Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,12(+1,6)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h1Asker, Askerlekene 201302.06.13
7,31(+0,1)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.941 (G-18/19)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
7,35(+0,1)Yobe Najar, IL i BUL09.11.961 (G-17)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
7,41(+0,1)Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.972 (G-17)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
7,43(+0,1)Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.963 (G-17)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
7,63(+0,1)Anders Riiber, IL i BUL07.04.721Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
7,76(+1,1)Odin Hallquist, IL Koll01.10.971 (G-15/16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
7,78(+1,1)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.972 (G-15/16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
7,83(+1,1)Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.973 (G-15/16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
7,89(+1,1)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974 (G-15/16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
-----10--------------------
8,26(+1,1)Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.975 (G-15/16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
8,90(+0,1)Nouraldin Nia, IK Tjalve18.05.912Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40(+1,1)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.986 (G-15/16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,07(+0,0)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi-ALuzern/SUI, Spitzen Leichtathletik17.07.13
10,76(+1,4)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.891-fi Trondheim, Trondheimslekene01.06.13
10,80(+1,7)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.862-fi-DSundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
10,85(+1,9)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.892-fi Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
10,94(+0,1)Per Magnus Arjun Solli, IK Tjalve04.06.911-h1Fana, Framolekene 201302.06.13
10,95(+1,5)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-fi-BOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,01(+0,7)Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.941-h2Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
11,05(+1,4)Ousman Touray, IL i BUL13.01.952-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,08(+1,3)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.941-h3 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,25(+0,6)Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.972-fi (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
-----10--------------------
11,28(-1,3)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.926-fi-ALillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
11,33(+1,5)Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.964-h2Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
11,34(+0,1)Rolf Einar Vikanes, IK Tjalve04.07.924-h1Fana, Framolekene 201302.06.13
11,36(+0,7)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.86DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
11,36(+1,7)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.784-h4Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,37(+0,0)Yobe Najar, IL i BUL09.11.961-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13
11,37(+2,0)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.935-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,50(+0,5)Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.854-h3Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
11,51(+1,4)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.954-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,51(+0,6)Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.954-h2 (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
-----20--------------------
11,63(+1,7)Frode Urdal, IK Tjalve01.06.907-h4Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,66(+1,1)Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.951-h2Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
11,66(+0,6)Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.892-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
11,67(-1,0)Kristian Berg, IL i BUL23.04.944-fi-B (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,70(+0,7)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (MJ)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
11,73(+0,6)Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.965-fi (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,74(-1,1)Simen Kjensli, IL i BUL03.11.953-h2Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
11,74(+1,1)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.963-h2Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
11,74(+0,0)Nils-Paul Skåra, IL i BUL26.03.875-h1Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
11,76(+2,0)Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.972-h4 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
-----30--------------------
11,80(+2,0)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.973-h3 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,84(+2,0)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.986-fi (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,85(+1,9)Odin Hallquist, IL Koll01.10.974-h1 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,88(+1,1)Knut Joakim Tanderø Berglyd, IL i BUL17.09.964-h3Bækkelaget, Sommerstevne I11.07.13
11,88(+0,0)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,95(-0,3)Christoffer Muri Stokke, Bækkelagets SK06.10.864-h1Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
12,09(+0,6)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
12,11(+1,7)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.977-h2 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,13(+0,5)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.982-h1Bækkelaget, Sommerstevne I11.07.13
12,15(+0,7)Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.984-fi (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
-----40--------------------
12,16(+0,0)Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.972 (G-17)Sunne/SWE, Sunnespelen 201306.07.13
12,21(+0,6)Anders Høyer Berg, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.685-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
12,22(-1,3)Anders Riiber, IL i BUL07.04.721 (MV40)Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13
12,24(-0,5)Martinius Røste, IL i BUL26.06.975-h2 (G-16/17)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
12,44(+1,0)Fabian Kaufmann, Bøler IF06.01.985-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,52(-0,4)Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.964-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
12,52(+1,0)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.986-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,57(-0,4)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.975-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
12,60(-0,4)Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.976-h1 (G-16/17)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
12,60(-0,2)Johannes Bergh, IL Koll08.02.977-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
-----50--------------------
12,69(+0,0)Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.921Greveskogen, Serie- + Lindboe pokalstevne30.08.13
12,70(-0,4)Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.955-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
12,83(-2,4)Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.984-h5 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
13,00(+1,3)Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.954 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
13,16(+1,5)Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.983 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
13,25(+1,5)Ole Kristian Lindås, Lambertseter IF27.12.984 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
13,30(+1,2)Kim Andre Arntsen, Lambertseter IF14.07.945-h1Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
13,34(+1,5)Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.985 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
