Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,59Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.842-sf1Gøteborg/SWE, European Athletics Indoor Championships02.03.13
6,85Kristoffer Buhagen, IL i BUL04.02.921-h4Bærum, NM innendørs 201605.03.16
6,86Philip Bjørnå Berntsen, IK Tjalve13.12.891-fi Haugesund, NM Innendørs 201302.02.13
6,90Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
6,93Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.89Leikvang, KM Innendørs25.02.12
6,94Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891-fi (G-20/22)Ranheim, UM Innendørs 201112.03.11
6,94Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.862-fi Stange, NM innendørs 201401.02.14
6,96Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.971-fi-BBærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.17
6,96Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-sf3Bærum, NM innendørs 202001.02.20
6,98Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h2Bærum, Julestevnet05.12.15
-----10--------------------
6,99Colin Eriksen, IK Tjalve17.05.945-fi-ABærum, Bassen Sprint13.02.16
7,02Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.874-fi Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,03Yobe Najar, IL i BUL09.11.964-sf2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,07Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-fi (G-16)Bærum, UM Innendørs04.03.17
7,07Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.933-h5Bærum, Bassen Sprint20.01.18
7,08Mathias Narum, IL i BUL19.09.971-fi-BBærum, Bassen Sprint20.01.18
7,08Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,09Christian Settemsli Mogstad, IK Tjalve15.03.855-hA1Bratislava/SVK, Elan miting30.01.11
7,09Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.934-h6Bærum, NM innendørs 201605.03.16
7,10Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-fi-CFlorø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
-----20--------------------
7,10Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942-h1 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,10Mickey Joe, IL i BUL14.08.914-h4Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,10Edem Agbo, IL i BUL03.12.991-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.17
7,10Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.957-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,11Per Magnus Arjun Solli, IK Tjalve04.06.912-h2Haugesund, NM Innendørs 201302.02.13
7,11Sondre Mulongo Nystrøm, Sportsklubben Vidar21.06.945-fi Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,11Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,12Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.914-hB2Florø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
7,13Eirik Tanberg, IK Tjalve20.08.872Lillehammer, Friidrettsstevne25.02.12
7,13Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.944-h1 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
-----30--------------------
7,13Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934-h3Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,14Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-sf2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,17Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.871Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner29.01.11
7,17Kristian Iverin, IK Tjalve11.04.914-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,17Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.924-h3Sandnes, Innandørsstevne 126.01.16
7,18Nils-Paul Skåra, IL i BUL26.03.877-sf2Haugesund, NM Innendørs 201302.02.13
7,18Eivind Kleven Hagen, Sportsklubben Vidar03.10.963-h1Lillestrøm, Skedsmolekene30.01.16
7,18Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.924-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,19Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h1Stange, NM innendørs 201401.02.14
7,19Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.983-fi (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
-----40--------------------
7,20Eirik Haugstad, IL i BUL17.01.942-h5Haugesund, NM Innendørs 201302.02.13
7,20Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.865-h5Stange, NM innendørs 201401.02.14
7,20Thomas Graftås, IL i BUL12.09.015-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,20Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964-h5Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,22Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.952-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201309.03.13
7,22Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.964-h7Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
7,22Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.987-fi (G-20/22)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,23Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-h2Bærum, Indoor Games106.01.18
7,24Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.963-fi-BStange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
7,24Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-fi-CBærum, Bassen Sprint20.01.18
-----50--------------------
7,25Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.982-fi (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
7,25Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.953-fi-BBærum, Bassen Sprint28.02.15
7,28Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.016-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,28Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,30Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.036-h6Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,31Rolf Einar Vikanes, IK Tjalve04.07.921-fi Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne14.01.12
7,31Erik Lund, IL i BUL26.04.974-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
7,32Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,32Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h1 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
7,33Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781-h1Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne03.03.12
-----60--------------------
7,33John Huse Olsen, IK Tjalve16.01.935-h2 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201309.03.13
7,33Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964-h2Bærum, Julestevnet03.12.16
7,33Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h1 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
7,35Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.852-h2Oslo/Ek, Julestevne11.12.10
7,35Parwiz Akhtari, IL i BUL01.02.003-h3 (G-17)Bærum, UM Innendørs04.03.17
7,35Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,37Kristian Berg, IL i BUL23.04.941-h1 (G-18/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
7,38Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.027-sf1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,40Christoffer Muri Stokke, Bækkelagets SK06.10.862-h1Stange, Bamselekene 201217.03.12
7,41Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.972-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
-----70--------------------
7,41Sivert Eikrem, IL Koll14.08.974-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,42Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
7,42Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201718.03.17
7,44Carlos Alberto Mendoza Hernandez, IL i BUL16.03.843-h2Oslo/Ek, Julestevne11.12.10
7,44Haakon Askim Vatne, IL i BUL29.09.924-h4 (G-18/19)Ranheim, UM Innendørs 201112.03.11
7,45Erik Langø, IL i BUL09.04.954-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,47Simen Kjensli, IL i BUL03.11.952 (G-17)Karlstad/SWE, Philipsonspelen11.02.12
7,47William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.997-sf1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
7,48Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.865-h3Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
7,48Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.975-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----80--------------------
7,49Christian Nordby Karlsen, Oslostudentenes IK Friidrett26.07.832-h1Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne03.03.12
7,49Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94HSandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201620.02.16
7,49Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.993-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
7,49Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-sf3 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,50Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.005-fi-DBærum, Bassen Sprint18.01.20
7,50Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,50Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.047-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,51Elias Wehus Fallgren, IL i BUL20.08.955-fi (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne05.02.11
7,51Frode Urdal, IK Tjalve01.06.903Steinkjer, Treningsstevne10.01.12
7,52Alexander Helland, IL i BUL05.11.902-fi Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne14.01.12
-----90--------------------
7,52Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.853-h1Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
7,52Brage Hogstad, IL i BUL19.05.014-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,53Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.957-h2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,53Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.923-h2Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,57Ibrahim Jusu, IL i BUL27.02.956-fi (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201228.01.12
7,57Knut Joakim Tanderø Berglyd, IL i BUL17.09.964-h4 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201309.03.13
7,59Magnus Bordal, IK Tjalve24.11.864-fi Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne14.01.12
7,59Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.892Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
7,59Beskan Bewianberg, Høybråten og Stovner IL23.02.012-h1 (G-15)Bærum, Julestevnet03.12.16
7,59Methuban Thurairajah, Lambertseter IF14.04.004 (G-17)Stange, Bamselekene 201718.03.17
-----100--------------------
7,60Eskil Brennmo, IK Tjalve25.04.912-h1Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne14.01.12
7,61Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.963-h4 (G-16)Sandnes, UM Innendørs 201210.03.12
7,61Martinius Røste, IL i BUL26.06.971-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201316.03.13
7,62Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.967-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,62Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.015-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.17
7,62Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.022-fi (G-15)Stange, Bamselekene 201718.03.17
7,62Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,63Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.866-h1Drammen, Dialoglekene 201215.01.12
7,63Anders Riiber, IL i BUL07.04.721 (MV40)Haugesund, Innendørsmesterskapet for veteraner03.03.13
7,63Henrik Tanner John, IL i BUL28.10.972-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----110--------------------
7,64Johannes Bergh, IL Koll08.02.973-h1 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,64Eivind Nyberg Sagli, IK Tjalve05.04.916-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,65Mikael Addo Rekkedal, Bækkelagets SK24.02.031-h1 (G-17)Hvam, Låvefesten07.12.19
7,65Felix Christensen, IL i BUL20.04.028-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,66Tando Sigcau, IL i BUL05.08.923-h2Oslo/Ek, Julestevne 201103.12.11
7,66Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.015-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,67Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.995-fi-CBærum, Bassen Sprint13.02.16
7,67Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.986-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
7,68Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.982 (G-15)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
7,68Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.974-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
-----120--------------------
7,68Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.994 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,69Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV45)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14
7,70Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,70Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-h2 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
7,70Andreas Driot, IL i BUL07.06.024-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,71Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-fi Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,72Amund Frogner Borge, IK Tjalve06.12.893-h2Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne14.01.12
7,72Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.002-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
7,73Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
7,73Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-fi-EBærum, Bassen Sprint18.01.20
-----130--------------------
7,74Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.976-h9Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201302.02.13
7,74Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.003-h1Bærum, Julestemne01.12.18
7,74Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.768-h5Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,75Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.034-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,76Peter Edwardes, IL i BUL11.09.945-h1 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,76Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
7,77Alexander Hagen Huse, Oslostudentenes IK Friidrett30.08.916-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,77Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,78Fredrik Patricksson, Bækkelagets SK15.08.943 (G-17)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne12.03.11
7,78Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.976-h3 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
-----140--------------------
7,78Karl Josef Georgsen, IL i BUL30.01.996-sf1 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,78Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,79Svein Stormyr, Sportsklubben Vidar28.03.902-h1Bærum, BUL julestevne06.12.14
7,79Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043-h4 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,80Wilhelm Sorteberg, IK Tjalve30.01.943-h2 (G-18/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne12.01.13
7,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,80Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.037-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,81Daniel Agard Stenberg, IL i BUL17.08.975-h2 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201309.03.13
7,82Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.881-h1Bærum, Julestemne02.12.17
7,83Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.973-h3 (G-16)Stange, Bamselekene 201316.03.13
-----150--------------------
7,83Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.998 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
7,83Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046-sf2 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,83Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.055-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,84Omar Jobe, IL i BUL13.03.925-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201108.01.11
7,84Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,85Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,86Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
7,87Phillip Lukas Rake Berggren, Ready23.02.974-h2 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
7,87Erik Sulen Treider, IL i BUL07.03.015-h4 (G-16)Bærum, UM Innendørs04.03.17
7,90Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.041-h1 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
-----160--------------------
7,92Omar Forbergskog, IL i BUL18.10.964-h1 (G-15)Ranheim, UM Innendørs 201112.03.11
7,93Suresh Murugesu, IL i BUL28.12.912-h2Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne03.03.12
7,93Fabian Kaufmann, Bøler IF06.01.982-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201316.03.13
7,93Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.968-h1 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,93Bastian Gunnson Brauer, IL i BUL13.11.014-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,97André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
7,98Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.004-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
7,99Oliver Tobias Enoksen Gran, Høybråten og Stovner IL19.08.973-h1 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201228.01.12
8,00Patrick Olsen, IL i BUL26.04.842-h1Oslo/Ek, Julestevne 201103.12.11
8,01Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.035-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----170--------------------
8,02Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
8,04Teodor Johan Olving, Bækkelagets SK03.04.975-h4 (G-15)Sandnes, UM Innendørs 201210.03.12
8,04Erlend Lunde Colleuille, IL i BUL07.12.967 (G-17)Stange, Bamselekene 201316.03.13
8,06Anders Høyer Berg, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.683Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
8,06Simen Fritsvold, IL Koll12.05.054-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,08Markus Alexander Haug, IL i BUL28.01.952-h1 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne12.03.11
8,08Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.026-h6Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,10Jean-Luc Tshona, IL i BUL13.05.994-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,10Robil Tesfay Estifanos, IL i BUL17.06.964-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
8,12Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.037-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----180--------------------
8,13Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
8,14Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.015-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201718.03.17
8,15Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.044-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,15William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051-hGBærum, Bassen Sprint18.01.20
8,18Audun Bakke Jensen, IK Tjalve22.02.982-h2 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne12.01.13
8,19Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.954-h1 (G-18/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
8,19Preben Berg, Høybråten og Stovner IL22.02.703 (MV45)Hvam, Veteran NM innendørs 201705.03.17
8,20Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.025 (G-16)Stange, Bamselekene 201817.03.18
8,24Simen Stave, IL i BUL21.01.956-h1 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne05.02.11
8,25Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.821-h1 (MV35)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----190--------------------
8,29Mohammed Hunde Leta, IL i BUL14.12.975-h3 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201201.12.12
8,32Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.047-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,35Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.045-h1 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
8,36Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.985-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201316.03.13
8,36Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.057-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
8,38Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
8,39Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
8,39Lars Wold Møller, IL Koll30.06.055-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,44Elias Helgeland, IL i BUL13.07.986-h2 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
8,47Eivind Rudjord Hillesund, IK Tjalve05.09.905Sandnes, Uoff. NM mangekamp innendørs28.01.12
-----200--------------------
8,48Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.576-h3 (MV55)Torun/POL, 10th European Masters Athletics Championships Indoor24.03.15
8,48Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.684-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,50Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
8,51Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.982-h1 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
8,55Lars Fredrik Skau, Oslostudentenes IK Friidrett30.03.904Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
8,55Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.026-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,61Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.975 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne14.01.12
8,62Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.977-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201217.03.12
8,63Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.645 (MV45)Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner29.01.11
8,66Thorvald Egge Jacobsen, IL i BUL18.08.954-h1 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne12.03.11
-----210--------------------
8,66Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.057-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,67Abraham Rossinow, Ready26.12.035-h3 (G-14)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,81Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.995 (MS-Para)Bærum, NM innendørs 202001.02.20
8,82Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.764-h1Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
8,91Andreas Tvete, Sportsklubben Vidar19.08.038-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
8,95Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.034-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
9,05Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.048-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
9,10Thor Ignacio Skålvoll, Sportsklubben Vidar15.11.027-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201718.03.17
9,21Philip Gabriel Berge, Ready04.03.973-h1 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
9,21Terje Myhre, IL i BUL10.04.625 (MV50)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
-----220--------------------
9,22Nicholas Jaunsen, IL i BUL25.07.976 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne14.01.12
9,27Storm Kleiva, IL i BUL30.08.028-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.17
9,28Fredrik Oseth Nordby, Bøler IF24.05.985-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
9,35Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
9,89Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351-fi (MV80)Huddinge/SWE, IVNM10.03.17
11,20Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.442-h1 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
11,28Kjell Meum, Oslo IL12.06.311 (MV80)Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner29.01.11
14,03Svein Høilo, Oslo IL30.08.272 (MV80)Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner29.01.11
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,79Jhony Renteria (COL), IL i BUL26.03.971Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,30Bartek Sakowski (POL), Sportsklubben Vidar03.07.983-fi (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten07.12.13
7,38Tummas Napoleon Arge (FRO), IK Tjalve07.09.951-fi-CBærum, Bassen Sprint13.02.16
7,43Bereket Geda Wayu (ETH), IL i BUL06.10.013-fi (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201728.01.17
7,50Anton Sudarshan (SRI), IL i BUL20.08.923-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201326.01.13
7,63Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.877-fi-DBærum, Bassen Sprint18.01.20
7,73Yakuba Jatta (-), IL i BUL03.03.868-h1Drammen, Dialoglekene 201108.01.11
7,78Raymond Yaw Gavey (GHA), IL i BUL08.10.922-h1Oslo/Ek, Julestevne 201201.12.12
7,79Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-16)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
7,80Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
7,88Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.006-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
7,92Abdirahman Mohamed Ali (SOM), IL i BUL24.02.933Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
8,07Emmanuel Fretelliere (FRA), Oslostudentenes IK Friidrett30.05.907-h4Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,1Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV45)Oslo/Ek, Treningsstevne17.03.11
8,5Ole Henriksen, Oslo Politis Idrettslag09.09.551 (MV55)Oslo/Ek, Treningsstevne17.03.11
8,8Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV35)Oslo/Ek, Treningsstevne17.03.11
9,2Svein-Morten Willumsen, Oslo Politis Idrettslag05.07.662 (MV45)Oslo/Ek, Treningsstevne23.02.12
9,6Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV65)Oslo/Ek, Treningsstevne17.03.11

