Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,79Monika Benserud, IL Gneist24.11.961 (KS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
7,95Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.991-h2 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,07Tone Sandtorv Brakedal, Fitjar Idrettslag04.05.991-sf2 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,09Sara Berrefjord, IL Bjarg29.07.952 (KS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
8,11Elise Una Mikkelsen, BFG Bergen30.05.953 (KS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
8,11Vilde Lund Bjørnsen, IL Gneist12.04.963-h4 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,21Renate Lie, IL Gneist23.02.981-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,23Julie Viken, IL Fri11.07.974-sf1 (J-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,39Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.982-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,58Ingrid Sortland, IL Bjarg10.09.998-sf3 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
-----10--------------------
8,65Michelle Floor Heggeland, IL Gneist20.11.991-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,68Agnete Gradek, Fana IL29.09.954 (KS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
8,68Guri Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL10.09.992-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,68Cathrine Harris, Fana IL30.09.984-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,75Malin Marie Rosvoll Olsen, IL Gneist25.11.993-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,86Ingrid Færøvik Mork, Norna-Salhus IL12.05.995 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
8,95Frida Hopland, Ask Friidrett12.07.985-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,97Nora Øvergaard Aarvik, IL Gneist07.03.996 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
9,03Tuva Skulstad, Stord IL21.05.971 (J-17)Leirvik, Seriestemne01.02.14
9,11Nora Håvik, Bremnes Idrettslag11.02.991 (J-15)Leirvik, Seriestemne01.02.14
-----20--------------------
9,17Ane Rolland, IL Fri01.07.962 (KS)Leikvang, Innendørsstevne28.01.14
9,47Linn-Cecilie Salomonsen Sandanger, Laksevåg TIL24.03.968-h3 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
9,51Nina Sommerfelt-Pettersen, T&IF Viking10.04.972-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
9,67Eirin Lohne, IL Fri11.02.996-h2 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
9,77Hildegunn Samnøy, Norna-Salhus IL08.12.971 (J-17)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
9,82Kristin Watnedal Olsen, Bergens Turnforening22.07.997 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
9,86Karen Morvik Torød, Norna-Salhus IL24.06.982 (J-16)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
9,93Anja Bjørkheim, Bremnes Idrettslag10.08.992 (J-15)Leirvik, Seriestemne01.02.14
10,04Linn Thea Sortland, Bremnes Idrettslag11.05.993 (J-15)Leirvik, Seriestemne01.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,72Naomi van den Broeck (BEL), Turn & IL Hovding03.01.961-h3 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,06Tone Sandtorv Brakedal, Fitjar Idrettslag04.05.991-h5 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,19Julie Viken, IL Fri11.07.974-h2 (J-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,50Ingrid Sortland, IL Bjarg10.09.994-h5 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,77Nora Øvergaard Aarvik, IL Gneist07.03.996-h7 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,85Kari Kuvaas Herting, Bergens Turnforening14.01.995-h5 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,91Tiril Tresselt, Bergens Turnforening22.02.988-h2 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,61Monika Benserud, IL Gneist24.11.961 (J-18/19)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
20,06Julie Viken, IL Fri11.07.971 (J-17)Leikvang, Ministevne25.01.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,68Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.991-h6 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
25,80Sara Berrefjord, IL Bjarg29.07.951-h1 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
26,05Vilde Lund Bjørnsen, IL Gneist12.04.962-h2 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
26,09Renate Lie, IL Gneist23.02.982-h5 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
26,16Julie Viken, IL Fri11.07.972-h1 (J-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
27,82June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.991-h3 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
28,05Mia Laastad Bjørlykke, IL Gular15.09.972-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
28,23Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.982 (J-16)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
28,40Kari Kuvaas Herting, Bergens Turnforening14.01.994-h3 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
