Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,82Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.001-h3 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,86Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.011-fi-A (KS)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,89Una Haukanes, IL Gneist30.03.036-sf1 (KS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,93Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.012 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,94Emma Abotnes, Fana IL04.02.024-fi (J-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
7,94Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.035-h2 (KS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,97Maria Skår, Fyllingen IL15.10.022-fi (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,05Inger Constanse Eidhammer Lunde, Etne IL25.04.021 (J-17)Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
8,11Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041-h3 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,13Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.026-fi (J-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
-----10--------------------
8,15Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.022-h1 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
8,22Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.014-h1 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,36Guro Navelsaker Hjeltnes, Norna-Salhus IL24.04.042-h1 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,37Anna Solheim, Stord IL18.02.043-h1 (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,45Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.024 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,48Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-15)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
8,49Nicoline Pallesen Coulson, Norna-Salhus IL31.05.041-h2 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,51Rachel Ombeni, Bergens Turnforening20.06.012-h2 (KJ)Dour/BEL, Dour Sprint Festival10.02.19
8,53Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.005 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,56Idun Alnes Haugland, T&IF Viking24.10.041-h2 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----20--------------------
8,62Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.044-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,69Anne Sørby Herland, Fyllingen IL19.05.024-h1 (KS)Leikvang, Norna indoor20.02.19
8,70Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.035-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,73Celine Hjorth Ingebrigtsen, Fana IL11.06.042-h2 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,77Mariell Morken, Voss IL15.12.032 (J-16)Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
8,78Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.045-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,78Ida Kiri Dame, Fyllingen IL13.10.025-h1 (KS)Leikvang, Norna indoor20.02.19
8,89Ida Alvheim, Loddefjord IL16.06.022-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,91Anna Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag02.04.041 (J-15)Leirvik, Hallstemne28.12.18
9,08Sunniva Traa, FIL Aks-7714.03.032 (J-15)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
-----30--------------------
9,10Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.033 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
9,37Anna Guldberg, Ask Friidrett29.09.045-h2 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,38Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.032 (J-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,43Malin Dale, Os Turnforening17.05.023-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,52Leona Tuft-Johannesen, Turn & IL Hovding25.09.042 (J-15)Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
9,53Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.044-h2 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,53Emma Karoline Aase Skålevik, Ask Friidrett20.07.033 (J-16)Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
9,54Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.046-h2 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,70Amanda Eikanger, IL Gneist24.08.046-h2 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,77Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.033 (J-15)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
-----40--------------------
10,01Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.033 (J-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,55Erika Davidova (EST), Varegg IL11.05.031 (J-16)Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,06Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.011-h1 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,28Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.002-h1 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,46Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.013-fi (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
25,73Una Haukanes, IL Gneist30.03.031-h5 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
25,74Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.032-h7 (KS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
26,25Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021-h5 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
26,26Maria Skår, Fyllingen IL15.10.022-h5 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
26,52Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.021-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
26,76Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041-h1 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,76Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.022-h1 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----10--------------------
27,18Guro Navelsaker Hjeltnes, Norna-Salhus IL24.04.042-h1 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
27,31Inger Constanse Eidhammer Lunde, Etne IL25.04.021-h2 (KS)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
27,73Nicoline Pallesen Coulson, Norna-Salhus IL31.05.042-h4 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
27,90Elida Indrearne Røssevold, Norna-Salhus IL23.01.002-h2 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
27,93Idun Alnes Haugland, T&IF Viking24.10.041-h3 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
28,33Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.032-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
28,97Ida Kiri Dame, Fyllingen IL13.10.022-h2 (KS)Leikvang, Norna indoor20.02.19
29,11Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.022-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
29,38Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.042-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
29,40Anne Sørby Herland, Fyllingen IL19.05.023-h2 (KS)Leikvang, Norna indoor20.02.19
-----20--------------------
30,56Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.042-h2 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
30,64Sunniva Traa, FIL Aks-7714.03.032 (J-15)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
30,72Marion Hauge, IL Fri27.11.042-h2 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
31,32Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.043-h2 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
31,66Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.03-h1 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
32,07Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.043-h2 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
