Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,83Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.023-fi (J-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,85Una Haukanes, IL Gneist30.03.033-h1 (KS)Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,86Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.031-h1 (J-17)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
7,87Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.011 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,88Maria Skår, Fyllingen IL15.10.022-h3 (J-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,99Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.032-fi (KS)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
8,17Guro Navelsaker Hjeltnes, Fyllingen IL24.04.044-fi (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,18Rachel Ombeni, Norna-Salhus IL20.06.013-fi (KS)Louvain-la-Neuve/BEL, Championnats provinciaux indoor Brabant Wallon - Bruxelles-Capitale - Namur05.01.20
8,26Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.021 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
8,26Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.042-h1 (J-16)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
-----10--------------------
8,39Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.043-h3 (J-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
8,40Anna Solheim, Stord IL18.02.042 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
8,42Mathilde Handeland, Fana IL27.08.056-sf2 (J-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
8,44Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-16)Leirvik, Hallstemne25.01.20
8,48Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.048-sf3 (J-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
8,49Idun Alnes Haugland, T&IF Viking24.10.043-h1 (J-16)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
8,51Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.033 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
8,65Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.052 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
8,74Camilla Hoddevik Sunnset, IL Gneist16.01.043 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
8,86Ingrid Vines, Laksevåg TIL15.04.053 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
-----20--------------------
8,86Tiril Bergheim, Norna-Salhus IL03.05.054 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
8,87Famke Sevel, Ask Friidrett07.03.055 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
8,91Frida Fredriksen Stang, Fana IL03.08.056 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
8,92Anna Sandvik Bø, Fitjar IL02.04.042 (J-16)Leirvik, Hallstemne25.01.20
8,98Marion Hauge, IL Fri27.11.044 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
9,00Anna Isdal Dolmen, FIL Aks-7710.08.036 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
9,12Ada Mykkeltvedt, Turn & IL Hovding23.09.057 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
9,24Andrea Hjortland, Fana IL11.09.054-h2 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
9,37Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes IL31.03.031 (J-17)Leirvik, Hallstemne27.12.19
9,58Helene Sæverud, Bremnes IL31.12.032 (J-17)Leirvik, Hallstemne27.12.19
-----30--------------------
9,63Tora Klingsheim, Norna-Salhus IL22.09.056-h2 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
10,35Nicole Sylvia Madry, Varegg IL01.02.035-h2 (J-17)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,44Erika Davidova (EST), Varegg IL11.05.032 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
10,13Yorsalem Tesfai Berhane (ERI), Stord IL03.10.051 (J-15)Leirvik, Hallstemne25.01.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,42Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.011-h1 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
25,64Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021-h2 (J-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
25,67Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.033-h5 (KS)Bærum, NM innendørs 202001.02.20
25,77Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.021-h1 (J-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
25,85Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.033-h3 (KS)Bærum, NM innendørs 202001.02.20
26,10Una Haukanes, IL Gneist30.03.033-h2 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
27,44Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.031-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
27,47Guro Navelsaker Hjeltnes, Fyllingen IL24.04.042-h1 (J-16)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
27,53Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.043-h3 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
27,73Amalie Melby Arnesen, Ask Friidrett08.09.053-h2 (J-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
-----10--------------------
28,12Mathilde Handeland, Fana IL27.08.052-h3 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
28,26Idun Alnes Haugland, T&IF Viking24.10.042-h2 (J-16)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
28,66Sarah Adekoya, Ask Friidrett18.07.011 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
28,91Tiril Bergheim, Norna-Salhus IL03.05.051-h3 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
29,10Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.051-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
29,18Maria Vie Ytrearne, Fana IL21.07.033-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
29,69Famke Sevel, Ask Friidrett07.03.052-h3 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
