Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Hordaland Friidrettskrets

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63(-0,8)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041 (MJ)Arna, Askokarusellen06.07.22
7,70(-0,3)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
9,09(-3,7)Fredrik Tjensvoll Hollund, Bremnes IL05.08.041Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,38(+3,7)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.042Fana, Framolekene 202228.05.22
8,10(+3,7)Thorben Bücker (GER), IL Gneist24.05.043Fana, Framolekene 202228.05.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,45(+1,1)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
10,05(-1,5)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,77(-0,6)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031-h1 (UKF)Fana, Karabinlekene 202215.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,38(+2,3)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Osterøy, HTB karusell 214.07.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,01(+0,9)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,03(+0,4)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.043-sf1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,12(+0,2)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,46(+0,7)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.045 (MS)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,95(-0,5)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Fana, Framolekene 202229.05.22
11,98(+1,3)Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.042Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
12,11(-1,4)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,48(-1,9)Remark Rrozhani (ALB), IL Gular08.11.041-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,09(+2,5)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,87(+3,1)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202220.08.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,87(+1,8)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032-h3 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,53(+0,1)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.044-sf1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,57(-1,8)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.034-h5 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,77(+0,7)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.042-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
22,97(+1,8)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
23,01(+0,7)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.033-h3Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,18(-0,4)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.038-fi-A (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,66(+2,0)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031Fana, Framolekene 202227.05.22
23,86(+2,0)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042Fana, Framolekene 202227.05.22
24,38(+1,5)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
-----10--------------------
24,42(+0,7)Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h1 (MS)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
24,87(+1,1)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,94(-1,1)Remark Rrozhani (ALB), IL Gular08.11.041Fana, Karabinlekene 202215.05.22
26,56(-1,1)Thorben Bücker (GER), IL Gneist24.05.043Fana, Karabinlekene 202215.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,84(+2,2)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.033-h4 (MS)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,01(+3,5)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.031Osterøy, HTB karusell 214.07.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,73Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
35,77Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
36,23Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
38,89Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
39,18Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041Os, OsLekene 202217.09.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,48Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1 (MS)Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
51,36Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042 (MS)Fana, Framolekene 202229.05.22
51,86Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043 (MS)Fana, Framolekene 202229.05.22
52,00Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.046-h3Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
53,02Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.036Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
53,03Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041Fana, Framolekene 202229.05.22
54,45Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.045 (MS)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
54,87Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.031 (G-19)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
55,30Kristoffer Hopland, IL Gneist07.07.037-h3Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
59,14Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.035-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
-----10--------------------

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,22,23Phillip Morken, Norna-Salhus IL01.02.041 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,24,96Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.032 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,25,44Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043 (MS)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,26,49Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.031Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
1,57,57Hallvard Nitter, Bremnes IL13.06.041Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52,17Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.044-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,57,07Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.033-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,58Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,58,10Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
2,02,86Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.036-h1Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,06,01Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.042-h1 (MS)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
2,09,68Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041 (MS)Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
2,10,30Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.035-h1 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
2,11,61Lukas Landro Lie, IL Gular27.03.0411 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,03,86Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041Os, OsLekene 202218.09.22
4,07,07+Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,08,41Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.031 (MS)Os, OsLekene 202218.09.22
4,13,12Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032 (MS)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
4,16,86+Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,19,04+Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.039 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,22,48Benjamin Bjørnstad, IL Gular14.05.033 (MS)Os, OsLekene 202218.09.22
4,24,52Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.048-h1 (MS)Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,31,83Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.0313 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,24,75Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,32,17Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.036 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,33,59Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,37,50Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.039 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,37,62Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.037Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,59,80Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.042 (MS)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
9,01,94Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.0411Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,04,01Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.0314Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,17,66Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.0311-h1 (MS)Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
9,22,90Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,47,65Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.033-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
11,15,47Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.0313-h2 (MS)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn19.09.22
12,47,67Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.0414-h1 (G-18)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,50,87Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
17,35,54Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.041 (MS)Arna, Askokarusellen22.06.22

110 meter hekk (100cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,69(+1,8)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.035 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
14,90(+0,5)Julian René Bastesen, Fana IL23.07.042-h1 (G-U20)Torrent/ESP, Campeonato Autonómico Sub20 AL 202202.07.22
16,01(+1,8)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,21(+1,4)Julian René Bastesen, Fana IL23.07.043-h1 (MS)Valencia/ESP, Campeonato Autonómico Absoluto A.L. 202218.06.22

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,21,58Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Teodor Heldal, Fana IL08.10.044 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
1,85Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.031Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
1,84Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
1,65Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
1,62Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,45Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031Leirvik, Seriestemne05.09.22

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,20Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.041 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
4,81Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042Fana, Vår hopp 122.05.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,98(+0,4)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (MS)Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
6,70(+0,7)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
6,59(+0,8)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
6,16(+1,9)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
6,12(+1,0)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
5,61(+0,6)Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.043Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
3,75(+1,9)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031 (UKF)Fana, Karabinlekene 202215.05.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,78(+1,8)Teodor Heldal, Fana IL08.10.041Fana, Karabinlekene 202215.05.22
13,14(+1,0)Herman Rosenkilde, Fana IL08.10.032Fana, Karabinlekene 202215.05.22
11,96(+0,2)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
9,81(+0,8)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,20(+2,9)Herman Rosenkilde, Fana IL08.10.033 (MS)Fana, Trond Mohn Games08.06.22

Kule 6,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,71Niklas Liland, Fana IL04.11.049Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
8,20Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB kaststevne 125.04.22

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,83Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
7,25Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22

Diskos 1,75kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,14Anders Vik, FIL Aks-7707.03.031Strandebarm, Seriestemne31.08.22
35,19Niklas Liland, Fana IL04.11.048 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22

Diskos 2,0kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,73Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.032 (MS)Fana, Kaststevne22.07.22
26,47Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (MS)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.22
18,18Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
14,24Filip Holdhus, IL Gneist03.05.045 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22

Slegge 6,0kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,66Niklas Liland, Fana IL04.11.044Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22

Slegge 7,26kg/121,5cm

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,68Niklas Liland, Fana IL04.11.042 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,21Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.042 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
41,51Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.042 (MS)Fana, KM Hordaland25.09.22
34,85Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB kaststevne 305.09.22
30,21Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
18,89Filip Holdhus, IL Gneist03.05.046 (MS)Fana, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,75Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031 (UKF)Fana, Karabinlekene 202215.05.22

Total requesttime: 2.3682019710541 seconds