Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,95(+1,8)Anders Erlend Idås, Sportsklubben Vidar14.02.902Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
7,03(+0,7)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911Asker, Kretsstevne 410.09.18
7,06(+0,7)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873Asker, Kretsstevne 410.09.18
7,07(+1,8)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.895Lillehammer, Veidekkestevnet11.08.15
7,16(-0,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,19(-0,4)Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.971-h1 (G-14/18)Lambertseter, Klubbmesterskap12.10.14
7,21(+2,0)Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.871Asker, Askerlekene 201401.06.14
7,21(-0,7)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Finnsnes, Seriestevne11.08.14
7,28(-0,8)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.982Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,30(+1,9)Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.972-h1 (G-18/19)Asker, Askerlekene 201605.06.16
-----10--------------------
7,31(+0,1)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.941 (G-18/19)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
7,35(+0,1)Yobe Najar, IL i BUL09.11.961 (G-17)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
7,38(-0,2)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Oslo/Bi, Avslutningsstevne28.09.11
7,39(-0,1)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.971Bækkelaget, Mangekampstevne 201528.08.15
7,42(+1,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011 (G-15)Asker, Askerlekene 201605.06.16
7,43(+0,1)Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.963 (G-17)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
7,43(-0,4)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962-h1 (G-14/18)Lambertseter, Klubbmesterskap12.10.14
7,45(+1,0)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201605.06.16
7,46(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,47(+0,3)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
-----20--------------------
7,50(+1,5)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h1Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,52(+0,3)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.012Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
7,56(-0,3)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991 (G-16)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
7,57(-0,1)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011 (G-16)Asker, Askerlekene 201711.06.17
7,61(-0,6)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21
7,63(+0,1)Anders Riiber, IL i BUL07.04.721Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
7,63(+1,4)Adrian Bach, IL i BUL14.12.932-h9Oslo/NIH, Treningsstevne06.09.17
7,66(+2,0)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021 (G-16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
7,66(+2,0)Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
7,67(-0,3)Ibrahim Jusu, IL i BUL27.02.952 (G-16)Asker, Askerlekene 201112.06.11
-----30--------------------
7,67(+0,7)Rasmus Stene, Lambertseter IF13.11.941 (G-17)Lambertseter, Avslutningsstevne29.09.11
7,68(+1,0)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.991-h2 (G-15+)Bækkelaget, Bækkelagets sprintstevne06.06.16
7,70(+0,3)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IK Tjalve01.04.024Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
7,72(+1,7)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV45)Husnes, Trio åpningsstevne13.09.14
7,74(+0,0)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.042-h2Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
7,75(+0,0)Fabian Sivertsen, Lambertseter IF15.02.021-h1 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap 201724.09.17
7,76(+1,1)Odin Hallquist, IL Koll01.10.971 (G-15/16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
7,77(+0,0)Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.984 (G-16)Asker, Askerlekene 201401.06.14
7,78(+1,1)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.972 (G-15/16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
7,79(-0,2)Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.892Oslo/Bi, Avslutningsstevne28.09.11
-----40--------------------
7,82(+0,7)Tord Romstad, Oslostudentenes IK Friidrett17.09.741Lambertseter, Avslutningsstevne29.09.11
7,83(+0,1)Knut Joakim Tanderø Berglyd, IL i BUL17.09.963 (G-16)Lambertseter, Avslutningsstevne27.09.12
7,83(+1,1)Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.973 (G-15/16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
7,83(+1,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,84(-2,4)Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.031Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
7,85(+2,0)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.056-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,87(-0,3)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.001 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
7,88(+0,3)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.822Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
7,91(-2,3)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.011 (G-15)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
7,94(-0,4)Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
-----50--------------------
7,95(+0,0)Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.033-h2Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
7,96(+2,0)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
8,00(+0,0)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.024 (G-15)Asker, Askerlekene 201711.06.17
8,02(+0,9)Philip Antonetti, Nordseter Skole22.09.001 (G-16)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
8,02(-2,1)Felix Christensen, IL i BUL20.04.022-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201810.06.18
8,02(+0,0)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044-h2Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,03(-0,3)Kristian Alveid, Lambertseter IF03.03.002 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
8,05(+0,8)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, Internstevne 224.06.20
8,07(+1,1)Kristian Varmo Andresen, IL i BUL25.07.961 (G-15)Oslo/Bi, Avslutningsuke 1. dag21.09.11
8,08(+0,8)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Internstevne 224.06.20
-----60--------------------
8,10(+0,9)Halvard Bonde, Kastellet Skole28.05.002 (G-16)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
8,10(+0,0)Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.041-h1Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,23(+0,9)Joachim Skjønhaug, Nordseter Skole28.05.003 (G-16)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
8,23(+0,0)Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.045-h2Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,25(-0,4)Erlend Lunde Colleuille, IL i BUL07.12.963 (G-15)Asker, Askerlekene 201112.06.11
8,26(+1,1)Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.975 (G-15/16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
8,26(+0,6)Lakshihan Matheswaran, Høybråten og Stovner IL13.03.012-h1 (G-15+)Bækkelaget, Bækkelagets sprintstevne06.06.16
8,27(+0,3)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
8,32(+0,7)Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722Lambertseter, Avslutningsstevne29.09.11
8,35(+0,1)Teodor Johan Olving, Bækkelagets SK03.04.972 (G-15)Lambertseter, Avslutningsstevne27.09.12
-----70--------------------
8,39(-2,3)Younes Amer, Nordseter Skole13.03.012 (G-15)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
8,46(-2,3)Anthony Lares, Nordseter Skole20.07.013 (G-15)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
8,51(+0,1)Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.963 (G-16)Oslo/Bi, Avslutningsuka20.09.12
8,53(+0,1)Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.973-h2 (G-15)Oslo/Bi, Avslutningsuka20.09.12
8,53(+0,9)Abdul Kadir Hassan Said, Lambertseter Skole10.05.004 (G-16)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
8,60(+0,0)Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.042-h1Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,73(+0,0)Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.773-h1Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
8,78(+0,9)Fabian Tangen, Kastellet Skole29.01.005 (G-16)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
8,83(-0,4)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Lambertseter, Avslutningsstevne27.09.12
8,90(+0,1)Nouraldin Nia, IK Tjalve18.05.912Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
-----80--------------------
9,02(+0,3)Terje Myhre, IL i BUL10.04.624Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
9,12(-2,3)Hashim Dahilon Yassin Mohamoda, Lambertseter Skole13.04.014 (G-15)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
9,22(-2,3)Alexander Refvik, Lambertseter Skole31.10.015 (G-15)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
9,26(+0,0)Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.694-h1Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
9,87(-0,1)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352Bækkelaget, Banerekordstevne15.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,76(-0,3)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981 (G-17)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15
7,86(+0,3)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.871Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
7,95(+0,3)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.992 (G-15)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 318.09.14
8,07(-0,3)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.003 (G-15)Lambertseter, Klubbmesterskap11.10.15

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,7(+0,0)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Oslo/St, OBIK og veteraner17.08.21
11,5(-0,5)Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Fet, OBIK Veteraner07.09.21
12,0(-0,5)Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.442 (MV75)Fet, OBIK Veteraner07.09.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,05(+2,3)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.892-fi Asker, Askerlekene 201507.06.15
7,07(+3,4)Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.872Asker, Askerlekene 201112.06.11
7,17(+3,4)Alexander Helland, IL i BUL05.11.903Asker, Askerlekene 201112.06.11
7,26(+2,9)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (G-20/22)Farsund, Treningsstevne25.05.20
7,27(+2,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
7,32(+2,1)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.783-h1Asker, Askerlekene 201507.06.15
7,49(+2,6)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.993-h1 (G-17)Asker, Askerlekene 201605.06.16
7,54(+3,4)Anders Riiber, IL i BUL07.04.724Asker, Askerlekene 201112.06.11
7,75(+2,6)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981 (G-17)Asker, Askerlekene 201507.06.15
7,90(+2,5)Felix Christensen, IL i BUL20.04.021Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
8,25(+2,2)Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.062 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,65(+2,2)Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.063 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
8,74(+2,2)Jonathan Dietrichson-Bårdsgjerde, Bækkelagets SK01.03.064 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,97Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
8,01Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
8,76Marius Rooth, Lambertseter IF19.01.661 (MV50)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
8,8Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21
9,1Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21
9,57Tormod Guldvog, Lambertseter IF22.11.701 (MV45)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
13,4John Broholt, Stovnerkameratene17.09.341 (MV85)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,50(-0,2)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.014-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201602.07.16
9,89(+0,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h7 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,05(+0,3)Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.014-h8 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201602.07.16
10,15(-3,5)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201602.07.16
10,16(-0,6)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015-h5 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201602.07.16
10,23(-1,9)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.013-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201602.07.16
10,35(-0,8)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevne03.05.15
10,61(+1,2)Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.047-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,62(-2,8)Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.991-h1 (G-17)Ås, Åpningsstevnet 201601.05.16
10,73(+1,2)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.048-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
-----10--------------------
10,91(-1,0)Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.023-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
11,04(-2,6)Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.002-h1 (G-16)Ås, Åpningsstevnet 201601.05.16
11,82(-1,0)Thor Ignacio Skålvoll, Sportsklubben Vidar15.11.024-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,02(+4,2)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046-h8 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,99(+1,0)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.845-fi-ALausanne/SUI, Athletissima30.06.11
10,25(+1,6)Per Ivar Sivle, IK Tjalve26.07.701Dummy, Dummy outdoor08.07.97
10,26(+1,2)Aham Okeke, IL i BUL19.08.692Dummy, Dummy outdoor23.04.94
10,26(+0,5)Kenneth Kjensli, IK Tjalve12.03.692Dummy, Dummy outdoor26.07.94
10,33(+0,9)Fernando Ramirez, IL i BUL30.05.744Dummy, Dummy outdoor21.07.95
10,50(+1,3)Philip Bjørnå Berntsen, IK Tjalve13.12.891Dummy, Dummy outdoor06.09.08
10,51(+1,1)Einar Sagli, IK Tjalve30.09.583Dummy, Dummy outdoor20.05.86
10,52(+2,0)Audun Garshol, IL i BUL09.11.511Dummy, Dummy outdoor19.09.73
10,54(+1,8)Odd Erik Kristiansen, IL i BUL10.09.592Dummy, Dummy outdoor04.06.87
10,62(+1,5)Kristoffer Buhagen, IL i BUL04.02.922-h15Skara/SWE, 2016 Skararacet06.06.16
-----10--------------------
10,64(ok)Knut Marius Stokke, Ready08.11.542Dummy, Dummy outdoor20.06.79
10,66(ok)Kåre Magne Åmot, IL Vestar08.04.532Dummy, Dummy outdoor25.09.81
10,66(+0,9)Tom Erik Olsen, Sportsklubben Vidar20.10.74MDummy, Dummy outdoor03.06.00
10,69(-0,3)Carl-Fredrik Bunæs, IK Tjalve16.10.395Dummy, Dummy outdoor31.08.60
10,69(+1,1)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene12.08.16
10,69(+1,4)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
10,69(+0,5)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-sf1Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
10,70(+2,0)Anders Erlend Idås, Sportsklubben Vidar14.02.902-fi-ALillehammer, Veidekke-stevnet12.07.16
10,71(+1,2)Jesper Vogt-Lorentzen, Sportsklubben Vidar10.01.732Dummy, Dummy outdoor20.07.94
10,72(+1,9)Anders Gjeldnes, Lambertseter IF30.09.651Dummy, Dummy outdoor20.06.95
-----20--------------------
10,72(+1,3)Christian Settemsli Mogstad, IK Tjalve15.03.853-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
10,73(+1,7)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.032-fi (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
10,74(+2,0)Maciek Musial, IL i BUL22.10.792Dummy, Dummy outdoor21.07.00
10,75(+0,0)Benjamin Jensen, IK Tjalve13.04.75MDummy, Dummy outdoor15.09.01
10,75(+1,9)Bård A. Ruud Granum, IL i BUL21.07.821Dummy, Dummy outdoor27.07.02
10,76(+1,4)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.891-fi Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
10,76(+1,3)Edem Agbo, IL i BUL01.12.993Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
10,77(+1,1)Tore Bergan, Oslo IL06.08.611Dummy, Dummy outdoor30.07.83
10,77(+1,1)Jørn Birknes, IK Tjalve27.01.742Dummy, Dummy outdoor26.07.95
10,79(+1,0)Vidar Jakobsen, IK Tjalve20.06.614Dummy, Dummy outdoor11.06.87
-----30--------------------
10,79(+0,3)Ousman Touray, IL i BUL13.01.953-fi-BOslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
10,80(+0,1)Trond Knaplund, Oslo IL12.05.601Dummy, Dummy outdoor28.05.84
10,80(+1,7)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.862-fi-DSundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
10,80(+1,7)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
10,81(+1,3)Per Magnus Arjun Solli, IK Tjalve04.06.913-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12
10,81(+1,1)Mickey Joe, IL i BUL14.08.911-fi-BOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
10,81(+1,1)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.978-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,83(+1,3)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.875-h5Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 201620.07.16
10,84(+1,6)Remi Kopperud, Sportsklubben Vidar21.03.722Dummy, Dummy outdoor20.06.00
10,84(+1,0)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.962-h1Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
-----40--------------------
10,85(+1,6)Mariusz Musial, IL i BUL01.01.781Dummy, Dummy outdoor21.06.98
10,85(+1,9)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.892-fi Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
10,86(+0,6)Hans Christian Alnæs, IK Tjalve11.02.727Dummy, Dummy outdoor16.08.96
10,87(+1,3)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.863-fi Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene19.06.11
10,88(+0,2)Tomm Wisløff, IK Tjalve11.02.624Dummy, Dummy outdoor15.06.85
10,88(+1,8)Bård Reppen, Oslo IL01.02.652Dummy, Dummy outdoor04.06.87
10,89(+0,5)Hallvard Rise, Lambertseter IF04.06.663Dummy, Dummy outdoor02.09.92
10,90(+1,3)Widar Bråthen, IK Tjalve23.06.561Dummy, Dummy outdoor08.09.79
10,90(+1,2)Niels Bugge, IL i BUL18.08.572Dummy, Dummy outdoor25.06.86
10,90(+1,4)Martin Hjelseth, IK Tjalve12.04.792Dummy, Dummy outdoor01.07.01
-----50--------------------
10,90(+1,6)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932-h2Trondheim, NM Stafetter 201621.05.16
10,91(+0,3)Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.945-fi-BOslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
10,92(+1,1)Jørgen Ulvness, Sportsklubben Vidar14.02.712Dummy, Dummy outdoor04.07.91
10,92(+2,0)Runar Heltne, IK Tjalve21.04.806Dummy, Dummy outdoor21.07.00
10,92(+1,2)Einar Inge Aschim Aasen, IL i BUL15.04.821Dummy, Dummy outdoor13.06.04
10,92(+1,8)Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961-h2Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
10,93(+1,9)Harald Lund, IL i BUL20.05.754Dummy, Dummy outdoor30.07.96
10,93(+1,8)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h2Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
10,94(+0,8)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.987-fi-BOslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
10,95(+1,9)John Erik Lambertsen, Lambertseter IF05.05.715Dummy, Dummy outdoor14.08.92
-----60--------------------
10,95(+1,8)Vidar Stenshall, Sportsklubben Vidar28.04.814Dummy, Dummy outdoor28.07.06
10,95(+1,1)Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.942-fi Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
10,96(+1,7)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.922-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
10,97(ok)Øyvind Røst, IL i BUL16.09.505Dummy, Dummy outdoor23.08.75
10,97(+0,3)Oskar Wroldsen, IK Tjalve03.10.632Dummy, Dummy outdoor03.09.88
10,97(+1,0)Robert Asad, IL i BUL02.04.761Dummy, Dummy outdoor03.08.94
10,98(+0,4)Terje Hellesylt, IL i BUL22.09.506Dummy, Dummy outdoor08.06.74
10,98(+1,9)Hakeem Atif, IL i BUL25.02.752Dummy, Dummy outdoor20.06.95
10,98(+0,8)Trond Solvang, IK Tjalve28.04.762Dummy, Dummy outdoor13.06.01
10,98(+0,5)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGötzis/AUT, Hypomeeting #4629.05.21
-----70--------------------
10,99(-0,4)Karsten Philip Ekren, IK Tjalve28.03.721Dummy, Dummy outdoor14.05.92
10,99(+1,3)Toralf Thomassen, IL i BUL06.07.752Dummy, Dummy outdoor25.06.95
10,99(+1,1)Lars Ytterhaug, IK Tjalve29.08.812Dummy, Dummy outdoor02.08.02
10,99(+0,3)Yngve Sundsfjord, Sportsklubben Vidar05.01.802Dummy, Dummy outdoor02.08.02
10,99(+1,3)Yobe Najar, IL i BUL09.11.961-h4 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
10,99(+0,8)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.938-fi-BOslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
11,00(+1,0)Kristoffer Ringerud Nyhuus, IK Tjalve13.07.822Dummy, Dummy outdoor18.07.09
11,00(+1,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-fi-AOslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,01(+1,9)Leif Olav Alnes, IK Tjalve29.01.573Dummy, Dummy outdoor04.07.82
11,02(+1,5)Roy Engebretsen, Oslo IL06.01.637Dummy, Dummy outdoor17.08.85
-----80--------------------
11,03(+1,3)Svein Erik Storlien, IK Tjalve06.04.585Dummy, Dummy outdoor26.06.84
11,03(+1,1)Jørn Liland, Sportsklubben Vidar08.04.743Dummy, Dummy outdoor04.07.91
11,03(+1,6)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.957-h6Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
11,05(+1,9)Omar Ellingsen Chammas, IL i BUL09.11.764Dummy, Dummy outdoor09.07.99
11,06(+1,5)Nils Skoglund, IK Tjalve11.03.613Dummy, Dummy outdoor05.09.84
11,06(+1,1)Jon-Erik Sagli, IK Tjalve28.05.823Dummy, Dummy outdoor30.07.04
11,06(+1,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-fi-BJessheim, Norgeslekene08.08.21
11,06(+1,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h5Jessheim, Norgeslekene08.08.21
11,07(+1,7)Henrik Nielsen, Lambertseter IF25.04.721Dummy, Dummy outdoor15.06.91
11,07(-1,4)Lars Jøran Storhaug, Sportsklubben Vidar29.06.891Oslo/St, Nasjonalt stevne28.08.14
-----90--------------------
11,07(+1,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,08(ok)Stein-Are Agledal, IK Tjalve18.02.552Dummy, Dummy outdoor21.05.80
11,08(+1,3)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.941-h3 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,09(+1,7)Bjørn Johansen, Lambertseter IF17.12.702Dummy, Dummy outdoor20.06.92
11,10(ok)Erling Peder Aase, IL i BUL17.06.703Dummy, Dummy outdoor12.08.89
11,10(+0,4)Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631Dummy, Dummy outdoor11.07.90
11,10(-0,1)Morten Næss, IK Tjalve29.06.672Dummy, Dummy outdoor25.05.97
11,11(+0,8)Chisom Okeke, IK Tjalve06.09.822Dummy, Dummy outdoor30.06.02
11,13(+0,9)Tri M. Dang, IK Tjalve20.04.776Dummy, Dummy outdoor24.08.96
11,13(+0,4)Steffen Nøvik, IL i BUL02.03.852Dummy, Dummy outdoor25.06.06
-----100--------------------
11,13(+0,3)Carlos Alberto Mendoza Hernandez, IL i BUL16.03.841Dummy, Dummy outdoor18.08.06
11,13(+0,7)Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.971-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
11,14(+0,1)Geir Knaplund, Grorud IL01.03.592Dummy, Dummy outdoor18.08.81
11,14(+0,8)Lars Hansen, IK Tjalve09.06.602Dummy, Dummy outdoor22.06.87
11,15(+1,9)John Skjelvaag, IK Tjalve13.08.696Dummy, Dummy outdoor14.09.91
11,15(+1,3)Marius Rooth, Lambertseter IF19.01.664Dummy, Dummy outdoor14.05.94
11,16(+0,2)Anders Nyhuus, Sportsklubben Vidar28.02.776Dummy, Dummy outdoor17.08.04
11,16(+1,9)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.981-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
11,16(+1,5)Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.925-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,16(+1,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-fi-BOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
-----110--------------------
11,16(+1,3)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
11,17(+2,0)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
11,17(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,18(+1,8)Rivo Andrianjanfintrimo, IK Tjalve12.04.824Dummy, Dummy outdoor21.07.00
11,20(+1,5)Hans Olav Kvemo, IL i BUL06.06.552Dummy, Dummy outdoor16.06.82
11,20(-0,4)Trond Langeland, IK Tjalve01.08.603Dummy, Dummy outdoor30.06.87
11,21(+1,7)Ole Christian Berger, Stovnerkameratene28.09.722Dummy, Dummy outdoor29.07.89
11,21(+1,8)Stein Erik Hilmersen, Sportsklubben Vidar27.02.801Dummy, Dummy outdoor21.06.98
11,21(-1,1)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
11,22(+1,0)Svend Tore Breilid, Lambertseter IF19.11.626Dummy, Dummy outdoor14.06.87
-----120--------------------
11,22(+1,8)Dan Eliassen, IK Tjalve14.07.683Dummy, Dummy outdoor08.08.87
11,22(+1,7)Adam Jakobsen, IL i BUL27.01.902Dummy, Dummy outdoor25.06.06
11,22(+1,8)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.785-h3Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne21.07.11
11,22(+0,2)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h3Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 201620.07.16
11,23(+1,2)Erik Ulvness, Sportsklubben Vidar13.06.693Dummy, Dummy outdoor12.07.94
11,23(+1,7)Kevin Gonaseelan, IK Tjalve02.04.785Dummy, Dummy outdoor09.08.96
11,23(+1,4)Andreas Askerud, Sportsklubben Vidar14.09.793Dummy, Dummy outdoor07.08.98
11,24(+0,7)Sondre Mulongo Nystrøm, Sportsklubben Vidar21.06.943-h5Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.16
11,24(+1,4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.852-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
11,24(+1,3)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
-----130--------------------
11,25(+1,0)Bjørn Hanholm, IL i BUL12.02.891Dummy, Dummy outdoor18.06.06
11,25(+0,0)Abdoulie Sarr, IL i BUL06.03.872Dummy, Dummy outdoor18.08.06
11,25(+2,0)Eivind Nyberg Sagli, IK Tjalve05.04.913Dummy, Dummy outdoor14.06.09
11,25(-2,5)Colin Eriksen, IK Tjalve17.05.945-h1Ravnanger, NM Friidrett29.07.16
11,26(-0,4)Magne Thoresen, Lambertseter IF09.12.662Dummy, Dummy outdoor25.07.88
11,26(+1,6)Arjan Bos, IK Tjalve06.04.762Dummy, Dummy outdoor27.07.99
11,26(+1,2)Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.953-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12
11,26(+0,9)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.952-fi (G-17)Ravnanger, UM 201231.08.12
11,26(+1,6)Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-fi (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
11,27(+1,5)Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.854Moss, Treningsstevne10.05.11
-----140--------------------
11,27(+0,5)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
11,27(+1,6)Per Ellef Ryen Aalerud, IK Tjalve15.01.008-fi (G-U23)Ravnanger, Junior NM30.07.21
11,28(+0,0)Lars Chr. Stig, Torodd IF15.05.623Dummy, Dummy outdoor12.08.81
11,29(+1,0)Steinar Hoen, IK Tjalve08.02.713Dummy, Dummy outdoor01.05.93
11,29(+0,9)Anders Randa, IK Tjalve25.06.714Dummy, Dummy outdoor20.06.95
11,29(+0,8)Christos Pantazis, Høybråten og Stovner IL02.05.702Dummy, Dummy outdoor19.06.97
11,29(+1,5)Sindre Almsengen, IK Tjalve16.02.855Dummy, Dummy outdoor08.07.06
11,29(+0,6)Lars Jahr Røine, IK Tjalve25.10.844-h3Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne26.05.11
11,29(+1,1)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.973-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,30(+0,5)Lars Grytli Seim, IL i BUL08.03.872Dummy, Dummy outdoor18.08.06
-----150--------------------
11,30(+1,4)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.065-h5Jessheim, Norgeslekene08.08.21
11,31(+1,6)Birger Søyland Nielsen, IL i BUL08.08.615Dummy, Dummy outdoor17.07.87
11,31(-0,4)Trond Selmer, Lambertseter IF18.02.642Dummy, Dummy outdoor29.07.88
11,31(+1,4)Thomas Haugen, IK Tjalve11.02.722Dummy, Dummy outdoor02.06.92
11,31(-1,4)Wilhelm Wingaard, Høybråten og Stovner IL16.05.691Dummy, Dummy outdoor20.08.96
11,31(+1,7)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
11,32(+1,9)Terje Engebretsen, IL i BUL17.09.702Dummy, Dummy outdoor29.07.89
11,32(-0,1)Magnus Revang, Lambertseter IF12.08.766Dummy, Dummy outdoor08.07.94
11,32(+0,9)Fredrik Paus, Sportsklubben Vidar30.03.793Dummy, Dummy outdoor24.05.98
11,32(+0,0)Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.873Dummy, Dummy outdoor09.07.09
-----160--------------------
11,33(+1,4)Paul Gomez, IL i BUL10.10.651Dummy, Dummy outdoor25.06.88
11,33(+0,3)Espen Tangen, IK Tjalve04.09.723Dummy, Dummy outdoor23.05.96
11,34(+1,8)John Erik Sunde, IL i BUL23.04.794Dummy, Dummy outdoor22.06.97
11,34(+0,1)Rolf Einar Vikanes, IK Tjalve04.07.924-h1Fana, Framolekene 201302.06.13
11,34(+1,0)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962-h7Skara/SWE, 2016 Skararacet06.06.16
11,35(+1,3)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985-fi Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
11,36(+1,5)Johnny Haugen, IL Vestar13.09.511Dummy, Dummy outdoor12.08.81
11,36(-0,3)Oddvar Knutsen, Lambertseter IF22.07.644Dummy, Dummy outdoor06.06.89
11,36(+0,4)Adrian Paul, Sportsklubben Vidar20.06.803Dummy, Dummy outdoor22.05.01
11,36(+0,8)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
-----170--------------------
11,37(+1,9)Kristoffer Engh Russel, IL i BUL25.04.792Dummy, Dummy outdoor26.08.97
11,37(+1,8)Erik Lund, IL i BUL26.04.973-h1 (G-18/19)Sandnes, UM 201602.09.16
11,38(+0,8)Thorstein Gystad, IK Tjalve22.12.672Dummy, Dummy outdoor18.06.88
11,38(+1,7)Espen Lund, IK Tjalve20.11.664Dummy, Dummy outdoor21.07.88
11,38(+0,9)Espen Engebrethsen, IL i BUL27.05.802Dummy, Dummy outdoor09.09.98
11,38(+1,2)Alexander Helland, IL i BUL05.11.904-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
11,38(+1,8)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.991Greveskogen, Seriestevne31.08.19
11,39(+1,4)Lars Tangnes Frantzen, IK Tjalve03.06.901-h3Oslo/Bi, Sommerstevne II17.07.12
11,40(+2,0)Kristian Aksnes, Oslo Politis IL24.12.544Dummy, Dummy outdoor03.08.82
11,40(+0,0)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93DNittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
-----180--------------------
11,40(+1,5)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,41(+0,2)Dag Rist Aamoth, IK Tjalve10.02.692Dummy, Dummy outdoor17.06.89
11,41(+1,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h6 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
11,42(+1,5)Geir Arne Andresen, IK Tjalve23.10.654Dummy, Dummy outdoor16.06.82
11,42(+0,5)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
11,43(ok)Jostein Kruse, Oslo IL23.03.603Dummy, Dummy outdoor23.05.81
11,43(+1,2)Jonas Foss, IL i BUL24.02.891Dummy, Dummy outdoor18.08.06
11,43(+1,6)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,44(+0,5)Jonas Thronsson Alm, IL i BUL26.04.942-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
11,45(-0,1)Simen Kjensli, IL i BUL03.11.952-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
-----190--------------------
11,46(+1,0)Erik Rømcke, IL i BUL02.04.941-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
11,50(+0,7)Haakon Askim Vatne, IL i BUL29.09.923-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne30.05.12
11,50(+0,2)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h3Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 201620.07.16
11,52(-1,9)Eirik Haugstad, IL i BUL17.01.943-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne21.07.11
11,54(+1,8)Frode Urdal, IK Tjalve01.06.901-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne26.07.11
11,54(+1,0)Erik Langø, IL i BUL09.04.954-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
11,54(+1,8)Odin Hallquist, IL Koll01.10.975-h4 (G-18/19)Sandnes, UM 201602.09.16
11,56(+1,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.064-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,57(+1,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
11,58(+0,9)Magnus Bordal, IK Tjalve24.11.866Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201119.08.11
-----200--------------------
11,58(+1,6)Markus Karel Færevik, IL i BUL16.03.981-h2Grimstad, Stafett NM31.05.14
11,59(+0,8)Kristian Berg, IL i BUL23.04.948-h4Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
11,59(+2,0)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
11,59(+1,3)Mathias Narum, IL i BUL19.09.978-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
11,59(+1,7)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.766-fi-BOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,60(+1,6)Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.866-h4Grimstad, Stafett NM31.05.14
11,63(+1,3)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.977-fi (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,63(+0,0)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94DNittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
11,64(+0,9)Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-15/19)Asker, Kretsstevne 3 - løp23.08.21
11,65(-1,9)Dimma Okeke, IL i BUL10.08.894-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne21.07.11
-----210--------------------
11,65(-0,1)Magnus Sælensminde, IL i BUL22.03.934-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201119.08.11
11,66(+1,1)Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.951-h2Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
11,66(+0,6)Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.892-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
11,66(+1,8)Mark Daniel Reyes, IL i BUL26.07.012-h2 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene14.08.16
11,66(+1.2)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.921-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,73(+0,6)Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.965-fi (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,73(+1,1)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.054-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,74(+0,0)Nils-Paul Skåra, IL i BUL26.03.875-h1Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
11,75(+0,0)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,76(+1,1)Torjus Halden, IK Tjalve11.02.931 (G-18/19)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap05.09.11
-----220--------------------
11,76(+2,0)Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.972-h4 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,76(+1,6)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.014 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,78(+1,2)Dennis Obeng Yeboah, IL i BUL08.03.931-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,79(-0,3)Bjørnar Andersen, Høybråten og Stovner IL12.03.94Oslo/St, KM Oslo24.09.16
11,80(+0,5)Tando Sigcau, IL i BUL05.08.926-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
11,81(-0,4)Adrian Bach, IL i BUL14.12.931-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
11,81(-1,4)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052 (G-16)Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1926.09.21
11,82(-1,0)Christoffer Muri Stokke, Bækkelagets SK06.10.865-h1Bækkelaget, Bækkelagets Sommerstevne12.07.12
11,82(+1,6)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
11,83(-1,4)Andreas Jebsen, IK Tjalve12.09.861-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne30.05.12
-----230--------------------
11,84(+1,0)Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.012-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene14.08.16
11,84(+0,9)Gustav Moe, IL i BUL08.05.034-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
11,87(+0,5)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.993Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201712.06.17
11,88(+1,1)Knut Joakim Tanderø Berglyd, IL i BUL17.09.964-h3Bækkelaget, Sommerstevne I11.07.13
11,88(+0,3)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.992-h2Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201609.07.16
11,88(+1,9)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.983-h2Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,89(+0,0)Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
11,89(+0,9)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h1 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201628.05.16
11,90(-0,3)Methuban Thurairajah, Lambertseter IF14.04.001 (G-16)Oslo/St, KM Oslo24.09.16
11,92(+0,5)Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.981Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
-----240--------------------
11,96(+1,5)Christian Nordby Karlsen, Oslostudentenes IK Friidrett26.07.831Oslo/Bi, Avslutningsuke 1. dag21.09.11
11,96(-0,4)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.923-h4Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
11,97(+0,6)Beskan Bewianberg, Høybråten og Stovner IL23.02.011 (G-15)Oslo/St, KM Oslo24.09.16
11,98(+1,0)Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.975-h3Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
11,98(+1,8)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
11,99(+0,9)Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.982-h1Grimstad, Stafett NM31.05.14
11,99(+1,2)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,99(+0,4)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.011-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
12,00(+1,6)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043-h1Oslo/St, Groruddalslekene14.08.21
12,01(+1,1)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.864-h5Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
-----250--------------------
12,01(+0,9)Tobias Høst, Sportsklubben Vidar01.07.034-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,03(+1,4)Ibrahim Jusu, IL i BUL27.02.953 (G-16)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap05.09.11
12,05(+1,8)Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.006-fi-A (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
12,05(-0,3)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034 (G-18/19)Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1926.09.21
12,06(+0,1)Ole Sjøflot, IK Tjalve07.01.868-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201207.07.12
12,06(+0,6)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IK Tjalve01.04.022-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
12,08(-1,4)Mohammed Leta Hunde, IL i BUL14.12.972 (G-17)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
12,09(+0,4)Joshua Jaunsen, Bøler IF06.02.992-h2 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,11(+1,7)Patrick Olsen, IL i BUL26.04.846-h1Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201217.08.12
12,11(+1,7)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.977-h2 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
-----260--------------------
12,11(+0,6)Johannes Bergh, IL Koll08.02.976-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,13(-2,6)Fredrik Finstad, Sportsklubben Vidar30.04.944Oslo/Bi, Bislett Lekene 201105.06.11
12,13(-0,6)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Moss, Treningsstevne03.05.19
12,14(+0,3)Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.962-h2 (G-15+)Bækkelaget, Bækkelagets sprintstevne06.06.16
12,15(+0,7)Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.984-fi (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
12,16(+0,0)Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.972 (G-17)Sunne/SWE, Sunnespelen 201306.07.13
12,16(+0,1)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.005-h3Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.08.16
12,17(-0,7)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.825-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
12,18(+1,8)Michael Solem, IK Tjalve29.12.863-h1Oslo/Bi, Sommerstevne II17.07.12
12,20(+0,3)Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.775-h2Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
-----270--------------------
12,20(+0,1)Andreas Driot, IL i BUL07.06.028 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,21(+0,6)Anders Høyer Berg, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.685-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
12,21(+1,3)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h2 (G-15)Jessheim, UM06.09.19
12,21(+0,1)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,22(-1,3)Anders Riiber, IL i BUL07.04.721 (MV40)Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13
12,23(+1,7)Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.963-h2 (G-15)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11
12,24(-0,5)Martinius Røste, IL i BUL26.06.975-h2 (G-16/17)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
12,26(+0,2)Joachim Bårdholt, IK Tjalve23.11.921-h4Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.08.16
12,26(+2,0)Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,27(+0,7)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.066-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
-----280--------------------
12,29(+0,7)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003-h3Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
12,31(+0,1)Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.982-h3Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
12,32(-3,8)Suresh Murugesu, IL i BUL28.12.912-h2Bækkelaget, Åpningsstevne14.05.12
12,35(+1,6)Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.882-h1Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
12,35(+1,1)Jørgen Bergh, IL Koll29.12.038-h3 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
12,36(-0,3)Fredrik Patricksson, Bækkelagets SK15.08.946-h1 (G-17)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201119.08.11
12,36(+2,0)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
12,37(-0,5)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,38(-0,3)Alexander Hagen Huse, Oslostudentenes IK Friidrett30.08.914-h1Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
12,38(+0,7)Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.043Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
-----290--------------------
12,39(+1,6)Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.005-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
12,40(+0,6)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.054 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,41(+1,5)Christoffer Adielsson, IL i BUL21.12.896Moss, Treningsstevne10.05.11
12,41(+1,6)Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.033-h1Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,44(+1,0)Fabian Kaufmann, Bøler IF06.01.985-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,49(+1,0)Mickel Segalstad-Slaatto, IK Tjalve11.01.916-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,49(+0,9)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.044-h2 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,51(+1,0)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.034 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
12,51(+0,6)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.055 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,52(-1,5)Fredrik Agdestein, IK Tjalve29.01.941 (G-20/22)Steinkjer, Seriestevne26.08.14
-----300--------------------
12,52(+0,9)Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.026 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201801.06.18
12,53(+0,1)Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.033-h1Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
12,54(+0,8)Phillip Lukas Rake Berggren, Ready23.02.975-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201219.08.12
12,54(+0,6)Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.977-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,55(+0,1)Lars Johan L'abee-Lund, Bækkelagets SK26.04.781 (MV)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap 201618.09.16
12,56(-1,1)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002Ås, Kretsstevne17.09.18
12,57(+1,1)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
12,58(-1,4)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054 (G-16)Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1926.09.21
12,62(+1,3)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,63(+0,0)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
-----310--------------------
12,67(+0,6)Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.983 (G-16)Skien, Herkuleslekene24.05.14
12,69(+0,0)Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.901Greveskogen, Serie- + Lindboe pokalstevne30.08.13
12,70(-0,4)Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.955-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
12,74(+0,7)Jean-Luc Tshona, IL i BUL13.05.994-h2 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
12,74(+0,3)Jonatan Hjelseth Mæhlum, IL i BUL22.12.987-h3Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
12,77(+0,9)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.045-h2 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
12,79(+0,8)Teodor Johan Olving, Bækkelagets SK03.04.977-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201219.08.12
12,83(-2,4)Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.984-h5 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
12,84(-1,8)Henrik Elstrand, Øraker skole07.03.964-h3 (G-15)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene19.06.11
12,84(-0,9)Even Weiglin, IL Koll22.06.976-h2 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201219.08.12
-----320--------------------
12,84(-0,2)Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.995-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
12,86(-0,2)Andreas Støwer-Rohdin, IL Koll10.08.028-h2 (G-15)Fana, UM 201701.09.17
12,91(+0,2)Erlend Lunde Colleuille, IL i BUL07.12.967-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
12,92(+1,1)Eivind Rudjord Hillesund, IK Tjalve05.09.90DTrondheim, UM / NM Mangekamp 201110.09.11
12,92(+0,4)Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.025 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
12,93(+1,6)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
12,96(-1,4)Markus Alexander Haug, IL i BUL28.01.957-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne26.05.11
12,96(+1,0)Max Skjerpen Huseby, Nydalens SK17.06.067-h1 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
12,98(-1,5)Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.046 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
12,99(+1,6)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
-----330--------------------
13,00(+1,3)Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.954 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
13,09(+0,0)Marcus Solheim, Bøler IF29.08.005-h1 (G-15)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
13,09(+0,9)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.023 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
13,10(+1,5)Frode Klevstul, Sportsklubben Vidar18.08.765-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne24.07.12
13,12(-0,3)Abdi Majid Omar, IL i BUL25.10.995-h1 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
13,16(+1,5)Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.983 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
13,16(+0,4)Michael Winnem Fuglesang, Røa IL20.02.783-h1Larvik, Sommerstevne03.08.18
13,18(+1,8)Ole Ribe, IK Tjalve08.09.736-h1Oslo/Bi, Sommerstevne II17.07.12
13,18(-0,2)Amund Strømsnes, IL i BUL14.12.997-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
13,22(+0,2)Peder Halvorsen, Ready27.02.986-h3 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
-----340--------------------
13,22(+1,4)Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.022 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
13,25(+1,5)Ole Kristian Lindås, Lambertseter IF27.12.984 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
13,29(+0,4)Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.026 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
13,30(+1,2)Kim Andre Arntsen, Lambertseter IF14.07.945-h1Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
13,31(+0,4)Dag Eirik Strømstad, Groruddalen Friidrettsklubb21.09.755 (MV40)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201824.08.18
13,45(+0,9)Pathmanathan Nalliah, Tamil Sangam IL14.08.613-fi (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,47(-0,5)Theodor Øksdal, Bækkelagets SK26.11.982-h1 (G-15)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
13,52(-0,3)Omar Pasha, Lambertseter IF28.10.982 (G-18/19)Oslo/St, KM Oslo24.09.16
13,52(-1,5)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.048 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
13,54(+0,3)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.965 (MS-Para)Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
-----350--------------------
13,58(+0,5)Julio Garcia, IL i BUL30.04.785-h1Oslo/Bi, Sommerstevne I14.07.11
13,61(-1,9)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.047-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,61(-0,3)Anders Stokvold, IL i BUL25.07.725-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,67(+1,6)Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
13,68(-0,9)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV45)Ski, KM-veteraner08.06.11
13,68(-0,8)Håkon Bjørkum, Ready13.07.986-h4 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
13,71(+1,7)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.571 (MV55)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus04.06.14
13,71(+1,0)Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.761 (MV40)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
13,76(+1,8)Anton Karl Jakobsen, IL i BUL25.03.967 (G-15)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap05.09.11
13,84(+1,5)Jonas Henrik Pinderud, Lambertseter IF22.05.986 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
-----360--------------------
13,84(+1,2)Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.683 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,85(+0,5)Vegard Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett14.04.945-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
13,93(+1,0)Martin Ljøsne, IL i BUL04.04.995-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
13,97(+1,8)Ivar Fjøsne, IL i BUL07.02.968 (G-15)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap05.09.11
13,98(-2,9)Lars Fredrik Skau, Oslostudentenes IK Friidrett30.03.906Ås, Kretsstevne06.05.13
14,03(-2,3)Sanjeth Suthahar, Tamilsk barn og ungdom Idrettsklubb30.10.005-h1Nadderud, Løpsstevne04.05.17
14,13(+0,7)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.986-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
14,16(+0,4)Magnus Sandaas Gill, Bøler IF22.03.016 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 201621.08.16
14,23(+1,5)Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.635-fo (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,34(+0,5)Terje Myhre, IL i BUL10.04.625-h2Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
-----370--------------------
14,37(+1,6)Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.823 (MV35)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17
14,37(-0,1)Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.995-h1 (MS-Para)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
14,49(+0,2)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.724Oslo/St, Nasjonalt stevne31.08.11
14,49(-0,5)Axel Alm Hovland, Bækkelagets SK08.03.985-h1 (G-15)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
14,52(-2,2)Gunnar Bell, IL Koll14.08.772-h1Oslo/NIH, Kretsstevne26.06.18
14,83(-0,2)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Ski, KM-veteraner08.06.11
14,84(+0,6)John Kessel Solem, IL i BUL11.07.573 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
15,12(-2,5)William Sletsjøe, Bækkelagets SK04.09.976-h1 (G-15)Bækkelaget, Åpningsstevne14.05.12
15,16(-1,4)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
16,64(+1,9)Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.611 (MV55)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus08.06.16
-----380--------------------
16,87(-1,2)John Broholt, Oslo IL17.09.34D (MV80)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
17,10(-0,2)Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.441 (MV65)Ski, KM-veteraner08.06.11
18,20(+0,3)Trond Tangnes, Bækkelagets SK09.06.573 (MV55)Geithus, NM i Friidrett veteraner 201612.08.16
18,46(+0,9)Per Magnus Holt, Oslo Politis IL10.02.522Bækkelaget, PM friidrett 201614.09.16
19,44(+1,5)Dag Erichsrud, Oslostudentenes IK Friidrett08.11.491 (MV60)Ski, Kretsstevne24.08.11
27,31(+0,9)Ole Jonny Eikrem, Oslo Politis IL09.08.623Bækkelaget, PM friidrett 201614.09.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,44(+0,7)Bartek Sakowski (POL), Sportsklubben Vidar03.07.982-fi (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
11,54(+2,0)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041 (G-U20)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,70(+1,4)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.871-fi-COslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,79(-1,0)Tummas Napoleon Arge (FRO), IK Tjalve07.09.957-h1Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix18.05.16
11,92(+2,0)Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.884-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
12,02(-0,6)Yakuba Jatta (-), IL i BUL03.03.862Asker, Kretsstevne løp31.08.11
12,10(+1,0)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.004 (G-16)Bækkelaget, BSK Mailekene 201608.05.16
12,13(+1,0)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.992-h3 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
12,37(+0,7)Gershon Ndacal (SWE), IL i BUL04.05.031-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
12,52(-2,2)David Scheuer (GER), IL i BUL04.05.841-h1Oslo/NIH, Kretsstevne26.06.18
12,67(+0,6)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.987 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
14,28(-0,2)Niklas Kurbjuhn (GER), Høybråten og Stovner IL24.04.976-h2 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,2(+1,7)Audun Garshol, IL i BUL09.11.511Dummy, Dummy outdoor12.08.72
10,4(ok)Gustav A. Hanssen, IF Rollo05.03.021Dummy, Dummy outdoor02.08.31
10,4(ok)Erik Sjøvall, Oslo TF18.05.111Dummy, Dummy outdoor21.08.38
10,4(ok)Carl-Fredrik Bunæs, IK Tjalve16.10.391Dummy, Dummy outdoor15.09.57
10,4(ok)Bjørn Berglund, IK Tjalve22.04.382Dummy, Dummy outdoor09.08.59
10,4(ok)Terje Hellesylt, IL i BUL22.09.502Dummy, Dummy outdoor08.07.72
10,5(ok)Per Oscar Andersen, IF Ørnulf24.01.031Dummy, Dummy outdoor28.08.27
10,5(ok)Frithjof Andersen, IF Vestheim16.05.161Dummy, Dummy outdoor16.07.39
10,5(+1,9)Knut Marius Stokke, Ready08.11.541Dummy, Dummy outdoor13.09.78
10,5(+1,8)Kåre Magne Åmot, IL Vestar08.04.533Dummy, Dummy outdoor29.08.81
-----10--------------------
10,5(+0,6)Odd Erik Kristiansen, IL i BUL10.09.591Dummy, Dummy outdoor16.06.87
10,5(+1,1)Vidar Jakobsen, IK Tjalve20.06.611Dummy, Dummy outdoor30.08.87
10,5(+1,2)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,6(ok)Richard Simonsen, IL Vestar20.08.451Dummy, Dummy outdoor09.09.63
10,6(ok)Jan Hedenstad, Oslo TF17.01.491Dummy, Dummy outdoor15.06.68
10,6(ok)Johnny Haugen, IL i BUL13.09.512Dummy, Dummy outdoor20.07.75
10,6(ok)Widar Bråthen, IK Tjalve23.06.561Dummy, Dummy outdoor08.05.80
10,6(+1,2)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,6(+1,2)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.863-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,7(ok)Olav Rustad, Studenternes IK12.09.941Dummy, Dummy outdoor17.09.16
-----20--------------------
10,7(ok)Olaf Frogner, IF Ørnulf28.08.911Dummy, Dummy outdoor17.06.17
10,7(ok)Johan Johnsen, IK Tjalve27.01.931Dummy, Dummy outdoor13.07.19
10,7(ok)Peter Bloch, Ready25.07.231Dummy, Dummy outdoor21.08.49
10,7(ok)Hans Petter Pedersen, IK Tjalve25.08.291Dummy, Dummy outdoor17.09.55
10,7(ok)Svein Lilleberg, IK Tjalve08.05.431Dummy, Dummy outdoor19.06.65
10,7(ok)Steinar Mo, IL i BUL01.04.421Dummy, Dummy outdoor30.09.70
10,7(+1,3)Tore Bergan, Oslo IL06.08.611Dummy, Dummy outdoor05.06.81
10,7(+2,0)Yobe Najar, IL i BUL09.11.961-h2Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,7(+1,2)Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.964-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,8(ok)Bjarne Guldager, IF Ørnulf14.11.971Dummy, Dummy outdoor21.08.21
-----30--------------------
10,8(ok)Charles Hoff, Torshaug IF09.05.021Dummy, Dummy outdoor06.10.23
10,8(ok)Agnar Hagen, Oslo TF11.11.041Dummy, Dummy outdoor18.08.29
10,8(ok)Torgeir Brandvold, Oslo IL17.10.132Dummy, Dummy outdoor06.08.34
10,8(ok)Erling Synnestvedt, SK Brann11.01.061Dummy, Dummy outdoor09.09.34
10,8(ok)Bjørn Vade, IK Tjalve02.05.221Dummy, Dummy outdoor29.09.40
10,8(ok)Rolf Gjerberg, Oslo Politis IL18.03.192Dummy, Dummy outdoor13.06.48
10,8(ok)Ivar Saunes, IK Tjalve09.12.371Dummy, Dummy outdoor06.08.60
10,8(ok)Terje Nordberg, Oslo TF02.01.471Dummy, Dummy outdoor12.06.66
10,8(ok)Bjørn Moe, IK Tjalve29.09.511Dummy, Dummy outdoor26.06.68
10,8(ok)Stein-Are Agledal, IK Tjalve18.02.551Dummy, Dummy outdoor07.05.80
-----40--------------------
10,8(+1,3)Geir Knaplund, Grorud IL01.03.592Dummy, Dummy outdoor05.06.81
10,8(+0,7)Tomm Wisløff, IK Tjalve11.02.621Dummy, Dummy outdoor23.07.83
10,8(-0,2)Runar Heltne, IK Tjalve21.04.80MDummy, Dummy outdoor02.09.06
10,8(+1,2)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.976-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,9(ok)John Johansen, SK Brage26.02.831Dummy, Dummy outdoor13.09.08
10,9(ok)Alex Pedersen, Torodd IF04.02.912Dummy, Dummy outdoor02.08.13
10,9(ok)Sigurd Roll, Kristiania IF14.10.932Dummy, Dummy outdoor17.06.17
10,9(ok)Asle Bækkedal, Studenternes IK09.12.962Dummy, Dummy outdoor21.08.21
10,9(ok)Gunnar Stenersen, IF Ørnulf20.08.013Dummy, Dummy outdoor21.08.21
10,9(ok)Reidar Gullichsen, Torodd IF02.05.951Dummy, Dummy outdoor08.07.23
-----50--------------------
10,9(ok)Erling Aastad, Torodd IF02.03.982Dummy, Dummy outdoor23.08.25
10,9(ok)Reidar Eckman, Torshaug IF03.04.052Dummy, Dummy outdoor20.08.31
10,9(ok)Nils Schaug, IK Tjalve02.09.112Dummy, Dummy outdoor31.08.32
10,9(ok)Petter Gulliksen, IK Tjalve18.05.091Dummy, Dummy outdoor27.08.33
10,9(ok)Rolf Schønheyder, IF Vestheim24.06.131Dummy, Dummy outdoor31.08.34
10,9(ok)Villy Fredlund, IF Rollo29.05.151Dummy, Dummy outdoor14.07.36
10,9(ok)Egil Thilesen, IF Vestheim22.05.174Dummy, Dummy outdoor16.07.39
10,9(ok)Helge Stray Johansen, IK Tjalve13.08.142Dummy, Dummy outdoor09.08.40
10,9(ok)Egill Hansen, IK Tjalve11.02.291Dummy, Dummy outdoor15.08.54
10,9(ok)Roald Strand, SK Oslo-Ørn27.06.304Dummy, Dummy outdoor14.06.56
-----60--------------------
10,9(ok)Fred Roy Huth, IF Njaal04.11.392Dummy, Dummy outdoor01.07.58
10,9(ok)Egil Hansen Frydenlund, IK Tjalve25.07.411Dummy, Dummy outdoor27.06.59
10,9(ok)Leif Granli, Luftforsvarets skoler IL04.01.381Dummy, Dummy outdoor29.08.59
10,9(ok)Per Wang Norderud, IF Njård08.06.421Dummy, Dummy outdoor16.09.61
10,9(ok)Ola Svorken, IL i BUL05.02.361Dummy, Dummy outdoor30.06.62
10,9(ok)Trygve Johan Årøy, IL i BUL30.06.42Dummy, Dummy outdoor00.00.63
10,9(ok)Rolf Prydz, Ready06.02.42MDummy, Dummy outdoor18.08.65
10,9(ok)Tor Klaussen, Oslostudentenes IK Friidrett16.04.421Dummy, Dummy outdoor02.09.66
10,9(ok)Jan Nævdal, SK Brann30.10.481Dummy, Dummy outdoor24.09.67
10,9(ok)Tor Monsen, SK Brann27.08.441Dummy, Dummy outdoor14.08.68
-----70--------------------
10,9(ok)Leif Spjeld, IL Vestar10.04.401Dummy, Dummy outdoor20.09.68
10,9(ok)Hans Kristian Sætrum, KFUM-Kameratene30.04.491Dummy, Dummy outdoor26.06.70
10,9(ok)Per Liland, IF Kamp04.07.481Dummy, Dummy outdoor19.08.71
10,9(ok)Per Rom, IL i BUL28.10.461Dummy, Dummy outdoor20.09.71
10,9(ok)Arvid Dahm, IK Tjalve24.03.522Dummy, Dummy outdoor23.07.72
10,9(ok)Reidar Klev, IL i BUL14.10.521Dummy, Dummy outdoor31.05.75
10,9(ok)Jan Petter Lund, Sportsklubben Vidar08.07.551Dummy, Dummy outdoor28.06.76
10,9(ok)Per Sletholt, IK Tjalve11.11.461Dummy, Dummy outdoor28.06.76
10,9(ok)Terje Hoffmann, IL i BUL13.08.563Dummy, Dummy outdoor24.06.79
10,9(ok)Hans Gunnar Steinbakken, IL i BUL10.05.581Dummy, Dummy outdoor22.06.80
-----80--------------------
10,9(ok)Svein Erik Storlien, IK Tjalve06.04.581Dummy, Dummy outdoor12.07.83
10,9(ok)Roy Engebretsen, Oslo IL06.01.633Dummy, Dummy outdoor27.07.85
10,9(ok)Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.633Dummy, Dummy outdoor05.07.86
10,9(ok)John Erik Lambertsen, Lambertseter IF05.05.712Dummy, Dummy outdoor30.08.87
10,9(+1,3)Lars Hansen, IK Tjalve09.06.601Dummy, Dummy outdoor27.08.89
10,9(+2,0)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942-h2Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,9(-0,7)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.925Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival20.06.15
11,2(+2,0)Erik Rømcke, IL i BUL02.04.945-h2Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
11,5(+1,9)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.923Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
11,9(+1,0)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.863-h1Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
-----90--------------------
12,6(+0,0)Teodor Johan Olving, Bækkelagets SK03.04.972Bækkelaget, Kretsstevne24.05.12
12,6(+1,1)Even Weiglin, IL Koll22.06.971 (G-15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap22.09.12
12,8(+0,5)Jarle Rønvik, IL Koll06.08.66 (MV45)Sande, KM Veteraner14.09.11
12,8(+0,7)Hallgeir Korsgaard, Oslo Politis IL21.09.792Bækkelaget, Politimesterskapet 201401.09.14
15,0(+0,0)Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
18,5(+0,5)Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
18,6(+0,5)Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.462 (MV75)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,92(+2,3)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-h1Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
10,23(+2,7)Fernando Ramirez, IL i BUL30.05.743Dummy, Dummy outdoor14.06.97
10,3(+3,1)Terje Hellesylt, IL i BUL22.09.502Dummy, Dummy outdoor08.07.72
10,4(+3,9)Richard Simonsen, IL Vestar20.08.452Dummy, Dummy outdoor28.08.65
10,49(+2,1)Audun Garshol, IL i BUL09.11.513Dummy, Dummy outdoor31.08.72
10,5Hans Petter Pedersen, IK Tjalve25.08.291Dummy, Dummy outdoor15.06.55
10,5(+2,7)Tore Bergan, Oslo IL06.08.611Dummy, Dummy outdoor15.08.83
10,50(+2,5)Einar Sagli, IK Tjalve30.09.581Dummy, Dummy outdoor21.06.86
10,57(+4,6)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.972-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
10,6Peter Bloch, Ready25.07.232Dummy, Dummy outdoor08.06.52
10,6Johnny Haugen, IL i BUL13.09.511Dummy, Dummy outdoor15.07.75
10,6Roy Engebretsen, Oslo IL06.01.631Dummy, Dummy outdoor20.09.86
10,6Mikal Tønder Heyeraas, Lambertseter IF27.05.661Dummy, Dummy outdoor06.09.89
10,61(+3,7)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.914-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene12.08.16
10,62(+3,3)Gaute Melby Gundersen, Sportsklubben Vidar13.06.723Dummy, Dummy outdoor10.07.94
10,62(+3,0)Tom Erik Olsen, Sportsklubben Vidar20.10.741Dummy, Dummy outdoor22.05.99
10,62(+2,8)Christian Settemsli Mogstad, IK Tjalve15.03.851-fi-CSundsvall/SWE, Norrvidden Sundsvall Wind Sprint 201131.07.11
10,66(+4,2)Vidar Jakobsen, IK Tjalve20.06.612Dummy, Dummy outdoor04.06.86
10,66(+3,1)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-fi-BFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
10,66(+4,4)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.962Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
10,67(+3,7)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.875-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene12.08.16
10,68(+3,8)Jesper Vogt-Lorentzen, Sportsklubben Vidar10.01.735Dummy, Dummy outdoor30.06.93
10,68(+4,5)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-fi (G-16)Györ/HUN, European Youth Olympic Festival25.07.17
10,68(+3,0)Edem Agbo, IL i BUL01.12.992-sf2 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
10,7Nils Schaug, IK Tjalve02.09.112Dummy, Dummy outdoor28.07.35
10,7Torgeir Brandvold, Oslo IL17.10.132Dummy, Dummy outdoor15.09.35
10,7Erling Synnestvedt, SK Brann11.01.063Dummy, Dummy outdoor15.09.35
10,7Tomm Wisløff, IK Tjalve11.02.62Dummy, Dummy outdoor30.03.86
10,7(+2,4)Mariusz Musial, IL i BUL01.01.786Dummy, Dummy outdoor22.08.98
10,71(+3,4)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.891-fi-AOslo/Bi, Mizuno Norway Games 201217.08.12
10,72(+2,7)Bård A. Ruud Granum, IL i BUL21.07.822Dummy, Dummy outdoor08.06.02
10,74(+7,7)Runar Heltne, IK Tjalve21.04.80MDummy, Dummy outdoor03.06.06
10,74(+2,1)Per Magnus Arjun Solli, IK Tjalve04.06.911-fi Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
10,74(+2,4)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.892-fi-CSkara/SWE, 2015 Skarakampen+DM29.08.15
10,78(+4,4)Yngve Sundsfjord, Sportsklubben Vidar05.01.804Dummy, Dummy outdoor18.06.02
10,8Petter Gulliksen, IK Tjalve18.05.091Dummy, Dummy outdoor17.06.34
10,8Fred Roy Huth, IF Njaal04.11.391Dummy, Dummy outdoor18.09.60
10,8(+7,3)Wilhelm Wingaard, Høybråten og Stovner IL16.05.692Dummy, Dummy outdoor15.05.91
10,8(+2,8)Per Olaf Nicolaisen, IK Tjalve16.02.611Dummy, Dummy outdoor22.05.92
10,8(+3,0)Hans Christian Alnæs, IK Tjalve11.02.721Dummy, Dummy outdoor25.07.95
10,81(+2,1)Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-fi-ESundsvall/SWE, SSG Wind Sprint20.07.14
10,82(+3,5)Hallvard Rise, Lambertseter IF04.06.661Dummy, Dummy outdoor14.08.92
10,83(+2,2)Harald Lund, IL i BUL20.05.753Dummy, Dummy outdoor24.08.96
10,83(+2,7)Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.941-fi (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
10,84(+3,6)Martin Hjelseth, IK Tjalve12.04.794Dummy, Dummy outdoor27.06.99
10,85(+5,4)Bård Reppen, Oslo IL01.02.653Dummy, Dummy outdoor13.07.86
10,88(+2,5)Yobe Najar, IL i BUL09.11.963-sf2 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
10,88(+2,6)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.933-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.16
10,9Johannes Hals, Studenternes IK09.02.051Dummy, Dummy outdoor23.09.34
10,9Carl Christensen, Ready25.10.153Dummy, Dummy outdoor24.06.38
10,9Einar Bøhn, Oslo Politis IL08.07.233Dummy, Dummy outdoor13.06.48
10,9Tor Frøsaker, Ready24.11.291Dummy, Dummy outdoor30.06.51
10,9Ola Svorken, IL i BUL05.02.363Dummy, Dummy outdoor14.07.60
10,9Lars B. Woldseth, Lambertseter IF17.11.432Dummy, Dummy outdoor17.06.61
10,9Tom Bysveen, Ready20.08.571Dummy, Dummy outdoor16.09.74
10,9(+2,4)Odd Arnfinn Sørvold, IL i BUL04.02.581Dummy, Dummy outdoor26.06.77
10,90(+2,7)Stein-Are Agledal, IK Tjalve18.02.551Dummy, Dummy outdoor08.09.79
10,9(+2,8)Lars Chr. Stig, IL i BUL15.05.621Dummy, Dummy outdoor22.08.82
10,9(+5,2)Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.633Dummy, Dummy outdoor03.07.88
10,9(+7,3)Steinar Hoen, IK Tjalve08.02.713Dummy, Dummy outdoor25.05.91
10,91(+2,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.975-fi-AOslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,92(+3,8)Tri M. Dang, IK Tjalve20.04.774Dummy, Dummy outdoor09.08.96
10,93(+3,1)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
10,95(+2,6)Lars Ytterhaug, IK Tjalve29.08.813Dummy, Dummy outdoor07.08.02
10,96(+2,7)Frode Homb, IL i BUL11.07.762Dummy, Dummy outdoor14.05.94
10,96(+4,0)Toralf Thomassen, IL i BUL06.07.754Dummy, Dummy outdoor04.06.95
10,96(+2,5)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
10,97(+2,5)Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.922-fi-BLillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
10,98(+2,3)Leif Olav Alnes, IK Tjalve29.01.574Dummy, Dummy outdoor22.05.82
11,00(+2,2)Steffen Nøvik, IL i BUL02.03.855Dummy, Dummy outdoor28.07.06
11,02(+2,6)Erik Ulvness, Sportsklubben Vidar13.06.691Dummy, Dummy outdoor30.06.93
11,03(+2,3)Chisom Okeke, IK Tjalve06.09.823Dummy, Dummy outdoor10.08.01
11,03(+2,7)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.944-fi (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,06(+2,4)Morten Næss, IK Tjalve29.06.677Dummy, Dummy outdoor25.05.97
11,08(+2,1)Anders Nyhuus, Sportsklubben Vidar28.02.772Dummy, Dummy outdoor12.05.05
11,08(+2,3)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-fi (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
11,09(+2,2)Geir Knaplund, Oslo IL01.03.591Dummy, Dummy outdoor02.06.84
11,11(+2,2)Bjørn Hanholm, IL i BUL12.02.892Dummy, Dummy outdoor25.06.06
11,12(+3,1)Kevin Gonaseelan, IK Tjalve02.04.784Dummy, Dummy outdoor09.08.96
11,15(+3,1)Andreas Askerud, Sportsklubben Vidar14.09.793Dummy, Dummy outdoor07.07.98
11,19(+3,6)Adrian Paul, Sportsklubben Vidar20.06.801Dummy, Dummy outdoor27.05.01
11,20(+5,4)Ketil Olsholt, Bækkelagets SK23.02.672Dummy, Dummy outdoor08.09.85
11,20(+4,7)Dan Eliassen, IK Tjalve14.07.683Dummy, Dummy outdoor20.06.87
11,20(+3,3)Ole Christian Berger, Sportsklubben Vidar28.09.725Dummy, Dummy outdoor11.08.91
11,20(+2,3)Sindre Almsengen, IK Tjalve16.02.855Dummy, Dummy outdoor25.06.06
11,22(+2,1)Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.953-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,22(+4,3)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962-fi-CKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201522.07.15
11,23(+3,8)Terje Engebretsen, IL i BUL17.09.702Dummy, Dummy outdoor24.06.90
11,23(+2,8)Espen Tangen, IK Tjalve04.09.722Dummy, Dummy outdoor11.07.95
11,26(+5,4)Trond Selmer, Lambertseter IF18.02.646Dummy, Dummy outdoor28.05.88
11,26(+2,7)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.985-sf1 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
11,27(+2,3)Fredrik Paus, Sportsklubben Vidar30.03.792Dummy, Dummy outdoor29.06.97
11,27(+2,3)Jon Erik Sunde, IL i BUL23.04.793Dummy, Dummy outdoor29.06.97
11,28(+3,0)Reidar Langkjær, IK Tjalve08.12.523Dummy, Dummy outdoor16.08.80
11,29(+2,5)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.991-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,30(+3,3)Erik Lund, IL i BUL26.04.974-sf2 (G-18/19)Sandnes, UM 201602.09.16
11,31(+4,9)Per Kristian Bjørnstad, Sportsklubben Vidar29.12.734Dummy, Dummy outdoor16.08.91
11,32(+4,9)Kristian Jernberg, Lambertseter IF15.04.735Dummy, Dummy outdoor16.08.91
11,33(+4,7)Roar Vagli, Sportsklubben Vidar09.05.734Dummy, Dummy outdoor16.08.91
11,35(+2,4)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992-h1Berlin/GER, Berlin 2018 World Para Athletics European Championships23.08.18
11,36(+3,0)Kristoffer Engh Russell, IL i BUL25.04.792Dummy, Dummy outdoor22.06.97
11,36(+2,8)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,37(+6,5)Njord Wegge, Lambertseter IF04.08.768Dummy, Dummy outdoor13.08.94
11,37(+4,7)Espen Engebrethsen, IL i BUL27.05.802Dummy, Dummy outdoor26.08.97
11,38(+2,1)Roald Meland, IK Tjalve04.03.552Dummy, Dummy outdoor22.05.79
11,38(+3,1)Bengt Halvorsen, Bækkelagets SK15.06.602Dummy, Dummy outdoor04.07.83
11,39Finn Bendixen, IF Kamp-Vestheim27.06.496Dummy, Dummy outdoor08.09.79
11,41(+4,7)Thor Afam Hagen, IL i BUL15.04.803Dummy, Dummy outdoor26.08.97
11,41(+3,6)Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.863Dummy, Dummy outdoor27.05.06
11,42(+3,3)Thomas Henriksen, Høybråten og Stovner IL26.04.733Dummy, Dummy outdoor16.08.91
11,42(+5,4)Daniel Kulblikk, IK Tjalve23.09.823Dummy, Dummy outdoor20.06.99
11,43(+3,3)Hans Skjelbreid, IL i BUL03.10.627Dummy, Dummy outdoor17.07.87
11,43(+2,3)Bjørn Moss, IK Tjalve17.05.602Dummy, Dummy outdoor12.06.93
11,43(+2,9)Kristian Berg, IL i BUL23.04.944-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,45(+5,4)Adrian Bach, IL i BUL14.12.933-h2Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
11,56(+2,8)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
11,56(+3,5)Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-fi-COslo/St, Groruddalslekene14.08.21
11,57(+2.6)Andreas Jebsen, IK Tjalve12.09.864-h2Jessheim, Kretsstevne20.05.12
11,57(+3,5)Nils-Paul Skåra, IL i BUL26.03.877-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,59(+3,2)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.972-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
11,63(+2,9)Knut Joakim Tanderø Berglyd, IL i BUL17.09.964-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,65(+2,2)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.057-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett03.09.21
11,66(+2,4)Tando Sigcau, IL i BUL05.08.922-h2Oslo/Bi, Sommerstevne II17.07.12
11,71(+2,5)Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.975-fi (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,80(+2,5)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,90(+5,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054Nittedal, Løpsstevne13.06.20
12,00(+2,1)Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.984-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
12,00(+2,2)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.974-h1 (G-16)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
12,02(+2,7)Anders Riiber, IL i BUL07.04.722 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
12,07(+3,2)Johannes Bergh, IL Koll08.02.976-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
12,12(+3,7)Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.975-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,13(+4,3)Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.963 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201128.05.11
12,27(+2,9)Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.956-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,45(+3,4)Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.907-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
12,50(+2,1)Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.987-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
12,65(+2,7)Erlend Lunde Colleuille, IL i BUL07.12.967-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,88(+3,2)Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.012-h1 (G-15)Drammen, Åpningsstevne05.05.16
12,88(+2,9)Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.061 (G-13)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
12,97(+2,6)Bjørnulf Lande, Oslostudentenes IK Friidrett30.07.827-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne26.07.11
13,08(+2,5)Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.982-h1 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
13,61(+2,9)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.573 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
14,03(+2,7)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.724 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
14,17(+2,5)Tiago F. T. Gjesdal, IL Koll21.06.984-h1 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
14,49(+3,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20
14,65(+3,7)Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.037-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.18

