Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03(+1,9)Anna Kolstad Silseth, Ask Friidrett11.01.061Leikvang, Norna young 227.05.20
8,15(+1,2)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061-fi Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,20(+1,9)Lea Alise Gundersen, Fyllingen IL02.11.062Leikvang, Norna young 227.05.20
8,24(+1,9)Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.063Leikvang, Norna young 227.05.20
8,24(+1,1)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.062-h1Fana, Gneistspelen 202022.08.20
8,48(+1,9)Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.064Leikvang, Norna young 227.05.20
8,73(-0,2)Siren Habbestad Ersland, Bremnes Idrettslag07.02.061Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
8,80(+0,8)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.061-h2Fana, Gneistspelen 202022.08.20
8,85(+1,7)Serine Brakstad, FIL Aks-7704.10.062Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
8,90(-0,6)Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.064-h2Os, OsLekene 202026.09.20
-----10--------------------
8,96(+0,8)Ingrid Solberg, Fyllingen IL05.04.063-h2Fana, Gneistspelen 202022.08.20
9,05(+0,8)Helene Hoddevik Sunnset, IL Gneist13.01.064-h2Fana, Gneistspelen 202022.08.20
9,12(-0,5)Leah Garen, Øystese IL24.10.061Strandebarm, Seriestemne16.09.20
9,14(+0,8)Edle Eik Litland, Laksevåg TIL25.04.062-h6Bergen/La, Seriestevne10.06.20
9,15(-0,4)Marie Folgerø, Bremnes Idrettslag25.08.063-h1Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
9,21(+0,0)Mari Hystad-Haaland, Norna-Salhus IL26.04.064Leikvang, Norna 904.10.20
9,28(-2,2)Eline Knudsen Taule, Ask Friidrett05.03.062-h1Os, OsLekene 202026.09.20
9,37(+1,3)Emma Bergheim, Norna-Salhus IL30.04.063Leikvang, Norna young 120.05.20
9,59(+0,2)Tiri Iselin Minde-Bøe, FIL Aks-7702.03.062Knarvik, Seriestevne16.06.20
9,74(-2,8)Ann-Elida Gjerstad Hansen, Fana IL17.02.061Fana, Karabinlekene04.09.20
-----20--------------------
11,24(+1,7)Sunniva Vik, Fitjar Idrettslag10.08.061-h1 (J-6/9)Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08(+2,5)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
8,12(+2,9)Lea Alise Gundersen, Fyllingen IL02.11.061Leikvang, Norna young 410.06.20
8,16(+3,2)Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.061-h3Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,54(+2,1)Siren Habbestad Ersland, Bremnes Idrettslag07.02.063Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
8,73(+2,1)Christine-Sofie Lerøen-Pedersen, Laksevåg TIL21.12.063-h1Haugesund, Lerøylekene06.09.20
8,78(+2,1)Marie Folgerø, Bremnes Idrettslag25.08.064Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
8,87(+2,5)Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.064Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
9,19(+2,5)Eline Knudsen Taule, Ask Friidrett05.03.065Ravnanger, Seriestevne 108.06.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,45(+0,3)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061Leikvang, Norna young 303.06.20
10,47(+0,3)Anna Kolstad Silseth, Ask Friidrett11.01.062Leikvang, Norna young 303.06.20
11,40(+0,3)Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.063Leikvang, Norna young 303.06.20
11,48(+0,3)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.064Leikvang, Norna young 303.06.20
11,51(+0,0)Christine-Sofie Lerøen-Pedersen, Laksevåg TIL21.12.061-h1Bergen/La, Seriestevne23.09.20
11,94(+0,3)Eline Knudsen Taule, Ask Friidrett05.03.065Leikvang, Norna young 303.06.20
12,00(+0,3)Emma Bergheim, Norna-Salhus IL30.04.066Leikvang, Norna young 303.06.20
12,17(+0,6)Ann-Elida Gjerstad Hansen, Fana IL17.02.063Fana, Karabinlekene06.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,05(+0,9)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061 (J-15)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
13,06(+1,9)Anna Kolstad Silseth, Ask Friidrett11.01.061Leikvang, Norna young 227.05.20
13,19(-2,3)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061-h1 (J-15)Os, OsLekene 202026.09.20
13,27(+0,9)Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.062 (J-15)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
13,51(+1,9)Lea Alise Gundersen, Fyllingen IL02.11.062Leikvang, Norna young 227.05.20
13,74(+1,9)Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.063Leikvang, Norna young 227.05.20
14,00(ok)Siren Habbestad Ersland, Bremnes Idrettslag07.02.061Bømlo, Seriestevne17.09.20
14,13(+0,0)Christine-Sofie Lerøen-Pedersen, Laksevåg TIL21.12.061-h2Bergen/La, Seriestevne23.09.20
14,40(+0,5)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.063Arna, Askokarusellen08.07.20
14,41(-2,4)Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.061Fana, Karabinlekene05.09.20
-----10--------------------
14,75(-1,0)Tora Traa, FIL Aks-7731.12.061Knarvik, Seriestevne28.05.20
15,02(-2,3)Mari Hystad-Haaland, Norna-Salhus IL26.04.063-h1 (J-15)Os, OsLekene 202026.09.20
15,05(-0,4)Alva Moen, Fana IL17.04.062Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
15,07(-0,7)Eline Knudsen Taule, Ask Friidrett05.03.063Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
15,21(-0,4)Ann-Elida Gjerstad Hansen, Fana IL17.02.063Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
15,24(+1,9)Emma Bergheim, Norna-Salhus IL30.04.065Leikvang, Norna young 227.05.20
