Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,94(+0,5)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031 (J-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,00(-2,0)Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.031-h1 (J-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,01(-2,2)Maria Skår, Fyllingen IL15.10.021-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,09(+0,5)Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.032 (J-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,14(-0,8)Jennifer Mjøs, Fana IL07.02.011 (J-18/19)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,15(-2,2)Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.022-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,20(+1,1)Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041 (J-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,44(-2,0)Guro Navelsaker Hjeltnes, Norna-Salhus IL24.04.042-h1 (J-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,47(+1,1)Idun Alnes Haugland, T&IF Viking24.10.042 (J-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,51(+0,5)Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.033 (J-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
-----10--------------------
8,53(+1,3)Anna Solheim, Stord IL18.02.041 (J-15)Bømlo, Seriestevne19.09.19
8,55(+1,1)Nicoline Pallesen Coulson, Norna-Salhus IL31.05.043 (J-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,61(+1,1)Sofie Skard, Stord IL22.06.044 (J-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,69(+0,0)Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.041 (J-15)Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19
8,77(+0,5)Mariell Morken, Voss IL15.12.034 (J-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,97(-0,7)Elisabeth Skogasel, Strandebarm IL05.02.041 (J-15)Strandebarm, Seriestemne08.05.19
9,04(-2,0)Camilla Hoddevik Sunnset, IL Gneist16.01.046-h1 (J-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
9,22(+0,0)Marion Hauge, IL Fri27.11.041 (J-15)Arna, Seriestevne18.09.19
9,36(-1,1)Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.031 (J-16)Bømlo, Seriestevne24.08.19
9,48(-4,1)Anna Guldberg, Ask Friidrett29.09.042 (J-15)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
-----20--------------------
9,52(-1,1)Ingrid Cecilia Hartveit, Fana IL12.03.001 (J-19)Osterøy, Karusellstevne 428.08.19
9,56(-0,1)Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.034-h3 (J-16)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
9,58(-1,1)Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.032 (J-16)Bømlo, Seriestevne24.08.19
9,99(+0,5)Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.035 (J-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
10,16(+0,1)Malin Altmann, Laksevåg TIL09.10.034-h4 (J-16)Bergen/La, Seriestevne29.04.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,37(-2,5)Erika Davidova (EST), Varegg IL11.05.031-h2 (J-16)Fana, Framolekene 201901.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,7(ok)Julia Hauge, Eikanger IL26.06.001 (J-18/19)Ostereidet, Seriestemne27.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,93(+2,4)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031 (J-16)Leikvang, Hovdingrullett 227.06.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,1Sina Marie Hjelmervik Eljervik, Skånevik IL28.07.041 (J-15)Skånevik, Seriestevne21.09.19
9,5Mariell Karstensen, Skånevik IL16.02.042 (J-15)Skånevik, Seriestevne21.09.19
10,2Thalia Sandanger, Skånevik IL29.02.043 (J-15)Skånevik, Seriestevne21.09.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,52(+0,3)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031-h1 (J-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
13,12(+0,3)Malin Altmann, Laksevåg TIL09.10.032-h1 (J-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,10(+1,8)Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.995-h1 (KS)Jonesboro/AR/USA, Sun Belt Championships11.05.19
12,17(+1,5)Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.013-fi (J-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
12,30(+1,7)Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.014-fi (J-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,33(+1,4)Maria Skår, Fyllingen IL15.10.021-fi (J-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,36(-0,2)Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.002-fi-A (KS)Fana, Framolekene 201902.06.19
12,37(+1,9)Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.033-fi (J-16)Jessheim, UM06.09.19
12,43(+1,2)Ingrid Sortland, IL Gneist10.09.995-fi-A (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
12,46(+1,9)Una Haukanes, IL Gneist30.03.034-fi (J-16)Jessheim, UM06.09.19
12,49(-0,3)Malin Marie Rosvoll Olsen, IL Gneist25.11.991-fi-A (KS)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,57(+1,8)Inger Constanse Eidhammer Lunde, Etne IL25.04.023-fi (J-17)Jessheim, UM06.09.19
-----10--------------------
12,65(+1,3)Emma Abotnes, Fana IL04.02.022 (J-17)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,67(+0,9)Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.026-fi-B (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,73(+0,3)Elise Sanden Søvik, Norna-Salhus IL16.07.971 (KS)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
12,86(+0,3)Kristin Færøvik Mork, Norna-Salhus IL17.01.972 (KS)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
12,89(+1,3)Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.023 (J-17)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,98(-0,5)Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.032-h1 (J-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
13,08(-2,0)Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041-h2 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
13,09(-0,3)Andrea Thorsheim, Norna-Salhus IL03.02.014-h2 (J-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
13,11(+1,2)Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.022 (J-17)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
13,18(+1,4)Idun Alnes Haugland, T&IF Viking24.10.043-h2 (J-15)Jessheim, UM06.09.19
-----20--------------------
13,23(+0,4)Rachel Ombeni, Bergens Turnforening20.06.018-hG (KS)Oordegem/BEL, Memorial Leon Buyle01.06.19
13,30(-0,5)Maria Vie Ytrearne, Fana IL21.07.033-h1 (J-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
13,32(+0,3)Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.032 (J-16)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
13,40(+0,6)Guro Navelsaker Hjeltnes, Norna-Salhus IL24.04.043-h5 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,41(+0,5)Nicoline Pallesen Coulson, Norna-Salhus IL31.05.041-h1 (J-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
13,53(+0,1)Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.001 (J-18/19)Os, OsLekene 201921.09.19
13,58(-0,3)Eva Moldestad, Turn & IL Hovding15.02.024-h1 (J-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,60(+1,4)Eline Høivik Brattebø, T&IF Viking27.03.045-h2 (J-15)Jessheim, UM06.09.19
13,79(+0,5)Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.043-h1 (J-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
13,82(+1,8)Anne Tharaldsen Danielsen, Norna-Salhus IL09.04.04-h2 (J-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19
-----30--------------------
13,84(-2,5)Tone Sandtorv Brakedal, Stord IL04.05.991-h1 (KS)Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
13,87(-1,5)Celine Hjorth Ingebrigtsen, Fana IL11.06.041-h1 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
13,91(-1,7)Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.023-h1 (J-17)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
13,95(+1,3)Sofie Skard, Stord IL22.06.042 (J-15)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 327.08.19
13,99(+1,3)Ida Kiri Dame, Fyllingen IL13.10.024 (J-17)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
14,00(-0,7)Elisabeth Skogasel, Strandebarm IL05.02.042 (J-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
14,07(+0,1)Anna Solheim, Stord IL18.02.043 (J-15)Os, OsLekene 201921.09.19
14,09(+0,1)Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.043 (J-15)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
14,23(+1,3)Anne Sørby Herland, Fyllingen IL19.05.025 (J-17)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
14,28(-0,3)Mina Vindenes, Fyllingen IL02.06.027-h1 (J-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----40--------------------
14,45(-0,5)Emma Karoline Aase Skålevik, Ask Friidrett20.07.035-h1 (J-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
