Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,00Jacob Vaula, Stord IL01.08.012-h2 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,00Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,02Filip Bøe, Fana IL30.08.002-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,19Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,26Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.003-h1 (MS)Leikvang, Norna indoor20.02.19
7,41Andreas Dixon, Fana IL03.04.012-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,44Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,45Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,47Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.023-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,49Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.003-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----10--------------------
7,50Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
7,55Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,58Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034-h1 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,58Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034-h3 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,60Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.011-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,61Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h4 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,64Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.035-h3 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,65Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.016-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,66Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.023 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,66Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.034-h2 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
-----20--------------------
7,68Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.032-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,68Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.016-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,70Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,77Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,79Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.033-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,82Jovany Nzita, Norna-Salhus IL10.01.024-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,82Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.036-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,86Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.014-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,87Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.015-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,87Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.005-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----30--------------------
7,90Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.033-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,93André Veland Liland, Fana IL03.07.034-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,96Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.035-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,97William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.034-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,97Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.045-h2 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,00Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,01Teodor Heldal, Fana IL08.10.044-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,02Anders Vik, FIL Aks-7707.03.036-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,03Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041-h2 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,06Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.035-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----40--------------------
8,07Sondre Emil Kvernes Kleppe, Os Turnforening11.08.025-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,08Sander Rye Daae, Fana IL15.05.028-h1 (G-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
8,13Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
8,14Patrick Wik, IL Fri05.10.046-h1 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,16Ole André Stokken, Fitjar IL10.04.032 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
8,17Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
8,19Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.026-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,21Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.033 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,21Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,23Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
-----50--------------------
8,28Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
8,32Ola Matre Hagenes, Stord IL12.01.042 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,34Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.047-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,37Niklas Liland, Fana IL04.11.046-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,37David Borgenvik Hansen, Stord IL16.04.043 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,39Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.034 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
8,41Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.042 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
8,46Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.043-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,48Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045-h2 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,49Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.044-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----60--------------------
8,51Håvard Meling Nesse, Bremnes IL25.05.042 (G-15)Leirvik, Hallstemne28.12.18
8,57Lars Engevik Hatlevik, Stord IL28.03.044 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,58Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.047-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,61Nicholas Valenza, Stord IL20.01.045 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,63Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.03P (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
8,69Marcus Ånderå, Bremnes IL24.08.046 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,71Emil Blikra Valvatna, Stord IL22.05.034 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,90Oscar Skjønberg, Stord IL04.03.047 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,90Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.046-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,95Sander Gjøsæter, Stord IL18.05.035 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
-----70--------------------
8,98Kristian Grundvold Nøstvåg, Stord IL31.01.036 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,35Herman Hammer Aadland, Stord IL30.05.048 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,43Håvard Vedøy, Stord IL19.03.037 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,43Eiliv Solbakken, Stord IL28.01.049 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,71Nikolai Loftheim Strandos, Stord IL05.02.038 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,81Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031 (FV)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
10,07Ivar Engelsen, Stord IL05.11.039 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
10,10Håkon Tranøy Loftheim, Stord IL11.07.0410 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,78Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.043-h3 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,20Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,29Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.036-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,84Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,02Filip Bøe, Fana IL30.08.002-h4 (MS)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
22,86Jacob Vaula, Stord IL01.08.011-h2 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
22,99Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.002-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,21Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032-fi (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,29Andreas Dixon, Fana IL03.04.011-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
23,54Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h2 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
23,59Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
23,74Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032-h1 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
23,83Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.022-h4 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----10--------------------
23,88Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,94Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.023-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,96Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
24,14Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h3 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
24,20Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011-h3 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
24,37Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.042-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,73Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.012-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
