Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87(+1,6)Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021 (J-18/19)Leikvang, Norna young 227.05.20
7,89(+1,6)Maria Skår, Fyllingen IL15.10.022 (J-18/19)Leikvang, Norna young 227.05.20
7,95(+0,7)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,05(-0,2)Guro Navelsaker Hjeltnes, Fyllingen IL24.04.044-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,25(-2,4)Kitty Augusta Friele Faye, Fana IL17.08.021 (J-18/19)Fana, Karabinlekene04.09.20
8,31(-0,2)Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.041-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,36(+0,8)Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041 (J-16)Leikvang, Norna young 120.05.20
8,36(+2,0)Anna Solheim, Stord IL18.02.041-h2Haugesund, Kretsstevne27.05.20
8,50(+0,4)Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.001Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
8,51(+1,6)Maria Ones, Norna-Salhus IL08.03.001Leikvang, Norna young 227.05.20
-----10--------------------
8,52(+1,3)Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-16)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
8,60(-2,8)Mathilde Handeland, Fana IL27.08.051 (J-15)Fana, Karabinlekene04.09.20
8,66(+1,3)Sarah Adekoya, Ask Friidrett18.07.012 (J-18/19)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
8,66(-2,4)Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.032 (J-17)Fana, Karabinlekene04.09.20
8,72(+0,8)Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.042 (J-16)Leikvang, Norna young 120.05.20
8,84(-2,8)Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.052 (J-15)Fana, Karabinlekene04.09.20
8,86(+0,8)Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.031-h6 (J-17)Bergen/La, Seriestevne10.06.20
8,93(-0,4)Ida Natvik, Stord IL15.11.052-h1 (J-14)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
8,94(ok)Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.041 (J-16)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
8,94(+0,8)Ingrid Vines, Laksevåg TIL15.04.051-h4 (J-15)Bergen/La, Seriestevne23.09.20
-----20--------------------
8,97(-0,5)Sigrid Bruflat, Øystese IL16.04.041 (J-16)Strandebarm, Seriestemne16.09.20
9,04(-0,5)Ronja Garen, Øystese IL03.11.031 (J-17)Strandebarm, Seriestemne16.09.20
9,04(+0,9)Mariell Morken, Voss IL15.12.031 (J-17)Voss, Seriestemne23.09.20
9,21(-0,5)Fredrikke Rasmussen, Øystese IL12.10.042 (J-16)Strandebarm, Seriestemne16.09.20
9,32(ok)Astrid Kolstad Silseth, Ask Friidrett03.03.042 (J-16)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
9,33(-0,5)Maria Øygard, Strandebarm IL04.07.032 (J-17)Strandebarm, Seriestemne16.09.20
9,53(-2,4)Nora Digranes, Fana IL03.01.041 (J-16)Fana, Karabinlekene04.09.20
9,57(-0,5)Victoria Gjerde Berge, Strandebarm IL05.07.033 (J-17)Strandebarm, Seriestemne16.09.20
9,66(-0,2)Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.031 (J-17)Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
9,70(+0,8)Hannah Olsen Bredenbekk, Norna-Salhus IL12.04.031 (J-17)Leikvang, Norna young 120.05.20
-----30--------------------
9,73(-0,5)Linnea Stryker-Vassnes, Øystese IL09.03.052 (J-14)Strandebarm, Seriestemne16.09.20
9,93(-0,5)Velaug Kaale Midthus, Øystese IL25.06.021 (J-18/19)Strandebarm, Seriestemne16.09.20
9,97(-0,5)Ingrid Almås Eide, Strandebarm IL25.02.051 (J-15)Strandebarm, Seriestemne16.09.20
10,14(-0,5)Bertine Hovland, Øystese IL27.06.043 (J-16)Strandebarm, Seriestemne16.09.20
10,15(-0,5)Hanna Øygard, Strandebarm IL17.09.052 (J-15)Strandebarm, Seriestemne16.09.20
10,18(-0,2)Jette Furnes, Bremnes Idrettslag09.11.051 (J-15)Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
10,18(-0,5)Ingeborg Hovland, Øystese IL30.11.044 (J-16)Strandebarm, Seriestemne16.09.20
11,45(+0,9)Eldbjørg Anne Sanden Søvik, IL Fri17.02.561 (KV60)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,21(-2,4)Yorsalem Tesfai Berhane (ERI), Stord IL03.10.054-h1 (J-15)Leirvik, Seriestemne03.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,4(+0,0)Victoria Hanstveit, Mjøsdalen IL11.02.921Osterøy, Seriestemne27.09.20
11,1(ok)Ellinor Thomas Isaac, IL Trio12.08.051 (J-15)Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20
12,0(+0,0)Anne Mjelde Hanstveit, Mjøsdalen IL30.03.681 (KV55)Osterøy, Seriestemne27.09.20
17,4(+0,0)Ragnhild Johanne Hanstvedt, Mjøsdalen IL24.04.341 (KV85)Osterøy, Seriestemne27.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,81(+3,1)Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021 (J-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
7,92(+3,1)Guro Navelsaker Hjeltnes, Fyllingen IL24.04.041 (J-16)Leikvang, Norna young 410.06.20
8,06(+3,1)Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.042 (J-16)Leikvang, Norna young 410.06.20
8,10(+3,1)Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.031 (J-17)Leikvang, Norna young 410.06.20
8,29(+3,1)Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.032 (J-17)Leikvang, Norna young 410.06.20
8,3(+2,6)Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.052-h8 (J-15)Bergen, Skansen Athletics 109.06.20
8,33(+3,1)Anne Tharaldsen Danielsen, Norna-Salhus IL09.04.043 (J-16)Leikvang, Norna young 410.06.20
8,52(+2,5)Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.041 (J-16)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
8,91(+2,5)Famke Sevel, Ask Friidrett07.03.051 (J-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
8,93(+2,7)Tiril Bergheim, Norna-Salhus IL03.05.051 (J-15)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,06(+0,2)Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021 (J-18/19)Leikvang, Norna young 303.06.20
10,41(+0,2)Guro Navelsaker Hjeltnes, Fyllingen IL24.04.041 (J-16)Leikvang, Norna young 303.06.20
10,68(+0,2)Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.042 (J-16)Leikvang, Norna young 303.06.20
10,78(+0,2)Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.031 (J-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
11,29(+0,9)Tiril Bergheim, Norna-Salhus IL03.05.051 (J-15)Fana, Karabinlekene06.09.20
11,35(+0,9)Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.052 (J-15)Fana, Karabinlekene06.09.20
11,50(+0,2)Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.043 (J-16)Leikvang, Norna young 303.06.20
11,71(+0,0)Ingrid Vines, Laksevåg TIL15.04.052-h2 (J-15)Bergen/La, Seriestevne30.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,01(+3,5)Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021 (J-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
10,32(+3,5)Guro Navelsaker Hjeltnes, Fyllingen IL24.04.041 (J-16)Leikvang, Norna young 410.06.20
10,81(+3,5)Mathilde Handeland, Fana IL27.08.051 (J-15)Leikvang, Norna young 410.06.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,34(-0,3)Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.993-h3Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
12,41(+1,5)Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021 (J-18/19)Leikvang, Norna young 120.05.20
