Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,51(+1,0)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.063Fana, Framolekene 202228.05.22
7,56(+1,0)Vegard Rinde, Fana IL03.01.064Fana, Framolekene 202228.05.22
7,69(-0,5)Jonathan Wik, Varegg IL28.02.061Arna, Askokarusellen18.05.22
7,71(+1,0)Hakim Andersen, Fana IL16.01.065Fana, Framolekene 202228.05.22
7,72(+1,0)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.066Fana, Framolekene 202228.05.22
7,99(+1,8)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h8Bergen, Skansen Athletics 110.05.22
8,12(+0,4)Isak Solli Søllesvik, Rosendal Turnlag27.01.061-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,20(-0,5)Elias Jensen Eide, Rosendal Turnlag28.06.061-h8 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,22(+0,4)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.063Fana, Karabinlekene 202213.05.22
8,54(+0,4)Adrian Varanes Haugland, Rosendal Turnlag17.07.064-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----10--------------------
8,60(+0,4)Noah Lekva Hjelmeland, Rosendal Turnlag28.01.065-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,68(+0,4)Emil Haugland, Rosendal Turnlag17.07.066-fi (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,76(-3,7)Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
8,89(-0,5)Odin Gjerde, Rosendal Turnlag06.04.062-h8 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
8,99(-0,5)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061Bergen/La, Seriestevne15.06.22
9,07(-0,6)Sivert Ersland Myklebust, Rosendal Turnlag21.08.062-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,11(-0,6)Jan Olav Hjelmeland, Rosendal Turnlag17.08.063-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,15(-0,5)Kevin René Hellesøy Gørbitz, Rosendal Ungdomsskule14.05.063-h8 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,63(-0,5)Yazan Mahmoud Mohammad, Rosendal Turnlag063-h8 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
9,95(-0,5)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062Bergen/La, Seriestevne15.06.22
-----20--------------------
10,15(-0,6)Sverre Jonassen, Rosendal Turnlag28.09.064-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,31(-0,7)Qutaiba Al Masalmeh, Rosendal Ungdomsskule064-h7 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,55(-0,6)Jan Åge Sjo Kårstad, Rosendal Turnlag065-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22
10,77(-0,6)Andreas Pettersen, Rosendal Turnlag066-h9 (G-14/16)Rosendal, Skolestevne14.06.22