15,28(-0,4)Ingrid Rommetveit Knappen, Fana IL13.07.064Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
16,16(-0,4)Amélie Bauer-Furnes, Fana IL06.03.065Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
16,16(-0,7)Ane Wingsternes Lund, Ask Friidrett15.09.064Ravnanger, Seriestevne 222.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,5(+1,4)Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.063Leikvang, Norna young 517.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,8(+2,3)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061Leikvang, Norna young 517.06.20
12,9(+2,3)Anna Kolstad Silseth, Ask Friidrett11.01.062Leikvang, Norna young 517.06.20
13,39(+2,2)Lea Alise Gundersen, Fyllingen IL02.11.061Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
14,0(+2,3)Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.064Leikvang, Norna young 517.06.20
14,1(+2,3)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.065Leikvang, Norna young 517.06.20
14,4(+2,3)Eline Knudsen Taule, Ask Friidrett05.03.066Leikvang, Norna young 517.06.20
14,4(+2,3)Emma Bergheim, Norna-Salhus IL30.04.067Leikvang, Norna young 517.06.20
15,08(+2,2)Ann-Elida Gjerstad Hansen, Fana IL17.02.063Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,41(-0,1)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061 (J-15)Arna, Askokarusellen12.08.20
26,73(+1,0)Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.061Leikvang, Norna young 303.06.20
26,84(+1,0)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061-h2Os, OsLekene 202027.09.20
27,13(+1,0)Anna Kolstad Silseth, Ask Friidrett11.01.062-h2Os, OsLekene 202027.09.20
28,28(+1,7)Lea Alise Gundersen, Ask Friidrett02.11.062Leikvang, Norna young 410.06.20
28,35(+1,0)Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.063-h2Os, OsLekene 202027.09.20
28,97(+1,3)Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.061-h1Os, OsLekene 202027.09.20
29,71(+1,8)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.066-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
30,31(+1,3)Mari Hystad-Haaland, Norna-Salhus IL26.04.062-h1Os, OsLekene 202027.09.20
30,67(+1,3)Eline Knudsen Taule, Ask Friidrett05.03.063-h1Os, OsLekene 202027.09.20
-----10--------------------
31,31(+0,8)Ann-Elida Gjerstad Hansen, Fana IL17.02.063Fana, Karabinlekene06.09.20
31,46(+0,6)Emma Bergheim, Norna-Salhus IL30.04.067Leikvang, Norna young 303.06.20
33,01(+1,2)Amanda Totland Osa, Laksevåg TIL17.09.062-h1Bergen/La, Seriestevne17.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,80(+2,1)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
28,25(+2,2)Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.065Fana, Gneistspelen 202023.08.20
28,68(+2,1)Christine-Sofie Lerøen-Pedersen, Laksevåg TIL21.12.063-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
28,72(+3,5)Marie Folgerø, Bremnes Idrettslag25.08.061Bømlo, Seriestevne01.10.20
28,79(+2,2)Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.066Fana, Gneistspelen 202023.08.20
29,30(+3,5)Siren Habbestad Ersland, Bremnes Idrettslag07.02.062Bømlo, Seriestevne01.10.20
31,3(+2,6)Emma Bergheim, Norna-Salhus IL30.04.065Leikvang, Norna young 517.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,55Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061Arna, Askokarusellen17.06.20
44,97Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
45,47Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.062Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
46,24Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.063Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
46,64Anna Kolstad Silseth, Ask Friidrett11.01.064Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
53,54Eline Knudsen Taule, Ask Friidrett05.03.065Ravnanger, Seriestevne 108.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,46Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061Arna, Askokarusellen23.09.20
1,04,30Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
1,05,54Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.062Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
1,06,36Andrea Nygård Vie, FIL Aks-7704.07.062Knarvik, Seriestevne28.05.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39,99Tomine Svendheim, IL Fri02.03.06MFagernes, NM Mangekamp09.08.20
1,44,39Andrea Nygård Vie, FIL Aks-7704.07.063-h2Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,47,74Ingrid Solberg, Fyllingen IL05.04.061-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,53,65Amalie Kallestad, FIL Aks-7719.06.062Knarvik, Seriestevne16.06.20
1,54,16Ragnhild Repål Namtvedt, FIL Aks-7717.06.063Knarvik, Seriestevne16.06.20
1,54,7Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.061Leikvang, Norna 904.10.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30,14Vilde-Sofie Torvund, IL Fri28.01.061Arna, Askokarusellen17.06.20
2,39,97Ingrid Solberg, Fyllingen IL05.04.061Ravnanger, Seriestevne 108.06.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,11Vilde-Sofie Torvund, IL Fri28.01.061Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
5,03,35Andrea Nygård Vie, FIL Aks-7704.07.062Haugesund, Lerøylekene06.09.20
5,22,88Ingrid Solberg, Fyllingen IL05.04.062Ravnanger, Seriestevne 222.06.20

