Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,17(+2,0)Clement Niyokindi, Norna-Salhus IL24.08.031 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
7,26(+0,9)Tobias Kvamme Myhr, Norna-Salhus IL18.03.031 (G-17)Leikvang, Norna young 120.05.20
7,33(+0,6)Andreas Dixon, Fana IL03.04.011 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
7,35(+2,0)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
7,39(+2,0)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
7,43(+1,8)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.031 (G-17)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
7,45(+2,0)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.042 (G-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
7,48(-0,6)John Arild Torkelsen, Bremnes Idrettslag11.02.021-h3 (G-18)Leirvik, Seriestemne15.06.20
7,51(-0,3)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021-h9 (G-18)Bergen/La, Seriestevne03.06.20
7,52(+1,9)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
-----10--------------------
7,53(+1,9)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
7,55(-2,5)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031-h3 (G-17)Leirvik, Seriestemne03.06.20
7,66(+0,5)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041 (G-16)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
7,70(+0,9)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051 (G-15)Leikvang, Norna young 120.05.20
7,71(+0,5)Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.022 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
7,72(+1,8)Anders Vik, FIL Aks-7707.03.032 (G-17)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
7,77(+2,0)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.043 (G-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
7,84(+1,8)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
7,84(+0,6)Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-16)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
7,85(-2,5)Eirik Natvik, Stord IL04.02.052-h3 (G-15)Leirvik, Seriestemne03.06.20
-----20--------------------
7,86(-0,1)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041 (G-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
7,86(+0,0)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (MJ)Arna, Askokarusellen12.08.20
7,87(-0,4)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-15)Os, OsLekene 202026.09.20
7,88(+1,8)Morgan Ahmer, Mjøsdalen IL24.02.042 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20
7,90(+1,8)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.022 (G-18/19)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
7,92(-0,1)Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.052-h9 (G-15)Bergen/La, Seriestevne10.06.20
7,92(-1,2)Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.032 (MS)Fana, Karabinlekene04.09.20
7,98(-0,4)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.052 (G-15)Os, OsLekene 202026.09.20
8,04(+1,9)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.031 (G-17)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
8,10(-2,5)Erlend Kringeland, Stord IL21.04.033-h3 (G-17)Leirvik, Seriestemne03.06.20
-----30--------------------
8,11(+2,0)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
8,11(+0,3)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.043-h2 (G-16)Bergen/La, Seriestevne17.06.20
8,13(-3,2)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
8,25(+1,2)Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-15)Os, Kvalifiseringsstevne18.06.20
8,30(-1,9)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-17)Voss, Vossameisterskapen03.06.20
8,49(-3,2)Niklas Liland, Fana IL04.11.044 (G-16)Fana, Karabinlekene04.09.20
8,55(+0,9)Alec Haug Coleman, Ask Friidrett03.07.052 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
9,11(-2,5)Oscar Nikolai Skumsnes, Stord IL14.04.045-h3 (G-16)Leirvik, Seriestemne03.06.20
9,77(-0,4)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.033-h1 (FV)Fana, Gneist rekrutt og ungdomsstevne17.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,80(+1,8)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041 (G-16)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,4(+0,0)Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011 (G-19)Osterøy, Seriestemne27.09.20
8,6(ok)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-16)Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,58(+2,3)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-16)Leikvang, Norna young 410.06.20
7,65(+2,3)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
7,76(+2,3)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043 (G-16)Leikvang, Norna young 410.06.20
7,85(+2,3)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051 (G-15)Leikvang, Norna young 410.06.20
8,0(+2,6)Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051-h8 (G-15)Bergen, Skansen Athletics 109.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,2Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-16)Husnes, Seriestevne29.06.20
8,9Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.042 (G-16)Husnes, Seriestevne29.06.20
9,47Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031-h1 (FV)Fana, Gneistspelen 202022.08.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,23(+1,8)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,46(+1,8)Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.032 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,49(+1,8)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.033 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,51(+0,8)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h4 (G-18)Bergen/La, Seriestevne09.09.20
9,59(+1,8)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,63(+1,8)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.034 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,68(+2,0)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.041 (G-16)Leikvang, Norna young 410.06.20
9,68(+2,0)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041 (G-16)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
9,72(+1,8)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,76(+2,0)Kristian Grønning, Norna-Salhus IL29.10.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
-----10--------------------
9,76(+2,0)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051 (G-15)Leikvang, Norna young 410.06.20
9,95(+1,1)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041 (G-16)Leikvang, Norna young 303.06.20
10,09(+0,1)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-16)Fana, Karabinlekene06.09.20
10,20(+1,1)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.035 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
10,21(-1,1)Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031-h5 (G-17)Leirvik, Seriestemne14.09.20
10,44(+0,1)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041-h3 (G-16)Bergen/La, Seriestevne30.09.20
10,46(+2,0)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052 (G-15)Leikvang, Norna young 410.06.20
10,52(+1,1)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-15)Leikvang, Norna young 303.06.20
10,80(+0,1)Niklas Liland, Fana IL04.11.042 (G-16)Fana, Karabinlekene06.09.20
12,62(+0,4)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031-h2 (FU)Fana, Karabinlekene06.09.20
-----20--------------------