14,58(-0,6)Anna Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag02.04.043-h1 (J-15)Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
14,61(-1,7)Celina Schicht, Norna-Salhus IL01.01.032-h1 (J-16)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
14,63(+0,3)Ingrid Cecilia Hartveit, Fana IL12.03.001 (J-18/19)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
14,83(-2,7)Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.031 (J-16)Bømlo, Seriestevne17.06.19
14,84(+1,8)Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.033-h1 (J-16)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
14,88(-0,7)Anna Guldberg, Ask Friidrett29.09.043 (J-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
15,74(+0,3)Hannah Olsen Bredenbekk, Norna-Salhus IL12.04.033 (J-16)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
15,74(-0,6)Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.034-h1 (J-16)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
16,05(-2,4)Malin Altmann, Laksevåg TIL09.10.034-h2 (J-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
-----50--------------------
16,37(-2,4)Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.035-h2 (J-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,10(+0,3)Erika Davidova (EST), Varegg IL11.05.031 (J-16)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
15,46(+0,1)Anna Wichmann (GER), Os Turnforening002 (J-18/19)Os, OsLekene 201921.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,06(+4,6)Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.991-h2 (KS)College Station/TX/USA, Texas A&M Invitational13.04.19
12,43(+4,2)Emma Abotnes, Fana IL04.02.021-fi (KJ)Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
12,88(+3,0)Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.046-fi (J-15)Jessheim, UM06.09.19
13,14(+2,4)Idun Alnes Haugland, T&IF Viking24.10.045-sf2 (J-15)Jessheim, UM06.09.19
13,19(+4,1)Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.007-h1 (J-18/19)Jessheim, UM06.09.19
13,21(+2,4)Guro Navelsaker Hjeltnes, Norna-Salhus IL24.04.047-sf2 (J-15)Jessheim, UM06.09.19
14,27(+2,6)Marion Hauge, IL Fri27.11.047-h4 (J-15)Jessheim, UM06.09.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,59(+1,9)Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.012-h1 (J-18/19)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
22,31(+1,9)Marion Hauge, IL Fri27.11.043-h1 (J-15)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
23,47(+1,9)Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.034-h1 (J-16)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,98(+1,4)Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.011-fi (J-18/19)Jessheim, UM08.09.19
25,09(+2,0)Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.995-h2 (KS)Jonesboro/AR/USA, Sun Belt Championships09.05.19
25,19(+1,4)Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.012-fi (J-18/19)Jessheim, UM08.09.19
25,37(-0,3)Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.00H (KJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
25,38(+1,6)June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.991-h1 (KS)Fana, Framolekene 201931.05.19
25,47(-1,8)Maria Skår, Fyllingen IL15.10.024-h1 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
25,48(+1,1)Emma Abotnes, Fana IL04.02.021-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201931.05.19
25,50(+1,2)Una Haukanes, IL Gneist30.03.034-h4 (J-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,78(+1,6)Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.034-fi (J-16)Jessheim, UM08.09.19
25,93(-0,8)Ingrid Sortland, IL Gneist10.09.996-h2 (KS)Hamar, NM Hamar 201903.08.19
-----10--------------------
25,96(-1,0)Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.022-h3 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
26,42(+1,1)Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.023-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201931.05.19
26,55(-4,0)Malin Marie Rosvoll Olsen, IL Gneist25.11.992-h1 (KS)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
26,60(-1,5)Jennifer Mjøs, Fana IL07.02.015-h2 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
26,73(+1,2)Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.037-h4 (J-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
26,86(-0,7)Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.044-h6 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
26,92(+1,1)Inger Constanse Eidhammer Lunde, Etne IL25.04.026-h4 (J-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
27,40(-0,7)Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.032 (J-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
27,44(+1,6)Eva Moldestad, Turn & IL Hovding15.02.024-h3 (J-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
27,85(+0,9)Nicoline Pallesen Coulson, Norna-Salhus IL31.05.046-h5 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----20--------------------
27,91(-0,3)Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.01H (KJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
27,96(-2,6)Idun Alnes Haugland, T&IF Viking24.10.043-h2 (J-15)Jessheim, UM07.09.19
28,19(-2,6)Guro Navelsaker Hjeltnes, Norna-Salhus IL24.04.044-h2 (J-15)Jessheim, UM07.09.19
28,76(-0,05)Elisabeth Skogasel, Strandebarm IL05.02.041 (J-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
28,90(+0,5)Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.042 (J-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
29,52(+2,0)Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.021 (J-17)Arna, Seriestevne15.10.19
29,68(-5,3)Eline Høivik Brattebø, T&IF Viking27.03.047-h4 (J-15)Jessheim, UM07.09.19
29,81(-0,1)Marie Mostraum, Osterøy IL22.02.041 (J-15)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
30,13(+1,1)Anne Sørby Herland, Fyllingen IL19.05.027-h1 (J-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
30,38(+1,4)Camilla Hoddevik Sunnset, IL Gneist16.01.044-h1 (J-15)Fana, Framolekene 201931.05.19
-----30--------------------
30,42(+1,5)Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.044-h1 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
30,49(+0,0)Anna Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag02.04.042-h1 (J-15)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
30,50(-1,7)Maren Høviskeland, Ask Friidrett12.04.026-h6 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
31,40(+0,5)Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.043 (J-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
31,51(-1,5)Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.031 (J-16)Bømlo, Seriestevne17.06.19
32,18(+2,0)Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.041 (J-15)Arna, Seriestevne15.10.19
32,86(+0,5)Amanda Eikanger, IL Gneist24.08.044 (J-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
36,19(+1,4)Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.038-h1 (J-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,03(-0,7)Erika Davidova (EST), Varegg IL11.05.031 (J-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,5(ok)Julia Hauge, Eikanger IL26.06.001 (J-18/19)Ostereidet, Seriestemne27.08.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,34(+5,6)Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.991-h2 (KS)San Marcos/TX/USA, Bobcat Classic27.04.19
24,81(+3,2)Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.00H (J-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
26,42(+2,5)Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.043-fi (J-15)Jessheim, UM08.09.19
26,74(+2,2)Inger Constanse Eidhammer Lunde, Etne IL25.04.025-fi (J-17)Jessheim, UM08.09.19
27,25(+2,2)Eva Moldestad, Turn & IL Hovding15.02.026-fi (J-17)Jessheim, UM08.09.19
27,40(+2,1)Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.01H (J-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
27,72(+2,8)Idun Alnes Haugland, T&IF Viking24.10.041-h1 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
28,45(+2,8)Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.042-h1 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
28,73(+2,8)Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021-h1 (J-17)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
30,47(+2,4)Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.032-h1 (J-16)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
31,28(+2,4)Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.034-h1 (J-16)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
