Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,88Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961-fi (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,02Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.937-fi (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
7,13Martin Roe, IL Fri01.04.921-h3 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,21Markus Loftås, Osterøy IL08.04.942-hC2 (MS)Florø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
7,22Filip Rørbakken, IL Fri08.08.952-h2 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,28Marius Bull Hjeltnes, Turn & IL Hovding22.06.962-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
7,32Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-fi (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,34Kristian Hansen Bruvik, IL Fri09.07.941-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
7,35Christoffer Sandven, FIL Aks-7714.02.971-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
7,35Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.954-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
-----10--------------------
7,42Mads Vangen Vatnøy, FIL Aks-7720.11.973-sf2 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,43Andreas Emil Haukås, Norna-Salhus IL02.06.932-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
7,47Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turnforening30.06.981-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
7,47Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.976-sf1 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,56Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.972 (G-17)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
7,56Sondre Rinde, IL Gneist28.01.982-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
7,66Kristoffer Alvern Andersen, Bergens Turnforening16.06.931-h2 (MS)Ranheim, Løpsstevne26.02.14
7,74Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.974 (G-17)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
7,81Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.936-h1 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,82Christopher Lawther, Fana IL13.04.982-h1 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
-----20--------------------
7,82Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.994 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
7,84Magnus Leikvoll, IL Gneist14.08.962 (G-18)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
7,88Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.976-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
7,90Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.985-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
7,92Kristian W. Jensen, Fana IL17.04.977 (G-17)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
7,92Harald Håvik, Bremnes Idrettslag11.02.991 (G-15)Leirvik, Seriestemne01.02.14
7,93Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.986-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
7,95Asbjørn d.y. Lunde, Stord IL18.07.951 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne01.02.14
7,98Sondre Lindaas Gjesdal, FIL Aks-7719.05.983-h1 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
8,01Håvard Våge Opheim, IL Gneist01.09.967 (MS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
-----30--------------------
8,01Jørund Løken, Stord IL13.06.962 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne01.02.14
8,04Sondre Mæland, Stord IL13.05.963 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne01.02.14
8,10Lars Lunde, Stord IL20.05.972 (G-17)Leirvik, Seriestemne01.02.14
8,14Eirik Leikvoll, IL Gneist15.07.982 (G-16)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
8,23Arne Kvarven, Laksevåg TIL18.03.927-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
8,23Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.993 (G-15)Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
8,30Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.968-h5 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
8,32Trond Are Mannsåker, IL Korlevoll-Odda27.12.972 (G-17)Haugesund, Kretsstevne04.12.13
8,34Thomas Bognøy, Ask Friidrett07.03.977-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
8,39Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.968-h6 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
-----40--------------------
8,40Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.992-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
8,73Mohamed Yahya Maad, Norna-Salhus IL12.09.958 (MS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
9,75Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.992 (G-15)Leirvik, Seriestemne01.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75Mindaugas Kumstys (LTU), Skogsvåg IL06.07.993 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,40Mads Vangen Vatnøy, FIL Aks-7720.11.972-h4 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,44Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.973-h4 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,49Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981-h4 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,67Kristian W. Jensen, Fana IL17.04.976-h4 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,71Sondre Lindaas Gjesdal, FIL Aks-7719.05.986-h4 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
7,81Christopher Lawther, Fana IL13.04.985-h2 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,23Markus Loftås, Osterøy IL08.04.942-fi-C (MS)Florø, Fjord1 Florø Indoor 201415.02.14
11,71Christoffer Sandven, FIL Aks-7714.02.971 (G-17)Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
12,07Sondre Lindaas Gjesdal, FIL Aks-7719.05.981 (G-16)Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,07Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971 (G-17)Leikvang, Ministevne25.01.14
18,80Magnus Leikvoll, IL Gneist14.08.961 (G-18/19)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,32Martin Roe, IL Fri01.04.923-h6 (MS)Malmø/SWE, Atleticumspelen09.02.14
22,51Markus Loftås, Osterøy IL08.04.941-h2 (MS)Bærum, Tyrvinglekene inne 201409.02.14
22,90Marius Bull Hjeltnes, Turn & IL Hovding22.06.961-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
23,00Filip Rørbakken, IL Fri08.08.952-h5 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,35Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.933-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
23,47Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-fi (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,56Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.972-h3 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,57Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.972-h4 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
23,76Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.951-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
24,12Emil Engelsen Holm, IL Gneist03.07.971 (G-17)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
-----10--------------------
24,17Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981-h1 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,68Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.974-h4 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
24,85Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.932-h2 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
24,99Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.983-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
25,22Kristian W. Jensen, Fana IL17.04.972 (G-17)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
25,27Sondre Lindaas Gjesdal, FIL Aks-7719.05.983 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
25,28Lars Lunde, Stord IL20.05.972-h2 (MS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
25,29Christopher Lawther, Fana IL13.04.984 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
25,35Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.973-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
25,74Jens Martin Bolstad, Fana IL03.01.941-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
-----20--------------------
26,53Sondre Damm, T&IF Viking21.05.974 (G-17)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
26,91Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.974-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
26,93Anders Johnson, Ask Friidrett11.04.975 (G-17)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
27,08Thomas Bognøy, Ask Friidrett07.03.976 (G-17)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
27,92Kristian Schjønningsen, IL Gneist18.05.991-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
28,05Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.992-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
28,24Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.996 (MS)Leikvang, Innendørsstevne28.01.14
34,62Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.991 (G-15)Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,64Alexander Tesfamariam (ERI), Bergens Turnforening15.08.971-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,19Martin Roe, IL Fri01.04.922-h4 (MS)Malmø/SWE, Atleticumspelen08.02.14
52,32Marius Bull Hjeltnes, IL Gular22.06.963-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
52,71Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971 (MS)Leikvang, Innendørsstevne28.01.14
54,51Lars Lunde, Stord IL20.05.971-h2 (MS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
54,62Tarjei Matre, FIL Aks-7713.05.952-h2 (MS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
54,92Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.972 (G-17)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
59,17Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
59,17Knut Haukeland, IL Gular18.02.992 (MS)Leikvang, Innendørsstevne28.01.14
1,04,16Jon-Hallvard Bagge, Norna-Salhus IL13.06.981 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
1,15,57Stein Sebastian Rusten Lundberg, Norna-Salhus IL05.01.974 (G-17)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
-----10--------------------

