Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,84(+0,3)Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.081Fana, KM Hordaland24.09.22
7,89(+1,7)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.081Fana, Gneistspelen 202220.08.22
7,97(+1,7)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.083Fana, Gneistspelen 202220.08.22
8,18(+1,0)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.084-fi Haugesund, Mailekene21.05.22
8,21(+0,3)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084Fana, KM Hordaland24.09.22
8,37(+1,1)Konrad Kopka, Mjøsdalen IL25.02.081Osterøy, Seriestemne30.05.22
8,37(+1,7)Viljar Hjelle, Ask Friidrett28.06.081Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
8,47(+1,3)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Fana, Karabinlekene 202213.05.22
8,50(+1,7)Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.081-h2Haugesund, Mailekene21.05.22
8,50(+0,4)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
-----10--------------------
8,51(-0,6)Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.081Arna, Askokarusellen15.08.22
8,56(-1,2)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.083-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,61(-0,9)Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.082-h2Os, OsLekene 202217.09.22
8,67(+0,5)Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.082-h3 (G-12/15)Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
8,68(-1,0)Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081Voss, Seriestemne31.08.22
8,77(-0,6)Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.084Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
8,87(-0,9)Viljar Blomvågnes Strandtun, Nordre Fjell Friidrett13.07.083-h2Os, OsLekene 202217.09.22
8,99(-2,0)Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.082Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
9,07(+0,7)Isak Soltveit Taranger, Rosendal Turnlag04.03.081-h1 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,12(+1,7)Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
-----20--------------------
9,31(+0,0)Nicolai Ådnanes, Bremnes IL13.09.082Bømlo, Seriestevne05.05.22
9,32(+0,7)Tord Lorentzen Furdal, Rosendal Turnlag17.08.082-h1 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,43(-0,9)Arne Sømjo Djuvik Erdal, Nordre Fjell Friidrett22.02.084-h2Os, OsLekene 202217.09.22
9,49(-0,1)Iver Jebsen Hoem, Nordre Fjell Friidrett01.03.085-h1Os, OsLekene 202217.09.22
9,75(-1,0)Peder Andresen, Voss IL10.01.082Voss, Seriestemne31.08.22
9,77(+0,5)William Samland Eik, Rosendal Turnlag27.10.082-h2 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,81(+0,8)Henrik Hjelmeland Steinsvik, Rosendal Turnlag10.09.081-h3 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,88(-1,1)Sondre Kongsvik, FIL Aks-77082Knarvik, Seriestevne21.06.22
10,15(+0,8)Joakim Sundal, Rosendal Turnlag20.10.082-h3 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,15(+0,7)Emil Thunold-Gausvik, Rosendal Turnlag06.03.083-h1 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----30--------------------
10,38(+0,5)Sivert Gjuvsland Riise, Rosendal Turnlag15.12.083-h2 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,43(-0,1)Sander Vindenes-Lekven, Nordre Fjell Friidrett13.04.086-h1Os, OsLekene 202217.09.22
10,58(+0,8)Sindre Jenssen, Rosendal Ungdomsskule04.12.083-h3 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
11,02(+0,5)Marcus Ousdal, Rosendal Ungdomsskule19.08.084-h2 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
11,31(+1,1)Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.082Osterøy, Seriestemne30.05.22
11,32(+0,5)Lars Mehl, Rosendal Ungdomsskule18.12.085-h2 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
11,33(+0,8)Sindre Sundal, Rosendal Ungdomsskule084-h3 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
11,93(+0,8)Ezekiel Yoshua, Rosendal Ungdomsskule085-h3 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05(+1,7)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.084Fana, Gneistspelen 202220.08.22
9,30(+0,5)Matas Ridzevicius (LIT), Rosendal Turnlag17.09.081-h2 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0(+1,4)Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.082 (G-13/14)Leikvang, Seriestevne01.10.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,91(+2,2)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.085-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
8,10(+2,2)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081-h2Fana, Framolekene 202228.05.22
8,12(+2,2)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082-h2Fana, Framolekene 202228.05.22
8,34(+2,2)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.083-h2Fana, Framolekene 202228.05.22
9,37(+2,2)Arne Sømjo Djuvik Erdal, Nordre Fjell Friidrett22.02.085-h2Fana, Framolekene 202228.05.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,8Jens Hindenes Myklebust, Ostereidet ungdomsskule06.10.081Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,0Sondre Tunes Lund, Ostereidet ungdomsskule29.06.082Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,1Oleg Buvik-Aasgard, Ostereidet ungdomsskule22.11.083Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,2Marvin Telle, Ostereidet ungdomsskule06.06.084Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,2Sebastian Stall, Ostereidet ungdomsskule09.11.084Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,3Andreas Orvedal, Ostereidet ungdomsskule04.12.086Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,4Vetle V. Natås, Ostereidet ungdomsskule08.10.087Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,5Bjørn Erik Hjelmtveit, Ostereidet ungdomsskule22.04.088Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,8Conrad Wakefield, Ostereidet ungdomsskule05.08.089Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,9Sverke Såtendal, Ostereidet ungdomsskule11.05.0810Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,3Sander Namdal, Ostereidet ungdomsskule30.05.0811Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,4Mikkel Villanger, Ostereidet ungdomsskule25.08.0812Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,4Johannes Weimer, Ostereidet ungdomsskule05.11.0812Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,5Mathias Veland, Ostereidet ungdomsskule22.03.0814Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
