Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,41(+0,6)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Fana, Framolekene 201431.05.14
7,94(+1,5)Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.991Fana, Karusellstevne 109.07.14
8,21(+0,8)Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Leikvang, Hovdingleikane03.05.14
8,26(+0,8)Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.992Leikvang, Hovdingleikane03.05.14
8,34(-0,1)Christian Skjerve Totland, Voss IL22.02.991Voss, Vossameisterskapen03.06.14
8,39(+1,0)Samuel Børsheim, Strandebarm IL06.02.991Strandebarm, Seriestemne28.04.14
8,65(-1,0)Beng Mundheim, Strandebarm IL991Strandebarm, Seriestemne15.09.14
8,66(-0,7)Andreas Risøy, Bremnes Idrettslag07.08.991Bømlo, Seriestemne20.09.14
8,70(+1,0)Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.992Strandebarm, Seriestemne28.04.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,7(-1,0)Harald Håvik, Bremnes Idrettslag11.02.991Bømlo, Seriestemne24.04.14
8,3(+0,4)Andreas Risøy, Bremnes Idrettslag07.08.991Bømlo, Seriestemne04.09.14
9,1(+0,0)Erik Bloch, Stord IL23.12.992-h5Leirvik, Seriestemne22.09.14
10,4(-1,0)Hilmar Sætre, Bremnes Idrettslag15.02.993Bømlo, Seriestemne24.04.14

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,75(-1,3)Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Fana, Karabinlekene 201411.05.14
11,27(+0,5)Lars Vikøyr, Ask Friidrett07.09.991Ravnanger, Karusellstevne 417.09.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,41(+1,0)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-fi Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
12,17(-0,5)Harald Håvik, Bremnes Idrettslag11.02.992Leirvik, Stordleikane 201417.08.14
12,40(-1,0)Glenn Andre Aarbakke, Osterøy IL17.09.992Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
12,72(-1,0)Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.993Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
13,01(-1,0)Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.994Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
13,21(+1,8)Andreas Risøy, Bremnes Idrettslag07.08.994Haugesund, Mailekene 201425.05.14
13,49(-1,0)Samuel Børsheim, Strandebarm IL06.02.995Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
13,57(-2,7)Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.991Fana, Karabinlekene 201410.05.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,4(-3,8)Jarand Naterstad, Rosendal Turnlag22.04.991Husnes, Kvinnheradsmesterskap04.10.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,9(+3,6)Harald Håvik, Bremnes Idrettslag11.02.992-fi Bømlo, Seriestemne30.08.14
12,8(+3,6)Andreas Risøy, Bremnes Idrettslag07.08.993-fi Bømlo, Seriestemne30.08.14

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,11(+0,8)Andreas Risøy, Bremnes Idrettslag07.08.991Bømlo, Seriestemne20.09.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,21(-1,2)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-fi Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
25,00(-0,7)Glenn Andre Aarbakke, Osterøy IL17.09.991Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.14
25,01(-0,6)Harald Håvik, Bremnes Idrettslag11.02.994-h1Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
25,51(-0,7)Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.992Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.14
26,51(+0,9)Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Fana, Karabinlekene 201411.05.14
27,70(+0,9)Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.992Fana, Karabinlekene 201411.05.14
27,85(+2,0)Andreas Risøy, Bremnes Idrettslag07.08.995Haugesund, Mailekene 201424.05.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,02(+3,9)Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.991Leikvang, Bergenslekene 201421.09.14
25,47(+3,9)Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.992Leikvang, Bergenslekene 201421.09.14
27,42(+3,1)Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.991Ravnanger, Karusellstevne 114.05.14
35,38(+2,6)Andre N. Lervaag, Austrheim IL25.04.991Austrheim, Klubbmesterskap21.08.14

