Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Sogn og Fjordane Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,39(-1,1)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003-fi Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
8,79(-1,6)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001-fi-BLillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,87(+2,0)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.002Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
9,07(-0,4)Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003Byrkjelo, KM 201328.09.13
9,13(+0,0)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Gloppen, Seriestemne 625.09.13
9,16(+2,0)Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.003Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
9,51(+2,0)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.005Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
9,69(+1,0)Petter Grinde, Florø Turn og IF19.04.001Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13
10,03(+1,4)Simen Heggheim Mannsverk, Jotun IL008-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
10,04(+0,0)Østen Olai Ommedal, Hyen IL22.03.003Gloppen, Seriestemne 625.09.13
-----10--------------------
11,24(+1,1)Håvard Helge Pedersen, Hyen IL21.09.003Gloppen, Seriestemne25.08.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08(+0,0)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.001-h2Osterøy, PEAB-lekene01.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,78(+2,4)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.004-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,19(+0,2)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002-h2Fana, Framolekene 201302.06.13
14,76(-0,9)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.002Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
14,81(-0,9)Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,10(+0,8)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.001-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,92(+2,7)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.005-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,07(+0,1)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003-h3Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
28,86(+0,6)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001-h2Fana, Framolekene 201331.05.13
31,14(+1,8)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,12(-1,1)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.001-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,09,84Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
1,11,53Per Inge Straume, Hyen IL08.06.002Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
1,13,62Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
1,24,62Petter Grinde, Florø Turn og IF19.04.001Florø, Seriestevne14.08.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10,6Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001Gloppen, Seriestemne18.06.13

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,43,01Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.001Byrkjelo, KM 201329.09.13
1,43,62Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Byrkjelo, KM 201329.09.13
1,46,12Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003Byrkjelo, KM 201329.09.13
1,46,83Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.008-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,46,92Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.004Byrkjelo, KM 201329.09.13
1,52,72Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.004Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
1,54,05Per Inge Straume, Hyen IL08.06.002Gloppen, Seriestemne25.08.13
1,56,05Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.0011-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,28,42Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.003Fana, Framolekene 201331.05.13
2,29,66Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.005Fana, Framolekene 201331.05.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,54,95Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.001Byrkjelo, KM 201328.09.13
5,06,02Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Byrkjelo, KM 201328.09.13
5,13,17Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003Byrkjelo, KM 201328.09.13

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+0,0)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
11,65(-0,6)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Byrkjelo, KM 201329.09.13

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,22(-0,2)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001-h1Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
36,10(+1,8)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,22,2Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Fana, Seriestevne i kappgang19.10.13
5,22,3Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.002Fana, Seriestevne i kappgang19.10.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
1,30Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.002Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
1,15Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Gloppen, Seriestemne 518.09.13
1,10Østen Olai Ommedal, Hyen IL22.03.002Gloppen, Seriestemne 625.09.13

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.001Osterøy, PEAB-lekene31.08.13

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90(+0,2)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002Fana, Framolekene 201301.06.13
4,54(+0,1)Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.001Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
4,42(+0,4)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002Byrkjelo, KM 201328.09.13
4,03(+0,0)Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.002Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
4,03(+0,7)Fillip Øvrebø, Almenning IL23.02.004Byrkjelo, KM 201328.09.13
3,98(+0,0)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001Gloppen, Seriestemne 518.09.13
3,79(+0,4)Petter Grinde, Florø Turn og IF19.04.001Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13
3,76(+1,9)Simen Heggheim Mannsverk, Jotun IL007Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
3,70(-1,9)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,83(+1,1)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.001Byrkjelo, KM 201328.09.13

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,60Erlend Erdal, Oppstryn IL07.05.001Oppstryn, Seriestemne29.05.13

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,85(-0,2)Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.001Byrkjelo, KM 201329.09.13
9,82(-0,2)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002Byrkjelo, KM 201329.09.13
9,08(-0,4)Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.005Fana, Framolekene 201331.05.13

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,67Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.001Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
10,15Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.001Gloppen, Loggane Open09.06.13
9,52Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002Byrkjelo, KM 201329.09.13
9,16Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.005Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,51Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Gloppen, Seriestemne 518.09.13
8,13Erlend Erdal, Oppstryn IL07.05.001Oppstryn, Seriestemne29.05.13
7,68Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
7,57Per Inge Straume, Hyen IL08.06.004Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
6,68Simen Heggheim Mannsverk, Jotun IL007Fana, Bergenslekene 201315.09.13
6,58Eirik Almenning Bøen, Almenning IL19.11.002Gloppen, Loggane Open15.09.13
-----10--------------------
6,13Petter Grinde, Florø Turn og IF19.04.0020Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,19Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Gloppen, Loggane Open21.04.13
21,53Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002Byrkjelo, KM 201329.09.13
19,55Eirik Almenning Bøen, Almenning IL19.11.001Gloppen, Loggane Open15.09.13
17,59Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003Byrkjelo, KM 201329.09.13
17,50Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.008Osterøy, PEAB-lekene31.08.13

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,92Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.001Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
34,48Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Gloppen, Loggane Open10.10.13
24,72Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.007Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
16,93Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003Byrkjelo, KM 201328.09.13

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,15Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Gloppen, Loggane Open20.05.13

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,06Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
30,96Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Byrkjelo, KM 201328.09.13
30,60Fillip Øvrebø, Almenning IL23.02.002Byrkjelo, KM 201328.09.13
29,90Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.003Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
29,84Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.004Byrkjelo, KM 201328.09.13
24,43Simen Heggheim Mannsverk, Jotun IL005Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
16,04Petter Grinde, Florø Turn og IF19.04.0017Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,42Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
44,90Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.002Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
43,35Simen Heggheim Mannsverk, Jotun IL0014Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
40,79Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.003Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,97(-0,4)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.991-fi Byrkjelo, KM 201328.09.13
8,16(+0,7)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.992-h2Fana, Framolekene 201301.06.13
8,17(+1,5)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
8,24(+1,4)Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.992Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
8,35(+0,7)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993-h2Fana, Framolekene 201301.06.13
8,40(+0,0)Rafael Gildestad, Olden IL06.12.995-h2Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
8,47(+1,5)Mathias Melheim, Olden IL01.03.992Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
8,59(+1,4)Håvard Navelsaker, Hornindal IL28.09.993Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
8,59(-1,0)Jonathan Vallestad Årskaug, Viksdalen IL14.01.994-h4Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
8,65(-0,3)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993-h2Byrkjelo, KM 201328.09.13
-----10--------------------
8,66(+1,9)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.998-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,99(+0,0)Thomas Tonning, Olden IL16.04.995-h1Byrkjelo, KM 201328.09.13
8,99(-0,3)Anders Magnus Walaker, Syril IL14.10.995-h2Byrkjelo, KM 201328.09.13
9,03(+1,0)Brage Nygaard, Florø Turn og IF29.10.991Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13
10,17(+1,2)Simon Holme, Hyen IL18.07.991Gloppen, Seriestemne25.08.13
11,73(+1,2)Joar Heimsæter, Hyen IL19.10.992Gloppen, Seriestemne25.08.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,7(+0,9)Tore Eimhjellen, Hyen IL991Gloppen, Seriestemne 518.09.13
11,5(+0,9)Joar Heimsæter, Hyen IL19.10.992Gloppen, Seriestemne 518.09.13

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.991-h1Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
8,64Terence Leftwich, Haugen IL993-h1Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
8,83Brage Nygaard, Florø Turn og IF29.10.995-h1Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,69(+0,9)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.993-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
13,14(+0,9)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.994-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
13,40(-0,9)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,81(+0,1)Håvard Navelsaker, Hornindal IL28.09.997Fana, Framolekene 201302.06.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,70(-1,0)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.993-h3Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
26,23(-0,5)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
26,36(-0,1)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.995Fana, Framolekene 201331.05.13
26,90(-0,8)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.994-h1Fana, Bergenslekene 201315.09.13
27,23(-1,8)Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.992-h2Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
27,41(-0,5)Tarjei Bjørkum Vereide, Fjellhug/Vereide IL13.10.993Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
27,66(-0,8)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.995-h1Fana, Bergenslekene 201315.09.13
27,78(-0,5)Mathias Melheim, Olden IL01.03.994Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
27,83(-1,8)Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.994-h2Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
28,04(-1,9)Jonathan Vallestad Årskaug, Viksdalen IL14.01.991-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
-----10--------------------

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,38Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,77Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991Fana, Framolekene 201302.06.13
1,35,75Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.994-h2Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
1,40,04Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
1,40,30Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.994-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
1,40,97Eirik Rauset, Sandane Turn og Idrettslag24.06.992Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
1,41,61Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.993Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
1,46,45Anders Magnus Walaker, Syril IL14.10.994Byrkjelo, KM 201329.09.13
1,47,83Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
1,50,03Johan Lothe, Brodd IL23.03.992Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11,91Erlend Henjesand, Syril IL08.07.992-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
2,16,15Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.994-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
2,23,93Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.996-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,45,47Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.996Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
4,46,06Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991Byrkjelo, KM 201328.09.13
4,46,99Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.992Byrkjelo, KM 201328.09.13
4,49,39Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.999Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
4,51,04Eirik Rauset, Sandane Turn og Idrettslag24.06.9911Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
5,05,63Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993-h1Fana, Bergenslekene 201315.09.13
5,05,91Anders Magnus Walaker, Syril IL14.10.993Byrkjelo, KM 201328.09.13

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,06(+1,1)Håvard Navelsaker, Hornindal IL28.09.992Fana, Framolekene 201301.06.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,75(+3,1)Tarjei Bjørkum Vereide, Fjellhug/Vereide IL13.10.993-fi Osterøy, PEAB-lekene31.08.13

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,49(+2,0)Tarjei Bjørkum Vereide, Fjellhug/Vereide IL13.10.992-h1Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
34,21(-0,8)Håvard Navelsaker, Hornindal IL28.09.992Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,18,76Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.992 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,51,30Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.991Osterøy, PEAB-lekene31.08.13

