Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19(-0,4)Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.971-h1 (G-14/18)Lambertseter, Klubbmesterskap12.10.14
7,21(+2,0)Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.871Asker, Askerlekene 201401.06.14
7,21(-0,7)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Finnsnes, Seriestevne11.08.14
7,43(-0,4)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962-h1 (G-14/18)Lambertseter, Klubbmesterskap12.10.14
7,72(+1,7)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV45)Husnes, Trio åpningsstevne13.09.14
7,75(+0,3)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991 (G-15)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 318.09.14
7,77(+0,0)Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.984 (G-16)Asker, Askerlekene 201401.06.14
7,85(+0,3)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 318.09.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,95(+0,3)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.992 (G-15)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 318.09.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,11(+1,0)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-h2Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala05.07.14
10,73(+1,6)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.916-hNatOslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games11.06.14
10,79(+0,3)Ousman Touray, IL i BUL13.01.953-fi-BOslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
10,82(+1,8)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.893-h6Grimstad, Stafett NM31.05.14
10,88(+0,0)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.892-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14
10,90(+1,8)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.874-fi-BGreveskogen, Tønsberg Grand Prix24.05.14
10,91(+0,3)Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.945-fi-BOslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
10,92(+1,8)Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961-h2Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
10,93(+0,8)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.862-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
10,93(+1,8)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h2Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
-----10--------------------
10,94(+1,8)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.865-h6Grimstad, Stafett NM31.05.14
10,95(+1,1)Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.942-fi Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
10,96(+1,7)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.922-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
10,96(+1,5)Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.971-fi (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
10,99(+1,3)Yobe Najar, IL i BUL09.11.961-h4 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,07(-1,4)Lars Jøran Storhaug, Sportsklubben Vidar29.06.891Oslo/St, Nasjonalt stevne28.08.14
11,12(+1,3)Per Magnus Arjun Solli, IK Tjalve04.06.913-h2Fana, Framolekene 201401.06.14
11,13(+1,7)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.944-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
11,16(+1,9)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.981-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
11,18(+1,4)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.936-fi-ABækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
-----20--------------------
11,24(+1,9)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.982-fi (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
11,32(+1,3)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.951-h1 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
11,42(+1,8)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
11,46(+1,6)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.964-h4Grimstad, Stafett NM31.05.14
11,46(+1,0)Erik Rømcke, IL i BUL02.04.941-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
11,54(+1,0)Erik Langø, IL i BUL09.04.954-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
11,58(+1,6)Markus Karel Færevik, IL i BUL16.03.981-h2Grimstad, Stafett NM31.05.14
11,59(+0,8)Kristian Berg, IL i BUL23.04.948-h4Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
11,60(+1,6)Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.866-h4Grimstad, Stafett NM31.05.14
11,62(+1,6)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.972-h2Grimstad, Stafett NM31.05.14
-----30--------------------
11,63(+1,3)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.977-fi (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,69(+1,0)Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.853-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
11,71(+0,0)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.948-fi Trondheim, Trondheimslekene24.05.14
11,73(-0,7)Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.952-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
11,93(+0,6)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981 (G-16)Skien, Herkuleslekene24.05.14
11,94(+0,6)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
11,96(+0,7)Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.964-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14
11,98(+1,0)Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.975-h3Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
11,98(+1,8)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
11,99(+0,9)Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.982-h1Grimstad, Stafett NM31.05.14
-----40--------------------
12,08(-1,4)Mohammed Leta Hunde, IL i BUL14.12.972 (G-17)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
12,09(+0,4)Joshua Jaunsen, Bøler IF06.02.992-h2 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,09(+0,8)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.968-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
12,11(+1,2)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-h5Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
12,11(+0,6)Johannes Bergh, IL Koll08.02.976-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,12(-0,1)Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.976-fi-A (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14
12,13(+1,2)William S. Rodahl, IK Tjalve20.05.995-h5Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
12,20(+0,3)Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.775-h2Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
12,32(-1,4)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.974 (G-17)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
12,47(-2,0)Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.986-h3 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
-----50--------------------
12,52(-1,5)Fredrik Agdestein, IK Tjalve29.01.941 (G-20/22)Steinkjer, Seriestevne26.08.14
12,54(+0,6)Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.977-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,56(+0,6)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.994 (G-15)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
12,67(+0,6)Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.983 (G-16)Skien, Herkuleslekene24.05.14
12,74(+0,7)Jean-Luc Tshona, IL i BUL13.05.994-h2 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
12,84(-0,2)Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.995-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
13,18(-0,2)Amund Strømsnes, IL i BUL14.12.997-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
13,19(-0,4)Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.923Geithus, Furumolekene 201430.08.14
13,70(+1,7)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV50)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus04.06.14
