Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46(+0,3)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
7,51(+1,0)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.063 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,55(+1,7)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071 (MJ)Arna, Askokarusellen22.06.22
7,56(+1,0)Vegard Rinde, Fana IL03.01.064 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,63(-0,8)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041 (MJ)Arna, Askokarusellen06.07.22
7,68(+1,5)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
7,69(-0,5)Jonathan Wik, Varegg IL28.02.061 (G-16)Arna, Askokarusellen18.05.22
7,70(-0,3)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
7,71(+1,3)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
7,71(+1,0)Hakim Andersen, Fana IL16.01.065 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
-----10--------------------
7,72(+1,0)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.066 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,74(+0,3)Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.072 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
7,82(+0,3)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.073 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
7,90(+0,3)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.074 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
7,91(+0,2)Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
7,97(-0,8)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.072 (MJ)Arna, Askokarusellen06.07.22
7,99(+1,8)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h8 (G-16)Bergen, Skansen Athletics 110.05.22
8,12(+0,4)Isak Solli Søllesvik, Rosendal Turnlag27.01.061-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,20(-0,5)Elias Jensen Eide, Rosendal Turnlag28.06.061-h8 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,22(+0,4)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.063 (G-16)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
-----20--------------------
8,37(-0,3)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
8,41(+1,5)Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
8,41(-3,7)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
8,54(+0,4)Adrian Varanes Haugland, Rosendal Turnlag17.07.064-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,60(+0,4)Noah Lekva Hjelmeland, Rosendal Turnlag28.01.065-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,68(+0,4)Emil Haugland, Rosendal Turnlag17.07.066-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,76(-3,7)Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
8,79(+0,6)Simon Musland, Rosendal Turnlag25.09.071-h6 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,88(+0,6)Niklas Skogseide Hjelmeland, Rosendal Turnlag21.09.071-h5 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,89(-0,5)Odin Gjerde, Rosendal Turnlag06.04.062-h8 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----30--------------------
8,89(+0,6)Svein Nordli, Rosendal Turnlag27.08.072-h6 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,89(+0,6)André Øvstebø, Rosendal Turnlag27.10.072-h5 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,99(-0,5)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne15.06.22
9,07(-0,6)Sivert Ersland Myklebust, Rosendal Turnlag21.08.062-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,09(-3,7)Fredrik Tjensvoll Hollund, Bremnes IL05.08.041 (G-18/19)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
9,11(-0,6)Jan Olav Hjelmeland, Rosendal Turnlag17.08.063-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,12(-0,3)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
9,15(-0,5)Kevin René Hellesøy Gørbitz, Rosendal Ungdomsskule14.05.063-h8 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,33(+0,6)Torje Helland Hatteberg, Rosendal Turnlag12.09.073-h5 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,43(+0,6)Håkon Kvamsdal Guddal, Rosendal Turnlag14.09.073-h6 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----40--------------------
9,48(+1,1)Jarand Guddal-Hjelmeland, Rosendal Turnlag13.11.072-h4 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,52(-1,3)Sivert Fagerland Leirvåg, Bergens Turnforening22.05.072-h6 (G-15)Bergen, Skansen Athletics 420.09.22
9,55(+0,6)Sondre Saghaug Kjerpeseth, Rosendal Ungdomsskule20.09.074-h6 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,61(+1,1)Amund Hella Berge-Soldal, Rosendal Turnlag24.08.073-h4 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,63(-0,5)Yazan Mahmoud Mohammad, Rosendal Turnlag063-h8 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,63(+0,6)Emil Hellingsrud Fosse, Rosendal Turnlag05.08.075-h6 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,79(+1,1)Sergio Caparros Vega, Rosendal Turnlag074-h4 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,94(+0,6)Petter Myklebust, Rosendal Turnlag24.05.076-h6 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,95(-0,5)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (G-16)Bergen/La, Seriestevne15.06.22
10,05(+1,1)Anders Flygansvær Feet, Rosendal Ungdomsskule075-h4 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----50--------------------
10,15(-0,6)Sverre Jonassen, Rosendal Turnlag28.09.064-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,31(-0,7)Qutaiba Al Masalmeh, Rosendal Ungdomsskule064-h7 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,52(+1,1)Brage Gjerde, Rosendal Turnlag26.08.076-h4 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,55(-0,6)Jan Åge Sjo Kårstad, Rosendal Turnlag065-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,77(-0,6)Andreas Pettersen, Rosendal Turnlag066-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
12,03(+0,6)Joakim Hellesøy, Rosendal Turnlag24.08.074-h5 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
12,42(+0,6)Mats Ubanos Snilstveit, Rosendal Turnlag075-h5 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
12,94(+0,6)Jan Arild Bondhus Vivelid, Rosendal Turnlag10.04.076-h5 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
13,07(+0,6)Håvard Hjelmeland, Rosendal Turnlag30.08.077-h5 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75(+1,0)Radoslav Krasimirov Minchev (BUL), Fana IL26.05.051 (G-17)Fana, Framolekene 202228.05.22
8,49(+0,4)Lukasz Charkiewicz (POL), Rosendal Turnlag073-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,38(+3,7)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.042 (G-18/19)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,47(+2,8)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,69(+2,8)Benjamin Moen, Fana IL19.07.073 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
8,10(+3,7)Thorben Bücker (GER), IL Gneist24.05.043 (G-18/19)Fana, Framolekene 202228.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,2Leon Veland, Ostereidet ungdomsskule05.09.061 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,3Johannes Stusdal, Ostereidet ungdomsskule25.07.071 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,5Oscar Pettersen, Ostereidet ungdomsskule08.07.062 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,6Adrian Toft, Ostereidet ungdomsskule10.12.072 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,6Noah Urhaug, Ostereidet ungdomsskule09.02.063 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,7Daniel Molvik-Revheim, Ostereidet ungdomsskule10.01.073 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,7Jonas Marthinussen, Ostereidet ungdomsskule18.07.064 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,8Nickolai Askeland, Ostereidet ungdomsskule16.09.074 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,8Stian Matre, Ostereidet ungdomsskule29.04.074 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,9Jostein Kvamme, Ostereidet ungdomsskule065 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,9Henrik Bårdsen, Ostereidet ungdomsskule31.07.076 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,9Sabin Carstea (ROM), Ostereidet ungdomsskule22.01.076 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,0Torben Namdal, Ostereidet ungdomsskule21.06.078 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,1Mattis Aleksander Morken, Ostereidet ungdomsskule05.02.066 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,1Olav Fykse, Ostereidet ungdomsskule16.03.079 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,2Noah Villanger, Ostereidet ungdomsskule27.10.067 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,3Emil Fammestad, Ostereidet ungdomsskule22.05.0710 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,9Lars Andre Lid Nordby, Ostereidet ungdomsskule14.02.068 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,1Sverre Kvamme, Ostereidet ungdomsskule0711 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,45(+1,1)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