28,53Michelle Floor Heggeland, IL Gneist20.11.991-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
-----10--------------------
28,61Malin Marie Rosvoll Olsen, IL Gneist25.11.992-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
28,65Ingrid Sortland, IL Bjarg10.09.995-h3 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
29,19Guri Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL10.09.993-h2 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
29,48Frida Hopland, Ask Friidrett12.07.982-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
29,88Nora Øvergaard Aarvik, IL Gneist07.03.991-h1 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
30,20Ane Rolland, IL Fri01.07.961-h1 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
31,52Nina Sommerfelt-Pettersen, T&IF Viking10.04.973-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
32,58Eirin Lohne, IL Fri11.02.994-h2 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
33,39Karen Morvik Torød, Norna-Salhus IL24.06.983 (J-16)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
34,11Vilde Hesvik Kartveit, Os Turnforening22.06.993-h1 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
-----20--------------------
36,63Viktoria Tufteland Haukefer, Os Turnforening09.08.994-h2 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,86Esther Zijerveld (GBR), Laksevåg TIL25.09.992-h1 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,69Renate Lie, IL Gneist23.02.981 (J-16)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
1,01,19Julie Viken, IL Fri11.07.972 (KS)Leikvang, Innendørsstevne28.01.14
1,02,69Amalie Lekva, Norna-Salhus IL17.08.962 (KS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
1,03,00June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.991 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
1,04,61Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.992 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
1,04,93Kari Kuvaas Herting, Bergens Turnforening14.01.993 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
1,09,16Michelle Floor Heggeland, IL Gneist20.11.994 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,21Julie Viken, IL Fri11.07.972-h2 (J-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40,41Renate Lie, IL Gneist23.02.981-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,43,14Elina Drivenes, IL Gneist05.02.971 (J-17)Stange, Bamselekene 201422.03.14
1,43,70Ingrid Næss Johansen, IL Gneist10.08.971-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,44,08Ingvild Myking, IL Bjarg18.11.991-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,51,96Ane Rolland, IL Fri01.07.961-h1 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,55,42Michelle Floor Heggeland, IL Gneist20.11.996-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52,11Esther Zijerveld (GBR), Laksevåg TIL25.09.995-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,64Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL06.02.973-h2 (J-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,20,99Ingvild Myking, IL Bjarg18.11.993-h3 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,23,31Renate Lie, IL Gneist23.02.982-h2 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,23,79Elina Drivenes, IL Gneist05.02.972-h1 (J-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,23,91Eline Myking, IL Gneist25.01.971 (J-17)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
2,24,34Amalie Lekva, Norna-Salhus IL17.08.961 (KS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,26,18Anna Serine Røssland, IL Gneist09.02.972 (J-17)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,28,99Vilde Haugland, IL Fri14.08.963-h1 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,34,66Ingrid Næss Johansen, IL Gneist10.08.974 (J-17)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,35,21Silje Lindstad, Norna-Salhus IL04.04.975 (J-17)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
-----10--------------------
2,38,22Ane Rolland, IL Fri01.07.967-h1 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,20Esther Zijerveld (GBR), Laksevåg TIL25.09.994-h1 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,51,44Eline Myking, IL Gneist25.01.971-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,51,68Ingvild Myking, IL Bjarg18.11.991-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
5,02,15Ingrid Næss Johansen, IL Gneist10.08.972-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
5,07,45Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL06.02.973 (J-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
5,08,00Anna Serine Røssland, IL Gneist09.02.973-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
5,21,88Linn Seliussen, IL Gneist15.08.986 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,18,01Esther Zijerveld (GBR), Laksevåg TIL25.09.998 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,17,94Ingvild Myking, IL Bjarg18.11.991 (J-16)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