Ikke godkjente resultater
Ekstra løp
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,92Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.891Leikvang, KM Innendørs25.02.12

Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,11Kristian Iverin, IK Tjalve11.04.914-h1Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
7,15Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,40Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.951-h1 (MJ)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
7,62Johannes Bergh, IL Koll08.02.975-h5 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,71Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.977-h4 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,82Even Weiglin, IL Koll22.06.976-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,19Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi-AFlorø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
10,93Philip Bjørnå Berntsen, IK Tjalve13.12.891-h2Drammen, Dialoglekene 201313.01.13
10,93Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891-fi-BFlorø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
10,95Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-fi-BFlorø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
10,96Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h1Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
11,03Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-fi-CFlorø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
11,07Per Øivin Sola, Sportsklubben Vidar17.06.722Dummy, Dummy indoor25.01.98
11,12Tri M. Dang, IK Tjalve20.04.772Dummy, Dummy indoor28.01.96
11,13Per Magnus Arjun Solli, IK Tjalve04.06.913-h2Drammen, Dialoglekene 201313.01.13
11,28Yobe Najar, IL i BUL09.11.961-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
-----10--------------------
11,31Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h1Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,37Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.862-h1Drammen, Dialoglekene 201215.01.12
11,38Bjørn Erstad, Høybråten og Stovner IL18.12.711Dummy, Dummy indoor29.01.95
11,38Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,43Steven Larsen, IL i BUL05.08.822Dummy, Dummy indoor15.02.98
11,51Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.941-h2 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201313.01.13
11,54Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.974-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,55Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.944-h3 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201313.01.13
11,56Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.855-h2Drammen, Dialoglekene 201108.01.11
11,57Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.955-h3 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201313.01.13
-----20--------------------
11,60Rolf Einar Vikanes, IK Tjalve04.07.922Sandnes, Sprintstevne17.02.12
11,60Kristian Berg, IL i BUL23.04.941-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201313.01.13
11,72Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1Drammen, Dialoglekene 201708.01.17
11,73Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
11,74Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781-h2Drammen, Dialoglekene 201215.01.12
11,77Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.952-h2 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201215.01.12
11,78Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
11,82Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.865-h1Drammen, Dialoglekene 201215.01.12
11,85Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,86Edem Agbo, IL i BUL03.12.991-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
-----30--------------------
11,87Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
11,96Rasmus Stene, Lambertseter IF13.11.942-h2 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201215.01.12
11,96Odin Hallquist, IL Koll01.10.971-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,02Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201708.01.17
12,06Simen Kjensli, IL i BUL03.11.954-h3 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201108.01.11
12,10Tando Sigcau, IL i BUL05.08.923-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201108.01.11
12,11Knut Joakim Tanderø Berglyd, IL i BUL17.09.965-h2 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201313.01.13
12,15Christian Nordby Karlsen, Oslostudentenes IK Friidrett26.07.832-h2Drammen, Dialoglekene 201215.01.12
12,20Erik Langø, IL i BUL09.04.952-h2 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,23Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661-h2Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
-----40--------------------
12,26Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.993-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201610.01.16
12,27Omar Jobe, IL i BUL13.03.924-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201108.01.11
12,29Alexander Helland, IL i BUL05.11.901-h1Drammen, Dialoglekene 201108.01.11
12,32Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,39Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052 (G-15)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
12,41Martinius Røste, IL i BUL26.06.972-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201313.01.13
12,66Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,70Daniel Agard Stenberg, IL i BUL17.08.976-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201313.01.13
12,81Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201412.01.14
12,86Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.963-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201108.01.11
-----50--------------------
12,94Markus Alexander Haug, IL i BUL28.01.952-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201108.01.11
13,08Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.972-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201215.01.12
13,52André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,65Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.044-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,35Yakuba Jatta (-), IL i BUL03.03.862-h1Drammen, Dialoglekene 201108.01.11

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,7Geir Knaplund, Oslo IL01.03.591Dummy, Dummy indoor07.02.82