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,8Trond Knaplund, Grorud IL12.05.602Dummy, Dummy outdoor06.05.82
10,93Magnus Revang, Lambertseter IF12.08.76Dummy, Dummy outdoor22.04.95
12,6Even Weiglin, IL Koll22.06.971-h2 (G-15)Oslo/NIH, Kretsstevne26.06.12
13,6Terje Myhre, IL i BUL10.04.621 (MV60)Lambertseter, OBIK og Veteraner14.09.21
15,2Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20

Ikke approbert øvelse
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,6Ivar Saunes, IK Tjalve09.12.371Dummy, Dummy outdoor09.09.59
10,75(+1,3)Vidar Jacobsen, IK Tjalve30.06.611Dummy, Dummy outdoor13.07.91
10,9Kaare Johan Steenberg, Nordstrand IF15.04.191Dummy, Dummy outdoor15.10.40
10,9Fredrik Meltzer, IK Tjalve04.07.171Dummy, Dummy outdoor10.09.44
10,9Hans Kristian Sætrum, KFUM-Kameratene30.04.491Dummy, Dummy outdoor14.09.69

AIF-stevner (Ikke approbert av NFIF)/AIF-meetings (Not approved by National Federation)
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,4Gustav A. Hanssen, IF Rollo05.03.021Dummy, Dummy outdoor02.08.31

Uapprobert og tyvstart/Unapproved and false start
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,9Harald Ødegaard, IK Tjalve25.04.361Dummy, Dummy outdoor13.06.54

Ekstraløp - ikke approbert/Extra race - not approved
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,96(+1,7)Torstein Dahle, IL i BUL14.09.605Dummy, Dummy outdoor17.08.85

Ubekreftet - tvilsom tid/Unconfirmed - doubtful time
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,9Reidar Eckman, Torshaug IF03.04.05Dummy, Dummy outdoor12.07.31

Defekt vindmåler/Defect windgauge
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15Aham Okeke, IK Tjalve19.08.694Dummy, Dummy outdoor04.08.01

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,33(+0,9)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201804.05.18
16,39(+0,0)Philip Bjørnå Berntsen, IK Tjalve13.12.893-fi-AOslo/Bi, Adidas Opening Games 201119.05.11
16,49(-0,5)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.861Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
16,55(+0,0)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.952Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
16,58(+0,0)Christian Settemsli Mogstad, IK Tjalve15.03.854-fi-AOslo/Bi, Adidas Opening Games 201119.05.11
16,59(+0,0)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h2Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
16,59(+0,0)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.893-h2Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
16,59(+1,4)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.933-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
16,59(+1,1)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
16,65(+0,2)Sondre Mulongo Nystrøm, Sportsklubben Vidar21.06.943-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten06.05.16
-----10--------------------
16,74(+0,0)Luca Thompson, IK Tjalve24.11.003Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
16,78(+1,0)Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.941-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten06.05.16
16,86(+0,9)Mickey Joe, IL i BUL14.08.911-h3Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
16,89(+0,8)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.933-h2Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
16,98(+0,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,02(-2,6)Lars Jahr Røine, IK Tjalve25.10.844-fi-BOslo/Bi, Adidas Opening Games 201119.05.11
17,14(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,20(+0,9)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.963-h3Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
17,31(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045Lambertseter, Koronasprinten07.05.21
17,40(+0,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
-----20--------------------
17,46(+0,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,55(+1,9)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782-h4Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
17,57(+0,0)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
17,64(-0,2)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.971-h1Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
17,69(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
17,72(-2,4)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061Hønefoss, Sprint Camp Hønefoss18.07.21
17,75(-0,5)Erik Rømcke, IL i BUL02.04.944Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
17,80(+0,2)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten06.05.16
17,92(+1,8)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992-h5Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
18,01(+0,9)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.994-h3Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
-----30--------------------
18,17(+1,2)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,23(+1,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,23(+1,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,25(+0,6)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten06.05.16
18,39(+1,8)Alexander Hagen Huse, Oslostudentenes IK Friidrett30.08.913-h5Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
18,50(+1,0)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,59(+0,7)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,63(+0,1)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,66(+2,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032Oslo/St, Internstevne 224.06.20
18,69(+1,9)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.003-h4Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
-----40--------------------
18,80(+0,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,96(+0,4)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,01(+0,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.055-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,24(+2,0)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043Oslo/St, Internstevne 224.06.20
19,68(+0,5)Lars Johan L'abee-Lund, Bækkelagets SK26.04.785-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
19,89(-0,5)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.725-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
21,23(+0,2)Ezatullah Servary, IL i BUL01.05.955-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten06.05.16
21,59(+1,0)Terje Myhre, IL i BUL10.04.628-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,33(+4,8)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.843Manchester/GBR, Great Manchester CityGames20.05.16
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,61(-0,5)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.874-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,13(+2,1)Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h1Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
16,22(+2,2)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961-h5 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
18,13(+2,1)Svein Stormyr, Sportsklubben Vidar28.03.903-h1Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15

Manglende merking
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,93(-0,9)Anders Nikolai Bovolden, Høybråten og Stovner IL19.10.012Oslo/St, HSIL Åpningsstevne 201602.05.16
19,01(-0,9)Lakshihan Matheswaran, Høybråten og Stovner IL13.03.013Oslo/St, HSIL Åpningsstevne 201602.05.16

