Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Menn veteran 50-54

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,81(+0,9)Ronny Haufe, Bergen Løpeklubb26.07.661Os, KM Veteran 201929.09.19
14,11(+0,9)Haakon Gunby, IL Fri28.06.662Os, KM Veteran 201929.09.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,95(+1,0)Ronny Haufe, Bergen Løpeklubb26.07.661Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp11.08.19
29,58(-0,9)Haakon Gunby, IL Fri28.06.662Os, KM Veteran 201928.09.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,01Ronny Haufe, Bergen Løpeklubb26.07.661Os, KM Veteran 201929.09.19
1,05,12Kurt Arild Midtun, Voss IL07.11.674Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,05,60Haakon Gunby, IL Fri28.06.662Os, KM Veteran 201929.09.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,32Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.693-h1 (MS)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
3,23,73Tore Martin Svanheld, Bremnes IL20.06.683 (MS)Bømlo, Seriestevne24.08.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,05Erik Iden, IL Fri02.08.691Arna, Seriestevne15.10.19
2,34,5Haakon Gunby, IL Fri28.06.663 (KS)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
2,36,02Ronny Haufe, Bergen Løpeklubb26.07.661Os, KM Veteran 201928.09.19
2,42,35Toralf Tufta, Osterøy IL23.04.691Osterøy, Karusellstevne 120.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,25Bjarte Vik, Osterøy IL02.11.691Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
5,13,48Erik Iden, IL Fri02.08.691Os, KM Veteran 201929.09.19
5,16,79Ronny Haufe, Bergen Løpeklubb26.07.661Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp11.08.19
5,18,26Haakon Gunby, IL Fri28.06.662 (MS)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
7,45,09Johnny Dale, Os Turnforening29.01.692Os, KM Veteran 201929.09.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,43,13Bjarte Vik, Osterøy IL02.11.693 (MS)Arna, Seriestevne15.10.19
10,57,9Bjørnar Eidsheim, Eikanger IL30.05.681Ostereidet, Seriestemne27.08.19
11,44,6Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.691Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
11,44,92Haakon Gunby, IL Fri28.06.665 (MS)Arna, Seriestevne15.10.19
11,55,7Toralf Tufta, Osterøy IL23.04.692Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
13,06,7Jørn Jacobsen, Osterøy IL16.04.671-h2 (MS)Osterøy, Osterøytrearen23.09.19
13,43,4Johnny Mostraum, Osterøy IL16.07.699-h2 (MS)Osterøy, Osterøytrearen23.09.19
13,44,6Eivind Mosevoll, Hjellvik IL23.03.6910-h2 (MS)Osterøy, Osterøytrearen23.09.19
14,49,5Vidar Aasgård, FIL Aks-7718.12.692Ostereidet, Seriestemne27.08.19
16,58,4Johannes Gjerstad, Osterøy IL10.10.652Osterøy, Osterøytrearen13.05.19
-----10--------------------

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,28,04Stig Atle Eide, Varegg IL14.05.695 (MS)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
18,17,45Bjørn Harald Bongom, Varegg IL06.01.672-h2 (MS)Arna, Seriestevne12.08.19
18,52,8Bjørnar Eidsheim, Eikanger IL30.05.682 (MS)Ostereidet, Seriestemne22.09.19
18,53,39Erik Iden, IL Fri02.08.693-h2 (MS)Arna, Seriestevne12.08.19
19,29,42Bjarte Vik, Osterøy IL02.11.695-h2 (MS)Arna, Seriestevne12.08.19
20,17,75Kolbjørn Aase, FIL Aks-7716.03.6710-h1 (MS)Karlsruhe/GER, 4. Lange Laufnacht18.05.19

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,14,16Stig Atle Eide, Varegg IL14.05.695 (MS)Arna, Seriestevne15.10.19

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,05(-0,4)Ronny Haufe, Bergen Løpeklubb26.07.661Os, KM Veteran 201928.09.19