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,84(-0,6)Jacob Vaula, Stord IL01.08.013-fi (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
10,88(-0,4)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
10,88(-0,8)Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.011-sf3 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
11,10(-0,6)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.024-fi (G-U20)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
11,15(-1,2)Tobias Kvamme Myhr, Norna-Salhus IL18.03.031-fi (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,19(+1,6)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
11,31(+0,2)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032 (MS)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
11,42(+1,7)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.045-fi (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
11,46(+1,6)Clement Niyokindi, Norna-Salhus IL24.08.032 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
11,51(-0,9)Andreas Dixon, Fana IL03.04.012 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
-----10--------------------
11,51(+1,2)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,54(+0,4)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021-h1 (MS)Fana, Norna 206.06.20
11,63(-1,9)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.032 (G-17)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
11,65(+1,6)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.033 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
11,70(+1,8)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
11,74(-0,9)John Arild Torkelsen, Bremnes Idrettslag11.02.023 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
11,80(-0,9)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.014 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
11,83(+0,4)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.033 (G-17)Leikvang, Norna young 120.05.20
11,84(+2,0)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.041 (G-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
11,84(+0,3)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
-----20--------------------
11,94(-0,4)Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.035-h3 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,97(+0,6)Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.021 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne VI13.08.20
12,01(+1,8)Teodor Heldal, Fana IL08.10.044-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
12,02(+0,3)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.033-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
12,03(-1,6)Sondre Emil Kvernes Kleppe, Os Turnforening11.08.021 (G-18/19)Os, OsLekene 202026.09.20
12,09(-1,9)Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.034 (G-17)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
12,11(-0,7)Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.053-h2 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
12,15(+1,6)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042 (G-16)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
12,20(+1,5)Eirik Natvik, Stord IL04.02.051 (G-15)Haugesund, Kretsstevne10.06.20
12,22(+1,4)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.053 (G-15)Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
-----30--------------------
12,27(+0,5)Kristian Grønning, Norna-Salhus IL29.10.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 120.05.20
12,30(+1,4)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18)Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
12,33(+1,5)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051 (G-15)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
12,39(-0,6)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.033 (G-17)Fana, Karabinlekene05.09.20
12,45(-2,5)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-16)Os, OsLekene 202026.09.20
12,46(+1,0)Morgan Ahmer, Mjøsdalen IL24.02.043 (MJ)Arna, Askokarusellen08.07.20
12,49(+1,9)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044 (MS)Fana, Norna 527.06.20
12,52(+1,9)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045 (G-16)Leikvang, Norna young 120.05.20
12,54(+0,5)Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.035-h2 (MS)Fana, Karabinlekene05.09.20
12,59(+2,0)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
-----40--------------------
12,61(-1,6)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.024 (G-18/19)Os, OsLekene 202026.09.20
12,75(+0,3)Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.052 (G-15)Knarvik, Seriestevne28.05.20
12,77(-0,3)André Cruz da Silva, IL Gro18.12.043-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,77(-2,0)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-15)Os, OsLekene 202026.09.20
12,87(-1,3)Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.051 (G-15)Fana, Karabinlekene05.09.20
13,02(+1,6)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.012 (G-18/19)Leikvang, Norna young 227.05.20
13,04(-0,9)Erlend Kringeland, Stord IL21.04.033-h3 (G-17)Leirvik, Seriestemne03.06.20
13,11(+0,1)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041-h2 (G-16)Bergen/La, Seriestevne30.09.20
13,17(-2,5)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.032 (G-17)Os, OsLekene 202026.09.20
13,20(+1,6)Niklas Liland, Fana IL04.11.046 (G-16)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
-----50--------------------
13,27(-2,0)Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.052 (G-15)Os, OsLekene 202026.09.20
13,28(+2,0)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
13,31(-1,4)Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
13,45(+0,3)Mathias Sandviken Nesse, FIL Aks-7708.01.021 (G-18/19)Knarvik, Seriestevne28.05.20
13,67(+0,8)Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.051 (G-15)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
13,93(-1,7)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
15,36(-4,8)Tobias Natland, Ask Friidrett23.10.053 (G-13/15)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
15,62(-4,8)Oskar Natland, Ask Friidrett23.10.055 (G-13/15)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
16,04(+1,4)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.034 (FGP)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
18,05(-1,7)Samuel Sandvik, Voss IL04.07.051 (G-15)Voss, Vossameisterskapen03.06.20
-----60--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,26(+1,9)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.044 (G-16)Leikvang, Norna young 120.05.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,0(+0,0)Tobias Kvamme Myhr, Norna-Salhus IL18.03.031 (G-17)Leikvang, Norna young 517.06.20
11,5(+0,0)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.032 (G-17)Leikvang, Norna young 517.06.20
12,3(+0,0)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 517.06.20
12,9(+1,5)Halvard Martin Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051 (G-15)Leikvang, Norna young 517.06.20
13,0(-0,8)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-17)Voss, Seriestemne18.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,30(+2,2)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.034 (G-17)Fana, Gneistspelen 202022.08.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,50Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.035-h3 (UH)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,39(-0,2)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011-h2 (MS)Fana, Norna 206.06.20
22,10(-1,0)Jacob Vaula, Stord IL01.08.014-fi (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
22,12(+1,1)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.034-h2 (MS)Fana, Sverre Sørnes Hinderfestival06.08.20
22,20(+1,1)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.026-h2 (MS)Fana, Sverre Sørnes Hinderfestival06.08.20
22,51(+1,2)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
22,64(+1,9)Tobias Kvamme Myhr, Norna-Salhus IL18.03.032-h2 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
22,65(+1,0)Andreas Dixon, Fana IL03.04.014 (MS)Leikvang, Norna 130.05.20
22,88(+1,9)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.033-h2 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
22,91(+1,5)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-17)Haugesund, Kretsstevne10.06.20
22,94(+1,0)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.036 (MS)Leikvang, Norna 130.05.20
-----10--------------------
22,98(+1,6)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.045-fi (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
23,20(+0,7)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022 (MS)Fana, Norna 527.06.20
23,44(+0,4)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
23,44(+1,8)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034-h1 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
23,58(-1,5)John Arild Torkelsen, Stord IL11.02.027-h2 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
23,60(+0,4)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
23,68(+2,0)Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.052-h2 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
23,71(+0,5)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
23,76(-1,0)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031 (G-17)Fana, Karabinlekene06.09.20
23,83(+1,6)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.048-fi (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
-----20--------------------
23,86(+1,2)Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.032 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
23,93(-0,7)Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.032-h2 (MS)Fana, Karabinlekene06.09.20
24,27(+0,3)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.031 (MJ)Arna, Askokarusellen12.08.20
24,40(+1,3)Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (G-16)Leikvang, Norna young 303.06.20
