Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Gutter 20/22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,15(+2,0)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001 (MS)Leikvang, Norna young 410.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,82(+1,4)Filip Bøe, Fana IL30.08.004-fi-A (MS)Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
10,98(+1.5)Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.982-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
10,98(+1,5)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-h2 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
11,02(+1.5)Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.984-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,19(+1,3)Erlend Hognestad Nilsen, IL Gular10.05.983-h1 (MS)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,20(+1,9)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003-fi-A (MS)Fana, Norna 420.06.20
11,25(+1,6)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001 (G-18/19)Leikvang, Norna young 227.05.20
11,33(-0,1)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991-h1 (MSPara)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
11,61(-0,8)Sivert Sellevold, IL Gular04.12.004-h2 (MS)Fana, Norna 206.06.20
11,63(-0,8)Glenn Andre Aarbakke, Osterøy IL17.09.991 (MS)Leikvang, Norna 904.10.20
-----10--------------------
12,36(+1,8)Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.006-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,73(+2,6)Filip Bøe, Fana IL30.08.002-h1 (MS)Grimstad, Klubbstevne21.05.20
10,88(+2,4)Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.981-h5 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,84(-2,0)Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.982-h1 (MS)Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
17,13(+1,4)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h4 (MS)Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,38(+1.3)Filip Bøe, Fana IL30.08.002-h6 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
22,07(+1,2)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.993-h2 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
22,09(-0,2)Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.982-h2 (MS)Fana, Norna 206.06.20
22,11(+0.6)Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.983-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
22,52(-0,4)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003-h1 (MS)Fana, Karabinlekene06.09.20
22,98(-0,8)Sivert Sellevold, IL Gular04.12.005-h2 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
23,16(-0,6)Erlend Hognestad Nilsen, IL Gular10.05.986-h1 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
23,24(+1,4)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991 (MS)Leikvang, Norna young 227.05.20
23,69(-1,3)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.006-h2 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,75(+4,2)Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.981-h3 (MS)Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
21,99(+2,1)Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.981-fi-A (MS)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
22,61(+2,1)Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002-fi-A (MS)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
23,02(+2,1)Erlend Hognestad Nilsen, IL Gular10.05.983-fi-A (MS)Osterøy, HTB karusell 129.08.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,61Filip Bøe, Fana IL30.08.001-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
35,10Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
35,72Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.983-h3 (MS)Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
36,17Sivert Sellevold, IL Gular04.12.003 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
36,60Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h1 (MS)Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,94Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.993-fi (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
49,51Sivert Sellevold, IL Gular04.12.004-h1 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
51,52Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.004-h2 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
52,74Martin Mæle, IL Gneist14.03.005-h2 (MS)Fana, Norna 527.06.20
52,92Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h1 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
55,28Timmi Brandvik Anderl, IL Gular09.01.992-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
56,75Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.008-h1 (MS)Fana, Norna 421.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54,93Robin Wathne Nedrehagen, IL Gular27.02.991-h4 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,55,95Martin Mæle, IL Gneist14.03.003-h4 (MS)Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,58,30Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.986-h3 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
1,59,54Oddne Kristoffer Teigenes, IL Gular13.12.992-h5 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,00,66Timmi Brandvik Anderl, IL Gular09.01.991-h1 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20
2,05,66Arne Jordåen, Stord IL07.11.006-h2 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
2,07,45Tobias Wilhelmsen, Norna-Salhus IL03.09.997-h2 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,17,07Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.005-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,31,67Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.984 (MS)Arna, Askokarusellen23.09.20
3,04,18Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.991Ravnanger, Seriestevne 514.09.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,57Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.001-fi-A (MS)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
3,57,71Martin Mæle, IL Gneist14.03.008 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
3,58,04Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.986-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,08,72Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.985-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,09,73Ragnar Nersten, IL Gular11.09.986-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,15,63Jonas Lillejord, Osterøy IL09.02.986-fi-A (MS)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
4,16,67Arne Jordåen, Stord IL07.11.001-h1 (MS)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,39,63Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.009-hmx1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
5,03,79Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (MS)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,39,26Jonas Lillejord, Osterøy IL09.02.988-h1 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08,49Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.001-h8 (MS)Trondheim, 3000m for alle02.09.20
8,31,29Martin Mæle, IL Gneist14.03.008-h3 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,37,36Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.982-h3 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,55,55Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.981-h2 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,57,98Andreas Vågen, IL Fri15.05.002-h2 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,03,95Jonas Lillejord, Osterøy IL09.02.988-h2 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
10,10,41Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.006-h6 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,10,07Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.001 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
15,00,59Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.987-h6 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,50,5Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.994-h2 (MS)Haugesund, Løpsstevne28.11.20
15,55,52Andreas Vågen, IL Fri15.05.0023-h1 (MS)Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
15,57,70Jonas Lillejord, Osterøy IL09.02.9811 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
18,17,65Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.0011-h2 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,35,27Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.007-fi-A (MS)Kristiansand, Stadionmila07.08.20
29,47,10Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.996-h2 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
31,48,48Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.983-h1 (MS)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,09(-0,1)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (MS)Os, OsLekene 202027.09.20
17,22(-0,9)Sondre Rinde, Fana IL28.01.982 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202016.08.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001 (MS)Fana, SommerHopp-206.08.20
2,00Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.003 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
1,80Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (MS)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (MS)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,07(+1,2)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
6,73(+2,0)Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.003 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
6,49(+1,5)Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.001 (MS)Kristiansand, Treningsstevne06.08.20
6,36(+1,7)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.994 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
4,04(ok)Mats Olsen, Rosendal Turnlag09.01.991 (MS)Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,93(+1,6)Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.005 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
14,76(+0,2)Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.002 (MS)Fana, SommerHopp-101.08.20
14,01(+0,9)Sondre Rinde, Fana IL28.01.983 (MS)Fana, SommerHopp-101.08.20
13,77(-2,6)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (MS)Leikvang, Norna 904.10.20

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,10Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (MS)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
6,58Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.001 (MS)Osterøy, Seriestemne27.09.20
6,49Mats Olsen, Rosendal Turnlag09.01.991 (MS)Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20
5,81Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.001 (MS)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,41Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.005 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
34,63Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.003 (MS)Gloppen, Loggane Open23.08.20
21,30Mats Olsen, Rosendal Turnlag09.01.991 (MS)Husnes, Seriestevne23.09.20

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,80Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.001 (MS)Gloppen, Loggane Open07.06.20
12,84Mats Olsen, Rosendal Turnlag09.01.991 (MS)Husnes, Seriestevne12.08.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,24Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (MS)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
18,92Mats Olsen, IL Trio09.01.991 (MJ)Husnes, Seriestevne10.06.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6541Gjert Høie Sjursen, IL Gneist
11,22(+0,7)-6,61(+0,9)-12,10-1,79-51,52-15,28(+2,4)-35,51-4,00-42,87-5,03,79
09.01.002 (MS)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Total requesttime: 1.3501279354095 seconds