Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Sogn og Fjordane Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,64(-0,2)Rafael Gildestad, Olden IL06.12.991-h1Byrkjelo, DM 201222.09.12
8,65(+0,9)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.991-fi Byrkjelo, KM 201218.08.12
8,69(-0,2)Mathias Melheim, Olden IL01.03.992-h1Byrkjelo, DM 201222.09.12
8,73(-0,2)Johan Lothe, Brodd IL23.03.993-h1Byrkjelo, DM 201222.09.12
8,74(-2,0)Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.992-h4Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
8,99(+0,5)Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.993-h1Byrkjelo, KM 201218.08.12
9,12(+0,9)Tarjei Bjørkum Vereide, Fjellhug/Vereide IL13.10.997-fi Byrkjelo, KM 201218.08.12
9,25(+0,4)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.994-h2Byrkjelo, KM 201218.08.12
9,37(-1,4)Håvard Bergheim Holvik, Sandane Turn og Idrettslag26.08.995Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
9,38(-2,1)Skjalg Are Lyngstad, Florø Turn og IF23.12.991Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12
-----10--------------------
9,46(-1,4)Arvid Leirgul, Fjellhug/Vereide IL26.10.996Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
9,51(-0,2)Bjørn-Inge Flølo Kleppe, Breimsbygda IL21.01.994-h1Byrkjelo, DM 201222.09.12
9,52(-0,2)Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.995-h1Byrkjelo, DM 201222.09.12
9,65(-2,1)Brage Nygaard, Florø Turn og IF29.10.992Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12
9,69(-5,5)Bjørnar Taraldset, Hornindal IL18.03.994Ulsteinvik, Dimnaleikane27.05.12
9,70(-5,5)Håvard Navelsaker, Hornindal IL28.09.995Ulsteinvik, Dimnaleikane27.05.12
10,02(-0,2)Jens August Guddal Muri, Olden IL11.10.996-h1Byrkjelo, DM 201222.09.12

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,19(-1,2)Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.991Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
15,11(-1,2)Skjalg Are Lyngstad, Florø Turn og IF23.12.992Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
15,32(-1,2)Brage Nygaard, Florø Turn og IF29.10.993Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
15,55(+0,2)Bjørn-Inge Flølo Kleppe, Breimsbygda IL21.01.991Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
16,49(+0,2)Per Simen Reed, Breimsbygda IL992Byrkjelo, Seriestemne07.06.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,48(+1,1)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.992-h1Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
28,59(+1,1)Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.993-h1Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
29,63(+0,0)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
32,21(-2,3)Bjørnar Taraldset, Hornindal IL18.03.993Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
32,44(-1,0)Bjørn-Inge Flølo Kleppe, Breimsbygda IL21.01.991Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
33,97(-1,0)Per Simen Reed, Breimsbygda IL992Byrkjelo, Seriestemne07.06.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20,12Brage Nygaard, Florø Turn og IF29.10.991Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,63Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.995-h2Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
1,44,68Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.991Byrkjelo, KM 201219.08.12
1,47,34Eirik Rauset, Sandane Turn og Idrettslag24.06.992-h1Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
1,47,49Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.993-h1Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
1,50,99Arvid Leirgul, Fjellhug/Vereide IL26.10.993Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
1,52,98Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.994Byrkjelo, KM 201219.08.12
1,56,36Mathias Melheim, Olden IL01.03.995Byrkjelo, KM 201219.08.12
1,56,40Jens August Guddal Muri, Olden IL11.10.992Byrkjelo, DM 201222.09.12
2,09,16Bjørn-Inge Flølo Kleppe, Breimsbygda IL21.01.996Byrkjelo, KM 201219.08.12

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,07,10Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.995Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
5,08,68Eirik Rauset, Sandane Turn og Idrettslag24.06.996Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
5,26,88Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.998Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,35(+2,0)Tarjei Bjørkum Vereide, Fjellhug/Vereide IL13.10.995-fi Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
12,54(+0,0)Bjørn-Inge Flølo Kleppe, Breimsbygda IL21.01.992Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,25(-1,1)Tarjei Bjørkum Vereide, Fjellhug/Vereide IL13.10.991-h1Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
37,22(-4,3)Håvard Navelsaker, Hornindal IL28.09.991Ulsteinvik, Dimnaleikane27.05.12

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,41,88Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.991Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
5,44,58Eirik Rauset, Sandane Turn og Idrettslag24.06.991Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
1,40Johan Lothe, Brodd IL23.03.992Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
1,35Eirik Rauset, Sandane Turn og Idrettslag24.06.993Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
1,30Jens August Guddal Muri, Olden IL11.10.993Byrkjelo, DM 201222.09.12
1,20Bjørn-Inge Flølo Kleppe, Breimsbygda IL21.01.992Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
1,13Per Simen Reed, Breimsbygda IL992Byrkjelo, Seriestemne07.06.12

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,62Tarjei Bjørkum Vereide, Fjellhug/Vereide IL13.10.993Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,76(+1,3)Johan Lothe, Brodd IL23.03.992Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
4,69(+0,8)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Byrkjelo, DM 201222.09.12
4,41(+0,0)Rafael Gildestad, Olden IL06.12.995Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
4,39(+0,7)Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.992Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
4,32(+0,0)Bjørnar Taraldset, Hornindal IL18.03.992Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
4,29(-0,3)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.993Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
4,23(+1,9)Skjalg Are Lyngstad, Florø Turn og IF23.12.991Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
4,13(+0,5)Tarjei Bjørkum Vereide, Fjellhug/Vereide IL13.10.994Byrkjelo, KM 201218.08.12
4,12(-1,2)Brage Nygaard, Florø Turn og IF29.10.992Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12
3,79(ok)Bjørn-Inge Flølo Kleppe, Breimsbygda IL21.01.992Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
-----10--------------------
3,78(+0,2)Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.996Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,74(+1,6)Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.99Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,98(+2,6)Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.992Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,52Johan Lothe, Brodd IL23.03.991Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
9,65Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.992Byrkjelo, DM 201222.09.12
9,25Mathias Melheim, Olden IL01.03.993Byrkjelo, DM 201222.09.12
8,89Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.994Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
8,57Bjørnar Taraldset, Hornindal IL18.03.993Byrkjelo, KM 201219.08.12
8,39Bjørn-Inge Flølo Kleppe, Breimsbygda IL21.01.995Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
8,09Skjalg Are Lyngstad, Florø Turn og IF23.12.991Florø, Kongle Floraleikane Runde III29.08.12
7,99Rafael Gildestad, Olden IL06.12.995Byrkjelo, DM 201222.09.12
7,96Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.997Byrkjelo, KM 201219.08.12
7,65Tarjei Bjørkum Vereide, Fjellhug/Vereide IL13.10.997Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
-----10--------------------
7,42Jens August Guddal Muri, Olden IL11.10.996Byrkjelo, DM 201222.09.12
6,57Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.998Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,62Johan Lothe, Brodd IL23.03.991Gloppen, Loggane Open07.10.12
27,75Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.992Byrkjelo, DM 201222.09.12
21,91Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.992Byrkjelo, KM 201219.08.12
21,64Bjørnar Taraldset, Hornindal IL18.03.996Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
19,28Rafael Gildestad, Olden IL06.12.995Byrkjelo, DM 201222.09.12
19,13Mathias Melheim, Olden IL01.03.996Byrkjelo, DM 201222.09.12
18,55Andreas Herle, Breimsbygda IL993Byrkjelo, Seriestevne12.07.12
17,01Jens August Guddal Muri, Olden IL11.10.997Byrkjelo, DM 201222.09.12

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,54Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.992Byrkjelo, KM 201218.08.12
22,08Bjørnar Taraldset, Hornindal IL18.03.992Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,12Bjørnar Taraldset, Hornindal IL18.03.991Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
31,87Tarjei Bjørkum Vereide, Fjellhug/Vereide IL13.10.996Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
29,19Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.993Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
28,45Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.991Byrkjelo, DM 201222.09.12
27,85Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.994Byrkjelo, KM 201218.08.12
27,02Johan Lothe, Brodd IL23.03.993Byrkjelo, DM 201222.09.12
24,77Mathias Melheim, Olden IL01.03.994Byrkjelo, DM 201222.09.12
24,42Bjørn-Inge Flølo Kleppe, Breimsbygda IL21.01.992Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
24,38Arvid Leirgul, Fjellhug/Vereide IL26.10.9910Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
23,60Jens August Guddal Muri, Olden IL11.10.995Byrkjelo, DM 201222.09.12
-----10--------------------
22,26Eirik Rauset, Sandane Turn og Idrettslag24.06.9911Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,54Bjørnar Taraldset, Hornindal IL18.03.991Ulsteinvik, Dimnaleikane27.05.12
33,29Håvard Navelsaker, Hornindal IL28.09.992Ulsteinvik, Dimnaleikane27.05.12

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,94(+1,4)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.981-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
8,01(-1,8)Frode Svortevik Birkeland, Førde IL Friidrett09.04.981-h2Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
8,11(+1,9)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
8,17(-1,3)Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.983-h1Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
8,46(+1,7)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
9,14(+0,3)Per William Hoddevik, Olden IL05.04.982Byrkjelo, KM 201218.08.12

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,62(-1,9)Frode Svortevik Birkeland, Førde IL Friidrett09.04.981Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
12,83(+0,9)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.986-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12
13,08(+0,9)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.983-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,67(+1,6)Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.981-h1Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
26,20(+1,5)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.981-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201221.06.12
26,36(+0,7)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.985-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201221.06.12
26,54(+0,8)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.984-h3Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
29,83(-1,9)Ivar Aasgaard Kirkhorn, Hornindal IL983Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,53(+3,2)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.984-h3Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,90Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.983-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.12
1,53,18Per William Hoddevik, Olden IL05.04.981Byrkjelo, KM 201219.08.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04,23Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,18,49Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,41(+1,6)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982-h1Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,82(-1,4)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982-h1Fana, Bergenslekene15.09.12

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,33,66Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51,62Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.983Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.984Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,37(+0,9)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12
5,34(+1,4)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.982Fana, Bergenslekene15.09.12
5,02(+0,0)Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.989Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
4,82(ok)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
4,03(+1,3)Mathias Våge, Almenning IL14.02.983Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
3,40(+0,7)Sondre Ljosdal Galtung, Olden IL02.07.982Byrkjelo, KM 201218.08.12