11,04,88Ingrid Næss Johansen, IL Gneist10.08.971 (J-17)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
11,05,81Silje Lindstad, Norna-Salhus IL04.04.972 (J-17)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,36Tone Sandtorv Brakedal, Fitjar Idrettslag04.05.991-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
9,52Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.981 (J-16)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
9,55Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.991 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
9,75Guri Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL10.09.992 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
10,04Kari Kuvaas Herting, Bergens Turnforening14.01.993 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
10,11Sanne Myrmel, IL Gneist23.04.994 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
10,58Tiril Tresselt, Bergens Turnforening22.02.982-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
10,59Synne Haram Nordtveit, Fana IL06.09.995 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,25Tone Sandtorv Brakedal, Fitjar Idrettslag04.05.991-h2 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
9,91Sanne Myrmel, IL Gneist23.04.995-h2 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
10,05Tiril Tresselt, Bergens Turnforening22.02.986-h2 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,50,40Nina Sommerfelt-Pettersen, T&IF Viking10.04.971 (J-17)Leikvang, Vestlandsmesterskap i Kappgang05.02.14

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,45,11Linn-Cecilie Salomonsen Sandanger, Laksevåg TIL24.03.962 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
10,08,48Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL14.12.972 (J-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,08,57Nina Kovac, Norna-Salhus IL17.12.991 (J-15)Leikvang, Vestlandsmesterskap i Kappgang05.02.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.981 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,60Ingrid Færøvik Mork, Norna-Salhus IL12.05.991 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
1,58Nora Øvergaard Aarvik, IL Gneist07.03.992 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
1,50Guri Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL10.09.992 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
1,50Tone Sandtorv Brakedal, Fitjar Idrettslag04.05.997 (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
1,40Synne Haram Nordtveit, Fana IL06.09.991 (J-15)Leikvang, Kengurukarusellen 110.01.14
1,38Sanne Myrmel, IL Gneist23.04.991 (J-15)Leikvang, Stavstevne08.12.13
1,35Tiril Tresselt, Bergens Turnforening22.02.9812 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
1,25Vilde Hesvik Kartveit, Os Turnforening22.06.995 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
1,25Anne Sofie Olsen, Bremnes Idrettslag30.06.991 (J-15)Bømlo, Seriestemne10.04.14
-----10--------------------
1,20Sunniva B Kvittingen, Os Turnforening05.07.996 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
1,20Viktoria Tufteland Haukefer, Os Turnforening09.08.994 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Marianne Benserud, BFG Bergen19.04.951 (KJ)Stange, NM innendørs 201402.02.14
1,27Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.983 (KS)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,24Ingrid Færøvik Mork, Norna-Salhus IL12.05.991 (KJ)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,23Guri Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL10.09.991 (J-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,22Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.991 (J-15)Bergen, Åpent klubbmesterskap i hopp u.t08.12.13
1,19June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.991 (J-14)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
1,18Sigrid Borge, Osterøy IL03.12.951 (J-19)Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
1,17Ingrid Margrete Sletten Haga, Stord IL16.03.971 (J-17)Leirvik, Seriestemne20.01.14
1,14Helene Brekke, Laksevåg TIL13.04.982 (J-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,12Ingvild Kreken Veland, Bergens Turnforening19.03.981 (J-16)Bergen, Åpent klubbmesterskap i hopp u.t08.12.13
-----10--------------------
1,11Synne Haram Nordtveit, Fana IL06.09.993 (J-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,11Tone Sandtorv Brakedal, Fitjar Idrettslag04.05.991 (J-15)Leirvik, Seriestemne17.02.14
1,10Elise Sanden Søvik, Norna-Salhus IL16.07.971 (J-16)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
1,10Frida Hopland, Ask Friidrett12.07.981 (J-16)Askøy, Seriestevne20.03.14
1,10Vilde Hesvik Kartveit, Os Turnforening22.06.991 (J-15)Os, Osmesterskap 201401.04.14
