Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Sogn og Fjordane Friidrettskrets

Gutter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,64(+1,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-fi Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
8,09(+1,2)Tommy Flølo, Breimsbygda IL08.01.012-h3Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
8,75(+1,1)Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.015-h1Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
8,83(+0,8)Daniel Sæbøe Tveit, Førde IL Friidrett15.05.014-h2Fana, Framolekene 201431.05.14
8,83(-0,2)Frithjof Silden, Almenning IL03.04.011-h1Ørsta, Sparebank1 leikane09.06.14
9,03(-2,2)Håvard Lothe, Brodd IL15.07.015Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
9,14(+0,2)Eivind Frøholm, Førde IL Friidrett04.09.011Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
9,19(-1,4)Andreas Flo Stavik, Stryn T og IL16.10.011Ulsteinvik, Dimnaleikane24.05.14
9,38(-0,1)Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.014 (G-10/14)Gloppen, Seriestemne 320.08.14
9,43(+0,2)Øystein Støfring, Jølster IL07.02.012Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
-----10--------------------
9,51(+0,2)Elias Slåtten, Jølster IL19.03.013Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
9,81(-0,8)Even Johan P. Haslerud, Florø Turn og IF18.01.012Florø, KONGLE Floraleikane27.08.14
9,81(+0,0)Olav Østenstad, Jølster IL04.04.015Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
9,83(+0,7)Vebjørn Humlestøl, Eikefjord IL03.01.011Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
10,07(+0,2)Henrik Elias Solheim, Førde IL Friidrett03.03.014Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
10,11(+0,2)Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.015Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
10,14(+0,7)Alexander Eikevik, Eikefjord IL05.11.013Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
10,25(-0,8)Torvald Andersen, Florø Turn og IF03.02.013Florø, KONGLE Floraleikane27.08.14
10,43(+0,7)Magnus Høyset, Eikefjord IL30.12.014Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
10,62(+0,7)Sivert Kvamme, Eikefjord IL24.07.015Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
-----20--------------------
10,69(-2,9)Jostein Klokset, Sandane Turn og Idrettslag20.07.012Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201415.05.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,8(+1,7)Jonas Eimhjellen, Hyen IL14.12.011Gloppen, Seriestevne21.05.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63(+3,5)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
8,86(+2,2)Magnus Seljeset, Hornindal IL29.09.011Hornindal, Honndalsleikane15.06.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,0Håvard Kroken, Hornindal IL02.01.011Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,24(+1,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
14,09(+0,5)Daniel Sæbøe Tveit, Førde IL Friidrett15.05.015-h2Fana, Framolekene 201401.06.14
14,22(+1,3)Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.014-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
14,72(+1,5)Andreas Flo Stavik, Stryn T og IL16.10.014-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,92(+3,5)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,58(+1,8)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
28,51(-0,5)Daniel Sæbøe Tveit, Førde IL Friidrett15.05.016-h1Fana, Framolekene 201430.05.14
28,58(-0,6)Håvard Lothe, Brodd IL15.07.013Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
29,01(-0,7)Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.012-h2Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
29,72(-0,6)Elias Slåtten, Jølster IL19.03.015Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
31,33(-0,6)Andreas Flo Stavik, Stryn T og IL16.10.012Ulsteinvik, Dimnaleikane23.05.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,43(+2,6)Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.013-h2Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
31,18(+2,2)Andreas Flo Stavik, Stryn T og IL16.10.016-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,10,18Even Johan P. Haslerud, Florø Turn og IF18.01.011Florø, KONGLE Floraleikane27.08.14
1,11,40Alexander Eikevik, Eikefjord IL05.11.011Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
1,16,05Vebjørn Humlestøl, Eikefjord IL03.01.013Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
1,16,57Daniel S. Sundal, Florø Turn og IF09.12.014Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
1,30,02Magnus Høyset, Eikefjord IL30.12.015Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
1,30,67Sivert Kvamme, Eikefjord IL24.07.016Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,76Elias Slåtten, Jølster IL19.03.012Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
1,42,62Håvard Kroken, Hornindal IL02.01.017Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
1,43,94Magnus Seljeset, Hornindal IL29.09.011Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
1,44,22Håvard Lothe, Brodd IL15.07.016Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
1,49,97Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.012Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
1,50,10Øystein Støfring, Jølster IL07.02.013Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
2,06,30Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.013Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,04Daniel Sæbøe Tveit, Førde IL Friidrett15.05.015Fana, Framolekene 201430.05.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,52,43Elias Slåtten, Jølster IL19.03.014Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
4,53,63Håvard Kroken, Hornindal IL02.01.015Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
5,28,33Øystein Støfring, Jølster IL07.02.012Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,07(-1,0)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.14
11,94(+1,1)Håvard Kroken, Hornindal IL02.01.014-h1Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,79(+3,1)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011Leikvang, Bergenslekene 201421.09.14

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,81(-2,5)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h1Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
35,00(+1,0)Håvard Kroken, Hornindal IL02.01.012-h1Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,04,95Elias Slåtten, Jølster IL19.03.011Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
6,35,5Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Gloppen, Seriestemne 403.09.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Andreas Flo Stavik, Stryn T og IL16.10.011Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
1,35Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.012Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
1,25Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
1,05Jostein Klokset, Sandane Turn og Idrettslag20.07.011Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201415.05.14

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,38(-1,2)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011Florø, KONGLE Floraleikane27.08.14
4,70(+1,4)Tommy Flølo, Breimsbygda IL08.01.014Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
4,41(+1,1)Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.012Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
4,21(+1,3)Andreas Flo Stavik, Stryn T og IL16.10.013Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
4,05(-1,4)Magnus Seljeset, Hornindal IL29.09.011Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
3,99(-1,1)Even Johan P. Haslerud, Florø Turn og IF18.01.012Florø, KONGLE Floraleikane27.08.14
3,95(+0,4)Vebjørn Humlestøl, Eikefjord IL03.01.012Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
3,89(+1,0)Daniel Sæbøe Tveit, Førde IL Friidrett15.05.0110Fana, Framolekene 201431.05.14
3,87(-0,3)Øystein Støfring, Jølster IL07.02.014Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
3,86(-0,3)Håvard Lothe, Brodd IL15.07.011Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
-----10--------------------
3,76(+0,3)Olav Østenstad, Jølster IL04.04.015Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
3,57(-0,2)Elias Slåtten, Jølster IL19.03.012Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
3,55(-2,0)Håvard Kroken, Hornindal IL02.01.012Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
3,51(-0,2)Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.013Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
3,48(-1,2)Torvald Andersen, Florø Turn og IF03.02.013Florø, KONGLE Floraleikane27.08.14
3,34(+0,2)Alexander Eikevik, Eikefjord IL05.11.013Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
3,33(+0,3)Sivert Kvamme, Eikefjord IL24.07.014Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
3,30(+0,3)Magnus Høyset, Eikefjord IL30.12.015Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,73(+5,5)Tommy Flølo, Breimsbygda IL08.01.011Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201415.05.14
4,22(+2,2)Andreas Flo Stavik, Stryn T og IL16.10.019Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
3,91(+2,9)Jostein Klokset, Sandane Turn og Idrettslag20.07.012Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201415.05.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,16Jonas Eimhjellen, Hyen IL14.12.011Gloppen, Seriestevne21.05.14
3,13Rasmus Skaare Tjellaug, Oppstryn IL10.02.011Oppstryn, Seriestemne28.05.14

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,69(+0,6)Andreas Flo Stavik, Stryn T og IL16.10.015Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,75Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
12,54Frithjof Silden, Almenning IL03.04.011Ørsta, Sparebank1 leikane09.06.14
9,70Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011Florø, KONGLE Floraleikane27.08.14
9,50Arne Devik, Brodd IL14.09.012Gloppen, Loggane Open09.06.14
8,70Rasmus Skaare Tjellaug, Oppstryn IL10.02.015Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
8,67Elias Slåtten, Jølster IL19.03.013Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
8,01Håvard Lothe, Brodd IL15.07.012Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
7,92Sebastian Tveit, Førde IL Friidrett25.01.012Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
7,86Daniel Brekke, Stryn T og IL19.11.015Ørsta, Ørstaleikane23.08.14
7,16Jonas Eimhjellen, Hyen IL14.12.012Gloppen, Seriestevne21.05.14
-----10--------------------
7,07Henrik Elias Solheim, Førde IL Friidrett03.03.014Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
6,30Torvald Andersen, Florø Turn og IF03.02.012Florø, KONGLE Floraleikane27.08.14
6,26Øystein Støfring, Jølster IL07.02.015Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
6,07Jostein Klokset, Sandane Turn og Idrettslag20.07.011Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201415.05.14
6,05Sivert Kvamme, Eikefjord IL24.07.011Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
5,94Vebjørn Humlestøl, Eikefjord IL03.01.012Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
5,56Magnus Høyset, Eikefjord IL30.12.013Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
5,03Alexander Eikevik, Eikefjord IL05.11.014Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,25Frithjof Silden, Almenning IL03.04.011Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
38,07Arne Devik, Brodd IL14.09.012Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
30,08Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.013Gloppen, Loggane Open25.05.14
26,43Håvard Lothe, Brodd IL15.07.014Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
17,45Rasmus Skaare Tjellaug, Oppstryn IL10.02.016Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,36Arne Devik, Brodd IL14.09.011Gloppen, Loggane Open09.06.14

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,28Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Fana, Framolekene 201431.05.14
42,30Arne Devik, Brodd IL14.09.012Fana, Framolekene 201431.05.14

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,20Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Byrkjelo, Loggane Open19.10.14
48,35Arne Devik, Brodd IL14.09.012Gloppen, Seriestemne28.10.14
24,33Frithjof Silden, Almenning IL03.04.016Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
18,65Elias Slåtten, Jølster IL19.03.013Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,39Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Gloppen, Loggane Open31.08.14
31,22Arne Devik, Brodd IL14.09.011Byrkjelo, Loggane Open19.10.14

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,14Ørjan Rygg, Hyen IL23.07.011Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
29,22Håvard Lothe, Brodd IL15.07.012Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
24,72Elias Slåtten, Jølster IL19.03.012Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
24,44Olav Østenstad, Jølster IL04.04.013Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Gutter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,68(+1,2)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002-fi Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
7,95(+1,2)Knut Muldsvor, Hornindal IL24.04.006-fi Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
8,19(+0,6)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.003-h4Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
8,58(-0,1)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002 (G-10/14)Gloppen, Seriestemne 320.08.14
8,81(-0,5)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004Ulsteinvik, Dimnaleikane24.05.14
9,18(-1,8)Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.008Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
9,43(-2,9)Håvard Kollbotn, Breimsbygda IL003Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201415.05.14
10,17(-0,1)Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.005 (G-10/14)Gloppen, Seriestemne 320.08.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,81(+1,2)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.004-fi Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,4(+1,9)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Gloppen, Seriestevne21.05.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,64(+3,8)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,9Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.001Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,67(+0,4)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.004-h2Fana, Framolekene 201401.06.14
13,52(-0,9)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,96(+0,4)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.005-h2Fana, Framolekene 201401.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,38(+2,7)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.004-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,83(-0,6)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
26,08(-0,6)Knut Muldsvor, Hornindal IL24.04.002Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
27,85(+0,0)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001 (G-11/14)Gloppen, Seriestemne 320.08.14
28,65(-1,3)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002Ulsteinvik, Dimnaleikane23.05.14
28,82(-1,3)Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.003Ulsteinvik, Dimnaleikane23.05.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,97(+1,8)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.001-h1Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,0(+1,8)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003-h2Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
25,7(+1,8)Knut Muldsvor, Hornindal IL24.04.005-h2Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,69(+4,7)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
28,40(+4,7)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.003-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,72Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,06,3Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.001Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,37,47Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.001Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
1,38,28Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL06.12.005Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
1,38,83Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.007Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
1,38,93Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
1,40,46Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.009Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
1,45,42Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.005Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
1,45,81Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.006Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
1,47,23Reiel Daling Felde, Breimsbygda IL30.08.008Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,37Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.007Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,20,43Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.004Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,21,56Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.002Ørsta, Ørstaleikane23.08.14
2,26,33Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.003Ørsta, Ørstaleikane23.08.14
2,29,37Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL06.12.004Ørsta, Ørstaleikane23.08.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50,12Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL06.12.001Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
4,51,21Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.002Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
4,52,34Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.004Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14