11,3Ådne Heggertveit Hagesæter, Ostereidet ungdomsskule30.12.0815Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,48(-1,7)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.081Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,74(-1,8)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081Bømlo, Seriestevne10.09.22
10,87(+0,8)Viljar Hjelle, Ask Friidrett28.06.081Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
10,96(+0,8)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.082Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
11,60(-1,7)Andreas Avlesen, Fana IL17.08.082Fana, Karabinlekene 202215.05.22
11,75(-1,8)Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.082Bømlo, Seriestevne10.09.22
12,82(-1,2)Peder Andresen, Voss IL10.01.081Voss, Seriestemne14.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,92(+2,3)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081Osterøy, HTB karusell 214.07.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,62(-0,1)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.081Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,66(-1,7)Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.081Arna, Askokarusellen06.07.22
12,78(-0,1)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.082Fana, Karabinlekene 202214.05.22
13,09(-0,8)Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.081Arna, Askokarusellen15.08.22
13,17(-0,1)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084Fana, Karabinlekene 202214.05.22
13,30(-0,1)Kristoffer Boge Stenerud, Fyllingen IL10.02.085Fana, Karabinlekene 202214.05.22
13,33(+0,3)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.086Fana, Framolekene 202229.05.22
13,54(-0,1)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.086Fana, Karabinlekene 202214.05.22
13,64(+1,4)Viljar Hjelle, Ask Friidrett28.06.081Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
13,91(-1,7)Mikkel Midtun Larsen, IL Bjarg16.01.082Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
-----10--------------------
13,96(+0,3)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.088Fana, Framolekene 202229.05.22
13,99(-1,7)Tobias Karl Albert, IL Bjarg20.04.083Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
14,36(-1,3)Konrad Kopka, Mjøsdalen IL25.02.081Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
14,41(-0,1)Andreas Avlesen, Fana IL17.08.087Fana, Karabinlekene 202214.05.22
14,79(+1,4)Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
19,75(+0,1)Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,12(-0,1)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.083Fana, Karabinlekene 202214.05.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,13(-1,5)Sondre Pedersen Matre, Os Turnforening17.09.081Os, OsLekene 202218.09.22
25,67(-1,5)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.083Os, OsLekene 202218.09.22
26,00(-0,2)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.083Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
26,40(-0,6)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084Fana, KM Hordaland25.09.22
26,44(-1,5)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.084Os, OsLekene 202218.09.22
26,98(-0,1)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.084-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
27,22(-2,3)Kristoffer Boge Stenerud, Fyllingen IL10.02.086Fana, Gneistspelen 202221.08.22
27,48(-1,1)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.082-h1Fana, Karabinlekene 202215.05.22
27,80(-0,1)Tobias Karl Albert, IL Bjarg20.04.085-h2Fana, Karabinlekene 202215.05.22
27,87(+0,3)Mikkel Midtun Larsen, IL Bjarg16.01.081Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
-----10--------------------
27,97(-1,1)Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.083-h1Fana, Karabinlekene 202215.05.22
29,10(-0,1)Andreas Avlesen, Fana IL17.08.086-h2Fana, Karabinlekene 202215.05.22
29,21(+0,0)Andreas Kringeland, Stord IL21.06.081Leirvik, Seriestemne13.06.22
29,67(-1,1)Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.085-h1Fana, Karabinlekene 202215.05.22
29,76(-0,5)Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.081Knarvik, Seriestevne21.06.22
30,04(+0,3)Arne Sømjo Djuvik Erdal, Nordre Fjell Friidrett22.02.082Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,54(-1,5)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.082Os, OsLekene 202218.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,34(+3,5)Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081Osterøy, HTB karusell 214.07.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,53Viljar Hjelle, Ask Friidrett28.06.081Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
46,55Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
46,64Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.083Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
48,06Iver Jebsen Hoem, Nordre Fjell Friidrett01.03.081Os, OsLekene 202217.09.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,7Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.082 (G-13/14)Leikvang, Seriestevne01.10.22