24,40(+0,5)Patrick Wik, IL Fri05.10.042-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
24,43(-0,2)Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.042 (G-16)Fana, Karabinlekene06.09.20
24,49(+0,7)Eirik Natvik, Stord IL04.02.054-h1 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
24,57(+1,4)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051 (G-15)Leikvang, Norna young 410.06.20
24,59(-0,5)Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.023-h1 (MS)Fana, Norna 206.06.20
24,69(+0,8)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.047-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
-----30--------------------
24,73(+1,3)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.034 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
24,76(+0,9)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041-fi-B (G-16)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
24,82(+0,4)Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.024 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
24,99(+1,8)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044 (G-16)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
25,09(+0,9)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.053-fi-B (G-15)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
25,24(-0,5)Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.055-h1 (MS)Fana, Norna 206.06.20
25,30(-0,5)Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.032 (G-17)Os, OsLekene 202027.09.20
25,40(-2,9)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
25,42(+0,9)Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.014-fi-B (G-19)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
25,61(+0,1)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051 (G-15)Os, OsLekene 202027.09.20
-----40--------------------
25,73(+0,1)Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.052 (G-15)Os, OsLekene 202027.09.20
25,87(-0,9)Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.033-h3 (G-17)Leirvik, Seriestemne15.06.20
25,90(-1,1)Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.024 (MS)Fana, Norna 421.06.20
25,90(-0,2)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045 (G-16)Fana, Karabinlekene06.09.20
26,10(+1,5)Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.051 (G-15)Leikvang, Norna young 120.05.20
26,18(+1,6)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.053 (G-15)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
26,55(+0,1)Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.053 (G-15)Os, OsLekene 202027.09.20
27,35(+0,6)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-17)Voss, Seriestemne23.09.20
27,51(+0,0)Alec Haug Coleman, Ask Friidrett03.07.052 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
28,32(+0,0)Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
-----50--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,72(+1,8)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043 (G-16)Fana, Gneistspelen 202023.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,90(+2,8)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-fi (G-17)Jessheim, UM 202030.08.20
22,17(+3,5)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031 (G-17)Leikvang, Norna young 410.06.20
22,54(+2,8)Tobias Kvamme Myhr, Norna-Salhus IL18.03.034-fi (G-17)Jessheim, UM 202030.08.20
22,68(+2,2)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.032-h3 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
22,73(+3,5)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.033 (G-17)Leikvang, Norna young 410.06.20
23,09(+3,5)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
23,60(+2,4)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043-h1 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
23,77(+2,1)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.034-fi-A (G-17)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
24,49(+2,4)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.046-h1 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
24,53(+2,1)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.036 (G-17)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
25,34(+3,5)Kristian Grønning, Norna-Salhus IL29.10.022 (G-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
25,95(+3,5)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.023 (G-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
28,65(+2,8)Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.052 (G-15)Leikvang, Norna young 120.05.20
31,20(+2,8)Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.053 (G-15)Leikvang, Norna young 120.05.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,2Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-16)Husnes, Seriestevne29.06.20
30,4Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.042 (G-16)Husnes, Seriestevne29.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,69Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011 (G-19)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
36,06Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
36,45Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
37,43John Arild Torkelsen, Bremnes Idrettslag11.02.021 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne14.09.20
37,51Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
37,82Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.033 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
37,85Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.031 (G-17)Arna, Askokarusellen08.07.20
37,87Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 227.05.20
38,07Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041 (G-16)Arna, Askokarusellen08.07.20
38,37Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041 (G-16)Os, OsLekene 202026.09.20
-----10--------------------
38,38Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
38,40Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031 (G-17)Leirvik, Seriestemne14.09.20
38,61Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041 (G-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
38,92Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.042 (G-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
39,34Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
39,61Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-16)Os, OsLekene 202026.09.20
39,80Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.031 (G-17)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
40,50Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051 (G-15)Leikvang, Norna young 120.05.20
40,63Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.051 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
40,78Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043 (G-16)Os, OsLekene 202026.09.20
-----20--------------------
41,73Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.042 (G-16)Leikvang, Norna young 120.05.20
42,13Kristian Grønning, Norna-Salhus IL29.10.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 120.05.20
42,91Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
44,87Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.054 (G-14/18)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
45,25Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.043 (G-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
47,15Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.052 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
47,51Tobias Natland, Ask Friidrett23.10.052 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
48,08Oskar Natland, Ask Friidrett23.10.053 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
49,71Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.053 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,44Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011-h2 (MS)Fana, Norna 421.06.20
47,58Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
48,27Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.033 (MS)Fana, Karabinlekene06.09.20
49,82Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h1 (MS)Fana, Norna 527.06.20
50,56Andreas Dixon, Fana IL03.04.013-h1 (MS)Fana, Norna 527.06.20
51,34Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.024-h1 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
51,57Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.037-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
51,66Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.036 (MS)Fana, Karabinlekene06.09.20
51,83Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-17)Leirvik, Seriestemne21.09.20
52,09Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051 (MS)Os, OsLekene 202027.09.20
-----10--------------------
52,60Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.036-h1 (MS)Fana, Norna 207.06.20
52,88John Arild Torkelsen, Bremnes Idrettslag11.02.021 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne21.09.20
52,99Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.042 (MS)Os, OsLekene 202027.09.20
53,01Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (G-16)Knarvik, Seriestevne28.05.20
53,19Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.047 (MS)Fana, Karabinlekene06.09.20
53,52Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032 (G-17)Leirvik, Seriestemne21.09.20
53,77Filip Holdhus, IL Gneist03.05.047-h2 (MS)Fana, Norna 527.06.20
53,97Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.033-h2 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
54,22Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.058-h2 (MS)Fana, Norna 527.06.20
54,62Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.016-h1 (MS)Fana, Norna 421.06.20
-----20--------------------
55,17Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.0210-h1 (MS)Fana, Norna 207.06.20
55,48Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.034 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20