80 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,83(+0,9)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.005-h1Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,06(+1,3)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.003-h2Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
33,26(+1,3)Knut Muldsvor, Hornindal IL24.04.004-h2Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
34,58(-1,5)Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002Ulsteinvik, Dimnaleikane24.05.14

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,00,32Simon Hjelmeset Kirkeeide, Markane IL06.12.001Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
5,03,78Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.002Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
5,27,51Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.003Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
5,52,12Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.003Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46Per Inge Straume, Hyen IL08.06.005Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
1,40Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.001Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,35Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.001Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
2,10Per Inge Straume, Hyen IL08.06.002Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
2,02Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.002Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,33(+0,6)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201415.08.14
4,98(-0,4)Stian Larsen, Jotun IL05.10.002Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
4,83(-1,6)Knut Muldsvor, Hornindal IL24.04.002Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
4,69(+0,9)Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.003Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
4,51(-1,5)Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.003Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
4,33(+0,0)Per Inge Straume, Hyen IL08.06.001Gloppen, Seriestemne 517.09.14
4,31(+0,1)Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Gloppen, Seriestemne 517.09.14
3,73(-0,2)Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.003Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,90(+1,2)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.00Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,13(+2,1)Joshua Singdahlsen (PHI), Syril IL25.03.002Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,92(+0,6)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
9,88(+0,0)Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.006Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
9,16(+0,0)Even Nesgård, Fjellhug/Vereide IL16.07.009Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,92Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.001Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
10,96Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.001Gloppen, Seriestemne 320.08.14
10,10Kristoffer Molland, Syril IL16.08.002Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
10,00Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Gloppen, Seriestemne 320.08.14
9,94Per Inge Straume, Hyen IL08.06.003Gloppen, Seriestemne 320.08.14
9,64Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.004Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
8,65Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.002Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
8,43Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.001Gloppen, Loggane Open11.05.14
8,21Knut Muldsvor, Hornindal IL24.04.003Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
5,67Petter Grinde, Florø Turn og IF19.04.001Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
-----10--------------------

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,91Eirik Almenning Bøen, Almenning IL19.11.004 (G-13)Gloppen, Loggane Open25.05.14

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,14Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
28,57Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.005Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
28,55Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.001Gloppen, Seriestevne06.10.14
27,53Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
25,50Kristoffer Molland, Syril IL16.08.001Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
25,22Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Gloppen, Seriestemne 517.09.14
20,81Per Inge Straume, Hyen IL08.06.003Gloppen, Seriestemne 517.09.14
19,96Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.0010Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,11Magnus Storsletten, Hyen IL27.01.001Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
41,39Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.002Byrkjelo, Loggane Open19.10.14
32,65Håkon Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL25.03.003Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
28,89Leiv Arne Sårheim, Breimsbygda IL11.11.006Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
25,05Per Inge Straume, Hyen IL08.06.002Gloppen, Seriestemne 517.09.14
22,09Kent Ove Sæten, Hyen IL22.07.002Gloppen, Seriestevne06.10.14

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,62Håkon Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag19.02.004Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
31,94Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
29,87Magnar Lødemel, Hornindal IL28.04.007Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
29,01Kristoffer Molland, Syril IL16.08.001Byrkjelo, Loggane Open28.09.14

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,40Benjamin Engel Hatlelid, Hornindal IL20.08.001Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14

Gutter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,91(+0,6)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.992Fana, Framolekene 201431.05.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,39(+1,2)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,42(+1,2)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.992Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,58(+1,2)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,59(-1,3)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991Fana, Framolekene 201401.06.14
12,65(+0,7)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
12,81(+1,2)Robert Løland, Hyllestad IL29.01.994Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,82(+1,2)Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.995Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,92(+0,7)Mathias Melheim, Olden IL01.03.992Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
15,08(+1,2)Daniel Solheim, Hyllestad IL08.07.996Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,41(+3,0)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.997-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,57(+2,0)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,77(-0,1)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.997-sf2Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
25,11(-0,3)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.995-h4Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
25,76(-0,4)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
26,85(-0,8)Mathias Melheim, Olden IL01.03.992Ulsteinvik, Dimnaleikane23.05.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,44Erlend Henjesand, Syril IL08.07.992-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
54,60Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
57,96Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.998-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,9Rolf Kåre Østerbø, Hornindal IL07.09.991Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,30Erlend Henjesand, Syril IL08.07.992-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,07,03Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.992-h1Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,16,04Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.994-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,32,0Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.991Førde, Coop Challenge13.09.14
4,32,74Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991Fana, Framolekene 201431.05.14
4,37,3Erik Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett07.09.992Førde, Coop Challenge13.09.14
4,39,48Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993Fana, Framolekene 201431.05.14
4,47,33Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.994Fana, Framolekene 201431.05.14
5,46,0Rolf Kåre Østerbø, Hornindal IL07.09.991Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,15,00Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.992Fana, Framolekene 201401.06.14
6,42,94Brage Burø Sunde, Førde IL Friidrett04.02.992Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,81Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,80Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.992Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,28(-1,5)Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.991Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
5,28(+0,9)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
5,20(+1,1)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
5,00(+1,5)Mathias Melheim, Olden IL01.03.99Ørsta, Ørstaleikane23.08.14
4,89(-1,4)Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.992Hornindal, Honndalsleikane15.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19(+2,2)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991Ørsta, Ørstaleikane23.08.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,56Espen Stølen, Stryn T og IL29.07.992Oppstryn, Seriestemne18.06.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,44(-0,5)Robert Løland, Hyllestad IL29.01.991Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,74Mathias Melheim, Olden IL01.03.994Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
11,44Robert Løland, Hyllestad IL29.01.992Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
11,43Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Oppstryn, Seriestemne18.06.14
11,13Kristen Slåtten, Jølster IL11.07.993Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
10,89Johan Lothe, Brodd IL23.03.993Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
10,18Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.994Fana, Framolekene 201431.05.14
8,87Espen Stølen, Stryn T og IL29.07.992Oppstryn, Seriestemne18.06.14
6,19Daniel Solheim, Hyllestad IL08.07.994Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,90Johan Lothe, Brodd IL23.03.993Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
34,19Mathias Melheim, Olden IL01.03.992Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
34,10Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.993Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
23,42Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.991Gloppen, Loggane Open11.05.14

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,73Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.992Fana, Framolekene 201401.06.14

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,50Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.991Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
32,67Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
32,47Johan Lothe, Brodd IL23.03.991Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
29,50Mathias Melheim, Olden IL01.03.993Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
28,50Kristen Slåtten, Jølster IL11.07.992Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
24,73Espen Stølen, Stryn T og IL29.07.992Oppstryn, Seriestemne18.06.14

Gutter 16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,41(+0,7)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
13,57(-0,3)Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
13,92(+0,0)Simon Lidal, Jotun IL19.04.986Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,29(-0,4)Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.982Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,92Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.983-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
55,75Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,84Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,03,17Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.982-h1Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22,61Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
4,45,20Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.982Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201415.05.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,50,30Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.983Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
9,32,28Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.9810Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,24,41Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,20(+0,0)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,31Jakob Straume, Hyen IL03.12.981Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
9,75Simon Lidal, Jotun IL19.04.981Gloppen, Kaststemne30.09.14
9,67Mats Tonning Solstad, Hyllestad IL13.01.981Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,88Simon Lidal, Jotun IL19.04.981Gloppen, Kaststemne30.09.14

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,37Simon Lidal, Jotun IL19.04.987Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14

Gutter 17

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,24(+1,4)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h2Fana, Framolekene 201431.05.14
7,49(+0,3)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1Fana, Framolekene 201431.05.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03(+1,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972-fi Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
11,75(+0,7)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
12,00(+0,5)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
13,46(+0,7)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.972Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,90(+2,5)Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.974-sf2 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,51(+1,4)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
24,02(+0,2)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,22(+1,4)Simen Halsen, Almenning IL04.05.973Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,29Simen Halsen, Almenning IL04.05.971Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,04,64Simen Halsen, Almenning IL04.05.971Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
2,18,42Torleiv Straume jr., Hyen IL01.03.971Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,34,89Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.971Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
5,03,33Simen Halsen, Almenning IL04.05.971Ørsta, Ørstaleikane24.08.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,01,66Torleiv Straume jr., Hyen IL01.03.971Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,20,0Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.971Gloppen, Seriestemne28.10.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,71(+0,6)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
6,16(+0,7)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.974Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
5,87(+1,5)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,53Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,70Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, Kaststemne30.09.14

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,72Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, Loggane Open14.09.14

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,16Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Byrkjelo, Loggane Open28.09.14

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,52Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, Kaststemne30.09.14

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,36Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, Kaststemne30.09.14

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,94Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,68Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971Gloppen, Seriestemne28.10.14

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,10Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
36,77Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971Hareid, Hadarleikane 201429.06.14

Gutter 18/19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,95(+0,4)Marius Rygg, Hyen IL06.06.967Fana, Framolekene 201431.05.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,28(-0,8)Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.961 (MJ)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
12,35(-0,8)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.962 (MJ)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
12,38(+0,0)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-18)Gloppen, Seriestemne 517.09.14
12,80(+0,5)Hans Sande, Brodd IL06.02.962Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,68(-0,8)Marius Rygg, Hyen IL06.06.964-h1Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
24,75(+1,4)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,09Marius Rygg, Hyen IL06.06.964-h1Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
53,72Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.962Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,59(-0,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.964Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,86Hans Sande, Brodd IL06.02.964Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
10,70Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.952Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,62Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.965 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,34Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951Gloppen, Loggane Open13.07.14
59,96Hans Sande, Brodd IL06.02.964 (G-19)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 201404.07.14

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,00Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951Gloppen, Loggane Open14.09.14
50,83Hans Sande, Brodd IL06.02.966 (MS)Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,93Hans Sande, Brodd IL06.02.961Byrkjelo, Loggane Open28.09.14

Gutter 20/22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,80(+0,8)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-h4 (MS)Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
12,77(-0,7)Shahez Shwana, Almenning IL28.03.941 (MS)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Ikke godkjente resultater
Feilplassert vindmåler/Irregular wind gauge position
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,56(+1,9)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924-fi-A (MS)Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,60(+1,2)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922 (MS)Asker, Askerlekene 201431.05.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,54(+2,2)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.925-h4 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,09,57Eivind Øygard, Jølster IL18.02.9210 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45,58Eivind Øygard, Jølster IL18.02.921 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
8,49,49Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.924 (MS)Fana, Framolekene 201401.06.14