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,28,2Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.991 (G-14/16)Fana, Seriestevne i kappgang19.10.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
1,51Erlend Henjesand, Syril IL08.07.995Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
1,50Eirik Rauset, Sandane Turn og Idrettslag24.06.991Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
1,50Jens August Guddal Muri, Olden IL11.10.992Byrkjelo, KM 201329.09.13
1,11Alf Erik Gjørven, Oppstryn IL992Oppstryn, Seriestemne29.05.13

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,80Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Byrkjelo, KM 201328.09.13
2,20Ruben Buset, Svelgen T & IF11.10.992Byrkjelo, KM 201328.09.13
1,40Sanjith Shanmugarajah, Svelgen T & IF993Byrkjelo, KM 201328.09.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,18(+0,7)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991Byrkjelo, KM 201328.09.13
5,17(+0,7)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
5,02(+0,9)Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.992Byrkjelo, KM 201328.09.13
4,76(+0,1)Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.994Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
4,73(-2,0)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.992Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
4,71(+1,3)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
4,65(+0,2)Tarjei Bjørkum Vereide, Fjellhug/Vereide IL13.10.993Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
4,62(+0,2)Brage Nygaard, Florø Turn og IF29.10.994Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
4,59(+0,0)Jonathan Vallestad Årskaug, Viksdalen IL14.01.996Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
4,53(-0,3)Håvard Navelsaker, Hornindal IL28.09.995Fana, Framolekene 201301.06.13
-----10--------------------
4,52(+0,4)Rafael Gildestad, Olden IL06.12.994Byrkjelo, KM 201328.09.13
4,36(+0,3)Anders Magnus Walaker, Syril IL14.10.995Byrkjelo, KM 201328.09.13
4,31(+0,3)Terence Leftwich, Haugen IL996Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
4,12(+0,2)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.996Byrkjelo, KM 201328.09.13
3,67(+0,0)Simon Holme, Hyen IL18.07.991Gloppen, Seriestemne 518.09.13
3,67(+0,1)Tore Eimhjellen, Hyen IL991Gloppen, Seriestemne 518.09.13

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,94Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Oppstryn, Seriestemne21.08.13
4,62Vegard Glomnes, Oppstryn IL04.06.992Oppstryn, Seriestemne21.08.13
2,82Alf Erik Gjørven, Oppstryn IL993Oppstryn, Seriestemne29.05.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,20(+1,5)Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.992Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
10,09(-0,7)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991Byrkjelo, KM 201329.09.13
9,70(+1,2)Jonathan Vallestad Årskaug, Viksdalen IL14.01.994Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
9,41(+1,7)Mathias Melheim, Olden IL01.03.99Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
9,41(-0,4)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.992Byrkjelo, KM 201329.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,60(+2,3)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,56Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
10,51Johan Lothe, Brodd IL23.03.993Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
10,05Mathias Melheim, Olden IL01.03.992Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
9,71Vegard Glomnes, Oppstryn IL04.06.992Oppstryn, Seriestemne21.08.13
7,60Bjørnar Taraldset, Hornindal IL18.03.9912Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
7,57Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.994Fana, Framolekene 201302.06.13
7,30Alf Erik Gjørven, Oppstryn IL992Oppstryn, Seriestemne18.06.13
7,10Terence Leftwich, Haugen IL997Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
5,38Joar Heimsæter, Hyen IL19.10.991Gloppen, Seriestemne 518.09.13

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,78Johan Lothe, Brodd IL23.03.991Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
29,47Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Byrkjelo, KM 201329.09.13
24,46Bjørnar Taraldset, Hornindal IL18.03.997Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
24,03Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.995Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,76Bjørnar Taraldset, Hornindal IL18.03.993Osterøy, PEAB-lekene01.09.13

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,77Tarjei Bjørkum Vereide, Fjellhug/Vereide IL13.10.991Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
36,65Bjørnar Taraldset, Hornindal IL18.03.992Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
31,87Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.992Byrkjelo, KM 201328.09.13
30,09Johan Lothe, Brodd IL23.03.996Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
26,54Terence Leftwich, Haugen IL996Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
24,64Mathias Melheim, Olden IL01.03.993Byrkjelo, KM 201328.09.13

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,32Eirik Rauset, Sandane Turn og Idrettslag24.06.991Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
45,04Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Oppstryn, Seriestemne29.05.13
42,74Vegard Glomnes, Oppstryn IL04.06.992Oppstryn, Seriestemne29.05.13
37,04Andreas Hetle, Breimsbygda IL09.11.992Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
26,20Alf Erik Gjørven, Oppstryn IL993Oppstryn, Seriestemne29.05.13

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75(+0,0)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.981-h2Fana, Framolekene 201301.06.13
7,94(+0,0)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.986-h1Fana, Framolekene 201301.06.13
8,37(+2,0)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981Gloppen, Seriestemne25.08.13
8,45(+0,3)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981Gloppen, Seriestemne 625.09.13
10,25(+0,3)Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.982Gloppen, Seriestemne 625.09.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,9(+1,1)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981Gloppen, Seriestemne 518.09.13
8,0(+1,1)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982Gloppen, Seriestemne 518.09.13
9,8(+1,1)Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.983Gloppen, Seriestemne 518.09.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,16(+2,0)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.983-h3Lillehammer, UM 201306.09.13
12,54(+0,8)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.982-h1Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
12,58(+0,3)Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.981Byrkjelo, KM 201328.09.13
13,15(-1,5)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,39(-1,5)Jakob Straume, Hyen IL03.12.983Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,8(+0,7)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981Gloppen, Seriestemne 518.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,59(+3,1)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
12,90(+3,1)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,84(-0,3)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.987-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,65Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.985-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
58,09Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.981Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,42Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,20,73Jakob Straume, Hyen IL03.12.982Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17,23Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981-h1Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44,86Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,03,08Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,59(+1,1)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982Lillehammer, UM 201307.09.13

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30,41Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981Lillehammer, UM 201306.09.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Mathias Våge, Almenning IL14.02.981Byrkjelo, KM 201328.09.13
1,35Jakob Straume, Hyen IL03.12.981Gloppen, Seriestemne 518.09.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,01(+0,5)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
5,54(-1,3)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.986Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
4,77(+0,6)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981Gloppen, Seriestemne 625.09.13
4,45(+0,0)Jakob Straume, Hyen IL03.12.982Gloppen, Seriestemne 625.09.13
2,51(+0,5)Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.983Gloppen, Seriestemne 625.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,54(+3,4)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.985Fana, Framolekene 201302.06.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,75(+0,6)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.983Fana, Framolekene 201331.05.13
11,47(+1,5)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.984Fana, Framolekene 201331.05.13
10,24(+1,2)Mathias Våge, Almenning IL14.02.981Byrkjelo, KM 201328.09.13

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,77Jakob Straume, Hyen IL03.12.981Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
10,22Ole-Kristoffer Sørland, Breimsbygda IL22.08.981Gloppen, Loggane Open21.04.13
9,98Simon Lidal, Jotun IL19.04.988Lillehammer, UM 201308.09.13
9,42Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982Gloppen, Seriestemne 518.09.13
8,44Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.985Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
7,29Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.982Gloppen, Seriestemne18.06.13

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,42Simon Lidal, Jotun IL19.04.982Fana, Bergenslekene 201315.09.13

Gutter 16

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,38(+0,4)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h1Fana, Framolekene 201301.06.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,16(+1,9)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,95(+1,6)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.974-h4Lillehammer, UM 201306.09.13
12,52(-1,0)Simen Halsen, Almenning IL04.05.973Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
13,12(-1,0)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.972Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
14,02(-1,0)Nils Armand Storsletten, Hyen IL24.11.973Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,16(+2,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-fi Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,01Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.971Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,07(-0,2)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Fana, Framolekene 201331.05.13
25,36(-2,3)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.971Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
55,80Simen Halsen, Almenning IL04.05.971Byrkjelo, KM 201329.09.13

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,35Simen Halsen, Almenning IL04.05.971Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,12,26Simen Halsen, Almenning IL04.05.971Byrkjelo, KM 201328.09.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,33,70Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.971Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,07,82Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.971Byrkjelo, KM 201329.09.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
1,50Nils Armand Storsletten, Hyen IL24.11.971Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Vincent Førde, Svelgen T & IF25.09.971Byrkjelo, KM 201328.09.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,57(+0,8)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972Lillehammer, UM 201308.09.13
5,85(+0,0)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.971Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
5,81(+0,1)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
5,62(-0,6)Simen Halsen, Almenning IL04.05.973Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,68(+0,8)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971Byrkjelo, KM 201328.09.13

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,55Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Lillehammer, UM 201307.09.13
9,51Nils Armand Storsletten, Hyen IL24.11.972Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,00Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, Loggane Open21.07.13

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,57Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.975 (MJ)Overhalla, Junior NM02.08.13

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,68Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, Loggane Open07.07.13

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,04Sigurd Leikanger Feidje, Florø Turn og IF24.06.971Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
53,05Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
40,90Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971Byrkjelo, KM 201328.09.13

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,90(+0,3)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961Gloppen, Seriestemne 625.09.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,02(+0,0)Marius Rygg, Hyen IL06.06.965-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
12,88(+0,3)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961Byrkjelo, KM 201328.09.13
13,55(-0,3)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,0(+0,7)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961Gloppen, Seriestemne 518.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,51(+3,3)Willian Dalsbø, Stadtlandet IL03.02.962Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,67Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
12,87Hans Sande, Brodd IL06.02.962Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,49(+1,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.968-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
27,59(-2,3)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,83Marius Rygg, Hyen IL06.06.961-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,87(+0,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
5,02(-0,1)Hans Sande, Brodd IL06.02.962Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
3,92(-1,3)Willian Dalsbø, Stadtlandet IL03.02.963Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,94(+1,7)Marius Rygg, Gloppen Friidrettslag06.06.965 (MJ)Overhalla, Junior NM04.08.13

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,56Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.962Lillehammer, UM 201306.09.13
13,04Hans Sande, Brodd IL06.02.962Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,64Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961Gloppen, Loggane Open09.06.13
43,27Hans Sande, Brodd IL06.02.961Gloppen, Loggane Open21.07.13

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,22Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961Gloppen, Loggane Open07.07.13

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,03Hans Sande, Brodd IL06.02.962Lillehammer, UM 201306.09.13

