Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,69Even Meinseth, IL Gular22.05.961-fi Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
6,75Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-fi-ABærum, Bassen sprint & Minibassen29.01.22
6,83Jacob Vaula, IL Gular01.08.011-fi (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
6,87Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012-fi (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
6,88Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
6,95Filip Bøe, IL Gular30.08.003-fi-ALeikvang, Nornalekene 202220.02.22
7,02Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.962-sf1Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
7,02Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.024-fi (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,03Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002-h2Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
7,03Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.994-fi Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----10--------------------
7,05Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.986-fi-ALeikvang, Nornalekene 202220.02.22
7,07Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-fi (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,14Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.024-h2Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
7,16Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-sf3 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,31Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.034-h4 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,33Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.051-fi-BLeikvang, Nornalekene 202220.02.22
7,40Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044-fi-BLeikvang, Nornalekene 202220.02.22
7,51Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.057-sf2 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,52Øyvind Bu, Laksevåg TIL09.06.871-h3Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
7,56Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.076-fi (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
-----20--------------------
7,57Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
7,58Vegard Rinde, Fana IL03.01.062 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
7,58Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.044-h2 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,62Muhammed Dodou Jatta, Norna-Salhus IL30.01.988-h1Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
7,64Hakim Andersen, Fana IL16.01.065-h1 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,65Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.063-h4 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,66Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
7,68Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.054 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
7,72Teodor Heldal, Fana IL08.10.042-h1 (G-18/19)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
7,72Benjamin Moen, Fana IL19.07.072 (G-15)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
-----30--------------------
7,73Kjell Augustin Kubon, Fana IL16.08.067-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
7,75Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.06 (G-16)Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
7,78Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.031Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
7,79Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.073Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
7,79Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.013Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
7,81Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061 (G-16)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
7,87Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.033-h1 (G-18/19)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
7,88Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.054 (G-16/18)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
7,95Sander Havn Turøy, Bremnes Idrettslag30.01.064 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne1 202219.01.22
8,06Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.078-fi-ALeikvang, Nornamesterskapet22.01.22
-----40--------------------
8,06Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.056 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
8,09Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065 (G-16/18)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
8,13Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.056Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
8,17Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.076-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
8,28Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.067 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
8,33Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.074 (G-15)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
8,33Martin Vedøy, Bremnes Idrettslag08.08.97Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
8,46Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.057Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
8,47Trygve Havro, IL Gneist20.12.918Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
8,57Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV50)Haugesund, Kretsstevne29.01.22
-----50--------------------
8,75Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.713-h3Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
8,80Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL05.04.623 (MV60)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22
8,99Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.068 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
9,71Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.541 (MV65)Hvam, Veteran Inne24.10.21
11,33Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.372 (MV85)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,40Robert Sheath (GBR), Norna-Salhus IL16.01.027-h1 (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
7,80Andre Devinci Alford (USA), Fana IL08.07.724-h3 (MV45)Braga/POR, European Masters Indoor Championships23.02.22
8,47Remark Rrozhani (ALB), IL Gular08.11.046-h2Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,1Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-18/19)Leirvik, Hallstemne05.02.22
7,3John Arild Torkelsen, Stord IL11.02.021Leirvik, Hallstemne05.02.22
7,5Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.032 (G-18/19)Leirvik, Hallstemne05.02.22
7,6Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.061 (G-16)Leirvik, Hallstemne05.02.22
7,8Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes Idrettslag29.07.071 (G-15)Leirvik, Hallstemne05.02.22
7,8Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.062 (G-16)Leirvik, Hallstemne05.02.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,19Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992Sandnes, Toppidrettstevne15.01.22
12,46Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.054-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
12,47Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
12,87Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,21Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011-fi (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