34,57(+2,9)Malin Altmann, Laksevåg TIL09.10.032-h1 (J-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,35Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.021-h1 (J-17)Bergen/La, Laksevåg-Lekene05.05.19
42,66Una Haukanes, IL Gneist30.03.031 (J-16)Os, OsLekene 201921.09.19
45,19Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.022-h1 (J-17)Bergen/La, Laksevåg-Lekene05.05.19
45,26Eva Moldestad, Turn & IL Hovding15.02.021 (J-17)Leikvang, Hovdingrulett 102.05.19
47,51Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.041 (J-15)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
47,94Marion Hauge, IL Fri27.11.041 (J-15)Arna, Seriestevne18.09.19
48,71Gina Lund, Ask Friidrett18.12.011 (J-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
48,97Maren Høviskeland, Ask Friidrett12.04.021 (J-17)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
49,07Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.031 (J-16)Bømlo, Seriestevne03.10.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,79June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.992-fi-B (KS)Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
58,41Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.025 (KS)Fana, TMG 201922.05.19
1,01,98Ida Lindberg, Varegg IL28.08.031-h1 (J-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
1,03,32Eva Moldestad, Turn & IL Hovding15.02.024 (J-17)Jessheim, UM06.09.19
1,03,33Marie Mostraum, Osterøy IL22.02.041 (J-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
1,03,51Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.032-h1 (J-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
1,04,14Marion Hauge, IL Fri27.11.041 (KS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
1,04,48Anniken Losnedal Tonning, Varegg IL28.01.033-h1 (J-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
1,05,41Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.021 (J-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
1,06,92Emma Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.042-h1 (J-15)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
-----10--------------------
1,08,29Anna Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.043-h1 (J-15)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,10,12Maren Høviskeland, Ask Friidrett12.04.028-h6 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
1,16,98Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.034-h1 (J-16)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15,8Brittanna Hovda Balchen, Stord IL17.04.043-h1 (J-15)Leirvik, Seriestemne16.09.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,73Evie Kalnes Dencker, Varegg IL04.05.011 (J-18/19)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
1,45,61Marie Mostraum, Osterøy IL22.02.041 (J-15)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
1,47,30Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.012 (J-18/19)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
1,51,52Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.021 (J-17)Arna, Seriestevne18.09.19
1,59,08Anna Solheim, Stord IL18.02.041 (J-15)Leirvik, Seriestemne16.09.19
2,06,40Sofie Skard, Stord IL22.06.042 (J-15)Leirvik, Seriestemne16.09.19
2,10,72Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.031 (J-16)Bømlo, Seriestevne24.08.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,17,99Silje Lindstad, Varegg IL04.04.973 (KS)Mobile/AL/USA, South Alabama Invitational23.03.19
2,20,65Evie Kalnes Dencker, Varegg IL04.05.016-h2 (J-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
2,22,13Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.00H (KJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
2,22,90Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,23,48Ida Lindberg, Varegg IL28.08.032-h3 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
2,24,80Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.021-h1 (J-17)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
2,25,20Marie Mostraum, Osterøy IL22.02.047-h3 (J-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
2,27,78Sarah Adekoya, Ask Friidrett18.07.012-h1 (J-18/19)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,27,79Emma Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.041-h1 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
2,27,92Anniken Losnedal Tonning, Varegg IL28.01.032-h1 (J-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
-----10--------------------
2,29,26Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.014-h2 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
2,29,51Marion Hauge, IL Fri27.11.043 (J-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,30,15Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.01H (KJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
2,30,38Martha Gulbrandsen, Fana IL28.07.034 (J-16)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
2,30,38Nora Midttun, IL Fri03.03.011 (J-18/19)Knarvik, Seriestevne20.06.19
2,30,49Anna Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.042-h1 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
2,30,94Maria Sæterstøl, IL Gular14.02.021 (J-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,31,22Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.022-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,31,33Ida Tveit Songstad, Varegg IL26.03.023 (J-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,36,96Madeleine Kroondijk, IL Gneist26.12.023-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201931.05.19
-----20--------------------
2,37,53Maria Haustein, Os Turnforening05.11.011 (J-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne26.08.19
2,38,77Tuva Olsen Klyve, Os Turnforening12.02.046-h1 (J-15)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,39,02Brittanna Hovda Balchen, Stord IL17.04.047-h1 (J-15)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,39,53Emma Abotnes, Fana IL04.02.02H (J-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
2,42,24Maren Høviskeland, Ask Friidrett12.04.021 (J-17)Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
2,43,02Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.045 (J-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,50,89Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.041 (J-15)Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
2,53,21Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.0410-h1 (J-15)Fana, Framolekene 201931.05.19
3,08,41Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.031 (J-16)Bømlo, Seriestevne19.09.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,72Maike Verhofstad (GER), IL Gneist25.12.983 (KS)Fana, TMG 201922.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41,16Silje Lindstad, Varegg IL04.04.974-h2 (KS)Auburn/AL/USA, War Eagle Invitational20.04.19
4,43,53Christina Ellefsen Hopland, Varegg IL11.01.972 (KS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,45,55Hilde Brennskag, IL Gular17.08.971 (KS)Bergen, Skansen Athletics 503.09.19
4,52,67Nora Midttun, IL Fri03.03.013 (KS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,53,11Evie Kalnes Dencker, Varegg IL04.05.019-h1 (J-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
4,56,33mxEmma Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.042 (KS)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
4,56,87mxAnna Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.044 (KS)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
5,13,96Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021 (J-17)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
5,14,30Martha Gulbrandsen, Fana IL28.07.033 (J-16)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
5,17,31Marie Mostraum, Osterøy IL22.02.041-h1 (J-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
-----10--------------------
5,21,02Brittanna Hovda Balchen, Stord IL17.04.042-h1 (J-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
5,27,74Maria Haustein, Os Turnforening05.11.012 (J-18/19)Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
5,35,8Tuva Olsen Klyve, Os Turnforening12.02.042 (J-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
5,46,99Madeleine Kroondijk, IL Gneist26.12.021-h1 (J-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
5,52,7Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.043 (J-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
5,58,18Margit Amalie Jøsendal, FIL Aks-7705.03.011 (J-18/19)Arna, Seriestevne18.09.19
6,39,2Julia Hauge, Eikanger IL26.06.001 (J-18/19)Ostereidet, Seriestemne25.06.19