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,21Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.962 (MJ)Overhalla, Junior NM03.08.13

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,96Hans Sande, Brodd IL06.02.961Gloppen, Loggane Open21.07.13

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87(+0,6)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953-h1Fana, Framolekene 201301.06.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,20(+1,7)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h1Fana, Framolekene 201302.06.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,95(+4,1)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,66(+0,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22,10Bendik Grimsbø, Førde IL Friidrett26.04.951Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29,36Bendik Grimsbø, Førde IL Friidrett26.04.951 (G-18)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,42(-0,7)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.958Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,36Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-18)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,67Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-18)Gloppen, Loggane Open07.07.13

Gutter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,43(+1,7)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-fi-A (MS)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
10,85(+1,8)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.926-fi-A (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+4,2)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-h5 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,98(+1,3)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h4 (MS)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
22,86(+1,7)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-fi-B (MS)Brandbu, Hyundai Grand Prix22.05.13

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,45Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911 (MS)Oslo/Bi, Treningsstevne17.08.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54,75Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.934-h2 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
1,56,96Marius Øyre Vedvik, Førde IL Friidrett18.03.921-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,52,76Marius Øyre Vedvik, Førde IL Friidrett18.03.926-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13,77Marius Øyre Vedvik, Førde IL Friidrett18.03.9212-fi-A (MS)Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix 2013 - Karlstad23.07.13
8,53,75Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.9320 (MS)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
8,58,61Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.9210 (MS)Fana, Framolekene 201302.06.13

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,12(+1,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13

300 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,68Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911 (MS)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,95Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h1 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39,14Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.932 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.938 (MS)Greveskogen, NM 201325.08.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,47(+0,8)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.921 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,38(+0,4)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,75(+0,0)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.981-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,87(+0,6)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,90(+0,3)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-17)Gloppen, Seriestemne 625.09.13
7,94(+0,0)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.986-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201301.06.13
8,37(+2,0)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne25.08.13
8,45(+0,3)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13
10,25(+0,3)Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.982 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,9(+1,1)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
8,0(+1,1)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
9,8(+1,1)Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.983 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,16(+1,9)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,95(+1,6)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.974-h4 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,02(+0,0)Marius Rygg, Hyen IL06.06.965-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
12,16(+2,0)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.983-h3 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,20(+1,7)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201302.06.13
12,52(-1,0)Simen Halsen, Almenning IL04.05.973 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
12,54(+0,8)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.982-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
12,58(+0,3)Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.981 (G-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
12,88(+0,3)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961 (G-17)Byrkjelo, KM 201328.09.13
13,12(-1,0)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.972 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
-----10--------------------
13,15(-1,5)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,39(-1,5)Jakob Straume, Hyen IL03.12.983 (G-15)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,55(-0,3)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-17)Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
14,02(-1,0)Nils Armand Storsletten, Hyen IL24.11.973 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,0(+0,7)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-17)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
12,8(+0,7)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,16(+2,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-fi (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,95(+4,1)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,59(+3,1)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
12,90(+3,1)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
13,51(+3,3)Willian Dalsbø, Stadtlandet IL03.02.962 (G-17)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,67Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-17)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
12,87Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-17)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,01Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.971 (G-16)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,07(-0,2)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-16)Fana, Framolekene 201331.05.13
24,49(+1,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.968-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
24,66(+0,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,84(-0,3)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.987-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,36(-2,3)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.971 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
27,59(-2,3)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,83Marius Rygg, Hyen IL06.06.961-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
54,65Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.985-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
55,80Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201329.09.13
58,09Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.981 (G-15)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,35Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,42Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,12,26Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201328.09.13
2,20,73Jakob Straume, Hyen IL03.12.982 (G-15)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,17,23Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981-h1 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
4,22,10Bendik Grimsbø, Førde IL Friidrett26.04.951 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
4,33,70Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.971 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44,86Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,03,08Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
9,29,36Bendik Grimsbø, Førde IL Friidrett26.04.951 (G-18)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
10,07,82Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201329.09.13

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,59(+1,1)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30,41Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-16)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
1,50Nils Armand Storsletten, Hyen IL24.11.971 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
1,50Mathias Våge, Almenning IL14.02.981 (G-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
1,35Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20Vincent Førde, Svelgen T & IF25.09.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,57(+0,8)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972 (G-16)Lillehammer, UM 201308.09.13
6,01(+0,5)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
5,87(+0,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
5,85(+0,0)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.971 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
5,81(+0,1)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
5,62(-0,6)Simen Halsen, Almenning IL04.05.973 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
5,54(-1,3)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.986 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
5,42(-0,7)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.958 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
5,02(-0,1)Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-17)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
4,77(+0,6)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13
-----10--------------------
4,45(+0,0)Jakob Straume, Hyen IL03.12.982 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13
3,92(-1,3)Willian Dalsbø, Stadtlandet IL03.02.963 (G-17)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
2,51(+0,5)Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.983 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,54(+3,4)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.985 (G-15)Fana, Framolekene 201302.06.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,94(+1,7)Marius Rygg, Gloppen Friidrettslag06.06.965 (MJ)Overhalla, Junior NM04.08.13
11,75(+0,6)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.983 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
11,47(+1,5)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.984 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
10,68(+0,8)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201328.09.13
10,24(+1,2)Mathias Våge, Almenning IL14.02.981 (G-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,77Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
10,22Ole-Kristoffer Sørland, Breimsbygda IL22.08.981 (G-15)Gloppen, Loggane Open21.04.13
9,98Simon Lidal, Jotun IL19.04.988 (G-15)Lillehammer, UM 201308.09.13
9,42Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
8,44Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.985 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
7,29Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.982 (G-15)Gloppen, Seriestemne18.06.13

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,55Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
13,56Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.962 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
13,04Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-17)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
9,51Nils Armand Storsletten, Hyen IL24.11.972 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,00Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-16)Gloppen, Loggane Open21.07.13
44,64Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-17)Gloppen, Loggane Open09.06.13
43,27Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-17)Gloppen, Loggane Open21.07.13

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,57Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.975 (MJ)Overhalla, Junior NM02.08.13
40,22Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-17)Gloppen, Loggane Open07.07.13

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,03Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
57,68Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-16)Gloppen, Loggane Open07.07.13

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,36Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-18)Byrkjelo, KM 201328.09.13
56,21Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.962 (MJ)Overhalla, Junior NM03.08.13

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,67Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-18)Gloppen, Loggane Open07.07.13
46,96Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-17)Gloppen, Loggane Open21.07.13

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,42Simon Lidal, Jotun IL19.04.982 (G-15)Fana, Bergenslekene 201315.09.13

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,04Sigurd Leikanger Feidje, Florø Turn og IF24.06.971 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
53,05Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
40,90Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,38(+0,4)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,75(+0,0)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.981-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,87(+0,6)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,90(+0,3)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-17)Gloppen, Seriestemne 625.09.13
7,94(+0,0)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.986-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201301.06.13
8,37(+2,0)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne25.08.13
8,45(+0,3)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13
10,25(+0,3)Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.982 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,9(+1,1)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
8,0(+1,1)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
9,8(+1,1)Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.983 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,43(+1,7)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-fi-A (MS)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
10,85(+1,8)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.926-fi-A (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,16(+1,9)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,95(+1,6)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.974-h4 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,02(+0,0)Marius Rygg, Hyen IL06.06.965-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
12,16(+2,0)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.983-h3 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,20(+1,7)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201302.06.13
12,52(-1,0)Simen Halsen, Almenning IL04.05.973 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
12,54(+0,8)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.982-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
12,58(+0,3)Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.981 (G-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
-----10--------------------
12,88(+0,3)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961 (G-17)Byrkjelo, KM 201328.09.13
13,12(-1,0)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.972 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,15(-1,5)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,39(-1,5)Jakob Straume, Hyen IL03.12.983 (G-15)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,55(-0,3)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-17)Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
14,02(-1,0)Nils Armand Storsletten, Hyen IL24.11.973 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,0(+0,7)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-17)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
12,8(+0,7)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+4,2)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-h5 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,16(+2,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-fi (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,95(+4,1)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,59(+3,1)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
12,90(+3,1)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
13,51(+3,3)Willian Dalsbø, Stadtlandet IL03.02.962 (G-17)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,67Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-17)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
12,87Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-17)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,01Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.971 (G-16)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,98(+1,3)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h4 (MS)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
22,86(+1,7)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-fi-B (MS)Brandbu, Hyundai Grand Prix22.05.13
23,07(-0,2)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-16)Fana, Framolekene 201331.05.13
24,49(+1,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.968-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
24,66(+0,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,84(-0,3)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.987-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,36(-2,3)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.971 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
27,59(-2,3)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,45Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911 (MS)Oslo/Bi, Treningsstevne17.08.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,83Marius Rygg, Hyen IL06.06.961-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
54,65Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.985-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
55,80Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201329.09.13
58,09Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.981 (G-15)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,35Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54,75Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.934-h2 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
1,56,96Marius Øyre Vedvik, Førde IL Friidrett18.03.921-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,59,42Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,12,26Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201328.09.13
2,20,73Jakob Straume, Hyen IL03.12.982 (G-15)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,52,76Marius Øyre Vedvik, Førde IL Friidrett18.03.926-h2 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
4,17,23Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981-h1 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
4,22,10Bendik Grimsbø, Førde IL Friidrett26.04.951 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
4,33,70Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.971 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44,86Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13,77Marius Øyre Vedvik, Førde IL Friidrett18.03.9212-fi-A (MS)Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix 2013 - Karlstad23.07.13
8,53,75Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.9320 (MS)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
8,58,61Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.9210 (MS)Fana, Framolekene 201302.06.13
9,03,08Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
9,29,36Bendik Grimsbø, Førde IL Friidrett26.04.951 (G-18)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
10,07,82Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201329.09.13

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,59(+1,1)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982 (G-15)Lillehammer, UM 201307.09.13

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,12(+1,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13

300 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,68Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911 (MS)Greveskogen, Kristinalekene01.06.13