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,15,80Sigbjørn Bøtun, Vik IL30.12.924 (MS)Yankton/SD/USA, Mount Marty Twilight22.04.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.931 (MS)Fana, Framolekene 201430.05.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,81(-0,4)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922 (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201409.08.14

Menn Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,24(+1,4)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,49(+0,3)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,91(+0,6)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.992 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,95(+0,4)Marius Rygg, Hyen IL06.06.967 (G-18/19)Fana, Framolekene 201431.05.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,6(+2,6)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-16)Gloppen, Seriestevne21.05.14
7,8(+2,6)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-16)Gloppen, Seriestevne21.05.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,03(+1,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972-fi (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
11,75(+0,7)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971 (G-17)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
12,00(+0,5)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
12,28(-0,8)Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.961 (MJ)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
12,35(-0,8)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.962 (MJ)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
12,38(+0,0)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-18)Gloppen, Seriestemne 517.09.14
12,39(+1,2)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,41(+0,7)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-16)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
12,42(+1,2)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.992 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,58(+1,2)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
-----10--------------------
12,59(-1,3)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991 (G-15)Fana, Framolekene 201401.06.14
12,65(+0,7)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-15)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
12,80(+0,5)Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
12,81(+1,2)Robert Løland, Hyllestad IL29.01.994 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,82(+1,2)Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.995 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,92(+0,7)Mathias Melheim, Olden IL01.03.992 (G-15)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
13,46(+0,7)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.972 (G-17)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
13,57(-0,3)Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981 (G-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
13,92(+0,0)Simon Lidal, Jotun IL19.04.986 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
15,08(+1,2)Daniel Solheim, Hyllestad IL08.07.996 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
-----20--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,90(+2,5)Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.974-sf2Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
12,41(+3,0)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.997-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,51(+1,4)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
24,02(+0,2)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,22(+1,4)Simen Halsen, Almenning IL04.05.973 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
24,57(+2,0)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,68(-0,8)Marius Rygg, Hyen IL06.06.964-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
24,75(+1,4)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
24,77(-0,1)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.997-sf2 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
25,11(-0,3)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.995-h4 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
25,76(-0,4)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
26,29(-0,4)Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.982 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
-----10--------------------
26,85(-0,8)Mathias Melheim, Olden IL01.03.992 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane23.05.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,09Marius Rygg, Hyen IL06.06.964-h1 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
53,72Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.962 (G-18/19)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
53,92Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.983-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
54,29Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-17)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
54,44Erlend Henjesand, Syril IL08.07.992-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
54,60Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
55,75Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981 (G-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
57,96Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.998-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,9Rolf Kåre Østerbø, Hornindal IL07.09.991 (G-15)Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,84Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,03,17Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.982-h1 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,04,64Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
2,05,30Erlend Henjesand, Syril IL08.07.992-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,07,03Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.992-h1 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,16,04Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.994-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,18,42Torleiv Straume jr., Hyen IL01.03.971 (G-17)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,22,61Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
4,32,0Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.991 (G-15)Førde, Coop Challenge13.09.14
4,32,74Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
4,34,89Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.971 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
4,37,3Erik Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett07.09.992 (G-15)Førde, Coop Challenge13.09.14
4,39,48Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
4,45,20Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.982 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201415.05.14
4,47,33Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.994 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
5,03,33Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-17)Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
5,46,0Rolf Kåre Østerbø, Hornindal IL07.09.991 (G-15)Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14
-----10--------------------

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,15,00Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.992 (G-15)Fana, Framolekene 201401.06.14
6,42,94Brage Burø Sunde, Førde IL Friidrett04.02.992 (G-15)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,50,30Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.983 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
9,32,28Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.9810 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
11,01,66Torleiv Straume jr., Hyen IL01.03.971 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,20,0Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.971 (G-17)Gloppen, Seriestemne28.10.14

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,24,41Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,81Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,80Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.992 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,71(+0,6)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
6,16(+0,7)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.974 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
5,87(+1,5)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-17)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
5,28(-1,5)Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.991 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
5,28(+0,9)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
5,20(+0,0)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
5,20(+1,1)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
5,00(+1,5)Mathias Melheim, Olden IL01.03.99 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane23.08.14
4,89(-1,4)Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.992 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane15.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19(+2,2)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane23.08.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,56Espen Stølen, Stryn T og IL29.07.992 (G-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,59(-0,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.964 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
11,44(-0,5)Robert Løland, Hyllestad IL29.01.991 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,74Mathias Melheim, Olden IL01.03.994 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
11,44Robert Løland, Hyllestad IL29.01.992 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
11,43Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.14
11,13Kristen Slåtten, Jølster IL11.07.993 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
10,89Johan Lothe, Brodd IL23.03.993 (G-15)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
10,18Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.994 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
8,87Espen Stølen, Stryn T og IL29.07.992 (G-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.14
6,19Daniel Solheim, Hyllestad IL08.07.994 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,53Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
10,31Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
9,75Simon Lidal, Jotun IL19.04.981 (G-16)Gloppen, Kaststemne30.09.14
9,67Mats Tonning Solstad, Hyllestad IL13.01.981 (G-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,70Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Gloppen, Kaststemne30.09.14
12,86Hans Sande, Brodd IL06.02.964 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
10,70Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.952 (G-18/19)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,72Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Gloppen, Loggane Open14.09.14

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,90Johan Lothe, Brodd IL23.03.993 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
34,19Mathias Melheim, Olden IL01.03.992 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
34,10Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.993 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
23,42Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.991 (G-15)Gloppen, Loggane Open11.05.14

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,16Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
29,88Simon Lidal, Jotun IL19.04.981 (G-16)Gloppen, Kaststemne30.09.14

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,52Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Gloppen, Kaststemne30.09.14
43,62Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.965Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,36Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Gloppen, Kaststemne30.09.14

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,73Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.992 (G-15)Fana, Framolekene 201401.06.14

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,94Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,34Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open13.07.14
59,96Hans Sande, Brodd IL06.02.964 (G-19)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 201404.07.14
57,68Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Gloppen, Seriestemne28.10.14

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,00Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open14.09.14
50,83Hans Sande, Brodd IL06.02.966 (MS)Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,50Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.991 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
32,67Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
32,47Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
29,50Mathias Melheim, Olden IL01.03.993 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
28,50Kristen Slåtten, Jølster IL11.07.992 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
24,73Espen Stølen, Stryn T og IL29.07.992 (G-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.14

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,10Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
45,37Simon Lidal, Jotun IL19.04.987 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
36,77Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-17)Hareid, Hadarleikane 201429.06.14

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,93Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-18/19)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14

Menn Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,24(+1,4)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,49(+0,3)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,91(+0,6)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.992 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,95(+0,4)Marius Rygg, Hyen IL06.06.967 (G-18/19)Fana, Framolekene 201431.05.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,6(+2,6)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-16)Gloppen, Seriestevne21.05.14
7,8(+2,6)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-16)Gloppen, Seriestevne21.05.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,80(+0,8)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-h4 (MS)Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
11,03(+1,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972-fi (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
11,75(+0,7)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971 (G-17)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
12,00(+0,5)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
12,28(-0,8)Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.961 (MJ)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
12,35(-0,8)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.962 (MJ)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
12,38(+0,0)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-18)Gloppen, Seriestemne 517.09.14
12,39(+1,2)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,41(+0,7)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-16)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
12,42(+1,2)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.992 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
-----10--------------------
12,58(+1,2)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,59(-1,3)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991 (G-15)Fana, Framolekene 201401.06.14
12,65(+0,7)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-15)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
12,77(-0,7)Shahez Shwana, Almenning IL28.03.941 (MS)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,80(+0,5)Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
12,81(+1,2)Robert Løland, Hyllestad IL29.01.994 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,82(+1,2)Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.995 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,92(+0,7)Mathias Melheim, Olden IL01.03.992 (G-15)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
13,46(+0,7)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.972 (G-17)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
13,57(-0,3)Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981 (G-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
-----20--------------------
13,92(+0,0)Simon Lidal, Jotun IL19.04.986 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
15,08(+1,2)Daniel Solheim, Hyllestad IL08.07.996 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Ikke godkjente resultater
Feilplassert vindmåler/Irregular wind gauge position
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,56(+1,9)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924-fi-A (MS)Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14

For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,90(+2,5)Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.974-sf2 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
12,41(+3,0)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.997-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,51(+1,4)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
22,60(+1,2)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922 (MS)Asker, Askerlekene 201431.05.14
24,02(+0,2)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,22(+1,4)Simen Halsen, Almenning IL04.05.973 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
24,57(+2,0)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,68(-0,8)Marius Rygg, Hyen IL06.06.964-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
24,75(+1,4)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
24,77(-0,1)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.997-sf2 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
25,11(-0,3)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.995-h4 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
25,76(-0,4)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
-----10--------------------
26,29(-0,4)Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.982 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
26,85(-0,8)Mathias Melheim, Olden IL01.03.992 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane23.05.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,54(+2,2)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.925-h4 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,09Marius Rygg, Hyen IL06.06.964-h1 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
53,72Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.962 (G-18/19)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
53,92Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.983-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
54,29Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-17)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
54,44Erlend Henjesand, Syril IL08.07.992-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
54,60Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
55,75Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981 (G-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
57,96Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.998-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,9Rolf Kåre Østerbø, Hornindal IL07.09.991 (G-15)Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,84Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,03,17Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.982-h1 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,04,64Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
2,05,30Erlend Henjesand, Syril IL08.07.992-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,07,03Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.992-h1 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,16,04Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.994-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,18,42Torleiv Straume jr., Hyen IL01.03.971 (G-17)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,09,57Eivind Øygard, Jølster IL18.02.9210 (MS)Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
4,22,61Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
4,32,0Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.991 (G-15)Førde, Coop Challenge13.09.14
4,32,74Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
4,34,89Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.971 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
4,37,3Erik Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett07.09.992 (G-15)Førde, Coop Challenge13.09.14
4,39,48Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
4,45,20Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.982 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201415.05.14
4,47,33Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.994 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
5,03,33Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-17)Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
-----10--------------------
5,46,0Rolf Kåre Østerbø, Hornindal IL07.09.991 (G-15)Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,15,00Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.992 (G-15)Fana, Framolekene 201401.06.14
6,42,94Brage Burø Sunde, Førde IL Friidrett04.02.992 (G-15)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45,58Eivind Øygard, Jølster IL18.02.921 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
8,49,49Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.924 (MS)Fana, Framolekene 201401.06.14
8,50,30Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.983 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
9,32,28Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.9810 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
11,01,66Torleiv Straume jr., Hyen IL01.03.971 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,15,80Sigbjørn Bøtun, Vik IL30.12.924 (MS)Yankton/SD/USA, Mount Marty Twilight22.04.14
17,20,0Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.971 (G-17)Gloppen, Seriestemne28.10.14