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,89(+1,3)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841Dummy, Dummy outdoor23.09.07
20,75(-0,3)Aham Okeke, IL i BUL19.08.691Dummy, Dummy outdoor02.06.94
20,95(+1,7)Einar Sagli, IK Tjalve30.09.581Dummy, Dummy outdoor21.06.86
20,95(+0,2)Per Ivar Sivle, IK Tjalve26.07.702Dummy, Dummy outdoor20.07.97
21,16(+1,4)Audun Garshol, IL i BUL09.11.514Dummy, Dummy outdoor03.09.72
21,25(+0,8)Philip Bjørnå Berntsen, IK Tjalve13.12.891Dummy, Dummy outdoor30.08.08
21,25(+2,0)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-fi-CFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
21,30(+0,5)Christian Settemsli Mogstad, IK Tjalve15.03.851-fi Byrkjelo, NM senior 201113.08.11
21,31(+1,7)Gaute Melby Gundersen, Sportsklubben Vidar13.06.723Dummy, Dummy outdoor31.07.94
21,31(+1,9)Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h1 (G-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala06.07.14
-----10--------------------
21,31(+1,9)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.013-hNatOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games07.06.18
21,35(-1,6)Kenneth Kjensli, IK Tjalve12.03.691Dummy, Dummy outdoor20.08.94
21,37(+0,4)Anders Gjeldnes, Lambertseter IF30.09.651Dummy, Dummy outdoor27.06.95
21,37(+1,9)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.033Lillehammer, GD-stevnet31.08.21
21,38(+1,7)Tore Bergan, Oslo IL06.08.611Dummy, Dummy outdoor13.08.82
21,40(+1,7)Knut Marius Stokke, Ready08.11.542Dummy, Dummy outdoor21.06.79
21,41(+1,2)Svein Erik Storlien, IK Tjalve06.04.581Dummy, Dummy outdoor18.07.83
21,43(+0,7)Fernando Ramirez, IL i BUL30.05.744Dummy, Dummy outdoor20.08.95
21,45(+1,9)Anders Erlend Idås, Sportsklubben Vidar14.02.901-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
21,46(ok)Carl-Fredrik Bunæs, IK Tjalve16.10.392Dummy, Dummy outdoor02.09.60
-----20--------------------
21,47(+1,3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.954-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
21,48(+1,1)Yngve Sundsfjord, Sportsklubben Vidar05.01.801Dummy, Dummy outdoor03.08.02
21,55(+1,7)Odd Erik Kristiansen, Oslo IL10.09.592Dummy, Dummy outdoor13.08.82
21,61(-0,5)Kåre Magne Åmot, IL Vestar08.04.531Dummy, Dummy outdoor13.09.81
21,62(-0,8)Per Magnus Arjun Solli, IK Tjalve04.06.912Oslo/Bi, Samsung Diamond League 201207.06.12
21,64(+1,7)Vidar Jakobsen, IK Tjalve20.06.616Dummy, Dummy outdoor21.06.86
21,65(+1,8)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.894Dummy, Dummy outdoor04.07.10
21,66(+1,1)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.861-h6Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
21,67(ok)Johnny Haugen, IL i BUL13.09.513Dummy, Dummy outdoor23.08.75
21,71(+0,2)Bård A. Ruud Granum, IL i BUL21.07.823Dummy, Dummy outdoor10.08.02
-----30--------------------
21,77(+0,0)Tomm Wisløff, IK Tjalve11.02.623Dummy, Dummy outdoor29.07.83
21,79(-0,2)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.975-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
21,81(+1,6)Tom Erik Olsen, Sportsklubben Vidar20.10.743Dummy, Dummy outdoor20.06.00
21,81(+1,6)Martin Hjelseth, IK Tjalve12.04.796Dummy, Dummy outdoor08.07.01
21,83(+1,2)Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-fi-FSundsvall/SWE, SSG Wind Sprint20.07.14
21,83(+0,9)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961-h2Trondheim, Seriestevne13.06.20
21,84(+0,2)Kristoffer Ringerud Nyhuus, Sportsklubben Vidar13.07.822Dummy, Dummy outdoor29.05.08
21,85(+0,7)Leif Olav Alnes, IK Tjalve29.01.571Dummy, Dummy outdoor05.06.82
21,85(+1,1)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
21,86(+0,5)Richard Simonsen, IL Vestar20.08.453Dummy, Dummy outdoor10.07.65
-----40--------------------
21,86(+0,1)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932-h6Skara/SWE, 2016 Skararacet06.06.16
21,87(+1,1)Edem Agbo, IL i BUL01.12.991-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
21,90(+1,0)Robert Asad, IL i BUL02.04.763Dummy, Dummy outdoor05.06.96
21,93(-0,4)Torstein Dahle, IL i BUL14.09.601Dummy, Dummy outdoor02.07.85
21,94(-0,4)Stein-Are Agledal, IK Tjalve18.02.551Dummy, Dummy outdoor13.08.80
21,95(-2,0)Widar Bråthen, IK Tjalve23.06.563Dummy, Dummy outdoor10.08.79
21,95(-0,6)Trond Solvang, IK Tjalve28.04.761Dummy, Dummy outdoor13.06.01
21,96(+0,4)Kristian Fagerland, IK Tjalve08.06.762Dummy, Dummy outdoor02.08.02
21,97(+1,2)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.862-fi-DSundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
21,97(+0,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
-----50--------------------
21,98(ok)Øyvind Røst, IL i BUL16.09.505Dummy, Dummy outdoor23.08.75
21,99(+0,8)Atle Hjort-Larsen, IK Tjalve11.02.593Dummy, Dummy outdoor08.08.86
22,01(+1,7)Marius Rooth, Lambertseter IF19.01.662Dummy, Dummy outdoor21.06.94
22,01(-1,8)Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.966 (G-U20)Kristiansand, Nordic Match U2017.08.14
22,05(+1,7)Henrik Nielsen, Lambertseter IF25.04.721Dummy, Dummy outdoor20.07.95
22,05(+0,6)Mariusz Musial, IL i BUL01.01.781Dummy, Dummy outdoor26.06.98
22,06(+1,9)Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631Dummy, Dummy outdoor12.07.89
22,06(+0,5)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h4Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
22,06(+0,3)Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.941Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
22,08(+0,8)Hallvard Rise, Lambertseter IF04.06.661Dummy, Dummy outdoor10.09.92
-----60--------------------
22,08(+2,0)John Skjelvaag, IK Tjalve13.08.693Dummy, Dummy outdoor20.06.95
22,09(-0,9)Jesper Vogt-Lorentzen, Sportsklubben Vidar10.01.731Dummy, Dummy outdoor22.05.94
22,11(+1,6)Luca Thompson, IL i BUL24.11.003-fi (G-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
22,12(+2,0)Hakeem Atif, IL i BUL25.02.754Dummy, Dummy outdoor20.06.95
22,12(+0,4)Harald Lund, IL i BUL20.05.751Dummy, Dummy outdoor07.07.96
22,14(+0,2)Anders Nyhuus, Sportsklubben Vidar28.02.774Dummy, Dummy outdoor17.08.04
22,16(-0,2)Maciek Musial, IL i BUL22.10.791Dummy, Dummy outdoor30.06.00
22,17(+1,8)Roar Sollie, IK Tjalve04.02.651Dummy, Dummy outdoor23.07.87
22,20(+1,8)Erling Peder Aase, IL i BUL17.06.701Dummy, Dummy outdoor12.08.90
22,20(+1,4)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.922-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
-----70--------------------
22,20(+1,8)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.941-h1Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 201511.07.15
22,21(+0,0)Benjamin Jensen, IK Tjalve13.04.753Dummy, Dummy outdoor12.08.00
22,23(+1,8)Svend Tore Breilid, Lambertseter IF19.11.622Dummy, Dummy outdoor23.07.87
22,25(+0,5)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911-h3Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene13.08.16
22,25(+0,6)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.016-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,32(+0,6)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942-sf1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201307.09.13
22,33(-0,2)Børre Myrvold, IK Tjalve08.11.553Dummy, Dummy outdoor15.09.84
22,35(+1,1)Colin Eriksen, IK Tjalve17.05.943-h2Lillehammer, Veidekkelekene17.06.16
22,36(+1,9)Ole Christian Berger, Sportsklubben Vidar28.09.721Dummy, Dummy outdoor26.05.92
22,39(+1,1)Bjørn Hanholm, IL i BUL12.02.891Dummy, Dummy outdoor02.06.06
-----80--------------------
22,40(+0,5)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-fi (G-U23)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
22,41(-0,9)Jørgen Ulvness, Sportsklubben Vidar14.02.711Dummy, Dummy outdoor05.06.90
22,41(+0,6)Fredrik Paus, Sportsklubben Vidar30.03.793Dummy, Dummy outdoor26.06.98
22,41(+0,8)Remi Kopperud, Sportsklubben Vidar21.03.721Dummy, Dummy outdoor02.07.00
22,44(-2,7)Oskar Wroldsen, IK Tjalve03.10.632Dummy, Dummy outdoor17.06.89
22,47(+1,4)Bård Reppen, Oslo IL01.02.651Dummy, Dummy outdoor19.06.86
22,47(+2,0)Bjørn Erstad, Høybråten og Stovner IL18.12.714Dummy, Dummy outdoor20.06.93
22,48(+1,7)Morten Aasland, Sportsklubben Vidar02.06.754Dummy, Dummy outdoor21.06.94
22,48(+1,0)Jørn Birknes, IK Tjalve27.01.742Dummy, Dummy outdoor24.06.94
22,48(-0,6)Lars Jahr Røine, IK Tjalve25.10.843-h3Oslo/Bi, Bislett Lekene 201104.06.11
-----90--------------------
22,49(+0,3)Hans Olav Kvemo, IL i BUL06.06.554Dummy, Dummy outdoor13.08.82
22,49(-1,0)Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.853-h2Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201218.08.12
22,50(+1,3)Geir Knaplund, Oslo IL01.03.592Dummy, Dummy outdoor13.08.81
22,50(+1,4)Dag Rudiløkken, Sportsklubben Vidar09.04.641Dummy, Dummy outdoor18.07.87
22,50(+2,0)Cato Gullichsen, IK Tjalve16.07.785Dummy, Dummy outdoor20.06.98
22,53(+0,0)Lars Chr. Stig, IL i BUL15.05.622Dummy, Dummy outdoor20.08.81
22,53(-1,6)Lars Hansen, IK Tjalve09.06.602Dummy, Dummy outdoor25.06.87
22,53(+1,5)Christian Daniel Linnerud, Sportsklubben Vidar10.07.902Dummy, Dummy outdoor05.06.10
22,53(+1,9)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.972-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,54(+0,6)Roy Engebretsen, Oslo IL06.01.635Dummy, Dummy outdoor22.06.85
-----100--------------------
22,56(+0,1)Trond Knaplund, Grorud IL12.05.605Dummy, Dummy outdoor03.09.81
22,56(+1,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
22,56(+1,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-sf2 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
22,57(+0,5)Johnny Brenna, IL i BUL14.08.641Dummy, Dummy outdoor23.07.91
22,58(+1,2)Magne Thoresen, Lambertseter IF09.12.664Dummy, Dummy outdoor13.06.87
22,58(-0,1)Kristian Berg, IL i BUL23.04.941-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
22,60(+0,0)Terje Hoffmann, IL i BUL13.08.563Dummy, Dummy outdoor21.05.79
22,60(-0,1)Runar Heltne, IK Tjalve21.04.80Dummy, Dummy outdoor19.08.06
22,60(+1,1)Simen Kjensli, IL i BUL03.11.954-h2Lillehammer, Veidekkelekene17.06.16
22,60(+1,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.015-fi (G-U23)Ravnanger, Junior NM01.08.21
-----110--------------------
22,61(+1,3)Erik Skjervagen, Oslo IL25.05.594Dummy, Dummy outdoor15.07.81
22,61(-0,3)Steffen Nøvik, IL i BUL02.03.857Dummy, Dummy outdoor09.07.06
22,62(-2,4)Aksel Haavik, IK Tjalve01.09.823Dummy, Dummy outdoor17.07.99
22,62(+1,8)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-fi Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201610.07.16
22,63(+1,2)Trond Selmer, Lambertseter IF18.02.644Dummy, Dummy outdoor26.07.88
22,63(-1,3)Frode Homb, IL i BUL11.07.762Dummy, Dummy outdoor12.08.94
22,63(+1,8)Lars Ytterhaug, IK Tjalve29.08.814Dummy, Dummy outdoor07.08.02
22,63(+1,0)Eirik Haugstad, IL i BUL17.01.944-h2Lillestrøm, Hyundai Grand Prix Lillestrøm Games03.07.12
22,63(-0,6)Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.922-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201716.06.17
22,66(+1,5)Tom Hejna, IK Tjalve24.04.554Dummy, Dummy outdoor07.07.81
-----120--------------------
22,66(+0,6)Geir Arne Andresen, IK Tjalve23.10.655Dummy, Dummy outdoor15.07.83
22,66(-0,5)Roger Olafsen, IK Tjalve11.05.684Dummy, Dummy outdoor16.06.89
22,66(-0,2)Andreas Bratland Totsås, Sportsklubben Vidar01.07.814-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201110.07.11
22,66(-1,3)Yobe Najar, IL i BUL09.11.961-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
22,66(+1,7)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
22,67(+1,1)Espen Engebrethsen, IL i BUL27.05.802Dummy, Dummy outdoor05.07.98
22,67(+0,7)Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.975-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
22,69(+1,1)Paul Gomez, IL i BUL10.10.652Dummy, Dummy outdoor26.07.88
22,69(+1,3)Dag Rist Aamoth, IK Tjalve10.02.691Dummy, Dummy outdoor07.06.89
22,70(-0,5)Christos Pantazis, Høybråten og Stovner IL02.05.701Dummy, Dummy outdoor25.06.97
-----130--------------------
22,70(+1,1)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
22,71(-0,2)Geir Eken, IK Tjalve18.09.534Dummy, Dummy outdoor21.05.79
22,71(-0,4)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201603.07.16
22,73(+1,6)Vidar Stenshall, Sportsklubben Vidar28.04.812Dummy, Dummy outdoor19.06.98
22,73(+0,2)Adam Jakobsen, IL i BUL27.01.902Dummy, Dummy outdoor23.06.06
22,73(-0,5)Abdoulie Sarr, IL i BUL06.03.871Dummy, Dummy outdoor09.07.06
22,75(+0,6)Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Dummy, Dummy outdoor30.08.95
22,75(+1,4)Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.862Dummy, Dummy outdoor16.06.06
22,76(+1,8)Jostein Kruse, Oslo IL23.03.602Dummy, Dummy outdoor05.06.82
22,77(+0,9)Terje Engebretsen, IL i BUL17.09.702Dummy, Dummy outdoor01.06.92
-----140--------------------
22,77(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.016-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
22,78(+1,9)Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.945-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
22,81(-2,4)Wilhelm Wingaard, Høybråten og Stovner IL16.05.692Dummy, Dummy outdoor07.05.95
22,81(+1,7)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h2 (G-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
22,83(-0,1)Carlos Alberto Mendoza Hernandez, IL i BUL16.03.842Dummy, Dummy outdoor19.08.06
22,83(+1,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
22,84(-0,2)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,85(+1,4)Jørn Brønmo, Ready13.04.632Dummy, Dummy outdoor18.07.87
22,85(-0,7)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
22,86(+0,9)Lars Barth, Ready05.10.612Dummy, Dummy outdoor26.05.84
-----150--------------------
22,86(+0,6)Thorstein Gystad, IK Tjalve22.12.671Dummy, Dummy outdoor06.06.88
22,86(-0,4)Jørn Liland, Sportsklubben Vidar08.04.741Dummy, Dummy outdoor03.09.91
22,88(+0,7)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h3Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
22,90(+2,0)Jørn Stian Dahl, IK Tjalve05.01.735Dummy, Dummy outdoor27.05.95
22,90(-0,7)Lars Grytli Seim, IL i BUL08.03.872Dummy, Dummy outdoor22.07.06
22,91(+1,6)Dimma Okeke, IL i BUL10.08.895-h1 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11
22,92(-3,3)Hans Gunnar Steinbakken, IL i BUL10.05.584Dummy, Dummy outdoor04.07.80
22,92(+0,1)John Erik Sunde, IL i BUL23.04.792Dummy, Dummy outdoor26.06.98
22,93(+1,5)Dan Eliassen, IK Tjalve14.07.681Dummy, Dummy outdoor12.07.89
22,93(-1,0)Hans Andreas Larsen, Oslostudentenes IK Friidrett31.12.682Dummy, Dummy outdoor20.08.96
-----160--------------------
22,94(+1,0)Frode Urdal, IK Tjalve01.06.906Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
22,96(+1,2)Roar Rudiløkken, Sportsklubben Vidar27.04.665Dummy, Dummy outdoor26.07.88
22,96(+1,5)Anders Jernberg, Lambertseter IF13.03.711Dummy, Dummy outdoor11.07.90
22,97(-0,8)Bendik Holt, Oslo IL26.01.582Dummy, Dummy outdoor21.02.82
22,98(+0,6)Kristoffer Engh Russell, IL i BUL25.04.793Dummy, Dummy outdoor27.06.97
22,99(-0,2)Olaf Johansen, IL i BUL26.04.576Dummy, Dummy outdoor21.05.79
22,99(-1,2)Espen Lund, IK Tjalve20.11.666Dummy, Dummy outdoor04.06.88
22,99(+1,2)Thomas Schibbye, Sportsklubben Vidar28.07.795Dummy, Dummy outdoor07.07.02
23,00(-0,1)Mickey Joe, IL i BUL14.08.916-h2Ravnanger, NM Friidrett30.07.16
23,01(ok)Roald Meland, IK Tjalve04.03.555Dummy, Dummy outdoor17.06.80
-----170--------------------
23,03(-0,3)Tri M. Dang, IK Tjalve20.04.771Dummy, Dummy outdoor18.09.96
23,03(+1,0)Magnus Bordal, IK Tjalve24.11.867Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
23,04(+0,7)Svein Søndenå, IK Tjalve10.06.561Dummy, Dummy outdoor05.06.82
23,04(+1,4)Sindre Almsengen, IK Tjalve16.02.853Dummy, Dummy outdoor16.06.06
23,06(-1,2)Ketil Olsholt, Lambertseter IF23.02.674Dummy, Dummy outdoor04.07.86
23,06(+1,3)Fredrik Finstad, Sportsklubben Vidar30.04.942-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12
23,06(+1,7)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.958-fi (G-17)Ravnanger, UM 201202.09.12
23,07(+0,4)Chisom Okeke, IK Tjalve06.09.822Dummy, Dummy outdoor29.06.01
23,07(+0,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
23,09(+0,9)Haakon Askim Vatne, IL i BUL29.09.922Dummy, Dummy outdoor30.05.10
-----180--------------------
23,09(-0,8)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.006-h1Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
23,10(ok)Oddvar Knutsen, Lambertseter IF22.07.644Dummy, Dummy outdoor01.06.89
23,11(-1,2)Einar Inge Aschim Aasen, IK Tjalve15.04.821-h2Oslo/Bi, Bislett Lekene 201104.06.11
23,11(+1,9)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene10.06.16
23,12(ok)Anders Skogvold, IL i BUL21.01.645Dummy, Dummy outdoor15.07.83
23,12(+0,7)Rivo Andrianjanfintrimo, IK Tjalve12.04.824Dummy, Dummy outdoor18.08.00
23,13(+1,8)Jonas Foss, IL i BUL24.02.895Dummy, Dummy outdoor25.08.07
23,13(+2,0)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-fi-EKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201522.07.15
23,14(+1,2)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,15(-0,8)Omar Ellingsen Chammas, IL i BUL09.11.762Dummy, Dummy outdoor23.08.99
-----190--------------------
23,17(-0,2)Anders Randa, IK Tjalve25.06.714Dummy, Dummy outdoor05.06.96
23,18(+1,7)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.852-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial05.07.18
23,19(+0,3)Erik Rømcke, IL i BUL02.04.944Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
23,20(+1,5)Christian Ohme, IK Tjalve17.09.684Dummy, Dummy outdoor11.06.87
23,20(-2,3)Morten Meilvåg, IK Tjalve15.02.681Dummy, Dummy outdoor28.06.88
23,20(+0,9)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782-h1Lillestrøm, Lillestrøm Games04.07.11
23,21(+0,9)Geir Vegge, IK Tjalve24.04.701Dummy, Dummy outdoor26.05.92
23,21(-0,1)Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.952-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201208.07.12
23,21(+1,1)Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.862-h1Asker, Askerlekene 201506.06.15
23,22(+0,3)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.995-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
-----200--------------------
23,23(-1,2)Petter Christiansen, Oslo IL31.10.611Dummy, Dummy outdoor14.05.85
23,23(+1,8)Njord Wegge, Lambertseter IF04.08.763Dummy, Dummy outdoor30.06.93
23,23(+0,3)Magnus Sælensminde, IL i BUL22.03.936-sf1 (MJ19)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11
23,24(-0,4)Kim Inglar, Høybråten og Stovner IL23.02.741Dummy, Dummy outdoor07.05.95
23,24(-0,4)Christian Strand, Sportsklubben Vidar02.05.804Dummy, Dummy outdoor24.06.00
23,24(-0,4)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.981-h3 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
23,25(-1,3)Jarle Bjørløw, IL i BUL10.01.602Dummy, Dummy outdoor04.06.83
23,25(+0,7)Ole Marius Fladeby, Oslo IL25.03.672Dummy, Dummy outdoor26.06.86
23,26(+0,6)Fredrik Jernberg, IK Tjalve06.07.771Dummy, Dummy outdoor30.07.97
23,26(+0,3)Andreas Søreng Høiby, IK Tjalve10.02.806Dummy, Dummy outdoor06.07.03
-----210--------------------
23,26(+0,4)Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.934-h2Asker, Askerlekene 201506.06.15
23,27(-1,3)Per Morten Hoff, Ready03.11.564Dummy, Dummy outdoor04.06.83
23,44(+1,7)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
23,44(-3,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-h1 (G-17)Jessheim, UM07.09.19
23,48(-0,9)Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.951-h2Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
23,49(+1,8)Rasmus Stene, Lambertseter IF13.11.941-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12
23,53(-1,3)Erik Langø, IL i BUL09.04.952-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
23,55(+0,8)Håvard Hildeskor, IL i BUL14.09.924-h2Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 201620.07.16
23,56(+1,9)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.995-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,57(+0,7)Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.962-h3 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
-----220--------------------
23,58(+0,3)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.761-h1Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
23,60(+1,0)Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h4 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
23,62(+0,7)Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h1Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
23,64(+1,4)Adrian Bach, IL i BUL14.12.934-h2Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
23,68(-0,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h2 (G-16)Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1925.09.21
23,69(-0,3)Jonas Thronsson Alm, IL i BUL26.04.946-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior30.06.11
23,69(+0,4)Andreas Jebsen, IK Tjalve12.09.861-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne30.05.12
23,70(+0,7)Knut Joakim Tanderø Berglyd, IL i BUL17.09.963-h3 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
23,70(+1,0)Beskan Bewianberg, Høybråten og Stovner IL23.02.011-h1 (G-15)Oslo/St, KM Oslo25.09.16
23,71(+0,7)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
-----230--------------------
23,77(-1,2)Torjus Halden, IK Tjalve11.02.933-h2Oslo/Bi, Bislett Lekene 201104.06.11
23,83(+1,6)Brage Hogstad, IL i BUL19.05.015-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
23,94(+0,8)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.987-h2Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 201620.07.16
23,95(+0,5)Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.891-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
23,98(+0,8)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.868-h2Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 201620.07.16
23,98(+1,7)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.982-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,02(+1,5)Tando Sigcau, IL i BUL05.08.924-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12
24,02(+0,9)Ibrahim Jusu, IL i BUL27.02.951 (G-17)Nadderud, Utvidet Lagseriestevne22.08.12
24,03(+1,0)Markus Rooth, Lambertseter IF22.12.012-h1 (G-15)Oslo/St, KM Oslo25.09.16
24,04(-0,1)Vetle Ojala Berg, IK Tjalve28.11.961 (G-15+)Bækkelaget, Bækkelagets sprintstevne06.06.16
-----240--------------------
24,04(-0,9)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
24,05(+1,5)Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.021-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
24,08(+1,8)Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.016 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
24,09(-1,6)Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.015-h3 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene13.08.16
24,10(-0,6)Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.994 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene13.08.16
24,18(-0,5)Mark Daniel Reyes, IL i BUL26.07.011-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene13.08.16
24,19(+1,8)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
24,21(+0,6)Ole Sjøflot, IK Tjalve07.01.868-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201208.07.12
24,26(+0,2)Michael Solem, IK Tjalve29.12.861Oslo/Bi, Avslutningsuke 201224.09.12
24,26(+1,2)Nils-Paul Skåra, IL i BUL26.03.874Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
-----250--------------------
24,27(+1,3)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033 (G-18/19)Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1925.09.21
24,28(+1,5)Odin Hallquist, IL Koll01.10.976-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
24,29(+0,0)Mohammed Leta Hunde, IL i BUL14.12.971 (G-17)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
24,30(-0,2)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
24,30(+0,7)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994 (G-16)Asker, Askerlekene 201506.06.15
24,32(+0,4)Mats Tokstad, IL i BUL22.01.002 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
24,34(-0,7)Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004-h2 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201629.05.16
24,37(-2,9)Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.952-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene13.06.14
24,39(+1,2)Peter Edwardes, IL i BUL11.09.945Asker, Askerlekene 201431.05.14
24,40(+0,7)Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.032 (G-15)Lillestrøm, Åpent Klubbmesterskap 201830.09.18
-----260--------------------
24,41(-0,6)Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.004-h2 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
24,41(+0,5)Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.023-sf2 (G-15)Fana, UM 201702.09.17
24,41(+0,5)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042 (G-17)Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1925.09.21
24,45(+0,1)Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201723.09.17
24,46(+0,0)Johannes Bergh, IL Koll08.02.971 (G-17)Greveskogen, Seriestevne løp/kast22.07.14
24,49(+0,0)Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.973Bækkelaget, Åpent Klubbmesterskap 201411.09.14
24,51(+1,3)Andreas Driot, IL i BUL07.06.025 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,53(+0,2)Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.952-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,58(+0,4)Patrick Olsen, IL i BUL26.04.844-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne30.05.12
24,59(-1,1)Anders Riiber, IL i BUL07.04.721 (MV40)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13
-----270--------------------
24,61(+1,1)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
24,63(-0,7)Martinius Røste, IL i BUL26.06.971-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,65(+0,6)Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.981-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201431.05.14
24,65(+0,5)Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.986-h1 (G-17)Lillestrøm, UM 201512.09.15
24,68(+1,3)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051 (G-16)Lillehammer, Løpsstevne05.06.21
24,70(-1,1)Mikael Borge, Bækkelagets SK10.07.973-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
24,70(+0,4)Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.007 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
24,73(+1,0)Jørgen Bustgård Gran, IL i BUL01.01.064-h2 (G-15)Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1925.09.21
24,74(+1,5)Suresh Murugesu, IL i BUL28.12.916-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12
24,75(+0,2)Joachim Bårdholt, IK Tjalve23.11.924-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.08.16
-----280--------------------
24,81(+1,6)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,82(+1,6)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
24,85(+0,0)Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.981-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne24.05.16
24,85(+0,6)Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,88(-2,2)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,89(+0,2)William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.962 (G-17)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
24,94(-0,4)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.978-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,97(-0,3)Alexander Hagen Huse, Oslostudentenes IK Friidrett30.08.914-h1Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
24,97(+0,3)Felix Christensen, IL i BUL20.04.023-h1Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
25,00(+0,7)Bård Knudsen, IL i BUL07.02.741 (MV45)Førde, NM Veteran26.06.21
-----290--------------------
25,01(-1,1)Fredrik Agdestein, IK Tjalve29.01.944Stjørdal, BDO-lekene 201408.06.14
25,07(+0,5)Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h1Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 201620.07.16
25,12(-0,3)Even Weiglin, IL Koll22.06.974 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
25,17(+0,5)Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.977-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
25,24(+0,3)Christoffer Adielsson, IL i BUL21.12.899-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201110.07.11
25,29(-0,3)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005-h1Bækkelaget, Sommerstevne09.07.15
25,31(+0,2)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.824-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
25,33(-0,5)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h1 (G-15)Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1925.09.21
25,37(-0,4)Endre Wigaard, IL i BUL25.06.967 (G-16)Oslo/Bi, KM G/J-11-19 Oslo G/J-15-19 Akershus05.09.12
25,41(+1,1)Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.967-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
-----300--------------------
25,43(+0,6)Markus Alexander Haug, IL i BUL28.01.953-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
25,43(-0,9)Daniel Agard Stenberg, IL i BUL17.08.974-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13
25,46(+0,2)Maximillian Vangen Dalen, Groruddalen Friidrettsklubb23.03.026 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
25,49(-0,8)Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.736-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
25,50(-0,3)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.035 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
25,53(-0,2)Julio Garcia, IL i BUL30.04.785-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior30.06.11
25,55(+0,9)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
25,58(+0,8)Phillip Lukas Rake Berggren, Ready23.02.973-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
25,63(+0,6)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.056 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
25,65(+1,7)Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.975-h4Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
-----310--------------------
25,68(-0,4)Henrik Grønbech, IL i BUL18.03.965 (G-18/19)Oslo/Bi, Maistevne12.05.11
25,70(-0,5)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062-h1 (G-15)Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1925.09.21
25,74(+0,5)Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.995-h1Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 201620.07.16
25,74(-1,9)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.053Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
25,81(+0,6)Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.973-h1 (G-16)Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
25,87(-0,8)Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,90(+0,0)Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.965 (G-17)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
25,95(-1,9)Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.036 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
26,03(-0,4)Morten Grønbech, IL i BUL09.02.946 (G-18/19)Oslo/Bi, Maistevne12.05.11
26,19(+0,1)Teodor Johan Olving, Bækkelagets SK03.04.977-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12
-----320--------------------
26,31(-0,2)Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.982 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
26,31(-0,2)Jean-Luc Tshona, IL i BUL13.05.996 (G-15)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
26,44(-0,3)Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.015-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.16
26,47(+1,4)Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.023-h1 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
26,49(-1,4)Morten Nørjordet, IL Koll18.01.735Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
26,56(-1,0)Herman Mølmen Høst, Lyn Ski10.07.974-h1 (G-15)Oslo/Bi, KM G/J-11-19 Oslo G/J-15-19 Akershus05.09.12
26,58(+0,3)Anders Stokvold, IL i BUL25.07.726 (MV40)Geithus, NM i Friidrett veteraner 201613.08.16
26,60(-1,5)Erlend Lunde Colleuille, IL i BUL07.12.964-h1 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
26,61(+0,2)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
26,64(+1,1)Frode Klevstul, Sportsklubben Vidar18.08.765-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne24.07.12
-----330--------------------
26,65(+0,2)Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.977-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
26,77(+1,4)Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.983 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
26,80(-0,9)Elias Helgeland, IL i BUL13.07.985 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
26,82(+1,4)Ole Kristian Lindås, Lambertseter IF27.12.984 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
26,83(+1,3)Michael Winnem Fuglesang, Røa IL20.02.783-h1Larvik, Sommerstevne03.08.18
27,12(-0,7)Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.955-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
27,21(+1,8)Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.022Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201811.06.18
27,25(+1,2)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042-h2 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
27,48(+0,2)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
27,49(+0,4)Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.004-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
-----340--------------------
27,49(+1,0)Andreas Botterli Erstad, Høybråten og Stovner IL23.12.007-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.15
27,58(+0,1)Rein Andersson Stokke, IL i BUL02.05.962 (G-15)Oslo/Bi, Avslutningsstevne26.09.11
27,58(+0,9)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.964-h1Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
27,62(+0,6)William Sletsjøe, Bækkelagets SK04.09.972-h1 (G-15)Oslo/Bi, Avslutningsuke 201224.09.12
27,65(+0,6)Mohammed Hunde Leta, IL i BUL14.12.973-h1 (G-15)Oslo/Bi, Avslutningsuke 201224.09.12
27,73(+1,4)Jonas Henrik Pinderud, Lambertseter IF22.05.985 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
27,76(+0,4)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.045-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
27,85(+1,2)Frederik Lunde, IL i BUL26.01.015-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene11.06.16
28,01(-0,2)Sturla Henriksen, Stovnerkameratene21.08.562 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
28,58(+0,0)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Lambertseter, Avslutningsstevne27.09.12
-----350--------------------
28,60(-0,7)Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.683 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
28,73(+0,4)Jostein Bogdan Wakounig, Bøler IF28.04.046-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
29,14(-0,5)Anton Karl Jakobsen, IL i BUL25.03.964 (G-15)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap14.09.11
29,15(-1,6)Terje Myhre, IL i BUL10.04.624 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
29,29(-0,2)Ivar Fjøsne, IL i BUL07.02.962-h1 (G-15)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
29,34(-0,1)Martin Ljøsne, IL i BUL04.04.996-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
29,37(-0,8)Peder Halvorsen, Ready27.02.986 (G-16)Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
29,38(+0,3)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Asker, Askerlekene 202026.09.20
29,50(+1,3)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.725 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
29,68(+0,2)Anders Vandenberghe Berg, Bækkelagets SK08.02.972-h2 (G-15)Oslo/Bi, Avslutningsuke 201224.09.12
-----360--------------------
29,96(+0,2)Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
30,15(-1,4)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.982Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1925.09.21
30,83(+1,3)Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.617Oslo/Bi, Sommerstevne I14.07.11
30,83(-1,0)Jakob Nergård, IL i BUL13.03.975-h1 (G-15)Oslo/Bi, KM G/J-11-19 Oslo G/J-15-19 Akershus05.09.12
34,35(+0,4)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV80)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201825.08.18
35,30(-1,0)John Broholt, Oslo IL17.09.344 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,13(+1,2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h2 (G-17)Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
23,50(+1,4)Bartek Sakowski (POL), Sportsklubben Vidar03.07.981-h3 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,57(-0,2)Anton Sudarshan (SRI), IL i BUL20.08.923-h3Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
24,34(+1,0)Julien Carteron (FRA), IL i BUL15.06.004 (G-18/19)Bækkelaget, BSK Mailekene 201608.05.16
24,38(+0,9)Justin Reeves (USA), IK Tjalve19.10.893-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
24,44(-0,3)Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.885-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
24,50(+2,0)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.994-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,81(-0,6)Tummas Napoleon Arge (FRO), IK Tjalve07.09.957-fi-CHamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix18.05.16
24,93(+1.2)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.877-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,33(+0,3)Gershon Ndacal (SWE), IL i BUL04.05.034 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
26,06(-0,2)Kjell Bramsiepe (GER), Bækkelagets SK10.04.917-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior30.06.11
26,76(-0,9)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,9(ok)Carl-Fredrik Bunæs, IK Tjalve16.10.391Dummy, Dummy outdoor16.08.60
20,9(-1,1)Knut Marius Stokke, Ready08.11.541Dummy, Dummy outdoor11.08.78
21,0(ok)Audun Garshol, IL i BUL09.11.511Dummy, Dummy outdoor20.09.73
21,2(ok)Richard Simonsen, IL Vestar20.08.452Dummy, Dummy outdoor13.05.67
21,4(ok)Øyvind Røst, IL i BUL16.09.502Dummy, Dummy outdoor17.08.73
21,4(ok)Johnny Haugen, IL i BUL13.09.511Dummy, Dummy outdoor08.08.75
21,5(ok)Terje Hellesylt, IL i BUL22.09.504Dummy, Dummy outdoor03.08.72
21,5(ok)Kåre Magne Åmot, IL Vestar08.04.531Dummy, Dummy outdoor20.08.81
21,5(ok)Odd Erik Kristiansen, Oppsal IF10.09.592Dummy, Dummy outdoor20.08.81
21,5(+1,0)Vidar Jakobsen, IK Tjalve20.06.611Dummy, Dummy outdoor13.06.86
-----10--------------------
21,6(ok)Per Oscar Andersen, IF Ørnulf24.01.031Dummy, Dummy outdoor18.09.26
21,6(ok)Jan Hedenstad, Oslo IL17.01.491Dummy, Dummy outdoor11.07.69
21,6(ok)Widar Bråthen, IK Tjalve23.06.561Dummy, Dummy outdoor26.08.79
21,6(ok)Tomm Wisløff, IK Tjalve11.02.62Dummy, Dummy outdoor04.05.85
21,7(ok)Stein-Are Agledal, IK Tjalve18.02.552Dummy, Dummy outdoor26.08.79
21,8(ok)Gustav A. Hanssen, IF Rollo05.03.021Dummy, Dummy outdoor10.09.33
21,8(ok)Rolf Schønheyder, IF Vestheim24.06.131Dummy, Dummy outdoor21.06.36
21,8(ok)Erik Sjøvall, Oslo TF18.05.111Dummy, Dummy outdoor21.08.38
21,8(ok)Bjørn Berglund, IK Tjalve22.04.381Dummy, Dummy outdoor28.05.59
21,8(+1,0)Trond Langeland, IK Tjalve01.08.602Dummy, Dummy outdoor13.06.86
-----20--------------------
21,8(+1,0)Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.633Dummy, Dummy outdoor13.06.86
21,9(ok)Peter Bloch, Ready25.07.233Dummy, Dummy outdoor31.08.49
21,9(ok)Henry Johansen, SK Oslo-Ørn13.05.241Dummy, Dummy outdoor05.08.50
21,9(ok)Erling Fløttum, IF Vestheim27.10.432Dummy, Dummy outdoor19.06.66
21,9(ok)Per Rom, IL i BUL28.10.462Dummy, Dummy outdoor10.09.71
21,9(ok)Ivar Lødemel, IL i BUL30.06.561Dummy, Dummy outdoor25.05.76
21,9(+0,3)Roy Engebretsen, Oslo IL06.01.631Dummy, Dummy outdoor18.08.83
21,9(+1,3)Trond Solvang, IK Tjalve28.04.761Dummy, Dummy outdoor12.08.99
22,0(ok)Charles Hoff, Torshaug IF09.05.023Dummy, Dummy outdoor23.09.23
22,0(ok)Ivar Saunes, IK Tjalve09.12.373Dummy, Dummy outdoor07.08.61
-----30--------------------
22,0(ok)Arne Norborg, KFUM-Kameratene11.02.422Dummy, Dummy outdoor26.09.62
22,0(ok)Gøte Lundblad, Lambertseter IF07.03.481Dummy, Dummy outdoor31.07.71
22,1(ok)Tore Ruud, IF Njård10.02.431Dummy, Dummy outdoor29.06.62
22,1(ok)Stein Ingvaldsen, Sportsklubben Vidar07.09.393Dummy, Dummy outdoor09.09.65
22,1(ok)Terje Nordberg, Oslo TF02.01.471Dummy, Dummy outdoor23.06.66
22,1(ok)Hans Kristian Sætrum, KFUM-Kameratene30.04.492Dummy, Dummy outdoor06.08.68
22,1(ok)Ragnar Moland, Oslostudentenes IK Friidrett19.07.441Dummy, Dummy outdoor28.06.69
22,1(ok)Jan Nævdal, SK Brann30.10.481Dummy, Dummy outdoor08.10.70
22,2(ok)Agnar Hagen, Oslo TF11.11.041Dummy, Dummy outdoor26.06.32
22,2(ok)Tor Frøsaker, Ready24.11.292Dummy, Dummy outdoor22.09.51
-----40--------------------
22,2(ok)Svein Johnsen, IK Tjalve13.11.422Dummy, Dummy outdoor26.08.62
22,2(+1,0)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
22,3(ok)Olaf Frogner, IF Ørnulf28.08.911Dummy, Dummy outdoor08.07.18
22,3(ok)Bjarne Guldager, IF Ørnulf14.11.971Dummy, Dummy outdoor21.08.21
22,3(ok)Per Kullander, Torshaug IF24.03.172Dummy, Dummy outdoor19.08.39
22,3(ok)Gunnar Tangen, Torodd IF18.06.201Dummy, Dummy outdoor11.07.48
22,3(ok)Roald Strand, SK Oslo-Ørn27.06.301Dummy, Dummy outdoor07.06.56
22,3(ok)Egil Hansen Frydenlund, IK Tjalve25.07.412Dummy, Dummy outdoor09.08.59
22,3(ok)Geir Nilsen, SK Brann13.06.453Dummy, Dummy outdoor28.09.68
22,3(-0,9)Geir Knaplund, Oslo IL01.03.591Dummy, Dummy outdoor17.08.81
-----50--------------------
22,3(+1,7)Trond Knaplund, Grorud IL12.05.604Dummy, Dummy outdoor22.08.81
22,4(ok)Olav Rustad, Studenternes IK12.09.941Dummy, Dummy outdoor17.09.16
22,4(ok)Nils Schaug, IK Tjalve02.09.111Dummy, Dummy outdoor26.06.32
22,4(ok)Frithjof Andersen, IF Vestheim16.05.161Dummy, Dummy outdoor04.08.39
22,4(ok)Per Dokka, Ready08.06.252Dummy, Dummy outdoor29.07.48
22,4(ok)Bjørn Vade, IK Tjalve02.05.221Dummy, Dummy outdoor01.10.50
22,4(ok)Harald Ødegaard, IK Tjalve25.04.363Dummy, Dummy outdoor21.07.54
22,4(ok)Svein Oseid, IK Tjalve04.06.303Dummy, Dummy outdoor13.08.55
22,4(ok)Finn Larsen, Sportsklubben Vidar08.08.321Dummy, Dummy outdoor27.08.55
22,4(ok)Per Wang Norderud, IF Njård08.06.423Dummy, Dummy outdoor12.08.60
-----60--------------------
22,4(ok)Ola Svorken, IL i BUL05.02.362Dummy, Dummy outdoor08.09.60
22,4(ok)Eskild Gundersen, Bækkelagets SK29.03.332Dummy, Dummy outdoor03.08.61
22,4(ok)Trygve Johan Årøy, IL i BUL30.06.424Dummy, Dummy outdoor21.08.64
22,4(ok)Helge Pharo, IK Tjalve29.12.431Dummy, Dummy outdoor01.10.64
22,4(ok)Odd Hyrum, Sportsklubben Vidar31.05.392Dummy, Dummy outdoor01.10.64
22,4(ok)Terje Sand, Oppsal IF03.02.513Dummy, Dummy outdoor28.05.73
22,4(ok)Jan Petter Lund, Sportsklubben Vidar08.07.554Dummy, Dummy outdoor05.06.76
22,4(ok)Hans Olav Kvemo, IL i BUL06.06.556Dummy, Dummy outdoor22.08.81
22,4(ok)Magne Thoresen, Lambertseter IF09.12.662Dummy, Dummy outdoor04.07.88
22,5(ok)Trygve Nielsen, Studenternes IK18.10.023Dummy, Dummy outdoor11.09.26
-----70--------------------
22,5(ok)Abraham Hølland, SK Ull03.04.122Dummy, Dummy outdoor16.08.35
22,5(ok)Kaare Strøm, IF Vestheim18.04.151Dummy, Dummy outdoor24.09.38
22,5(ok)Torgeir Brandvold, Oslo IL17.10.134Dummy, Dummy outdoor19.08.39
22,5(ok)Arne Kr. Hansen, Gamlebyen/Forward IF28.01.233Dummy, Dummy outdoor29.07.48
22,5(ok)Kai Sjøberg, Torodd IF29.04.361Dummy, Dummy outdoor12.08.58
22,5(ok)Jan Gulbrandsen, Sportsklubben Vidar29.05.381Dummy, Dummy outdoor24.07.59
22,5(ok)Roar Berthelsen, IK Tjalve04.11.342Dummy, Dummy outdoor17.09.59
22,5(ok)Svein Pedersen, Sportsklubben Vidar16.04.384Dummy, Dummy outdoor03.08.61
22,5(ok)Ove Jacobsen, IL i BUL19.11.411Dummy, Dummy outdoor04.09.63
22,5(ok)Steinar Skarpnord, IK Tjalve04.07.432Dummy, Dummy outdoor13.08.65
-----80--------------------
22,5(+0,0)Terje Hoffmann, IL i BUL13.08.562Dummy, Dummy outdoor27.06.79
22,5(ok)Hans Gunnar Steinbakken, IL i BUL10.05.581Dummy, Dummy outdoor11.06.80
26,2(ok)Lars Johan L'abee-Lund, Bækkelagets SK26.04.781 (MV35)Oslo/St, KM Veteraner01.06.16
28,9(+0,0)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.571 (MV55)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
33,6(+0,0)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Oslo/St, KM Veteraner01.06.11
36,6(+1,9)Lars Vaggen Kanedal, Stovnerkameratene681 (MV50)Oslo/St, KM veteraner Oslo & Akershus, del 212.08.19
26,4(+0,0)Emmanuel Fretelliere (FRA), Oslostudentenes IK Friidrett30.05.904-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,9(+6,5)Odd Erik Kristiansen, Oslo IL10.09.591Dummy, Dummy outdoor01.06.84
20,92(+3,7)Per Ivar Sivle, IK Tjalve26.07.701Dummy, Dummy outdoor21.06.96
21,0(+6,5)Tore Bergan, Oslo IL06.08.613Dummy, Dummy outdoor01.06.84
21,1(+2,3)Johnny Haugen, IL i BUL13.09.511Dummy, Dummy outdoor21.07.76
21,2(+6,5)Svein Erik Storlien, IK Tjalve06.04.584Dummy, Dummy outdoor01.06.84
21,5(+4,6)Leif Olav Alnes, IK Tjalve29.01.571Dummy, Dummy outdoor19.06.82
21,60(+2,3)Tomm Wisløff, IK Tjalve11.02.623Dummy, Dummy outdoor24.08.84
21,60(+4,8)Richard Sandberg Hansen, Lambertseter IF24.02.662Dummy, Dummy outdoor13.06.87
21,70(+2,1)Robert Asad, IL i BUL02.04.764Dummy, Dummy outdoor09.07.94
21,71(+2,5)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.933-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene10.06.16
21,75(+2,2)Hallvard Rise, Lambertseter IF04.06.661Dummy, Dummy outdoor05.09.92
21,79(+3,1)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.892-fi-AStockholm/SWE, Fredrikshofsspelen04.09.12
21,9(+3,4)Ivar Saunes, IK Tjalve09.12.373Dummy, Dummy outdoor13.08.60
21,9(+4,5)Luca Thompson, IL i BUL24.11.003Nittedal, Løpsstevne16.05.18
21,92John Skjelvaag, IK Tjalve13.08.69Dummy, Dummy outdoor16.04.94
22,0(+2,3)Terje Hoffmann, IL i BUL13.08.563Dummy, Dummy outdoor20.09.78
22,08(+3,0)Bjørn Johansen, Lambertseter IF17.12.701Dummy, Dummy outdoor21.06.92
22,08(+4,3)Ole Christian Berger, Sportsklubben Vidar28.09.722Dummy, Dummy outdoor01.08.92
22,09(+2,8)Benjamin Jensen, IK Tjalve13.04.752Dummy, Dummy outdoor23.07.00
22,1Svein Johnsen, IK Tjalve13.11.421Dummy, Dummy outdoor14.08.64
22,1(+2,1)Lars Hansen, IK Tjalve09.06.601Dummy, Dummy outdoor06.09.86
22,13(+3,5)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,2Egill Hansen, IK Tjalve11.02.29Dummy, Dummy outdoor11.08.51
22,20(+3,7)Svend Tore Breilid, Lambertseter IF19.11.622Dummy, Dummy outdoor13.06.87
22,26(+7,0)Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.971-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201822.06.18
22,3Svein Oseid, IK Tjalve04.06.30Dummy, Dummy outdoor14.08.54
22,3Odd Hyrum, Sportsklubben Vidar31.05.392Dummy, Dummy outdoor14.08.64
22,3Rolf Prydz, Ready06.02.42Dummy, Dummy outdoor25.06.67
22,3(+2,3)John Bjarne Hansen, IK Tjalve09.01.611Dummy, Dummy outdoor09.10.80
22,3(+2,7)Hans Olav Kvemo, IL i BUL06.06.551Dummy, Dummy outdoor01.08.82
22,34(+2,9)Paul Gomez, IL i BUL10.10.651Dummy, Dummy outdoor19.06.88
22,35(+3,7)Magne Thoresen, Lambertseter IF09.12.663Dummy, Dummy outdoor13.06.87
22,37(+2,5)Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.852-h1Moss, TrioVing-lekene12.08.12
22,39(+2,8)Jørn Birknes, IK Tjalve27.01.743Dummy, Dummy outdoor24.06.94
22,4Trygve Nielsen, Studenternes IK18.10.021Dummy, Dummy outdoor24.09.27
22,4(+3,1)Geir Arne Andresen, IK Tjalve23.10.651Dummy, Dummy outdoor20.06.83
22,41(+2,5)Bjørn Arild Bøhleng, IL i BUL23.03.723Dummy, Dummy outdoor04.09.93
22,45(+3,3)Aksel Haavik, IL Koll01.09.821Dummy, Dummy outdoor18.06.99
22,46(+3,7)Erik Rømcke, IL i BUL02.04.941-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
22,5(+3,0)Dag Sigurd Mæle, IL i BUL10.03.551Dummy, Dummy outdoor11.05.77
22,5(+5,8)Bendik Holt, Oslo IL26.01.582Dummy, Dummy outdoor10.08.82
22,52(+3,7)Jørn Brønmo, Ready13.04.634Dummy, Dummy outdoor13.06.87
22,56(+2,1)Dag Rist Aamoth, IK Tjalve10.02.691Dummy, Dummy outdoor16.06.89
22,57(+2,9)Morten Næss, IK Tjalve29.06.673Dummy, Dummy outdoor08.07.95
22,59(+2,4)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2 (G-U23)Ravnanger, Junior NM31.07.21
22,60(+2,4)Lars Ytterhaug, IK Tjalve29.08.812Dummy, Dummy outdoor24.05.07
22,74(+3,9)Espen Lund, IK Tjalve20.11.662Dummy, Dummy outdoor13.07.88
22,74(+4,2)Sondre Mulongo Nystrøm, Sportsklubben Vidar21.06.943Nittedal, Treningsstevne16.05.16
22,91(+3,4)John-Erik Sunde, IL i BUL23.04.795Dummy, Dummy outdoor01.08.97
22,95(+2,5)Anders Randa, IK Tjalve25.06.714Dummy, Dummy outdoor12.06.96
22,98(+4,2)Arne Nyhus, Lambertseter IF03.02.715Dummy, Dummy outdoor01.08.92
22,98(+3,0)Chisom Okeke, IK Tjalve06.09.826Dummy, Dummy outdoor18.08.00
23,00(+2,6)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.984-h3 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
23,00(+2,6)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.984-h3 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
23,01(+2,6)Birger Søyland Nielsen, IL i BUL08.08.613Dummy, Dummy outdoor18.07.87
23,1(+2,9)Lars Tangnes Frantzen, IK Tjalve03.06.901Sunne/SWE, Sunnespelen 201222.07.12
23,11(+2,7)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h2 (G-U20)Ravnanger, Junior NM31.07.21
23,13(+3,9)Morten Lund, IK Tjalve21.02.735Dummy, Dummy outdoor15.06.91
23,14(+3,0)Omar Ellingsen Chammas, IL i BUL09.11.765Dummy, Dummy outdoor18.07.99
23,16Per Arve Sveum, Oslo IL21.02.601Dummy, Dummy outdoor03.09.81
23,20(+2,9)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.026-fi (G-17)Jessheim, UM08.09.19
23,22(+3,1)Jonas Thronsson Alm, IL i BUL26.04.941-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
23,23(+2,6)Eivind Nyberg Sagli, IK Tjalve05.04.911Dummy, Dummy outdoor06.06.09
23,26(+3,7)Marcel Johnson, IK Tjalve24.10.693Dummy, Dummy outdoor23.08.92
23,44(+2,3)Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.957-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,53(+2,1)Gustav Moe, IL i BUL08.05.031-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
23,56(+2,7)Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.992Dubai/UAE, 9th Fazaa Para- Athletics Championships20.03.17
23,67(+2,6)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.925-h3Jessheim, Norgeslekene07.08.20
23,75(+2,1)Torjus Halden, IK Tjalve11.02.936-h2 (MJ19)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11
23,93(+2,1)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
23,96(+2,3)Odin Hallquist, IL Koll01.10.976-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene10.06.16
24,02(+4,4)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662Askim, Askim Sparebanklekene 201121.05.11
24,11(+2,5)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h2 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
24,37(+2,3)Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.987-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene10.06.16
24,57(+2,5)Patrick Olsen, IL i BUL26.04.845-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.12
24,66(+3,2)Markus Aarskog Pettersen, IL i BUL30.12.932 (G-18/19)Oslo/Bi, KM G/J-11-19 Oslo G/J-15-19 Akershus13.09.12
24,67(+3,3)Even Weiglin, IL Koll22.06.971-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
24,80(+2,8)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.973-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
25,05(+2,2)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.823Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
25,10(+2,1)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,29(+2,5)Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982 (G-16)Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
25,48(+2,2)Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.993-h2 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
25,55(+4,0)Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.884-h1Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud12.09.17
25,76(+2,6)Noah Charles-Harris, IK Tjalve17.06.002-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
25,98(+2,5)Odd-Olav Aga, Kjelsås IL19.02.981 (G-18/19)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene05.06.17
26,25(+3,2)Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.983-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
26,60(+2,4)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.986-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
26,75(+2,3)Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.955-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
28,53(+2,6)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.574 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
33,42(+2,7)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
34,59(+2,4)Per Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett09.06.342 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,9Richard Simonsen, IL Vestar20.08.452Dummy, Dummy outdoor21.05.66
20,9Kenneth Kjensli, IK Tjalve12.03.691Dummy, Dummy outdoor30.05.93
21,8Trond Knaplund, Grorud IL12.05.606Dummy, Dummy outdoor06.05.82
22,1Agnar Hagen, Oslo TF11.11.041Dummy, Dummy outdoor20.08.34
22,3Torgeir Brandvold, Oslo IL17.10.131Dummy, Dummy outdoor05.09.37
22,30Magnus Revang, Lambertseter IF12.08.76Dummy, Dummy outdoor22.04.95
22,4Bjørn A. Mangerud, IL i BUL26.03.36Dummy, Dummy outdoor00.00.61
22,4Tore Berg, IF Njaal06.02.321Dummy, Dummy outdoor00.00.61
23,14Gaute Floer Johnsen, Sportsklubben Vidar03.04.803Dummy, Dummy outdoor13.04.01
26,20Mikkel Aas, IL i BUL09.03.723 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
42,0Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21