12,44(-1,9)Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.012-fi (J-U20)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
12,46(-0,3)Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.031-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
12,48(+1,4)Anne Skudal Dolvik, IL Gneist21.02.881Fana, Gneistspelen 202022.08.20
12,49(+0,9)Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.011Leikvang, Norna 130.05.20
12,50(+0,9)Una Haukanes, IL Gneist30.03.035-fi (J-17)Jessheim, UM 202028.08.20
12,51(+1,1)Christine Bjelland Jensen, IL Gular16.06.944-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
12,51(+1,4)Ingrid Sortland, IL Gneist10.09.992Fana, Gneistspelen 202022.08.20
12,61(+1,7)Maria Skår, Fyllingen IL15.10.021Fana, Norna 206.06.20
-----10--------------------
12,89(+1,7)Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.043Fana, Norna 206.06.20
12,89(+1,7)Guro Navelsaker Hjeltnes, Fyllingen IL24.04.043Fana, Norna 206.06.20
13,07(+1,6)Andrea Thorsheim, Norna-Salhus IL03.02.018-fi-AFana, Norna 420.06.20
13,11(+0,6)Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041 (J-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
13,21(+0,9)Emma Abotnes, Norna-Salhus IL04.02.024Leikvang, Norna 130.05.20
13,23(+1,6)Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.034Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
13,24(+1,3)Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.001Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
13,25(+0,6)Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.031 (J-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
13,36(+1,8)Anna Solheim, Stord IL18.02.041 (J-16)Haugesund, Kretsstevne10.06.20
13,44(+1,7)Mathilde Handeland, Fana IL27.08.055Fana, Norna 206.06.20
-----20--------------------
13,55(+0,9)Lilli Margaret Gulbrandsen, IL Gneist06.05.053 (J-15)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
13,66(-0,4)Anne Tharaldsen Danielsen, Norna-Salhus IL09.04.041 (J-16)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
13,78(-0,4)Sofie Skard, Stord IL22.06.042 (J-16)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
13,85(-1,0)Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.041 (J-16)Os, OsLekene 202026.09.20
13,98(+0,9)Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.054 (J-15)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
14,02(-1,0)Vilde Wendel Nyberg, Fana IL17.07.031 (J-17)Os, OsLekene 202026.09.20
14,07(+1,8)Tiril Bergheim, Norna-Salhus IL03.05.051 (J-15)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
14,22(+0,9)Frida Sætrum, Fana IL19.07.056 (J-15)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
14,41(-0,7)Karen Lynne Bjerknesli, BFG Bergen29.12.961Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
14,42(-1,9)Anna Isdal Dolmen, FIL Aks-7710.08.031 (J-17)Leikvang, Norna 904.10.20
-----30--------------------
14,47(+1,8)Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.042 (J-16)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
14,57(-0,4)Anna Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag02.04.044 (J-16)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
14,58(-1,0)Astrid Kolstad Silseth, Ask Friidrett03.03.042 (J-16)Os, OsLekene 202026.09.20
14,73(-0,7)Anita Iversen Lilleskare, BFG Bergen22.08.782Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
15,17(-1,0)Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.031 (J-17)Knarvik, Seriestevne28.05.20
15,17(-1,4)Kristin Lunde, Os Turnforening09.03.721 (KV45)Os, KM Veteran04.10.20
15,22(-1,6)Aurora Grøttveit, FIL Aks-7715.05.051 (J-15)Knarvik, Seriestevne16.06.20
15,45(+1,7)Hannah Olsen Bredenbekk, Norna-Salhus IL12.04.032 (J-17)Leikvang, Norna young 120.05.20
15,50(-3,2)Maren Høviskeland, Ask Friidrett12.04.022 (J-16/18)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
15,80(+0,1)Kine Helen Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett03.04.043 (J-16)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
-----40--------------------
16,37(-3,2)Kine-Helen Hilleren, Ask Friidrett04.03.043 (J-16/18)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
18,34(-1,4)Eldbjørg Anne Sanden Søvik, IL Fri17.02.561 (KV60)Os, KM Veteran04.10.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,55(+0,5)Erika Davidova (EST), Varegg IL11.05.031 (J-17)Arna, Askokarusellen08.07.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,1(+1,4)Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021 (J-18/19)Leikvang, Norna young 517.06.20
12,8(+1,4)Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.041 (J-16)Leikvang, Norna young 517.06.20
13,2(+1,4)Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.031 (J-17)Leikvang, Norna young 517.06.20
13,8(+1,4)Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.042 (J-16)Leikvang, Norna young 517.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,44(+4,2)Una Haukanes, IL Gneist30.03.036-h8Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,83(+2,4)Guro Navelsaker Hjeltnes, Fyllingen IL24.04.041-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,86(+3,2)Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.044-h1Fana, Norna 420.06.20
12,89(+2,3)Andrea Thorsheim, Norna-Salhus IL03.02.014-h2Fana, Norna 420.06.20
13,31(+2,5)Lilli Margaret Gulbrandsen, IL Gneist06.05.057-sf1 (J-15)Jessheim, UM 202028.08.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,87(+0,8)Ezinne Okparaebo, Norna-Salhus IL03.03.882-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,63(+1,9)Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.023-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,73(+1,7)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
19,39(+1,3)Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.042-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
19,44(+1,3)Guro Navelsaker Hjeltnes, Fyllingen IL24.04.043-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,72(+2,3)Christine Bjelland Jensen, IL Gular16.06.943-h2Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,26(-0,8)Christine Bjelland Jensen, IL Gular16.06.943-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
25,33(+1,1)Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.021 (J-18/19)Leikvang, Norna young 303.06.20
25,36(-2,1)June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.991Fana, Hoppkarusell-331.05.20
25,36(+1,1)Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.022 (J-18/19)Leikvang, Norna young 303.06.20
25,43(+0,4)Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.01-h2 (J-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
25,52(+0,7)Anne Skudal Dolvik, IL Gneist21.02.881Fana, Norna 206.06.20
25,60(+0,5)Ingrid Sortland, IL Gneist10.09.994-h1 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
25,77(+0,6)Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.015-h2Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