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,87(+1,3)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.981Byrkjelo, KM 201219.08.12
11,59(+0,9)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.983Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,65Frode Svortevik Birkeland, Førde IL Friidrett09.04.983Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
9,15Ole-Kristoffer Sørland, Breimsbygda IL22.08.981Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
8,06Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
7,81Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.981Florø, Kongle Floraleikane Runde III29.08.12
6,64Mathias Våge, Almenning IL14.02.982Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,38Ole-Kristoffer Sørland, Breimsbygda IL22.08.985Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
22,32Simon Lidal, Jotun IL19.04.981Byrkjelo, KM 201219.08.12
13,79Sondre Ljosdal Galtung, Olden IL02.07.988Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,00Ole-Kristoffer Sørland, Breimsbygda IL22.08.985Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
18,54Simon Lidal, Jotun IL19.04.987Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,07Simon Lidal, Jotun IL19.04.986Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
26,08Sondre Ljosdal Galtung, Olden IL02.07.982Byrkjelo, KM 201218.08.12

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49(+0,6)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h2Fana, Framolekene 201202.06.12

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,75(-0,9)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Byrkjelo, DM 201222.09.12
12,30(-0,9)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.972Byrkjelo, DM 201222.09.12
12,86(-1,9)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
13,13(+0,4)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972Byrkjelo, KM 201218.08.12
13,27(-0,1)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.972Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
14,15(-0,3)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.976-h5Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,13(+0,0)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
27,07(-2,2)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.975Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
27,74(-1,7)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.973-h1Fana, Bergenslekene16.09.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,13(+2,7)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,14Simen Halsen, Almenning IL04.05.971Byrkjelo, KM 201219.08.12
1,05,65Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.972Byrkjelo, KM 201219.08.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,05Simen Halsen, Almenning IL04.05.972Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
2,25,83Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.971Byrkjelo, KM 201218.08.12

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,52,47Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.971Byrkjelo, KM 201219.08.12

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,84(+0,5)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.975Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,62(-2,4)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.972-h1Fana, Bergenslekene15.09.12

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Byrkjelo, Seriestemne07.06.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10(+1,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
5,74(+1,3)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971Byrkjelo, DM 201222.09.12
5,20(+1,7)Simen Halsen, Almenning IL04.05.972Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
4,87(-1,3)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.973Fana, Bergenslekene15.09.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,42(+3,3)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.12

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,67(+0,5)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
10,47(+0,1)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972Byrkjelo, KM 201218.08.12

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Fana, Framolekene 201202.06.12
10,80Sander Husevåg Dale, Almenning IL24.01.971Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
9,34Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972Gloppen, Kastkarusellen 2. runde12.06.12
9,10Sigurd Leikanger Feidje, Florø Turn og IF24.06.971Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,66Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Byrkjelo, DM 201222.09.12
33,25Sander Husevåg Dale, Almenning IL24.01.972Byrkjelo, DM 201222.09.12
25,83Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972Vågsøy, Treningsstevne20.06.12

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,20Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, Loggane Open07.10.12

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,27Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, Loggane Open09.09.12

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,36Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
49,31Sigurd Leikanger Feidje, Florø Turn og IF24.06.971Florø, Seriestemne26.09.12
40,91Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972Byrkjelo, KM 201218.08.12
29,68Sander Husevåg Dale, Almenning IL24.01.972Vågsøy, Treningsstevne20.06.12

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,17(-0,3)Sondre Øren, Jotun IL02.09.966-h2Fana, Framolekene 201202.06.12
8,47(+0,7)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,81(+1,1)Stian Hoff Hansen, Førde IL Friidrett02.12.965-h3Ravnanger, UM 201231.08.12
12,27(+0,2)Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.962Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,29(+0,2)Marius Rygg, Hyen IL06.06.963Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,75(+0,2)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.964Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,79(+0,4)Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
12,89(+0,2)Thomas Gram, Førde IL Friidrett20.06.965Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,92(+0,4)Sondre Øren, Jotun IL02.09.963-h2Fana, Framolekene 201203.06.12
12,93(+0,2)Hans Sande, Brodd IL06.02.967Byrkjelo, KM 201218.08.12
13,03(-2,0)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
13,16(-2,0)Lauritz Bjørnereim, Breimsbygda IL01.01.962Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,87(+0,2)Rudolf Friedrich (GER), Førde IL Friidrett14.10.968Byrkjelo, KM 201218.08.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,95(-1,7)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
26,79(+0,2)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961Byrkjelo, Seriestevne12.07.12
28,03(-1,7)Knut Kirkhorn, Hornindal IL10.11.963Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,36Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.961Byrkjelo, KM 201219.08.12
1,04,52Lauritz Bjørnereim, Breimsbygda IL01.01.962Byrkjelo, KM 201219.08.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,16,27Fredrik M. Starheim, Stårheim IL13.10.961Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Oskar Raftevold, Vikane IL25.03.961Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
1,65Arild Øygard, Jølster IL06.03.961Byrkjelo, DM 201222.09.12
1,60Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961Byrkjelo, KM 201219.08.12
1,45Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.963Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
1,40Thomas Gram, Førde IL Friidrett20.06.962Byrkjelo, KM 201219.08.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,94(+0,9)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
5,25(+1,1)Sondre Øren, Jotun IL02.09.96Fana, Framolekene 201203.06.12
5,13(+0,5)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.96Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,26(+4,2)Sondre Øren, Jotun IL02.09.966Fana, Framolekene 201203.06.12
5,24(+2,7)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,45(-1,2)Marius Rygg, Hyen IL06.06.964Fana, Framolekene 201201.06.12
10,77(-0,5)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,95Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.962Ravnanger, UM 201201.09.12
12,14André Gåsemyr, Breimsbygda IL22.05.961Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
12,00Hans Sande, Brodd IL06.02.962Gloppen, Loggane Open19.08.12

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,95Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961Gloppen, Loggane Open10.06.12
33,99Hans Sande, Brodd IL06.02.962Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
24,28Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.963Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,86Hans Sande, Brodd IL06.02.961Byrkjelo, KM 201218.08.12
37,56Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.962Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,99Hans Sande, Brodd IL06.02.961Gloppen, Loggane Open08.07.12

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,64Hans Sande, Brodd IL06.02.961Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
39,12Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.962Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
34,21Hallvard Syversbråten, Oppstryn IL05.10.961Byrkjelo, DM 201222.09.12
24,23Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.963Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,22Rudolf Friedrich (GER), Førde IL Friidrett14.10.961Byrkjelo, KM 201218.08.12

Gutter 17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,40(+1,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956Fana, Framolekene 201203.06.12
12,90(+1,2)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.952Byrkjelo, KM 201218.08.12
13,58(+1,2)Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.953Byrkjelo, KM 201218.08.12
13,66(+0,4)Åsmund Sælen, Brodd IL30.05.951Byrkjelo, Seriestemne07.06.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,19(+2,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12
12,68(+2,2)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.958-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,84Åsmund Sælen, Brodd IL30.05.951Byrkjelo, Seriestemne07.06.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,63Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.952-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,96Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.957-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.952Fana, Bergenslekene16.09.12
1,40Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.952Fana, Framolekene 201202.06.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,22(+1,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.95Fana, Framolekene 201203.06.12
5,05(-0,3)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.951Byrkjelo, KM 201219.08.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,45(+3,0)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953Fana, Framolekene 201203.06.12

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,58Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,67Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,69Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951Gloppen, Loggane Open10.06.12

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,58Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.956 (G-U20)Sigdal, Necon NM JR 201228.07.12

Gutter 18/19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,12(+0,0)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.931Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,89Kristoffer Fonn, Almenning IL941Ørsta, Rekrutteringscup 419.06.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,73Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.936-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,28Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931Leikvang, Hovdingleikane05.05.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,83Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.9310-fi-B (MS)Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix24.05.12
2,35,27Kristoffer Fonn, Almenning IL941Ørsta, Rekrutteringscup 419.06.12

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,43,33Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931-h1Fana, Bergenslekene16.09.12

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56,63Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.9315 (MS)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.12

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,13,83Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.933 (G-U20)Sigdal, Necon NM JR 201229.07.12

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,28,60Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931 (G-U20)Växjö/SWE, Nordic Junior Championship U2019.08.12

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.931Ravnanger, UM 201201.09.12

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,60Endre Kvamme Berstad, Oppstryn IL18.02.941 (G-18)Byrkjelo, KM 201218.08.12

Gutter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,96(+0,7)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-fi-B (MS)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201217.08.12
10,98(+1,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-h2 (MS)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201217.08.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,86(+2,8)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924-fi-C (MS)Sundsvall/SWE, SSG Windsprint17.06.12
10,92(+3,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.915-fi-A (MS)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201217.08.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,75(+0,0)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h3 (MS)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201218.08.12
22,77(+1,1)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,38Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912 (MS)Asker, Kretsstevne Løp10.09.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,32Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-h2 (MS)Drammen, Avslutningsstevnet 201208.09.12

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02,32Eivind Øygard, Jølster IL18.02.922-h1 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201221.06.12

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,19Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911 (MS)Oslo/Bi, Samsung Diamond League 201207.06.12

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,71Jørgen Midtbø Bjørkedal, Florø Turn og IF15.03.901 (MS)Florø, Seriestevne27.10.12

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,24(-0,6)Jørgen Midtbø Bjørkedal, Florø Turn og IF15.03.901 (MS)Florø, Seriestevne27.10.12

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,11Andreas Gåsvær, Vik IL21.06.911 (MS)Bergen, Kastkarusell 612.06.12

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,87Andreas Gåsvær, Vik IL21.06.911 (MS)Bergen, Kastkarusell 612.06.12

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,48Andreas Gåsvær, Vik IL21.06.911 (MS)Bergen, Kastkarusell 612.06.12
44,62Vegard Heimset Brandsøy, Florø Turn og IF07.02.908 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49(+0,6)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201202.06.12
8,17(-0,3)Sondre Øren, Jotun IL02.09.966-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201202.06.12
8,47(+0,7)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-16)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,70(+3,0)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.952-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201202.06.12

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.954-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201202.06.12