13,47(-0,5)Theodor Øksdal, Bækkelagets SK26.11.982-h1 (G-15)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
13,84(+1,5)Jonas Henrik Pinderud, Lambertseter IF22.05.986 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
-----60--------------------
13,85(+0,5)Vegard Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett14.04.945-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
13,91(-0,9)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.576 (MV55)Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13
13,98(-2,9)Lars Fredrik Skau, Oslostudentenes IK Friidrett30.03.906Ås, Kretsstevne06.05.13
14,16(+0,7)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64D (MV45)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
14,49(-0,5)Axel Alm Hovland, Bækkelagets SK08.03.985-h1 (G-15)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,44(+0,7)Bartek Sakowski (POL), Sportsklubben Vidar03.07.982-fi (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
13,46(+1,0)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.988-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,5(+0,6)Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.892Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
12,3(+0,6)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
12,4(-1,2)Johannes Bergh, IL Koll08.02.974-h2 (G-16)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
12,8(-1,2)Even Weiglin, IL Koll22.06.975-h2 (G-16)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
15,6(+1,3)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Ski, KM veteraner 05.06.13
16,9(+1,3)Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.441 (MV65)Ski, KM veteraner 05.06.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,95(+3,0)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi-ASundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
10,83(+2,7)Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.941-fi (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
10,87(+2,3)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,03(+2,7)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.944-fi (G-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13
11,11(+3,4)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.865-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,22(+2,1)Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.953-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,27(+3,4)Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.856-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,36(+4,1)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.944-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,36(+3,1)Yobe Najar, IL i BUL09.11.962-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,40(+2,6)Bartek Sakowski (POL), Sportsklubben Vidar03.07.982-fi (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,43(+2,9)Kristian Berg, IL i BUL23.04.944-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,51(+3,1)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.963-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,57(+3,5)Nils-Paul Skåra, IL i BUL26.03.877-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,59(+3,2)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.972-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
11,63(+2,9)Knut Joakim Tanderø Berglyd, IL i BUL17.09.964-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,71(+2,5)Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.975-fi (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,78(+2,1)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.982-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
12,00(+2,1)Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.984-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
12,00(+2,2)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.974-h1 (G-16)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
12,04(+2,3)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.983-h4 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,07(+3,2)Johannes Bergh, IL Koll08.02.976-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
12,12(+3,7)Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.975-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,27(+2,9)Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.956-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
12,45(+3,4)Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.927-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
12,50(+2,1)Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.987-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
12,65(+2,7)Erlend Lunde Colleuille, IL i BUL07.12.967-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
13,08(+2,5)Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.982-h1 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
13,3(+2,4)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV45)Ski, KM veteraner 05.06.13
13,4(+2,4)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.571 (MV55)Ski, KM veteraner 05.06.13
13,40(+2,5)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.983-h1 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
14,17(+2,5)Tiago F. T. Gjesdal, IL Koll21.06.984-h1 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,23(-0,2)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.845Brussel/BEL, Diamond League 2013 - Memorial Van Damme06.09.13
21,85(+1,1)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891Lillehammer, VEIDEKKEstevnet13.08.13
21,88(+0,3)Ousman Touray, IL i BUL13.01.953-fi (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
21,96(+0,4)Per Magnus Arjun Solli, IK Tjalve04.06.914-sf2Greveskogen, NM 201325.08.13
21,97(+1,2)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.862-fi-DSundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
22,06(+0,5)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h4Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
22,20(+1,4)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.922-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
22,31(+0,1)Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.941 (G-18/19)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
22,32(+0,6)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942-sf1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201307.09.13
22,41(+1,4)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.865-h3Greveskogen, NM 201325.08.13
-----10--------------------
22,42(+1,2)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.891Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
22,58(-0,1)Kristian Berg, IL i BUL23.04.941-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
22,63(+2,0)Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h2 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
22,64(+1,3)Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.852-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
22,65(+1,3)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.973-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
22,70(-1,2)Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-h2 (MJ)Overhalla, Junior NM03.08.13
23,00(-0,2)Frode Urdal, IK Tjalve01.06.901-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
23,01(+1,0)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.944-h3 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
23,12(-0,4)Fredrik Finstad, Sportsklubben Vidar30.04.943-h1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,44(-0,4)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
-----20--------------------
23,47(+1,6)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.973-h1 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,48(-0,9)Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.951-h2Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
23,55(+0,8)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.965-h3 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,57(-0,1)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931Bækkelaget, Kretsstevne30.05.13
23,57(+0,7)Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.962-h3 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
23,62(+0,2)Rasmus Stene, Lambertseter IF13.11.945-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