9,67(+0,7)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.072-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
9,84(+1,1)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
10,05(-1,5)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,08(-1,7)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,20(-1,8)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne10.09.22
10,24(-1,6)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.074-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,33(+1,1)Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
10,50(+1,9)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.076-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,70(+1,1)Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.053 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
-----10--------------------
11,28(+0,0)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne15.06.22
11,85(-1,7)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.062 (G-16)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,67(+0,0)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (G-16)Bergen/La, Seriestevne15.06.22
12,77(-0,6)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031-h1 (UKF)Fana, Karabinlekene 202215.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,38(+2,3)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
10,38(+2,3)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 214.07.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,01(+0,9)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,03(+0,4)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.043-sf1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,12(+0,2)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,32(+1,2)Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.052-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,46(+0,7)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.045 (MS)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,68(+0,1)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
11,76(+1,8)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.051-h2 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
11,76(+1,2)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.054-h1 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
11,76(+0,3)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
11,76(+0,5)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h1 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
-----10--------------------
11,78(+1,3)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,86(+1,3)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.062 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,95(-0,5)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-18/19)Fana, Framolekene 202229.05.22
11,95(-0,5)Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.071-h2 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
11,98(+1,3)Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.042 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
11,99(+0,6)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.063 (G-16)Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
12,03(+1,6)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,11(-1,4)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
12,21(+1,6)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,21(+1,8)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063-h2 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
-----20--------------------
12,22(-0,1)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.065 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
12,23(+1,8)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.074-h2 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
12,29(-2,4)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
12,34(-0,4)Kjell Augustin Kubon, Fana IL16.08.062 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
12,53(+0,5)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.075-h1 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
12,66(-2,4)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
12,69(-0,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.067 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
12,70(-0,4)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
12,73(-0,6)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Bømlo, Seriestevne05.05.22
12,87(-0,5)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.073 (MJ)Arna, Askokarusellen06.07.22
-----30--------------------
13,07(-5,3)Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
13,61(-2,4)Bjørnar Fjellskålnes, Mjøsdalen IL19.11.052 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
13,76(-2,4)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
14,35(+0,5)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB karusell 422.08.22
14,54(-0,4)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.064 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,48(-1,9)Remark Rrozhani (ALB), IL Gular08.11.041-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
12,44(-0,5)Radoslav Krasimirov Minchev (BUL), Fana IL26.05.052 (G-17)Fana, Framolekene 202229.05.22
13,03(+0,1)Jonathan Alvin Jacobsen Gröning (SWE), T&IF Viking28.03.074 (G-15)Fana, Gneistspelen 202220.08.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,8(+0,3)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 213.06.22
14,1(+0,3)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB karusell 213.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,09(+2,5)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,50(+2,1)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
11,69(+3,3)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h2 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
11,71(+2,1)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.052-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
11,87(+3,1)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
12,11(+2,3)Hakim Andersen, Fana IL16.01.064 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,16(+2,3)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.065 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,44(+2,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.064-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
12,54(+2,1)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
14,23(+2,3)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.067 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,28(-3,1)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,87(+1,8)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032-h3 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,53(+0,1)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.044-sf1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,57(-1,8)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.034-h5 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,67(+0,7)Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.051-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
22,77(+0,7)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.042-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
22,97(+1,8)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
23,01(+0,7)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.033-h3 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,18(-0,4)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.038-fi-A (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,45(+1,2)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.073 (MS)Fana, KM Hordaland24.09.22
23,46(-0,4)Vegard Rinde, Fana IL03.01.062 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
-----10--------------------
23,53(-0,4)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.073 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
23,66(+2,0)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-18/19)Fana, Framolekene 202227.05.22