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,75(-0,9)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Byrkjelo, DM 201222.09.12
11,81(+1,1)Stian Hoff Hansen, Førde IL Friidrett02.12.965-h3 (G-16)Ravnanger, UM 201231.08.12
12,27(+0,2)Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.962 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,29(+0,2)Marius Rygg, Hyen IL06.06.963 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,30(-0,9)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.972 (G-15)Byrkjelo, DM 201222.09.12
12,40(+1,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956 (G-17)Fana, Framolekene 201203.06.12
12,75(+0,2)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.964 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,79(+0,4)Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
12,86(-1,9)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-15)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
12,89(+0,2)Thomas Gram, Førde IL Friidrett20.06.965 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
-----10--------------------
12,90(+1,2)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.952 (G-17)Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,92(+0,4)Sondre Øren, Jotun IL02.09.963-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201203.06.12
12,93(+0,2)Hans Sande, Brodd IL06.02.967 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
13,03(-2,0)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-16)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
13,13(+0,4)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-15)Byrkjelo, KM 201218.08.12
13,16(-2,0)Lauritz Bjørnereim, Breimsbygda IL01.01.962 (G-16)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
13,27(-0,1)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.972 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
13,58(+1,2)Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.953 (G-17)Byrkjelo, KM 201218.08.12
13,66(+0,4)Åsmund Sælen, Brodd IL30.05.951 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
14,15(-0,3)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.976-h5 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,87(+0,2)Rudolf Friedrich (GER), Førde IL Friidrett14.10.968 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,19(+2,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12
12,68(+2,2)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.958-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,95(-1,7)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
25,12(+0,0)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.931 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
26,13(+0,0)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
26,79(+0,2)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-16)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12
27,07(-2,2)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.975 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
27,74(-1,7)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.973-h1 (G-15)Fana, Bergenslekene16.09.12
28,03(-1,7)Knut Kirkhorn, Hornindal IL10.11.963 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,13(+2,7)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,84Åsmund Sælen, Brodd IL30.05.951 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
42,89Kristoffer Fonn, Almenning IL941 (G-18/19)Ørsta, Rekrutteringscup 419.06.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,73Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.936-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
54,36Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.961 (G-16)Byrkjelo, KM 201219.08.12
55,63Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.952-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
1,00,14Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-15)Byrkjelo, KM 201219.08.12
1,04,52Lauritz Bjørnereim, Breimsbygda IL01.01.962 (G-16)Byrkjelo, KM 201219.08.12
1,05,65Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.972 (G-15)Byrkjelo, KM 201219.08.12

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,28Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931 (G-18/19)Leikvang, Hovdingleikane05.05.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,83Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.9310-fi-B (MS)Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix24.05.12
2,07,96Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.957-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12
2,16,27Fredrik M. Starheim, Stårheim IL13.10.961 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
2,25,05Simen Halsen, Almenning IL04.05.972 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
2,25,83Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.971 (G-15)Byrkjelo, KM 201218.08.12
2,35,27Kristoffer Fonn, Almenning IL941 (G-18/19)Ørsta, Rekrutteringscup 419.06.12

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,43,33Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931-h1 (G-18/19)Fana, Bergenslekene16.09.12
6,52,47Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.971 (G-15)Byrkjelo, KM 201219.08.12

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56,63Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.9315 (MS)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.12

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,84(+0,5)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.975 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,62(-2,4)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.972-h1 (G-15)Fana, Bergenslekene15.09.12

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,13,83Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.933 (G-U20)Sigdal, Necon NM JR 201229.07.12

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,28,60Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931 (G-U20)Växjö/SWE, Nordic Junior Championship U2019.08.12

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
1,75Oskar Raftevold, Vikane IL25.03.961 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
1,65Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.952 (G-17)Fana, Bergenslekene16.09.12
1,65Arild Øygard, Jølster IL06.03.961 (G-16)Byrkjelo, DM 201222.09.12
1,60Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961 (G-16)Byrkjelo, KM 201219.08.12
1,45Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.963 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
1,40Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.952 (G-17)Fana, Framolekene 201202.06.12
1,40Thomas Gram, Førde IL Friidrett20.06.962 (G-16)Byrkjelo, KM 201219.08.12

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.931 (G-18/19)Ravnanger, UM 201201.09.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10(+1,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
5,94(+0,9)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
5,74(+1,3)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-15)Byrkjelo, DM 201222.09.12
5,25(+1,1)Sondre Øren, Jotun IL02.09.96 (G-16)Fana, Framolekene 201203.06.12
5,22(+1,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.95 (G-17)Fana, Framolekene 201203.06.12
5,20(+1,7)Simen Halsen, Almenning IL04.05.972 (G-15)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
5,13(+0,5)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.96 (G-16)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
5,05(-0,3)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.951 (G-17)Byrkjelo, KM 201219.08.12
4,87(-1,3)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.973 (G-15)Fana, Bergenslekene15.09.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,42(+3,3)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.12
5,45(+3,0)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953 (G-17)Fana, Framolekene 201203.06.12
5,26(+4,2)Sondre Øren, Jotun IL02.09.966 (G-16)Fana, Framolekene 201203.06.12
5,24(+2,7)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-16)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,45(-1,2)Marius Rygg, Hyen IL06.06.964 (G-16)Fana, Framolekene 201201.06.12
10,77(-0,5)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
10,67(+0,5)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
10,47(+0,1)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-15)Byrkjelo, KM 201218.08.12

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Fana, Framolekene 201202.06.12
10,80Sander Husevåg Dale, Almenning IL24.01.971 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
9,34Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-15)Gloppen, Kastkarusellen 2. runde12.06.12
9,10Sigurd Leikanger Feidje, Florø Turn og IF24.06.971 (G-15)Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,95Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.962 (G-16)Ravnanger, UM 201201.09.12
12,14André Gåsemyr, Breimsbygda IL22.05.961 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
12,00Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-16)Gloppen, Loggane Open19.08.12
10,58Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,60Endre Kvamme Berstad, Oppstryn IL18.02.941 (G-18)Byrkjelo, KM 201218.08.12

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,66Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Byrkjelo, DM 201222.09.12
33,25Sander Husevåg Dale, Almenning IL24.01.972 (G-15)Byrkjelo, DM 201222.09.12
25,83Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-15)Vågsøy, Treningsstevne20.06.12

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,95Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-16)Gloppen, Loggane Open10.06.12
41,20Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Gloppen, Loggane Open07.10.12
35,67Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
33,99Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
24,28Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.963 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,27Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Gloppen, Loggane Open09.09.12

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,69Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-17)Gloppen, Loggane Open10.06.12
53,86Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
37,56Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.962 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,58Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.956 (G-U20)Sigdal, Necon NM JR 201228.07.12
45,99Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-16)Gloppen, Loggane Open08.07.12

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,36Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
49,31Sigurd Leikanger Feidje, Florø Turn og IF24.06.971 (G-15)Florø, Seriestemne26.09.12
40,91Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-15)Byrkjelo, KM 201218.08.12
29,68Sander Husevåg Dale, Almenning IL24.01.972 (G-15)Vågsøy, Treningsstevne20.06.12

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,64Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
39,12Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.962 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
34,21Hallvard Syversbråten, Oppstryn IL05.10.961 (G-16)Byrkjelo, DM 201222.09.12
24,23Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.963 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,22Rudolf Friedrich (GER), Førde IL Friidrett14.10.961 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49(+0,6)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201202.06.12
8,17(-0,3)Sondre Øren, Jotun IL02.09.966-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201202.06.12
8,47(+0,7)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-16)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

Error fetching best results: Deadlock found when trying to get lock; try restarting transaction

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,96(+0,7)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-fi-B (MS)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201217.08.12
10,98(+1,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-h2 (MS)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201217.08.12
11,75(-0,9)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Byrkjelo, DM 201222.09.12
11,81(+1,1)Stian Hoff Hansen, Førde IL Friidrett02.12.965-h3 (G-16)Ravnanger, UM 201231.08.12
12,27(+0,2)Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.962 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,29(+0,2)Marius Rygg, Hyen IL06.06.963 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,30(-0,9)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.972 (G-15)Byrkjelo, DM 201222.09.12
12,40(+1,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956 (G-17)Fana, Framolekene 201203.06.12
12,75(+0,2)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.964 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,79(+0,4)Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
-----10--------------------
12,86(-1,9)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-15)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
12,89(+0,2)Thomas Gram, Førde IL Friidrett20.06.965 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,90(+1,2)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.952 (G-17)Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,92(+0,4)Sondre Øren, Jotun IL02.09.963-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201203.06.12
12,93(+0,2)Hans Sande, Brodd IL06.02.967 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
13,03(-2,0)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-16)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
13,13(+0,4)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-15)Byrkjelo, KM 201218.08.12
13,16(-2,0)Lauritz Bjørnereim, Breimsbygda IL01.01.962 (G-16)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
13,27(-0,1)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.972 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
13,58(+1,2)Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.953 (G-17)Byrkjelo, KM 201218.08.12
-----20--------------------
13,66(+0,4)Åsmund Sælen, Brodd IL30.05.951 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
14,15(-0,3)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.976-h5 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,87(+0,2)Rudolf Friedrich (GER), Førde IL Friidrett14.10.968 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12

Error fetching best results: Deadlock found when trying to get lock; try restarting transaction
Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,86(+2,8)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924-fi-C (MS)Sundsvall/SWE, SSG Windsprint17.06.12
10,92(+3,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.915-fi-A (MS)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201217.08.12
12,19(+2,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12
12,68(+2,2)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.958-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,75(+0,0)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h3 (MS)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201218.08.12
22,77(+1,1)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12
24,95(-1,7)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
25,12(+0,0)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.931 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
26,13(+0,0)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
26,79(+0,2)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-16)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12
27,07(-2,2)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.975 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
27,74(-1,7)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.973-h1 (G-15)Fana, Bergenslekene16.09.12
28,03(-1,7)Knut Kirkhorn, Hornindal IL10.11.963 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,13(+2,7)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,38Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912 (MS)Asker, Kretsstevne Løp10.09.12
41,84Åsmund Sælen, Brodd IL30.05.951 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
42,89Kristoffer Fonn, Almenning IL941 (G-18/19)Ørsta, Rekrutteringscup 419.06.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,32Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-h2 (MS)Drammen, Avslutningsstevnet 201208.09.12
52,73Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.936-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
54,36Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.961 (G-16)Byrkjelo, KM 201219.08.12
55,63Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.952-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
1,00,14Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-15)Byrkjelo, KM 201219.08.12
1,04,52Lauritz Bjørnereim, Breimsbygda IL01.01.962 (G-16)Byrkjelo, KM 201219.08.12
1,05,65Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.972 (G-15)Byrkjelo, KM 201219.08.12

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,28Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931 (G-18/19)Leikvang, Hovdingleikane05.05.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,83Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.9310-fi-B (MS)Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix24.05.12
2,07,96Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.957-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12
2,16,27Fredrik M. Starheim, Stårheim IL13.10.961 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
2,25,05Simen Halsen, Almenning IL04.05.972 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
2,25,83Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.971 (G-15)Byrkjelo, KM 201218.08.12
2,35,27Kristoffer Fonn, Almenning IL941 (G-18/19)Ørsta, Rekrutteringscup 419.06.12

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02,32Eivind Øygard, Jølster IL18.02.922-h1 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201221.06.12