24,78Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,85Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021-h3 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
24,93Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022-h3 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----20--------------------
24,98Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034-h3 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
25,07Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.003-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
25,24Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.012-h3 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,33William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.033-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
25,39Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.012-h2 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,53André Veland Liland, Fana IL03.07.032-h3 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,55Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042-h2 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,73Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031 (G-15)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
25,74Jovany Nzita, Norna-Salhus IL10.01.023-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,78Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.033-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
-----30--------------------
25,86Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.042-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,05Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.002-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
26,11Fredrik Liland, Fana IL21.09.024-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,35Patrick Wik, IL Fri05.10.043-h5 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
26,42Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.023-h3 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
26,60Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.013-h3 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,72Niklas Liland, Fana IL04.11.042-h3 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,88Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.034-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
27,25Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
27,28Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.043-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
-----40--------------------
28,00Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.043-h4 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
30,70Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.043-h3 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
34,24Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031-h1 (FGP)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,55Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.041-h3 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
27,00Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.042-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,75Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.002-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
51,59Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
52,03Thomas Blücher, IL Gneist05.09.003-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
53,11Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
55,34Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.014-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
56,11Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
56,20Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
57,31Fredrik Liland, Fana IL21.09.023-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
58,43Niklas Liland, Fana IL04.11.042-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
59,06Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----10--------------------
1,54,49Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.033-h1 (FGP)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,24,99Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,27,81Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,28,15Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,29,16Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,30,44Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,30,93Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.034-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,32,23Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,32,60Fredrik Liland, Fana IL21.09.023 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,34,09Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,36,16Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.037-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
-----10--------------------
1,36,19Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.038-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,36,87Kristian Baggegård Myrlid, Herand IL07.01.039-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,40,63Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,46,41Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.045-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01,16Thomas Blücher, IL Gneist05.09.004-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,01,23Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,01,59Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.015-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,02,04Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.012-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,02,24Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h1 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,04,31Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,06,77Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.021-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,07,70Fredrik Liland, Fana IL21.09.023-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,08,34Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,08,94Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
-----10--------------------
2,10,11Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,11,76Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042-h2 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,12,62Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,16,20Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.042-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,16,90Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.033-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,17,77Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041-h1 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,29,99Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.03P (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,36,34Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,36,54Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.044-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,57,42Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58,55Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.013-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,07,52Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.026-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,09,59Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.015 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,21,59Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,21,75Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,22,40Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.028-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,23,57Ole Christer Kvellestad, Stord IL19.06.002 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
4,28,38Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.033-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,28,38Martin Schei, Stord IL06.05.001 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
4,29,79Fredrik Liland, Fana IL21.09.027 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----10--------------------
4,31,57Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,32,03Brynjel Furnes Berland, Ask Friidrett13.04.011-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,35,69Tobias Svendheim, IL Fri14.02.042-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,47,21Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,47,56Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.044-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,49,76Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.036-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,52,16Jakob Jordåen Molvik, Stord IL05.08.031 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
4,52,45Kristoffer Færø, FIL Aks-7717.12.037-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,53,82Daniel Måkestad Fadnes, Solnut IL13.09.044 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,58,30Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.045 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----20--------------------
4,58,55Kristoffer Haugland, FIL Aks-7704.04.038-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,08,07Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.046-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,24,75Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.048-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,44,53Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.024-h1 (MS)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,53,00Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.015-h1 (MS)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,56,30Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.014-h1 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,19,66Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.021-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,36,10Martin Schei, Stord IL06.05.001-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,37,41Didrik Prestegård Hansen, Norna-Salhus IL26.09.022-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