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,66Per Øivin Sola, Sportsklubben Vidar17.06.721Dummy, Dummy indoor08.02.98
21,73Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h4Steinkjer, NM innendørs07.02.15
21,92Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.951-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
21,98Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.972-fi (G-20/22)Bærum, UM Innendørs05.03.17
21,99Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-fi Stange, NM innendørs 201402.02.14
22,00Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Steinkjer, Innendørsstevne26.01.13
22,01Bjørn Erstad, Høybråten og Stovner IL18.12.713Dummy, Dummy indoor12.02.95
22,01Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932-h3Bærum, Bassen Sprint13.02.16
22,05Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-h4Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
22,05Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-fi (G-16)Bærum, UM Innendørs05.03.17
-----10--------------------
22,09Per Magnus Arjun Solli, IK Tjalve04.06.912-sf1Steinkjer, NM innendørs 201204.03.12
22,19Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.892-sf2Stange, NM innendørs 201402.02.14
22,23Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.862-h6Stange, NM innendørs 201401.02.14
22,31Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,35Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.891-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
22,37Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h5Bærum, Bassen Sprint20.01.18
22,40Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
22,51Thomas Graftås, IL i BUL12.09.011-h5 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,53Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h2 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
22,61Edem Agbo, IL i BUL03.12.991-h4 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene12.02.17
-----20--------------------
22,62Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.921-h2Sandnes, KM inne 201425.01.14
22,66Anders Randa, IK Tjalve25.06.712Dummy, Dummy indoor18.02.95
22,71Eirik Haugstad, IL i BUL17.01.941-h9Haugesund, NM Innendørs 201302.02.13
22,73Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
22,75Bjørn Arild Bøhleng, IL i BUL23.03.721Dummy, Dummy indoor30.01.93
22,77Kristian Berg, IL i BUL23.04.941-h6 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201310.03.13
22,77Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h2 (G-16)Bærum, Julestemne02.12.17
22,85Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h3Steinkjer, NM innendørs07.02.15
22,89Kristian Iverin, IK Tjalve11.04.914-h3Stange, NM innendørs 201401.02.14
22,91Runar Heltne, IK Tjalve21.04.804Dummy, Dummy indoor20.02.99
-----30--------------------
22,96Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.862-h5Malmø/SWE, Pallas Spelen 201229.01.12
22,96Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.961-h4Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,01Jonas Foss, IL i BUL24.02.891Dummy, Dummy indoor28.01.07
23,02Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,03Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,04Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h5 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
23,07Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942-h3 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201317.03.13
23,08Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.852-h8Ranheim, NM Innendørs 201112.02.11
23,12Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.951-h3Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,13John Huse Olsen, IK Tjalve16.01.934-h1 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201310.03.13
-----40--------------------
23,14Erik Rømcke, IL i BUL02.04.942-h1Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,15Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.923-h2Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
23,20Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,23Yobe Najar, IL i BUL09.11.962-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
23,31Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.952-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201310.03.13
23,34Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
23,35Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
23,41Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.953-h4Stange, NM innendørs 201401.02.14
23,42Frode Urdal, IK Tjalve01.06.903Steinkjer, Treningsstevne10.01.12
23,43Rolf Einar Vikanes, IK Tjalve04.07.923-h2 (G-20/22)Sandnes, UM Innendørs 201211.03.12
-----50--------------------
23,46Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.941-h2 (G-18/19)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne03.03.12
23,47Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
23,50Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.971-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
23,50William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
23,52Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964-h3 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
23,53Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,59Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.962-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201310.03.13
23,72Simen Kjensli, IL i BUL03.11.951-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201218.03.12
23,73Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.854-h4Bærum, NM innendørs 201803.02.18
23,77Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944-h2 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
-----60--------------------
23,79Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h4Bærum, Bassen Sprint25.02.17
23,79Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.991-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
23,81Haakon Askim Vatne, IL i BUL29.09.921-h1 (G-18/19)Ranheim, UM Innendørs 201113.03.11
23,83Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h1 (G-U23)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
23,84Knut Joakim Tanderø Berglyd, IL i BUL17.09.963-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201310.03.13
23,92Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013-h7Bærum, Bassen Sprint20.01.18
23,93Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.984-h8Steinkjer, NM innendørs07.02.15
23,99Odin Hallquist, IL Koll01.10.972-h1 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,01Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene12.02.17
24,02Erik Lund, IL i BUL26.04.972-h1Bærum, Julestevnet03.12.16
-----70--------------------
24,06Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.932Oslo/Ek, Julestevne 201103.12.11
24,09Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Hvam, Veteran NM innendørs 201704.03.17
24,10Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.991-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,14Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022-h3 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
24,15Torjus Halden, IK Tjalve11.02.93-h1 (G-17)Karlstad/SWE, Götas Ungdomsspel Inomhus23.01.11
24,20Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041-h1 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
24,20Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h4 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,25Ibrahim Jusu, IL i BUL27.02.954-h1 (G-17)Sandnes, UM Innendørs 201210.03.12
24,29Beskan Bewianberg, Høybråten og Stovner IL23.02.013-h1 (G-15)Bærum, Julestevnet03.12.16
24,32Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
-----80--------------------
24,33Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
24,35Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,43Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,45Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.942-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
24,46Simon Paul Sandbakken, Lambertseter IF13.09.951-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201120.03.11
24,46Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,48Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.995-h1 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
24,48Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012-h7Bærum, Bassen Sprint18.01.20
24,50Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.002-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
24,54Andreas Driot, IL i BUL07.06.023-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----90--------------------
24,57Tando Sigcau, IL i BUL05.08.922-h1 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201120.03.11
24,60Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.002-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
24,61Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h4 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,63William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.962 (G-18/19)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
24,63Tobias Flood, Sportsklubben Vidar26.05.883-h2Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
24,64Martinius Røste, IL i BUL26.06.972-h3 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201310.03.13
24,71Jonas Thronsson Alm, IL i BUL26.04.941 (G-17)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne12.03.11
24,75Johannes Bergh, IL Koll08.02.973-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
24,76Peter Edwardes, IL i BUL11.09.943-h2Stange, KM Hedmark og Oppland19.01.14
24,76Svein Stormyr, Sportsklubben Vidar28.03.903Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----100--------------------
24,76Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
24,77Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.973-h5 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,79Thai Drager, IL i BUL16.07.052-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,84Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.013-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene12.02.17
24,84Methuban Thurairajah, Lambertseter IF14.04.002 (G-17)Stange, Bamselekene 201719.03.17
24,84Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
24,86Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,87Anders Riiber, IL i BUL07.04.721 (MV40)Haugesund, Innendørsmesterskapet for veteraner02.03.13
24,91Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.994-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201613.03.16
24,95Vegard Lie, IK Tjalve23.01.863-h2Stange, Bamselekene 201522.03.15
-----110--------------------
25,11Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h2 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
25,13Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.022-h2 (G-15)Bærum, Distriktskampen 201714.01.17
25,14Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.881-h1Bærum, Julestemne02.12.17
25,15Mats Tokstad, IL i BUL22.01.004-h2 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,19Alexander Hagen Huse, Oslostudentenes IK Friidrett30.08.914Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,24Daniel Agard Stenberg, IL i BUL17.08.972-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201317.03.13
25,29Anders Sørensen, Lambertseter IF24.02.963-h5 (G-15)Ranheim, UM Innendørs 201113.03.11
25,29Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.783 (MV35)Haugesund, Innendørsmesterskapet for veteraner02.03.13
25,30Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.731-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
25,30André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044-h6 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
-----120--------------------
25,35Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
25,43Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.994-h1 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
25,43Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,45Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.973 (G-18/19)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
25,52Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
25,55Rasmus Ulven, IK Tjalve29.08.923-h9 (G-18/19)Ranheim, UM Innendørs 201113.03.11
25,58Alexander Helland, IL i BUL05.11.901Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne12.03.11
25,58Teodor Johan Olving, Bækkelagets SK03.04.971-h1 (G-15)Sandnes, UM Innendørs 201211.03.12
25,58Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,62Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044-h2 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
-----130--------------------
25,63Marlon Rustad, Lambertseter IF05.04.024-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,72Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.984-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201613.03.16
25,74Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.972-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201317.03.13
25,75Julio Garcia, IL i BUL30.04.782Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne03.03.12
25,75Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
25,78Fabian Kaufmann, Bøler IF06.01.982-h4 (G-15)Stange, Bamselekene 201317.03.13
25,82Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.981-h1Stange, KM Senior del 209.02.13
25,85Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.034-h2 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
25,85Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.042-h3 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
25,88Suresh Murugesu, IL i BUL28.12.913Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne03.03.12
-----140--------------------
25,89Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.974-h3 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201201.12.12
25,91Mikael Addo Rekkedal, Bækkelagets SK24.02.036-h1 (G-16)Bærum, Julestevnet30.11.19
25,93Christian Nordby Karlsen, Oslostudentenes IK Friidrett26.07.834Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne05.02.11
25,93Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.822-h1 (MV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
25,98Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981-h1 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
25,98Erik Sulen Treider, IL i BUL07.03.012-h1Bærum, Bassen Sprint25.02.17
26,02Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.971-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201201.12.12
26,04Wilhelm Sorteberg, IK Tjalve30.01.942 (G-18/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne12.01.13
26,04Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201317.03.13
26,06Daniel Verheugen Hvidsten, IL i BUL16.06.963-h2Stange, KM Senior del 209.02.13
-----150--------------------
26,09Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,09Robil Tesfay Estifanos, IL i BUL17.06.963-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
26,14Paul Anders Hoen, IL i BUL28.02.771 (MV35)Leikvang, NM inne for veteranar17.03.12
26,14Simen Fritsvold, IL Koll12.05.054-h5 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
26,21Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.023-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
26,25Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.033-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,30Anders Stokvold, IL i BUL25.07.723-fi (MV45)Hvam, Veteran NM innendørs 201704.03.17
26,33Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.962-h7 (G-15)Ranheim, UM Innendørs 201113.03.11
26,38Martin S. Velvin, IL i BUL28.12.983-h1Stange, KM Senior del 209.02.13
26,40Håkon Ringdal, Bækkelagets SK06.01.954-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne11.12.10
-----160--------------------
26,44Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.023-h3 (G-16)Stange, Bamselekene 201818.03.18
26,46Bård Knudsen, IL i BUL07.02.742 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
26,51Phillip Lukas Rake Berggren, Ready23.02.974-h2 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
26,54Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.982-h1 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
26,72Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.003-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
26,76Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.953 (G-17)Oslo/Ek, Julestevne 201201.12.12
26,77William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.055-h1Bærum, Bassen Sprint18.01.20
26,93Sondre Aksel Qvale, Bøler IF20.02.972-h1 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne14.01.12
27,01Gustav Daniel Breivik, Lambertseter IF31.01.996-h2 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
27,04Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.995-h1 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
-----170--------------------
27,06Tobias Verheugen Hvidsten, IL i BUL15.11.974-h1Stange, KM Senior del 209.02.13
27,09Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.045-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
27,11Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h5 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,43Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
27,60Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.984-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
27,60Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.023-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
27,64Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.024-h1 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
27,66Preben Berg, Høybråten og Stovner IL22.02.704-h1 (MV45)Hvam, Veteran NM innendørs 201704.03.17
27,68Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.045-h6 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,83Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
-----180--------------------
27,96Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.982-h1 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne12.01.13
28,04Elias Helgeland, IL i BUL13.07.983-h1 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
28,06Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.003-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
28,45Even Weiglin, IL Koll22.06.974-h2 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne14.01.12
28,45Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.004-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
28,98Eivind Holt Larsson, IL i BUL20.03.985-h4 (G-15)Stange, Bamselekene 201317.03.13
29,15Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.974-h3 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne03.03.12
29,58Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.044-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,62Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.004-h1Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
29,86Terje Myhre, IL i BUL10.04.624 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
-----190--------------------
30,49Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.541 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
31,54Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.044-h5 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,12Philip Gabriel Berge, Ready04.03.974-h3 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
35,91Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351-h1 (MV80)Huddinge/SWE, IVNM11.03.17
36,87Per Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett09.06.341-h1 (MV85)Hvam, Veteran-NM09.03.19
43,59Kjell Meum, Oslo IL12.06.311 (MV80)Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner30.01.11
58,65Svein Høilo, Oslo IL30.08.272 (MV80)Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner30.01.11
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,67Tormod Hjortnæs Larsen, IL i BUL29.07.865Tampere/FIN, Innendørslandskamp05.02.11
22,04Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.916Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14
24,64Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992-h10New Haven/CT/USA, Elm City Challenge08.12.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,17Bereket Geda Wayu (ETH), IL i BUL06.10.011-h2 (G-16)Bærum, UM Innendørs05.03.17
23,76Anton Sudarshan (SRI), IL i BUL20.08.921-h9Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201302.02.13
24,44Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-16)Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
24,73Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.001 (G-16)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
25,63Abdirahman Mohamed Ali (SOM), IL i BUL24.02.932Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
25,97Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201522.03.15
26,78Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.033-h3 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,85Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h7Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
21,85Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h7Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
22,32Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h5Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
23,13Erik Rømcke, IL i BUL02.04.941-h1Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
24,17Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.953-h1Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,71Frode Urdal, IK Tjalve01.06.902-h1Ranheim, Løpsstevne08.02.12

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,6Paul Gomez, IL i BUL10.10.652Dummy, Dummy indoor03.01.88

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,14Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891Steinkjer, Innendørsstevne26.01.13
49,68Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h3 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
49,74Andreas Bratland Totsås, Sportsklubben Vidar01.07.811-h3Ranheim, NM Innendørs 201112.02.11
50,06Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.863-h1Malmø/SWE, Pallas Spelen 201228.01.12
50,19Einar Inge Aschim Aasen, IK Tjalve15.04.821-h6Ranheim, NM Innendørs 201112.02.11
50,21Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.956Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
50,24Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.17
50,40Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
50,42Jussi Udelhoven, IK Tjalve25.02.662Dummy, Dummy indoor29.01.94
50,80Lars Jahr Røine, IK Tjalve25.10.844Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner29.01.11
-----10--------------------
50,80Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
50,95Sondre Mulongo Nystrøm, Sportsklubben Vidar21.06.941-h1Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
50,95Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.985-h3 (G-18/19)Bærum, UM Innendørs03.03.17
51,09Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.852-h5Ranheim, NM Innendørs 201112.02.11
51,26Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.19
51,40Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.944-h3Bærum, NM innendørs 201605.03.16
51,54Christian Brun Norbye, IL i BUL13.05.904-h5Winston-Salem/NC/USA, JDL Fast Track Collegiate Invitational11.02.12
51,75Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.955-h3Bærum, NM innendørs 202001.02.20
51,82Frode Urdal, IK Tjalve01.06.903-h1Ranheim, NM Innendørs 201112.02.11
52,02Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.871Bærum, BUL julestevne06.12.14
-----20--------------------
52,31Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Tromsø, NNM inne 201423.02.14
52,42Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.972-h5Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus31.01.15
52,65Bjørn Hanholm, IL i BUL12.02.895Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner29.01.11
53,07Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.982-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
53,15William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h2 (G-17)Steinkjer, UM innendørs 201626.02.16
53,25Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
53,27Torjus Halden, IK Tjalve11.02.932-h3 (G-18/19)Ranheim, UM Innendørs 201111.03.11
53,55Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
53,85Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.013-h2 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
53,98Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.943-h2Bærum, Bassen Sprint28.02.15
-----30--------------------
54,21Ibrahim Jusu, IL i BUL27.02.954-h3 (G-17)Sandnes, UM Innendørs 201209.03.12
54,22Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-sf3 (MV45)Budapest/HUN, 2014 WMA World Indoor Championships29.03.14
54,24Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.762-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
54,38Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.962-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
54,60Carsten Haugen, IK Tjalve15.01.933-h2 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland21.01.12
54,65Simon Paul Sandbakken, Lambertseter IF13.09.952-h2 (G-17)Haugesund, Åpning DeepOcean Arena04.02.12
54,66Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.975-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
55,16Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h3Bærum, Bassen Sprint18.01.20
55,21Endre Wigaard, IL i BUL25.06.962-h1Bærum, Bassen Sprint28.02.15
55,24Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.992-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.17
-----40--------------------
55,40Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.981 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
55,48Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
55,77Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.781-h1 (MV35)Huddinge/SWE, IVNM12.03.17
55,90Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
55,97Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.964 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland18.01.14
55,97Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.873-h11Malmø/SWE, Pallas Spelen 201524.01.15
57,12Anders Riiber, IL i BUL07.04.721 (MV35)Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner29.01.11
57,13André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, MAIK indoor22.02.20
57,26Rasmus Ulven, IK Tjalve29.08.924-h3 (G-18/19)Ranheim, UM Innendørs 201111.03.11
57,70Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.736-h2Bærum, Bassen Sprint18.01.20
-----50--------------------
58,21Marius Ungersnæss, Lambertseter IF26.01.933-h1 (G-18/19)Ranheim, UM Innendørs 201111.03.11
59,01Anders Stokvold, IL i BUL25.07.724-h1Bærum, Bassen Sprint20.01.18
59,01Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.885-h1Bærum, Bassen Sprint20.01.18
1,01,90Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,11Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.97-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.15
55,40Yakuba Jatta (-), IL i BUL03.03.863-h1Stange, KM Senior del 105.01.13
57,18Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.023-h2Bærum, Bassen Sprint18.01.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,9Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV45)Oslo/Ek, Treningsstevne23.02.12
1,14,7Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Oslo/Ek, Treningsstevne23.02.12

