Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Sogn og Fjordane Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13(+0,2)Frode Svortevik Birkeland, Førde IL Friidrett09.04.982-h2Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
8,36(+0,4)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
8,44(-0,7)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.981-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
8,81(+0,8)William Stenevik, Florø Turn og IF07.05.985-h1Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
8,81(-0,6)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981-fi-BLillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
10,21(-0,7)Simon Lidal, Jotun IL19.04.985-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
10,58(+0,2)Henrik Høidal, Florø Turn og IF09.04.983Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,5Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981Gloppen, Seriestemne11.05.11
9,6Jakob Straume, Hyen IL03.12.982Gloppen, Seriestemne11.05.11

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,44(-0,7)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.981-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
13,77(-1,3)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981-h1Fana, Bergenslekene10.09.11
14,42(+0.7)William Stenevik, Florø Turn og IF07.05.988-h1Fana, FRAMO-Lekene05.06.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,04(-1,5)Frode Svortevik Birkeland, Førde IL Friidrett09.04.982-h3Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
27,32(-0,8)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981-h2Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
27,80(+0,4)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.982-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201123.06.11
28,40(+0,4)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.983-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201123.06.11
29,58(-1,4)William Stenevik, Florø Turn og IF07.05.986-h1Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
31,80(-0,4)Mathias Våge, Almenning IL14.02.986-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,09,96Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.981Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
1,23,36Henrik Høidal, Florø Turn og IF09.04.982Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,34,68Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.983-h2Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene17.06.11
1,43,16Frode Svortevik Birkeland, Førde IL Friidrett09.04.983-h2Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
1,45,82Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.982Fana, Bergenslekene10.09.11
2,13,25Sondre Ljosdal Galtung, Olden IL02.07.985-h1Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,14,29Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35,21Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981-h1Fana, Bergenslekene11.09.11
5,14,18Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.982-h1Fana, Bergenslekene11.09.11

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,25(-2,2)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
15,05(-1,7)Simon Lidal, Jotun IL19.04.984-h1Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,40(-0,8)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.982-h1Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49,92Frode Svortevik Birkeland, Førde IL Friidrett09.04.981Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
6,18,58Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.982Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40William Stenevik, Florø Turn og IF07.05.982Fana, FRAMO-Lekene05.06.11
1,21Henrik Høidal, Florø Turn og IF09.04.989Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,76(+0,0)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.983Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
4,75(+0,7)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.985Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
4,72(-0,8)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.986Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene18.06.11
4,40(-0,9)William Stenevik, Florø Turn og IF07.05.987Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
4,05(-0,2)Mathias Våge, Almenning IL14.02.986Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
3,23(+0,0)Henrik Høidal, Florø Turn og IF09.04.983Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
3,09(-0,3)Simon Lidal, Jotun IL19.04.9810Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11Jakob Straume, Hyen IL03.12.982Gloppen, Seriestemne11.05.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,62(+1,0)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.982Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
8,65(+0,6)Mathias Våge, Almenning IL14.02.985Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,55(-1,3)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.982Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11
9,28(-0,9)William Stenevik, Florø Turn og IF07.05.986Fana, FRAMO-Lekene03.06.11

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,34Frode Svortevik Birkeland, Førde IL Friidrett09.04.981Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
8,90Henrik Høidal, Florø Turn og IF09.04.981Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
8,80Kristoffer I, Florø Turn og IF982Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
8,42Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.988Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
8,16Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981Gloppen, Seriestemne11.05.11
8,06Simon Lidal, Jotun IL19.04.985Fana, Bergenslekene11.09.11
7,93William Stenevik, Florø Turn og IF07.05.987Fana, Bergenslekene11.09.11
7,82Ole-Kristoffer Sørland, Breimsbygda IL22.08.989Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
7,65Jakob Straume, Hyen IL03.12.982Gloppen, Seriestemne11.05.11

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,33Simon Lidal, Jotun IL19.04.984Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
15,96Henrik Høidal, Florø Turn og IF09.04.989Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,66Simon Lidal, Jotun IL19.04.986Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,78Simon Lidal, Jotun IL19.04.982Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11
26,57Sondre Ljosdal Galtung, Olden IL02.07.987Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11
18,73Bjørn Tore Osdal, Almenning IL20.02.987Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,83(-0,8)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.971-h2Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
7,94(+1,4)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
8,22(-0,7)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.975-h1Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
8,37(-0,8)Rolf Inge Kristiansen, Syril IL972-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
8,58(-0,8)Simen Halsen, Almenning IL04.05.973-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
8,71(-0,8)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.974-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
8,91(-0,9)Sigurd Leikanger Feidje, Florø Turn og IF24.06.975-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
9,03(-0,8)Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.975-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
9,15(-0,8)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.976-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,98(-1,6)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
13,43(+0.7)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.978-h1Fana, FRAMO-Lekene05.06.11
14,10(-0,8)Sigurd Leikanger Feidje, Florø Turn og IF24.06.976-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,95(+1,2)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201123.06.11
26,08(-1,3)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.974-h4Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
26,77(-0.4)Simen Halsen, Almenning IL04.05.974Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
26,90(-1,7)Rolf Inge Kristiansen, Syril IL972-h1Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
28,32(-1,7)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.973-h2Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
29,04(+2,0)Sigurd Leikanger Feidje, Florø Turn og IF24.06.975-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201123.06.11

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,92Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.977-h2Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
1,38,79Rolf Inge Kristiansen, Syril IL975Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
1,42,36Simen Halsen, Almenning IL04.05.972-h1Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
1,53,55Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.978Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,00,49Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.976Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,34(+0,5)Sigurd Leikanger Feidje, Florø Turn og IF24.06.973Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
13,53(-1,1)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.972-fi Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,95(-0,8)Sigurd Leikanger Feidje, Florø Turn og IF24.06.972Fana, Bergenslekene10.09.11

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,27,07Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.971Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
5,44,65Simen Halsen, Almenning IL04.05.972Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,56Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.973Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11
1,55Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Ulsteinvik, Dimnaleikane22.05.11
1,51Simen Halsen, Almenning IL04.05.975Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11
1,30Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.977Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,02Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.973Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,43(+1,3)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
5,39(+0,0)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.971Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
5,01(+1,2)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.973Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
4,94(+0,8)Simen Halsen, Almenning IL04.05.974Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
4,34(-0,4)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.976Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
4,02(+0,0)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.9717Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.971Gloppen, Seriestemne11.05.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,88(+0,0)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11
10,78(+0,1)Simen Halsen, Almenning IL04.05.972Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11
9,12(+0,0)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.9711Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,77Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Byrkjelo, Loggane Open15.09.11
11,82Svenn-Arne Bjørkelo, Breimsbygda IL23.06.971Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
10,33Kjartan Solheim, Breimsbygda IL11.05.973Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
10,03Sander Husevåg Dale, Almenning IL24.01.972Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
7,09Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.971Gloppen, Seriestemne11.05.11
6,98Sigurd Leikanger Feidje, Florø Turn og IF24.06.971Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,20Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, Loggane Open17.04.11

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,41Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, Loggane Open02.10.11
30,80Svenn-Arne Bjørkelo, Breimsbygda IL23.06.972Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
30,12Kjartan Solheim, Breimsbygda IL11.05.974Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
27,22Sander Husevåg Dale, Almenning IL24.01.975Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,37Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, Loggane Open02.10.11

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,93Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
37,40Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.973Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11
34,18Sigurd Leikanger Feidje, Florø Turn og IF24.06.971Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
30,77Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.975Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
30,51Simen Halsen, Almenning IL04.05.976Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Gutter 15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,47(-0,1)Stian Hoff Hansen, Førde IL Friidrett02.12.961Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
12,55(-0,1)Sondre Sandvoll, Førde IL Friidrett21.05.962Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
12,56(-0,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.963Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
12,93(-0,4)Sondre Øren, Jotun IL02.09.965Fana, Bergenslekene10.09.11
12,95(-0,1)Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.964Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
13,58(-0,1)Sverre Bjørkelo, Breimsbygda IL07.03.966Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,30(+2,0)Marius Rygg, Hyen IL06.06.962-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
26,71(+0,0)Sondre Øren, Jotun IL02.09.967-h1Fana, Bergenslekene11.09.11
27,32(+1,0)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.963Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
28,03(+1,0)Sverre Bjørkelo, Breimsbygda IL07.03.964Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,04Sondre Sandvoll, Førde IL Friidrett21.05.961Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Erik Skinlo Øvreseth, Breimsbygda IL10.01.963Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
1,55Oskar Raftevold, Vikane IL25.03.962Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,41Sondre Øren, Jotun IL02.09.965Fana, Bergenslekene11.09.11

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,53(+1,5)Marius Rygg, Hyen IL06.06.96Fredrikstad, UM 201127.08.11
5,30(-0,9)Sondre Øren, Jotun IL02.09.965Fana, Bergenslekene10.09.11
5,23(+0,3)Erik Skinlo Øvreseth, Breimsbygda IL10.01.968Fana, FRAMO-Lekene05.06.11
4,77(+0,4)Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.962Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
4,61(+0,4)Hans Sande, Brodd IL06.02.964Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
4,27(+0,2)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.966Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,66(+2,4)Marius Rygg, Hyen IL06.06.963Fana, Bergenslekene10.09.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86(-0,4)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
11,08(+1,4)Erik Skinlo Øvreseth, Breimsbygda IL10.01.966Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
10,54(+0,3)Oskar Raftevold, Vikane IL25.03.962Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,29Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene19.06.11
12,96Hans Sande, Brodd IL06.02.963Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene19.06.11
12,06André Gåsemyr, Breimsbygda IL22.05.968Fredrikstad, UM 201128.08.11
10,49Erik Skinlo Øvreseth, Breimsbygda IL10.01.967Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
10,30Marius Rygg, Hyen IL06.06.964Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
10,27Emil André Nesje, Oppstryn IL05.02.966Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,04Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961Byrkjelo, Loggane Open15.09.11