44,6Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.084 (G-13/14)Leikvang, Seriestevne01.10.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,38Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
1,00,07Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.081Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
1,02,08Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.082Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
1,07,97Konrad Kopka, Mjøsdalen IL25.02.081Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,27Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.082-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,29,70Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.083-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,32,72Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.087-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,36,33Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.088-h2Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,36,97Jonas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.085Fana, Framolekene 202229.05.22
1,38,05Martin Mjelde, IL Gneist03.08.081Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
1,39,21Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.084Fana, KM Hordaland25.09.22
1,43,10Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Osterøy, HTB karusell 214.07.22
1,44,15Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.085-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
1,46,33Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.083Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
-----10--------------------
1,56,68Andreas Fyhn, Norna-Salhus IL25.06.086Fana, Framolekene 202229.05.22
2,06,81Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081Voss, Vossameisterskapen01.06.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04,56Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,05,53Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,07,42Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.083Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,14,94Martin Mjelde, IL Gneist03.08.082Fana, Framolekene 202227.05.22
2,15,29Jonas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.082Arna, Askokarusellen06.07.22
2,17,29Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.083Fana, Framolekene 202227.05.22
2,21,53Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.085Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,22,00Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.084Fana, Framolekene 202227.05.22
2,36,69Iver Jebsen Hoem, Nordre Fjell Friidrett01.03.084Os, OsLekene 202217.09.22
2,43,1Sondre Tunes Lund, Ostereidet ungdomsskule29.06.081Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
-----10--------------------
2,43,3Jens Hindenes Myklebust, Ostereidet ungdomsskule06.10.082Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,46,0Oleg Buvik-Aasgard, Ostereidet ungdomsskule22.11.083Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,48,1Marvin Telle, Ostereidet ungdomsskule06.06.084Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,28,6Andreas Orvedal, Ostereidet ungdomsskule04.12.085Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
4,10,0Sverke Såtendal, Ostereidet ungdomsskule11.05.086Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
5,10,1Sebastian Stall, Ostereidet ungdomsskule09.11.087Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
6,10,0Conrad Wakefield, Ostereidet ungdomsskule05.08.088Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,45,05Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,12,99Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081Fana, KM Hordaland24.09.22
4,15,74Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
4,23,32Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.082Fana, KM Hordaland24.09.22
4,24,27Andreas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,24,31Jonas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.087Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
4,36,33Martin Mjelde, IL Gneist03.08.084Fana, Framolekene 202228.05.22
4,39,22Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.082Os, OsLekene 202218.09.22
4,41,54Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.084Fana, KM Hordaland24.09.22
4,55,36Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.087Fana, KM Hordaland24.09.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,58,87Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.089-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,05,37Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,07,30Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.081Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,07,83Andreas Iversen Lilleskare, FIL Aks-7713.08.082Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,09,38Martin Mjelde, IL Gneist03.08.083Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,34,71Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.083Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,37,48Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.084Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,52,04Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.084Fana, Karabinlekene 202215.05.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,08,79Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081 (G-16)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
9,27,84Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.083-h3 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
10,54,12Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.087-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