21,91Filip Bøe, IL Gular30.08.001-h5Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
22,18Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.981-h1Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
22,38Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h6 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,48Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,53Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.002-h1Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
22,66Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031-h8 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
22,71Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.053-h5Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
22,75Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
22,80Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
-----10--------------------
23,20Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.022-h3 (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,43Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042-h2 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,62Vegard Rinde, Fana IL03.01.062-h4 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
23,71Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.032-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
23,91Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
23,97Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
24,10Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.063-h2 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,22Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.053-h1 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202213.02.22
24,28Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.032-h2 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
24,40Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
-----20--------------------
24,47Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.053-h1 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
24,69Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062-h1 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
25,01Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051-h2 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
25,06Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.031Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
25,31Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.032 (G-18/19)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
25,38Hakim Andersen, Fana IL16.01.064-h1 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
25,48Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.052-h2 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
25,51Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071-h1 (G-15)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
25,51Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.06 (G-16)Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
25,63Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-16)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
-----30--------------------
25,66Benjamin Moen, Fana IL19.07.072-h1 (G-15)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
25,83Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062-h1 (G-15/17)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
26,19Alexander Helland, Norna-Salhus IL21.10.063-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
26,54Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.072-h2 (G-15)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
27,32Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.052 (G-17)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
27,59Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.073 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
28,94Jan Fagerheim, BFG Bergen12.11.592-fi (MV60)Hvam, Veteran Inne23.10.21
31,64Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.713 (MV50)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
34,01Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.541 (MV65)Hvam, Veteran Inne23.10.21
39,50Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.371-fi (MV85)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
-----40--------------------
44,63Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.443-fi (MV75)Hvam, Veteran Inne23.10.21
47,13Arvid Bjørsvik, IL Gular14.06.434 (MV75)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,78Robert Sheath (GBR), Norna-Salhus IL16.01.023-h2 (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
27,08Andre Devinci Alford (USA), Fana IL08.07.723-h6 (MV45)Braga/POR, European Masters Indoor Championships25.02.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,53Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.034-fi Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
48,64Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
49,89Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.053-h4Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
50,14Muhammed Dodou Jatta, Norna-Salhus IL30.01.983-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
50,45Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.002-h2Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
51,23Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h1 (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
51,88Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
52,34Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.042-h2 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
55,05Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.061 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
55,21Vegard Rinde, Fana IL03.01.062 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
-----10--------------------
56,62Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes Idrettslag29.07.07 (G-15)Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
1,00,20Trygve Havro, IL Gneist20.12.911 (MSPara)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,77Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,27,68Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051 (G-17)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
1,28,25Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.052Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,28,42Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,30,55Lukas Landro Lie, IL Gular27.03.042Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
1,31,97Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.054Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,32,91Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.055Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,34,03Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.071 (G-15)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
1,44,11Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.057Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,46,96Trygve Havro, IL Gneist20.12.918Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
-----10--------------------
1,47,07Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.059Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
1,47,98Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.0710Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54,90Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