13,71(+1,7)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.571 (MV55)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus04.06.14
-----60--------------------
13,93(+1,0)Martin Ljøsne, IL i BUL04.04.995-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
14,26(-1,4)Peder Halvorsen, Ready27.02.984 (G-16)Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
15,93(+1,2)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus04.06.14
16,87(-1,2)John Broholt, Oslo IL17.09.34D (MV80)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
17,54(+1,2)Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.441 (MV70)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus04.06.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,13(+1,0)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.992-h3 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201424.05.14
12,67(+0,6)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.987 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,5(+1,2)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,6(+1,2)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,6(+1,2)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.863-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,7(+2,0)Yobe Najar, IL i BUL09.11.961-h2Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,7(+1,2)Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.964-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,8(+1,2)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.976-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
10,9(+2,0)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942-h2Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
11,0(+2,0)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.933-h2Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
11,2(+2,0)Erik Rømcke, IL i BUL02.04.945-h2Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
11,9(+1,0)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.863-h1Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
-----10--------------------
12,8(+0,7)Hallgeir Korsgaard, Oslo Politis IL21.09.792Bækkelaget, Politimesterskapet 201401.09.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,92(+2,3)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.841-h1Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
10,66(+3,1)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-fi-BFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
10,73(+2,8)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.895-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
10,81(+2,1)Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-fi-ESundsvall/SWE, SSG Wind Sprint20.07.14
10,84(+2,4)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.876-fi-AOslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
10,85(+2,3)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.974-h3Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
10,87(+2,3)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.863-h1Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
10,88(+2,5)Yobe Najar, IL i BUL09.11.963-sf2 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
10,89(+2,3)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.864-fi Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,26(+2,7)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.955-sf1 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
11,37(+2,2)Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL09.02.954-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,02(+2,7)Anders Riiber, IL i BUL07.04.722 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
13,30(+2,1)Eirik Bakke Jensen, IK Tjalve23.11.954-h1Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
13,61(+2,9)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.573 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
14,03(+2,7)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.724 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
15,58(+3,1)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,49(-0,5)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.861Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
16,77(-0,5)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.892Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
16,97(-0,5)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
17,75(-0,5)Erik Rømcke, IL i BUL02.04.944Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,43(-0,2)Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL01.01.844Doha/QAT, IAAF Diamond League09.05.14
21,25(+2,0)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-fi-CFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
21,31(+1,9)Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h1 (G-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala06.07.14
21,66(+1,1)Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.861-h6Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
21,83(+1,2)Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.941-fi-FSundsvall/SWE, SSG Wind Sprint20.07.14
22,01(-1,8)Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.966 (G-U20)Kristiansand, Nordic Match U2017.08.14
22,06(+0,3)Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.891Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
22,06(+0,3)Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.941Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
22,30(+1,7)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h3Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
22,34(+0,6)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.921Fana, Framolekene 201430.05.14
-----10--------------------
22,42(-0,3)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h2Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
22,46(-1,1)Peter Efe Rasmussen Osazuwa, IL i BUL07.07.892-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
22,47(+1,7)Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.972-h4Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
22,47(-0,3)Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
22,54(+1,3)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932-h5Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
22,62(-1,5)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Finnsnes, Seriestevne11.08.14
22,66(-1,3)Yobe Najar, IL i BUL09.11.961-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
23,13(+0,0)Per Magnus Arjun Solli, IK Tjalve04.06.911-h2Fana, Karusellstevne 502.09.14
23,19(+0,3)Erik Rømcke, IL i BUL02.04.944Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
23,20(+0,5)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.981-h2 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
-----20--------------------
23,24(-0,4)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.981-h3 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
23,31(-1,1)Kristian Berg, IL i BUL23.04.945-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
23,37(-0,3)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.952 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
23,37(+0,2)Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.863-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
23,52(+0,0)Sivert Eikrem, IL Koll14.08.973-h1 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
23,53(-1,3)Erik Langø, IL i BUL09.04.952-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
23,55(+1,6)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
23,78(-1,3)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.964-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
23,89(+0,5)Fredrik Finstad, Sportsklubben Vidar30.04.941Skellefteå/SWE, Skelleftespelen27.07.14
23,93(+0,0)Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.961 (G-18/19)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
-----30--------------------
24,23(+1,7)William S. Rodahl, IK Tjalve20.05.994-h4Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