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,37(+1,5)Lea Alise Gundersen, Fyllingen IL02.11.061Fana, Gneistspelen 202023.08.20
9,42(+1,3)Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.061Leikvang, Norna young 303.06.20
9,90(+1,5)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.063Fana, Gneistspelen 202023.08.20
10,20(+0,8)Christine-Sofie Lerøen-Pedersen, Laksevåg TIL21.12.061Bergen/La, Seriestevne16.09.20
10,21(+0,5)Siren Habbestad Ersland, Bremnes Idrettslag07.02.061Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
10,22(+1,5)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.064Fana, Gneistspelen 202023.08.20
10,45(+0,8)Edle Eik Litland, Laksevåg TIL25.04.061Bergen/La, Seriestevne17.06.20
10,46(+0,3)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.063Os, OsLekene 202027.09.20
10,53(+1,3)Ingrid Solberg, Fyllingen IL05.04.064Leikvang, Norna young 303.06.20
11,00(+0,3)Sofie Hustad, Ask Friidrett25.01.064Os, OsLekene 202027.09.20
-----10--------------------

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,0(+1,7)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.062Leikvang, Norna young 517.06.20
10,4(+1,5)Ingrid Solberg, Fyllingen IL05.04.061Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97(+3,5)Siren Habbestad Ersland, Bremnes Idrettslag07.02.061Bømlo, Seriestevne01.10.20
10,38(+2,3)Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.065Haugesund, Lerøylekene08.09.20

Manglende hekk
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,30(+0,9)Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.061Leikvang, Norna young 227.05.20
10,00(+0,9)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.063Leikvang, Norna young 227.05.20
10,28(+0,9)Ingrid Solberg, Fyllingen IL05.04.064Leikvang, Norna young 227.05.20