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,20,15Silje Lindstad, Varegg IL04.04.975 (KS)Birmingham/AL/USA, Alabama Track Challenge12.04.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,45,79Anna Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.046 (J-15)Jessheim, UM08.09.19
6,47,52Emma Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.041-h1 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
7,27,13Marie Mostraum, Osterøy IL22.02.0416 (J-15)Jessheim, UM08.09.19
8,28,11Maria Haustein, Os Turnforening05.11.011-h1 (J-18/19)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19

Ikke godkjente resultater
Utilstrekkelig tidtaking/Insufficient timing
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25Inga Hedvig Voster Vannes, Skånevik IL10.05.021 (J-17)Skånevik, Seriestevne21.09.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,16,1Anna Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.041 (J-15)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
10,16,2Emma Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.042 (J-15)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
10,20,68Nora Midttun, IL Fri03.03.019 (J-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
10,30,29Christina Ellefsen Hopland, Varegg IL11.01.974-h2 (KS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
10,30,63Silje Lindstad, Varegg IL04.04.972 (KS)Mobile/AL/USA, Jaguar Opener15.03.19
10,31,2mxIngrid Brattabø, IL Fri19.06.039-h4 (KS)Osterøy, Osterøytrearen23.09.19
10,35,79Hilde Brennskag, IL Gular17.08.971-h1 (KS)Fana, Framolekene 201902.06.19
10,56,63Martha Gulbrandsen, Fana IL28.07.038 (J-16)Jessheim, UM08.09.19
11,21,13Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021 (J-17)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
11,39,1mxMarie Mostraum, Osterøy IL22.02.0419-h4 (KS)Osterøy, Osterøytrearen23.09.19
-----10--------------------
11,41,3Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.011 (J-18)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
12,51,5Johanna Aakre Høgli, Osterøy IL22.01.032 (J-16)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
13,56,3Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.033 (J-16)Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
14,51,0mxSunniva Vevle, Osterøy IL04.07.0322-h2 (KS)Osterøy, Osterøytrearen23.09.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,33,48Maike Verhofstad (GER), IL Gneist25.12.9814 (KS)Fana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,27,73Silje Lindstad, Varegg IL04.04.9722 (KS)Jonesboro/AR/USA, Sun Belt Championships12.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,08,4Ida Burrows (SWE), Norna-Salhus IL03.01.011 (KS)Bergen, Løpsstevne16.11.19