23,66(+1,2)Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
23,78(+0,2)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.063-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,81(+1,6)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.052 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
23,83(+1,2)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.064 (MS)Fana, KM Hordaland24.09.22
23,86(+2,0)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042 (G-18/19)Fana, Framolekene 202227.05.22
24,20(+0,6)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.072-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,36(+0,1)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062-h1 (MS)Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
24,38(+1,5)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-18/19)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
-----20--------------------
24,42(+0,7)Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
24,52(+1,4)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
24,87(+1,1)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
25,14(+1,6)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.075 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
25,19(-0,5)Benjamin Moen, Fana IL19.07.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
25,39(-0,4)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
25,66(+0,1)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Leirvik, Seriestemne13.06.22
25,69(+0,6)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.077-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
25,75(+1,5)Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.052 (G-17)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
26,13(+1,4)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
-----30--------------------
26,96(+1,5)Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.053 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
27,01(-1,8)Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.076 (G-15)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
27,50(+1,5)Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.054 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
29,47(+1,4)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,94(-1,1)Remark Rrozhani (ALB), IL Gular08.11.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
26,18(+1,8)Jonathan Alvin Jacobsen Gröning (SWE), T&IF Viking28.03.072 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
26,56(-1,1)Thorben Bücker (GER), IL Gneist24.05.043 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,84(+2,2)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.033-h4 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,97(+2,1)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.054-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,97(+2,4)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
24,01(+3,5)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.031 (G-18/19)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
25,15(+5,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,73Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
35,77Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
35,99Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.055-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
36,23Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
37,00Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Os, OsLekene 202217.09.22
37,19Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-16)Os, OsLekene 202217.09.22
37,77Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
38,88Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
38,89Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
39,18Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041 (G-18/19)Os, OsLekene 202217.09.22
-----10--------------------
39,24Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.078-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
40,18Emil Brandseth, Os Turnforening21.07.062 (G-16)Os, OsLekene 202217.09.22
40,29Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Bømlo, Seriestevne10.09.22
40,84Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.076-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
41,09Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne10.09.22
41,18Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063 (G-16)Os, OsLekene 202217.09.22
41,44Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.075-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
43,12Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.073 (G-15)Os, OsLekene 202217.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,57Jonathan Alvin Jacobsen Gröning (SWE), T&IF Viking28.03.071 (MJ)Arna, Askokarusellen15.08.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,48Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
49,39Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.056-h3 (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships04.07.22
50,97Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.066-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
51,36Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042 (MS)Fana, Framolekene 202229.05.22
51,79Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.076-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
51,86Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043 (MS)Fana, Framolekene 202229.05.22
52,00Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.046-h3 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
53,02Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.036 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
53,03Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041 (G-18/19)Fana, Framolekene 202229.05.22
53,05Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.054 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
-----10--------------------
53,30Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.062 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
53,60Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
53,70Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
54,45Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.045 (MS)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
54,45Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
54,54Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.056 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
54,59Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22
54,86Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne29.09.22
54,87Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.031 (G-19)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
55,30Kristoffer Hopland, IL Gneist07.07.037-h3 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
-----20--------------------
55,77Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.055 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
56,48Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.072 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22
58,02Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.073 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22
58,65Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h3 (G-16)Bergen, Skansen Athletics 323.08.22
58,94Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
59,14Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.035-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,55Jonathan Alvin Jacobsen Gröning (SWE), T&IF Viking28.03.074 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,22,23Phillip Morken, Norna-Salhus IL01.02.041 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,23,51Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
1,24,56Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
1,24,96Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.032 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,25,44Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,26,49Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.031 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
1,27,24Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
1,28,17Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,28,38Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.074 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,29,72Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
-----10--------------------