24,29(+0,0)Mohammed Leta Hunde, IL i BUL14.12.971 (G-17)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
24,34(+0,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972Bækkelaget, Åpent Klubbmesterskap 201411.09.14
24,37(-2,9)Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.952-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene13.06.14
24,39(+1,2)Peter Edwardes, IL i BUL11.09.945Asker, Askerlekene 201431.05.14
24,46(+0,0)Johannes Bergh, IL Koll08.02.971 (G-17)Greveskogen, Seriestevne løp/kast22.07.14
24,49(+0,0)Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.973Bækkelaget, Åpent Klubbmesterskap 201411.09.14
24,56(-0,9)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
24,57(+1,3)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h5Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
24,65(+0,6)Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.981-h1 (G-16)Asker, Askerlekene 201431.05.14
-----40--------------------
24,67(-0,4)Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.986-h2 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
24,70(-1,1)Mikael Borge, Bækkelagets SK10.07.973-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
24,76(+1,3)Anders Riiber, IL i BUL07.04.722 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
25,01(-1,1)Fredrik Agdestein, IK Tjalve29.01.944Stjørdal, BDO-lekene 201408.06.14
25,65(+1,7)Christian Kielland, Bækkelagets SK12.12.975-h4Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
25,67(+0,0)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.972 (G-17)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
25,87(-0,2)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.995 (G-15)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
26,31(-0,2)Jean-Luc Tshona, IL i BUL13.05.996 (G-15)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
26,36(+1,5)Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.994-h1Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
26,65(+0,2)Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.977-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
-----50--------------------
26,80(-0,9)Elias Helgeland, IL i BUL13.07.985 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
27,29(-0,8)Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.956-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
29,34(-0,1)Martin Ljøsne, IL i BUL04.04.996-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
29,37(-0,8)Peder Halvorsen, Ready27.02.986 (G-16)Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
29,50(+1,3)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.725 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,50(+2,0)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.994-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
26,76(-0,9)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.984 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,2(+1,0)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
22,7(+1,0)Kristian Berg, IL i BUL23.04.945-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
23,7(+0,0)Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.963-h1Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
24,0(+0,0)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
24,3(+0,0)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h1Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
28,9(+0,0)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.571 (MV55)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
29,3(-0,2)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV50)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
35,6(+0,0)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
57,9(+0,0)John Broholt, Oslo IL17.09.341 (MV80)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
26,4(+0,0)Emmanuel Fretelliere (FRA), Oslostudentenes IK Friidrett30.05.904-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,96(+3,3)Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.971-h3 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,20(+2,7)Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.864-fi-AFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
22,33(+3,6)Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.926-fi (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14
22,36(+3,9)Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.942-h2Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
22,38(+2,2)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.932-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,46(+3,7)Erik Rømcke, IL i BUL02.04.941-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
22,99(+2,6)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.983-h3 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
23,00(+2,6)Bartek Sakowski, Sportsklubben Vidar03.07.984-h3 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
23,23(+2,4)Hans Christian Walker, IL i BUL22.03.954-h3 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,25(+3,7)Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.854-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
23,44(+2,3)Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.957-h4 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
23,57(+2,5)Muhammed Dodou Jatta, IK Tjalve30.01.981 (G-16)Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
23,64(+2,6)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
24,41(+2,3)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
24,42(+4,0)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
25,29(+2,5)Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.982 (G-16)Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
25,48(+2,2)Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.993-h2 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
26,60(+2,4)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.986-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
28,53(+2,6)Roman Jost, Bækkelagets SK07.04.574 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
33,42(+2,7)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
34,59(+2,4)Per Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett09.06.342 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
36,00(+2,4)John Broholt, Oslostudentenes IK Friidrett17.09.343 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,20Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961Asker, Kretsstevne løp01.09.14
35,00Ousman Touray, IL i BUL13.01.951-h1Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
35,04Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL26.07.861-h2Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
36,74Erik Rømcke, IL i BUL02.04.942-h1Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
38,16Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872Asker, Kretsstevne19.05.14
38,46Asle Offerdal, IL i BUL30.04.663Asker, Kretsstevne19.05.14
39,15Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.943-h1Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
43,97Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.983 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,83John Junior Patric (UTL), IL i BUL984 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,00Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve12.05.943Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
48,33Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve03.06.961-h3Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
48,89Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve07.06.893-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
49,27Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL07.09.943-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
49,84Kristian Berg, IL i BUL23.04.943-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