32,42Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.03-h1 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,89Erika Davidova (EST), Varegg IL11.05.031-h2 (KS)Leikvang, Norna indoor20.02.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,3Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.033 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,76Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.011-h1 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
59,93Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.023-h1 (KS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,01,20Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.021-h2 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,01,31Emma Abotnes, Fana IL04.02.022-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,04,21Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.023-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,06,45Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.022-h2 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,11,20Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.041-h2 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,38,53Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.001-h1 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,42,58Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,43,82Ida Lindberg, Varegg IL28.08.031-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,47,91Madeleine Kroondijk, IL Gneist26.12.022-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,48,35Maria Sæterstøl, Turn & IL Hovding14.02.023-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,52,89Marion Hauge, IL Fri27.11.042-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,54,42Tuva Olsen Klyve, Os Turnforening12.02.043-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,56,57Anna Solheim, Stord IL18.02.04P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,57,39Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.044-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,58,42Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.045-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
-----10--------------------
2,08,87Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.032 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,24,13Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.024 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,26,13Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.026 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,26,43Emma Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.041-h1 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,26,79Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.00PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,29,77Ida Lindberg, Varegg IL28.08.031-h1 (J-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,30,25Maria Sæterstøl, Turn & IL Hovding14.02.021-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,30,55Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.01PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,31,10Anna Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.042-h1 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,34,81Anniken Losnedal Tonning, Varegg IL28.01.032-h1 (J-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,35,67Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.022-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
-----10--------------------
2,35,79Ida Tveit Songstad, Varegg IL26.03.023-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,39,96Madeleine Kroondijk, IL Gneist26.12.024-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,41,12Nora Midttun, IL Fri03.03.011-h1 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59,41Anna Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.041-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,00,37Emma Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.042-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,08,74Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,09,20Maria Sæterstøl, Turn & IL Hovding14.02.022-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,13,44Maria Haustein, Os Turnforening05.11.011-h1 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,20,98Martha Gulbrandsen, Fana IL28.07.032-h1 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,24,17Brittanna Hovda Balchen, Stord IL17.04.041 (J-15)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
5,29,99Madeleine Kroondijk, IL Gneist26.12.023-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,17,54Maria Sæterstøl, Turn & IL Hovding14.02.021-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,85Una Haukanes, IL Gneist30.03.031-h1 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,08Emma Abotnes, Fana IL04.02.021-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
9,14Ida Kiri Dame, Fyllingen IL13.10.021-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
9,36Anna Solheim, Stord IL18.02.042-fi (J-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,62Sofie Skard, Stord IL22.06.042-h1 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
9,62Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.042-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
10,26Celine Hjorth Ingebrigtsen, Fana IL11.06.043-h1 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
13,64Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.033-h1 (J-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,38Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.015 (KS)Bærum, Nordenkampen10.02.19
9,00Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.002-fi (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,15Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.012-h2 (J-19)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201927.01.19
9,23Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.015-fi (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,84Rachel Ombeni, Bergens Turnforening20.06.012-h1 (KS)Obourg/BEL, Moha Jumps Festival05.01.19

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,43,47Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021 (J-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,39,92Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.022 (KS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.011 (J-19)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
1,62Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.001 (KJ)Leikvang, Norna indoor20.02.19
1,58Anna Solheim, Bremnes Idrettslag18.02.041 (J-15)Leirvik, Hallstemne28.12.18
1,58Elisabeth Bolstad Raa, Fana IL03.05.031 (KS)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
1,57Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-14)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
1,55Hannah Olsen Bredenbekk, Norna-Salhus IL12.04.031 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,54Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.011 (J-17)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
1,50Emma Abotnes, Fana IL04.02.028 (J-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
1,39Elida Svellingen Svendsen, FIL Aks-7717.02.013 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,37Julie Asperheim Førde, Fyllingen IL13.10.031 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
-----10--------------------
1,35Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.032 (J-16)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
1,33Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.033 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
1,32Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.042 (J-14)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Anna Solheim, Stord IL18.02.044 (KJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,29Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-15)Leirvik, Hoppstemne u/t21.01.19