1500 meter hinder (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,24,41Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,81Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.931 (MS)Fana, Framolekene 201430.05.14
2,80Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.992 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,81(-0,4)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922 (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201409.08.14
6,71(+0,6)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
6,16(+0,7)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.974 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
5,87(+1,5)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-17)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
5,28(-1,5)Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.991 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
5,28(+0,9)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
5,20(+0,0)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
5,20(+1,1)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
5,00(+1,5)Mathias Melheim, Olden IL01.03.99 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane23.08.14
4,89(-1,4)Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.992 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19(+2,2)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane23.08.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,56Espen Stølen, Stryn T og IL29.07.992 (G-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,59(-0,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.964 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
11,44(-0,5)Robert Løland, Hyllestad IL29.01.991 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,74Mathias Melheim, Olden IL01.03.994 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
11,44Robert Løland, Hyllestad IL29.01.992 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
11,43Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.14
11,13Kristen Slåtten, Jølster IL11.07.993 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
10,89Johan Lothe, Brodd IL23.03.993 (G-15)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
10,18Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.994 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
8,87Espen Stølen, Stryn T og IL29.07.992 (G-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.14
6,19Daniel Solheim, Hyllestad IL08.07.994 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,53Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
10,31Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
9,75Simon Lidal, Jotun IL19.04.981 (G-16)Gloppen, Kaststemne30.09.14
9,67Mats Tonning Solstad, Hyllestad IL13.01.981 (G-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Kule 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,70Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Gloppen, Kaststemne30.09.14
12,86Hans Sande, Brodd IL06.02.964 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
10,70Evald Osnes Devik, Gloppen Friidrettslag19.04.952 (G-18/19)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,72Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Gloppen, Loggane Open14.09.14

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,90Johan Lothe, Brodd IL23.03.993 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
34,19Mathias Melheim, Olden IL01.03.992 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
34,10Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.993 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
23,42Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.991 (G-15)Gloppen, Loggane Open11.05.14

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,16Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
29,88Simon Lidal, Jotun IL19.04.981 (G-16)Gloppen, Kaststemne30.09.14

Diskos 1,75Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,52Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Gloppen, Kaststemne30.09.14
43,62Hans Sande, Gloppen Friidrettslag06.02.965 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,36Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Gloppen, Kaststemne30.09.14

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,73Steffen Fjellestad, Fjellhug/Vereide IL03.02.992 (G-15)Fana, Framolekene 201401.06.14

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,94Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Slegge 6,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,34Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open13.07.14
59,96Hans Sande, Brodd IL06.02.964 (G-19)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 201404.07.14
57,68Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Gloppen, Seriestemne28.10.14

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,00Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open14.09.14
50,83Hans Sande, Brodd IL06.02.966 (MS)Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,50Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.991 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
32,67Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
32,47Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
29,50Mathias Melheim, Olden IL01.03.993 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
28,50Kristen Slåtten, Jølster IL11.07.992 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
24,73Espen Stølen, Stryn T og IL29.07.992 (G-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.14

Spyd 700gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,10Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
45,37Simon Lidal, Jotun IL19.04.987 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
36,77Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.971 (G-17)Hareid, Hadarleikane 201429.06.14

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,93Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-18/19)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,24(+1,4)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,49(+0,3)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,91(+0,6)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.992 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
7,95(+0,4)Marius Rygg, Hyen IL06.06.967 (G-18/19)Fana, Framolekene 201431.05.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,6(+2,6)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-16)Gloppen, Seriestevne21.05.14
7,8(+2,6)Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982 (G-16)Gloppen, Seriestevne21.05.14
7,85(+2,1)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV35)Førde, Coop Challenge13.09.14
8,17(+2,1)Jan Svoen, Førde IL Friidrett27.12.772 (MV35)Førde, Coop Challenge13.09.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,72(+0,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.914-h7Clermont/FL/USA, NTC/PURE Athletics Spring Invitational26.04.14
10,80(+0,8)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922-h4Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix22.05.14
11,03(+1,5)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.972-fi (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
11,40(-0,5)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DNittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
11,75(+0,7)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971 (G-17)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
12,00(+0,5)Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
12,28(-0,8)Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.961 (MJ)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
12,35(-0,8)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.962 (MJ)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
12,38(+0,0)Marius Rygg, Hyen IL06.06.961 (G-18)Gloppen, Seriestemne 517.09.14
12,39(+1,2)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.991 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
-----10--------------------
12,41(+0,7)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-16)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
12,42(+1,2)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.992 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,51(-0,7)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,58(+1,2)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.993 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,59(-1,3)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991 (G-15)Fana, Framolekene 201401.06.14
12,61(-0,8)Alexander Øen Ask, Førde IL Friidrett13.12.841Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
12,65(+0,7)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-15)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
12,77(-0,7)Shahez Shwana, Almenning IL28.03.941Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,80(+0,5)Hans Sande, Brodd IL06.02.962 (G-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
12,81(+1,2)Robert Løland, Hyllestad IL29.01.994 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
-----20--------------------
12,82(+1,2)Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.995 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
12,92(+0,7)Mathias Melheim, Olden IL01.03.992 (G-15)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
13,46(+0,7)Øyvind Pedersen, Hyen IL10.02.972 (G-17)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
13,57(-0,3)Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981 (G-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
13,92(+0,0)Simon Lidal, Jotun IL19.04.986 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
15,08(+1,2)Daniel Solheim, Hyllestad IL08.07.996 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
15,27(+0,0)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48D (MV65)Birmingham/GBR, BMAF Decathlon Championships20.09.14
15,51(-0,7)Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751 (MV35)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
16,35(-0,7)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521 (MV60)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Ikke godkjente resultater
Feilplassert vindmåler/Irregular wind gauge position
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,56(+1,9)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.924-fi-AFlorø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14

For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,90(+2,5)Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.974-sf2 (MJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
12,41(+3,0)Egil Myklebust, Hornindal IL15.10.997-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
14,86(+3,0)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
15,39(+3,0)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.524 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
15,43(+2,4)Jørgen L, Rørvik, Førde IL Friidrett15.04.475 (MV65)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,5Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531 (MV60)Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,91(+1,3)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h5Jessheim, NM 201424.08.14
22,51(+1,4)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
22,60(+1,2)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922Asker, Askerlekene 201431.05.14
23,21(-0,9)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.897-h4Nadderud, DNB Tyrvinglekene13.06.14
24,02(+0,2)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.971-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,22(+1,4)Simen Halsen, Almenning IL04.05.973 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
24,57(+2,0)Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
24,68(-0,8)Marius Rygg, Hyen IL06.06.964-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 201416.08.14
24,75(+1,4)Simen Gram, Førde IL Friidrett20.06.961 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
24,77(-0,1)Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.997-sf2 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
-----10--------------------
24,89(+1,1)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
25,11(-0,3)Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.995-h4 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
25,76(-0,4)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
26,29(-0,4)Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.982 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
26,31(+1,3)Vidar Bjotveit, Jølster IL30.05.723 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
26,85(-0,8)Mathias Melheim, Olden IL01.03.992 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane23.05.14
27,97(+1,1)Odd Arild Løseth, Høyang IL - Friidrett20.02.691 (MV45)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
33,23(+1,1)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521 (MV60)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
40,77(+1,1)Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.491 (MV65)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,5(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.482 (MV65)Birmingham/GBR, Midland Veterans' League North Division28.05.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,20(+2,2)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.914-h6Clermont/FL/USA, NTC/PURE Athletics Spring Invitational26.04.14
22,54(+2,2)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.925-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
22,96(+3,4)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.897-h4Sioux Falls/SD/USA, Howard Wood Dakota Relays02.05.14
30,12(+2,6)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
31,28(+3,2)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48P (MV65)Abingdon/GBR, BMAF Outdoor Pentathlons08.06.14
31,36(+2,6)Aloizs Cacs (LAT), Jotun IL21.03.533 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
34,62(+5,2)Jørgen L, Rørvik, Førde IL Friidrett15.04.474 (MV65)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,98Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.915-h1Greveskogen, Tønsberg Grand Prix24.05.14
51,41Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DHerentals/BEL, Open PK meerkamp31.05.14
53,09Marius Rygg, Hyen IL06.06.964-h1 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
53,72Vegard Steen Eikeland, Førde IL Friidrett12.07.962 (G-18/19)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
53,92Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.983-h3 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
54,29Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-17)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
54,36Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
54,44Erlend Henjesand, Syril IL08.07.992-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
54,60Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
55,75Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.981 (G-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
-----10--------------------
57,96Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.998-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
58,80Vidar Bjotveit, Jølster IL30.05.725 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,04,98Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.584 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
1,13,75Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48D (MV65)Birmingham/GBR, BMAF Decathlon Championships20.09.14
1,15,94Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,9Rolf Kåre Østerbø, Hornindal IL07.09.991 (G-15)Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,84Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.982-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,03,17Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.982-h1 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,04,64Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
2,05,30Erlend Henjesand, Syril IL08.07.992-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,05,50Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.742 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,07,03Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.992-h1 (G-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
2,16,04Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.994-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
2,18,27Vidar Bjotveit, Jølster IL30.05.724 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,18,42Torleiv Straume jr., Hyen IL01.03.971 (G-17)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
2,20,26Vegard Albert Vereide, Gloppen Friidrettslag16.03.725 (MV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
-----10--------------------
2,22,54Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.583 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,30,13Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,46,26Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751 (MV35)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
3,01,71Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
3,33,90Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.491 (MV65)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,09,57Eivind Øygard, Jølster IL18.02.9210Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
4,22,61Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.981-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201419.06.14
4,32,0Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.991 (G-15)Førde, Coop Challenge13.09.14
4,32,74Erlend Henjesand, Syril IL08.07.991 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
4,34,89Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.971 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
4,37,3Erik Johannessen Skrede, Førde IL Friidrett07.09.992 (G-15)Førde, Coop Challenge13.09.14
4,39,48Robin Wathne Nedrehagen, Syril IL27.02.993 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
4,42,7Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Gloppen, Seriestemne28.10.14
4,45,20Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.982 (G-16)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201415.05.14
4,47,33Andreas Mjelstad, Syril IL21.09.994 (G-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
-----10--------------------
4,51,5Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV35)Førde, Coop Challenge13.09.14
5,03,33Simen Halsen, Almenning IL04.05.971 (G-17)Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
5,04,82Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DHerentals/BEL, Open PK meerkamp01.06.14
5,37,2Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV60)Gloppen, Seriestemne28.10.14
5,46,0Rolf Kåre Østerbø, Hornindal IL07.09.991 (G-15)Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14
5,56,62Reidar Eide, Førde IL Friidrett14.09.545 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
6,24,10Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
6,46,30Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48P (MV65)Abingdon/GBR, BMAF Outdoor Pentathlons08.06.14