23,70(+0,7)Knut Joakim Tanderø Berglyd, IL i BUL17.09.963-h3 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
23,71(+0,2)Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.956-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
23,81(-0,4)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.955-h1 (G-18/19)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,90(+1,9)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.982-h1 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
-----30--------------------
23,95(+0,5)Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.891-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
23,95(+0,8)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.968-h3 (G-17)Lillehammer, UM 201307.09.13
24,01(-0,4)Yobe Najar, IL i BUL09.11.965-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
24,26(+1,2)Nils-Paul Skåra, IL i BUL26.03.874Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
24,30(-0,2)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
24,52(+1,5)Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.976-h2 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
24,53(+0,2)Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.952-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,59(-1,1)Anders Riiber, IL i BUL07.04.721 (MV40)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13
24,63(-0,7)Martinius Røste, IL i BUL26.06.971-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,72(-0,3)Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
-----40--------------------
24,72(+0,2)Odin Hallquist, IL Koll01.10.974 (G-16)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
24,89(+0,2)William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.962 (G-17)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13
24,94(-0,4)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.978-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,00(-0,7)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,08(-0,2)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.985Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
25,09(+0,4)Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.983-h3 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
25,12(-0,3)Even Weiglin, IL Koll22.06.974 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
25,17(+0,5)Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.977-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
25,43(-0,9)Daniel Agard Stenberg, IL i BUL17.08.974-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13
25,54(+0,0)Endre Wigaard, IL i BUL25.01.964 (G-17)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
-----50--------------------
25,58(+0,8)Phillip Lukas Rake Berggren, Ready23.02.973-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
25,59(-1,5)Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.875-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,76(+0,1)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1Bækkelaget, Sommerstevne I11.07.13
25,81(+0,6)Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.973-h1 (G-16)Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
25,87(-0,8)Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,90(+0,0)Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.965 (G-17)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
25,98(+0,2)Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.984-h1 (G-15)Asker, Askerlekene 201301.06.13
26,31(-0,2)Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.982 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
26,46(-0,2)Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.983 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
26,52(-0,7)Mikael Borge, Bækkelagets SK10.07.976-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
-----60--------------------
26,60(-1,5)Erlend Lunde Colleuille, IL i BUL07.12.964-h1 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
26,77(+1,4)Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.983 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
26,82(+1,4)Ole Kristian Lindås, Lambertseter IF27.12.984 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
27,12(-0,7)Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.955-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
27,73(+1,4)Jonas Henrik Pinderud, Lambertseter IF22.05.985 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
28,15(-0,2)Elias Helgeland, IL i BUL13.07.985 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
35,30(-1,0)John Broholt, Oslo IL17.09.344 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,50(+1,4)Bartek Sakowski (POL), Sportsklubben Vidar03.07.981-h3 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
23,57(-0,2)Anton Sudarshan (SRI), IL i BUL20.08.923-h3Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
28,08(-2,1)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.988 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,7(+0,4)Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.891Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
28,1(+0,1)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV45)Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
30,3(+0,0)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Oslo/St, KM veteraner 1. del29.05.13
35,1(+0,1)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
35,3(+0,4)Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.614Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,12(+2,2)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-fi-ASundsvall/SWE, Windsprint28.07.13
22,37(+2,9)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.892-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
23,19(+2,1)Simen Kjensli, IL i BUL03.11.953-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
24,67(+3,3)Even Weiglin, IL Koll22.06.971-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
24,80(+2,8)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.973-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
25,83(+3,3)Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.987-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
26,25(+3,2)Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.983-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
26,75(+2,3)Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.955-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,73Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
36,13Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.963Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
37,08Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.784Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
37,98Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971 (G-16)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
38,32Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
39,83Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (G-15)Arvika/SWE, Stjärnspelen 201327.07.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,79Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.943-h2Oordegem/BEL, Memorial Leon Buyle06.07.13
48,36Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
49,79Kristian Berg, IL i BUL23.04.942-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
49,83Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.934-fi (G-U23)Overhalla, Junior NM03.08.13
49,92Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962-h3 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
50,71Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.854-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
50,74Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.952-h2Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
51,07Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.922Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland08.06.13
51,31Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.966-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
51,51Christian Brun Norbye, IL i BUL13.05.902-h3Charlotte/NC/USA, Charlotte Invitational19.04.13
-----10--------------------
51,79Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.864-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
52,00Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.867-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
52,17Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.875-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