1,57,09Timmi Brandvik Anderl, IL Gular09.01.992Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
1,57,18Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.983Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
1,58,96Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h2 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,00,89Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.061 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,00,96Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.054Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,01,07Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
2,03,14Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.054-h2 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,03,15Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,03,20Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.064-h2 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
-----10--------------------
2,05,89Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.064 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,07,35Daniel Alemayehu Beeder, IL Gular08.10.915Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
2,12,48Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.056-h1 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,12,90Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.073-h1 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
2,27,59Jan Fagerheim, BFG Bergen12.11.591 (MV60)Hvam, Veteran Inne24.10.21
2,36,33Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.662 (MV55)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22
3,51,88Arvid Bjørsvik, IL Gular14.06.432 (MV75)Hvam, Veteran Inne24.10.21

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,57,99Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
3,21,83Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.66P (MV55)Braga/POR, European Masters Indoor Championships26.02.22
3,50,95Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL05.04.62P (MV60)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
4,58,10Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.71P (MV50)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
5,56,54Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.60P (MV60)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,43,69Mats Hauge, IL Gular16.07.971Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
3,52,72Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.924Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
3,54,25Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.937Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
3,55,83Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.988Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
4,04,77Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,08,54Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.032Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
4,09,22Andreas Skulstad Størkson, IL Gneist07.06.013Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
4,10,93Robert Hisdal, BFG Bergen31.07.781 (MV40)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
4,12,37Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.044Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
4,17,32Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
-----10--------------------
4,18,39Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.064 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,19,86Eldar Thomassen Fagerbakke, IL Gular27.06.9712Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
4,21,46Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.066 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,28,39Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.045Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
4,29,92Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.068 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,31,54Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.077 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,31,97Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.0510 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,38,54Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.078 (G-15)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
4,44,67Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.072 (G-15)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
5,00,5Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.073 (G-13/15)Leikvang, Nornamesterskapet21.01.22
-----20--------------------
5,18,29Jan Fagerheim, BFG Bergen12.11.592 (MV60)Hvam, Veteran Inne23.10.21
5,39,82Harald Nygård, FIL Aks-7726.09.511 (MV70)Hvam, Veteran Inne23.10.21

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,57,83Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.923Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
8,09,4Eivind Trym Wikshåland, IL Gular16.11.971Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
8,20,38Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.972Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
8,34,29Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.937Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
8,58,52Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.061 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
9,01,22Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.043Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
9,04,58Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.984Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
10,43,22Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.062 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
15,50,29Arvid Bjørsvik, IL Gular14.06.432 (MV75)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.005Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,54,74Erling Andersen, Søfteland TIL22.09.601 (MV60)Hvam, Veteran Inne23.10.21
20,49,97Jan Rolstad, T&IF Viking17.08.501 (MV70)Hvam, Veteran Inne23.10.21
21,32,84Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.441 (MV75)Hvam, Veteran Inne23.10.21
21,49,51Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.541 (MV65)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
22,19,45Arvid Bjørsvik, IL Gular14.06.433 (MV75)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
23,50,56Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.002Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
1,91Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
1,85Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-17)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
1,85Oscar Stuhr, Fana IL18.04.054Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
1,85Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.034Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
1,85Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
1,84Tobias Heldal, Fana IL20.04.062 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
1,82Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
1,80Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.03 (G-18/19)Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
1,75Johannes Handeland, Fana IL28.10.064 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
-----10--------------------
1,74Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes Idrettslag29.07.07 (G-15)Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