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,43,33Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931-h1 (G-18/19)Fana, Bergenslekene16.09.12
6,52,47Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.971 (G-15)Byrkjelo, KM 201219.08.12

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56,63Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.9315 (MS)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.12

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,84(+0,5)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.975 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,62(-2,4)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.972-h1 (G-15)Fana, Bergenslekene15.09.12

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,19Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911 (MS)Oslo/Bi, Samsung Diamond League 201207.06.12

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,13,83Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.933 (G-U20)Sigdal, Necon NM JR 201229.07.12

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,28,60Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931 (G-U20)Växjö/SWE, Nordic Junior Championship U2019.08.12

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
1,75Oskar Raftevold, Vikane IL25.03.961 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
1,71Jørgen Midtbø Bjørkedal, Florø Turn og IF15.03.901 (MS)Florø, Seriestevne27.10.12
1,65Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.952 (G-17)Fana, Bergenslekene16.09.12
1,65Arild Øygard, Jølster IL06.03.961 (G-16)Byrkjelo, DM 201222.09.12
1,60Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961 (G-16)Byrkjelo, KM 201219.08.12
1,45Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.963 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
1,40Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.952 (G-17)Fana, Framolekene 201202.06.12
1,40Thomas Gram, Førde IL Friidrett20.06.962 (G-16)Byrkjelo, KM 201219.08.12

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.931 (G-18/19)Ravnanger, UM 201201.09.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,10(+1,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
5,94(+0,9)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
5,74(+1,3)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-15)Byrkjelo, DM 201222.09.12
5,25(+1,1)Sondre Øren, Jotun IL02.09.96 (G-16)Fana, Framolekene 201203.06.12
5,22(+1,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.95 (G-17)Fana, Framolekene 201203.06.12
5,20(+1,7)Simen Halsen, Almenning IL04.05.972 (G-15)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
5,13(+0,5)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.96 (G-16)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
5,05(-0,3)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.951 (G-17)Byrkjelo, KM 201219.08.12
4,87(-1,3)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.973 (G-15)Fana, Bergenslekene15.09.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,42(+3,3)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.12
5,45(+3,0)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953 (G-17)Fana, Framolekene 201203.06.12
5,26(+4,2)Sondre Øren, Jotun IL02.09.966 (G-16)Fana, Framolekene 201203.06.12
5,24(+2,7)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-16)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,24(-0,6)Jørgen Midtbø Bjørkedal, Florø Turn og IF15.03.901 (MS)Florø, Seriestevne27.10.12
11,45(-1,2)Marius Rygg, Hyen IL06.06.964 (G-16)Fana, Framolekene 201201.06.12
10,77(-0,5)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
10,67(+0,5)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
10,47(+0,1)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-15)Byrkjelo, KM 201218.08.12

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Fana, Framolekene 201202.06.12
10,80Sander Husevåg Dale, Almenning IL24.01.971 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
9,34Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-15)Gloppen, Kastkarusellen 2. runde12.06.12
9,10Sigurd Leikanger Feidje, Florø Turn og IF24.06.971 (G-15)Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,95Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.962 (G-16)Ravnanger, UM 201201.09.12
12,14André Gåsemyr, Breimsbygda IL22.05.961 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
12,00Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-16)Gloppen, Loggane Open19.08.12
10,58Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,60Endre Kvamme Berstad, Oppstryn IL18.02.941 (G-18)Byrkjelo, KM 201218.08.12

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,11Andreas Gåsvær, Vik IL21.06.911 (MS)Bergen, Kastkarusell 612.06.12

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,66Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Byrkjelo, DM 201222.09.12
33,25Sander Husevåg Dale, Almenning IL24.01.972 (G-15)Byrkjelo, DM 201222.09.12
25,83Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-15)Vågsøy, Treningsstevne20.06.12

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,95Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-16)Gloppen, Loggane Open10.06.12
41,20Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Gloppen, Loggane Open07.10.12
35,67Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
33,99Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
24,28Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.963 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,87Andreas Gåsvær, Vik IL21.06.911 (MS)Bergen, Kastkarusell 612.06.12

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,27Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Gloppen, Loggane Open09.09.12

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,69Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-17)Gloppen, Loggane Open10.06.12
53,86Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
37,56Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.962 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,58Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.956 (G-U20)Sigdal, Necon NM JR 201228.07.12
45,99Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-16)Gloppen, Loggane Open08.07.12

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,36Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
49,31Sigurd Leikanger Feidje, Florø Turn og IF24.06.971 (G-15)Florø, Seriestemne26.09.12
40,91Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-15)Byrkjelo, KM 201218.08.12
29,68Sander Husevåg Dale, Almenning IL24.01.972 (G-15)Vågsøy, Treningsstevne20.06.12

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,64Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
39,12Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.962 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
34,21Hallvard Syversbråten, Oppstryn IL05.10.961 (G-16)Byrkjelo, DM 201222.09.12
24,23Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.963 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,22Rudolf Friedrich (GER), Førde IL Friidrett14.10.961 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,48Andreas Gåsvær, Vik IL21.06.911 (MS)Bergen, Kastkarusell 612.06.12
44,62Vegard Heimset Brandsøy, Florø Turn og IF07.02.908 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49(+0,6)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201202.06.12
8,17(-0,3)Sondre Øren, Jotun IL02.09.966-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201202.06.12
8,47(+0,7)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-16)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,70(+3,0)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.952-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201202.06.12

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.954-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201202.06.12

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,96(+0,7)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-fi-BOslo/Bi, Mizuno Norway Games 201217.08.12
10,98(+1,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-h2Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201217.08.12
11,69(+1,2)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Byrkjelo, KM 201218.08.12
11,75(+1,2)Stein Erik Gram, Førde IL Friidrett26.06.892Byrkjelo, KM 201218.08.12
11,75(-0,9)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Byrkjelo, DM 201222.09.12
11,81(+1,1)Stian Hoff Hansen, Førde IL Friidrett02.12.965-h3 (G-16)Ravnanger, UM 201231.08.12
12,04(+0,4)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV35)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
12,27(+0,2)Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.962 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,29(+0,2)Marius Rygg, Hyen IL06.06.963 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,30(-0,9)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.972 (G-15)Byrkjelo, DM 201222.09.12
-----10--------------------
12,40(+1,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956 (G-17)Fana, Framolekene 201203.06.12
12,75(+0,2)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.964 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,79(+0,4)Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
12,86(-1,9)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-15)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
12,89(+0,2)Thomas Gram, Førde IL Friidrett20.06.965 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,90(+1,2)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.952 (G-17)Byrkjelo, KM 201218.08.12
12,92(+0,4)Sondre Øren, Jotun IL02.09.963-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201203.06.12
12,93(+0,2)Hans Sande, Brodd IL06.02.967 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12
13,03(-2,0)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-16)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
13,13(+0,4)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-15)Byrkjelo, KM 201218.08.12
-----20--------------------
13,16(-2,0)Lauritz Bjørnereim, Breimsbygda IL01.01.962 (G-16)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
13,27(-0,1)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.972 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
13,58(+1,2)Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.953 (G-17)Byrkjelo, KM 201218.08.12
13,66(+0,4)Åsmund Sælen, Brodd IL30.05.951 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
14,15(-0,3)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.976-h5 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,87(+0,2)Rudolf Friedrich (GER), Førde IL Friidrett14.10.968 (G-16)Byrkjelo, KM 201218.08.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,86(+2,8)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924-fi-CSundsvall/SWE, SSG Windsprint17.06.12
10,92(+3,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.915-fi-AOslo/Bi, Mizuno Norway Games 201217.08.12
11.25(+2,5)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.894Wayne/NE/USA, Wildcat Classic31.03.12
11,58(+2,1)Kim Nes Leirvik, Florø Turn og IF08.04.886-h4Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201217.08.12
12,19(+2,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12
12,68(+2,2)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.958-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12

Ikke approbert øvelse
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,19(+0,7)Eivind Johan Stavang, Florø Turn og IF08.03.821Ørsta, Rekrutteringscup 528.08.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,75(+0,0)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h3Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201218.08.12
22,77(+1,1)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12
23,48(+1,1)Stein Erik Gram, Førde IL Friidrett26.06.895-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12
23,83(-0,7)Kim Nes Leirvik, Florø Turn og IF08.04.881-h1Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201218.08.12
24,33(-1,0)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV35)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
24,95(-1,7)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
25,12(+0,0)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.931 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
26,13(+0,0)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
26,79(+0,2)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-16)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12
27,07(-2,2)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.975 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
-----10--------------------
27,74(-1,7)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.973-h1 (G-15)Fana, Bergenslekene16.09.12
28,03(-1,7)Knut Kirkhorn, Hornindal IL10.11.963 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
28,13(-1,3)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.553 (MV55)Stavanger, NM Veteran15.09.12
35,93(-1,9)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.375 (MV75)Stavanger, NM Veteran15.09.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,13(+2,7)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,38Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912Asker, Kretsstevne Løp10.09.12
37,55Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV35)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
41,84Åsmund Sælen, Brodd IL30.05.951 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
42,89Kristoffer Fonn, Almenning IL941 (G-18/19)Ørsta, Rekrutteringscup 419.06.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,32Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-h2Drammen, Avslutningsstevnet 201208.09.12
51,00Henrik Holmberg, Vik IL23.09.892Wayne/NE/USA, Wildcat Classic31.03.12
52,73Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.936-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
53,48Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV35)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
54,36Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.961 (G-16)Byrkjelo, KM 201219.08.12
55,63Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.952-h2 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
1,00,14Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-15)Byrkjelo, KM 201219.08.12
1,02,48Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.583 (MV50)Stavanger, NM Veteran16.09.12
1,04,52Lauritz Bjørnereim, Breimsbygda IL01.01.962 (G-16)Byrkjelo, KM 201219.08.12
1,05,65Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.972 (G-15)Byrkjelo, KM 201219.08.12
-----10--------------------
1,20,34Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Stavanger, NM Veteran16.09.12

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23,28Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931 (G-18/19)Leikvang, Hovdingleikane05.05.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,53,83Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.9310-fi-BOslo/Bi, Hyundai Grand Prix24.05.12
2,07,96Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø Turn og IF23.03.957-h1 (G-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12
2,09,89Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV35)Byrkjelo, KM 201218.08.12
2,16,27Fredrik M. Starheim, Stårheim IL13.10.961 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
2,23,17Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.584-h2 (MV50)Stavanger, NM Veteran15.09.12
2,25,05Simen Halsen, Almenning IL04.05.972 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
2,25,83Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.971 (G-15)Byrkjelo, KM 201218.08.12
2,35,27Kristoffer Fonn, Almenning IL941 (G-18/19)Ørsta, Rekrutteringscup 419.06.12
2,42,38Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.452 (MV65)Stavanger, NM Veteran15.09.12
2,43,99Inge Visnes, Almenning IL08.03.741Ørsta, Rekrutteringscup 419.06.12
-----10--------------------
2,51,95Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Stavanger, NM Veteran15.09.12