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,86Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961Gloppen, Loggane Open17.04.11

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,16Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
39,95Hans Sande, Brodd IL06.02.962Gloppen, Loggane Open08.05.11
34,79André Gåsemyr, Breimsbygda IL22.05.961Gloppen, Loggane Open10.07.11
33,60Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.962Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,26Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961Byrkjelo, Loggane Open15.09.11

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,21Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961Gloppen, Loggane Open15.05.11

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,38Hans Sande, Brodd IL06.02.961Gloppen, Loggane Open10.07.11
46,30Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961Gloppen, Loggane Open15.05.11
42,50Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.962Gloppen, Loggane Open10.07.11

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,86Hans Sande, Brodd IL06.02.961Gloppen, Loggane Open10.07.11

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,75Emil André Nesje, Oppstryn IL05.02.961Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
36,59Hans Sande, Brodd IL06.02.965Fana, FRAMO-Lekene02.06.11

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,42(+0,2)Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.951Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,36(+0,1)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h2 (G-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
12,65(-0,3)Vegard Sælen, Brodd IL30.05.952Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
12,87(+0,1)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.953-h1 (G-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
13,13(-1,6)Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.951Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
13,75(-0,3)Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.954Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,58(-2,5)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.951-h1 (G-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11
26,34(-2,5)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.953-h1 (G-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,97Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.951Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10,40Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.956Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
2,16,86Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.952Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Lars-Erik Mork, Oppstryn IL11.06.951Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,55Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.952Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,50Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,61(-1,3)Vegard Sælen, Brodd IL30.05.951Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
5,58(+1,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.952 (G-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
4,55(-0,9)Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.953Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,83(+2,5)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.953 (G-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,68(+0,5)Vegard Sælen, Brodd IL30.05.951Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,59Vegard Sælen, Brodd IL30.05.953Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
10,39Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951Byrkjelo, Loggane Open15.09.11

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,84Vegard Sælen, Brodd IL30.05.951Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
30,39Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.952Gloppen, Loggane Open12.06.11

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,34Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951Gloppen, Lagsmeisterskap24.08.11
41,03Vegard Sælen, Brodd IL30.05.952Gloppen, Loggane Open10.07.11

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,14Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951Gloppen, Loggane Open10.07.11
31,42Vegard Sælen, Brodd IL30.05.952Gloppen, Loggane Open10.07.11

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,85Lars-Erik Mork, Oppstryn IL11.06.951Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Gutter 17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,97(+0,5)Sindre Kvist Rydvang, Sogndal IL24.04.945-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,46(-1,0)Sindre Kvist Rydvang, Sogndal IL24.04.941Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,78Sindre Kvist Rydvang, Sogndal IL24.04.946-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,60Sindre Kvist Rydvang, Sogndal IL24.04.943-h1Fredrikstad, UM 201128.08.11

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,43Endre Kvamme Berstad, Oppstryn IL18.02.941Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Gutter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,06(+0,5)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.921Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
11,90(+1,3)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.935-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,17(+0,5)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
24,34(+1,9)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.935-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,46Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.932Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11
54,19Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.932Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,79Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.932Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
2,05,51Sigbjørn Bøtun, Vik IL30.12.923-h1Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
2,07,03Dag Einar Bøtun, Vik IL06.01.925-h1Fana, FRAMO-Lekene03.06.11

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,08,07Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.921Lillehammer, Veidekkelekene 201123.06.11
4,09,5Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior29.06.11
4,10,69Eivind Øygard, Jølster IL18.02.921Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
4,27,93Dag Einar Bøtun, Vik IL06.01.923Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
4,28,73Sigbjørn Bøtun, Vik IL30.12.924Fana, FRAMO-Lekene04.06.11

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,59,95Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.932Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene17.06.11
9,13,36Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.928 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
9,44,53Sigbjørn Bøtun, Vik IL30.12.9214 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,02,43Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931Fredrikstad, UM 201127.08.11

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,38,64Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.933 (MS)Byrkjelo, NM senior 201113.08.11

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.931Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.931 (G-18)Svelgen, Seriestevne18.07.11

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,50(+1,5)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
5,96(-0,5)Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.9310Fredrikstad, UM 201126.08.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,24(+1,9)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924Fredrikstad, UM 201127.08.11

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,14Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.931Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,98Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.931Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

Gutter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,13(+0,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-h3 (MS)Mölndal/SWE, Folksam Challenge 201103.09.11
11,39(+1.0)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.892 (MS)Fana, FRAMO-Lekene05.06.11
11,44(+0,5)Jonas Andre Brandsøy, Florø Turn og IF24.05.912 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
11,95(+0,5)Stein Erik Gram, Førde IL Friidrett26.06.893 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,20(+0,0)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.914-h3 (MS)Mölndal/SWE, Folksam Challenge 201103.09.11
22,84(+0,4)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.897-fi (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201107.08.11
24,17(-0,1)Stein Erik Gram, Førde IL Friidrett26.06.891 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,83(+2,1)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.894-h2 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,46Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,73(+1,1)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.895 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
16,57(+1,1)Jonas Andre Brandsøy, Florø Turn og IF24.05.916 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,16Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913 (G-U23)Zürich/SUI, Weltklasse Zürich - Young Diamond's Challenge08.09.11

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201105.08.11

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,20Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893 (MS)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,55(+0,0)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.894 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,00(-0,4)Jørgen Midtbø Bjørkedal, Florø Turn og IF15.03.901 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,50(+2,9)Jørgen Midtbø Bjørkedal, Florø Turn og IF15.03.902 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,11Yngve Grøneng Havn, Florø Turn og IF11.01.891 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201107.08.11

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,60Vegard Heimset Brandsøy, Florø Turn og IF07.02.901 (MJ)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
47,67Andreas Gåsvær, Vik IL21.06.912 (MJ)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
45,21Michael B. Robert, Florø Turn og IF14.11.901 (G-U23)Florø, Seriestevne26.07.11

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,42(+0,2)Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.951 (G-16)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,06(+0,5)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.921 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
11,90(+1,3)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.935-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
11,97(+0,5)Sindre Kvist Rydvang, Sogndal IL24.04.945-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
12,36(+0,1)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h2 (G-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
12,47(-0,1)Stian Hoff Hansen, Førde IL Friidrett02.12.961 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
12,55(-0,1)Sondre Sandvoll, Førde IL Friidrett21.05.962 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
12,56(-0,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.963 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
12,65(-0,3)Vegard Sælen, Brodd IL30.05.952 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
12,87(+0,1)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.953-h1 (G-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
12,93(-0,4)Sondre Øren, Jotun IL02.09.965 (G-15)Fana, Bergenslekene10.09.11
-----10--------------------
12,95(-0,1)Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.964 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
13,13(-1,6)Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.951 (G-16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
13,58(-0,1)Sverre Bjørkelo, Breimsbygda IL07.03.966 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
13,75(-0,3)Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.954 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,17(+0,5)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924 (G-18/19)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
24,34(+1,9)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.935-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
24,46(-1,0)Sindre Kvist Rydvang, Sogndal IL24.04.941 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
25,30(+2,0)Marius Rygg, Hyen IL06.06.962-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
25,58(-2,5)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.951-h1 (G-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11
26,34(-2,5)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.953-h1 (G-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11
26,71(+0,0)Sondre Øren, Jotun IL02.09.967-h1 (G-15)Fana, Bergenslekene11.09.11
27,32(+1,0)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.963 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
28,03(+1,0)Sverre Bjørkelo, Breimsbygda IL07.03.964 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,46Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.932 (G-18/19)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11
54,19Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.932 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
54,78Sindre Kvist Rydvang, Sogndal IL24.04.946-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
57,97Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.951 (G-16)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,79Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.932 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
2,05,51Sigbjørn Bøtun, Vik IL30.12.923-h1 (G-18/19)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
2,07,03Dag Einar Bøtun, Vik IL06.01.925-h1 (G-18/19)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
2,07,60Sindre Kvist Rydvang, Sogndal IL24.04.943-h1 (G-17)Fredrikstad, UM 201128.08.11
2,10,04Sondre Sandvoll, Førde IL Friidrett21.05.961 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
2,10,40Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.956 (G-16)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
2,16,86Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.952 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,08,07Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.921 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201123.06.11
4,09,5Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior29.06.11
4,10,69Eivind Øygard, Jølster IL18.02.921 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
4,27,93Dag Einar Bøtun, Vik IL06.01.923 (G-18/19)Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
4,28,73Sigbjørn Bøtun, Vik IL30.12.924 (G-18/19)Fana, FRAMO-Lekene04.06.11

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,59,95Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.932 (G-18/19)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene17.06.11
9,13,36Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.928 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
9,44,53Sigbjørn Bøtun, Vik IL30.12.9214 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,02,43Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931 (G-18/19)Fredrikstad, UM 201127.08.11

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,38,64Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.933 (MS)Byrkjelo, NM senior 201113.08.11

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.931 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,60Erik Skinlo Øvreseth, Breimsbygda IL10.01.963 (G-15)Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
1,60Lars-Erik Mork, Oppstryn IL11.06.951 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,55Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.952 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,55Oskar Raftevold, Vikane IL25.03.962 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,50Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,41Sondre Øren, Jotun IL02.09.965 (G-15)Fana, Bergenslekene11.09.11