56,43Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041 (G-16)Os, OsLekene 202027.09.20
56,44Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.023-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
56,74Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-15)Os, OsLekene 202027.09.20
56,82Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-16)Os, OsLekene 202027.09.20
57,53Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.015-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
58,41Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.053 (G-15)Knarvik, Seriestevne28.05.20
58,56Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.034-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
58,97Tobias Gripsgård, FIL Aks-7710.08.054 (G-15)Knarvik, Seriestevne28.05.20
-----30--------------------
59,69Eirik Natvik, Stord IL04.02.051 (G-15)Haugesund, Kretsstevne17.06.20
1,00,07Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
1,01,16Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.053 (G-15)Os, OsLekene 202027.09.20
1,05,45Lars Eirik Vevatne, Os Turnforening22.07.031 (G-17)Os, OsLekene 202027.09.20
1,34,41Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.034 (FGP)Fana, Gneistspelen 202022.08.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,07,9Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.051 (G-15)Leikvang, Norna young 517.06.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,34,34Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.051 (G-15)Leikvang, Norna young 410.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,70Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.033-h4 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,56,49Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.014-h3 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
1,57,96Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.035-h3 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,58,27Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
1,59,15Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.035-h3 (MS)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
1,59,76Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.053-h4 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,00,51Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021-h2 (MS)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
2,00,91Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031-h2 (G-17)Jessheim, UM 202030.08.20
2,01,31Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
2,02,26Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.051-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
-----10--------------------
2,02,80Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.012-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,04,96Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.021 (G-18/19)Fana, Karabinlekene05.09.20
2,05,46Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022 (G-18/19)Fana, Karabinlekene05.09.20
2,06,08Andreas Skulstad Størkson, IL Gneist07.06.014-h2 (MS)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
2,06,48Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.031 (G-17)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
2,06,79Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-15)Os, OsLekene 202026.09.20
2,06,95Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,06,98Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.052 (G-15)Os, OsLekene 202026.09.20
2,07,02Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.043-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,07,12Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.053-h2 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
-----20--------------------
2,07,71Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.042-h2 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20
2,08,42Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044-h3 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,08,66Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041 (G-16)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
2,08,93Tobias Svendheim, IL Fri14.02.046-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,10,51Lars Schjølberg Evensen, Fana IL01.09.022 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,15,81Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.054-h1 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
2,16,01August Husby Larsen, Søreide IL12.08.044-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
2,18,75Martin Baggegård Myrlid, Herand IL25.01.057-h2 (MS)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
2,21,20Noah Raknes, Osterøy IL18.10.054 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,23,61Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.026-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
-----30--------------------
2,25,26Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.044 (MS)Arna, Askokarusellen14.10.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,59Yingnan Cai (CHN), IL Gneist26.01.055-h2 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,48,98Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
2,48,99Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
2,49,29Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.052 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
2,49,42Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
2,52,47Torstein Olai Leiren Mastervik, IL Fri28.12.035 (MS)Arna, Askokarusellen23.09.20
2,57,64Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.053 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
3,03,98Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.047 (MS)Arna, Askokarusellen23.09.20
3,10,73Andreas Getz Bjartland, Ask Friidrett23.04.031 (G-17)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,57,92+Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.017-h1 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20
3,57,95Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.015-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
3,59,78Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.028-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,07,17Erlend Kringeland, Stord IL21.04.035-h2 (MS)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,07,22Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.036-h2 (MS)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,08,21Phillip Morken, Norna-Salhus IL01.02.042-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,10,52André Seliussen, IL Gneist05.04.018 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
4,13,65Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.0312-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,14,34Andreas Skulstad Størkson, IL Gneist07.06.014-fi-A (G-19)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
4,17,52Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.022 (MS)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
-----10--------------------
4,17,66Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.052-h1 (MS)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,18,52Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011-hmx1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,21,61Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043-h1 (MS)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,21,79Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.0410-h1 (MS)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,24,29Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.031 (MS)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
4,24,78Tobias Svendheim, IL Fri14.02.045 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20
4,26,82Brynjel Furnes Berland, Ask Friidrett13.04.012 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,27,53Lars Schjølberg Evensen, Fana IL01.09.021-fi-B (G-18)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
4,28,03Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.057 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20
4,28,61Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
-----20--------------------
4,29,5Haakon Myklebust Skjelnes, Rosendal Turnlag23.01.051 (G-15)Husnes, Seriestevne26.08.20
4,33,12Torstein Olai Leiren Mastervik, IL Fri28.12.033-fi-B (G-17)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
4,34,11Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.043 (G-16)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
4,35,28Eivind Langøy, Norna-Salhus IL24.01.055-hmx1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,37,98Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.053 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,38,49August Husby Larsen, Søreide IL12.08.046-hmx1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,39,16Mats Stensrud Johnsen, Ask Friidrett22.04.0310 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20
4,39,20Martin Baggegård Myrlid, Herand IL25.01.058-hmx1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,39,62Adrian Tvedt, Loddefjord IL03.12.054 (MS)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
4,42,54Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.044 (G-16)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
-----30--------------------
4,49,95Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.045 (G-16)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
4,50,83+Noah Raknes, Osterøy IL18.10.055-h2 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20
4,53,05+Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.047-h2 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20
4,54,56Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.0512 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20
5,12,96Lars Eirik Vevatne, Os Turnforening22.07.031 (G-17)Os, OsLekene 202027.09.20
5,27,1Halvor Hass, Rosendal Turnlag04.11.053 (G-15)Husnes, Seriestevne26.08.20

