Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,71(+2,0)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061Leikvang, Norna young 410.06.20
7,76(+0,3)Sander Havn Turøy, Bremnes Idrettslag30.01.061-fi Haugesund, Lerøylekene06.09.20
7,82(+0,7)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061Fana, Gneistspelen 202022.08.20
7,99(-2,2)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Os, OsLekene 202026.09.20
8,00(+0,6)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
8,15(+1,8)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062Leikvang, Norna young 120.05.20
8,29(ok)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.062Bømlo, Seriestevne17.09.20
8,53(-2,2)Kjell Augustin Kubon, Bergens Turnforening16.08.063Os, OsLekene 202026.09.20
8,56(-2,2)Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.064Os, OsLekene 202026.09.20
8,89(+0,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Arna, Askokarusellen12.08.20
-----10--------------------
9,04(-1,8)Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.063Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
9,05(+0,9)Tobias Heldal, Fana IL20.04.062Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
9,43(+0,0)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061-h5Bergen/La, Seriestevne10.06.20
9,70(+0,0)Johannes Handeland, Fana IL28.10.061Arna, Askokarusellen17.06.20
9,88(-1,7)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.062Fana, Karabinlekene04.09.20
9,98(-0,7)Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.064-h2Leirvik, Seriestemne03.06.20
10,09(-1,9)Gudmund Andresen, Voss IL22.06.061Voss, Vossameisterskapen03.06.20
10,42(+0,0)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062-h5Bergen/La, Seriestevne10.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,3(+0,0)Kjell Augustin Kubon, Bergens Turnforening16.08.061-h7Bergen, Skansen Athletics 325.08.20
8,7(+0,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062-h7Bergen, Skansen Athletics 325.08.20
9,3(ok)Gunnar Eikemo Steine, IL Trio28.06.061Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20
9,8(-1,6)Gudmund Andresen, Voss IL22.06.061Voss, Seriestemne18.05.20
10,1(+0,0)Kheireddine Fakheerineddine, Mjøsdalen IL061Osterøy, Seriestemne27.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,5(+2,6)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063-h8Bergen, Skansen Athletics 109.06.20
8,7(+2,6)Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.064-h8Bergen, Skansen Athletics 109.06.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,96(+1,4)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061Leikvang, Norna young 303.06.20
10,59(+1,4)Petter Gullachsen, Norna-Salhus IL09.04.062Leikvang, Norna young 303.06.20
11,47(+0,4)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Fana, Karabinlekene06.09.20
12,65(-1,1)Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.062-h5Leirvik, Seriestemne14.09.20
12,83(+0,4)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.062Fana, Karabinlekene06.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,33(+2,0)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061Leikvang, Norna young 227.05.20
12,61(+1,1)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.062Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
12,64(-0,5)Hakim Andersen, Fana IL16.01.061-h2Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
12,76(+0,5)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061Arna, Askokarusellen08.07.20
12,85(ok)Sander Havn Turøy, Bremnes Idrettslag30.01.061Bømlo, Seriestevne17.09.20
13,10(-4,8)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-13/15)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
13,15(+0,2)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061-h1Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
13,29(+1,1)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061Leikvang, Norna young 120.05.20
13,49(ok)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.062Bømlo, Seriestevne17.09.20
13,57(+0,2)Jakob Bjordal, Fana IL26.08.062-h1Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
-----10--------------------
14,18(-0,5)Tobias Heldal, Fana IL20.04.062-h2Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
14,47(-0,5)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.063-h2Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
14,80(ok)Filip Brakedal, Bremnes Idrettslag16.09.063Bømlo, Seriestevne17.09.20
15,21(+0,2)Johannes Handeland, Fana IL28.10.063-h1Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
15,35(+0,2)Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.064-h1Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
15,76(-0,5)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.064-h2Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
16,82(-1,1)Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.064-h1Leirvik, Seriestemne03.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,2(+1,5)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061Leikvang, Norna young 517.06.20
12,8(+1,5)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062Leikvang, Norna young 517.06.20
14,0(-1,3)Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.062-h2Leirvik, Seriestemne03.06.20
14,0(+1,5)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063Leikvang, Norna young 517.06.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,97(+1,1)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061-h1Fana, Gneistspelen 202023.08.20