10,03,9Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.023-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
11,17,79Sondre Gjerde Aardal, Varegg IL11.11.043-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,35,80Ole Christer Kvellestad, Stord IL19.06.001 (G-18/19)Haugesund, Romjulsstevne29.12.18

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,75Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
9,35Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
11,31Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,99Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021 (G-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201927.01.19
8,62Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
8,67Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.034 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,87Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,07Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.035 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,08Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
9,24Sander Rye Daae, Fana IL15.05.025 (G-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201927.01.19
9,25Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.023 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,47Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
10,06Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.032-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
-----10--------------------

60 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,30Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
8,60Andreas Dixon, Fana IL03.04.012-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,72Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.008 (MS)Bærum, Nordenkampen10.02.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,90Andreas Kårstad, Fana IL25.04.021 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,82Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,80Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,80Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,80Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.032 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,77Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
1,74Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
1,70Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
1,70Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
-----10--------------------
1,64Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.03P (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,62Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.032 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,60Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.022 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,58Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.043 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,55Ole André Stokken, Fitjar IL10.04.032 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
1,55Ulrik H. Elvik, Osterøy IL02.11.042 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,55Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,50Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.034 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,50Eiliv Solbakken, Stord IL28.01.041 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
1,47Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.043 (G-14)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
-----20--------------------
1,40Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041 (G-15)Bømlo, Seriestevne14.02.19
1,35Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.043 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001 (G-18/19)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,52Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-19)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
1,50Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t04.03.19
1,46Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,46Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (G-17)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
1,46Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011 (G-18)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
1,42Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,42Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,40Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
1,40Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.021 (G-17)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
-----10--------------------
1,40Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
1,40Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.012 (G-18)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
1,38Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-17)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
1,38Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,38Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,35Ådne Løkås, Ulvik IL02.06.041 (G-15)Ulvik, Seriestevne13.02.19
1,35Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
1,34Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.031 (G-16)Bømlo, Seriestevne10.01.19
1,34Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,31Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021 (G-17)Haus, Hopp u.t.28.11.18
-----20--------------------
1,30Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,30Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.012 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,30Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.003 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,30Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.044 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,28Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-16)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
1,26Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.033 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,26Niklas Liland, Fana IL04.11.045 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,25Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.002 (G-19)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
1,22Fredrik Liland, Fana IL21.09.023 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,22Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011 (G-18)Mjøsdalen, Seriestemne hopp u.t.06.03.19
-----30--------------------
1,22Christian Møgster Eide, Bremnes IL29.02.041 (G-15)Bømlo, Seriestevne11.04.19
1,20Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.031 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.12.18
1,20Benjamin Fauskanger, Bremnes IL10.01.041 (G-15)Bømlo, Seriestevne07.03.19
1,16Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.022 (G-17)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
1,15Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.011 (G-18/19)Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
1,15Gaute Øymo Mælen, Strandebarm IL11.11.032 (G-16)Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
1,15Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.001 (G-19)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.13.02.19
1,11Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-15)Haus, Hopp u.t.28.11.18
1,11Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.046 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,10Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041 (G-15)Bømlo, Seriestevne08.11.18
-----40--------------------
1,10Mohammed Alali, Ulvik IL25.11.031 (G-16)Ulvik, Seriestevne13.02.19
1,10Elias Lindahn, Ulvik IL04.07.042 (G-15)Ulvik, Seriestevne13.02.19
1,10Thomas Hjelmevold, Ulvik IL17.09.043 (G-15)Ulvik, Seriestevne13.02.19
1,06Oscar Knutsen, Osterøy IL26.09.011 (G-18)Haus, Hopp u.t.28.11.18
1,06Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041 (G-15)Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
1,00Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.022 (G-17)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.001 (G-19)Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
0,95Azmi Younes (SYR), Ulvik IL07.06.044 (G-15)Ulvik, Seriestevne13.02.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.011 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,85Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-16)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
4,60Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-17)Bergen/Hø, BT-sprett 213.01.19
4,20Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4,00Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-18)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 230.12.18
3,80Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
3,80Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032 (G-16)Bergen/Hø, Laksevåg-Lekene05.05.19
3,66Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.031 (G-16)Bergen/Hø, BT-sprett 310.02.19
3,65Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.041 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
3,05Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-15)Bergen/Hø, BT-sprett 409.03.19
-----10--------------------
2,50Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.043 (G-14)Bergen/Hø, Stor-KM23.09.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,94Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