50,04Sebastian Salas Guillen Perez, IK Tjalve31.01.972-h2Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
50,19Samuel Gyedu, IL i BUL01.05.942Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
50,84Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.961-h2 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
51,02Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.866-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
51,10Samuel Blessing Elonga, IL i BUL10.01.943-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
-----10--------------------
51,10Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.864-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
51,48Kjartan Løvoll, Sportsklubben Vidar21.01.923Stavanger, Skjalgstevne 424.07.14
52,10Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944-h2Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
52,47Thomas Arthur Bydal Jakobsen, IL i BUL21.01.856-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
52,54Ole-Petter Askim Vatne, IL i BUL28.04.962-h1 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
52,70Erik Langø, IL i BUL09.04.952-h1Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
52,92Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
53,06Grunde Myhrer, IL i BUL18.04.962-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
53,28Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.936-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
53,30Sivert Eikrem, IL Koll14.08.973-h2 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
-----20--------------------
53,46Markus Olaves Johansen, IL i BUL01.06.957-h3Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
53,60Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.982-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
53,78Asle Offerdal, IL i BUL30.04.663-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
53,89Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.783-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
54,47William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.991 (G-15)Skien, Herkuleslekene24.05.14
54,52William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.965-h1 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
54,57Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.943-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
54,61Peter Edwardes, IL i BUL11.09.944-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
54,75Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.982Nittedal, Løpsstevne25.08.14
55,69Anders Riiber, IL i BUL07.04.722 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
-----30--------------------
55,71Mikael Borge, Bækkelagets SK10.07.971-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
55,74Peder Tangen, Bækkelagets SK06.02.973-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
55,79Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
56,00Magne Rønningen, Oslostudentenes IK Friidrett24.06.833Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
56,33Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.967-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
56,41Tobias Flood, Sportsklubben Vidar26.05.886-h1Oslo/Bi, Bislett Sprint02.07.14
56,73Johannes Bergh, IL Koll08.02.974-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
56,97Alexander Lu, Sportsklubben Vidar27.10.982-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
57,12Fredrik Agdestein, IK Tjalve29.01.941 (MJ)Steinkjer, Steinkjerlekene14.06.14
58,28Morten Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett26.06.894Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
-----40--------------------
59,59Vegard Kjølstad Dybo, Oslostudentenes IK Friidrett14.04.946Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
59,96Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.976-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
1,00,97Eirik Bakke Jensen, IL Koll23.11.956-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
1,05,19Lars Fredrik Skau, Oslostudentenes IK Friidrett30.03.907Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
1,06,63Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.64D (MV50)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
1,17,65Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.444 (MV70)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,22,92Per Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett09.06.341 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,24,72Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,44,42John Broholt, Oslo IL17.09.34D (MV80)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,66Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.975-fi-CKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix 201416.07.14
57,67Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.992-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
59,18Emmanuel Fretelliere (FRA), Oslostudentenes IK Friidrett30.05.905Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,21,59Stian Flo, IK Tjalve04.03.851Grimstad, Klubbmesterskap-Treningsstevne21.08.14
1,32,11Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.961 (G-18/19)Nittedal, Seriedugnad05.10.14
1,36,69Fredrik Agdestein, IK Tjalve29.01.9410-h2Nadderud, Løpsstevne06.05.14
1,43,06Sigurd Berre, Bøler IF07.04.991 (G-15)Lillestrøm, Kretsstevne27.08.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,37Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.938-hNatAOslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games11.06.14
1,52,89Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.966-fi Jessheim, NM 201424.08.14
1,52,92Abdi Mohamed Guleed, IL i BUL01.08.877-fi-BWatford/GBR, Watford Grand Prix17.05.14
1,53,09Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.963-h3Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
1,53,40Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.892-h4Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
1,54,29Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.896Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14
1,54,52Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.935-h4Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
1,54,64Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.961-h3Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
1,55,53Marius Frøvig Schneider, IL i BUL13.01.868København/DEN, Copenhagen Athletics Games06.08.14
1,56,38Stian Flo, IK Tjalve04.03.852Grimstad, Klubbmesterskap-Treningsstevne12.08.14
-----10--------------------
1,57,85Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981-h2 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
1,58,77Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.942Bækkelaget, Åpent Klubbmesterskap 201411.09.14
1,58,79Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.941-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
1,58,99Endre Wigaard, IL i BUL25.01.963-h2Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,00,83Einar Haakon Christian Rose, Sportsklubben Vidar16.05.911Lillehammer, GD-lekene20.09.14
2,01,34Per Bjørnson Lunke, IL i BUL08.01.851-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,01,74Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.967-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
2,01,89Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.9811-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201427.06.14
2,02,14Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.875-h2Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
2,02,61Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK16.11.974-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
-----20--------------------