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,15,00Vetle Uhre Hammersvik, Førde IL Friidrett28.01.992 (G-15)Fana, Framolekene 201401.06.14
6,42,94Brage Burø Sunde, Førde IL Friidrett04.02.992 (G-15)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,45,58Eivind Øygard, Jølster IL18.02.921Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
8,49,49Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.924Fana, Framolekene 201401.06.14
8,50,30Jon Rolf Skamo Hope, Hyen IL17.02.983 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
9,26,31Eigil Magne Instebø, Gloppen Friidrettslag21.12.834Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
9,32,28Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.9810 (G-16)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201407.09.14
11,01,66Torleiv Straume jr., Hyen IL01.03.971 (G-17)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
11,12,49Joar Sunde, Olden IL05.03.701 (MV40)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
11,24,11Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.542 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
11,45,64Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.504 (MV60)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
13,56,43Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
-----10--------------------
16,15,47Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.491 (MV65)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,14,41Eigil Magne Instebø, Gloppen Friidrettslag21.12.831Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
16,15,80Sigbjørn Bøtun, Vik IL30.12.924Yankton/SD/USA, Mount Marty Twilight22.04.14
17,03,85Odd Arild Løseth, Høyang IL - Friidrett20.02.691 (MV45)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
17,20,0Andreas Rauset, Sandane Turn og Idrettslag09.10.971 (G-17)Gloppen, Seriestemne28.10.14
19,11,2Eivind Rauset, Gloppen Friidrettslag07.10.681 (MV45)Gloppen, Seriestemne28.10.14
26,37,59Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.491 (MV65)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,46,8Eigil Magne Instebø, Gloppen Friidrettslag21.12.831Gloppen, Seriestemne28.10.14

20000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,19,58,14Torbjørn Os, Tambarskjelvar IL28.02.693Førde, Coop Challenge13.09.14

1 times løp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16814mEigil Magne Instebø, Gloppen Friidrettslag21.12.833Førde, Coop Challenge13.09.14
15877mThomas Kristiansen Grønfur, Førde IL Friidrett16.09.804Førde, Coop Challenge13.09.14
15347mTerje Lyngstad, Jølster IL30.12.665Førde, Coop Challenge13.09.14

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,27(+1,5)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DNittedal, NM/UM Mangekamp 201431.08.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,09(+3,2)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.894Jessheim, NM 201422.08.14

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,59Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial02.08.14

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,48,0Bjørn Petter Rygg, Hyen IL18.03.651 (MV45)Gloppen, Seriestemne 403.09.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,01Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DNittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
1,81Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
1,25Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.484 (MV65)Telford/GBR, Midland Veterans' League North Division30.04.14
1,23Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531 (MV60)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,30Daniel Hessvik Holm, Svelgen T & IF22.07.931Fana, Framolekene 201430.05.14
4,15Tor-Inge Øvrebotten Myrhol, Svelgen T & IF24.12.8812Sioux Falls/SD/USA, Howard Wood Dakota Relays03.05.14
3,66Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DHerentals/BEL, Open PK meerkamp01.06.14
2,80Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.992 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
2,10Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48D (MV65)Birmingham/GBR, BMAF Decathlon Championships21.09.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,81(-0,4)Jostein Joshua Fossøy, Florø Turn og IF01.09.922 (MJ22)Fredrikstad, Junior NM 201409.08.14
6,75(-0,1)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.896Azusa/CA/USA, Bryan Clay Invitational18.04.14
6,71(+0,6)Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
6,16(+0,7)Vidar Hatlem, Gloppen Friidrettslag15.08.974 (G-17)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
5,87(+1,5)Bendik Weltzien, Almenning IL12.05.972 (G-17)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
5,28(-1,5)Steffen Nathan Hatlelid, Hornindal IL05.05.991 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
5,28(+0,9)Johan Lothe, Brodd IL23.03.991 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
5,20(+0,0)Jakob Straume, Hyen IL03.12.981 (G-16)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
5,20(+1,1)Ingar Hjelle, Oppstryn IL04.10.991 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
5,00(+1,5)Mathias Melheim, Olden IL01.03.99 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane23.08.14
-----10--------------------
4,89(-1,4)Kristian Stokkenes, Eid IL03.10.992 (G-15)Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
4,57(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48P (MV65)Abingdon/GBR, BMAF Outdoor Pentathlons08.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,19(+2,2)Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane23.08.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,56Espen Stølen, Stryn T og IL29.07.992 (G-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,19(+0,5)Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.834Jessheim, NM 201424.08.14
12,59(-0,1)Marius Rygg, Hyen IL06.06.964 (G-18/19)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201406.09.14
11,65(+1,0)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.55 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
11,44(-0,5)Robert Løland, Hyllestad IL29.01.991 (G-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
9,64(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481 (MV65)Birmingham/GBR, Midland Veterans' League North Division28.05.14
7,12(+1,5)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.37 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,89(+2,3)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551 (MV55)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
7,35(+3,0)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.371 (MV75)Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,72Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Gloppen, Loggane Open14.09.14
12,64Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DNittedal, NM/UM Mangekamp 201430.08.14
9,90Eivind Johan Stavang, Florø Turn og IF08.03.822Ålesund, Seriestevne15.09.14
6,97Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751 (MV35)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,36Thomas Mardal, Sandane Turn og Idrettslag16.04.971 (G-17)Gloppen, Kaststemne30.09.14
43,09Henrik Holmberg, Vik IL23.09.897Sioux Falls/SD/USA, Howard Wood Dakota Relays02.05.14

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,95Steinar Kleppe, Florø Turn og IF06.03.881Bergen, Kastkarusell 726.08.14
54,00Evald Osnes Devik, Brodd IL19.04.951 (G-18/19)Gloppen, Loggane Open14.09.14
50,83Hans Sande, Brodd IL06.02.966Florø, Norwegian Grand Prix Florø 201407.06.14

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
67,03Inge Olai Svanøe Tansø, Florø Turn og IF16.03.881Fana, Framolekene 201429.05.14
51,04Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DNittedal, NM/UM Mangekamp 201431.08.14
42,93Hans Sande, Brodd IL06.02.961 (G-18/19)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6757Henrik Holmberg, Vik IL
11,40(-0,5)-6,66(-0,8)-12,64-2,01-51,91-15,27(+1,5)-38,96-3,50-51,04-5,07,80
23.09.893Nittedal, NM/UM Mangekamp 201431.08.14

Jenter 13

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22(+1,1)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011-fi Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
8,81(-0,1)Selma Flo-Munch, Oppstryn IL13.02.011-h1Ørsta, Sparebank1 leikane09.06.14
9,12(+0,3)Elemine Josefine Ellingsund, Eikefjord IL13.10.016-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
9,22(+1,1)Hege Gjesdal, Hyen IL27.12.015-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
9,31(-0,9)June Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL16.03.015-h1Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
9,46(+0,2)Selina Hukset, Florø Turn og IF04.01.011Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
9,52(+0,2)Mathilde Dale, Florø Turn og IF09.02.012Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
9,56(+0,1)Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.011Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
9,64(+0,0)Jannicke Melheim, Olden IL14.01.014Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
9,74(-0,3)Kaisa Vollsnes Wemby, Oppstryn IL16.10.013-h3Ørsta, Sparebank1 leikane09.06.14
-----10--------------------
9,86(+0,2)Tabarak Obaid Kasem, Florø Turn og IF27.04.013Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
9,96(+0,4)Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.012Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
9,98(+0,2)Kristina Udberg, Florø Turn og IF06.08.014Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
10,34(+0,0)Lene Christensen, Haugen IL17.06.016Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
10,37(+0,1)Emilie Storkås, Førde IL Friidrett18.09.013Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
10,93(+0,1)Sofie Gjesholm Haugland, Førde IL Friidrett13.11.014Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,49(+0,2)Wiktoria Raulin (POL), Florø Turn og IF22.05.015Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,80(+2,2)Selma Flo-Munch, Oppstryn IL13.02.011Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
9,29(+2,2)Ingrid Anita Espe, Haugen IL17.02.013Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
9,50(+2,2)Kaisa Vollsnes Wemby, Oppstryn IL16.10.014Hornindal, Honndalsleikane15.06.14

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,94(-2,3)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011Fana, Karabinlekene 201411.05.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,46(+0,0)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.012-h2Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
14,92(+0,0)Hege Gjesdal, Hyen IL27.12.011Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
15,26(-0,3)Jannicke Melheim, Olden IL14.01.015-h5Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,19(+2,2)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
14,67(+2,2)Elemine Josefine Ellingsund, Eikefjord IL13.10.014-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
14,88(+2,2)Hege Gjesdal, Hyen IL27.12.015-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,47Solveig Heimsæter, Hyen IL20.04.011Gloppen, Seriestemne 320.08.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,09(+0,9)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201429.06.14
30,10(+0,2)Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.013Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,2(+0,0)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.012-h3Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,04(+3,3)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.013-h2Leikvang, Bergenslekene 201421.09.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,16,51Mathilde Dale, Florø Turn og IF09.02.011Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
1,24,43Kristina Udberg, Florø Turn og IF06.08.012Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,98Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
1,46,78Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.013Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
1,52,97Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.015Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
1,58,81Kaisa Vollsnes Wemby, Oppstryn IL16.10.011Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
2,22,7Emilie Storkås, Førde IL Friidrett18.09.012Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
2,27,16Lene Christensen, Haugen IL17.06.012Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
2,28,0Sofie Gjesholm Haugland, Førde IL Friidrett13.11.013Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
2,29,02Selma Flo-Munch, Oppstryn IL13.02.012Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,10,79Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.012Fana, Framolekene 201431.05.14
5,13,78Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.014Fana, Framolekene 201431.05.14

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,21(+0,7)Ine Sofie Strand, Breimsbygda IL10.11.016Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14

200 meter hekk (68,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,33(+1,4)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.012-h2Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51,33Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.012Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
6,00,02Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.013Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,16,8Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.011Fana, Søftelands avslutningsstevne01.11.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30Selma Flo-Munch, Oppstryn IL13.02.011Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
1,25Kaisa Vollsnes Wemby, Oppstryn IL16.10.012Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
1,21Gyrid Øygard, Jølster IL23.05.0110Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
1,20Hege Gjesdal, Hyen IL27.12.017Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,09(+0,8)Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
4,35(-2,1)Selma Flo-Munch, Oppstryn IL13.02.011Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
4,18(-0,3)Mathilde Dale, Florø Turn og IF09.02.011Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
4,14(+1,1)Hege Gjesdal, Hyen IL27.12.011Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
4,06(+0,8)June Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL16.03.0111Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
3,98(-2,0)Kaisa Vollsnes Wemby, Oppstryn IL16.10.013Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
3,90(-1,0)Ingrid Anita Espe, Haugen IL17.02.014Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
3,88(-0,1)Tabarak Obaid Kasem, Florø Turn og IF27.04.011Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
3,78(-2,4)Elemine Josefine Ellingsund, Eikefjord IL13.10.0125Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
3,53(-0,2)Kristina Udberg, Florø Turn og IF06.08.013Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
-----10--------------------
3,18(-0,8)Lene Christensen, Haugen IL17.06.015Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
3,17(+0,2)Emilie Storkås, Førde IL Friidrett18.09.012Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
2,90(+0,3)Sofie Gjesholm Haugland, Førde IL Friidrett13.11.013Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,24(-0,4)Wiktoria Raulin (POL), Florø Turn og IF22.05.014Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14

Tresteg (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14(+1,2)Lisa Måren Løseth, Høyang IL - Friidrett16.02.019Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14