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.931 (G-18)Svelgen, Seriestevne18.07.11

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,50(+1,5)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
5,96(-0,5)Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.9310 (G-18/19)Fredrikstad, UM 201126.08.11
5,61(-1,3)Vegard Sælen, Brodd IL30.05.951 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
5,58(+1,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.952 (G-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
5,53(+1,5)Marius Rygg, Hyen IL06.06.96 (G-15)Fredrikstad, UM 201127.08.11
5,30(-0,9)Sondre Øren, Jotun IL02.09.965 (G-15)Fana, Bergenslekene10.09.11
5,23(+0,3)Erik Skinlo Øvreseth, Breimsbygda IL10.01.968 (G-15)Fana, FRAMO-Lekene05.06.11
4,77(+0,4)Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.962 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
4,61(+0,4)Hans Sande, Brodd IL06.02.964 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
4,55(-0,9)Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.953 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
-----10--------------------
4,27(+0,2)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.966 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,66(+2,4)Marius Rygg, Hyen IL06.06.963 (G-15)Fana, Bergenslekene10.09.11
4,83(+2,5)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.953 (G-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,24(+1,9)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924 (G-18/19)Fredrikstad, UM 201127.08.11
11,86(-0,4)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
11,68(+0,5)Vegard Sælen, Brodd IL30.05.951 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
11,08(+1,4)Erik Skinlo Øvreseth, Breimsbygda IL10.01.966 (G-15)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
10,54(+0,3)Oskar Raftevold, Vikane IL25.03.962 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,29Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-15)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene19.06.11
12,96Hans Sande, Brodd IL06.02.963 (G-15)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene19.06.11
12,06André Gåsemyr, Breimsbygda IL22.05.968 (G-15)Fredrikstad, UM 201128.08.11
10,49Erik Skinlo Øvreseth, Breimsbygda IL10.01.967 (G-15)Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
10,30Marius Rygg, Hyen IL06.06.964 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
10,27Emil André Nesje, Oppstryn IL05.02.966 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,43Endre Kvamme Berstad, Oppstryn IL18.02.941 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
12,59Vegard Sælen, Brodd IL30.05.953 (G-16)Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
12,04Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-15)Byrkjelo, Loggane Open15.09.11
10,39Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-16)Byrkjelo, Loggane Open15.09.11

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,14Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.931 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,86Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-15)Gloppen, Loggane Open17.04.11

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,16Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-15)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
39,95Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-15)Gloppen, Loggane Open08.05.11
34,79André Gåsemyr, Breimsbygda IL22.05.961 (G-15)Gloppen, Loggane Open10.07.11
33,60Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.962 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,84Vegard Sælen, Brodd IL30.05.951 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
39,26Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-15)Byrkjelo, Loggane Open15.09.11
30,39Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.952 (G-16)Gloppen, Loggane Open12.06.11

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,21Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-15)Gloppen, Loggane Open15.05.11
32,98Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.931 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,38Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-15)Gloppen, Loggane Open10.07.11
46,30Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-15)Gloppen, Loggane Open15.05.11
42,50Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.962 (G-15)Gloppen, Loggane Open10.07.11

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,34Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-16)Gloppen, Lagsmeisterskap24.08.11
41,03Vegard Sælen, Brodd IL30.05.952 (G-16)Gloppen, Loggane Open10.07.11

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,14Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-16)Gloppen, Loggane Open10.07.11
36,86Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-15)Gloppen, Loggane Open10.07.11
31,42Vegard Sælen, Brodd IL30.05.952 (G-16)Gloppen, Loggane Open10.07.11

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,75Emil André Nesje, Oppstryn IL05.02.961 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
36,59Hans Sande, Brodd IL06.02.965 (G-15)Fana, FRAMO-Lekene02.06.11

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,85Lars-Erik Mork, Oppstryn IL11.06.951 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,42(+0,2)Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.951 (G-16)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,06(+0,5)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.921 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
11,13(+0,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-h3 (MS)Mölndal/SWE, Folksam Challenge 201103.09.11
11,39(+1.0)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.892 (MS)Fana, FRAMO-Lekene05.06.11
11,44(+0,5)Jonas Andre Brandsøy, Florø Turn og IF24.05.912 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
11,90(+1,3)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.935-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
11,95(+0,5)Stein Erik Gram, Førde IL Friidrett26.06.893 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
11,97(+0,5)Sindre Kvist Rydvang, Sogndal IL24.04.945-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
12,36(+0,1)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h2 (G-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
12,47(-0,1)Stian Hoff Hansen, Førde IL Friidrett02.12.961 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
12,55(-0,1)Sondre Sandvoll, Førde IL Friidrett21.05.962 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
-----10--------------------
12,56(-0,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.963 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
12,65(-0,3)Vegard Sælen, Brodd IL30.05.952 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
12,87(+0,1)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.953-h1 (G-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
12,93(-0,4)Sondre Øren, Jotun IL02.09.965 (G-15)Fana, Bergenslekene10.09.11
12,95(-0,1)Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.964 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
13,13(-1,6)Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.951 (G-16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
13,58(-0,1)Sverre Bjørkelo, Breimsbygda IL07.03.966 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
13,75(-0,3)Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.954 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,20(+0,0)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.914-h3 (MS)Mölndal/SWE, Folksam Challenge 201103.09.11
22,84(+0,4)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.897-fi (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201107.08.11
23,17(+0,5)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924 (G-18/19)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
24,17(-0,1)Stein Erik Gram, Førde IL Friidrett26.06.891 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
24,34(+1,9)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.935-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
24,46(-1,0)Sindre Kvist Rydvang, Sogndal IL24.04.941 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
25,30(+2,0)Marius Rygg, Hyen IL06.06.962-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
25,58(-2,5)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.951-h1 (G-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11
26,34(-2,5)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.953-h1 (G-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11
26,71(+0,0)Sondre Øren, Jotun IL02.09.967-h1 (G-15)Fana, Bergenslekene11.09.11
-----10--------------------
27,32(+1,0)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.963 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
28,03(+1,0)Sverre Bjørkelo, Breimsbygda IL07.03.964 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,83(+2,1)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.894-h2 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,46Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11
51,46Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.932 (G-18/19)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11
54,19Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.932 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
54,78Sindre Kvist Rydvang, Sogndal IL24.04.946-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
57,97Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.951 (G-16)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,79Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.932 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
2,05,51Sigbjørn Bøtun, Vik IL30.12.923-h1 (G-18/19)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
2,07,03Dag Einar Bøtun, Vik IL06.01.925-h1 (G-18/19)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
2,07,60Sindre Kvist Rydvang, Sogndal IL24.04.943-h1 (G-17)Fredrikstad, UM 201128.08.11
2,10,04Sondre Sandvoll, Førde IL Friidrett21.05.961 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
2,10,40Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.956 (G-16)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
2,16,86Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.952 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,08,07Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.921 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201123.06.11
4,09,5Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior29.06.11
4,10,69Eivind Øygard, Jølster IL18.02.921 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
4,27,93Dag Einar Bøtun, Vik IL06.01.923 (G-18/19)Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
4,28,73Sigbjørn Bøtun, Vik IL30.12.924 (G-18/19)Fana, FRAMO-Lekene04.06.11

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,59,95Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.932 (G-18/19)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene17.06.11
9,13,36Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.928 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
9,44,53Sigbjørn Bøtun, Vik IL30.12.9214 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,73(+1,1)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.895 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
16,57(+1,1)Jonas Andre Brandsøy, Florø Turn og IF24.05.916 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,16Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913 (G-U23)Zürich/SUI, Weltklasse Zürich - Young Diamond's Challenge08.09.11

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,02,43Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931 (G-18/19)Fredrikstad, UM 201127.08.11

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,38,64Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.933 (MS)Byrkjelo, NM senior 201113.08.11

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.931 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
2,00Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201105.08.11
1,60Erik Skinlo Øvreseth, Breimsbygda IL10.01.963 (G-15)Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
1,60Lars-Erik Mork, Oppstryn IL11.06.951 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,55Oskar Raftevold, Vikane IL25.03.962 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,55Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.952 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,50Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,41Sondre Øren, Jotun IL02.09.965 (G-15)Fana, Bergenslekene11.09.11