2,03,19Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.986 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,04,22Pål Johannes Larsen, IL i BUL31.05.781 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,04,66William Lohrmann, Sportsklubben Vidar10.10.967 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,07,94Jon Tjørsvaag Nilsen, IL i BUL01.09.818-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,09,73Asle Slettemoen, IL i BUL18.07.7110-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,10,07Magnus Wiik Eckhoff, Sportsklubben Vidar09.06.985-h1 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
2,10,80Jens Petter Thoresen, Bækkelagets SK13.12.961 (MJ)Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
2,12,30Sivert Eikrem, IL Koll14.08.971 (G-17)Oslo/NIH, Åpent klubbmesterskap11.10.14
2,14,70Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.974-h1Fana, Karusellstevne 323.07.14
2,16,05Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.982 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 318.09.14
-----30--------------------
2,16,23Matias Fjeldstad, Bækkelagets SK11.01.993 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene23.08.14
2,19,04Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.611 (MV50)Greveskogen, Seriestevne løp/kast22.07.14
2,23,35Sigurd Berre, Bøler IF07.04.998-h1 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
2,24,46Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.981 (G-16)Nittedal, Løpsstevne25.08.14
2,33,78Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.613 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,50,72Oscar Giverin, IK Tjalve26.12.993 (G-15)Skien, Herkuleslekene24.05.14
3,02,0Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.442 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
3,26,7Aage Sjøberg, Stovnerkameratene17.03.496 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen04.10.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,59Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.975Oslo/Bi, Norwegian Milers Club11.07.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,43,51Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.895Huddinge/SWE, Rekordjakten25.07.14
3,43,65Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.892-fi-AJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
3,44,34Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.949-hNatOslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games11.06.14
3,48,44Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.8410-fi-AJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
3,48,65Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.912Oslo/Bi, Norwegian Milers Club11.07.14
3,51,33Johannes Alnes, Bækkelagets SK07.06.907-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
3,51,60Sindre Løchting, IK Tjalve11.07.9310-fi Jessheim, NM 201423.08.14
3,52,29Håkon Mushom, Sportsklubben Vidar23.09.932 (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201409.08.14
3,52,48Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.964-fi-BJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
3,57,39Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.962 (G-U20)Kristiansand, Nordic Match U2016.08.14
-----10--------------------
3,57,43Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.963-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
4,00,04Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.9812-fi-BSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix 201426.06.14
4,01,59Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9610-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
4,04,25Einar Haakon Christian Rose, Sportsklubben Vidar16.05.919-fi-BJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
4,05,46Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.882Ås, Kretsstevne05.05.14
4,09,64Henrik Tveito Lidman, Sportsklubben Vidar04.08.823Ås, Kretsstevne05.05.14
4,10,85Abdirahim Abdullahi Dahir, IL i BUL20.02.941Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
4,12,60Samuel Hafsahl, Sportsklubben Vidar13.05.779-fi-CJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
4,13,63Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.963Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
4,15,14Lennart Garnes, Sportsklubben Vidar12.10.7810-fi-CJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
-----20--------------------
4,17,70Asle Slettemoen, IL i BUL18.07.716Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
4,20,0Julius Aas, Oslostudentenes IK Friidrett28.07.871Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
4,21,5Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.942Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
4,21,69Tobias Rivedal Hylleseth, Bøler IF07.10.981 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
4,22,79Knut Harald Hylleseth, Bøler IF09.05.702Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
4,33,37Øystein Hoel Sandsdalen, Rustad IL26.06.991 (G-15)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
4,41,98Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.982 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
4,42,04Erlend Uthaug, Sportsklubben Vidar18.12.9814-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
4,48,45Yann Kieffer, IL i BUL09.09.983 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
4,58,79Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (G-U23)Kópavogur/ISL, Nordisk Mesterskap i Mangekamp08.06.14
-----30--------------------
5,10,13Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.984 (G-16)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
5,25,42Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.613 (MV50)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
5,27,2Geir Holmsen, Stovnerkameratene01.10.672 (MV45)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
5,36,7Per Gammelgård, Bækkelagets SK05.01.541 (MV60)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
5,39,55Oscar Giverin, IK Tjalve26.12.991 (G-15)Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
5,41,7Bjørn Knudsen, Stovnerkameratene11.01.522 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
6,01,1Per Magnus Holt, Oslo Politis IL10.02.521 (MV60)Bækkelaget, Politimesterskapet 201401.09.14
6,09,0Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV50)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
6,50,1Aage Sjøberg, Stovnerkameratene17.03.498 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
6,51,4Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.443 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen05.06.14
-----40--------------------
9,06,04John Broholt, Oslo IL17.09.34D (MV80)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201431.08.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,43,14Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951-fi-AJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14
3,43,27Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.951-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
3,51,81Andreas Kramer (SWE), Sportsklubben Vidar13.04.979-h1 (G-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala05.07.14
3,53,75Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.935-fi-BJessheim, Elitestevne 1500m / UKI-karusellen05.06.14

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,07,84Mathias Berntzen Engevik, IK Tjalve24.09.961 (G-18/19)Nittedal, Seriedugnad28.09.14
6,25,08Øystein Hoel Sandsdalen, Rustad IL26.06.9915 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,57,32Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.891-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
8,06,42Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.897-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
8,07,11Erik Udø Pedersen, IK Tjalve09.04.948-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
8,07,71Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.919-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
8,28,25Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve13.03.961 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
