Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,35(+2,0)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Norna young 227.05.20
7,45(+2,0)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.042Leikvang, Norna young 227.05.20
7,66(+0,5)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
7,77(+2,0)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.043Leikvang, Norna young 227.05.20
7,84(+0,6)Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
7,86(-0,1)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041Arna, Askokarusellen17.06.20
7,86(+0,0)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (MJ)Arna, Askokarusellen12.08.20
7,88(+1,8)Morgan Ahmer, Mjøsdalen IL24.02.042 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20
8,11(+0,3)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.043-h2Bergen/La, Seriestevne17.06.20
8,49(-3,2)Niklas Liland, Fana IL04.11.044Fana, Karabinlekene04.09.20
-----10--------------------
9,11(-2,5)Oscar Nikolai Skumsnes, Stord IL14.04.045-h3Leirvik, Seriestemne03.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,80(+1,8)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,6(ok)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,58(+2,3)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Leikvang, Norna young 410.06.20
7,76(+2,3)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043Leikvang, Norna young 410.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,2Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne29.06.20
8,9Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.042Husnes, Seriestevne29.06.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,68(+2,0)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.041Leikvang, Norna young 410.06.20
9,68(+2,0)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
9,95(+1,1)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Leikvang, Norna young 303.06.20
10,09(+0,1)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Fana, Karabinlekene06.09.20
10,44(+0,1)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041-h3Bergen/La, Seriestevne30.09.20
10,80(+0,1)Niklas Liland, Fana IL04.11.042Fana, Karabinlekene06.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,42(+1,7)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.045-fi Jessheim, UM 202028.08.20
11,70(+1,8)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
11,84(+2,0)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.041Leikvang, Norna young 227.05.20
12,01(+1,8)Teodor Heldal, Fana IL08.10.044-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
12,15(+1,6)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042Fana, Gneistspelen 202022.08.20
12,45(-2,5)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Os, OsLekene 202026.09.20
12,46(+1,0)Morgan Ahmer, Mjøsdalen IL24.02.043 (MJ)Arna, Askokarusellen08.07.20
12,49(+1,9)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044 (MS)Fana, Norna 527.06.20
12,52(+1,9)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045Leikvang, Norna young 120.05.20
12,77(-0,3)André Cruz da Silva, IL Gro18.12.043-h1 (MS)Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----10--------------------
13,11(+0,1)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041-h2Bergen/La, Seriestevne30.09.20
13,20(+1,6)Niklas Liland, Fana IL04.11.046Fana, Gneistspelen 202022.08.20
13,93(-1,7)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,26(+1,9)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.044Leikvang, Norna young 120.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,98(+1,6)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.045-fi Jessheim, UM 202030.08.20
23,71(+0,5)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
23,83(+1,6)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.048-fi Jessheim, UM 202030.08.20
24,40(+1,3)Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041Leikvang, Norna young 303.06.20
24,40(+0,5)Patrick Wik, IL Fri05.10.042-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
24,43(-0,2)Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.042Fana, Karabinlekene06.09.20
24,69(+0,8)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.047-h2Jessheim, UM 202029.08.20
24,76(+0,9)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041-fi-BOsterøy, HTB karusell 129.08.20
24,99(+1,8)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044Fana, Gneistspelen 202023.08.20
25,90(-0,2)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045Fana, Karabinlekene06.09.20
-----10--------------------
28,32(+0,0)Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Arna, Askokarusellen17.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,72(+1,8)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043Fana, Gneistspelen 202023.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,60(+2,4)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043-h1Jessheim, UM 202029.08.20
24,49(+2,4)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.046-h1Jessheim, UM 202029.08.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,2Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne29.06.20
30,4Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.042Husnes, Seriestevne29.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,07Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041Arna, Askokarusellen08.07.20
38,37Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Os, OsLekene 202026.09.20
38,61Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041Arna, Askokarusellen17.06.20