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.931 (G-18)Svelgen, Seriestevne18.07.11
3,20Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893 (MS)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,55(+0,0)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.894 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11
6,50(+1,5)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
5,96(-0,5)Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.9310 (G-18/19)Fredrikstad, UM 201126.08.11
5,61(-1,3)Vegard Sælen, Brodd IL30.05.951 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
5,58(+1,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.952 (G-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
5,53(+1,5)Marius Rygg, Hyen IL06.06.96 (G-15)Fredrikstad, UM 201127.08.11
5,30(-0,9)Sondre Øren, Jotun IL02.09.965 (G-15)Fana, Bergenslekene10.09.11
5,23(+0,3)Erik Skinlo Øvreseth, Breimsbygda IL10.01.968 (G-15)Fana, FRAMO-Lekene05.06.11
4,77(+0,4)Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.962 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
4,61(+0,4)Hans Sande, Brodd IL06.02.964 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
-----10--------------------
4,55(-0,9)Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.953 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
4,27(+0,2)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.966 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,66(+2,4)Marius Rygg, Hyen IL06.06.963 (G-15)Fana, Bergenslekene10.09.11
4,83(+2,5)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.953 (G-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,24(+1,9)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924 (G-18/19)Fredrikstad, UM 201127.08.11
13,00(-0,4)Jørgen Midtbø Bjørkedal, Florø Turn og IF15.03.901 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
11,86(-0,4)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
11,68(+0,5)Vegard Sælen, Brodd IL30.05.951 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
11,08(+1,4)Erik Skinlo Øvreseth, Breimsbygda IL10.01.966 (G-15)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
10,54(+0,3)Oskar Raftevold, Vikane IL25.03.962 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,50(+2,9)Jørgen Midtbø Bjørkedal, Florø Turn og IF15.03.902 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,29Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-15)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene19.06.11
12,96Hans Sande, Brodd IL06.02.963 (G-15)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene19.06.11
12,06André Gåsemyr, Breimsbygda IL22.05.968 (G-15)Fredrikstad, UM 201128.08.11
10,49Erik Skinlo Øvreseth, Breimsbygda IL10.01.967 (G-15)Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
10,30Marius Rygg, Hyen IL06.06.964 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
10,27Emil André Nesje, Oppstryn IL05.02.966 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,43Endre Kvamme Berstad, Oppstryn IL18.02.941 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
12,59Vegard Sælen, Brodd IL30.05.953 (G-16)Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
12,04Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-15)Byrkjelo, Loggane Open15.09.11
10,39Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-16)Byrkjelo, Loggane Open15.09.11

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,14Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.931 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,11Yngve Grøneng Havn, Florø Turn og IF11.01.891 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201107.08.11

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,86Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-15)Gloppen, Loggane Open17.04.11

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,16Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-15)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
39,95Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-15)Gloppen, Loggane Open08.05.11
34,79André Gåsemyr, Breimsbygda IL22.05.961 (G-15)Gloppen, Loggane Open10.07.11
33,60Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.962 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,84Vegard Sælen, Brodd IL30.05.951 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
39,26Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-15)Byrkjelo, Loggane Open15.09.11
30,39Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.952 (G-16)Gloppen, Loggane Open12.06.11

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,21Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-15)Gloppen, Loggane Open15.05.11
32,98Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.931 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,38Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-15)Gloppen, Loggane Open10.07.11
46,30Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-15)Gloppen, Loggane Open15.05.11
42,50Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.962 (G-15)Gloppen, Loggane Open10.07.11

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,34Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-16)Gloppen, Lagsmeisterskap24.08.11
41,03Vegard Sælen, Brodd IL30.05.952 (G-16)Gloppen, Loggane Open10.07.11

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,14Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-16)Gloppen, Loggane Open10.07.11
36,86Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-15)Gloppen, Loggane Open10.07.11
31,42Vegard Sælen, Brodd IL30.05.952 (G-16)Gloppen, Loggane Open10.07.11

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,75Emil André Nesje, Oppstryn IL05.02.961 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
36,59Hans Sande, Brodd IL06.02.965 (G-15)Fana, FRAMO-Lekene02.06.11

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,85Lars-Erik Mork, Oppstryn IL11.06.951 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,60Vegard Heimset Brandsøy, Florø Turn og IF07.02.901 (MJ)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
47,67Andreas Gåsvær, Vik IL21.06.912 (MJ)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
45,21Michael B. Robert, Florø Turn og IF14.11.901 (G-U23)Florø, Seriestevne26.07.11

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,42(+0,2)Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.951 (G-16)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,06(+0,5)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.921 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
11,11(+0,4)Eivind Johan Stavang, Florø Turn og IF08.03.823-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
11,13(+0,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-h3Mölndal/SWE, Folksam Challenge 201103.09.11
11,39(+1.0)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.892Fana, FRAMO-Lekene05.06.11
11,44(+0,5)Jonas Andre Brandsøy, Florø Turn og IF24.05.912Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
11,90(+1,3)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.935-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
11,95(+0,5)Stein Erik Gram, Førde IL Friidrett26.06.893Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
11,97(+0,5)Sindre Kvist Rydvang, Sogndal IL24.04.945-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
12,10(-0,2)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741-h2 (MV35)Fana, Karusellstevne 514.09.11
12,36(+0,1)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h2 (G-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
-----10--------------------
12,47(-0,1)Stian Hoff Hansen, Førde IL Friidrett02.12.961 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
12,55(-0,1)Sondre Sandvoll, Førde IL Friidrett21.05.962 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
12,56(-0,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.963 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
12,65(-0,3)Vegard Sælen, Brodd IL30.05.952 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
12,87(+0,1)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.953-h1 (G-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
12,93(-0,4)Sondre Øren, Jotun IL02.09.965 (G-15)Fana, Bergenslekene10.09.11
12,95(-0,1)Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.964 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
13,13(-1,6)Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.951 (G-16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
13,58(-0,1)Sverre Bjørkelo, Breimsbygda IL07.03.966 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
13,75(-0,3)Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.954 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
-----20--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,01(+2,4)Eivind Johan Stavang, Florø Turn og IF08.03.825-h1Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,20(+0,0)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.914-h3Mölndal/SWE, Folksam Challenge 201103.09.11
22,36(+1,0)Eivind Johan Stavang, Florø Turn og IF08.03.825Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
22,84(+0,4)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.897-fi (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201107.08.11
23,17(+0,5)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924 (G-18/19)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
24,17(-0,1)Stein Erik Gram, Førde IL Friidrett26.06.891Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
24,34(+1,9)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.935-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
24,46(-1,0)Sindre Kvist Rydvang, Sogndal IL24.04.941 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
25,30(+2,0)Marius Rygg, Hyen IL06.06.962-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
25,58(-2,5)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.951-h1 (G-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11
26,34(-2,5)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.953-h1 (G-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11
-----10--------------------
26,71(+0,0)Sondre Øren, Jotun IL02.09.967-h1 (G-15)Fana, Bergenslekene11.09.11
27,32(+1,0)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.963 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
28,03(+1,0)Sverre Bjørkelo, Breimsbygda IL07.03.964 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,83(+2,1)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.894-h2 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,46Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11
51,46Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.932 (G-18/19)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11
52,44Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741-h2 (MV35)Fana, Karusellstevne 514.09.11
54,19Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.932 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
54,78Sindre Kvist Rydvang, Sogndal IL24.04.946-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
57,97Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.951 (G-16)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,79Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.932 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
2,05,51Sigbjørn Bøtun, Vik IL30.12.923-h1 (G-18/19)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
2,07,03Dag Einar Bøtun, Vik IL06.01.925-h1 (G-18/19)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
2,07,60Sindre Kvist Rydvang, Sogndal IL24.04.943-h1 (G-17)Fredrikstad, UM 201128.08.11
2,10,04Sondre Sandvoll, Førde IL Friidrett21.05.961 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
2,10,40Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.956 (G-16)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
2,16,86Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.952 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,08,07Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.921 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201123.06.11
4,09,5Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior29.06.11
4,10,69Eivind Øygard, Jølster IL18.02.921 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
4,27,93Dag Einar Bøtun, Vik IL06.01.923 (G-18/19)Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
4,28,73Sigbjørn Bøtun, Vik IL30.12.924 (G-18/19)Fana, FRAMO-Lekene04.06.11

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,59,95Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.932 (G-18/19)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene17.06.11
9,13,36Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.928Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
9,44,53Sigbjørn Bøtun, Vik IL30.12.9214Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
11,00,0Odd Arne Kolseth, Gloppen Friidrettslag04.06.631 (MV45)Byrkjelo, Seriestemne26.07.11
11,12,3Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV60)Byrkjelo, Seriestemne26.07.11

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,39(-0,1)Eivind Johan Stavang, Florø Turn og IF08.03.825Mölndal/SWE, Folksam Challenge 201103.09.11
15,73(+1,1)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.895Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
16,57(+1,1)Jonas Andre Brandsøy, Florø Turn og IF24.05.916Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,16Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913 (G-U23)Zürich/SUI, Weltklasse Zürich - Young Diamond's Challenge08.09.11

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,02,43Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931 (G-18/19)Fredrikstad, UM 201127.08.11

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,38,64Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.933Byrkjelo, NM senior 201113.08.11

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.931 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
2,00Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201105.08.11
1,85Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.881Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,60Erik Skinlo Øvreseth, Breimsbygda IL10.01.963 (G-15)Fana, FRAMO-Lekene04.06.11
1,60Lars-Erik Mork, Oppstryn IL11.06.951 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,55Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.952 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,55Oskar Raftevold, Vikane IL25.03.962 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,50Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
1,41Sondre Øren, Jotun IL02.09.965 (G-15)Fana, Bergenslekene11.09.11

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53Kim Nes Leirvik, Florø Turn og IF08.04.881Svelgen, Seriestevne21.07.11
4,20Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.931 (G-18)Svelgen, Seriestevne18.07.11
4,11Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.881Svelgen, Seriestevne18.07.11
3,20Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893Fana, FRAMO-Lekene03.06.11