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02,32Eivind Øygard, Jølster IL18.02.922-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201221.06.12
4,49,72Jan Arve Solheim, Florø Turn og IF03.07.631 (MV45)Florø, Seriestemne26.09.12
5,13,5Martin Øvrebø, Almenning IL05.10.671Ulsteinvik, Dimnaleikane27.05.12
5,32,19Inge Visnes, Almenning IL08.03.741Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
5,35,94Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451 (MV65)Stavanger, NM Veteran16.09.12
6,02,84Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,43,33Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931-h1 (G-18/19)Fana, Bergenslekene16.09.12
6,52,47Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.971 (G-15)Byrkjelo, KM 201219.08.12

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56,63Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.9315Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.12
10,09,20Jan Arve Solheim, Florø Turn og IF03.07.631 (MV45)Florø, Seriestevne27.10.12
12,19,80Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.452 (MV65)Stavanger, NM Veteran14.09.12
13,20,64Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Stavanger, NM Veteran14.09.12

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,12,59Eigil Magne Instebø, Gloppen Friidrettslag21.12.831Byrkjelo, KM 201219.08.12
16,38,44Jan Arve Solheim, Florø Turn og IF03.07.631 (MV45)Florø, Seriestevne27.10.12

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,37(+0,4)Eivind Johan Stavang, Florø Turn og IF08.03.821-fi-ASundsvall/SWE, Extra Wind Sprint12.08.12
15,72(-1,1)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.895Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201225.08.12

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,62(-2,4)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.972-h1 (G-15)Fana, Bergenslekene15.09.12

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,19Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911Oslo/Bi, Samsung Diamond League 201207.06.12
1,01,36Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.743Fana, Framolekene 201202.06.12

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,13,83Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.933 (G-U20)Sigdal, Necon NM JR 201229.07.12

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,28,60Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.931 (G-U20)Växjö/SWE, Nordic Junior Championship U2019.08.12

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05Henrik Holmberg, Vik IL23.09.892Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201224.08.12
1,80Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.887Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12
1,75Oskar Raftevold, Vikane IL25.03.961 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
1,75Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
1,71Jørgen Midtbø Bjørkedal, Florø Turn og IF15.03.901Florø, Seriestevne27.10.12
1,65Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.952 (G-17)Fana, Bergenslekene16.09.12
1,65Arild Øygard, Jølster IL06.03.961 (G-16)Byrkjelo, DM 201222.09.12
1,65Kim Nes Leirvik, Florø Turn og IF08.04.882Florø, Seriestevne27.10.12
1,60Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961 (G-16)Byrkjelo, KM 201219.08.12
1,45Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.963 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
-----10--------------------
1,40Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.952 (G-17)Fana, Framolekene 201202.06.12
1,40Thomas Gram, Førde IL Friidrett20.06.962 (G-16)Byrkjelo, KM 201219.08.12

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,41Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.931 (G-18/19)Ravnanger, UM 201201.09.12
4,30Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.887Vermillion/SD/USA, Sioux Falls Relays05.05.12
3,45Henrik Holmberg, Vik IL23.09.897Orange City/IA/USA, Red Raider Open21.04.12
3,00Kim Nes Leirvik, Florø Turn og IF08.04.881Florø, Seriestevne27.10.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,66(+1,4)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.8910Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201225.08.12
6,47(+0,5)Eivind Johan Stavang, Florø Turn og IF08.03.821Ålesund, Seriestevne03.09.12
6,30(-0,4)Kim Nes Leirvik, Florø Turn og IF08.04.881Florø, Seriestevne27.10.12
6,10(+1,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
5,94(+0,9)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
5,74(+1,3)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-15)Byrkjelo, DM 201222.09.12
5,25(+1,1)Sondre Øren, Jotun IL02.09.96 (G-16)Fana, Framolekene 201203.06.12
5,22(+1,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.95 (G-17)Fana, Framolekene 201203.06.12
5,20(+1,7)Simen Halsen, Almenning IL04.05.972 (G-15)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
5,13(+0,5)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.96 (G-16)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
-----10--------------------
5,06(+0,9)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.55 (MV55)Stavanger, NM Veteran14.09.12
5,05(-0,3)Sindre Hov Luggenes, Jotun IL05.12.951 (G-17)Byrkjelo, KM 201219.08.12
4,87(-1,3)Sondre Celse Offerdal, Jotun IL13.10.973 (G-15)Fana, Bergenslekene15.09.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,05(+2,3)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.891Wayne/NE/USA, Wildcat Classic31.03.12
6,42(+3,3)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.12
5,45(+3,0)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953 (G-17)Fana, Framolekene 201203.06.12
5,26(+4,2)Sondre Øren, Jotun IL02.09.966 (G-16)Fana, Framolekene 201203.06.12
5,24(+2,7)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-16)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
5,14(+3,2)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551 (MV55)Stavanger, NM Veteran14.09.12

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,24(-0,6)Jørgen Midtbø Bjørkedal, Florø Turn og IF15.03.901Florø, Seriestevne27.10.12
11,68(+0,9)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551 (MV55)Stavanger, NM Veteran16.09.12
11,45(-1,2)Marius Rygg, Hyen IL06.06.964 (G-16)Fana, Framolekene 201201.06.12
10,77(-0,5)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
10,67(+0,5)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
10,47(+0,1)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-15)Byrkjelo, KM 201218.08.12
8,03(+0,1)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.372 (MV75)Stavanger, NM Veteran16.09.12

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,90Idar Grøneng Havn, Florø Turn og IF30.04.851Florø, Seriestevne27.10.12
15,65Yngve Grøneng Havn, Florø Turn og IF11.01.895Assen/NED, NK Teams20.05.12
13,58Trond Hatlenes, Gloppen Friidrettslag11.01.791Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
12,24Steinar Kleppe, Florø Turn og IF06.03.881Florø, Seriestemne12.09.12
11,86Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893Wayne/NE/USA, Wildcat Classic31.03.12
9,37Stein Erik Gram, Førde IL Friidrett26.06.891Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
8,11Andreas Gåsvær, Vik IL21.06.911Bergen, Kastkarusell 612.06.12

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,17Yngve Grøneng Havn, Florø Turn og IF11.01.895Assen/NED, NK Teams20.05.12
40,91Trond Hatlenes, Gloppen Friidrettslag11.01.791Gloppen, Loggane Open27.05.12
40,19Henrik Holmberg, Vik IL23.09.899Sioux City/IA/USA, Sioux City Relays14.04.12
34,23Steinar Kleppe, Florø Turn og IF06.03.881Florø, Seriestemne12.09.12
32,11Eivind Johan Stavang, Florø Turn og IF08.03.821Florø, Seriestevne27.10.12
26,87Andreas Gåsvær, Vik IL21.06.911Bergen, Kastkarusell 612.06.12

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,50Steinar Kleppe, Florø Turn og IF06.03.884Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201224.08.12
41,43Trond Hatlenes, Gloppen Friidrettslag11.01.791Gloppen, Loggane Open27.05.12

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,80Idar Grøneng Havn, Florø Turn og IF30.04.851Florø, Seriestevne27.10.12
47,48Andreas Gåsvær, Vik IL21.06.911Bergen, Kastkarusell 612.06.12
44,62Vegard Heimset Brandsøy, Florø Turn og IF07.02.908Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
35,48Stein Erik Gram, Førde IL Friidrett26.06.891Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
34,90Henrik Holmberg, Vik IL23.09.8917Orange City/IA/USA, Red Raider Open21.04.12
34,40Steinar Kleppe, Florø Turn og IF06.03.88POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,71Steinar Kleppe, Florø Turn og IF06.03.88POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3028Steinar Kleppe, Florø Turn og IF
51,52-11,82-33,60-34,40-16,71
06.03.885Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,69(+0,3)Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.993-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
8,85(-1,2)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.991Byrkjelo, DM 201222.09.12
8,95(-2,6)Elise Isolde Stenevik, Florø Turn og IF994-h4Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
9,35(-2,4)Lina Hoff Hansen, Førde IL Friidrett992-h1Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
9,36(-2,7)Ragnhild Seljeset, Hornindal IL993-h2Ulsteinvik, Dimnaleikane27.05.12
9,36(-2,1)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994-h3Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
9,38(+0,2)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.991Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
9,46(-2,1)Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.995-h3Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
9,81(-1,2)Siri Katrin Sårheim, Breimsbygda IL992Byrkjelo, DM 201222.09.12
10,06(+0,1)Cindy Hukset, Florø Turn og IF30.07.997-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12
-----10--------------------
10,08(+0,9)Ingrid Aafedt Bukve, Jotun IL09.10.994-h2Fana, Framolekene 201202.06.12
10,18(+0,7)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.991Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,62(+2,5)Maia Vetti Grøndal, Jotun IL19.05.992-h1Fana, Framolekene 201202.06.12
10,30(+2,9)Sara Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF03.07.997-h5Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
10,32(+2,5)Ranveig Øren, Jotun IL15.06.995-h1Fana, Framolekene 201202.06.12
10,44(+2,5)Maria Gåsvær, Syril IL13.05.996-h1Fana, Framolekene 201202.06.12

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05(-0,3)Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.993-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12
14,92(-1,1)Sara Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF03.07.992Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
14,93(-1,9)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.993-h2Fana, Bergenslekene15.09.12
15,49(+0,4)Maia Vetti Grøndal, Jotun IL19.05.995-h1Fana, Framolekene 201203.06.12
15,84(+0,2)Siri Katrin Sårheim, Breimsbygda IL991Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
16,05(+1,2)Ingrid Aafedt Bukve, Jotun IL09.10.996-h2Fana, Framolekene 201203.06.12
16,46(+0,2)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.992Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
17,02(+0,4)Ranveig Øren, Jotun IL15.06.997-h1Fana, Framolekene 201203.06.12
17,15(-1,9)Cindy Hukset, Florø Turn og IF30.07.995-h2Fana, Bergenslekene15.09.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,59(+0,8)Elise Isolde Stenevik, Florø Turn og IF992-h1Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
31,22(+0,0)Sara Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF03.07.992-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201221.06.12
31,31(+0,8)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.993-h1Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
33,99(-1,0)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.991Byrkjelo, Seriestemne07.06.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,08,18Elise Isolde Stenevik, Florø Turn og IF991Florø, Kongle Floraleikane Runde III29.08.12
1,30,90Cindy Hukset, Florø Turn og IF30.07.991Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40,81Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991-h1Fana, Bergenslekene15.09.12
1,54,60Ragnhild Seljeset, Hornindal IL991Ulsteinvik, Dimnaleikane27.05.12
2,03,29Maria M. Starheim, Stårheim IL991Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
2,03,52Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.991Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
2,13,41Maia Vetti Grøndal, Jotun IL19.05.994Fana, Framolekene 201203.06.12