1,09Birte Margrete Torp Maaseide, Bergens Turnforening03.05.982 (J-16)Bergen, Åpent klubbmesterskap i hopp u.t08.12.13
1,08Sigrid Bru Reigstad, Osterøy IL18.11.991 (J-15)Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
1,06Kristin Watnedal Olsen, Bergens Turnforening22.07.992 (J-15)Bergen, Åpent klubbmesterskap i hopp u.t08.12.13
1,05Vilde Aspelund Strømme, Norna-Salhus IL15.10.981 (J-15)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
1,05Anne Sofie Olsen, Bremnes Idrettslag30.06.991 (J-15)Bømlo, Seriestemne16.01.14
-----20--------------------
1,05Tuva Bull Hjeltnes, Ulvik IL01.03.981 (J-16)Ulvik, Seriestevne12.02.14
1,05Viktoria Tufteland Haukefer, Os Turnforening09.08.992 (J-15)Os, Osmesterskap 201401.04.14
1,02Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL14.12.971 (J-17)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,00Soretti Watne, Norna-Salhus IL02.04.971 (J-17)Leikvang, Hoppstevne12.03.14
1,00Sunniva B Kvittingen, Os Turnforening05.07.993 (J-15)Os, Osmesterskap 201401.04.14
0,95Madelen Svendsen Lønnestad, Norna-Salhus IL20.12.992 (J-14)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
0,95Amanda Jensen, Norna-Salhus IL08.04.992 (J-14)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
0,95Ane Møgster Austrheim, Norna-Salhus IL23.06.992 (J-14)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
0,95Karen Morvik Torød, Norna-Salhus IL24.06.981 (J-16)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t06.01.14
0,95Fryd L.udvigsen Løkås, Norna-Salhus IL30.06.992 (J-15)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t06.01.14
-----30--------------------
0,94Mari Nesse, Bergens Turnforening25.01.983 (J-16)Bergen, Åpent klubbmesterskap i hopp u.t08.12.13
0,90Kristin Færøvik Mork, Norna-Salhus IL17.01.972 (J-17)Leikvang, Hoppstevne12.03.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05Esther Zijerveld (GBR), Laksevåg TIL25.09.994 (J-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,79Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL01.05.951 (J-15/19)Gøteborg/SWE, Stavhoppskarnevalen 201419.01.14
2,72Sanne Myrmel, IL Gneist23.04.991 (J-15)Leikvang, Stavstevne28.02.14
1,94Sunniva Nordheim, Norna-Salhus IL21.10.981 (J-16)Leikvang, Ministevne25.01.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,34Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.991-fi (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,29Tone Sandtorv Brakedal, Fitjar Idrettslag04.05.993-fi (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,21Monika Benserud, BFG Bergen24.11.968 (KS)Stange, NM innendørs 201402.02.14
5,05Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.981 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,97Guri Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL10.09.993 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
4,79Ingrid Færøvik Mork, Norna-Salhus IL12.05.994-kv (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
4,75Cathrine Harris, Fana IL30.09.988 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
4,55Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL06.02.971 (J-17)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
4,55Victoria Brurås, Fana IL31.01.972 (J-17)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
4,51Nora Øvergaard Aarvik, IL Gneist07.03.994 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
-----10--------------------
4,47Maren Risøen, Fana IL09.02.959 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,46Sanne Myrmel, IL Gneist23.04.995 (J-14/15)Rakvere/EST, Rakvere GP04.01.14
4,38Sunniva Nordheim, Norna-Salhus IL21.10.982 (J-16)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
4,31Synne Haram Nordtveit, Fana IL06.09.995 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
4,13Agnete Gradek, Fana IL29.09.952 (KS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
4,08Kari Kuvaas Herting, Bergens Turnforening14.01.9914-kv (J-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
3,90Kristin Watnedal Olsen, Bergens Turnforening22.07.996 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
3,73Nina Sommerfelt-Pettersen, T&IF Viking10.04.971 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
3,38Michelle Floor Heggeland, IL Gneist20.11.997 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,33Ingrid Margrete Sletten Haga, Stord IL16.03.971 (J-17)Leirvik, Seriestemne01.02.14
4,11Nora Håvik, Bremnes Idrettslag11.02.991 (J-15)Leirvik, Seriestemne01.02.14
3,95Anne Sofie Olsen, Bremnes Idrettslag30.06.992 (J-15)Leirvik, Seriestemne01.02.14
3,77Anja Bjørkheim, Bremnes Idrettslag10.08.993 (J-15)Leirvik, Seriestemne01.02.14
3,29Linn Thea Sortland, Bremnes Idrettslag11.05.994 (J-15)Leirvik, Seriestemne01.02.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,65Vilde Lund Bjørnsen, IL Gneist12.04.961 (J-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,42Karina Årdalsbakke Mjeldheim, IL Fri24.09.962 (J-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,40Tone Sandtorv Brakedal, Fitjar Idrettslag04.05.991 (J-15)Leirvik, Seriestemne17.02.14