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,94Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-h2 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
50,26Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h4 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
51,22Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.941-h3Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14
52,30Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.953-h3 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
52,68Erik Rømcke, IL i BUL02.04.941-h2Bærum, Tjalvelekene innendørs28.02.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,19,04Bjørn Arild Bøhleng, IL i BUL23.03.723Dummy, Dummy indoor27.01.96
1,19,67Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002-h3Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,20,90Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-h3Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,22,54Thomas Schibbye, Sportsklubben Vidar28.07.792Dummy, Dummy indoor05.03.05
1,23,59Fredrik Paus, Sportsklubben Vidar30.03.792Dummy, Dummy indoor31.01.98
1,25,08Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.001-h2Bærum, Julestemne01.12.18
1,25,32Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.982Bærum, Julestevnet03.12.16
1,25,39Jens-Olaf Breivik Lingaas, IK Tjalve12.08.931-h1 (G-17)Oslo/Ek, Julestevne11.12.10
1,25,46Carsten Haugen, IL i BUL15.01.933-h2Oslo/Ek, Julestevne 201103.12.11
1,25,64Gustav Moe, IL i BUL08.05.035-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
-----10--------------------
1,26,14Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.981-h2Bærum, Julestemne02.12.17
1,26,54Kristian Berg, IL i BUL23.04.942 (G-17)Oslo/Ek, Julestevne 201103.12.11
1,26,61Einar Haakon Christian Rose, Sportsklubben Vidar16.05.912Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,26,92Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.875Bærum, Julestevnet03.12.16
1,27,18Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.981-h2Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,27,35Simon Paul Sandbakken, Lambertseter IF13.09.951 (G-16)Oslo/Ek, Julestevne 201103.12.11
1,27,80Mohamed Akli, IL i BUL08.09.002 (G-16)Bærum, Julestevnet03.12.16
1,28,10Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.022-h2Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,28,30William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.961 (G-18/19)Bærum, Nasjonalt Stevne16.11.13
1,28,32Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (G-15)Stange, Bamselekene 201316.03.13
-----20--------------------
1,28,52Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-18/19)Stange, Ungdomscupen 2016 - del 329.10.16
1,28,64Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.015-h2Bærum, Julestemne01.12.18
1,28,72Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,28,83Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012-h1Bærum, Julestemne02.12.17
1,29,26Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971 (G-16)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,29,31Morten Grønbech, IL i BUL09.02.945-h1 (G-17)Oslo/Ek, Julestevne11.12.10
1,29,46Andreas Christiansen, IL i BUL22.11.002-h1Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,29,53Mats Tokstad, IL i BUL22.01.004-h1Bærum, Julestevnet05.12.15
1,29,61Sivert Eikrem, IL Koll14.08.972 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,30,51Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----30--------------------
1,30,81Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-16)Stange, Bamselekene 201718.03.17
1,31,1Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011Bærum, Treningsstevne06.01.17
1,31,35Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.006-h1Bærum, Julestemne02.12.17
1,31,38Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h1Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,32,19Dilip Gengatharan, Høybråten og Stovner IL01.12.992 (G-17)Stange, Bamselekene 201612.03.16
1,32,26Frode Urdal, IK Tjalve01.06.906Ranheim, Adventsstevnet06.12.10
1,32,30Henrik Grønbech, IL i BUL18.03.963 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201103.12.11
1,32,51Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.947Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,33,37Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,33,41Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-15)Stange, Bamselekene 201718.03.17
-----40--------------------
1,33,70Herman Foss, IL i BUL12.10.992 (G-17)Bærum, Julestevnet03.12.16
1,33,97Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.022 (G-15)Stange, Bamselekene 201718.03.17
1,34,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.044 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,34,45Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,34,64William Baraki, IL i BUL26.12.954 (G-16)Oslo/Ek, Julestevne 201103.12.11
1,34,89Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,35,01Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,35,17Sondre Aksel Qvale, Bøler IF20.02.971 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne14.01.12
1,36,13Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,30Filip Meo, IL i BUL19.03.025 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
-----50--------------------
1,36,43Bjørnar Evensen Bolneset, IL i BUL17.04.964 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201103.12.11
1,36,70Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.983 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,74Noah R Wicken, IL i BUL12.10.984 (G-17)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,36,89Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996 (G-16)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,36,95Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,37,02Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983 (G-17)Stange, Bamselekene 201521.03.15
1,37,11Birk Hogstad, IL i BUL16.10.991 (G-15)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,37,15Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.975 (G-17)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,37,32Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.005 (G-16)Bærum, Julestevnet03.12.16
1,37,63Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.966 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201103.12.11
-----60--------------------
1,37,85Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.055-h1Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,37,89Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,38,01Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.015 (G-15)Bærum, Julestevnet03.12.16
1,39,59Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,42,19Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.983-h1 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
1,42,46Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne05.02.11
1,43,78Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.033-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,43,78Trygve Jørgensen, IL i BUL25.10.026 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,44,21Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.007 (G-15)Bærum, Julestevnet05.12.15
1,44,34Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.023 (G-16)Stange, Bamselekene 201817.03.18
-----70--------------------
1,45,14Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,45,37Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.046-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,45,72Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.987 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
1,45,76Sigurd Berre, Bøler IF07.04.993 (G-15/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne08.03.14
1,47,28Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021 (G-15)Bærum, Julestemne02.12.17
1,48,43André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,52,44Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.049-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,52,57Thor Ignacio Skålvoll, Sportsklubben Vidar15.11.027 (G-15)Stange, Bamselekene 201718.03.17
1,56,98Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.975 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201228.01.12
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,50Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201817.03.18
1,34,11Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.024 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,40,52+Mariusz Wozniak (POL), Sportsklubben Vidar08.04.883Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18
1,47,51Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,42Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004-h3Bærum, NM innendørs 202002.02.20
1,51,45Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.932-h3Steinkjer, NM innendørs08.02.15
1,53,08Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021-h3 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
1,54,05Johannes Alnes, Bækkelagets SK07.06.902-h1 (G-20/22)Sandnes, UM Innendørs 201210.03.12
1,54,72Håvard Hildeskor, IL i BUL14.09.921-h2Hvam, Norwegian Miles Club Indoor - SMC06.02.16
1,55,08Christian Brun Norbye, IL i BUL13.05.904-fi Kingston/RI/USA, Atlantic 10 Indoor T&F Championships17.02.13
1,55,36Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.875-fi Houston/TX/USA, Conference USA Indoor Championships26.02.11
1,56,05Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983Ulsteinvik, NM innendørs 201705.02.17
1,56,20Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.862-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
1,57,33Jens-Olaf Breivik Lingaas, IK Tjalve12.08.935-h3 (G-18/19)Sandnes, UM Innendørs 201210.03.12
-----10--------------------
1,58,00Endre Wigaard, IL i BUL25.06.963-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
1,58,01Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.963-h4 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
1,58,44Nur Aden, IL i BUL05.05.851Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne12.01.13
1,58,87Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.003-h2Bærum, NM innendørs 202002.02.20
1,59,32Anders Bredesen Hatlelid, IK Tjalve04.01.942-h2 (G-18/19)Sandnes, UM Innendørs 201210.03.12
1,59,35Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.015-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
1,59,67Torjus Halden, IK Tjalve11.02.931-h2 (G-18/19)Ranheim, UM Innendørs 201112.03.11
1,59,94Carsten Haugen, IK Tjalve15.01.934-h2 (G-18/19)Sandnes, UM Innendørs 201210.03.12
2,00,26Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.952-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,00,82Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
-----20--------------------
2,00,97Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,01,37Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.942-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,02,50Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h1Steinkjer, NM innendørs08.02.15
2,02,72Martin Breivik Smebye, IK Tjalve10.07.93 (G-17)Karlstad/SWE, Götas Ungdomsspel Inomhus22.01.11
2,02,73Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.984-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene12.02.17
2,03,23Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.961-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,03,31Bendik Lillemoen Skaalerud, Oslostudentenes IK Friidrett03.09.983-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
2,03,34Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201309.03.13
2,03,40Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.864-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
2,03,41Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051-h3 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
-----30--------------------
2,03,46Simon Paul Sandbakken, Lambertseter IF13.09.951-h3 (G-16)Ranheim, UM Innendørs 201112.03.11
2,04,50Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,04,71Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.022-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,04,77Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.985-h2 (G-18/19)Bærum, UM Innendørs04.03.17
2,05,05Andreas Christiansen, IL i BUL22.11.004-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,05,26Sondre Aksel Qvale, Bøler IF20.02.972 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
2,05,29Mohamed Akli, IL i BUL08.09.002-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene12.02.17
2,05,37Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.991-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,05,54Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.786-h1Stange, KM Senior del 209.02.13
2,05,54Herman Foss, IL i BUL12.10.992-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----40--------------------
2,05,84Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.014-h2 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs10.03.18
2,05,99Anders Sørensen, Lambertseter IF24.02.963-h4 (G-15)Ranheim, UM Innendørs 201112.03.11
2,06,39Osama Zariouh, Sportsklubben Vidar04.09.951 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,06,82Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.054-h3 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,07,13Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,07,47Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056-h3 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,08,19Joachim Thingvoll Qvale, Bøler IF28.07.956-h2 (G-17)Sandnes, UM Innendørs 201210.03.12
2,08,52Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.722 (MV40)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14
2,08,81Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (G-16)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201719.02.17
2,09,10Henrik Grønbech, IL i BUL18.03.966-h2 (G-16)Sandnes, UM Innendørs 201210.03.12
-----50--------------------
2,09,36Abdullahi Ali Omar, IK Tjalve01.11.941-h1 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201309.03.13
2,09,71Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.0010 (G-17)Bærum, UM Innendørs04.03.17
2,09,90Jasin Hussein Eidem, IL i BUL01.02.005-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene12.02.17
2,09,91Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.007-h2 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201627.02.16
2,10,25Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.862Tromsø, Seriestevne 810.12.14
2,10,40Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.045 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,10,66Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,10,84Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.943-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
2,10,91Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.003 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,11,00William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.965 (G-17)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
-----60--------------------
2,11,39Morten Grønbech, IL i BUL09.02.946-h1 (G-17)Ranheim, UM Innendørs 201112.03.11
2,11,49Leif-Andre Trøhaugen, Bøler IF25.07.801 (MV35)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
2,11,53Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00H (G-17)Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201719.02.17
2,12,44Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.987 (G-17)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,12,53Asle Slettemoen, IL i BUL18.07.714Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne12.01.13
2,12,96Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,13,57Martinius Enzell Tangen, IK Tjalve17.04.991-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,13,73Magnus Wiik Eckhoff, Sportsklubben Vidar09.06.986-h1 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,13,76Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982Bærum, OFIKs Vinterleker07.03.15
2,13,76Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.993-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----70--------------------
2,14,19Håvard Irgens, IK Tjalve24.04.966-h1Leikvang, Nornalekene 201623.01.16
2,14,64Sebastian Mitchell, Bækkelagets SK06.03.973 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
2,14,75Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,15,23Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046-h1 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,15,91Paul Anders Hoen, IL i BUL28.02.771 (MV35)Leikvang, NM inne for veteranar18.03.12
2,16,17Birk Hogstad, IL i BUL16.10.993-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,16,91Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.841-h1 (MV35)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,17,47Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,18,04Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.006-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
2,18,06Vetle Solodden Lier, IL Koll16.10.997 (G-18)Canyon/TX/USA, Randall Raider Nation Relays10.03.17
-----80--------------------
2,18,11Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.036-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,20,28Alexander Windjusveen, IK Tjalve02.06.968-h2 (G-16)Sandnes, UM Innendørs 201210.03.12
2,20,57Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.984-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
2,21,37Iacob Mathiesen, IL i BUL23.11.663-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,22,30Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.974 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
2,22,43Johan Jørgen Peterson, Ready30.08.0411 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,23,47Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.995-h1 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,23,75Hassan Bouka, IL i BUL30.04.695 (MV45)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14
2,26,07Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.038-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,27,12Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner30.01.11
-----90--------------------
2,28,11André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,28,55Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.009 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,29,51Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,29,80Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
2,30,26Noah R Wicken, IL i BUL12.10.983 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne12.01.13
2,33,75Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.014-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,34,02Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,34,11Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.006-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,36,94Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.007-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
2,41,46Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.615-h1 (MV55)Hvam, Veteran NM innendørs 201705.03.17
-----100--------------------
2,43,67Henrik Brodin Lien, IL i BUL24.04.966 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner30.01.11
2,45,15Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.039-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,50,05Eirik Korshamn, IL i BUL29.07.983 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
2,56,02Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,58,3Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV45)Oslo/Ek, Treningsstevne17.03.11
2,58,41Tormod Bønes, IL i BUL09.04.421-h1 (MV75)Hvam, Veteran NM innendørs 201705.03.17
4,14,55Dag Erichsrud, IL i BUL08.11.495-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,22Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.879-h3Lexington/KY/USA, Rod McCravy Memorial28.01.12
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,85Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.975-h1Stockholm/SWE, Globen Galan17.02.16
1,55,66Nur Aden (SOM), IL i BUL05.05.852Steinkjer, NM innendørs 201204.03.12
2,06,99Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,10,77Mohamed Isak (SWE), IL i BUL08.11.955 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,18,36Thomas Patey (DEN), Sportsklubben Vidar04.09.732-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,18,56Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.995 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
2,21,66+Mariusz Wozniak (POL), Sportsklubben Vidar08.04.883Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18
3,02,01Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13