1,70Sander Havn Turøy, Bremnes Idrettslag30.01.061 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne1 202219.01.22
1,65Bård Inge Bø, Fitjar Idrettslag13.02.771 (MV)Leirvik, Hallstemne05.02.22
1,58Hakim Andersen, Fana IL16.01.062 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
1,55Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.071 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,55Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne10.03.22
1,55Martin Vedøy, Bremnes Idrettslag08.08.971Bømlo, Seriestevne10.03.22
1,54Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
1,50Per Gregersen, Stord IL08.06.701 (MV50)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22
1,48Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.66P (MV55)Braga/POR, European Masters Indoor Championships26.02.22
-----20--------------------
1,47Bjart Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag21.12.072 (G-15)Leirvik, Hallstemne05.02.22
1,45Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.072 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,40Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.073 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,40Hallvard Husa, T&IF Viking02.12.073 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,40Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL05.04.621 (MV60)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22
1,37Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.471 (MV75)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22
1,35Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Hvam, Veteran Inne24.10.21
1,30Wolfgang Fredrik Blom, T&IF Viking24.02.075 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,25Frank Atle Kvinge, IL Gular30.12.542 (MV65)Hvam, Veteran Inne24.10.21
1,19Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.60P (MV60)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
-----30--------------------
1,15Anton Pisano, Bremnes Idrettslag04.09.072 (G-15)Bømlo, Seriestevne11.11.21
1,05Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV75)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
1,58Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-U20)Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
1,53Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (G-18/19)Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
1,50Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-17)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
1,45Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-20/22)Askøy, Seriestevne i hopp u/t29.11.21
1,45Joe Aphisit Tepnuan, Osterøy IL27.08.001Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
1,45Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-18/19)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
1,45Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-16)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
1,41Sondre Kolbjørnsen, IL Gneist07.08.952Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
1,40Fredrik Stuhr, Fana IL02.06.791Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
-----10--------------------
1,40Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032 (G-18/19)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
1,37Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021Bergen/La, Hopp u/t29.03.22
1,37Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021Bergen/La, Hopp u/t29.03.22
1,37Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes Idrettslag29.07.071 (G-15)Bømlo, Seriestevne07.04.22
1,35Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
1,35Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.003Bergen/La, Hopp u/t29.03.22
1,33Vidar Sæverud, Bremnes Idrettslag11.01.761Bømlo, Seriestevne10.03.22
1,30Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
1,30Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.051 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t14.03.22
1,27Oddvin Årdalsbakke, IL Fri03.11.621 (MV60)Arna, Arnameisterskapen i hopp u/tilløp14.03.22
-----20--------------------
1,25Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-18)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.24.11.21
1,25Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061 (G-16)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.09.02.22
1,20Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.24.11.21
1,20Andreas H Hella, Mjøsdalen IL13.02.831 (MV35)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.09.02.22
1,20Per Gregersen, Stord IL08.06.701 (MV50)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
1,18Tristan Emil Brekke Nøttveit, T&IF Viking05.09.071 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,18Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Arna, Arnameisterskapen i hopp u/tilløp14.03.22
1,15Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.072 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,15Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes Idrettslag12.01.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne10.02.22
1,15Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.023Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
-----30--------------------
1,15Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.471 (MV75)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
1,15Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.964Bergen/La, Hopp u/t29.03.22
1,13Adrian Holthe, Laksevåg TIL13.06.965Bergen/La, Hopp u/t29.03.22
1,11Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t03.12.21
1,10Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.073 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,10Hallvard Husa, T&IF Viking02.12.073 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,10Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.073 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,10Trygve Havro, IL Gneist20.12.913Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
1,10Jan Roald Hanstvedt, Mjøsdalen IL06.08.571 (MV65)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.09.02.22
1,06Stein Fossen, IL Fri03.11.681 (MV50)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
-----40--------------------
1,05Simen Nygaard, Ask Friidrett26.06.071 (G-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t29.11.21
1,05Øystein Øvsthus, Mjøsdalen IL06.04.581 (MV60)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.09.02.22
1,00Wolfgang Fredrik Blom, T&IF Viking24.02.076 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
1,00Egil Solvi, IL Fri04.09.561 (MV65)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
1,00Lasse Bjordal, Laksevåg TIL11.04.731 (MV45)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
0,95Sakarias Breivik, Ask Friidrett09.09.072 (G-15)Askøy, Seriestevne i hopp u/t29.11.21
0,90Anton Pisano, Bremnes Idrettslag04.09.072 (G-15)Bømlo, Seriestevne11.11.21
0,90Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.24.11.21
0,90Simon Fossdal, Osterøy IL21.12.072 (G-15)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
0,85Aksel Øvsthus, Mjøsdalen IL29.10.532 (MV65)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.09.02.22
-----50--------------------
0,00Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Haus, HTB seriestevne hopp u.t.24.11.21