25,81(+0,6)Live Haugstad Hilton, Bergens Turnforening12.09.991Fana, Karabinlekene06.09.20
25,93(+1,8)Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.033-h3 (J-17)Jessheim, UM 202029.08.20
-----10--------------------
26,26(-1,2)Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.036-h4Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
26,32(-1,5)Una Haukanes, IL Gneist30.03.032-h1 (J-17)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
26,43(+0,2)Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.041 (J-16)Leikvang, Norna young 410.06.20
26,45(+1,1)Guro Navelsaker Hjeltnes, Fyllingen IL24.04.043-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
26,85(+0,7)Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.042Fana, Norna 206.06.20
27,06(+1,1)Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.031 (J-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
27,69(-0,2)Anna Solheim, Stord IL18.02.04H (J-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
27,85(-1,5)Lilli Margaret Gulbrandsen, IL Gneist06.05.051 (J-15)Os, OsLekene 202027.09.20
28,06(-0,7)Anne Tharaldsen Danielsen, Norna-Salhus IL09.04.042-h1Fana, Norna 421.06.20
28,24(-0,1)Tiril Bergheim, Norna-Salhus IL03.05.052 (J-15)Arna, Askokarusellen12.08.20
-----20--------------------
28,35(+1,5)Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.043 (J-16)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
28,36(+0,4)Sarah Adekoya, Ask Friidrett18.07.011 (J-18/19)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
29,09(+0,2)Frida Sætrum, Fana IL19.07.051 (J-15)Leikvang, Norna young 410.06.20
29,37(+1,1)Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.052 (J-15)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
29,51(-1,3)Julia Varsi, Ask Friidrett02.07.053 (J-15)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
30,06(+0,0)Vigdis Gaupholm Reigstad, IL Fri26.08.731 (KV)Arna, Askokarusellen14.10.20
30,16(-1,3)Pia Norheim, Ask Friidrett24.03.054 (J-15)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
30,37(+0,6)Andrea Hjortland, Fana IL11.09.053 (J-15)Fana, Karabinlekene06.09.20
30,70(+1,1)Rebecka Dale, Norna-Salhus IL10.06.043 (J-16)Leikvang, Norna young 303.06.20
31,56(-1,8)Kristin Lunde, Os Turnforening09.03.721 (KV45)Os, KM Veteran03.10.20
-----30--------------------
33,58(+0,0)Kine-Helen Hilleren, Ask Friidrett04.03.041 (J-16)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
33,63(+1,5)Kine Helen Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett03.04.044 (J-16)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
40,24(+0,0)Eldbjørg Anne Sanden Søvik, IL Fri17.02.561 (KV60)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,38(-0,9)Yorsalem Tesfai Berhane (ERI), Stord IL03.10.051 (J-15)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,10(+2,3)Tiril Bergheim, Norna-Salhus IL03.05.056-h3 (J-15)Jessheim, UM 202029.08.20
31,97(+3,5)Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.031 (J-17)Bømlo, Seriestevne01.10.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,79June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.994-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,38Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.021 (J-18/19)Leikvang, Norna young 227.05.20
42,72Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.041 (J-16)Os, OsLekene 202026.09.20
43,05Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.012 (J-18/19)Leikvang, Norna young 227.05.20
43,20Ingrid Ellingsen, FIL Aks-7716.11.031 (J-17)Os, OsLekene 202026.09.20
43,51Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041 (J-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
44,75Amalie Melby Arnesen, Ask Friidrett08.09.052-h1 (J-15)Os, OsLekene 202026.09.20
45,14Mathilde Handeland, Fana IL27.08.051 (J-15)Arna, Askokarusellen17.06.20
45,98Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021-h1 (J-18)Bergen/La, Seriestevne03.06.20
46,15Tiril Bergheim, Norna-Salhus IL03.05.051-h2 (J-15)Os, OsLekene 202026.09.20
-----10--------------------
46,32Frida Sætrum, Fana IL19.07.053-h1 (J-15)Os, OsLekene 202026.09.20
46,37Pia Norheim, Ask Friidrett24.03.052-h2 (J-15)Os, OsLekene 202026.09.20
46,76Maria Ones, Norna-Salhus IL08.03.002Leikvang, Norna young 227.05.20
46,94Julia Varsi, Ask Friidrett02.07.052 (J-15/18)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
47,16Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.043 (J-15/18)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
47,36Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.053-h2 (J-15)Os, OsLekene 202026.09.20
48,42Maren Høviskeland, Ask Friidrett12.04.021 (J-18)Overhalla, Seriestevne25.06.20
48,98Maria Hatlem Kringeland, Stord IL09.03.011 (J-18/19)Leirvik, Seriestemne14.09.20
49,28Lea Småland, IL Fri10.02.052 (J-15)Arna, Askokarusellen17.06.20
50,37Sunneva Bergsveinsdottir, Laksevåg TIL07.11.012-h1 (J-19)Bergen/La, Seriestevne03.06.20
-----20--------------------
58,20Kine-Helen Hilleren, Ask Friidrett04.03.045 (J-15/18)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,06June Sæbøe Tveit, Norna-Salhus IL14.04.991Fana, Norna 421.06.20
56,45Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.023 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
57,29Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.011Fana, Gneistspelen 202022.08.20
59,77Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.022Fana, Gneistspelen 202022.08.20
1,00,50Sarah Adekoya, Ask Friidrett18.07.016 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
1,00,66Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.031-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
1,01,02Ingrid Ellingsen, Norna-Salhus IL16.11.033Fana, Norna 421.06.20
1,02,26Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.042Fana, Norna 207.06.20
1,02,67Amalie Melby Arnesen, Ask Friidrett08.09.051 (J-15)Os, OsLekene 202027.09.20
1,03,08Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.043Fana, Norna 527.06.20
-----10--------------------
1,03,97Pia Norheim, Ask Friidrett24.03.052 (J-15)Os, OsLekene 202027.09.20
1,04,02Julia Varsi, Ask Friidrett02.07.052 (KJ)Arna, Askokarusellen08.07.20
1,05,93Vigdis Gaupholm Reigstad, IL Fri26.08.731 (KV)Arna, Askokarusellen23.09.20
1,07,50Marion Hauge, IL Fri27.11.041 (J-16)Arna, Askokarusellen23.09.20
1,08,13Maren Nordås Øvsthus, Mjøsdalen IL08.03.052-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
1,10,07Kristin Lunde, Os Turnforening09.03.721 (KV45)Os, KM Veteran04.10.20
1,12,80Tuva Olsen Klyve, Os Turnforening12.02.043Fana, Norna 207.06.20
1,25,29Kine-Helen Hilleren, Ask Friidrett04.03.041 (J-16)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,16,4Ellinor Thomas Isaac, IL Trio12.08.051 (J-15)Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41,6Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021 (J-18/19)Leikvang, Norna 904.10.20