Ikke godkjente resultater
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,78Christian Brun Norbye, IL i BUL13.05.906-h2Notre Dame/IN/USA, Alex Wilson Invitational02.03.13

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30,29Johannes Alnes, Bækkelagets SK07.06.904Ranheim, Testløp16.12.11
2,32,24Christian Brun Norbye, IL i BUL13.05.902-h3Blacksburg/VA/USA, Virginia Tech Invitational18.01.13
2,35,99Michael Mørk, IK Tjalve15.10.991 (G-18/19)Winston-Salem/NC/USA, Champion Fast Track High School Invitational14.01.17
2,41,95Endre Wigaard, IL i BUL25.06.965Mankato/MN/USA, Maverick Invitational21.02.20
2,44,90Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,48,24Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,49,79Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18
2,50,10Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027Bærum, Indoor Games106.01.18
2,50,60Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.985Bærum, Tyrving Indoor Games07.01.17
2,51,30Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h1Hvam, Barnestevne og Indoor Games 201803.03.18
-----10--------------------
2,54,85Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053 (G-15)Bærum, Distriktskampen11.01.20
2,55,13Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.863-h1Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201412.01.14
2,55,26Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,56,94Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
2,58,84Armann Saastad Haugan, IL Koll18.01.021 (G-15)Bærum, Distriktskampen 201714.01.17
3,00,22Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.943Sandnes, Uoff. NM mangekamp innendørs13.01.13
3,00,54Eivind Rudjord Hillesund, IK Tjalve05.09.902Sandnes, Uoff. NM mangekamp innendørs29.01.12
3,02,99Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,08,05Noah R Wicken, IL i BUL12.10.986 (G-15)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus 201303.02.13
3,27,01Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78P (MV40)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
-----20--------------------
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,33,58Endre Wigaard, IL i BUL25.06.962Brookings/SD/USA, SDSU Last Chance15.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46,38Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
3,05,11Mariusz Wozniak (POL), Sportsklubben Vidar08.04.883Hvam, 1000 m Rekordstevne17.02.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,45,73Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.942Bærum, Nordic Match 201514.02.15
3,47,71Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.935Bærum, Nordic Match 201514.02.15
3,48,9Asmund Taarud, IK Tjalve24.05.641Dummy, Dummy indoor21.01.89
3,51,43Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.939-h3Glasgow/GBR, European Athletics Indoor Championships01.03.19
3,54,34Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.965Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
3,54,45Johannes Alnes, Bækkelagets SK07.06.904-h3Ranheim, NM Innendørs 201112.02.11
3,54,59Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.965-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
3,54,87Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.847-h3Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,00,96Stian Flo, IK Tjalve04.03.851-h2Steinkjer, NM innendørs 201203.03.12
4,02,64Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.002-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
-----10--------------------
4,03,39Endre Wigaard, IL i BUL25.06.962-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,03,52Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,03,59Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.014-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,03,81Andreas Søreng Høiby, IK Tjalve10.02.803-h2Ranheim, NM Innendørs 201112.02.11
4,06,16Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.987-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,06,39Roderick Duodu, IL i BUL30.03.029-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,07,05Jens-Olaf Breivik Lingaas, IK Tjalve12.08.938-h2 (G-18/19)Sandnes, UM Innendørs 201209.03.12
4,07,62Magnus Hoel Skaar, IK Tjalve07.07.898-h2Ranheim, NM Innendørs 201112.02.11
4,07,76Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.902-h1Bærum, NM innendørs 201605.03.16
4,08,76Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
-----20--------------------
4,09,80Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.967-h2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,10,78Anders Bredesen Hatlelid, IK Tjalve04.01.941-h1 (G-18/19)Sandnes, UM Innendørs 201209.03.12
4,11,04Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.972 (G-20/22)Bærum, UM Innendørs03.03.17
4,12,36Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.873-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,12,49Martin Breivik Smebye, IK Tjalve10.07.934 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201310.03.13
4,17,5Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.944Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,17,63Carsten Haugen, IL i BUL15.01.937-h2 (G-18/19)Ranheim, UM Innendørs 201113.03.11
4,18,15Asle Slettemoen, IL i BUL18.07.711 (MV40)Haugesund, Innendørsmesterskapet for veteraner02.03.13
4,18,73Joachim Thingvoll Qvale, Bøler IF28.07.956-h1 (G-17)Sandnes, UM Innendørs 201209.03.12
4,19,21Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.723 (MV40)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201409.03.14
-----30--------------------
4,19,32Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.9810 (G-18/19)Bærum, UM Innendørs03.03.17
4,19,66Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,20,68Osama Zariouh, Sportsklubben Vidar04.09.954-h1 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,21,14Sondre Aksel Qvale, Bøler IF20.02.977-h2 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201310.03.13
4,21,49Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.963-h2Malmø/SWE, Pallas Spelen 201524.01.15
4,22,84Anders Sørensen, Lambertseter IF24.02.962-h2 (G-15)Ranheim, UM Innendørs 201113.03.11
4,23,17Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,23,34Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984 (G-17)Gøteborg/SWE, Intersport Athletic Indoor Games02.03.14
4,25,19Herman Foss, IL i BUL12.10.9910-h1Bærum, NM innendørs 201803.02.18
4,25,48Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.054-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
-----40--------------------
4,28,58Sebastian Mitchell, Bækkelagets SK06.03.972-h1 (G-16)Steinkjer, UM innendørs 201310.03.13
4,28,61Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.9812 (G-18/19)Bærum, UM Innendørs03.03.17
4,31,59Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.004-h2 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,33,06Gustav Moe, IL i BUL08.05.036 (G-17)Bærum, Distriktskampen11.01.20
4,33,71Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.048 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,34,27Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.051-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,34,31Kimme Arnesen, IL Heming04.12.682 (MV45)Hvam, NM Veteraner innendørs 201612.03.16
4,38,66Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.018 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
4,41,35Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.039 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,43,1Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
-----50--------------------
4,44,64Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,51,03Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.003-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,52,3Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.983 (G-17)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15
4,54,05Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005-h1 (G-15)Ulsteinvik, UM innendørs 201508.03.15
4,54,30Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.863Tromsø, Seriestevne 813.11.13
4,55,42Hassan Bouka, IL i BUL30.04.693 (MV40)Haugesund, Innendørsmesterskapet for veteraner02.03.13
4,56,69Paul Anders Hoen, IL i BUL28.02.771 (MV35)Leikvang, NM inne for veteranar17.03.12
5,04,07Marcus Mauricio Knudsen, Sportsklubben Vidar01.09.821-h1 (MV35)Hvam, Veteran NM innendørs 201704.03.17
5,05,94Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.037 (G-15)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
5,16,6Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.611 (MV50)Oslo/Ek, Treningsstevne23.02.12
-----60--------------------
6,15,61Tormod Bønes, IL i BUL09.04.421-h1 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
6,15,9Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV45)Oslo/Ek, Treningsstevne23.02.12
6,34,0Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Oslo/Ek, Treningsstevne23.02.12
7,56,77Dag Erichsrud, IL i BUL08.11.495-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,50,96Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.976-h1Stockholm/SWE, Raka Spåret 201531.01.15
3,55,04Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.956-h2Steinkjer, NM innendørs07.02.15
3,58,36Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
3,59,76Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.932-h2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,03,11Nur Aden (SOM), IL i BUL05.05.856-h2Steinkjer, NM innendørs 201203.03.12
4,50,41Dominic Anthony Hoff (GBR), Rye Sportsklubb11.02.744 (MV35)Haugesund, Innendørsmesterskapet for veteraner02.03.13

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,04,41Eirik Hansen, IK Tjalve14.05.632Dummy, Dummy indoor02.02.85
4,07,2Thor Helland, IL i BUL10.12.362Dummy, Dummy indoor25.02.62
4,11,60Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.957-h1Fayetteville/AR/USA, SEC Indoor Track & Field Championships26.02.16
4,11,87Michael Mørk, IK Tjalve15.10.992-h1Clemson/SC/USA, Bob Pollock Invitational24.01.20
4,12,86Lars Kjerengtrøen, IK Tjalve07.06.793Dummy, Dummy indoor22.01.05
4,12,99Karl Johan Rasmussen, Sportsklubben Vidar10.10.734Dummy, Dummy indoor19.02.94
4,22,24Endre Wigaard, IL i BUL25.06.966-h1Mankato/MN/USA, NSIC Indoor Challenge15.02.20
4,30,11Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.873Charleston/IL/USA, EIU Mega Meet 201122.01.11
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14,10Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.954-h1Nashville/TN/USA, Commodore Invitational13.01.18
4,15,11Michael Mørk, IK Tjalve15.10.999-h2Notre Dame/IN/USA, ACC Indoor Championships28.02.20
4,22,43Endre Wigaard, IL i BUL25.06.965-h4Brookings/SD/USA, SDSU Indoor Classic09.02.19
4,28,57Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.8746Lexington/KY/USA, Rod McCravy Memorial T&F Meet29.01.11

Ikke godkjente resultater
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,02Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.952Ames/IA/USA, Iowa State Classic09.02.19
4,10,02Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.952Ames/IA/USA, Iowa State Classic09.02.19
4,13,26Michael Mørk, IK Tjalve15.10.995-h1Ames/IA/USA, Iowa State Classic09.02.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,32,09Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.045 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10,06Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,53,34Arne Kvalheim, IK Tjalve25.04.454Dummy, Dummy indoor10.03.74
7,54,93Eirik Hansen, IK Tjalve14.05.631Dummy, Dummy indoor21.02.87
8,00,02Stig Roar Husby, IL i BUL12.09.542Dummy, Dummy indoor23.02.85
8,01,58Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.897-h2Gøteborg/SWE, European Athletics Indoor Championships01.03.13
8,03,04Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.961Uppsala/SWE, Nordenkampen 201811.02.18
8,08,08Karl Johan Rasmussen, Bislett FIK10.10.731Dummy, Dummy indoor24.02.96
8,09,04Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.941-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,12,54Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.911Steinkjer, Steinkjer innendørs24.01.15
8,12,7Øystein Nordvik, IL i BUL27.12.545Dummy, Dummy indoor11.02.84
8,17,30Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.9511-h2College Station/TX/USA, SEC Indoor Championships24.02.18
-----10--------------------
8,20,36Johannes Alnes, Bækkelagets SK07.06.905Steinkjer, Nordisk landskamp 201211.02.12
8,21,08Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.847-h2Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,24,08Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.946Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
8,25,2Knut Brustad, IL i BUL23.07.453Dummy, Dummy indoor22.02.69
8,25,35Elias Jonsson, Nydalens SK13.03.992-h1Bærum, 3000m03.01.20
8,28,32Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.921-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,28,99Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.971Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
8,31,70Håkon Jarvis Westergård, Kamp/Vestheim IF24.09.9210-h3Bærum, NM innendørs 202002.02.20
8,33,15Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.935-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15
8,35,2Bård Solvoll, IK Tjalve29.04.594Dummy, Dummy indoor18.01.86
-----20--------------------
8,36,09Michael Mørk, IK Tjalve15.10.996-h1Clemson/SC/USA, Bob Pollock Invitational25.01.20
8,36,8Bjørnar Andersen, Stovnerkameratene05.11.633Dummy, Dummy indoor26.01.86
8,36,85August Magnus Flø, Sportsklubben Vidar28.09.952-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,38,4Ove Johnny Valla, IK Tjalve29.11.591Dummy, Dummy indoor21.01.84
8,42,39Karl Fremstad, IK Tjalve09.11.966-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
8,42,87Ole Kasper Harlem Fosser, IL Heming21.04.991Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
8,43,60Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.884-h1Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,49,26Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
8,52,50Martin Breivik Smebye, IK Tjalve10.07.932-h1Haugesund, NM Innendørs 201303.02.13
8,57,44Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.036-h2Bærum, NM innendørs 202002.02.20
-----30--------------------
8,58,74Martin Blomhoff Holm, Sportsklubben Vidar10.04.877-h2Ranheim, NM Innendørs 201113.02.11
9,01,01Christian André Olsen, IL i BUL18.10.017-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,08,90Henrik Fjeld, IL i BUL06.01.024-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,11,16Endre Wigaard, IL i BUL25.06.9615-h1Mankato/MN/USA, Ted Nelson Classic03.02.18
9,14,13Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,14,48Filip Meo, IL i BUL19.03.027-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,14,82Dag Einar Bøtun, Oslostudentenes IK Friidrett06.01.923Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,17,16Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.908Gøteborg/SWE, Scandinavian Milers Club30.01.16
9,18,16Torgeir Nørbech, Kamp/Vestheim IF30.09.894-h1Bærum, 3000m03.01.20
9,18,36Christian Hannestad, IL i BUL02.03.929-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
-----40--------------------
9,22,38Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.945Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,25,48Rune Busch, Sportsklubben Vidar12.05.867Hvam, Låvefest Januar 201714.01.17
9,25,73Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.887-h1Stange, NM innendørs 201402.02.14
9,26,82Ulrik Astrup Arnesen, IL Heming28.01.9715-h1Bærum, NM innendørs 201804.02.18
9,30,56Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.987-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.17
9,33,21Asle Slettemoen, IL i BUL18.07.711 (MV40)Haugesund, Innendørsmesterskapet for veteraner03.03.13
9,43,15Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
9,48,72Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.048-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,51,40Herman Foss, IL i BUL12.10.998-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.17
9,54,80Jon Ilseng, Bøler IF24.03.701 (MV45)Hvam, Veteran NM innendørs 201705.03.17
-----50--------------------
9,55,42Jørgen Enkerud, Sportsklubben Vidar24.11.009Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
9,56,58Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.722 (MV40)Haugesund, Innendørsmesterskapet for veteraner03.03.13
10,03,56Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.054Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
10,03,88Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.979-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
10,10,68Håvard Irgens, IK Tjalve24.04.967-h1Leikvang, Nornalekene 201624.01.16
10,14,4Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.9912 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,20,00Arvin Patel, IL i BUL12.01.672 (MV50)Hvam, Veteran NM innendørs 201705.03.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,02,21Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951Gøteborg/SWE, Scandinavian Milers Club30.01.16
8,22,89Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.934-h2Steinkjer, NM innendørs08.02.15

