Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,56(+0,7)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
7,57(-1,1)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.031Osterøy, Karusellstevne 428.08.19
7,64(-0,1)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,68(-0,1)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.033Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,84(-1,1)Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.032Osterøy, Karusellstevne 428.08.19
7,87(-0,1)Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.034Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,88(-0,1)Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.035Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,88(+0,4)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19
8,05(-0,1)André Veland Liland, Fana IL03.07.036Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,07(-1,7)Anders Vik, FIL Aks-7707.03.037-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
-----10--------------------
8,11(-0,1)Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.037Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,19(-0,2)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031Voss, Seriestemne28.08.19
8,24(-0,2)Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.031Bømlo, Seriestevne24.08.19
8,27(+0,4)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.032Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19
8,49(+0,7)Andreas Kvåle, Voss IL22.03.031Voss, Seriestemne05.06.19
9,51(+0,4)Emil André Knutsen-Jensen, Ask Friidrett17.11.033 (G-14)Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,50(+2,9)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031Leikvang, Hovdingrulett 102.05.19
7,89(+2,2)William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031Leikvang, Hovdingrullett 227.06.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,77(-2,1)Clement Niyokindi, Norna-Salhus IL24.08.032Fana, Karabinlekene 201912.05.19
10,28(+0,0)Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.033-h2Bergen/La, Seriestevne25.09.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,36(+1,6)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.033-fi Jessheim, UM06.09.19
11,56(+1,8)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.035-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,61(+1,8)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.035-sf1Jessheim, UM06.09.19
11,64(+1,6)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032-fi-ALillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,70(-0,5)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
11,76(+1,8)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.034-h3Jessheim, UM06.09.19
11,81(-0,2)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031 (MS)Os, OsLekene 201921.09.19
11,99(+0,2)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.033-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,03(+1,8)Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.036-h3Jessheim, UM06.09.19
12,20(+0,2)Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032Os, OsLekene 201921.09.19
-----10--------------------
12,30(+0,2)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.033Os, OsLekene 201921.09.19
12,31(+0,2)Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.034-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,60(+0,9)William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.037-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,61(+0,2)Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034Os, OsLekene 201921.09.19
12,70(+0,2)André Veland Liland, Fana IL03.07.035-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,78(+1,2)Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.035-h2Fana, Framolekene 201902.06.19
12,79(+0,2)Kristian Baggegård Myrlid, Herand IL07.01.036-h1Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,79(+0,2)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.035Os, OsLekene 201921.09.19
12,83(-0,5)Anders Vik, FIL Aks-7707.03.035Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
12,99(-1,8)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.036-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
-----20--------------------
13,36(+1,5)Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.034-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,47(+0,2)Martin Monsen, Os Turnforening08.04.036Os, OsLekene 201921.09.19
14,37(-2,9)Mohammed Alali, Ulvik IL25.11.031Ulvik, Ulvikaleikane30.06.19
14,38(-2,9)Lars Rikol Espelid, Ulvik IL08.02.032Ulvik, Ulvikaleikane30.06.19
16,34(+1,1)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031-h1 (FHM)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,56(+2,1)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032-h4Jessheim, UM06.09.19
12,42(+2,1)William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031Leikvang, Hovdingrullett 227.06.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,32(+1,6)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
18,11(+1,6)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.033-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,51(-1,6)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,90(+0,8)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
23,02(+1,1)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.032-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,54(-0,6)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.035-h6 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
23,73(-0,7)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
24,23(-0,7)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.033-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
24,28(-1,1)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.035-h5 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
24,43(+1,4)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.033-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
24,48(-0,5)Clement Niyokindi, Norna-Salhus IL24.08.034-h2Fana, Karabinlekene 201912.05.19
24,65(-0,9)Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034-h7Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
-----10--------------------
24,85(+1,2)Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
24,89(-1,0)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.032Os, OsLekene 201922.09.19
25,38(+1,9)William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.035-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,83(+0,1)André Veland Liland, Fana IL03.07.035-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
25,86(+1,7)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.033-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
26,22(-1,0)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.034Os, OsLekene 201922.09.19
26,66(-1,3)Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.037-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
27,23(-1,0)Martin Monsen, Os Turnforening08.04.035Os, OsLekene 201922.09.19
28,69(+0,9)Vegard F. Helvik, Bremnes Idrettslag16.03.031Bømlo, Seriestevne19.09.19
33,97(-1,3)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031-h1 (FHM)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
-----20--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,43(+3,3)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
24,08(+3,3)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.033-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
24,62(+3,3)Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.034-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
24,72(+3,3)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.035-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,59Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031Arna, Seriestevne18.09.19
38,76Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032Arna, Seriestevne18.09.19
39,48Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.032Os, OsLekene 201921.09.19
41,70Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.033Os, OsLekene 201921.09.19
41,76William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031Leikvang, Hovdingrulett 102.05.19
42,22Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.034Os, OsLekene 201921.09.19
42,84Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.03DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,81Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
51,34Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031Arna, Seriestevne18.09.19
51,74Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031-h2Leirvik, Seriestemne16.09.19
53,57Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032Arna, Seriestevne18.09.19
53,80Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032-h1 (MS)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
54,70Erlend Kringeland, Stord IL21.04.033-h2Leirvik, Seriestemne16.09.19
55,57Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19
59,47Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.031Bømlo, Seriestevne24.08.19
59,51Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.032Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,5Jakob Jordåen Molvik, Stord IL05.08.031-h1Leirvik, Seriestemne16.09.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,92Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.035-h2 (MS)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,26,39Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.038-h2 (MS)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,29,16Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031-h1Leirvik, Stordleikane 201909.08.19
1,47,74Andreas Kvåle, Voss IL22.03.031Voss, Seriestemne20.05.19
1,49,97Mohammed Alali, Ulvik IL25.11.031Ulvik, Ulvikaleikane30.06.19
1,58,80Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.033-h1Leirvik, Stordleikane 201909.08.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,43Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.037-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
1,57,94Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.0310 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
1,58,14Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
2,01,76Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,02,92Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,12,07Jakob Jordåen Molvik, Stord IL05.08.035-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
2,12,42Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.031Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,15,55Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.037-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
2,21,44Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031Voss, Seriestemne05.06.19
2,21,63Andreas Kvåle, Voss IL22.03.032Voss, Seriestemne05.06.19
-----10--------------------
2,22,68Kristoffer Færø, FIL Aks-7717.12.034Fana, Karabinlekene 201911.05.19
4,04,35Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.032-h1 (FHM)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,13,28Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.03DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,81Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031 (MS)Os, OsLekene 201922.09.19
4,10,86Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.031Os, OsLekene 201922.09.19
4,19,17Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
4,25,64Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032Os, OsLekene 201922.09.19
4,35,59Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.035Leirvik, Stordleikane 201911.08.19
4,40,36Jakob Jordåen Molvik, Stord IL05.08.034Haugesund, Mailekene 201919.05.19
4,42,74Kristian Baggegård Myrlid, Herand IL07.01.035-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
4,53,06Kristoffer Færø, FIL Aks-7717.12.031Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
4,55,04Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.036-h1Fana, Framolekene 201901.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,44,18Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.031-h1Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19