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,06Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.994-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,18Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Fana, Framolekene 201401.06.14
57,51Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.994 (MS)Ravnanger, Karusellstevne 417.09.14
57,54Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Knarvik, Seriestevne09.08.14
58,13Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.993Fana, KM 201431.08.14
1,04,23Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.991Strandebarm, Seriestemne25.08.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,24,83Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Leirvik, Stordleikane 201415.08.14
1,32,52Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Fana, Gneistspelen 201423.08.14
1,33,00Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.992Fana, Gneistspelen 201423.08.14
1,43,46Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.994Leirvik, Stordleikane 201415.08.14
1,48,47Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.991Strandebarm, Seriestemne11.06.14
1,51,5Erik Bloch, Stord IL23.12.991Leirvik, Seriestemne22.09.14
1,53,38Jan Jakobsen, IL Bjarg25.02.993Fana, Gneistspelen 201423.08.14
1,59,48Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.995Leirvik, Stordleikane 201415.08.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,45Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
2,08,21Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.9911-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201428.06.14
2,08,46Joachim Losnedal Tonning, Varegg IL06.07.991Fana, KM 201430.08.14
2,11,00Magnus Vonen, Varegg IL31.12.996Fana, Framolekene 201430.05.14
2,11,06Knut Haukeland, IL Gular18.02.996 (MS)Fana, BFG Bergen Åpningsstevne06.05.14
2,13,04Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.992Fana, KM 201430.08.14
2,27,80Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.992Fana, Karusellstevne 109.07.14
2,38,27Jan Jakobsen, BFG Bergen25.02.992-h1 (MS)Fana, BFG Løpsstevne02.08.14
2,44,86Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.994Leirvik, Stordleikane 201416.08.14

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,48,6Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.991Bergen, Rekrutteringsstevne29.09.14
3,25,1Ådne Langedal, Turn & IL Hovding17.06.992Bergen, Rekrutteringsstevne29.09.14
3,30,75Erik Bloch, Stord IL23.12.991Leirvik, Seriestemne18.06.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27,85Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.992Leirvik, Stordleikane 201417.08.14
4,31,35Magnus Vonen, Varegg IL31.12.998 (MS)Fana, BFG Bergen Åpningsstevne06.05.14
4,33,26Joachim Losnedal Tonning, Varegg IL06.07.992Fana, Framolekene 201431.05.14
4,59,26Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.991Leikvang, Hovdingrulett 312.06.14
5,42,74Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.994Leirvik, Stordleikane 201417.08.14

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10,46Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.993-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
6,13,59Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.991Fana, Framolekene 201401.06.14
6,17,85Magnus Vonen, Varegg IL31.12.993Fana, Framolekene 201401.06.14
6,33,1Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.991Bergen, Rekrutteringsstevne25.08.14
7,34,87Jan Jakobsen, IL Bjarg25.02.992Fana, KM 201431.08.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,44,29August Sandnes, Fana IL14.08.991Fana, Karabinlekene 201409.05.14
9,57,68Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.991-h1Osterøy, Seriestevne 218.08.14
10,32,7Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.992 (MS)Osterøy, Seriestevne13.10.14
10,50,68Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.991Strandebarm, Seriestemne15.09.14
11,56,39Jan Jakobsen, BFG Bergen25.02.991Fana, Karusellstevne 109.07.14

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,41,14Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.991 (MS)Arna, Seriestevne17.09.14
17,35,54Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.994 (MS)Arna, Seriestevne29.10.14

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,54(-0,5)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,30(-0,2)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Fana, Framolekene 201430.05.14

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,76Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201427.06.14