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,35,72Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.841Hvam, Låvefest Januar 201714.01.17
15,14,88Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.882Hvam, Låvefest Januar 201714.01.17

Ikke godkjente resultater
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,16,56Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.956-h2Ames/IA/USA, Iowa State Classic09.02.18

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,69Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.915-sf2Gøteborg/SWE, European Athletics Indoor Championships01.03.13
8,33Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.931 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
8,35Eivind Kleven Hagen, Sportsklubben Vidar03.10.967Växjö/SWE, Nordenkampen13.02.16
8,39Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.996-fi Albuquerque/NM/USA, New Mexico Classic02.02.19
8,48Magnus Husby Rostad, IK Tjalve07.03.801-h1Lillestrøm, Skedsmolekene 201129.01.11
8,63Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.893-h1Steinkjer, NM innendørs 201204.03.12
8,72Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944Bærum, NM innendørs 201606.03.16
8,77Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.963Bærum, NM innendørs 201804.02.18
9,02Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,57John Huse Olsen, IK Tjalve16.01.932 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201308.03.13
-----10--------------------
9,75Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.867Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14
10,71Eivind Rudjord Hillesund, IK Tjalve05.09.902Sandnes, Uoff. NM mangekamp innendørs29.01.12

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,31Per Olaf Nicolaisen, IK Tjalve16.02.611Dummy, Dummy indoor27.01.90

300 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,71Andreas Bratland Totsås, Sportsklubben Vidar01.07.812Tampere/FIN, Innendørslandskamp05.02.11

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,40,7Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-15)Fredrikstad, Fredrikstad Lekene08.02.15
5,44,51Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.033 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201807.01.18

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,15,7Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001Fredrikstad, KM HUT/LUT18.01.17
21,01,91Henrik Brodin Lien, IL i BUL24.04.962 (G-15)Ranheim, UM Innendørs 201111.03.11
22,50,80Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,27,78Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.003Bærum, NM innendørs 202001.02.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,36Steinar Hoen, IK Tjalve08.02.711Dummy, Dummy indoor12.02.94
2,21Ivan Kristoffer Nilsen, IL i BUL28.03.891Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14
2,12Kjølv Egeland, IL i BUL02.07.902Ranheim, NM Innendørs 201113.02.11
2,11Kjetil Theodorsen, IL i BUL04.06.734Dummy, Dummy indoor04.02.96
2,09Thor Christian Maast, IK Tjalve22.10.841Dummy, Dummy indoor21.02.04
2,08Erlend Jakobsen Rønningen, IL i BUL08.05.914Ranheim, NM Innendørs 201113.02.11
2,06Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
2,04Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,03Christian Eriksrud, IL i BUL25.04.871Dummy, Dummy indoor20.01.07
2,02Marius Eriksrud, IL i BUL23.09.893Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
-----10--------------------
2,00Halvard Leirvik, Sportsklubben Vidar09.05.725Dummy, Dummy indoor06.02.94
1,97Tom Erik Olsen, Sportsklubben Vidar20.10.74MDummy, Dummy indoor06.02.99
1,95Jørgen Nielsen, IK Tjalve14.07.582Dummy, Dummy indoor29.02.76
1,95Lars Ytterhaug, IK Tjalve29.08.812Dummy, Dummy indoor01.02.98
1,95Eskil Brennmo, IK Tjalve25.04.912Lillestrøm, Skedsmolekene 201228.01.12
1,95Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.921 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201310.03.13
1,95Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
1,93Thomas Nielsen, IK Tjalve29.03.705Dummy, Dummy indoor01.02.87
1,91Sindre Almsengen, IL i BUL16.02.852Dummy, Dummy indoor17.02.02
1,91Rasmus Stene, Lambertseter IF13.11.941 (G-18/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
-----20--------------------
1,90Nicolay Landmark, Oslo IL28.03.631Dummy, Dummy indoor21.03.81
1,90Jan Petter Woldseth, Oslo IL21.04.632Dummy, Dummy indoor21.03.81
1,90Storm Koksvik, IK Tjalve20.08.982Bærum, Hoppstevne19.01.18
1,89Kristian Berg, IL i BUL23.04.942 (G-17)Ranheim, UM Innendørs 201113.03.11
1,85Eirik Haugstad, IL i BUL17.01.9410Ranheim, NM Innendørs 201113.02.11
1,85Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.972 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
1,81Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201508.03.15
1,80Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.963Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
1,80Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,76Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
-----30--------------------
1,70Eivind Rudjord Hillesund, IK Tjalve05.09.903Sandnes, Uoff. NM mangekamp innendørs28.01.12
1,70Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15
1,70Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,65Ian Delabie, Sportsklubben Vidar20.12.948 (G-16)Ranheim, UM Innendørs 201113.03.11
1,65Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,63Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18
1,62Methuban Thurairajah, Lambertseter IF14.04.004 (G-17)Stange, Bamselekene 201719.03.17
1,61Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-17)Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14
1,61Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.035 (G-15)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
1,60Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.962 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne05.02.11
-----40--------------------
1,60Simen Stave, IL i BUL21.01.955 (G-17)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne05.02.11
1,60Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
1,60Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
1,58André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
1,55Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.864Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201411.01.14
1,55Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.041 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,50Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne14.01.12
1,50Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.971 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne14.01.12
1,50Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.972 (G-16)Fredrikstad, Coca Cola Lekene10.02.13
1,50Victor U. Stiberg, Lambertseter IF13.11.982 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
-----50--------------------
1,50Martinius Røste, IL i BUL26.06.971 (G-16)Stange, Bamselekene 201317.03.13
1,50Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.972 (G-16)Stange, Bamselekene 201317.03.13
1,50Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.055 (G-15)Bærum, Distriktskampen11.01.20
1,45Ousman Touray, IL i BUL13.01.952 (G-15)Oslo/Ek, Julestevne11.12.10
1,45Daniel Agard Stenberg, IL i BUL17.08.973 (G-16)Stange, Bamselekene 201317.03.13
1,45Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003 (G-15)Stange, Bamselekene 201522.03.15
1,45Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,45Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,45Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.058 (G-15)Bærum, Distriktskampen11.01.20
1,45Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
-----60--------------------
1,45William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.057 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,41Vetle Solodden Lier, IL Koll16.10.993 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne31.01.14
1,40Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965 (G-15)Stange, Bamselekene 201120.03.11
1,40Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012Bærum, Treningsstevne06.01.17
1,40Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
1,38Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644 (MV50)Hvam, Veteran NM innendørs 201705.03.17
1,35Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,30Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Hvam, NM Veteraner innendørs 201613.03.16
1,30Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,30Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.047 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----70--------------------
1,25Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.048 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,02Kjell Meum, Oslo IL12.06.311 (MV80)Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner30.01.11
0,90Svein Høilo, Oslo IL30.08.271 (MV85)Leikvang, NM inne for veteranar18.03.12
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.931 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
1,75Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201531.01.15

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Magnus Husby Rostad, IK Tjalve07.03.802Haslum, Oppkjøringsstevne26.01.11
1,64Kristoffer Buhagen, IL i BUL04.02.924Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,63Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (MJ)Bærum, NM innendørs 201605.03.16
1,60Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.923Ulsteinvik, NM innendørs 201704.02.17
1,56Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,53Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.721 (MV)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t04.03.13
1,53Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,50Rasmus Stene, Lambertseter IF13.11.941 (G-18/19)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp22.03.12
1,50Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,50Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
-----10--------------------
1,48Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.941 (G-17)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp29.03.11
1,45Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.693Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,44Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.951Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,40Kristian Brekke, Bækkelagets SK19.02.921 (MJ)Oslo/Bk, Innendørsstevne07.03.11
1,40Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.892Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp20.03.12
1,40Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031 (G-17)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp24.02.20
1,36Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
1,35Per Olaf Nicolaisen, IK Tjalve16.02.611 (MV50)Tønsberg, Seriestevne26.03.11
1,35Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.961 (G-15)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp29.03.11
1,35Haakon Askim Vatne, IL i BUL29.09.921 (G-18/19)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp29.03.11
-----20--------------------
1,35Didrik Fleischer, Bækkelagets SK20.02.922 (G-18/19)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp29.03.11
1,35Martinius Røste, IL i BUL26.06.971 (G-16)Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t14.03.13
1,35Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991 (G-15)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,35Johannes Bergh, IL Koll08.02.973Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
1,35Henning Dahl Holti, IK Tjalve15.11.891Nesseby, Romjulshopp28.12.15
1,34Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.901Oslo/NIH, Treningstevne01.03.13
1,34Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631 (MV50)Bærum, KM hopp u/t Oslo/Akershus04.04.17
1,33Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t05.03.12
1,32Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712 (MV45)Hvam, Veteran NM innendørs 201704.03.17
1,30Håkon Ringdal, Bækkelagets SK06.01.951 (G-16)Oslo/Bk, Innendørsstevne07.03.11
-----30--------------------
1,30Simon Paul Sandbakken, Lambertseter IF13.09.951 (G-18/19)Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t14.03.13
1,30Kristian Berg, IL i BUL23.04.942 (G-18/19)Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t14.03.13
1,30Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981 (G-16)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
1,30Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.774Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,30Frode Urdal, Lambertseter IF01.06.901Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
1,28Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.031 (G-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
1,28André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041 (G-15)Hvam, Klubbstevne17.12.19
1,26Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t05.03.12
1,26Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.981 (G-15)Oslo/NIH, Treningstevne01.03.13
1,25Ole Henriksen, Oslo Politis Idrettslag09.09.551 (MV55)Oslo/Ek, Treningsstevne17.03.11
-----40--------------------
1,25Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.972 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t05.03.12
1,25Methuban Thurairajah, Lambertseter IF14.04.001 (G-17)Bærum, KM hopp u/t Oslo/Akershus04.04.17
1,20Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.942 (G-17)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp29.03.11
1,20Kjetil Sandtrø, Bækkelagets SK19.12.652 (MV)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t04.03.13
1,20Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t04.03.13
1,15Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner29.01.11
1,15Mikael Borge, Bækkelagets SK10.07.973 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t05.03.12
1,15William Sletsjøe, Bækkelagets SK04.09.972 (G-16)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t04.03.13
1,15Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.626Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
1,05Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV35)Oslo/Ek, Treningsstevne17.03.11
-----50--------------------
1,05Tormod Guldvog, Lambertseter IF22.11.701 (MV40)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
1,00Daniel Agard Stenberg, IL i BUL17.08.973 (G-16)Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t14.03.13
1,00Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.031 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
0,95Shahid Aasmund Skar, Lambertseter IF21.06.752 (MV40)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
0,94Kjell Meum, Oslo IL12.06.311 (MV80)Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner29.01.11
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,68Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.931Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
1,20Kjell Bramsiepe (GER), Bækkelagets SK10.04.912 (MJ)Oslo/Bk, Innendørsstevne07.03.11