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,95Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h1 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30,41Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39,14Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.932 (MS)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,60Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-16)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
1,50Nils Armand Storsletten, Hyen IL24.11.971 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
1,50Mathias Våge, Almenning IL14.02.981 (G-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
1,35Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.938 (MS)Greveskogen, NM 201325.08.13
2,20Vincent Førde, Svelgen T & IF25.09.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,57(+0,8)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972 (G-16)Lillehammer, UM 201308.09.13
6,47(+0,8)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.921 (MS)Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
6,01(+0,5)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
5,87(+0,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
5,85(+0,0)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.971 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
5,81(+0,1)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
5,62(-0,6)Simen Halsen, Almenning IL04.05.973 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
5,54(-1,3)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.986 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
5,42(-0,7)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.958 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
5,02(-0,1)Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-17)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
-----10--------------------
4,77(+0,6)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13
4,45(+0,0)Jakob Straume, Hyen IL03.12.982 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13
3,92(-1,3)Willian Dalsbø, Stadtlandet IL03.02.963 (G-17)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
2,51(+0,5)Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.983 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,54(+3,4)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.985 (G-15)Fana, Framolekene 201302.06.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,94(+1,7)Marius Rygg, Gloppen Friidrettslag06.06.965 (MJ)Overhalla, Junior NM04.08.13
11,75(+0,6)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.983 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
11,47(+1,5)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.984 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
10,68(+0,8)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201328.09.13
10,24(+1,2)Mathias Våge, Almenning IL14.02.981 (G-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,77Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
10,22Ole-Kristoffer Sørland, Breimsbygda IL22.08.981 (G-15)Gloppen, Loggane Open21.04.13
9,98Simon Lidal, Jotun IL19.04.988 (G-15)Lillehammer, UM 201308.09.13
9,42Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
8,44Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.985 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
7,29Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.982 (G-15)Gloppen, Seriestemne18.06.13

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,55Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
13,56Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.962 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
13,04Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-17)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
9,51Nils Armand Storsletten, Hyen IL24.11.972 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,00Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-16)Gloppen, Loggane Open21.07.13
44,64Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-17)Gloppen, Loggane Open09.06.13
43,27Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-17)Gloppen, Loggane Open21.07.13

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,57Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.975 (MJ)Overhalla, Junior NM02.08.13
40,22Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-17)Gloppen, Loggane Open07.07.13

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,03Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-17)Lillehammer, UM 201306.09.13
57,68Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-16)Gloppen, Loggane Open07.07.13

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,36Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-18)Byrkjelo, KM 201328.09.13
56,21Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.962 (MJ)Overhalla, Junior NM03.08.13

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,67Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-18)Gloppen, Loggane Open07.07.13
46,96Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-17)Gloppen, Loggane Open21.07.13

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,42Simon Lidal, Jotun IL19.04.982 (G-15)Fana, Bergenslekene 201315.09.13

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,04Sigurd Leikanger Feidje, Florø Turn og IF24.06.971 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
53,05Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
40,90Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,38(+0,4)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,75(+0,0)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.981-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,87(+0,6)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201301.06.13
7,90(+0,3)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-17)Gloppen, Seriestemne 625.09.13
7,94(+0,0)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.986-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201301.06.13
8,37(+2,0)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne25.08.13
8,45(+0,3)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13
10,25(+0,3)Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.982 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,9(+1,1)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
8,0(+1,1)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
8,6(+1,3)Sivert Jan Ommedal, Hyen IL29.03.731 (MV40)Gloppen, Seriestemne18.06.13
9,2(+1,3)Ola Henning Ommedal, Hyen IL05.07.741 (MV35)Gloppen, Seriestemne18.06.13
9,8(+1,1)Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.983 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,43(+1,7)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-fi-AOslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
10,85(+1,8)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.926-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
10,98(+1,9)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.896Pueblo/CO/USA, NCAAA Division II Championships23.05.13
11,16(+1,9)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,95(+1,6)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.974-h4 (G-16)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,02(+0,0)Marius Rygg, Hyen IL06.06.965-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201316.08.13
12,16(+2,0)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.983-h3 (G-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
12,20(+1,7)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201302.06.13
12,24(+0,2)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.743 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
12,52(-1,0)Simen Halsen, Almenning IL04.05.973 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
-----10--------------------
12,53(+0,4)Magnus Kleppe, Gloppen Friidrettslag04.07.651 (MV45)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
12,54(+0,8)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.982-h1 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene 201325.05.13
12,58(+0,3)Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.981 (G-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
12,79(+0,2)Jakob André Sandal, Jølster IL25.11.784 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
12,88(+0,3)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961 (G-17)Byrkjelo, KM 201328.09.13
13,12(-1,0)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.972 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,15(-1,5)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,39(-1,5)Jakob Straume, Hyen IL03.12.983 (G-15)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,45(-0,6)Torgeir Herstad, Tambarskjelvar IL15.12.704 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
13,53(+1,1)Magnus Willumsen, Gloppen Friidrettslag10.01.605 (MV50)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
-----20--------------------
13,55(-0,3)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-17)Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
13,65(-0,6)Jan Sunde, Jølster IL22.01.715 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
14,02(-1,0)Nils Armand Storsletten, Hyen IL24.11.973 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
14,87(+0,3)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV60)Byrkjelo, KM 201328.09.13
15,08(+0,3)Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751 (MV35)Byrkjelo, KM 201328.09.13
15,41(+0,3)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.532 (MV60)Byrkjelo, KM 201328.09.13
15,88(+0,0)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.523 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
18,08(-2,2)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.374 (MV75)Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13
21,39(+1,1)Reidar Urheim, Jølster IL12.02.572 (MV55)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,0(+0,7)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-17)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
12,8(+0,7)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,69(+4,2)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-h5Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
11,16(+2,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-fi (G-16)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
11,95(+4,1)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.956-h2 (G-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
12,59(+3,1)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
12,90(+3,1)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
13,51(+3,3)Willian Dalsbø, Stadtlandet IL03.02.962 (G-17)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,67Erlend Ulvestad, Brodd IL29.04.961 (G-17)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
12,87Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-17)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
13,01Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.971 (G-16)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,98(+1,3)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h4Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
22,46(+0,6)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.894-h2Greveskogen, NM 201325.08.13
22,86(+1,7)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-fi-BBrandbu, Hyundai Grand Prix22.05.13
23,07(-0,2)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-16)Fana, Framolekene 201331.05.13
24,49(+1,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.968-h1 (G-17)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201317.08.13
24,59(-0,4)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.743 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
24,66(+0,2)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.953-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
24,84(-0,3)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.987-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
25,36(-2,3)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.971 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
27,59(-2,3)Bjarne Bergheim, Breimsbygda IL15.07.961 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
-----10--------------------
27,77(-0,6)Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.665 (MV45)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
28,00(-0,3)Jan Sunde, Jølster IL22.01.714 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
29,81(-0,3)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
31,96(-1,8)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531 (MV60)Byrkjelo, KM 201329.09.13
32,10(-1,8)Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751 (MV35)Byrkjelo, KM 201329.09.13
32,31(-0,3)Jon Husabø Hansen, Gloppen Friidrettslag13.05.534 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
32,42(-1,8)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.522 (MV60)Byrkjelo, KM 201329.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,36(-0,3)Aloizs Cacs (LAT), Jotun IL21.03.533 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,45Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911Oslo/Bi, Treningsstevne17.08.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,76Henrik Holmberg, Vik IL23.09.892-h5Sioux Falls/SD/USA, Vance Butler Invite06.04.13
53,83Marius Rygg, Hyen IL06.06.961-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
54,19Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.742 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
54,65Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.985-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
55,80Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201329.09.13
58,09Alexander Wolff, Hyllestad IL25.08.981 (G-15)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
1,02,36Jan Sunde, Jølster IL22.01.711 (MV40)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
1,02,76Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.582 (MV55)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
1,14,22Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,33,35Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,54,75Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.934-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201330.06.13
1,56,96Marius Øyre Vedvik, Førde IL Friidrett18.03.921-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,59,42Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
2,06,23Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV35)Byrkjelo, KM 201328.09.13
2,12,26Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201328.09.13
2,20,73Jakob Straume, Hyen IL03.12.982 (G-15)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
2,21,60Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.582 (MV55)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
2,23,80Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.543 (MV55)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
2,27,68Jan Sunde, Jølster IL22.01.712 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
2,35,75Leif Martin Reknes, Florø Turn og IF09.11.523 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
-----10--------------------
2,40,39Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.454 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
2,42,66Marcus Vedeler, Eid IL05.04.752 (MV35)Byrkjelo, KM 201328.09.13
2,51,50Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
3,01,15Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531 (MV60)Byrkjelo, KM 201328.09.13
3,41,41Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.492 (MV60)Byrkjelo, KM 201328.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,56,58Aloizs Cacs (LAT), Jotun IL21.03.537 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,52,76Marius Øyre Vedvik, Førde IL Friidrett18.03.926-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201320.06.13
4,17,23Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981-h1 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
4,22,10Bendik Grimsbø, Førde IL Friidrett26.04.951 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
4,33,70Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.971 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
4,35,38Lars-Ivar Aarseth, Eikefjord IL21.07.651 (MV45)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
5,01,66Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.542 (MV55)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
5,06,28Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893Aberdeen/SD/USA, NSIC Multi-Events 201329.04.13
5,09,95Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.583 (MV55)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
5,18,68Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
5,35,23Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.452 (MV65)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13
-----10--------------------
6,07,54Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,44,86Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,13,77Marius Øyre Vedvik, Førde IL Friidrett18.03.9212-fi-AKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix 2013 - Karlstad23.07.13
8,53,75Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.9320Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
8,58,61Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.9210Fana, Framolekene 201302.06.13
9,03,08Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
9,29,36Bendik Grimsbø, Førde IL Friidrett26.04.951 (G-18)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
10,07,82Adrian Helgheim, Førde IL Friidrett02.01.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201329.09.13
10,16,99Helge Hafsås, Olden IL05.01.661 (MV45)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
11,14,18Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541 (MV55)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
11,27,69Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.503 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
11,59,94Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.454 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
-----10--------------------
13,31,77Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.532 (MV60)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
15,17,91Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.498 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,26,04Sadik Mohammed (ETH), Jølster IL10.10.841Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,25,75Eigil Magne Instebø, Gloppen Friidrettslag21.12.831Byrkjelo, KM 201329.09.13
17,10,50Jann Olav Tjønneland, Viksdalen IL13.02.731 (MV40)Byrkjelo, KM 201329.09.13
17,18,26Helge Hafsås, Olden IL05.01.661 (MV45)Byrkjelo, KM 201329.09.13
19,14,65Joar Sunde, Olden IL05.03.701 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
19,48,45Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV60)Byrkjelo, KM 201329.09.13
20,46,31Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751 (MV35)Byrkjelo, KM 201329.09.13
21,51,01Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451 (MV65)Byrkjelo, KM 201329.09.13
22,42,16Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.534 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
26,58,73Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.493 (MV60)Byrkjelo, KM 201329.09.13