29,99Pia Norheim, Ask Friidrett24.03.051-h1 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
30,22Ingrid Vines, Laksevåg TIL15.04.052-h2 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
30,41Aurora Grøttveit, FIL Aks-7715.05.052-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
-----20--------------------
30,97Anna Isdal Dolmen, FIL Aks-7710.08.034-h1 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
31,44Ada Mykkeltvedt, Turn & IL Hovding23.09.051 (J-15)Leikvang, Hovdingrullett 123.01.20
31,47Maren Nordås Øvsthus, Mjøsdalen IL08.03.054-h3 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
31,88Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.044 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
32,99Thea Bruvik Sørli, IL Gneist10.07.053-h1 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
36,93Nicole Sylvia Madry, Varegg IL01.02.034-h3 (J-17)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,87Erika Davidova (EST), Varegg IL11.05.033-h2 (J-17)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
34,59Yorsalem Tesfai Berhane (ERI), Stord IL03.10.054 (J-15)Haugesund, Innendørsstevne 308.03.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,06Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.014-h1 (KS)Bærum, NM innendørs 202001.02.20
1,01,40Amalie Melby Arnesen, Ask Friidrett08.09.051 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
1,01,69Sarah Adekoya, Ask Friidrett18.07.012-h2 (J-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
1,03,05Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021 (KS)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
1,03,46Celine Hjorth Ingebrigtsen, Fana IL11.06.041 (J-16)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
1,03,84Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.042 (J-16)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
1,04,01Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.031 (J-17)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
1,04,03Julia Varsi, Ask Friidrett02.07.052 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
1,08,09Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.054 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,36,56Amalie Melby Arnesen, Ask Friidrett08.09.051 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,41,68Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,42,78Sarah Adekoya, Ask Friidrett18.07.012 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,42,91Evie Kalnes Dencker, Varegg IL04.05.013 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,44,73Thea Charlotte Knutsen, Varegg IL26.09.041 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,45,29Pia Norheim, Ask Friidrett24.03.053 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,48,93Marion Hauge, IL Fri27.11.042 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,54,68Maren Høviskeland, Ask Friidrett12.04.024 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,56,07Anna Solheim, Stord IL18.02.04P (J-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,28Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.022 (J-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,24,74Sarah Adekoya, Ask Friidrett18.07.014 (J-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,25,29Amalie Melby Arnesen, Ask Friidrett08.09.052-h2 (J-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,30,09Julia Varsi, Ask Friidrett02.07.053 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
2,34,66Pia Norheim, Ask Friidrett24.03.055 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
2,38,59Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.022 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
2,41,47Brittanna Hovda Balchen, Stord IL17.04.041 (J-16)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
2,52,44Madeleine Kroondijk, IL Gneist26.12.023 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,52,43Amalie Melby Arnesen, Ask Friidrett08.09.052 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
5,07,30Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.022 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
5,08,83Ida Grytaas Forsmo, IL Gular12.12.041 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
5,10,86Pia Norheim, Ask Friidrett24.03.054 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
5,11,03Julia Varsi, Ask Friidrett02.07.055 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
5,12,28Brittanna Hovda Balchen, Stord IL17.04.042 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
5,27,47Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.023 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
5,36,03Maria Haustein, Os Turnforening05.11.014 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
5,44,91Maren Høviskeland, Ask Friidrett12.04.025 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,32,25Anna Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.041 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
10,34,45Emma Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.042 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
11,23,30Ida Grytaas Forsmo, IL Gular12.12.044 (J-16)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,89Una Haukanes, IL Gneist30.03.035-fi (J-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
9,37Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
9,38Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.042 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
9,39Anna Solheim, Stord IL18.02.04P (J-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
10,07Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.043 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
