Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,44Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,45Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,47Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.023-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,55Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,66Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.023Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,77Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,82Jovany Nzita, Norna-Salhus IL10.01.024-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,07Sondre Emil Kvernes Kleppe, Os Turnforening11.08.025-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,08Sander Rye Daae, Fana IL15.05.028-h1Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
8,17Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
-----10--------------------
8,19Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.026-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,54Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
23,83Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.022-h4Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,88Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,94Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.023-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
24,85Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
24,93Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
25,74Jovany Nzita, Norna-Salhus IL10.01.023-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,11Fredrik Liland, Fana IL21.09.024-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,42Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.023-h3Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,59Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
53,11Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
57,31Fredrik Liland, Fana IL21.09.023-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,16Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,30,44Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,32,60Fredrik Liland, Fana IL21.09.023Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02,24Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h1 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,06,77Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.021-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,07,70Fredrik Liland, Fana IL21.09.023-h1Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,08,34Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,08,94Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,36,34Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,52Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.026-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,22,40Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.028-h1 (MS)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,29,79Fredrik Liland, Fana IL21.09.027Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,44,53Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.024-h1 (MS)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,19,66Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.021-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,37,41Didrik Prestegård Hansen, Norna-Salhus IL26.09.022-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
10,03,9Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.023-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19

60 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021Malmø/SWE, Pallas Spelen 201927.01.19
8,87Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,08Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
9,24Sander Rye Daae, Fana IL15.05.025Malmø/SWE, Pallas Spelen 201927.01.19
9,25Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.023Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,47Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Andreas Kårstad, Fana IL25.04.021Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,70Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,60Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.022Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,55Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
1,40Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.021Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
1,40Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
1,38Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
1,38Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,31Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021Haus, Hopp u.t.28.11.18
1,30Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,22Fredrik Liland, Fana IL21.09.023Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,16Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.022Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
1,00Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.022Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
-----10--------------------

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,60Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021Bergen/Hø, BT-sprett 213.01.19
4,20Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,99Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.023Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,49Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,94Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021Bergen, Klubbstevne Hopp u/t 112.03.19
2,69Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022Bergen, Klubbstevne Hopp u/t 112.03.19
2,68Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
2,66Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
2,64Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021Haus, Hopp u.t.28.11.18
2,58Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
2,58Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.023Bergen, Klubbstevne Hopp u/t 112.03.19
2,56Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.023 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,54Lavrans Vestbøstad, FIL Frisk29.07.022 (MJ)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,53Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.022Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
-----10--------------------
2,48Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.022Bergen, Hopp uten tilløp22.03.19
2,40Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
2,34Fredrik Liland, Fana IL21.09.022Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,80Remi Strand, Stord IL14.08.021 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,02Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021 (MS)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
12,96Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
12,58Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
10,38Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.022Leikvang, Nornalekene 201919.01.19

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,24Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
8,23Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 125.11.18
7,73Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 125.11.18
7,48Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
7,29Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.022Valestrand, Hopp u.t.28.12.18

Kule 5,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,90Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
12,23Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
9,26Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
8,89Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.02HSandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-800m) Ungdom

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4318Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening
7,77-5,77-8,89-1,70-9,08-4,20-2,08,34
20.07.023Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3491Eskil Njerve, Bergens Turnforening
8,17-5,21-9,26-1,55-9,81-4,20-2,36,34
25.07.024Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19

Total requesttime: 5.0480740070343 seconds