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17,11Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.017-h1 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20
4,49,60Lars Schjølberg Evensen, Fana IL01.09.021-h2 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20
5,10,20Noah Raknes, Osterøy IL18.10.055-h2 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20
5,11,54Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.047-h2 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,53,69Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.021 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
6,05,11Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.057-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,06,30Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.058-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,07,80Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.055-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,11,89Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.0511-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,12,43Brynjel Furnes Berland, Ask Friidrett13.04.012 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
6,20,49Eskil Tveiten, FIL Aks-7713.08.021 (G-18/19)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
6,21,06Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.053 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
6,33,71Noah Raknes, Osterøy IL18.10.054 (G-15)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19,08Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.024-h2 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,43,18Erlend Kringeland, Stord IL21.04.036-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
8,57,19André Seliussen, IL Gneist05.04.019-h3 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,57,39Henrik Eliassen, Norna-Salhus IL07.03.042-h2 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
8,59,26Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.024-h2 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,04,34Phillip Morken, Norna-Salhus IL01.02.049-h2 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,05,90Andreas Skulstad Størkson, IL Gneist07.06.012 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
9,14,12Brynjel Furnes Berland, Ask Friidrett13.04.011 (MS)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
9,20,68Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.0310-h2 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,22,84Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.041-h1 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
-----10--------------------
9,25,82Sondre Brattabø, IL Fri03.02.051 (MS)Arna, Askokarusellen14.10.20
9,33,40Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.033-h1 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20
9,38,81Lars Schjølberg Evensen, Fana IL01.09.024-h5 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,47,7Haakon Myklebust Skjelnes, Rosendal Turnlag23.01.051 (G-15)Husnes, Seriestevne23.09.20
9,48,39Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.046-h5 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,54,58Torstein Olai Leiren Mastervik, IL Fri28.12.037-h7 (G-17)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
9,55,13Mats Stensrud Johnsen, Ask Friidrett22.04.032 (MS)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
9,56,31Noah Raknes, Osterøy IL18.10.057-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,58,42Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.048-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,59,20Sondre Myking, Osterøy IL22.02.049-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
-----20--------------------
10,24,43Mathias Berg, IL Fri07.08.012 (MS)Arna, Askokarusellen14.10.20
10,27,55Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041-h6 (G-16)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
10,28,97Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.0512-h7 (G-15)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
10,48,64Simon Skjerping, Osterøy IL02.06.045-h6 (G-16)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
11,08,6Eirik Eriksen Steinsvik, Rosendal Turnlag28.09.041 (G-16)Husnes, Seriestevne23.09.20
11,10,94Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041 (G-16)Os, OsLekene 202027.09.20
11,16,22Harald Hanevik Folkestad, Ask Friidrett27.11.033 (G-17)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
11,36,7Halvor Hass, Rosendal Turnlag04.11.052 (G-15)Husnes, Seriestevne23.09.20
11,43,2Jonas Solli Søllesvik, Rosendal Turnlag27.07.042 (G-16)Husnes, Seriestevne23.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,35,59Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.011-h2 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
14,45,12Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.0211-h8 (MS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,58,85André Seliussen, IL Gneist05.04.019-h2 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
15,50,3Henrik Eliassen, Norna-Salhus IL07.03.043-h2 (MS)Haugesund, Løpsstevne28.11.20
15,54,84Brynjel Furnes Berland, Ask Friidrett13.04.012-h1 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20
16,03,23Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.026-h2 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
16,10,68Andreas Skulstad Størkson, IL Gneist07.06.016-h1 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20
16,40,5Haakon Myklebust Skjelnes, Rosendal Turnlag23.01.051 (G-15)Husnes, Seriestevne09.09.20
17,19,78Noah Raknes, Osterøy IL18.10.056-h2 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20
17,37,9Sondre Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.041-h1 (G-16)Haugesund, Løpsstevne28.11.20
-----10--------------------
17,38,0Leander Warncke-Wang, Norna-Salhus IL19.01.052-h1 (G-15)Haugesund, Løpsstevne28.11.20
17,47,2Halvor Aga, Fitjar Idrettslag30.07.051 (G-15)Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
17,53,7Kristoffer Færø, FIL Aks-7717.12.032 (MS)Ostereidet, Eikangerløpet 201927.09.20
18,43,13Jonas Pablo Sletten Gomez, Varegg IL11.09.033-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
18,45,94Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.044-h3 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,33,86Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.022-h8 (MS)Kristiansand, Stadionmila07.08.20
31,48,22André Seliussen, IL Gneist05.04.012 (MS)Fana, Gneistspelen 202021.08.20
36,07,74Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.046-h3 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,90(+1,5)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-16)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,05(+0,1)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041 (G-16)Fana, Karabinlekene05.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,28(+2,6)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
14,97(+2,6)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.046 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,37(+1,9)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-17)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
15,83(-1,0)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031 (G-17)Fana, Karabinlekene05.09.20