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,32,11Helge Hafsås, Olden IL05.01.661 (MV45)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
49,21,44Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.532 (MV60)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,03(+0,9)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.894Greveskogen, NM 201323.08.13

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,12(+1,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13

300 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,68Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911Greveskogen, Kristinalekene01.06.13

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,95Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
1,00,94Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.742 (MV35)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39,14Sander Sekkingstad Terum, Aurland IL06.07.932Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05Henrik Holmberg, Vik IL23.09.893Sioux Falls/SD/USA, NSIC Championships10.05.13
1,60Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-16)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
1,50Nils Armand Storsletten, Hyen IL24.11.971 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
1,50Mathias Våge, Almenning IL14.02.981 (G-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
1,39Arnulv Aa, Gloppen Friidrettslag30.07.492 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
1,35Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 518.09.13
1,27Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.533 (MV60)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
1,25Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751 (MV35)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.888Sioux Falls/SD/USA, Howard Wood Dakota Relays03.05.13
4,20Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.938Greveskogen, NM 201325.08.13
3,90Henrik Holmberg, Vik IL23.09.8911Pueblo/CO/USA, NCAAA Division II Championships24.05.13
2,20Vincent Førde, Svelgen T & IF25.09.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,30(+0,0)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.892-grp1 Azusa/CA/USA, Bryan Clay Invitational19.04.13
6,57(+0,8)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972 (G-16)Lillehammer, UM 201308.09.13
6,47(+0,8)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.921Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus03.09.13
6,01(+0,5)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.982 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
5,87(+0,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
5,85(+0,0)Vidar Hatlem, Hyllestad IL15.08.971 (G-16)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
5,81(+0,1)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
5,62(-0,6)Simen Halsen, Almenning IL04.05.973 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
5,60(+0,3)Magnus Kleppe, Gloppen Friidrettslag04.07.652 (MV45)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
5,54(-1,3)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.986 (G-15)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
-----10--------------------
5,42(-0,7)Jan Roger Høyum, Jotun IL15.01.958 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
5,22(+1,0)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.554 (MV55)Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13
5,02(-0,1)Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-17)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
4,77(+0,6)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13
4,73(+0,4)Torgeir Herstad, Tambarskjelvar IL15.12.702 (MV40)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
4,45(+0,0)Jakob Straume, Hyen IL03.12.982 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13
4,20(+0,2)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.485 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
3,92(-1,3)Willian Dalsbø, Stadtlandet IL03.02.963 (G-17)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
3,35(+0,0)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.374 (MV75)Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13
2,51(+0,5)Lars Martin Ommedal, Hyen IL10.02.983 (G-15)Gloppen, Seriestemne 625.09.13
-----20--------------------
2,28(+1,0)Gudmund Skrivervik, Gloppen Friidrettslag18.04.211 (MV90)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,54(+3,4)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.985 (G-15)Fana, Framolekene 201302.06.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,11(+1,6)Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.834Greveskogen, NM 201325.08.13
12,94(+1,7)Marius Rygg, Gloppen Friidrettslag06.06.965 (MJ)Overhalla, Junior NM04.08.13
12,03(-1,0)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551 (MV55)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
11,75(+0,6)Vetle Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF29.01.983 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
11,47(+1,5)Vegard Aafedt Bukve, Jotun IL22.03.984 (G-15)Fana, Framolekene 201331.05.13
10,68(+0,8)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-16)Byrkjelo, KM 201328.09.13
10,24(+1,2)Mathias Våge, Almenning IL14.02.981 (G-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
9,49(+0,4)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481 (MV65)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
8,15(-0,5)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.371 (MV75)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,99Henrik Holmberg, Vik IL23.09.8916Wayne/NE/USA, Wildcat Classic30.03.13
11,36Bjørn Magnus Nystad, Gloppen Friidrettslag21.08.891Gloppen, Loggane Open07.07.13
11,33Øyvind Larsen, Gloppen Friidrettslag18.01.741 (MV35)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
8,55Sivert Jan Ommedal, Hyen IL29.03.731 (MV40)Gloppen, Seriestemne18.06.13
7,30Ola Henning Ommedal, Hyen IL05.07.741 (MV35)Gloppen, Seriestemne18.06.13
6,92Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751 (MV35)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,48Henrik Holmberg, Vik IL23.09.8911Wayne/NE/USA, Wildcat Classic30.03.13
36,03Ståle Sunde, Oppstryn IL05.03.701 (MV40)Oppstryn, Seriestemne21.08.13
16,75Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751 (MV35)Byrkjelo, KM 201329.09.13

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,54Steinar Kleppe, Florø Turn og IF06.03.886Greveskogen, NM 201325.08.13
50,67Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-18)Gloppen, Loggane Open07.07.13
46,96Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-17)Gloppen, Loggane Open21.07.13

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,54Henrik Holmberg, Vik IL23.09.894 (KS)Sioux Falls/SD/USA, Vance Butler Invite06.04.13

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6749Henrik Holmberg, Vik IL
10,98(+1,9)-7,06(+1,6)-11,31-1,96-50,69-15,45(+1,2)-36,24-3,90-43,59-5,15,83
23.09.897Pueblo/CO/USA, NCAAA Division II Championships24.05.13

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,4(+1,0)Solveig Knapstad, Eikefjord IL001Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13
8,37(-1,2)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h1Oslo/Bi, Donald Duck Games 201314.06.13
8,65(+0,2)Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.001Byrkjelo, KM 201328.09.13
8,71(+1,7)Ingri-Eline Vik, Stryn T og IL04.07.002-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,97(+0,0)Sunniva Alfine Leivdal, Hornindal IL22.05.001-h1Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
9,14(+0,2)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.002Byrkjelo, KM 201328.09.13
9,26(-2,5)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.002-h8Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,41(+0,0)Gunn Christensen, Haugen IL08.04.004-h1Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
9,54(-0,5)Marte Gundersen, Viksdalen IL005-h1Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
9,70(+0,2)Adrianne Akse, Hyllestad IL27.03.003Byrkjelo, KM 201328.09.13
-----10--------------------
9,88(-0,7)Sara Nygård Olsen, Aurland IL02.08.006-h1Fana, Karabinlekene 201310.05.13
10,18(+0,0)Liudmila Dunaeva, Florø Turn og IF006-h2Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
10,42(+1,6)Kristi Bakketun, Hyen IL11.06.001Gloppen, Seriestemne25.08.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25(+2,3)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-fi Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
9,85(+2,8)Julie Haugen, Hornindal IL29.08.003-h2Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,06(-0,9)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h1Fana, Karabinlekene 201312.05.13
12,89(-0,9)Sara Nygård Olsen, Aurland IL02.08.007-h1Fana, Karabinlekene 201312.05.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,33(+0,9)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h2Fana, Bergenslekene 201314.09.13
14,51(-0,8)Margit Kristina Holmberg, Vik IL16.12.002Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
15,27(-0,8)Janne Tryti, Vik IL14.08.008Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
15,58(+1,2)Anita Kollsete, Vik IL003-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
15,67(+1,2)Tone Orvedal, Vik IL01.10.004-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
15,92(-2,4)Sara Nygård Olsen, Aurland IL02.08.004-h1Fana, Karabinlekene 201311.05.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,13(+2,9)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,88(+0,2)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h2Fana, Framolekene 201331.05.13
28,44(-1,1)Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.001-h2Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13
29,73(-0,4)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.003Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
30,66(-0,8)Margit Kristina Holmberg, Vik IL16.12.003-h1Fana, Bergenslekene 201315.09.13
32,06(-1,0)Janne Tryti, Vik IL14.08.006Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival07.07.13
32,13(-0,9)Sunniva Alfine Leivdal, Hornindal IL22.05.004-h2Ulsteinvik, Dimnaleikane24.05.13
32,22(+0,2)Marte Gundersen, Viksdalen IL004-h2Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
32,29(-0,8)Tone Orvedal, Vik IL01.10.007-h1Fana, Bergenslekene 201315.09.13
33,31(-1,9)Julie Haugen, Hornindal IL29.08.004-h1Ulsteinvik, Dimnaleikane24.05.13
34,04(-0,8)Anita Kollsete, Vik IL008-h1Fana, Bergenslekene 201315.09.13
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,00Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.001-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,21,02Liudmila Dunaeva, Florø Turn og IF001Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13
1,26,96Solveig Knapstad, Eikefjord IL002Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,38,34Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.003-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201328.06.13
1,45,04Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.002Fana, Framolekene 201302.06.13
2,01,43Liudmila Dunaeva, Florø Turn og IF004Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
2,08,31Julie Haugen, Hornindal IL29.08.003Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30,92Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.002Fana, Framolekene 201331.05.13
2,53,07Margit Kristina Holmberg, Vik IL16.12.002Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,33,92Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001Byrkjelo, KM 201328.09.13
5,48,83Julie Haugen, Hornindal IL29.08.002Byrkjelo, KM 201328.09.13

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,16(+0,0)Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.001Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
11,47(-0,8)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.005-fi Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
12,72(+0,0)Julie Haugen, Hornindal IL29.08.006Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
13,01(+0,0)Gunn Christensen, Haugen IL08.04.007Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
13,40(-0,9)Sunniva Alfine Leivdal, Hornindal IL22.05.003Ulsteinvik, Dimnaleikane24.05.13
13,68(-0,6)Anna Totland Kupen, Almenning IL003Byrkjelo, KM 201329.09.13