Ikke godkjente resultater
Utilstrekkelig tidtaking/Insufficient timing
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,21Johannes Johansson Garvik, Skånevik IL23.12.031Skånevik, Seriestevne21.09.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,11,99Erlend Kringeland, Stord IL21.04.034Jessheim, UM08.09.19
9,29,33Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.035-fi-C (MS)Fana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,30,91Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.0320-fi-B (MS)Fana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
10,06,20Jakob Jordåen Molvik, Stord IL05.08.031Bømlo, Seriestevne24.08.19
10,10,78Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.031Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
10,13,18Kristoffer Færø, FIL Aks-7717.12.0313Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,69(+2,0)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
13,98(+2,0)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
16,59(+0,6)Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.032Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
16,76(0,5)Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031-h1Bergen/La, Seriestevne24.04.19

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,15(-1,1)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.033-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,02(+2,6)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031-h1 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,69(-0,9)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
29,28(-0,9)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.032-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
33,99(+0,1)Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.033-h1Bergen/La, Seriestevne25.09.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,9(-1,1)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031Osterøy, Karusellstevne 428.08.19

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,01Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
41,80Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031Arna, Seriestevne12.08.19
42,36Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.034Jessheim, UM06.09.19
43,10Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.036Jessheim, UM06.09.19
44,58Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.037Jessheim, UM06.09.19