8,31,70Johannes Alnes, Bækkelagets SK07.06.904Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
8,37,63Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
8,38,86Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.967-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
8,42,26Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.889Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
8,50,53Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.972 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
-----10--------------------
8,51,45Henrik Grønstad, IK Tjalve29.05.9512Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
8,53,86Jan Christian Kaltenborn, Sportsklubben Vidar05.04.804Oslo/Bi, Sommerstevne 324.07.14
9,02,47Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9615Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
9,04,29Samuel Hafsahl, Sportsklubben Vidar13.05.7715-h2Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
9,10,17Magnus Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.977 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
9,12,55Vetle Skeime Kostøl, Lillomarka Skiklubb12.06.971 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
9,13,88Sebastian Mitchell, Bækkelagets SK06.03.9710 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
9,17,15Ola Kroken, Sportsklubben Vidar14.04.986 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
9,25,91Knut Harald Hylleseth, Bøler IF09.05.7029Nadderud, DNB Tyrvinglekene13.06.14
9,29,58Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.975 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
-----20--------------------
9,31,35Anders Bakken Arneberg, IL i BUL09.01.961 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene13.06.14
9,39,78Einar Haakon Christian Rose, Sportsklubben Vidar16.05.9111Oslo/Bi, Sommerstevne 217.07.14
10,43,03Yann Kieffer, IL i BUL09.09.9811 (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene13.06.14
11,22,42Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.9810 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,59,41Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.953-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
8,08,58Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.9510-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
8,11,38Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.9313-h1Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,46,70Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.916-fi-CHeusden-Zolder/BEL, KBC-Nacht19.07.14
13,52,76Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.8917Oslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games11.06.14
14,10,18Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.846-fi-ANijmegen/NED, Nijmegen Global Athletics11.06.14
14,26,02Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.899-h4Palo Alto/CA/USA, Payton Jordan Cardinal Invitational04.05.14
14,41,70Audun Nordtveit, IK Tjalve08.06.882Sotteville/FRA, Interclubs Normandie-Bretagne Brassage Elite-N104.05.14
14,50,94Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.888-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201427.06.14
15,47,65Erik Bråten, Kjelsås IL08.11.921Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201408.06.14
16,01,41Tore Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9713 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
16,15,23Einar Haakon Christian Rose, Sportsklubben Vidar16.05.917Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
16,21,70Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.887Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
-----10--------------------
16,24,05Magnus Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9715 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
16,39,52Asle Slettemoen, IL i BUL18.07.719Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
19,47,1Espen Jensehaugen, Oslo Politis IL03.07.742Bækkelaget, Politimesterskapet 201402.09.14
20,32,0Baard Henningsen, Bækkelagets SK15.04.699Ås, Kretsstevne08.10.14
21,21,79Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.6118 (MV50)Izmir/TUR, European Veterans Athletics Championships29.08.14
22,16,3Per Magnus Holt, Oslo Politis IL10.02.521 (MV60)Bækkelaget, Politimesterskapet 201402.09.14
24,14,7Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641Bækkelaget, Avslutningsstevne 2014 Hoppøvelsene25.09.14
26,58,9Dag Erichsrud, Oslostudentenes IK Friidrett08.11.4912Ås, Kretsstevne08.10.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,47,61Awet Nftalem Kibrab (ERI), IK Tjalve09.05.951Oordegem/BEL, 23th Memorial Leon Buyle05.07.14
13,52,43Okubamichael Mesfun Fissehatsion (ERI), IK Tjalve15.09.933Oordegem/BEL, 23th Memorial Leon Buyle05.07.14
14,16,29Rolf Steier (USA), Sportsklubben Vidar07.06.843-fi-BOordegem/BEL, IFAM outdoor31.05.14
14,16,60Dadafo Tesama Dhaqabi (ETH), Sportsklubben Vidar02.09.8914-fi-ASollentuna/SWE, Folksam Grand Prix 201426.06.14
14,28,66Weldu Negash Gebretsadik (ERI), IL i BUL12.11.863Jessheim, NM 201422.08.14
15,00,12Tomas Bereket (ERI), Sportsklubben Vidar06.09.861Larvik, Sommerstevne med innlagt mangekamp30.07.14

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,40,27Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.914-h1Leiden/NED, Gouden Spike14.06.14
30,02,87Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.848Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
30,13,46Hans Kristian Fløystad, IK Tjalve03.04.895Jessheim, NM 201424.08.14
30,27,85Asbjørn Ellefsen Persen, IK Tjalve19.05.8725-h2Palo Alto/CA/USA, Payton Jordan Cardinal Invitational04.05.14
31,37,45Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.8814Jessheim, NM 201424.08.14
32,40,3Magnus Dybdahl, Sportsklubben Vidar14.04.9713Kristiansand, Stadionmila med innlagt KM Vest-Agder05.06.14
34,13,80Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.885Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
38,50,72Lars Kristian Øren, IK Tjalve10.05.846Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,32,59Weldu Negash Gebretsadik (ERI), IL i BUL12.11.861Jessheim, NM 201424.08.14
29,33,42Dadafo Tesama Dhaqabi (ETH), Sportsklubben Vidar02.09.892Jessheim, NM 201424.08.14
29,57,67Rolf Steier (USA), Sportsklubben Vidar07.06.847Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
32,52,06Martin Kjäll-Ohlsson (SWE), Sportsklubben Vidar12.06.7812-fi-AStockholm/SWE, Långlöparnas Kväll28.08.14

20000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,43,31Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.911Førde, Coop Challenge13.09.14

1 times løp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19745Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.911Førde, Coop Challenge13.09.14

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,71(+1,4)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911-fi-AGøteborg/SWE, Folksam Challenge13.06.14
15,97(+1,5)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94DNittedal, NM/UM Mangekamp 201431.08.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,63(+2,2)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.941 (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,90Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve13.09.956 (G-U20)Kristiansand, Nordic Match U2017.08.14
55,76Kristian Berg, IL i BUL23.04.943Jessheim, NM 201423.08.14
57,07Henrik Johnsen, IK Tjalve07.02.861Tromsø, NNM 201430.08.14
57,95Andreas Bratland Totsås, Sportsklubben Vidar01.07.812Jönköping/SWE, Götalandscupen div 116.06.14
1,01,94Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
1,20,01Anders Høyer Berg, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.681 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,05,27Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.981 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201427.06.14
