Sofie A. Jakobsen, Stovnerkameratene25.09.431 (KV75)Fet, OBIK Veteraner07.09.21

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,3Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,89(+1,2)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002-h1Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
11,93(-1,4)Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.902Faro/POR, XII Meeting Vitor Tavares15.05.21
12,01(+1,0)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-h2 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,06(+1,6)Vilde Aasmo, IK Tjalve10.10.981-h4Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
12,11(+1,5)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.022-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,15(+0,5)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.021-h4Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,16(+0,6)Thea Aase Pedersen, IL i BUL03.04.003-fi (J-U23)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,26(+0,7)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.031-h2 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,31(+0,3)Hedda Ekrem Johansen, Sportsklubben Vidar03.01.034-sf3Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
12,32(-1,0)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.023-sf3 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
-----10--------------------
12,34(+1,6)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.024-fi-BLillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,41(+0,4)Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.935-sf1Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
12,43(+0,1)Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.972-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
12,44(+0,1)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.993-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
12,52(+0,6)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.016-fi (J-U23)Ravnanger, Junior NM30.07.21
12,52(+0,3)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011-fi Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
12,68(+1,5)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.042-fi (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,70(+0,7)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031-h3Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
12,76(+1,9)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.054-fi-BJessheim, Norgeslekene08.08.21
12,83(+1,1)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.013-h1Bækkelaget, Sprint på Oslos tak18.06.21
-----20--------------------
12,84(+0,5)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.016-h4Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,95(+0,3)Nora Proctor, IL i BUL22.02.062-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
12,97(+1,5)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.044-fi (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
13,12(+1,0)Udoka Chile Madu, IL i BUL06.04.981-fi-CJessheim, Norgeslekene08.08.21
13,19(+1,7)Camilla Hellum, Bækkelagets SK24.09.061 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
13,25(+0,3)Synne Jiang Sølvsberg Wikborg, IL i BUL13.02.057-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
13,30(-1,6)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.052-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
13,43(+1,7)Linn Rynning Borander, Bækkelagets SK21.08.052 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
13,62(+0,8)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.063 (J-15)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,68(+1,7)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.065-h2 (J-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
-----30--------------------
13,71(+1,7)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.025-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.21
13,75(+1,9)Mina Mikkelsen Sørensen, IL Koll14.02.052-fi-BOslo/St, Groruddalslekene15.08.21
13,84(+0,8)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.064 (J-15)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,97(+0,1)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035-h1 (J-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
14,20(+0,1)Saveetha Satkunanthan, IL i BUL02.02.045-h2 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
14,40(-1,6)Sara Furnes, IL i BUL06.05.021-h1 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
14,85(-1,6)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.024-h1 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,35(+1,8)Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.912-h2Stratford, London/GBR, Newham Evening 100m30.06.21

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,6(+0,5)Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,05(+3,3)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.024-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
12,06(+3,0)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.025-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
12,27(+2,9)Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.917-h7London/GBR, Lee Valley Sprint07.07.21
12,31(+3,3)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.995-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
12,37(+3,3)Angelica Okparaebo, IL i BUL13.10.976-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
12,58(+2,3)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.051-fi (J-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
12,69(+2,4)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,15(+3,0)Synne Jiang Sølvsberg Wikborg, IL i BUL13.02.053-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
13,25(+2,4)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.053 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,53(+2,4)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.024 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
13,68(+3,3)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.063-h1Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
14,15(+2,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.025 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
14,22(+2,4)Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.026 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,3Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,11(+0,7)Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.901-h3La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint International14.08.21
24,01(+1,1)Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
24,39(-0,5)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02H (J-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
24,73(+1,2)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.024-h4Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
24,80(+0,7)Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h3Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
24,80(+0,3)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.014-sf1Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
25,45(-1,6)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.021-h4Jessheim, Norgeslekene06.08.21
25,74(+1,5)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031-h4Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
25,74(+2,0)Thea Aase Pedersen, IL i BUL03.04.004-h2 (J-U23)Ravnanger, Junior NM31.07.21
25,85(+0,1)Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.051-h1 (J-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
-----10--------------------
25,87(-1,5)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.011-h3Jessheim, Norgeslekene06.08.21
25,90(+1,1)Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK23.12.937-sf2Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
26,07(-1,2)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.012Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
26,19(-0,9)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.044-fi (J-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
26,54(-2,5)Hedda Ekrem Johansen, Sportsklubben Vidar03.01.034-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
26,63(-0,4)Nora Proctor, IL i BUL22.02.061-h2Jessheim, Norgeslekene06.08.21
26,86(+0,9)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.051-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
26,89(+1,1)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.043-h2 (J-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
27,97(-0,1)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.066-h1 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
28,02(-0,1)Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.067-h1 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
-----20--------------------
28,29(-0,2)Tida Katrine Köller Sanyang, IL i BUL21.09.064-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
28,40(+1,3)Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.064-h1Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
28,61(-1,1)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023-h1Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
29,00(-0,9)Emily Guldvog, Lambertseter IF05.07.035 (J-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,28(+3,4)Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.032-h2 (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
25,59(+3,8)Emma Fatu Suhonen (FIN), Bækkelagets SK28.01.915-h5London/GBR, Lee Valley Sprint07.07.21
25,90(+2,2)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.041-h2 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
26,32(+2,2)Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042-h2 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
26,39(+3,4)Nora Proctor, IL i BUL22.02.064-h2 (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
27,97(+2,2)Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.062-h2 (J-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,8Mari Andreassen Rud, Sportsklubben Vidar01.11.011Askim, Treningsstevne14.06.21