1,55,81Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-16)Leirvik, Seriestemne14.09.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,24Ingrid Emilsen Kristiansen, IL Gular19.12.921Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
2,19,99Tuva Thomassen Fagerbakke, IL Gular06.05.993-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,21,25Amalie Melby Arnesen, Ask Friidrett08.09.053-h3 (J-15)Jessheim, UM 202029.08.20
2,21,59Sarah Adekoya, Ask Friidrett18.07.016 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
2,22,23Julia Varsi, Ask Friidrett02.07.055-h3 (J-15)Jessheim, UM 202029.08.20
2,22,99mxAnita Iversen Lilleskare, BFG Bergen Løpeklubb22.08.781-h3Arna, Askokarusellen12.08.20
2,25,58Pia Norheim, Ask Friidrett24.03.057-h3 (J-15)Jessheim, UM 202029.08.20
2,26,02Ida Grytaas Forsmo, IL Gular12.12.045-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,26,14Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.023Fana, Gneistspelen 202023.08.20
2,26,23mxVigdis Gaupholm Reigstad, IL Fri26.08.732-h3Arna, Askokarusellen12.08.20
-----10--------------------
2,34,01Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.021 (J-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
2,35,79Maria Haustein, Os Turnforening05.11.016-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,37,04Julie Hordnes, Loddefjord IL07.08.041 (J-16)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
2,38,10Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.041 (J-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
2,38,36Maren Høviskeland, Ask Friidrett12.04.021 (J-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,38,58Gro Johnson, Ask Friidrett16.01.761 (KV40)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,39,16mxMaren Nordås Øvsthus, Mjøsdalen IL08.03.052Arna, Askokarusellen14.10.20
2,39,38Kristin Lunde, Os Turnforening09.03.722 (KV45)Os, KM Veteran03.10.20
2,40,90Hanne Stamnesfet Næss, Ask Friidrett05.12.041 (J-16)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
2,41,43mxMirjam Mjelde, Osterøy IL02.04.691 (KV)Arna, Askokarusellen14.10.20
-----20--------------------
2,42,60Anna Solheim, Stord IL18.02.04H (J-16)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
2,44,66Tuva Olsen Klyve, Os Turnforening12.02.042 (J-16)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,21,00Maike Verhofstad (GER), IL Gneist25.12.986 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202016.08.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,03,82Anita Iversen Lilleskare, BFG Bergen Løpeklubb22.08.781Arna, Askokarusellen23.09.20
3,04,74mxSarah Adekoya, Ask Friidrett18.07.011 (J-18/19)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
3,06,56mxAmalie Melby Arnesen, Ask Friidrett08.09.051 (J-15)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
3,07,74mxJulia Varsi, Ask Friidrett02.07.052 (J-15)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
3,11,06mxPia Norheim, Ask Friidrett24.03.053 (J-15)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
3,27,88mxHanne Stamnesfet Næss, Ask Friidrett05.12.041 (J-16)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
3,28,14mxMaren Høviskeland, Ask Friidrett12.04.022 (J-18/19)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
3,38,50Tuva Olsen Klyve, Os Turnforening12.02.042Arna, Askokarusellen23.09.20
4,04,78Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.031 (J-17)Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,24,45mxIngrid Emilsen Kristiansen, IL Gular19.12.9211-h2Sandnes, Løpsstevne03.07.20
4,32,05Ine Bakken, IL Gular28.05.9610-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,44,40Bertine-Helene Færø, Varegg IL27.12.927-fi-BOsterøy, HTB karusell 129.08.20
4,44,47mx+Eli Anne Dvergsdal, IL Gneist19.11.911-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
4,45,24Hilde Brennskag, IL Gular17.08.971-fi-CJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,46,87mxAnna Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.041-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,47,77mxEmma Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.042-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,48,08Anita Iversen Lilleskare, BFG Bergen Løpeklubb22.08.781Arna, Askokarusellen08.07.20
4,56,77Vigdis Gaupholm Reigstad, IL Fri26.08.734Arna, Askokarusellen08.07.20
5,01,91Sarah Adekoya, Ask Friidrett18.07.011 (J-18/19)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
-----10--------------------
5,03,76Julia Varsi, Ask Friidrett02.07.051 (J-15)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
5,05,85Pia Norheim, Ask Friidrett24.03.052 (J-15)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
5,08,29Amalie Melby Arnesen, Ask Friidrett08.09.051 (J-15)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
5,11,72Brittanna Hovda Balchen, Stord IL17.04.043 (J-16)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
5,13,75Karen Lynne Bjerknesli, BFG Bergen29.12.962Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
5,21,00Maria Haustein, Os Turnforening05.11.011 (J-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne18.06.20
5,21,36Hanne Stamnesfet Næss, Ask Friidrett05.12.045Arna, Askokarusellen08.07.20
5,22,44Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.026Arna, Askokarusellen08.07.20
5,25,17Gro Johnson, Ask Friidrett16.01.762 (KV40)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
5,27,37Signe-Marie Torvund, IL Fri23.06.047Arna, Askokarusellen08.07.20
-----20--------------------
5,27,64Mirjam Mjelde, Osterøy IL02.04.6912-fi-B (KV50)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
5,40,0Bente Hellevik, IL Trio29.09.701 (KV50)Husnes, Seriestevne26.08.20
5,43,8Maria Ones, Norna-Salhus IL08.03.001Leikvang, Norna 1009.10.20
5,56,65Solveig Lie Onstad, Laksevåg TIL20.04.931Bergen/La, Seriestevne09.09.20
6,04,41Olive Holcroft, Laksevåg TIL31.05.031 (J-17)Bergen/La, Seriestevne09.09.20
6,09,40mx+Astrid Olafsdottir, IL Fri22.11.643-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
6,22,38mx+Hanne Liland, Varegg IL07.08.694-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
6,45,84mx+Ragnhild Guri Korneliussen, IL Fri31.07.515-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40,78Maike Verhofstad (GER), IL Gneist25.12.986-fi-BOsterøy, HTB karusell 129.08.20
5,11,96Marie Charvolin (FRA), BFG Bergen09.05.012 (J-18/19)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04,48Eli Anne Dvergsdal, IL Gneist19.11.911-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
5,55,08Mirjam Mjelde, Osterøy IL02.04.692-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
6,36,51Astrid Olafsdottir, IL Fri22.11.643-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
6,49,90Hanne Liland, Varegg IL07.08.694-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
7,15,43Ragnhild Guri Korneliussen, IL Fri31.07.515-h2Arna, Askokarusellen12.08.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,25,71Eli Anne Dvergsdal, IL Gneist19.11.911Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