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,2Leon Veland, Ostereidet ungdomsskule05.09.061Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,5Oscar Pettersen, Ostereidet ungdomsskule08.07.062Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,6Noah Urhaug, Ostereidet ungdomsskule09.02.063Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,7Jonas Marthinussen, Ostereidet ungdomsskule18.07.064Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,9Jostein Kvamme, Ostereidet ungdomsskule065Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,1Mattis Aleksander Morken, Ostereidet ungdomsskule05.02.066Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,2Noah Villanger, Ostereidet ungdomsskule27.10.067Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,9Lars Andre Lid Nordby, Ostereidet ungdomsskule14.02.068Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,20(-1,8)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Bømlo, Seriestevne10.09.22
11,28(+0,0)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061Bergen/La, Seriestevne15.06.22
11,85(-1,7)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.062Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,67(+0,0)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062Bergen/La, Seriestevne15.06.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,76(+0,5)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h1 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
11,78(+1,3)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,86(+1,3)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.062Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,99(+0,6)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.063Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
12,21(+1,8)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063-h2 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
12,22(-0,1)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.065Fana, Framolekene 202229.05.22
12,34(-0,4)Kjell Augustin Kubon, Fana IL16.08.062Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
12,66(-2,4)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
12,69(-0,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.067Fana, Framolekene 202229.05.22
12,70(-0,4)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
-----10--------------------
13,76(-2,4)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
14,54(-0,4)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.064Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,50(+2,1)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
11,69(+3,3)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h2 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
12,11(+2,3)Hakim Andersen, Fana IL16.01.064Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,16(+2,3)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.065Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,44(+2,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.064-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
12,54(+2,1)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
14,23(+2,3)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.067Fana, Karabinlekene 202214.05.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,28(-3,1)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,46(-0,4)Vegard Rinde, Fana IL03.01.062Fana, Framolekene 202227.05.22
23,66(+1,2)Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
23,78(+0,2)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.063-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,83(+1,2)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.064 (MS)Fana, KM Hordaland24.09.22
24,36(+0,1)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062-h1 (MS)Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
24,52(+1,4)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
25,39(-0,4)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065Fana, Framolekene 202227.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,97(+2,4)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Haugesund, Kretsstevne27.07.22
25,15(+5,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,19Vegard Rinde, Fana IL03.01.061Os, OsLekene 202217.09.22
38,88Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
40,18Emil Brandseth, Os Turnforening21.07.062Os, OsLekene 202217.09.22
41,09Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Bømlo, Seriestevne10.09.22
41,18Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063Os, OsLekene 202217.09.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,97Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.066-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
53,30Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.062Fana, Framolekene 202229.05.22
53,60Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
53,70Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063Fana, Framolekene 202229.05.22
54,86Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061Bømlo, Seriestevne29.09.22
58,65Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h3Bergen, Skansen Athletics 323.08.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,51Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061Osterøy, HTB karusell 214.07.22
1,27,24Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
1,28,17Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,40,16Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h3Bergen, Skansen Athletics 420.09.22
1,46,92Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,48,17Eirik Nitter, Bremnes IL27.06.063Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,65Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
1,57,68Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.064-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,94Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
1,58,52Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.066-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
2,01,41Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.0610-h2Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,01,78Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.062-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,15,84Gunnar Mo Gausvik, Norna-Salhus IL18.02.063Fana, Framolekene 202227.05.22
2,19,58Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.068Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,35,6Jonas Marthinussen, Ostereidet ungdomsskule18.07.061Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,05,01Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.0612-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
4,05,89Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061 (MS)Fana, Framolekene 202228.05.22
4,08,97Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062 (MS)Os, OsLekene 202218.09.22
4,22,17Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.065 (MS)Arna, Askokarusellen22.06.22
4,26,38+Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.0610 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,27,12Tord Andresen, IL Gneist05.08.063Fana, Gneistspelen 202220.08.22
4,43,88Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.061Os, OsLekene 202218.09.22
4,58,38Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
5,03,50Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061Bergen/La, Seriestevne22.06.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,46,89Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.0610 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,50,09Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.061Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
6,10,43Tord Andresen, IL Gneist05.08.061Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,35,60Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.062Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
6,55,55Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31,22Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.063 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
9,14,49Emil Namtvedt, T&IF Viking21.04.061Fana, Framolekene 202229.05.22
9,34,53Tord Andresen, IL Gneist05.08.062Fana, Framolekene 202229.05.22
9,42,50Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.064-h3 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
9,58,54Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.069Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
10,19,92Didrik Refsland, IL Gular12.03.065 (MS)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
10,54,52Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
10,56,48Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
11,24,46Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061Bømlo, Seriestevne10.09.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,23,2Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.063-h3 (MS)Leirvik, Persekveld22.10.22
15,59,59Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
17,16,40Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.062Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
19,48,25Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061Bømlo, Seriestevne29.09.22
21,01,12Krizander Magnussen, Stord IL21.08.062Bømlo, Seriestevne29.09.22

Ikke godkjente resultater
Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,38,9Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.0611-h2 (MS)Leirvik, Persekveld22.10.22

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,81(+1,9)Vegard Rinde, Fana IL03.01.062Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
14,25(-1,7)Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Fana, Gneistspelen 202221.08.22
14,81(+0,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.063Fana, Karabinlekene 202214.05.22
16,48(+0,3)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Leirvik, Stordleikane 202207.08.22