Gal tid/Wrong timing
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,8Charles Hoff, Torshaug IF09.05.022Dummy, Dummy outdoor29.09.23

Ikke automatisk tidtaking/Feil tid
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,05Runar Halvorsen, Sportsklubben Vidar26.08.613Dummy, Dummy outdoor08.08.80

Medvind og kort bane/wind-assisted and short track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,9(+2,8)Tore Dahler Halvorsen, IL i BUL29.03.502Dummy, Dummy outdoor26.05.73
22,1(+2,7)Terje Sand, Oppsal IF03.02.512Dummy, Dummy outdoor26.05.73

Kort bane/Short track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,22(+1,7)Fernando Ramirez, IL i BUL30.05.741Dummy, Dummy outdoor23.06.95
21,4Henry Johansen, SK Oslo-Ørn13.05.241Dummy, Dummy outdoor17.09.50
22,3Sten Kongtorp, IL i BUL08.05.384Dummy, Dummy outdoor20.06.63

Vindmåler plassert på løpebanens utside/Wind gauge illegaly placed outside of track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,49(+0,8)Aham Okeke, IL i BUL19.08.693Dummy, Dummy outdoor21.05.94

Rett bane/Straight track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,3Einar Øier, IF Ørnulf27.12.831Dummy, Dummy outdoor25.06.05

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,50Anders Gjeldnes, Lambertseter IF30.09.651Dummy, Dummy outdoor13.05.95
33,76Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841Dummy, Dummy outdoor19.05.09
33,90Kristoffer Ringerud Nyhuus, Sportsklubben Vidar13.07.821Dummy, Dummy outdoor21.07.07
33,92Yngve Sundsfjord, Sportsklubben Vidar05.01.802Dummy, Dummy outdoor27.08.02
34,11Per Øivin Sola, Sportsklubben Vidar17.06.721Dummy, Dummy outdoor09.05.98
34,16Lars Jahr Røine, IK Tjalve25.10.841Dummy, Dummy outdoor19.05.10
34,20Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961Asker, Kretsstevne løp01.09.14
34,34Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891Asker, Kretsstevne Løp10.09.12
34,51Aham Okeke, IL i BUL19.08.691Dummy, Dummy outdoor09.05.92
34,56Trond Solvang, IK Tjalve28.04.761Dummy, Dummy outdoor08.05.01
-----10--------------------
34,59Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.861Moss, Treningsstevne01.08.11
34,67Kristian Fagerland, IK Tjalve08.06.762Dummy, Dummy outdoor24.05.01
34,72Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.942-h1Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
34,83Henrik Nielsen, Lambertseter IF25.04.724Dummy, Dummy outdoor13.05.95
34,86Luca Thompson, IL i BUL24.11.003Fana, Trond Mohn Games 201822.08.18
34,87Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.772Dummy, Dummy outdoor26.09.95
34,88Eirik Madsen, IK Tjalve15.08.691Dummy, Dummy outdoor11.05.91
34,96Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002Asker, Kretsstevne 5 - løp06.09.21
34,97Marius Rooth, Lambertseter IF19.01.663Dummy, Dummy outdoor07.05.94
35,00Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h1Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
-----20--------------------
35,02Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.634Dummy, Dummy outdoor06.05.89
35,12Atle Hjort-Larsen, IK Tjalve11.02.591Dummy, Dummy outdoor07.05.88
35,13Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981-h2 (MJ)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.08.16
35,25Robert Asad, IL i BUL02.04.762Dummy, Dummy outdoor07.05.94
35,37Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
35,39Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Tromsø, Seriestevne 420.05.15
35,49Bjørn Johansen, Lambertseter IF17.12.702Dummy, Dummy outdoor11.05.91
35,50Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.941 (G-17)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap12.09.11
35,50Kristian Berg, IL i BUL23.04.941 (G-18/19)Oslo/Bi, KM G/J-11-19 Oslo G/J-15-19 Akershus05.09.12
35,56Pål Jostad, IL i BUL25.01.84Dummy, Dummy outdoor31.08.06
-----30--------------------
35,56Einar Inge Aschim Aasen, IK Tjalve15.04.824Moss, Treningsstevne01.08.11
35,64Helge Farbrot, IK Tjalve19.01.756Dummy, Dummy outdoor08.05.99
35,64Martin Hjelseth, IK Tjalve12.04.794Dummy, Dummy outdoor14.05.02
35,65Fredrik Paus, Sportsklubben Vidar30.03.792Dummy, Dummy outdoor09.05.98
35,70Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.942-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten06.05.16
35,75Thor Haraldseth, Lambertseter IF01.07.572Dummy, Dummy outdoor21.06.88
35,82Andreas Bratland Totsås, Sportsklubben Vidar01.07.815Dummy, Dummy outdoor15.05.07
35,84Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.864Dummy, Dummy outdoor18.05.06
35,85Sondre Mulongo Nystrøm, Sportsklubben Vidar21.06.943-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten06.05.16
35,88Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.852Moss, Treningsstevne10.05.11
-----40--------------------
35,92Frode Homb, IL i BUL11.07.765Dummy, Dummy outdoor07.05.94
35,96Dag Rist Aamoth, IK Tjalve10.02.694Dummy, Dummy outdoor11.05.91
36,00Magne Thoresen, Lambertseter IF09.12.663Dummy, Dummy outdoor21.06.88
36,00Bård A. Ruud Granum, IL i BUL21.07.821Dummy, Dummy outdoor14.05.02
36,02Mikal Tønder Heyeraas, Lambertseter IF27.05.666Dummy, Dummy outdoor07.05.88
36,07Jørn Brønmo, Ready13.04.631Dummy, Dummy outdoor07.05.88
36,07Bjørn Hanholm, IL i BUL12.02.893Dummy, Dummy outdoor21.07.07
36,12Terje Engebretsen, IL i BUL17.09.702Dummy, Dummy outdoor09.06.92
36,15Fredrik Finstad, Sportsklubben Vidar30.04.942 (G-18/19)Oslo/Bi, KM G/J-11-19 Oslo G/J-15-19 Akershus05.09.12
36,20Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
-----50--------------------
36,30John Skjelvaag, IK Tjalve13.08.695Dummy, Dummy outdoor09.05.92
36,31Colin Eriksen, IK Tjalve17.05.944-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten06.05.16
36,34Simon Paul Sandbakken, Lambertseter IF13.09.951 (G-17)Oslo/Bi, KM G/J-11-19 Oslo G/J-15-19 Akershus13.09.12
36,37Johnny Brenna, IL i BUL14.08.641Dummy, Dummy outdoor12.05.90
36,43Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
36,47Didrik Andersen, IL i BUL07.02.774Dummy, Dummy outdoor13.05.95
36,58Adam Jacobsen, IL i BUL27.01.901Dummy, Dummy outdoor31.08.06
36,60Espen Engebrethsen, IL i BUL27.05.801Dummy, Dummy outdoor10.05.97
36,61Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
36,64Mariusz Musial, IL i BUL01.01.786Dummy, Dummy outdoor11.05.96
-----60--------------------
36,68Anderas Høiby, IK Tjalve10.02.805Dummy, Dummy outdoor14.05.02
36,69Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.923-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
36,72Brage Hogstad, IL i BUL19.05.011-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
36,74Kristoffer Engh Russell, IL i BUL25.04.791Dummy, Dummy outdoor30.08.95
36,74Frode Urdal, Lambertseter IF01.06.902Dummy, Dummy outdoor31.08.06
36,74Erik Rømcke, IL i BUL02.04.942-h1Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
36,77Lars Sundstrøm, Sportsklubben Vidar12.11.784Dummy, Dummy outdoor09.05.98
36,82Eirik Haugstad, IL i BUL17.01.943-fi-BMagaluf/ESP, Control ADA Calvia07.04.12
36,86Knut Skjetne, Sportsklubben Vidar12.05.644Dummy, Dummy outdoor06.05.89
36,89Gaute Melby Gundersen, Lambertseter IF13.06.723Dummy, Dummy outdoor07.05.88
-----70--------------------
36,90Markus Loftås, Sportsklubben Vidar08.04.944-h2Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
36,91Anders Jernberg, Lambertseter IF13.03.716Dummy, Dummy outdoor11.05.91
36,97Maciek Musial, IL i BUL22.10.795Dummy, Dummy outdoor10.05.97
37,00Runar Heltne, IK Tjalve21.04.801Dummy, Dummy outdoor09.05.98
37,03Jonas Foss, IL i BUL24.02.891Dummy, Dummy outdoor31.08.06
37,03Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
37,06Petter Gire Døhlie, IL i BUL20.06.853Dummy, Dummy outdoor27.04.05
37,07Torjus Halden, IL i BUL11.02.931 (G-18/19)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap12.09.11
37,08Halvard Lange, IL i BUL01.04.862Dummy, Dummy outdoor15.09.05
37,08Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.784Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
-----80--------------------
37,10Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.861-h3Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
37,11Henrik Berg-Olsen, IL i BUL11.01.861Dummy, Dummy outdoor09.09.04
37,16Steffen Nøvik, IL i BUL02.03.85Dummy, Dummy outdoor15.09.05
37,18David Egeland, IL i BUL21.06.873Dummy, Dummy outdoor15.09.05
37,30Kai Ove Kjerpeseth, IL i BUL24.10.762Dummy, Dummy outdoor11.05.96
37,30Christian Brun Norbye, IL i BUL13.05.906Dummy, Dummy outdoor15.05.07
37,42Lars Henrik Dahl, IL i BUL29.04.895Dummy, Dummy outdoor21.07.07
37,47Edem Agbo, IL i BUL01.12.993-h2 (MJ)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.08.16
37,69Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.951-h4Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
37,76Mickey Joe, IL i BUL14.08.913-h2Nadderud, Kretsstevne løp04.05.15
-----90--------------------
37,91Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.951-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
37,95Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.015-h2 (MJ)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.08.16
37,98Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971 (G-16)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
37,99Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1 (MJ)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.08.16
38,14Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-15)Oslo/St, Klubbmesterskap16.10.21
38,16Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872Asker, Kretsstevne19.05.14
38,16Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-16)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
38,22Knut Joakim Tanderø Berglyd, IL i BUL17.09.961 (G-16)Oslo/Bi, KM G/J-11-19 Oslo G/J-15-19 Akershus13.09.12
38,32Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
38,33Svein Stormyr, Sportsklubben Vidar28.03.902-h4Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
-----100--------------------
38,33Alexander Hagen Huse, Oslostudentenes IK Friidrett30.08.914-h2Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
38,36Rasmus Stene, Lambertseter IF13.11.94D (G-17)Trondheim, UM / NM Mangekamp 201110.09.11
38,40Ibrahim Jusu, IL i BUL27.02.951 (G-16)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap12.09.11
38,41Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.895-h2Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
38,55Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
38,56Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.961-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201110.07.11
38,57Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.983-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
38,71Vidar Stenshall, Sportsklubben Vidar28.04.813Asker, Kretsstevne løp31.08.11
39,01Carsten Haugen, IL i BUL15.01.931 (G-18/19)Moss, Treningsstevne01.08.11
39,15Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.943-h1Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
-----110--------------------
39,25Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.985-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker10.05.15
39,32Alexander Windjusveen, IK Tjalve02.06.962 (G-15)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap12.09.11
39,49Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.047-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,53Henrik Grønbech, IL i BUL18.03.963 (G-15)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap12.09.11
39,57Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.006-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
39,68Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.943 (G-17)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap12.09.11
39,68Mats Tokstad, IL i BUL22.01.001 (G-15)Ås, Åpningsstevne03.05.15
39,71Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-16)Oslo/Bi, Avslutningsuka20.09.12
39,78Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.023-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
39,81Bård Knudsen, IL i BUL07.02.741-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
-----120--------------------
39,83Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (G-15)Arvika/SWE, Stjärnspelen 201327.07.13
39,91Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962 (G-16)Oslo/Bi, KM G/J-11-19 Oslo G/J-15-19 Akershus13.09.12
40,14Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,27Thai Drager, IL i BUL16.07.053-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,30William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993-h4Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
40,44Bjørn Reilly Brænne, IL i BUL16.04.014-h1 (MJ)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.08.16
40,57Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
40,72Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
40,85Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.958-fi-BMagaluf/ESP, Control ADA Calvia07.04.12
40,86Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
-----130--------------------
40,95Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.971 (G-15)Oslo/Bi, KM G/J-11-19 Oslo G/J-15-19 Akershus13.09.12
41,07Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,15Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-15)Oslo/Bi, KM G/J-11-19 Oslo G/J-15-19 Akershus13.09.12
41,31André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, Internstevne 224.06.20
41,45Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,51Håkon Ringdal, Bækkelagets SK06.01.952 (G-16)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap12.09.11
41,79Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.002Ås, Kretsstevne17.09.18
41,92Vegard Dragsund Nilsen, IK Tjalve01.06.994-h3Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
42,19Anders Stokvold, IL i BUL25.07.722Asker, Kretsstevne 228.08.17
42,35Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.023-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
-----140--------------------
42,53Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.021Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
42,53Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.047-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
42,72Mikkel Aas, IL i BUL09.03.724-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
42,94Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.032Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201806.05.18
43,40Patrick Eriksen Ekeli, Lambertseter IF17.02.004-h4Lambertseter, Lambertseter Sprint13.05.15
43,52Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Internstevne 224.06.20
43,71Eirik Jonas Blomseth, Lillomarka Skiklubb24.02.954 (G-16)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap12.09.11
43,97Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.983 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
44,33Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.001 (G-16)Ås, Åpningsstevnet 201601.05.16
44,83Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.973 (G-15)Oslo/Bi, KM G/J-11-19 Oslo G/J-15-19 Akershus13.09.12
-----150--------------------
44,87Ezatullah Servary, IL i BUL01.05.954-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten06.05.16
45,19Lakshihan Matheswaran, Høybråten og Stovner IL13.03.013Oslo/St, HSIL Åpningsstevne 201602.05.16
45,37Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.982 (G-17)Ås, Åpningsstevne03.05.15
46,67Felix Christensen, Sportsklubben Vidar20.04.022 (G-15)Ås, Åpningsstevnet 201701.05.17
47,35Joachim L Christiansen, IL i BUL05.02.965 (G-16)Oslo/Bi, Avslutningsuka20.09.12
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,44Yakuba Jatta (-), IL i BUL03.03.861Asker, Kretsstevne løp31.08.11
39,25Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,99Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.023-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
50,83John Junior Patric (UTL), IL i BUL984 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,4Carl-Fredrik Bunæs, IK Tjalve16.10.392Dummy, Dummy outdoor04.09.63
34,5Kristian Fagerland, IK Tjalve08.06.76Dummy, Dummy outdoor07.05.02
34,6Odd Erik Kristiansen, Oppsal IF10.09.591Dummy, Dummy outdoor10.10.81
34,8Rolf Schønheyder, IF Vestheim24.06.133Dummy, Dummy outdoor26.07.35
34,8Benjamin Jensen, IK Tjalve13.04.751Dummy, Dummy outdoor27.07.00
34,9Bjørn Vade, IK Tjalve02.05.221Dummy, Dummy outdoor14.07.46
35,3Terje Hoffmann, IL i BUL13.08.561Dummy, Dummy outdoor08.05.80
35,7Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.861Dummy, Dummy outdoor08.04.04
35,8Per Rom, IL i BUL28.10.462Dummy, Dummy outdoor30.04.72
35,8Trond Langeland, IK Tjalve01.08.605Dummy, Dummy outdoor09.05.87
-----10--------------------
35,8Steffen Nøvik, IL i BUL02.03.851Dummy, Dummy outdoor17.04.06
35,9Leif Olav Alnes, IK Tjalve29.01.572Dummy, Dummy outdoor10.10.81
36,0Frithjof Andersen, IF Vestheim16.05.161Dummy, Dummy outdoor05.07.39
36,0Bjørn Hanholm, IL i BUL12.02.892Dummy, Dummy outdoor17.04.06
36,1Hans Olav Kvemo, IL i BUL06.06.553Dummy, Dummy outdoor08.05.80
36,2Arne Hedenstad, St. Hanshaugen IF07.05.212Dummy, Dummy outdoor05.07.39
36,2Rolf Bakken, SK Oslo-Ørn03.02.243Dummy, Dummy outdoor14.07.46
36,3Sigurd Markussen, Oslo Politis IL31.12.073Dummy, Dummy outdoor05.07.39
36,3Gaute Melby Gundersen, Lambertseter IF13.06.721Dummy, Dummy outdoor25.09.89
36,3Thomas Schibbye, Sportsklubben Vidar28.07.792Dummy, Dummy outdoor25.04.06
-----20--------------------
36,4Leif Næss, Ready12.02.541Dummy, Dummy outdoor15.05.77
36,4Jostein Kruse, Oslo IL23.03.604Dummy, Dummy outdoor10.10.81
36,4Jonas Foss, IL i BUL24.02.891Dummy, Dummy outdoor24.03.05
36,5Reidar Langkjær, IK Tjalve08.12.524Dummy, Dummy outdoor08.05.80
36,5Per Morten Hoff, Ready03.11.561Dummy, Dummy outdoor06.10.80
36,7Hans Gunnar Steinbakken, IL i BUL10.05.585Dummy, Dummy outdoor08.05.80
36,7Trond Sikkerbøl, IL i BUL15.06.611Dummy, Dummy outdoor06.10.80
36,7Roar Krogh, IL i BUL10.10.563Dummy, Dummy outdoor06.10.80
36,7Petter Gire Døhlie, IL i BUL20.06.852Dummy, Dummy outdoor08.04.04
36,7David Egeland, IL i BUL21.06.873Dummy, Dummy outdoor24.03.05
-----30--------------------
36,7Christian Brun Norbye, IL i BUL13.05.901Dummy, Dummy outdoor11.08.09
36,8Øyvind Granli, Torodd IF26.07.271Dummy, Dummy outdoor01.06.51
37,0Rolf Brekke, GTF Bjart12.10.102Dummy, Dummy outdoor02.06.33
37,0Per Bjørnson Lunke, IL i BUL08.01.852Dummy, Dummy outdoor17.04.03
37,1Erling Aastad, Torodd IF02.03.981Dummy, Dummy outdoor28.06.25
37,4Lars Henrik Dahl, IL i BUL29.04.892Dummy, Dummy outdoor11.08.09

Ikke godkjente resultater
Uapprobert stevne/Meeting not ratified
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,8Thomas Schibbye, Sportsklubben Vidar28.07.791Dummy, Dummy outdoor12.06.02

Trolig uapprobert stevne/Meeting probably not ratified
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,0Per Rom, IL i BUL28.10.462Dummy, Dummy outdoor11.02.72

Uautorisert starter/Unauthorized starter
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,5Pål Jostad, IL i BUL25.01.842Dummy, Dummy outdoor06.04.07
36,7Christian Brun Norbye, IL i BUL13.05.905Dummy, Dummy outdoor06.04.07
37,3Lars Henrik Dahl, IL i BUL29.04.897Dummy, Dummy outdoor06.04.07

Diskvalifisert/Disqualified
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,0Fredrik Heim, Studenternes IK20.09.06Dummy, Dummy outdoor02.06.33

