Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,21Thomas Lotsberg, Norna-Salhus IL22.05.062-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,23Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,47Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,56Szymon Orlowski, IL Gneist21.03.063-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,57Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.063-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,62Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,74Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.062Florø, Lakseleikane 201916.03.19
8,76Sander Havn Turøy, Bremnes Idrettslag30.01.061Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,82Steffen Riple Fanebust, Osterøy IL05.01.062-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----10--------------------
8,92Kjell Augustin Kubon, Bergens Turnforening16.08.064-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,07Mathias Andvik, Norna-Salhus IL17.03.064-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,08Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.063Florø, Lakseleikane 201916.03.19
9,14Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.062Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,23Mathias Eriksson, IL Gneist24.06.065-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,25Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.065Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
9,30Tobias Heldal, Fana IL20.04.066-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,35Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.062Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
9,42Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,43Johannes Jørdre, Nordre Fjell Friidrett22.05.063-h3Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----20--------------------
9,47Maximilian Ludvig Vik, Austevoll IK Friidrett19.11.064-h3Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,48Marius Kongestøl Vik, Fitjar Idrettslag23.03.064Leirvik, Hallstemne28.12.18
9,61Stian Kolås, FIL Aks-7718.05.061 (G-12)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
9,68Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.065Leirvik, Hallstemne28.12.18
9,77Noah Birkeland Engelsen, IL Gneist24.05.066-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,81Filip Brakedal, Bremnes Idrettslag16.09.066Leirvik, Hallstemne28.12.18
9,87Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.062 (G-12)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
9,97Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.065-h3Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
10,16Vegard B Matthey, Varegg IL05.10.063Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
10,23Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.066-h3Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----30--------------------
10,24Johannes Handeland, Fana IL28.10.065-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
10,31Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.066-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
10,37Johannes Oma, Fitjar Idrettslag04.02.066Leirvik, Hallstemne25.01.19
11,16Benjamin Pujol, Fana IL22.09.066-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,47Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,48Thomas Lotsberg, Norna-Salhus IL22.05.061-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
26,72Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
27,57Vegard Rinde, IL Gneist03.01.062-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
27,77Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.061-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
27,88Szymon Orlowski, IL Gneist21.03.061-h4Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
28,34Steffen Riple Fanebust, Osterøy IL05.01.063-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
28,35Kjell Augustin Kubon, Bergens Turnforening16.08.062-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
28,82Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.061-h4Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
28,88Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062-h4Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
-----10--------------------
29,25Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.062-h3Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
29,57Erik Øvergaard Aarvik, IL Gneist13.01.062-h4Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
29,83Mathias Andvik, Norna-Salhus IL17.03.062-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
30,26Mathias Eriksson, IL Gneist24.06.063-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
31,12Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.063-h4Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
31,71Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063-h4Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
32,22Stian Kolås, FIL Aks-7718.05.061 (G-12)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
33,20Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.062 (G-12)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
33,47Johannes Handeland, Fana IL28.10.064-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
34,41Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.06-h1Haugesund, KM Rogaland20.01.19
-----20--------------------

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,36,42Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,38,40Thomas Lotsberg, Norna-Salhus IL22.05.061-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,43,82Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.063-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,44,20Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.064-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,46,20Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.063-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,48,01Erik Øvergaard Aarvik, IL Gneist13.01.064-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,49,95Mathias Andvik, Norna-Salhus IL17.03.066-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,53,03Mathias Skrede Kallmyr, IL Bjarg25.04.063-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,54,93Emil Brandseth, Os Turnforening21.07.064-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,55,92Mikkel Buanes Eddie, Loddefjord IL22.11.065-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
-----10--------------------