1,32,57Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.071 (G-13/15)Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
1,32,76Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.072 (G-13/15)Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
1,39,19Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,40,16Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h3 (G-16)Bergen, Skansen Athletics 420.09.22
1,42,14Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
1,43,15Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.073 (G-12/16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
1,43,85Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
1,46,92Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,48,17Eirik Nitter, Bremnes IL27.06.063 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,57,57Hallvard Nitter, Bremnes IL13.06.041 (G-18/19)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
-----20--------------------
2,37,05Sivert Fagerland Leirvåg, Bergens Turnforening22.05.072-h3 (G-15)Bergen, Skansen Athletics 420.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,38,11Jonathan Alvin Jacobsen Gröning (SWE), T&IF Viking28.03.073 (G-13/15)Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52,17Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.044-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,55,65Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
1,57,07Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.033-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,58Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,68Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.064-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,94Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
1,58,10Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
1,58,52Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.066-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
1,59,91Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.057 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
2,01,41Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.0610-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----10--------------------
2,01,78Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.062-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,02,76Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.051 (G-17)Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
2,02,86Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.036-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,03,05Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
2,04,32Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.053-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,06,01Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.042-h1 (MS)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
2,06,39Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,06,84Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.072 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,07,20Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.074-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,09,68Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041 (MS)Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
-----20--------------------
2,10,30Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.035-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
2,11,29Noah Raknes, Osterøy IL18.10.058-fi-C (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
2,11,61Lukas Landro Lie, IL Gular27.03.0411 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
2,12,45Oskar Natland, Ask Friidrett23.10.051 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,13,50Tobias Natland, Ask Friidrett23.10.052 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,15,84Gunnar Mo Gausvik, Norna-Salhus IL18.02.063 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
2,19,58Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.068 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,21,02Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.071 (G-15)Arna, Askokarusellen06.07.22
2,24,18Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
2,35,6Jonas Marthinussen, Ostereidet ungdomsskule18.07.061 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
-----30--------------------
3,02,7Marcus Helland Haukås, Ostereidet ungdomsskule09.01.072 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,09,2Stian Matre, Ostereidet ungdomsskule29.04.073 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,11,6Olav Fykse, Ostereidet ungdomsskule16.03.074 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,22,8Sverre Kvamme, Ostereidet ungdomsskule075 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,28,34Jonathan Alvin Jacobsen Gröning (SWE), T&IF Viking28.03.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
2,41,4Sabin Carstea (ROM), Ostereidet ungdomsskule22.01.071 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,54,00Tobias Natland, Ask Friidrett23.10.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
2,55,98Oskar Natland, Ask Friidrett23.10.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,03,86Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (G-18/19)Os, OsLekene 202218.09.22
4,05,01Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.0612-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
4,05,89Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061 (MS)Fana, Framolekene 202228.05.22
4,07,07+Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,08,41Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.031 (MS)Os, OsLekene 202218.09.22
4,08,97Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062 (MS)Os, OsLekene 202218.09.22
4,12,45Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.051 (G-17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
4,13,12Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032 (MS)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
4,16,86+Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,19,04+Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.039 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
-----10--------------------
4,22,17Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.065 (MS)Arna, Askokarusellen22.06.22
4,22,17Eivind Langøy, Norna-Salhus IL24.01.055 (MS)Arna, Askokarusellen22.06.22
4,22,48Benjamin Bjørnstad, IL Gular14.05.033 (MS)Os, OsLekene 202218.09.22
4,24,35Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.057 (MS)Arna, Askokarusellen22.06.22
4,24,52Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.048-h1 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,26,38+Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.0610 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,27,12Tord Andresen, IL Gneist05.08.063 (G-16)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
4,30,51Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.071 (G-15)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
4,31,20Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
4,31,83Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.0313 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
-----20--------------------
4,43,88Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.061 (G-16)Os, OsLekene 202218.09.22
4,44,89Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.072 (G-15)Os, OsLekene 202218.09.22
4,45,71Amund Hella Berge-Soldal, Rosendal Turnlag24.08.071 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
4,58,38Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
5,03,50Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne22.06.22
5,06,02Sakarias Breivik, Ask Friidrett09.09.071 (G-15)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
5,07,80Ådne Kjosås, Norna-Salhus IL27.04.072 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,24,75Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,32,17Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.036 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,33,59Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,33,65Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.058 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,37,50Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.039 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,46,89Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.0610 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,50,09Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.061 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