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,83Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.011Uppsala/SWE, Nordenkampen13.02.22
5,11Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.041 (G-18/19)Bærum, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
4,90Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-18/19)Bærum, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
4,50Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.025Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
4,35Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 202127.08.21
4,10Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22
3,80Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.061 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
3,50Kjell Augustin Kubon, Fana IL16.08.062 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
3,42Per Gregersen, Stord IL08.06.701Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
3,30Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.062 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne 202212.02.22
-----10--------------------
3,20Oddvar Hårde, Stord IL11.01.692Sandnes, COOP Jærcup 2 inne15.02.22
2,56Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.661 (MV55)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
2,56Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL05.04.622 (MV60)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
2,16Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.712 (MV50)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,07Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
6,89Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.011Leikvang, Nornamesterskapet22.01.22
6,60Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-18/19)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
6,53Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042 (G-18/19)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
6,39Teodor Heldal, Fana IL08.10.043 (G-18/19)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202205.03.22
6,35Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.993Bærum, Julestemne 202127.11.21
6,25Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.051 (G-17)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
5,97Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.062 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
5,95Kjell Augustin Kubon, Fana IL16.08.063 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
5,88Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.031Haugesund, Innendørsstevne 123.02.22
-----10--------------------
5,83Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.034 (G-18/19)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
5,73Tobias Heldal, Fana IL20.04.061 (G-16)Leikvang, Fana Kengurukarusell 224.02.22
5,62Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-16)Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
5,54Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
5,46Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes Idrettslag29.07.07 (G-15)Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
5,44Hakim Andersen, Fana IL16.01.0610 (G-16)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
5,18Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062 (G-16)Leikvang, Gneist Indoor 202219.03.22
5,10Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072 (G-15)Leikvang, AKS-Leikane indoor 202229.01.22
4,99Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.053Sandnes, Sørvestmesterskapet 202226.02.22
4,70Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV50)Haugesund, Kretsstevne29.01.22
-----20--------------------
4,52Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL05.04.623 (MV60)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
4,51Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.66P (MV55)Braga/POR, European Masters Indoor Championships26.02.22
4,07Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.063 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202220.02.22
4,03Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.06 (G-16)Haugesund, KM innendørs 202213.03.22
3,87Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202226.03.22
3,22Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.60P (MV60)Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,17Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
3,16Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.023Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
3,06Joe Aphisit Tepnuan, Osterøy IL27.08.001Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
3,06Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042 (G-18/19)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
3,05Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.991Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
3,04Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.031Sandane, Innandørsstemne25.01.22
3,01Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981Askøy, Seriestevne i hopp u/t29.11.21
2,99Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991Leikvang, Nornamesterskapet21.01.22
2,93Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
2,91Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.045 (G-U20)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
-----10--------------------
2,89Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-17)Os, Hoppstevne24.03.22
2,88Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.012Leikvang, Nornamesterskapet21.01.22
2,87Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.051 (G-17)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,85Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-18)Bergen/La, Hopp u/t07.12.21
2,84Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.011Bergen/La, Seriestevne09.07.21
2,80Sondre Kolbjørnsen, IL Gneist07.08.953Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
2,80Oscar Stuhr, Fana IL18.04.057 (G-U20)Ulsteinvik, NM Inne06.02.22
2,76Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (G-18/19)Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
2,74Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t14.03.22
2,73Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.24.11.21
-----20--------------------
2,71Martin Vedøy, Bremnes Idrettslag08.08.971Bømlo, Seriestevne11.11.21
2,71Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.033 (G-18/19)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,68Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t14.03.22
2,67Trond-Erik Nilsen, Ask Friidrett18.04.721 (MV50)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,66Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061 (G-15)Bergen/La, Seriestevne09.07.21
2,66Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-20/22)Askøy, Seriestevne i hopp u/t29.11.21
2,62Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne10.02.22
2,60Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.912Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
2,59Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.023Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
2,59Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061 (G-16)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.09.02.22
-----30--------------------
2,59Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes Idrettslag29.07.071 (G-15)Bømlo, Seriestevne10.03.22
