Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,94(+0,5)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,00(-2,0)Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.031-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
8,09(+0,5)Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.032Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,51(+0,5)Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.033Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,77(+0,5)Mariell Morken, Voss IL15.12.034Fana, Karabinlekene 201910.05.19
9,36(-1,1)Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.031Bømlo, Seriestevne24.08.19
9,56(-0,1)Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.034-h3Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
9,58(-1,1)Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.032Bømlo, Seriestevne24.08.19
9,99(+0,5)Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.035Fana, Karabinlekene 201910.05.19
10,16(+0,1)Malin Altmann, Laksevåg TIL09.10.034-h4Bergen/La, Seriestevne29.04.19
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,37(-2,5)Erika Davidova (EST), Varegg IL11.05.031-h2Fana, Framolekene 201901.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,93(+2,4)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031Leikvang, Hovdingrullett 227.06.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,52(+0,3)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
13,12(+0,3)Malin Altmann, Laksevåg TIL09.10.032-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,37(+1,9)Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.033-fi Jessheim, UM06.09.19
12,46(+1,9)Una Haukanes, IL Gneist30.03.034-fi Jessheim, UM06.09.19
12,98(-0,5)Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.032-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
13,30(-0,5)Maria Vie Ytrearne, Fana IL21.07.033-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
13,32(+0,3)Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.032Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
14,45(-0,5)Emma Karoline Aase Skålevik, Ask Friidrett20.07.035-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
14,61(-1,7)Celina Schicht, Norna-Salhus IL01.01.032-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
14,83(-2,7)Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.031Bømlo, Seriestevne17.06.19
14,84(+1,8)Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.033-h1Haugesund, Mailekene 201918.05.19
15,74(+0,3)Hannah Olsen Bredenbekk, Norna-Salhus IL12.04.033Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
-----10--------------------
15,74(-0,6)Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.034-h1Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
16,05(-2,4)Malin Altmann, Laksevåg TIL09.10.034-h2Fana, Framolekene 201902.06.19
16,37(-2,4)Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.035-h2Fana, Framolekene 201902.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,10(+0,3)Erika Davidova (EST), Varegg IL11.05.031Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,47(+1,9)Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.034-h1Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,50(+1,2)Una Haukanes, IL Gneist30.03.034-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,78(+1,6)Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.034-fi Jessheim, UM08.09.19
26,73(+1,2)Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.037-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
27,40(-0,7)Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.032Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
31,51(-1,5)Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.031Bømlo, Seriestevne17.06.19
36,19(+1,4)Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.038-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,03(-0,7)Erika Davidova (EST), Varegg IL11.05.031Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,47(+2,4)Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.032-h1Haugesund, Mailekene 201919.05.19
31,28(+2,4)Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.034-h1Haugesund, Mailekene 201919.05.19
34,57(+2,9)Malin Altmann, Laksevåg TIL09.10.032-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,66Una Haukanes, IL Gneist30.03.031Os, OsLekene 201921.09.19
49,07Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.031Bømlo, Seriestevne03.10.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,98Ida Lindberg, Varegg IL28.08.031-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
1,03,51Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.032-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
1,04,48Anniken Losnedal Tonning, Varegg IL28.01.033-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
1,16,98Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.034-h1Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,72Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.031Bømlo, Seriestevne24.08.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,48Ida Lindberg, Varegg IL28.08.032-h3 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
2,27,92Anniken Losnedal Tonning, Varegg IL28.01.032-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
2,30,38Martha Gulbrandsen, Fana IL28.07.034Haugesund, Mailekene 201918.05.19
3,08,41Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.031Bømlo, Seriestevne19.09.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,14,30Martha Gulbrandsen, Fana IL28.07.033Haugesund, Mailekene 201919.05.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31,2mxIngrid Brattabø, IL Fri19.06.039-h4 (KS)Osterøy, Osterøytrearen23.09.19
10,56,63Martha Gulbrandsen, Fana IL28.07.038Jessheim, UM08.09.19
12,51,5Johanna Aakre Høgli, Osterøy IL22.01.032Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
13,56,3Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.033Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
14,51,0mxSunniva Vevle, Osterøy IL04.07.0322-h2 (KS)Osterøy, Osterøytrearen23.09.19

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,00(-2,3)Una Haukanes, IL Gneist30.03.032-fi Jessheim, UM07.09.19
18,25(-2,7)Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.033-h1Fana, Framolekene 201931.05.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,88Una Haukanes, IL Gneist30.03.032-h1Jessheim, UM07.09.19