6,53Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
6,47Filip Bøe, Fana IL30.08.001 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
6,43Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.013 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
6,32Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.002 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
6,29Sivert Sellevold, IL Gular04.12.001 (MJ)Leikvang, Norna indoor20.02.19
6,19Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
6,01Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.009 (G-19)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201927.01.19
5,99Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.013 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,99Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.023 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----10--------------------
5,98Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.004 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,86Andreas Dixon, Fana IL03.04.011 (G-18/19)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
5,67Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,64Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
5,62William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.032 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,56Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031 (G-15)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
5,52Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.032 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,49Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,42Teodor Heldal, Fana IL08.10.043 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,38Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.005 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----20--------------------
5,37Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
5,33Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.037 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,29Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.046-kv (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,27Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041 (G-15)Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
5,26Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.016 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,16Niklas Liland, Fana IL04.11.042 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
5,13Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.042 (G-15)Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
5,12Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
5,10Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.0310 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,07Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.046 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----30--------------------
4,89Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,80Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.045 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,68Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.03P (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
4,60Andreas Pujol, Fana IL21.03.044 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
4,50Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.049 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,05Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.047 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.044 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,24Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
5,15Ole André Stokken, Fitjar IL10.04.032 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
4,89Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.033 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
4,27Eiliv Solbakken, Stord IL28.01.042 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,94Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-17)Bergen, Klubbstevne Hopp u/t 112.03.19
2,89Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001 (G-18/19)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,88Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t04.03.19
2,88Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011 (G-18)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
2,87Jacob Vaula, Stord IL01.08.011 (G-17)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
2,81Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-19)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
2,80Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031 (G-16)Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,79Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.002 (G-19)Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
2,79Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.001 (G-19)Bergen/La, Hopp u/t19.03.19
2,78Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-15)Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
-----10--------------------
2,75Oscar Knutsen, Osterøy IL26.09.011 (G-18)Haus, Hopp u.t.28.11.18
2,75Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.011 (G-18/19)Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
2,74Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041 (G-15)Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,70Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,69Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001 (G-18/19)Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
2,69Teodor Heldal, Fana IL08.10.043 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,69Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-17)Bergen, Klubbstevne Hopp u/t 112.03.19
2,68Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.12.18
2,68Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-17)Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
2,67Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.003 (G-18/19)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
-----20--------------------
2,66Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.031 (G-16)Bømlo, Seriestevne14.02.19
2,66Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041 (G-15)Bømlo, Seriestevne14.02.19
2,66Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (G-17)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
2,66Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.012 (G-18)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
2,65Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.011 (G-18)Bergen/La, Hopp u/t19.03.19
2,64Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021 (G-17)Haus, Hopp u.t.28.11.18
2,63Anders Vik, FIL Aks-7707.03.032 (G-16)Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
2,62Ådne Løkås, Ulvik IL02.06.041 (G-15)Ulvik, Seriestevne13.02.19
2,61Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-16)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
2,61Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
-----30--------------------
2,60Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.012 (G-18/19)Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
2,60Benjamin Fauskanger, Bremnes IL10.01.041 (G-15)Bømlo, Seriestevne07.03.19
2,58Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
2,58Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.023 (G-17)Bergen, Klubbstevne Hopp u/t 112.03.19
2,58Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.002 (G-19)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
2,57Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.032 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,56Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.023 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,55Arne Jordåen, Stord IL07.11.001 (G-18/19)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
2,55Adrian Utne, Laksevåg TIL17.04.012 (G-18/19)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
2,55Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.041 (G-15)Kvinnherad, Seriestevne16.03.19
-----40--------------------
2,54Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
2,54Lavrans Vestbøstad, FIL Frisk29.07.022 (MJ)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,53Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.022 (G-17)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
2,53Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
2,52Sander Sørvik, Bremnes IL06.03.011 (G-18)Bømlo, Seriestevne08.11.18
2,51Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.001 (G-19)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.13.02.19
2,51Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.032 (G-16)Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,49Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041 (G-15)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
2,48Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.022 (G-17)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
2,45Joel Rørbakken, IL Fri27.08.001 (G-18/19)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
-----50--------------------
2,44Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.033 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,44Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011 (G-18)Mjøsdalen, Seriestemne hopp u.t.06.03.19
2,44Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.042 (G-15)Kvinnherad, Seriestevne16.03.19
2,40Aland Muhammed, Norna-Salhus IL002 (MS)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t12.11.18
2,40Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-15)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 125.11.18