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,28(+0,6)Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.001-h2Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
34,57(+0,2)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.001-h1Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
38,87(-0,2)Sunniva Alfine Leivdal, Hornindal IL22.05.001-h1Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
39,20(-0,2)Julie Haugen, Hornindal IL29.08.002-h1Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,56(+3,2)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.003-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,32,19Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001Osterøy, PEAB-lekene31.08.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
1,31Gunn Christensen, Haugen IL08.04.006Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
1,20Janne Tryti, Vik IL14.08.001Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival07.07.13
1,20Margit Kristina Holmberg, Vik IL16.12.001Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival07.07.13
1,10Kristi Bakketun, Hyen IL11.06.001Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,62Gunn Christensen, Haugen IL08.04.003Osterøy, PEAB-lekene31.08.13

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02(+0,3)Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.001Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane21.09.13
4,84(+0,6)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001Fana, Bergenslekene 201314.09.13
4,47(+1,0)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.002Byrkjelo, KM 201328.09.13
4,29(+1,4)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.008Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
4,12(+0,1)Ingri-Eline Vik, Stryn T og IL04.07.0010Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
4,08(+1,1)Adrianne Akse, Hyllestad IL27.03.003Byrkjelo, KM 201328.09.13
3,85(ok)Janne Tryti, Vik IL14.08.00Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival07.07.13
3,81(+1,9)Margit Kristina Holmberg, Vik IL16.12.005Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival07.07.13
3,77(+0,7)Gunn Christensen, Haugen IL08.04.008Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
3,72(+0,5)Sunniva Alfine Leivdal, Hornindal IL22.05.009Ulsteinvik, Dimnaleikane24.05.13
-----10--------------------
3,71(+0,2)Julie Haugen, Hornindal IL29.08.004Byrkjelo, KM 201328.09.13
3,48(+0,7)Tone Orvedal, Vik IL01.10.009Fana, Bergenslekene 201314.09.13
2,96(-0,5)Solveig Knapstad, Eikefjord IL001Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,90(+2,4)Janne Tryti, Vik IL14.08.004Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival07.07.13

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,01(-2,2)Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.001Byrkjelo, KM 201329.09.13
9,18(+1,8)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
8,16(-1,0)Anna Totland Kupen, Almenning IL003Byrkjelo, KM 201329.09.13

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,66Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.004Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
8,29Janne Tryti, Vik IL14.08.005Fana, Bergenslekene 201315.09.13
7,81Gunn Christensen, Haugen IL08.04.007Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
7,43Margit Kristina Holmberg, Vik IL16.12.002Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival06.07.13
7,02Sunniva Alfine Leivdal, Hornindal IL22.05.008Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
6,55Kristi Bakketun, Hyen IL11.06.001Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
6,45Julie Haugen, Hornindal IL29.08.007Ulsteinvik, Dimnaleikane25.05.13
5,65Solveig Knapstad, Eikefjord IL001Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13
5,33Liudmila Dunaeva, Florø Turn og IF009Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,92Julie Kandal, Sandane Turn og Idrettslag007Osterøy, PEAB-lekene31.08.13

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,15Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001Byrkjelo, KM 201328.09.13
16,35Julie Kandal, Sandane Turn og Idrettslag007Osterøy, PEAB-lekene01.09.13

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,66Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.001Byrkjelo, KM 201328.09.13
24,63Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.002Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
20,27Gunn Christensen, Haugen IL08.04.004Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
15,85Julie Haugen, Hornindal IL29.08.005Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
15,83Anita Kollsete, Vik IL004Fana, Bergenslekene 201314.09.13

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,36(+1,0)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.997-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,41(+0,0)Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.991-h2Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
8,64(+0,0)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.993-h2Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
8,92(+1,5)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.991Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
9,06(-1,2)Elisabeth Viken, Viksdalen IL06.09.994-h2Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
9,53(+0,9)Maia Vetti Grøndal, Jotun IL19.05.995-h1Fana, Framolekene 201301.06.13
9,54(-0,3)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.992Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
9,54(+0,9)Tonje Larsen, Jotun IL10.01.996-h1Fana, Framolekene 201301.06.13
9,78(+1,1)Cindy Hukset, Florø Turn og IF30.07.998-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
9,87(+0,0)Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.998-h2Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22(+2,6)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.991-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
8,36(+2,6)Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.993-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,46(+1,6)Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.994-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
13,82(+1,1)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.995-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13
15,38(+1,0)Tonje Larsen, Jotun IL10.01.994-h2Fana, Framolekene 201302.06.13
15,97(-0,8)Guro Myklebust, Oppstryn IL991Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,39(+2,5)Maia Vetti Grøndal, Jotun IL19.05.996-h1Fana, Framolekene 201302.06.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,34(+0,8)Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.991-h2Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
28,71(+1,3)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.991-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
29,25(-0,7)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.992-h3Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
29,36(+0,8)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.992-h2Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
29,84(+1,3)Elisabeth Viken, Viksdalen IL06.09.993-h1Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
31,87(-0,8)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.995Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,38,22Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.992-h2Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
1,46,87Kari Heggdal Skogen, Vikane IL992Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
1,51,89Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.996Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,16,77Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991-h1Fana, Bergenslekene 201314.09.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,47,29Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991Byrkjelo, KM 201328.09.13

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,21(-0,6)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991Byrkjelo, KM 201329.09.13
11,61(+0,1)Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.994-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,14,98Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991Osterøy, PEAB-lekene31.08.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.995Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
1,30Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.995Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,70(+0,0)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.993Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
4,54(-1,5)Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.998Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
4,29(+0,1)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.998Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
3,94(-1,6)Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
3,90(+0,3)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.999Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
3,88(+0,4)Elisabeth Viken, Viksdalen IL06.09.9912Osterøy, PEAB-lekene31.08.13
3,62(+0,9)Ingrid Aafedt Bukve, Jotun IL09.10.9910Fana, Framolekene 201301.06.13
3,55(-2,5)Cindy Hukset, Florø Turn og IF30.07.9921Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
3,40(+0,9)Tonje Larsen, Jotun IL10.01.9912Fana, Framolekene 201301.06.13
3,18(+1,2)Maia Vetti Grøndal, Jotun IL19.05.9913Fana, Framolekene 201301.06.13
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,94Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991Oppstryn, Seriestemne21.08.13

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,13Tonje Larsen, Jotun IL10.01.994Fana, Bergenslekene 201315.09.13
6,86Guro Myklebust, Oppstryn IL991Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
6,85Ingrid Aafedt Bukve, Jotun IL09.10.994Fana, Framolekene 201302.06.13
6,47Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991Oppstryn, Seriestemne18.06.13
5,84Maia Vetti Grøndal, Jotun IL19.05.998Fana, Framolekene 201302.06.13
4,67Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.998Osterøy, PEAB-lekene31.08.13

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,60Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.997Osterøy, PEAB-lekene31.08.13

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,04Tonje Larsen, Jotun IL10.01.993Fana, Bergenslekene 201314.09.13
15,71Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.995Osterøy, PEAB-lekene01.09.13

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,08Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.999Osterøy, PEAB-lekene01.09.13
11,52Tonje Larsen, Jotun IL10.01.994Fana, Bergenslekene 201314.09.13

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,31Ingrid Aafedt Bukve, Jotun IL09.10.9910Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,17(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,59(+1,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
14,52(-0,1)Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981Byrkjelo, KM 201328.09.13
15,00(-0,1)Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.982Byrkjelo, KM 201328.09.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,08(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983 (J-17)Fana, Framolekene 201331.05.13
31,32(-2,3)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.981Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,43,96Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981Byrkjelo, KM 201328.09.13

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,30(+0,7)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-fi Lillehammer, UM 201307.09.13

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,02(+1,6)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-17)Fana, Framolekene 201331.05.13

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,35(+1,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.986-fi (KS)Greveskogen, NM 201323.08.13

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,06Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-h2Lillehammer, UM 201306.09.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.986Lillehammer, UM 201307.09.13
1,10Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981Oppstryn, Seriestemne18.06.13

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981Byrkjelo, KM 201328.09.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55(+1,4)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982 (KS)Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 201308.06.13
4,39(-0,2)Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.982Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,99Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981Oppstryn, Seriestemne18.06.13
7,70Malin Akse, Hyllestad IL14.05.982Byrkjelo, KM 201328.09.13

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,20Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.981Byrkjelo, KM 201328.09.13
26,31Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.982Byrkjelo, KM 201328.09.13

Jenter 16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,52(-0,3)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
13,86(-0,1)Silje Iren Hole Hervik, Breimsbygda IL26.11.971Byrkjelo, KM 201328.09.13
14,09(+0,0)Vilde Kapstad Nygaard, Florø Turn og IF02.07.972Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,48(+3,3)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,40Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.973-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,59Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.973-h2Lillehammer, UM 201307.09.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,18,12Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,76(-1,7)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971Fana, Framolekene 201331.05.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,58(-0,1)Vilde Kapstad Nygaard, Florø Turn og IF02.07.972Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
4,00(-0,6)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

Jenter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,31(+1,6)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.964Fana, Framolekene 201301.06.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,39(+0,6)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.967Fana, Framolekene 201302.06.13
13,79(+1,0)Katrin Furehaug Weum, Syril IL13.07.962-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene 201314.09.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,92(-1,0)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.968-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,36,50Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.967-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,30,67Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.966Fana, Framolekene 201301.06.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,41Katrin Furehaug Weum, Syril IL13.07.961 (J-16/17)Fana, Bergenslekene 201315.09.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,74(+1,1)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.968Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,17Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,55Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.965 (KS)Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships18.08.13

Jenter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,74(+1,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.951 (J-18)Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05(-0,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.955Fana, Framolekene 201302.06.13
14,15(+1,6)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.956-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,76(+2,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.957-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,12(-0,1)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.956-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
29,10(-0,1)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.957-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,65(+0,5)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.955Lillehammer, UM 201306.09.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,76(+1,2)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.954Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,97Turid Vilgun Hetle Aspheim, Gloppen Friidrettslag21.07.941 (J-19)Gloppen, Loggane Open21.07.13