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,46,97mxNora Midttun, IL Fri03.03.011 (KS)Arna, Seriestevne15.10.19

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,00(-2,3)Una Haukanes, IL Gneist30.03.032-fi (J-16)Jessheim, UM07.09.19
12,61(+0,9)Anna Solheim, Stord IL18.02.042 (J-15)Os, OsLekene 201922.09.19
12,70(+0,9)Sofie Skard, Stord IL22.06.043 (J-15)Os, OsLekene 201922.09.19
13,64(-1,6)Celine Hjorth Ingebrigtsen, Fana IL11.06.042 (J-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
13,84(-0,4)Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.042-h1 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
14,23(+0,9)Anna Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag02.04.044 (J-15)Os, OsLekene 201922.09.19
18,25(-2,7)Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.033-h1 (J-16)Fana, Framolekene 201931.05.19

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,88Una Haukanes, IL Gneist30.03.032-h1 (J-16)Jessheim, UM07.09.19

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,42(+1,9)Emma Abotnes, Fana IL04.02.021 (J-17)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
16,32(+0,2)Ida Kiri Dame, Fyllingen IL13.10.026 (J-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,57(+3,2)Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.021-h1 (J-17)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
16,23(+3,2)Ida Kiri Dame, Fyllingen IL13.10.022-h1 (J-17)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,60(+0,1)Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.016-fi (J-U20)Borås/SWE, European Athletics Under 20 Championships 201920.07.19
14,45(+1,5)Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.012 (J-18/19)Jessheim, UM06.09.19
14,85(+1,8)Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.00H (J-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
15,15(-1,5)Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.011 (J-19)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen06.07.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,13(+4,0)Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.01H (J-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,38(-0,8)Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.011-h1 (J-18/19)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
27,40(-0,8)Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.012-h1 (J-18/19)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
29,84(-0,8)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031-h1 (J-16)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
30,63(-0,8)Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.013-h1 (J-18/19)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
30,67(-0,8)Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.021-h1 (J-17)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
31,90(+0,0)Celine Hjorth Ingebrigtsen, Fana IL11.06.041-h1 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
34,35(+0,4)Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-15)Leirvik, Seriestemne09.09.19
35,84(+0,0)Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.022-h3 (J-17)Bergen/La, Seriestevne25.09.19
36,03(+0,0)Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.042-h1 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
38,86(-0,8)Hannah Olsen Bredenbekk, Norna-Salhus IL12.04.032-h1 (J-16)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
-----10--------------------

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,02Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.024 (J-17)Jessheim, UM07.09.19
48,50Celine Hjorth Ingebrigtsen, Fana IL11.06.041 (J-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
52,43Tuva Olsen Klyve, Os Turnforening12.02.042 (J-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
53,54Anne Tharaldsen Danielsen, Norna-Salhus IL09.04.041 (J-15)Oslo/St, KM Oslo og Akershus14.09.19

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,29Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.013 (J-U20)Kristiansand, Nordic U2018.08.19

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,18,98Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.022 (J-17)Jessheim, UM07.09.19

3000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03,31Silje Lindstad, Varegg IL04.04.979 (KS)Jonesboro/AR/USA, Sun Belt Championships11.05.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,23,46Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021 (KS)Jämsä/FIN, Ja Hyppykarnevaalit27.06.19

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,57,32Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021 (J-17)Jessheim, UM07.09.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,19,16Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021 (J-17)Haugesund, Mailekene 201918.05.19

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,09,03Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.024 (J-U18)Baku/AZE, European Youth Olympic Festival26.07.19

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,21,4Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021 (KS)Os, Søftelandsmarsjen26.10.19

Kappgang 3 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,01+Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.02 (J-U20)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting06.04.19

Kappgang 5 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,52+Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.02 (J-U20)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting06.04.19

