Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,48(-0,9)Andreas Dixon, Fana IL03.04.011-h4Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
7,54(-2,1)Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.001-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
7,70(-0,1)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.011Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,74(-0,9)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.013-h4Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
7,87(-2,9)Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.012-h1Fana, Framolekene 201901.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,0(-1,1)Andreas Dixon, Fana IL03.04.011 (G-18)Osterøy, Karusellstevne 428.08.19
7,3(-1,1)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.012 (G-18)Osterøy, Karusellstevne 428.08.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,47(+0,0)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001-h2 (G-19)Bergen/La, Seriestevne25.09.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,70(+1,6)Filip Bøe, Fana IL30.08.001-fi (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
10,87(+1,8)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-h3 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
10,89(+1,8)Jacob Vaula, Stord IL01.08.014-nat (MS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
11,28(+1,2)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003-h3 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
11,45(+2,0)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.003-h1Jessheim, UM06.09.19
11,49(-0,6)Andreas Dixon, Fana IL03.04.011Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
11,65(+0,0)Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.003-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
11,89(+0,1)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.018-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
11,93(+1,7)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.018-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,17(-0,6)Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.013Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
-----10--------------------
12,27(+0,1)Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.012-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
12,61(+0,1)Marcus Bratli, Bergens Turnforening19.12.003-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
12,75(-2,6)Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.003Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
12,85(-2,6)Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.014Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,78(+2,3)Jacob Vaula, Stord IL01.08.011-fi Jessheim, UM06.09.19
11,26(+2,4)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,52(+2,5)Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.005-h2Jessheim, UM06.09.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,22(-0,6)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-h1 (MS)Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
17,05(+1,6)Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.001-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,36(+1,3)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012-nat (MS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
21,38(+1,3)Filip Bøe, Fana IL30.08.003-nat (MS)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
22,10(-1,8)Jacob Vaula, Stord IL01.08.011-sf1 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
22,90(+1,7)Andreas Dixon, Fana IL03.04.011-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
22,91(-0,6)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002-h2Leirvik, Stordleikane 201910.08.19
22,99(+1,7)Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.002-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
23,50(-0,6)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.004-h6 (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
23,76(+1,7)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.013-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
24,39(+1,2)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.012-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
24,49(+0,7)Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.015-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
-----10--------------------
25,27(-0,7)Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.001Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
25,39(+1,7)Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.015-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,27(+2,4)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.016-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,87Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011 (MS)Os, OsLekene 201921.09.19
37,15Andreas Dixon, Fana IL03.04.011Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
39,04Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012Osterøy, Karusellstevne 322.07.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,95Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.014-fi-A (MS)Fana, TMG 201922.05.19
49,78Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.001-h2Jessheim, UM06.09.19
49,83Filip Bøe, Fana IL30.08.005-fi-A (MS)Fana, TMG 201922.05.19
50,37Andreas Dixon, Fana IL03.04.011Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
51,40Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp14.09.19
51,74Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.011-h2 (MS)Fana, Framolekene 201902.06.19
52,18Thomas Blücher, IL Gneist05.09.006-h1 (MS)Fana, Framolekene 201902.06.19
52,18Jacob Vaula, Stord IL01.08.012-h2Leirvik, Seriestemne16.09.19
52,81Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
53,25Martin Mæle, IL Gneist14.03.001Arna, Seriestevne18.09.19
-----10--------------------
55,14Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.013Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
57,11Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011-h2Fana, Framolekene 201902.06.19
58,00Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.005Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,15Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.013-h2 (MS)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,23,45Thomas Blücher, IL Gneist05.09.004-h2 (MS)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,24,10Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.016-h2 (MS)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,31,85Ole Christer Kvellestad, Stord IL19.06.001Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
1,33,29Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011-h1 (MS)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54,70Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.016 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
1,54,87Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.017 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
1,55,78Thomas Blücher, IL Gneist05.09.006 (MS)Fana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
1,56,29Martin Mæle, IL Gneist14.03.008 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
1,57,86Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.013-h1 (MS)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,08,02Lars Sæterlid Hella, Varegg IL29.07.0114 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,09,22Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.013-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
2,11,87Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,12,57Kristian Setre, Osterøy IL28.08.001Arna, Seriestevne15.10.19
2,12,68Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.011Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
-----10--------------------
2,13,02Andreas Dixon, Fana IL03.04.012Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
2,21,49Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.002-h1Leirvik, Stordleikane 201910.08.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,57,20Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.013 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
3,58,71Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.014 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,07,61Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.013-h1 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19
4,16,45Lars Sæterlid Hella, Varegg IL29.07.015-h2 (MS)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,26,26Martin Schei, Stord IL06.05.001-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
4,26,79André Seliussen, IL Gneist05.04.0117 (MS)Jessheim, Norgeslekene10.08.19
4,37,30Brynjel Furnes Berland, Ask Friidrett13.04.011Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
4,53,7Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011 (G-18)Osterøy, Karusellstevne 428.08.19
5,09,90Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (G-19)Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp15.09.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,38,94Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.011-fi-B (MS)Fana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,41,22Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.0121-fi-A (MS)Fana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,59,84Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.0029-h1 (MS)Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
9,26,87Martin Schei, Stord IL06.05.001-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
9,30,57Andreas Vågen, IL Fri15.05.0018Jessheim, UM06.09.19
9,51,1Kristian Setre, Osterøy IL28.08.001-h4 (MS)Osterøy, Osterøytrearen23.09.19
10,02,41Erlend Sørheim, Varegg IL26.11.0113-fi-C (MS)Fana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
10,19,00Olav Sivertsen Mønstre, Voss IL05.01.001 (G-19)Voss, Seriestemne05.06.19
10,30,75Olve Ure, Voss IL01.11.002 (G-19)Voss, Seriestemne05.06.19
10,40,3Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.0110-h4 (MS)Osterøy, Osterøytrearen23.09.19
-----10--------------------
11,19,2Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.0014-h4 (MS)Osterøy, Osterøytrearen23.09.19
12,55,66Jonas Engevik Vørøs, Stord IL18.08.011 (G-18)Voss, Seriestemne05.06.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,59,59Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.014 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
15,28,04Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.0015-h2 (MS)Hamar, NM Hamar 201902.08.19
16,12,86André Seliussen, IL Gneist05.04.0112 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,35,15Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.0019-h1 (MS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,65(+0,7)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003Jessheim, UM06.09.19
15,02(+0,7)Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.015Jessheim, UM06.09.19
15,15(+0,7)Andreas Dixon, Fana IL03.04.017Jessheim, UM06.09.19