1,27Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.001 (J-18)Bergen, Hopp u/t02.10.18
1,20Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021 (J-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
1,16Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.011 (J-17)Bergen, Hopp u/t02.10.18
1,15Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.041 (J-15)Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
1,13Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021 (J-17)Bergen/La, Hopp u/t19.03.19
1,12Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.011 (J-18)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
1,10Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.031 (J-16)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
1,10Camilla Hoddevik Sunnset, IL Gneist16.01.041 (J-15)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
-----10--------------------
1,08Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.021 (J-17)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
1,08Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.031 (J-16)Bømlo, Seriestevne11.04.19
1,05Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.041 (J-15)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
1,05Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.041 (J-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
0,96Anniken Mjelde, Osterøy IL21.02.001 (J-19)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
0,95Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.042 (J-15)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
0,95Andrine Sanguanpong, IL Gneist13.04.043 (J-15)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
0,90Gina Lund, Ask Friidrett18.12.011 (J-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,25Synne Marie Engebretsen, Fana IL31.07.021 (J-17)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
3,10Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.011 (J-18)Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
2,87Maria Vie Ytrearne, Fana IL21.07.031 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
2,40Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041 (J-15)Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,00Clarisse Favé (FRA), Fana IL26.06.011 (J-18)Bergen/Hø, Laksevåg-Lekene05.05.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,63Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.001 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,60Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.021 (J-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201927.01.19
5,47Una Haukanes, IL Gneist30.03.032-fi (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,38Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.013 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,20Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.033 (J-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,17Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.002 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,15Emma Abotnes, Fana IL04.02.021 (J-17)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
5,08Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,01Jennifer Mjøs, Fana IL07.02.0111 (J-19)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201927.01.19
4,86Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.013 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----10--------------------
4,79Guro Navelsaker Hjeltnes, Norna-Salhus IL24.04.041 (J-15)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
4,78Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.042 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,72Rachel Ombeni, Bergens Turnforening20.06.016 (KS)Obourg/BEL, Moha Jumps Festival05.01.19
4,62Malin Dale, Os Turnforening17.05.021 (J-17)Bergen/Hø, BT-sprett 310.02.19
4,56Ingrid Cecilia Hartveit, Fana IL12.03.001 (J-18/19)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
4,56Nicoline Pallesen Coulson, Norna-Salhus IL31.05.042 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,49Elida Svellingen Svendsen, FIL Aks-7717.02.015 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,46Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.024 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,46Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.033 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,33Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.0412 (J-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----20--------------------
4,26Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.044 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,21Anna Guldberg, Ask Friidrett29.09.044 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,06Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.033 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
4,03Anna Solheim, Stord IL18.02.04P (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4,01Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.033 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
3,90Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.046 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
3,87Ida Alvheim, Loddefjord IL16.06.025 (J-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
3,80Thea Olsvold Hausberg, Os Turnforening27.04.047 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
3,37Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.037 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,42Anna Solheim, Stord IL18.02.041 (J-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
4,32Anna Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag02.04.041 (J-15)Leirvik, Hallstemne28.12.18
4,25Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.031 (J-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
4,19Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.032 (J-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
3,55Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.033 (J-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,60Emma Abotnes, Fana IL04.02.023 (KJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,53Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-15)Leirvik, Hoppstemne u/t21.01.19
2,47Guro Navelsaker Hjeltnes, Norna-Salhus IL24.04.041 (J-15)Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
2,44Una Haukanes, IL Gneist30.03.031 (J-16)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
2,42Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.042 (J-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,37Gina Lund, Ask Friidrett18.12.011 (J-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
2,33Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021 (J-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
2,27Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.021 (J-17)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
2,27Mia Lygre, Stord IL02.03.011 (J-17)Leirvik, Hoppstemne u/t21.01.19
2,26Anna Solheim, Bremnes Idrettslag18.02.042 (J-14)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
-----10--------------------
2,26Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.031 (J-16)Bømlo, Seriestevne14.02.19
2,26Emma Storsæter, IL Fri08.09.031 (J-16)Arna, Arnameisterskapet i hopp u/tilløp11.03.19
2,24Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.041 (J-15)Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,23Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.011 (J-18/19)Bergen, Klubbstevne Hopp u/t 112.03.19
2,22Nicoline Pallesen Coulson, Norna-Salhus IL31.05.045 (J-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,20Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.011 (J-18)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