2,40David Borgenvik Hansen, Stord IL16.04.041 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t21.01.19
2,40Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.031 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
2,40Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
2,37Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041 (G-15)Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
2,35Niklas Liland, Fana IL04.11.045 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
-----60--------------------
2,34Fredrik Liland, Fana IL21.09.022 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,33Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18
2,32Ola Matre Hagenes, Stord IL12.01.041 (G-14)Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18
2,32Christian Møgster Eide, Bremnes IL29.02.043 (G-15)Bømlo, Seriestevne07.03.19
2,31Nicholas Valenza, Stord IL20.01.042 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t21.01.19
2,29Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041 (G-15)Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
2,22Marcus Ånderå, Bremnes IL24.08.042 (G-15)Bømlo, Seriestevne14.02.19
2,21Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.031 (G-16)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.13.02.19
2,20Mohammed Alali, Ulvik IL25.11.031 (G-16)Ulvik, Seriestevne13.02.19
2,18Lukas Nesse, Bremnes IL11.06.011 (G-18)Bømlo, Seriestevne13.12.18
-----70--------------------
2,18Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.033 (G-16)Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,15Elias Lindahn, Ulvik IL04.07.042 (G-15)Ulvik, Seriestevne13.02.19
2,12Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.002 (G-18/19)Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
2,10Thomas Hjelmevold, Ulvik IL17.09.043 (G-15)Ulvik, Seriestevne13.02.19
2,01Håvard Vedøy, Stord IL19.03.033 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18
1,82Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.034 (FGP)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,80Remi Strand, Stord IL14.08.021 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,89Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.001 (G-19)Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
2,21Keyvan Hussaini (AFG), Laksevåg TIL21.03.032 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
1,85Azmi Younes (SYR), Ulvik IL07.06.044 (G-15)Ulvik, Seriestevne13.02.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,02Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
14,99Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.012 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
14,65Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.003 (MS)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
14,47Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.001 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
14,13Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.016 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
13,27Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.004 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
12,96Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
12,58Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
12,46Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
12,25Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
-----10--------------------
11,96Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.032 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
10,57Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
10,55Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
10,38Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.022 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
10,33Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.042 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
10,01Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.031 (G-15)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 230.12.18
9,90Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.044 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,64Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.045 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,49Kristoffer Haugland, FIL Aks-7704.04.031 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
9,39Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.043 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
-----20--------------------

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,24Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-17)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
8,23Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-17)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 125.11.18
8,03Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
7,95Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001 (G-19)Bergen/La, Hopp u/t19.03.19
7,73Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-17)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 125.11.18
7,48Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021 (G-17)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
7,38Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.011 (G-18)Bergen/La, Hopp u/t19.03.19
7,29Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.022 (G-17)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
7,06Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.002 (G-19)Bergen/La, Hopp u/t19.03.19
7,04Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-16)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
-----10--------------------
7,01Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-15)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 125.11.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,19Keyvan Hussaini (AFG), Laksevåg TIL21.03.032 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18

Kule

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,72Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.03364 (FV)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,39Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.046 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,58Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.042 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
10,45Niklas Liland, Fana IL04.11.0412 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,43Nicholas Valenza, Stord IL20.01.041 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,96Lars Engevik Hatlevik, Stord IL28.03.042 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,49Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
9,35Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042 (G-15)Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
9,35Eiliv Solbakken, Stord IL28.01.043 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,59Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031 (G-15)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
8,46Oscar Skjønberg, Stord IL04.03.044 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
-----10--------------------
8,10Herman Hammer Aadland, Stord IL30.05.045 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
7,98Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.043 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
7,80Ola Matre Hagenes, Stord IL12.01.046 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
7,70David Borgenvik Hansen, Stord IL16.04.047 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
5,30Håkon Tranøy Loftheim, Stord IL11.07.048 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,90Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
12,23Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,92Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-16)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
9,26Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
8,89Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
8,07Håvard Vedøy, Stord IL19.03.031 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
7,96Ole André Stokken, Fitjar IL10.04.031 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
7,71Kristian Grundvold Nøstvåg, Stord IL31.01.032 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
7,70Emil Blikra Valvatna, Stord IL22.05.033 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
7,47Sander Gjøsæter, Stord IL18.05.034 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
-----10--------------------
6,72Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.032 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
6,72Nikolai Loftheim Strandos, Stord IL05.02.035 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
6,65Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.03P (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
5,48Ivar Engelsen, Stord IL05.11.036 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,31Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
10,00Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.003 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
9,78Kenneth Elias Gundersen, Ask Friidrett09.07.001 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5117Gjert Høie Sjursen, IL Gneist
7,19-6,87-13,31-1,82-8,30-3,90-2,57,42
09.01.002Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4318Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening
7,77-5,77-8,89-1,70-9,08-4,20-2,08,34
20.07.023 (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3491Eskil Njerve, Bergens Turnforening
8,17-5,21-9,26-1,55-9,81-4,20-2,36,34
25.07.024 (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3009Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL
8,63-4,68-6,65-1,64-10,11-3,50-2,29,99
24.10.033 (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

Total requesttime: 1.0437479019165 seconds