110 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,10(+1,8)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,56(+2,6)Vegard Rinde, Fana IL03.01.063-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,74(+0,5)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-18/19)Fana, Gneistspelen 202221.08.22

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,39(-1,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
31,15(+1,1)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,0(+0,0)Eskil Tellevik, Norna-Salhus IL03.10.061Leikvang, Seriestevne01.10.22

300 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,53Vegard Rinde, Fana IL03.01.061Fana, Framolekene 202228.05.22
45,11Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22

400 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,83Vegard Rinde, Fana IL03.01.061Fana, Karabinlekene 202213.05.22
1,08,34Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062Fana, Karabinlekene 202213.05.22

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,83Vegard Rinde, Fana IL03.01.063 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19,87Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.064Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
4,33,50Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.065Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22

2000 meter hinder (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,08,47Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.063 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,07,39Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061Bergen/La, Seriestevne21.09.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,97Tobias Heldal, Fana IL20.04.061 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,87Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
1,84Johannes Handeland, Fana IL28.10.063Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
1,60Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,59Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,30Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00Kjell Augustin Kubon, Fana IL16.08.061Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
3,80Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.061Fana, Karabinlekene 202214.05.22
3,75Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.066 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,27(+0,0)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.064-kv (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
5,90(+0,6)Tobias Heldal, Fana IL20.04.062Fana, Framolekene 202229.05.22
5,71(+0,2)Kjell Augustin Kubon, Fana IL16.08.063Fana, Framolekene 202229.05.22
5,70(-0,2)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061Os, OsLekene 202217.09.22
5,61(+0,8)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
5,03(+0,1)Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061Bergen/La, Seriestevne07.09.22
4,96(-0,4)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061Ravnanger, Karusellstevne 428.09.22
4,91(+0,1)Elias Jensen Eide, Rosendal Turnlag28.06.061Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,71(+0,3)Isak Solli Søllesvik, Rosendal Turnlag27.01.062Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,63(+0,3)Adrian Varanes Haugland, Rosendal Turnlag17.07.063Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----10--------------------
4,41(+1,0)Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061Osterøy, HBT Lengdestevne01.09.22
4,22(-1,1)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
4,16(+0,0)Emil Haugland, Rosendal Turnlag17.07.064Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,00(+0,4)Sivert Ersland Myklebust, Rosendal Turnlag21.08.065Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,83(+0,1)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.06Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
3,80(+0,0)Yazan Mahmoud Mohammad, Rosendal Turnlag066Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,64(+0,1)Noah Lekva Hjelmeland, Rosendal Turnlag28.01.067Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,59(+0,0)Sverre Jonassen, Rosendal Turnlag28.09.068Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,59(+0,1)Filip Brakestad Boge, Rosendal Turnlag069Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,39(+0,1)Andreas Pettersen, Rosendal Turnlag0610Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----20--------------------
3,15(+0,0)Odin Gjerde, Rosendal Turnlag06.04.0611Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,04(+0,1)Simen Gjuvsland Riise, Rosendal Turnlag0612Rosendal, Skolestevne14.06.22
3,03(+0,0)Kevin René Hellesøy Gørbitz, Rosendal Ungdomsskule14.05.0613Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,94(+0,5)Qutaiba Al Masalmeh, Rosendal Ungdomsskule0614Rosendal, Skolestevne14.06.22
2,90(+0,0)Jan Åge Sjo Kårstad, Rosendal Turnlag0615Rosendal, Skolestevne14.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,02(+2,9)Tobias Heldal, Fana IL20.04.061Fana, Karabinlekene 202214.05.22
3,91(+2,4)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.061Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17Noah Urhaug, Ostereidet ungdomsskule09.02.061Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
4,00Leon Veland, Ostereidet ungdomsskule05.09.062Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,76Oscar Pettersen, Ostereidet ungdomsskule08.07.063Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,70Jonas Marthinussen, Ostereidet ungdomsskule18.07.064Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,40Jostein Kvamme, Ostereidet ungdomsskule065Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
3,31Tobias Holsen, Ostereidet ungdomsskule14.12.0610 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,85Noah Villanger, Ostereidet ungdomsskule27.10.066Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
2,70Mattis Aleksander Morken, Ostereidet ungdomsskule05.02.067Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,47(+0,1)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
13,22(+1,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.061Fana, Karabinlekene 202215.05.22