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,40,82Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.992Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
4,43,69Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.994Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201427.06.14
4,49,01Joachim Losnedal Tonning, Varegg IL06.07.991Fana, Framolekene 201429.05.14
4,53,30Magnus Vonen, Varegg IL31.12.994Fana, Framolekene 201429.05.14
4,58,96Knut Haukeland, Bergens Turnforening18.02.995Fana, Framolekene 201429.05.14
5,21,03Torbjørn Espeseth, Norna-Salhus IL15.08.995Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Fana, Gneistspelen 201423.08.14
1,55Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.991Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.14
1,45Samuel Børsheim, Strandebarm IL06.02.992Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.14
1,35Erik Bloch, Stord IL23.12.991Leirvik, Seriestemne15.09.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,33(+0,0)Jakob Jamt Ånonli, IL Gneist03.11.991Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
4,87(-1,5)Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.991Fana, Karabinlekene 201410.05.14
4,79(-1,2)Samuel Børsheim, Strandebarm IL06.02.991Strandebarm, Seriestemne25.08.14
4,71(+0,3)Harald Håvik, Bremnes Idrettslag11.02.992Haugesund, Mailekene 201424.05.14
4,62(+0,0)Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Knarvik, Seriestevne25.09.14
4,22(ok)Jarand Naterstad, Rosendal Turnlag22.04.991Husnes, Kvinnheradsmesterskap04.10.14
4,11(+1,3)Lars Vikøyr, Ask Friidrett07.09.991Ravnanger, Karusellstevne 417.09.14
3,88(+0,2)Erik Bloch, Stord IL23.12.991Leirvik, Seriestemne15.09.14
3,82(-0,2)Andreas Risøy, Bremnes Idrettslag07.08.991Bømlo, Seriestemne24.04.14
3,48(+1,8)Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.991Leirvik, Seriestemne18.06.14
-----10--------------------

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,45(-0,8)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
8,67(+0,1)Erik Bloch, Stord IL23.12.991Leirvik, Seriestemne15.09.14

Kule 3,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,42Jarand Naterstad, Rosendal Turnlag22.04.991Husnes, Kvinnheradsmesterskap04.10.14

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,89Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.992Fana, Framolekene 201431.05.14
11,31Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Fagernes, Gjensidigelekene07.06.14
10,11Harald Håvik, Bremnes Idrettslag11.02.992Haugesund, Mailekene 201424.05.14
10,08Samuel Børsheim, Strandebarm IL06.02.991Strandebarm, Seriestemne28.04.14
9,57Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.992Strandebarm, Seriestemne28.04.14
8,75Robert Brekke Sæle, Austrheim IL991Austrheim, Klubbmesterskap21.08.14
8,02Hilmar Sætre, Bremnes Idrettslag15.02.991Bømlo, Seriestemne08.05.14
7,20Erik Bloch, Stord IL23.12.991Leirvik, Seriestemne22.09.14
6,69Andre N. Lervaag, Austrheim IL25.04.992Austrheim, Klubbmesterskap21.08.14

Diskos 1,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,97Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.992Oslo/NIH, DNB Tyrvinglekene12.06.14
30,75Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.992Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival05.07.14
29,74Andreas Risøy, Bremnes Idrettslag07.08.991Bømlo, Seriestemne30.08.14
25,36Hilmar Sætre, Bremnes Idrettslag15.02.991Bømlo, Seriestemne20.09.14
15,84Aslak Espeland Solhaug, Stord IL07.05.991Leirvik, Seriestemne18.06.14
13,91Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Fana, Kaststevne30.09.14

Slegge 4,0kg/119,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,22Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Oslo/NIH, DNB Tyrvinglekene13.06.14
24,92Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.991Osterøy, Karusellstevne 230.06.14

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,17Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Knarvik, Seriestevne25.09.14
33,80Julian Pechtel, Turn & IL Hovding31.03.992Fana, Karabinlekene 201410.05.14
32,45Embrik Børresen, Strandebarm IL23.04.991Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.14
30,33Simon Askeland Nilssen, Osterøy IL22.02.992Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.14
18,66Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Fana, Kaststevne30.09.14

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,94Ulrik Erlandsen, FIL Aks-7724.10.991Knarvik, Kaststevne29.03.14

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3501Ulrik Erlandsen, FIL Aks-77
24,64-9,04-28,67-34,89-9,86
24.10.991Knarvik, Kaststevne29.03.14

Total requesttime: 5.1913070678711 seconds