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,55Lars Lunde, Stord IL20.05.971-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,30,39Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.981-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,30,59Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.972-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,31,52Steffen Algrøy Boga, Kalandseid IL02.06.953-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,31,99Stian Norheim, IL Gneist02.07.961-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,34,44Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.972-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,35,18Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.992-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,35,22Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.993-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
1,39,27Joakim Haugen, Norna-Salhus IL01.04.982-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,27,41Alexander Tesfamariam (ERI), Bergens Turnforening15.08.971-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,01Harald Kårbø, Stord IL18.05.926-h2 (MS)Mankato/MN/USA, Minnesota State - Coaches Open15.02.14
2,00,36Lars Lunde, Stord IL20.05.971-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,01,36Tom Skjæråsen, Norna-Salhus IL13.02.952-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,02,10Jørgen Møklebust Austvik, BFG Bergen29.07.923-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,03,30Gustav Iden, Norna-Salhus IL01.05.962 (G-18/19)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
2,03,72Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.974-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,03,76Thomas M Heggøy, Stord IL25.05.942-h1 (MS)Stange, NM innendørs 201402.02.14
2,05,24Erlend Gjerdevik Sørtveit, BFG Bergen17.12.943 (MS)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
2,05,52Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.971-h1 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,06,31Jens Larsen Åstveit, IL Gneist11.05.972 (G-17)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
-----10--------------------
2,07,13Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.982-h1 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,07,36Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h2 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
2,07,74Stian Norheim, BFG Bergen02.07.961-h2 (MS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,08,26Aleksander Kristiansen Meyer, Norna-Salhus IL15.05.962-h2 (MS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,10,32Steffen Algrøy Boga, Kalandseid IL02.06.953-h2 (MS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,10,33Mikal Iden, Norna-Salhus IL16.07.944 (MS)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
2,13,43Casper Stornes, Ask Friidrett06.02.973 (G-17)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
2,14,49Magnus Enes Heggøy, Ask Friidrett07.02.982 (G-16)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
2,15,64Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.991 (G-15)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
2,16,92Knut Haukeland, Bergens Turnforening18.02.992 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
-----20--------------------
2,17,02Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.993 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,17,45Sondre Herland, Norna-Salhus IL03.05.974-h2 (MS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,19,75Kjetil Refsdal, FIL Aks-7716.05.981 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,20,18Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.994 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,20,33Jon-Hallvard Bagge, Norna-Salhus IL13.06.982 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,25,36Sondre Damm, T&IF Viking21.05.974 (G-17)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
2,29,81Åsmund Aasrum Andersson, Norna-Salhus IL05.12.965-h2 (MS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,32,59Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.995 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,48,32Stein Sebastian Rusten Lundberg, Norna-Salhus IL05.01.972 (G-17)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
2,49,52Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.992 (G-15)Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
-----30--------------------