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,67(+0,7)Kim Nes Leirvik, Florø Turn og IF08.04.881Fana, FRAMO-Lekene05.06.11
6,55(+0,0)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.894 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11
6,50(+1,5)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
5,96(-0,5)Jens Christian Andenæs, Fjellhug/Vereide IL04.02.9310 (G-18/19)Fredrikstad, UM 201126.08.11
5,61(-1,3)Vegard Sælen, Brodd IL30.05.951 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
5,58(+1,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.952 (G-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
5,53(+1,5)Marius Rygg, Hyen IL06.06.96 (G-15)Fredrikstad, UM 201127.08.11
5,30(-0,9)Sondre Øren, Jotun IL02.09.965 (G-15)Fana, Bergenslekene10.09.11
5,23(+0,3)Erik Skinlo Øvreseth, Breimsbygda IL10.01.968 (G-15)Fana, FRAMO-Lekene05.06.11
4,77(+0,4)Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.962 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
-----10--------------------
4,61(+0,4)Hans Sande, Brodd IL06.02.964 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
4,55(-0,9)Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.953 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
4,27(+0,2)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.966 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,66(+2,4)Marius Rygg, Hyen IL06.06.963 (G-15)Fana, Bergenslekene10.09.11
4,83(+2,5)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.953 (G-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,24(+1,9)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924 (G-18/19)Fredrikstad, UM 201127.08.11
13,00(-0,4)Jørgen Midtbø Bjørkedal, Florø Turn og IF15.03.901Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
11,86(-0,4)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
11,68(+0,5)Vegard Sælen, Brodd IL30.05.951 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
11,08(+1,4)Erik Skinlo Øvreseth, Breimsbygda IL10.01.966 (G-15)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
10,54(+0,3)Oskar Raftevold, Vikane IL25.03.962 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,50(+2,9)Jørgen Midtbø Bjørkedal, Florø Turn og IF15.03.902Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,27Idar Grøneng Havn, Florø Turn og IF30.04.852Byrkjelo, NM senior 201112.08.11
16,11Yngve Grøneng Havn, Florø Turn og IF11.01.891 (MJ22)Kristiansand, NM Jr 201107.08.11
13,05Steinar Kleppe, Florø Turn og IF06.03.88POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,25Trond Hatlenes, Gloppen Friidrettslag11.01.7912Byrkjelo, NM senior 201113.08.11
37,82Aage Indrebø, Gloppen Friidrettslag01.06.611Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
31,17Steinar Kleppe, Florø Turn og IF06.03.88POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,39Steinar Kleppe, Florø Turn og IF06.03.882Byrkjelo, NM senior 201112.08.11

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,27Idar Grøneng Havn, Florø Turn og IF30.04.851Florø, Seriestevne26.07.11
57,79Inge Olai Svanøe Tansø, Florø Turn og IF16.03.885Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
49,27Steinar Kleppe, Florø Turn og IF06.03.88POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11
48,60Vegard Heimset Brandsøy, Florø Turn og IF07.02.901 (MJ)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
47,67Andreas Gåsvær, Vik IL21.06.912 (MJ)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
45,21Michael B. Robert, Florø Turn og IF14.11.901 (G-U23)Florø, Seriestevne26.07.11

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,91Steinar Kleppe, Florø Turn og IF06.03.88POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3349Steinar Kleppe, Florø Turn og IF
55,53-13,05-31,17-49,27-16,91
06.03.884Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,05(+1,5)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
9,14(+0,5)Mina Føleide, Florø Turn og IF982Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
9,30(+0,5)Inger Lise Ullaland, Florø Turn og IF29.08.983Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
9,40(+2,0)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.983Ulsteinvik, Dimnaleikane22.05.11

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,8Astri Marie Rønnekleiv, Hyen IL18.09.981Gloppen, Seriestemne11.05.11
9,20Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.982-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
9,24Sofie Pernille Hole, Fjellhug/Vereide IL983-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
9,25Ingeborg Raftevold, Vikane IL31.08.984-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
9,39Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.986-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,38(-0,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-fi-AGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201109.07.11

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,70(+1,6)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
15,16(-1,7)Inger Lise Ullaland, Florø Turn og IF29.08.984 (J-13/14)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
17,77(-0,1)Aprajita Vikøren Fosse, Vik IL21.01.984-h1Fana, Bergenslekene10.09.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,24(+0,3)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982-h6Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene19.06.11
30,05(-1,6)Astri Marie Rønnekleiv, Hyen IL18.09.982-h2Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,76(+2,2)Astri Marie Rønnekleiv, Hyen IL18.09.982Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
31,68(+2,2)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.983Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,59Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
1,12,29Mina Føleide, Florø Turn og IF982Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
1,15,54Inger Lise Ullaland, Florø Turn og IF29.08.983Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
1,28,13Emilie Høynes, Florø Turn og IF04.02.984Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,10Renate Øye Pollen, Førde IL Friidrett30.04.983Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
1,57,62Astri Marie Rønnekleiv, Hyen IL18.09.984Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
1,59,77Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.985Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,56,0Astri Marie Rønnekleiv, Hyen IL18.09.981Gloppen, Seriestemne11.05.11

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,11,74Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.987Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,15(-0,4)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-fi Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201108.07.11

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,59(-0,3)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981Fana, Bergenslekene10.09.11
36,04(-0,6)Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.983-h1Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,84Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982 (J-15)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,47,1Astri Marie Rønnekleiv, Hyen IL18.09.983Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
7,02,7Ingeborg Raftevold, Vikane IL31.08.987Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,52Ingeborg Raftevold, Vikane IL31.08.981Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11
1,35Sofie Pernille Hole, Fjellhug/Vereide IL986Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,48(+1,7)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983 (KS)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.98Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201110.07.11
4,18(-0,4)Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.986Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
4,05(-0,1)Mina Føleide, Florø Turn og IF982Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
3,97(+0,0)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.9811Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
3,92(+0,0)Renate Øye Pollen, Førde IL Friidrett30.04.988Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
3,85(+1,5)Inger Lise Ullaland, Florø Turn og IF29.08.982Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
3,85(-0,3)Sofie Pernille Hole, Fjellhug/Vereide IL989Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
3,80(-0,4)Astri Marie Rønnekleiv, Hyen IL18.09.9810Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
3,10(+1,1)Aprajita Vikøren Fosse, Vik IL21.01.9810Fana, Bergenslekene10.09.11
3,08(-0,1)Emilie Høynes, Florø Turn og IF04.02.984Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49(+2,1)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201110.07.11

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,03Astri Marie Rønnekleiv, Hyen IL18.09.981Gloppen, Seriestemne11.05.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,36(-1,5)Ingeborg Raftevold, Vikane IL31.08.982Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21(+0,0)Sofie Pernille Hole, Fjellhug/Vereide IL988Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11
8,12(+0,1)Ingeborg Raftevold, Vikane IL31.08.989Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,64Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.983Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
8,93Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.985Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
8,75Mina Føleide, Florø Turn og IF981Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
8,54Sofie Pernille Hole, Fjellhug/Vereide IL986Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
8,51Emilie Høynes, Florø Turn og IF04.02.982Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
6,95Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.9812Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
6,40Inger Lise Ullaland, Florø Turn og IF29.08.983Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
6,04Aprajita Vikøren Fosse, Vik IL21.01.986Fana, Bergenslekene11.09.11

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,67Astri Marie Rønnekleiv, Hyen IL18.09.981Gloppen, Seriestemne11.05.11

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,75Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.984Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
17,70Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.983Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
17,56Emilie Høynes, Florø Turn og IF04.02.984Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,12Emilie Høynes, Florø Turn og IF04.02.989Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11
12,59Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.9810Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,59Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.982Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11
20,20Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.986Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11
8,89Aprajita Vikøren Fosse, Vik IL21.01.984Fana, Bergenslekene10.09.11

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,40(+1,4)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971Ulsteinvik, Dimnaleikane22.05.11
8,48(+0,6)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.976-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
8,80(-0,8)Pauline Ytrehus, Stårheim IL26.07.972-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
8,80(+0,6)Vilde Kristin Sæther, Hyen IL17.12.976-fi Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11
8,82(-0,8)Silje Iren Hole Hervik, Breimsbygda IL26.11.973-h1Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
9,12(+0,2)Vilde Kapstad Nygaard, Florø Turn og IF02.07.971Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,33(+0,2)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.972-fi Arvika/SWE, Stjärnspelen 201123.07.11
13,66(-0,5)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.972-h2Fana, Bergenslekene10.09.11
14,65(-1,7)Vilde Kapstad Nygaard, Florø Turn og IF02.07.973 (J-13/14)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,92(-0,6)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.972Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
28,12(+1,7)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201123.06.11
30,74(-1,4)Vilde Kapstad Nygaard, Florø Turn og IF02.07.974-h1Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,52(+2,1)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201123.06.11

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,85Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971Arvika/SWE, Stjärnspelen 201123.07.11

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,42,11Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.975-h3Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene17.06.11
2,29,82Vilde Kapstad Nygaard, Florø Turn og IF02.07.976-h1Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,40Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.973Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,38,09Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.977-h1Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,79(-1,1)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971-h1Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,70(+0,0)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971Arvika/SWE, Stjärnspelen 201124.07.11

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,65(0,0)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971Fana, Bergenslekene10.09.11

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,58Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.973 (J-15)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,31,4Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.973Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
7,01,96Elisabeth Sandal, Breimsbygda IL973Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,63Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971Fana, FRAMO-Lekene05.06.11
1,45Sol Emilie Røed, Stårheim IL10.07.973Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,78(+1,1)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
4,23(+0,9)Sol Emilie Røed, Stårheim IL10.07.976Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
4,12(+0,1)Pauline Ytrehus, Stårheim IL26.07.975Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
4,10(-0,1)Mathilde Bryn, Eikefjord IL971Voss, Seriestemne11.05.11
4,02(+1,3)Vilde Kristin Sæther, Hyen IL17.12.9710Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,82(-1,7)Vilde Kristin Sæther, Hyen IL17.12.977Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,83Vilde Kapstad Nygaard, Florø Turn og IF02.07.971Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
7,25Vilde Kristin Sæther, Hyen IL17.12.974Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11
7,08Pauline Ytrehus, Stårheim IL26.07.976Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
6,98Kari-Anne E. Sørland, Breimsbygda IL977Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
6,11Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.976Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,27Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.974Osterøy, NCC Lekene 201103.09.11