6,03,08Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.0715 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,07,19Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,10,43Tord Andresen, IL Gneist05.08.061 (G-16)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,19,09Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.0719 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,33,80Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.071 (G-15)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,35,60Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.062 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
6,55,55Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31,22Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.063 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
8,37,62Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.037 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,48,33Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.054 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,59,80Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.042 (MS)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
9,01,94Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.0411 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,04,01Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.0314 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,14,49Emil Namtvedt, T&IF Viking21.04.061 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
9,17,66Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.0311-h1 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
9,22,3Leander Warncke-Wang, Norna-Salhus IL19.01.051 (G-17)Leikvang, Seriestevne04.08.22
9,22,90Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
-----10--------------------
9,32,19Noah Raknes, Osterøy IL18.10.0516 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
9,34,53Tord Andresen, IL Gneist05.08.062 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
9,42,50Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.064-h3 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
9,47,45Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-15)Os, OsLekene 202218.09.22
9,50,88Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.0514 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,54,91Skage Ringheim-Helgaset, Voss IL09.02.071 (G-14)Voss, Vossameisterskapen01.06.22
9,55,23Håkon Samnøy Skjeldal, Voss IL26.01.071 (G-15)Voss, Vossameisterskapen01.06.22
9,58,54Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.069 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
10,19,92Didrik Refsland, IL Gular12.03.065 (MS)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
10,47,65Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.033-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
-----20--------------------
10,53,74Sakarias Breivik, Ask Friidrett09.09.076-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
10,54,52Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
10,56,48Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
11,15,47Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.0313-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
11,19,46Ådne Kjosås, Norna-Salhus IL27.04.071 (G-15)Strandebarm, Seriestemne31.08.22
11,24,46Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne10.09.22
12,09,28Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.079-h1 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
12,16,68Elias Kristoffer Aase Skålevik, Ask Friidrett10.07.071 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
12,47,67Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.0414-h1 (G-18)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,23,2Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.063-h3 (MS)Leirvik, Persekveld22.10.22
15,36,93Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.053 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
15,50,87Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,59,59Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
17,16,40Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.062 (G-16)Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
17,35,54Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.041 (MS)Arna, Askokarusellen22.06.22
19,46,85Noah Raknes, Osterøy IL18.10.051 (G-17)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
19,48,25Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne29.09.22
21,01,12Krizander Magnussen, Stord IL21.08.062 (G-16)Bømlo, Seriestevne29.09.22

Ikke godkjente resultater
Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,38,9Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.0611-h2 (MS)Leirvik, Persekveld22.10.22
19,40,5Bjart Sandvik Bø, Fitjar IL21.12.0712-h2 (MS)Leirvik, Persekveld22.10.22

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,53(-0,7)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
14,81(+0,4)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.075-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
15,82(-0,7)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.073 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
16,18(-0,4)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,81(+1,9)Vegard Rinde, Fana IL03.01.062 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
14,25(-1,7)Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-16)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
14,81(+0,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.063 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
16,48(+0,3)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061 (G-16)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,10(+1,8)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,56(+2,6)Vegard Rinde, Fana IL03.01.063-fi (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,69(+1,8)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.035 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
14,90(+0,5)Julian René Bastesen, Fana IL23.07.042-h1 (G-U20)Torrent/ESP, Campeonato Autonómico Sub20 AL 202202.07.22
15,74(+0,5)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
16,01(+1,8)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,21(+1,4)Julian René Bastesen, Fana IL23.07.043-h1 (MS)Valencia/ESP, Campeonato Autonómico Absoluto A.L. 202218.06.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,10(+1,1)Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
30,39(-1,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
30,97(+1,1)Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
31,15(+1,1)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
31,89(+0,2)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 213.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,5(+0,1)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Leikvang, Seriestevne01.10.22
29,3(+0,1)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.072 (G-15)Leikvang, Seriestevne01.10.22
30,6(+0,1)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.073 (G-15)Leikvang, Seriestevne01.10.22
40,0(+0,0)Eskil Tellevik, Norna-Salhus IL03.10.061 (G-16)Leikvang, Seriestevne01.10.22

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,95Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.074-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
46,45Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,1Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Fana, Seriestevne30.11.22
44,4Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.072 (G-15)Fana, Seriestevne30.11.22
45,0Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.073 (G-15)Fana, Seriestevne30.11.22

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,53Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
45,11Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
45,93Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,83Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
1,08,34Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062 (G-16)Fana, Karabinlekene 202213.05.22