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,13Harald Kårbø, Stord IL18.05.922-h2 (MS)Bemidji/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship28.02.14
2,34,18Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.921 (MS)Leikvang, Innendørsstevne28.01.14
2,51,12Martin Roe, IL Fri01.04.921-h1 (MS)Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201412.01.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40,92Alexander Tesfamariam (ERI), IL Gular15.08.972 (MS)Leikvang, Innendørsstevne28.01.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,56,22Thomas Solberg Eide, IL Gular20.11.921-h2 (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
4,00,14Harald Kårbø, Stord IL18.05.925-h2 (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
4,04,39Lars Lunde, Stord IL20.05.971 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,09,86Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.928-h2 (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
4,10,34Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.973 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,12,91Jørgen Møklebust Austvik, BFG Bergen29.07.921 (MS)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
4,14,13Gustav Iden, Norna-Salhus IL01.05.961 (G-18/19)Leikvang, BFG Romjulsstevne28.12.13
4,14,62Jens Larsen Åstveit, IL Gneist11.05.972-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,16,20Erlend Gjerdevik Sørtveit, BFG Bergen17.12.947-h1 (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
4,16,50Casper Stornes, Ask Friidrett06.02.973-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
-----10--------------------
4,16,60Håkon Kolstø, IL Gular16.08.944 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,18,88Tom Skjæråsen, Norna-Salhus IL13.02.953-h1 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,21,41Ole Martin Røssland, IL Gneist18.02.955-h1 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,22,81Andreas Iden, IL Gneist10.03.956-h1 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,22,86Stian Norheim, IL Gneist02.07.961-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,24,31Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.974-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,29,77Steffen Algrøy Boga, Kalandseid IL02.06.956 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,34,47Vegard Albrigtsen, IL Gneist19.07.981-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,34,84Sondre Mæland, Stord IL13.05.962-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
4,40,17Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.993-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
-----20--------------------
4,46,41Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.997 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,48,28Andreas Jensen, Kalandseid IL10.08.989 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,48,53Knut Haukeland, Bergens Turnforening18.02.998 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
4,54,07Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.994-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
6,19,21Richard Løtveit, Osterøy IL15.02.995-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,12,18Harald Kårbø, Stord IL18.05.921-h2 (MS)Mankato/MN/USA, Ted Nelsen Classic08.02.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,23,52Harald Kårbø, Stord IL18.05.922-h2 (MS)Lincoln/NE/USA, Nebraska Tune-Up21.02.14
8,42,08Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.973-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
8,44,47Magnus Sirnes Hjellum, IL Gular03.02.948-h2 (MS)Stange, NM innendørs 201402.02.14
8,46,11Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.929-h2 (MS)Stange, NM innendørs 201402.02.14
9,02,00Sondre Øvre-Helland, T&IF Viking28.09.954-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
9,09,69Gustav Iden, Norna-Salhus IL01.05.965-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
9,19,21Jens Larsen Åstveit, IL Gneist11.05.976-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
9,31,15Aleksander Kristiansen Meyer, Norna-Salhus IL15.05.967-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
9,39,44Stian Norheim, BFG Bergen02.07.968-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
10,00,49Sondre Herland, Norna-Salhus IL03.05.979-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
-----10--------------------
10,06,85Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.991 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
10,12,12Vegard Herland, Norna-Salhus IL29.10.9510-h1 (MS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
10,19,61Andreas Jensen, Kalandseid IL10.08.982 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
10,59,60Åsmund Aasrum Andersson, Norna-Salhus IL05.12.962-h2 (MS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
11,19,16Mohamed Yahya Maad, Norna-Salhus IL12.09.953-h2 (MS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28,55Marius Øyre Vedvik, IL Gular18.03.924 (MS)Tampere/FIN, Nordic Indoor Match08.02.14