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,82Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.903Fana, Trond Mohn Games 202118.09.21
38,82Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
40,73Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.975Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
41,90Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.052Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
45,53Anne Leivestad, Sportsklubben Vidar05.06.063Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,64Amalie Hammild Iuel, IK Tjalve17.04.941Zürich/SUI, Wanda Diamond League - Weltklasse09.09.21
53,41Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.903-h1Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
54,24Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.023-h3 (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala03.07.21
54,33Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.004-h1Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
55,61Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.972Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
55,63Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022-h3 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
56,20Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
56,56Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.013 (J-U23)Ravnanger, Junior NM31.07.21
59,47Mia Prøsch Johnsen, Sportsklubben Vidar01.08.053-h1 (KJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
59,60Solveig Emilie Johansen, IL i BUL04.04.031Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
-----10--------------------
1,00,36Anne Gine Løvnes, Sportsklubben Vidar14.03.033Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
1,01,76Mari Andreassen Rud, Sportsklubben Vidar01.11.012Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
1,02,02Elilnila Chelliah, Groruddalen Friidrettsklubb26.12.042 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
1,04,41Anna Mathilde Blegen, IL Koll07.03.033-h1 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
1,05,21Eden Orre Benhamou, IL i BUL04.05.064Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
1,05,37Iris Engeness, IL Koll20.01.034-h1 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,15Elizaveta Bazhenova (RUS), Bækkelagets SK22.06.041 (J-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,26,98Hedda Hynne, IK Tjalve13.03.901Fana, Trond Mohn Games 202118.09.21
1,34,21Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.992Sem, Sems mai stevne 202112.05.21
1,55,49Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.027 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,82Hedda Hynne, IK Tjalve13.03.907Stockholm/SWE, Wanda Diamond League - Bauhaus-Galan04.07.21
2,05,58Pernille Karlsen Antonsen, Sportsklubben Vidar13.12.021Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
2,06,51Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.9910-fi-AWatford/GBR, Watford Open Graded Meeting11.08.21
2,07,90Malin Nyfors, IK Tjalve12.07.972Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,08,09Sigrid Jervell Våg, IK Tjalve06.06.926-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
2,09,11Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.014Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,10,04Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.027-fi Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
2,13,18Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02HSollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge13.06.21
2,19,41Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.035-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,22,70Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.028-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
-----10--------------------
2,23,00Iris Engeness, IL Koll20.01.039 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
2,23,87Maya Arnesen, Sportsklubben Vidar12.03.024Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
2,25,67Anna Mathilde Blegen, IK Tjalve07.03.036Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
2,27,05Anisa Buras, IK Tjalve24.05.045 (J-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
2,37,03Synne Utseth Bøhlerengen, Bøler IF20.07.067-h1Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,39,23Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.002Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
2,46,87Erle Madsen, Lambertseter IF22.09.053 (J-15/17)Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,03,07Karoline Bjerkeli Grøvdal, IK Tjalve14.06.905Stockholm/SWE, Wanda Diamond League - Bauhaus-Galan04.07.21
4,19,06Sigrid Jervell Våg, IK Tjalve06.06.921-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,22,01Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.017-h2 (J-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships08.07.21
4,22,22Ingeborg Løvnes, IK Tjalve05.09.925Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
4,23,00Kristine Eikrem Engeset, IK Tjalve15.11.886Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
4,25,10Malin Edland, IK Tjalve31.03.995-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,25,36Solveig Hernandez Vråle, IK Tjalve26.07.992-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,43,55Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.049-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,47,43Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.034-h1Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,52,53Maya Arnesen, Sportsklubben Vidar12.03.022 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
-----10--------------------
5,04,01Anisa Buras, IK Tjalve24.05.041 (J-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
5,08,72Lone Brochmann, IL i BUL27.05.8610-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,03,5+Karoline Bjerkeli Grøvdal, IK Tjalve14.06.9015-fi Tokyo/JPN, XXXII Olympic Games 202002.08.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,33,47Karoline Bjerkeli Grøvdal, IK Tjalve14.06.907Paris/FRA, Wanda Diamond League28.08.21
9,12,52mxSigrid Jervell Våg, IK Tjalve06.06.924-h1 (Mix)Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
9,19,89Ingeborg Løvnes, IK Tjalve05.09.924-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
9,22,62Kristine Eikrem Engeset, IK Tjalve15.11.887-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
9,28,98Selma Løchen Engdahl, IK Tjalve20.12.017Jessheim, Norgeslekene06.08.21
9,30,08Live Solheimdal, Sportsklubben Vidar23.09.961Trondheim, Sommerligaen27.07.21
9,42,98Runa Skrove Falch, Sportsklubben Vidar23.06.901Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
9,43,54Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.0414-h1Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
9,56,07Anne Bjerke Årrestad, Oslostudentenes IK Friidrett08.09.891Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
10,29,35Sofie Kjos Bergum, IL i BUL09.03.903Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
-----10--------------------
10,49,22Lisbeth Pedersen, IK Tjalve20.11.752Bodø, Lagseriestevne18.05.21
10,57,49Maya Arnesen, Sportsklubben Vidar12.03.022Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
11,15,71Lone Brochmann, IL i BUL27.05.864Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21