11,15,59Eirik Brattabø, IL Fri06.05.0814-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22

Ikke godkjente resultater
I konkurranse med seniorer
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,47,89Martin Mjelde, IL Gneist03.08.082-h2Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,06,23Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.081Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,75(-0,7)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.081-h6Bergen, Skansen Athletics 207.06.22

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,51(-1,9)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
12,92(+1,4)Kristoffer Boge Stenerud, Fyllingen IL10.02.082Fana, Gneistspelen 202221.08.22
13,20(+1,5)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.083Os, OsLekene 202218.09.22
13,33(+1,0)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.082Fana, KM Hordaland24.09.22
13,55(+1,5)Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.085Os, OsLekene 202218.09.22
14,36(-0,8)Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081Voss, Seriestemne31.08.22
16,29(+1,2)Arne Sømjo Djuvik Erdal, Nordre Fjell Friidrett22.02.083Fana, Framolekene 202228.05.22
18,54(-0,8)Peder Andresen, Voss IL10.01.082Voss, Seriestemne31.08.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,13(+1,5)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.081Os, OsLekene 202218.09.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,72(+1,3)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
32,63(-0,6)Kristoffer Boge Stenerud, Fyllingen IL10.02.081-h1Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,04(+2,0)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.081Fana, KM Hordaland24.09.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,2(+0,0)Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.081Leikvang, Seriestevne01.10.22
35,2(+0,0)Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.082Leikvang, Seriestevne01.10.22

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,90Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081 (G-15)Knarvik, AKS Leikane 202222.05.22

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,36,15Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36,56Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.081Fana, KM Hordaland24.09.22
6,12,79Martin Mjelde, IL Gneist03.08.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
6,17,80Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.081Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,56Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.083Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
1,56Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.083Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
1,53Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Fana, KM Hordaland25.09.22
1,48Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,41Andreas Kringeland, Stord IL21.06.081Leirvik, Seriestemne13.06.22
1,41Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.086Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
1,35Peder Andresen, Voss IL10.01.082Voss, Hopp- og kaststemne22.06.22
1,33Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
1,30Konrad Kopka, Mjøsdalen IL25.02.081Osterøy, Seriestemne30.05.22
-----10--------------------
1,30Viljar Blomvågnes Strandtun, Nordre Fjell Friidrett13.07.083Os, OsLekene 202217.09.22
1,15Sander Vindenes-Lekven, Nordre Fjell Friidrett13.04.084Os, OsLekene 202217.09.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,82Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57(-0,5)Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
5,43(+0,0)Kristoffer Boge Stenerud, Fyllingen IL10.02.083Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
5,19(+0,0)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.084Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
4,99(+1,4)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.083Fana, Framolekene 202228.05.22
4,76(-0,9)Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.082Os, OsLekene 202217.09.22
4,71(-0,3)Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.083Os, OsLekene 202217.09.22
4,60(+0,4)Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081Voss, Seriestemne31.08.22
4,24(+0,0)Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
4,23(+1,5)Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081Bømlo, Seriestevne05.05.22
4,14(+0,4)Andreas Avlesen, Fana IL17.08.085Fana, Karabinlekene 202214.05.22
-----10--------------------
4,14(-1,0)Kasper Habbestad Fylkesnes, Bremnes IL08.11.085Haugesund, Mailekene21.05.22
4,00(+0,0)Viljar Blomvågnes Strandtun, Nordre Fjell Friidrett13.07.086Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
3,93(+0,0)Henrik Hjelmeland Steinsvik, Rosendal Turnlag10.09.081Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,70(+0,0)Isak Soltveit Taranger, Rosendal Turnlag04.03.082Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,66(+0,2)Arne Sømjo Djuvik Erdal, Nordre Fjell Friidrett22.02.083Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
3,65(-0,1)Joakim Sundal, Rosendal Turnlag20.10.084Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,53(+0,3)Konrad Kopka, Mjøsdalen IL25.02.081Osterøy, Seriestemne30.05.22
3,43(+0,0)William Samland Eik, Rosendal Turnlag27.10.085Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,42(+0,0)Sander Vindenes-Lekven, Nordre Fjell Friidrett13.04.087Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
3,21(+0,1)Tord Lorentzen Furdal, Rosendal Turnlag17.08.086Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----20--------------------