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,66Atle Douglas, Sportsklubben Vidar09.06.681Dummy, Dummy outdoor21.08.94
46,71Svein Erik Storlien, IK Tjalve06.04.581Dummy, Dummy outdoor31.07.83
46,73Per Rom, IL i BUL28.10.463Dummy, Dummy outdoor11.08.71
47,03Anders Gjeldnes, Lambertseter IF30.09.651Dummy, Dummy outdoor31.05.95
47,36Kristoffer Ringerud Nyhuus, Sportsklubben Vidar13.07.824Dummy, Dummy outdoor06.06.08
47,39Stein-Are Agledal, IK Tjalve18.02.555Dummy, Dummy outdoor01.07.80
47,61Richard Sandberg Hansen, Lambertseter IF24.02.661Dummy, Dummy outdoor16.08.87
47,71Marius Rooth, Lambertseter IF19.01.661Dummy, Dummy outdoor18.08.89
47,76Bjørn Arild Bøhleng, IL i BUL23.03.723Dummy, Dummy outdoor16.08.92
47,79Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.943-h2Oordegem/BEL, Memorial Leon Buyle06.07.13
-----10--------------------
47,86Aham Okeke, IL i BUL19.08.691Dummy, Dummy outdoor10.09.91
47,95Espen Rooth, Lambertseter IF03.12.675Dummy, Dummy outdoor12.07.87
47,96John Skjelvaag, IK Tjalve13.08.69Dummy, Dummy outdoor13.05.94
47,97Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
48,02Per Øivin Sola, Sportsklubben Vidar17.06.722Dummy, Dummy outdoor14.05.98
48,05Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891-h2Drammen, Avslutningsstevnet 201208.09.12
48,07Atle McAdam, IK Tjalve18.06.771Dummy, Dummy outdoor04.06.98
48,18Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
48,21Richard Simonsen, IL Vestar20.08.455Dummy, Dummy outdoor14.07.72
48,21Robert Asad, IL i BUL02.04.762Dummy, Dummy outdoor10.07.94
-----20--------------------
48,27Benjamin Jensen, IK Tjalve13.04.75MDummy, Dummy outdoor17.06.94
48,33Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961-h3Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
48,37Trond Solvang, IK Tjalve28.04.762Dummy, Dummy outdoor18.07.97
48,38Tore Bergan, Oslo IL06.08.612Dummy, Dummy outdoor18.08.81
48,45Anders Erlend Idås, Sportsklubben Vidar14.02.903-h2La Chaux-de-Fonds/SUI, Résisprint International26.06.16
48,47Leif Olav Alnes, IK Tjalve29.01.574Dummy, Dummy outdoor09.06.82
48,49Terje Hoffmann, IL i BUL13.08.568Dummy, Dummy outdoor17.06.78
48,49Henrik Nielsen, Lambertseter IF25.04.725Dummy, Dummy outdoor31.05.95
48,53Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631Dummy, Dummy outdoor02.09.86
48,53Eirik Madsen, IK Tjalve15.08.691Dummy, Dummy outdoor15.06.91
-----30--------------------
48,54Tommy Gjølga, IL i BUL01.05.691Dummy, Dummy outdoor24.07.93
48,54Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-fi (G-U20)Brandbu, Junior-NM 201606.08.16
48,56Ivar Lødemel, IL i BUL30.06.564Dummy, Dummy outdoor11.06.76
48,65Hakeem Atif, IL i BUL25.02.754Dummy, Dummy outdoor10.07.94
48,69Ard Nome, Høybråten og Stovner IL12.05.722Dummy, Dummy outdoor16.08.96
48,71Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.842Dummy, Dummy outdoor14.03.09
48,71Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.952-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
48,80Paul Gomez, IL i BUL10.10.653Dummy, Dummy outdoor12.08.88
48,80Johnny Brenna, IL i BUL14.08.644Dummy, Dummy outdoor27.07.91
48,93Tom Erik Olsen, Sportsklubben Vidar20.10.741Dummy, Dummy outdoor14.05.98
-----40--------------------
48,94Nzimirro Adam Obiora, Sportsklubben Vidar07.09.941-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.08.16
48,95Anders Nyhuus, Sportsklubben Vidar28.02.772Dummy, Dummy outdoor06.07.02
48,95Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
49,00Dag Rist Aamoth, IK Tjalve10.02.691Dummy, Dummy outdoor22.06.89
49,00Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202129.05.21
49,06Lars Kjerengtrøen, IK Tjalve07.06.794Dummy, Dummy outdoor07.05.04
49,17Roger Olafsen, IK Tjalve11.05.685Dummy, Dummy outdoor06.09.87
49,22Harald Lund, IL i BUL20.05.752Dummy, Dummy outdoor30.06.96
49,22Remi Kopperud, Sportsklubben Vidar21.03.721Dummy, Dummy outdoor06.06.00
49,24Thomas Schibbye, Sportsklubben Vidar28.07.793Dummy, Dummy outdoor06.08.04
-----50--------------------
49,25Dag Rudiløkken, Sportsklubben Vidar09.04.641Dummy, Dummy outdoor22.06.87
49,25Fredrik Paus, Sportsklubben Vidar30.03.793Dummy, Dummy outdoor16.08.98
49,26Markus Einan, IL i BUL04.02.972Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
49,27Roar Sollie, IK Tjalve04.02.653Dummy, Dummy outdoor10.06.86
49,30Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.861Dummy, Dummy outdoor08.07.06
49,33Philip Bjørnå Berntsen, IK Tjalve13.12.89Dummy, Dummy outdoor23.08.08
49,38Morten Jurs, Oppsal IF16.01.603Dummy, Dummy outdoor24.06.84
49,38Martin Hjelseth, IK Tjalve12.04.793Dummy, Dummy outdoor08.08.98
49,39Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2Kristiansand, NM Kristiansand 202110.09.21
49,41Tom Hejna, IK Tjalve24.04.552Dummy, Dummy outdoor16.07.81
-----60--------------------
49,46Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships10.07.21
49,47Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.931Lyngdal, Lyngdalslekene 201502.05.15
49,48Geir Eken, IK Tjalve18.09.532Dummy, Dummy outdoor02.06.79
49,50Odd Erik Kristiansen, Oslo IL10.09.592Dummy, Dummy outdoor03.08.82
49,51Einar Inge Aschim Aasen, IK Tjalve15.04.822-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201109.07.11
49,53Øystein Hildeskor, IL i BUL28.07.702Dummy, Dummy outdoor27.06.92
49,54Per Olaf Nicolaisen, IK Tjalve16.02.613Dummy, Dummy outdoor21.09.85
49,54Erik Lodding, IK Tjalve13.06.673Dummy, Dummy outdoor19.09.87
49,56Dag Jønsberg, KFUM-Kameratene29.05.631Dummy, Dummy outdoor18.07.87
49,57Knut Øverberg, IK Tjalve23.06.593Dummy, Dummy outdoor03.08.82
-----70--------------------
49,60Per Bjørnson Lunke, IL i BUL08.01.855Dummy, Dummy outdoor17.06.07
49,63Svein Søndenå, IK Tjalve10.06.568Dummy, Dummy outdoor31.07.83
49,65Simen Kjensli, IL i BUL03.11.951-fi-BOslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial24.06.16
49,74Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.863-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201109.07.11
49,77Morten Meilvåg, IK Tjalve15.02.683Dummy, Dummy outdoor28.05.90
49,77Eirik Haugstad, IL i BUL17.01.943-h2Lillestrøm, Lillestrøm Games04.07.11
49,78Hans Olav Kvemo, IL i BUL06.06.558Dummy, Dummy outdoor18.08.81
49,79Kristian Berg, IL i BUL23.04.942-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
49,84Alfred A. Olsen, IL i BUL28.05.711Dummy, Dummy outdoor14.08.91
49,84Aksel Haavik, IK Tjalve01.09.821Dummy, Dummy outdoor11.07.98
-----80--------------------
49,85Bjørne Berre, Ready10.12.612Dummy, Dummy outdoor18.07.87
49,86Tom Syring, IK Tjalve27.05.742Dummy, Dummy outdoor07.09.99
49,88Ole Gundersen, IL i BUL17.09.623Dummy, Dummy outdoor03.07.84
49,88Lars Jahr Røine, IK Tjalve25.10.843-h3Oslo/Bi, Bislett Lekene 201105.06.11
49,90Arne Svardal, Sportsklubben Vidar16.01.691Dummy, Dummy outdoor20.07.91
49,94Thor Haraldseth, Lambertseter IF01.07.572Dummy, Dummy outdoor18.07.87
49,94Preben Lilleberg, IK Tjalve16.06.685Dummy, Dummy outdoor09.06.94
49,94Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.852Dummy, Dummy outdoor03.07.10
49,95Stian Flo, IK Tjalve04.03.851Dummy, Dummy outdoor31.08.07
49,97Terje Engebretsen, IL i BUL17.09.702Dummy, Dummy outdoor08.07.92
-----90--------------------
49,99Bjørn Hanholm, IL i BUL12.02.894Dummy, Dummy outdoor22.08.09
50,00Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.018Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 129.05.21
50,01Frode Urdal, IK Tjalve01.06.904 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11
50,01Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp14.09.19
50,04Petter Moe, IL Koll20.03.6010Dummy, Dummy outdoor18.08.81
50,04Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.972-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
50,06Magne Thoresen, Lambertseter IF09.12.662Dummy, Dummy outdoor20.06.87
50,07Runar Heltne, IK Tjalve21.04.80MDummy, Dummy outdoor27.07.02
50,07Magnus Bordal, IK Tjalve24.11.861-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201207.07.12
50,07Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.015-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial06.07.17
-----100--------------------
50,08Peter Nørgaard, Ready30.09.523Dummy, Dummy outdoor16.07.81
50,11Kåre Magne Åmot, IL Vestar08.04.531Dummy, Dummy outdoor12.08.80
50,12Reidar Langkjær, IK Tjalve08.12.521Dummy, Dummy outdoor12.08.81
50,17Christian Ohme, IK Tjalve17.09.682Dummy, Dummy outdoor22.06.87
50,19Tomm Wisløff, IL i BUL11.02.621Dummy, Dummy outdoor21.06.81
50,19Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
50,21Roar Rudiløkken, Sportsklubben Vidar27.04.663Dummy, Dummy outdoor25.07.88
50,22Lasse Erik Jensen, IK Tjalve23.09.672Dummy, Dummy outdoor09.08.93
50,29Jostein Kruse, Oslo IL23.03.601Dummy, Dummy outdoor02.06.82
50,32Per Arve Sveum, Oslo IL21.02.605Dummy, Dummy outdoor16.07.80
-----110--------------------
50,34Anders Randa, IK Tjalve25.06.711Dummy, Dummy outdoor15.05.97
50,36Ivar Takle, Ready01.07.621Dummy, Dummy outdoor21.09.85
50,40Roar Krogh, IL i BUL10.10.564Dummy, Dummy outdoor27.09.80
50,40Espen Tangen, IK Tjalve04.09.721Dummy, Dummy outdoor03.08.94
50,43Snorre Rennesund, IL i BUL06.11.671Dummy, Dummy outdoor10.07.90
50,43Espen Engebrethsen, IL i BUL27.05.804Dummy, Dummy outdoor16.07.99
50,44Lars Sundstrøm, Sportsklubben Vidar12.11.781Dummy, Dummy outdoor16.07.98
50,47Håkon Anmarkrud, KFUM-Kameratene18.07.602Dummy, Dummy outdoor02.06.82
50,48Per Morten Hoff, Ready03.11.562Dummy, Dummy outdoor18.07.79
50,51Trond Knaplund, Oslo IL12.05.60MDummy, Dummy outdoor22.04.83
-----120--------------------
50,52Thorstein Gystad, IK Tjalve22.12.671Dummy, Dummy outdoor19.06.88
50,52Ole Christian Berger, Stovnerkameratene28.09.722Dummy, Dummy outdoor24.06.89
50,52Geir Vegge, IK Tjalve24.04.704Dummy, Dummy outdoor27.07.90
50,53Bjørn Strand, IL i BUL02.05.612Dummy, Dummy outdoor04.08.86
50,53Per Jose Clemente Skancke, IL i BUL26.06.923-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
50,54Øyvind Skarstad, Sportsklubben Vidar10.02.663Dummy, Dummy outdoor17.06.89
50,57Christian Jensen, IK Tjalve30.01.812Dummy, Dummy outdoor05.09.02
50,59Leif Næss, Ready12.02.544Dummy, Dummy outdoor11.08.79
50,59Hans Andreas Larsen, Oslostudentenes IK Friidrett31.12.683Dummy, Dummy outdoor18.06.96
50,59Gaute Floer Johnsen, Sportsklubben Vidar03.04.804Dummy, Dummy outdoor11.05.01
-----130--------------------
50,60Didrik Andersen, IL i BUL07.02.775Dummy, Dummy outdoor08.07.94
50,61Kolbjørn Engebretsen, IK Tjalve30.08.682Dummy, Dummy outdoor28.05.90
50,61Andreas Søreng Høiby, IK Tjalve10.02.801Dummy, Dummy outdoor04.06.02
50,62Fredrik Finstad, Sportsklubben Vidar30.04.946-h3Stockholm/SWE, SM24.08.12
50,63Kristoffer Engh Russell, IL i BUL25.04.793Dummy, Dummy outdoor15.06.97
50,64Jim Paulsen, IL i BUL11.01.709Dummy, Dummy outdoor27.06.92
50,66Bård A. Ruud Granum, IL i BUL21.07.822Dummy, Dummy outdoor05.09.01
50,66Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships17.07.21
50,67Jan Arne Kragset, IL i BUL11.04.596Dummy, Dummy outdoor25.08.85
50,69Kim Inglar, Høybråten og Stovner IL23.02.744Dummy, Dummy outdoor08.07.92
-----140--------------------
50,73Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.981-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene14.08.16
50,74Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.952-h2Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
50,78Knut Jæger Hansen, IK Tjalve10.04.591Dummy, Dummy outdoor23.05.81
50,78Ketil Olsholt, Lambertseter IF23.02.672Dummy, Dummy outdoor20.09.86
50,82Christian Brun Norbye, IL i BUL13.05.904Dummy, Dummy outdoor04.09.09
50,84Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.961-h2 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
50,85Åge Galgerud, IK Tjalve23.03.479Dummy, Dummy outdoor13.07.80
50,85Håvard Hildeskor, IL i BUL14.09.923-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201629.05.16
50,85Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
50,90Roald Mæland, IK Tjalve04.03.5511Dummy, Dummy outdoor22.05.79
-----150--------------------
50,95Dag Olav Skrivervik, Sportsklubben Vidar09.01.596Dummy, Dummy outdoor03.08.82
50,96Kjetil Myrtun, IK Tjalve09.03.564Dummy, Dummy outdoor12.08.80
50,96Bjørn Saxhaug, IK Tjalve13.09.602Dummy, Dummy outdoor02.06.82
50,98Anders Jernberg, Lambertseter IF13.03.711Dummy, Dummy outdoor11.09.90
50,99Jarle Bjørløw, IL i BUL10.01.604Dummy, Dummy outdoor04.07.83
51,02Birmeji Geda Wayu, IL i BUL27.08.975Oslo/Bi, OFIKs løpsstevne 201811.07.18
51,07Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.922Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland08.06.13
51,08Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962-h3 (MJ19)Byrkjelo, NM junior 201514.08.15
51,10Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.943-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
51,10Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.864-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
-----160--------------------
51,25Henrik Berg-Olsen, IL i BUL11.01.865-h3Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne21.07.11
51,31Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.966-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
51,38Colin Eriksen, IK Tjalve17.05.945-h2Lillehammer, Veidekkelekene18.06.16
51,39Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.951Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
51,42William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
51,44Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
51,47Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.932-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
51,72Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Finnsnes, Åpningsstevne 201507.06.15
51,73Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.852-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
51,75Torjus Halden, IK Tjalve11.02.935-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201109.07.11
-----170--------------------
51,75Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h1 (G-U20)Ravnanger, Junior NM30.07.21
51,80Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
51,86Magnus Sælensminde, IL i BUL22.03.933 (G-18/19)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11
51,93Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.876-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201531.05.15
51,93Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.921-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
51,97Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.971Asker, Askerlekene 201909.06.19
52,01Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
52,10Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944-h2Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
52,19Sivert Eikrem, IK Tjalve14.08.973-fi-COslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial24.06.16
52,27Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.941-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
-----180--------------------
52,29Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
52,40Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.981-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
52,42Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne21.07.11
52,46Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.783-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201109.07.11
52,57Marcus Solheim, Bøler IF29.08.002-h1 (G-17)Fana, UM 201701.09.17
52,60Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.991Hønefoss, Sparebank1 lekene08.09.19
52,69Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.956-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
52,70Martin Breivik Smebye, IK Tjalve10.07.932-h1 (G-18/19)Fredrikstad, UM 201126.08.11
52,70Erik Langø, IL i BUL09.04.952-h1Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
52,72Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.761-h2Salzburg/AUT, European Company Sport Games 201927.06.19
-----190--------------------
52,77Jostein André Kvikstad, IK Tjalve31.12.93DNittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
52,77Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.982-h1Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
52,86Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
52,89Vardnan Sivarajah, IL i BUL16.01.994-h1Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 201620.07.16
52,92Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
52,94Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004-h1 (G-18/19)Jessheim, UM06.09.19
52,94Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
52,98Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.996-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
53,06Michael Solem, IK Tjalve29.12.861-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo og Akershus13.08.12
53,06Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.962-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
-----200--------------------
53,07Mohamed Akli, IL i BUL08.09.004-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
53,08Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
53,12Carsten Haugen, IL i BUL15.01.935-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201109.07.11
53,28Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.936-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
53,36William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.961-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
53,38Einar Haakon Christian Rose, Oslostudentenes IK Friidrett16.05.913-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne21.07.11
53,48Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1Oslo/Bi, Bislett Lekene 201105.06.11
53,49Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-15)Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1924.09.21
53,72Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
53,73Jonathan Holen, IL i BUL14.07.014-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
-----210--------------------
53,73Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-16)Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1924.09.21
53,81Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.951-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
53,90Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.013-h1Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
53,91Haakon Askim Vatne, IL i BUL29.09.921-h1Oslo/Bi, Treningsstevne22.05.11
53,94Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.951-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
53,95Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.034Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
54,01Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.983-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.15
54,13Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.985Nittedal, Løpsstevne16.05.17
54,18Ibrahim Jusu, IL i BUL27.02.951-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
54,20Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.875-h1Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 201620.07.16
-----220--------------------
54,23Markus Aarskog Pettersen, IL i BUL30.12.934 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201219.08.12
54,28Henrik Grønbech, IL i BUL18.03.967-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
54,29Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.013-h1 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
54,31Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.964-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.15
54,34Brage Hogstad, IL i BUL19.05.016Nittedal, Løpsstevne16.05.17
54,44Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.976-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
54,44Edem Agbo, IL i BUL01.12.995 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene14.08.16
54,59Simon Stornes, IL i BUL14.07.041 (G-17)Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1924.09.21
54,61Peter Edwardes, IL i BUL11.09.944-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
54,64Alexander Hagen Huse, Oslostudentenes IK Friidrett30.08.913-h1Oslo/Bi, Sommerstevne16.07.15
-----230--------------------
54,67Adrian Bach, IL i BUL14.12.933-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
54,71Anders Riiber, IL i BUL07.04.722 (MV40)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
54,74Alexander Windjusveen, IK Tjalve02.06.961-h1 (G-16)Moss, TrioVing-lekene12.08.12
54,77Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet23.05.15
54,79Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021-h2 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
55,00Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.006-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201602.07.16
55,05Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.056-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
55,14André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
55,14Bård Knudsen, IL i BUL07.02.741 (MV45)Førde, NM Veteran27.06.21
55,36Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201219.08.12
-----240--------------------
55,39Lars Johan L'abee-Lund, Bækkelagets SK26.04.782 (MV35)Geithus, NM i Friidrett veteraner 201614.08.16
55,55Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.016-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
55,66Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.977-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
55,71Mikael Borge, Bækkelagets SK10.07.971-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
55,74Morten Grønbech, IL i BUL09.02.943-h1Oslo/Bi, Treningsstevne22.05.11
55,77Anass Safiani, IL i BUL17.11.045-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
55,84Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042 (G-17)Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1924.09.21
55,86Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 202119.09.21
56,00Magne Rønningen, Oslostudentenes IK Friidrett24.06.833Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
56,01Younes Abdellaue, Sportsklubben Vidar05.04.021 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap21.09.19
-----250--------------------
56,09Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031-h1 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
56,13Rafael Oversand, IL i BUL14.02.003-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
56,20Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.732 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
56,25Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201523.05.15
56,35Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
56,41Tobias Flood, Sportsklubben Vidar26.05.886-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
56,69Tando Sigcau, IL i BUL05.08.925-h1Oslo/Bi, Treningsstevne22.05.11
56,84Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
56,89Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
56,95Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054 (G-16)Lillehammer, Midtsommer-stevnet26.06.21
-----260--------------------
56,97Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.982-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
57,05Patrick Olsen, IL i BUL26.04.843-h3Bækkelaget, Åpningsstevne14.05.12
57,12Fredrik Agdestein, IK Tjalve29.01.941 (MJ)Steinkjer, Steinkjerlekene14.06.14
57,16Anders Stokvold, IL i BUL25.07.726-h1Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
57,21Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
57,46Frode Klevstul, Sportsklubben Vidar18.08.767-h1Oslo/Bi, Sommerstevne II17.07.12
57,50Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.985Oslo/St, Groruddalslekene18.08.19
57,56Eivind Rudjord Hillesund, IK Tjalve05.09.90DTrondheim, UM / NM Mangekamp 201110.09.11
57,57Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
57,78Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.894Ås, Kretsstevne06.05.13
-----270--------------------
57,98Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.026-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
58,06Daniel Krogh, Bækkelagets SK03.11.967-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
58,09Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.025-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
58,28Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
58,63Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.006-h5 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201602.07.16
58,68Ole Rydningen, IL i BUL08.08.753-h2 (MV40)Helsingfors/FIN, EuroGames30.06.16
58,76Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032Bækkelaget, Klubbmesterskap 201822.09.18
58,82Nils Kristian Bjøro, IL i BUL23.12.011-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.16
58,98Markus Alexander Haug, IL i BUL28.01.955-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
59,51Simen Arias Russ, IL i BUL09.05.884-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne29.08.17
-----280--------------------
59,59Vegard Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett14.04.946Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
59,61Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.025-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene17.06.18
59,73Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.042 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
59,88Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.006Nadderud, Løpsstevne13.09.16
59,96Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.976-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
1,00,49Michael Winnem Fuglesang, Røa IL20.02.784Hønefoss, Sparebank1 lekene 201801.09.18
1,00,60Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.921Bækkelaget, PM friidrett 201615.09.16
1,00,68Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.966-h1Oslo/Bi, Treningsstevne22.05.11
1,00,97Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.956-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
1,01,79Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
-----290--------------------
1,01,86Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64D (MV45)Trondheim, UM / NM Mangekamp 201110.09.11
1,02,12Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Klubbmesterskap21.09.19
1,02,20Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
1,03,13Sturla Henriksen, Stovnerkameratene21.08.563 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,04,49Jonas Sunde Kobberdal, Bækkelagets SK05.05.063 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,05,19Lars Fredrik Skau, Oslostudentenes IK Friidrett30.03.907Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
1,05,23Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.044 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
1,05,32Petter Egeland, Bækkelagets SK20.04.064 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
1,08,36Espen Ringom, Sportsklubben Vidar22.12.753Oslo/Bi, Avslutningsuke 1. dag21.09.11
1,08,97Ousman Touray, IL i BUL13.01.955-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
-----300--------------------
1,09,24Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.618-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior29.06.11
1,09,79Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,11,11Espen Jensehaugen, Oslo Politis IL03.07.742Bækkelaget, PM friidrett 201615.09.16
1,15,59Per Husan, Oslo Politis IL30.04.732Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201504.09.15
1,17,65Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.444 (MV70)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,17,68Per Magnus Holt, Oslo Politis IL10.02.523Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201504.09.15
1,22,92Per Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett09.06.341 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,44,42John Broholt, Oslo IL17.09.34D (MV80)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,27Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.972-fi (G-19)Hässleholm/SWE, Junior SM06.08.16
52,08Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
52,87Anton Sudarshan (SRI), IL i BUL20.08.925-h3Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
52,89Yakuba Jatta (-), IL i BUL03.03.868Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
53,75Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.881-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
57,67Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.992-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
58,29Kjell Bramsiepe (GER), Bækkelagets SK10.04.915-h1Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene19.06.11
58,72William Bayaki (UTL), IL i BUL01.01.956-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne21.07.11
58,99Justin Reeves (USA), IK Tjalve19.10.894-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
59,18Emmanuel Fretelliere (FRA), Oslostudentenes IK Friidrett30.05.905Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,6Carl-Fredrik Bunæs, IK Tjalve16.10.392Dummy, Dummy outdoor15.09.63
46,7Richard Simonsen, IL Vestar20.08.451Dummy, Dummy outdoor25.07.70
47,4Audun Boysen, IK Tjalve10.05.291Dummy, Dummy outdoor31.08.55
47,6Gøte Lundblad, Lambertseter IF07.03.485Dummy, Dummy outdoor29.06.71
47,8Jan Nævdal, SK Brann30.10.482Dummy, Dummy outdoor07.06.72
48,1Stein Ingvaldsen, Sportsklubben Vidar07.09.392Dummy, Dummy outdoor29.08.65
48,1Ivar Lødemel, IL i BUL30.06.563Dummy, Dummy outdoor30.07.75
48,2Hans Kristian Sætrum, KFUM-Kameratene30.04.493Dummy, Dummy outdoor11.08.74
48,2Terje Hoffmann, IL i BUL13.08.564Dummy, Dummy outdoor06.06.78
48,2Børre Myrvold, IK Tjalve08.11.551Dummy, Dummy outdoor04.08.84
-----10--------------------
48,2Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.632Dummy, Dummy outdoor12.07.89
48,4Helge Pharo, IK Tjalve29.12.431Dummy, Dummy outdoor13.08.64
48,5Svein Oseid, IK Tjalve04.06.301Dummy, Dummy outdoor27.05.55
48,5Jan Henrik Bentzon, IF Njård18.04.401Dummy, Dummy outdoor22.08.59
48,6Hjalmar Johannesen, Oslo TF24.05.072Dummy, Dummy outdoor15.09.35
48,6Bjørn Vade, IK Tjalve02.05.221Dummy, Dummy outdoor22.08.48
48,7Rolf Schønheyder, IF Vestheim24.06.131Dummy, Dummy outdoor15.07.36
48,7Bjørn Berglund, IK Tjalve22.04.381Dummy, Dummy outdoor29.07.60
48,7Arne Norborg, KFUM-Kameratene11.02.422Dummy, Dummy outdoor26.08.61
48,8Roy Hedgren, Torodd IF01.03.566Dummy, Dummy outdoor19.08.73
-----20--------------------
48,9Per Fredrik Eidsbø, Oslo TF27.06.142Dummy, Dummy outdoor12.09.37
48,9Odd Hyrum, Sportsklubben Vidar31.05.393Dummy, Dummy outdoor30.09.64
48,9Johnny Haugen, IL i BUL13.09.511Dummy, Dummy outdoor27.06.73
48,9Knut Marius Stokke, Ready08.11.543Dummy, Dummy outdoor01.09.78
48,9Roar Sollie, IK Tjalve04.02.652Dummy, Dummy outdoor15.07.87
49,0Fritz Borgen, IK Tjalve13.08.371Dummy, Dummy outdoor17.09.59
49,0Tomm Wisløff, IL i BUL11.02.621Dummy, Dummy outdoor07.07.81
49,0Dag Rudiløkken, Sportsklubben Vidar09.04.643Dummy, Dummy outdoor15.07.87
49,1Jan Gulbrandsen, Sportsklubben Vidar29.05.385Dummy, Dummy outdoor05.09.58
49,1Hans Christian Høegh, Sportsklubben Vidar09.04.503Dummy, Dummy outdoor05.08.70
-----30--------------------
49,1Åge Galgerud, IK Tjalve23.03.471Dummy, Dummy outdoor24.08.74
49,1Hans Olav Kvemo, IL i BUL06.06.551Dummy, Dummy outdoor09.09.81
49,2Charles Hoff, Torshaug IF09.05.021Dummy, Dummy outdoor26.09.23
49,2Finn Larsen, Sportsklubben Vidar08.08.321Dummy, Dummy outdoor02.07.54
49,2Kai Sjøberg, Torodd IF29.04.361Dummy, Dummy outdoor11.08.58
49,2Asbjørn Moen, Oslo IL23.03.454Dummy, Dummy outdoor16.08.69
49,2Morten Jurs, Oppsal IF16.01.623Dummy, Dummy outdoor04.08.84
49,2Dag Jønsberg, KFUM-Kameratene29.05.631Dummy, Dummy outdoor19.07.87
49,3Per Oscar Andersen, IF Ørnulf24.01.031Dummy, Dummy outdoor28.08.27
49,3Knut Øverberg, Stovnerkameratene23.06.591Dummy, Dummy outdoor28.06.78
-----40--------------------
49,3Morten Meilvåg, IK Tjalve15.02.684Dummy, Dummy outdoor12.07.89
49,4Arne Kvalheim, IK Tjalve25.04.451Dummy, Dummy outdoor01.06.66
49,4Svein Søndenå, IK Tjalve10.06.561Dummy, Dummy outdoor18.07.83
49,4Jussi Udelhoven, IK Tjalve25.02.664Dummy, Dummy outdoor24.05.94
49,5Gunnar Tangen, Torodd IF18.06.201Dummy, Dummy outdoor20.07.48
49,5Henry Johansen, SK Oslo-Ørn13.05.241Dummy, Dummy outdoor21.08.49
49,5Lars Bårdsgård, IL i BUL26.01.434Dummy, Dummy outdoor30.09.64
49,5Terje Nordberg, Oslo TF02.01.472Dummy, Dummy outdoor09.06.66
49,5Dag Berntsen, IL Heming21.05.471Dummy, Dummy outdoor28.06.72
49,6Rolf Bakken, SK Oslo-Ørn03.02.242Dummy, Dummy outdoor16.08.47
-----50--------------------
49,6Roald Strand, SK Oslo-Ørn27.06.304Dummy, Dummy outdoor03.08.55
49,6Arild Søly, Ready22.07.391Dummy, Dummy outdoor09.09.61
49,6Leif Næss, Ready12.02.541Dummy, Dummy outdoor28.06.78
49,6Christian Ohme, IK Tjalve17.09.681Dummy, Dummy outdoor30.08.86
49,7Konrad Hauge, Torodd IF24.08.032Dummy, Dummy outdoor22.08.30
49,7Tor Nøkleby, Oslo IL11.07.151Dummy, Dummy outdoor04.08.38
49,7Per Dokka, Ready08.06.253Dummy, Dummy outdoor16.08.47
49,7Peter Bloch, Ready25.07.234Dummy, Dummy outdoor01.09.49
49,7Harald Ødegaard, IK Tjalve25.04.362Dummy, Dummy outdoor04.07.56
49,7Ivar Saunes, IK Tjalve09.12.374Dummy, Dummy outdoor25.08.59
-----60--------------------
49,7Bjørn A. Mangerud, IL i BUL26.03.361Dummy, Dummy outdoor20.08.60
49,7Ola Svorken, IL i BUL05.02.362Dummy, Dummy outdoor27.06.61
49,7Eskild Gundersen, Bækkelagets SK29.03.332Dummy, Dummy outdoor07.07.61
49,7Peter Nørgaard, Ready30.09.523Dummy, Dummy outdoor30.07.78
49,8Holger Albrechtsen, IK Tjalve27.06.06Dummy, Dummy outdoor05.07.34
49,8Jan Magnus, IK Tjalve10.03.152Dummy, Dummy outdoor21.08.38
49,8Torgeir Brandvold, Oslo IL17.10.132Dummy, Dummy outdoor20.08.39
49,8Ottar Eide, IL i BUL02.08.223Dummy, Dummy outdoor14.06.56
49,8Ole H. Lie, IK Tjalve01.10.335Dummy, Dummy outdoor06.08.56
49,8Trygve Johan Årøy, IL i BUL30.06.424Dummy, Dummy outdoor03.07.66
-----70--------------------
49,8Helge Monstad, Oslo Politis IL26.07.421Dummy, Dummy outdoor24.09.67
49,8Svein Kolsrud, IK Tjalve15.04.507Dummy, Dummy outdoor13.07.76
49,8Roald Mæland, IK Tjalve04.03.553Dummy, Dummy outdoor09.09.78
49,8Roar Krogh, Ready10.10.564Dummy, Dummy outdoor01.07.81
49,9Sigurd Markussen, Oslo Politis IL31.12.074Dummy, Dummy outdoor25.08.34
49,9Ulf Bertil Lundh, IK Tjalve11.10.324Dummy, Dummy outdoor26.08.59
49,9Tore Berg, IF Njaal06.02.322Dummy, Dummy outdoor04.09.61
49,9Haavard Nordlie, IK Tjalve07.12.483Dummy, Dummy outdoor17.05.67
49,9Harald Pleym, Oslostudentenes IK Friidrett25.02.403Dummy, Dummy outdoor31.05.67
49,9Bjørn Husby, Oslostudentenes IK Friidrett30.09.451Dummy, Dummy outdoor16.08.67
-----80--------------------
49,9Håkon Anmarkrud, KFUM-Kameratene18.07.603Dummy, Dummy outdoor08.09.82
49,9Thor Haraldseth, Lambertseter IF01.07.575Dummy, Dummy outdoor19.07.87
50,0Gustav A. Hanssen, IF Rollo05.03.021Dummy, Dummy outdoor02.08.31
50,0Nils Søgaard, Torodd IF28.03.321Dummy, Dummy outdoor16.07.57
50,0Tor Reiten, IL i BUL16.02.394Dummy, Dummy outdoor24.06.60
50,0Håvard Kristiansen, Oslo IL26.11.434Dummy, Dummy outdoor02.08.64
50,0Odd Andersen, SK Brann16.04.441Dummy, Dummy outdoor26.08.64
50,0Karl Olav Holm, IL i BUL22.06.476Dummy, Dummy outdoor06.06.66
50,0Konrad Hanssen Ystborg, IK Tjalve02.05.411Dummy, Dummy outdoor31.05.67
50,0Terje Hellesylt, IL i BUL22.09.503Dummy, Dummy outdoor15.05.74
-----90--------------------
50,0Bjørn Strand, IL i BUL02.05.613Dummy, Dummy outdoor13.08.86
1,02,1Bjørn Harald Olstad, Stovnerkameratene16.11.741 (MV40)Oslo/St, KM Veteraner01.06.16
1,17,4Lars Vaggen Kanedal, Stovnerkameratene681 (MV50)Oslo/St, KM veteraner Oslo & Akershus, del 212.08.19

Ikke godkjente resultater
Uklart resultat/Unclear result
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,2Jan Henrik Bentzon, IF Njård18.04.40Dummy, Dummy outdoor00.00.63
49,7Holger Albrechtsen, IK Tjalve27.06.062Dummy, Dummy outdoor07.07.33

Bane med for stor omkrets/Oversized track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,8Charles Hoff, Torshaug IF09.05.024Dummy, Dummy outdoor11.07.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15,79Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
1,16,07Markus Einan, IL i BUL04.02.972Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
1,17,68Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.002Nesodden, QA 600 m19.08.21
1,17,88Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h2Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,18,25Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.014Oslo/Bi, Klubbstevne 4 Tjalve14.05.21
1,19,22Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Dummy, Dummy outdoor28.09.95
1,21,07Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.862Dummy, Dummy outdoor05.05.09
1,21,2Hjalmar Johannesen, Oslo IL24.05.071Dummy, Dummy outdoor07.07.37
1,21,59Stian Flo, IK Tjalve04.03.851Grimstad, Klubbmesterskap-Treningsstevne21.08.14
1,21,6Olaf Hoel, Oslo IL08.12.102Dummy, Dummy outdoor07.07.37
-----10--------------------
1,22,1Per Bjørnson Lunke, IL i BUL08.01.851Dummy, Dummy outdoor15.04.04
1,22,20Jan Ove Pilskog, Sportsklubben Vidar29.05.673Dummy, Dummy outdoor18.05.94
1,22,3David Egeland, IL i BUL21.06.871Dummy, Dummy outdoor12.04.06
1,22,4Erlend Mangset Krog, IL i BUL23.01.851Dummy, Dummy outdoor07.05.02
1,22,7Tor Nøkleby, Oslo IL11.07.151Dummy, Dummy outdoor12.07.39
1,22,8Asbjørn Jansgård, Oslo IL03.02.103Dummy, Dummy outdoor07.07.37
1,22,9Pål Jostad, IL i BUL25.01.842Dummy, Dummy outdoor07.05.02
1,23,0Christian Brun Norbye, IL i BUL13.05.901Dummy, Dummy outdoor02.05.07
1,23,04Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.055Nesodden, QA 600 m19.08.21
1,23,26Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
-----20--------------------
1,23,6Tom-Erik Lukkedal, IL i BUL01.02.803Dummy, Dummy outdoor07.05.02
1,23,7Jan Magnus, IK Tjalve10.03.152Dummy, Dummy outdoor12.07.39
1,23,7Geir Johnny Berg, IL i BUL30.04.754Dummy, Dummy outdoor07.05.02
1,23,73Terje Moen, IL i BUL20.02.572Dummy, Dummy outdoor18.09.82
1,23,81Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,23,9Christian Heyerdahl-Larsen, Ready26.02.193Dummy, Dummy outdoor12.07.39
1,23,9Mohamed Abdi, IL i BUL04.07.851Dummy, Dummy outdoor16.05.03
1,23,9Simen Knutzen, IL i BUL09.02.892Dummy, Dummy outdoor12.04.06
1,24,10Fredrik Paus, Sportsklubben Vidar30.03.792Dummy, Dummy outdoor25.05.97
1,24,26Amund Rake Hoffart, IL i BUL06.08.884Nadderud, Løpsstevne03.05.11
-----30--------------------
1,24,4Roy Hedgren, Torodd IF01.03.561Dummy, Dummy outdoor04.10.72
1,24,5Ivar Moe, Lambertseter IF22.01.542Dummy, Dummy outdoor05.09.70
1,24,5Knut Øverberg, Stovnerkameratene23.06.591Dummy, Dummy outdoor10.10.75
1,24,5Henrik Berg-Olsen, IL i BUL11.01.862Dummy, Dummy outdoor16.05.03
1,24,95Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.907Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,25,1Simon Paul Sandbakken, Lambertseter IF13.09.953Nittedal, Åpningsstevne/Åpent Klubbmesterskap14.09.13
1,25,45Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,25,60Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.991Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,25,66Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874Jessheim, Ungomslekene 3XL27.08.16
1,26,73Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (G-15)Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
-----40--------------------
1,26,95Gustav Moe, IL i BUL08.05.032Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,27,37Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.011-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
1,27,43Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971 (G-16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
1,27,44Mohamed Akli, IL i BUL08.09.002-h1Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
1,28,80William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.963 (G-17)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
1,28,98Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,29,53Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012-h1 (G-15)Oslo/NIH, Treningstevne30.08.16
1,30,69Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.031 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap 201823.09.18
1,31,29Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.941Førde, Treningstemne24.08.20
1,31,44Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
-----50--------------------
1,31,81Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
1,31,83Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021-h1Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,32,11Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.961 (G-18/19)Nittedal, Seriedugnad05.10.14
1,32,20Morten Grønbech, IL i BUL09.02.943Magaluf/ESP, Control ADA Calvia07.04.12
1,32,46Henrik Grønbech, IL i BUL18.03.964Magaluf/ESP, Control ADA Calvia07.04.12
1,32,48Marcus Solheim, Bøler IF29.08.002 (G-15)Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
1,33,21Endre Wigaard, Bøler IF25.06.962 (G-15)Oslo/Bi, Avslutningsstevne26.09.11
1,33,46Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.001 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,33,79Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,34,12Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.996Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
-----60--------------------
1,35,23Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,35,78Ludvig Aasheim, Nordseter Skole23.02.001 (G-16)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
1,35,9Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h2 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20
1,36,46Philip Antonetti, Nordseter Skole22.09.002 (G-16)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
1,36,48Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.965Magaluf/ESP, Control ADA Calvia07.04.12
1,36,69Fredrik Agdestein, IK Tjalve29.01.9410-h2Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,37,95Anass Safiani, IL i BUL17.11.047Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,38,19Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.963 (G-15)Oslo/Bi, Maistevne12.05.11
1,38,67Halvard Bonde, Kastellet Skole28.05.003 (G-16)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
1,39,11Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.064 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21
-----70--------------------
1,39,44Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.002 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,42,04Mathias Markanovic, Nordseter Skole25.03.011 (G-15)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
1,42,44Iver Wang Johansen, Sportsklubben Vidar18.02.003 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,43,06Sigurd Berre, Bøler IF07.04.991 (G-15)Lillestrøm, Kretsstevne27.08.14
1,44,7Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053-h2 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20
1,44,8Tobias Høst, Sportsklubben Vidar01.07.031 (G-16)Hønefoss, Treningstevne12.06.19
1,45,23David Thorvik, Sportsklubben Vidar06.04.004 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,47,09Erik Holm, Nordseter Skole01.09.012 (G-15)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
1,47,63Henrik Brodin Lien, IL i BUL24.04.964 (G-15)Oslo/Bi, Maistevne12.05.11
1,48,12Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.005 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
-----80--------------------
1,48,61Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.006 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,50,06Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.007 (G-15)Nittedal, Treningsstevne18.05.15
1,51,11Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.61 (MV50)Ski, Kretsstevne22.06.11
1,51,67Asgeir Kråkenes, Kastellet Skole24.02.013 (G-15)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
1,51,99Jonas Andre Schou Wallin, Lambertseter Skole13.04.014 (G-15)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
2,01,89Vegard Rooth, Lambertseter IF29.07.631-h1 (MV50)Lambertseter, Klubbmesterskap16.10.16
2,02,51Sander Røsås, Kastellet Skole12.02.004 (G-16)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
2,12,04Anders Vandenberghe Berg, Bækkelagets SK08.02.972 (G-15)Oslo/Bi, Avslutningsuke 201224.09.12
2,16,94William Sletsjøe, Bækkelagets SK04.09.973 (G-15)Oslo/Bi, Avslutningsuke 201224.09.12
2,41,05Aasmund Myklebust, Lambertseter Skole25.07.015 (G-15)Lambertseter, Friidrettsskolekampen 201629.04.16
-----90--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,57Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041 (G-14/19)Oslo/Bi, Klubbstemne10.06.21