Ikke godkjente resultater
Mannlig hare
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,30,84Karoline Bjerkeli Grøvdal, IK Tjalve14.06.901Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,43,26Karoline Bjerkeli Grøvdal, IK Tjalve14.06.9010Brussel/BEL, Wanda Diamond League - Memorial Van Damme03.09.21
15,57,53Sigrid Jervell Våg, IK Tjalve06.06.921Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
16,08,04Mathilde Theisen, Oslostudentenes IK Friidrett05.05.935Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
16,26,82Kristine Eikrem Engeset, IK Tjalve15.11.882Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
16,54,02Anne Bjerke Årrestad, Oslostudentenes IK Friidrett08.09.8910Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
16,59,23Runa Skrove Falch, Sportsklubben Vidar23.06.905Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
17,52,42Sofie Kjos Bergum, IL i BUL09.03.903Oslo/Bi, Kvalheimmila 202125.09.21
18,19,06Synne Våge Opheim, Oslostudentenes IK Friidrett09.12.941Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
18,24,35Anne Budal Murvold, Oslostudentenes IK Friidrett21.10.942Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
18,36,50Victoria Vermelid, Oslostudentenes IK Friidrett09.01.974Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
-----10--------------------
18,39,49Vilde Moser, Oslostudentenes IK Friidrett08.12.975Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
18,39,77Lisbeth Pedersen, IK Tjalve20.11.758Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
18,51,72Ragnhild Brørs Kløven, Oslostudentenes IK Friidrett30.06.986Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
20,15,66Cathrine Grønbech, IL i BUL27.02.048Oslo/Bi, 5k og 10k på Bislett15.06.21
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,59,91Karoline Bjerkeli Grøvdal, IK Tjalve14.06.908Zürich/SUI, Wanda Diamond League - Weltklasse08.09.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,34,50Delphine Poirot (FRA), IL i BUL07.01.9513Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,50,84Karoline Bjerkeli Grøvdal, IK Tjalve14.06.901Oslo/Bi, Vårens Vakreste Stafett 202108.05.21
31,32,88Therese Johaug, Sportsklubben Vidar25.06.882Oslo/Bi, Vårens Vakreste Stafett 202108.05.21
33,50,18Mathilde Theisen, Oslostudentenes IK Friidrett05.05.932Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
34,02,66Maria Sagnes Wågan, IK Tjalve22.05.924Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
34,05,03Runa Skrove Falch, Sportsklubben Vidar23.06.905Oslo/Bi, Vårens Vakreste Stafett 202108.05.21