52,19Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (MJ)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
52,23Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
52,24Frode Urdal, IK Tjalve01.06.907-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
52,61Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
52,62Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.86DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
53,25Martin Breivik Smebye, IK Tjalve10.07.936-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
53,36William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.961-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
-----20--------------------
53,69Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV45)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
53,94Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.951-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
54,07Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.984-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
54,24Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
54,44Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.976-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
54,71Anders Riiber, IL i BUL07.04.722 (MV40)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
54,96Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.875-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
55,59Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.781-h1Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
55,66Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.977-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
56,89Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
-----30--------------------
57,78Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.894Ås, Kretsstevne06.05.13
58,06Daniel Krogh, Bækkelagets SK03.11.967-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
58,29Mikael Borge, Bækkelagets SK10.07.971-h1 (G-16)Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
1,01,11Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.956-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
1,03,56Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.977-h6 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
1,04,54Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64D (MV45)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
1,11,29Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.617-h1Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,87Anton Sudarshan (SRI), IL i BUL20.08.925-h3Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,1Simon Paul Sandbakken, Lambertseter IF13.09.953Nittedal, Åpningsstevne/Åpent Klubbmesterskap14.09.13
1,26,73Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (G-15)Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
1,27,43Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971 (G-16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
1,28,80William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.963 (G-17)Askim, Askim Sparebanklekene 201318.05.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,49Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.935-fi Greveskogen, NM 201325.08.13
1,52,87Christian Brun Norbye, IL i BUL13.05.908-h2Charlotte/NC/USA, Charlotte Invitational18.04.13
1,52,94Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.966-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,53,04Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.897-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,53,38Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.875-h1Sint-Niklaas/BEL, Internationale Peugotmeeting09.05.13
1,53,84Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.962-h3Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
1,53,89Nur Aden, IL i BUL05.05.852Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
1,54,07Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.894Trondheim, Hyundai Grand Prix01.07.13
1,55,35Martin Breivik Smebye, IK Tjalve10.07.935-h3Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
1,55,98Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.956-nat2Oslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games13.06.13
-----10--------------------
1,58,09Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.866-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,59,11Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982-h3 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
1,59,79Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.872-h3Oslo/Bi, Bislett Challenge 800m29.07.13
1,59,97Endre Wigaard, IL i BUL25.01.961-h1 (G-17)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
2,00,91Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.977-h3 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,02,39Anders Green-Stensrud, IK Tjalve13.11.842-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,02,54Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.783-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,03,33Sondre Aksel Qvale, Bøler IF20.02.975-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
2,03,50William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.961-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,04,75Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.962-h1 (G-17)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
-----20--------------------
2,05,48Sivert Eikrem, IL Koll14.08.976-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,06,13Knut Harald Hylleseth, Bøler IF09.05.707-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,06,73Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.982-h1 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
2,06,84Asle Slettemoen, IL i BUL18.07.715-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,07,8Leif-Andre Trøhaugen, Bøler IF25.07.801Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
2,08,11Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.981-h1 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,08,15Lars Kåsine Eriksrud, Rustad IL14.05.911Lillehammer, GD-lekene21.09.13
2,09,34Oscar Moe, IK Tjalve12.05.9810-h1Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
2,09,98Jon Tjørsvaag Nilsen, IL i BUL01.09.819-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
2,11,18Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.942-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
-----30--------------------
2,11,34Sebastian Mitchell, Bækkelagets SK06.03.974-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,11,58Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.962 (G-17)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
2,11,7Kimme Arnesen, IL Heming04.12.681 (MV45)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.13
2,16,72Daniel Krogh, Bækkelagets SK03.11.965-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,18,0Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.951 (G-18/19)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
2,18,51Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.977-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,19,06Sivert Risnes Bøen, IL Koll26.02.986-h1 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,19,32Johannes Vincent Meo, IL Koll07.08.984-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201329.06.13
2,19,58Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.972 (G-16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
2,21,31Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.979-h1 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
-----40--------------------
2,21,36Erlend Uthaug, Sportsklubben Vidar18.12.983-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,24,94Noah R Wicken, IL i BUL12.10.9811 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
2,29,34Nouraldin Nia, IK Tjalve18.05.916Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
2,32,93Axel Alm Hovland, Bækkelagets SK08.03.981-h1 (G-15)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
2,33,77Joachim L Christiansen, IL i BUL05.02.968-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
2,36,39Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.612 (MV50)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