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,83Vegard Rinde, Fana IL03.01.063 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19,87Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.064 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,33,50Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.065 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,50,52Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.073 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,54,73Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.074 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22

2000 meter hinder (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,08,47Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.063 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,21,58Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,07,39Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne21.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Teodor Heldal, Fana IL08.10.044 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
1,97Tobias Heldal, Fana IL20.04.061 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,90Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
1,87Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
1,85Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.031 (G-18/19)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
1,84Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
1,84Johannes Handeland, Fana IL28.10.063 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
1,80Oscar Stuhr, Fana IL18.04.055 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
1,73Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.073 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
1,65Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
-----10--------------------
1,65Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072 (G-15)Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
1,62Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,60Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,59Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,57Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.052 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,55Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
1,45Bjart Sandvik Bø, Fitjar IL21.12.072 (G-15)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,45Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne05.09.22
1,30Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
1,15Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
-----20--------------------
1,15Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,20Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.041 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
4,81Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-18/19)Fana, Vår hopp 122.05.22
4,00Kjell Augustin Kubon, Fana IL16.08.061 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
3,80Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
3,75Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.066 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,98(+0,4)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
6,70(+0,7)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
6,59(+0,8)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
6,27(+0,0)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.064-kv (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,23(+1,1)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.0510-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
6,16(+1,9)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
6,12(+1,0)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
6,03(+1,3)Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
6,02(+1,0)Benjamin Moen, Fana IL19.07.074 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
5,90(+0,6)Tobias Heldal, Fana IL20.04.062 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
-----10--------------------
5,78(+0,1)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.057 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
5,71(+0,2)Kjell Augustin Kubon, Fana IL16.08.063 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
5,70(+0,0)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.075 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
5,70(-0,2)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-16)Os, OsLekene 202217.09.22
5,61(+0,8)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
5,61(+0,6)Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.043 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
5,47(+0,2)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.078 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
5,45(+0,6)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
5,37(+0,3)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
5,09(+1,3)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.072 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
-----20--------------------
5,07(+0,5)Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
5,03(+0,1)Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne07.09.22
4,96(-0,4)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
4,92(+0,2)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.073 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
4,91(+0,1)Elias Jensen Eide, Rosendal Turnlag28.06.061 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,71(+0,3)Isak Solli Søllesvik, Rosendal Turnlag27.01.062 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,63(+0,3)Adrian Varanes Haugland, Rosendal Turnlag17.07.063 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,41(+1,0)Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Osterøy, HBT Lengdestevne01.09.22
4,36(-0,5)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
4,22(-1,1)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
-----30--------------------
4,16(+0,0)Emil Haugland, Rosendal Turnlag17.07.064 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,15(-4,0)Bjørnar Fjellskålnes, Mjøsdalen IL19.11.052 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
4,10(+0,1)Amund Hella Berge-Soldal, Rosendal Turnlag24.08.071 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,00(+0,4)Sivert Ersland Myklebust, Rosendal Turnlag21.08.065 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,93(+0,4)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 422.08.22
3,90(+0,0)Håkon Kvamsdal Guddal, Rosendal Turnlag14.09.072 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,90(+0,1)Sondre Saghaug Kjerpseth, Rosendal Ungdomsskule073 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,85(+0,0)André Øvstebø, Rosendal Turnlag27.10.074 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,83(+0,1)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.06 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
3,80(+0,0)Yazan Mahmoud Mohammad, Rosendal Turnlag066 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----40--------------------
3,75(+1,9)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031 (UKF)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
3,64(+0,1)Noah Lekva Hjelmeland, Rosendal Turnlag28.01.067 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,59(+0,0)Sverre Jonassen, Rosendal Turnlag28.09.068 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,59(+0,1)Filip Brakestad Boge, Rosendal Turnlag069 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,58(+0,4)Sergio Caparros Vega, Rosendal Turnlag075 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,56(+0,5)Petter Myklebust, Rosendal Turnlag24.05.076 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,55(+0,2)Anders Flygansvær Feet, Rosendal Ungdomsskule077 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,39(+0,1)Andreas Pettersen, Rosendal Turnlag0610 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,37(-0,2)Emil Hellingsrud Fosse, Rosendal Turnlag05.08.078 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,15(+0,0)Odin Gjerde, Rosendal Turnlag06.04.0611 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----50--------------------
