Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,09Kenny Emi Tijani-Ajay, IK Tjalve05.05.035-fi-ABærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
7,12Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981-fi Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,13Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-fi Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,15Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001-h1Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,21Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,28Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,32Scott Ygård, Sportsklubben Vidar06.01.034-foBærum, Nyttårssprinten16.01.21
7,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h1Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
7,43Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.046-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
-----10--------------------
7,45Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,50Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.007-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,36Kenny Emi Tijani-Ajay, IK Tjalve05.05.032-h1Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21
24,42Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h2Bærum, Klubbstevne 1 - Tjalve14.02.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,86Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40,58Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,55,52Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
2,56,43Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,12,79Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,51,19Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.966Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
8,52,35Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.057Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,73Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-fi Kirchberg/LUX, CMCM indoor meeting13.02.21
8,29Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.951-fi Bærum, Klubbstevne 2 - Tjalve20.02.21
9,02Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,97Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
1,89Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
1,74Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20
1,00Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,74Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Kalmar/SWE, Stavhoppstouren 306.02.21
5,48Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Uppsala/SWE, Stavhoppstouren #216.01.21
4,80Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,40Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs21.02.21
4,00Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,29Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
7,24Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
7,24Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03H (G-U20)Bærum, NM mangekamp innendørs20.02.21
6,24Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20
5,67Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013 (G-18/19)Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08Edem Agbo, IL i BUL01.12.991Bærum, Høyde u/t, lengde u/t27.10.20
2,82Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
2,46Thai Drager, IL i BUL16.07.051Ås, Kretsstevne07.10.20
2,00Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK/Veteraner28.09.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,64Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.001Leikvang, Nornamesterskapet07.02.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
5,66Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20
4,74Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20
4,47John Broholt, Stovnerkameratene17.09.342 (MV85)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,09Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Växjö/SWE, Kultävling01.02.21
11,20Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors28.12.20

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4561Sebastian Marrot, Bækkelagets SK
7,45-6,24-11,20-1,74-9,02-4,00-2,56,43
10.12.001Bærum, Oslo Combined Events Indoors29.12.20

Total requesttime: 0.26341199874878 seconds