2,37Sigrid Borge, Osterøy IL03.12.951 (J-19)Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
2,36Tuva Bull Hjeltnes, Ulvik IL01.03.981 (J-16)Ulvik, Seriestevne12.02.14
2,31Ingrid Margrete Sletten Haga, Stord IL16.03.971 (J-16)Leirvik, Hoppstemne16.12.13
2,30Frida Havro, Stord IL03.03.961 (J-17)Leirvik, Hoppstemne16.12.13
2,30Agnete Gradek, Fana IL29.09.953 (J-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,27Tina Therese Hæggernæs Jenssen, Osterøy IL12.11.952 (J-19)Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
2,26Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.981 (J-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
-----10--------------------
2,24June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.991 (J-14)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
2,24Kari Kuvaas Herting, Bergens Turnforening14.01.991 (J-15)Bergen, Åpent klubbmesterskap i hopp u.t08.12.13
2,21Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.992 (J-15)Bergen, Åpent klubbmesterskap i hopp u.t08.12.13
2,19Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL14.12.971 (J-17)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,19Julie Viken, IL Fri11.07.971 (J-17)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t03.02.14
2,18Ingrid Færøvik Mork, Norna-Salhus IL12.05.991 (J-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,17Ane Rolland, IL Fri01.07.962 (J-18/19)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t03.02.14
2,16Tuva Skulstad, Stord IL21.05.971 (J-17)Leirvik, Seriestemne17.02.14
2,15Ingvild Kreken Veland, Bergens Turnforening19.03.981 (J-16)Bergen, Åpent klubbmesterskap i hopp u.t08.12.13
2,14Sigrid Bru Reigstad, Osterøy IL18.11.991 (J-15)Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
-----20--------------------
2,13Synne Haram Nordtveit, Fana IL06.09.993 (J-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,13Mari Aarskog Nesse, Stord IL16.02.962 (J-18/19)Leirvik, Seriestemne17.02.14
2,11Ingrid Skeidsvoll, Osterøy IL18.02.971 (J-17)Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
2,09Birte Margrete Torp Maaseide, Bergens Turnforening03.05.982 (J-16)Bergen, Åpent klubbmesterskap i hopp u.t08.12.13
2,07Guri Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL10.09.994 (J-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,07Anne Sofie Olsen, Bremnes Idrettslag30.06.991 (J-15)Bømlo, Seriestemne13.03.14
2,06Anja Bjørkheim, Bremnes Idrettslag10.08.991 (J-15)Bømlo, Seriestemne16.01.14
2,05Frida Hopland, Ask Friidrett12.07.981 (J-16)Askøy, Seriestevne09.01.14
2,04Vilde Aspelund Strømme, Norna-Salhus IL15.10.981 (J-15)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
2,04Ingeborg Uglenes, Ulvik IL27.10.991 (J-15)Ulvik, Seriestevne12.02.14
-----30--------------------
2,02Helene Brekke, Laksevåg TIL13.04.982 (J-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,02Nora Håvik, Bremnes Idrettslag11.02.992 (J-15)Bømlo, Seriestemne16.01.14
2,01Linn Thea Sortland, Bremnes Idrettslag11.05.993 (J-15)Bømlo, Seriestemne16.01.14
1,98Elise Sanden Søvik, Norna-Salhus IL16.07.971 (J-16)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
1,97Kristin Watnedal Olsen, Bergens Turnforening22.07.993 (J-15)Bergen, Åpent klubbmesterskap i hopp u.t08.12.13
1,95Tiril Tresselt, Bergens Turnforening22.02.983 (J-16)Bergen, Åpent klubbmesterskap i hopp u.t08.12.13
1,91Siri Hauge, Osterøy IL14.05.972 (J-17)Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
1,87Madelen Svendsen Lønnestad, Norna-Salhus IL20.12.992 (J-15)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t06.01.14
1,86Maria Utvær, Norna-Salhus IL25.03.993 (J-15)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t06.01.14
1,86Sunniva B Kvittingen, Os Turnforening05.07.991 (J-15)Os, Osmesterskap 201401.04.14
-----40--------------------
1,84Aleksandra Sanden, Stord IL17.03.962 (J-17)Leirvik, Hoppstemne16.12.13
1,84Linn-Cecilie Salomonsen Sandanger, Laksevåg TIL24.03.964 (J-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,76Hanna Eskeland, Bergens Turnforening12.01.984 (J-16)Bergen, Åpent klubbmesterskap i hopp u.t08.12.13
1,74Karen Morvik Torød, Norna-Salhus IL24.06.981 (J-16)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t06.01.14
1,74Karoline Vik, Osterøy IL26.09.981 (J-16)Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
1,72Mari Nesse, Bergens Turnforening25.01.985 (J-16)Bergen, Åpent klubbmesterskap i hopp u.t08.12.13
1,70Tarikwa Reigstad, Osterøy IL11.12.992 (J-15)Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
1,65Ane Møgster Austrheim, Norna-Salhus IL23.06.993 (J-14)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
1,62Amanda Jensen, Norna-Salhus IL08.04.994 (J-14)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
