Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25Birgitte Langeland Birkeland, Norna-Salhus IL29.10.071-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
8,65Stine Olsen Davik, Fana IL08.03.071-h1Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
8,90Liza Sofia Aune, IL Gneist05.10.072-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
9,08Emilie Kongshaug, Norna-Salhus IL20.06.071-h1Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
9,08Anna Gardner, Bremnes Idrettslag26.03.075Haugesund, Innendørsstevne 308.03.20
9,24Alexandra Tunes Lund, FIL Aks-7723.01.072-h3Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
9,24Henriette Sæbø Noss, Os Turnforening16.05.073-h3Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
9,24Amalie Meisterplass Aam, Fyllingen IL03.04.073-h1Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
9,27Jasmine Charoenchon-Tveit, Laksevåg TIL02.10.074-h1Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
9,33Amanda Nilsen Karlsen, Ask Friidrett08.09.075-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
-----10--------------------
9,33Embla Njerve, Bergens Turnforening22.02.076-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
9,35Martha Kalvatn Viken, Bergens Turnforening03.05.073-h2Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
9,37Hedda Aarskog, Bremnes Idrettslag25.01.073Haugesund, Innendørsstevne 219.02.20
9,38Izabell Eriksen, Lysekloster IL21.11.075-h1Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
9,42Ida Ramslien, FIL Aks-7723.09.077-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
9,44Sofie Helén Løvendahl Strøm, Fana IL01.07.073-h1Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
9,49Yasmin Sæbø, FIL Aks-7709.12.074-h3Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
10,00Bertine Hjartholm Erichsen, T&IF Viking01.06.075-h3Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
10,07Alva Grønnevik, T&IF Viking11.10.076-h2Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
10,12Ida Landa Vik, Stord IL09.08.072Leirvik, Hallstemne25.01.20
-----20--------------------
10,16Amalie Meinel Bergesen, Fitjar Idrettslag08.10.073Leirvik, Hallstemne25.01.20
10,19Ingeborg Henriksen Sørfonn, Fitjar Idrettslag30.03.074Leirvik, Hallstemne25.01.20
10,68Safiya Ibrahim Abdi, Stord IL072Leirvik, Hallstemne27.12.19
10,77Natalie Aadland-Rasmussen, FIL Aks-7720.07.074-h1Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
11,74June Skulstad, Stord IL20.10.075Leirvik, Hallstemne25.01.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,1Martha Kalvatn Viken, Bergens Turnforening03.05.072-h3 (J-11/13)Bergen/Hø, BT-sprett 212.01.20
9,2Embla Njerve, Bergens Turnforening22.02.073-h3 (J-11/13)Bergen/Hø, BT-sprett 212.01.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,25Stine Olsen Davik, Fana IL08.03.071-h3Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
28,62Birgitte Langeland Birkeland, Norna-Salhus IL29.10.072-h3Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
29,42Alexandra Tunes Lund, FIL Aks-7723.01.071-h1Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
29,75Liza Sofia Aune, IL Gneist05.10.071-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
29,81Emilie Kongshaug, Norna-Salhus IL20.06.071-h2Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
31,32Amalie Meisterplass Aam, Fyllingen IL03.04.071-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
31,80Embla Njerve, Bergens Turnforening22.02.071-h2Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
31,87Jasmine Charoenchon-Tveit, Laksevåg TIL02.10.072-h2Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
31,90Julie Herfindal, Fana IL01.02.071-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
32,20Henriette Sæbø Noss, Os Turnforening16.05.071-h3Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
-----10--------------------
32,30Amanda Nilsen Karlsen, Ask Friidrett08.09.071-h1Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
34,19Mari Haukeland Aarra, T&IF Viking12.06.072-h3Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
34,35Sofie Helén Løvendahl Strøm, Fana IL01.07.071-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
36,55Natalie Aadland-Rasmussen, FIL Aks-7720.07.071-h1Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50,32Alexandra Tunes Lund, FIL Aks-7723.01.072Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
1,55,22Liza Sofia Aune, IL Gneist05.10.072Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
2,01,01Embla Njerve, Bergens Turnforening22.02.073Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
2,08,05Julie Herfindal, Fana IL01.02.074Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
2,11,54Mari Haukeland Aarra, T&IF Viking12.06.075Leikvang, Nornalekene 202018.01.20