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,05Sol Emilie Røed, Stårheim IL10.07.974Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,64Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.974Osterøy, NCC Lekene 201104.09.11

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,57(+0,2)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,20(-0,2)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.963-sf1Fredrikstad, UM 201126.08.11
14,29(-1,1)Sigrid Bergheim Holvik, Sandane Turn og Idrettslag01.11.962Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
14,62(-1,1)Svanhild Høynes, Stårheim IL963Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
15,22(-1,6)Marte Kittang, Florø Turn og IF22.10.965 (J-15/16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,95(+2,5)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.962Fana, Bergenslekene10.09.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,47(-2,3)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961-h1Fana, Bergenslekene11.09.11
30,01(-1,0)Sigrid Bergheim Holvik, Sandane Turn og Idrettslag01.11.962Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
30,66(-1,0)Svanhild Høynes, Stårheim IL963Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
30,72(-1,0)Silje Breiteig Bakke, Haugen IL17.06.964Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,09,98Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.966-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
1,11,23Selma Andreassen, Florø Turn og IF01.05.961Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
1,14,11Kamilla Hope Kleppenes, Florø Turn og IF962Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,32,89Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.962Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
2,39,09Andrea Brude, Sogndal IL26.01.963Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
2,43,85Synnøve Svendsen, Sogndal IL964Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,75Aina Sofie Bakke, Haugen IL13.03.961Moelv, Rekorduka i Stav 201116.07.11
2,65Aina Sofie Bakken, Haugen IL961Moelv, Rekorduka i Stav 201112.07.11

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,08(+1,9)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.962Fredrikstad, UM 201127.08.11
5,07(+1,3)Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-15/16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,10(+2,1)Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-15/16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15(-1,6)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
9,42(+1,0)Aina Sofie Bakke, Haugen IL13.03.962Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
9,16(-0,6)Silje Breiteig Bakke, Haugen IL17.06.963Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
8,49(+0,1)Svanhild Høynes, Stårheim IL964Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,86Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961Fredrikstad, UM 201128.08.11

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,72Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.966Fredrikstad, UM 201126.08.11

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,60Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.965Fredrikstad, UM 201127.08.11

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,22Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11

Jenter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,28(+0,2)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.951Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,92(-1,1)Sofie Nordvik, Førde IL Friidrett07.05.951Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
13,99(-1,1)Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.952Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
14,29(-1,1)Marte Hessvik Holm, Svelgen T & IF29.08.953Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
14,33(+0,0)Camilla Helle Stefanski, Jotun IL955 (J-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
14,43(-0,3)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.958-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
14,58(-2,3)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.956-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,49(-0,3)Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.951Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
28,82(+1,2)Sofie Nordvik, Førde IL Friidrett07.05.956-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
29,80(+1,2)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.953-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
30,01(-2,0)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.955-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11
30,06(+0,2)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.951-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
30,45(-2,0)Camilla Helle Stefanski, Jotun IL958-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,80(+2,3)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.953-h1Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene18.06.11

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,09,27Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.953-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,98Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.951-h3 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201110.07.11

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55,14Mari Sollid Eide, Gloppen Friidrettslag19.07.9510 (KJ19)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,52,15Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.951-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,33,0Ragnhild Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag951Byrkjelo, Seriestemne26.07.11
10,38,89Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.955Fredrikstad, UM 201128.08.11

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,76(-2,8)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.952-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
15,03(-2,8)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.953-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,74(-0,4)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.951-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,23(-1,1)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.953 (J-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,43Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.951Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,21,85Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.952Fredrikstad, UM 201126.08.11

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31Camilla Helle Stefanski, Jotun IL951 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,95Marte Hessvik Holm, Svelgen T & IF29.08.951Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,65(+1,8)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.953 (J-15/16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
4,33(+0,2)Camilla Helle Stefanski, Jotun IL952 (J-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,60(+0,3)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.955Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,47Benedikte Gåsemyr, Breimsbygda IL951Byrkjelo, Loggane Open15.09.11

Jenter 17

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,21(+0,0)Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,42Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941Gloppen, Loggane Open02.10.11
8,33Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.942Gloppen, Lagsmeisterskap24.08.11

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,02Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941Gloppen, Loggane Open03.04.11
27,56Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941Byrkjelo, Loggane Open15.09.11

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,87Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
26,86Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941Gloppen, Kastkarusellen 3. runde30.07.11

Jenter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,09(+0,6)Gunvor Leikanger Feidje, Florø Turn og IF15.02.923-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
13,85(+0,6)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.937-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,44(+0,5)Gunvor Leikanger Feidje, Florø Turn og IF15.02.926-h2Fredrikstad, UM 201127.08.11
28,47(-0,3)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.931Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
29,31(-2,7)Anna Maria Fjærestad Holmberg, Vik IL09.07.925-h1Fana, FRAMO-Lekene03.06.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,93(+3,1)Gunvor Leikanger Feidje, Florø Turn og IF15.02.921-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
28,10(+3,1)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.933-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36,11Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.931Fredrikstad, UM 201127.08.11

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,13,07Kristiane Rygg, Gloppen Friidrettslag25.07.933 (J-U20)København/DEN, Nordic Junior Championships04.09.11

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,69Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.922-fi (KJ19)Kristiansand, NM Jr 201105.08.11
8,25Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.922 (J-19)Gloppen, Loggane Open03.04.11

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,25Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.927 (KS)Byrkjelo, NM senior 201112.08.11
40,97Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.921Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
62,73Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.921 (J-19)Helsingborg/SWE, Kasttävling04.07.11

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,98Marte Rygg Årdal, Brodd IL05.07.921 (J-19)Gloppen, Kastkarusellen 3. runde30.07.11

Jenter 20/22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,23Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.901 (KJ22)Kristiansand, NM Jr 201105.08.11

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,90Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.902 (KS)Byrkjelo, NM senior 201112.08.11

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,43Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.903-grpB (J-U23)Ostrava/CZE, European Athletics U23 Championships15.07.11

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,16Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.90P (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,84Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.90P (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3942Trude Raad, Gloppen Friidrettslag
58,57-12,38-44,82-26,16-17,84
27.04.901 (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,57(+0,2)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961 (J-15)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
9,28(+0,2)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.951 (J-16)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,09(+0,6)Gunvor Leikanger Feidje, Florø Turn og IF15.02.923-h2 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
13,20(-0,2)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.963-sf1 (J-15)Fredrikstad, UM 201126.08.11
13,85(+0,6)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.937-h2 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
13,92(-1,1)Sofie Nordvik, Førde IL Friidrett07.05.951 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
13,99(-1,1)Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.952 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
14,29(-1,1)Sigrid Bergheim Holvik, Sandane Turn og Idrettslag01.11.962 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
14,29(-1,1)Marte Hessvik Holm, Svelgen T & IF29.08.953 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
14,33(+0,0)Camilla Helle Stefanski, Jotun IL955 (J-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
14,43(-0,3)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.958-h4 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
14,58(-2,3)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.956-h3 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
-----10--------------------
14,62(-1,1)Svanhild Høynes, Stårheim IL963 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
15,22(-1,6)Marte Kittang, Florø Turn og IF22.10.965 (J-15/16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,95(+2,5)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.962 (J-15)Fana, Bergenslekene10.09.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,44(+0,5)Gunvor Leikanger Feidje, Florø Turn og IF15.02.926-h2 (J-18/19)Fredrikstad, UM 201127.08.11
27,47(-2,3)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961-h1 (J-15)Fana, Bergenslekene11.09.11
28,47(-0,3)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.931 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
28,49(-0,3)Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.951 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
28,82(+1,2)Sofie Nordvik, Førde IL Friidrett07.05.956-h4 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
29,31(-2,7)Anna Maria Fjærestad Holmberg, Vik IL09.07.925-h1 (J-18/19)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
29,80(+1,2)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.953-h2 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
30,01(-1,0)Sigrid Bergheim Holvik, Sandane Turn og Idrettslag01.11.962 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
30,01(-2,0)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.955-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11
30,06(+0,2)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.951-h1 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
-----10--------------------
30,45(-2,0)Camilla Helle Stefanski, Jotun IL958-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11
30,66(-1,0)Svanhild Høynes, Stårheim IL963 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
30,72(-1,0)Silje Breiteig Bakke, Haugen IL17.06.964 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,93(+3,1)Gunvor Leikanger Feidje, Florø Turn og IF15.02.921-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
28,10(+3,1)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.933-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
29,80(+2,3)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.953-h1 (J-16)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene18.06.11

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,09,27Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.953-h1 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
1,09,98Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.966-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
1,11,23Selma Andreassen, Florø Turn og IF01.05.961 (J-15)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
1,14,11Kamilla Hope Kleppenes, Florø Turn og IF962 (J-15)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,98Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.951-h3 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201110.07.11
2,32,89Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.962 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
2,39,09Andrea Brude, Sogndal IL26.01.963 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
2,43,85Synnøve Svendsen, Sogndal IL964 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55,14Mari Sollid Eide, Gloppen Friidrettslag19.07.9510Kristiansand, NM Jr 201106.08.11

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,52,15Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.951-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,33,0Ragnhild Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag951 (J-16)Byrkjelo, Seriestemne26.07.11
10,38,89Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.955 (J-16)Fredrikstad, UM 201128.08.11