Kule 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,81Jannicke Melheim, Olden IL14.01.014Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
8,97Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
8,43Kaisa Vollsnes Wemby, Oppstryn IL16.10.012Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
8,43Hege Gjesdal, Hyen IL27.12.017Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
8,26Lene Christensen, Haugen IL17.06.012Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
8,15Mathilde Dale, Florø Turn og IF09.02.011Florø, KONGLE Floraleikane27.08.14
8,07Elemine Josefine Ellingsund, Eikefjord IL13.10.019Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
8,00Selma Flo-Munch, Oppstryn IL13.02.014Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
7,59Kristina Udberg, Florø Turn og IF06.08.012Florø, GDF Suez Floraleikane Runde I06.05.14
7,39Solveig Heimsæter, Hyen IL20.04.015Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
-----10--------------------
6,96Selina Hukset, Florø Turn og IF04.01.012Florø, KONGLE Floraleikane27.08.14
6,35Tabarak Obaid Kasem, Florø Turn og IF27.04.013Florø, KONGLE Floraleikane27.08.14

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,96Solveig Heimsæter, Hyen IL20.04.011Gloppen, Seriestevne21.05.14

Diskos 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,64Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
18,62Lene Christensen, Haugen IL17.06.016Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14

Slegge 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,56Solveig Heimsæter, Hyen IL20.04.011Gloppen, Seriestemne 403.09.14
22,19Lene Christensen, Haugen IL17.06.016Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,54Selma Flo-Munch, Oppstryn IL13.02.011Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
25,77Kaisa Vollsnes Wemby, Oppstryn IL16.10.012Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
11,66Lene Christensen, Haugen IL17.06.011Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Liten Ball 150gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
46,33Jennifer Mjøs, Aurland IL07.02.011Fana, Karabinlekene 201409.05.14

Jenter 14

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,22(-0,3)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h1Leirvik, Stordleikane 201416.08.14
8,54(-0,3)Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.002Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
8,73(+1,0)Ingri-Eline Vik, Stryn T og IL04.07.003-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
8,75(+1,7)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.002-h6Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14
8,95(-1,2)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.002-h1Ulsteinvik, Dimnaleikane24.05.14
9,35(-0,3)Adrianne Akse, Hyllestad IL27.03.003Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
9,42(+0,7)Gunn Christensen, Haugen IL08.04.001Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
9,63(-0,1)Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.002Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
9,77(+0,7)Helene Beines Førde, Eid IL30.03.002Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
9,96(-0,1)Synneva Iren Kvile, Førde IL Friidrett02.06.003Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87(+2,3)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
9,04(+2,3)Gunn Christensen, Haugen IL08.04.002Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
9,24(+2,3)Julie Haugen, Hornindal IL29.08.003Hornindal, Honndalsleikane15.06.14

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,83(-1,5)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.003-fi-AHelsingborg/SWE, Öresundsspelen 201406.07.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,41(+1,2)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
13,55(-1,1)Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.001Hareid, Hadarleikane 201429.06.14
14,12(+1,0)Ingri-Eline Vik, Stryn T og IL04.07.004-h4Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
14,40(+0,0)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.003Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,39(+2,5)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.003-fi-ALillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,53(+0,9)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h2Leirvik, Stordleikane 201417.08.14
27,16(-0,6)Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.001Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
29,52(-1,2)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.002Ulsteinvik, Dimnaleikane23.05.14
30,18(+2,0)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.003-h1Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
30,30(-0,3)Julie Haugen, Hornindal IL29.08.004Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
31,53(-0,6)Gunn Christensen, Haugen IL08.04.004Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,28(+3,2)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h2Leikvang, Bergenslekene 201421.09.14
29,48(+3,4)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.002-h1Leikvang, Bergenslekene 201421.09.14

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,09Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001-h1Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 201405.07.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,59Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001 (J-15)Fana, Framolekene 201401.06.14
1,01,26Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.001 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane23.08.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,39,49Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001Fana, Gneistspelen 201423.08.14
1,40,05Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.001Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
1,46,33Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001Ulsteinvik, Dimnaleikane23.05.14
1,48,77Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.006Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
1,49,17Julie Haugen, Hornindal IL29.08.009Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
1,58,0Synneva Iren Kvile, Førde IL Friidrett02.06.002Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
2,00,55Gunn Christensen, Haugen IL08.04.003Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
2,02,5Helene Beines Førde, Eid IL30.03.003Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,25,03Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.001Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
2,34,98Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001Ulsteinvik, Dimnaleikane24.05.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,09,54Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.003Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
5,09,93Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.004Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
5,34,23Julie Haugen, Hornindal IL29.08.008Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14

60 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,15(+1,5)Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.001Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
10,70(+1,8)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.003-h1Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14
13,07(+1,5)Gunn Christensen, Haugen IL08.04.003Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,39(+2,6)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.003Leikvang, Bergenslekene 201421.09.14

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,35(+1,6)Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.001-h1Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
33,91(-0,1)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.001Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,52,58Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14

Kappgang 2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,43,1Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.002Fana, Søftelands avslutningsstevne01.11.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.004Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
1,35Gunn Christensen, Haugen IL08.04.001Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
1,10Kristi Bakketun, Hyen IL11.06.002Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07Gunn Christensen, Haugen IL08.04.003Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,98(-0,1)Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.001Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
4,81(+1,1)Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL23.08.006-grp2 Nadderud, DNB Tyrvinglekene13.06.14
4,53(-1,8)Ingri-Eline Vik, Stryn T og IL04.07.005Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
4,45(-1,7)Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.002Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
4,31(+0,9)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.003Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
4,24(-0,8)Gunn Christensen, Haugen IL08.04.001Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
3,86(+0,0)Julie Haugen, Hornindal IL29.08.005Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
3,66(-0,3)Helene Beines Førde, Eid IL30.03.002Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
3,55(-0,2)Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.003Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
3,02(-0,2)Synneva Iren Kvile, Førde IL Friidrett02.06.004Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02(+3,0)Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.004 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane23.08.14

Lengde (Sone 0,5m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,27(+1,1)Alice K. Hugøy, Florø Turn og IF31.12.001Florø, KONGLE Floraleikane27.08.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25(+1,7)Gunn Christensen, Haugen IL08.04.005Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,68Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.001Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
6,80Helene Beines Førde, Eid IL30.03.001Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
6,46Gunn Christensen, Haugen IL08.04.002Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14
6,13Ane Brekke, Førde IL Friidrett27.12.002Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14
5,87Synneva Iren Kvile, Førde IL Friidrett02.06.003Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,02Julie Haugen, Hornindal IL29.08.008Osterøy, Peab-lekene 201413.09.14

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,64Julie Haugen, Hornindal IL29.08.006Osterøy, Peab-lekene 201414.09.14
13,07Helene Beines Førde, Eid IL30.03.001Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,25Ylinn Tennebø, Almenning IL10.01.001Hareid, Hadarleikane 201429.06.14
28,99Mariell Taraldset, Hornindal IL03.10.002Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
22,97Gunn Christensen, Haugen IL08.04.003Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
14,62Julie Haugen, Hornindal IL29.08.004Hornindal, Honndalsleikane15.06.14

Jenter 15

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62(-0,5)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.995-h3Fana, Framolekene 201431.05.14
8,82(+0,6)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.993-h2Fana, Framolekene 201431.05.14
9,27(-0,5)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.997-h3Fana, Framolekene 201431.05.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,50(-1,2)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.991Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
13,56(-0,7)Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.992Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
13,75(+0,0)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
14,10(+0,5)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.997-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
14,53(-0,7)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.995Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,44(+2,4)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,98(+0,1)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
28,35(+2,0)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.992-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
29,16(+2,0)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.994-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,87(+2,4)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40,82Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991-h1Fana, Gneistspelen 201423.08.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,73Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991Fana, Framolekene 201430.05.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,43,79Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991Fana, Framolekene 201431.05.14

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,33,04Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,35Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.992Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
1,30Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991Oppstryn, Seriestemne28.05.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,76(+1,6)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.995Ørsta, Ørstaleikane23.08.14
3,57(+0,9)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,99Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991Oppstryn, Seriestemne18.06.14

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,23Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991Gloppen, Loggane Open11.05.14
7,81Malin Isane Førde, Fjellhug/Vereide IL12.08.991Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201415.05.14
7,23Tonje Larsen, Jotun IL10.01.991Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
6,35Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991Oppstryn, Seriestemne18.06.14

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,67Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.993Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
23,69Malin Isane Førde, Fjellhug/Vereide IL12.08.992Gloppen, Loggane Open31.08.14

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,88Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.993Fana, Framolekene 201401.06.14
32,14Malin Isane Førde, Fjellhug/Vereide IL12.08.994Fana, Framolekene 201401.06.14

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,22Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991Gloppen, Loggane Open14.09.14
35,98Malin Isane Førde, Fjellhug/Vereide IL12.08.991Gloppen, Loggane Open31.08.14
23,21Tonje Larsen, Jotun IL10.01.993Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,50Malin Isane Førde, Fjellhug/Vereide IL12.08.991Gloppen, Loggane Open31.08.14

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,82Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991Oppstryn, Seriestemne18.06.14
13,04Tonje Larsen, Jotun IL10.01.991Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Jenter 16

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,90(+0,0)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983 (J-17)Fana, Framolekene 201401.06.14
13,46(+0,1)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982-h3Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
14,10(-1,2)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.981Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,68(+0,7)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982 (J-17)Fana, Framolekene 201430.05.14
27,31(+0,1)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.981Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
29,00(-0,4)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.983Fana, Framolekene 201430.05.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,29(+2,9)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.981-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,74Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,59,68Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.981Hornindal, Honndalsleikane15.06.14

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,45(+0,6)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-17)Fana, Framolekene 201430.05.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981Byrkjelo, Loggane Open28.09.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,07Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,14Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981Oppstryn, Seriestemne18.06.14

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,86Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
20,89Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.981Hornindal, Honndalsleikane15.06.14

Jenter 17

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,56(-1,0)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,95Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,50(+1,8)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971-h1Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,58Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.973-h2Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,21,11Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.976-h2Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,64(-1,7)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971Byrkjelo, Loggane Open28.09.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,19(+0,8)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Jenter 18/19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,03(-1,2)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
13,52(+0,0)Katrin Furehaug Weum, Syril IL13.07.963Fana, Framolekene 201401.06.14
14,07(-1,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.951 (KJ)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
14,54(-1,2)Ailin Hammerset Svardal, Florø Turn og IF03.03.962 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,71(+1,7)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
4,09(+0,6)Ailin Hammerset Svardal, Florø Turn og IF03.03.962 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,28Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.963-fi (KJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14

Jenter 20/22

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,84Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.921 (KS)Byrkjelo, Loggane Open19.10.14

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,10Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.923 (KJ22)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,05Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.922 (KS)København/DEN, Nordic-Baltic U23 Championships27.07.14