6,30,51Anita Iversen Lilleskare, BFG Bergen Løpeklubb22.08.781 (KV40)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
7,10,91Amalie Melby Arnesen, Ask Friidrett08.09.054 (J-15)Jessheim, UM 202030.08.20
7,12,42Julia Varsi, Ask Friidrett02.07.055 (J-15)Jessheim, UM 202030.08.20
7,14,03Pia Norheim, Ask Friidrett24.03.057 (J-15)Jessheim, UM 202030.08.20
7,31,29Hanne Stamnesfet Næss, Ask Friidrett05.12.041 (J-16)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,31,72Ine Bakken, IL Gular28.05.962-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,46,91Lina Rivedal, Varegg IL14.06.872-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,51,07Eli Anne Dvergsdal, IL Gneist19.11.913-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,59,06Ingrid Emilsen Kristiansen, IL Gular19.12.926-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
10,00,46Anita Iversen Lilleskare, BFG Bergen Løpeklubb22.08.787-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
10,09,25mxEmma Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.041-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
10,11,12mxHilde Brennskag, IL Gular17.08.971-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
10,13,30mxAmalie Joensen, IL Gular24.08.963-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
10,13,82mxAnna Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.042-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
10,17,17mxBertine-Helene Færø, Varegg IL27.12.921Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
-----10--------------------
10,22,44mxIngrid Revheim, IL Gular12.06.925-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
10,29,87mxThea Charlotte Knutsen, Varegg IL26.09.043-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
10,31,15mxSilje Lindstad, Varegg IL04.04.977-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
10,33,09mxVigdis Gaupholm Reigstad, IL Fri26.08.731Arna, Askokarusellen17.06.20
10,45,59Maria Sæterstøl, IL Gular14.02.026 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
10,45,73Ingrid Brattabø, IL Fri19.06.033-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
10,57,06mxSiren Gudvangen Rosenlund, Varegg IL05.02.894-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
11,09,88Hanne Stamnesfet Næss, Ask Friidrett05.12.045-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
11,17,46mxBrittanna Hovda Balchen, Stord IL17.04.045-hmx2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
11,25,40mxKaroline Loftås, Osterøy IL26.07.915-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
-----20--------------------
11,29,00Maria Haustein, Os Turnforening05.11.011 (J-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne V06.08.20
11,45,57Victoria Hanstveit, Mjøsdalen IL11.02.926-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
11,46,03mxMirjam Mjelde, Osterøy IL02.04.697-h4 (KV50)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
12,11,0Bente Hellevik, IL Trio29.09.701Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20
12,19,41mxAnne Hege Straume, Varegg IL29.05.761Arna, Askokarusellen14.10.20
12,32,25mxMarielle Kallekleiv, Mjøsdalen IL01.02.9313-h4Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
12,33,63mxAstrid Olafsdottir, IL Fri22.11.642Arna, Askokarusellen14.10.20
12,34,09Bodil Hjellvik Askeland, Stord IL19.02.6314-h4 (KV55)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
12,57,98mxHanne Liland, Varegg IL07.08.693Arna, Askokarusellen14.10.20
14,08,26mxNora Midttun, IL Fri03.03.014Arna, Askokarusellen14.10.20
-----30--------------------
14,08,35mxLin Wæhle, IL Fri12.09.705Arna, Askokarusellen14.10.20
14,25,43mxRagnhild Guri Korneliussen, IL Fri31.07.517-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
14,38,56mxSissel Bjørke, IL Fri03.01.636Arna, Askokarusellen14.10.20
15,43,11mxSølvi Mari Revheim, Osterøy IL633-h1 (KV55)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
15,58,03mxMarianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.015-h1 (J-19)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
16,26,47mxMarit Brakvatne Mjelde, Osterøy IL28.12.657-h1 (KV55)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
18,03,04mxSigne Hannisdal, Osterøy IL25.09.5114-h1 (KV65)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,56,45Maryna Novik (BLR), IF Klypetussen12.12.815-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
10,26,87mxMaike Verhofstad (GER), IL Gneist25.12.986-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,27,70mxIne Bakken, IL Gular28.05.964-h1Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
16,32,98Lina Rivedal, Varegg IL14.06.876-h2Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
16,53,03Eli Anne Dvergsdal, IL Gneist19.11.918-h2Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
17,15,71Anita Iversen Lilleskare, BFG Bergen22.08.7810-h2Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
17,22,64Hilde Brennskag, IL Gular17.08.971-h1Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
17,23,54Ingrid Revheim, IL Gular12.06.922-h1Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
17,25,72mxAdele Norheim Henriksen, IL Gular08.03.022-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
17,34,18Amalie Joensen, IL Gular24.08.965-h1Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
17,42,00mxStine Dale, Norna-Salhus IL11.11.984-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
17,43,00mxNora Midttun, IL Fri03.03.011-h2Arna, Askokarusellen08.07.20
-----10--------------------
17,47,92mxKristine Fjellanger, Varegg IL06.12.923-h2Arna, Askokarusellen08.07.20
17,54,42Ingrid Emilsen Kristiansen, IL Gular19.12.922Stavanger, Kveldsstevne26.08.20
18,03,20mxAnna Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.048-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
18,05,1Bertine-Helene Færø, Varegg IL27.12.921Ostereidet, Eikangerløpet 201927.09.20
18,28,07mxEmma Hanstveit, Mjøsdalen IL16.05.049-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
19,35,40mxThea Charlotte Knutsen, Varegg IL26.09.041-h3Arna, Askokarusellen08.07.20
19,41,0Grethe Jørgensen, FIL Aks-7710.11.752Ostereidet, Eikangerløpet 201927.09.20
20,32,68mxVictoria Hanstveit, Mjøsdalen IL11.02.922-h3Arna, Askokarusellen08.07.20
21,20,2Bente Hellevik, IL Trio29.09.701 (KV50)Husnes, Seriestevne12.08.20
22,56,0mxMarit Iren Reigstad, Osterøy IL25.08.832Stjørdal, Seriestevne23.09.20
-----20--------------------
23,15,54mxMaria Nyhammer Larsen, Sotra Sportsklubb18.01.943-h3Arna, Askokarusellen08.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,12,2mxIda Burrows (SWE), Norna-Salhus IL03.01.017-h2Haugesund, Løpsstevne28.11.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,46,73Lina Rivedal, Varegg IL14.06.876-h1Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
34,56,10Adele Norheim Henriksen, IL Gular08.03.027-h1Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