Jenter 20/22

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59,63Kristiane Rygg, Gloppen Friidrettslag25.07.931 (KJ)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,45Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.921 (KS)Oslo/NIH, Kaststevne02.10.13

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,15Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.921 (KS)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
34,31Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.924 (J-U23)Overhalla, Junior NM04.08.13

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,49Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.922 (KS)Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 201308.06.13

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,17(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-15)Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13
8,31(+1,6)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.964 (J-17)Fana, Framolekene 201301.06.13
8,74(+1,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.951 (J-18)Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,59(+1,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983-fi-A (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
13,39(+0,6)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.967 (J-17)Fana, Framolekene 201302.06.13
13,52(-0,3)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
13,79(+1,0)Katrin Furehaug Weum, Syril IL13.07.962-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene 201314.09.13
13,86(-0,1)Silje Iren Hole Hervik, Breimsbygda IL26.11.971 (J-16)Byrkjelo, KM 201328.09.13
14,05(-0,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.955 (J-18/19)Fana, Framolekene 201302.06.13
14,09(+0,0)Vilde Kapstad Nygaard, Florø Turn og IF02.07.972 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
14,15(+1,6)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.956-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
14,52(-0,1)Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
15,00(-0,1)Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.982 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,48(+3,3)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-16)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
13,76(+2,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.957-h2 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,08(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983 (J-17)Fana, Framolekene 201331.05.13
27,92(-1,0)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.968-h2 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
28,12(-0,1)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.956-h1 (J-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
29,10(-0,1)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.957-h1 (J-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
31,32(-2,3)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.981 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,40Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.973-h2 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,59Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.973-h2 (J-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,36,50Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.967-h1 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,43,96Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,18,12Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
5,30,67Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.966 (J-17)Fana, Framolekene 201301.06.13

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,30(+0,7)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-fi (J-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
12,76(-1,7)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971 (J-16)Fana, Framolekene 201331.05.13

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,02(+1,6)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-17)Fana, Framolekene 201331.05.13

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,35(+1,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.986-fi (KS)Greveskogen, NM 201323.08.13
16,65(+0,5)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.955 (J-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,06Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-h2 (J-15)Lillehammer, UM 201306.09.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.986 (J-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
1,41Katrin Furehaug Weum, Syril IL13.07.961 (J-16/17)Fana, Bergenslekene 201315.09.13
1,10Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.13

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55(+1,4)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982 (KS)Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 201308.06.13
4,76(+1,2)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.954 (J-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
4,74(+1,1)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.968 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
4,58(-0,1)Vilde Kapstad Nygaard, Florø Turn og IF02.07.972 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
4,39(-0,2)Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.982 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
4,00(-0,6)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-16)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,17Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
8,99Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.13
7,70Malin Akse, Hyllestad IL14.05.982 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,55Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.965 (KS)Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships18.08.13
10,97Turid Vilgun Hetle Aspheim, Gloppen Friidrettslag21.07.941 (J-19)Gloppen, Loggane Open21.07.13

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,20Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.981 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
26,31Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.982 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,17(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-15)Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13
8,31(+1,6)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.964 (J-17)Fana, Framolekene 201301.06.13
8,74(+1,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.951 (J-18)Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,59(+1,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983-fi-A (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
13,39(+0,6)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.967 (J-17)Fana, Framolekene 201302.06.13
13,52(-0,3)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
13,79(+1,0)Katrin Furehaug Weum, Syril IL13.07.962-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene 201314.09.13
13,86(-0,1)Silje Iren Hole Hervik, Breimsbygda IL26.11.971 (J-16)Byrkjelo, KM 201328.09.13
14,05(-0,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.955 (J-18/19)Fana, Framolekene 201302.06.13
14,09(+0,0)Vilde Kapstad Nygaard, Florø Turn og IF02.07.972 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
14,15(+1,6)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.956-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
14,52(-0,1)Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
15,00(-0,1)Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.982 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,48(+3,3)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-16)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
13,76(+2,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.957-h2 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,08(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983 (J-17)Fana, Framolekene 201331.05.13
27,92(-1,0)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.968-h2 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
28,12(-0,1)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.956-h1 (J-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
29,10(-0,1)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.957-h1 (J-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
31,32(-2,3)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.981 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,40Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.973-h2 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,59Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.973-h2 (J-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,36,50Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.967-h1 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,43,96Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,18,12Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
5,30,67Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.966 (J-17)Fana, Framolekene 201301.06.13

80 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,30(+0,7)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-fi (J-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
12,76(-1,7)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971 (J-16)Fana, Framolekene 201331.05.13

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,02(+1,6)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-17)Fana, Framolekene 201331.05.13

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,35(+1,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.986-fi (KS)Greveskogen, NM 201323.08.13
16,65(+0,5)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.955 (J-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,06Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-h2 (J-15)Lillehammer, UM 201306.09.13

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59,63Kristiane Rygg, Gloppen Friidrettslag25.07.931 (KJ)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.986 (J-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
1,41Katrin Furehaug Weum, Syril IL13.07.961 (J-16/17)Fana, Bergenslekene 201315.09.13
1,10Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.13

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55(+1,4)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982 (KS)Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 201308.06.13
4,76(+1,2)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.954 (J-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
4,74(+1,1)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.968 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
4,58(-0,1)Vilde Kapstad Nygaard, Florø Turn og IF02.07.972 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
4,39(-0,2)Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.982 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
4,00(-0,6)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-16)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,17Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
8,99Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.13
7,70Malin Akse, Hyllestad IL14.05.982 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,55Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.965 (KS)Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships18.08.13
11,45Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.921 (KS)Oslo/NIH, Kaststevne02.10.13
10,97Turid Vilgun Hetle Aspheim, Gloppen Friidrettslag21.07.941 (J-19)Gloppen, Loggane Open21.07.13

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,15Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.921 (KS)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
34,31Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.924 (J-U23)Overhalla, Junior NM04.08.13

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,49Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.922 (KS)Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 201308.06.13

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,20Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.981 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
26,31Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.982 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,17(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-15)Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13
8,31(+1,6)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.964 (J-17)Fana, Framolekene 201301.06.13
8,74(+1,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.951 (J-18)Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I15.05.13

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,59(+1,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983-fi-A (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
13,39(+0,6)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.967 (J-17)Fana, Framolekene 201302.06.13
13,52(-0,3)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
13,79(+1,0)Katrin Furehaug Weum, Syril IL13.07.962-h1 (J-16/17)Fana, Bergenslekene 201314.09.13
13,86(-0,1)Silje Iren Hole Hervik, Breimsbygda IL26.11.971 (J-16)Byrkjelo, KM 201328.09.13
14,05(-0,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.955 (J-18/19)Fana, Framolekene 201302.06.13
14,09(+0,0)Vilde Kapstad Nygaard, Florø Turn og IF02.07.972 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
14,15(+1,6)Astrid Leikanger Feidje, Florø Turn og IF07.07.956-h1 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13
14,52(-0,1)Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
14,69(-0,7)Mariann Johansen, Gloppen Friidrettslag01.11.741 (KV35)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
-----10--------------------
15,00(-0,1)Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.982 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
17,35(+0,0)Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.541 (KV55)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,48(+3,3)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-16)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
13,76(+2,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.957-h2 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201323.06.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,08(+1,2)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983 (J-17)Fana, Framolekene 201331.05.13
27,92(-1,0)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.968-h2 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201321.06.13
28,12(-0,1)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.956-h1 (J-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
29,10(-0,1)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.957-h1 (J-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.13
31,32(-2,3)Ingrid Gausemel, Hornindal IL08.10.981 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.13
32,93(-0,8)Tone Rønnekleiv, Gloppen Friidrettslag30.03.601 (KV50)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
33,81(-0,7)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521 (KV60)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
35,71(+0,3)Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.545 (KV55)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,40Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.973-h2 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
1,15,27Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521 (KV60)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
1,21,38Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.543 (KV55)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,59Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.973-h2 (J-16)Lillehammer, UM 201307.09.13
2,36,50Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.967-h1 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
2,43,96Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13
3,15,23Magnhild Myklebust, Florø Turn og IF12.06.511 (KV60)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,18,12Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13
5,30,67Vilde Kvist Rydvang, Sogndal IL23.06.966 (J-17)Fana, Framolekene 201301.06.13
6,27,93Undis Nødset, Florø Turn og IF30.05.523 (KV60)Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13
6,38,07Magnhild Myklebust, Florø Turn og IF12.06.511 (KV60)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,10,88Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801Byrkjelo, KM 201329.09.13

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,48,44Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521 (KV60)Florø, Seriestemne25.08.13
24,01,84Undis Nødset, Florø Turn og IF30.05.523 (KV60)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,35(+1,8)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.986-fi Greveskogen, NM 201323.08.13
16,65(+0,5)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.955 (J-18/19)Lillehammer, UM 201306.09.13

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,06Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981-h2 (J-15)Lillehammer, UM 201306.09.13
59,35Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521 (KV60)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,59,63Kristiane Rygg, Gloppen Friidrettslag25.07.931 (KJ)Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,19,62Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801Greveskogen, NM 201323.08.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.986 (J-15)Lillehammer, UM 201307.09.13
1,41Katrin Furehaug Weum, Syril IL13.07.961 (J-16/17)Fana, Bergenslekene 201315.09.13
1,10Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.13
1,02Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.423 (KV70)Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981 (J-15)Byrkjelo, KM 201328.09.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,55(+1,4)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 201308.06.13
4,76(+1,2)Hanna Hessevik, Florø Turn og IF05.10.954 (J-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
4,74(+1,1)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.968 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201322.06.13
4,58(-0,1)Vilde Kapstad Nygaard, Florø Turn og IF02.07.972 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
4,39(-0,2)Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.982 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane30.06.13
4,00(-0,6)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-16)Gloppen, DM Nordfjord12.09.13
3,65(-0,4)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521 (KV60)Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13
3,07(+0,1)Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.541 (KV55)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,15(-0,6)Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.541 (KV55)Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
6,85(+1,0)Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421 (KV70)Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,55Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.965Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships18.08.13
11,45Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.921Oslo/NIH, Kaststevne02.10.13
10,97Turid Vilgun Hetle Aspheim, Gloppen Friidrettslag21.07.941 (J-19)Gloppen, Loggane Open21.07.13
10,83Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.902Oslo/NIH, Kaststevne02.10.13
9,19Marianne Engebø, Førde IL Friidrett20.01.701 (KV40)Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
5,66Anne Berit Selle, Hyen IL17.03.671 (KV40)Gloppen, Seriestemne18.06.13