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,03(+0,6)Isabelle Pedersen, IL i BUL27.01.922-fi-BJacksonville/FL/USA, Duval County Challenge 202131.05.21
13,11(+0,4)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi-A (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala03.07.21
13,69(+1,5)Josefina Biernacki, IL i BUL12.11.031-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
13,79(+1,5)Elea Jørstad Bock, IL i BUL04.11.022-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM01.08.21
13,83(-1,1)Ingrid Pernille Rismark, Sportsklubben Vidar24.06.016-h4 (J-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships09.07.21
13,94(-0,1)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.021-fi-B (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala03.07.21
14,04(+1,6)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.033-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
14,59(-0,3)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.016-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
15,19(-0,3)Maria Aaberg, Sportsklubben Vidar05.10.017-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,93(+2,3)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.024-h4 (J-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships16.07.21
14,32(+2,5)Helene Oulie, Sportsklubben Vidar17.05.013 (J-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,68(+1,5)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021Lambertseter, Koronasprinten07.05.21

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,77Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,04Amalie Hammild Iuel, IK Tjalve17.04.944Oslo/Bi, Wanda Diamond League01.07.21
55,14Line Kloster, Sportsklubben Vidar27.02.903La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint International14.08.21
57,16Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021-fi (J-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
1,00,05Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve20.07.006-h2 (J-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships08.07.21
1,15,09Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.023Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,48,43Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.042 (J-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21

3000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15,34Ingeborg Løvnes, IK Tjalve05.09.921Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
10,31,62Anna Marie Nordengen Sirevåg, Sportsklubben Vidar24.05.044Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
11,18,54Ingvild Brennhovd, Sportsklubben Vidar17.01.033 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,72Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02HSollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge12.06.21
1,66Telma Rostoft Kristjansson, IL Koll08.08.051 (J-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
1,60Ingrid Hamsund, IL Koll22.02.041 (J-17)Oslo/NIH, Koll klubbstevne 229.05.21
1,50Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.025 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
0,95Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50Lene Onsrud Retzius, IL i BUL04.01.961Genève/SUI, AtleticaGeneve12.06.21
3,30Sara Benedikte Guttormsen, Sportsklubben Vidar10.02.054 (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,03(+1,8)Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02HSollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge13.06.21
5,76(+1,1)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021-kv (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
5,71(-1,5)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.022-kv (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
5,44(+0,0)Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.971Leikvang, Bergenslekene 202128.08.21
5,42(+1,1)Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.032 (J-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
4,99(+0,4)Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.028-kv (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
4,97(+0,5)Isabella Alida Indrebø, IL Koll16.07.043 (J-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
4,68(+0,2)Saveetha Satkunanthan, IL i BUL02.02.041 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
4,57(+1,4)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.022 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
4,52(+1,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.023 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
-----10--------------------
4,50(+0,4)Anna Sande, IL Koll04.01.053 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
4,21(+1,0)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.05 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
2,67(+0,7)Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,96(+2,9)Vilde Marstein, Sportsklubben Vidar05.06.021-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
5,82(+4,5)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.023-fi (J-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
4,54(+3,0)Anna Sande, IL Koll04.01.053 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
4,32(+2,5)Dorothy Mcmanus Ampong, IL i BUL17.02.054 (J-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,88Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV55)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,33(+0,9)Hedda Kronstrand Kvalvåg, IK Tjalve25.07.021 (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala03.07.21
12,45(+1,3)Elise Sanden Søvik, IK Tjalve16.07.972Fana, Framolekene 202128.05.21
12,15(+1,7)Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.011Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
11,87(+1,1)Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.962Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
10,98(+0,3)Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.004Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
10,86(+0,4)Saveetha Satkunanthan, IL i BUL02.02.046Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
10,51(-0,6)Hedvig Zai Jonassen, IL i BUL14.11.023 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
9,83(+1,1)Marte Mina Gravdal, Bækkelagets SK30.07.996 (J-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
9,78(-0,4)Sara Furnes, IL i BUL06.05.025 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
9,71(+1,5)Anna Sande, IK Tjalve04.01.056Jessheim, Norgeslekene08.08.21
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,96(+4,1)Karine Jacobsen, Bækkelagets SK09.05.992 (J-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
11,18(+2,5)Regine Johansen, Bækkelagets SK13.04.004 (J-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,74Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.02HSollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Challenge12.06.21
10,45Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.023 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
9,74Kajsa Rooth, IK Tjalve23.09.034 (J-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
8,14Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.029 (J-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
7,54Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.0223-kv (J-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
6,94Sara Furnes, IL i BUL06.05.023 (J-15+)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell15.06.21
6,72