36,43,01Ingrid Revheim, IL Gular12.06.9211-h1Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
37,23,76Eli Anne Dvergsdal, IL Gneist19.11.911Fana, Gneist avslutningsstevne løp22.10.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,22,9mxMaryna Novik (BLR), IF Klypetussen12.12.819-h7Kristiansand, Stadionmila07.08.20
40,28,54Maike Verhofstad (GER), IL Gneist25.12.982Fana, Gneist avslutningsstevne løp22.10.20

Ikke godkjente resultater
Mannlig hare
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,44,7mxAdele Norheim Henriksen, IL Gular08.03.021-h6Kristiansand, Stadionmila07.08.20

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,88(+0,2)Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.011Fana, Norna 420.06.20
14,69(-2,2)Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.014 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
15,20(+0,8)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031Fana, Norna 206.06.20
15,82(-2,2)Andrea Thorsheim, Norna-Salhus IL03.02.017 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202016.08.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,15(+0,9)Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.011 (J-18/19)Arna, Askokarusellen08.07.20
31,84(-1,7)Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-16)Leirvik, Seriestemne21.09.20

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,24Una Haukanes, IL Gneist30.03.032 (J-17)Jessheim, UM 202029.08.20
48,39Sofie Skard, Stord IL22.06.042Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
48,78Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.041 (J-16)Fana, Karabinlekene04.09.20
52,26Anna Solheim, Stord IL18.02.042 (J-16)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
52,57Anne Tharaldsen Danielsen, Norna-Salhus IL09.04.044-h1 (J-16)Jessheim, UM 202028.08.20
54,62Maren Nordås Øvsthus, Mjøsdalen IL08.03.052 (J-15)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
55,08Tuva Olsen Klyve, Os Turnforening12.02.043 (J-16)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20

400 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,16Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.012 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
1,05,10Una Haukanes, IL Gneist30.03.035-h2Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,46,02Ine Bakken, IL Gular28.05.961Fana, Sverre Sørnes Hinderfestival06.08.20

3000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,29,81Ine Bakken, IL Gular28.05.965Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
11,52,70Kristine Fjellanger, Varegg IL06.12.927Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,36,72Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202014.08.20

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,00,6Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.022Bergen, Skansemyrsprinten23.09.20

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,24,89Siri Gamst Glittenberg, Laksevåg TIL10.09.021Haugesund, Kretsstevne17.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Malin Støyva, Norna-Salhus IL09.08.941Fana, Karabinlekene04.09.20
1,67Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.982Leikvang, Norna young 517.06.20
1,60Andrea Thorsheim, Norna-Salhus IL03.02.012Fana, Norna 206.06.20
1,55Anna Solheim, Stord IL18.02.045 (J-16)Jessheim, UM 202028.08.20
1,53Sarah Adekoya, Ask Friidrett18.07.011 (J-18/19)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
1,50Sofie Skard, Stord IL22.06.041 (J-16)Haugesund, Kretsstevne10.06.20
1,45Hannah Olsen Bredenbekk, Norna-Salhus IL12.04.031 (J-17)Leikvang, Norna young 517.06.20
1,43Solveig Lie Onstad, Laksevåg TIL20.04.931Bergen/La, Seriestevne30.09.20
1,40Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.001Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
1,36Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.031 (J-17)Bergen/La, Seriestevne10.06.20
-----10--------------------
1,33Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.042 (J-16)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
1,25Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.031 (J-17)Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
1,05Eldbjørg Anne Sanden Søvik, IL Fri17.02.561 (KV60)Os, KM Veteran03.10.20
0,79Ragnhild Johanne Hanstvedt, Mjøsdalen IL24.04.341 (KV85)Os, KM Veteran03.10.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58Kitty Augusta Friele Faye, Fana IL17.08.021 (J-18/19)Fana, Hoppkarusell-1025.06.20
3,38Synne Marie Engebretsen, Fana IL31.07.022 (J-18/19)Fana, Hoppkarusell-1025.06.20
2,90Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.011 (J-18/19)Knarvik, Norna 1218.10.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,56(+1,7)Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.025 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
5,55(+1,4)Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.031 (J-17)Fana, Hoppkarusell-714.06.20
5,54(+0,1)Andrea Thorsheim, Norna-Salhus IL03.02.011Fana, Norna 527.06.20
5,54(+1,9)Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.016 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
5,48(+1,3)Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.02Leikvang, Norna 601.07.20
5,45(+1,3)Una Haukanes, IL Gneist30.03.032 (J-17)Jessheim, UM 202029.08.20
5,25(+1,5)Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.005 (J-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
5,25(+1,5)Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.03 (J-17)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
5,15(+0,4)Mathilde Handeland, Fana IL27.08.051 (J-15)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
5,14(+1,8)Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.042Fana, Norna 420.06.20
-----10--------------------
5,14(-1,2)Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.041 (J-16)Os, OsLekene 202026.09.20
4,82(+1,5)Nicoline Pallesen Coulson, Fyllingen IL31.05.041 (J-16)Leikvang, Norna young 303.06.20
4,79(+1,0)Celina Schicht, Norna-Salhus IL01.01.034Fana, Norna 420.06.20
4,78(+0,1)Guro Navelsaker Hjeltnes, Fyllingen IL24.04.041 (J-16)Fana, Hoppkarusell-507.06.20
4,78(+1,0)Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.052 (J-15)Os, OsLekene 202026.09.20
4,74(+1,9)Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.031 (J-17)Leikvang, Norna young 517.06.20
4,68(+1,2)Sofie Skard, Stord IL22.06.042 (J-16)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
4,63(+1,9)Jennifer Mjøs, Fana IL07.02.011 (J-18/19)Fana, Hoppkarusell-714.06.20
4,62(+0,1)Frida Sætrum, Fana IL19.07.05 (J-15)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
4,55(+1,8)Lilli Margaret Gulbrandsen, IL Gneist06.05.053 (J-15)Fana, Karabinlekene05.09.20
-----20--------------------
4,52(-0,6)Maria Vie Ytrearne, Fana IL21.07.031 (J-17)Fana, Hoppkarusell-507.06.20
4,43(+1,5)Maria Juliane Bekken, Ask Friidrett15.02.051 (J-15)Arna, Askokarusellen17.06.20
4,33(+1,2)Anna Solheim, Stord IL18.02.042 (J-16)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