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,12Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.0230 (J-U20)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting06.04.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,66Elise Nedberg, Norna-Salhus IL12.03.973 (KS)Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,63Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.00H (J-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
1,62Andrea Thorsheim, Norna-Salhus IL03.02.011 (KS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
1,60Elisabeth Bolstad Raa, Fana IL03.05.035 (J-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
1,52Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-15)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
1,50Hannah Olsen Bredenbekk, Norna-Salhus IL12.04.032 (J-16)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
1,47Anna Solheim, Stord IL18.02.042 (J-15)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
1,38Emma Abotnes, Fana IL04.02.02H (J-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,33Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.031 (J-16)Bergen/La, Seriestevne11.08.19
1,32Celine Hjorth Ingebrigtsen, Fana IL11.06.042 (J-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
-----10--------------------
1,32Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.032 (J-16)Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
1,30Anna Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag02.04.043 (J-15)Os, OsLekene 201922.09.19
1,26Malin Altmann, Laksevåg TIL09.10.031 (J-16)Bergen/La, Seriestevne25.09.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,43Synne Marie Engebretsen, Fana IL31.07.0215 (KS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
2,92Maria Vie Ytrearne, Fana IL21.07.031 (J-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,74Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.011 (J-18/19)Knarvik, Stavstevne26.09.19
1,55Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.031 (J-16)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,00Clarisse Favé (FRA), Fana IL26.06.011 (J-18/19)Bergen, Bergen Pole Vault 330.04.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,06(+0,0)Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.992 (KS)Jonesboro/AR/USA, Sun Belt Championships11.05.19
5,67(+0,7)Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.00H (KJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
5,61(+1,0)Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.011 (J-18/19)Jessheim, UM06.09.19
5,59(+0,3)Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.021 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
5,57(+1,1)Andrea Thorsheim, Norna-Salhus IL03.02.011 (KS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
5,52(+1,7)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031 (J-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
5,48(+1,2)Jennifer Mjøs, Fana IL07.02.011 (J-18/19)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
5,45(+1,6)Kristin Færøvik Mork, Norna-Salhus IL17.01.975 (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
5,41(+0,3)Elise Sanden Søvik, Norna-Salhus IL16.07.971 (KS)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
5,37(+1,1)Elise Nedberg, Norna-Salhus IL12.03.9711-kv (KS)Hamar, NM Hamar 201902.08.19
-----10--------------------
5,35(+0,6)Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.983 (KS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
5,27(+0,4)Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.001 (J-18/19)Os, OsLekene 201921.09.19
5,25(+1,2)Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.034 (J-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,12(+1,2)Julie Marie Bressand, Norna-Salhus IL20.07.973 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
5,04(+1,7)Guro Navelsaker Hjeltnes, Norna-Salhus IL24.04.041 (J-15)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
4,99(-3,2)Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041-kv (J-15)Jessheim, UM07.09.19
4,96(+0,9)Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.041 (J-16)Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19
4,87(+0,0)Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.012 (J-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,80(+0,0)Rachel Ombeni, Bergens Turnforening20.06.011 (J-18)Bergen, Skansen Athletics 420.08.19
4,71(+0,0)Nicoline Pallesen Coulson, Norna-Salhus IL31.05.0413 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----20--------------------
4,68(+0,7)Emma Abotnes, Fana IL04.02.02H (J-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4,55(+1,2)Malin Dale, Os Turnforening17.05.022 (J-17)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
4,54(+0,4)Ingrid Cecilia Hartveit, Fana IL12.03.004 (J-18/19)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
4,46(+1,5)Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.033 (J-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
4,45(+0,7)Camilla Hoddevik Sunnset, IL Gneist16.01.044 (J-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
4,44(+0,2)Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.045 (J-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
4,42(+1,1)Sofie Skard, Stord IL22.06.042 (J-15)Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
4,40(+0,0)Elisabeth Skogasel, Strandebarm IL05.02.041 (J-15)Strandebarm, Seriestemne08.05.19
4,38(+0,9)Ida Kiri Dame, Fyllingen IL13.10.021 (J-17)Leikvang, Hovdingrullett 322.08.19
4,29(+0,1)Anna Guldberg, Ask Friidrett29.09.042 (J-16)Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19
-----30--------------------
4,28(+1,5)Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.021 (J-17)Arna, Seriestevne15.10.19
4,26(-3,9)Anne Sørby Herland, Fyllingen IL19.05.027 (J-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
4,23(+1,6)Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.034 (J-16)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
4,18(-0,1)Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.042 (J-15)Os, OsLekene 201921.09.19
4,14(-0,2)Anna Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag02.04.044 (J-15)Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
4,07(-1,4)Emma Karoline Aase Skålevik, Ask Friidrett20.07.033 (J-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
4,03(+1,8)Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.036 (J-16)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
4,03(-0,2)Anna Solheim, Stord IL18.02.043 (J-15)Os, OsLekene 201921.09.19
3,97(+0,8)Tuva Olsen Klyve, Os Turnforening12.02.044 (J-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
3,78(-0,2)Amanda Eikanger, IL Gneist24.08.044 (J-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
-----40--------------------
3,74(+0,2)Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.041 (J-15)Arna, Seriestevne15.10.19
3,52(-1,1)Maria Haustein, Os Turnforening05.11.012 (J-18/19)Os, OsLekene 201921.09.19
3,27(+0,6)Nicole Sylvia Madry, Loddefjord IL01.02.035 (J-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,20(+2,7)Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.992 (KS)San Marcos/TX/USA, Bobcat Invitational29.03.19
5,67(+3,4)Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.014 (J-19)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen07.07.19
5,62(+4,5)Jennifer Mjøs, Fana IL07.02.015-fi (J-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
5,55(+2,1)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031 (J-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
5,28(+2,5)Julie Marie Bressand, Norna-Salhus IL20.07.973 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
5,03(+2,1)Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.044-fi (J-15)Jessheim, UM07.09.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,72Thea Olsvold Hausberg, Os Turnforening27.04.048 (J-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
3,60Sina Marie Hjelmervik Eljervik, Skånevik IL28.07.041 (J-15)Skånevik, Seriestevne21.09.19
2,97Thalia Sandanger, Skånevik IL29.02.042 (J-15)Skånevik, Seriestevne21.09.19
2,73Mariell Karstensen, Skånevik IL16.02.043 (J-15)Skånevik, Seriestevne21.09.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,58(+0,5)Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.981 (KS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
11,89(+1,2)Elise Sanden Søvik, Norna-Salhus IL16.07.974 (KS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,81(+1,0)Julie Marie Bressand, Norna-Salhus IL20.07.976 (KS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19
11,81(+0,0)Rachel Ombeni, Bergens Turnforening20.06.017 (KS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19
11,79(+0,4)Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.021 (J-17)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
11,44(+0,0)Celine Hjorth Ingebrigtsen, Fana IL11.06.044-kv (J-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
11,20(+1,1)Elise Nedberg, Norna-Salhus IL12.03.979 (KS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19
11,01(+0,8)Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL06.02.9724 (KS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
10,98(-0,4)Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.009-fi (J-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
10,92(-1,7)Guro Navelsaker Hjeltnes, Norna-Salhus IL24.04.042 (J-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----10--------------------
10,88(+0,8)Elisabeth Bolstad Raa, Fana IL03.05.031 (J-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
10,80(+1,6)Maria Vie Ytrearne, Fana IL21.07.032 (J-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
10,78(-0,2)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031 (J-16)Os, OsLekene 201922.09.19
10,77(+0,0)Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.011 (J-18/19)Arna, Seriestevne18.09.19
10,53(+1,4)Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.041 (J-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
10,51(+0,0)Ingrid Cecilia Hartveit, Fana IL12.03.001 (J-19)Bergen, Skansen Athletics 325.06.19
10,36(+0,0)Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.031 (J-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
10,09(+0,8)Synne Marie Engebretsen, Fana IL31.07.021 (J-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
10,09(+2,0)Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.028 (J-17)Jessheim, UM06.09.19
9,67(+0,0)Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-15)Leirvik, Seriestemne09.09.19
-----20--------------------
9,65(+0,0)Anne Sørby Herland, Fyllingen IL19.05.021 (J-17)Bergen, Skansen Athletics 325.06.19
9,56(-5,1)Malin Dale, Os Turnforening17.05.023 (J-17)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
9,36(+0,0)Ida Kiri Dame, Fyllingen IL13.10.022 (J-17)Bergen, Skansen Athletics 325.06.19
9,25(+0,4)Nicoline Pallesen Coulson, Norna-Salhus IL31.05.043 (J-15)Os, OsLekene 201922.09.19
9,16(+0,2)Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.044 (J-15)Os, OsLekene 201922.09.19
8,55(+0,0)Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.022 (J-17)Bergen/La, Seriestevne25.09.19
8,41(-0,6)Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.035 (J-16)Haugesund, Mailekene 201918.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,56(+2,2)Celine Hjorth Ingebrigtsen, Fana IL11.06.041 (J-15)Jessheim, UM06.09.19
11,21(+4,1)Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.012 (J-18/19)Jessheim, UM07.09.19
11,13(+3,8)Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.013 (J-18/19)Jessheim, UM07.09.19
11,12(+2,5)Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL06.02.974 (KS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
11,00(+3,9)Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.005 (J-18/19)Jessheim, UM07.09.19
10,80(+2,7)Ingrid Cecilia Hartveit, Fana IL12.03.001 (J-18/19)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
8,62(+2,7)Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.035 (J-16)Haugesund, Mailekene 201918.05.19