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,73Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Albuquerque/NM/USA, Don Kirby Elite Invitational08.02.19
5,45Ketil Rønneberg, Sportsklubben Vidar09.12.761Dummy, Dummy indoor25.02.00
5,35Benjamin Jensen, IK Tjalve13.04.75Dummy, Dummy indoor08.02.97
5,32Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Princeton/NJ/USA, Princeton Indoor Invitational23.02.20
5,20Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.951Malmø/SWE, Pallasspelen25.01.20
5,00Tor Taraldsrud, Sportsklubben Vidar04.10.752Dummy, Dummy indoor16.02.00
4,80Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.981 (G-18/19)Bærum, Stavstevne17.03.17
4,80Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
4,57Trond Knaplund, IK Tjalve12.05.60Dummy, Dummy indoor20.02.88
4,40Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.948Bærum, NM innendørs 201606.03.16
-----10--------------------
4,40Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-grp2 (G-15/19)Bærum, Førjulsspretten21.12.19
4,22Erik Drange Tønnessen, IK Tjalve29.08.773Dummy, Dummy indoor14.02.98
4,05Esben Winge, IK Tjalve24.05.562Dummy, Dummy indoor24.02.79
3,90Jørn Stian Dahl, IK Tjalve05.01.735Dummy, Dummy indoor15.02.92
3,90Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
3,80Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.902Stange, Hyundai indoor games04.02.12
3,80Johannes Bergh, IL Koll08.02.971 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
3,70Jan Wang Engedahl, IK Tjalve09.01.533Dummy, Dummy indoor22.02.70
3,20André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
3,05Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----20--------------------
3,02Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.055 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,76Eivind Rudjord Hillesund, IK Tjalve05.09.905Sandnes, Uoff. NM mangekamp innendørs29.01.12
2,65Thai Drager, IL i BUL16.07.056 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,60Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.972 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland21.01.12
2,60Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013Hvam, Stavstevne18.02.16
2,30Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.863Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201412.01.14
1,90Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV50)Hvam, Veteran NM innendørs 201704.03.17
1,86Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.059 (G-17)Bærum, Distriktskampen11.01.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,61Einar Sagli, IK Tjalve30.09.581Dummy, Dummy indoor23.02.85
7,47Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961Bærum, NM innendørs 202002.02.20
7,35Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
7,30Lars Ytterhaug, IK Tjalve29.08.811Dummy, Dummy indoor17.12.06
7,28Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.871Ranheim, NM Innendørs 201113.02.11
7,25Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,23Wilhelm Wingaard, Høybråten og Stovner IL16.05.691Dummy, Dummy indoor16.01.93
7,23Runar Heltne, IK Tjalve21.04.802Dummy, Dummy indoor13.01.07
7,22Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,09Erik Lund, IL i BUL26.04.972Bærum, NM innendørs 201803.02.18
-----10--------------------
6,98Lars Tangnes Frantzen, IK Tjalve03.06.903Eskilstuna/SWE, Eskilstuna Indoor Games05.02.11
6,85Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
6,78Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.921Hvam, Låvefest Januar 201714.01.17
6,69Ousman Touray, IL i BUL13.01.951 (G-18/19)Steinkjer, UM innendørs 201309.03.13
6,58Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.971Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene12.02.17
6,53Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002Bærum, Tjalves hoppstevne17.01.20
6,43Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
6,42Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013 (G-17)Uddevalla/SWE, Distriktskampen13.01.18
6,42Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
6,40Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032 (G-17)Bærum, Distriktskampen11.01.20
-----20--------------------
6,32Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Leikvang, NM Veteran Inne 201507.03.15
6,25Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,25Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,18Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.964 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
6,18Brage Hogstad, IL i BUL19.05.013 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
6,16Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene07.02.16
6,12Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.9910Staten Island/NY/USA, ECC Indoor Track and Field Championship16.02.19
6,09Omar Jobe, IL i BUL13.03.922 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201108.01.11
5,95Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.961Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,95Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.0010 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----30--------------------
5,84Johannes Bergh, IL Koll08.02.975 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,78Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,74Methuban Thurairajah, Lambertseter IF14.04.003 (G-17)Stange, Bamselekene 201718.03.17
5,72Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
5,71Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.0310 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
5,63Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-18/19)Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus20.02.16
5,61Simen Kjensli, IL i BUL03.11.954 (G-16)Stange, Bamselekene 201119.03.11
5,58Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.022 (G-15)Stange, Bamselekene 201718.03.17
5,56Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.016 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
5,48Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.9710 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
-----40--------------------
5,44Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.9711 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,43Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,42Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.864Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201411.01.14
5,40Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.997 (G-16)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
5,39Eivind Rudjord Hillesund, IK Tjalve05.09.904Sandnes, Uoff. NM mangekamp innendørs28.01.12
5,36Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.992 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
5,32Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.973 (G-16)Fredrikstad, Coca Cola Lekene10.02.13
5,31Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
5,27Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
5,23Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.039 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----50--------------------
5,22Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.9713 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,22Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-15)Bærum, Distriktskampen11.01.20
5,20Håkon Ringdal, Bækkelagets SK06.01.952 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne05.02.11
5,15Erlend Lunde Colleuille, IL i BUL07.12.964 (G-17)Stange, Bamselekene 201316.03.13
5,14Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
5,10Martinius Røste, IL i BUL26.06.974 (G-16)Stange, Bamselekene 201316.03.13
5,08Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,06Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
5,04André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
5,04Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----60--------------------
5,03Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.976 (G-16)Stange, Bamselekene 201316.03.13
5,02Fabian Kaufmann, Bøler IF06.01.982 (G-15)Stange, Bamselekene 201316.03.13
5,01Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.975 (G-16)Fredrikstad, Coca Cola Lekene10.02.13
4,91Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.9611 (G-15)Ranheim, UM Innendørs 201112.03.11
4,88Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.0213 (G-16)Steinkjer, UM Innendørs11.03.18
4,85William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.9911 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
4,84Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.821 (MV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,79Daniel Agard Stenberg, IL i BUL17.08.977 (G-16)Stange, Bamselekene 201316.03.13
4,79Gustav Daniel Breivik, Lambertseter IF31.01.996 (G-16)Bærum, BUL julestevne06.12.14
4,73Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.645 (MV45)Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner29.01.11
-----70--------------------
4,68Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.9615 (G-15)Ranheim, UM Innendørs 201112.03.11
4,61Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.022 (G-16)Stange, Bamselekene 201816.03.18
4,55Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.008 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene13.02.15
4,50Simen Fritsvold, IL Koll12.05.0510 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
4,27Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
4,23Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.029 (G-15)Stange, Bamselekene 201718.03.17
4,14Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.0110 (G-15)Stange, Bamselekene 201612.03.16
4,10Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
4,06Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.0314 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
4,04Jørgen Bergh, IL Koll29.12.0315 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene11.02.18
-----80--------------------
3,94Storm Kleiva, IL i BUL30.08.0210 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene12.02.17
3,56Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442 (MV70)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201409.03.14
2,40Kjell Meum, Oslo IL12.06.311 (MV80)Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner29.01.11
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,75Mateusz Parlicki (POL), IL i BUL14.04.841Oslo/Bi, Treningsstevne15.02.13
5,94Bereket Geda Wayu (ETH), IL i BUL06.10.015 (G-16)Bærum, UM Innendørs04.03.17
5,49Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
5,35Emmanuel Fretelliere (FRA), Oslostudentenes IK Friidrett30.05.903Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
5,31Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.998 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,16Bartek Sakowski (POL), Sportsklubben Vidar03.07.987 (G-15)Steinkjer, UM innendørs 201310.03.13
5,12Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.001 (G-15)Bærum, Redd Barna Lekene 201511.01.15

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,60Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Lillestrøm, Skedsmolekene 201228.01.12
5,88Johannes Bergh, IL Koll08.02.971 (G-16)Oslo/Ek, Julestevne 201307.12.13
5,72Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.961 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201228.01.12
5,65Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.972 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene 201425.01.14
5,57Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.011 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene27.01.18
5,39Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.973 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne12.01.13
5,28Phillip Lukas Rake Berggren, Ready23.02.976 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne12.01.13
5,25Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972 (G-18/19)Oslo/Ek, Nasjonalt innendørsstevne11.01.14
5,20Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.963 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201129.01.11
5,20Erlend Lunde Colleuille, IL i BUL07.12.963 (G-17)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
-----10--------------------
5,20Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201728.01.17
5,17Markus Alexander Haug, IL i BUL28.01.952 (G-16)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne12.03.11
4,94Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.952 (G-18/19)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
4,92William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.963 (G-15)Askim, Askimlekene 201123.01.11
4,51Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.987 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene 201326.01.13
4,45Eirik Korshamn, IL i BUL29.07.984 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt Stevne02.03.13
4,18Nicholas Jaunsen, Bøler IF25.07.976 (G-15)Oslo/Ek, Nasjonalt friidrettsstevne03.03.12
6,09Raymond Yaw Gavey (GHA), IL i BUL08.10.921Oslo/Ek, Julestevne 201201.12.12
6,08Bereket Geda Wayu (ETH), IL i BUL06.10.011 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene 201728.01.17