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,76(-2,8)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.952-h1 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
15,03(-2,8)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.953-h1 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,74(-0,4)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.951-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,23(-1,1)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.953 (J-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,43Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.951 (J-16)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,21,85Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.952 (J-16)Fredrikstad, UM 201126.08.11

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36,11Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.931 (J-18/19)Fredrikstad, UM 201127.08.11

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,13,07Kristiane Rygg, Gloppen Friidrettslag25.07.933 (J-U20)København/DEN, Nordic Junior Championships04.09.11

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31Camilla Helle Stefanski, Jotun IL951 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,75Aina Sofie Bakke, Haugen IL13.03.961 (J-15)Moelv, Rekorduka i Stav 201116.07.11
2,65Aina Sofie Bakken, Haugen IL961 (J-15)Moelv, Rekorduka i Stav 201112.07.11
1,95Marte Hessvik Holm, Svelgen T & IF29.08.951 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,08(+1,9)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.962 (J-15)Fredrikstad, UM 201127.08.11
5,07(+1,3)Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-15/16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
4,65(+1,8)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.953 (J-15/16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
4,33(+0,2)Camilla Helle Stefanski, Jotun IL952 (J-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
4,21(+0,0)Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,10(+2,1)Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-15/16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15(-1,6)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
9,60(+0,3)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.955 (J-16)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
9,42(+1,0)Aina Sofie Bakke, Haugen IL13.03.962 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
9,16(-0,6)Silje Breiteig Bakke, Haugen IL17.06.963 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
8,49(+0,1)Svanhild Høynes, Stårheim IL964 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,86Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-15)Fredrikstad, UM 201128.08.11

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,69Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.922-fi Kristiansand, NM Jr 201105.08.11
10,42Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-17)Gloppen, Loggane Open02.10.11
8,33Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.942 (J-17)Gloppen, Lagsmeisterskap24.08.11
8,25Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.922 (J-19)Gloppen, Loggane Open03.04.11

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,72Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.966 (J-15)Fredrikstad, UM 201126.08.11

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,25Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.927 (KS)Byrkjelo, NM senior 201112.08.11
40,97Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.921 (J-18/19)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11
28,02Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-17)Gloppen, Loggane Open03.04.11
27,56Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-17)Byrkjelo, Loggane Open15.09.11
26,47Benedikte Gåsemyr, Breimsbygda IL951 (J-16)Byrkjelo, Loggane Open15.09.11

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
62,73Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.921 (J-19)Helsingborg/SWE, Kasttävling04.07.11

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,60Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.965 (J-15)Fredrikstad, UM 201127.08.11

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,22Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-15)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,87Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
26,86Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-17)Gloppen, Kastkarusellen 3. runde30.07.11
25,98Marte Rygg Årdal, Brodd IL05.07.921 (J-19)Gloppen, Kastkarusellen 3. runde30.07.11

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,57(+0,2)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961 (J-15)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
9,28(+0,2)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.951 (J-16)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,09(+0,6)Gunvor Leikanger Feidje, Florø Turn og IF15.02.923-h2 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
13,20(-0,2)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.963-sf1 (J-15)Fredrikstad, UM 201126.08.11
13,85(+0,6)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.937-h2 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
13,92(-1,1)Sofie Nordvik, Førde IL Friidrett07.05.951 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
13,99(-1,1)Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.952 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
14,29(-1,1)Sigrid Bergheim Holvik, Sandane Turn og Idrettslag01.11.962 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
14,29(-1,1)Marte Hessvik Holm, Svelgen T & IF29.08.953 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
14,33(+0,0)Camilla Helle Stefanski, Jotun IL955 (J-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
14,43(-0,3)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.958-h4 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
14,58(-2,3)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.956-h3 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
-----10--------------------
14,62(-1,1)Svanhild Høynes, Stårheim IL963 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
15,22(-1,6)Marte Kittang, Florø Turn og IF22.10.965 (J-15/16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,95(+2,5)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.962 (J-15)Fana, Bergenslekene10.09.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,44(+0,5)Gunvor Leikanger Feidje, Florø Turn og IF15.02.926-h2 (J-18/19)Fredrikstad, UM 201127.08.11
27,47(-2,3)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961-h1 (J-15)Fana, Bergenslekene11.09.11
28,47(-0,3)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.931 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
28,49(-0,3)Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.951 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
28,82(+1,2)Sofie Nordvik, Førde IL Friidrett07.05.956-h4 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
29,31(-2,7)Anna Maria Fjærestad Holmberg, Vik IL09.07.925-h1 (J-18/19)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
29,80(+1,2)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.953-h2 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
30,01(-1,0)Sigrid Bergheim Holvik, Sandane Turn og Idrettslag01.11.962 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
30,01(-2,0)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.955-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11
30,06(+0,2)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.951-h1 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
-----10--------------------
30,45(-2,0)Camilla Helle Stefanski, Jotun IL958-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11
30,66(-1,0)Svanhild Høynes, Stårheim IL963 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
30,72(-1,0)Silje Breiteig Bakke, Haugen IL17.06.964 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,93(+3,1)Gunvor Leikanger Feidje, Florø Turn og IF15.02.921-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
28,10(+3,1)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.933-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
29,80(+2,3)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.953-h1 (J-16)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene18.06.11

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,09,27Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.953-h1 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
1,09,98Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.966-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
1,11,23Selma Andreassen, Florø Turn og IF01.05.961 (J-15)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
1,14,11Kamilla Hope Kleppenes, Florø Turn og IF962 (J-15)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,98Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.951-h3 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201110.07.11
2,32,89Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.962 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
2,39,09Andrea Brude, Sogndal IL26.01.963 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
2,43,85Synnøve Svendsen, Sogndal IL964 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55,14Mari Sollid Eide, Gloppen Friidrettslag19.07.9510 (KJ19)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,52,15Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.951-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,33,0Ragnhild Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag951 (J-16)Byrkjelo, Seriestemne26.07.11
10,38,89Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.955 (J-16)Fredrikstad, UM 201128.08.11

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,76(-2,8)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.952-h1 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
15,03(-2,8)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.953-h1 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,74(-0,4)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.951-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,23(-1,1)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.953 (J-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,43Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.951 (J-16)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,21,85Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.952 (J-16)Fredrikstad, UM 201126.08.11

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36,11Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.931 (J-18/19)Fredrikstad, UM 201127.08.11

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,13,07Kristiane Rygg, Gloppen Friidrettslag25.07.933 (J-U20)København/DEN, Nordic Junior Championships04.09.11

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31Camilla Helle Stefanski, Jotun IL951 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,75Aina Sofie Bakke, Haugen IL13.03.961 (J-15)Moelv, Rekorduka i Stav 201116.07.11
2,65Aina Sofie Bakken, Haugen IL961 (J-15)Moelv, Rekorduka i Stav 201112.07.11
1,95Marte Hessvik Holm, Svelgen T & IF29.08.951 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,08(+1,9)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.962 (J-15)Fredrikstad, UM 201127.08.11
5,07(+1,3)Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-15/16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
4,65(+1,8)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.953 (J-15/16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
4,33(+0,2)Camilla Helle Stefanski, Jotun IL952 (J-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
4,21(+0,0)Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,10(+2,1)Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-15/16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15(-1,6)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
9,60(+0,3)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.955 (J-16)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
9,42(+1,0)Aina Sofie Bakke, Haugen IL13.03.962 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
9,16(-0,6)Silje Breiteig Bakke, Haugen IL17.06.963 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
8,49(+0,1)Svanhild Høynes, Stårheim IL964 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,86Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-15)Fredrikstad, UM 201128.08.11

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,23Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.901 (KJ22)Kristiansand, NM Jr 201105.08.11
11,69Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.922-fi (KJ19)Kristiansand, NM Jr 201105.08.11
10,42Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-17)Gloppen, Loggane Open02.10.11
8,33Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.942 (J-17)Gloppen, Lagsmeisterskap24.08.11
8,25Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.922 (J-19)Gloppen, Loggane Open03.04.11

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,72Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.966 (J-15)Fredrikstad, UM 201126.08.11

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,90Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.902 (KS)Byrkjelo, NM senior 201112.08.11
42,25Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.927 (KS)Byrkjelo, NM senior 201112.08.11
40,97Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.921 (J-18/19)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11
28,02Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-17)Gloppen, Loggane Open03.04.11
27,56Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-17)Byrkjelo, Loggane Open15.09.11
26,47Benedikte Gåsemyr, Breimsbygda IL951 (J-16)Byrkjelo, Loggane Open15.09.11

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,43Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.903-grpB (J-U23)Ostrava/CZE, European Athletics U23 Championships15.07.11
62,73Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.921 (J-19)Helsingborg/SWE, Kasttävling04.07.11

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,60Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.965 (J-15)Fredrikstad, UM 201127.08.11

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,22Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-15)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,87Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
26,86Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-17)Gloppen, Kastkarusellen 3. runde30.07.11
26,16Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.90P (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11
25,98Marte Rygg Årdal, Brodd IL05.07.921 (J-19)Gloppen, Kastkarusellen 3. runde30.07.11