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31Sina Marie Hjelmervik Eljervik, Skånevik IL28.07.041 (J-15)Skånevik, Seriestevne21.09.19
6,52Mariell Karstensen, Skånevik IL16.02.042 (J-15)Skånevik, Seriestevne21.09.19
5,94Thalia Sandanger, Skånevik IL29.02.043 (J-15)Skånevik, Seriestevne21.09.19

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,89Mariell Morken, Voss IL15.12.031 (J-16)Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19
11,32Emma Abotnes, Fana IL04.02.02H (J-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
10,74Anna Solheim, Stord IL18.02.041 (J-15)Os, OsLekene 201922.09.19
10,59Johanne Leathem, Fana IL16.01.041 (J-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
10,05Frida Rose Dixon, Fana IL11.11.031 (J-16)Bergen, Skansen Athletics 211.06.19
9,90Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.038 (J-16)Jessheim, UM07.09.19
9,56Elisabeth Bolstad Raa, Fana IL03.05.034 (J-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
9,52Thea Olsvold Hausberg, Os Turnforening27.04.041 (J-15)Os, Kvalifiseringsstevne26.08.19
8,88Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.031 (J-16)Knarvik, Seriestevne20.06.19
8,35Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.031 (J-16)Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
-----10--------------------
8,24Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-15)Leirvik, Seriestemne09.09.19
8,13Malin Dale, Os Turnforening17.05.021 (J-17)Os, Kvalifiseringsstevne26.08.19
8,01Elisabeth Skogasel, Strandebarm IL05.02.041 (J-15)Strandebarm, Seriestemne08.05.19
7,88Tuva Olsen Klyve, Os Turnforening12.02.042 (J-15)Os, OsLekene 201922.09.19
7,70Amanda Eikanger, IL Gneist24.08.042 (J-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
7,53Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.034 (J-16)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
6,63Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.041 (J-15)Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
6,62Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.032 (J-16)Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
6,08Stina Leivestad Morvik, FIL Aks-7724.08.041 (J-15)Knarvik, Kaststevne06.04.19
5,65Una Haukanes, IL Gneist30.03.033 (J-16)Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
-----20--------------------
5,62Emilie Hestad, IL Gneist02.02.042 (J-15)Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
4,97Brittanna Hovda Balchen, Stord IL17.04.043 (J-15)Leirvik, Seriestemne16.09.19

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,55Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL14.12.971 (KS)Bergen/La, Seriestevne11.08.19
12,11Julie Woie Flølo, Bergens Turnforening25.07.991 (KS)Bergen, Skansen Athletics 211.06.19
11,56Mariell Morken, Voss IL15.12.036 (J-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
11,39Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.992 (KS)Fana, Framolekene 201901.06.19
11,08Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.008 (J-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
10,43Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.011 (J-18/19)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
9,83Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.01H (J-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
9,76Oda Marie Myklebust, Bergens Turnforening22.03.013 (J-18/19)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
8,68Anna Solheim, Stord IL18.02.041 (J-15)Leirvik, Seriestemne16.09.19
7,70Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.002 (J-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,12Anna Wichmann (GER), Os Turnforening001 (J-18/19)Os, OsLekene 201922.09.19

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,35Anna Solheim, Stord IL18.02.041 (J-15)Bømlo, Seriestevne24.08.19
31,77Johanne Leathem, Fana IL16.01.041 (J-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
20,46Tuva Olsen Klyve, Os Turnforening12.02.042 (J-15)Os, OsLekene 201921.09.19
19,01Stina Leivestad Morvik, FIL Aks-7724.08.041 (J-15)Knarvik, Seriestevne19.09.19
18,10Andrine Sanguanpong, IL Gneist13.04.041 (J-15)Fana, Gneist kaststevne 124.09.19
17,18Sofie Mehl Lode, Bergens Turnforening29.01.041 (J-15)Hornnes, Otra Hopp og Kast 125.07.19
15,27Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.042 (J-15)Fana, Gneist kaststevne 124.09.19
10,27Yoanna Vik, IL Gneist28.10.043 (J-15)Fana, Gneist kaststevne 124.09.19