10,72Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.051 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
13,02Nicole Sylvia Madry, Varegg IL01.02.031 (J-17)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,60Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.013-fi (KS)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,10Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.015-h1 (KS)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,15Una Haukanes, IL Gneist30.03.035-h2 (KS)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,25Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.023-h1 (J-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
9,37Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.013 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
9,96Ida Kiri Dame, Fyllingen IL13.10.024 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,30,78Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021 (J-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05,36Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021 (KS)Bærum, NM innendørs 202001.02.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.012 (J-19)Malmø/SWE, Pallasspelen25.01.20
1,58Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-16)Leirvik, Hallstemne25.01.20
1,57Anna Solheim, Stord IL18.02.045 (J-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
1,55Elisabeth Bolstad Raa, Fana IL03.05.033 (J-17)Malmø/SWE, Pallasspelen25.01.20
1,46Hannah Olsen Bredenbekk, Norna-Salhus IL12.04.031 (J-16)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
1,45Mathilde Handeland, Fana IL27.08.051 (J-15)Leikvang, Kengurukarusell 109.01.20
1,43Maren Nordås Øvsthus, Mjøsdalen IL08.03.051 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
1,40Frida Sætrum, Fana IL19.07.052 (J-15)Leikvang, Kengurukarusell 109.01.20
1,37Maria Juliane Bekken, Ask Friidrett15.02.052 (J-14)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
1,37Julia Varsi, Ask Friidrett02.07.054 (J-14)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
-----10--------------------
1,32Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.042 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
1,28Helene Sæverud, Bremnes IL31.12.031 (J-17)Bømlo, Seriestevne07.11.19
1,15Jette Furnes, Bremnes IL09.11.051 (J-15)Bømlo, Seriestevne09.01.20

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,19Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-15)Leirvik, Hoppstemne u/t25.11.19
1,18Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021 (J-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t09.03.20
1,17Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021 (J-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,15Anna Solheim, Stord IL18.02.042 (J-15)Leirvik, Hoppstemne u/t25.11.19
1,15Sunneva Bergsveinsdottir, Laksevåg TIL07.11.011 (J-19)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
1,11Maria Juliane Bekken, Ask Friidrett15.02.051 (J-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t02.12.19
1,10Maren Nordås Øvsthus, Mjøsdalen IL08.03.051 (J-15)Haus, Hopp u.t.27.11.19
1,05Helene Sæverud, Bremnes IL31.12.031 (J-17)Bømlo, Seriestevne07.11.19
0,94Amalie Myking, Mjøsdalen IL30.01.041 (J-16)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.29.01.20
0,90Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.041 (J-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t09.03.20
-----10--------------------
0,85Olive Holcroft, Laksevåg TIL31.05.031 (J-17)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,80Yorsalem Tesfai Berhane (ERI), Stord IL03.10.051 (J-15)Leirvik, Hoppstemne u/t03.02.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,69Kitty Augusta Friele Faye, Fana IL17.08.021 (J-18/19)Bergen/Hø, Hoppkarusell-1128.06.20
3,44Synne Marie Engebretsen, Fana IL31.07.023 (KS)Bærum, NM innendørs 202001.02.20
2,62Hedda Erica Eikanger, IL Gneist05.01.051 (J-14)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 527.09.19
2,41Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.022 (J-17)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 1 - Paavo Memorial01.12.19
2,21Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.041 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
2,00Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.054 (J-14)Haugesund, Lerøylekene Haugesund 201931.08.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,46Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.036-fi (KS)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
5,45Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.011 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
5,44Una Haukanes, IL Gneist30.03.033 (J-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
5,37Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.038-fi (KS)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
5,26Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041 (J-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
5,22Jennifer Mjøs, Fana IL07.02.012 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
5,22Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.021 (J-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
5,17Mathilde Handeland, Fana IL27.08.051-fi (J-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
5,15Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.022 (J-18/19)Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20
5,10Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.041 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
-----10--------------------
5,07Guro Navelsaker Hjeltnes, Fyllingen IL24.04.042 (J-16)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