25,06(+0,9)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.062-fi-BOsterøy, HTB karusell 129.08.20
25,52(+0,4)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
26,37(+1,1)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.063-h1Fana, Gneistspelen 202023.08.20
26,77(+1,8)Petter Gullachsen, Norna-Salhus IL09.04.062Leikvang, Norna young 303.06.20
26,80(-0,3)Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.061Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
27,47(-0,5)Kjell Augustin Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
27,67(+0,0)Jakob Bjordal, Fana IL26.08.062Fana, Karabinlekene06.09.20
28,32(-0,6)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062Os, OsLekene 202027.09.20
31,81(-0,3)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061-h2Bergen/La, Seriestevne03.06.20
-----10--------------------
31,83(+0,0)Johannes Handeland, Fana IL28.10.061Arna, Askokarusellen17.06.20
32,94(-0,3)Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.064-h2Leirvik, Seriestemne15.06.20
36,01(-0,3)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063-h2Bergen/La, Seriestevne03.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,4(+0,0)Kjell Augustin Kubon, Bergens Turnforening16.08.061-h6Bergen, Skansen Athletics 325.08.20
33,7(-1,1)Gudmund Andresen, Voss IL22.06.061Voss, Seriestemne18.05.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,30(+2,9)Hakim Andersen, Fana IL16.01.061-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
25,67(+3,7)Sander Havn Turøy, Bremnes Idrettslag30.01.061Bømlo, Seriestevne01.10.20
27,14(+2,9)Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.063-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
27,30(+3,7)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.062Bømlo, Seriestevne01.10.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,55Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061Leikvang, Norna young 227.05.20
40,40Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061-h2Os, OsLekene 202026.09.20
40,63Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.061-h1Os, OsLekene 202026.09.20
41,33Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062Leikvang, Norna young 227.05.20
41,76Kjell Augustin Kubon, Bergens Turnforening16.08.063-h2Os, OsLekene 202026.09.20
43,98Jakob Bjordal, Fana IL26.08.061Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
49,33Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062-h1Bergen/La, Seriestevne10.06.20
57,65Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062-h2Bergen/La, Seriestevne20.05.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,03Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062 (G-15)Os, OsLekene 202027.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,12,4Gunnar Eikemo Steine, IL Trio28.06.061Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31,01Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.061Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
1,31,50Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
1,33,41Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.061Fana, Gneist rekrutt og ungdomsstevne17.06.20
1,36,04Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061-h1Haugesund, Lerøylekene08.09.20
1,36,38Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062Fana, Gneist rekrutt og ungdomsstevne17.06.20
1,40,36Vegard Rinde, IL Gneist03.01.063Fana, Gneist rekrutt og ungdomsstevne17.06.20
1,45,31Gunnar Mo Gausvik, Norna-Salhus IL18.02.061Leikvang, Norna young 410.06.20
1,59,43Gudmund Andresen, Voss IL22.06.061Voss, Vossameisterskapen03.06.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,98Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.061Os, OsLekene 202026.09.20
2,08,83Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.062 (G-15)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
2,12,77Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.062Os, OsLekene 202026.09.20
2,15,44Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.063Os, OsLekene 202026.09.20
2,19,66Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061Arna, Askokarusellen17.06.20
2,30,18Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes Idrettslag12.01.063Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,48,98Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.061Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
2,54,95Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
3,41,14Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.062Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,26,19Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.061Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
4,30,93Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.061Os, OsLekene 202027.09.20
4,31,37Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.062Os, OsLekene 202027.09.20
4,33,49Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.062Haugesund, Lerøylekene06.09.20
4,42,83Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.066Haugesund, Lerøylekene06.09.20
5,20,03Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes Idrettslag12.01.063Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
5,55,09Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061Bergen/La, Seriestevne16.09.20