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,67Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
9,84Kristian Schjønningsen, IL Gneist18.05.991-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,53Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
9,23Thorbjørn Vika Tholo, IL Fri20.01.976 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,03Martin Roe, IL Fri01.04.922-h1 (MS)Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201412.01.14
9,83Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.931-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14

Ikke godkjente resultater
Feil på tider som følge av feilkoplet startutstyr
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,73Martin Roe, IL Fri01.04.922 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
9,52Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.934 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

Kappgang 1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,41,29Joakim Sælen, T&IF Viking18.07.931 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
7,28,23Syver Andersen Morvik, T&IF Viking16.12.932 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
11,10,00Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.962 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
11,37,79Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.963 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,57,41Joakim Sælen, T&IF Viking18.07.932 (MS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
19,34,20Helge Sveindal Rosfjord, T&IF Viking14.03.971 (G-17)Leikvang, Vestlandsmesterskap i Kappgang05.02.14
21,06,92Arild Nielsen, T&IF Viking29.07.961 (G-18/19)Leikvang, Vestlandsmesterskap i Kappgang05.02.14

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,30,35Joakim Sælen, T&IF Viking18.07.931 (MS)Stange, NM innendørs 201402.02.14
28,09,48Petter Strømmen, T&IF Viking25.02.943 (MS)Leikvang, Vestlandsmesterskap i Kappgang05.02.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,98Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.962 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
1,94Martin Roe, IL Fri01.04.922 (MS)Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201411.01.14
1,85Mons Martin Borgen, Os Turnforening06.12.949 (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
1,83Eirik Leikvoll, IL Gneist15.07.982 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
1,82Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.982 (G-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201426.01.14
1,80Magnus Leikvoll, BFG Bergen14.08.963 (MS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
1,71Eirik Sangolt, Skogsvåg IL06.08.982 (G-16)Leikvang, Stavstevne08.12.13
1,70Jørund Løken, Stord IL13.06.961 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne01.02.14
1,65Sondre Herrevold, Os Turnforening04.12.987 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
1,55Håvard Våge Opheim, IL Gneist01.09.964 (MS)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
-----10--------------------
1,55Sondre Mæland, Stord IL13.05.962 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne01.02.14
1,54Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991 (G-15)Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
1,45Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.981 (G-17)Leirvik, Seriestemne01.02.14
1,45Lars Lunde, Stord IL20.05.971 (G-17)Leirvik, Seriestemne01.02.14

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,64Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.951 (MJ)Stange, NM innendørs 201402.02.14
1,50Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.961 (G-18)Valestrand, Seriestemne27.12.13
1,50Eirik Sangolt, Skogsvåg IL06.08.981 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,45Mons Martin Borgen, Os Turnforening06.12.944 (MS)Stange, NM innendørs 201402.02.14
1,45Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turnforening30.06.981 (G-16)Os, Osmesterskap 201401.04.14
1,41Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.932 (MS)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,40Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961 (G-18/19)Bergen, Hoppstevne21.03.14
1,38Eirik Leikvoll, IL Gneist15.07.982 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,35Eirik Færevåg Tømmervik, Stord IL26.09.961 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne17.02.14
1,35Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.951 (G-18/19)Askøy, Seriestevne20.03.14
-----10--------------------
1,33Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.991 (G-15)Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
1,32Kristian W. Jensen, Fana IL17.04.971 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,30Markus Villanger, Ask Friidrett18.09.952 (G-18/19)Askøy, Seriestevne20.03.14
1,29Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.983 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,25Vegard Enerstvedt, Bremnes Idrettslag10.04.971 (G-16)Bømlo, Seriestemne07.11.13
1,25Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.971 (G-17)Valestrand, Seriestemne27.12.13
1,25Magnus Leikvoll, IL Gneist14.08.962 (G-18/19)Bergen, Hoppstevne21.03.14
1,23Cidi Nzita, Norna-Salhus IL17.09.961 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,23Erlend Mæland, Stord IL13.05.962 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne17.02.14
1,22Vegard Havn, Stord IL28.09.971 (G-16)Leirvik, Hoppstemne25.11.13
-----20--------------------
1,20Vinjar Vestbøstad, FIL Frisk16.07.972 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,20Kristian Schjønningsen, IL Gneist18.05.991 (G-15)Bergen, Hoppstevne21.03.14
1,18Sondre Mæland, Stord IL13.05.962 (G-17)Leirvik, Hoppstemne25.11.13
1,16Asbjørn d.y. Lunde, Stord IL18.07.951 (G-18/19)Leirvik, Hoppstemne16.12.13
1,14Kjetil Refsdal, FIL Aks-7716.05.984 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
1,12Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.991 (G-14)Leirvik, Hoppstemne16.12.13
1,10Lars Tømmervik, Stord IL02.03.991 (G-14)Leirvik, Hoppstemne25.11.13
1,05Stian Norheim, IL Gneist02.07.963 (G-18/19)Bergen, Hoppstevne21.03.14
1,04Lars Lunde, Stord IL20.05.972 (G-16)Leirvik, Hoppstemne16.12.13
1,03Erik Bloch, Stord IL23.12.992 (G-15)Leirvik, Seriestemne17.02.14
-----30--------------------