3,13(+0,7)Aleksander Haugland Melheim, Rosendal Turnlag079 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,07(+0,2)Jan Arild Bondhus Vivelid, Rosendal Turnlag10.04.0710 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,04(+0,1)Simen Gjuvsland Riise, Rosendal Turnlag0612 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,03(+1,0)Håvard Hjelmeland, Rosendal Turnlag30.08.0711 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,03(+0,0)Kevin René Hellesøy Gørbitz, Rosendal Ungdomsskule14.05.0613 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,94(+0,5)Qutaiba Al Masalmeh, Rosendal Ungdomsskule0614 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,90(+0,0)Jan Åge Sjo Kårstad, Rosendal Turnlag0615 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,86(+0,1)Tord Hjelmeland, Rosendal Turnlag0712 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,55(+0,1)Joakim Hellesøy, Rosendal Turnlag24.08.0713 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,75(+0,1)Jonathan Alvin Jacobsen Gröning (SWE), T&IF Viking28.03.072 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,02(+2,9)Tobias Heldal, Fana IL20.04.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
6,02(+2,1)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
5,17(+3,3)Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
3,94(+3,6)Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
3,91(+2,4)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.061 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,28Daniel Molvik-Revheim, Ostereidet ungdomsskule10.01.071 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
4,19Sabin Carstea (ROM), Ostereidet ungdomsskule22.01.072 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
4,17Noah Urhaug, Ostereidet ungdomsskule09.02.061 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
4,10Torben Namdal, Ostereidet ungdomsskule21.06.073 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
4,07Johannes Stusdal, Ostereidet ungdomsskule25.07.074 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
4,00Leon Veland, Ostereidet ungdomsskule05.09.062 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,86Henrik Bårdsen, Ostereidet ungdomsskule31.07.075 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,86Adrian Toft, Ostereidet ungdomsskule10.12.076 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,79Emil Fammestad, Ostereidet ungdomsskule22.05.077 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,77Nickolai Askeland, Ostereidet ungdomsskule16.09.078 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,76Oscar Pettersen, Ostereidet ungdomsskule08.07.063 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,70Jonas Marthinussen, Ostereidet ungdomsskule18.07.064 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,40Jostein Kvamme, Ostereidet ungdomsskule065 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,34Stian Matre, Ostereidet ungdomsskule29.04.079 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,31Tobias Holsen, Ostereidet ungdomsskule14.12.0610 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,00Jarand Jenssen, Ostereidet ungdomsskule11.10.0711 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,00Sean Paul Hauge, Ostereidet ungdomsskule0711 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,93Joakim Vedå, Ostereidet ungdomsskule19.11.0713 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,90Sverre Kvamme, Ostereidet ungdomsskule0714 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,85Noah Villanger, Ostereidet ungdomsskule27.10.066 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,70Mattis Aleksander Morken, Ostereidet ungdomsskule05.02.067 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,59Olav Fykse, Ostereidet ungdomsskule16.03.0715 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,19(+1,5)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.052 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
13,78(+1,8)Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,47(+0,1)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061 (G-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
13,22(+1,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,19(+1,2)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.053 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
13,14(+1,0)Herman Rosenkilde, Fana IL08.10.032 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,03(+0,8)Magnus Andersland, Fana IL30.07.051 (G-17)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
12,53(-0,7)Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-17)Os, OsLekene 202218.09.22
12,05(+1,9)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
11,96(+0,2)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
-----10--------------------
11,34(-0,7)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.074 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,81(+0,8)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
9,43(+0,2)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
7,49(+0,5)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,20(+2,9)Herman Rosenkilde, Fana IL08.10.033 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,74Tord Sverreson Hatteberg, Rosendal Turnlag072 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,92Johannes Stusdal, Ostereidet ungdomsskule25.07.072 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,91Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
8,85Mats Ubanos Snilstveit, Rosendal Turnlag073 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,73Adrian Toft, Ostereidet ungdomsskule10.12.073 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,46Emil Fammestad, Ostereidet ungdomsskule22.05.074 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,30Nickolai Askeland, Ostereidet ungdomsskule16.09.075 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,23Jarand Jenssen, Ostereidet ungdomsskule11.10.076 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,14Amund Hella Berge-Soldal, Rosendal Turnlag24.08.074 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,14Niklas Skogseide Hjelmeland, Rosendal Turnlag21.09.075 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----10--------------------
8,13Torben Namdal, Ostereidet ungdomsskule21.06.077 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,05André Øvstebø, Rosendal Turnlag27.10.076 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,98Torje Helland Hatteberg, Rosendal Turnlag12.09.077 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,98Håkon Kvamsdal Guddal, Rosendal Turnlag14.09.078 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,93Henrik Bårdsen, Ostereidet ungdomsskule31.07.078 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,89Simon Musland, Rosendal Turnlag25.09.079 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,88Sergio Caparros Vega, Rosendal Turnlag0710 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,54Joakim Vedå, Ostereidet ungdomsskule19.11.079 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,48Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB kaststevne 220.06.22
7,41Anders Flygansvær Feet, Rosendal Ungdomsskule0711 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----20--------------------
7,16Jarand Guddal-Hjelmeland, Rosendal Turnlag13.11.0712 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,02Joakim Hellesøy, Rosendal Turnlag24.08.0713 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,89Sondre Saghaug Kjerpseth, Rosendal Ungdomsskule0714 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,85Svein Nordli, Rosendal Turnlag27.08.0715 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,79Trond Christian Skartveit, Rosendal Turnlag0716 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,57Aleksander Haugland Melheim, Rosendal Turnlag0717 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,49Olav Fykse, Ostereidet ungdomsskule16.03.0710 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
6,48Daniel Molvik-Revheim, Ostereidet ungdomsskule10.01.0711 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
6,39Emil Hellingsrud Fosse, Rosendal Turnlag05.08.0718 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,38Tord Hjelmeland, Rosendal Turnlag0719 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----30--------------------
6,00Håvard Hjelmeland, Rosendal Turnlag30.08.0720 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,91Shahd Mahmoud Mohammad, Rosendal Ungdomsskule0721 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,83Sverre Kvamme, Ostereidet ungdomsskule0712 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
5,66Tobias Holsen, Ostereidet ungdomsskule14.12.0613 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