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,84Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.90P (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3942Trude Raad, Gloppen Friidrettslag
58,57-12,38-44,82-26,16-17,84
27.04.901 (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,57(+0,2)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961 (J-15)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
9,28(+0,2)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.951 (J-16)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,09(+0,6)Gunvor Leikanger Feidje, Florø Turn og IF15.02.923-h2 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
13,20(-0,2)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.963-sf1 (J-15)Fredrikstad, UM 201126.08.11
13,85(+0,6)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.937-h2 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
13,92(-1,1)Sofie Nordvik, Førde IL Friidrett07.05.951 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
13,99(-1,1)Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.952 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
14,29(-1,1)Sigrid Bergheim Holvik, Sandane Turn og Idrettslag01.11.962 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
14,29(-1,1)Marte Hessvik Holm, Svelgen T & IF29.08.953 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
14,33(+0,0)Camilla Helle Stefanski, Jotun IL955 (J-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
14,43(-0,3)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.958-h4 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
14,58(-2,3)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.956-h3 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
-----10--------------------
14,62(-1,1)Svanhild Høynes, Stårheim IL963 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
15,22(-1,6)Marte Kittang, Florø Turn og IF22.10.965 (J-15/16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,95(+2,5)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.962 (J-15)Fana, Bergenslekene10.09.11

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,44(+0,5)Gunvor Leikanger Feidje, Florø Turn og IF15.02.926-h2 (J-18/19)Fredrikstad, UM 201127.08.11
27,47(-2,3)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961-h1 (J-15)Fana, Bergenslekene11.09.11
28,47(-0,3)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.931 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
28,49(-0,3)Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.951 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
28,82(+1,2)Sofie Nordvik, Førde IL Friidrett07.05.956-h4 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
29,31(-2,7)Anna Maria Fjærestad Holmberg, Vik IL09.07.925-h1 (J-18/19)Fana, FRAMO-Lekene03.06.11
29,80(+1,2)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.953-h2 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
30,01(-1,0)Sigrid Bergheim Holvik, Sandane Turn og Idrettslag01.11.962 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
30,01(-2,0)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.955-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11
30,06(+0,2)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.951-h1 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
-----10--------------------
30,45(-2,0)Camilla Helle Stefanski, Jotun IL958-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11
30,66(-1,0)Svanhild Høynes, Stårheim IL963 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
30,72(-1,0)Silje Breiteig Bakke, Haugen IL17.06.964 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,93(+3,1)Gunvor Leikanger Feidje, Florø Turn og IF15.02.921-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
28,10(+3,1)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.933-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201124.06.11
29,80(+2,3)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.953-h1 (J-16)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene18.06.11

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,09,27Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.953-h1 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
1,09,98Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.966-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201125.06.11
1,11,23Selma Andreassen, Florø Turn og IF01.05.961 (J-15)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11
1,14,11Kamilla Hope Kleppenes, Florø Turn og IF962 (J-15)Florø, GDF Suez Floraleikane 111.05.11

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,98Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.951-h3 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201110.07.11
2,32,89Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.962 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
2,39,09Andrea Brude, Sogndal IL26.01.963 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
2,43,85Synnøve Svendsen, Sogndal IL964 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,55,14Mari Sollid Eide, Gloppen Friidrettslag19.07.9510 (KJ19)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,52,15Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.951-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,33,0Ragnhild Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag951 (J-16)Byrkjelo, Seriestemne26.07.11
10,38,89Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.955 (J-16)Fredrikstad, UM 201128.08.11

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,23(-1,1)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.953 (J-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,43Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.951 (J-16)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,36,11Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.931 (J-18/19)Fredrikstad, UM 201127.08.11

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,16,92Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.802Byrkjelo, NM senior 201112.08.11
16,13,07Kristiane Rygg, Gloppen Friidrettslag25.07.933 (J-U20)København/DEN, Nordic Junior Championships04.09.11

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,31Camilla Helle Stefanski, Jotun IL951 (J-16/17)Fana, Bergenslekene11.09.11

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,75Aina Sofie Bakke, Haugen IL13.03.961 (J-15)Moelv, Rekorduka i Stav 201116.07.11
2,65Aina Sofie Bakken, Haugen IL961 (J-15)Moelv, Rekorduka i Stav 201112.07.11
1,95Marte Hessvik Holm, Svelgen T & IF29.08.951 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,54(+0,1)Cecilie Rise Ortner, Gloppen Friidrettslag19.06.77-fi Byrkjelo, NM senior 201113.08.11
5,08(+1,9)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.962 (J-15)Fredrikstad, UM 201127.08.11
5,07(+1,3)Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-15/16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
4,65(+1,8)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.953 (J-15/16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11
4,33(+0,2)Camilla Helle Stefanski, Jotun IL952 (J-16/17)Fana, Bergenslekene10.09.11
4,21(+0,0)Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,56(+2,4)Cecilie Rise Ortner, Gloppen Friidrettslag19.06.775-fi Byrkjelo, NM senior 201113.08.11
5,10(+2,1)Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-15/16)Florø, Florø Friidrettsfestival 201104.06.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,32(+0,6)Cecilie Rise Ortner, Gloppen Friidrettslag19.06.773Byrkjelo, NM senior 201112.08.11
10,15(-1,6)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
9,60(+0,3)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.955 (J-16)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201120.08.11
9,42(+1,0)Aina Sofie Bakke, Haugen IL13.03.962 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
9,16(-0,6)Silje Breiteig Bakke, Haugen IL17.06.963 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11
8,49(+0,1)Svanhild Høynes, Stårheim IL964 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane 201101.07.11

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,23Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.901 (KJ22)Kristiansand, NM Jr 201105.08.11
11,69Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.922-fi (KJ19)Kristiansand, NM Jr 201105.08.11
11,20Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.75POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11
10,42Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-17)Gloppen, Loggane Open02.10.11
8,33Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.942 (J-17)Gloppen, Lagsmeisterskap24.08.11
8,25Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.922 (J-19)Gloppen, Loggane Open03.04.11

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,90Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.902Byrkjelo, NM senior 201112.08.11
49,30Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.752Greveskogen, Seriestevne03.08.11
42,25Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.927Byrkjelo, NM senior 201112.08.11
40,97Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.921 (J-18/19)Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 201121.08.11
33,61Else Lundestad Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL25.12.761Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11
28,02Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-17)Gloppen, Loggane Open03.04.11
27,56Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-17)Byrkjelo, Loggane Open15.09.11
26,47Benedikte Gåsemyr, Breimsbygda IL951 (J-16)Byrkjelo, Loggane Open15.09.11

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,43Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.903-grpB (J-U23)Ostrava/CZE, European Athletics U23 Championships15.07.11
62,73Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.921 (J-19)Helsingborg/SWE, Kasttävling04.07.11
34,05Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.75POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,52Marianne Engebø, Førde IL Friidrett20.01.701 (KV40)Gloppen, Kastkarusellen 3. runde30.07.11
31,87Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
30,33Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.75POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11
26,86Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-17)Gloppen, Kastkarusellen 3. runde30.07.11
26,16Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.90POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11
25,98Marte Rygg Årdal, Brodd IL05.07.921 (J-19)Gloppen, Kastkarusellen 3. runde30.07.11

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,84Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.90POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11
11,61Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.75POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3942Trude Raad, Gloppen Friidrettslag
58,57-12,38-44,82-26,16-17,84
27.04.901Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11
3011Elin Isane, Gloppen Friidrettslag
34,05-11,20-44,81-30,33-11,61
18.04.754Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

Menn veteran 30-34

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,25Trond Hatlenes, Gloppen Friidrettslag11.01.7912 (MS)Byrkjelo, NM senior 201113.08.11

Menn veteran 35-39

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,10(-0,2)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741-h2Fana, Karusellstevne 514.09.11

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,44Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741-h2Fana, Karusellstevne 514.09.11

Menn veteran 45-49

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,00,0Odd Arne Kolseth, Gloppen Friidrettslag04.06.631Byrkjelo, Seriestemne26.07.11

Menn veteran 50-54

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,82Aage Indrebø, Gloppen Friidrettslag01.06.611 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

Menn veteran 60-64

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,12,3Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501Byrkjelo, Seriestemne26.07.11

Menn veteran 80-84

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,49Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Loggane Open02.10.11

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,92Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Loggane Open02.10.11

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,31Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Loggane Open02.10.11

Kvinner veteran 30-34

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,16,92Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.802 (KS)Byrkjelo, NM senior 201112.08.11

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,54(+0,1)Cecilie Rise Ortner, Gloppen Friidrettslag19.06.77-fi (KS)Byrkjelo, NM senior 201113.08.11

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,56(+2,4)Cecilie Rise Ortner, Gloppen Friidrettslag19.06.775-fi (KS)Byrkjelo, NM senior 201113.08.11

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,32(+0,6)Cecilie Rise Ortner, Gloppen Friidrettslag19.06.773 (KS)Byrkjelo, NM senior 201112.08.11

Kvinner veteran 35-39

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,20Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.75P (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,30Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.752 (KS)Greveskogen, Seriestevne03.08.11
33,61Else Lundestad Bakkelid, Fjellhug/Vereide IL25.12.761 (KS)Byrkjelo, Sparebankleikane 201102.07.11

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,05Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.75P (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,33Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.75P (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,61Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.75P (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3011Elin Isane, Gloppen Friidrettslag
34,05-11,20-44,81-30,33-11,61
18.04.754 (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11

Kvinner veteran 40-44

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,52Marianne Engebø, Førde IL Friidrett20.01.701Gloppen, Kastkarusellen 3. runde30.07.11

Kvinner veteran 65-69

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,73Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.42Vågsbygd, Sørlandsmesterskap Veteraner18.09.11

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,20Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.42Vågsbygd, Sørlandsmesterskap Veteraner18.09.11

Total requesttime: 63.198022842407 seconds