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,00Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.752Greveskogen, NM 201323.08.13
48,70Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.903Greveskogen, NM 201323.08.13
43,15Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.921Byrkjelo, Sparebankleikane29.06.13
34,31Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.924 (J-U23)Overhalla, Junior NM04.08.13
20,28Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421 (KV70)Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
62,93Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.901Nadderud, DNB Tyrvinglekene16.06.13
60,49Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.922Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 201308.06.13

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,00Bodil Hjelmeset, Gloppen Friidrettslag30.12.781 (KV35)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
36,66Marianne Engebø, Førde IL Friidrett20.01.701 (KV40)Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13

Menn veteran 30-34

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,25,75Eigil Magne Instebø, Gloppen Friidrettslag21.12.831 (MS)Byrkjelo, KM 201329.09.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,11(+1,6)Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.834 (MS)Greveskogen, NM 201325.08.13

Menn veteran 35-39

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,24(+0,2)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.743Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
12,79(+0,2)Jakob André Sandal, Jølster IL25.11.784Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
15,08(+0,3)Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751Byrkjelo, KM 201328.09.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,59(-0,4)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.743Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
32,10(-1,8)Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751Byrkjelo, KM 201329.09.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,19Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.742Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06,23Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, KM 201328.09.13
2,42,66Marcus Vedeler, Eid IL05.04.752Byrkjelo, KM 201328.09.13

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,46,31Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751Byrkjelo, KM 201329.09.13

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,00,94Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.742Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751Byrkjelo, KM 201328.09.13

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,33Øyvind Larsen, Gloppen Friidrettslag18.01.741Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
7,30Ola Henning Ommedal, Hyen IL05.07.741Gloppen, Seriestemne18.06.13
6,92Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751Byrkjelo, KM 201328.09.13

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,75Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751Byrkjelo, KM 201329.09.13

Menn veteran 40-44

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,45(-0,6)Torgeir Herstad, Tambarskjelvar IL15.12.704Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
13,65(-0,6)Jan Sunde, Jølster IL22.01.715Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,00(-0,3)Jan Sunde, Jølster IL22.01.714Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,36Jan Sunde, Jølster IL22.01.711Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,27,68Jan Sunde, Jølster IL22.01.712Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,10,50Jann Olav Tjønneland, Viksdalen IL13.02.731Byrkjelo, KM 201329.09.13
19,14,65Joar Sunde, Olden IL05.03.701Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,73(+0,4)Torgeir Herstad, Tambarskjelvar IL15.12.702Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,55Sivert Jan Ommedal, Hyen IL29.03.731Gloppen, Seriestemne18.06.13

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,03Ståle Sunde, Oppstryn IL05.03.701Oppstryn, Seriestemne21.08.13

Menn veteran 45-49

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,53(+0,4)Magnus Kleppe, Gloppen Friidrettslag04.07.651Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,77(-0,6)Kjell Olav Førde, Jølster IL28.07.665Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,35,38Lars-Ivar Aarseth, Eikefjord IL21.07.651Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,16,99Helge Hafsås, Olden IL05.01.661Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,18,26Helge Hafsås, Olden IL05.01.661Byrkjelo, KM 201329.09.13

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,32,11Helge Hafsås, Olden IL05.01.661Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,60(+0,3)Magnus Kleppe, Gloppen Friidrettslag04.07.652Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

Menn veteran 50-54

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,53(+1,1)Magnus Willumsen, Gloppen Friidrettslag10.01.605Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

100 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,62(-0,5)Magnus Willumsen, Gloppen Friidrettslag10.01.601Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,06Aage Indrebø, Gloppen Friidrettslag01.06.611Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,38Aage Indrebø, Gloppen Friidrettslag01.06.611Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

Menn veteran 55-59

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,39(+1,1)Reidar Urheim, Jølster IL12.02.572Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02,76Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.582Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,21,60Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.582Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
2,23,80Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.543Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,01,66Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.542Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
5,09,95Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.583Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,14,18Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,22(+1,0)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.554Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,03(-1,0)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,51Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,28Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

Menn veteran 60-64

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,87(+0,3)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501Byrkjelo, KM 201328.09.13
15,41(+0,3)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.532Byrkjelo, KM 201328.09.13
15,88(+0,0)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.523Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,81(-0,3)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
31,96(-1,8)Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531Byrkjelo, KM 201329.09.13
32,31(-0,3)Jon Husabø Hansen, Gloppen Friidrettslag13.05.534Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
32,42(-1,8)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.522Byrkjelo, KM 201329.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,36(-0,3)Aloizs Cacs (LAT), Jotun IL21.03.533Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,35,75Leif Martin Reknes, Florø Turn og IF09.11.523Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
3,01,15Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531Byrkjelo, KM 201328.09.13
3,41,41Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.492Byrkjelo, KM 201328.09.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,56,58Aloizs Cacs (LAT), Jotun IL21.03.537Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,18,68Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,27,69Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.503Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
13,31,77Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.532Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
15,17,91Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.498Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,48,45Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501Byrkjelo, KM 201329.09.13
22,42,16Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.534Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13
26,58,73Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.493Byrkjelo, KM 201329.09.13

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,21,44Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.532Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13

2000 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,29,14Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.533Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13
11,34,61Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.492Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39Arnulv Aa, Gloppen Friidrettslag30.07.492Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
1,27Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.533Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,43Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Loggane Open20.05.13
10,73Arnulv Aa, Gloppen Friidrettslag30.07.491Gloppen, Åpningsstemne24.07.13
9,57Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Bergen, Kastkarusell 823.07.13

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,67Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.532Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
40,40Per Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.03.504Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
32,85Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Bergen, Kastkarusell 702.07.13

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,71Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13
41,58Ove Farsund, Førde IL Friidrett06.04.523Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,95Arnulv Aa, Gloppen Friidrettslag30.07.494Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,83Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

Menn veteran 65-69

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,40,39Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.454Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,35,23Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.452Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,59,94Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.454Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,51,01Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.451Byrkjelo, KM 201329.09.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,20(+0,2)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.485Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,49(+0,4)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,42Matias Hope, Gloppen Friidrettslag15.04.471Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,88Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.486Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,96Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.482Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

Menn veteran 70-74

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,06Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.391Gloppen, Loggane Open21.07.13

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,03Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.391Gloppen, Loggane Open21.07.13

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,75Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.392Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,47Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.392Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

Menn veteran 75-79

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,08(-2,2)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.374Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,14,22Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,51,50Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,07,54Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,35(+0,0)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.374Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,15(-0,5)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.371Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,33Audun Holme, Førde IL Friidrett04.09.361Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,66Audun Holme, Førde IL Friidrett04.09.361Gloppen, Seriestemne 518.09.13

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,76Audun Holme, Førde IL Friidrett04.09.361Gloppen, Seriestemne 518.09.13

Menn veteran 80-84

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,78Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.312Gloppen, Åpningsstemne24.07.13

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,13Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.313Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,65Jørgen M Holme, Hyen IL13.06.311Gloppen, Loggane Open20.05.13

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,62Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Loggane Open07.07.13

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,73Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,15Jørgen M Holme, Hyen IL13.06.311Gloppen, Seriestemne 518.09.13

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2671Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag
13.06.314Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13

Menn veteran 90-94

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,28(+1,0)Gudmund Skrivervik, Gloppen Friidrettslag18.04.211Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,94Gudmund Skrivervik, Gloppen Friidrettslag18.04.211Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

Kvinner veteran 30-34

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,10,88Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KS)Byrkjelo, KM 201329.09.13

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,19,62Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KS)Greveskogen, NM 201323.08.13

Kvinner veteran 35-39

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,69(-0,7)Mariann Johansen, Gloppen Friidrettslag01.11.741Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,00Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.752 (KS)Greveskogen, NM 201323.08.13

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,00Bodil Hjelmeset, Gloppen Friidrettslag30.12.781Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

Kvinner veteran 40-44

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,19Marianne Engebø, Førde IL Friidrett20.01.701Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,66Marianne Engebø, Førde IL Friidrett20.01.701Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13

Kvinner veteran 45-49

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,66Anne Berit Selle, Hyen IL17.03.671 (KV40)Gloppen, Seriestemne18.06.13

Kvinner veteran 50-54

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,93(-0,8)Tone Rønnekleiv, Gloppen Friidrettslag30.03.601Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

Kvinner veteran 55-59

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,35(+0,0)Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.541Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,71(+0,3)Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.545Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,21,38Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.543Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,07(+0,1)Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.541Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,15(-0,6)Herdis Elin Lexau, Florø Turn og IF02.10.541Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

Kvinner veteran 60-64

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,81(-0,7)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15,27Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521Byrkjelo, NM veteran 201311.08.13

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,15,23Magnhild Myklebust, Florø Turn og IF12.06.511Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,27,93Undis Nødset, Florø Turn og IF30.05.523Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13
6,38,07Magnhild Myklebust, Florø Turn og IF12.06.511Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,48,44Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521Florø, Seriestemne25.08.13
24,01,84Undis Nødset, Florø Turn og IF30.05.523Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13

300 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,74Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,35Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,65(-0,4)Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521Moss, Nordic Veteran Championship 201329.06.13

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,28Bjørg Reknes, Florø Turn og IF30.08.521Byrkjelo, NM veteran 201310.08.13

Kvinner veteran 70-74

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,02Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.423Moss, Nordic Veteran Championship 201328.06.13

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,85(+1,0)Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,25Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Byrkjelo, KM 201328.09.13

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,28Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,44Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Byrkjelo, Gloppenmeisterskapet 201323.05.13

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,14Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Gloppen, Loggane Open12.05.13

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,03Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,01Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Gloppen, Loggane Open12.05.13

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3549Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF
24.12.421Moss, Nordic Veteran Championship 201330.06.13

Total requesttime: 70.445358037949 seconds