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,37(-1,0)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (G-18/19)Fana, Karabinlekene05.09.20
14,78(+1,9)Andreas Dixon, Fana IL03.04.011 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
14,93(-0,8)Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.012 (G-18/19)Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
15,02(-2,1)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.034 (MJ)Fana, Sverre Sørnes Hinderfestival06.08.20
16,53(+1,9)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 202023.08.20

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,14(-1,3)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.033 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
15,71(-1,3)Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.015 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,46(+0,0)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031 (G-17)Leikvang, Norna 904.10.20
27,78(+1,9)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.031 (G-17)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
28,19(+1,9)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041 (G-16)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
28,19(+1,9)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-18)Bergen/La, Seriestevne16.09.20
29,30(+0,0)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041 (G-16)Leikvang, Norna 904.10.20
32,18(+0,0)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.051 (G-15)Leikvang, Norna 904.10.20

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,63Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
39,80Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
40,13Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.033 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
40,68Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h2 (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
41,62Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042-h1 (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
41,94Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041 (G-16)Arna, Askokarusellen23.09.20
42,85Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041 (G-16)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,52Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043-h2 (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20

300 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,21Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011 (G-18/19)Leikvang, Norna young 303.06.20
37,81Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (MJ)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
38,08Andreas Dixon, Fana IL03.04.013 (G-18/19)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
41,35Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-18)Bergen/La, Seriestevne17.06.20
43,99Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.033 (MS)Fana, Gneistspelen 202021.08.20

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,48Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-17)Leirvik, Seriestemne15.06.20
57,55Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031 (G-17)Fana, Karabinlekene04.09.20

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,00Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011 (MS)Fana, Karabinlekene04.09.20
53,35Andreas Dixon, Fana IL03.04.012 (MS)Fana, Karabinlekene04.09.20
54,32Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.023 (MS)Fana, Karabinlekene04.09.20
56,62Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.034 (MS)Fana, Karabinlekene04.09.20
58,08Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-18/19)Fana, Karabinlekene04.09.20
58,34Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.036 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,28,64Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.042 (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
4,37,63Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041 (G-16)Fana, Sverre Sørnes Hinderfestival06.08.20
4,38,09Tobias Svendheim, IL Fri14.02.042 (G-16)Fana, Sverre Sørnes Hinderfestival06.08.20
4,50,26Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.056 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20

2000 meter hinder (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,27,49Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.031 (G-17)Fana, Sverre Sørnes Hinderfestival06.08.20

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,11,48Erlend Kringeland, Stord IL21.04.033 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
6,14,29Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39,99Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.021 (G-18/19)Fana, Karabinlekene04.09.20
10,36,49Brynjel Furnes Berland, Ask Friidrett13.04.013 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202014.08.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,91Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-16)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
1,82Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041 (G-16)Leikvang, Norna young 517.06.20
1,76Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-15)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
1,75Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.031 (G-17)Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
1,72Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.031 (G-17)Fana, Karabinlekene04.09.20
1,60Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-17)Voss, Vossameisterskapen24.06.20
1,60Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.032 (G-17)Fana, Karabinlekene04.09.20
1,55Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.013 (MS)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
1,50Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.052 (G-15)Fana, SommerHopp-101.08.20
1,31Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
-----10--------------------