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,04Hedda Hauge Aasgård, FIL Aks-7709.02.011 (J-18/19)Jessheim, UM08.09.19
39,23Oda Marie Myklebust, Bergens Turnforening22.03.011 (J-18/19)Geithus, Kastkarusell26.06.19
37,29Mariell Morken, Voss IL15.12.031 (J-16)Gloppen, Loggane Open21.07.19
29,04Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.002 (J-18/19)Hornnes, Otra Hopp og Kast 125.07.19
28,79Frida Rose Dixon, Fana IL11.11.031 (J-16)Fana, Kaststevne-1101.09.19
27,30Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.011 (J-18/19)Fana, Framolekene 201931.05.19
21,74Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.037 (J-16)Jessheim, UM06.09.19
20,64Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.991 (KS)Bergen, Skansemyren kastkarusell 325.05.19
18,98Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.031 (J-16)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
18,51Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.013 (J-18/19)Hornnes, Otra Hopp og Kast 125.07.19
-----10--------------------
18,41Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.031 (J-16)Bømlo, Seriestevne24.08.19
17,67Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.001 (J-18/19)Os, OsLekene 201921.09.19
17,01Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.031 (J-16)Fana, Gneist kaststevne 124.09.19
16,97Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.032 (J-16)Bømlo, Seriestevne17.06.19
16,97Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.032 (J-16)Fana, Gneist kaststevne 124.09.19
14,35Mailen Simmenes Fotland, Osterøy IL04.02.031 (J-16)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
12,43Una Haukanes, IL Gneist30.03.033 (J-16)Fana, Gneist kaststevne 124.09.19

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,16Mariell Morken, Voss IL15.12.031 (J-16)Voss, Kaststemne07.08.19
33,31Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
32,50Frida Rose Dixon, Fana IL11.11.031 (J-16)Fana, Kaststevne-1101.09.19
30,49Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.0310 (J-17)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen05.07.19
30,38Stina Leivestad Morvik, FIL Aks-7724.08.041 (J-15)Bergen, Skansemyren kastkarusell 730.07.19
24,97Sofie Mehl Lode, Bergens Turnforening29.01.041 (J-15)Hornnes, Otra Hopp og Kast 125.07.19
23,09Johanne Leathem, Fana IL16.01.041 (J-15)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1010.09.19

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
71,43Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL14.12.971 (KS)Tempe/AZ/USA, ASU Invitational22.03.19
55,49Oda Marie Myklebust, Bergens Turnforening22.03.014 (KS)Hamar, NM Hamar 201902.08.19
40,87Mariell Morken, Voss IL15.12.036 (J-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
38,29Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.994 (J-U23)Sigdal, NM Junior23.08.19

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,72Marion Hauge, IL Fri27.11.041 (J-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
17,05Johanne Leathem, Fana IL16.01.042 (J-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
12,48Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.043 (J-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,25Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.031 (J-16)Jessheim, UM06.09.19
28,84Sofie Mehl Lode, Bergens Turnforening29.01.041 (J-15)Hornnes, Otra Hopp og Kast 227.07.19
28,62Emma Abotnes, Fana IL04.02.02H (J-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
27,87Malin Dale, Os Turnforening17.05.021 (J-17)Os, OsLekene 201921.09.19
27,54Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.038 (J-17)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen05.07.19
26,41Anna Solheim, Stord IL18.02.041 (J-15)Bømlo, Seriestevne24.08.19
26,18Frida Rose Dixon, Fana IL11.11.032 (J-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
22,55Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.031 (J-16)Bergen, Skansemyren kastkarusell 509.07.19
21,97Tuva Olsen Klyve, Os Turnforening12.02.042 (J-15)Os, OsLekene 201921.09.19
21,97Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.031 (J-16)Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
-----10--------------------
19,50Marion Hauge, IL Fri27.11.041 (J-15)Knarvik, Seriestevne20.06.19
18,61Johanne Leathem, Fana IL16.01.041 (J-15)Bergen, Skansemyren kastkarusell 927.08.19
18,27Trine Sjøvoll Stensen, Bremnes Idrettslag31.03.035 (J-16)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
14,54Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-15)Leirvik, Seriestemne09.09.19
12,46Emilie Hestad, IL Gneist02.02.041 (J-15)Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
11,04Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.042 (J-15)Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
9,71Una Haukanes, IL Gneist30.03.032 (J-16)Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
9,35Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.033 (J-16)Fana, Gneist kaststevne 215.10.19

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,90Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.033 (KS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
41,81Julie Woie Flølo, Bergens Turnforening25.07.992 (KS)Fana, Framolekene 201901.06.19
39,64Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.00H (J-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19
33,16Andrea Thorsheim, Norna-Salhus IL03.02.012 (KS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
22,71Oda Marie Myklebust, Bergens Turnforening22.03.011 (J-18/19)Hornnes, Otra Hopp og Kast 227.07.19
22,38Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.001 (J-18/19)Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
18,82Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.991 (KS)Bergen, Skansemyren kastkarusell 325.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,58Anna Wichmann (GER), Os Turnforening001 (J-18/19)Os, OsLekene 201921.09.19

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,57Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.031 (J-16)Knarvik, Kaststevne06.04.19

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,44Johanne Leathem, Fana IL16.01.041 (J-15)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1010.09.19

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,83Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.991 (KS)Bergen, Skansemyren kastkarusell 325.05.19

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5267Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening
14,85(+1,8)-1,63-10,85-24,81(+3,2)-5,55(+2,7)-39,64-2,24,03
18.02.00 (J-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19
4483Andrea Thorsheim, FIL Aks-77
15,13(+4,0)-1,57-9,83-27,40(+2,1)-5,22(+1,7)-29,96-2,32,35
03.02.019 (J-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5287Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening
14,85(+1,8)-1,63-10,85-24,81(+3,2)-5,62(+4,7)-39,64-2,24,03
18.02.004 (J-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4043Emma Abotnes, Fana IL
16,35(-1,1)-1,38-11,32-26,42(-0,2)-4,68(+0,7)-28,62-2,39,53
04.02.025 (J-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2331Helene Olsen Austnes, IL Fri
36,02-10,39-20,64-18,82-11,69
13.01.991 (KS)Bergen, Skansemyren kastkarusell 325.05.19

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1193Linnea Thorsheim, FIL Aks-77
NM-8,25-16,13-19,85-6,50
22.04.031 (J-16)Knarvik, Kaststevne06.04.19

Total requesttime: 2.3284101486206 seconds