Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,61Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h4Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,70Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,97Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.045-h2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,00Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,01Teodor Heldal, Fana IL08.10.044-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,03Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,14Patrick Wik, IL Fri05.10.046-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,21Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,23Rishard Riyas, Bremnes Idrettslag18.02.041Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,28Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
-----10--------------------
8,32Ola Matre Hagenes, Stord IL12.01.042Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,34Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.047-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,37Niklas Liland, Fana IL04.11.046-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,37David Borgenvik Hansen, Stord IL16.04.043Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,41Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.042Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
8,46Julian Skaale Staveteig, Rosendal Turnlag02.06.043-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,48Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045-h2Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,49Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.044-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,51Håvard Meling Nesse, Bremnes Idrettslag25.05.042Leirvik, Hallstemne28.12.18
8,57Lars Engevik Hatlevik, Stord IL28.03.044Leirvik, Hallstemne25.01.19
-----20--------------------
8,58Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.047-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,61Nicholas Valenza, Stord IL20.01.045Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,69Marcus Ånderå, Bremnes Idrettslag24.08.046Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,90Oscar Skjønberg, Stord IL04.03.047Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,90Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.046-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,35Herman Hammer Aadland, Stord IL30.05.048Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,43Eiliv Solbakken, Stord IL28.01.049Leirvik, Hallstemne25.01.19
10,10Håkon Tranøy Loftheim, Stord IL11.07.0410Leirvik, Hallstemne25.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,78Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.043-h3Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,20Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,37Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.042-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,78Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,55Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,86Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.042-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,35Patrick Wik, IL Fri05.10.043-h5Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
26,72Niklas Liland, Fana IL04.11.042-h3Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
27,25Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
27,28Julian Skaale Staveteig, Rosendal Turnlag02.06.043-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
28,00Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.043-h4Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
30,70Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.043-h3Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,55Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.041-h3Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
27,00Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.042-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,11Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
58,43Niklas Liland, Fana IL04.11.042-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
59,06Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,23Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,34,09Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,40,63Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,46,41Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.045-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11,76Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042-h2Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,12,62Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,16,20Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.042-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,17,77Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,36,54Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.044-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31,57Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,35,69Tobias Svendheim, IL Fri14.02.042-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,47,21Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,47,56Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.044-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,53,82Daniel Måkestad Fadnes, Solnut IL13.09.044Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,58,30Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.045Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,08,07Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.046-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,24,75Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.048-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,17,79Sondre Gjerde Aardal, Varegg IL11.11.043-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19

60 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,75Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
9,35Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
11,31Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,99Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,77Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
1,74Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
1,58Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.043Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,55Ulrik H. Elvik, Osterøy IL02.11.042Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,50Eiliv Solbakken, Stord IL28.01.041Leirvik, Hallstemne25.01.19
1,47Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.043 (G-14)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
1,40Rishard Riyas, Bremnes Idrettslag18.02.041Bømlo, Seriestevne14.02.19
1,35Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.043Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,42Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,35Ådne Løkås, Ulvik IL02.06.041Ulvik, Seriestevne13.02.19
1,34Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,30Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.044Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,26Niklas Liland, Fana IL04.11.045Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,22Christian Møgster Eide, Bremnes Idrettslag29.02.041Bømlo, Seriestevne11.04.19
1,20Benjamin Fauskanger, Bremnes Idrettslag10.01.041Bømlo, Seriestevne07.03.19
1,11Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Haus, Hopp u.t.28.11.18
1,11Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.046Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
-----10--------------------
1,10Rishard Riyas, Bremnes Idrettslag18.02.041Bømlo, Seriestevne08.11.18
1,10Elias Lindahn, Ulvik IL04.07.042Ulvik, Seriestevne13.02.19
1,10Thomas Hjelmevold, Ulvik IL17.09.043Ulvik, Seriestevne13.02.19
1,06Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
0,95Azmi Younes (SYR), Ulvik IL07.06.044Ulvik, Seriestevne13.02.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,80Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
3,65Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.041Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
3,05Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Bergen/Hø, BT-sprett 409.03.19
2,50Julian Skaale Staveteig, Rosendal Turnlag02.06.043 (G-14)Bergen/Hø, Stor-KM23.09.18