Kule 4,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,66Tobias Holsen, Ostereidet ungdomsskule14.12.0613 (G-15)Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,42Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.061Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,46Leon Veland, Ostereidet ungdomsskule05.09.061Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,94Vegard Rinde, Fana IL03.01.061Os, OsLekene 202217.09.22
10,54Mattis Aleksander Morken, Ostereidet ungdomsskule05.02.062Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
10,30Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
9,83Oscar Pettersen, Ostereidet ungdomsskule08.07.063Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,70Noah Villanger, Ostereidet ungdomsskule27.10.064Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
9,50Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061Bømlo, Seriestevne29.09.22
9,44Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
9,05Elias Jensen Eide, Rosendal Turnlag28.06.061Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----10--------------------
8,73Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
8,70Jonas Marthinussen, Ostereidet ungdomsskule18.07.065Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
8,18Noah Urhaug, Ostereidet ungdomsskule09.02.066Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
7,81Noah Lekva Hjelmeland, Rosendal Turnlag28.01.062Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,42Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.062Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
7,37Isak Solli Søllesvik, Rosendal Turnlag27.01.063Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,25Qutaiba Al Masalmeh, Rosendal Turnlag064Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,11Jan Åge Sjo Kårstad, Rosendal Turnlag065Rosendal, Skolestevne14.06.22
7,05Gaute Larsen Skeie, Rosendal Turnlag066Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,77Simen Gjuvsland Riise, Rosendal Ungdomsskule067Rosendal, Skolestevne14.06.22
-----20--------------------
6,66Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
6,22Kevin René Hellesøy Gørbitz, Rosendal Ungdomsskule14.05.068Rosendal, Skolestevne14.06.22
6,19Odin Gjerde, Rosendal Turnlag06.04.069Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,92Sivert Ersland Myklebust, Rosendal Turnlag21.08.0610Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,60Jan Olav Hjelmeland, Rosendal Turnlag17.08.0611Rosendal, Skolestevne14.06.22
5,48Jostein Kvamme, Ostereidet ungdomsskule067Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22
5,36Carl Henrik Brakstad, Rosendal Turnlag0612Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,56Andreas Pettersen, Rosendal Turnlag0613Rosendal, Skolestevne14.06.22
4,55Markus Teigland, Ostereidet ungdomsskule068Ostereidet, Skulestemne ungdomsskulen 202214.06.22

Diskos 1,5kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,13Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.061Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
25,51Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Bømlo, Seriestevne29.09.22
18,08Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
13,72Aune Brandseth Norbakk, Voss IL03.10.061Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22

Slegge 5,0kg/120cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,80Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.06PKnarvik, Kast5Kamp18.09.22
50,92Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061Fana, Fana Kastkarusell 226.09.22

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,59Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.068 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,22Erik Alexander Johansson, Laksevåg TIL25.06.061Bergen/La, Seriestevne14.09.22

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,77Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.063Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
34,49Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
32,27Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
27,30Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061Bømlo, Seriestevne10.09.22
25,90Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.061Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
23,04Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
21,00Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.062Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22

VektKast 11,34Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,25Sondre Langøy, FIL Aks-7729.09.06PKnarvik, Kast5Kamp18.09.22

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3154Sondre Langøy, FIL Aks-77
54,22-12,44-39,70-39,56-14,05
29.09.061Knarvik, Kast5Kamp18.09.22

Total requesttime: 2.1609590053558 seconds