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,9Audun Boysen, IK Tjalve10.05.292Dummy, Dummy outdoor03.08.55
1,46,36Jussi Udelhoven, IK Tjalve25.02.666Dummy, Dummy outdoor01.08.93
1,46,46Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.022-fi-AHalluin/FRA, Meeting National à thème d'Halluin01.09.21
1,47,21Tommy Gjølga, IL i BUL01.05.691Dummy, Dummy outdoor24.08.93
1,47,24Bjørn Arild Bøhleng, IL i BUL23.03.723Dummy, Dummy outdoor16.06.96
1,47,34Markus Einan, IL i BUL04.02.971Oslo/Bi, Bislett Night of Highlights04.06.21
1,47,51Morten Jurs, Oppsal IF16.01.607Dummy, Dummy outdoor27.07.85
1,47,8Ulf Bertil Lundh, IK Tjalve11.10.322Dummy, Dummy outdoor17.07.58
1,48,1Ragnar Schie, IK Tjalve20.06.484Dummy, Dummy outdoor30.07.71
1,48,3Torstein Brox, IL i BUL11.06.596Dummy, Dummy outdoor29.06.85
-----10--------------------
1,48,37Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.938-hNatAOslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games11.06.14
1,48,5Åge Galgerud, IK Tjalve23.03.478Dummy, Dummy outdoor04.07.74
1,48,7Arne Kvalheim, IK Tjalve25.04.451Dummy, Dummy outdoor20.06.67
1,48,7Knut Brustad, IL i BUL23.07.451Dummy, Dummy outdoor29.08.68
1,48,8Helge Pharo, IK Tjalve29.12.432Dummy, Dummy outdoor29.08.68
1,49,0Konrad Hanssen Ystborg, IK Tjalve02.05.413Dummy, Dummy outdoor23.08.67
1,49,05Luca Thompson, IK Tjalve24.11.005-fi-AFana, Trond Mohn Games 202118.09.21
1,49,24Lars Kjerengtrøen, IK Tjalve07.06.796Dummy, Dummy outdoor10.06.04
1,49,3Gøte Lundblad, Lambertseter IF07.03.483Dummy, Dummy outdoor26.08.71
1,49,4Terje Larsen Hem-Larsen, IK Tjalve26.03.441Dummy, Dummy outdoor13.06.68
-----20--------------------
1,49,59Bjørn Berre, Ready10.12.613Dummy, Dummy outdoor27.07.85
1,49,63Stian Flo, IK Tjalve04.03.854-natOslo/Bi, Diamond League 2011 - Bislett Games09.06.11
1,49,8Jens Christian Berge, IL i BUL25.09.384Dummy, Dummy outdoor05.08.65
1,49,8Hans Christian Høegh, Sportsklubben Vidar09.04.502Dummy, Dummy outdoor26.06.72
1,49,9Jan Henrik Bentzon, IF Njård18.04.403Dummy, Dummy outdoor01.08.61
1,49,9Bjørn Husby, Oslostudentenes IK Friidrett30.09.451Dummy, Dummy outdoor23.09.67
1,50,1Knut Kvalheim, IK Tjalve14.06.507Dummy, Dummy outdoor04.07.72
1,50,1Peter Nørgaard, Ready30.09.523Dummy, Dummy outdoor07.06.78
1,50,1Knut Øverberg, IK Tjalve23.06.597Dummy, Dummy outdoor27.06.78
1,50,29Erik Lodding, IK Tjalve13.06.672Dummy, Dummy outdoor05.09.89
-----30--------------------
1,50,3yNils Jebsen, IL Heming12.10.404Dummy, Dummy outdoor17.06.65
1,50,3Dagfinn Moe, Lambertseter IF07.10.486Dummy, Dummy outdoor05.07.73
1,50,32Åge Henriksen, IK Tjalve05.08.615Dummy, Dummy outdoor09.08.86
1,50,32Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.947-fi-AOslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial24.06.16
1,50,4Fritz Borgen, IK Tjalve13.08.374Dummy, Dummy outdoor09.06.60
1,50,4Martin Strand, IL i BUL08.09.415Dummy, Dummy outdoor26.08.71
1,50,46Ove Talsnes, IK Tjalve22.06.624Dummy, Dummy outdoor02.07.91
1,50,47Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.967-fi-AOslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,50,5Petter Moe, IL Koll20.03.603Dummy, Dummy outdoor22.08.81
1,50,50Rune Hvidsten, Sportsklubben Vidar07.10.634Dummy, Dummy outdoor05.07.86
-----40--------------------
1,50,57Marius Rooth, Lambertseter IF19.01.664Dummy, Dummy outdoor21.06.88
1,50,7Harald Pleym, Oslostudentenes IK Friidrett25.02.401Dummy, Dummy outdoor24.06.66
1,50,71Sverre Dombu, IL i BUL16.09.546Dummy, Dummy outdoor17.07.79
1,50,71Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.931-fi-BOslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,50,75Preben Lilleberg, IK Tjalve16.06.687Dummy, Dummy outdoor15.08.92
1,50,77Morten Uggerud, IL i BUL03.04.595Dummy, Dummy outdoor25.08.84
1,50,78Morten Meilvåg, IK Tjalve15.02.681Dummy, Dummy outdoor30.07.89
1,50,8Bredo Glomsrød, KFUM-Kameratene07.02.525Dummy, Dummy outdoor25.05.76
1,50,80Abdirahman Guleed, IL i BUL01.08.872Dummy, Dummy outdoor05.06.10
1,50,80Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.893-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201110.07.11
-----50--------------------
1,50,85Øystein Hildeskor, IL i BUL28.07.702Dummy, Dummy outdoor28.05.92
1,50,88Ben M. Øverland, IK Tjalve11.02.637Dummy, Dummy outdoor27.07.85
1,51,0Terje Schrøder-Nielsen, IK Tjalve29.01.452Dummy, Dummy outdoor06.07.66
1,51,00Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982-fi-ANittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
1,51,06Inge Kolstad, IL i BUL11.07.615Dummy, Dummy outdoor15.09.84
1,51,06Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.006-h2Greveskogen, Per Halle Invitational 202122.05.21
1,51,1Erik Sarto, IK Tjalve07.09.304Dummy, Dummy outdoor10.10.54
1,51,18Bård Kvalheim, IK Tjalve17.09.735Dummy, Dummy outdoor06.07.03
1,51,2Bjørn Vade, IK Tjalve02.05.223Dummy, Dummy outdoor04.07.48
1,51,2Arne Stamnes, IL i BUL23.04.336Dummy, Dummy outdoor07.07.59
-----60--------------------
1,51,2Thor Helland, IL i BUL10.12.363Dummy, Dummy outdoor20.07.60
1,51,2Rolf Olsen, KFUM-Kameratene20.04.491Dummy, Dummy outdoor14.08.73
1,51,2Roar Krogh, IL i BUL10.10.562Dummy, Dummy outdoor24.07.79
1,51,2Stein-Are Agledal, IK Tjalve18.02.552Dummy, Dummy outdoor06.09.79
1,51,27Ole Gundersen, IL i BUL17.09.627Dummy, Dummy outdoor27.06.85
1,51,3Christian Fredrik Eriksen, Sportsklubben Vidar01.06.492Dummy, Dummy outdoor14.08.73
1,51,36Geir Johnny Berg, IL i BUL30.04.755Dummy, Dummy outdoor13.08.00
1,51,4Tom Hejna, IK Tjalve24.04.553Dummy, Dummy outdoor24.05.82
1,51,4Trond Syvertsen, IK Tjalve30.03.655Dummy, Dummy outdoor03.07.87
1,51,44Christian Ohme, IK Tjalve17.09.683Dummy, Dummy outdoor21.08.91
-----70--------------------
1,51,46Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.957-h1Orlando/FL/USA, UCF Black & Gold Challange19.03.16
1,51,53Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.873-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201208.07.12
1,51,6Harald Schartum-Hansen Beyer-Broch, IK Tjalve17.05.446Dummy, Dummy outdoor21.08.69
1,51,60Dag Jønsberg, KFUM-Kameratene29.05.635Dummy, Dummy outdoor11.06.87
1,51,8Svein Erik Olsen, Lambertseter IF10.01.492Dummy, Dummy outdoor28.05.73
1,51,8Terje Moen, IL i BUL20.02.574Dummy, Dummy outdoor16.09.82
1,51,86Per Bjørnson Lunke, IL i BUL08.01.851Dummy, Dummy outdoor17.07.07
1,51,9Jan Gulbrandsen, Sportsklubben Vidar29.05.382Dummy, Dummy outdoor27.07.60
1,51,9Arne Germann Spook, IL i BUL13.07.342Dummy, Dummy outdoor06.06.63
1,51,9Egil Takle, Ready02.07.582Dummy, Dummy outdoor13.09.81
-----80--------------------
1,51,9Bjørn Kilskar, IL i BUL01.05.663Dummy, Dummy outdoor31.07.87
1,51,95Jan Ove Pilskog, Sportsklubben Vidar29.05.674Dummy, Dummy outdoor12.07.94
1,51,98Rune Wiker, IL i BUL18.05.632Dummy, Dummy outdoor09.08.90
1,52,0Stig Roar Husby, IL i BUL12.09.544Dummy, Dummy outdoor08.07.81
1,52,00Eirik Hansen, IK Tjalve14.05.633Dummy, Dummy outdoor19.06.84
1,52,06Øyvind Skarstad, Sportsklubben Vidar10.02.663Dummy, Dummy outdoor02.07.88
1,52,1Hjalmar Johannesen, Oslo IL24.05.071Dummy, Dummy outdoor08.09.35
1,52,11Johannes Alnes, Bækkelagets SK07.06.901-h1Oslo/Bi, Nasjonalt stevne24.07.12
1,52,14Kristian Brækkan, IK Tjalve19.02.754Dummy, Dummy outdoor21.07.95
1,52,2Fredrik Eckhoff, IK Tjalve12.02.288Dummy, Dummy outdoor09.08.57
-----90--------------------
1,52,26Håvard Hildeskor, IL i BUL14.09.923-fi-CSollentuna/SWE, Sollentuna Grand Prix (Folksam Grand Prix)28.06.16
1,52,3Karsten Haugskott, IL i BUL11.08.402Dummy, Dummy outdoor21.09.65
1,52,3Magne Bjørdal, IK Tjalve04.08.463Dummy, Dummy outdoor22.08.68
1,52,30Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.942-fi-BOslo/Bi, Norwegian Milers Club28.06.15
1,52,38Henrik Berg-Olsen, IL i BUL11.01.866Dummy, Dummy outdoor21.08.10
1,52,4Oddvar Andersen, Sportsklubben Vidar01.10.372Dummy, Dummy outdoor02.06.65
1,52,4Per Nygård, IK Tjalve13.01.446Dummy, Dummy outdoor06.07.66
1,52,41Stein Engevold, Sportsklubben Vidar02.11.676Dummy, Dummy outdoor01.07.86
1,52,48Per Ove Wengstad, Sportsklubben Vidar16.11.658Dummy, Dummy outdoor31.05.87
1,52,5Terje Lilleseth, IL i BUL10.08.264Dummy, Dummy outdoor02.08.56
-----100--------------------
1,52,5Ove Lillebæk, IK Tjalve13.07.562Dummy, Dummy outdoor01.07.76
1,52,53Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.961-fi-BHamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix18.05.16
1,52,56Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.866Dummy, Dummy outdoor06.08.09
1,52,6Einar Førde, IK Tjalve20.01.432Dummy, Dummy outdoor05.09.64
1,52,6Olav Sveen, Ready17.06.576Dummy, Dummy outdoor20.08.84
1,52,7Aarstein Rebne, IK Tjalve05.10.526Dummy, Dummy outdoor24.05.77
1,52,76Lars Kristian Tveter, IK Tjalve14.07.788Dummy, Dummy outdoor22.08.00
1,52,78Håkon Brox, IK Tjalve18.01.857-h3Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene18.06.11
1,52,8Kjell Martinsen, Sportsklubben Vidar10.10.308Dummy, Dummy outdoor28.08.58
1,52,8Roger Øye, IL i BUL30.04.553Dummy, Dummy outdoor04.09.76
-----110--------------------
1,52,8Jens Petter Kværner, KFUM-Kameratene17.04.605Dummy, Dummy outdoor07.06.82
1,52,83Thor Walter Kristensen, Bøler IF15.10.635Dummy, Dummy outdoor15.07.82
1,52,87Christian Brun Norbye, IL i BUL13.05.908-h2Charlotte/NC/USA, Charlotte Invitational18.04.13
1,52,9Stein Ingvaldsen, Sportsklubben Vidar07.09.392Dummy, Dummy outdoor13.05.65
1,52,9Stefan Bakke, Grorud IL14.04.462Dummy, Dummy outdoor22.08.72
1,52,95Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.017-fi Kristiansand, NM Kristiansand 202112.09.21
1,52,99Simen Bakken, IL Heming11.09.674Dummy, Dummy outdoor02.06.85
1,52,99Ronny Nordli, IK Tjalve27.10.666Dummy, Dummy outdoor05.08.92
1,53,0Erik Evensen, IK Tjalve04.03.484Dummy, Dummy outdoor25.07.73
1,53,08Hans Petter Holmerud, IK Tjalve24.09.574Dummy, Dummy outdoor22.06.81
-----120--------------------
1,53,1Jan Haavind, IF Kamp-Vestheim24.06.484Dummy, Dummy outdoor10.06.69
1,53,1Erik Raknerud, IL i BUL26.03.652Dummy, Dummy outdoor05.07.91
1,53,2Leif Bråthen, Bækkelagets SK08.01.381Dummy, Dummy outdoor29.05.63
1,53,2Eivind Osnes, KFUM-Kameratene11.05.383Dummy, Dummy outdoor22.07.64
1,53,2Finn Sjølie, IF Kamp-Vestheim15.03.432Dummy, Dummy outdoor18.07.66
1,53,2Roy Hedgren, Torodd IF01.03.562Dummy, Dummy outdoor13.09.73
1,53,20Jan Petter Skram, IK Tjalve16.02.591Dummy, Dummy outdoor15.07.82
1,53,22Morten Stabell Hansen, Høybråten og Stovner IL18.11.613Dummy, Dummy outdoor21.06.84
1,53,23Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.895-fi-AOslo/Bi, Norwegian Milers Club16.09.15
1,53,24Espen Rooth, Lambertseter IF03.12.677Dummy, Dummy outdoor02.07.91
-----130--------------------
1,53,28Tore Matre, IL i BUL01.01.505Dummy, Dummy outdoor22.06.81
1,53,3Tormod Hermansen, Oslostudentenes IK Friidrett23.04.401Dummy, Dummy outdoor02.09.62
1,53,3Ivar Isaksen, Oslostudentenes IK Friidrett25.04.373Dummy, Dummy outdoor10.09.64
1,53,36Erland Øverby, Torodd IF04.10.641Dummy, Dummy outdoor14.08.86
1,53,4Magne Tveit, IL i BUL04.12.283Dummy, Dummy outdoor15.08.53
1,53,4Odd Andersen, SK Brann16.04.442Dummy, Dummy outdoor12.06.67
1,53,4Håkon Anmarkrud, KFUM-Kameratene18.07.605Dummy, Dummy outdoor24.05.82
1,53,4Dag Olav Skrivervik, Sportsklubben Vidar09.01.592Dummy, Dummy outdoor28.07.82
1,53,41Eivind Kaare Osnes, KFUM-Kameratene28.09.755Dummy, Dummy outdoor30.07.97
1,53,41Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.055-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial12.06.21
-----140--------------------
1,53,43Peter Prydz, IL i BUL22.05.563Dummy, Dummy outdoor26.05.84
1,53,46Audun Bruflot, Sportsklubben Vidar16.09.652Dummy, Dummy outdoor30.05.91
1,53,49Asmund Taarud, IK Tjalve24.05.641Dummy, Dummy outdoor19.06.84
1,53,5Per Lie, Oslo TF13.08.123Dummy, Dummy outdoor31.07.39
1,53,5Arnfinn Haugland, IL i BUL19.03.303Dummy, Dummy outdoor08.08.57
1,53,5Erling Ødegaard, IL i BUL16.12.295Dummy, Dummy outdoor19.06.59
1,53,50Jarle Fjørtoft, Ready04.11.693Dummy, Dummy outdoor13.09.89
1,53,5Børre Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar19.05.703Dummy, Dummy outdoor05.07.91
1,53,50Atle McAdam, IK Tjalve18.06.772Dummy, Dummy outdoor09.06.94
1,53,56Jostein Hallèn, IK Tjalve10.01.584Dummy, Dummy outdoor05.06.82
-----150--------------------
1,53,58Paal Kiil, Sportsklubben Vidar20.08.696Dummy, Dummy outdoor09.08.89
1,53,6Oddmund Joakimsen, Oslostudentenes IK Friidrett03.06.455Dummy, Dummy outdoor10.06.69
1,53,6Tom Ingebrigtsen, Sportsklubben Vidar03.05.481Dummy, Dummy outdoor04.10.69
1,53,6Haldor Sesseng, IK Tjalve26.04.502Dummy, Dummy outdoor14.08.75
1,53,6Arne Chr. Mohn, IL i BUL17.06.593Dummy, Dummy outdoor30.06.82
1,53,65Ivar Takle, Ready01.07.625Dummy, Dummy outdoor11.09.85
1,53,68Thomas Schibbye, Sportsklubben Vidar28.07.792Dummy, Dummy outdoor04.09.04
1,53,7Sigurd Roll, Ready01.10.224Dummy, Dummy outdoor04.07.48
1,53,7Harald Thoresen, IL i BUL14.08.371Dummy, Dummy outdoor30.05.64
1,53,7Eigil Soot, Sportsklubben Vidar06.01.392Dummy, Dummy outdoor22.07.64
-----160--------------------
1,53,7Claus Hagli, IK Tjalve02.04.502Dummy, Dummy outdoor08.09.77
1,53,79Eirik Jan Kroken, Oslostudentenes IK Friidrett08.02.633Dummy, Dummy outdoor01.09.92
1,53,8Bjørn Bogerud, IK Tjalve18.07.283Dummy, Dummy outdoor12.06.52
1,53,8Johan Nordli, IL i BUL08.01.363Dummy, Dummy outdoor12.08.63
1,53,82Jan Gisle Berger, IK Tjalve08.02.683Dummy, Dummy outdoor10.08.95
1,53,84Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.962-h3Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
1,53,85Stig Robert Larsen, Sportsklubben Vidar24.04.721Dummy, Dummy outdoor02.07.91
1,53,89Nur Aden, IL i BUL05.05.852Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
1,53,9Helge Knudsen, IL i BUL23.08.526Dummy, Dummy outdoor23.08.74
1,53,91Kjetil Hildeskor, IL i BUL12.10.601Dummy, Dummy outdoor05.08.86
-----170--------------------
1,53,95Sverre Briseid, IK Tjalve11.11.753Dummy, Dummy outdoor06.09.93
1,54,0Ragnar Johansen, IL i BUL19.03.182Dummy, Dummy outdoor11.07.48
1,54,0Svein Oseid, IK Tjalve04.06.304Dummy, Dummy outdoor07.06.55
1,54,0Stein Tagge, Sportsklubben Vidar16.08.462Dummy, Dummy outdoor01.06.67
1,54,0Per Alsgaard, Oslo Politis IL08.01.456Dummy, Dummy outdoor26.05.70
1,54,0Henrik Breder, IF Kamp-Vestheim10.10.473Dummy, Dummy outdoor18.06.75
1,54,0Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.544Dummy, Dummy outdoor30.06.82
1,54,0Bjørnar Andersen, Stovnerkameratene05.11.633Dummy, Dummy outdoor15.07.87
1,54,0Erlend Mangset Krog, IL i BUL23.01.854Dummy, Dummy outdoor03.06.03
1,54,02Halvor Sveen, Ready08.01.615Dummy, Dummy outdoor14.08.86
-----180--------------------
1,54,02Pål Hexum Solbu, IK Tjalve26.08.806Dummy, Dummy outdoor03.08.02
1,54,09Fredrik Urke Møllerstad, IL i BUL04.10.883Dummy, Dummy outdoor27.08.06
1,54,1Rolf Brekke, GTF Bjart12.10.102Dummy, Dummy outdoor05.08.34
1,54,1Harald Nygård, KFUM-Kameratene26.09.511Dummy, Dummy outdoor06.09.79
1,54,1Kai Hopperstad, Høybråten og Stovner IL04.11.552Dummy, Dummy outdoor20.08.84
1,54,2Ragnar Ekholdt, Bækkelagets SK24.01.143Dummy, Dummy outdoor13.08.36
1,54,2Ingvar Nygaard, IL i BUL26.03.297Dummy, Dummy outdoor19.06.59
1,54,2Terje Meier, IK Tjalve09.03.554Dummy, Dummy outdoor04.09.76
1,54,2Kjell Leira, IL i BUL24.08.466Dummy, Dummy outdoor29.06.77
1,54,2Fredrik Thaulow, IF Njård25.04.623Dummy, Dummy outdoor24.07.79
-----190--------------------
1,54,28Helge Morten Dørdal, IL i BUL22.12.681Dummy, Dummy outdoor05.06.90
1,54,29Torstein Ribe, IK Tjalve22.07.623Dummy, Dummy outdoor01.07.86
1,54,3Pål Ørn, Oslo IL06.01.586Dummy, Dummy outdoor14.06.78
1,54,36Christian Jensen, IK Tjalve30.01.814Dummy, Dummy outdoor22.06.02
1,54,39Ulf Wold, Lambertseter IF27.03.625Dummy, Dummy outdoor14.05.85
1,54,4Nils Søgaard, Torodd IF28.03.322Dummy, Dummy outdoor28.08.60
1,54,4Jan M. Selbo, IL i BUL15.06.561Dummy, Dummy outdoor16.05.78
1,54,4Sven Reme, Sportsklubben Vidar31.01.601Dummy, Dummy outdoor21.05.81
1,54,42Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett05.09.21
1,54,46Andreas Horsdal, IK Tjalve15.06.795Dummy, Dummy outdoor17.07.99
-----200--------------------
1,54,5Asbjørn Hansen, IL i BUL20.01.163Dummy, Dummy outdoor11.09.37
1,54,5Reidar Søsveen, SK Oslo-Ørn26.06.404Dummy, Dummy outdoor21.06.61
1,54,5Leif Kristensen, IL i BUL26.12.431Dummy, Dummy outdoor12.08.69
1,54,5Haavard Nordlie, IK Tjalve07.12.487Dummy, Dummy outdoor28.05.73
1,54,5Torbjørn Sundet, IL i BUL06.02.5414Dummy, Dummy outdoor03.09.74
1,54,5Arild Andersson, Ready07.07.554Dummy, Dummy outdoor11.06.81
1,54,5Dag Solvoll, IK Tjalve22.05.612Dummy, Dummy outdoor16.05.84
1,54,6Karl Erik Lunaas, IL i BUL21.03.222Dummy, Dummy outdoor05.09.54
1,54,6Bjørn Oscar Aaserud, Oslo IL26.09.436Dummy, Dummy outdoor02.06.65
1,54,6Jon Skappel, Oslostudentenes IK Friidrett18.06.395Dummy, Dummy outdoor19.06.65
-----210--------------------
1,54,65Karl Johan Standal, IL i BUL22.10.611Dummy, Dummy outdoor25.06.87
1,54,68Atle Næsheim, IL i BUL16.12.663Dummy, Dummy outdoor05.06.91
1,54,7Thorolf Schrøder-Nielsen, IK Tjalve02.04.483Dummy, Dummy outdoor23.05.67
1,54,7Bjørn Gulliksen, Oslostudentenes IK Friidrett27.03.455Dummy, Dummy outdoor21.05.68
1,54,7Petter Anderssen, Grorud IL27.04.591Dummy, Dummy outdoor13.09.78
1,54,70Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.985-h2 (G-18/19)Fana, UM 201703.09.17
1,54,74Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-fi-CGøteborg/SWE, Göteborg Friidrott Grand Prix16.08.19
1,54,8Hans Lehne, Ready14.02.141Dummy, Dummy outdoor03.06.38
1,54,8Pål Benum, IL i BUL03.08.353Dummy, Dummy outdoor28.05.59
1,54,8Reidar Førde, IL Vestar19.07.395Dummy, Dummy outdoor05.09.64
-----220--------------------
1,54,8Kjell Aksel Vea, IL i BUL02.02.441Dummy, Dummy outdoor31.08.67
1,54,80Vidar Storvik Hansen, IL i BUL26.03.664Dummy, Dummy outdoor23.07.91
1,54,86Nils Johan Jacobsen, Sportsklubben Vidar24.02.633Dummy, Dummy outdoor03.08.89
1,54,9Olaf Hoel, Oslo IL08.12.102Dummy, Dummy outdoor08.07.38
1,54,9John Bjørkvall, SK Oslo-Ørn27.06.262Dummy, Dummy outdoor22.08.54
1,54,99Ketil Wermskog, Sportsklubben Vidar07.05.651Dummy, Dummy outdoor09.08.84
1,54,99Bengt Åge Fjørtoft, Ready11.09.714Dummy, Dummy outdoor02.07.91
1,55,0Tor Nøkleby, Oslo IL11.07.151Dummy, Dummy outdoor21.08.38
1,55,0Jan Heyerdahl-Larsen, IL Heming01.06.243Dummy, Dummy outdoor13.08.48
1,55,0Arild Glemme, Sportsklubben Vidar08.06.434Dummy, Dummy outdoor26.08.61
-----230--------------------
1,55,0Bård Solvoll, IK Tjalve29.04.591Dummy, Dummy outdoor30.06.82
1,55,0Espen Hammer, IK Tjalve17.03.662Dummy, Dummy outdoor28.05.84
1,55,0Ketil Evjen Hansen, IL i BUL11.03.656Dummy, Dummy outdoor20.08.84
1,55,01Bjørn Tore Grutle, KFUM-Kameratene24.06.581Dummy, Dummy outdoor04.09.86
1,55,1Per Andresen, IK Tjalve25.12.252Dummy, Dummy outdoor16.07.47
1,55,1Håvard Kristiansen, Oslostudentenes IK Friidrett26.11.436Dummy, Dummy outdoor05.09.64
1,55,1Ivar Moe, Lambertseter IF22.01.547Dummy, Dummy outdoor23.05.72
1,55,1Inge Nessiøy, IF Kamp-Vestheim22.10.575Dummy, Dummy outdoor10.08.77
1,55,11Nils Ove Vassdal, Høybråten og Stovner IL11.12.572Dummy, Dummy outdoor05.07.84
1,55,13Anders Aukland, IK Tjalve12.09.725Dummy, Dummy outdoor16.07.96
-----240--------------------
1,55,18Oddbjørn Skogen, IK Tjalve26.04.661Dummy, Dummy outdoor10.08.93
1,55,2Finn Larsen, Sportsklubben Vidar08.08.321Dummy, Dummy outdoor30.06.56
1,55,2Rolf Hanssen, IL Bygdegutten03.02.331Dummy, Dummy outdoor20.09.62
1,55,2Kristian Wiese, IF Kamp-Vestheim10.05.513Dummy, Dummy outdoor07.09.70
1,55,2Stein Myhrvold, Ready06.04.501Dummy, Dummy outdoor16.09.72
1,55,3Normann Sørensen, IK Tjalve29.06.265Dummy, Dummy outdoor08.07.53
1,55,3Leif Randin, IK Tjalve19.05.403Dummy, Dummy outdoor08.09.60
1,55,3Per Dyblie, IL i BUL14.01.462Dummy, Dummy outdoor12.08.69
1,55,3Erik Husjord, IF Kamp-Vestheim18.08.592Dummy, Dummy outdoor21.05.79
1,55,3Odd Geir Aarrestad, Ready20.06.608Dummy, Dummy outdoor01.07.88
-----250--------------------
1,55,3Halvard Lange, IL i BUL01.04.865Dummy, Dummy outdoor13.09.05
1,55,30Martin Mæle, IL i BUL14.03.003Trondheim, Trondheimslekene15.08.21
1,55,35Oddvar Nilsen, Sportsklubben Vidar22.01.602Dummy, Dummy outdoor14.08.90
1,55,35Martin Breivik Smebye, IK Tjalve10.07.935-h3Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
1,55,4Osvald Støvind, Sportsklubben Vidar01.02.302Dummy, Dummy outdoor30.06.56
1,55,4Abel Østerberg, IL i BUL26.05.352Dummy, Dummy outdoor01.08.58
1,55,4Per-Bjørge Jansson, IK Tjalve04.09.432Dummy, Dummy outdoor07.06.63
1,55,41Anders Gullestad, IK Tjalve17.11.776Dummy, Dummy outdoor13.06.98
1,55,44Anders M. Jacobsen, IK Tjalve27.07.805Dummy, Dummy outdoor27.06.99
1,55,44Erik Josefsen, IL i BUL04.10.771Dummy, Dummy outdoor10.07.04
-----260--------------------
1,55,48Leif Olav Alnes, IK Tjalve29.01.5714Dummy, Dummy outdoor01.09.82
1,55,51Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h2High Point/NC/USA, VertKlasse Meeting23.03.19
1,55,74Jens-Olaf Breivik Lingaas, IK Tjalve12.08.931 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201218.08.12
1,55,97Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.946-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
1,55,98Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.956-nat2Oslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games13.06.13
1,56,28Andreas Søreng Høiby, IK Tjalve10.02.806-fi-DGøteborg/SWE, Folksam Grand Prix 201111.06.11
1,56,32Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,56,39Amund Rake Hoffart, IL i BUL06.08.885-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201110.07.11
1,56,40Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.991-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,54Carsten Haugen, IL i BUL15.01.931 (G-18/19)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
-----270--------------------
1,56,74Fredrik Finstad, Sportsklubben Vidar30.04.947-h1Stockholm/SWE, SM24.08.12
1,56,96Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.948Jessheim, UKI 800 m høstfest01.09.17
1,57,02Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.901Trondheim, Ranheimslekene 201928.08.19
1,57,22Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2Lillestrøm, Romerikslekene 202129.08.21
1,57,24Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.985-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
1,57,49Einar Haakon Christian Rose, Oslostudentenes IK Friidrett16.05.914-h1Lillestrøm, Lillestrøm Games04.07.11
1,57,70Anders Green-Stensrud, IK Tjalve13.11.842-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior30.06.11
1,57,83Torjus Halden, IK Tjalve11.02.934-h2 (G-18/19)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene18.06.11
1,57,87Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.002-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,57,99Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.003-h2Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
-----280--------------------
1,58,09Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.785-h1Lillestrøm, Lillestrøm Games04.07.11
1,58,19Martin Lager, IK Tjalve09.06.895-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
1,58,24Gullbrand Julius Aas, Oslostudentenes IK Friidrett28.07.874Lillestrøm, Romerikslekene 201530.05.15
1,58,58Roderick Duodu, IL i BUL30.03.021-h2Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
1,58,60Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.972-h2Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
1,58,82Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.984-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
1,58,99Jan Christian Kaltenborn, IK Tjalve05.04.803-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior30.06.11
1,58,99Endre Wigaard, IL i BUL25.06.963-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
1,59,06Jørgen Hågensen, IK Tjalve09.05.962-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,59,19Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
-----290--------------------
1,59,41Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.873Nadderud, Løpsstevne13.09.16
1,59,48Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.9915Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
1,59,75Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.862-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene13.08.16
1,59,86Magnus Hoel Skaar, IK Tjalve07.07.893-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne24.07.12
2,00,01Anders Bredesen Hatlelid, IK Tjalve04.01.941Oslo/Bi, Avslutningsstevne28.09.11
2,00,31Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.023-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,00,34Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.986-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.08.16
2,00,75Christian André Falkum Olsen, IL i BUL18.10.016-h3Jessheim, Norgeslekene06.08.21
2,00,83Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.0011-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201801.07.18
2,00,93Marcus Solheim, Bøler IF29.08.006-h1 (G-18/19)Overhalla, UM 201802.09.18
-----300--------------------
2,01,30Johannes Rudjord Volden, Oslostudentenes IK Friidrett14.10.956-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,01,31Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,01,33Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.983 (G-18/19)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
2,01,39Morten Grønbech, IL i BUL09.02.943 (G-17)Oslo/Bi, Bislett Lekene 201104.06.11
2,01,53Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.053 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,01,74Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.967-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
2,01,75Jens Nikolai Kortner, Oslostudentenes IK Friidrett19.12.863-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
2,02,11Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.973Las Palmas/ESP, II Jornada de Verano Absoluta30.04.16
2,02,19Abdullahi Ali Omar, IK Tjalve01.11.947-h2Oslo/Bi, Nasjonalt stevne24.07.12
2,02,73Axel Wollan, Oslostudentenes IK Friidrett19.02.933Osterøy, HTB karusell 228.06.21
-----310--------------------
2,02,77Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.064-h2Jessheim, Norgeslekene06.08.21
2,03,06August Magnus Flø, Sportsklubben Vidar28.09.954-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,03,33Sondre Aksel Qvale, Bøler IF20.02.975-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
2,03,33Sivert Eikrem, IL Koll14.08.974 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.16
2,03,50William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.961-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,03,66Henrik Velle, IK Tjalve28.11.916Lillehammer, Midtsommer-stevnet27.06.21
2,03,94Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.004-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201601.07.16
2,03,95Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031 (G-U20)Oslo/Bi, Bislett Running I12.05.21
2,04,04Markus Aarskog Pettersen, IL i BUL30.12.934 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201218.08.12
2,04,09Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.944-h1Nadderud, Tyrvinglekene 202118.09.21
-----320--------------------
2,04,13Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,04,23Erik Grammeltvedt, IL i BUL22.01.981-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
2,04,28Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.055-h2Nittedal, Nasjonalt løpsstevne med innlagt 800m Elite19.06.21
2,04,47Kristian Tokstad, IL i BUL22.01.001-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,04,50Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,04,62John Christian Fuhr, IL i BUL29.07.737-h1Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201218.08.12
2,04,94Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.889-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene05.08.17
2,04,98Filip Kronqvist, Oslostudentenes IK Friidrett10.07.947Oslo/Bi, Klubbstevne30.04.16
2,05,00Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.017 (G-16)Fana, UM 201702.09.17
2,05,00Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.038-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
-----330--------------------
2,05,18Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-h1 (G-15)Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
2,05,25Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.973-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene08.08.15
2,05,55Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,05,62Henrik Grønstad, IK Tjalve29.05.9510-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12
2,05,81Mohamed Akli, IL i BUL08.09.007-h1 (G-17)Fana, UM 201703.09.17
2,06,11Herman Foss, IL i BUL12.10.998-h1Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
2,06,13Knut Harald Hylleseth, Bøler IF09.05.707-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,06,19Michael Solem, IK Tjalve29.12.865-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12
2,06,63Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.007 (G-17)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
2,06,70Kristian Bråthen Børve, Sportsklubben Vidar08.12.065 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
-----340--------------------
2,06,79Emil Martin Ahlbäck, IK Tjalve24.02.936-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,06,84Asle Slettemoen, IL i BUL18.07.715-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,07,28Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.045 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,07,32Hauk Are Fjeld, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.947-h3Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,07,44Alexander Windjusveen, IK Tjalve02.06.9610 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12
2,07,60Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202122.08.21
2,07,63Jasin Hussein Eidem, IL i BUL01.02.002 (G-16)Oslo/St, KM Oslo25.09.16
2,07,70Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,07,74Alexandar Petkovic, Oslostudentenes IK Friidrett28.08.843Oslo/Bi, Avslutningsstevne28.09.11
2,07,81Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.021Lillestrøm, Høststevne19.09.20
-----350--------------------
2,07,84Armann Saastad Haugan, IL Koll18.01.021-h1 (G-15)Fana, UM 201702.09.17
2,07,91Theodor Raaberg, Bøler IF09.11.993-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet18.07.18
2,07,93Michael Nilsson, IL i BUL09.02.836-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior30.06.11
2,07,94Jon Tjørsvaag Nilsen, IL i BUL01.09.818-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,08,15Lars Kåsine Eriksrud, Rustad IL14.05.911Lillehammer, GD-lekene21.09.13
2,08,55Henrik Grønbech, IL i BUL18.03.964-h2 (G-15)Fredrikstad, UM 201127.08.11
2,08,90Edvard Ryan Bergseth, Oslostudentenes IK Friidrett26.04.921-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,08,94Kristian Berg, IL i BUL23.04.941 (G-17)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap05.09.11
2,09,31Daniel Jørgen Børseth, Oslostudentenes IK Friidrett22.09.862-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,09,34Oscar Moe, IK Tjalve12.05.9810-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
-----360--------------------
2,09,48Sander Uv, Rustad IL28.12.001-h1 (G-15)Lillestrøm, UM 201512.09.15
2,09,70Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.066-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM Friidrett04.09.21
2,09,89Gustav Rauø Vasdal, Oslostudentenes IK Friidrett07.04.912Porsgrunn, Nasjonalt stevne17.08.16
2,10,07Magnus Wiik Eckhoff, Sportsklubben Vidar09.06.985-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,10,29Noah R Wicken, IL i BUL12.10.988-h1 (G-17)Lillestrøm, UM 201513.09.15
2,10,30Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004-h5 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201601.07.16
2,10,38Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,10,40Peder Gundersen Strand, IL Heming23.04.949-h1Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201218.08.12
2,10,69Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Lambertseter IF31.05.061 (G-15)Moss, Sparebak1-lekene 202119.06.21
2,10,79Theodor Eskeland, IL i BUL24.12.00 (G-16)Nittedal, KM i Akershus 201621.08.16
-----370--------------------
2,10,80Jens Petter Thoresen, Bækkelagets SK13.12.961 (MJ)Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
2,11,34Sebastian Mitchell, Bækkelagets SK06.03.974-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,11,46Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.725 (MV40)Stavanger, NM Veteran15.09.12
2,11,58Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962 (G-17)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
2,11,7Kimme Arnesen, IL Heming04.12.681 (MV45)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.13
2,11,89Anders Omholt-Jensen, IL i BUL24.05.876-h9Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
2,12,16Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.063-h1 (G-15/17)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.21
2,12,74Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.047 (G-15+)Bækkelaget, Klubbstevne 2 Ungdomsstevne14.06.21
2,12,98Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.0412 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,13,03Sverre Grønvold, Bækkelagets SK06.04.991 (G-17)Lillehammer, Veidekke-stevnet12.07.16
-----380--------------------
2,13,08Yann Kieffer, IL i BUL09.09.984-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,13,19Filip Meo, IL Koll19.03.028-h2 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201717.06.17
2,13,58Vetle Solodden Lier, IL Koll16.10.994 (MJ)Amarillo/TX/USA, District 3-5A Meet14.04.17
2,13,61Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031 (G-15)Oppegård, Oppegårdlekene26.08.18
2,13,85Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.973-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,14,05Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.954-h1 (G-16)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene18.06.11
2,14,27Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942 (G-17)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap05.09.11
2,14,46Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.994-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,14,65Birk Hogstad, IL i BUL16.10.996-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Sävedalsspelen06.06.15
2,14,79Hans Kristian Bjørgo Kværum, IL Koll01.04.022 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201727.05.17
-----390--------------------
2,15,00Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
2,15,28Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.007-h5 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201601.07.16
2,15,34Younes Abdellaue, Sportsklubben Vidar05.04.022 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap21.09.19
2,15,98Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031 (G-18/19)Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1925.09.21
2,15,99Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.963 (G-15)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap05.09.11
2,16,00William Baraki, IL i BUL26.12.951 (G-16)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap05.09.11
2,16,02Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.9611 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201218.08.12
2,16,14Henrik Elstrand, Øraker skole07.03.963-h1 (G-15)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene18.06.11
2,16,16Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.981 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
2,16,23Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.993 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene23.08.14
-----400--------------------
2,16,36Jesper Hofgaard, IL i BUL10.12.982 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 201530.08.15
2,16,72Daniel Krogh, Bækkelagets SK03.11.965-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,16,90Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.943 (G-17)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap05.09.11
2,17,24Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
2,18,0Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.951 (G-18/19)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
2,18,63Christian Bakke, Lyn Ski01.07.922Skien, Herkuleslekene04.06.16
2,19,01Harald Horn, IL Koll07.07.023 (G-15)Nittedal, KM Oslo/Akershus 201720.08.17
2,19,04Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.611 (MV50)Greveskogen, Seriestevne løp/kast22.07.14
2,19,06Sivert Risnes Bøen, IL Koll26.02.986-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,19,31Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil Løpsstevne30.06.21
-----410--------------------
2,19,32Johannes Vincent Meo, IL Koll07.08.984-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
2,19,37Geir Holmsen, Stovnerkameratene01.10.671 (MV50)Jessheim, UKI Karusellen 5. løp09.09.21
2,19,58Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.972 (G-16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
2,19,58Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus15.09.19
2,19,7Jarle Rønvik, IL Koll06.08.66 (MV45)Sande, KM Veteraner14.09.11
2,19,89Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.006-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene11.06.16
2,20,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.045 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,20,14Halvor Melsom, Sportsklubben Vidar19.12.008 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
2,20,19Tord Johan Espe, Sportsklubben Vidar05.05.007-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene11.06.16
2,21,07André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----420--------------------
2,21,31Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.979-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,21,36Erlend Uthaug, Sportsklubben Vidar18.12.983-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,21,80Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,21,83Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,21,97Håkon Ringdal, Bækkelagets SK06.01.952 (G-16)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap05.09.11
2,21,99Lakshihan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb13.03.013 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201802.06.18
2,22,41Hassan Bouka, IL i BUL30.04.698 (MV40)Stavanger, NM Veteran15.09.12
2,22,69Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,23,28Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.035-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
2,23,35Sigurd Berre, Bøler IF07.04.998-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
-----430--------------------
2,23,99Henrik Brodin Lien, IL i BUL24.04.9612 (G-15)Oslo/Bi, Bislett Lekene 201104.06.11
2,24,73Peder Halvorsen, Ready27.02.986-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,25,2Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,25,44Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.048-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
2,25,5Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.021 (G-14/15)Oslo/NIH, Klubbmesterskap - dag 125.09.17
2,25,51Eirik Jonas Blomseth, Lillomarka Skiklubb24.02.953 (G-16)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap05.09.11
2,25,94Håkon Bjørkum, Ready13.07.987-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene13.06.15
2,26,58Ezatullah Servary, IL i BUL01.05.9511Oslo/Bi, Klubbstevne30.04.16
2,27,5Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.052-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,28,70Lars Johan L'abee-Lund, Bækkelagets SK26.04.781 (MV40)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus06.06.18
-----440--------------------
2,29,20Petter Østreng, Sportsklubben Vidar18.04.005 (G-16)Nittedal, Treningsstevne16.05.16
2,29,34Nouraldin Nia, IK Tjalve18.05.916Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
2,29,45Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.611 (MV50)Ski, KM-veteraner08.06.11
2,29,80Martin Nikolai Kanestrøm, IL i BUL23.11.964 (G-15)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap05.09.11
2,30,45Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982 (G-18/19)Oslo/St, KM Oslo25.09.16
2,31,6Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,32,92Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.646Oslo/St, Nasjonalt stevne31.08.11
2,32,93Axel Alm Hovland, Bækkelagets SK08.03.981-h1 (G-15)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
2,33,65Felix Christensen, IL i BUL20.04.027 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,33,77Joachim L Christiansen, IL i BUL05.02.968-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
-----450--------------------
2,34,32Magnus Sandaas Gill, Bøler IF22.03.013 (G-15)Oslo/St, KM Oslo25.09.16
2,37,34Oskar Mellum-Halvorsen, Bækkelagets SK11.03.042 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
2,37,67Arne Olav Sunde, Bækkelagets SK09.06.661 (MV50)Bækkelaget, Seriestevne29.10.20
2,38,1Ole Kristian Sørland, Bækkelagets SK20.12.681 (MV)Bækkelaget, Veteran 3000m04.10.21
2,41,04Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.043 (G-11/14)Bækkelaget, Bækkelagets Klubbmesterskap 201921.09.19
2,43,2Sturla Throndsen, Sportsklubben Vidar02.02.602 (MV55)Jessheim, UKI-karusellens 6. løp30.09.17
2,45,53Håvard Torsteinson Hasås, IL i BUL14.07.871Oslo/Bi, Høststevne27.09.17
2,45,86Tormod Bønes, IL i BUL09.04.422Oslo/Bi, Høststevne27.09.17
2,50,72Oscar Giverin, IK Tjalve26.12.993 (G-15)Skien, Herkuleslekene24.05.14
2,52,7Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.481 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen 201615.10.16
-----460--------------------
3,01,7Bjørn Knudsen, Stovnerkameratene11.01.521 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen 201615.10.16
3,02,0Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.442 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
3,14,5Aage Sjøberg, Stovnerkameratene17.03.497 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen03.10.15
3,16,8Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK og Veteraner22.06.21
3,17,16Dag Erichsrud, Oslostudentenes IK Friidrett08.11.491 (MV60)Ski, Kretsstevne24.08.11
3,19,0Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Fet, OBIK og Veteraner21.09.21
4,31,4Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
4,35,9Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
5,55,2Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,97Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981 (G-14/17)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
2,10,00Yann Kieffer, IL i BUL09.09.982 (G-14/17)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,24Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.975-fi-AKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix27.07.16
2,00,66Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.032-h3 (G-15)Overhalla, UM 201801.09.18
2,03,32Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2Oslo/Bi, Julistevnet07.07.21
2,10,97William Bayaki (UTL), IL i BUL01.01.957-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne26.07.11
2,13,69Mohamed Isak (SWE), IL i BUL08.11.951 (G-18/19)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
2,14,25Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.026-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