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,55(+0,9)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061 (J-15)Arna, Askokarusellen12.08.20
13,58(+0,7)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.062 (J-15)Fana, Gneistspelen 202023.08.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,53(+0,9)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061Arna, Askokarusellen08.07.20
32,73(+0,1)Christine-Sofie Lerøen-Pedersen, Laksevåg TIL21.12.061-h1Bergen/La, Seriestevne30.09.20
34,57(+0,9)Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.062Arna, Askokarusellen08.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,63(+3,0)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
30,11(+3,0)Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.062Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
33,26(+4,8)Sigri Hundven Eliassen, Ask Friidrett20.07.062-h2Haugesund, Lerøylekene06.09.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,63Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061Leikvang, Norna young 410.06.20

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,39,95Amanda Totland Osa, Laksevåg TIL17.09.061Haugesund, Lerøylekene08.09.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53Lea Alise Gundersen, Fyllingen IL02.11.061Fana, Hoppkarusell-714.06.20
1,50Tomine Svendheim, IL Fri02.03.06Fana, Gneistspelen 202022.08.20
1,36Edle Eik Litland, Laksevåg TIL25.04.061Bergen/La, Seriestevne10.06.20
1,30Ingrid Solberg, Fyllingen IL05.04.061Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
1,30Marie Folgerø, Bremnes Idrettslag25.08.061Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,31(+0,4)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061 (J-15)Os, OsLekene 202026.09.20
5,18(+0,1)Lea Alise Gundersen, Fyllingen IL02.11.061Os, OsLekene 202026.09.20
5,05(+1,2)Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.061Leikvang, Norna young 120.05.20
4,71(-0,9)Anna Kolstad Silseth, Ask Friidrett11.01.062Os, OsLekene 202026.09.20
4,67(+1,9)Claudia Gjøstein-Scott, Fyllingen IL15.08.063Leikvang, Norna young 120.05.20
4,48(+0,1)Helene Hoddevik Sunnset, IL Gneist13.01.064Fana, Gneistspelen 202023.08.20
4,45(+0,1)Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.063Os, OsLekene 202026.09.20
4,33(+0,6)Marie Folgerø, Bremnes Idrettslag25.08.062Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,33(-0,9)Siren Habbestad Ersland, Bremnes Idrettslag07.02.062Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
4,21(+1,2)Edle Eik Litland, Laksevåg TIL25.04.061Bergen/La, Seriestevne10.06.20
-----10--------------------
4,18(+0,1)Alva Moen, Fana IL17.04.061Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
4,18(+0,0)Helene Ramslien, FIL Aks-7716.05.061Knarvik, Seriestevne16.06.20
4,16(+0,4)Tiri Iselin Minde-Bøe, FIL Aks-7702.03.062Knarvik, Seriestevne16.06.20
4,08(+0,5)Ann-Elida Gjerstad Hansen, Fana IL17.02.062Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
4,06(+0,0)Ingrid Solberg, Fyllingen IL05.04.063Leikvang, Norna young 303.06.20
3,95(+0,4)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.063Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
3,91(+0,0)Serine Brakstad, FIL Aks-7704.10.063Knarvik, Seriestevne16.06.20
3,82(-2,3)Ane Wingsternes Lund, Ask Friidrett15.09.065Os, OsLekene 202026.09.20
3,70(+1,2)Sunniva Johnstad, Ask Friidrett12.08.062Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
3,67(-0,7)Amélie Bauer-Furnes, Fana IL06.03.064Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
-----20--------------------
3,53(+0,8)Astrid Guldberg, Ask Friidrett31.08.063Ravnanger, Seriestevne 222.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,31(+3,0)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.06MFagernes, NM Mangekamp09.08.20

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,50(+0,0)Sunniva Vik, Fitjar Idrettslag10.08.061 (J-8)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,54(+0,0)Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061Arna, Askokarusellen23.09.20
10,05(+2,0)Helene Hoddevik Sunnset, IL Gneist13.01.061Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,51(+1,9)Claudia Gjøstein-Scott, Fyllingen IL15.08.063Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,14(+1,9)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.065Haugesund, Lerøylekene06.09.20
7,91(-0,3)Mari Hystad-Haaland, Norna-Salhus IL26.04.061Leikvang, Norna 904.10.20
7,05(-1,4)Emma Bergheim, Norna-Salhus IL30.04.062Leikvang, Norna 904.10.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,26(+2,2)Helene Hoddevik Sunnset, IL Gneist13.01.061Haugesund, Lerøylekene06.09.20
9,47(+3,7)Karoline Røed Hovland, Fana IL13.11.062Fana, Gneistspelen 202022.08.20