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59,93Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
5,54,44Elise Isolde Stenevik, Florø Turn og IF999Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,19(+2,0)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.993-fi Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
13,10(+0,2)Lina Hoff Hansen, Førde IL Friidrett994-h1Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,75(-2,4)Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.991-h1Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
35,27(-2,4)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.992-h1Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,42,15Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.991Byrkjelo, KM 201219.08.12
1,20Siri Katrin Sårheim, Breimsbygda IL991Byrkjelo, Seriestemne07.06.12

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,62Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.992Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,60(+0,3)Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.991Byrkjelo, KM 201218.08.12
4,39(+0,3)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.992Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
3,93(ok)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.991Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
3,89(ok)Siri Katrin Sårheim, Breimsbygda IL992Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
3,77(+0,0)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.9918Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
3,73(-0,4)Sara Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF03.07.99Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
3,62(-3,0)Cindy Hukset, Florø Turn og IF30.07.997Fana, Bergenslekene15.09.12
3,43(+1,5)Malin R. Haukaas, Florø Turn og IF991Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12
3,39(-2,1)Ingrid Aafedt Bukve, Jotun IL09.10.998Fana, Framolekene 201202.06.12
3,36(ok)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.993Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
-----10--------------------
3,31(-0,8)Maia Vetti Grøndal, Jotun IL19.05.999Fana, Framolekene 201202.06.12
3,05(-0,7)Ranveig Øren, Jotun IL15.06.9911Fana, Framolekene 201202.06.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,83(+3,4)Sara Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF03.07.992Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,01(+0,0)Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.99Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,05(+2,7)Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.998Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,32Ida Bjørnhaug Aarnes, Oppstryn IL21.03.994Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
9,18Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.991Byrkjelo, KM 201219.08.12
8,38Ingrid Aafedt Bukve, Jotun IL09.10.997Fana, Framolekene 201203.06.12
7,63Sara Nekkøy Klokkernes, Florø Turn og IF03.07.991Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12
7,53Tonje Larsen, Jotun IL10.01.9910Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
7,52Maia Vetti Grøndal, Jotun IL19.05.998Fana, Framolekene 201203.06.12
6,26Maria Gåsvær, Syril IL13.05.9912Fana, Framolekene 201203.06.12

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,65Tonje Larsen, Jotun IL10.01.996Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
17,72Ida Bjørnhaug Aarnes, Oppstryn IL21.03.998Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
14,31Ingrid Aafedt Bukve, Jotun IL09.10.9912Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,58Anne-Lisa Kvalheim, Almenning IL991Vågsøy, Treningsstevne20.06.12

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,83Tonje Larsen, Jotun IL10.01.998Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
5,57Ingrid Aafedt Bukve, Jotun IL09.10.999Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,85Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.991Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
20,73Ida Bjørnhaug Aarnes, Oppstryn IL21.03.996Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
19,22Ingrid Aafedt Bukve, Jotun IL09.10.997Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
15,97Anne-Lisa Kvalheim, Almenning IL991Vågsøy, Treningsstevne20.06.12
14,84Tonje Larsen, Jotun IL10.01.999Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03(+0,9)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982-fi Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12
8,93(-2,2)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.984-h3Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
9,17(+0,0)Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981Byrkjelo, KM 201218.08.12
9,28(-2,8)Malin Akse, Hyllestad IL14.05.982Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
9,33(-1,0)Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.982Byrkjelo, DM 201222.09.12

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,04(-1,6)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,21(+0,4)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201221.06.12
28,31(+1,0)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982-h1Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
31,09(-0,8)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.983Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,89Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981Florø, Kongle Floraleikane Runde III29.08.12

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,57,22Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.989-h1Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
2,35,21Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.981Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
2,35,48Ingunn Tennebø, Almenning IL28.05.982Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,97(+1,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-fi Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,91(+2,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,48(+1,3)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,54(-1,1)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-17)Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 201219.08.12

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,16(-1,3)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-h1Fana, Bergenslekene15.09.12

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,30Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.985-h1 (J-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201209.07.12

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,33,25Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.989Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981Byrkjelo, KM 201219.08.12

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,92Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.983Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44(+2,0)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
4,34(+0,8)Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981Byrkjelo, DM 201222.09.12
4,23(-0,7)Malin Akse, Hyllestad IL14.05.981Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
3,78(+0,0)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.983Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
3,74(+0,0)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.9811Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
3,64(-0,8)Victoria Helle, Florø Turn og IF982Florø, Kongle Floraleikane Runde III29.08.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,49(+2,4)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,23(+0,3)Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.989Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,61Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981Florø, Kongle Floraleikane Runde III29.08.12
8,37Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981Byrkjelo, KM 201219.08.12
7,77Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.987Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
7,67Malin Akse, Hyllestad IL14.05.982Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
7,43Sofie Pernille Hole, Fjellhug/Vereide IL983Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12
7,09Emilie Høynes, Florø Turn og IF04.02.981Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12
6,65Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.982Ørsta, Sparebank1 leikane10.06.12
6,65Victoria Helle, Florø Turn og IF982Florø, Kongle Floraleikane Runde III29.08.12

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,98Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.983Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12
20,62Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.981Vågsøy, Treningsstevne20.06.12
17,17Ingunn Tennebø, Almenning IL28.05.982Vågsøy, Treningsstevne20.06.12
13,83Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.988Osterøy, NCC-lekene Osterøy08.09.12

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,55Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.987Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,79Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.981Ørsta, Sparebank1 leikane10.06.12
25,83Ingunn Tennebø, Almenning IL28.05.982Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane15.09.12
25,49Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.984Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12
25,36Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.985Osterøy, NCC-lekene Osterøy09.09.12

Jenter 15

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,69(+0,4)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
14,29(+0,1)Silje Iren Hole Hervik, Breimsbygda IL26.11.971Byrkjelo, KM 201218.08.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,46(+0,2)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,77Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971Byrkjelo, Seriestemne07.06.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,26Ingrid Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag13.02.975-fi (J-U20)Sigdal, Necon NM JR 201228.07.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,00Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,19(+1,7)Silje Iren Hole Hervik, Breimsbygda IL26.11.971Byrkjelo, Seriestemne11.10.12

Jenter 16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,29(-0,5)Sigrid Bergheim Holvik, Sandane Turn og Idrettslag01.11.965-h5Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,28(-1,9)Silje Breiteig Bakke, Haugen IL17.06.961Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,12,43Selma Andreassen, Florø Turn og IF01.05.961Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12
1,12,87Kamilla Hope Kleppenes, Florø Turn og IF962Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40,40Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.961Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,29,61Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.963Lillehammer, Veidekkelekene 201221.06.12

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,60Aina Sofie Bakke, Haugen IL13.03.961Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,53(+1,1)Silje Breiteig Bakke, Haugen IL17.06.961Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
9,34(+0,5)Aina Sofie Bakke, Haugen IL13.03.962Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,25Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,07Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.966 (J-U20)Växjö/SWE, Nordic Junior Championship U2019.08.12

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,28Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,09Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.9614-kv (J-U20)Sigdal, Necon NM JR 201227.07.12

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,30(+0,7)Mari Sollid Eide, Gloppen Friidrettslag19.07.951 (KJ)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,03(+1,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.956-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
14,23(-1,6)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.951Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,28(+0,3)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.956Fana, Framolekene 201201.06.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,04(+2,3)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.957-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12
29,48(+2,4)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.954-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10,69Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.955-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,11Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.9510Ravnanger, UM 201202.09.12

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,05,97Mari Sollid Eide, Gloppen Friidrettslag19.07.956-h1 (J-U20)Sigdal, Necon NM JR 201227.07.12

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,10,89Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.957Ravnanger, UM 201231.08.12

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,71(+1,8)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.951Florø, Seriestemne15.08.12
17,04(-1,5)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.952-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,92Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.951Florø, Seriestemne20.06.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90(+1,8)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.954Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97(+1,9)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.957Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,74Benedikte Gåsemyr, Breimsbygda IL952 (J-18)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12

Jenter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,30(+0,1)Silje Helene Løseth, Førde IL Friidrett941 (J-18)Byrkjelo, KM 201218.08.12
14,59(-0,2)Malin Støyva, Breimsbygda IL09.08.941 (J-18)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,12(-1,9)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.931Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
30,46(-1,9)Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.942Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,32(+2,2)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.934-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,34Tora Fimanslund, Almenning IL941Ørsta, Rekrutteringscup 419.06.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,05,10Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.944Hareid, Hadarleikane 201212.08.12
1,06,02Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.935-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,53,84Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.941Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,44Andrine Sunde, Gloppen Friidrettslag936Lillehammer, Veidekkelekene 201221.06.12

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,50,01Andrine Sunde, Gloppen Friidrettslag933 (KS)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,34,92Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.931Ravnanger, UM 201201.09.12

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,07,31Kristiane Rygg, Gloppen Friidrettslag25.07.932 (KS)Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201224.08.12

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Malin Støyva, Breimsbygda IL09.08.941 (J-18)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,16(+0,0)Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.942Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,11Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-18)Byrkjelo, KM 201218.08.12
10,05Siv Anita Myklebust, Gloppen Friidrettslag04.05.931 (J-19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
8,67Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.943 (J-18)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,74Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-18)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
28,64Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-18)Byrkjelo, KM 201219.08.12
13,32Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.941 (J-17/18)Vågsøy, Treningsstevne20.06.12

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,64Siv Anita Myklebust, Gloppen Friidrettslag04.05.931 (J-19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
30,20Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-18)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
26,48Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-18)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
17,98Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.941 (J-17/18)Vågsøy, Treningsstevne20.06.12

Jenter 20/22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,21,24Mari Torvanger, Florø Turn og IF14.04.901 (KS)Fana, Karusellstevne 618.09.12

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,91Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.901 (KS)Gloppen, Kastkarusellen 2. runde12.06.12
11,40Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.924 (J-U23)Sigdal, Necon NM JR 201227.07.12
8,75Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.923 (KJ)Gloppen, Loggane Open24.06.12

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,92Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.901 (J-U23)Gloppen, Loggane Open08.07.12
41,80Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.927-fi (KS)Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201224.08.12
39,79Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.922 (J-U23)Gloppen, Loggane Open08.07.12