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,95Eirik Greibrokk Dolve, IL Fri05.05.951 (G-18/19)Leikvang, Stavstevne24.11.13
4,40Martin Roe, IL Fri01.04.921 (MS)Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201412.01.14
4,30Thorbjørn Vika Tholo, IL Fri20.01.971 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
3,60Eirik Leikvoll, IL Gneist15.07.981 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
3,13Magnus Leikvoll, BFG Bergen14.08.963 (MS)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.962 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
6,95Martin Roe, IL Fri01.04.921 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
6,89Marius Bull Hjeltnes, IL Gular22.06.961 (MS)Leikvang, Innendørsstevne28.01.14
6,07Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
6,07Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.936 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201409.03.14
6,06Christopher Lawther, Fana IL13.04.982 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
6,01Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.973 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,73Thorbjørn Vika Tholo, IL Fri20.01.976 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
5,58Christoffer Sandven, FIL Aks-7714.02.972 (G-17)Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
5,57Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turnforening30.06.988 (G-16)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
-----10--------------------
5,33Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.983 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
5,17Sondre Lindaas Gjesdal, FIL Aks-7719.05.981 (G-16)Florø, GDF Suez Indoor 201422.03.14
5,12Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.992 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
4,82Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.993 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
4,74Kristian Schjønningsen, IL Gneist18.05.992 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
4,66Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.993 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
3,79Ådne Langedal, Turn & IL Hovding17.06.992 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutten 206.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,79Mindaugas Kumstys (LTU), Skogsvåg IL06.07.991 (G-15)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57Asbjørn d.y. Lunde, Stord IL18.07.951 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne01.02.14
5,29Sondre Mæland, Stord IL13.05.962 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne01.02.14
4,77Harald Håvik, Bremnes Idrettslag11.02.991 (G-15)Leirvik, Seriestemne01.02.14
4,65Lars Lunde, Stord IL20.05.972 (G-17)Leirvik, Seriestemne01.02.14