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,66(-0,8)Andreas Dixon, Fana IL03.04.016 (MS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19
16,04(-0,8)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.007 (MS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19
16,15(-0,8)Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.018 (MS)Hamar, NM Hamar 201904.08.19

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,10(-0,9)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-h1Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
29,23(-3,0)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011Ravnanger, Karusellstevne 321.08.19
30.67(+0,1)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.002-h1 (G-19)Bergen/La, Seriestevne25.09.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,1(-1,1)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.011 (G-18)Osterøy, Karusellstevne 428.08.19

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,97Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012 (MS)Hamar, NM Hamar 201902.08.19
54,13Andreas Dixon, Fana IL03.04.011Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
57,39Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.013Jessheim, UM07.09.19
1,04,02Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.015Jessheim, UM07.09.19

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,06,04Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
6,24,87Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.003Jessheim, UM07.09.19
6,28,27Andreas Vågen, IL Fri15.05.004Jessheim, UM07.09.19

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,06,04André Seliussen, IL Gneist05.04.012 (G-U20)Sigdal, NM Junior23.08.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,08Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001 (G-U20)Sigdal, NM Junior25.08.19
1,80Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Os, OsLekene 201921.09.19
1,65Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.017Jessheim, UM08.09.19
1,52Adrian Utne, Laksevåg TIL17.04.011 (G-18)Bergen/La, Seriestevne25.09.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,52Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.014 (MS)Kessel-Louvain/BEL, 6th Flanders Cup - ALLONSIUS SPORT24.08.19
3,95Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,06(+2,0)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
6,70(+0,8)Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.003Jessheim, UM06.09.19
6,49(+0,0)Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.001Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
6,08(+0,6)Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.0010Jessheim, UM06.09.19
5,18(+0,4)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,93(+0,0)Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.001 (MJ)Bergen, Skansen Athletics 420.08.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,10(+1,7)Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.003 (G-U20)Kristiansand, Nordic U2017.08.19
14,96(+0,0)Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011 (MS)Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
14,59(+1,6)Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.013Fana, Framolekene 201931.05.19
11,03(+0,0)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001 (G-19)Bergen/La, Seriestevne25.09.19
10,72(+0,5)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.011 (G-14/19)Leikvang, Løpsstevne05.10.19
10,60(+0,5)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,92(+3,1)Andreas Dixon, Fana IL03.04.015Jessheim, UM07.09.19

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,17Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
12,91Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.009-kv (G-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
10,02Niklas Rutle, IL Fri07.08.001Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
9,17Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.011Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
8,75Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
6,66Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.004Fana, Gneist kaststevne 215.10.19

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,63Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (MS)Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
8,07Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.002 (MS)Leikvang, Seriestevne26.10.19

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,95Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19
36,53Kenneth Elias Gundersen, Ask Friidrett09.07.002Fana, Karabinlekene 201912.05.19
32,99Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.011Fana, Kaststevne-628.07.19

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,05Kenneth Elias Gundersen, Ask Friidrett09.07.001Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19
17,51Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012Ravnanger, Karusellstevne 425.09.19

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
67,25Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.011Gloppen, Loggane Open13.10.19
63,08Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.001Fana, Kaststevne-207.05.19

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,69Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.011Gloppen, Loggane Open13.10.19
55,49Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.001Gloppen, Loggane Open21.07.19

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,76Niklas Rutle, IL Fri07.08.001Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
44,41Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19
33,43Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.018Jessheim, UM07.09.19
29,49Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.012Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
21,65Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.004Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
21,00Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.015Fana, Gneist kaststevne 215.10.19

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6649Gjert Høie Sjursen, IL Gneist
11,26(+2,4)-7,06(+2,0)-13,17-1,72-52,44-14,69(+2,6)-41,95-3,65-44,41-5,19,20
09.01.006 (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19

Total requesttime: 8.4851739406586 seconds