1,62Fryd L.udvigsen Løkås, Norna-Salhus IL30.06.994 (J-15)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t06.01.14
-----50--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09Esther Zijerveld (GBR), Laksevåg TIL25.09.991 (J-15)Bergen/La, Hopp u/t25.03.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,78Monika Benserud, IL Gneist24.11.961 (KS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
12,24Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.983 (KS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
10,77Guri Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL10.09.991 (J-15)Leikvang, Hoppstevne12.03.14
10,71Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL06.02.972 (J-17)Bærum, Tyrvinglekene inne 201408.02.14
10,29Synne Haram Nordtveit, Fana IL06.09.992 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
10,26Ingrid Færøvik Mork, Norna-Salhus IL12.05.993 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
10,24Maren Risøen, Fana IL09.02.953 (KS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
10,14Marianne Benserud, IL Gneist19.04.956 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
9,82Kari Kuvaas Herting, Bergens Turnforening14.01.994 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
9,81Victoria Brurås, Fana IL31.01.9710 (J-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
-----10--------------------
9,30June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.993 (J-15)Leikvang, Hoppstevne12.03.14
8,59Kristin Watnedal Olsen, Bergens Turnforening22.07.995 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49Monika Benserud, IL Gneist24.11.961 (J-18/19)Leikvang, Stavstevne24.11.13
6,96Marianne Benserud, IL Gneist19.04.952 (J-18/19)Leikvang, Stavstevne24.11.13
6,95June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.991 (J-15)Leikvang, Hoppstevne12.03.14
6,73Sigrid Borge, Osterøy IL03.12.951 (J-19)Valestrand, Seriestemne27.12.13
6,64Guri Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL10.09.992 (J-15)Leikvang, Hoppstevne12.03.14
6,59Sanne Myrmel, IL Gneist23.04.991 (J-15)Leikvang, Stavstevne24.11.13
6,42Sunniva Nordheim, Norna-Salhus IL21.10.981 (J-16)Leikvang, Stavstevne24.11.13
6,26Ingrid Færøvik Mork, Norna-Salhus IL12.05.993 (J-15)Leikvang, Hoppstevne12.03.14
5,97Soretti Watne, Norna-Salhus IL02.04.971 (J-17)Leikvang, Hoppstevne12.03.14
5,71Sunniva B Kvittingen, Os Turnforening05.07.991 (J-15)Os, Osmesterskap 201401.04.14
-----10--------------------
5,66Kristin Færøvik Mork, Norna-Salhus IL17.01.972 (J-17)Leikvang, Hoppstevne12.03.14
5,51Vilde Hesvik Kartveit, Os Turnforening22.06.992 (J-15)Os, Osmesterskap 201401.04.14
5,27Viktoria Tufteland Haukefer, Os Turnforening09.08.993 (J-15)Os, Osmesterskap 201401.04.14

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,61Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL14.12.971 (J-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
10,83Vilde Emilie Ingvaldsen, Norna-Salhus IL11.12.991 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
10,83Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.982 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
10,19Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.992 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
8,58Maren Haugen Lillefosse, IL Gneist12.02.9812 (J-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,10Sunniva Nordheim, Norna-Salhus IL21.10.982 (J-16)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
7,59Tuva Skulstad, Stord IL21.05.972 (J-17)Haugesund, Innendørsstevne12.02.14
7,43Synne Haram Nordtveit, Fana IL06.09.993 (J-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
7,19Linn Thea Sortland, Bremnes Idrettslag11.05.991 (J-15)Leirvik, Seriestemne01.02.14
6,90Anne Sofie Olsen, Bremnes Idrettslag30.06.992 (J-15)Leirvik, Seriestemne01.02.14
-----10--------------------
6,84Karen Morvik Torød, Norna-Salhus IL24.06.983 (J-16)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
6,34Kristin Færøvik Mork, Norna-Salhus IL17.01.971 (J-17)Leikvang, Ministevne25.01.14
5,88Soretti Watne, Norna-Salhus IL02.04.972 (J-17)Leikvang, Ministevne25.01.14
5,59June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.991 (J-15)Leikvang, Ministevne25.01.14
5,50Helene Thorsen, Norna-Salhus IL22.06.973 (J-17)Leikvang, Ministevne25.01.14
5,36Maria Utvær, Norna-Salhus IL25.03.992 (J-15)Leikvang, Ministevne25.01.14

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,44Matilde Roe, IL Fri09.10.962 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
11,88Mona Ekroll Jaidi, Norna-Salhus IL01.02.951 (KS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
11,14Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL14.12.971 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
10,74Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL01.05.954 (J-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14

Total requesttime: 7.3529989719391 seconds