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,37Birgitte Langeland Birkeland, Norna-Salhus IL29.10.071Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
10,79Liza Sofia Aune, IL Gneist05.10.073Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
10,94Embla Njerve, Bergens Turnforening22.02.074Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
10,97Martha Kalvatn Viken, Bergens Turnforening03.05.071-h2Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
11,07Emilie Kongshaug, Norna-Salhus IL20.06.075Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
11,92Henriette Sæbø Noss, Os Turnforening16.05.072-h2Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
12,15Sofie Helén Løvendahl Strøm, Fana IL01.07.077Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
14,51Mari Haukeland Aarra, T&IF Viking12.06.073-h2Leikvang, Nornalekene 202019.01.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46Emilie Kongshaug, Norna-Salhus IL20.06.071Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
1,45Anna Gardner, Bremnes Idrettslag26.03.071Leirvik, Hallstemne25.01.20
1,40Birgitte Langeland Birkeland, Norna-Salhus IL29.10.071Sandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
1,36Henriette Sæbø Noss, Os Turnforening16.05.073Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
1,36Martha Kalvatn Viken, Bergens Turnforening03.05.074Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
1,32Embla Njerve, Bergens Turnforening22.02.073 (J-12)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
1,30Sofie Helén Løvendahl Strøm, Fana IL01.07.074Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
1,22Julie Herfindal, Fana IL01.02.075 (J-12)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
1,20Amalie Meinel Bergesen, Fitjar Idrettslag08.10.072Leirvik, Hallstemne25.01.20
1,18Hedda Aarskog, Bremnes Idrettslag25.01.072Bømlo, Seriestevne07.11.19
-----10--------------------
1,17Marte Olsen, Fana IL17.10.076 (J-12)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
1,10Ingeborg Henriksen Sørfonn, Fitjar Idrettslag30.03.073Leirvik, Hallstemne25.01.20
1,00Safiya Ibrahim Abdi, Stord IL072Leirvik, Hallstemne27.12.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28Emilie Kongshaug, Norna-Salhus IL20.06.071Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,21Birgitte Langeland Birkeland, Norna-Salhus IL29.10.072Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,18Embla Njerve, Bergens Turnforening22.02.071 (J-12)Bergen, Klubbstevne hopp u.t. 201.10.19
1,08Hedda Aarskog, Bremnes Idrettslag25.01.071Bømlo, Seriestevne07.11.19
1,02Martha Kalvatn Viken, Bergens Turnforening03.05.072 (J-12)Bergen, Klubbstevne hopp u.t. 201.10.19
1,00Yamah Gbelee, Stord IL30.12.071Leirvik, Hoppstemne u/t03.02.20
1,00Amanda Nilsen Karlsen, Ask Friidrett08.09.071Askøy, Seriestevne i hopp u/t09.03.20
0,99Safiya Ibrahim Abdi, Stord IL071 (J-12)Leirvik, Hoppstemne u/t25.11.19
0,87Ida Landa Vik, Stord IL09.08.072 (J-12)Leirvik, Hoppstemne u/t25.11.19
0,82Sofie Pettersen, Bergens Turnforening07.11.073 (J-12)Bergen, Klubbstevne hopp u.t. 201.10.19
-----10--------------------