Kvinner Junior 15-19

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62(-0,5)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.995-h3 (J-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
8,82(+0,6)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.993-h2 (J-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
9,27(-0,5)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.997-h3 (J-15)Fana, Framolekene 201431.05.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,90(+0,0)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983 (J-17)Fana, Framolekene 201401.06.14
13,03(-1,2)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
13,46(+0,1)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982-h3 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
13,50(-1,2)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.991 (J-15)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
13,52(+0,0)Katrin Furehaug Weum, Syril IL13.07.963 (J-18/19)Fana, Framolekene 201401.06.14
13,56(-0,7)Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.992 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
13,56(-1,0)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-17)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
13,75(+0,0)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
14,07(-1,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.951 (KJ)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
14,10(-1,2)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.981 (J-16)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
-----10--------------------
14,10(+0,5)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.997-h2 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
14,53(-0,7)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.995 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
14,54(-1,2)Ailin Hammerset Svardal, Florø Turn og IF03.03.962 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,44(+2,4)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,95Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971 (J-17)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,50(+1,8)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971-h1 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
26,68(+0,7)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982 (J-17)Fana, Framolekene 201430.05.14
27,31(+0,1)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.981 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
27,98(+0,1)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
28,35(+2,0)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.992-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
29,00(-0,4)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.983 (J-16)Fana, Framolekene 201430.05.14
29,16(+2,0)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.994-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,29(+2,9)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.981-h2 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
27,87(+2,4)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994-h2 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,58Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.973-h2 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
1,03,74Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982-h1 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40,82Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991-h1 (J-15)Fana, Gneistspelen 201423.08.14
1,59,68Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.981 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane15.06.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,73Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991 (J-15)Fana, Framolekene 201430.05.14
2,21,11Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.976-h2 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,43,79Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991 (J-15)Fana, Framolekene 201431.05.14

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,33,04Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991 (J-15)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,45(+0,6)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-17)Fana, Framolekene 201430.05.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981 (J-16)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
1,35Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.992 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
1,30Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991 (J-15)Oppstryn, Seriestemne28.05.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981 (J-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,76(+1,6)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.995 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane23.08.14
4,71(+1,7)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
4,64(-1,7)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971 (J-17)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
4,09(+0,6)Ailin Hammerset Svardal, Florø Turn og IF03.03.962 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
3,57(+0,9)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991 (J-15)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,21Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-16)Oppstryn, Seriestemne18.06.14
3,99Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991 (J-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,19(+0,8)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971 (J-17)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,28Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
9,07Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
8,23Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991 (J-15)Gloppen, Loggane Open11.05.14
7,81Malin Isane Førde, Fjellhug/Vereide IL12.08.991 (J-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201415.05.14
7,23Tonje Larsen, Jotun IL10.01.991 (J-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
6,35Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991 (J-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.14

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.963-fi Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,67Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.993 (J-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
23,69Malin Isane Førde, Fjellhug/Vereide IL12.08.992 (J-15)Gloppen, Loggane Open31.08.14

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,88Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.993 (J-15)Fana, Framolekene 201401.06.14
32,14Malin Isane Førde, Fjellhug/Vereide IL12.08.994 (J-15)Fana, Framolekene 201401.06.14

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,22Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991 (J-15)Gloppen, Loggane Open14.09.14
35,98Malin Isane Førde, Fjellhug/Vereide IL12.08.991 (J-15)Gloppen, Loggane Open31.08.14
23,21Tonje Larsen, Jotun IL10.01.993 (J-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,50Malin Isane Førde, Fjellhug/Vereide IL12.08.991 (J-15)Gloppen, Loggane Open31.08.14

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,14Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-16)Oppstryn, Seriestemne18.06.14
14,82Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991 (J-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.14
13,04Tonje Larsen, Jotun IL10.01.991 (J-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,86Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
20,89Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.981 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane15.06.14

Kvinner Junior 15-22

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62(-0,5)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.995-h3 (J-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
8,82(+0,6)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.993-h2 (J-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
9,27(-0,5)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.997-h3 (J-15)Fana, Framolekene 201431.05.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,90(+0,0)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983 (J-17)Fana, Framolekene 201401.06.14
13,03(-1,2)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
13,46(+0,1)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982-h3 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
13,50(-1,2)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.991 (J-15)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
13,52(+0,0)Katrin Furehaug Weum, Syril IL13.07.963 (J-18/19)Fana, Framolekene 201401.06.14
13,56(-0,7)Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.992 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
13,56(-1,0)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-17)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
13,75(+0,0)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
14,07(-1,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.951 (KJ)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
14,10(-1,2)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.981 (J-16)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
-----10--------------------
14,10(+0,5)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.997-h2 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
14,53(-0,7)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.995 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
14,54(-1,2)Ailin Hammerset Svardal, Florø Turn og IF03.03.962 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,44(+2,4)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,95Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971 (J-17)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,50(+1,8)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971-h1 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
26,68(+0,7)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982 (J-17)Fana, Framolekene 201430.05.14
27,31(+0,1)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.981 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
27,98(+0,1)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
28,35(+2,0)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.992-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
29,00(-0,4)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.983 (J-16)Fana, Framolekene 201430.05.14
29,16(+2,0)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.994-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,29(+2,9)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.981-h2 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
27,87(+2,4)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994-h2 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,58Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.973-h2 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
1,03,74Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982-h1 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40,82Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991-h1 (J-15)Fana, Gneistspelen 201423.08.14
1,59,68Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.981 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane15.06.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,73Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991 (J-15)Fana, Framolekene 201430.05.14
2,21,11Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.976-h2 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,43,79Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991 (J-15)Fana, Framolekene 201431.05.14

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,33,04Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991 (J-15)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14

100 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,45(+0,6)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.981 (J-17)Fana, Framolekene 201430.05.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981 (J-16)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
1,35Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.992 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
1,30Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991 (J-15)Oppstryn, Seriestemne28.05.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981 (J-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,76(+1,6)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.995 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane23.08.14
4,71(+1,7)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
4,64(-1,7)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971 (J-17)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
4,09(+0,6)Ailin Hammerset Svardal, Florø Turn og IF03.03.962 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
3,57(+0,9)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991 (J-15)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,21Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-16)Oppstryn, Seriestemne18.06.14
3,99Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991 (J-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,19(+0,8)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971 (J-17)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,28Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.961 (J-18/19)Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
9,07Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
8,23Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991 (J-15)Gloppen, Loggane Open11.05.14
7,81Malin Isane Førde, Fjellhug/Vereide IL12.08.991 (J-15)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201415.05.14
7,23Tonje Larsen, Jotun IL10.01.991 (J-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
6,35Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991 (J-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.14

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,86Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.963-fi (KJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
10,84Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.921 (KS)Byrkjelo, Loggane Open19.10.14

Diskos 750gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,67Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.993 (J-15)Haugesund, Ungdomsmesterskapet 201405.09.14
23,69Malin Isane Førde, Fjellhug/Vereide IL12.08.992 (J-15)Gloppen, Loggane Open31.08.14

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
43,10Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.923 (KJ22)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14

Slegge 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,88Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.993 (J-15)Fana, Framolekene 201401.06.14
32,14Malin Isane Førde, Fjellhug/Vereide IL12.08.994 (J-15)Fana, Framolekene 201401.06.14

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,22Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.991 (J-15)Gloppen, Loggane Open14.09.14
35,98Malin Isane Førde, Fjellhug/Vereide IL12.08.991 (J-15)Gloppen, Loggane Open31.08.14
23,21Tonje Larsen, Jotun IL10.01.993 (J-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,05Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.922 (KS)København/DEN, Nordic-Baltic U23 Championships27.07.14
30,50Malin Isane Førde, Fjellhug/Vereide IL12.08.991 (J-15)Gloppen, Loggane Open31.08.14

Spyd 400gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,14Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-16)Oppstryn, Seriestemne18.06.14
14,82Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991 (J-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.14
13,04Tonje Larsen, Jotun IL10.01.991 (J-15)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,86Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
20,89Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.981 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane15.06.14

Kvinner Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62(-0,5)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.995-h3 (J-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
8,82(+0,6)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.993-h2 (J-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
9,27(-0,5)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.997-h3 (J-15)Fana, Framolekene 201431.05.14

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,90(+0,0)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.983 (J-17)Fana, Framolekene 201401.06.14
13,03(-1,2)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
13,46(+0,1)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982-h3 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
13,50(-1,2)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.991 (J-15)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
13,52(+0,0)Katrin Furehaug Weum, Syril IL13.07.963 (J-18/19)Fana, Framolekene 201401.06.14
13,56(-0,7)Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.992 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
13,56(-1,0)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971 (J-17)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
13,75(+0,0)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201420.09.14
14,07(-1,2)Anna Catharina Mølster, Florø Turn og IF02.08.951 (KJ)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
14,10(-1,2)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.981 (J-16)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
-----10--------------------
14,10(+0,5)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.997-h2 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14
14,53(-0,7)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.995 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
14,54(-1,2)Ailin Hammerset Svardal, Florø Turn og IF03.03.962 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,44(+2,4)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201422.06.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,95Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971 (J-17)Gloppen, Distriktsmeisterskap Nordfjord04.06.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,50(+1,8)Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.971-h1 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
26,68(+0,7)Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF13.01.982 (J-17)Fana, Framolekene 201430.05.14
27,31(+0,1)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.981 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
27,98(+0,1)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo04.07.14
28,35(+2,0)Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.992-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
29,00(-0,4)Idun Hatlemark, Florø Turn og IF07.04.983 (J-16)Fana, Framolekene 201430.05.14
29,16(+2,0)Olina Roset, Sandane Turn og Idrettslag16.12.994-h1 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,29(+2,9)Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.981-h2 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14
27,87(+2,4)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.994-h2 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene 201420.06.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
59,58Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.973-h2 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14
1,03,74Linnea Holsen Meier, Førde IL Friidrett14.05.982-h1 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201421.06.14

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40,82Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991-h1 (J-15)Fana, Gneistspelen 201423.08.14
1,59,68Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.981 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane15.06.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,73Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991 (J-15)Fana, Framolekene 201430.05.14
2,21,11Ingrid Hjelle Roset, Sandane Turn og Idrettslag13.02.976-h2 (J-17)Nadderud, DNB Tyrvinglekene14.06.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,43,79Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991 (J-15)Fana, Framolekene 201431.05.14
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,91Kia Gemechu Megersa (ETH), Sogndal IL13.10.841Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,33,04Inga Kårstad Skaar, Førde IL Friidrett27.08.991 (J-15)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,45,41Kia Gemechu Megersa (ETH), Sogndal IL13.10.841Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,17,95Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801Jessheim, NM 201422.08.14

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,04,2Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.802København/DEN, Nordisk mesterskap kappgang13.09.14

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,50,74Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.802København/DEN, Nordisk mesterskap kappgang13.09.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV35)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
1,45Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981 (J-16)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
1,35Andrine Mathea Englund Mårstøl, Eid IL27.05.992 (J-15)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14
1,30Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991 (J-15)Oppstryn, Seriestemne28.05.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Ingeborg Raftevold, Gloppen Friidrettslag31.08.981 (J-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,76(+1,6)Jenny Vik Skrede, Stryn T og IL14.01.995 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane23.08.14
4,71(+1,7)Lisa Sørstrand Haugen, Florø Turn og IF17.02.961 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
4,64(-1,7)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971 (J-17)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
4,09(+0,6)Ailin Hammerset Svardal, Florø Turn og IF03.03.962 (J-18)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14
3,57(+0,9)Ingalill Stang, Førde IL Friidrett15.05.991 (J-15)Florø, Fjord 1 Ungdomsleikar 201407.06.14