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,13,40Ronny Haufe, Bergen Løpeklubb26.07.661Os, KM Veteran 201929.09.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48Ronny Haufe, Bergen Løpeklubb26.07.661Os, KM Veteran 201928.09.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,70Bjørn Kubon, Fana IL06.04.671Os, KM Veteran 201929.09.19
2,20Ronny Haufe, Bergen Løpeklubb26.07.662Os, KM Veteran 201929.09.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,69(+0,2)Haakon Gunby, IL Fri28.06.661Os, KM Veteran 201928.09.19
4,31(+0,0)Ronny Haufe, Bergen Løpeklubb26.07.661Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp11.08.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,23(+1,9)Ronny Haufe, Bergen Løpeklubb26.07.661Os, KM Veteran 201929.09.19

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,72Stein Fossen, IL Fri03.11.681Bergen, Skansemyren kastkarusell 1010.09.19
11,86Olav Roald Hansen, IL Gneist25.02.691Bergen, Skansemyren kastkarusell 1119.10.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,73Stein Fossen, IL Fri03.11.681 (MS)Bergen, Skansen Athletics 211.06.19
9,94Olav Roald Hansen, IL Gneist25.02.691Bergen, Skansemyren kastkarusell 1119.10.19
7,28Rolf Egil Furnes, Bremnes IL24.09.692 (MS)Bømlo, Seriestevne09.05.19

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,72Olav Roald Hansen, IL Gneist25.02.691Bergen, Skansemyren kastkarusell 509.07.19
34,72Stein Fossen, IL Fri03.11.681Bergen, Skansemyren kastkarusell 820.08.19
17,58Ronny Haufe, Bergen Løpeklubb26.07.661Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp11.08.19

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,39Helge Kvarven, Bremnes IL21.06.691 (MS)Bømlo, Seriestevne17.06.19
31,84Stein Fossen, IL Fri03.11.681 (MS)Fana, Kaststevne-1029.08.19
31,40Oddvar Hårde, Stord IL11.01.692 (MS)Leirvik, Seriestemne17.06.19
24,10Vidar Aasgård, FIL Aks-7718.12.693 (MS)Knarvik, Kaststevne25.04.19
16,17Rolf Egil Furnes, Bremnes IL24.09.691 (MS)Bømlo, Seriestevne24.08.19

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,57Stein Fossen, IL Fri03.11.681Os, KM Veteran 201928.09.19
36,81Olav Roald Hansen, IL Gneist25.02.691Bergen, Skansemyren kastkarusell 218.05.19

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,84Stein Fossen, IL Fri03.11.681 (MS)Knarvik, Kaststevne06.04.19

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,30Olav Roald Hansen, IL Gneist25.02.691Bergen, Skansemyren kastkarusell 1119.10.19
31,63Stein Fossen, IL Fri03.11.68PKnarvik, NM veteraner Kast-5-kamp10.08.19
22,82Ronny Haufe, Bergen Løpeklubb26.07.661Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp11.08.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,44Stein Fossen, IL Fri03.11.682 (MS)Knarvik, Kaststevne06.04.19
20,32Rolf Egil Furnes, Bremnes IL24.09.692 (MS)Bømlo, Seriestevne24.08.19

VektKast 11,34Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,41Stein Fossen, IL Fri03.11.68PKnarvik, NM veteraner Kast-5-kamp10.08.19
13,87Olav Roald Hansen, IL Gneist25.02.691Bergen, Skansemyren kastkarusell 218.05.19

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,05Stein Fossen, IL Fri03.11.681 (MS)Bergen, Skansemyren kastkarusell 325.05.19

Supervekt 25,4Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,32Stein Fossen, IL Fri03.11.681 (MS)Bergen, Skansemyren kastkarusell 325.05.19

5 Kamp (Lengde-Spyd-200m-Diskos-1500m) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2254Ronny Haufe, Bergen Løpeklubb
4,53(+0,5)-37,59-29,29(+1,0)-23,40-5,11,46
26.07.66Knarvik, NM veteraner 4/5-kamp11.08.19

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2340Stein Fossen, IL Fri
36,48-11,08-29,84-28,23-12,62
03.11.681 (MS)Bergen, Skansemyren kastkarusell 218.05.19

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3236Olav Roald Hansen, IL Gneist
36,81-11,15-42,05-39,11-13,87
25.02.691Bergen, Skansemyren kastkarusell 218.05.19
3077Stein Fossen, IL Fri
38,71-12,09-31,23-31,63-15,41
03.11.681Knarvik, NM veteraner Kast-5-kamp10.08.19

Total requesttime: 0.55009794235229 seconds