Ikke godkjente resultater
I konkurranse med seniorer
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,29,01Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.066 (MS)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,33,20Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.063 (G-15)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
7,48,49Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.061Ravnanger, Seriestevne 303.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,41,73Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.064-h7Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
10,39,17Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.063-h6Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
13,06,1Isak Solli Søllesvik, Rosendal Turnlag27.01.061Husnes, Seriestevne23.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,06,1Alexander Helland, Norna-Salhus IL21.10.064-h1Haugesund, Løpsstevne28.11.20
21,55,60Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes Idrettslag12.01.061Bømlo, Seriestevne01.10.20
22,21,2Eirik Alexander Håkonsson, Norna-Salhus IL06.07.068-h1Haugesund, Løpsstevne28.11.20

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,18(-0,7)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Os, OsLekene 202027.09.20
12,92(-0,7)Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Os, OsLekene 202027.09.20
13,40(-0,7)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.063Os, OsLekene 202027.09.20
13,44(-0,9)Tobias Heldal, Fana IL20.04.062Fana, Gneistspelen 202023.08.20
15,48(+0,2)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Arna, Askokarusellen12.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,07(+3,1)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.062Haugesund, Lerøylekene08.09.20
13,08(+3,1)Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.063Haugesund, Lerøylekene08.09.20
13,38(+3,1)Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.064Haugesund, Lerøylekene08.09.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Sander Havn Turøy, Bremnes Idrettslag30.01.061Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
1,75Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Os, OsLekene 202026.09.20
1,62Tobias Heldal, Fana IL20.04.061Fana, SommerHopp-101.08.20
1,60Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.063Os, OsLekene 202026.09.20
1,60Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.064Os, OsLekene 202026.09.20
1,55Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
1,53Johannes Handeland, Fana IL28.10.061Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
1,45Johannes Sandvik Bø, Fitjar Idrettslag23.01.062Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
1,35Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.063Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
1,32Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.06Fana, Gneistspelen 202022.08.20
-----10--------------------

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,11Kjell Augustin Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Fana, Bergen Pole Vault 531.05.20
2,60Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.06Fana, Gneistspelen 202022.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,56(+0,6)Athish Ganeshalingam, Norna-Salhus IL05.05.061Fana, Karabinlekene05.09.20
5,32(+1,9)Kjell Augustin Kubon, Bergens Turnforening16.08.062Haugesund, Lerøylekene08.09.20
5,27(-0,9)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Os, OsLekene 202026.09.20
5,14(+1,4)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.063Haugesund, Lerøylekene08.09.20
5,01(-0,5)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.063Os, OsLekene 202026.09.20
4,80(-0,7)Tobias Heldal, Fana IL20.04.062Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
4,74(+1,2)Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061 (G-13/14)Fana, Gneist rekrutt og ungdomsstevne17.06.20
4,68(+1,1)Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.062 (G-13/14)Fana, Gneist rekrutt og ungdomsstevne17.06.20
4,56(+0,8)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.064Os, OsLekene 202026.09.20
4,39(+1,0)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.063Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
-----10--------------------
4,16(+1,2)Gudmund Andresen, Voss IL22.06.061Voss, Vossameisterskapen03.06.20
4,05(-0,2)Johannes Handeland, Fana IL28.10.064Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
3,86(+1,5)Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.062Bergen, Skansen Athletics 109.06.20
3,72(+1,1)Hakim Andersen, Fana IL16.01.065Haugesund, Lerøylekene08.09.20
3,59(-0,9)Olav August Haga Hartveit, Fana IL19.08.065Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
3,48(ok)Gunnar Eikemo Steine, IL Trio28.06.061Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20
3,30(-1,6)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.066Fana, Klubbstevne 11 - 14 år10.06.20
3,10(+0,0)Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.061Leirvik, Seriestemne14.09.20
2,76(+0,0)Kheireddine Fakheerineddine, Mjøsdalen IL061Osterøy, Seriestemne27.09.20
2,62(+1,0)Benjamin Pujol, Fana IL22.09.062Fana, Karabinlekene05.09.20
-----20--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,18(+4,1)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.063Haugesund, Lerøylekene08.09.20
5,11(+2,4)Hakim Andersen, Fana IL16.01.065Haugesund, Lerøylekene08.09.20
4,90(+2,3)Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Fana, Hoppkarusell-1128.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,83Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.061Bømlo, Seriestevne17.09.20
4,17Filip Brakedal, Bremnes Idrettslag16.09.062Bømlo, Seriestevne17.09.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,61(+1,5)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Haugesund, Lerøylekene06.09.20
11,26(+1,5)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061Fana, Hoppkarusell-714.06.20
10,43(+2,0)Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.063Haugesund, Lerøylekene06.09.20
10,30(+0,2)Sander Emil Fedøy, Fana IL03.01.063Os, OsLekene 202027.09.20
9,18(-0,1)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Bergen, Skansen Athletics 325.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,04(+3,5)Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Haugesund, Lerøylekene06.09.20
10,52(+2,9)Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.063Haugesund, Lerøylekene06.09.20