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,75Helene Ramslien, FIL Aks-7716.05.061Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
10,03Edle Eik Litland, Laksevåg TIL25.04.061Bergen/La, Seriestevne17.06.20
9,96Mathilde Alfarnes Amundsen, Stord IL19.01.061Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
9,81Tomine Svendheim, IL Fri02.03.06MFagernes, NM Mangekamp09.08.20
8,47Helene Hoddevik Sunnset, IL Gneist13.01.063Haugesund, Lerøylekene08.09.20
8,45Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.061Bergen, Kaststevne30.09.20
7,37Siren Habbestad Ersland, Bremnes Idrettslag07.02.061Os, OsLekene 202027.09.20
6,69Mina Sofie Hostad, Ask Friidrett02.04.061 (J-14/16)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
6,37Tiri Iselin Minde-Bøe, FIL Aks-7702.03.062Knarvik, Seriestevne Kast13.08.20
5,93Marie Folgerø, Bremnes Idrettslag25.08.062Bømlo, Seriestevne01.10.20
-----10--------------------
5,70Mari Hystad-Haaland, Norna-Salhus IL26.04.062Bergen, Kaststevne30.09.20
5,42Anna Kolstad Silseth, Ask Friidrett11.01.062 (J-14/16)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,19Helene Hoddevik Sunnset, IL Gneist13.01.061Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,95Helene Ramslien, FIL Aks-7716.05.061Bergen, Skansemyren kastkarusell 1424.10.20
27,88Edle Eik Litland, Laksevåg TIL25.04.062Haugesund, Lerøylekene08.09.20
20,34Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.061Bergen, Kaststevne30.09.20
19,85Tiri Iselin Minde-Bøe, FIL Aks-7702.03.062Knarvik, Seriestevne16.06.20
12,68Siren Habbestad Ersland, Bremnes Idrettslag07.02.061Bømlo, Seriestevne01.10.20
12,17Mari Hystad-Haaland, Norna-Salhus IL26.04.062Bergen, Kaststevne30.09.20

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,00Helene Hoddevik Sunnset, IL Gneist13.01.061Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,57Helene Ramslien, FIL Aks-7716.05.061Bergen, Skansemyren kastkarusell 804.08.20

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,54Mathilde Alfarnes Amundsen, Stord IL19.01.061Leirvik, Seriestemne21.09.20
35,74Edle Eik Litland, Laksevåg TIL25.04.061Haugesund, Lerøylekene06.09.20
28,31Tomine Svendheim, IL Fri02.03.062Fana, Gneistspelen 202022.08.20
27,73Helene Ramslien, FIL Aks-7716.05.063Haugesund, Lerøylekene06.09.20
17,73Mari Hystad-Haaland, Norna-Salhus IL26.04.061Bergen, Kaststevne30.09.20
15,62Sophie Ulla-Zahl, Norna-Salhus IL06.11.062Bergen, Kaststevne30.09.20
12,35Tiri Iselin Minde-Bøe, FIL Aks-7702.03.062Knarvik, Seriestevne Kast13.08.20

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,80Tomine Svendheim, IL Fri02.03.061 (J-15)Os, OsLekene 202026.09.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,66Helene Hoddevik Sunnset, IL Gneist13.01.061Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,67Mathilde Alfarnes Amundsen, Stord IL19.01.061Leirvik, Seriestemne21.09.20

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,81Helene Ramslien, FIL Aks-7716.05.061Knarvik, Seriestevne kast 5-kamp21.06.20

4 Kamp (60m-Lengde-Kule-600m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3927Tomine Svendheim, IL Fri
8,34(-0,8)-5,31(+3,0)-9,81-1,39,99
02.03.061Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4634Helene Ramslien, FIL Aks-77
38,50-9,85-39,95-25,91-13,09
16.05.061Bergen, Skansemyren kastkarusell 1424.10.20

Total requesttime: 2.7458009719849 seconds