4,33(-0,4)Andrea Hjortland, Fana IL11.09.0517 (J-15)Jessheim, UM 202029.08.20
4,28(-1,9)Julia Varsi, Ask Friidrett02.07.053 (J-15)Os, OsLekene 202026.09.20
4,21(+0,8)Anna Guldberg, Ask Friidrett29.09.042 (J-16)Os, OsLekene 202026.09.20
4,13(+2,0)Sarah Adekoya, Ask Friidrett18.07.011 (J-18/19)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,12(-0,7)Pia Norheim, Ask Friidrett24.03.054 (J-15)Os, OsLekene 202026.09.20
3,98(+0,0)Maren Nordås Øvsthus, Mjøsdalen IL08.03.051 (KJ)Arna, Askokarusellen14.10.20
3,68(+1,7)Nora Digranes, Fana IL03.01.041 (J-16)Fana, Karabinlekene05.09.20
-----30--------------------
3,12(+0,1)Eldbjørg Anne Sanden Søvik, IL Fri17.02.561 (KV60)Os, KM Veteran03.10.20
2,45(ok)Ellinor Thomas Isaac, IL Trio12.08.051 (J-15)Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20
1,35(+0,0)Ragnhild Johanne Hanstvedt, Mjøsdalen IL24.04.341 (KV85)Osterøy, Seriestemne27.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,60(+2,8)Andrea Thorsheim, Norna-Salhus IL03.02.011Leikvang, Norna 601.07.20
5,52(+2,2)Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.027 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
5,47(+2,9)Una Haukanes, IL Gneist30.03.031 (J-17)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
5,34(+2,5)Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.033 (J-17)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
5,32(+2,2)Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.001Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
5,09(+4,5)Jennifer Mjøs, Fana IL07.02.011 (J-18/19)Fana, Hoppkarusell-714.06.20
4,79(+4,2)Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.052 (J-15)Fana, Karabinlekene05.09.20
4,76(+2,8)Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.031 (J-17)Leikvang, Norna young 517.06.20
4,74(+2,1)Frida Sætrum, Fana IL19.07.052 (J-15)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
4,62(+3,6)Lilli Margaret Gulbrandsen, IL Gneist06.05.053 (J-15)Fana, Karabinlekene05.09.20
4,44(+2,2)Anna Guldberg, Ask Friidrett29.09.042 (J-16)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,43(+2,1)Maria Juliane Bekken, Ask Friidrett15.02.052 (J-15)Fana, Hoppkarusell-714.06.20
4,40(+2,6)Andrea Hjortland, Fana IL11.09.055 (J-15)Fana, Karabinlekene05.09.20
4,14(+4,2)Sarah Adekoya, Ask Friidrett18.07.011 (J-18/19)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,11(+2,5)Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.031 (J-17)Bømlo, Seriestevne01.10.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,51(+1,2)Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.982Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
12,28(+1,0)Rachel Ombeni, Norna-Salhus IL20.06.013Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
11,84(+1,2)Fride Vågen, Laksevåg TIL07.02.023Fana, Norna 527.06.20
11,75(+1,4)Julie Marie Bressand, Norna-Salhus IL20.07.9710Canberra/AUS, 2019-20 AACT T&F Championships26.01.20
11,73(+1,8)Hannah Rimstad Steffensen, Fana IL01.08.021 (J-18/19)Fana, Hoppkarusell-331.05.20
11,43(+1,9)Celine Hjorth Ingebrigtsen, Fana IL11.06.041 (J-16)Fana, Hoppkarusell-507.06.20
11,16(-1,5)Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.002Fana, Karabinlekene06.09.20
11,10(+1,9)Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL06.02.971Fana, SommerHopp-101.08.20
11,09(+2,0)Celina Schicht, Norna-Salhus IL01.01.035Fana, Norna 527.06.20
11,03(+0,8)Mathilde Handeland, Fana IL27.08.051 (J-15)Fana, Hoppkarusell-331.05.20
-----10--------------------
10,99(+1,9)Frida Sætrum, Fana IL19.07.051 (J-15)Fana, Hoppkarusell-1 og Kastkarusell-624.05.20
10,97(+1,6)Guro Navelsaker Hjeltnes, Fyllingen IL24.04.044Leikvang, Norna 314.06.20
10,85(+1,0)Maria Vie Ytrearne, Fana IL21.07.031 (J-17)Fana, Hoppkarusell-1 og Kastkarusell-624.05.20
10,54(+1,1)Pernille Hvamsal Sagevik, Ask Friidrett03.03.041 (J-16)Os, OsLekene 202027.09.20
10,48(+0,5)Linnea Thorsheim, Norna-Salhus IL22.04.036Fana, Norna 527.06.20
10,28(+1,1)Julianna Henden, Bergens Turnforening26.02.052 (J-15)Os, OsLekene 202027.09.20
10,10(+0,3)Andrea Hjortland, Fana IL11.09.056 (J-15)Jessheim, UM 202028.08.20
10,10(+1,3)Leah Marie Henriksen Indrebø, Ask Friidrett15.12.021 (J-18/19)Os, OsLekene 202027.09.20
9,96(-0,8)Sofie Skard, Stord IL22.06.046 (J-16)Jessheim, UM 202029.08.20
9,25(+1,0)Anna Guldberg, Ask Friidrett29.09.042 (J-16)Os, OsLekene 202027.09.20
-----20--------------------
9,04(-1,2)Tiril Bergheim, Norna-Salhus IL03.05.051 (J-15)Leikvang, Norna 904.10.20
6,29(-1,2)Eldbjørg Anne Sanden Søvik, IL Fri17.02.561 (KV60)Os, KM Veteran04.10.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,69(+2,2)Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.982Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,06Mariell Morken, Voss IL15.12.031 (J-17)Voss, Seriestemne02.09.20
12,91Helene Sofie Ingvaldsen, Norna-Salhus IL22.06.961Fana, Kaststevne05.12.20
11,76Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL14.12.971Bergen/La, Seriestevne16.09.20
11,72Solveig Fredriksen, Fana IL16.12.921Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
11,57Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.998Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
11,40Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.001 (KJ)Bergen, Skansen Athletics 325.08.20
10,42Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL01.05.951Bergen/La, Seriestevne30.09.20
10,05Oda Marie Myklebust, Bergens Turnforening22.03.011 (J-18/19)Gloppen, Loggane Open07.06.20
9,97Marianne Feidje Mjelde, Osterøy IL02.06.011Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
9,80Emma Abotnes, Norna-Salhus IL04.02.021Bergen, Kaststevne30.09.20
-----10--------------------
9,12Brit Ingrid Birketveit, IL Fri09.09.771 (KV40)Arna, Askokarusellen08.07.20
9,09Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.982Bergen, Kaststevne30.09.20
9,00Helga Reigstad, Osterøy IL24.07.721 (KV45)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
8,29Inga Amalie Iversen, Norna-Salhus IL20.01.003Bergen, Kaststevne30.09.20
8,13Malin Støyva, Norna-Salhus IL09.08.942Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
8,04Andrea Thorsheim, Norna-Salhus IL03.02.013Leikvang, Førjulsspretten19.12.20
7,50Malin Dale, Os Turnforening17.05.021 (J-18/19)Os, OsLekene 202027.09.20
7,07Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.031Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
6,94Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.044Bergen, Kaststevne30.09.20
6,77Linn Therese Turøy Fylkesnes, Bremnes Idrettslag14.07.871Bømlo, Seriestevne01.10.20
-----20--------------------
6,21Aurora Lea Bakke, Norna-Salhus IL20.05.022 (J-18/19)Bergen, Kaststevne30.09.20
6,16Malena M Hanstveit, Mjøsdalen IL11.02.901Osterøy, Seriestemne27.09.20
6,15Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.032Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