Ikke godkjente resultater
Gal tid/Wrong timing
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54,1Antero Rinne, IK Tjalve21.11.5910Dummy, Dummy outdoor03.07.87

Feil resultat/Incorrect result
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,58Terje Moen, IL i BUL20.02.574Dummy, Dummy outdoor16.09.82

Sannsynlig for kort bane/Porbable short track
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54,7Hans Lehne, Ready14.02.141Dummy, Dummy outdoor28.08.39

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,19,0Audun Boysen, IK Tjalve10.05.291Dummy, Dummy outdoor30.08.55
2,19,67Tommy Gjølga, IL i BUL01.05.692Dummy, Dummy outdoor27.07.91
2,19,84Bo Breigan, IK Tjalve17.12.586Dummy, Dummy outdoor11.07.86
2,20,0Espen Borge, IK Tjalve08.09.611Dummy, Dummy outdoor27.08.87
2,21,17Bjørn Arild Bøhleng, IL i BUL23.03.722Dummy, Dummy outdoor25.05.96
2,21,8Ulf Bertil Lundh, IK Tjalve11.10.321Dummy, Dummy outdoor21.09.58
2,22,32Morten Jurs, IK Tjalve16.01.602Dummy, Dummy outdoor14.08.86
2,22,70Torstein Brox, IL i BUL11.06.591Dummy, Dummy outdoor16.09.84
2,23,1Erik Lodding, IK Tjalve13.06.671Dummy, Dummy outdoor21.09.89
2,23,44Knut W. Svendsen, IL i BUL27.11.633Dummy, Dummy outdoor22.05.93
-----10--------------------
2,24,0Jan Henrik Bentzon, IF Njård18.04.404Dummy, Dummy outdoor20.07.61
2,24,16Stein Engevold, Sportsklubben Vidar02.11.673Dummy, Dummy outdoor05.07.86
2,24,37Kristian Brækkan, IK Tjalve19.02.757Dummy, Dummy outdoor17.08.94
2,24,66Inge Kolstad, IL i BUL11.07.611Dummy, Dummy outdoor05.09.84
2,24,71Morten Uggerud, IL i BUL03.04.594Dummy, Dummy outdoor16.09.84
2,24,8Arne Kvalheim, IK Tjalve25.04.451Dummy, Dummy outdoor06.06.70
2,25,5Trond Syvertsen, IK Tjalve30.03.653Dummy, Dummy outdoor21.09.89
2,25,65Geir Johnny Berg, IL i BUL30.04.754Dummy, Dummy outdoor03.08.00
2,25,7Knut Brustad, IL i BUL23.07.451Dummy, Dummy outdoor29.08.69
2,26,1Rune Hvidsten, Sportsklubben Vidar07.10.631Dummy, Dummy outdoor04.09.85
-----20--------------------
2,26,15Stian Flo, IK Tjalve04.03.851Grimstad, Grimstadlekene 201107.05.11
2,26,2Stig Rekdal, IK Tjalve08.09.392Dummy, Dummy outdoor18.09.65
2,26,3Bjørn Berre, Ready10.12.612Dummy, Dummy outdoor04.09.85
2,26,6Arne Stamnes, IL i BUL23.04.332Dummy, Dummy outdoor26.08.59
2,26,66Petter Moe, IL Koll20.03.603Dummy, Dummy outdoor10.07.83
2,26,8Nils Jebsen, IL Heming12.10.402Dummy, Dummy outdoor03.09.63
2,26,9Per Lie, Oslo TF13.08.121Dummy, Dummy outdoor31.05.40
2,27,0Erik Sarto, IK Tjalve07.09.304Dummy, Dummy outdoor25.08.55
2,27,19Håkon Brox, IK Tjalve18.01.855Dummy, Dummy outdoor23.07.09
2,27,2Thor Helland, IL i BUL10.12.364Dummy, Dummy outdoor26.08.59
-----30--------------------
2,27,3Einar Førde, IK Tjalve20.01.432Dummy, Dummy outdoor08.07.63
2,27,38Johannes Alnes, Bækkelagets SK07.06.901-h1Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
2,27,4Knut Kvalheim, IK Tjalve14.06.501Dummy, Dummy outdoor16.07.68
2,27,79Per Ove Wengstad, Sportsklubben Vidar16.11.654Dummy, Dummy outdoor02.07.85
2,28,1Roar Krogh, Ready10.10.563Dummy, Dummy outdoor04.10.81
2,28,4Dag Solvoll, IK Tjalve22.05.615Dummy, Dummy outdoor04.09.85
2,28,5Kjell Martinsen, Sportsklubben Vidar10.10.303Dummy, Dummy outdoor26.08.58
2,28,5Ketil Evjen Hansen, IL i BUL11.03.656Dummy, Dummy outdoor04.09.85
2,28,5Håkon Anmarkrud, KFUM-Kameratene18.07.604Dummy, Dummy outdoor03.10.85
2,28,6Thor Walter Kristensen, Bøler IF15.10.638Dummy, Dummy outdoor01.08.81
-----40--------------------
2,28,79Olav Sveen, Ready17.06.572Dummy, Dummy outdoor28.08.86
2,28,8Per Andresen, IK Tjalve25.12.254Dummy, Dummy outdoor15.07.47
2,28,8Terje Schrøder-Nielsen, IK Tjalve29.01.452Dummy, Dummy outdoor22.06.65
2,29,1Henrik Breder, IF Kamp-Vestheim10.10.476Dummy, Dummy outdoor07.09.75
2,29,3Per-Bjørge Jansson, IK Tjalve04.09.433Dummy, Dummy outdoor08.07.63
2,29,4Bjørn Vade, IK Tjalve02.05.221Dummy, Dummy outdoor11.06.48
2,29,7Svein Oseid, IK Tjalve04.06.305Dummy, Dummy outdoor25.08.55
2,29,9Christian Fredrik Eriksen, Bækkelagets SK01.06.491Dummy, Dummy outdoor22.08.67
2,29,9Bjørn Kilskar, IL i BUL01.05.661Dummy, Dummy outdoor25.09.87
2,29,9Jan Gisle Berger, IK Tjalve08.02.686Dummy, Dummy outdoor24.03.89
-----50--------------------
2,30,0Arnfinn Haugland, IL i BUL19.03.304Dummy, Dummy outdoor31.07.57
2,30,0Hans Christian Høegh, Sportsklubben Vidar09.04.501Dummy, Dummy outdoor04.06.68
2,30,0Dag Jønsberg, KFUM-Kameratene29.05.638Dummy, Dummy outdoor04.09.85
2,31,78Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,34,75Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.962Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,34,83Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.973Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,36,10Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.944Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,36,26Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.005Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,37,78Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.861Ås, Kretsstevne06.05.13
2,40,39Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.872Ås, Kretsstevne06.05.13
-----60--------------------
2,41,13Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.783Ås, Kretsstevne06.05.13
2,42,36Morten Grønbech, IL i BUL09.02.942 (G-17)Askim, Askim Sparebanklekene 201121.05.11
2,42,56Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.946Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,44,46Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.017Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,46,77Anders Omholt-Jensen, IL i BUL24.05.875Ås, Kretsstevne06.05.13
2,52,61Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.988Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
2,59,32Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02M (G-15)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
2,59,46Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.989Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
3,02,14Henrik Sunne Fjeld, Sportsklubben Vidar30.09.9510Oslo/Bi, Asics Relay Challenge05.05.17
3,02,64Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.966Ås, Kretsstevne06.05.13
-----70--------------------
3,03,87Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00M (G-15)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
3,08,69Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
3,09,75Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-16)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
3,09,90Joakim Wethal, IL i BUL10.02.757Ås, Kretsstevne06.05.13
3,16,20Rasmus Stene, Lambertseter IF13.11.94D (G-17)Trondheim, UM / NM Mangekamp 201111.09.11
3,18,93Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
4,13,0Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV45)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20
4,27,8Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Oslo/St, OBIK og veteran15.06.21
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,25Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.974Umeå/SWE, Folksam Challange16.08.15
2,38,56Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (G-15/17)Sandefjord, Vestfold Karusellen05.09.18

Ikke godkjente resultater
Uklart tider/Unclear timing
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,0Jens Christian Berge, IL i BUL25.09.382Dummy, Dummy outdoor26.09.65
2,26,0Jon Olav Viste, Oslostudentenes IK Friidrett06.08.433Dummy, Dummy outdoor26.09.65

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,37,98+Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.938Oslo/Bi, Wanda Diamond League01.07.21
3,38,1Knut Kvalheim, IK Tjalve14.06.505Dummy, Dummy outdoor30.06.76
3,38,5Arne Kvalheim, IK Tjalve25.04.451Dummy, Dummy outdoor28.08.68
3,38,63Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.942-hNatOslo/Bi, Diamond League 2016 - Bislett Games09.06.16
3,38,74Espen Borge, IK Tjalve08.09.612Dummy, Dummy outdoor01.07.87
3,40,12Bård Kvalheim, IK Tjalve17.09.731Dummy, Dummy outdoor25.07.06
3,40,47Tommy Gjølga, IL i BUL01.05.6910Dummy, Dummy outdoor06.07.91
3,40,61Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.892-fi-BNinove/BEL, 22ste Memorial Rasschaert21.07.12
3,40,84Torstein Brox, IL i BUL11.06.594Dummy, Dummy outdoor28.06.84
3,42,1Ulf Bertil Lundh, IK Tjalve11.10.327Dummy, Dummy outdoor28.08.58
-----10--------------------
3,42,20Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.8912-natOslo/Bi, Diamond League 2011 - Bislett Games09.06.11
3,42,4Rolf Olsen, KFUM-Kameratene20.04.499Dummy, Dummy outdoor24.07.73
3,42,41Rune Wiker, IL i BUL18.05.633Dummy, Dummy outdoor15.06.90
3,43,1Knut Brustad, IL i BUL23.07.454Dummy, Dummy outdoor11.08.68
3,43,37Bjørn Arild Bøhleng, IL i BUL23.03.721Dummy, Dummy outdoor14.05.98
3,43,38Ketil Evjen Hansen, IL i BUL11.03.653Dummy, Dummy outdoor23.08.87
3,43,63Sverre Dombu, IL i BUL16.09.542Dummy, Dummy outdoor31.05.84
3,43,63Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.931-nat3Heusden-Zolder/BEL, KBC-Nacht18.07.15
3,43,93Bo Breigan, IK Tjalve17.12.583Dummy, Dummy outdoor20.05.86
3,44,10Johannes Alnes, Bækkelagets SK07.06.901-fi-AOordegem/BEL, 21st Memorial Leon Buyle02.06.12
-----20--------------------
3,44,2Audun Boysen, IK Tjalve10.05.292Dummy, Dummy outdoor03.08.54
3,44,22Eirik Hansen, IK Tjalve14.05.631Dummy, Dummy outdoor24.06.87
3,44,3Terje Schrøder-Nielsen, IK Tjalve29.01.452Dummy, Dummy outdoor03.09.68
3,44,34Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.949-hNatOslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games11.06.14
3,44,4Thor Helland, IL i BUL10.12.364Dummy, Dummy outdoor10.08.65
3,44,4Stig Roar Husby, IL i BUL12.09.549Dummy, Dummy outdoor18.07.84
3,44,43Håkon Brox, IK Tjalve18.01.8515-natOslo/Bi, Diamond League 2011 - Bislett Games09.06.11
3,44,74Johan Brekke, Sportsklubben Vidar01.08.593Dummy, Dummy outdoor23.07.87
3,44,8Morten Jurs, Oppsal IF16.01.602Dummy, Dummy outdoor01.08.84
3,44,9Arne Stamnes, IL i BUL23.04.333Dummy, Dummy outdoor17.09.59
-----30--------------------
3,45,34Roger Gjøvaag, IL i BUL07.09.562Dummy, Dummy outdoor01.06.83
3,45,36Simen Bakken, IL Heming11.09.671Dummy, Dummy outdoor15.06.85
3,45,4Terje Lilleseth, IL i BUL10.08.262Dummy, Dummy outdoor06.08.56
3,45,42Ben M. Øverland, Ready11.02.634Dummy, Dummy outdoor06.08.87
3,45,50Egil Takle, Ready02.07.586Dummy, Dummy outdoor28.06.86
3,45,51Terje Moen, IL i BUL20.02.574Dummy, Dummy outdoor11.06.83
3,45,7Claus Hagli, IK Tjalve02.04.504Dummy, Dummy outdoor28.06.77
3,45,7Peder Arne Sylte, IK Tjalve16.04.544Dummy, Dummy outdoor06.09.79
3,45,98Ronny Nordli, IK Tjalve27.10.662Dummy, Dummy outdoor16.08.92
3,46,0Konrad Hanssen Ystborg, IK Tjalve02.05.417Dummy, Dummy outdoor03.09.68
-----40--------------------
3,46,1Magne Bjørdal, IK Tjalve04.08.468Dummy, Dummy outdoor03.09.68
3,46,1Bredo Glomsrød, KFUM-Kameratene07.02.5211Dummy, Dummy outdoor01.06.76
3,46,12Dag Erik Vågdal, Ready21.05.616Dummy, Dummy outdoor23.07.87
3,46,2Åge Henriksen, IK Tjalve05.08.612Dummy, Dummy outdoor14.08.86
3,46,3Ragnar Schie, IK Tjalve20.06.483Dummy, Dummy outdoor09.09.71
3,46,35Arild Haugene, IL i BUL13.02.591Dummy, Dummy outdoor18.06.85
3,46,49Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.938-h1Gøteborg/SWE, FGP Challenge14.08.15
3,46,66Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.994-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,46,69Trond Syvertsen, IK Tjalve30.03.6511Dummy, Dummy outdoor09.06.88
3,46,70Nils Johan Jacobsen, IL i BUL24.02.632Dummy, Dummy outdoor10.07.93
-----50--------------------
3,46,71Jan Ove Pilskog, Sportsklubben Vidar29.05.677Dummy, Dummy outdoor26.07.94
3,46,95Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.962-fi-BSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix25.06.15
3,46,97Per Ove Wengstad, Sportsklubben Vidar16.11.656Dummy, Dummy outdoor21.05.87
3,47,02Olav Bruflot, Sportsklubben Vidar16.09.653Dummy, Dummy outdoor02.07.91
3,47,12Inge Kolstad, IL i BUL11.07.615Dummy, Dummy outdoor26.08.84
3,47,14Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.962-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
3,47,16Stein Engevold, Sportsklubben Vidar02.11.679Dummy, Dummy outdoor16.08.87
3,47,16Lasse Erik Jensen, IK Tjalve23.09.674Dummy, Dummy outdoor24.08.93
3,47,3Kjell Leira, IL i BUL24.08.467Dummy, Dummy outdoor28.06.77
3,47,37Oddbjørn Skogen, IK Tjalve26.04.663Dummy, Dummy outdoor24.07.93
-----60--------------------
3,47,39Erik Lodding, IK Tjalve13.06.677Dummy, Dummy outdoor19.08.89
3,47,5Eirik Berge, IK Tjalve22.09.485Dummy, Dummy outdoor23.05.78
3,47,6Pål Benum, IL i BUL03.08.355Dummy, Dummy outdoor17.09.59
3,47,6Nils Jebsen, IK Tjalve12.10.403Dummy, Dummy outdoor28.08.68
3,47,60Bjørn Berre, Ready10.12.613Dummy, Dummy outdoor29.07.86
3,47,7Jens Christian Berge, IL i BUL25.09.383Dummy, Dummy outdoor10.08.64
3,47,74Petter Moe, IL Koll20.03.606Dummy, Dummy outdoor31.07.83
3,47,80Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.954-h1Gainesville/FL/USA, Tom Jones Memorial13.04.18
3,47,83Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
3,48,17Rune Hvidsten, Sportsklubben Vidar07.10.631Dummy, Dummy outdoor20.05.86
-----70--------------------
3,48,34Bjørnar Andersen, Stovnerkameratene05.11.635Dummy, Dummy outdoor18.08.88
3,48,39Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052-h6Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
3,48,4Ivar Isaksen, Oslostudentenes IK Friidrett25.04.373Dummy, Dummy outdoor23.08.64
3,48,44Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.8410-fi-AJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
3,48,49Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.018-h4Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,48,5Erling Ødegaard, IL i BUL16.12.295Dummy, Dummy outdoor31.07.59
3,48,65Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.912Oslo/Bi, Norwegian Milers Club11.07.14
3,48,66Geir Johnny Berg, IL i BUL30.04.756Dummy, Dummy outdoor15.08.00
3,48,70Per Kristian Mørk, IK Tjalve20.05.656Dummy, Dummy outdoor04.07.92
3,48,80Børre Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar19.05.706Dummy, Dummy outdoor22.07.94
-----80--------------------
3,48,9Roger Øye, IL i BUL30.04.552Dummy, Dummy outdoor30.06.76
3,48,99Bjørn Kilskar, IL i BUL01.05.6613Dummy, Dummy outdoor13.07.88
3,49,0Knut Øverberg, IK Tjalve23.06.596Dummy, Dummy outdoor21.06.82
3,49,07Morten Stabell-Hansen, Høybråten og Stovner IL18.11.611Dummy, Dummy outdoor20.06.84
3,49,1Christian Fredrik Eriksen, Sportsklubben Vidar01.06.494Dummy, Dummy outdoor22.08.73
3,49,11Lars Kjerengtrøen, IK Tjalve07.06.7927Dummy, Dummy outdoor26.03.04
3,49,2Reidar Søsveen, SK Oslo-Ørn26.06.403Dummy, Dummy outdoor25.07.63
3,49,2Per Haga, Sportsklubben Vidar05.03.487Dummy, Dummy outdoor09.07.75
3,49,37Svein Inge Buhaug, IL i BUL03.01.703Dummy, Dummy outdoor24.05.94
3,49,4Tormod Hermansen, Oslostudentenes IK Friidrett23.04.402Dummy, Dummy outdoor28.08.62
-----90--------------------
3,49,4Odd Aksnes, IK Tjalve11.05.491Dummy, Dummy outdoor17.06.75
3,49,4Harald Nygård, KFUM-Kameratene26.09.515Dummy, Dummy outdoor12.07.79
3,49,40Stian Flo, IK Tjalve04.03.851-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne21.07.11
3,49,51Olav Sveen, Ready17.06.573Dummy, Dummy outdoor01.07.85
3,49,6Øyvind Dahl, IL i BUL12.05.517Dummy, Dummy outdoor20.06.78
3,49,60Thor Walter Kristensen, Bøler IF15.10.636Dummy, Dummy outdoor30.05.81
3,49,7Inge Lundeby, Oslostudentenes IK Friidrett08.01.442Dummy, Dummy outdoor31.05.67
3,49,7Stein Tagge, Sportsklubben Vidar16.08.466Dummy, Dummy outdoor18.06.70
3,49,8Thorolf Schrøder-Nielsen, IK Tjalve02.04.483Dummy, Dummy outdoor29.05.74
3,49,86Asmund Taarud, IK Tjalve24.05.645Dummy, Dummy outdoor25.08.84
-----100--------------------
3,49,92Roar Krogh, Ready10.10.566Dummy, Dummy outdoor18.08.87
3,50,2Inge Simonsen, IL i BUL01.07.536Dummy, Dummy outdoor18.08.81
3,50,3Einar Førde, IK Tjalve20.01.432Dummy, Dummy outdoor18.08.63
3,50,3Hans Petter Holmerud, IK Tjalve24.09.578Dummy, Dummy outdoor21.06.82
3,50,3Dag Solvoll, IK Tjalve22.05.614Dummy, Dummy outdoor26.08.85
3,50,4Erik Sarto, IK Tjalve07.09.303Dummy, Dummy outdoor02.09.54
3,50,49Kristian Brækkan, IK Tjalve19.02.751Dummy, Dummy outdoor04.09.94
3,50,5Ola Tellesbø, IL i BUL03.08.361Dummy, Dummy outdoor31.08.63
3,50,6Karl Erik Lunaas, IL i BUL21.03.224Dummy, Dummy outdoor03.08.55
3,50,6Åge Galgerud, IK Tjalve23.03.474Dummy, Dummy outdoor21.05.74
-----110--------------------
3,50,6Yngvar Christiansen, Oppsal IF26.08.604Dummy, Dummy outdoor24.07.85
3,50,7Finn Sjølie, IF Kamp15.03.433Dummy, Dummy outdoor31.05.67
3,50,77Audun Nordtveit, IK Tjalve08.06.8815-natOslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games13.06.13
3,50,8Dagfinn Moe, Lambertseter IF07.10.481Dummy, Dummy outdoor27.06.74
3,50,8Tore Matre, IL i BUL01.01.501Dummy, Dummy outdoor01.07.81
3,51,08Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.036-h2Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
3,51,1Erik Evensen, IK Tjalve04.03.487Dummy, Dummy outdoor04.07.75
3,51,2Reidar Næss, IL i BUL18.10.338Dummy, Dummy outdoor18.07.58
3,51,2Aarstein Rebne, IK Tjalve05.10.523Dummy, Dummy outdoor29.06.77
3,51,30Oddvar Nilsen, Sportsklubben Vidar22.01.606Dummy, Dummy outdoor06.07.91
-----120--------------------
3,51,4Jan Henrik Bentzon, IF Njård18.04.403Dummy, Dummy outdoor31.08.63
3,51,5Harald Pleym, Oslostudentenes IK Friidrett25.02.404Dummy, Dummy outdoor02.09.66
3,51,5Bård Solvoll, IK Tjalve29.04.591Dummy, Dummy outdoor12.07.83
3,51,7Stein R. Ulseth, KFUM-Kameratene09.12.522Dummy, Dummy outdoor14.06.77
3,51,7Øystein Nordvik, IL i BUL27.12.545Dummy, Dummy outdoor17.06.82
3,51,70Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.965-fi-BJessheim, UKI 1500m Elite / 800m KS Invitasjonsløp02.06.16
3,51,8Helge Pharo, IK Tjalve29.12.433Dummy, Dummy outdoor08.08.69
3,51,83Lars Kristian Tveter, IK Tjalve14.07.782Dummy, Dummy outdoor04.07.00
3,51,9Karsten Haugskott, IL i BUL11.08.404Dummy, Dummy outdoor07.09.65
3,52,0Kristian Torp-Hansen, IL i BUL17.07.438Dummy, Dummy outdoor26.08.71
-----130--------------------
3,52,04Jens Petter Kværner, KFUM-Kameratene17.04.605Dummy, Dummy outdoor11.06.83
3,52,1Per Erik Sponberg, IL i BUL27.02.403Dummy, Dummy outdoor08.06.63
3,52,1Morten Uggerud, IL i BUL03.04.591Dummy, Dummy outdoor15.08.84
3,52,1Dag Jønsberg, KFUM-Kameratene29.05.631Dummy, Dummy outdoor08.09.86
3,52,17Yngve Solheim, IL i BUL07.03.7215Dummy, Dummy outdoor21.07.95
3,52,2Thor Bøhleng, Oslospeidernes IL09.08.484Dummy, Dummy outdoor23.08.68
3,52,22Stig Robert Larsen, Sportsklubben Vidar24.04.728Dummy, Dummy outdoor16.07.91
3,52,3Ivar Egeberg, IL i BUL11.03.503Dummy, Dummy outdoor22.08.78
3,52,34Erland Øverby, Torodd IF04.10.641Dummy, Dummy outdoor04.08.86
3,52,34Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-fi-AJessheim, 1500 Elite04.06.20
-----140--------------------
3,52,4Bjørn Gulliksen, Oslostudentenes IK Friidrett27.03.453Dummy, Dummy outdoor01.06.68
3,52,42Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-h3Jessheim, Norgeslekene08.08.20
3,52,6Bjørn Bogerud, IK Tjalve18.07.287Dummy, Dummy outdoor07.08.52
3,52,6Fredrik Eckhoff, IK Tjalve12.02.288Dummy, Dummy outdoor07.08.52
3,52,6Halvor Sveen, Ready08.01.615Dummy, Dummy outdoor26.08.85
3,52,62Odd Geir Aarrestad, Ready20.06.608Dummy, Dummy outdoor21.07.88
3,52,67Henrik Berg-Olsen, IL i BUL11.01.868Dummy, Dummy outdoor09.06.09
3,52,7Harald Thoresen, IL i BUL14.08.372Dummy, Dummy outdoor28.05.64
3,52,81Kjetil Hildeskor, IL i BUL12.10.609Dummy, Dummy outdoor14.05.87
3,53,0Kaare Vefling, IL i BUL19.05.205Dummy, Dummy outdoor15.07.47
-----150--------------------
3,53,0Alf Einar Fornes, IL i BUL11.10.495Dummy, Dummy outdoor07.09.77
3,53,1Gunnar Gisnås, Oslostudentenes IK Friidrett27.09.443Dummy, Dummy outdoor30.05.72
3,53,21Øystein Sylta, Sportsklubben Vidar03.03.7813Dummy, Dummy outdoor02.06.06
3,53,3Arne Nordvi, IL i BUL04.11.449Dummy, Dummy outdoor18.06.70
3,53,4Knut Bjørnstad, Torodd IF23.12.545Dummy, Dummy outdoor01.07.76
3,53,49Asbjørn Ellefsen Persen, IK Tjalve19.05.878Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
3,53,5Håkon Halvorsen, Sportsklubben Vidar20.01.6410Dummy, Dummy outdoor01.08.87
3,53,50Egil Reidar Osnes, IK Tjalve11.10.786Dummy, Dummy outdoor08.08.04
3,53,7Geir Skari, IL i BUL03.06.703Dummy, Dummy outdoor04.05.90
3,53,72Tor Fauske, Sportsklubben Vidar13.08.635Dummy, Dummy outdoor30.07.89
-----160--------------------
3,53,75Fredrik Naalsund, IK Tjalve05.06.7810Dummy, Dummy outdoor19.07.97
3,53,8Hallgeir Brenden, IK Tjalve10.02.291Dummy, Dummy outdoor18.09.54
3,53,8Johan Nordli, IL i BUL08.01.364Dummy, Dummy outdoor07.06.63
3,53,8Harald Schartum-Hansen Beyer-Broch, IK Tjalve17.05.444Dummy, Dummy outdoor19.09.68
3,53,8Roald Wartiainen, IL i BUL24.05.493Dummy, Dummy outdoor21.05.75
3,53,8Sigmund Kruse, KFUM-Kameratene26.04.5218Dummy, Dummy outdoor19.05.76
3,53,9Tor Thomassen, Sportsklubben Vidar21.06.338Dummy, Dummy outdoor18.07.62
3,53,9Eirik Holm, Oslo TF24.05.433Dummy, Dummy outdoor24.09.67
3,53,9Hans Christian Høegh, Sportsklubben Vidar09.04.503Dummy, Dummy outdoor03.07.68
3,54,0Ingvar Nygaard, IL i BUL26.03.294Dummy, Dummy outdoor04.06.59
-----170--------------------
3,54,0Bjørn Omar Evju, Oslostudentenes IK Friidrett22.08.502Dummy, Dummy outdoor24.05.72
3,54,1Jan M. Selbo, IL i BUL15.06.5610Dummy, Dummy outdoor28.05.79
3,54,1Peter Nørgaard, Ready30.09.526Dummy, Dummy outdoor22.06.80
3,54,14Antero Rinne, IK Tjalve21.11.593Dummy, Dummy outdoor04.08.86
3,54,20Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.975-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
3,54,37Jon N. Didriksen, IL i BUL09.11.6710Dummy, Dummy outdoor30.06.92
3,54,4Jens Aalborg, Torodd IF30.06.337Dummy, Dummy outdoor18.08.57
3,54,5Leif Kristensen, IL i BUL26.12.435Dummy, Dummy outdoor16.08.69
3,54,5Tore Skrøppa, Oslostudentenes IK Friidrett08.06.469Dummy, Dummy outdoor02.06.71
3,54,6Osvald Støvind, Sportsklubben Vidar01.02.304Dummy, Dummy outdoor10.08.56
-----180--------------------
3,54,7Jon Skappel, Oslostudentenes IK Friidrett18.06.398Dummy, Dummy outdoor07.07.61
3,54,7Sten Erik Hammarqvist, Grorud IL28.03.468Dummy, Dummy outdoor30.05.72
3,54,70Vicente Modahl, IL i BUL28.01.608Dummy, Dummy outdoor22.06.87
3,54,8Arnt Kristian Haug, IL i BUL17.12.507Dummy, Dummy outdoor12.07.79
3,54,91Kjetil Bratlie, Stovnerkameratene31.08.5517Dummy, Dummy outdoor17.06.80
3,54,94Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.9011-fi Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
3,55,0Erling Falk, IL i BUL04.03.455Dummy, Dummy outdoor24.09.67
3,55,07Tom Erik Lukkedal, IL i BUL01.02.8011Dummy, Dummy outdoor06.07.02
3,55,13Knut Bakken, Ready04.02.654Dummy, Dummy outdoor12.08.91
3,55,17Jan Petter Skram, IK Tjalve16.02.597Dummy, Dummy outdoor01.07.85
-----190--------------------
3,55,17Nur Aden, IL i BUL05.05.8510Jessheim, UKI-karusell 2013 Eliteheat06.06.13
3,55,3Harald Ødegaard, Oslostudentenes IK Friidrett04.04.423Dummy, Dummy outdoor24.09.65
3,55,3Gunnar Hundhammer, IL i BUL24.06.447Dummy, Dummy outdoor27.06.73
3,55,30Pål Hexum Solbu, IK Tjalve26.08.806Dummy, Dummy outdoor05.07.03
3,55,4Per Alsgaard, Oslo Politis Idrettslag08.01.456Dummy, Dummy outdoor20.05.70
3,55,4Stefan Bakke, Grorud IL14.04.461Dummy, Dummy outdoor21.05.74
3,55,4Erik Odgaard, Oslostudentenes IK Friidrett20.07.487Dummy, Dummy outdoor14.08.74
3,55,5Dagfinn Bråthen, IL i BUL15.01.354Dummy, Dummy outdoor16.08.59
3,55,5Per Nygård, IK Tjalve13.01.449Dummy, Dummy outdoor27.06.66
3,55,5Frode Stordal, KFUM-Kameratene12.06.501Dummy, Dummy outdoor21.08.74
-----200--------------------
3,55,5Fredrik Thaulow, IF Njård25.04.625Dummy, Dummy outdoor29.07.79
3,55,6Svein Olav Haugen, IK Tjalve25.07.515Dummy, Dummy outdoor04.09.76
3,55,7Hermund Storaker, IL i BUL06.05.443Dummy, Dummy outdoor30.08.71
3,55,73Øyvind Skarstad, Sportsklubben Vidar10.02.661Dummy, Dummy outdoor22.05.89
3,55,8Per Lie, Oslo TF13.08.124Dummy, Dummy outdoor04.08.39
3,55,8Trygve Sommerfeldt jr, IK Tjalve29.03.412Dummy, Dummy outdoor27.09.64
3,55,87Jan Gisle Berger, IK Tjalve08.02.685Dummy, Dummy outdoor18.07.94
3,55,9Rolf Breisnes, IL Vestar23.01.471Dummy, Dummy outdoor17.06.75
3,56,0John Bjørkvall, SK Oslo-Ørn27.06.267Dummy, Dummy outdoor02.09.54
3,56,0Sigbjørn Tonning, IL Vestar05.02.443Dummy, Dummy outdoor08.08.72
-----210--------------------
3,56,0Johan Kaggestad, IF Kamp-Vestheim12.10.438Dummy, Dummy outdoor13.06.74
3,56,0Børre Kittelsen, IK Tjalve06.12.523Dummy, Dummy outdoor01.07.76
3,56,1Lars Stubstad, IL i BUL27.02.315Dummy, Dummy outdoor01.08.64
3,56,1Tore Holth, IL i BUL09.04.461Dummy, Dummy outdoor14.06.68
3,56,1Henrik Breder, IF Kamp-Vestheim10.10.473Dummy, Dummy outdoor29.06.76
3,56,1John Steinar Brun, IL i BUL08.09.742Dummy, Dummy outdoor23.07.95
3,56,19Rune Høigaard, IK Tjalve23.02.623Dummy, Dummy outdoor29.05.85
3,56,2Arnt Johan Røhme, IL i BUL11.01.192Dummy, Dummy outdoor07.07.46
3,56,3Harald Pleym, Oslostudentenes IK Friidrett04.04.4610Dummy, Dummy outdoor10.06.69
3,56,3Martin Strand, IL i BUL08.09.417Dummy, Dummy outdoor20.05.70
-----220--------------------
3,56,32Jarle Lome, Bøler IF01.03.641Dummy, Dummy outdoor29.07.86
3,56,37Michael Mørk, IK Tjalve15.10.992-h2Charlotte/NC/USA, Charlotte Invitational12.04.19
3,56,4John Midtbø, IK Tjalve15.08.287Dummy, Dummy outdoor06.09.53
3,56,4Per Westend, KFUM-Kameratene06.01.478Dummy, Dummy outdoor24.04.71
3,56,5Arnt Erik Holter, IK Tjalve23.02.5227Dummy, Dummy outdoor19.05.76
3,56,52Eirik Jan Kroken, Oslostudentenes IK Friidrett08.02.6310Dummy, Dummy outdoor04.08.92
3,56,6Kjell Martinsen, Sportsklubben Vidar10.10.305Dummy, Dummy outdoor14.06.56
3,56,6Tor Torgersen, IK Tjalve20.03.282Dummy, Dummy outdoor29.05.58
3,56,6Kristian Wiese, IF Kamp10.05.511Dummy, Dummy outdoor11.06.71
3,56,60Tom Ole Dalsrud, IK Tjalve29.04.751Dummy, Dummy outdoor04.06.02
-----230--------------------
3,56,7Hans Petter Carlsen, IF Kamp27.09.4618Dummy, Dummy outdoor12.09.72
3,56,7Nils Petter Undebakke, IL i BUL12.05.5023Dummy, Dummy outdoor20.06.78
3,56,77Arne Fagerlund, Oslostudentenes IK Friidrett02.10.5023Dummy, Dummy outdoor17.06.80
3,56,8Normann Sørensen, IK Tjalve29.06.263Dummy, Dummy outdoor10.08.53
3,56,8Kjell Arne Sakshaug, IF Kamp-Vestheim12.05.585Dummy, Dummy outdoor15.08.79
3,56,8Terje Næss, Sportsklubben Vidar06.08.6115Dummy, Dummy outdoor04.07.88
3,56,9Jan Gunnar Braathen, Høybråten og Stovner IL10.10.551Dummy, Dummy outdoor04.07.75
3,56,9Erik Husjord, IF Kamp-Vestheim18.08.596Dummy, Dummy outdoor22.08.78
3,56,9Ørjan Riise, IL i BUL02.02.712Dummy, Dummy outdoor24.05.94
3,57,0Jan Haavind, IF Kamp24.06.489Dummy, Dummy outdoor24.05.69
-----240--------------------
3,57,0Rolf Lange, IL i BUL08.04.467Dummy, Dummy outdoor29.05.69
3,57,0Reidar Skjelde, IL i BUL15.03.451Dummy, Dummy outdoor20.06.70
3,57,06Ole Berget, IL i BUL13.05.557Dummy, Dummy outdoor16.07.80
3,57,1Hans Arvid Pedersen, IL i BUL23.04.4110Dummy, Dummy outdoor14.06.64
3,57,1Svein Erik Olsen, Lambertseter IF10.01.4920Dummy, Dummy outdoor05.06.74
3,57,14Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.947-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
3,57,19Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.548Dummy, Dummy outdoor02.06.82
3,57,2Tor Åge Rønningen, IL i BUL28.01.483Dummy, Dummy outdoor11.07.65
3,57,2Asbjørn Wilhelmsen, IL i BUL14.12.477Dummy, Dummy outdoor04.06.73
3,57,25Eivind Kaare Osnes, KFUM-Kameratene28.09.752Dummy, Dummy outdoor02.09.03
-----250--------------------
3,57,3Halvor Bævre, KFUM-Kameratene08.07.453Dummy, Dummy outdoor27.08.73
3,57,3Gunnar Naalsund, IL Heming21.11.4410Dummy, Dummy outdoor07.08.74
3,57,3Harald Sperstad, IL i BUL30.10.457Dummy, Dummy outdoor22.08.78
3,57,3Håvard Fosse, Sportsklubben Vidar28.10.703Dummy, Dummy outdoor24.05.94
3,57,4Ivar Gulhaugen, Oslo TF08.12.093Dummy, Dummy outdoor27.08.36
3,57,4Per Andresen, IK Tjalve25.12.254Dummy, Dummy outdoor05.07.48
3,57,4Tom Ingebrigtsen, Sportsklubben Vidar03.05.482Dummy, Dummy outdoor11.06.71
3,57,43Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.963-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
3,57,5Kjell Teien, Sportsklubben Vidar16.09.398Dummy, Dummy outdoor14.08.60
3,57,5Ole Hermann Berger, IK Tjalve26.02.41Dummy, Dummy outdoor07.06.65
-----260--------------------
3,57,5Tormod Thrana, IK Tjalve12.09.4110Dummy, Dummy outdoor07.07.65
3,57,7Arvid Lille-Mæhlum, IL i BUL22.11.394Dummy, Dummy outdoor04.06.64
3,57,7Kjell Botten, IL i BUL20.11.412Dummy, Dummy outdoor31.05.67
3,57,8Einar Agard, IL i BUL12.10.348Dummy, Dummy outdoor17.09.59
3,57,8Knut Lundeby, IK Tjalve08.01.441Dummy, Dummy outdoor24.06.64
3,57,80Sverre Briseid, IK Tjalve11.11.752Dummy, Dummy outdoor20.07.93
3,57,82Rolf Eriksrud, Høybråten og Stovner IL19.02.592Dummy, Dummy outdoor04.07.83
3,57,9Tor Tjørnhom, Oslostudentenes IK Friidrett02.12.402Dummy, Dummy outdoor06.10.66
3,57,9Øystein Lakskjønn, IL i BUL22.08.5311Dummy, Dummy outdoor06.09.79
3,57,9Wiggo Bowitz, Ready29.08.636Dummy, Dummy outdoor08.09.86
-----270--------------------
3,57,92Morten Meilvåg, IK Tjalve15.02.681Dummy, Dummy outdoor16.09.89
3,58,0Kaare Nerdrum, Ready13.02.081Dummy, Dummy outdoor20.06.36
3,58,0Sigurd Roll, Ready01.10.224Dummy, Dummy outdoor07.07.50
3,58,1Ketil Stokdal, IL i BUL28.07.363Dummy, Dummy outdoor27.07.60
3,58,1Thor Myhre, IK Tjalve21.03.4617Dummy, Dummy outdoor22.05.73
3,58,18Jonny Eriksen, Stovnerkameratene17.05.628Dummy, Dummy outdoor04.08.86
3,58,2Leif Bjerklund, Sportsklubben Vidar24.01.293Dummy, Dummy outdoor04.06.54
3,58,2Magne Tveit, IL i BUL04.12.285Dummy, Dummy outdoor08.09.55
3,58,2Ivar Malerud, IF Njaal07.09.367Dummy, Dummy outdoor07.06.62
3,58,2Erling Hagen, IL i BUL28.12.366Dummy, Dummy outdoor18.06.63
-----280--------------------
3,58,2Asle Benoni Nergård, KFUM-Kameratene20.11.572Dummy, Dummy outdoor27.05.82
3,58,23Ole Tom Grønseth, IL i BUL05.04.646Dummy, Dummy outdoor06.06.88
3,58,3Harry Aastad, IL i BUL17.08.403Dummy, Dummy outdoor10.08.65
3,58,3Bent Natvig, Oslostudentenes IK Friidrett01.08.466Dummy, Dummy outdoor01.07.69
3,58,3Per Dyblie, IL i BUL14.01.467Dummy, Dummy outdoor01.07.69
3,58,3Torstein Ribe, IK Tjalve22.07.621Dummy, Dummy outdoor26.08.85
3,58,3Jon Hesle, IL i BUL05.04.663Dummy, Dummy outdoor29.04.92
3,58,31Jan Christian Kaltenborn, IK Tjalve05.04.803Dummy, Dummy outdoor31.08.04
3,58,4Arnfinn Haugland, IL i BUL19.03.306Dummy, Dummy outdoor28.06.54
3,58,43John Riiber, Røa IL05.05.651Dummy, Dummy outdoor18.07.89
-----290--------------------
3,58,47Geir Lien, IL i BUL28.04.673Dummy, Dummy outdoor20.07.93
3,58,5Hans Bie Lorentzen, IF Vestheim11.01.425Dummy, Dummy outdoor04.06.64
3,58,5Gudmund Høst, IK Tjalve15.11.605Dummy, Dummy outdoor21.07.80
3,58,56Helge Klungland, Sportsklubben Vidar24.04.634Dummy, Dummy outdoor24.06.88
3,58,6Audun Endestad, IL Vestar19.01.5325Dummy, Dummy outdoor23.05.78
3,58,68Øystein Hildeskor, IL i BUL28.07.707Dummy, Dummy outdoor20.06.92
3,58,72Christian Ohme, IK Tjalve17.09.685Dummy, Dummy outdoor19.08.92
3,58,79Robert Sørlie, Oslostudentenes IK Friidrett08.04.756Dummy, Dummy outdoor24.07.01
3,58,8Ragnar Ekholdt, Bækkelagets SK24.01.141Dummy, Dummy outdoor16.07.36
3,58,8Otto Rollnes, Oslo TF09.06.114Dummy, Dummy outdoor16.06.39
-----300--------------------
3,58,8Odd Mikkelsen, IK Tjalve04.07.373Dummy, Dummy outdoor31.07.59
3,58,8Rasmus Lødøen, IL i BUL15.02.366Dummy, Dummy outdoor07.06.63
3,58,81Torgeir Holme, IK Tjalve22.03.707Dummy, Dummy outdoor21.07.88
3,58,89Morten Pettersen, IK Tjalve30.06.737Dummy, Dummy outdoor23.07.96
3,58,9Abel Østerberg, IL i BUL26.05.352Dummy, Dummy outdoor05.09.58
3,58,9Leif Bråthen, Bækkelagets SK08.01.386Dummy, Dummy outdoor20.06.62
3,59,0Reidar Hexum, Torodd IF03.06.344Dummy, Dummy outdoor22.07.60
3,59,0Normann Bakken, IL Vestar23.09.36Dummy, Dummy outdoor00.00.64
3,59,0Kristen Kvenseth, Oslostudentenes IK Friidrett17.02.501Dummy, Dummy outdoor05.06.78
3,59,1Hilmar Viberg, IF Njaal16.02.397Dummy, Dummy outdoor07.06.63
-----310--------------------
3,59,12Dag Olav Wirstad, Oslostudentenes IK Friidrett27.11.7210Dummy, Dummy outdoor14.05.98
3,59,2Eigil Soot, Sportsklubben Vidar06.01.399Dummy, Dummy outdoor28.05.64
3,59,24Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.882-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
3,59,27Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9311-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
3,59,3Per Ehrnst, IK Tjalve23.03.311Dummy, Dummy outdoor22.09.57
3,59,3Gunnar Robertsen, Sportsklubben Vidar23.12.33Dummy, Dummy outdoor13.09.58
3,59,3Rolf Hanssen, IL Bygdegutten03.02.333Dummy, Dummy outdoor08.07.66
3,59,3Birger Hjeltnes, IL i BUL22.11.474Dummy, Dummy outdoor14.05.70
3,59,3Arild Andersson, Ready07.07.5518Dummy, Dummy outdoor01.07.81
3,59,3Espen Solem, IK Tjalve14.07.695Dummy, Dummy outdoor15.06.87
-----320--------------------
3,59,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
3,59,36Ketil Wermskog, Sportsklubben Vidar07.05.659Dummy, Dummy outdoor04.08.86
3,59,36Martin Berntzen Engevik, IK Tjalve02.02.005-h3Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
3,59,39Endre Wigaard, IL i BUL25.06.9611-h3Sioux Falls/SD/USA, Howard Wood Dakota Relays04.05.19
3,59,5Harald Nilsen, Oslo TF07.04.093Dummy, Dummy outdoor01.07.34
3,59,5Olaf Holtung, IK Ljot28.10.433Dummy, Dummy outdoor20.06.62
3,59,5Snorre Olaussen, Oslostudentenes IK Friidrett27.05.468Dummy, Dummy outdoor01.06.77
3,59,51Lars Arne Gilberg, Sportsklubben Vidar14.08.635Dummy, Dummy outdoor08.08.89
3,59,54Dag Olav Skrivervik, Sportsklubben Vidar09.01.594Dummy, Dummy outdoor11.08.82
3,59,54Einar Haakon Christian Rose, Sportsklubben Vidar16.05.915Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
-----330--------------------
3,59,6Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.4415Dummy, Dummy outdoor14.08.74
3,59,65Preben Lilleberg, IK Tjalve16.06.682Dummy, Dummy outdoor24.05.89
3,59,67Abdi Mohamed Sagahro, IL i BUL04.07.854Dummy, Dummy outdoor02.07.05
3,59,7Kåre Dyrseth, IK Tjalve08.02.507Dummy, Dummy outdoor04.09.76
3,59,7Morten Smith, Sportsklubben Vidar01.03.529Dummy, Dummy outdoor22.08.78
3,59,7Knut Hagen, Bøler IF11.02.647Dummy, Dummy outdoor14.08.85
3,59,8Reidar Førde, IL Vestar19.07.3913Dummy, Dummy outdoor01.08.64
3,59,8Jan-Åge Hansen, Oslostudentenes IK Friidrett12.05.474Dummy, Dummy outdoor09.09.71
3,59,85Trond Egil Egebakken, Sportsklubben Vidar05.02.705Dummy, Dummy outdoor20.07.93
3,59,9Vidar Keul, IL Vestar26.09.4429Dummy, Dummy outdoor12.09.72
-----340--------------------
3,59,90Ole Petter Daleng, Torodd IF25.05.656Dummy, Dummy outdoor30.07.85
3,59,9Morten Aasebø, IK Tjalve17.05.7310Dummy, Dummy outdoor24.05.94
4,00,22Håvard Hildeskor, IL i BUL14.09.926-h2Oslo/Bi, Bislett Lekene 201105.06.11
4,00,37Martin Mæle, IL i BUL14.03.005-fi-ATrondheim, Mellom- og langdistanse aften18.08.21
4,00,94Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.867Lillehammer, Veidekkelekene18.06.15
4,01,24Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.002Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
4,01,73Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.9813-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
4,01,84Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.9710-h1Fana, Karusell14.09.16
4,01,97Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.8711-fi-BJessheim, Eliteheat UKI-karusellen04.06.15
4,02,16Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.889-h1Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
-----350--------------------
4,02,57Jens-Olaf Breivik Lingaas, IK Tjalve12.08.933-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201207.07.12
4,02,60Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.9811 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
4,02,78Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.009-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
4,02,92August Magnus Flø, Sportsklubben Vidar28.09.952Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.08.16
4,04,27Martin Breivik Smebye, IK Tjalve10.07.936 (G-U23)Overhalla, Junior NM03.08.13
4,04,49Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.059-h5Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,04,63Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.942-fi-DGøteborg/SWE, Göteborg Friidrott Grand Prix16.08.19
4,05,16Magnus Hoel Skaar, IK Tjalve07.07.894-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201207.07.12
4,05,38Carsten Haugen, IL i BUL15.01.931 (G-18/19)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap14.09.11
4,06,18Christian Brun Norbye, IL i BUL13.05.904-h3Charlotte/NC/USA, Charlotte 49er Classic17.03.12
-----360--------------------
4,06,36Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.871-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,06,68Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,06,88Filip Meo, IL i BUL19.03.021-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
4,07,33Henrik Velle, IK Tjalve28.11.912-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,07,62Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.918Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,07,84Christian André Falkum Olsen, IL i BUL18.10.017Málaga/ESP, IV Control Aire Libre Málaga23.05.21
4,08,37Halvard Lange, IL i BUL01.04.8613Sioux Falls/SD/USA, Howard Wood Relays07.05.11
4,08,62Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,08,75Martin Lager, IK Tjalve09.06.894-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,08,79Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.055 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
-----370--------------------
4,08,98Dag Einar Bøtun, Oslostudentenes IK Friidrett06.01.9213-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne15.05.18
4,09,18Samuel Hafsahl, Sportsklubben Vidar13.05.774-fi-DJessheim, UKI 1500m Elite / 800m KS Invitasjonsløp02.06.16
4,09,52Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.052-h1Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,09,64Henrik Tveito Lidman, Sportsklubben Vidar04.08.823Ås, Kretsstevne05.05.14
4,09,64Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.942-h2Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,09,90John Christian Fuhr, IL i BUL29.07.7311-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
4,10,16Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.037-h1 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
4,12,64Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.046-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,12,72Ole-Jørgen Knoph, IL i BUL28.06.0012-h4Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,13,11Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.886-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
-----380--------------------
4,13,20Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.972Los Realejos/ESP, XII Campeonato De Canarias Absoluto De Pista De Invierno31.01.15
4,13,36Tomas Oskar Hellesø, IK Tjalve29.04.919Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,13,63Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.963Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
4,13,71Jens Nikolai Kortner, Oslostudentenes IK Friidrett19.12.864Oslo/Bi, Sommerløp04.08.20
4,14,01Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.983-fi-DJessheim, UKI 1500m Elite01.06.17
4,14,06Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.028-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,14,15Geir Sølve Sande Lie, Sportsklubben Vidar11.09.8013Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo og Akershus13.08.12
4,14,33Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054-h2Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,15,14Lennart Garnes, Sportsklubben Vidar12.10.7810-fi-CJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
4,15,37Sondre Aksel Qvale, Bøler IF20.02.974 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
-----390--------------------
4,16,48Henrik Bjørnstad Koppang, IK Tjalve11.10.9911-h5Karlsruhe/GER, Lange Laufnacht 201819.05.18
4,16,94Henrik Sunne Fjeld, Sportsklubben Vidar30.09.959-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,17,18Per Christian Stokke, Sportsklubben Vidar13.06.795Nadderud, Løpsstevne03.05.12
4,17,24Asle Slettemoen, IL i BUL18.07.713-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
4,17,41Herman Foss, IL i BUL12.10.999-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene04.08.17
4,17,67Jørgen Hågensen, IK Tjalve09.05.9613-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,18,18Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.9810-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene12.08.16
4,18,58Sven Kilander, Sportsklubben Vidar24.11.777Nadderud, Løpsstevne03.05.12
4,19,20Morten Grønbech, IL i BUL09.02.943-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201221.06.12
4,19,33Iver Hjelbak-Eriksen, Sportsklubben Vidar08.06.061-h1Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
-----400--------------------
4,20,0Julius Aas, Oslostudentenes IK Friidrett28.07.871Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
4,20,25Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.9415Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,21,00Bjørn Eriksen, Sportsklubben Vidar08.04.759Nadderud, Løpsstevne03.05.12
4,21,11Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.722Oslo/Bi, Avslutningsuke 201224.09.12
4,21,13Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.9813-h2Oslo/Bi, Sommerstevnet14.07.21
4,22,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.047-h3Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,22,12Eivind Knutsen, IK Tjalve17.07.902Kristiansand, Kretsmesterskap29.06.12
4,22,25Marcus Solheim, Bøler IF29.08.0016-h1 (G-U20)Oslo/Bi, Junior NM24.08.18
4,22,79Knut Harald Hylleseth, Bøler IF09.05.702Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
4,23,86Martin Kristian Andersen, IL i BUL20.09.828-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne21.07.11
-----410--------------------
4,23,93Magne Rønningen, Oslostudentenes IK Friidrett24.06.832Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
4,24,49Jacob B Christophersen, Sportsklubben Vidar27.07.9811-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
4,25,03Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,25,09Abdullahi Ali Omar, IK Tjalve01.11.9413Oslo/Bi, Sommerstevne II17.07.12
4,25,17Kimme Arnesen, IL Heming04.12.682 (MV45)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
4,25,21Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,25,67Sten Magnus Trovåg Wedum, Sportsklubben Vidar05.08.042-h1Oslo/Bi, 1500 Elite09.06.21
4,26,38Henrik Meisingset Negaard, Sportsklubben Vidar11.04.8810Nadderud, Løpsstevne03.05.12
4,26,98Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.001-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201602.07.16
4,27,46Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.002 (G-15)Asker, Askerlekene 201506.06.15
-----420--------------------
4,27,63Rafael Oversand, IL i BUL14.02.0026-h4Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,28,01Dag Aalvik, Sportsklubben Vidar03.07.8311Nadderud, Løpsstevne03.05.12
4,28,16Simen Enger, Oslostudentenes IK Friidrett15.10.877-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
4,28,69Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.035 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201821.06.18
4,29,43Noah R Wicken, IL i BUL12.10.984Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,29,51Anders Bredesen Hatlelid, IK Tjalve04.01.944Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
4,29,59Mohammed Hassan Watticha, IL i BUL15.12.938-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
4,29,94Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.783Oslo/Bi, Avslutningsuke 201224.09.12
4,30,03Alexander Aronsen Skjeldal, IL i BUL28.11.065 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202121.08.21
4,30,40Sebastian Mitchell, Bækkelagets SK06.03.972 (G-16)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
-----430--------------------
4,31,69Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.0115Lillehammer, Veidekkelekene16.06.16
4,32,51Mohamed Hussein, IL i BUL8917-h1Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial08.08.15
4,33,32Magnus Stenbrenden, Sportsklubben Vidar04.04.8312-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene12.08.16
4,33,34Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.023Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,33,37Øystein Hoel Sandsdalen, Rustad IL26.06.991 (G-15)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
4,33,41Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.847-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
4,33,61Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.998-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,34,25Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.85DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
4,34,89Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.0310-h1Oslo/Bi, Allianseklubbenes stevneserie del 222.06.21
4,34,99William Baraki, IL i BUL26.12.951 (G-16)Oslo/Bi, Åpent Kretsmesterskap14.09.11
-----440--------------------
4,35,03Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Tallinn/EST, European Athletics U20 Championships18.07.21
4,35,14Sveinung Brenno Flæthe, Oslostudentenes IK Friidrett08.12.908-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
4,35,90Rachid Bendriss, Frognerparken Idrettslag06.03.691 (MV45)Stjørdal, NM Veteran Friidrett 201826.08.18
4,35,97David Andre Aasen, Oslo Politis IL19.09.892Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
4,36,25Gustav Moe, Bækkelagets SK08.05.031 (G-15)Asker, Askerlekene 201809.06.18
4,36,30Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U23)Tallinn/EST, European Athletics U23 Championships11.07.21
4,36,46Andreas Bergskaug, IL i BUL06.05.8512-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne21.07.11
4,36,88Lars Kåsine Eriksrud, Rustad IL14.05.911Lillehammer, GD-lekene22.09.13
4,37,17Jon Tjørsvaag Nilsen, IL i BUL01.09.814Oslo/Bi, Avslutningsuke 201224.09.12
4,37,66Fredrik Finstad, Sportsklubben Vidar30.04.948 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201123.06.11
-----450--------------------
4,38,71Jamal Hassan, IL i BUL22.05.962 (G-17)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
4,39,75Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.0011-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201701.07.17
4,39,94Alexandar Petkovic, Oslostudentenes IK Friidrett28.08.844Oslo/Bi, Avslutningsstevne26.09.11
4,40,60Frode Siljehaug, Oslo Politis IL05.06.873Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
4,41,33Anders Omholt-Jensen, IL i BUL24.05.8715-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201504.07.15
4,41,7Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.611 (MV55)Oslo/St, KM Veteraner01.06.16
4,42,04Erlend Uthaug, Sportsklubben Vidar18.12.9814-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
4,43,58Jon E. A. Lund, Oslostudentenes IK Friidrett28.08.899-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
4,43,64Yann Kieffer, IL i BUL09.09.986Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,44,12Eivind Larsen, Oslostudentenes IK Friidrett03.07.868-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----460--------------------
4,44,52Tore Bjelland, IL i BUL27.08.872Sandnes, Kvalifiseringsstevne22.07.19
4,44,87Marcus Mauricio Knudsen, Sportsklubben Vidar01.09.827Ås, Åpningsstevnet 201601.05.16
4,45,37Stephan Neuhaus, Oslostudentenes IK Friidrett24.06.8210-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
4,47,03Jørgen Russnes, IL i BUL29.10.987Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.15
4,47,90Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.066 (G-15)Nadderud, Tyrvinglekene 202117.09.21
4,48,99Nikolai Christophersen Grindhaug, IL Heming13.08.943 (G-18/19)Asker, Askerlekene 201202.06.12
4,52,86Arin Veland, Sportsklubben Vidar26.08.0010-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201602.07.16
4,52,94Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (G-U20)Huddinge/SWE, JNM Combined Event09.06.13
4,53,02Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Oslo/Bi, NM mangekamp 202130.05.21
4,53,16Øivind Skare, Oslostudentenes IK Friidrett21.08.658Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
-----470--------------------
4,53,88Thor Andre Iversen, IL i BUL29.03.8013-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne21.07.11
4,54,02Finn Erhard Johannessen, Oslostudentenes IK Friidrett11.03.559Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
4,56,43Sverre Gunnar Warlo, IL Heming17.04.944 (G-18/19)Asker, Askerlekene 201202.06.12
4,56,76Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.6114-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne21.07.11
4,58,41Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4,58,74Lars Eriksen, Oslo Politis IL01.02.802 (MV40)Oslo/Bi, Politimesterskapet i friidrett 201725.08.17
4,59,23Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
4,59,26Espen Jensehaugen, Oslo Politis IL03.07.743 (MV40)Oslo/Bi, Politimesterskapet i friidrett 201725.08.17
4,59,39Ove Kristian Jødal, Bækkelagets SK15.03.633 (MV50)Bækkelaget, Klubbmesterskap 201520.09.15
5,00,24Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
-----480--------------------
5,02,18Stian Eliassen, IL Koll06.11.771 (MV40)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
5,05,19Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.009Ås, Åpningsstevnet 201601.05.16
5,07,41Per Richard Iversen, Oslostudentenes IK Friidrett23.06.7515-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne21.07.11
5,09,43Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.86DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
5,11,63André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5,12,45Johannes Bergh, IL Koll08.02.97D (MJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
5,12,89Eivind Rudjord Hillesund, IK Tjalve05.09.90DArna, NM & UM mangekamp 201227.05.12
5,15,58Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.982 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
5,20,99Geir Holmsen, Stovnerkameratene01.10.674 (MV45)Jessheim, UKI-karusell 201306.06.13
5,21,53Espen Juel Hoven, IL Koll25.11.751 (MV45)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
-----490--------------------
5,27,78Øystein Os Simonsen, IL Koll11.06.681 (MV50)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
5,31,91Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.762 (MV40)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
5,32,5Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV45)Oslo/St, KM Veteraner01.06.11
5,34,4Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.481 (MV65)Oslo/St, KM Veteraner01.06.16
5,36,7Per Gammelgård, Bækkelagets SK05.01.541 (MV60)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
5,38,46Sturla Throndsen, Sportsklubben Vidar02.02.601 (MV55)Nittedal, POST NM 201930.08.19
5,39,55Oscar Giverin, IK Tjalve26.12.991 (G-15)Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
5,41,7Bjørn Knudsen, Stovnerkameratene11.01.522 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
5,46,09Ola Aasaaren, Oslo Politis IL18.01.836Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201503.09.15
5,53,5Tormod Bønes, IL i BUL09.04.421Oslo/Bi, 1500 m treningsstevne12.10.17
-----500--------------------
5,57,14Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.982 (MS-Para)Kristiansand, NM Kristiansand 202111.09.21
5,57,54Per Magnus Holt, Oslo Politis IL10.02.523Bækkelaget, PM friidrett 201614.09.16
6,02,43Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.9611-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Friidrettstevne25.08.21
6,03,1Lars Vaggen Kanedal, Stovnerkameratene681 (MV50)Oslo/St, KM veteraner Oslo & Akershus, del 212.08.19
6,29,7Aage Sjøberg, Stovnerkameratene17.03.492 (MV60)Oslo/St, KM Veteraner01.06.11
6,36,91Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.9911-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
6,39,6Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20
6,41,6Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Fet, OBIK og Veteraner18.05.21
7,55,7Dag Erichsrud, IL i BUL08.11.492 (MV65)Oslo/St, KM1 Veteraner Oslo og Akershus30.05.18
7,56,42Magnus Betten, Oslo Politis IL19.09.439 (MV70)Jessheim, UKI-karusell 201306.06.13
-----510--------------------
9,06,04John Broholt, Oslo IL17.09.34D (MV80)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201431.08.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,39,25Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.952-fi-AOslo/Bi, Norwegian Milers Club29.08.15
3,43,27Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.951-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
3,46,0Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.971-fi-AStockholm/SWE, Sommarspelen 201618.08.16
3,51,33Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.937-fi-BSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix25.06.15
3,55,11Rolf Steier (USA), Sportsklubben Vidar07.06.849-fi-BJessheim, UKI 1500m Elite / 800m KS Invitasjonsløp02.06.16
4,10,29Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.0319-h3Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,15,53Tomas Bereket (ERI), Sportsklubben Vidar06.09.861Larvik, Klubbmesterskap 201614.09.16
4,19,67Martin Kjäll-Ohlsson (SWE), Sportsklubben Vidar12.06.788Nadderud, Løpsstevne03.05.12
4,27,72Bo Engdahl (SWE), IL Koll15.11.6327-h4Jessheim, 1500 m Elite31.05.18
4,28,50Rik Wemmenhove (NED), Oslostudentenes IK Friidrett03.06.823Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
4,36,32Thomas Patey (DEN), Sportsklubben Vidar04.09.7311-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20