2,02,93Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.067-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
2,03,93Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.068-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
2,05,51Johannes Handeland, Fana IL28.10.066-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,05,90Maximilian Ludvig Vik, Austevoll IK Friidrett19.11.067-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,09,73Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.063Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,85Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
10,03Szymon Orlowski, IL Gneist21.03.062Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
10,12Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Florø, Lakseleikane 201916.03.19
10,37Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Florø, Lakseleikane 201916.03.19
11,00Tobias Heldal, Fana IL20.04.065-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
11,02Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.065Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
11,55Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.06Haugesund, KM Rogaland20.01.19
12,90Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.062Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,9Johannes Handeland, Fana IL28.10.066Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Sander Havn Turøy, Bremnes Idrettslag30.01.061Leirvik, Hallstemne25.01.19
1,55Tobias Heldal, Fana IL20.04.061Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
1,53Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-12)Bergen/Hø, Stor-KM22.09.18
1,43Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.063 (G-12)Leikvang, Bergenslekene 201815.09.18
1,40Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.063Leirvik, Hallstemne28.12.18
1,35Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.063 (G-12)Bergen/Hø, Stor-KM22.09.18
1,35Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.064Leirvik, Hallstemne28.12.18
1,35Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.062Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
1,35Johannes Handeland, Fana IL28.10.064Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
1,30Marius Kongestøl Vik, Fitjar Idrettslag23.03.061Leirvik, Hallstemne28.12.18
-----10--------------------
1,25Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Bergen/Hø, BT-sprett 213.01.19
1,25Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.063Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
1,25Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.064Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
1,15Johannes Oma, Fitjar Idrettslag04.02.065Leirvik, Hallstemne25.01.19
1,09Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.062Bergen/Hø, BT-sprett 310.02.19
1,05Oliver Selle, Bremnes Idrettslag06.08.063Bømlo, Seriestevne14.02.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Sander Havn Turøy, Bremnes Idrettslag30.01.061Bømlo, Seriestevne14.02.19
1,20Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
1,20Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
1,12Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.061Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
1,12Kjell Augustin Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,05Oliver Selle, Bremnes Idrettslag06.08.062Bømlo, Seriestevne07.03.19
1,05Thomas Lotsberg, Norna-Salhus IL22.05.062Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
1,04Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061 (G-12)Bergen, Hopp u/t02.10.18
1,00Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
0,97Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.061Bergen, Klubbstevne Hopp u/t 112.03.19
-----10--------------------
0,95Mathias Andvik, Norna-Salhus IL17.03.063Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
0,94Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061Bergen/La, Hopp u/t22.03.19
0,90Lasse K. Torgersen, Ask Friidrett22.05.061Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.12.18
0,90Zidane Lindahn, Ulvik IL07.09.061Ulvik, Seriestevne13.02.19
0,90Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
0,88Serge Lions Tambue Kamga, Bergens Turnforening13.01.062 (G-12)Bergen, Hopp u/t02.10.18
0,88Elias Olsen Aalvik, Stord IL17.06.061 (G-12)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
0,88Sebastian Torgersen, Laksevåg TIL10.09.062Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
0,85Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.062Bømlo, Seriestevne08.11.18
0,85Michael Løland, IL Trio03.02.061Kvinnherad, Seriestevne16.03.19
-----20--------------------
0,84Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.063Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,36Kjell Augustin Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Bergen/Hø, BT-sprett 310.02.19
2,06Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.062Bergen/Hø, BT-sprett 310.02.19
1,80Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
1,67Stian Kolås, FIL Aks-7718.05.063Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
1,60Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.062 (G-12)Bergen/Hø, Stor-KM23.09.18

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,08Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
4,85Szymon Orlowski, IL Gneist21.03.062Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
4,61Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Florø, Lakseleikane 201916.03.19
4,55Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.062Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,49Tobias Heldal, Fana IL20.04.064Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
4,43Kjell Augustin Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
4,31Vegard Rinde, IL Gneist03.01.066Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
4,30Sander Havn Turøy, Bremnes Idrettslag30.01.062Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
4,20Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.063Florø, Lakseleikane 201916.03.19
4,19Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.067Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
-----10--------------------
3,93Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062Bergen/Hø, BT-sprett 213.01.19
3,89Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.063Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