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,61Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.013 (MS)Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
4,70Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.044 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
4,52Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-17)Fana, Hoppkarusell-228.05.20
4,42Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-18)Fana, Bergen Pole Vault 531.05.20
4,32Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-18)Fana, Bergen Pole Vault 531.05.20
3,85Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-16)Fana, Karabinlekene05.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,80(+0,0)Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.011 (G-18/19)Bergen, Frisk-Stevne26.08.20
6,68(-0,8)Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.012 (G-18/19)Bergen, Frisk-Stevne26.08.20
6,59(+0,4)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
6,29(+0,7)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.033 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
6,24(+1,9)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (MS)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
6,19(+1,3)Teodor Heldal, Fana IL08.10.046 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
6,18(+1,6)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-16)Leikvang, Norna young 517.06.20
6,12(+1,8)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-18/19)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
5,95(-0,7)John Arild Torkelsen, Bremnes Idrettslag11.02.021 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
5,82(+0,8)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.055 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
-----10--------------------
5,67(+0,2)Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.032 (G-17)Fana, Karabinlekene05.09.20
5,65(+1,9)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.043 (G-16)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
5,63(+1,2)Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-15)Os, Kvalifiseringsstevne IV03.08.20
5,63(-0,2)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044 (G-16)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
5,54(-0,3)Lavrans Vestbøstad, FIL Frisk29.07.021 (G-18)Bergen, Frisk-Stevne19.08.20
5,43(-0,5)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.053 (G-15)Os, OsLekene 202026.09.20
5,41(-1,2)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-16)Os, OsLekene 202026.09.20
5,35(+0,6)Magnus Andersland, Fana IL30.07.051 (G-15)Fana, Karabinlekene05.09.20
5,32(-0,5)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-17)Os, OsLekene 202026.09.20
5,30(+1,6)Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.032 (G-17)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
-----20--------------------
5,30(-0,4)Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.023 (G-18/19)Os, OsLekene 202026.09.20
5,15(-1,6)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.052 (G-15)Fana, Hoppkarusell-507.06.20
5,11(+1,9)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,80(-0,1)Niklas Liland, Fana IL04.11.04 (G-16)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
4,68(+0,9)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
4,47(+1,8)Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051 (G-15)Bergen, Skansen Athletics 109.06.20
4,03(ok)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-16)Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20
2,56(+1,2)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.03 (FGP)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
2,55(+0,4)Samuel Sandvik, Voss IL04.07.051 (G-15)Voss, Vossameisterskapen03.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,26(+1,9)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041 (G-16)Leikvang, Norna young 303.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,26(+2,1)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-16)Leikvang, Norna young 517.06.20
5,89(+2,1)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-15)Fana, Hoppkarusell-714.06.20
5,36(+2,4)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
5,35(+2,8)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.052 (G-15)Fana, Hoppkarusell-714.06.20
4,89(+2,3)Niklas Liland, Fana IL04.11.045 (G-16)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
4,78(+3,0)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.031 (G-17)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,56Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.032 (FU)Fana, Karabinlekene06.09.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,09(+2,0)Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011 (MS)Fana, SommerHopp-206.08.20
14,80(+1,0)Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
14,52(+1,2)Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.012 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
13,80(+1,1)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
13,35(+0,1)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.052 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
13,13(-1,0)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Os, OsLekene 202027.09.20
13,04(-0,5)Teodor Heldal, Fana IL08.10.043 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
12,20(+0,9)Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.054 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
12,14(+0,0)Magnus Andersland, Fana IL30.07.051 (G-15)Fana, Karabinlekene06.09.20
11,40(-0,9)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.046 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
-----10--------------------
10,93(+1,6)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-17)Voss, Seriestemne23.09.20
10,91(+1,4)Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.051 (G-15)Fana, Hoppkarusell-1 og Kastkarusell-624.05.20
10,91(+0,4)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-18)Bergen/La, Seriestevne23.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,10(+2,3)Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.012 (MS)Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
13,98(+2,3)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-15)Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
13,19(+2,8)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Kristiansand, Treningsstevne09.07.20

Kule

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,45Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.034 (FGP)Fana, Gneistspelen 202023.08.20

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,35Halvard Martin Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051 (G-15)Bergen, Skansemyren kastkarusell 614.07.20
11,28Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-15)Os, OsLekene 202026.09.20
11,09Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.032 (J-17)Voss, Seriestemne02.09.20
9,66Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041 (G-16)Bergen/La, Seriestevne09.09.20
9,04Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
8,01Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.051 (G-15)Bergen/La, Seriestevne10.06.20
6,49Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051 (G-15)Bergen, Skansen Athletics 109.06.20
5,93Samuel Sandvik, Voss IL04.07.051 (G-15)Voss, Vossameisterskapen03.06.20

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,89Anders Vik, FIL Aks-7707.03.031 (G-17)Knarvik, Lokalt Kaststevne21.05.20
11,89Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-16)Husnes, Seriestevne09.09.20
11,82Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.041 (G-16)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
11,47Niklas Liland, Fana IL04.11.042 (G-16)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
11,26Peter Brunborg, Voss IL26.11.031 (G-17)Voss, Kaststemne12.08.20
11,15Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.032 (G-17)Voss, Kaststemne12.08.20
10,47Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-16)Os, OsLekene 202026.09.20
9,03Sivert Leivestad Morvik, FIL Aks-7724.08.041 (G-16)Knarvik, Seriestevne Kast13.08.20
8,17Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031 (G-17)Leirvik, Seriestemne14.09.20
7,49Oscar Nikolai Skumsnes, Stord IL14.04.041 (G-16)Leirvik, Seriestemne03.06.20
-----10--------------------

