Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Gutter 20/22

30 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15+Muhammed Dodou Jatta, Norna-Salhus IL30.01.981-h6 (MS)Bærum, Bassen Sprint18.01.20
4,30+Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991-fi-D (MS)Bærum, Bassen Sprint18.01.20

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,00Muhammed Dodou Jatta, Norna-Salhus IL30.01.981-h6 (MS)Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,00Filip Bøe, Fana IL30.08.001-fi (MS)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
7,00Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.981-fi Bærum, UM innendørs07.03.20
7,04Sondre Faugstad Amundsen, IL Gular25.09.982-h2Bærum, UM innendørs07.03.20
7,14Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.982-h3Bærum, UM innendørs07.03.20
7,16Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.993-h2 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,30Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,32Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.004-h2 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,33Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991-fi-D (MS)Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,33Erlend Hognestad Nilsen, IL Gular10.05.985-h3Bærum, UM innendørs07.03.20
-----10--------------------

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,56Filip Bøe, Fana IL30.08.002-fi (MS)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
21,90Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.981-fi Bærum, UM innendørs08.03.20
22,01Sondre Faugstad Amundsen, IL Gular25.09.981-h3Bærum, UM innendørs08.03.20
22,08Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.983-fi Bærum, UM innendørs08.03.20
22,94Sivert Sellevold, IL Gular04.12.003-h2Bærum, UM innendørs08.03.20
23,00Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-h2 (MS)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
23,12Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003-h1Bærum, UM innendørs08.03.20
23,49Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h2 (MS)Bærum, Bassen Sprint18.01.20
23,66Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.004-h1Bærum, UM innendørs08.03.20
25,99Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.001-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
-----10--------------------

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,09Sivert Sellevold, IL Gular04.12.003-h3 (MS)Bærum, NM innendørs 202001.02.20
50,91Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.993-h2 (MS)Bærum, NM innendørs 202001.02.20
55,16Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.993-h1Bærum, UM innendørs06.03.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,33Martin Mæle, IL Gneist14.03.002 (MS)Leikvang, Hovdingrullett 123.01.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,93Martin Mæle, IL Gneist14.03.005-h2 (MS)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,01,32Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.983 (MS)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
2,07,16Andreas Vågen, IL Fri15.05.002Bærum, UM innendørs07.03.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,57,85Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,03,62Martin Mæle, IL Gneist14.03.003-h2 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,15,78Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.987-h2 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,24,41Andreas Vågen, IL Fri15.05.006Bærum, UM innendørs06.03.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,34,7Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.001Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
8,41,24Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.992-h2 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
9,02,87Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.982-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,07,49Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.983-h1 (MS)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,24,31Martin Schei, Stord IL06.05.002-h1 (MS)Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
9,26,93Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.992-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
9,29,4Andreas Vågen, IL Fri15.05.006Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,41,20Olav Meling Spikkeland, IL Gular17.09.984 (MS)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,59,11Martin Schei, Stord IL06.05.003 (MS)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001 (MS)Malmø/SWE, Pallasspelen26.01.20
1,85Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.001 (MS)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.29.01.20
1,23Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.002 (MS)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.001 (MS)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,80Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,81Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Bærum, UM innendørs08.03.20
6,44Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.001 (MS)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
6,03Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.997Bærum, UM innendørs08.03.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,85Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.001 (MS)Leikvang, Kengurukarusell 109.01.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,67Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.004 (MS)Bergen/La, Hopp u/t20.12.19
2,60Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.001 (MS)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.29.01.20
2,25Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.004 (MS)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,96Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.001 (MS)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,22Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.007 (MS)Bærum, NM innendørs 202001.02.20
13,42Sondre Rinde, Fana IL28.01.981 (MS)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,61Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001 (MJ)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
7,36Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.002 (MS)Osterøy, Hopp u.t.20.01.20

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,95Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MS)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4854Gjert Høie Sjursen, IL Gneist
7,30-6,71-11,95-1,85-8,72-3,80-2,57,85
09.01.002 (MS)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20

Total requesttime: 0.83123111724854 seconds