6,28,34Jan Christian Kaltenborn, Sportsklubben Vidar05.04.801Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,20,48Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983 (G-U20)Kristiansand, Nordic Match U2016.08.14
9,56,92Fredrik Vaeng Røtnes, IL i BUL20.03.966Jessheim, NM 201423.08.14
10,06,87Jan Christian Kaltenborn, Sportsklubben Vidar05.04.807Jessheim, NM 201423.08.14

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,45,18Fredrik Vaeng Røtnes, IL i BUL20.03.964Jessheim, NM 201422.08.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17Ivan Kristoffer Nilsen, IL i BUL28.03.891Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
1,98Eskil Brennmo, IK Tjalve25.04.911Selbu, Selbulekene 201423.08.14
1,95Marius Eriksrud, IL i BUL23.09.893Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
1,84Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
1,80Marius Kristoffersen, IL Koll27.01.971 (G-17)Oslo/NIH, Åpent klubbmesterskap11.10.14
1,71Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94DNittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
1,70Johannes Bergh, IL Koll08.02.971 (G-17)Nittedal, Hoppstevne12.05.14
1,70Christian Eriksrud, IL i BUL25.04.874Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 201407.06.14
1,65Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.974 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
1,62Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Asker, Askerlekene 201431.05.14
-----10--------------------
1,60William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.992 (G-15)Porsgrunn, Kjølneslekene25.05.14
1,55Mikael Borge, Bækkelagets SK10.07.973Bækkelaget, Avslutningsstevne 2014 Hoppøvelsene25.09.14
1,40Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV50)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus04.06.14
1,30Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
1,27Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
1,06John Broholt, Oslo IL17.09.34D (MV80)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
1,05Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus04.06.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14Mihai Anastasiu (ROU), Bækkelagets SK11.03.931Nadderud, DNB Tyrvinglekene13.06.14
1,71Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.996 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.981 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
4,50Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.951 (G-U20)Luso/POR, Campeonato Nacional de Juniores05.07.14
4,06Rudi Kristiansen, IK Tjalve18.12.922Moelv, Necon Rekord-uka i stav13.07.14
3,90Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (G-U23)Kópavogur/ISL, Nordisk Mesterskap i Mangekamp08.06.14
3,71Johannes Bergh, IL Koll08.02.972 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
2,80Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.721Bækkelaget, Åpent Klubbmesterskap 201411.09.14
2,30Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV50)Nittedal, Treningsstevne11.08.14
1,80Vegard Rooth, Bækkelagets SK29.07.632Bækkelaget, Åpent Klubbmesterskap 201411.09.14
1,30John Broholt, Oslo IL17.09.34D (MV80)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201431.08.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,51(+1,0)Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.87Gøteborg/SWE, Folksam Challenge13.06.14
6,65(+1,2)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781Drammen, Nasjonalt høsstevne og KM20.09.14
6,44(+1,5)Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.943Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
6,30(+0,5)Ivan Kristoffer Nilsen, IL i BUL28.03.891Oslo/St, Nasjonalt stevne28.08.14
6,16(+0,0)Eskil Brennmo, IK Tjalve25.04.911Tromsø, NNM 201430.08.14
6,02(+0,5)Martin Nikolai Kanestrøm, IK Tjalve23.11.966Uddevalla/SWE, Bohusspelen26.07.14
5,98(-0,4)Odin Hallquist, IK Tjalve01.10.972Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14
5,86(+0,3)Johannes Bergh, IL Koll08.02.977 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
5,81(+0,0)Andreas Bratland Totsås, Sportsklubben Vidar01.07.815Motala/SWE, Götalandsserien 2014, match 1, division 129.05.14
5,81(+0,5)Andreas Reutz, IK Tjalve07.05.861Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
-----10--------------------
5,53(-0,2)Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981 (G-16)Asker, Askerlekene 201401.06.14
5,48(+0,4)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.982 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
5,47(+1,2)Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.98 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
5,36(+0,1)Thomas Bjerkan, IL i BUL21.10.972 (G-17)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 217.09.14
5,31(-0,5)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.971 (G-17)Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
5,28(+0,0)William S. Rodahl, Lambertseter IF20.05.993 (G-15)Skien, Herkuleslekene24.05.14
5,26(-2,3)Andreas Georg Holthe, Bækkelagets SK22.10.992 (G-15)Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
5,22(+1,5)Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.996 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
4,81(+0,1)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV50)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
4,43(+0,9)Martin Ljøsne, IL i BUL04.04.995 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
-----20--------------------
4,24(+0,2)Amund Strømsnes, IL i BUL14.12.998 (G-15)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
4,22(-2,3)Peder Halvorsen, Ready27.02.982 (G-16)Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
4,08(+0,1)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
3,30(+0,1)John Broholt, Oslo IL17.09.341 (MV80)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
3,10(+0,1)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV75)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,26(+0,6)Mateusz Parlicki (POL), IL i BUL14.04.842Jessheim, NM 201423.08.14
5,48(+0,6)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.991 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201425.05.14
5,45(+0,7)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.983 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,72(+7,4)Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.871Gøteborg/SWE, Folksam Challenge13.06.14
6,71(+2,6)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
5,93(+2,2)Johannes Bergh, IL Koll08.02.974 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
5,49(+2,1)Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.988 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
4,24(+3,6)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
3,53(+2,7)John Broholt, Oslo IL17.09.341 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,64Sander Kronstrand Kvalvåg, Lambertseter IF13.08.981 (G-16)Lambertseter, Klubbmesterskap12.10.14
5,16Sebastian Salas Guillen Perez, Lambertseter IF31.01.971 (G-17)Lambertseter, Klubbmesterskap12.10.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,65(+0,3)Vetle Utsi Onstad, IK Tjalve15.07.871Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
14,37(+1,6)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.92Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
13,78(-0,2)Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.962 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
12,14(-1,0)Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.961 (G-18/19)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
12,10(+0,7)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.982 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14
11,73(-0,2)Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL04.02.971 (G-17)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
11,17(-0,2)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14