2,44,9Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV45)Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
3,01,0Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.572 (MV55)Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
3,06,4Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13,69Mohamed Isak (SWE), IL i BUL08.11.951 (G-18/19)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,38Johannes Alnes, Bækkelagets SK07.06.901-h1Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
2,37,78Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.861Ås, Kretsstevne06.05.13
2,40,39Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.872Ås, Kretsstevne06.05.13
2,41,13Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.783Ås, Kretsstevne06.05.13
2,46,77Anders Omholt-Jensen, IL i BUL24.05.875Ås, Kretsstevne06.05.13
3,02,64Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.966Ås, Kretsstevne06.05.13
3,09,90Joakim Wethal, IL i BUL10.02.757Ås, Kretsstevne06.05.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,44,54Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.8911-fi-BHeusden-Zolder/BEL, KBC-Nacht van de Atletiek13.07.13
3,46,31Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.892Jessheim, UKI-karusell 2013 Eliteheat06.06.13
3,48,63Johannes Alnes, Bækkelagets SK07.06.903-h3Kazan/RUS, Universiaden07.07.13
3,49,73Håkon Brox, IK Tjalve18.01.8512-natOslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games13.06.13
3,50,77Audun Nordtveit, IK Tjalve08.06.8815-natOslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games13.06.13
3,52,60Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.965-fi-BSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix 201327.06.13
3,55,17Nur Aden, IL i BUL05.05.8510Jessheim, UKI-karusell 2013 Eliteheat06.06.13
3,56,69Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.963-fi (MJ)Overhalla, Junior NM03.08.13
4,04,27Martin Breivik Smebye, IK Tjalve10.07.936 (G-U23)Overhalla, Junior NM03.08.13
4,05,12Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.861Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13
-----10--------------------
4,06,16Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.887-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
4,06,23Endre Wigaard, IL i BUL25.01.968-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
4,09,24Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.9810-fi (MJ)Overhalla, Junior NM03.08.13
4,09,90John Christian Fuhr, IL i BUL29.07.7311-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
4,11,18Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
4,13,79Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.873Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13
4,15,37Sondre Aksel Qvale, Bøler IF20.02.974 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
4,16,50Lennart Garnes, Sportsklubben Vidar12.10.782Ås, Kretsstevne06.05.13
4,17,22Samuel Hafsahl, Sportsklubben Vidar13.05.772-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
4,17,24Asle Slettemoen, IL i BUL18.07.713-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
-----20--------------------
4,23,34Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.965-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
4,23,63Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.724Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13
4,23,93Magne Rønningen, Oslostudentenes IK Friidrett24.06.832Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
4,24,17Per Christian Stokke, Sportsklubben Vidar13.06.795Ås, Kretsstevne06.05.13
4,25,17Kimme Arnesen, IL Heming04.12.682 (MV45)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
4,28,11Morten Grønbech, IL i BUL09.02.945 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
4,28,16Simen Enger, Oslostudentenes IK Friidrett15.10.877-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
4,29,51Anders Bredesen Hatlelid, IK Tjalve04.01.944Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
4,29,59Mohammed Hassan Watticha, IL i BUL15.12.938-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
4,30,10Knut Harald Hylleseth, Bøler IF09.05.704Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
-----30--------------------
4,30,40Sebastian Mitchell, Bækkelagets SK06.03.972 (G-16)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
4,33,83Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.782 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
4,34,25Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.85DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
4,36,17Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.981 (G-15)Porsgrunn, Kjølneslekene02.06.13
4,36,88Lars Kåsine Eriksrud, Rustad IL14.05.911Lillehammer, GD-lekene22.09.13
4,38,71Jamal Hassan, IL i BUL22.05.962 (G-17)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
4,43,58Jon E. A. Lund, Oslostudentenes IK Friidrett28.08.899-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
4,45,37Stephan Neuhaus, Oslostudentenes IK Friidrett24.06.8210-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
4,52,94Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (G-U20)Huddinge/SWE, JNM Combined Event09.06.13
4,53,16Øivind Skare, Oslostudentenes IK Friidrett21.08.658Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
-----40--------------------
4,54,02Finn Erhard Johannessen, Oslostudentenes IK Friidrett11.03.559Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
5,02,72Noah R Wicken, IL i BUL12.10.981 (G-15)Asker, Askerlekene 201301.06.13
5,09,43Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.86DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
5,15,58Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.982 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
5,20,53Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.617 (MV50)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
5,20,99Geir Holmsen, Stovnerkameratene01.10.674 (MV45)Jessheim, UKI-karusell 201306.06.13
5,44,47Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.484 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
5,54,89Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64D (MV45)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
6,26,46Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.448 (MV65)Jessheim, UKI-karusell 201306.06.13
6,35,06Aage Sjøberg, Stovnerkameratene17.03.496 (MV60)Jessheim, UKI-karusell 201306.06.13
-----50--------------------
7,56,42Magnus Betten, Oslo Politis IL19.09.439 (MV70)Jessheim, UKI-karusell 201306.06.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,28,50Rik Wemmenhove (NED), Oslostudentenes IK Friidrett03.06.823Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,39,20Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (G-15)Lillehammer, UM 201308.09.13
6,11,08Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.987 (G-15)Lillehammer, UM 201308.09.13
6,24,61Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.989 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
6,31,73Christopher Christophersen Grindhaug, IL Heming23.02.9810 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
6,35,00Johannes Vincent Meo, IL Koll07.08.9811 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
6,37,29Noah R Wicken, IL i BUL12.10.986-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
7,01,84Sivert Risnes Bøen, IL Koll26.02.9818 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,54,16Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.8910Rieti/ITA, Rieti Meeting08.09.13
8,08,24Asbjørn Ellefsen Persen, IK Tjalve19.05.879-fi-AKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix 2013 - Karlstad23.07.13
8,16,43Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.8911Gateshead/GBR, European Athletics Team Championships23.06.13
8,27,94Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.848-fi-ABrandbu, Hyundai Grand Prix22.05.13
8,31,33Håkon Brox, IK Tjalve18.01.856Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
8,41,99Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.8811Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
8,44,75Hassan Abdi Ali, IL i BUL01.09.8714Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
8,52,58John Christian Fuhr, IL i BUL29.07.7314Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
8,54,89Endre Wigaard, IL i BUL25.01.965-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