6,01Lilli Margaret Gulbrandsen, IL Gneist06.05.052 (J-14)Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
5,73Victoria Hanstveit, Mjøsdalen IL11.02.922Osterøy, Seriestemne27.09.20
5,67Ada Ringheim, IL Gneist17.08.043Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
5,53Elin Kleppe, Osterøy IL19.01.761 (KV40)Osterøy, Seriestevne16.09.20
5,48Linn Therese Loftaas, Osterøy IL04.11.802 (KV40)Osterøy, Seriestevne16.09.20
5,31Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.044Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
5,14Frøya Ahmer Solberg, Osterøy IL15.02.042Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
-----30--------------------
5,04Una Haukanes, IL Gneist30.03.035Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
4,99Maj Elise Stølen Turøy, Bremnes Idrettslag852Bømlo, Seriestevne01.10.20

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,05Solveig Fredriksen, Fana IL16.12.921Fana, Karabinlekene04.09.20
40,78Oda Marie Myklebust, Bergens Turnforening22.03.012 (J-18/19)Geithus, Kastkarusell16.07.20
40,41Helene Sofie Ingvaldsen, Norna-Salhus IL22.06.961Fana, Kaststevne05.12.20
38,93Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL14.12.971Bergen/La, Seriestevne12.08.20
37,87Mariell Morken, Voss IL15.12.031 (J-17)Gloppen, Loggane Open12.07.20
34,37Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL01.05.951Bergen/La, Seriestevne30.09.20
31,36Anna Solheim, Stord IL18.02.043 (J-16)Jessheim, UM 202028.08.20
29,66Nora Ekroll Jaidi, Norna-Salhus IL17.05.051Fana, Kaststevne07.10.20
28,17Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.981Bergen, Kaststevne30.09.20
27,16Anna Isdal Dolmen, FIL Aks-7710.08.031 (J-17)Bergen, Skansemyren kastkarusell 614.07.20
-----10--------------------
25,30Johanne Leathem, Fana IL16.01.041 (J-16)Fana, Kastkarusell-9.228.06.20
25,12Thea Olsvold Hausberg, Os Turnforening27.04.041 (J-16)Os, OsLekene 202026.09.20
24,77Malin Dale, Os Turnforening17.05.021 (J-18/19)Os, OsLekene 202026.09.20
24,76Frida Rose Dixon, Fana IL11.11.032 (J-17)Fana, Karabinlekene06.09.20
24,09Stina Leivestad Morvik, FIL Aks-7724.08.041 (J-16)Knarvik, Seriestevne Kast13.08.20
21,55Inga Amalie Iversen, Norna-Salhus IL20.01.002Bergen, Kaststevne30.09.20
21,33Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.991Bergen, Skansemyren kastkarusell 614.07.20
21,23Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.002Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
18,77Linnea Thorsheim, FIL Aks-7722.04.032 (J-17)Knarvik, Seriestevne kast 5-kamp21.06.20
17,73Helene Sæverud, Bremnes Idrettslag31.12.031 (J-17)Bømlo, Seriestevne01.10.20
-----20--------------------
17,53Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.031Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
17,11Ann Helen Sætre, Bremnes Idrettslag25.02.651Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
17,04Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.032Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
16,91Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.011 (J-18/19)Bergen, Kaststevne30.09.20
16,29Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.043Bergen, Kaststevne30.09.20
15,88Helene Brekke, Laksevåg TIL13.04.982Bergen/La, Seriestevne30.09.20
14,50Lilli Margaret Gulbrandsen, IL Gneist06.05.053Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
13,23Una Haukanes, IL Gneist30.03.034Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
11,35Ada Ringheim, IL Gneist17.08.045Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
11,13Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.046Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
-----30--------------------

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
69,78Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL14.12.971Gloppen, Loggane Open12.07.20
65,55Helene Sofie Ingvaldsen, Norna-Salhus IL22.06.961Fana, Kaststevne05.12.20
57,82Oda Marie Myklebust, Bergens Turnforening22.03.011 (J-19)Fana, Kastkarusell-1009.08.20
56,32Solveig Fredriksen, Fana IL16.12.923Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
40,13Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.991Bergen, Skansemyren kastkarusell 1424.10.20
39,15Inga Amalie Iversen, Norna-Salhus IL20.01.001Bergen, Kaststevne30.09.20
38,95Nora Ekroll Jaidi, Norna-Salhus IL17.05.051Fana, Kaststevne07.10.20
26,06Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.042Bergen, Kaststevne30.09.20
23,88Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.011 (J-18/19)Bergen, Kaststevne30.09.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,02Sigrid Borge, Osterøy IL03.12.952Nadderud, Spydstevne14.08.20
38,29Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.001Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
32,72Nora Ekroll Jaidi, Norna-Salhus IL17.05.051Fana, Kaststevne07.10.20
32,68Solveig Fredriksen, Fana IL16.12.922Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
32,41Helga Reigstad, Osterøy IL24.07.721 (KV45)Osterøy, HTB stevne14.09.20
31,27Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.011 (J-18/19)Bergen, Kaststevne30.09.20
30,31Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.981Bergen, Kaststevne30.09.20
27,07Anna Isdal Dolmen, Norna-Salhus IL10.08.031Leikvang, Norna 904.10.20
24,96Solveig Lie Onstad, Laksevåg TIL20.04.931Bergen/La, Seriestevne30.09.20
22,53Malin Dale, Os Turnforening17.05.021 (J-18/19)Os, OsLekene 202026.09.20
-----10--------------------
22,00Emma Dahl Sørbo, IL Gneist10.10.031Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
19,88Julie Bakke Liland, Norna-Salhus IL09.02.042Bergen, Kaststevne30.09.20
16,52Inga Amalie Iversen, Norna-Salhus IL20.01.003Bergen, Kaststevne30.09.20
16,36Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.991Bergen, Skansemyren kastkarusell 1424.10.20
15,82Ada Ringheim, IL Gneist17.08.042Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
13,51Emma Abotnes, Norna-Salhus IL04.02.024Bergen, Kaststevne30.09.20
11,63Sofie Ellingsen, IL Gneist15.03.043Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
11,45Hilda-Lovise Riisnes Riise, IL Gneist10.10.034Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
10,31Una Haukanes, IL Gneist30.03.035Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,89Mona Ekroll Jaidi, Norna-Salhus IL01.02.951Fana, Vektkaststevne04.01.20
15,14Solveig Fredriksen, Fana IL16.12.921Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
13,23Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.992Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
12,37Veronica Celin Juvik, FIL Aks-7727.02.741 (KV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3794Solveig Fredriksen, Fana IL
53,96-11,72-47,06-32,68-15,14
16.12.921Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
2389Helene Olsen Austnes, IL Fri
40,13-9,68-20,94-16,36-12,54
13.01.991Bergen, Skansemyren kastkarusell 1424.10.20

Total requesttime: 8.6136748790741 seconds