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,32Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.013 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
9,99Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.031 (G-17)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
8,85Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-19)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
7,96Fredrik Liland, Fana IL21.09.021 (G-18/19)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,57Halvard Martin Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051 (MS)Bergen, Norna 1321.10.20
6,03Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011 (G-19)Osterøy, Seriestemne27.09.20

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,75Halvard Martin Melsås, Norna-Salhus IL29.04.052 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
29,49Elias Pletten Olsnes, Laksevåg TIL14.11.051 (G-15)Bergen/La, Seriestevne20.05.20
24,00Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-15)Os, Kvalifiseringsstevne VI13.08.20

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,17Anders Vik, FIL Aks-7707.03.031 (G-17)Fana, Norna 206.06.20
38,06Halvard Martin Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051 (G-15)Knarvik, Kaststevne26.06.20
37,74Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-17)Voss, Kaststemne12.08.20
37,22Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.047 (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
36,08Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-16)Husnes, Seriestevne10.06.20
34,30Niklas Liland, Fana IL04.11.041 (G-16)Fana, Kastkarusell-9.228.06.20
26,96Peter Brunborg, Voss IL26.11.032 (G-17)Voss, Kaststemne12.08.20
23,75Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.021 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne VI13.08.20
23,51Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041 (G-16)Bergen/La, Seriestevne20.05.20
23,27Sivert Leivestad Morvik, FIL Aks-7724.08.041 (G-16)Knarvik, Seriestevne Kast13.08.20
-----10--------------------
19,14Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.042 (G-16)Husnes, Seriestevne29.06.20

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,46Anders Vik, FIL Aks-7707.03.031 (G-18/19)Knarvik, Lokalt Kaststevne21.05.20
32,85Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.015 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
17,19Fredrik Liland, Fana IL21.09.021 (G-18/19)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,37Anders Vik, FIL Aks-7707.03.031 (G-18)Knarvik, Seriestevne16.06.20
28,36Halvard Martin Melsås, Norna-Salhus IL29.04.052 (MS)Bergen, Norna 1321.10.20

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,33Halvard Martin Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,51Niklas Liland, Fana IL04.11.041 (G-16)Fana, Kastkarusell-1220.08.20
46,42Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.032 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
44,60Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-16)Husnes, Seriestevne26.08.20
40,80Sivert Leivestad Morvik, FIL Aks-7724.08.045 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
18,70Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.042 (G-16)Husnes, Seriestevne29.06.20

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
71,49Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.011 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open10.05.20
27,06Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-16)Husnes, Seriestevne10.06.20
17,19Fredrik Liland, Fana IL21.09.021 (G-18/19)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,93Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.011 (MS)Fana, Kastkarusell-1009.08.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,95Halvard Martin Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051 (G-15)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1424.10.20
29,97Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-15)Os, Kvalifiseringsstevne IV03.08.20
16,51Samuel Sandvik, Voss IL04.07.051 (G-15)Voss, Vossameisterskapen03.06.20
14,77Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.052 (G-15)Fana, Karabinlekene05.09.20

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,62Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.044 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
41,98Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-16)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
36,20Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-16)Husnes, Seriestevne03.10.20
35,88Niklas Liland, Fana IL04.11.042 (G-16)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
32,75Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-17)Voss, Kaststemne12.08.20
30,32Sivert Leivestad Morvik, FIL Aks-7724.08.0410 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
30,31Oscar Nikolai Skumsnes, Stord IL14.04.041 (G-16)Leirvik, Seriestemne15.06.20
30,12Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-17)Osterøy, HTB stevne14.09.20
30,01Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.031 (G-17)Os, OsLekene 202027.09.20
22,66Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-16)Osterøy, HTB stevne14.09.20
-----10--------------------
19,12Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.042 (G-16)Husnes, Seriestevne29.06.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,10Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
42,01Halvard Martin Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051 (MS)Bergen, Norna 1321.10.20
41,50Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.046 (MS)Leikvang, Norna 904.10.20
38,40Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.021 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne IV03.08.20
30,87Fredrik Liland, Fana IL21.09.022 (G-18/19)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,49Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.032 (FV)Fana, Gneistspelen 202022.08.20

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,69Halvard Martin Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051 (G-15)Bergen, Skansemyren kastkarusell 918.08.20

VektKast 11,34Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,32Niklas Liland, Fana IL04.11.041 (G-16)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
10,72Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-16)Husnes, Seriestevne26.08.20
9,95Sivert Leivestad Morvik, FIL Aks-7724.08.042 (G-16)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
8,63Fredrik Liland, Fana IL21.09.021 (G-18/19)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3391Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio
44,60-11,59-34,03-33,00-10,72
06.01.041 (G-16)Husnes, Seriestevne26.08.20
2640Niklas Liland, Fana IL
45,17-10,87-29,94-33,32-14,32
04.11.041 (G-16)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
1394Sivert Leivestad Morvik, FIL Aks-77
37,19-8,15-20,74-27,67-NM
24.08.042 (G-16)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
1338Fredrik Liland, Fana IL
16,29-7,82-17,19-30,66-7,59
21.09.021 (G-18/19)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20

Total requesttime: 8.8353660106659 seconds