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,84(-0,8)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
38,86(-0,8)Hannah Olsen Bredenbekk, Norna-Salhus IL12.04.032-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Elisabeth Bolstad Raa, Fana IL03.05.035 (J-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
1,50Hannah Olsen Bredenbekk, Norna-Salhus IL12.04.032Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
1,33Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.031Bergen/La, Seriestevne11.08.19
1,32Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.032Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
1,26Malin Altmann, Laksevåg TIL09.10.031Bergen/La, Seriestevne25.09.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,92Maria Vie Ytrearne, Fana IL21.07.031Fana, Framolekene 201931.05.19
1,55Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.031Osterøy, Karusellstevne 120.05.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,52(+1,7)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031Fana, Karabinlekene 201911.05.19
5,25(+1,2)Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.034Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,46(+1,5)Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.033Fana, Framolekene 201902.06.19
4,23(+1,6)Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.034Haugesund, Mailekene 201919.05.19
4,07(-1,4)Emma Karoline Aase Skålevik, Ask Friidrett20.07.033Fana, Karabinlekene 201911.05.19
4,03(+1,8)Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.036Haugesund, Mailekene 201919.05.19
3,27(+0,6)Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.035Fana, Karabinlekene 201911.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55(+2,1)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031Fana, Karabinlekene 201911.05.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,88(+0,8)Elisabeth Bolstad Raa, Fana IL03.05.031Fana, Framolekene 201931.05.19
10,80(+1,6)Maria Vie Ytrearne, Fana IL21.07.032Fana, Framolekene 201931.05.19
10,78(-0,2)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031Os, OsLekene 201922.09.19
10,36(+0,0)Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.031Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
8,41(-0,6)Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.035Haugesund, Mailekene 201918.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62(+2,7)Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.035Haugesund, Mailekene 201918.05.19

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,89Mariell Morken, Voss IL15.12.031Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
10,05Frida Rose Dixon, Fana IL11.11.031Bergen, Skansen Athletics 211.06.19
9,90Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.038Jessheim, UM07.09.19
9,56Elisabeth Bolstad Raa, Fana IL03.05.034Fana, Karabinlekene 201912.05.19
8,88Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.031Knarvik, Seriestevne20.06.19
8,35Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.031Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
7,53Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.034Haugesund, Mailekene 201919.05.19
6,62Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.032Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
5,65Una Haukanes, IL Gneist30.03.033Fana, Gneist kaststevne 215.10.19

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,56Mariell Morken, Voss IL15.12.036 (J-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,29Mariell Morken, Voss IL15.12.031Gloppen, Loggane Open21.07.19
28,79Frida Rose Dixon, Fana IL11.11.031Fana, Kaststevne-1101.09.19
21,74Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.037Jessheim, UM06.09.19
18,98Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.031Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
18,41Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.031Bømlo, Seriestevne24.08.19
17,01Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.031Fana, Gneist kaststevne 124.09.19
16,97Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.032Bømlo, Seriestevne17.06.19
16,97Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.032Fana, Gneist kaststevne 124.09.19
14,35Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.031Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
12,43Una Haukanes, IL Gneist30.03.033Fana, Gneist kaststevne 124.09.19
-----10--------------------

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,16Mariell Morken, Voss IL15.12.031Voss, Kaststemne07.08.19
32,50Frida Rose Dixon, Fana IL11.11.031Fana, Kaststevne-1101.09.19
30,49Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.0310 (J-17)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen05.07.19

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,87Mariell Morken, Voss IL15.12.036 (J-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,25Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.031Jessheim, UM06.09.19
27,54Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.038 (J-17)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen05.07.19
26,18Frida Rose Dixon, Fana IL11.11.032Fana, Karabinlekene 201911.05.19
22,55Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.031Bergen, Skansemyren kastkarusell 509.07.19
21,97Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.031Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
18,27Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.035Haugesund, Mailekene 201918.05.19
9,71Una Haukanes, IL Gneist30.03.032Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
9,35Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.033Fana, Gneist kaststevne 215.10.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,90Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.033 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,57Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.031Knarvik, Kaststevne06.04.19

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1193Linnea Thorsheim, FIL Aks-77
NM-8,25-16,13-19,85-6,50
22.04.031Knarvik, Kaststevne06.04.19

Total requesttime: 3.7788078784943 seconds