10,95(-0,9)Kasper S. Karlsen, IL i BUL11.05.992 (G-15)Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 126.08.14
9,57(+0,0)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644Bækkelaget, Avslutningsstevne 2014 Hoppøvelsene25.09.14
8,59(+0,1)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
-----10--------------------
8,51(+1,8)Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.44 (MV70)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
6,38(+0,1)John Broholt, Oslo IL17.09.341 (MV80)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,26(+0,8)Mateusz Parlicki (POL), IL i BUL14.04.843Jessheim, NM 201424.08.14
11,49(-1,1)Hadrien Barc (FRA), IL i BUL09.01.995 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
10,71(+0,6)Louis Carteron (FRA), IL i BUL28.11.985 (G-16)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,38(+2,4)Jesper Vestbø, IK Tjalve13.04.926Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
12,60(+3,7)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV35)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
8,66(+3,8)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
8,53(+4,4)Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV70)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
7,51(+2,8)John Broholt, Oslo IL17.09.341 (MV80)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,70Stian Andersen, IK Tjalve01.02.881Jessheim, NM 201423.08.14
13,37Magnus Røsholm Aunevik-Berntsen, Sportsklubben Vidar19.10.894Porsgrunn, Treningsstevne07.09.14
11,69Thomas Rosvold, IK Tjalve21.07.671 (MV45)Heggedal, Kastkarusell 207.08.14
11,23Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.77MAsker, Kast-mangekamp28.09.14
10,99Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94DNittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
10,05Dag Storm Wergeland, IL i BUL24.05.891Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 318.09.14
9,18Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.60P (MV50)Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner04.10.14
9,00Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.713Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201417.08.14
8,01Olav Egeland, IK Tjalve16.01.451 (MV65)Brumunddal, Lagseriestevne26.10.14
7,57Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643Lambertseter, Kaststevne23.09.14
-----10--------------------

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,39Magnus Røsholm Aunevik-Berntsen, Sportsklubben Vidar19.10.891Aremark, Treningsstevne30.07.14
47,41Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.902Røyken, Spikkestad Open14.09.14
46,00Thomas Rosvold, IK Tjalve21.07.671Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
45,40Stian Andersen, IK Tjalve01.02.882Porsgrunn, Treningsstevne07.09.14
44,48Svein Inge Valvik, IK Tjalve20.09.562Røyken, Spikkestad Open21.09.14
40,71Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.821Asker, Askerlekene 201401.06.14
40,05Vegard Henriksen, IK Tjalve08.06.883Oppegård, Oppegård Open10.08.14
37,00Oddmund Heir, Torodd IF04.06.711 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
35,20Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.94D (G-U23)Kópavogur/ISL, Nordisk Mesterskap i Mangekamp08.06.14
33,68Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.77MAsker, Kast-mangekamp28.09.14
-----10--------------------
32,39Ole Johan Heir, Torodd IF28.06.683 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
31,93Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
26,86Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.723Bækkelaget, Åpent Klubbmesterskap 201411.09.14
24,77Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.60P (MV50)Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner04.10.14
21,83Olav Egeland, IK Tjalve16.01.451 (MV65)Brumunddal, Lagseriestevne26.10.14
18,67Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643Lambertseter, Kaststevne23.09.14
16,30Knut Alme, Oslo Politis IL09.06.461 (MV65)Bækkelaget, Politimesterskapet 201401.09.14

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
72,70Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Jessheim, NM 201424.08.14
48,86Magnus Røsholm Aunevik-Berntsen, Sportsklubben Vidar19.10.894Oslo/NIH, DNB Tyrvinglekene13.06.14
48,18Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.602Bergen, Kastkarusell 1018.10.14
37,72Ole Johan Heir, Torodd IF28.06.682 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
31,03Bjørn Harald Olstad, Stovnerkameratene16.11.741Oslo/St, Nasjonalt stevne28.08.14
25,93Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.77MAsker, Kast-mangekamp28.09.14
24,79Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Oppegård, Oppegårdlekene31.08.14
18,27Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643Lambertseter, Kaststevne23.09.14

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,80Paul André Solberg, IK Tjalve30.06.805Oslo/Bi, Sommerstevne Kast10.07.14
59,49Dag Storm Wergeland, IL i BUL24.05.893Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
56,69Rasmus Stene, IK Tjalve13.11.944 (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14
49,75Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL28.03.962Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.05.14
48,77Mathias Sundgot Schneider, IL i BUL11.03.961 (G-18/19)Oppegård, Kretsstevne kast01.05.14
48,73Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.772Bækkelaget, Maistevne 201411.05.14
48,52Bjørn Arne Kristiansen, IK Tjalve27.06.683Lillestrøm, Norsk Spydgalla 201407.06.14
41,04Oddmund Heir, Torodd IF04.06.711 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
39,93Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.721Bækkelaget, Åpent Klubbmesterskap 201411.09.14
35,88Ole Johan Heir, Torodd IF28.06.682 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
-----10--------------------
34,78Andreas F. T. Gjesdal, IL Koll22.11.952 (G-18/19)Lambertseter, Kaststevne23.09.14
32,66Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF23.11.963 (G-18/19)Lambertseter, Kaststevne23.09.14
31,38Olav Egeland, IK Tjalve16.01.452Nittedal, Seriedugnad27.09.14
28,24Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
27,42Erik Langø, IL i BUL09.04.952Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
24,77Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644Lambertseter, Kaststevne23.09.14
23,83Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV40)Oslo/St, KM veteraner21.05.14
23,62Kai Hopperstad, Oslo Politis IL04.11.551 (MV55)Bækkelaget, Politimesterskapet 201402.09.14
21,99Peter Edwardes, IL i BUL11.09.943Bækkelaget, Sommerstevne 110.07.14
21,30Knut Alme, Oslo Politis IL09.06.461 (MV65)Bækkelaget, Politimesterskapet 201402.09.14
-----20--------------------
19,99Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.60P (MV50)Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner04.10.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
71,91Björn Blommerde (NED), IK Tjalve06.07.871Halden, Treningsstevne17.07.14

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,49Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.60P (MV50)Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner04.10.14
9,83Ole Johan Heir, Torodd IF28.06.682 (MV45)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
7,85Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Heggedal, Kastkarusell 328.08.14

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6114Rasmus Stene, IK Tjalve
11,97(-0,3)-6,08(+1,5)-10,46-1,70-52,80-16,09(-0,3)-35,20-3,90-54,69-4,58,79
13.11.947 (G-U23)Kópavogur/ISL, Nordisk Mesterskap i Mangekamp08.06.14

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2172Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar
46,50-9,18-24,77-19,99-12,49
01.08.60Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner04.10.14

Total requesttime: 3.4534158706665 seconds