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,73Kheireddine Fakheerineddine, Mjøsdalen IL061Osterøy, Seriestemne27.09.20

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,31Sander Havn Turøy, Bremnes Idrettslag30.01.061Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
10,93Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.061Kristiansand, Treningsstevne30.07.20
10,38Vegard Rinde, IL Gneist03.01.061Fana, Gneistspelen 202023.08.20
8,45Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes Idrettslag19.09.062Bømlo, Seriestevne01.10.20
8,43Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
8,38Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.062Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
8,38Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
7,71Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.061Bergen, Skansemyren kastkarusell 918.08.20
7,68Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061Bergen/La, Seriestevne12.08.20
7,65Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
-----10--------------------
7,59Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
7,48Gudmund Andresen, Voss IL22.06.061Voss, Vossameisterskapen03.06.20
7,33Gunnar Eikemo Steine, IL Trio28.06.061Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20
5,63Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.062Voss, Seriestemne18.05.20
5,60Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.062Leirvik, Seriestemne03.06.20

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,63Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.061Knarvik, Seriestevne kast 5-kamp21.06.20
30,83Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
30,51Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.061Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
28,83Sander Havn Turøy, Bremnes Idrettslag30.01.062Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
26,58Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061Bergen/La, Seriestevne12.08.20
25,15Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
25,09Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.062Knarvik, Lokalt Kaststevne21.05.20
21,88Mats Rissmann-Bredesen, Bremnes Idrettslag12.01.061Bømlo, Seriestevne01.10.20
21,42Gunnar Eikemo Steine, IL Trio28.06.061Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20
14,08Johannes Handeland, Fana IL28.10.062Os, OsLekene 202027.09.20
-----10--------------------

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,46Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061Fana, Kastkarusell-1009.08.20
37,96Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.062Bergen/La, Seriestevne10.06.20
34,67Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.062Knarvik, Lokalt Kaststevne21.05.20
12,43Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.061Voss, Seriestemne18.05.20

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,74Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061Bergen/La, Seriestevne23.09.20
30,56Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.062Bergen/La, Seriestevne16.09.20

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,39Thomas Sæverud, Bremnes Idrettslag06.01.061Bømlo, Seriestevne17.09.20
32,57Kjell Augustin Kubon, Bergens Turnforening16.08.061Haugesund, Lerøylekene06.09.20
28,67Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Fana, Gneistspelen 202022.08.20
26,40Sander Havn Turøy, Bremnes Idrettslag30.01.062Bømlo, Seriestevne17.09.20
24,64Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.065Haugesund, Lerøylekene06.09.20
23,97Kristian Halvorsen Utstrand, IL Gneist10.01.061Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
23,90Johannes Handeland, Fana IL28.10.062Fana, Karabinlekene05.09.20
22,70Gudmund Andresen, Voss IL22.06.061Voss, Vossameisterskapen03.06.20
22,69Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Fana, Gneist avslutningsstevne15.10.20
11,73Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.062Leirvik, Seriestemne15.06.20
-----10--------------------

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,95Johannes Råheim Trædal, Stord IL14.02.061Leirvik, Seriestemne21.09.20

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,45Sigurd Olav Myksvoll, Bergens Turnforening01.07.061Bergen, Skansemyren kastkarusell 918.08.20

Total requesttime: 5.4321610927582 seconds