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,67Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,64Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
5,42Teodor Heldal, Fana IL08.10.043Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,37Rishard Riyas, Bremnes Idrettslag18.02.041Haugesund, Innendørsstevne 310.03.19
5,29Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.046-kv Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,27Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
5,16Niklas Liland, Fana IL04.11.042Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
5,13Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.042Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
5,12Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
5,07Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.046Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----10--------------------
4,89Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,80Julian Skaale Staveteig, Rosendal Turnlag02.06.045Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,60Andreas Pujol, Fana IL21.03.044Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
4,50Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.049Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,05Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.047Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,12Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.044Leikvang, Nornalekene 201920.01.19

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27Eiliv Solbakken, Stord IL28.01.042Leirvik, Hallstemne25.01.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,78Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
2,74Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,70Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,69Teodor Heldal, Fana IL08.10.043Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,66Rishard Riyas, Bremnes Idrettslag18.02.041Bømlo, Seriestevne14.02.19
2,62Ådne Løkås, Ulvik IL02.06.041Ulvik, Seriestevne13.02.19
2,61Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,60Benjamin Fauskanger, Bremnes Idrettslag10.01.041Bømlo, Seriestevne07.03.19
2,55Julian Skaale Staveteig, Rosendal Turnlag02.06.041Kvinnherad, Seriestevne16.03.19
2,49Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
-----10--------------------
2,44Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.042Kvinnherad, Seriestevne16.03.19
2,40Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 125.11.18
2,40David Borgenvik Hansen, Stord IL16.04.041Leirvik, Hoppstemne u/t21.01.19
2,37Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
2,35Niklas Liland, Fana IL04.11.045Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,32Ola Matre Hagenes, Stord IL12.01.041 (G-14)Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18
2,32Christian Møgster Eide, Bremnes Idrettslag29.02.043Bømlo, Seriestevne07.03.19
2,31Nicholas Valenza, Stord IL20.01.042Leirvik, Hoppstemne u/t21.01.19
2,29Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
2,22Marcus Ånderå, Bremnes Idrettslag24.08.042Bømlo, Seriestevne14.02.19
-----20--------------------
2,15Elias Lindahn, Ulvik IL04.07.042Ulvik, Seriestevne13.02.19
2,10Thomas Hjelmevold, Ulvik IL17.09.043Ulvik, Seriestevne13.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Azmi Younes (SYR), Ulvik IL07.06.044Ulvik, Seriestevne13.02.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,25Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,57Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
10,55Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
10,33Julian Skaale Staveteig, Rosendal Turnlag02.06.042Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
9,90Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.044Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,64Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.045Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,39Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.043Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,01Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 125.11.18

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,39Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.046Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,58Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.042Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
10,45Niklas Liland, Fana IL04.11.0412Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,43Nicholas Valenza, Stord IL20.01.041Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,96Lars Engevik Hatlevik, Stord IL28.03.042Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,49Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
9,35Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
9,35Eiliv Solbakken, Stord IL28.01.043Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,46Oscar Skjønberg, Stord IL04.03.044Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,10Herman Hammer Aadland, Stord IL30.05.045Leirvik, Hallstemne25.01.19
-----10--------------------
7,98Julian Skaale Staveteig, Rosendal Turnlag02.06.043Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
7,80Ola Matre Hagenes, Stord IL12.01.046Leirvik, Hallstemne25.01.19
7,70David Borgenvik Hansen, Stord IL16.04.047Leirvik, Hallstemne25.01.19
5,30Håkon Tranøy Loftheim, Stord IL11.07.048Leirvik, Hallstemne25.01.19

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,92Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-16)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19

Total requesttime: 4.4606490135193 seconds