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
64,23Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.903 (KS)Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix24.05.12
60,16Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.923 (J-U23)Sigdal, Necon NM JR 201227.07.12

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,32Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.90P (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
29,56Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.92P (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,13Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.90P (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
15,44Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.921 (KJ)Gloppen, Loggane Open24.06.12

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4002Trude Raad, Gloppen Friidrettslag
57,72-11,27-46,67-31,32-18,13
27.04.901 (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
3448Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag
53,69-10,83-37,32-29,56-14,65
05.07.922 (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,30(+0,7)Mari Sollid Eide, Gloppen Friidrettslag19.07.951 (KJ)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,69(+0,4)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
14,03(+1,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.956-h1 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
14,23(-1,6)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.951 (J-17)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
14,29(-0,5)Sigrid Bergheim Holvik, Sandane Turn og Idrettslag01.11.965-h5 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12
14,29(+0,1)Silje Iren Hole Hervik, Breimsbygda IL26.11.971 (J-15)Byrkjelo, KM 201218.08.12
14,30(+0,1)Silje Helene Løseth, Førde IL Friidrett941 (J-18)Byrkjelo, KM 201218.08.12
14,59(-0,2)Malin Støyva, Breimsbygda IL09.08.941 (J-18)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,46(+0,2)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-15)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12
29,12(-1,9)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.931 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
29,28(+0,3)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.956 (J-17)Fana, Framolekene 201201.06.12
30,46(-1,9)Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.942 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
31,28(-1,9)Silje Breiteig Bakke, Haugen IL17.06.961 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,32(+2,2)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.934-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12
29,04(+2,3)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.957-h2 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12
29,48(+2,4)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.954-h1 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.12

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,77Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
49,34Tora Fimanslund, Almenning IL941 (J-18/19)Ørsta, Rekrutteringscup 419.06.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,26Ingrid Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag13.02.975-fi (J-U20)Sigdal, Necon NM JR 201228.07.12
1,05,10Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.944 (J-18/19)Hareid, Hadarleikane 201212.08.12
1,06,02Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.935-h2 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
1,10,69Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.955-h1 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
1,12,43Selma Andreassen, Florø Turn og IF01.05.961 (J-16)Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12
1,12,87Kamilla Hope Kleppenes, Florø Turn og IF962 (J-16)Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,00Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
2,27,11Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.9510 (J-17)Ravnanger, UM 201202.09.12
2,40,40Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.961 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
2,53,84Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.941 (J-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,44Andrine Sunde, Gloppen Friidrettslag936 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201221.06.12
5,05,97Mari Sollid Eide, Gloppen Friidrettslag19.07.956-h1 (J-U20)Sigdal, Necon NM JR 201227.07.12
5,29,61Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.963 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201221.06.12

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,50,01Andrine Sunde, Gloppen Friidrettslag933 (KS)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
11,10,89Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.957 (J-17)Ravnanger, UM 201231.08.12

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,71(+1,8)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.951 (J-17)Florø, Seriestemne15.08.12
17,04(-1,5)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.952-h1 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,92Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.951 (J-17)Florø, Seriestemne20.06.12

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,34,92Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.931 (J-18/19)Ravnanger, UM 201201.09.12

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,07,31Kristiane Rygg, Gloppen Friidrettslag25.07.932 (KS)Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201224.08.12

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Malin Støyva, Breimsbygda IL09.08.941 (J-18)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,60Aina Sofie Bakke, Haugen IL13.03.961 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90(+1,8)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.954 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
4,19(+1,7)Silje Iren Hole Hervik, Breimsbygda IL26.11.971 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne11.10.12
4,16(+0,0)Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.942 (J-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97(+1,9)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.957 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12
9,53(+1,1)Silje Breiteig Bakke, Haugen IL17.06.961 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
9,34(+0,5)Aina Sofie Bakke, Haugen IL13.03.962 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,25Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-16)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,07Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.966 (J-U20)Växjö/SWE, Nordic Junior Championship U2019.08.12
11,11Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-18)Byrkjelo, KM 201218.08.12
10,05Siv Anita Myklebust, Gloppen Friidrettslag04.05.931 (J-19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
8,74Benedikte Gåsemyr, Breimsbygda IL952 (J-18)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
8,67Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.943 (J-18)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,74Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-18)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
28,64Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-18)Byrkjelo, KM 201219.08.12
13,32Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.941 (J-17/18)Vågsøy, Treningsstevne20.06.12

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,28Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,64Siv Anita Myklebust, Gloppen Friidrettslag04.05.931 (J-19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
31,09Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.9614-kv (J-U20)Sigdal, Necon NM JR 201227.07.12
30,20Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-18)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
26,48Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-18)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
17,98Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.941 (J-17/18)Vågsøy, Treningsstevne20.06.12

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,30(+0,7)Mari Sollid Eide, Gloppen Friidrettslag19.07.951 (KJ)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,69(+0,4)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
14,03(+1,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.956-h1 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
14,23(-1,6)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.951 (J-17)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
14,29(-0,5)Sigrid Bergheim Holvik, Sandane Turn og Idrettslag01.11.965-h5 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12
14,29(+0,1)Silje Iren Hole Hervik, Breimsbygda IL26.11.971 (J-15)Byrkjelo, KM 201218.08.12
14,30(+0,1)Silje Helene Løseth, Førde IL Friidrett941 (J-18)Byrkjelo, KM 201218.08.12
14,59(-0,2)Malin Støyva, Breimsbygda IL09.08.941 (J-18)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,46(+0,2)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-15)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12
29,12(-1,9)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.931 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
29,28(+0,3)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.956 (J-17)Fana, Framolekene 201201.06.12
30,46(-1,9)Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.942 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
31,28(-1,9)Silje Breiteig Bakke, Haugen IL17.06.961 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,32(+2,2)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.934-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12
29,04(+2,3)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.957-h2 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12
29,48(+2,4)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.954-h1 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.12

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,77Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
49,34Tora Fimanslund, Almenning IL941 (J-18/19)Ørsta, Rekrutteringscup 419.06.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,26Ingrid Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag13.02.975-fi (J-U20)Sigdal, Necon NM JR 201228.07.12
1,05,10Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.944 (J-18/19)Hareid, Hadarleikane 201212.08.12
1,06,02Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.935-h2 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
1,10,69Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.955-h1 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
1,12,43Selma Andreassen, Florø Turn og IF01.05.961 (J-16)Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12
1,12,87Kamilla Hope Kleppenes, Florø Turn og IF962 (J-16)Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,21,24Mari Torvanger, Florø Turn og IF14.04.901 (KS)Fana, Karusellstevne 618.09.12
2,23,00Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
2,27,11Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.9510 (J-17)Ravnanger, UM 201202.09.12
2,40,40Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.961 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
2,53,84Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.941 (J-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,44Andrine Sunde, Gloppen Friidrettslag936 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201221.06.12
5,05,97Mari Sollid Eide, Gloppen Friidrettslag19.07.956-h1 (J-U20)Sigdal, Necon NM JR 201227.07.12
5,29,61Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.963 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201221.06.12

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,50,01Andrine Sunde, Gloppen Friidrettslag933 (KS)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
11,10,89Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.957 (J-17)Ravnanger, UM 201231.08.12

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,71(+1,8)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.951 (J-17)Florø, Seriestemne15.08.12
17,04(-1,5)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.952-h1 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,92Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.951 (J-17)Florø, Seriestemne20.06.12

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,34,92Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.931 (J-18/19)Ravnanger, UM 201201.09.12

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,07,31Kristiane Rygg, Gloppen Friidrettslag25.07.932 (KS)Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201224.08.12

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Malin Støyva, Breimsbygda IL09.08.941 (J-18)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,60Aina Sofie Bakke, Haugen IL13.03.961 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90(+1,8)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.954 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
4,19(+1,7)Silje Iren Hole Hervik, Breimsbygda IL26.11.971 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne11.10.12
4,16(+0,0)Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.942 (J-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97(+1,9)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.957 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12
9,53(+1,1)Silje Breiteig Bakke, Haugen IL17.06.961 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
9,34(+0,5)Aina Sofie Bakke, Haugen IL13.03.962 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,25Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-16)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,91Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.901 (KS)Gloppen, Kastkarusellen 2. runde12.06.12
12,07Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.966 (J-U20)Växjö/SWE, Nordic Junior Championship U2019.08.12
11,40Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.924 (J-U23)Sigdal, Necon NM JR 201227.07.12
11,11Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-18)Byrkjelo, KM 201218.08.12
10,05Siv Anita Myklebust, Gloppen Friidrettslag04.05.931 (J-19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
8,75Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.923 (KJ)Gloppen, Loggane Open24.06.12
8,74Benedikte Gåsemyr, Breimsbygda IL952 (J-18)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
8,67Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.943 (J-18)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,92Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.901 (J-U23)Gloppen, Loggane Open08.07.12
41,80Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.927-fi (KS)Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201224.08.12
39,79Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.922 (J-U23)Gloppen, Loggane Open08.07.12
28,74Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-18)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
28,64Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-18)Byrkjelo, KM 201219.08.12
13,32Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.941 (J-17/18)Vågsøy, Treningsstevne20.06.12

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
64,23Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.903 (KS)Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix24.05.12
60,16Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.923 (J-U23)Sigdal, Necon NM JR 201227.07.12

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,28Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,64Siv Anita Myklebust, Gloppen Friidrettslag04.05.931 (J-19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
31,32Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.90P (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
31,09Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.9614-kv (J-U20)Sigdal, Necon NM JR 201227.07.12
30,20Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-18)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
29,56Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.92P (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
26,48Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-18)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
17,98Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.941 (J-17/18)Vågsøy, Treningsstevne20.06.12

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,13Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.90P (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
15,44Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.921 (KJ)Gloppen, Loggane Open24.06.12