38,92Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.042Arna, Askokarusellen17.06.20
39,61Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042Os, OsLekene 202026.09.20
40,78Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043Os, OsLekene 202026.09.20
41,73Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.042Leikvang, Norna young 120.05.20
45,25Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.043Arna, Askokarusellen17.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,99Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.042 (MS)Os, OsLekene 202027.09.20
53,01Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041Knarvik, Seriestevne28.05.20
53,19Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.047 (MS)Fana, Karabinlekene06.09.20
53,77Filip Holdhus, IL Gneist03.05.047-h2 (MS)Fana, Norna 527.06.20
56,43Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041Os, OsLekene 202027.09.20
56,82Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042Os, OsLekene 202027.09.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,27Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041-h2Jessheim, UM 202029.08.20
2,01,31Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h2Jessheim, UM 202029.08.20
2,07,02Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.043-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,07,71Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.042-h2 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20
2,08,42Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044-h3 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,08,66Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
2,08,93Tobias Svendheim, IL Fri14.02.046-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,16,01August Husby Larsen, Søreide IL12.08.044-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
2,25,26Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.044 (MS)Arna, Askokarusellen14.10.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,03,98Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.047 (MS)Arna, Askokarusellen23.09.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,08,21Phillip Morken, Norna-Salhus IL01.02.042-h3 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,21,61Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043-h1 (MS)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,21,79Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.0410-h1 (MS)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,24,78Tobias Svendheim, IL Fri14.02.045 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20
4,34,11Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.043Fana, Gneistspelen 202022.08.20
4,38,49August Husby Larsen, Søreide IL12.08.046-hmx1 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,42,54Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.044Fana, Gneistspelen 202022.08.20
4,49,95Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.045Fana, Gneistspelen 202022.08.20
4,53,05+Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.047-h2 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,11,54Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.047-h2 (MS)Arna, Askokarusellen12.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,57,39Henrik Eliassen, Norna-Salhus IL07.03.042-h2Jessheim, UM 202030.08.20
9,04,34Phillip Morken, Norna-Salhus IL01.02.049-h2 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,22,84Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.041-h1Jessheim, UM 202030.08.20
9,48,39Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.046-h5 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,58,42Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.048-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,59,20Sondre Myking, Osterøy IL22.02.049-h1 (MS)Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
10,27,55Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041-h6Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
10,48,64Simon Skjerping, Osterøy IL02.06.045-h6Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
11,08,6Eirik Eriksen Steinsvik, Rosendal Turnlag28.09.041Husnes, Seriestevne23.09.20
11,10,94Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041Os, OsLekene 202027.09.20
-----10--------------------
11,43,2Jonas Solli Søllesvik, Rosendal Turnlag27.07.042Husnes, Seriestevne23.09.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,50,3Henrik Eliassen, Norna-Salhus IL07.03.043-h2 (MS)Haugesund, Løpsstevne28.11.20
17,37,9Sondre Gjerde Aardal, Norna-Salhus IL11.11.041-h1Haugesund, Løpsstevne28.11.20
18,45,94Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.044-h3 (MS)Arna, Askokarusellen08.07.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,07,74Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.046-h3 (MS)Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,90(+1,5)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Fana, Gneistspelen 202023.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,05(+0,1)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041Fana, Karabinlekene05.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,28(+2,6)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042Jessheim, UM 202029.08.20
14,97(+2,6)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.046Jessheim, UM 202029.08.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,19(+1,9)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
29,30(+0,0)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Leikvang, Norna 904.10.20

