Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,09Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.035-fi-ABærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,12Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981-fi Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,15Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001-h1Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,21Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,28Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,32Scott Ygård, Sportsklubben Vidar06.01.034-foBærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h1Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,43Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,45Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
-----10--------------------
7,50Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.007-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,36Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-h1Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
24,42Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,32Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Stange, Treningsstevne Elite13.03.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,86Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40,58Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,55,52Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,56,43Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,48,73Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
3,56,86Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,14,21Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (G-18/19)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,14,74Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041 (G-17)Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21
4,20,79Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.052Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,12,79Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,51,19Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.966Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,52,35Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.057Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-fi Kirchberg/LUX, CMCM indoor meeting13.02.21
8,29Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.951-fi Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
9,02Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,89Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,74Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,55Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002Hvam, Invitasjonsstevne 306.03.21

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV60)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21
1,00Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,74Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Kalmar/SWE, Stavhoppstouren 306.02.21
5,48Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Uppsala/SWE, Stavhoppstouren #216.01.21
4,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,40Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,00Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,29Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,24Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,24Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
6,69Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.982Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
6,57Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
6,24Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
5,67Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08Edem Agbo, IL i BUL01.12.991Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
2,82Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
2,53Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
2,46Thai Drager, IL i BUL16.07.051Ås, Kretsstevne07.10.20
2,00Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK/Veteraner28.09.20
1,50John Broholt, Stovnerkameratene17.09.341 (MV85)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,68Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021Bærum, Klubbstevne 3 - Tjalve28.02.21
14,64Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.001Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
5,66Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20
4,74Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20
4,47John Broholt, Stovnerkameratene17.09.342 (MV85)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,09Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Växjö/SWE, Kultävling01.02.21
11,20Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4561Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
7,45-6,24-11,20-1,74-9,02-4,00-2,56,43
10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

Total requesttime: 0.68172192573547 seconds