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,34Joachim Skjønhaug, Bækkelagets SK28.05.001Bærum, NM innendørs 202002.02.20
3,28Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.874Ranheim, NM Innendørs 201113.02.11
3,27Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV35)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
3,25Nils-Paul Skåra, IL i BUL26.03.873Haugesund, NM Innendørs 201303.02.13
3,21Colin Eriksen, IK Tjalve17.05.942Ulsteinvik, NM innendørs 201705.02.17
3,19Christoffer Muri Stokke, Bækkelagets SK06.10.861Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t05.03.12
3,18Dag Halfdan Wergeland, IL i BUL24.05.891Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
3,12Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.891Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp20.03.12
3,10Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp20.03.12
3,10Ousman Touray, IL i BUL13.01.952Bærum, Tyrvings høstserie30.10.17
-----10--------------------
3,09Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.925Stange, NM innendørs 201401.02.14
3,09Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.893Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
3,08Anders Erlend Idås, Sportsklubben Vidar14.02.904Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
3,07Omar Jobe, IL i BUL13.03.923Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t07.03.13
3,06Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934Bærum, NM innendørs 201606.03.16
3,05Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Tromsø, NNM inne 201421.02.14
3,05Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.925Bærum, NM innendørs 201606.03.16
3,05Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.771Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t27.02.17
3,05Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (MJ)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
3,03Kasper Sagen, Bækkelagets SK19.04.9910Bærum, NM innendørs 202002.02.20
-----20--------------------
3,01Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.90Nittedal, KM hopp uten tilløp06.03.11
3,01Henning Dahl Holti, IK Tjalve15.11.891Nesseby, Romjulshopp28.12.15
3,00Håkon Särnblom, IL i BUL03.03.666Stange, NM innendørs 201401.02.14
2,96Magnus Husby Rostad, IK Tjalve07.03.8010Ranheim, NM Innendørs 201113.02.11
2,96Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,95Erik Lund, IL i BUL26.04.971 (G-18/19)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,92Rasmus Stene, Lambertseter IF13.11.941 (G-18/19)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp22.03.12
2,92Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991 (G-19)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,90Didrik Fleischer, Bækkelagets SK20.02.921 (G-18/19)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp29.03.11
2,90Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
-----30--------------------
2,89Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,87Kristian Brekke, Bækkelagets SK19.02.921 (MJ)Oslo/Bk, Innendørsstevne07.03.11
2,87Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.692Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,87Methuban Thurairajah, Lambertseter IF14.04.001 (G-17)Bærum, KM hopp u/t Oslo/Akershus04.04.17
2,86Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962Bærum, Hoppstevne 208.11.17
2,85Eivind Rudjord Hillesund, IK Tjalve05.09.902Oslo/Bi, Treningsstevne31.10.10
2,85Vegard Rooth, Bækkelagets SK29.07.631Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,85Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.961 (G-18/19)Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,84Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.965Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,84Anders Stokvold, IL i BUL25.07.721 (MV45)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
-----40--------------------
2,83Simen Kjensli, IL i BUL03.11.953 (G-18/19)Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t14.03.13
2,83Mickey Joe, IL i BUL14.08.916Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
2,82Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942 (G-18/19)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp22.03.12
2,82Kristian Berg, IL i BUL23.04.944 (G-18/19)Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t14.03.13
2,82Frode Urdal, Lambertseter IF01.06.901Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
2,82Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002 (G-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,82Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,81Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.941 (G-17)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp29.03.11
2,81Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.925Sandnes, Lagmesterskap31.10.13
2,81Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.953Bærum, KM hopp u/t Oslo/Akershus04.04.17
-----50--------------------
2,79Johannes Bergh, IL Koll08.02.976Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,78Simon Paul Sandbakken, Lambertseter IF13.09.955 (G-18/19)Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t14.03.13
2,76Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,74Lars Ødegård, Bækkelagets SK30.07.762Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,72Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.952 (G-17)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp22.03.12
2,72Yobe Najar, IL i BUL09.11.962 (G-17)Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t14.03.13
2,71Haakon Askim Vatne, IL i BUL29.09.922 (G-18/19)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp29.03.11
2,70Sindre Henriksen, IK Tjalve10.11.931 (G-18/19)Nittedal, Kretsstevne30.01.11
2,70Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-16)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,70Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.983 (G-18/19)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
-----60--------------------
2,69Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013 (G-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,68Alexander Helland, IL i BUL05.11.902Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp31.03.11
2,67Ibrahim Jusu, IL i BUL27.02.953 (G-17)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp22.03.12
2,67Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.008Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,67Bjørn Gunnar Husby, Haugerud IF17.05.751 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,66Vegard Henriksen, IK Tjalve08.06.883Nittedal, Kretsstevne30.01.11
2,66Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV55)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp20.03.12
2,66Håkon Ringdal, Bækkelagets SK06.01.954 (G-17)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp22.03.12
2,66Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.956 (G-18/19)Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t14.03.13
2,66Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
-----70--------------------
2,66Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.0310 (MJ)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,66Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031 (G-17)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp24.02.20
2,65Fredrik Patricksson, Bækkelagets SK15.08.941 (G-18)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t05.03.12
2,63Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.971 (G-16)Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t14.03.13
2,63Filip Omarsson, IL i BUL14.09.004 (G-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,62Odin Hallquist, IL Koll01.10.977 (G-18/19)Bærum, Kasterhoppestevne09.01.16
2,62Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015Bærum, Treningsstevne06.01.17
2,62Bjørn Petter Bjørgo, Bækkelagets SK11.07.683Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t27.02.17
2,60Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.945 (G-18/19)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp22.03.12
2,60Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981 (G-16)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
-----80--------------------
2,60Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-15)Oslo/Ek, KM HUT og LUT26.03.15
2,60Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,59Anders Byrkjeland, IL Koll28.11.952 (G-17)Haslum, KM hopp uten tilløp12.02.12
2,59Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-17)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,56Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV)Oslo/Bk, Innendørsstevne07.03.11
2,56Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.014 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,56Thomas Graftås, IL i BUL12.09.014 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
2,56Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.635 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,55Christian Velle, Oslo IL28.02.703 (MV40)Leikvang, NM inne for veteranar17.03.12
2,54Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.0511 (MJ)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
-----90--------------------
2,53Anders Høyer Berg, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.681 (MV45)Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t07.03.13
2,51Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.018Bærum, Treningsstevne06.01.17
2,51Kristian Aas, Bækkelagets SK04.05.734Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t27.02.17
2,51Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.686 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,50Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971 (G-15)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp22.03.12
2,50Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.972 (G-16)Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t14.03.13
2,50Martinius Røste, IL i BUL26.06.973 (G-16)Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t14.03.13
2,49Sture Marrot, Bækkelagets SK01.05.701 (MV40)Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14
2,49Eivind Berg, Bækkelagets SK23.12.695Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t27.02.17
2,48Erlend Lunde Colleuille, IL i BUL07.12.963 (G-17)Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t14.03.13
-----100--------------------
2,48Aksel W Danielsen, Bækkelagets SK24.03.992 (G-15)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp13.03.14
2,48Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,47Elias Wehus Fallgren, IL i BUL20.08.952 (G-16)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp29.03.11
2,47Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.624Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t29.02.16
2,46Per Gammelgård, Bækkelagets SK05.01.543Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t02.03.15
2,45Johannes Alnes, Bækkelagets SK07.06.901Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t04.03.13
2,44Daniel Agard Stenberg, IL i BUL17.08.974 (G-16)Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t14.03.13
2,44Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032 (G-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,44André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,43Herbert Astrup Hansen Hagen, Bækkelagets SK14.07.003Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
-----110--------------------
2,41Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-15)Bærum, KM hopp u/t Oslo Akershus10.04.18
2,40Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp24.02.20
2,39Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp31.03.11
2,38Tormod Guldvog, Lambertseter IF22.11.701 (MV40)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t12.03.18
2,37Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV65)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp31.03.11
2,37Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.9810Oslo/Ek, KM HUT og LUT24.03.15
2,36Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV40)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201408.03.14
2,35Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.031 (G-16)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,34Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.033 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,33Teodor Johan Olving, Bækkelagets SK03.04.973 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t05.03.12
-----120--------------------
2,33Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.7614Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,31William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.962 (G-15)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp29.03.11
2,31Michael Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb08.01.7815Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,30Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV60)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201810.03.18
2,29William Sletsjøe, Bækkelagets SK04.09.972 (G-16)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t04.03.13
2,29Thor Gjesdal, IL Koll17.04.6210Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,29Bjørn Arne Kristiansen, IK Tjalve27.06.681 (MV50)Jessheim, Åpent stevne18.10.18
2,27Willy Bjørndal, Sportsklubben Vidar07.02.431 (MV70)Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t07.03.13
2,27Jan Tore Bergh, IL Koll05.09.633 (MV50)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t03.03.14
2,26Øystein Helleren, Bækkelagets SK04.03.776Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
-----130--------------------
2,25Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp20.03.12
2,23Shahid Aasmund Skar, Lambertseter IF21.06.751 (MV40)Lambertseter, Klubbmesterskap hopp u/t14.03.16
2,22Jostein Amlien, IL Koll02.07.6111Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
2,20Mats Frithjof Aulie-Høyer, Bækkelagets SK01.11.032 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t26.02.18
2,17Mikael Borge, Bækkelagets SK10.07.975 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp u/t05.03.12
2,08Kjell Meum, Oslo IL12.06.312 (MV80)Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner29.01.11
2,06Felix Christensen, IL i BUL20.04.029 (G-15/18)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.18
1,88Christoffer Adielsson, IL i BUL21.12.892Stavanger, Kretsstevne04.09.14
1,88Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.444 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,04Raymond Yaw Gavey (GHA), IL i BUL08.10.92Oslo/Ek, Kretsmesterskap hopp u/t14.03.13
2,92Mateusz Parlicki (POL), IL i BUL14.04.843Haslum, KM hopp uten tilløp12.02.12
2,85Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.933Oslo/Ek, KM Hopp u/t25.02.14
2,75Karoli Lwanga (KEN), IL i BUL05.11.951 (G-17)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp22.03.12
2,67Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003 (G-16)Oslo/Ek, KM Oslo hut 201607.04.16
2,62Kjell Bramsiepe (GER), Bækkelagets SK10.04.913Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp31.03.11
2,50Dominic Anthony Hoff (GBR), Rye Sportsklubb11.02.744 (MV35)Haugesund, Innendørsmesterskapet for veteraner02.03.13
2,47Bereket Geda Wayu (ETH), IL i BUL06.10.0110Bærum, Treningsstevne06.01.17

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,07Torstein Dahle, IL i BUL14.09.603Dummy, Dummy indoor19.02.84
15,76Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.873Bærum, Nordic Match 201514.02.15
15,22Erik Lund, IL i BUL26.04.975Tampere/FIN, Nordisk Innendørslandskamp11.02.17
15,15Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.921Hvam, Låvefest Januar 201714.01.17
14,96Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Bærum, NM innendørs 202001.02.20
14,89Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023Bærum, NM innendørs 202001.02.20
13,92Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
13,82Luca Thompson, IL i BUL24.11.001 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
13,80Stig Benserud, IK Tjalve21.03.669Dummy, Dummy indoor05.02.89
13,52Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-18/19)Ulsteinvik, UM innendørs 201506.03.15
-----10--------------------
13,20Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
13,04Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-17)Steinkjer, UM Innendørs09.03.18
12,64Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.004 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
12,55Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Haugesund, Norsk Innendørs Veteranmesterskap 201407.03.14
12,50Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
12,13Rasmus Stene, Lambertseter IF13.11.941 (G-17)Haslum, Kretsstevne07.03.11
12,01Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,88Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021Hvam, Låvefest Januar 201813.01.18
11,70Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.036 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
10,80Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.016 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene06.02.16
-----20--------------------
10,74Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,73Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.972Oslo/Bi, Treningsstevne25.01.13
10,51Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.037 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
10,16André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
10,12Erlend Lunde Colleuille, IL i BUL07.12.961 (G-17)Oslo/Bi, Treningsstevne22.02.13
10,11Johan Jørgen Peterson, Ready30.08.043 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
8,93Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442 (MV65)Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner30.01.11
8,89Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV50)Hvam, Veteran NM innendørs 201705.03.17
6,22Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV80)Grimstad, NM Veteran Friidrett 201811.03.18
5,94Kjell Meum, Oslo IL12.06.311 (MV80)Stange, KM Hedmark og Oppland og NM veteraner30.01.11
-----30--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,09Mateusz Parlicki (POL), IL i BUL14.04.842Haugesund, NM Innendørs 201302.02.13
10,97Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene14.02.15
9,94Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981 (G-15)Oslo/Bi, Treningsstevne22.02.13

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,36Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.872Leikvang, Hoppstevne02.01.13
8,98Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp20.03.12
7,66Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.892Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp20.03.12
7,35Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV55)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp20.03.12
6,79Bjørn Jensen, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.681 (MV)Ås, Kretsstevne25.02.13
5,50Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Oslo/Ek, KM hopp uten tilløp20.03.12

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,01Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Bærum, NM innendørs 202001.02.20
18,39Svein Inge Valvik, IF Kamp-Vestheim20.09.561Dummy, Dummy indoor24.02.79
17,34Stian Andersen, IK Tjalve01.02.885Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14
15,73Harald Vikne, IK Tjalve11.05.692Dummy, Dummy indoor24.01.93
15,48Runar Heltne, IK Tjalve21.04.801Dummy, Dummy indoor06.03.10
14,90Bjørn Olsson, IK Tjalve10.08.751Dummy, Dummy indoor14.12.96
13,82Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.961Bærum, Treningsstevne Kast09.01.16
13,30Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.931 (G-U23)Ulsteinvik, UM innendørs 201507.03.15
13,14Thomas Rosvold, IK Tjalve21.07.671Asker, Kretsstevne08.02.12
11,98Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.942 (G-20/22)Steinkjer, UM innendørs 201628.02.16
-----10--------------------
10,96Anders Martin Fjell, IL Koll17.04.741Brandbu, Innendørsstevne Hopp u/t + kule23.02.19
10,93Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.821Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene15.02.15
10,93Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.961Bærum, Nyttårslekene/KM Oslo og Akershus21.02.16
10,34Eivind Rudjord Hillesund, IK Tjalve05.09.902Sandnes, Uoff. NM mangekamp innendørs28.01.12
10,10Vegard Rooth, Bækkelagets SK29.07.631Bærum, Redd Barna Lekene 201510.01.15
9,92Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
9,79Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.864Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201411.01.14
9,46Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.986 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
9,24Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.78P (MV40)Sandnes, NM Mangekamp inne 201803.03.18
8,72Svein-Morten Willumsen, Oslo Politis Idrettslag05.07.661 (MV45)Oslo/Ek, Treningsstevne23.02.12
-----20--------------------
8,13Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.007 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
8,10Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV45)Oslo/Ek, Treningsstevne17.03.11
7,61Olav Egeland, IK Tjalve16.01.451 (MV65)Bærum, Veteranstevne29.10.14
7,22Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.761Bærum, KollHoppKast28.02.20
6,32Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV35)Oslo/Ek, Treningsstevne17.03.11

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,53Magnus Røsholm Aunevik-Berntsen, Sportsklubben Vidar19.10.895Växjö/SWE, World Indoor Throwing 201422.03.14

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,46Richard Olsen, IF Kamp-Vestheim19.04.582Dummy, Dummy indoor13.03.81
18,93Olav Jenssen, Sportsklubben Vidar11.05.629Dummy, Dummy indoor15.03.86

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4583Rasmus Stene, IK Tjalve
7,49-6,27-11,52-1,76-8,73-4,10-3,06,74
13.11.942Sandnes, NM/UM Mangekamp Inne 201621.02.16
3609Henrik Johnsen, IK Tjalve
6,95-5,42-9,79-1,55-10,60-2,30-2,55,13
07.02.863Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201412.01.14
3314Eivind Rudjord Hillesund, IK Tjalve
05.09.902Sandnes, Uoff. NM mangekamp innendørs29.01.12

Total requesttime: 9.8911890983582 seconds