8,56,94Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
-----10--------------------
9,00,70Eivind Knutsen, IK Tjalve17.07.9017Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
9,05,52Asle Slettemoen, IL i BUL18.07.717Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
9,09,04Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.962Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
9,17,37Lennart Garnes, Sportsklubben Vidar12.10.7829Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
9,19,56Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.979 (G-16)Lillehammer, UM 201308.09.13
9,21,23Sebastian Mitchell, Bækkelagets SK06.03.9710 (G-16)Lillehammer, UM 201308.09.13
9,26,80Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.9611 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
9,31,86Mohammed Hassan Watticha, IL i BUL15.12.9332Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
9,32,10Sondre Aksel Qvale, Bøler IF20.02.973Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
9,34,54Jens Christian Eikemo, IK Tjalve30.09.9613 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
-----20--------------------
9,44,31Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.9710 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
10,06,00Knut Harald Hylleseth, Bøler IF09.05.705Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
10,12,83Christian Brun Norbye, IL i BUL13.05.9010-h2Charlotte/NC/USA, Charlotte 49er Classic16.03.13
10,33,04Daniel Krogh, Bækkelagets SK03.11.9612 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
10,38,94Noah R Wicken, IL i BUL12.10.981 (G-15)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
11,42,00Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.482 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
11,44,2Bjørn Harald Olstad, Stovnerkameratene16.11.743Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
12,10,0Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.614Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
13,49,15Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19,73Rolf Steier (USA), Sportsklubben Vidar07.06.841Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,15,91Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.8913-fi-AHeusden-Zolder/BEL, KBC-Nacht van de Atletiek13.07.13
13,55,56Asbjørn Ellefsen Persen, IK Tjalve19.05.8716Oordegem/BEL, IFAM01.06.13
14,08,95Håkon Brox, IK Tjalve18.01.8510-fi-CHeusden-Zolder/BEL, KBC-Nacht van de Atletiek13.07.13
14,09,97Audun Nordtveit, IK Tjalve08.06.8811-fi-CHeusden-Zolder/BEL, KBC-Nacht van de Atletiek13.07.13
14,20,55Johannes Alnes, Bækkelagets SK07.06.902Greveskogen, NM 201323.08.13
14,49,20Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.848Greveskogen, NM 201323.08.13
14,51,41Jan Christian Kaltenborn, Sportsklubben Vidar05.04.803-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
15,03,27Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.8813Greveskogen, NM 201323.08.13
15,13,66Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.966Oslo/Bi, Treningstevne08.07.13
15,35,44Eivind Knutsen, IK Tjalve17.07.905-h2Lerum/SWE, En Midsommarnattsdröm19.06.13
-----10--------------------
15,40,51John Christian Fuhr, IL i BUL29.07.739Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13
15,50,72Asle Slettemoen, IL i BUL18.07.715Bækkelaget, Sommerstevne I11.07.13
15,52,57Samuel Hafsahl, Sportsklubben Vidar13.05.775Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
15,55,43Knut Nordviken, Sportsklubben Vidar01.08.7411Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13
15,57,05Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9610Oslo/Bi, Treningstevne08.07.13
16,07,48Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.885-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
16,53,40Magne Rønningen, Oslostudentenes IK Friidrett24.06.832Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
17,00,98Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.931Søgne, Søgnelekene 201314.09.13
17,05,09Simen Enger, Oslostudentenes IK Friidrett15.10.873Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
17,13,26Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.6111Bækkelaget, Sommerstevne I11.07.13
-----20--------------------
20,28,6Kolbjørn Jacobsen, Bækkelagets SK731 (MV40)Ski, KM veteraner 05.06.13
20,32,53Bjørn Lauglo, Stovnerkameratene17.08.483 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
21,39,4Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.611 (MV50)Ås, Hilmar Hansen stevnet09.10.13
23,06,7Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV45)Ski, KM veteraner 05.06.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,14,60Dadafo Tesama Dhaqabi (ETH), Sportsklubben Vidar02.09.892-fi-DHeusden-Zolder/BEL, KBC-Nacht van de Atletiek13.07.13
14,15,53Weldu Negash Gebretsadik (ERI), IL i BUL12.11.861Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13
14,15,77Rolf Steier (USA), Sportsklubben Vidar07.06.8414-fi-CHeusden-Zolder/BEL, KBC-Nacht van de Atletiek13.07.13

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,02,72Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.842Sandviken/SWE, 10 000 meter04.05.13
30,02,93Håkon Brox, IK Tjalve18.01.852Greveskogen, NM 201325.08.13
31,25,37Audun Nordtveit, IK Tjalve08.06.887Greveskogen, NM 201325.08.13
31,30,0Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.881Kristiansand, Gaselleløp 10000m06.06.13
31,42,0Eivind Knutsen, IK Tjalve17.07.902Kristiansand, Gaselleløp 10000m06.06.13
32,34,16Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.85Allerød/DEN, DM 10000m10.08.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,22,12Weldu Negash Gebretsadik (ERI), IL i BUL12.11.861Wageningen/NED, Tartlétos Loopgala05.06.13
30,13,38Rolf Steier (USA), Sportsklubben Vidar07.06.843Greveskogen, NM 201325.08.13
32,59,09Martin Kjäll-Ohlsson (SWE), Sportsklubben Vidar12.06.7810Oslo/Bi, Sommerstevne II18.07.13

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,69(+0,8)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.912-h2Mannheim/GER, 20. Bauhaus Juniorengala30.06.13
17,13(-1,7)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.86DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
17,23(-1,7)Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.85DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,38(+0,9)Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.971Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
29,69(+0,9)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
30,24(+0,9)Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.973Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
33,85(+0,9)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13

300 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,18Simon Paul Sandbakken, Lambertseter IF13.09.951 (G-18/19)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,67Kristian Berg, IL i BUL23.04.948Oslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games13.06.13
54,61Simon Paul Sandbakken, Lambertseter IF13.09.952 (G-18/19)Lillehammer, UM 201307.09.13
55,75Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.921Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
59,82Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
1,12,08Anders Høyer Berg, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.681 (MV45)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,52,13Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.965Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships18.08.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,34,39Dominic Anthony Hoff (GBR), Rye Sportsklubb11.02.741 (MV35)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13Ivan Kristoffer Nilsen, IL i BUL28.03.891Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
2,05Erlend Jakobsen Rønningen, IL i BUL08.05.912Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland09.06.13
2,00Marius Eriksrud, IL i BUL23.09.891Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,97Eskil Brennmo, IK Tjalve25.04.913 (G-U23)Overhalla, Junior NM02.08.13
1,97Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.924 (G-U23)Overhalla, Junior NM02.08.13
1,85Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (MJ)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
1,85Kristian Berg, IL i BUL23.04.941 (G-18/19)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