4,96Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.044-gr2 (J-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
4,72Celina Schicht, Norna-Salhus IL01.01.032 (J-16)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
4,67Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.052 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
4,64Frida Sætrum, Fana IL19.07.059-fi (J-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
4,61Sofie Skard, Stord IL22.06.042 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
4,55Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.033 (J-16)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
4,48Anne Sørby Herland, Fyllingen IL19.05.022 (J-17)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
4,48Anna Solheim, Stord IL18.02.041 (J-16)Leirvik, Hallstemne27.12.19
4,48Camilla Hoddevik Sunnset, IL Gneist16.01.044 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
-----20--------------------
4,36Ida Kiri Dame, Fyllingen IL13.10.023 (J-17)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
4,33Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.044 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
4,33Andrea Hjortland, Fana IL11.09.054 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
4,31Julia Varsi, Ask Friidrett02.07.053 (J-14)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
4,28Ada Mykkeltvedt, Turn & IL Hovding23.09.054 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,26Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.045 (J-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,25Anna Guldberg, Ask Friidrett29.09.045 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
4,22Helene Sæverud, Bremnes IL31.12.031 (J-17)Leirvik, Hallstemne27.12.19
4,20Maren Nordås Øvsthus, Mjøsdalen IL08.03.054 (J-14)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
4,13Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes IL31.03.032 (J-17)Leirvik, Hallstemne27.12.19
-----30--------------------
3,97Maria Juliane Bekken, Ask Friidrett15.02.056 (J-14)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
3,91Nora Ekroll Jaidi, Norna-Salhus IL17.05.057 (J-14)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
3,89Amalie Melby Arnesen, Ask Friidrett08.09.058 (J-14)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
3,40Tiril Bergheim, Norna-Salhus IL03.05.059 (J-14)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,96Mathilde Handeland, Fana IL27.08.051 (J-15)Leikvang, Kengurukarusell 109.01.20
4,60Frida Sætrum, Fana IL19.07.052 (J-15)Leikvang, Kengurukarusell 109.01.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,65Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.021 (J-18)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
2,53Andrea Thorsheim, Norna-Salhus IL03.02.011 (KJ)Leikvang, Førjulsspretten21.12.19
2,49Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-16)Leirvik, Hoppstemne u/t03.02.20
2,43Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041 (KJ)Leikvang, Hoppstevne 109.11.19
2,42Sunneva Bergsveinsdottir, Laksevåg TIL07.11.011 (J-19)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
2,42Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.013 (KJ)Leikvang, Førjulsspretten21.12.19
2,40Guro Navelsaker Hjeltnes, Fyllingen IL24.04.042 (J-16)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
2,40Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021 (J-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t09.03.20
2,37Gina Lund, Ask Friidrett18.12.012 (J-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t09.03.20
2,36Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.011 (J-18/19)Hornnes, Otra Hopp og Kast 227.07.19
-----10--------------------
2,34Una Haukanes, IL Gneist30.03.031 (J-17)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
2,32Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.031 (J-17)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
2,30Tiril Bergheim, Norna-Salhus IL03.05.052 (KJ)Leikvang, Hoppstevne 109.11.19
2,28Rebecka Dale, Fyllingen IL10.06.043 (J-16)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
2,26Amalie Melby Arnesen, Ask Friidrett08.09.051 (J-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t09.03.20
2,22Mathilde Handeland, Fana IL27.08.051 (J-15)Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20
2,21Ingrid Vines, Laksevåg TIL15.04.051 (J-15)Bergen/La, Hopp u/t20.12.19
2,21Frida Sætrum, Fana IL19.07.052 (J-15)Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20
2,21Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.041 (J-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t09.03.20
2,20Maria Juliane Bekken, Ask Friidrett15.02.051 (J-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t02.12.19
-----20--------------------
2,20Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.022 (J-18)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
2,19Astrid Kolstad Silseth, Ask Friidrett03.03.042 (J-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t09.03.20
2,18Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes IL31.03.031 (J-17)Bømlo, Seriestevne07.11.19
2,18Lina Storsæter, IL Fri13.03.011 (J-18/19)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp27.01.20
2,15Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.011 (J-19)Haus, Hopp u.t.27.11.19
2,15Anna Guldberg, Ask Friidrett29.09.043 (J-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t09.03.20
2,12Anna Solheim, Stord IL18.02.042 (J-15)Leirvik, Hoppstemne u/t25.11.19
2,09Hannah Olsen Bredenbekk, Norna-Salhus IL12.04.033 (KJ)Leikvang, Hoppstevne 109.11.19