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4002Trude Raad, Gloppen Friidrettslag
57,72-11,27-46,67-31,32-18,13
27.04.901 (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
3448Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag
53,69-10,83-37,32-29,56-14,65
05.07.922 (KS)Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,30(+0,7)Mari Sollid Eide, Gloppen Friidrettslag19.07.951 (KJ)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,69(+0,4)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
14,03(+1,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.956-h1 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
14,23(-1,6)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.951 (J-17)Florø, Fjord1 Ungdomsstevne02.06.12
14,29(-0,5)Sigrid Bergheim Holvik, Sandane Turn og Idrettslag01.11.965-h5 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12
14,29(+0,1)Silje Iren Hole Hervik, Breimsbygda IL26.11.971 (J-15)Byrkjelo, KM 201218.08.12
14,30(+0,1)Silje Helene Løseth, Førde IL Friidrett941 (J-18)Byrkjelo, KM 201218.08.12
14,59(-0,2)Malin Støyva, Breimsbygda IL09.08.941 (J-18)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,46(+0,2)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-15)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12
29,12(-1,9)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.931 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
29,28(+0,3)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.956 (J-17)Fana, Framolekene 201201.06.12
30,46(-1,9)Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.942 (J-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
31,28(-1,9)Silje Breiteig Bakke, Haugen IL17.06.961 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
33,85(-0,7)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521 (KV60)Byrkjelo, KM 201219.08.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,32(+2,2)Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.934-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12
29,04(+2,3)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.957-h2 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201222.06.12
29,48(+2,4)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.954-h1 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.12

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,77Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
49,34Tora Fimanslund, Almenning IL941 (J-18/19)Ørsta, Rekrutteringscup 419.06.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,26Ingrid Hjelle Roset, Gloppen Friidrettslag13.02.975-fi (J-U20)Sigdal, Necon NM JR 201228.07.12
1,05,10Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.944 (J-18/19)Hareid, Hadarleikane 201212.08.12
1,06,02Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.935-h2 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
1,10,69Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.955-h1 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene17.06.12
1,12,43Selma Andreassen, Florø Turn og IF01.05.961 (J-16)Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12
1,12,87Kamilla Hope Kleppenes, Florø Turn og IF962 (J-16)Florø, SFE Floraleikane Runde II06.06.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,21,24Mari Torvanger, Florø Turn og IF14.04.901Fana, Karusellstevne 618.09.12
2,23,00Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
2,27,11Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.9510 (J-17)Ravnanger, UM 201202.09.12
2,40,40Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.961 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane01.07.12
2,53,84Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.941 (J-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,53,44Andrine Sunde, Gloppen Friidrettslag936 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201221.06.12
5,05,97Mari Sollid Eide, Gloppen Friidrettslag19.07.956-h1 (J-U20)Sigdal, Necon NM JR 201227.07.12
5,29,61Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.963 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201221.06.12
6,16,34Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521 (KV60)Florø, Seriestemne20.06.12

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,50,01Andrine Sunde, Gloppen Friidrettslag933Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
11,10,89Mari Sollid Eide, Sandane Turn og Idrettslag19.07.957 (J-17)Ravnanger, UM 201231.08.12
13,19,00Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521 (KV60)Florø, Seriestevne27.10.12

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,35,10Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,92Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.951 (J-17)Florø, Seriestemne20.06.12

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,34,92Kristiane Rygg, Hyen IL25.07.931 (J-18/19)Ravnanger, UM 201201.09.12

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,00,09Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201224.08.12
16,07,31Kristiane Rygg, Gloppen Friidrettslag25.07.932Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201224.08.12

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Malin Støyva, Breimsbygda IL09.08.941 (J-18)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
1,00Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421 (KV70)Byrkjelo, KM 201218.08.12

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,60Aina Sofie Bakke, Haugen IL13.03.961 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90(+1,8)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.954 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201223.06.12
4,19(+1,7)Silje Iren Hole Hervik, Breimsbygda IL26.11.971 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne11.10.12
4,16(+0,0)Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.942 (J-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane26.05.12
3,65(+0,2)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521 (KV60)Florø, Seriestemne26.09.12

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,97(+1,9)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.957 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.12
9,53(+1,1)Silje Breiteig Bakke, Haugen IL17.06.961 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12
9,34(+0,5)Aina Sofie Bakke, Haugen IL13.03.962 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.12

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,00Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.754Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201225.08.12
12,91Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.901Gloppen, Kastkarusellen 2. runde12.06.12
12,07Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.966 (J-U20)Växjö/SWE, Nordic Junior Championship U2019.08.12
11,40Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.924 (J-U23)Sigdal, Necon NM JR 201227.07.12
11,11Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-18)Byrkjelo, KM 201218.08.12
10,05Siv Anita Myklebust, Gloppen Friidrettslag04.05.931 (J-19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
8,75Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.923 (KJ)Gloppen, Loggane Open24.06.12
8,74Benedikte Gåsemyr, Breimsbygda IL952 (J-18)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
8,67Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.943 (J-18)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,45Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.752-fi Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201224.08.12
48,92Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.901 (J-U23)Gloppen, Loggane Open08.07.12
41,80Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.927-fi Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201224.08.12
39,79Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.922 (J-U23)Gloppen, Loggane Open08.07.12
28,74Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-18)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
28,64Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-18)Byrkjelo, KM 201219.08.12
20,10Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421 (KV70)Fana, Kaststevne07.10.12
13,32Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.941 (J-17/18)Vågsøy, Treningsstevne20.06.12

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
64,23Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.903Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix24.05.12
60,16Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.923 (J-U23)Sigdal, Necon NM JR 201227.07.12

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,44Bodil Hjelmeset, Gloppen Friidrettslag30.12.781Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
34,64Siv Anita Myklebust, Gloppen Friidrettslag04.05.931 (J-19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
31,32Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.90POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
31,09Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.9614-kv (J-U20)Sigdal, Necon NM JR 201227.07.12
30,20Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-18)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
29,56Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.92POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
26,48Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-18)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
17,98Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.941 (J-17/18)Vågsøy, Treningsstevne20.06.12

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,13Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.90POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
15,44Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.921 (KJ)Gloppen, Loggane Open24.06.12

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4002Trude Raad, Gloppen Friidrettslag
57,72-11,27-46,67-31,32-18,13
27.04.901Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
3448Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag
53,69-10,83-37,32-29,56-14,65
05.07.922Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12

Menn veteran 30-34

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,37(+0,4)Eivind Johan Stavang, Florø Turn og IF08.03.821-fi-A (MS)Sundsvall/SWE, Extra Wind Sprint12.08.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,47(+0,5)Eivind Johan Stavang, Florø Turn og IF08.03.821 (MS)Ålesund, Seriestevne03.09.12

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,58Trond Hatlenes, Gloppen Friidrettslag11.01.791 (MS)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,91Trond Hatlenes, Gloppen Friidrettslag11.01.791 (MS)Gloppen, Loggane Open27.05.12
32,11Eivind Johan Stavang, Florø Turn og IF08.03.821 (MS)Florø, Seriestevne27.10.12

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,43Trond Hatlenes, Gloppen Friidrettslag11.01.791 (MS)Gloppen, Loggane Open27.05.12

Menn veteran 35-39

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,04(+0,4)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Seriestemne07.06.12

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,33(-1,0)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Seriestemne07.06.12

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,55Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Seriestemne07.06.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,48Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,89Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, KM 201218.08.12
2,43,99Inge Visnes, Almenning IL08.03.741 (MS)Ørsta, Rekrutteringscup 419.06.12

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,32,19Inge Visnes, Almenning IL08.03.741 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.12

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,01,36Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.743 (MS)Fana, Framolekene 201202.06.12

Menn veteran 45-49

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,49,72Jan Arve Solheim, Florø Turn og IF03.07.631Florø, Seriestemne26.09.12
5,13,5Martin Øvrebø, Almenning IL05.10.671 (MS)Ulsteinvik, Dimnaleikane27.05.12

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,09,20Jan Arve Solheim, Florø Turn og IF03.07.631Florø, Seriestevne27.10.12

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,38,44Jan Arve Solheim, Florø Turn og IF03.07.631Florø, Seriestevne27.10.12

Menn veteran 50-54

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,48Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.583Stavanger, NM Veteran16.09.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,23,17Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.584-h2Stavanger, NM Veteran15.09.12

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,54Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Gloppen, Loggane Open23.09.12

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,75Knut Føleide, Måløy IL05.05.611Gloppen, Kastkarusellen 2. runde12.06.12

Menn veteran 55-59

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,13(-1,3)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.553Stavanger, NM Veteran15.09.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,06(+0,9)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.55Stavanger, NM Veteran14.09.12

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,14(+3,2)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551Stavanger, NM Veteran14.09.12

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,68(+0,9)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551Stavanger, NM Veteran16.09.12

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,02Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Bergen, Kastkarusell 1413.10.12

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,46Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Bergen, Kastkarusell 1413.10.12

Menn veteran 65-69

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,42,38Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.452Stavanger, NM Veteran15.09.12

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,35,94Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451Stavanger, NM Veteran16.09.12

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,19,80Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.452Stavanger, NM Veteran14.09.12

Menn veteran 70-74

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,11Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.391Gloppen, Loggane Open10.06.12

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,88Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.391Gloppen, Loggane Open24.06.12

Menn veteran 75-79

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,93(-1,9)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.375Stavanger, NM Veteran15.09.12

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,20,34Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Stavanger, NM Veteran16.09.12

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,51,95Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Stavanger, NM Veteran15.09.12

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,02,84Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,20,64Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Stavanger, NM Veteran14.09.12

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03(+0,1)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.372Stavanger, NM Veteran16.09.12

Menn veteran 80-84

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,98Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Loggane Open22.09.12

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,21Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Loggane Open22.09.12

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,78Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Kastkarusellen 3. runde01.08.12

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,23Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Loggane Open27.05.12

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,17Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Loggane Open22.09.12

Menn veteran 90-94

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,48Gudmund Skrivervik, Gloppen Friidrettslag18.04.211Gloppen, Loggane Open22.09.12

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,17Gudmund Skrivervik, Gloppen Friidrettslag18.04.211Gloppen, Loggane Open22.09.12

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,74Gudmund Skrivervik, Gloppen Friidrettslag18.04.211Gloppen, Loggane Open22.09.12

Kvinner veteran 30-34

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,35,10Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KS)Byrkjelo, Seriestevne12.07.12

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,00,09Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KS)Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201224.08.12

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,44Bodil Hjelmeset, Gloppen Friidrettslag30.12.781 (KS)Byrkjelo, Seriestemne07.06.12

Kvinner veteran 35-39

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,00Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.754 (KS)Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201225.08.12

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,45Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.752-fi (KS)Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 201224.08.12

Kvinner veteran 60-64

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,85(-0,7)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521Byrkjelo, KM 201219.08.12

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,16,34Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521Florø, Seriestemne20.06.12

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,19,00Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521Florø, Seriestevne27.10.12

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,65(+0,2)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521Florø, Seriestemne26.09.12

Kvinner veteran 70-74

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Byrkjelo, KM 201218.08.12

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,92Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Byrkjelo, KM 201218.08.12

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,10Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Fana, Kaststevne07.10.12

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,98Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Fana, Kaststevne07.10.12

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,67Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Byrkjelo, KM 201219.08.12

Total requesttime: 90.59418797493 seconds