Ikke godkjente resultater
Ubekreftet - Trolig feil tid/Not confirmed - probably incorrect
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,45,86Ronny Nordli, IK Tjalve27.10.666Dummy, Dummy outdoor25.08.92
3,46,69Oddbjørn Skogen, IK Tjalve26.04.667Dummy, Dummy outdoor25.08.92

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,42Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.938Oslo/Bi, Wanda Diamond League01.07.21
3,56,2Knut Kvalheim, IK Tjalve14.06.501Dummy, Dummy outdoor31.07.74
3,56,4Arne Kvalheim, IK Tjalve25.04.451Dummy, Dummy outdoor06.06.71
3,59,98Tommy Gjølga, IL i BUL01.05.692Dummy, Dummy outdoor08.08.93
4,00,87Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.985 (G-U20)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games 15.06.17
4,01,1Knut Brustad, IL i BUL23.07.453Dummy, Dummy outdoor21.08.69
4,02,55Torstein Brox, IL i BUL11.06.592Dummy, Dummy outdoor22.08.85
4,05,0Ulf Bertil Lundh, IK Tjalve11.10.321Dummy, Dummy outdoor26.07.58
4,06,4Magne Bjørdal, IK Tjalve04.08.465Dummy, Dummy outdoor21.08.69
4,06,4Stig Roar Husby, IL i BUL12.09.546Dummy, Dummy outdoor01.07.80
-----10--------------------
4,06,9Terje Schrøder-Nielsen, IK Tjalve29.01.457Dummy, Dummy outdoor11.07.68
4,07,2Audun Boysen, IK Tjalve10.05.293Dummy, Dummy outdoor04.10.52
4,07,4Thor Helland, IL i BUL10.12.362Dummy, Dummy outdoor03.08.64
4,07,8Terje Lilleseth, IL i BUL10.08.265Dummy, Dummy outdoor03.07.56
4,11,6Arne Stamnes, IL i BUL23.04.334Dummy, Dummy outdoor27.06.59
4,11,8Jens Christian Berge, IL i BUL25.09.3810Dummy, Dummy outdoor15.07.65
4,11,96Oddvar Nilsen, Sportsklubben Vidar22.01.605Dummy, Dummy outdoor12.07.91
4,12,8Erling Ødegaard, IL i BUL16.12.294Dummy, Dummy outdoor17.06.59
4,12,92Thor Walter Kristensen, Bøler IF15.10.637Dummy, Dummy outdoor24.08.82
4,13,1Pål Benum, IL i BUL03.08.355Dummy, Dummy outdoor17.06.59
-----20--------------------
4,13,63Michael Mørk, IK Tjalve15.10.994 (G-18/19)Nashville/TN/USA, 16th Annual Music City Distance Carnival02.06.18
4,14,17Eirik Hansen, IK Tjalve14.05.636Dummy, Dummy outdoor12.07.91
4,14,9Sverre Dombu, IL i BUL16.09.543Dummy, Dummy outdoor20.09.78
4,15,2Konrad Hanssen Ystborg, IK Tjalve02.05.418Dummy, Dummy outdoor21.08.69
4,16,2Hallgeir Brenden, IK Tjalve10.02.297Dummy, Dummy outdoor11.08.50
4,16,4Erik Sarto, IK Tjalve07.09.302Dummy, Dummy outdoor18.07.54
4,16,41Ketil Evjen Hansen, IL i BUL11.03.652Dummy, Dummy outdoor13.08.85
4,16,6Ivar Andreassen, IL i BUL05.08.4213Dummy, Dummy outdoor15.07.65
4,17,2Helge Pharo, IK Tjalve29.12.439Dummy, Dummy outdoor21.08.69
4,17,6Kaare Nerdrum, Ready13.02.082Dummy, Dummy outdoor26.06.36
-----30--------------------
4,19,5Per Erik Sponberg, IL i BUL27.02.402Dummy, Dummy outdoor06.08.63
4,19,8Tor Torgersen, Torodd IF20.03.282Dummy, Dummy outdoor27.07.55
4,27,78Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.893Oslo/Bi, Norwegian Milers Club16.09.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,77Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951Oslo/Bi, Norwegian Milers Club16.09.15

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04,64Knut Kvalheim, IK Tjalve14.06.507Dummy, Dummy outdoor04.07.75
5,16,0Arne Kvalheim, IK Tjalve25.04.451Dummy, Dummy outdoor13.07.69
5,16,86Paul Skei, IL i BUL31.07.6110Dummy, Dummy outdoor07.07.82
5,18,34Steinar Gressløs, IL i BUL20.07.5311Dummy, Dummy outdoor07.07.82
5,19,0Thor Helland, IL i BUL10.12.362Dummy, Dummy outdoor07.07.65
5,21,18Henrik Sandstad, Sportsklubben Vidar16.12.738Dummy, Dummy outdoor01.06.02
5,24,2Terje Schrøder-Nielsen, IK Tjalve29.01.453Dummy, Dummy outdoor15.07.70
5,27,51+Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.91London/GBR, IAAF World Championships09.08.17
5,36,54Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
5,39,20Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (G-15)Lillehammer, UM 201308.09.13
-----10--------------------
5,48,09Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
5,49,30Filip Meo, IL Koll19.03.022 (G-15)Fana, UM 201703.09.17
5,50,98Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.054-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
5,53,26Anders Sørensen, Lambertseter IF24.02.961 (G-15)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11
5,54,40Theodor Berre Jacobsen, Bækkelagets SK23.05.014-h1 (G-15)Sandnes, UM 201604.09.16
5,58,31Armann Saastad Haugan, IL Koll18.01.024 (G-15)Fana, UM 201703.09.17
6,01,99Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.037 (G-15)Overhalla, UM 201802.09.18
6,02,77Endre Wigaard, Bøler IF25.06.9612-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201110.07.11
6,04,35Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.048 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,05,06Johannes Herlofson, Sportsklubben Vidar01.05.007-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201505.07.15
-----20--------------------
6,07,84Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.961 (G-18/19)Nittedal, Seriedugnad28.09.14
6,08,27Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0211 (G-15)Fana, UM 201703.09.17
6,09,17Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.059-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,10,31Sivert A Eggen, Bøler IF02.11.0011 (G-15)Lillestrøm, UM 201513.09.15
6,11,08Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.987 (G-15)Lillehammer, UM 201308.09.13
6,11,82Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.9710 (G-15)Ravnanger, UM 201202.09.12
6,12,04Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.0512-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,17,03Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.0413 (G-15)Jessheim, UM08.09.19
6,18,38Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.0110-h1 (G-15)Sandnes, UM 201604.09.16
6,20,35Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
-----30--------------------
6,21,06Christopher Holberg, IL Heming29.01.061 (G-15)Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1926.09.21
6,22,04Marcus Solheim, Bøler IF29.08.00 (G-16)Nittedal, KM i Akershus 201620.08.16
6,24,61Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.989 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
6,24,61Sander Uv, Rustad IL28.12.005 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene09.08.15
6,25,08Øystein Hoel Sandsdalen, Rustad IL26.06.9915 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
6,26,24Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.022-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201702.07.17
6,31,73Christopher Christophersen Grindhaug, IL Heming23.02.9810 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
6,32,94Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.9715 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.12
6,34,08Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.0316 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
6,34,29Frederick Emil Høyerholt, Sportsklubben Vidar08.11.062 (G-15)Oslo/St, KM Oslo & Akershus 11-1926.09.21
-----40--------------------
6,34,41Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0410 (G-15)Jessheim, Norgeslekene11.08.19
6,35,00Johannes Vincent Meo, IL Koll07.08.9811 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
6,35,67Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.9614 (G-15)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene17.06.11
6,37,29Noah R Wicken, IL i BUL12.10.986-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
6,39,62Jakob Opland, Sportsklubben Vidar12.10.004 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
6,49,17Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.0321 (G-15)Overhalla, UM 201802.09.18
7,01,84Sivert Risnes Bøen, IL Koll26.02.9818 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
7,08,98Matthias Moxnes, Bækkelagets SK25.06.028 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene06.08.17
7,14,52Petter Østreng, Sportsklubben Vidar18.04.0015 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene12.06.15
7,21,17Lakshihan Matheswaran, Høybråten og Stovner IL13.03.012 (G-15)Oslo/St, KM Oslo24.09.16
-----50--------------------
7,27,77Sebastian Berge Flokkmann, IL i BUL15.03.006 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
8,03,01Emil Sundsbø, Sportsklubben Vidar11.10.007 (G-15)Nittedal, KM Akershus 11-14/Akershus og Oslo 15-19 år23.08.15
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36,22Abdullahi Dahir Rabi (SOM), Bækkelagets SK27.03.031 (G-15)Overhalla, UM 201802.09.18

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,42,4Knut Kvalheim, IK Tjalve14.06.504Dummy, Dummy outdoor04.07.74
7,44,8Arne Kvalheim, IK Tjalve25.04.456Dummy, Dummy outdoor04.07.74
7,45,52Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.931-h3Jessheim, Norgeslekene06.08.21
7,50,72Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.897Rieti/ITA, Rieti Meeting13.09.15
7,50,92Stig Roar Husby, IL i BUL12.09.544Dummy, Dummy outdoor27.06.85
7,52,55Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.912Nembro/ITA, Meeting Internazionale Città di Nembro07.07.17
7,53,15Eirik Hansen, IK Tjalve14.05.637Dummy, Dummy outdoor27.07.85
7,54,31Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.962-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
7,54,8Thor Helland, IL i BUL10.12.362Dummy, Dummy outdoor07.07.65
7,56,09Snorre Holtan Løken, IK Tjalve25.10.942-fi-AHamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix18.05.16
-----10--------------------
7,56,41Espen Borge, IK Tjalve08.09.613Dummy, Dummy outdoor24.05.89
7,57,21Johan Brekke, Sportsklubben Vidar01.08.595Dummy, Dummy outdoor10.08.87
7,57,84Arvid Hansen, Sportsklubben Vidar15.05.607Dummy, Dummy outdoor10.08.87
7,58,09Roger Gjøvaag, IL i BUL07.09.5611Dummy, Dummy outdoor04.07.87
8,01,6Eirik Berge, IK Tjalve22.09.483Dummy, Dummy outdoor29.05.78
8,01,78Yngvar Christiansen, Oppsal IF26.08.6014Dummy, Dummy outdoor27.07.85
8,01,8Per Haga, Sportsklubben Vidar05.03.4812Dummy, Dummy outdoor04.07.74
8,02,2Øyvind Dahl, IL i BUL12.05.5112Dummy, Dummy outdoor22.06.77
8,03,46Håkon Brox, IK Tjalve18.01.852Mölndal/SWE, Folksam Challenge 201204.08.12
8,03,54Peder Arne Sylte, IK Tjalve16.04.543Dummy, Dummy outdoor08.09.79
-----20--------------------
8,03,64Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.9910-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,04,2Rolf Olsen, KFUM-Kameratene20.04.491Dummy, Dummy outdoor08.06.72
8,04,27Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.895-fi-AOslo/Bi, Hyundai Grand Prix24.05.12
8,04,51Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.945-fi-AHamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix18.05.16
8,04,56Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.934-fi-AHamar, Norwegian Grand Prix23.05.15
8,04,65Per Ove Wengstad, Sportsklubben Vidar16.11.659Dummy, Dummy outdoor04.06.87
8,05,39Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9311-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,06,17Asbjørn Ellefsen Persen, IK Tjalve19.05.877-fi-AHamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix18.05.16
8,06,4Terje Schrøder-Nielsen, IK Tjalve29.01.452Dummy, Dummy outdoor15.07.70
8,06,51Endre Evensen, IK Tjalve26.04.7315Dummy, Dummy outdoor18.08.03
-----30--------------------
8,07,53Oddvar Nilsen, Sportsklubben Vidar22.01.609Dummy, Dummy outdoor27.07.91
8,07,54Sverre Dombu, IL i BUL16.09.541Dummy, Dummy outdoor22.05.84
8,07,6Ivar Isaksen, Oslostudentenes IK Friidrett25.04.374Dummy, Dummy outdoor24.06.64
8,07,94Bård Kvalheim, IK Tjalve17.09.732Dummy, Dummy outdoor18.06.06
8,08,0Ola Tellesbø, IL i BUL03.08.368Dummy, Dummy outdoor22.07.64
8,08,43Arild Haugene, IL i BUL13.02.5918Dummy, Dummy outdoor27.07.85
8,08,62Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.0114-h3Jessheim, Norgeslekene06.08.21
8,08,85Atle Næsheim, IL i BUL16.12.667Dummy, Dummy outdoor30.05.91
8,09,33Johannes Alnes, Bækkelagets SK07.06.906-fi-AOslo/Bi, Hyundai Grand Prix24.05.12
8,09,6Pål Benum, IL i BUL03.08.358Dummy, Dummy outdoor24.06.64
-----40--------------------
8,10,0Claus Hagli, IK Tjalve02.04.504Dummy, Dummy outdoor13.05.78
8,10,12Terje Næss, Sportsklubben Vidar06.08.6112Dummy, Dummy outdoor27.07.91
8,10,20Per Kristian Mørk, IK Tjalve20.05.654Dummy, Dummy outdoor22.06.93
8,10,57Øystein Sylta, Sportsklubben Vidar03.03.783Dummy, Dummy outdoor15.05.08
8,10,6Finn Sjølie, IF Kamp15.03.433Dummy, Dummy outdoor12.06.67
8,10,74Oddbjørn Skogen, IK Tjalve26.04.665Dummy, Dummy outdoor22.06.93
8,10,91Nils Johan Jacobsen, IL i BUL24.02.637Dummy, Dummy outdoor22.06.93
8,11,0Tor Torgersen, IK Tjalve20.03.282Dummy, Dummy outdoor07.07.59
8,11,0Svein Arve Pedersen, IK Tjalve15.04.528Dummy, Dummy outdoor30.06.78
8,11,19Rune Wiker, IL i BUL18.05.631Dummy, Dummy outdoor12.07.89
-----50--------------------
8,12,2Roald Wartiainen, IL i BUL24.05.498Dummy, Dummy outdoor