5,66Christian Bjørke, Rosendal Ungdomsskule0722 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,50Petter Myklebust, Rosendal Turnlag24.05.0723 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,47Brage Gjerde, Rosendal Turnlag26.08.0724 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,45Stian Matre, Ostereidet ungdomsskule29.04.0714 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
5,24Jan Arild Bondhus Vivelid, Rosendal Turnlag10.04.0725 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,86Lukasz Charkiewicz (POL), Rosendal Turnlag071 (G-15)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,93Sabin Carstea (ROM), Ostereidet ungdomsskule22.01.071 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,42Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.061 (G-16)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,14Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051 (G-17)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
12,46Leon Veland, Ostereidet ungdomsskule05.09.061 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,94Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-16)Os, OsLekene 202217.09.22
10,54Mattis Aleksander Morken, Ostereidet ungdomsskule05.02.062 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,30Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
9,83Oscar Pettersen, Ostereidet ungdomsskule08.07.063 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,70Noah Villanger, Ostereidet ungdomsskule27.10.064 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,50Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne29.09.22
9,44Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062 (G-16)Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
-----10--------------------
9,05Elias Jensen Eide, Rosendal Turnlag28.06.061 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,02Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
8,73Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
8,70Jonas Marthinussen, Ostereidet ungdomsskule18.07.065 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,18Noah Urhaug, Ostereidet ungdomsskule09.02.066 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,81Noah Lekva Hjelmeland, Rosendal Turnlag28.01.062 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,42Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.062 (G-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
7,37Isak Solli Søllesvik, Rosendal Turnlag27.01.063 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,25Qutaiba Al Masalmeh, Rosendal Turnlag064 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,11Jan Åge Sjo Kårstad, Rosendal Turnlag065 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----20--------------------
7,05Gaute Larsen Skeie, Rosendal Turnlag066 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,84Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
6,77Simen Gjuvsland Riise, Rosendal Ungdomsskule067 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,66Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
6,22Kevin René Hellesøy Gørbitz, Rosendal Ungdomsskule14.05.068 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,19Odin Gjerde, Rosendal Turnlag06.04.069 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,92Sivert Ersland Myklebust, Rosendal Turnlag21.08.0610 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,60Jan Olav Hjelmeland, Rosendal Turnlag17.08.0611 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,48Jostein Kvamme, Ostereidet ungdomsskule067 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
5,36Carl Henrik Brakstad, Rosendal Turnlag0612 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----30--------------------
4,56Andreas Pettersen, Rosendal Turnlag0613 (G-16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,55Markus Teigland, Ostereidet ungdomsskule068 (G-16)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,71Niklas Liland, Fana IL04.11.049 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
8,20Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,83Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
7,25Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,80Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Bømlo, Seriestevne29.09.22
19,18Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB kaststevne 220.06.22
13,59Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,13Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.061 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
28,27Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051 (G-17)Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
25,51Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne29.09.22
18,08Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-16)Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
13,72Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.061 (G-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,14Anders Vik, FIL Aks-7707.03.031 (G-18/19)Strandebarm, Seriestemne31.08.22
35,19Niklas Liland, Fana IL04.11.048 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,73Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.032 (MS)Fana, Kaststevne22.07.22
26,47Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
18,18Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
14,24Filip Holdhus, IL Gneist03.05.045 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,16Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB kaststevne 220.06.22
11,15Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB kaststevne 220.06.22

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,26Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051 (G-17)Fana, Fana Kastkarusell 226.09.22
55,80Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.06P (G-16)Knarvik, Kast5Kamp18.09.22
50,92Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061 (G-16)Fana, Fana Kastkarusell 226.09.22

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,66Niklas Liland, Fana IL04.11.044 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
51,88Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051 (G-17)Fana, Fana Kastkarusell 119.09.22
42,59Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.068 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,68Niklas Liland, Fana IL04.11.042 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
35,22Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne14.09.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,85Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Haugesund, Mailekene21.05.22
19,32Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
15,27Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,77Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.063 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
41,45Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051 (G-17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
34,49Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
32,27Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061 (G-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
27,30Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne10.09.22
25,90Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-16)Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
23,04Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
21,00Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.062 (G-16)Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
17,99Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.051 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,21Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.042 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
41,51Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.042 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
34,85Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
30,21Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
18,89Filip Holdhus, IL Gneist03.05.046 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,75Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031 (UKF)Fana, Karabinlekene 202215.05.22

VektKast 11,34Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,25Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.06P (G-16)Knarvik, Kast5Kamp18.09.22
10,64Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.05P (G-17)Knarvik, Kast5Kamp18.09.22

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3154Sondre Langøy, FIL Aks-77
54,22-12,44-39,70-39,56-14,05
29.09.061 (G-16)Knarvik, Kast5Kamp18.09.22

Total requesttime: 2.1275820732117 seconds