2,98(+0,1)Emil Thunold-Gausvik, Rosendal Turnlag06.03.087Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,97(+0,1)Lars Mehl, Rosendal Turnlag18.12.088Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,95(+0,3)Sivert Gjuvsland Riise, Rosendal Turnlag15.12.089Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,85(+0,0)Sindre Sundal, Rosendal Ungdomsskule0810Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,80(+0,0)Sindre Jenssen, Rosendal Ungdomsskule04.12.0811Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,80(+0,8)Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB karusell 422.08.22
2,78(+0,0)Marcus Ousdal, Rosendal Ungdomsskule19.08.0812Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,25(+0,0)Torger Johan Koløy, Rosendal Turnlag0813Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,00(+0,1)Ezekiel Yoshua, Rosendal Ungdomsskule0814Rosendal, Skolestevne14.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,71(+1,4)Finn Connor Saint (GBR), Fana IL09.01.084Fana, Karabinlekene 202214.05.22
3,70(+0,2)Matas Ridzevicius (LIT), Rosendal Turnlag17.09.083Rosendal, Skolestevne14.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,32(+4,4)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.083Fana, Framolekene 202228.05.22
5,25(+3,6)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.082Fana, Gneistspelen 202221.08.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19Sondre Tunes Lund, Ostereidet ungdomsskule29.06.081Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,95Jens Hindenes Myklebust, Ostereidet ungdomsskule06.10.082Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,95Vetle V. Natås, Ostereidet ungdomsskule08.10.083Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,65Conrad Wakefield, Ostereidet ungdomsskule05.08.084Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,55Sander Namdal, Ostereidet ungdomsskule30.05.085Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,54Sebastian Stall, Ostereidet ungdomsskule09.11.086Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,45Andreas Orvedal, Ostereidet ungdomsskule04.12.087Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,43Peder Andresen, Voss IL10.01.081Voss, Seriestemne11.05.22
3,40Sverke Såtendal, Ostereidet ungdomsskule11.05.088Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,31Bjørn Erik Hjelmtveit, Ostereidet ungdomsskule22.04.089Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,28Marvin Telle, Ostereidet ungdomsskule06.06.0810Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,91Ådne Heggertveit Hagesæter, Ostereidet ungdomsskule30.12.0811Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,88Vetle Fjellanger, Ostereidet ungdomsskule01.03.0812Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,70Johannes Weimer, Ostereidet ungdomsskule05.11.0813Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,68Mikkel Villanger, Ostereidet ungdomsskule25.08.0814Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,13(-0,8)Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081Os, OsLekene 202218.09.22
11,06(-0,5)Kristoffer Boge Stenerud, Fyllingen IL10.02.081Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,42(+1,0)Jonas Langeland Andersen, Fyllingen IL22.05.082Fana, Framolekene 202227.05.22
10,34(-1,1)Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.082Os, OsLekene 202218.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,13(+2,1)Kristoffer Boge Stenerud, Fyllingen IL10.02.081Fana, Karabinlekene 202215.05.22

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,90Peder Andresen, Voss IL10.01.081 (G-13)Voss, Seriestemne11.05.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,05Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
10,20Peder Andresen, Voss IL10.01.082Voss, Seriestemne31.08.22
9,71Mikkel Midtun Larsen, IL Bjarg16.01.083Fana, KM Hordaland24.09.22
9,58Sondre Tunes Lund, Ostereidet ungdomsskule29.06.081Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,40Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.085Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
9,12Bjørn Erik Hjelmtveit, Ostereidet ungdomsskule22.04.082Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,56Eskil Bakke, Norna-Salhus IL03.10.089Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
7,96Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.082Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
7,93Andreas Orvedal, Ostereidet ungdomsskule04.12.083Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,71Mathias Veland, Ostereidet ungdomsskule22.03.084Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
-----10--------------------
7,60Iver Agjeld, IL Bjarg03.03.083Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
7,53Marvin Telle, Ostereidet ungdomsskule06.06.085Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,52Conrad Wakefield, Ostereidet ungdomsskule05.08.086Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,42Emil Thunold-Gausvik, Rosendal Turnlag06.03.081Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,39Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.081Bergen, Skansemyren kastkarusell 102.04.22
7,22Ådne Heggertveit Hagesæter, Ostereidet ungdomsskule30.12.087Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,07Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB karusell 213.06.22
6,89Jens Hindenes Myklebust, Ostereidet ungdomsskule06.10.088Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
6,88Isak Soltveit Taranger, Rosendal Turnlag04.03.082Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,85Sander Namdal, Ostereidet ungdomsskule30.05.089Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
-----20--------------------
6,72Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.081Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
