Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Menn veteran 60-64

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,99(+0,6)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
9,40(-3,2)Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.571 (MV)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,9(+0,0)Ola Tveiten, Mjøsdalen IL02.05.601Osterøy, Seriestemne27.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,43(-1,4)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
14,56(-1,4)Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.571Os, KM Veteran04.10.20
18,55(-1,1)Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.60DFagernes, NM Mangekamp08.08.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,11(+0,0)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
29,87(+0,0)Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.571 (MV)Arna, Askokarusellen14.10.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,11,00Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.571 (MV)Arna, Askokarusellen23.09.20
1,17,24Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.602 (MV)Arna, Askokarusellen23.09.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,41,27Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.571Os, KM Veteran03.10.20
2,48,35Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.603-h3 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,42,64Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.601 (MV)Arna, Askokarusellen23.09.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,20,2Gunnar Vaage, IL Trio12.07.581Husnes, Seriestevne23.09.20
12,46,11Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.608 (MS)Arna, Askokarusellen17.06.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,42,1Einar Færø, Eikanger IL28.06.563 (MS)Ostereidet, Eikangerløpet 201927.09.20
21,15,1Gunnar Vaage, IL Trio12.07.581Husnes, Seriestevne12.08.20
21,53,1Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.608 (MS)Ostereidet, Eikangerløpet 201927.09.20
23,20,1Jan Kårbø, Eikanger IL16.05.5711 (MS)Ostereidet, Eikangerløpet 201927.09.20

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,41,74Arild Fotland, Søfteland TIL31.07.591Os, KM Veteran03.10.20
18,39,11Erling Andersen, Søfteland TIL22.09.602Os, KM Veteran03.10.20

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,30,4Erling Andersen, Søfteland TIL22.09.601 (MS)Bergen, Skansemyrsprinten23.09.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.60DFagernes, NM Mangekamp08.08.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.60DFagernes, NM Mangekamp09.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,97(+0,0)Ola Tveiten, Mjøsdalen IL02.05.601Osterøy, Seriestemne27.09.20
3,22(-2,2)Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.60DFagernes, NM Mangekamp08.08.20

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,68Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.60DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
9,43Thomas Leathem, Fana IL21.10.591Bergen, Skansemyren kastkarusell 918.08.20
7,41Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.601Ostereidet, Eikangerløpet 201927.09.20

Kule 5,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,15Øystein Øvsthus, Mjøsdalen IL06.04.581Osterøy, Seriestemne27.09.20
5,74Ola Tveiten, Mjøsdalen IL02.05.602Osterøy, Seriestemne27.09.20

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,51Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.601Bergen/La, Seriestevne23.09.20

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,71Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.601Bergen/La, Seriestevne23.09.20
6,30Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.601Ostereidet, Eikangerløpet 201927.09.20
5,02Øystein Øvsthus, Mjøsdalen IL06.04.581Osterøy, Seriestemne27.09.20

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,33Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.60DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
28,18Thomas Leathem, Fana IL21.10.591Bergen, Skansemyren kastkarusell 728.07.20
22,95Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.601Ostereidet, Eikangerløpet 201927.09.20

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,20Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.601Ostereidet, Eikangerløpet 201927.09.20

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,77Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.60PGreveskogen, NM Kast 5-kamp for veteraner12.09.20

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,59Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.601Bergen/La, Seriestevne23.09.20

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,10Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.601Ostereidet, Eikangerløpet 201927.09.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,47Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.60DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
27,26Thomas Leathem, Fana IL21.10.591Os, KM Veteran04.10.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,58Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.601Bergen/La, Seriestevne23.09.20

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,10Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.601Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
7,94Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.601Ostereidet, Eikangerløpet 201927.09.20

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-100mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3381Agnar Aadland, Laksevåg TIL
18,55(-1,1)-3,22(-2,2)-12,68-1,31-DNF-DNF-36,33-2,10-35,47-DNF
12.06.601Fagernes, NM Mangekamp09.08.20

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3243Agnar Aadland, Laksevåg TIL
35,77-11,85-35,44-33,39-13,44
12.06.601Greveskogen, NM Kast 5-kamp for veteraner12.09.20

Total requesttime: 0.57914400100708 seconds