2,58Trond Ånderå, Bremnes Idrettslag10.06.781Bømlo, Seriestevne07.04.22
2,57Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022Bergen/La, Hopp u/t07.12.21
2,57Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061 (G-16)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,56Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062 (G-16)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,56Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041 (G-18/19)Os, Hoppstevne24.03.22
2,55Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.24.11.21
2,51Oddvin Årdalsbakke, IL Fri03.11.621 (MV60)Arna, Arnameisterskapen i hopp u/tilløp14.03.22
2,51Stein Fossen, IL Fri03.11.682 (MV50)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,50Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.721 (MV)Bergen/La, Seriestevne09.07.21
-----40--------------------
2,50Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071 (G-15)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,49Thomas Krohn-Hansen, T&IF Viking05.11.071 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
2,49Mats Eirik Elvik, Osterøy IL06.08.711 (MV50)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.24.11.21
2,48Andreas Langhelle, T&IF Viking01.08.072 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
2,47Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041 (G-18/19)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp21.02.22
2,47Morten Solheim, IL Fri29.04.761 (MV45)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp21.02.22
2,46Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.961Bergen/La, Hopp u/t03.12.21
2,46Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.023Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,46Vidar Sæverud, Bremnes Idrettslag11.01.762Bømlo, Seriestevne07.04.22
2,42Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.712 (MV50)Hvam, Veteran Inne23.10.21
-----50--------------------
2,41Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes Idrettslag12.01.062 (G-16)Bømlo, Seriestevne11.11.21
2,40Wolfgang Fredrik Blom, T&IF Viking24.02.073 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
2,40Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-18)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
2,37Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Askøy, Seriestevne i hopp u/t29.11.21
2,34Ola Tveiten, Mjøsdalen IL02.05.601 (MV60)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.09.02.22
2,32Trygve Havro, IL Gneist20.12.914Bergen/Hø, Gneist hoppstevne08.10.21
2,31Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, T&IF Viking11.02.074 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
2,31Kenneth Sangolt, Skogsvåg IL19.08.811 (MV40)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
2,30Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.24.11.21
2,29Bjørn Waage, Bremnes Idrettslag04.04.762Bømlo, Seriestevne10.02.22
-----60--------------------
2,29Roger Krogsæter, Bremnes Idrettslag26.05.922Bømlo, Seriestevne10.03.22
2,28Tristan Emil Brekke Nøttveit, T&IF Viking05.09.075 (G-14)Bergen/Hø, Hoppstevne21.09.21
2,27Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032 (G-18/19)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp21.02.22
2,26Kent Ove Næss, Os Turnforening17.12.721 (MV40)Os, Hoppstevne24.03.22
2,24Jan Roald Hanstvedt, Mjøsdalen IL06.08.571 (MV65)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.09.02.22
2,23Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.962Bergen/La, Hopp u/t03.12.21
2,23Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t29.03.22
2,22Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV70)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp21.02.22
2,19Sebastian Torgersen, Laksevåg TIL10.09.062 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t03.12.21
2,18Lars Rogne, Laksevåg TIL20.04.441 (MV)Bergen/La, Hopp u/t03.12.21
-----70--------------------
2,17Steinar Lohne, IL Fri25.12.621 (MV60)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp21.02.22
2,13Theodor Raunholm, Stord IL29.05.071 (G-15)Leirvik, Seriestemne24.01.22
2,09Vidar Simmenes, Osterøy IL19.04.481 (MV70)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.24.11.21
2,09Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22
2,06John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV75)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.24.11.21
2,00Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV70)Arna, Arnameisterskapen i hopp u/tilløp14.03.22
1,92Anton Pisano, Bremnes Idrettslag04.09.072 (G-15)Bømlo, Seriestevne11.11.21
1,91Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t29.03.22
1,87Muhammed Rejeb, Stord IL12.07.072 (G-15)Leirvik, Seriestemne24.01.22
1,87Lasse Bjordal, Laksevåg TIL11.04.731 (MV45)Leikvang, KM hopp uten tilløp Hordaland19.03.22
-----80--------------------
1,38Simon Fossdal, Osterøy IL21.12.073 (G-15)Osterøy, HTB Seriestevne Hopp u/t17.01.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,23Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.003Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
14,90Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011Leikvang, AKS-Leikane indoor 202230.01.22
13,93Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
13,74Herman Rosenkilde, Fana IL08.10.038Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
12,69Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.052 (G-17)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202204.03.22
12,61Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061 (G-16)Leikvang, Fana Kengurukarusell 113.01.22
10,15Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051 (G-17)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202227.02.22
8,28Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.663 (MV55)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22
7,50Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Hvam, Veteran Inne24.10.21
7,18Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.473 (MV75)Grimstad, NM Friidrett Veteran 202227.03.22
-----10--------------------
6,48Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.443 (MV75)Hvam, Veteran Inne24.10.21

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,04Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-17)Os, Hoppstevne24.03.22
7,55Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041 (G-18/19)Os, Hoppstevne24.03.22

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,87Marcus Thomsen, Norna-Salhus IL07.01.981Ulsteinvik, NM Inne05.02.22
17,60Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.951Leikvang, Nornalekene 202219.02.22
12,92Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021 (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
12,69Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HBærum, NM Mangekamp 2022 innendørs22.01.22
11,23Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.024 (G-20/22)Steinkjer, EXTRA UM innendørs 202206.03.22
7,97Kenneth Refvik, Norna-Salhus IL05.09.762Leikvang, Nornalekene 202219.02.22

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,73Jon Nerdal, Norna-Salhus IL17.02.963Baton Rouge/LA/USA, LSU Twilight18.02.22

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5179Gjert Høie Sjursen, IL Gneist
7,07-6,95-12,69-1,82-8,34-4,10-2,57,99
09.01.002Bærum, NM Mangekamp 2022 innendørs23.01.22

Total requesttime: 6.4242889881134 seconds