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,12Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.961 (G-18)Valestrand, Seriestemne27.12.13
3,01Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.951 (G-18/19)Askøy, Seriestevne20.03.14
2,95Joakim Moss Grutle, Bremnes Idrettslag01.07.961 (G-17)Bømlo, Seriestemne12.12.13
2,92Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turnforening30.06.981 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,91Mons Martin Borgen, Os Turnforening06.12.949 (MS)Stange, NM innendørs 201401.02.14
2,83Filip Rørbakken, IL Fri08.08.951 (G-18/19)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t03.02.14
2,83Kristian Hansen Bruvik, IL Fri09.07.94 (MS)Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
2,81Kristian W. Jensen, Fana IL17.04.971 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,80Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961 (G-18/19)Bergen, Hoppstevne21.03.14
2,79Harald Håvik, Bremnes Idrettslag11.02.991 (G-14)Bømlo, Seriestemne07.11.13
-----10--------------------
2,78Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971 (MJ)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,76Cidi Nzita, Norna-Salhus IL17.09.962 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,71Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.933 (MS)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,70Lars Vikøyr, Ask Friidrett07.09.991 (G-15)Askøy, Seriestevne09.01.14
2,70Johannes Langhelle, Osterøy IL31.03.961 (G-18)Valestrand, Seriestemne14.03.14
2,67Tarald Strømsnes, Ask Friidrett30.07.961 (G-17)Askøy, Seriestevne14.11.13
2,66Christopher Lawther, Fana IL13.04.982 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,66Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.991 (G-15)Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
2,64Vinjar Vestbøstad, FIL Frisk16.07.973 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,61Thomas M Heggøy, Stord IL25.05.941 (G-18/19)Leirvik, Hoppstemne25.11.13
-----20--------------------
2,60Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,58Kristian Schjønningsen, IL Gneist18.05.991 (G-15)Bergen, Hoppstevne21.03.14
2,58Magnus Leikvoll, IL Gneist14.08.962 (G-18/19)Bergen, Hoppstevne21.03.14
2,56Sondre Mæland, Stord IL13.05.961 (G-17)Leirvik, Hoppstemne25.11.13
2,56Eirik Sangolt, Skogsvåg IL06.08.983 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,56Eirik Leikvoll, IL Gneist15.07.981 (G-16)Bergen, Hoppstevne21.03.14
2,55Simen Gjerde, Norna-Salhus IL20.03.971 (G-16)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t18.11.13
2,55Asbjørn d.y. Lunde, Stord IL18.07.952 (G-18/19)Leirvik, Hoppstemne25.11.13
2,55Øyvind Kvalheim Madsen, Bergens Turnforening25.01.971 (G-17)Bergen, Åpent klubbmesterskap i hopp u.t08.12.13
2,55Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.984 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
-----30--------------------
2,55Markus Villanger, Ask Friidrett18.09.952 (G-18/19)Askøy, Seriestevne20.03.14
2,54Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.974 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,53Erlend Mæland, Stord IL13.05.962 (G-17)Leirvik, Hoppstemne25.11.13
2,53Vegard Enerstvedt, Bremnes Idrettslag10.04.971 (G-17)Bømlo, Seriestemne13.03.14
2,52Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.971 (G-17)Osterøy, Osterøymeisterskap hopp u.t.17.02.14
2,52Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.961 (G-18/19)Bergen/La, Hopp u/t25.03.14
2,51Eirik Færevåg Tømmervik, Stord IL26.09.963 (G-17)Leirvik, Hoppstemne25.11.13
2,44Stian Norheim, IL Gneist02.07.963 (G-18/19)Bergen, Hoppstevne21.03.14
2,43Petter Skimmeland, Stord IL18.03.953 (G-18/19)Leirvik, Hoppstemne25.11.13
2,41Magnus Steinstø, Bergens Turnforening02.03.961 (G-18)Bergen, Åpent klubbmesterskap i hopp u.t08.12.13
-----40--------------------
2,41Sondre Rinde, IL Gneist28.01.985 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,40Vegard Havn, Stord IL28.09.971 (G-17)Leirvik, Seriestemne20.01.14
2,38Kjetil Refsdal, FIL Aks-7716.05.986 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.14
2,35Tage Unneland Weiseth, IL Fri30.06.971 (G-17)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t03.02.14
2,22Thomas Bognøy, Ask Friidrett07.03.971 (G-16)Askøy, Seriestevne14.11.13
2,22André Bjelland, Stord IL16.07.972 (G-16)Leirvik, Hoppstemne16.12.13
2,21Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.991 (G-14)Leirvik, Hoppstemne16.12.13
2,18Andreas Risøy, Bremnes Idrettslag07.08.992 (G-15)Bømlo, Seriestemne16.01.14
2,17Lars Lunde, Stord IL20.05.973 (G-16)Leirvik, Hoppstemne16.12.13
1,99Jahn Brusdal Eriksen, IL Fri10.11.972 (G-17)Arna, Arnamesterskapet i hopp u/t03.02.14
-----50--------------------
1,93Erik Bloch, Stord IL23.12.992 (G-15)Leirvik, Seriestemne17.02.14
1,91Hilmar Sætre, Bremnes Idrettslag15.02.993 (G-15)Bømlo, Seriestemne16.01.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,36Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201418.01.14
13,03Henrik Almenningen, IL Gneist02.11.972 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
12,67Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.932 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14
12,42Inge Eide Johnsen, Fana IL08.01.984 (G-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201425.01.14
11,86Trond Are Mannsåker, IL Korlevoll-Odda27.12.971 (G-17)Haugesund, Kretsstevne04.12.13
10,88Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.964 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201407.03.14