1,77Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
1,73Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.86DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
1,70Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.953 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
-----10--------------------
1,70Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.971 (G-16)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
1,70Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-16)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
1,65Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.961 (G-17)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
1,63Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
1,60Victor U. Stiberg, Lambertseter IF13.11.981 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
1,55Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene02.06.13
1,55Bjørn Harald Olstad, Stovnerkameratene16.11.741Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
1,55Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.921Ski, Kretsstevne11.09.13
1,55Odin Hallquist, IL Koll01.10.974 (G-16)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
1,50Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.973 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
-----20--------------------
1,45Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.971 (G-16)Bækkelaget, Kretsstevne30.05.13
1,45Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV45)Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
1,45Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962 (G-17)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
1,45Sivert Eikrem, IL Koll14.08.975 (G-16)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
1,45Even Weiglin, IL Koll22.06.976 (G-16)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
1,43Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.85DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
1,40Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.972 (G-16)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
1,25Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
1,25Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.958 (G-18/19)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
1,05Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV75)Ski, KM veteraner 05.06.13
-----30--------------------

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.951 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
4,22Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.981 (G-15)Oslo/NIH, Stavstevne28.08.13
4,20Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.921Oslo/NIH, Stavstevne09.08.13
3,75Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.947 (MJ)Overhalla, Junior NM02.08.13
3,70Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.86DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
3,51Johannes Bergh, IL Koll08.02.971 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
3,00Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.85DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
2,70Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-16)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 211.09.13
2,10Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64D (MV45)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,22(+1,0)Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.871Moss, TrioVing-Lekene 201310.08.13
6,76(+0,0)Ousman Touray, IL i BUL13.01.9511Greveskogen, NM 201324.08.13
6,43(+0,9)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
6,34(+1,8)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (G-U20)Huddinge/SWE, JNM Combined Event08.06.13
6,21(+1,3)Odin Hallquist, IL Koll01.10.973 (G-16)Lillehammer, UM 201308.09.13
6,20(+1,6)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.863Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
5,99(+1,6)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.972 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
5,80(+0,3)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.921Sola, TKS Jærcup 201303.09.13
5,76(+1,9)Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.9810 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
5,74(-0,4)Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.85DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
-----10--------------------
5,73(+0,6)Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.957Oslo/Bi, Sommerstevne III25.07.13
5,70(+0,2)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
5,62(+0,5)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.9612 (G-17)Gävle/SWE, Gefle Games20.07.13
5,62(+1,3)Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.979 (G-16)Lillehammer, UM 201308.09.13
5,60(+1,0)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942 (G-18/19)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
5,52(-0,6)Johannes Bergh, IL Koll08.02.975 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
5,48(+1,6)Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.974 (G-16)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
5,45(+0,0)Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.962 (G-16/17)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
5,44(+1,6)Erlend Lunde Colleuille, IL i BUL07.12.962 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201326.05.13
5,40(+0,2)Ibrahim Jusu, IL i BUL27.02.953 (G-18/19)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 127.08.13
-----20--------------------
5,39(+0,8)Anders Høyer Berg, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.682 (MV45)Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13
5,37(+0,0)Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.921Greveskogen, Serie- + Lindboe pokalstevne30.08.13
5,26(+0,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972 (G-16)Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201312.09.13
5,02(+0,7)Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.975 (G-16/17)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
4,87(+0,3)Hans Martin Arnesen, Lambertseter IF29.07.982 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
4,80(-0,9)Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.974 (G-16)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
4,69(+0,0)Ole Kristian Lindås, Lambertseter IF27.12.983 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
4,61(+1,4)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.986Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
4,60(+0,8)Jonas Henrik Pinderud, Lambertseter IF22.05.984 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13
4,41(-0,6)Theodor Øksdal, Bækkelagets SK26.11.983 (G-15)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
-----30--------------------
4,33(+0,4)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64D (MV45)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
4,26(-1,4)Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.955 (G-18/19)Oslo/NIH, Klubbmesterskap14.09.13
4,20(-0,3)Eirik Helganes, Oslo IL974 (G-16)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13
4,07(+2,0)Axel Alm Hovland, Bækkelagets SK08.03.984 (G-15)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
3,79(+0,2)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Oslo/St, KM veteraner 1. del29.05.13
3,36(-0,4)John Broholt, Oslo IL17.09.344 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
3,02(+0,2)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV75)Oslo/St, KM veteraner 1. del29.05.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,47(+1,1)Mateusz Parlicki (POL), IL i BUL14.04.841Greveskogen, NM 201324.08.13
5,36(-0,1)Raymond Yaw Gavey (GHA), IL i BUL08.10.922Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13
5,17(+0,3)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.981 (G-15)Oslo/Bi, Avslutningsstevne III25.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,72(+3,1)Eskil Brennmo, IK Tjalve25.04.913 (G-U23)Overhalla, Junior NM03.08.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,40(+1,1)Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.873Greveskogen, NM 201325.08.13
14,59(+1,7)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.921 (G-U23)Overhalla, Junior NM04.08.13
12,90(-0,3)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