Ikke godkjente resultater
Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,21Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-16)Oppstryn, Seriestemne18.06.14
3,99Benedikte Skaare Tjellaug, Oppstryn IL01.02.991 (J-15)Oppstryn, Seriestemne18.06.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,19(+0,8)Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL16.07.971 (J-17)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
6,37(-1,5)Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.422 (KV70)Izmir/TUR, European Veterans Athletics Championships28.08.14

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,19Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.753Jessheim, NM 201423.08.14
11,86Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.963-fi (KJ19)Fredrikstad, Junior NM 201408.08.14
10,84Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.921Byrkjelo, Loggane Open19.10.14
10,74Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.902Byrkjelo, Loggane Open19.10.14
9,61Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV35)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
9,09Marianne Engebø, Førde IL Friidrett20.01.702 (KV40)Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
7,58Eli Johanne Mjellem, Hyen IL16.07.861Gloppen, Kaststemne30.09.14
6,78Hilde Aa, Hyen IL01.12.711 (KV40)Gloppen, Kaststemne30.09.14
6,18Solfrid Utheim Rygg, Hyen IL07.01.691 (KV45)Gloppen, Kaststemne30.09.14

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,13Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.752Jessheim, NM 201422.08.14
48,62Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.901Gloppen, Loggane Open09.06.14
43,10Marit Årdalsbakke, Gloppen Friidrettslag11.05.923 (KJ22)Fredrikstad, Junior NM 201410.08.14
40,95Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open31.08.14
23,68Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421 (KV70)Sogndal, Seriestevne16.09.14

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,05Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.922København/DEN, Nordic-Baltic U23 Championships27.07.14
62,16Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.901Oslo/NIH, DNB Tyrvinglekene13.06.14
41,06Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV35)Gloppen, Loggane Open11.05.14
30,50Malin Isane Førde, Fjellhug/Vereide IL12.08.991 (J-15)Gloppen, Loggane Open31.08.14

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,76Marianne Engebø, Førde IL Friidrett20.01.701Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
31,39Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV35)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
25,86Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
20,89Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.981 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane15.06.14

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,10Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV35)Gloppen, Loggane Open11.05.14

Menn veteran 30-34

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,61(-0,8)Alexander Øen Ask, Førde IL Friidrett13.12.841 (MS)Førde, Åsen & Øvrelid-leikane 201422.05.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,26,31Eigil Magne Instebø, Gloppen Friidrettslag21.12.834 (MS)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,14,41Eigil Magne Instebø, Gloppen Friidrettslag21.12.831 (MS)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,46,8Eigil Magne Instebø, Gloppen Friidrettslag21.12.831 (MS)Gloppen, Seriestemne28.10.14

1 times løp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16814mEigil Magne Instebø, Gloppen Friidrettslag21.12.833 (MS)Førde, Coop Challenge13.09.14
15877mThomas Kristiansen Grønfur, Førde IL Friidrett16.09.804 (MS)Førde, Coop Challenge13.09.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,19(+0,5)Joakim Henrik Urdahl, Syril IL06.12.834 (MS)Jessheim, NM 201424.08.14

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,90Eivind Johan Stavang, Florø Turn og IF08.03.822 (MS)Ålesund, Seriestevne15.09.14

Menn veteran 35-39

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,51(-0,7)Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46,26Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,51,5Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, Coop Challenge13.09.14

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,97Marcus Vedeler, Eid IL05.04.751Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Menn veteran 40-44

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,51(-0,7)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,89(+1,1)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
26,31(+1,3)Vidar Bjotveit, Jølster IL30.05.723Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,36Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
58,80Vidar Bjotveit, Jølster IL30.05.725Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05,50Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.742Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,18,27Vidar Bjotveit, Jølster IL30.05.724Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
2,20,26Vegard Albert Vereide, Gloppen Friidrettslag16.03.725Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,42,7Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Gloppen, Seriestemne28.10.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,12,49Joar Sunde, Olden IL05.03.701Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14

Menn veteran 45-49

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
27,97(+1,1)Odd Arild Løseth, Høyang IL - Friidrett20.02.691Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,03,85Odd Arild Løseth, Høyang IL - Friidrett20.02.691Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
19,11,2Eivind Rauset, Gloppen Friidrettslag07.10.681Gloppen, Seriestemne28.10.14

20000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,19,58,14Torbjørn Os, Tambarskjelvar IL28.02.693 (MS)Førde, Coop Challenge13.09.14

1 times løp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15347mTerje Lyngstad, Jølster IL30.12.665 (MS)Førde, Coop Challenge13.09.14

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,48,0Bjørn Petter Rygg, Hyen IL18.03.651Gloppen, Seriestemne 403.09.14

Menn veteran 55-59

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,04,98Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.584Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,22,54Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.583Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,65(+1,0)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.55Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,89(+2,3)Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,70Jørn Gåsvær, Syril IL21.05.581Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14

Menn veteran 60-64

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,35(-0,7)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,86(+3,0)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
15,39(+3,0)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.524Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,5Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,23(+1,1)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,12(+2,6)Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
31,36(+2,6)Aloizs Cacs (LAT), Jotun IL21.03.533Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,30,13Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,37,2Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501Gloppen, Seriestemne28.10.14
5,56,62Reidar Eide, Førde IL Friidrett14.09.545Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,24,11Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.542Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
11,45,64Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.504Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14

300 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
58,88Aloizs Cacs (LAT), Jotun IL21.03.532Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,23Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,30Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL27.04.531Hornindal, Lagsmesterskap22.08.14

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,54Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.532Bergen, Kastkarusell 1018.10.14

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,78Per Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.03.501Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14
37,51Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Seriestemne28.10.14
32,03Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.531Bergen, Kastkarusell 1018.10.14

Slegge 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
44,08Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Seriestemne28.10.14

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,81Jørund Årdal, Gloppen Friidrettslag02.07.531Gloppen, Seriestemne28.10.14

Menn veteran 65-69

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,27(+0,0)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48DBirmingham/GBR, BMAF Decathlon Championships20.09.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,43(+2,4)Jørgen L, Rørvik, Førde IL Friidrett15.04.475Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
40,77(+1,1)Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.491Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,5(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.482Birmingham/GBR, Midland Veterans' League North Division28.05.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,28(+3,2)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48PAbingdon/GBR, BMAF Outdoor Pentathlons08.06.14
34,62(+5,2)Jørgen L, Rørvik, Førde IL Friidrett15.04.474Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,13,75Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48DBirmingham/GBR, BMAF Decathlon Championships20.09.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,33,90Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.491Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,46,30Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48PAbingdon/GBR, BMAF Outdoor Pentathlons08.06.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,15,47Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.491Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,37,59Olav O Lyslo, Gloppen Friidrettslag08.07.491Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14

100 meter hekk (84,0cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,97(+0,9)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48DBirmingham/GBR, BMAF Decathlon Championships21.09.14

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.484Telford/GBR, Midland Veterans' League North Division30.04.14

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48DBirmingham/GBR, BMAF Decathlon Championships21.09.14

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,57(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48PAbingdon/GBR, BMAF Outdoor Pentathlons08.06.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,64(ok)Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481Birmingham/GBR, Midland Veterans' League North Division28.05.14

Kule 5,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,35Matias Hope, Hyen IL15.04.471Gloppen, Kaststemne30.09.14
8,73Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48DBirmingham/GBR, BMAF Decathlon Championships20.09.14

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
33,83Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48DBirmingham/GBR, BMAF Decathlon Championships21.09.14

Diskos 1,5Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,98Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481Birmingham/GBR, Midland Veterans' League North Division28.05.14

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,22Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.48PAbingdon/GBR, BMAF Outdoor Pentathlons08.06.14

5 Kamp (Lengde-Spyd-200m-Diskos-1500m) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3198Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag
4,57(ok)-37,22-31,28(+3,2)-29,98-6,46,30
15.01.481Abingdon/GBR, BMAF Outdoor Pentathlons08.06.14

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-100mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5263Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag
15,27(+0,0)-4,15(+0,0)-8,73-1,24-1,13,75-23,97(+0,9)-33,83-2,10-30,62-6,59,06
15.01.481Birmingham/GBR, BMAF Decathlon Championships21.09.14

Menn veteran 75-79

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,15,94Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,01,71Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,24,10Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,56,43Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,12(+1,5)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.37Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,35(+3,0)Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.371Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,43Audun Holme, Førde IL Friidrett04.09.363Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14
9,11Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.392Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
35,05Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.391Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,84Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.391Gloppen, Nasjonalt stemne 201423.07.14
31,23Audun Holme, Førde IL Friidrett04.09.363Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14

VektKast 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,38Audun Holme, Førde IL Friidrett04.09.362Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14
11,18Gunnar Bolset, Førde IL Friidrett29.04.393Ravnanger, NM Veteran 201422.06.14

Menn veteran 80-84

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,12Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.314Ravnanger, NM Veteran 201420.06.14

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,86Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Seriestemne 517.09.14

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30,46Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,27Jørgen M Holme, Gloppen Friidrettslag13.06.311Gloppen, Kaststemne30.09.14

Kvinner veteran 30-34

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,02,91Kia Gemechu Megersa (ETH), Sogndal IL13.10.841 (KS)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo05.07.14

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,45,41Kia Gemechu Megersa (ETH), Sogndal IL13.10.841 (KS)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201431.08.14

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,17,95Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.801 (KS)Jessheim, NM 201422.08.14

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,04,2Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.802 (KS)København/DEN, Nordisk mesterskap kappgang13.09.14

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,50,74Merete Helgheim, Gloppen Friidrettslag19.09.802 (KS)København/DEN, Nordisk mesterskap kappgang13.09.14

Kvinner veteran 35-39

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Byrkjelo, Loggane Open28.09.14

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,19Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.753 (KS)Jessheim, NM 201423.08.14
9,61Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Byrkjelo, Loggane Open28.09.14

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,13Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.752 (KS)Jessheim, NM 201422.08.14
40,95Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KS)Gloppen, Loggane Open31.08.14

Slegge 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
41,06Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open11.05.14

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,39Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Byrkjelo, Loggane Open28.09.14

VektKast 9,08Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,10Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761Gloppen, Loggane Open11.05.14

Kvinner veteran 40-44

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,09Marianne Engebø, Førde IL Friidrett20.01.702Ravnanger, NM Veteran 201421.06.14
6,78Hilde Aa, Hyen IL01.12.711Gloppen, Kaststemne30.09.14

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,76Marianne Engebø, Førde IL Friidrett20.01.701 (KS)Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14

Kvinner veteran 45-49

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,18Solfrid Utheim Rygg, Hyen IL07.01.691Gloppen, Kaststemne30.09.14

Kvinner veteran 70-74

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,37(-1,5)Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.422Izmir/TUR, European Veterans Athletics Championships28.08.14

Kule 3,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,10Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Sogndal, Seriestevne16.09.14

Diskos 1,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,68Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Sogndal, Seriestevne16.09.14

Slegge 3,0Kg (119,5cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
26,09Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Sogndal, Seriestevne16.09.14

Spyd 500gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,14Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Sogndal, Seriestevne16.09.14

VektKast 5,45Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,38Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF24.12.421Sogndal, Seriestevne16.09.14

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Veteran

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4102Grethe Maren Myklestad, Florø Turn og IF
26,09-7,10-23,68-22,14-10,38
24.12.421Sogndal, Seriestevne16.09.14

Total requesttime: 77.34734416008 seconds