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,68Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h2Jessheim, UM 202028.08.20
41,62Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042-h1Jessheim, UM 202028.08.20
41,94Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041Arna, Askokarusellen23.09.20
42,85Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,52Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043-h2Jessheim, UM 202028.08.20

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,28,64Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.042Jessheim, UM 202028.08.20
4,37,63Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041Fana, Sverre Sørnes Hinderfestival06.08.20
4,38,09Tobias Svendheim, IL Fri14.02.042Fana, Sverre Sørnes Hinderfestival06.08.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,91Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
1,82Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041Leikvang, Norna young 517.06.20
1,31Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.04DFagernes, NM Mangekamp08.08.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,70Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.044 (MS)Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
3,85Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042Fana, Karabinlekene05.09.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,19(+1,3)Teodor Heldal, Fana IL08.10.046Jessheim, UM 202030.08.20
6,18(+1,6)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Norna young 517.06.20
5,65(+1,9)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.043Fana, Gneistspelen 202023.08.20
5,63(-0,2)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044Fana, Gneistspelen 202023.08.20
5,41(-1,2)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Os, OsLekene 202026.09.20
4,80(-0,1)Niklas Liland, Fana IL04.11.04Fana, Gneistspelen 202023.08.20
4,03(ok)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Kvinnheradsmeisterskap24.10.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,26(+1,9)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041Leikvang, Norna young 303.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,26(+2,1)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Norna young 517.06.20
4,89(+2,3)Niklas Liland, Fana IL04.11.045Fana, Gneistspelen 202023.08.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,04(-0,5)Teodor Heldal, Fana IL08.10.043Jessheim, UM 202029.08.20
11,40(-0,9)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.046Jessheim, UM 202029.08.20

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,66Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041Bergen/La, Seriestevne09.09.20

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,89Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne09.09.20
11,82Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.041Fana, Gneistspelen 202023.08.20
11,47Niklas Liland, Fana IL04.11.042Fana, Gneistspelen 202023.08.20
10,47Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Os, OsLekene 202026.09.20
9,03Sivert Leivestad Morvik, FIL Aks-7724.08.041Knarvik, Seriestevne Kast13.08.20
7,49Oscar Nikolai Skumsnes, Stord IL14.04.041Leirvik, Seriestemne03.06.20

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,22Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.047Jessheim, UM 202028.08.20
36,08Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne10.06.20
34,30Niklas Liland, Fana IL04.11.041Fana, Kastkarusell-9.228.06.20
23,51Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041Bergen/La, Seriestevne20.05.20
23,27Sivert Leivestad Morvik, FIL Aks-7724.08.041Knarvik, Seriestevne Kast13.08.20
19,14Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.042Husnes, Seriestevne29.06.20

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,51Niklas Liland, Fana IL04.11.041Fana, Kastkarusell-1220.08.20
44,60Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne26.08.20
40,80Sivert Leivestad Morvik, FIL Aks-7724.08.045Jessheim, UM 202029.08.20
18,70Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.042Husnes, Seriestevne29.06.20

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,06Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne10.06.20

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,62Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.044Jessheim, UM 202030.08.20
41,98Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
36,20Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne03.10.20
35,88Niklas Liland, Fana IL04.11.042Fana, Gneistspelen 202022.08.20
30,32Sivert Leivestad Morvik, FIL Aks-7724.08.0410Jessheim, UM 202030.08.20
30,31Oscar Nikolai Skumsnes, Stord IL14.04.041Leirvik, Seriestemne15.06.20
22,66Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Osterøy, HTB stevne14.09.20
19,12Torbjørn Haugland, Uskedal IL03.12.042Husnes, Seriestevne29.06.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,50Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.046 (MS)Leikvang, Norna 904.10.20

VektKast 11,34Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,32Niklas Liland, Fana IL04.11.041Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
10,72Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne26.08.20
9,95Sivert Leivestad Morvik, FIL Aks-7724.08.042Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3391Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio
44,60-11,59-34,03-33,00-10,72
06.01.041Husnes, Seriestevne26.08.20
2640Niklas Liland, Fana IL
45,17-10,87-29,94-33,32-14,32
04.11.041Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20
1394Sivert Leivestad Morvik, FIL Aks-77
37,19-8,15-20,74-27,67-NM
24.08.042Bergen, Skansemyren kastkarusell 1226.09.20

Total requesttime: 4.525425195694 seconds