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,22Eirik Greibrokk Dolve, IL Fri05.05.951 (G-18/19)Leikvang, Stavstevne24.11.13
9,15Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL05.05.961 (G-18)Valestrand, Seriestemne27.12.13
8,51Joakim Moss Grutle, Bremnes Idrettslag01.07.961 (G-17)Bømlo, Seriestemne12.12.13
8,30Andreas Mowinckel-Nilsen, Os Turnforening30.06.981 (G-16)Os, Osmesterskap 201401.04.14
8,21Thorbjørn Vika Tholo, Bergens Turnforening20.01.971 (G-17)Leikvang, Stavstevne24.11.13
8,09Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971 (G-17)Bergen/La, Hopp u/t28.03.14
7,65Magnus Leikvoll, IL Gneist14.08.962 (G-18/19)Leikvang, Stavstevne24.11.13
7,59Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.961 (G-18/19)Bergen/La, Hopp u/t28.03.14
7,38Eirik Leikvoll, IL Gneist15.07.981 (G-16)Leikvang, Stavstevne24.11.13
6,98Markus Markmanrud, Osterøy IL17.12.971 (G-17)Valestrand, Seriestemne27.12.13
-----10--------------------
6,49Vegard Enerstvedt, Bremnes Idrettslag10.04.971 (G-16)Bømlo, Seriestemne12.12.13
5,38Hilmar Sætre, Bremnes Idrettslag15.02.991 (G-14)Bømlo, Seriestemne12.12.13

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,89Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.991 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
10,08Harald Håvik, Bremnes Idrettslag11.02.991 (G-15)Leirvik, Seriestemne01.02.14
9,27Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.992 (G-15)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
7,00Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.992 (G-15)Leirvik, Seriestemne01.02.14
5,84Ådne Langedal, Turn & IL Hovding17.06.991 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutten 206.02.14

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,46Eirik Sangolt, Skogsvåg IL06.08.981 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14
12,39Kristian W. Jensen, Fana IL17.04.973 (G-17)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
11,01Jan Henning Merkesdal, FIL Aks-7720.05.983 (G-16)Leikvang, NornaLekene 201419.01.14
9,44Sigmund Høynes Lekve, T&IF Viking01.01.972 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
9,07Kim Andrè Helle Austgulen, T&IF Viking04.04.973 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
8,56Lars Lunde, Stord IL20.05.971 (G-17)Leirvik, Seriestemne01.02.14
6,13Henrik Irgens Gravdal, IL Gneist07.01.982 (G-17)Leirvik, Seriestemne01.02.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,47Tomas Vainauskas (LTU), Skogsvåg IL29.11.982 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201408.02.14

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,05Sven Martin Skagestad, Loddefjord IL13.01.951 (G-18/19)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
13,08Eirik Greibrokk Dolve, IL Fri05.05.956 (MJ)Tallinn/EST, Teivashüppe GP02.01.14
11,89Asbjørn d.y. Lunde, Stord IL18.07.951 (G-18/19)Haugesund, Rekruttstevne05.01.14
10,71Magnus Leikvoll, IL Gneist14.08.962 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
8,86Tarald Strømsnes, Ask Friidrett30.07.963 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14
8,72Sondre Mæland, Stord IL13.05.962 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne01.02.14
8,52Erlend Mæland, Stord IL13.05.963 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne01.02.14

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,06Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.953 (MS)Stange, NM innendørs 201402.02.14
15,28Martin Roe, IL Fri01.04.922 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
11,60Torbjørn Bergfjord, Laksevåg TIL28.10.923 (G-20/22)Bærum, Sparebank1 UM inne 201408.03.14
9,16Arne Kvarven, Laksevåg TIL18.03.923 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201409.02.14

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
62,44Sven Martin Skagestad, Loddefjord IL13.01.951 (G-19)Växjö/SWE, World Indoor Throwing 201422.03.14

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5331Martin Roe, IL Fri
7,16-6,77-14,71-1,94-9,03-4,40-2,51,12
01.04.921 (MS)Sandnes, Uoff NM-mangekamp-201412.01.14

Total requesttime: 1.1826300621033 seconds