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,35Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.032 (G-17)Haugesund, Mailekene 201918.05.19

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30,30Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032Jessheim, UM06.09.19
4,31,07Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033Jessheim, UM06.09.19
5,03,10Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.0311Jessheim, UM06.09.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Haugesund, Mailekene 201918.05.19
1,75Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032Fana, Framolekene 201901.06.19
1,75Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.031Vik, Høgdegalla08.06.19
1,74Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.033Jessheim, UM06.09.19
1,71Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031Fana, Karabinlekene 201910.05.19
1,63Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.03DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,55Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.031Osterøy, Karusellstevne 428.08.19
1,33Torje Gjeraldstveit, Voss IL23.06.031Voss, Seriestemne05.06.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,72Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031Fana, Framolekene 201901.06.19
4,37Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.0315 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
3,62Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.0315 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,62(+1,8)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.036-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
6,35(+0,1)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032Fana, Framolekene 201902.06.19
5,97(+0,0)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.032Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
5,81(-0,2)Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.033Fana, Framolekene 201902.06.19
5,74(-0,3)William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.034Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,56(+1,1)Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.0321-kv (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
5,47(+0,4)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031Voss, Seriestemne18.09.19
5,29(+0,8)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
5,25(-0,1)Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.031Haugesund, Mailekene 201919.05.19
5,06(+1,0)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19
-----10--------------------
5,05(-0,2)Martin Monsen, Os Turnforening08.04.034Os, OsLekene 201921.09.19
4,73(-0,2)Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.03DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
4,65(-0,6)Vegard F. Helvik, Bremnes Idrettslag16.03.031Bømlo, Seriestevne09.05.19
4,50(-0,2)Lars Rikol Espelid, Ulvik IL08.02.032Ulvik, Ulvikaleikane30.06.19
4,24(-0,1)Andreas Kvåle, Voss IL22.03.031Voss, Seriestemne05.06.19
3,90(-0,1)Torje Gjeraldstveit, Voss IL23.06.032Voss, Seriestemne05.06.19
2,95(+0,4)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031 (FHM)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,33(+3,5)Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.0312Jessheim, UM08.09.19
5,03(+2,3)Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.03DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,29(+0,0)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Leirvik, Seriestemne09.09.19
12,40(+0,4)Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.031Fana, Karabinlekene 201912.05.19
11,65(+1,4)Marius Torbjørnsen, Fitjar Idrettslag21.05.031Haugesund, Mailekene 201918.05.19
11,59(+0,5)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031Os, OsLekene 201922.09.19
10,94(+0,3)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.032Os, OsLekene 201922.09.19
10,72(+0,1)Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031Bergen/La, Seriestevne25.09.19
10,40(-0,4)Martin Monsen, Os Turnforening08.04.033Os, OsLekene 201922.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,11(+2,1)Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.031Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19

Kule

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,80Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031 (FHM)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,47Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031Vik, Vikjastafett og stemna09.06.19

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,70Anders Vik, FIL Aks-7707.03.039Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,79Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031Voss, Seriestemne08.05.19
8,32Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Leirvik, Seriestemne09.09.19
7,97Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.03DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
7,44Lars Rikol Espelid, Ulvik IL08.02.032Ulvik, Ulvikaleikane30.06.19
7,42Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031Leirvik, Seriestemne16.09.19
7,37Jakob Jordåen Molvik, Stord IL05.08.032Leirvik, Seriestemne16.09.19

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.031 (MS)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.10.19

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,66Anders Vik, FIL Aks-7707.03.032Jessheim, UM06.09.19
35,85Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.038Jessheim, UM06.09.19
18,25Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.03DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,95Anders Vik, FIL Aks-7707.03.032Gloppen, Loggane Open29.09.19

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,31Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.031 (MS)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.10.19

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,63Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.032Jessheim, UM07.09.19
38,67Anders Vik, FIL Aks-7707.03.036Jessheim, UM07.09.19

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,69Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.031 (MS)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.10.19

Spyd

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,23Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031 (FHM)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,17Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031Voss, Seriestemne08.05.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-300m-100m hekk-Diskos-Stav-Spyd-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3772Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL
13,56(+0,3)-5,03(+2,3)-7,97-1,63-42,84-16,78(+0,1)-18,25-3,25-NM-3,13,28
24.10.032Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Total requesttime: 4.738979101181 seconds