12,49(+0,0)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.961 (G-17)Ski, DNB Skilekene 201310.08.13
11,87(ok)Odin Hallquist, IL Koll01.10.971 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
11,55(+1,2)Johannes Bergh, IL Koll08.02.971 (G-16)Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 316.09.13
11,33(+1,5)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.971Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
10,82(+0,3)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
10,66(+1,0)Isak Narendra Wicken, IL i BUL04.04.973Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
9,76(-0,3)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
-----10--------------------
7,85(+1,6)John Broholt, Oslo IL17.09.344 (MV75)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,79(+1,2)Mateusz Parlicki (POL), IL i BUL14.04.842Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
10,31(-0,1)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.98Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne28.05.13

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,89Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.904Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
12,55Thomas Rosvold, IK Tjalve21.07.673Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
12,26Vegard Henriksen, IK Tjalve08.06.881Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
11,17Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Asker, Kast-mangekamp29.09.13
10,64Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.876Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus29.08.13
10,50Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.85DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
9,68Vegard Rooth, Bækkelagets SK29.07.632Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
9,48Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.86DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201319.05.13
8,68Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
8,51Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.921Greveskogen, Serie- + Lindboe pokalstevne30.08.13
-----10--------------------
7,93Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV45)Oslo/St, Kaststevne Veteraner11.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,90Mateusz Parlicki (POL), IL i BUL14.04.841Nadderud, Kaststevne12.10.13

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,26Magnus Røsholm Aunevik-Berntsen, Sportsklubben Vidar19.10.895Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 201307.07.13
50,15Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.903Greveskogen, NM 201323.08.13
46,50Thomas Rosvold, IK Tjalve21.07.673Oslo/NIH, Kaststevne28.09.13
44,23Vegard Henriksen, IK Tjalve08.06.881Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
36,78Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201312.09.13
36,17Oddmund Heir, Torodd IF04.06.711 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
33,94Bjørn Arne Kristiansen, IK Tjalve27.06.684Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
32,16Ole Johan Heir, Torodd IF28.06.682 (MV45)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
28,46Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
28,20Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.86DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
-----10--------------------
26,28Jo Anders Heir, Torodd IF09.05.751 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
24,96Sindre Busk Witzøe, IK Tjalve07.04.824Fana, Framolekene 201331.05.13
24,76Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642Lambertseter, Avslutningsstevne26.09.13
24,46Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.85DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
24,32Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.921Greveskogen, Serie- + Lindboe pokalstevne30.08.13
22,57Bjørn Harald Olstad, Stovnerkameratene16.11.743Lillestrøm, Nasjonalt Stevne19.08.13
22,09Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.893Oslo/Bi, Avslutningsstevne I19.09.13
21,21Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.622Bækkelaget, Åpent klubbmesterskap 201312.09.13
16,40Jan E Magnus, IL Heming07.06.503Lambertseter, Avslutningsstevne26.09.13
16,01Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
-----20--------------------

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
73,27Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Greveskogen, Seriestevne04.07.13
51,23Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.602Fana, Framolekene 201302.06.13
37,12Ole Johan Heir, Torodd IF28.06.681Oslo/St, OFIK OG OBIK21.08.13
31,94Bjørn Harald Olstad, Stovnerkameratene16.11.742Lillestrøm, Nasjonalt Stevne19.08.13
29,50Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Asker, Kast-mangekamp29.09.13
26,35Oddmund Heir, Torodd IF04.06.711 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
21,16Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.723Lambertseter, Avslutningsstevne26.09.13
20,22Vegard Rooth, Bækkelagets SK29.07.634Lambertseter, Avslutningsstevne26.09.13
19,73Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV45)Oslo/St, Kaststevne Veteraner11.09.13
18,08Sture Marrot, Bækkelagets SK01.05.706Lambertseter, Avslutningsstevne26.09.13
-----10--------------------
13,93Jan E Magnus, IL Heming07.06.507Lambertseter, Avslutningsstevne26.09.13

Ikke godkjente resultater
Oppvisning–utenom stadion–lavt landingsområde/Exhibition–outside stadium–low landing area
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
74,89Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.904Karlstad/SWE, Skanska Open22.07.13

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,75Dag Storm Wergeland, IL i BUL24.05.893Halden, Treningsstevne13.10.13
55,87Rasmus Stene, Lambertseter IF13.11.941 (G-18/19)Bækkelaget, Maistevne 201312.05.13
52,40Kjølv Egeland, IL i BUL02.07.902Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
50,17Bjørn Arne Kristiansen, IK Tjalve27.06.682Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201318.08.13
49,04Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.773Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
45,59Christer Pettersen Nysveen, IL i BUL14.10.964Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
43,18Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.965Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
40,94Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.721 (MV40)Oslo/NIH, Kretsstevne25.06.13
35,57Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.85DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
31,68Olav Egeland, IK Tjalve16.01.452Oslo/Bi, Avslutningsstevne II23.09.13
-----10--------------------
30,94Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.626Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
30,74Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.86DOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
28,40Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.926Geithus, Furumolekene 201314.09.13
28,05Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV45)Oslo/St, Kaststevne Veteraner11.09.13
25,91Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Oslo/St, KM veteraner 1. del29.05.13
25,39Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV40)Oslo/St, Kaststevne Veteraner11.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,19Mateusz Parlicki (POL), IL i BUL14.04.842Nadderud, Kaststevne12.10.13

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,95Ole Johan Heir, Torodd IF28.06.683 (MV45)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
9,56Bjørn Harald Olstad, Stovnerkameratene16.11.742Lillestrøm, Nasjonalt Stevne19.08.13
9,32Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Asker, Kast-mangekamp29.09.13

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5519Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL
11,36(+0,7)-6,17(+2,5)-9,48-1,73-52,62-17,13(-1,7)-28,20-3,70-30,74-5,09,43
26.07.865Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
5210Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL
11,68(-0,6)-5,74(-0,4)-10,50-1,43-52,54-17,23(-1,7)-24,46-3,00-35,57-4,34,25
21.01.856Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2349Atle McAdam, Bækkelagets SK
29,50-11,17-31,00-47,59-9,32
18.06.771Asker, Kast-mangekamp29.09.13

Total requesttime: 1.9985890388489 seconds