6,69Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Os, OsLekene 202218.09.22
6,52Matheus Mikalsen, IL Bjarg21.04.085Fana, Framolekene 202229.05.22
6,49Tord Lorentzen Furdal, Rosendal Turnlag17.08.083Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,43Sverke Såtendal, Ostereidet ungdomsskule11.05.0810Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
6,39Marcus Ousdal, Rosendal Ungdomsskule19.08.084Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,23Mikkel Villanger, Ostereidet ungdomsskule25.08.0811Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
6,02Sebastian Stall, Ostereidet ungdomsskule09.11.0812Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
5,90Lars Mehl, Rosendal Ungdomsskule18.12.085Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,80Vetle V. Natås, Ostereidet ungdomsskule08.10.0813Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
-----30--------------------
5,72Sivert Gjuvsland Riise, Rosendal Turnlag15.12.086Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,66William Samland Eik, Rosendal Turnlag27.10.087Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,65Johannes Weimer, Ostereidet ungdomsskule05.11.0814Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
5,57Jonas Tofte Guddal, Rosendal Turnlag25.08.088Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,54Sindre Sundal, Rosendal Ungdomsskule089Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,26Sindre Jenssen, Rosendal Ungdomsskule04.12.0811Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,20Adrian Kalleklev, Ostereidet ungdomsskule06.02.0815Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
4,91Joakim Sundal, Rosendal Turnlag20.10.0812Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,88Henrik Hjelmeland Steinsvik, Rosendal Turnlag10.09.0813Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,62Oleg Buvik-Aasgard, Ostereidet ungdomsskule22.11.0816Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
-----40--------------------
4,44Ezekiel Yoshua, Rosendal Ungdomsskule0814Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,10Viljar Stensletten, Rosendal Turnlag19.12.0815Rosendal, Skolestevne14.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,27Matas Ridzevicius (LIT), Rosendal Turnlag17.09.0810Rosendal, Skolestevne14.06.22

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,66Peder Andresen, Voss IL10.01.081Fana, KM Hordaland24.09.22
29,62Eskil Bakke, Norna-Salhus IL03.10.082Fana, KM Hordaland24.09.22
25,38Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.081Fana, Kaststevne21.04.22
23,70Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Os, OsLekene 202218.09.22
23,38Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.087Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
22,93Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.082Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
22,41Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Seriestevne25.07.22
19,98Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.089Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
19,90Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.082Os, OsLekene 202218.09.22
18,29Martin Mjelde, IL Gneist03.08.084Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
-----10--------------------
16,91Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
16,18Torius Hegg-Lunde, Osterøy IL16.07.082Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,94Eskil Bakke, Norna-Salhus IL03.10.081Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
32,09Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.082Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
29,25Peder Andresen, Voss IL10.01.083Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo03.09.22
23,32Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.082Voss, Seriestemne31.08.22

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,70Gard Hestvik Furnes, Voss IL06.03.083Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
31,34Eskil Bakke, Norna-Salhus IL03.10.084Byrkjelo, Lerøylekene 2022 - Byrkjelo04.09.22
29,23Sondre Haukanes, IL Gneist31.03.081Os, OsLekene 202218.09.22
26,53Mikkel Midtun Larsen, IL Bjarg16.01.081Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
26,41Viljar Aarskog, Bremnes IL29.09.081Bømlo, Seriestevne10.09.22
26,33Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.082Os, OsLekene 202218.09.22
24,93Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
23,60Torius Hegg-Lunde, Osterøy IL16.07.081Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
23,03Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.083Os, OsLekene 202218.09.22
22,82Peder Andresen, Voss IL10.01.081Voss, Seriestemne14.09.22
-----10--------------------
17,21Iver Agjeld, IL Bjarg03.03.084Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
16,99Matheus Mikalsen, IL Bjarg21.04.085Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
16,88Martin Mjelde, IL Gneist03.08.084Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
16,86Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22
15,54Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.084Os, OsLekene 202218.09.22
12,99Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.081Bergen, Skansemyren kastkarusell 1022.10.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,13Aksel Natås Sørstrømmen, Lysekloster IL07.10.081Bergen, Skansen Athletics 207.06.22
29,26Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,77Daniel Moss, FIL Aks-7726.01.08PKnarvik, Kast5Kamp18.09.22

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1933Daniel Moss, FIL Aks-77
28,57-7,15-20,58-10,94-10,28
26.01.081Knarvik, Kast5Kamp18.09.22

Total requesttime: 2.7523090839386 seconds