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,25Embla Njerve, Bergens Turnforening22.02.071Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90Embla Njerve, Bergens Turnforening22.02.071Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
4,64Birgitte Langeland Birkeland, Norna-Salhus IL29.10.072Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
4,48Liza Sofia Aune, IL Gneist05.10.073Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
4,48Emilie Kongshaug, Norna-Salhus IL20.06.074Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
4,48Martha Kalvatn Viken, Bergens Turnforening03.05.075Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
4,37Henriette Sæbø Noss, Os Turnforening16.05.076Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
4,36Alexandra Tunes Lund, FIL Aks-7723.01.077Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
4,18Amalie Meisterplass Aam, Fyllingen IL03.04.076Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
4,05Anna Gardner, Bremnes Idrettslag26.03.073Haugesund, Innendørsstevne 308.03.20
4,00Ida Ramslien, FIL Aks-7723.09.078Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
-----10--------------------
3,87Hedda Aarskog, Bremnes Idrettslag25.01.071Leirvik, Hallstemne27.12.19
3,84Sofie Helén Løvendahl Strøm, Fana IL01.07.076 (J-12)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
3,67Izabell Eriksen, Lysekloster IL21.11.0711Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
3,59Safiya Ibrahim Abdi, Stord IL072Leirvik, Hallstemne27.12.19
3,49Alva Grønnevik, T&IF Viking11.10.0712Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
3,25Charlotte Leathem, Fana IL14.10.072Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20
3,15Iris Marie Veraar, Os Turnforening06.10.077 (J-12)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,38Anna Gardner, Bremnes Idrettslag26.03.071Leirvik, Hallstemne25.01.20
3,01Amalie Meinel Bergesen, Fitjar Idrettslag08.10.072Leirvik, Hallstemne25.01.20
3,01Ingeborg Henriksen Sørfonn, Fitjar Idrettslag30.03.072Leirvik, Hallstemne25.01.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,35Anna Gardner, Bremnes Idrettslag26.03.071Bømlo, Seriestevne12.12.19
2,34Embla Njerve, Bergens Turnforening22.02.071 (J-12)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 229.12.19
2,25Hedda Aarskog, Bremnes Idrettslag25.01.072Bømlo, Seriestevne07.11.19
2,24Martha Kalvatn Viken, Bergens Turnforening03.05.072 (J-12)Bergen, Klubbstevne hopp u.t. 201.10.19
2,21Emilie Kongshaug, Norna-Salhus IL20.06.071Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
2,10Birgitte Langeland Birkeland, Norna-Salhus IL29.10.073Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
2,04Amanda Nilsen Karlsen, Ask Friidrett08.09.071Askøy, Seriestevne i hopp u/t09.03.20
2,02Jasmine Charoenchon-Tveit, Laksevåg TIL02.10.071Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
1,88Safiya Ibrahim, Stord IL071 (J-12)Leirvik, Hoppstemne u/t20.12.19
1,85Yamah Gbelee, Stord IL30.12.071Leirvik, Hoppstemne u/t03.02.20
-----10--------------------
1,84Tiril Eliassen Sjøtun, Ask Friidrett05.04.072Askøy, Seriestevne i hopp u/t09.03.20
1,82Safiya Ibrahim Abdi, Stord IL071 (J-12)Leirvik, Hoppstemne u/t25.11.19
1,77Emmy Titlestad, Ask Friidrett08.11.073Askøy, Seriestevne i hopp u/t09.03.20
1,76Ida Landa Vik, Stord IL09.08.072Leirvik, Hoppstemne u/t03.02.20
1,59Louise Ganji Husebø, Bergens Turnforening05.12.073 (J-12)Bergen, Klubbstevne hopp u.t. 201.10.19
1,43Sofie Pettersen, Bergens Turnforening07.11.074 (J-12)Bergen, Klubbstevne hopp u.t. 201.10.19
1,33June Skulstad, Stord IL20.10.073Leirvik, Hoppstemne u/t03.02.20

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,27Embla Njerve, Bergens Turnforening22.02.071Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
9,96Martha Kalvatn Viken, Bergens Turnforening03.05.073Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
9,71Liza Sofia Aune, IL Gneist05.10.073Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
9,53Henriette Sæbø Noss, Os Turnforening16.05.074Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
9,20Sofie Helén Løvendahl Strøm, Fana IL01.07.076Leikvang, Nornalekene 202018.01.20

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,59Embla Njerve, Bergens Turnforening22.02.071 (J-12)Hornnes, Otra Hopp og Kast 227.07.19

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,19Ida Ramslien, FIL Aks-7723.09.071Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
8,28Jennie Bos, Lysekloster IL17.11.072Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
8,09Maja Ronél van Wyk, Fana IL19.03.072Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20
7,93Stine Olsen Davik, Fana IL08.03.072Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
7,44Hedda Aarskog, Bremnes Idrettslag25.01.071Haugesund, Innendørsstevne 219.02.20
7,29Embla Njerve, Bergens Turnforening22.02.073Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
6,90Martha Kalvatn Viken, Bergens Turnforening03.05.072Bergen/Hø, BT-sprett 212.01.20
6,86Sofie Helén Løvendahl Strøm, Fana IL01.07.074Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
6,37Julie Herfindal, Fana IL01.02.075Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20
5,88Charlotte Leathem, Fana IL14.10.075Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
-----10--------------------
5,63Louise Ganji Husebø, Bergens Turnforening05.12.073Bergen/Hø, BT-sprett 212.01.20

Total requesttime: 4.3370499610901 seconds