3,85Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.064 (G-12)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
3,74Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.068Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
3,69Johannes Handeland, Fana IL28.10.061Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
3,69Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.06Haugesund, KM Rogaland20.01.19
3,67Stian Kolås, FIL Aks-7718.05.061 (G-12)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
3,62Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.062Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
3,46Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.0610Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
3,16Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.066 (G-12)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
-----20--------------------
2,96Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.0611Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
2,88Benjamin Pujol, Fana IL22.09.061Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,08Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.061Leirvik, Hallstemne28.12.18
4,04Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.061Leirvik, Hallstemne25.01.19
4,00Marius Kongestøl Vik, Fitjar Idrettslag23.03.063Leirvik, Hallstemne25.01.19
3,95Filip Brakedal, Bremnes Idrettslag16.09.063Leirvik, Hallstemne28.12.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,56Sander Havn Turøy, Bremnes Idrettslag30.01.061Bømlo, Seriestevne14.02.19
2,54Storm Bergerud-Nygård, Norna-Salhus IL18.02.061Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,32Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
2,31Kjell Augustin Kubon, Bergens Turnforening16.08.062Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,26Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
2,24Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
2,23Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.062Bømlo, Seriestevne14.02.19
2,20Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.064Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,19Thomas Lotsberg, Norna-Salhus IL22.05.062Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,18Mathias Eriksson, IL Gneist24.06.062Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
-----10--------------------
2,16Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.063Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
2,11Jarl Hugin Sørvik, Bremnes Idrettslag26.08.061Bømlo, Seriestevne13.12.18
2,06Filip Brakedal, Bremnes Idrettslag16.09.062Bømlo, Seriestevne13.12.18
1,99Oliver Selle, Bremnes Idrettslag06.08.064Bømlo, Seriestevne14.02.19
1,98Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.064Bømlo, Seriestevne13.12.18
1,98Zidane Lindahn, Ulvik IL07.09.061Ulvik, Seriestevne13.02.19
1,97Eirik Anderson, IL Bjarg10.04.065Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,94Michael Løland, IL Trio03.02.061Kvinnherad, Seriestevne16.03.19
1,91Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.061 (G-12)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
1,86Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061 (G-12)Bergen, Hopp u/t02.10.18
-----20--------------------
1,86Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
1,85Stian Kolås, FIL Aks-7718.05.062 (G-12)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
1,85Sebastian Torgersen, Laksevåg TIL10.09.061Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
1,85Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.061Bergen, Klubbstevne Hopp u/t 112.03.19
1,84Noah Birkeland Engelsen, IL Gneist24.05.064Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
1,83Serge Lions Tambue Kamga, Bergens Turnforening13.01.062 (G-12)Bergen, Hopp u/t02.10.18
1,82Mathias Andvik, Norna-Salhus IL17.03.063Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
1,80Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.066Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,78Elias Olsen Aalvik, Stord IL17.06.061 (G-12)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
1,66Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.068Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
-----30--------------------
1,48Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.061 (G-12)Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,07Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,53Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.062Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,15Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.063Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,28Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Bergen/Hø, BT-sprett 310.02.19
7,96Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.063Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
7,95Johannes Handeland, Fana IL28.10.061Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
7,87Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.061Bergen/Hø, BT-sprett 213.01.19

Kule 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,85Johannes Handeland, Fana IL28.10.061Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
6,77Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
3,90Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.062Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,04Sander Havn Turøy, Bremnes Idrettslag30.01.061Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
9,71Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
9,20Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.062Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
9,00Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Florø, Lakseleikane 201916.03.19
8,01Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.062Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
7,13Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.061Bergen/Hø, BT-sprett 213.01.19
6,90Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
6,87Marius Kongestøl Vik, Fitjar Idrettslag23.03.063Leirvik, Hallstemne28.12.18
6,72Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.064Leirvik, Hallstemne28.12.18
6,32Johannes Jørdre, Nordre Fjell Friidrett22.05.064Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----10--------------------
6,31Filip Brakedal, Bremnes Idrettslag16.09.065Leirvik, Hallstemne28.12.18
6,02Håvard Vik, FIL Aks-7728.03.065Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19

Total requesttime: 4.7068088054657 seconds