2,19Ingrid Cecilia Hartveit, Fana IL12.03.002 (J-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,19Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.032 (J-16)Bømlo, Seriestevne14.02.19
2,19Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.032 (J-16)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
2,17Elida Svellingen Svendsen, FIL Aks-7717.02.011 (J-17)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
-----20--------------------
2,17Emma Squibb Engelsen, Laksevåg TIL16.09.031 (J-16)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
2,16Johanna Aakre Høgli, Osterøy IL22.01.031 (J-16)Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
2,15Anniken Mjelde, Osterøy IL21.02.001 (J-19)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
2,15Anna Guldberg, Ask Friidrett29.09.041 (J-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
2,11Oda Marie Myklebust, Bergens Turnforening22.03.011 (J-18/19)Bergen/Hø, BT-sprett 409.03.19
2,11Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.042 (J-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
2,10Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.031 (J-16)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
2,10Astrid Kolstad Silseth, Ask Friidrett03.03.043 (J-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
2,08Frida Fitje, Osterøy IL21.02.032 (J-16)Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
2,07Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.022 (J-17)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
-----30--------------------
2,06Linnea Rørbakken, IL Fri03.09.031 (J-16)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
2,04Andrine Sanguanpong, IL Gneist13.04.041 (J-15)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
2,03Emma Karoline Aase Skålevik, Ask Friidrett20.07.031 (J-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
2,01Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.021 (J-17)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
1,97Frida Rose Dixon, Fana IL11.11.031 (J-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,96Camilla Hoddevik Sunnset, IL Gneist16.01.042 (J-15)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
1,92Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.032 (J-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,92Marion Hauge, IL Fri27.11.041 (J-15)Arna, Arnameisterskapet i hopp u/tilløp11.03.19
1,92Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.043 (J-15)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
1,91Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.041 (J-15)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
-----40--------------------
1,90Amanda Eikanger, IL Gneist24.08.044 (J-15)Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
1,82Emma Adele Solberg, Osterøy IL13.01.034 (J-16)Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
1,81Frida Simonsen, Laksevåg TIL30.08.032 (J-16)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
1,77Hannah Olsen Bredenbekk, Norna-Salhus IL12.04.031 (J-16)Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,17Guro Navelsaker Hjeltnes, Norna-Salhus IL24.04.041 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
11,11Celine Hjorth Ingebrigtsen, Fana IL11.06.041 (J-15)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
10,91Rachel Ombeni, Bergens Turnforening20.06.013 (KS)Obourg/BEL, Moha Jumps Festival05.01.19
10,88Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.007 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,84Una Haukanes, IL Gneist30.03.031 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
10,64Ingrid Cecilia Hartveit, Fana IL12.03.001 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
10,62Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.018 (J-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,46Elisabeth Bolstad Raa, Fana IL03.05.035 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,06Malin Dale, Os Turnforening17.05.021 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
9,59Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.032 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
-----10--------------------
9,49Synne Marie Engebretsen, Fana IL31.07.022 (J-17)Bergen/Hø, BT-sprett 213.01.19
8,54Tuva Olsen Klyve, Os Turnforening12.02.042 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
8,09Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.03 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
7,73Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.03 (J-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,70Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.021 (J-17)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
6,62Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.011 (J-18)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
6,10Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.022 (J-17)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
6,09Oda Marie Myklebust, Bergens Turnforening22.03.011 (J-18/19)Bergen/Hø, BT-sprett 409.03.19
5,80Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.031 (J-16)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,02Emma Abotnes, Fana IL04.02.021 (J-17)Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
10,39Frida Rose Dixon, Fana IL11.11.036 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
10,37Anna Solheim, Bremnes Idrettslag18.02.041 (J-15)Leirvik, Hallstemne28.12.18
10,00Elisabeth Bolstad Raa, Fana IL03.05.038 (J-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
9,93Johanne Leathem, Fana IL16.01.042 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
9,75Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.031 (J-16)Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
9,38Thea Olsvold Hausberg, Os Turnforening27.04.044 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
9,13Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.011 (J-17)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
8,53Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.033 (J-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
8,02Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.031 (J-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
-----10--------------------
7,74Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.045 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
7,45Marion Hauge, IL Fri27.11.044 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
6,27Leona Tuft-Johannesen, Turn & IL Hovding25.09.046 (J-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,60Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.011 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
10,01Oda Marie Myklebust, Bergens Turnforening22.03.011 (J-18/19)Bergen/Hø, BT-sprett 409.03.19
9,87Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.001 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
9,08Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.01PSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
6,79Mia Lygre, Stord IL02.03.011 (J-18/19)Leirvik, Hallstemne28.12.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,22Vera Torkelson (USA), Norna-Salhus IL02.03.013 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3522Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening
9,16-1,58-9,39-5,53-2,26,79
18.02.002Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3222Andrea Thorsheim, FIL Aks-77
9,17-1,55-9,08-4,83-2,30,55
03.02.013Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2836Anna Solheim, Stord IL
9,47-1,50-9,94-4,03-1,56,57
18.02.041 (J-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

Total requesttime: 1.2096929550171 seconds