2,09Maren Nordås Øvsthus, Mjøsdalen IL08.03.051 (J-15)Haus, Hopp u.t.27.11.19
2,09Julia Varsi, Ask Friidrett02.07.052 (J-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t09.03.20
-----30--------------------
2,08Linnea Thorsheim, Norna-Salhus IL22.04.035 (KJ)Leikvang, Førjulsspretten21.12.19
2,06Helene Sæverud, Bremnes IL31.12.032 (J-17)Bømlo, Seriestevne07.11.19
2,05Olive Holcroft, Laksevåg TIL31.05.032 (J-17)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
2,04Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.032 (J-17)Leikvang, Stevne i hopp u/t07.12.19
2,00Amalie Myking, Mjøsdalen IL30.01.041 (J-16)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.29.01.20
1,96Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.051 (J-14)Hornnes, Otra Hopp og Kast 227.07.19
1,85Pia Norheim, Ask Friidrett24.03.054 (J-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t09.03.20
1,83Brittanna Hovda Balchen, Stord IL17.04.043 (J-15)Leirvik, Hoppstemne u/t25.11.19
1,82Marion Hauge, IL Fri27.11.041 (J-16)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp27.01.20
1,75Jette Furnes, Bremnes IL09.11.051 (J-15)Bømlo, Seriestevne09.01.20
-----40--------------------
1,57Nora Midttun, IL Fri03.03.012 (J-18/19)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp27.01.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,76Yorsalem Tesfai Berhane (ERI), Stord IL03.10.051 (J-14)Leirvik, Hoppstemne u/t25.11.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,69Rachel Ombeni, Norna-Salhus IL20.06.011 (KS)Gent/BEL, Belgisk Studentmesterskap22.02.20
11,64Celine Hjorth Ingebrigtsen, Fana IL11.06.041 (J-16)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
11,02Guro Navelsaker Hjeltnes, Fyllingen IL24.04.042 (J-16)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
10,98Mathilde Handeland, Fana IL27.08.051 (J-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
10,83Frida Sætrum, Fana IL19.07.051 (J-15)Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20
10,63Celina Schicht, Norna-Salhus IL01.01.031 (J-17)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
10,53Elisabeth Bolstad Raa, Fana IL03.05.031 (J-17)Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20
10,42Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.043 (J-16)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
10,20Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.051 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
10,18Maria Vie Ytrearne, Fana IL21.07.035 (J-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
-----10--------------------
10,16Andrea Hjortland, Fana IL11.09.052 (J-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
10,08Andrea Thorsheim, Norna-Salhus IL03.02.012 (KS)Leikvang, Norna indoor 202029.02.20
10,06Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-16)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
9,97Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.032 (J-17)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
9,63Malin Dale, Os Turnforening17.05.023 (J-18/19)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,52Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.011 (KJ)Leikvang, Førjulsspretten21.12.19
7,34Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.022 (KJ)Leikvang, Førjulsspretten21.12.19
7,30Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.011 (J-18/19)Leikvang, Stevne i hopp u/t07.12.19
7,03Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.011 (J-18/19)Hornnes, Otra Hopp og Kast 227.07.19
6,85Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.044 (KJ)Leikvang, Førjulsspretten21.12.19
6,43Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.022 (J-18)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
6,03Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.031 (J-17)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
5,98Linnea Thorsheim, Norna-Salhus IL22.04.035 (KJ)Leikvang, Førjulsspretten21.12.19
5,79Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.051 (J-14)Hornnes, Otra Hopp og Kast 227.07.19

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,64Mariell Morken, Voss IL15.12.031 (J-17)Bærum, Kulestevne03.01.20
10,99Anna Solheim, Stord IL18.02.042 (J-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
10,34Anna Isdal Dolmen, FIL Aks-7710.08.031 (J-17)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
10,09Frida Rose Dixon, Fana IL11.11.031 (J-17)Leikvang, Kengurukarusell 109.01.20
10,03Johanne Leathem, Fana IL16.01.041 (J-16)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
9,58Famke Sevel, Ask Friidrett07.03.052 (J-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
8,60Sofie Skard, Stord IL22.06.042 (J-16)Leirvik, Hallstemne27.12.19
8,00Helene Sæverud, Bremnes IL31.12.031 (J-17)Leirvik, Hallstemne27.12.19
7,82Amalie Melby Arnesen, Ask Friidrett08.09.052 (J-14)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
7,70Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.053 (J-14)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
-----10--------------------
7,01Julia Varsi, Ask Friidrett02.07.054 (J-14)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
6,72Frida Sætrum, Fana IL19.07.051 (J-15)Leikvang, Kengurukarusell 109.01.20
5,76Tiril Bergheim, Norna-Salhus IL03.05.056 (J-14)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,46Frida Rose Dixon, Fana IL11.11.031 (J-18/19)Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20

5 Kamp (60mhekk-Høyde-Kule-Lengde-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3029Anna Solheim, Stord IL
9,39-1,54-10,60-4,37-1,56,07
18.02.042 (J-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20

Total requesttime: 1.1852338314056 seconds